CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Promo- Habe "Painkiller" Pitbull

Goto down

-Promo- Habe "Painkiller" Pitbull Empty -Promo- Habe "Painkiller" Pitbull

Příspěvek  IchHabeWWE Tue May 13, 2008 9:29 pm

"Zmrde zasranej"

Jenom tohle, a spousta dalších nadávek jde slyšet z uličky, kde se jak to tak vypadá snaží vyřídit si učty jeden chlápek. Pro něj to vypadá, že si umí sjednat pořádek, ale pro ty, co leží okolo něj už to tak světle nevypadá. Jeho to moc asi nesere, protože bez sebemenších mimických náznaku prostě arogantně a sebevědomně odchází do svého starého a oprýskaného pick-upu, který za rachotu uvede do chodu, a následně se chystá odjet. Z jiného auta ho sleduje CZSK generální manažer, který si asi myslí, že tenhle by se hodil do jeho show, CZSK wrestlingové federace. Tajně se ho snaží sledovat, s luxusním autem je sice trochu víc nápadný, ale našemu sledovanému to zřejmě nevadí. Zatím oba dva zastaví na uzemí známem jak "Death valley", a sleduje ho až k jeho malému baráčku, spíše chatrči, kde zřejmě bydlí, sám od civilizace, od lidí, možná dokonalej život. Pro něj. Kolem to vypadá nehostině a jde jen těžko uvěřit že tady někdo bydlí. Když má tu možnost sledovat ho z trochu bližšíhdestinace, všimne si nejen toho jak je vysoký, ale i jeho velkých, jak by dneska mladí řekly "korb". Najednou se mu stratí z dohledu, a už si jenom uvědomí, že právě vlezl dovnitř do chatrčky, která tam stála a trčela samotná v poušti. Jeho poslední snahou bylo už jenom domluvit jeho podepsání smlouvy. Sebrat všechnu odvahu bylo to nejduležitější co těďkom musel udělat, a ještě mohlo být patové, aby dorazil vubec ke dveřím a zaklepal. Dlouho se rozmýšlel jestli vubec za to stojí, ale nakonec si vzpomenul na svojí CZSK federaci, pro kterou by udělal všechno. Sebral se a došel až ke dveřím. Pomalu zvedl ruku a natáhl jí ke dveřím, na které dvakrát jemně zaklepal. Poslední zaklepání bylo takové slabší, protože si nebyl jist kdy vyleze, a nechtěl se dostat do nějákých trapnějších situací. Agent se pyšnil jménem Rufus Maxwell, jménem, které ve CZKS federaci bylo hodně známo, protože tenhle "chlápek" dokázal spoustu lidí přesvědčit o výhodě učasti v CZSK.

Rufus Maxwell: Dobrý den, já jsem Rufus Maxwell, představitel wrestlingové federace CZSK. Dovoluji se vám nabídnout výhodnou nabídku.

Vyhrkne ze sebe Rufus Maxwell, aby nějak mohl započít rozhovor s naším silákem.

Habe Pitbull: Habe Pitbull, co chcete!

Rufus Maxwell: No chtěl bych vám pane Pitbulle přednést nabídku naší federace, do které by jste se nám hodně hodil.

Habe Pitbull: A co já s tím mám dělat! Když něco chcete kurva přednášet, tak to řekni, bo mi dojde trpělivost a dám ti do držky!

Rufus Maxwell: No kdyby jste mě nechal domluvit pane, tak vám vysvětlím všechno co by jste chtěl.

Habe Pitbull: Jasně, tak říkej ty, když se mi to nebude líbit, tak ti vykopu prdel z mýho baráku krumpáčem!

Maxwell se snažil mu vysvětlit všechny výhody toho, účastnit se profesionálního wrestlingu a obecně všechno ostatní co patří k jeho práci-přetáhnout jednoho člověka na dráhu wrestlingu.

Rufus Maxwell: Tak doufám že jste to všechno pochopil. Tak si plácnem.

Habe Pitbull: A kurvas že jo, tohle zní lákavě, jak když jsem měl možnost ojebat Paris Hilton!
Bohužel se to nepovedlo. (smutný dodatek)

Rufus Maxwell: Tak platí, nasedněte do mého auta, dovezu vás na místo.

Spolu s Pitbullem nasedl Maxwell do auta federace CZSK, na kterem bylo přímo vidět, že CZSK není žádná chudá, ani začínající federace. Spolu s Pitbullem je Maxwell do centrály CZSK, zkusit svojí novou naději v profesionálním wrestlingu...
IchHabeWWE
IchHabeWWE
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 422
Registration date : 04. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru