CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vsechno neni,jak se zda.....

Goto down

Vsechno neni,jak se zda..... Empty Vsechno neni,jak se zda.....

Příspěvek  Crowax Thu Oct 25, 2007 7:46 pm

"Kdo si k čertu mysli ze je" neřika zrovna s klidem v hlase Crowax,kopne do dveri pred sebou a vchazi do nam jiz zname mistnosti.
Crowax neni zrovna v dobrem rozmaru po nedavnem pohovoru s vudcem Tainted Legion Krupym a jeho nevrazivost poznava ve zlomku sekundy nejen stul,ale i opodal postavena zidle,ktera se s hlasitym prasknutim rozbiji o kamennou zed.
"Kdo si k certu mysli,ze ten Krupy je." opakuje znovu Crowax.
"Jestli si mysli,ze sem kus hadru s kterym si muze delat co chce,tak se seredne plete."
"Nebyt me tak Israhu nikdy neporazi,nebyt me tak mozna z toho ringu nikdy po svych ani neodejde......" Crowax svoji vetu ani nedokonci a demoluje dalsi zidli,ktera dopada stejne jako ta prvni.
"A jeste ke vsemu slepe duveruje Israhovi,tomu Israhovi,ktery nici vse a vsechny co se mu postavi do cesty."
"Mozna je na nasi strane,mozna ne,to ukaze az cas,ale ja po zkusenostech z minulosti uz neverim nikomu a nicemu,coz plati i pro Ariena,Krupyho a Israhu."
Z Crowaxe uz vetsina zlosti z predeslych udalosti vyprchala a tak poklekne a jeho zrak zamiri k malemu oknu,ktere slouzi jako jediny zdroj svetla pro jinak temnou mistnost.
"To co se stalo minule se uz nesmi opakovat,znovu sem prohral hnan ku predu zlosti a nenavisti" Crowax povstane a pomalym krokem smeruje k malemu oknu,na ktere se pred chvili uprene dival.
"Ale proc jsem prohral.Pokud je Satan vsemocny a ja mam byt jeho sluzebnik,proc mi nedopral vitezstvi ?"
"Mozna sem se az moc zahledel do sebe a jsem hnan pouze zlosti a nenavisti k sobe samemu za to,jak to nakonec dopadlo s mym bratrem."
Z niceho nic Crowax popadne zeleznou trubku lezici opodal s jejiz pomoci odstrani drevena prkna z okna a slunecni paprsky rychle osviti celou mistnost.
"Mozna,ze ON mel pravdu a lide preci jen nejsou takovi slabosi jak si namlouvam a stale maji proti zlu sanci na zachranu."
"Mozna ze mel pravdu i v tom, ze ve me stale je neco lidskeho,co se snazim potlacit."
"Nase dalsi setkani se blizi a ja se ho nemohu dockat,mozna ze mi odpovi i na to,co se stalo s mym bratrem."
Na Crowaxove tvari se nahle objevi usmev,ktery uz na sve tvari dlouho nemel.
"Ano ten cas se blizi a az nadejde ja budu pripraven."
"Ale do te doby" Crowax si oblekne svuj sedy plast,vyjde z mistnosti a zabouchne za sebou ponicene dvere.
"Ale do te doby,musim zachovat klid a poslouchat rozkazy naseho" Crowax si odplivne "naseho takzvaneho vudce Krupyho."
Se zvukem poslednich slov mizi Crowax v dlouhe temne chodbe,odkud lze slyset hlasy clenu Tainted Legion.
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru