CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nate Hammer

Goto down

Nate Hammer Empty Nate Hammer

Příspěvek  FallenAngel Sat Dec 01, 2007 12:02 pm

Výška: 186 cm
Váha: 104 kg
Wrestlingové Jméno: Nate Hammer
Pochází z: Fort Myers, Florida

Přezdívky:
"Junkyard Dogg"
"Trailer Park Gangsta"
"Homeless Murderer"

Oblíbená fráze: "Do it or die tryin'!"

Role: Teď tedy heel.

Finishery:
One Hitta Quitta (Horizontal Back to Belly Suplex Hold spun out into Swinging Reverse STO)
Step into the Warfare (Cut-Throat Inverted Death Valley Driver)
Bridge-Burnin' Driver (Pumphandle Reverse Piledriver / Cut-Throat Torture Rack Piledriver)
Copkillin' Murder (Running High Impact Lariat)
Do it or die tryin' (Fireman's Carry Emerald Frosion)

Speciální finisher na velké zápasy:
Definitely Dead (Avalanche Emerald Frosion)

Pre-finisher:
Go to -beep- (Flapjack European Uppercut)

Signatury:
Curb Stomp
Curb Stomp onto a chair
Dirty Shot (High Angle Spinebuster)
Spinning Headscissors into Fujiwara Armbar
That Cheap Clutch (Cobra Stretch - Bridging Cobra Clutch)
Scoop Powerslam
5 Star Stunna v 1.0 (TKO)
5 Star Stunna v 2.0 (Modified TKO onto Knee)
Belly-to-Back Suplex
Overhead Release Belly-to-Belly Suplex
Military Press into Fallaway Slam /
into Samoan Drop / into Front Powerslam / into Ace Crusher
Northern Lariat (Lariat to the Back of the Head / Neck)
ICON ("It Comes Out of Nowhere") - Springboard European Uppercut / Second Rope Diving European Uppercut
Requiem for a Dream (Straight Jacket DDT)

Taunt: Rozběhne se na Suicide Dive na soupeře mimo ring, u provazů ale provede Handstand Springboard, pomocí kterého se odrazí zpět doprostřed ringu, kde zvedne ruce a zdraví diváky. Když je heel, provádí tento taunt značně namyšleně.

Gimmick: Tulák, poustevník, skoro bezdomovec.

Zbraně: Co je po ruce. Když má na výběr, tak různé věci co se dají sehnat na smetišti, popelnici s nejrůznějšíma krámama. Někdy si i omotá ruku ostanatým drátem a mlátí.

Debut: 2007

Theme: Beanie Sigel - Die

Outfit: Černé otrhané triko, otrhané džíny. Někdy i něco jiného, každopádně vždy otrhané či špinavé (Představuji si, že časem až bude vyhrávat zápasy a získávat peníze tak obmění šatník).

Bio: O jeho osobním životě toho příliš nevíme, je mu nejspíš 24 let, opravdové jméno neznáme.
Tento člověk žije bídný život. Nebylo mu souzeno a tak se z neznámých důvodů před 4 lety ocitl na ulici. Od té doby obýval cokoli co našel, hodně času trávil na nejrůznějších smetištích kde hledal cokoli co by mohl zpeněžit. Po nějakém čase se mu povedlo získat jednu malou "chaloupku" v Trailer Parku někde v Severní Karolíně. Jednoho krásného dne ovšem došel k názoru že má navíc a začal hledat jakoukoli práci. Všude ho však vyhodili zadními dveřmi. Byl velmi frustrován, a to vyvrcholilo v střetnutí s malým místním gangem jednoho večera. Shodou náhod byl členem tohoto gangu také jeden bývalý lokální zápasník, nyní majitel provizorní wreestlingové školy, Tracy "LeMon" Grattan. Zdálo se že Nate dostane pořádnou nakládačku, ale v polovině šarvátky nařídil LeMon aby přestali. Všiml si Nateova pohybového talentu, i toho, že jednoho ze soupeřů doslova sťal učebnicovým Lariatem.
"Takže ty máš rád wrestling?", zeptal se LeMon. Hammer odpověděl že má, a v tu chvíli ještě nevěděl co se z toho vyklube. Zanedlouho se stal LeMonovým žákem ve tzmíněné wrestlingové škole v zapadákově kdesi v Karolíně. Nate nebyl jediným žákem, ale již za pár měsíců byl esem školy. Tracy rozhodl, že Nate je již připraven na velký wrestling.
Mezitím se Natův pohled na všechno velice změnil, byl si vědom svých možností a věděl, že pokud nenechá nic náhodě a bude na sobě pracovat, může vydělat balík a spokojeně žít.
Se svou kariérou začal až roku 2007, ve státech mu však štěstí nepřálo a neprosadil se. Vyrazil tedy na krátkou stáž do Mexika, kde byl sice úspěšnější, ale ani tentokrát to žádný zázrak nebyl. Přelomem v jeho wrestlingové kariéře byl telefonát z pozdního června roku 2007, kde ho oslovil Pete Rodman, veterán britského wrestlingu a majitel skomírající BWA. Sdělil Natovi jednoduchou nabídku - "Jeden známý tě velice chválil a tak jsme v Mexiku měli skauta. Máš týden na to abys přijel do Evropy, a potom pro změnu my máme měsíc na to abychom z tebe udělali komplexního wrestlera. BWA má jak možná víš, má finanční problémy. 25. srpna bude poslední PPV, a já chci světu představit několik mladých talentů. Rozhodni se jak chceš, ale nezapomeň že tohle je tvá životní šance."
Nate tedy sebral všechny peníze které měl a zaplatil za ně letenku do Londýna. Všechno šlo jak mělo, a Hammer začal v BWA trénovat pod dozorem několika zkušených trenérů. Dostal i malý byt v okolí Londýna, k spokojenosti měl tedy velmi blízko. Postupně se učil nové chvaty a překvapoval trenéry svou ohromnou učenlivostí. Za přibližně měsíc byl z něj prakticky hotový wrestler s pěkným movesetem, něco mu ale stále vrtalo hlavou. Sebral se tedy a šel k Rodmanovi do kanceláře. "Šéfe říkal jste, že chcete představit několik mladých talentů, ale já tady žádného jiného nevidím!", prohlásil Nate.
Rodman: "To víš Hammere, bylo mi jasné, že jen tak bych tě sem nedostal, nikdy bys nepochopil jaká je to pro tebe šance."
Hammer: "....."
Hammer: "No dobře, jak ze mě teda chcete udělat známého wrestlera?"

Rodman otevírá přihrádku svého stolu a chvíli se tam prohrabává, po chvíli vytahuje poster s nápisem "Battle of Generations - "The British Legend" Pete Rodman vs "American Rookie" Nate Hammer" !
Hammer zůstal stát jako opařený. V tom se ovšem ozvalo zaklepání na dveře Rodmanovy kanceláře. Jejich rozhovor tímto končí, Pete rychle schovává poster zpět do přihrádky.

25. srpna, "Bittersweet End" PPV
Rodman a Hammer předvádějí skvělý zápas plný krásných chvatů, diváci jsou v šoku, neznámý američan předvádí úžasný debut na evropském kontinentě. Na závěr zápasu se Rodman snaží o svůj slavný British Dream (Wrist Clutch Dragon Suplex), Hammer ale countruje a bleskově provádí Supernatural Driver (Pumphandle Reverse Driver verzi), po kterém se raduje z vítězství. Hammer rychle podává Rodmanovi ruku a kontroluje jestli je v pořádku, následně se chytají za ruce a objímají. Fanoušci oběma ukazují svůj respekt nekonečným pokřikem "That was awesome!", a Rodman se usmívá na Natea. Nakonec střihne dojemné promo ku příležitosti konce BWA a za skvělé atmosféry ze strany diváků opouští scénu.

Dva týdny na to BWA bilancuje, prezentuje ještě různé statistiky, a soutěže, a v jedné z nich nazvané "50 Nejlepších zápasů v historii BWA" se zápas Rodman vs. Hammer umisťuje na 14. místě.
V tu chvíli už je ale Nate Hammer oficiálním členem rosteru CZSK E-Fed Wrestling, jehož vedení se ozvalo už dva dny po PPV.
Bude tento pohádkový příběh pokračovat i nadále, nebo v CZSK narazí na první komplikace? To nám řekne čas...


Naposledy upravil FallenAngel dne Fri Dec 26, 2008 10:54 pm, celkově upraveno 10 krát
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Nate Hammer Empty Re: Nate Hammer

Příspěvek  FallenAngel Wed Apr 09, 2008 7:17 pm

Provedl jsem několik změn, ikdyž ne nikterak globálně znatelných.
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Nate Hammer Empty Re: Nate Hammer

Příspěvek  FallenAngel Mon Apr 14, 2008 9:18 pm

Doplnil jsem ještě pár videí a především, Dirty Shot není Alabama Slam (jak vidím Hollyho to dělat tak se mi chce křičet). Je to něo jiného od čeho jsem stále ještě nenašel video,c někdy až najdu tak doplním...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Nate Hammer Empty Re: Nate Hammer

Příspěvek  FallenAngel Sat Sep 20, 2008 1:16 pm

Pár videí už bylo vymazaných, tak jsem to zaktualizoval, a jeden finisher změnil, aby ten speciální finisher nebyl takový osamocený, nesmyslný. Některé chvaty bohužel nejdou najít a s uploadem na youtube jsem skončil, takže nezbývá než si to umět představit. A ještě jsem změnil theme.
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Nate Hammer Empty Re: Nate Hammer

Příspěvek  FallenAngel Sat Oct 18, 2008 3:20 pm

Přidáno přehlednější video 5 Star Stunna 2.0.
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Nate Hammer Empty Re: Nate Hammer

Příspěvek  FallenAngel Fri Dec 26, 2008 10:56 pm

Videa spousty z těch chvatů byla vymazána z Youtube, tak postupně některé dávám nové, tentokrát jsem přidal Go t o-beep- (a je to holy shit video).
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Nate Hammer Empty Re: Nate Hammer

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru