CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fallout of Annihilation

+2
Texas_Venom
Mattitude
6 posters

Goto down

Fallout of Annihilation Empty Fallout of Annihilation

Příspěvek  Mattitude Fri Oct 31, 2008 12:53 am

Spoušť, jen to je nyní k vidění. Uprostřed poměrně příjemného prostředí jsou nyní trosky.

Brian Nelson: "Dobrý den Dámy a pánové, opravdu není důvod k žádnému vtipkování. Jak vidíte, z naší milované CZSK Arény zbyla jen spoušť. Zrovna dnešním dnem bychom vás vítali na další show. Ale nemůžem." Řekne se slzami v očích komentátor Brian Nelson.

Jimmy Freakovi, stojícímu vedle Briana Nelsona, se značne klepe ruka, v které drží mikrofon. Překousne ale bolest a dělá svou práci:

"Všechny ty týdny, wrestleři, vše, co jsme za tak krátkou dobu dokázali, bylo spáleno společně s naším domovem, CZSK Arénou. Nikdo teď neví, co s ním bude dál. Ten malý počet wrestlerů, který zůstal naživu, jistě ztratil i své kamarády. Ve zbytku následujících dní vám přineseme osudy přeživčích, počínaje dnešním dnem, kdy pro vás máme připraveno už několik rozhovorů, mezi nimiž se poprvé veřejně vyjádřil i majitel CZSK."
Roztřeseným hlasem domluvil a ještě před ukončením natáčení kamera stihla zaznamenat, jak Freak padl smutkem na ramena svému příteli Nelsonovi.

---

"Pane Hammere. Nate Hammere, pane Hammere." volá neznámý reportér, zřejmě ani dosud nepatřící k CZSK, na Nate Hammera, který se prochází po ulici v jedné na oko nehezké čtvrti. Na oku má pásku podobnou těm, co nosí piráti. Ani ruka nevypadá o dost líp.

"Pane Hammere, to jsem rád, že jsme vás nakonec našli. Potřebovali bychom od vás několik informací ohledně CZSK."

Nate Hammer: "Lezte do prdele krysám, mě nechte být. CZSK je mrtvá věc."

Nate Hammer zahne do jakési nebezpečně vypadající uličky. Reportér pokrčí rameny a následuje ho. Nate Hammer si sedne na kus papírové bedny.

Nate Hammer: "Nechcete se rovnou připnout k mojí zadnici? Co chcete?"

Reportér s radostí poví, co by rád:

"Jste jedním z mála, co tuto strašnou událost přežili. Jak si svůj život představujete dál? Jak se vubec k celé situaci stavíte?"

Nate Hammer: "Sem tam, kde sem začal, na ulici. Jak dlouho jsem byl v CZSK a furt sem nezískal hlavní titul, hm? Vracím se tam, kde je život sice tvrdej, ale nikdy mi neháže klacky pod nohy...respektujte to a vypadněte."

I: "Mohu poslední otázku?"

Nate Hammer: "Ne."

I: "Jak jste se dostal z CZSK Arény?"

Nate Hammer vstane, odstrčí reportéra ke zdi, jeho obličej se dostane ani né 10 centimetrů od obličeje reportéra a Nate Hammer hovoří:

"Byl jsem v sanitce, zkundyksichte."

Reportér celý vystrašený potichu poděkuje a mlčky odchází.


---

*Tato osoba na vlastní přání zůstala v anonymitě. Její obličej i hlas je cenzurován.*

I: "Vážení diváci, máme pro vás historicky první veřejný rozhovor s majitelem CZSK. Se smutkem ale musíme říct, že né zrovna v nejlepší příležitosti. Pane majiteli, necháváme vám svobodný prostor vyjádřit se."

Majitel: "Děkuji. To, jak se cítím zřejmě není potřeba popisovat. Jsem opravdu zdrcen. Ztratili jsme více jak polovinu personálu, více jak polovinu rosteru, kvůli absenci plánované pondělní show, která se nekonala, nás čekají pokuty a k tomu všemu je zpečetěn i náš domov, CZSK Aréna. CZSK bylo něco, s čím jsem měl opravdu velké plány. Snažil jsem se dělat vše proto, aby má federace odpovídala slovu inovace, velká akce, zábava a vše pro všechny. Zdálo se, že se daří...ale v tom...v tom se stalo tohle. Zatím jsem hovořil s detektivy a není vyloučeno, že by šlo i o cizí zavinění. Jeden nejmenovaný člen rosteru mi dokonce pověděl o svém podezření. Dále se k tomu ale nebudu vyjadřovat. Lidé jako vy pro to jistě máte pochopení."

I: "Mnohokrát vám děkuju za poskytnuté informace, přesto mám ale ještě jednu otázku. Budoucnost. Jaká budoucnost čeká tuto federaci. Máme počítat s koncem?"

Majitel: "Je to smutné, ale ano. Bohužel musím konstatovat, že CZSK krachuje. A pokud se nenajde vhodný investor, bude konec. Proto jsem se rozhodl vyhledat kupce této federace. Kvůli ztrátám jde cena společnosti rapidně dolu, proto peníze vystačí pouze na pokrytí dluhů a zbylé pěníze bohužel nevystačí na to, abych mohl rozjet podobný projekt znovu. Oficiálně se k tomu vyjádřím během příštího týdne. Nepatřím mezi řady businessmanů, kteří tyto fakty popírají, proto nemám problém vám o všem říci."

---

The Jobbere, děkujeme, že jste navštívil naší redakci, chceme se vás zeptat na několik otázek. Před tím bychom se chtěli zeptat, jestli souhlasíte.

The Jobber: "Samozřejmě."

I: "Federaci zvanou CZSK zasáhla pohroma. Vy jste zde neměl zrovna nejlepší skóre.."

The Jobber: "No a co? CZSK nemůže za to, jaký jsem. CZSK můžu jedině děkovat za to, že jsem zde poprvé a asi i naposledy..." utře si slzu. ".. držel titul."


---

Shane Alter: "Nic mi nevrátí bratrance, ani vy...vypadněte stou blbou kamerou, muj život je v prdeli!"

Zavírá dveře od domu.

---

I: "Vážení diváci, nacházíme se na okresním soudě, kde má nyní náhradní kancelář jeden z místních soudců, doktor práv Mattitude. Pane Matti.."

JUDr. Mattitude: "Chtěli jste, abych vám něco pověděl já, lemoune. Né abych jen odříkal to, co chcete slyšet. Takže odkud začít? Ah, už vím. CZSK.. málem jsem na ní zapomněl. Je to tragédie, opravdová prohroma. Bohužel né pro mě. Jedná se pouze o chudé wrestlery, kteří mají sotva základní vzdělání a nedokáží se chytit jinde, než ve wrestlingovém průmyslu. Jak vidíte, já si žiju stále dobře, proto mi ani CZSK nechybí. Dostal jsem místo tam, kde ví, že jsem více než dobrý. Proto budu pokračovat tam, kde je má práce ceněna, zde na okresním soudě. Ale dobrá, obrátím řeč ještě k CZSK, aby se neřeklo. Mám totiž podezření, kdo všechno tenhle chaos způsobil. Ari Riggins.. ten člověk odemne dostal trochu po palici a poté nevíte, co od člověka čekat. Pěkně si to všechno shrňme. Byl na nosítkách, v tom ale vstal a někam pospíchal. Kam pospíchal? Celá aréna bojovala o život, ale kde byl on? Alter by vám možná řekl, že jel domu. Ale to je jeho přítel, může ho krýt. Dal bych ruku do ohně za to, že ten paličatý lemoun má v tomhle prsty. Proto jsem už informoval majitele, policii a bulvár. Všichni musí vědět, kdo je hlavní podezřelý. Bude sledován, bude nenáviděn. Přesně jak si zaslouží. Život mu nedá příležitost uniknout na místo klidu. Wrestleři ho budou nenávidět, exekutoři ho budou mít rádi, jeho život je navždy zpečetěn! Rigginsi, vítej v pekle!!"


//*´=/=;+#+¨¨\\

Ááárgh!

Probudí se Riggins. Né však doma ve své posteli, ale v nemocnici. Na nemocničním stolku mu zvoní mobil. V ten moment vlétne do jeho pokoje sestra, nadávající:

"Pane, to nevíte, že mobil není na této jednotce povolen?"

Riggins si promne rukama obličej, podívá se na mobil, kde je napsán Maxwell. Mobil stále zvoní, Riggins nevnímajíc nadávající sestru mobil zvedá:

"Eeh, ano?"

Rufus Maxwell: "Propána krále, ani nevíte, jak se mi ulevilo Rigginsi. Už jsem vás chtěl pomalu nechat hledat interpolem. Sám víte, že volání na mobil beru jako možnost poslední."

Ari Riggins: "Noo..ano, o co jde?"

Rufus Maxwell: "Co je s vámi? Sháním se po vás poměrně dlouho. Dnes máte main event, už je odpoledne a vy tu stále nejste. Děje se něco?"

Ari Riggins: "V pořádku, pokusím se dorazit co nejrychlejš."

Sestra: "Dorazit kam? Vy nikam nejdete!"

Rufus Maxwell: "Ehm, co jsem to slyšel za hlas?"

Ari Riggins: "Ale nic šéfe, to byla moje přítelkyně."

Sestra: "No dovolte!"

Ari Riggins: "Omlouvám se, hned jsem tam. Zatím nashle." Zavěsí a zvedá se.

Sundavá ze sebe nemocniční oděv a kouká do skříně, kde je pouze oděv, v kterém sem nejspíše dorazil.

Sestra: "Kam si myslíte, že jdete? Odchod nemáte povolen od primáře!"

Ari Riggins ale sestru stále ignoruje. Obléká se a opouští svůj pokoj. Sestra jej následuje. Riggins popadne na jednom stolku propisku a cosi píše na jeden papír. Následně konečně reaguje na sestřina slova.

"Musím okamžitě jít, veškerý věci vyřeším hned co to bude možný. Tady máte číslo, kde se dozvíte víc." Dává sestře do rukou papír a odchází. Sestra nechává Rigginse jít a pouze ho s překvapivým výrazem ve tváři pozoruje. Nejspíše nyní přemýšlí, jak vše vysvětlit výšše postaveným osobám.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Mattitude Fri Oct 31, 2008 12:53 am

Fallout of Annihilation Efedlogowd6


Část 1.

Právě dohrálo akualizované CZSK Intro, po kterém se nabízí náhled na CZSK Arénu. Kamera zamíří na titantron, kde začnou práskat ohňostroje. Následně jsou zabírány skupiny fanoušků chlubící se svými transparenty a skandující jméno společnosti.

Brian Nelson: "Dobrý večer dámy a pánové. Hlásím se vám z komentátorského stanoviště. Mé jméno je Brian Nelson a budu vás jako tradičně vést touto show společně s mým kolegou Jimmy Freakem."

Jimmy Freak: "Děkuji Briane. A nyní je čas podívat se na to, co nás v dnešní 76-té CZSK show čeká. Jako opener, čili zápas, který nás za malý moment čeká, se můžete těšit na re-match mezi tými Brotherhood of Gore a CZSK Tag Team šampiony P182 Trashing Alliance. Aby toho nebylo málo, jedná se o CZSK Tag Team Championship, proto se máte rozhodně na co těšit."

Brian Nelson: "Jako Main Event dnešní show očekávejte zápas Ariho Rigginse a JUDr. Mattituda, kteří mají mezi sebou nespory už poměrně dlouhou dobu, navíc jde i o významné členy okolo situace bitvy o místo generálního manažera, které obhajuje Rufus Maxwell před jeho zájemcem Leonardem. V dnešní show očekáváme ještě další zápasy, proto se nechte překvapit, o které půjde. Nic víc, nic míň, snad jen popřát vám příjemnou podívanou, show právě začíná!"

"No a další otázky nám teď možná zodpoví jeden z nejpovolanějších vůbec! Ta theme, ktero právě slyšíte, patří CZSK Heavyweight šampionovi. Dámy a pánové, tohle je Texas Venom!"
On to Freak vlastně ani nemusel říkat. Nikdo jiný neměl v aréně tak monstrózní pop, jako právě Venom. Jenom při jeho entranci lidé řvali tak, že zaléhaly uši a Marty Gibson nebyl ani s mikrofonem slyšet. V tom byl Venom jedinečný...mimo jiné.
"Tak už by ho konečně mohli pustit ke slovu, ne?", řekl žertovně Freak, když Venom už pár desítek sekund postával v ringu a nemohl začít hovořit, protože by přes randál v hledišti nikdo nic neslyšel.
"Jen ho nech, ať si pořádně vychutná to, co mu právem patří."
Ještě asi deset vteřin plných tleskání a skandování stál Venom v ringu mlčky, pak publikum utichlo. Šampion se chopil slova:
"Další etapa existence CZSK je za námi. Soldier's Insomnia je minulostí...a stejně tak je minulostí i Bridges Burnin' Company. Karmínový vojáček se z nářezu, který jsem mu uštědřil nedostal ještě doteď, a houmlesák, který se sice ukázal být o něco tužším kouskem než jeho povedený kamarádíček, ho úspěšně následoval. Jo, má výdrž, to se musí nechat...na výroční show si to dal slušně a i dneska jsem ho tu snad někde viděl. Ale sotva lezl...
Jo, bylo už hodně takových, co toho příliš mnoho nakafralo a příliš málo udělalo. BBC měli vždycky plnou hubu řečí, ale - co dokázali? Nasprejovali pár aut, otrávili pár ocasů, co se nechali vypéct...a pak vyšuměli do ztracena. Jeden osamocený bojovník se zasloužil o přemožení mocného dvouhlavého draka. Byl možná v nevýhodě...ale dnes stojí s hlavou vztyčenou, a drak leží v krvi, líže si rány, dost možná už se z nich nikdy nevzpamatuje. A víte co? Ten pocit, ten slastný pocit, když zasadil drakovi poslední ránu, se bojovníkovi zalíbil. Teď čeká dál...na dalšího obrovskou zlou nestvůru, která bude usilovat o jeho život. Na dalšího běsa, kterého bude moci poslat na věčnost. Protože činy, činy hovoří hlasitěji než slova...a čin onoho bojovníka promluvil silou hromu."
"Šampione! Ne, ještě neodcházej!", ozvalo se odněkud a Venom, který již skutečně zase mířil do zákulisí, se opravdu zastavil.
Pod titantronem stál opřen Leonardo Chazabriel. V ruce držel naleštěné červené jablko.
"Ten bojovník, o kterém hovoříš, porazil mocného dvouhlavého draka...impozantní. Ale pak udělal osudovou chybu. Odmítl nabídku daleko větší, a mocnější entity. Odmítl nabídku temného boha...a ten takové jednání považuje za urážku. Tento bůh si onoho bojovníka najde...a o to nejcennější, co má, o to, kvůli čemu přišel o život strašlivý drak, ho připraví. A bojovník, hrdina, padne k zemi mrtev. Protože hrdinové vítězí jen v pohádkách."
"Jenže tenhle temný bůh ještě na něco zapomněl."
Z titantronu shlíží na arénu tvář Rufuse Maxwella.
"Zapomněl na toho, kdo způsobil, že se nyní musí skrývat ve tmě a stínu, že nemůže vyjít a ukázat se světu. Zapomněl na boha světla, jehož očistný oheň mu spálil kůži a udělal z něj zohyzděného netvora, který se stydí vyjít ze svého brlohu. A bůh světla jen čeká, až jeho temný protějšek svůj brloh opustí, aby jej mohl zase zahnat zpátky."
"Tak dost, tak dost! Dost toho hraní si na Dungeons and Dragons, už mi z toho začíná být špatně.", utnul mýtické představení Venom.
"Pravý hrdina a pravý bojovník se odváží postavit jakýmkoli bohům. I těm světlým, i těm temným. Takže je mi jedno, koho proti mě vy dva ve své patetické roztržce pošlete. Skončí jako Ergo a Hammer - zbitý a poražený."
Diváci Venomovi opět vyjádřili hlasitou podporu.
Chazabriel se už chystal něco říci, ale vtom ho Venom zadržel: "Brzdi, jabkožroute. Jak jste mohli oba dva slyšet, oni dají daleko víc na mě než na vás dva. Takže mám návrh. Vy dva byste se stejně nikdy nedohodli a tak nebo onak, oni byli nebyli spokojení. Co kdybych tedy na chvíli zkusil, jaké to je, být bookerem CZSK. Dejme tomu, že budeme mít osm wrestlerů. Čtyři vybereš ty, Rufusi, a čtyři tenhleten slizoun. A dáme si takový menší turnaj. Kdo vyhraje, dostane šanci vyzvat hrdinného bojovníka o jeho nejcennější poklad."
Leonardo se podíval na titantron a spatřil, že Rufus z něj zírá také rovnou na něho. Řekli to téměř identicky, jako by byli jeden: "Tak jo."
Venom ale ještě nebyl u konce: "No no no...dotáhněme to do konce, když už jste konečně taky našli společnou řeč. Vyberte si své koně teď a tady...a já pak nalosuju dvojice do prvního kola turnaje. To je fér, ne?"
"No tak to jsem tedy zvědavý, jak tohleto dopadne...", zamyslel se Brian Nelson.
Leonardo se poškrábal na bradě. Z jeho výrazu nebylo zřejmé, co si myslí. Ne tak z výrazu Maxwellova.
"Jsem pro.", přikývl GM.
"Nu dobrá...chceme dokázat, že jsme silnější než ty, Maxwelli, tohle je šance.", nadhodil Leonardo. "Když dovolíš, začnu."
Pak musel Chazabriel chvíli počkat, než se utišili bučící diváci. Nevadilo mu to, aspoň si mohl ukousnout ze svého jablka dřív, než mu úplně zhnědne.
"Tak tedy...vyberu čtyři superstars. Takové, kteří reprezentují to, o čem je celý můj projekt Chosen Beings. The Chosen One - kreativita. JUDr.Mattitude - vychytralost. Gary the Gargantuan - dominance...a nakonec jednoho, který už mě tak trochu pustil k vodě, ale stále ještě v sobě má kousek mého ducha. Nate Hammer - a ten reprezentuje absenci zábran."
Rufus Maxwell se na titantronu poškrábal na bradě, to bylo jeho zvykem, když nad něčím uvažoval:
"Pěkně jsi vystihl ctnosti svého experimentu, Leo. Dovol mi, podívat se na věc podobným způsobem. Mí reprezentanti také vyjadřují to, co je devizou mého vedení CZSK. Je to zarputilost - a tu zosobňuje Krupy. Čestnost - deviza Crowaxe. Oddanost - kterou disponuje Ari Riggins. No a nakonec odhodlání riskovat - a proto mou čtvrtou volbou je Israha!"
"No dobrá...tak se podívejme, jak bysme to mohli rozhodit, aby vás to, pánové, nikoho nikterak neznevýhodnilo a aby se diváci co nejvíc bavili.
Začněme s mým starým známým Chosen Onem...no, přiznejme si to, on není špatný wrestler. Bohužel daleko radši zbytečně a dlouze vykládá...a Nate Hammer, to je zase dokonale protikladný případ. Ti se k sobě budou hodit.
Pak tu máme pana soudce Mattitudea. No, nepochybuju o tom, že si diváci rádi oživí vzpomínky na to, jak se velmi osobitým způsobem snažil uhájit svůj Intercity titul proti Crowaxovi.
Krupy? Myslí si, že má na to, dostat se znovu do main eventu, a přitom to není pravda, Soldier's Insomnia byl jasným důkazem. Konfrontujme ho s někým, kdo je na tom opačně - nesnaží se probít za každou cenu k titulu, i když si to zaslouží. Konfrontujme ho s Arim Rigginsem.
A konečně velký tlustý Gary? Israha z tebe už dvakrát dokázal vytáhnout celkem slušný zápas...a ty bys mu určitě rád vrátil, co mu dlužíš z výroční show, nemám pravdu? Israha vs Gary, to bude čtvrtý a poslední zápas.
No, teď, pánové, nemůžete říct, že jeden nebo druhej z vás toho druhého nějakým způsobem ošidil. Opravdu ta nejmocnější, nejstrašlivější příšera dostane příležitost utkat se o poklad odvážného bojovníka. A nebude záležet na tom, kdo ji stvořil."
Texas Venom si nechá zahrát svou theme a suverénně odejde do backstage. Leonardo a Maxwell na sebe stále ještě zírají.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Mattitude Fri Oct 31, 2008 12:56 am

Část 2.


P182 Trashing Alliance vs. Brotherhood of Gore (CZSK Tag Team Championship)



Právě zní theme oblíbeného dua. Duo tvořené Treyem Trasherem a Pacim, nesoucí název P182 Trashing Alliance, je také držitelem CZSK Tag Team titulů. Diváci jejich příchod odměňují velkým popem, který si tato dvojice rozhodně užívá. CZSK Tag Team šampioni vchází do ringu, zde odevzdávají rozhodčímu své tituly a čekají na své soupeře, kteří hodlají vzít tituly zpět do svých rukou.

Řeč je o Brotherhood of Gore, tag teamu složeného z Martze a Hannibala Magnuma. Tento tag team přichází za své theme a zároveň za slušného heatu do arény. Při chodu na entrance rampě hučí Magnum do ucha Martze: "Dneska to musíme vyhrát, tituly musej bejt naše blood fanatiku. Mají naší krevní skupinu...haha, přesně jako kdybych to slyšel od tebe." Vchází oba do ringu. Zní gong a nezbývá než začít první zápas tohoto večera.

Není to zrovna nedávno, přímo na minulé show, kdy se Thrashing Alliance setkala s problémem, bývalými zaměstnanci CZSK a také CZSK Tag team championy, Rockym a Rustym. Tito dva lidé, co už nějakou dobu ring nenavštívili se ale připravovali tvrdě a výsledek je známý – Thrashing Alliance bylo tvrdě poraženo. Teď ale stojí v jejich cestě tým, se kterým už mají trochu více zkušeností. Brotherhood of Gore, též bývalí Tag Team championi, jdou do tohoto boje s nadšeností, tedy aspoň ze strany Magnuma, což je vidět, když si od Martze vyžaduje, aby to byl právě on, kdo bude v ringu první stát proti jednomu z můžů tvořící duo championů. Za pár vteřin je i na druhé straně rozhodnuto, v ringu jse ocitá Paci. Oba měli dost času na zotavení, mají možnost předvést se, co je v nich po takové tvrdé ráně, jakou jim dali Rocky’n’Rusty.

Váhový rozdíl zde není nijak razantní, výškově je na tom lépe ale Pac. To ale nic nemění na Magnumově převaze, co se týče jeho stylu. Paci, technicky založený wrestler, nestačí ani mrknout – po zaznění zvonku se oba vrhli do lock-upu, Magnum jde do toho ale plnou silou a zatlačuje Paciho do rohu. Loktem poté dává maskovanému obrovi do brady.Paciho hlava vystřelila ke světlům, to ale Magnuma nezastavilo. Chytá borce za ruku, odvádí ho trošku dále od sloupku a Irish-whipne Paciho okamžitě proti sobě. Paci tak hned pociťuje Lariat a ten s ním švihne o zem, žádné dlouhé zdržování ale nenastává, Magnum se stále drží jeho ruky a tahá ho na nohy, dokazujíce tak svou sílu. Opět Paciho Irish Whipuje, tentokrát si vyžaduje asistenci provazů. Útok, se kterým chce Paciho porazit k zemi tentokrát je Big Boot. Paci se ale vzpamatoval a jeho protiútokem je low dropkick. Málem jsme tu měli nehezké zranění, s jednou nohou ve vzduchu a s druhou pod útokem si je taky při pádu mohl Magnum mohli zbavit. Možná je to ale pro některé škoda, s pomyšlením na to, jakým je Hannibal Magnum pro CZSK a hlavně Tag Team Divizi otravným problémem. Pokus o zvednutí ze sedu není zrovna úspěšný, Paci totiž provádí druhý Low dropkick, tentokrát ale přímo do obličeje Magnuma. Ten má štěstí, že nosí masku, úder tedy proto nedělá až takové potíže, jak by mohl. Vstává a Paci mu pomáhá, hodlá mu to ale vrátit. T-Bone suplex! Možná to nemělo takový účinek, ale o to Pacimu ani nešlo. Hned totiž nasazuje Sleeper hold. Magnum, uvědomujíce si nebezpečí, se co nejrychleji plazí k provazům. Dříve, než hold začne mít účinky už na ně dosahuje a Paci je nucen pustit. Magnum se zvedá, krátce zavrávorá, odfrkne si a couvá ke svému rohu. To už je signál pro Martze, který taguje. Jeho nejistota v situaci je pořád v něm, nedovolil však, aby zasáhla do zápasu –rozebíhá se proti Pacimu a Masked Freak reaguje podobně jako předtím Magnum, je totiž připraven na Big Boot. Pata obrovy nohy se jen otírá o Martzovo rameno, ten stačil totiž včas uhnout. Chytá Paciho za paži a trhnutím ho obrací proti sobě, hned na to navazuje s Calf Kickem. Paci je opět na zemi, hned se ale vzedá, aby se vystavil dalším útokům Martze. Útoky jsou mrštné. Paci je rychlý, o něco lehčí Martze je ale na jiné úrovni. Throat Thrust zastavuje Paciho jakýkoliv pohyb. A Enzugiri už jen dokončuje tuhle práci. Masked Freak se docela rychle otřepává, vstávat je ale už trochu větší potíží. Daří se mu a Martz hned na to chce pokračovat svůj útok s Running DDT. Tady se ale Paci vyhecoval a získal nad svým soupeřem kontrolu. Nepoddává se a silně s ním praštil o zem. Než se Martz zvedne, což mu netrvá nijak dlouho, zmatený Paci taguje Trashera.

Powerhouse Trashing Alliance je čilý, neunaven a tím pádem i nebezpečný. Martz jde rychle do nedobrovolného lock-upu, když se na něj Trey nahrne. Ani si to neuvědomí a už je ve vzduchu a to ve Vertical Suplexu. Fanoušci počítají, jak dlouho tam Martz vydrží. Po pětce jim už ale Trey nedává možnost a proměňuje suplex do spinebusteru! S velkým pleskem je tak Martz rozpláclý o ring. Trey okamžitě leze na sloupek a provádí Bionic Elbow! Loket dopadl na hruď a Trey jde pro pin! 1..2..Kickout! Trey chytá Martze za pačesy a táhne ho ke sloupku. Zde ho zvedá a posazuje na třetí sloupek, směrem k divákům. Sám vystupuje na první sloupek a chytá Martze kolem boků! Elevated German Suplex! Martz si div málem nezlomil vaz a rozhodčí ho kontroluje. Vidí, že je pořád při vědomí, nechává tedy zápas pokračovat. Trey jde opět pro pin. 1..2..řítí se Magnum a přerušuje pin! Udělal to ale dost nešikovně, kop totiž schytal Martz a to přímo do hlavy. Teď už ztratil vědomí.

„Pche, neschopnej!“ Odplivne si Magnum, nestačí se ale divit, jak je jeho přítomnosti v ringu využito. Už už je zpět Paci a oba se společně do řezníka pouští. Rozhodčí si nestačí uvědomit, co se děje a Magnum se vznáší ve vzduchu s pomocí Trashera, je držen ve Vertical suplexu a paci vylézá na sloupek. Co nevidět skáče diving Crossbody a Magnum už se svíjí na zemi, Trashing Alliance to ale nestačí, tentokrát tohohle maacka dostává Trey do Electric Chair drop pozice a Paci rychle sejme nešťatníka diving Chothesline! Po tomto se Magnum kutálí z ringu, aby náhodou nedostal přídavek a Trey pinuje! 1..2..3!

Winners: Trashing Alliance

A tak se přeci jen povedlo Championům obhájit a dokázat, že se nemohou nechat jen tak lehce odepsat. Magnum se s nepříznivými poznámkami sune do zákuliší, nechávajíce svého partnera v ringu. A Championi? I když mezi nimi jsou nějaké roztržky, užívají si triumf v míru.


Chosen Beings segment



„Ah, vítej, příteli, co nám neseš za novinky?“
Leonardo měl tentokrát společnost pouze Zorlina, který seděl v křesle u krbu, užívajíce si teplo. Heidegger sloužil jako takový hlídač před dveřmi, úkolován postarat se o každý problém, který by nastal. Sám Leo seděl ve svém křesle za kancelářským stolem, oloupával jablko, což často nedělá.
Eightmaster neodpověděl, chvilku nabíral dech. Byla fuška se sem dostat včas a ještě nespozorován. Herda do zad s ním hnula o pár kroků dopředu, za sebou uslyšel nějaou nadávku, tedy aspoň usoudil, že je to nadávka, neuměl německy. Ocitl se skoro až u Chazabrielova stolu. Leo se nad tím jen pousmál.
„Dostal jsi snad chuť na jablíčko?“
Eightmaster zavrtěl hlavou k otázce, která nepotřebovala odpověď. Vzdálil se trochu od stolu a začal mluvit.
„Widow a Kobra už to mají jasný. Jsou na straně Rufuse, byli rozhodnutí hned jak zjistili o Chosen Oneovi. A to nejhorší je, že když se dívej na podezřelí, mají totiž pocit, že kdekdo může komu vrazit kudlu do zad, já jsem ten, na koho se podívají první. A nevím, kdy to zjistí. Může to být dnes, může to být zítra. Co mám dělat?“
Leo se zamyslel.
„Heideggere, ty něco navrhuješ?“
Němec na otázku neodpověděl.
„A ty, Zorline?“
Maskovaný gentleman si stále hrál se svojí holí, nereagoval. Leonardovioči nebyli přes sluneční brýle vidět. Nosil je vždy, i když byl v místnosti a i když nesvítilo slunce. Jakoby se snažil zakrýt své emoce, dokázal totiž dokonale kontrolovat svojí mimiku. Oči a jejich kouzlo ale neovládne nikdo.
„No, Eighte, smím ti tak říkat, že? ..Ehm, budeme dát divadlo. Budeš dnes zápasit a přesvědčíš protější stranu, že stojíš při nich.“
Vytáhl z kapsy mobil a vyťukal číslo.
„Dostav se prosím do mé kanceláře.“
Za pár minut se otevřely dveře a v nich ten nejhorší klaun světa, Shaggz. Z Eightmastera se při pohledu na něj vytratila všechna sebejistota, naopak Shaggz měl značnou radost. Tušil, kam tohle míří, když volají zrovna jeho.
„Zahrál by sis dnes s námi hru, Shaggzi? Budeš tady bojovat s Eightmasterem. Vyhraješ, bude to hardcore match a to bude tvé teritorium, samozřejmě, ale přeji si, abys to držl jako vyrovnaný match, show pro diváky, znáš to. Tak, Eighte, běž se připravit.“
Slova Chazabriela Eightmastera trochu uklidnili. Když za sebou zavřel dveře, Shaggz se zazubil.
„Hehe, Leo.. to ale nemusí platit, že ne? Mohu, ehm, můžeme si trochu pohrát, nemyslíš?“
Leonardo Chazabriel odpověděl vlídným úsměvem.
„No, přejeme si, aby to bylo trochu důvěryhodnější…dělej si proto, co chceš, my to panu Eightovi splatíme, třeba i peněžně. Jako Seraph je tvé přání realitou…“

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Mattitude Fri Oct 31, 2008 12:58 am

Část 3.

Krupy/Arien/Rufus Maxwell segment


Arien: "Achjo, už zase? Kolikrát ti mam říkat, že sem dělal vše, co bylo v mých silách?"

Krupy: "Spíš si se flákal. Co je na tom že o tom mluvim? Zvoral si to a teď se bojíš, abych o tom nemluvil?"

Zvedne Krupy oči v sloup a opouští locker room a pokračuje cestou po chodbě. Arien ho následuje.

Arien: "No tak si to nech aspoň vysvětlit.."

Highlander však na Arienovy pokusy o vysvětlení nereaguje a jde dál. Když v tom se zastaví na konci chody, u Maxwellovo kanceláře. Klepe na dveře. Po chvilce mu otvírá Maxwell, hlavou držící telefon, očividně zaměstnán. Druhou rukou naznačuje Krupymu, aby počkal. Arien pouze sleduje situaci za zády Krupyho.

Rufus Maxwell: "Dobře. Děkuji, těšilo mě.. nashledanou." Vypne telefon.

"Co si přejete?"

Krupy s radostí oznámí Rufusovi jeho přání:

"Rufusi, dnes dostali Brotherhood of Gore šanci znovu se utkat s Trasher Alliance o tituly."

Rufus Maxwell: "Ano?"

Krupy: "Chtěl bych podobnou službu. Když dostali tu možnost oni, chci jí i já. Re-match s Hajinkem, tentokrát moje pravidla. Co ty na to?"

Rufus Maxwell: "Ale Krupy, přeci víte, že nemůžu dělat vše, o co si wrestleři písknou."

Krupy: "Dobrá, taky nemusím být s Maxwellem v boji proti Leonardovi, když si pískne."

Rufus Maxwell: "No dobrá, jeden zápas bych ještě do show zařadit mohl. Říkal jste vaše pravidla?"

Krupy: "Jo, Singapore Cane Match."

Rufus Maxwell: "Dobrá, máte ho mít. Ale víc po mě nechtějte. Mám vážně hodně práce a musím šetřit nervy."

Krupy s Arienem odchází.

Singapore Cane Match: Krupy vs Hajinek


"No, Briane, musí se nechat, že Krupy měl tentokrát pravdu. Punkcore Match na Soldier's Insomnia jej dosti znevýhodňoval...je jeho právo dostat odvetný zápas s pravidly, která si určí on sám."
"Právo na to bezesporu má...je však to, co dělá, logické? To už je otázka, u které si odpovědí nejsem úplně jistý."
"Krupy nikdy nejednal v souladu s logikou, Briane, nenech se vysmát."
"To ne, ale nikdy dříve to nebylo tak na škodu, jako teď...zatemnění mozku jakoby bylo jeho celoživotním problém. Nejprve Satan, pak Israha...jenže co je to tentokrát?"
A diváci mají na danou situaci velmi podobný náhled jako oba komentátoři. Kdysi si mohli při Highlanderově entranci vyřvat hlasivky, jak moc mu fandili v boji s přízrakem z Nicoty. Dnes tak nějak nevědí, jak reagovat...
"Na programu je nyní Singapore Cane Match! Neplatí v něm countouty a pokud se některý z jeho účastníků rozhodne použít kendo stick, nebude diskvalifikován!
A nyní si představme participující wrestlery! Jako první, stojící v ringu...The Highlander....KRUUPYYY!!!"
Dlouhovlasý bojovník zvedne ruce nad hlavu, v každé ruce jeden kendo stick. Dostává se mu jakýchs takýchs ovací, ale z pomyslného vrcholu žebříku oblíbenosti už v CZSK spadl. Možná i právě to byl jeden z důvodů jeho v poslední době více než neobvyklého chování...
"A jeho soupeř, z Kolína, ČR...nekorunovaný král punku....Hááájíínééék!!!"
Totální Nasazení zní arénou a King of Punk na sebe nenechává dlouho čekat. Z jeho příchodu je cítit sebevědomí, které rozhodně není bezdůvodné. Před třemi týdny na Soldier's Insomnia vybojoval dosud největší vítězství své kariéry - a cítí se na to. Těžko říct, jestli věří více sobě nebo bandě svých nohsledů, vedených Joshem, ale vstupuje do nadcházejícího zápasu zkrátka a dobře s cítěním budoucího vítězství. Lidem v aréně se jeho sebevědomí nelíbí, a tak na něj bučí, ale v hledišti jsou i hloučky skalních, kteří si neodpouštějí své skandování 'Haji-Haji-Hajinek'. Aby však vytvořili pros svůj idol nějaký souvislý pop, je jich přeci jen příliš málo.
King of Punk bedlivě sleduje ozbrojeného Krupyho, stojícího v ringu...sám moc dobře tuší, že jeho soupeř dnes nebude v nikterak dobrém rozpoložení. Ne, že by se mu divil...
"Myslíš, že Krupy to dnes zlomí? To své 'prokletí'?"
"Jestli zlomí svou tvrdohlavost a zaslepenost, tak ano...ale obávám se, že to pro něj bude těžší. než kdyby šlo o skutečnou kletbu..."
Hajinek se nenechal Krupyho ke střetu vyzývajícími gesty vyprovokovat. Celkem správně pochopil, že Highlanderova roztěkanost a neusměrněná zuřivost může být dnes výhodou pro něj samotného, takže s nadrzlým úsměvěm na rtech stál pod ringem tak dlouho, až se Krupy rozhodl jít za ním sám. King of Punk okamžitě začal prchat, přeci jen se několika prvních štiplavých ran kendo stickem docela bál. Udělali jedno kolečko okolo ringu, v půli druhého si Hajinek v běhu rychle vytáhl z přistavené popelnice jeden kendo stick. Seběhlo se to pak celé tak rychle, že Highlander neměl nejmenší šanci nějak rozumně zareagovat. Hajinek oběma nohama vyskočil na schůdky, udělal obrat a ve skoku praštil stickem Krupyho po hlavě. Tomu jeho zbraně ihned vypadly z rukou, zakolísal a málem si sedl na zadek. King of Punk byl rázem na koni. Hodíl rychle do ringu svůj a jeden z Krupyho sticků, pak zvedl ten třetí a bodl jím Highlandera do žaludku. Krupy se pochopitelně zlomil v pase a tak si odkryl záda. Třetí úder dostal přímo tam. Hajinek hodil přes lana do ringu i třetí kendo stick, pak do čtverhranného bojiště vrhl i svého soupeře. Teprve teď zazněl zvonek a zápas začal oficiálně. Hajinek zvedl omráčeného Krupyho a northern lights stylem ho suplexoval přes svou hlavu. Bridge do pinu, to je u tohoto suplexu povětšinou samozřejmost a Hajinkovo provedení nebylo výjimkou. Krupy však vykopl. Hajinek však ukázal, že ani čistě wrestlingově na tom není špatně a s nebývalou elegancí přehmátl do cross armbreakeru. Ukázalo se však, že v této kombinaci není na rozdíl od Jamie Nobla ještě tolik zběhlý...Krupy se poměrně snadno vysmekl a ještě dokázal Hajinka přibít k zemi schoolboy pinem. Ani tady ale kickout nebyl ničím překvapivým. King of Punk byl hned na nohou a už stál proti Highlanderovi, hledě mu do očí. Takhle mezi nimi proudila nevraživost po několik vteřin. Pak Hajinek Krupymu dal facku. Highlander se odklonil a chytil se za zasaženou tvář - v příští chvíli letěl Hajinek k zemi po drtivém hook punchi. Hned se zvedl, ale to už Krupy provádí irish whip. Hajinek vběhl svému soupeři přímo do tilt-a-whirlu, jenže nenechal se slamovat na zem. Dopadl na nohy a užuž se chystal z dokonalé pozice zasadit Punk of the Future. Krupy jej ale zablokoval a účelně counteroval body clutch backbreakerem, čímž zakončil velmi neotřelou a pohlednou sekvenci reversů.
"No, jsem rád, že se oba zúčastnění nesnížili jen k prostému mastění se tyčemi a předvádějí i něco ryze wrestlingového.", okomentoval pěknou chvilku Brian Nelson.
Krupy nyní pověsil Hajinka na prostřední lano a zmocnil se jednoho z kendo sticků. Ten vzápětí s prásknutím dopadl na punkerova záda. Nic zdraví nebezpečného, zato pořádně bolestivého. Hajinek si nemohl pomoci, musel zařvat. To Krupyho viditelně potěšilo, na rtech mu zahrál spokojený úsměv. Praštil Hajinka ještě jednou...a ještě jednou, tentokrát vší silou. King of Punk se v lanech jen tak prověsil. Krupy prolezl skrz lana na apron a z něj seskočil až dolů, na podlahu. Nový mocný rozmach - a kendo stick udeřil do Hajinkovy tváře a odhodil punkera doprostřed ringu. Nabuzený Highlander švihl svou zbraní do apronu a vklouzl zpět do ringu, aby pinoval. 1,2...švihnutím nohou se Hajinek z pinning pozice dostal.
"Neříkal jsi něco, Briane?", pobaveně podotkl Jimmy Freak.
Krupy irish whipnul Hajinka do rohu ringu. Sílu to mělo takovou, že to krále punku odrazilo zpět doprostřed ringu. Následoval druhý irish whip, do rohu protějšího. Krupy zvedl kendo stick a napřáhl se...jakkoliv však Hajinek vypadal, že neví, co se děje, zareagoval dokonale a matrix uhýbem se ztratil Highlanderově zbrani z cesty. Pak zde byl dropkick, který poslal Krupyho na zem. Hajinek se dostal do převahy a provedl další irish whip, Byl reversován, ale to mu nevadilo. Od lan se vrátil se spinning wheel kickem, perfektně provedeným i umístěným. Na Highlanderově krku se objevil stick a Hajinek předvedl, proč se o něm říká, že je možná nejpodceňovanějším CZSK wrestlerem vůbec. Nápaditým double leg dropem z pozice za Krupyho hlavou udeřil na oba okraje sticku a ten ta bolestivě zatlačil do krku Krupyho. V hledišti se ozvalo několik desítek nadšeně tleskajících rukou. Hajinka tento malý, ale cenný projev sympatií nabudil, byť byl většinou zvyklý sát energii z heatu, ne popu. Ve stylu RVD se vyšvihl na horní lano a otočil se zády k ringu. Jasný moonsault...možná až příliš dopředu avizovaný, ukázalo se. Odraz, obrat, vše bylo precizní...jenže Krupy dokázal zareagovat, možná právě díky tomu, že King of Punk mu defakto řekl, na co reagovat. Zvedl kendo stick a ten se bezmocnému Hajinkovi zaryl do žaludku. Punker div nevyvrhl na canvas večeři, jak nepříjemně ho zbraň bodla, a drže se za břicho, odpotácel se až k lanům, které mu poskytly oporu. Jenže Krupy byl hned u něj a bodl ještě jednou. Teď to zabolelo tak, že Hajinek šel do kolen. Krupy provedl rychlý capture suplex, díky nízké váze suplexovaného vypadal chvat velmi efektně. Cover...někteří už si mysleli, že je konec, ale Hajinek, proslulý svou sveřepostí, dokázal vykopnout - k nemalé zuřivosti Krupyho. Highlander zvedl další kendo stick a využil ho nejefektivněji, jak mohl. Vylepšil si jím totiž svůj oblíbený submission, a sice camel clutch. Takhle byla nejen Hajinkova záda vystavena tahu, ale i jeho krk, prozměnu tlaku, když zbraň zamezovala kyslíku pronikat dýchací trubicí do plic.
Vypadalo to beznadějně, protože lehce stavěný King of Punk defakto neměl šanci se vlastní silou z pevného držení dostat. Ale vzdát se, plácnout dlaní do canvasu...to on také neměl ve zvyku.
"Hajinku! Radši to vzdej!", nabádal ho možná až přehnaně starostlivě rozhodčí Hower.
"Ani...ná-ergh-náhodouuuu...", zachrčel punker v odpověď.
Posunuli se možná o třicet, čtyřicet čísel. K lanům to byla vzdálenost pořád ještě nekonečná...ale Hajinek nepotřeboval rope break, ne. Stačilo mu nahmátnout jeden z pohozených kendo sticků...nepřipravenému Krupymu práskla hůl o lebku. Na to, aby uvolnil camel clutch, to bylo více než dostačující. Hajinek se rychle zvedl na nohy a špičkou položil stick pod Krupyho bradu, směrem do krku. Pak udělal pohyb, připomínající jawbreaker. Stick se bolestivě zabořil do měkké tkáně na Highlanderově krku. Krupy se okamžitě za postižené místo chytil a začal popadat dech. V levém koutku úst se objevil pramínek krve. Hajinek si nedával příliš na čas a underhook suplexem mrštil Krupyho přes sebe. Pin byl nasnadě...1...2...2,5...kickout! I Highlander nyní ukázal, že výdrž a odhodlání mezi jeho klady skutečně patří. Ale nyní měl problémy...kendo stick mu zřejmě způsobil nějaké vnitřní zranění v krku. Netušil, jestli jde o něco vážného, nebo se to jen tak tváří, každopádně mu z úst začala dosti intenzivně kapat krev. Nerozhodilo to, byl zvyklý krvácet...ale pořád se mu honilo hlavou, zdali nejde o něco, co by mohlo ohrozit jeho kariéru, ba dokonce i život. Přestal stoprocentně vnímat dění kolem sebe...
Sweet Punk Music. Zničující superkick mlaskl o Krupyho čelist a poslal ho k zemi. Hajinek, nyní už ne tak precizně jako před několika minutami, vyšplhal na horní lano. Znovu, jakoby nepoučen přechozím nezdarem, se natočil zády a provedl moonsault skok...jenže dopad byl tentokrát jiný. Místo aby zasáhl ležícího Highlandera plnou váhou svého těla, přetočil se až do šíleného leg dropu, kterým přesně trefil ohrožený krk svého soupeře. Krupy nadskočil a z úst mu vylétlo několik dalších kapiček krve. King of Punk zahákl jeho nohu...1...2..2,5...2,9...KICKOUT!!! Byl to spíš instinkt raněné šelmy než racionální akt, ale Krupyho pravá paže vystřelila do vzduchu. Šokovaný Hajinek se po edgovsku chytil za hlavu, tohle nečekal. Opravdu si myslel, že už nemá tu čest s tím starým dobrým Highlanderem, který dokázal vykopnout z téměř každého chvatu jakéhokoliv CZSK wrestlera. Jak vidno, mýlil se...
"Jak dlouho ještě bude odolávat?!"
"Dokud nepadne úplně, Jimmy..."
Hajinek vyklouzl nohama napřed z ringu a zamířil k popelnici, plné kendo sticků, jen čekajících na to, aby se mohly s prásknutím setkat s měkkou tkání lidského těla. Vzal si rovnou dva. Nelson s Freakem na něj cosi křičeli, ale on jim jen ukázal paroháče a drze zamával sticky před obličeji. Ještě stále otočen směrem k nim, přikročil k apronu...
Odkudsi shora přilétl kendo stick a cváchnul do hlavy. Hajinek se zapotácel, ale své zbraně nepustil. Krupy se slingshotem přenesl na apron a udeřil ho čírem zdobené hlavy svého soupeře ještě jednou. King of Punk ještě stále nepadl. Krupy zahodil svou zbraň a vytrhl Hajinkovi z pravé ruky tu jeho. Crack. Highlander se zmocnil i druhé punkerovy tyče. Crack. Rozmach z obou stra. Crack. Con-stick-to, tak by se dal označit tento úder. Hajinek napůl spadl, napůl se opřel o komentátorský stůl. Krupy odhodil i tyto dva kendo sticky a počal tahat z popelnice další. Jeden, druhý, třetí, čtvrtý...ten se dokonce rozštípl při kontaktu s hlavou krále punku. Hajinek už na stole víceméně ležel...a Krupy to hodlal ukončit. Chytil svého nenáviděného soupeře do scoop liftu a, sice trošku nejistě, ale vystoupil oběma nohama na bariéru. Zády ke stolu Nelsona a Freaka.
"Cože?! Né...ať to nedělá, ještě není konec show, kde budeme pracovat?", začal lamentovat Jimmy Freak, když viděl, co se chystá.
Ale zabránit tomu nemohl. Hajinek letěl fallaway slamem přímo na něj a Nelsona a probořil se jejich stolem až na podlahu. Tam zůstal ležet.
"That was awesome! That was awesome!", znělo z hlediště.
Krupy tam tak stál, jako Ježiš nad Riem, a vychutnával si podle něj zasloužené ovace. Hajinek kdesi pod ním ležel nehnutě v troskách stolu. Už zbývalo jen pinovat, získat 3-count a odejít...zdánlivě snadné. Ale Highlander jako by ještě nebyl spokojený...jakoby svého nenáviděného rivala ještě dost neztrestal.
Seskočil z bariéry a chytil bezvládného Hajinka za vlasy. Dosmýkal ho z rozvalin stolu až na prostranství pod ringem.
"Tak, a teď něco z mého dřívějšího života!", zařval do hlediště.
Vrazil si Hajinkovu hlavu mezi nohy a zvedl zdánlivě vyřízeného soupeře nad hlavu...ale pak se to stalo. Jakoby pokropen živou vodou. Hajinek seskočil za Krupyho záda. Highlander se rychle otočil a ihned ho chytil za ruku pro irish whip. Hajinek nezadržitelně letěl do ring postu - a narazil. Odpérovalo ho to zpět do nekrytého prostoru...ale HighDriver svůj cíl nakonec minul. Krupy ramenem napálil ring post, když mu Hajinek leapfrogem unikl. Zapotácel se, otřesen prudkým nárazem...a pak jeho čelo cinklo do kovu jako kladívko do kovadliny
"Punk of the Future do ring postu! NEREÁLNÉ!!!"
Hajinek z posledních sil natlačil Krupyho do ringu a padl vedle něj, ruku přes jeho hruď. 3-count už byla jen formalita, která jasné učinila oficiálním.
"Zde je váš vítěz....nekorunovaný král punku....HAAAJIINEEEK!!!"

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Mattitude Fri Oct 31, 2008 1:00 am

Část 4.

Steve Stevens/William Frank Sagat segment


Vadilo mu, že byl přehlížený, protože si myslel, že si to nezaslouží. Přeci jen, byl svalnatý, měl pěkný obličej...byl zkrátka dokonalou tváří pro marketing CZSK. Jenom vedení si to nemyslelo - a jeho to poslední dobou stále více a více frustrovalo. Nevěděl, co by ještě měl udělat pro to, aby si vybojoval svých 10 minut ve vysílacím čase CZSK shows...
Pak ho spatřil postávat jen tak u zábradlí nad schodištěm. Na to, že mu bylo už přes 40 let, byl v pozoruhodně dobré kondici. Ale Steveu Stevensovi Sagat do oka nepadl. Možná to bylo tím, že v něm cítil dalšího konkurenta; možná mu prostě vadilo, že si v boxu dokázal udělat lepší jméno, než kdysi on sám; možná z něj měl prostě jen, jak se říká, vítr...zkrátka se mu od svého příchodu a debutového zápasu nezamlouval. Stevens cítil, že to kýžené místo, ten prostor, který se mu v hektickém dění posledních dnů otevíral, by mu mohl vyfouknout právě zkušený bývalý thaiboxer.
A to Stevea rozčilovalo.
"Hele, Sagate, můžeš na slovíčko?"
Sagat se k němu obrátil. Ze zmateného výrazu na jeho tváři Stevens poznal, že jej nepoznává.
"Steve Stevens jméno mé. Jsem tady v CZSK už dlouho..."
"Ještě jsem o tobě neslyšel. Já jsem William Frank Sagat, těší mě.", dostalo se mu velmi přátelsky znějící odpovědi.
Sagat to dost možná ani tak nemyslel, ale Stevensovi přišlo, jako by se mu starší muž vysmíval. Vzkypěl.
"Neslyšel? A víš proč? Protože se tady v okolí neustále objevují nějací zelenáči a zabírají místo těm lepším, zdatnějším, pohlednějším...Hepatizon, Heidegger, Motna s McStreetzem...a ty, ty taky, Sagate!"
Stevensův výbuch staršího muže překvapil: "Já nechci tvé místo, Steve. Nepotřebuji jej. Když chci, dokáži si svůj prostor vybojovat, nemusím ho nikomu krást. Přišel jsem do CZSK, ale nechci bojovat o tituly....hledám jen další zkušenosti. Ale jak vidím, nemáte tu moc lidí, od kterých bych je mohl nabýt."
Sagat se vyjadřoval klidně a vyrovnaně, Stevens však měl pocit, že si z něj dělá kontinuálně legraci. A on to neměl rád...
"Poslyš, dědulo. Nejseš pro CZSK ani z půlky tak užitečný, jako já. Jak bys taky mohl - kdo bude fandit zašlé hvězdě minulých let a přeběhlíkovi? Radši se odsuď co nejrychleji kliď, nebo tě vlastnoručně vyprovodím."
Sagat se poprvé během rozhovoru usmál: "Bez urážky, mladý muži, ale docela rád bych se přesvědčil o tom, jestli skutečně dokážeš to, co říkáš. Pak máš možná pravdu - nedostáváš prostor, jaký by sis zasloužil."
Stevens Sagata knokautoval pravým hákem.
"Mně tady nikdo na hlavu srát nebude. A obzvlášť ne ty, starochu. Byl jsem lepší boxer, a jsem i lepší wrestler. A přesvědčím tě o tom."
Otočil se a odešel.
Sagat za ním hleděl, drže si rukou ústa.

Hardcore Match: Shaggz vs. Eightmaster


Na řadu přichází Hardcore Match, v němž se proti sobě postaví EightMaster a CZSK Hardcore Champion Shaggz, o jehož titul zde ovšem nepůjde. Zbraně jsou překvapivě již v ringu, čeká se tedy na oba borce.

Zní theme EightMastera, který za míšených reakcí přichází před dav diváků. V ruce má svou biliardovou kouli. Vchází do ringu, kde svou kouli políbí a odstaví jí k turnbucklu.

V tom už se zhasnou světla, ozve se známá věta FUCK THE FUCK OFF! a všem je jasné, že je CZSK Hardcore Champion Shaggz nablízku. Aréna je nyní pohlcena růžovými světli, které se linou po aréně. Shaggz za očekávaného heatu přichází po entrance rampě a chlubí se svým titulem. Vchází do ringu a z něj hází titul přímo k lidem, kteří mu pas za zápasu mají povinnost chránit. V tom už znění gong a oba wrestleři se připravují na to, jak začít zápas.

Jimmy Freak:“To jsem zvědav, jak Eightmaster obstojí proti Shaggzovi. Znáš ho, je dost tvrdý.“

Brian Nelson:“Ano, ale podívej se na Eighta, je plný energie, i jistoty Ten má určitě nějaký plán.“

Hned jak zazvoní zvonek, Eightmaster čapne jednu židli. Otočil se na Shaggze, něco tu ale bylo špatně, ne podle dohody. On jako jedinývěděl, co Shaggz udělá. Mluvili spolu v zákulisí a domluvou bylo, že oba budou šermovat židlemi. Shaggz ale držel v ruce jakousi láhav. Hned se vzpamatoval. Nikdo přece není dokonalý, Shaggz se mohl splést. Mrknul na něj, aby mu naznačil, za setinu sekundy už se ale hozená láhev tříštila o jeho lebku. Hlava se mu zamotala a málem ztratil vědomí, chlad tekutiny, která ho potřísnila, ho držela při vědomí. A právě to bylo tím, co mu v tomto zápase způsobí největší bolest.
Jimmy Freak:“Ou! To muselo bolet, ale Eightmaster se udržel na nohou! Počkat, počkat, co to vytahuje Shaggz z ka-?!? NE! TO NE!“
Zapálená sirka se chytla Eightmasterova politého tílka. Do jeho nohou se v ten okamžik dostalo dost energie, aby začal v agónií pobíhat po ringu, i rozhodčí, který by mu měl pomoci před, ním ale utíkal. Shaggz se této patálii maniakálně zasmál. Eightmaster se začal plést mezi provazy, jeden z nich dokonce chytil, plamen ale okamžitě zhasnul. Shaggz totiž popatl lopatu, kterou si asi půjčil od Hammera a udeřil ho do levého boku, čímž ho poslal okamžitě k zemi. Už tohle by stačilo ke K.O., šílenému klaunovi to ale rozhodně nestačí. Kopanci odsunuje Eightmastera z ringu a popadá stůl, též ho vyhazuje, jaké má štěstí, že tu bylo vše pro jeho představení už připraveno. Hezky ho staví a pokládá na něj Eightmastera, který teď lituje toho, že se opovážil uvěřit klaunovi.
Shaggz kope do jednoho z mantinelů, aby s ním mohl lépe pohybovat. Když ho dokopává až k Eightovi, zvedá ho nad hlavou a pokládá na svou oběť. Pak si vylézá na sloupek, který je dost blízko, jakoby se jednalo skok přes kaluž. A na mantinel skáče Double Stomp! Eightmasterovi toto vyráží poslední kousek dechu, který má a rozhodčí je nucen zastavit zápas!

Winner: Shaggz

Shaggz se dostává ke komentátorskému stolu a bere Martymu mikrofon. Pohlédne ještě jednou na Eightmastera, kterého odnáší do zákulisí a poté s maniakálním smíchem začne svůj krátký proslov.

„Tohle se stane každýmu, kdo nesouhlasí s názory Leonarda Chazabriela! Tenhle maník se o to pokusil za čest Maxwella a hele jak dopadl! Každý hrdina, co si bude hrát na takovýho boha jako on si okusí moje schopnosti v ringu! Pojďťe, vítám Vás s otevřenou náručí a nožem u krku!“
Za hromadného bučení, mezi kterým se skandování FUCK THE FUCK OFF ztratilo se Shaggz vydal do zákulisí. Za zebou ale slyšel to, co bylo potřeba: pár fanoušků odstartovalo skandování na podporu Rufuse…a za chvilku se ozývalo opakovaně i Eightovo jméno.

Úkol splněn.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Mattitude Fri Oct 31, 2008 1:01 am

Část 5.

Crowax promo


V ruce mikrofon, mířil si to rozhodným krokem rovnou do ringu. Provázel ho hlasitý potlesk, jemu však vířilo v hlavě mnoho otázek a jedna z nich byla, zdali si vůbec takový potlesk zaslouží. Nejen, že prohrál, a to dost jednoznačným způsobem...Crowax si ale, byť to znělo znepokojivě, vyčítal, že za současný zoufalý stav Ztracené duše může svým způsobem on. Jistě, pravda to nebyla, jenže vysvětlit to Israhovi bylo zhola nemožné...
Saviour se ale rozhodl to zkusit.
"Před třemi týdny jsem se na Soldier's Insomnia postavil někomu, při vyslovení jehož jména některým lidem vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Býval to můj spojenec v Tainted Legion...pak šly naše cesty nějakou dobu odlišnými směry...ale nyní jsme se, ať už náhodou, či ironií osudu, na jednom rozcestí opět potkali.
Pohlédli jsme si do očí...a já skrz tlustý šedý opar zvrácenosti a brutality prohlédl skrz. Přes tohle oko, tohle začouzené a špinavé okno do jeho duše, jsem prohlédl a uviděl svět za ním. A to, co jsem spatřil, mě naplnilo hrůzou..."
V aréně by bylo slyšet spadnout špendlík, takové ticho provázelo Crowaxovu řeč.
"Uviděl jsem ubohou, ztýranou, rozervanou lidskou duši, jíž zavrhl celý svět, počínaje těmi nejbližšími. Uviděl jsem bolest a trápení, příliš nedokonalé ukryté pod pozlátkem nesmlouvavé nenávisti ke všem ostatním. Uviděl jsem vroucí, bublající kotel protichůdných emocí, jehož náplň dosáhla horní hladiny, a začala přetékat. Uviděl jsem....ach, já jsem viděl ty v hlubinách nejtemnějšího zapomnění ztracené, ty do Nicoty uvržené zbytečky člověka v Israhově nitru."
"Opravdu říká to, co slyším, Briane?"
"Ano, říká to...a mě z toho mrazí až do morku kostí."
Crowax se na chvíli odmlčel, snad už i jemu docházel dech.
"To, co jsem viděl, mě naplnilo. Ne nenávistí, ne záští...do jisté míry mě to naplnilo pochopením, porozuměním, jistým druhem soucitu. Tam, kde jste všichni, jak tady sedíte, viděli bezcitné monstrum, tam já jsem objevil možná až přehnaně citově zmítanou lidskou trosku. Objevil jsem..."
"Přestaň, u Nicoty!", ozvalo se z titantronu.
Crowax vzhlédl k černé masce, civící na něj z obří obrazovky.
"Ty, ty, Crowaxi, můžeš za to, co se stalo. Tys dovolil té podřadné části mého já, která byla po celá ta dlouhá léta pohřbena ve tmách, aby vyplula na povrch. Tys ze mě udělal to, čím jsem! Nejsi o nic lepší než moje matka nebo ten ohavný mokvající puchýř, který se kdysi nazýval mým otcem! Ale ne...já nejsem jako ostatní. Nejsem člověk...nejsem slabý, bezpáteřní, zbabělý šváb, přiživující se na výkalech! Já jsem zosobnění místa, horšího než samo Peklo. Byl jsem zplozen svým dnes již navěky pykajícím otcem, ale vychován Nicotou! Nikdy jsem nebyl lidský...to bych nemohl udělat tohle!"
Odkudsi se v záběru objevil k smrti vyděšený Patrick Tarnowski. Israha ho držel za krk, evidentně dost pevně, protože novinář koulel očima a lapal po dechu.
"Prosím...pro-prosííím....neeedělej tooo...", škemral Tarnowski o milost, a málem se i rozbrečel.
Israha si ho přitáhl až k sobě, Tarnowsi cítil jeho horký dech na své tváři. Zavřel oči a modlil se, ať to skončí co nejrychleji a nejméně bolestivě. Pak jen ucítil, jak se pohybuje.
Šokovaný Crowax sledoval, jak Lost Soul odnáší Tarnowskiho na rameni směrem ke dveřím, vedoucím do jeho sklepního království.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Mattitude Fri Oct 31, 2008 1:07 am

Část 6.


Special Referee with Special Enforcer Match: Ari Riggins vs. JUDr. Mattitude


Brian Nelson: "Bez komentátorského stolu, přesto stále připraveni na jistě zajímavou podívanou, main event dnešního večera. Zápas Ariho Rigginse s JUDr. Mattitudem."


"Dámy a pánové, chlapci a děvčata. Nastal čas na dnešní Main Event! Zápas nese speciální pravidla, proto vás snimi nejprve seznámím. Na zápas bude dohlížet speciální rozhodčí The Chosen One, který bude plnit funkci obyčejného rozhodčího. Zápas ovšem bude mít také special enforcera, kterým bude Jedovatá Kobra. Proto nejprve přivítejme speciálního rozhodčí, Thee Choooosen One!" dělá svou práci ring announcer Marty Gibson.

Za své theme prichází The Chosen One oděn ve speciálním oděvu rozhodčího. Lidé bučí, jelikož nejsou stímto rozhodčím spokojeni ani náhodou. The Chosen One přichází po entrance rampě a pokřikuje na diváky:

"No to je úroveň! Jsem rozhodčí, trochu respektu."

The Chosen One vchází do ringu. Se slovy "ústup, ústup" vyžene ring announcera do zákoutí ringu a dělá svůj typický taunt.

V tom už zní theme Ariho Rigginse. Velkého oblíbence diváků, ti to také dávají v aréně popem najevo.

Brian Nelson: "Dostaly se ke mne informace, že byl postrádaný Ari Riggins v nemocnici, kde strávil několik dní. Údajně dnes neměl nemocnici opustit, ale i přesto tak udělal. Projeví se to na jeho formě?"


Ari Riggins už je u ringu, ke kterému se dostal doslova přes ruce diváků. Skáče do něj a následně hledí na The Chosen Onea, který se pouze chlubí svým trikem rozhodčího. Ari Riggins vylézá na turnbuckle a prohlíží si diváky, kteří jsou jednoznačně na jeho straně.

V tom už zazní trojnásobné klepnutí soudním kladívkem. Znak toho, že přichází dnešní, ale nejen dnešní soupeř Ariho Rigginse, JUDr. Mattitude. Ten přichází za podobného heatu, jako dnešní rozhodčí The Chosen One. Není se čemu divit, je to soupeř tak oblíbeného Ariho Rigginse.

Už zbývá pouze jediný člen. Special enforcer, kterým je v tomto zápase Jedovatý Kobra. Za znění své theme hrané legendární kapelou AC/DC přijíždí Jedovatá Kobra na svém harleji.

Jimmy Freak: "Jen abychom připomněli fuknci Special Enforcera. Tato osoba smí do zápasu zasáhnout, ale také jej rozhodnout a to náhradou za rozhodčího."

Jedovatá Kobra právě objel ring. JUDr. Mattitude na něj z ringu pokřikuje rejpavé urážky "Ten tvuj krám dělá zvuky jako Riggins po fazolích." To ale Riggins slyšel, zaklepal soudci na rameno, ten se jen vyděšeně otočil a začíná couvat a pokřikovat na The Chosen Onea, aby s tím něco udělal. Ten zasáhne a řekne Rigginsovi, že zápas ještě nezačal. Riggins tedy poslechne, odcouvá několik kroků a The Chosen One dává teprve nyní povolení k zahájení zápasu.

Riggins se s JUDr. Mattitudem pouští do lock-upu. Oba se tak různě přetlačují, až v tom dostane Riggins Mattituda až k turnbucklu, kde na něj tlačí rukama. Speciální rozhodčí One zasahuje a počítá, ovšem na oko až příliš rychle: 1..2..3..4.. Riggins sotva stačí pustit.

"Děláš si prdel?" vypadne z úst Rigginse, který si tento opak fair playe nedá líbit.

"Nadávat rozhodčímu? Co je to za vychování? To je úroveň! Okamžitě se uklidněte Rigginsi." reaguje The Chosen One.

Riggins pouze lehce rozčílen hledí na Onea, ale nezaznamenal to, že si na něj brousí nehty JUDr. Mattitude, který jej nyní ze zadu napadl. Riggins je na zemi a JUDr. Mattitude jej kopne do hlavy, kde ví, že je po 1th Anniversary Show jeho slabina.

The Chosen One: "Ale notak."

JUDr. Mattitude: "No co, ať ho kopnu do vajec nebo do hlavy, pořád je to lemoun."

JUDr. Mattitude si dělá odstup a zřejmě čeká, až se Riggins začne zvedat.

Brian Nelson: "Spíše mi rozhovor JUDr. Mattitudea a The Chosen Onea příjde jak mezi přáteli, než jako rozhodčí a wrestler."

Riggins se začíná zvedat, ale JUDr. Mattitude se rozebíhá a kopne ho do hlavy. To už položí Rigginse k zemi na víc než pár sekund. Riggins leží, pouze sleduje Kobru. Víc však dělat nemůže.

---

Rigginsovi se zamlží před očima, ale stále vidí Kobru. Kobra sedí opřen na své harleji, v tom v harleji cosi zajiskří. Kobra se lekne, otočí se. V tom ale zaregistruje to, že jeho harlej začla hořet a jemu chytl i oděv. Chytá i vše ostatní okolo. Kobra začíná běžet panikou kvůli jeho hořícímu oděvu. Běží přímo k Rigginsovi, při běhu křičí. Vklouzne do ringu..

---

Rigginse zvedá Jedovatá Kobra, který zrovna vběhl do ringu, jelikož se mu zdálo, že Riggins jeho neustálým sledováním bez jediného mrknutí není v pořádku. Kobrovi se také nelíbilo rychlé odpočítávání. Jedovatá Kobra pomáhá na nohy Rigginsovi a ptá se ho, jestli není v pořádku. The Chosen One má nyní třetí důvod pro to, říct svou oblíbenou větu. Riggins se nyní zdá být v pořádku. Jedovatá kobra ukazuje prsty na JUDr. Mattitude, ten se doteď smál, ale nyní zvážnil. Kobra opouští ring. Riggins se poplácá v obličeji i na těle a je připraven pokračovat v zápase. Riggins se opět pouští s soudcem do lock-upu, z něhož JUDr. Mattitude uchopí Rigginse do side headlocku. Riggins s ním popojde až k lanům, od kterých soudce odmrští do lan protějších. Sám vyběhne naproti a provádí Calf Kick, jenže JUDr. Mattitude se zachytí v lanech a Riggins tak tento kick vystřihne na prázdno. Za to JUDr. Mattitude povzbuzuje k tomu, aby Riggins vstal. Ten vstává, Mattitude chce dát opět silnou ránu na Rigginsovo hlavu v posobě Super Kicku. Tomu se ale Riggins vyhne, nachází se nyní za zády JUDr. Mattituda a provádí Reverse DDT. Riggins odsune JUDr. Mattituda doprostřed ringu, hned na to se rozebíhá a provádí Shining Wizard zrovna si sedajícímu JUDr. Mattitudovi. Cover: 1.. kickout. Riggins se zvedá a čeká, až vstane také JUDr. Mattitude. Ten se zvedá. Riggins se rozebíhá a chystá se provést STO, které ale soudce stačí reversovat, Rigginse odstrčí, ten chce kopnout soudce do břicha, JUDr. Mattitude ale chytí Rigginsovo nohu. Riggins provádí Enzuigiri, kde ale JUDr. Mattitude uhne hlavou. Nyní má v rukou Rigginsovo nohu. Nadzvedne jí do výše s úmyslem fláknout s Rigginsem o zem. Ten ale udělá kotoul, čímž dostane svou nohu z rukou soudce. Dostává se na nohy, kdy okamžitě běží do lan a zpět k soudci, kterému provádí spear. Lidé tleskají, čímž oceňují tento natáhlý spot.
Ari Riggins zvedne JUDr. Mattituda a přejde s ním k turnbuckle, o který praští s Mattitudovo hlavou. Následně jej obrátí zády k turnbucklu a provede hlasitý chop. Riggins si dělá odstup, rozebíhá se, chystá se cosi provést, vypadajíc na jakýsi body splash, nicméně JUDr. Mattitude uhybá, otočí Rigginse zády k turnbucklu, provádí European Uppercut, ustoupí několik kroků zpět, provádí Yakuza Kick, ale Riggins uhybá a provádí soudci school boy pin: 1... lidé v hledišti by zřejmě napočítali více, ale soudce po počítání speciálního rozhodčí Onea kickoutuje.

Jimmy Freak: "One počítá jak Mongo McMichael, haha."

Brian Nelson uprskl smíchy, ale z povinnosti v několika sekundách nahodí ledovou tvář a komentují akci dál.

Riggins už je poněkud rozhořčen. Podívá se na Kobru. Ten pouze pokrčí rameny, jako kdyby to čekal. Popravdě, takovéto chování se dalo u Onea očekávat, jelikož Riggins není žádný jeho oblíbenec. Riggins a JUDr. Mattitude se zvedají skoro stejně. Riggins ale dokáže dostat náskok tím, že praští kolenem JUDr. Mattitudea do břicha. Následuje uchopení na suplex. Riggins zvedne JUDra, ten ale v polovině mrskne tělem a vrátí se zpět na nohy. To samé nyní provede on, jen s rozdílem, že vrátí Rigginse stejným směrem zpět. Nikoliv nohama na zem, ale jeho přirozením na svou nastavenou nohu. One se rychle otočil. Jedovatá Kobra pokřikuje na Onea, ten pouze reaguje, že nic špatného neviděl. JUDr. Mattitude hned z tohoto nefér low blowu provádí Rigginsovi Spinning MattBuster. Zalehne Rigginse a říká Oneovi: "Teď ještě nemusíš." One počítá: 1..2.. kickout. JUDr. jako kdyby to čekal, Rigginse nechá ležet, vstává a provádí Judge Drop. JUDr. Mattitude vstává a pokřikuje na diváky: "Tohle je ten váš hrdina? Leží a kašle na vás!"

JUDr. Mattitude se následně rozeběhne do lan a zpět a provádí leg drop, kterému se ale Riggins vyhne. Oba se zvedají stejně. Následně si začnou vyměnovat pěstě. V tom ale dá soudce Rigginsovi facku. Udělá tak i druhou rukou, rozěběhne se do lan a zpět k Rigginsovi. Ten ale reaguje One-leg facebusterem. Následně se trochu zvedne a provádí Grapevine Ankle Lock. JUDr. Mattitude doslova kvičí, ale naštěstí se ještě před finální fází stačí dotknout lan. One, jako kdyby mu to dělalo radost, okamžitě vystartuje po Rigginsovi a nařizuje mu, aby přestal. Riggins ikdyž není zrovna štasten z chování Onea, přestává, zvedá se a dělá značný odstup od JUDr. Mattituda, aby ukázal, že ho nechá v klidu zvednout se. JUDr. Mattitude je nyní na nohou, Riggins jde k němu s úmyslem pustit se s ním do lock-upu, v tom ho ale JUDr. Mattitude šťouchne do oka. Riggins se chytí za oko a předkloní. Tim nahraje soudci na jeho finisher The Final Decree, Riggins ale překoná bolest oka a začne mlátit loktem soudce do té doby, kdy jej pustí. JUDr. Mattitude se ale i přesto rozeběhne do lan a zpět k Rigginsovi, kterému provede crossbody. Riggins ale provádí i s soudcem v náručí kotoul do zadu a zvedá se i s soudcem. Toho má nyní v náruči pro svůj finisher. Soudce roztočí, ten se ale šikovně dostane zpět na nohy. Riggins okamžitě reaguje Jumping Heel kickem, po kterém se JUDr. Mattitude motá, ale do doby, kdy Riggins vstane ještě nestihne spadnout. Proto jej Riggins opět uchopí do polohy z které provádí jeden ze svých finisherů. Opět JUDr. Mattitudea roztočí a tentokrát se mu to povede, provádí Signing!! JUDr. Mattitudea Riggins zalehne, ale The Chosen One se k nim otáčí a dělá, že nic nevidí. Do ringu vběhne Jedovatá Kobra, který otočí The Chosen Onea obličejem k sobě. Jejich obličeje jsou nemálo centrimetrů od sebe. Jelikož Kobra není člověk, co si nechá některé věci líbit, kvůli Oneovo narážkám do Onea strčí. Ten padá, provádí kotoul do zadu, až je na kolenou. Jedovatá Kobra se rozeběhne do lan a zpět k Chosen Oneovi, kterému provede Batakare Sliding Kick! Hned poté se začne věnovat Rigginsovi, který stále leží na JUDr. Mattitudeovi a už by bylo napočítáno několik sekund. Jedovatá Kobra se chopí role rozhodčího a počítá: 1..2.. jenže v tom vběhli do ringu Zorlin s Heideggerem. Zorlin je oděn v dresu rozhodčího. Oba kopnou do ležícího Kobry, následně jej zvednou a vyhodí z ringu. JUDr. Mattitude provádí roll-up. Zorlin počítá: 1..2..

"Scheize, máme společnost." praví Heidegger.

Do ringu totiž běží Alterz a zapříčíní tak nedopočitání ze strany Zorlina. V ringu se strhne velká bitka. Alterz se perou s Zorlinem a Heideggerem. Do bitky se zapojí i Riggins. JUDr. Mattitude jen vše z bezpečné vzdálenosti sleduje. Jelikož zde není žádný rozhodčí, přibíhá náhradní v podobně pravého rozhodčí Micka Howera. Zorlin se společně s Shanem Alterem vyřadí z ringu. Heidegger clotheslinuje Petera. To už ale nevnímá Rigginse, který je za jeho zády, popadne jej za hlavu a vyhodí přes lana mimo ring. To už se otočí na sedícího soudce v ringu, ten jen couvá směrem k turnbucklu. To je ale slepá ulička. Riggins ho chytne za límec, nastaví pěsť, když v tom zahlédne v hledišti něco, co jej zaujme mnohem víc. Vidí zde dva muže s kanystry v ruce. V hlavě se mu vybaví jeho sen. Okamžitě JUDr. Mattituda pustí a opouští ring. Běží mezi diváky k těmto chlápkům. Do obou vrazí, až tyto kanystry pustí.

"Co to doprdele má bejt? Nový balení koly za kilo a teď jí tu nějakej...ježiš, Rigginsi. To jste vy...jsem váš fanoušek!" Zasahuje ochranka.

"To je v pořádku, nic se neděje." říká členům ochranky fanoušek.

Riggins se nyní cítí dost trapně. Jelikož na dálku nevěděl, že jde o speciální obal na pití, nikoliv o kanystry s benzínem. Proto na nevinného diváka zaútočil. Do této doby však Hower počítal count out a JUDr. Mattitude jen moudře zůstává v ringu. Hower je nyní u osmi sekund. V tom si Riggins uvědomí, co se děje. Běží co nejvíc může, aby se vrátil do ringu. Nestihne však. Vlétne do ringu těsně po deseti sekundách a JUDr. okamžitě opouští ring, aby jej Riggins nenapadl. JUDr. Mattitude vyhrál na count out. Stojí nyní mimo ring u svých spojenců Zorlina, Heideggera a Onea a říká jim: "Vstávat lemouni, neflákejte se tu."

Okamžitě s touto skupinou mizí na entrance rampu, kde couvá a sleduje rozčíleného Rigginse. Ten pouze ukazuje na JUDr. Mattituda, aby mu ukázal, že tímto nic rozhodně nekončí.

Winner: JUDr. Mattitude

Tak šokující událost byla pouze snem Ariho Rigginse, který utrpěl lehčí poranění hlavy po útoku JUDr. Mattituda soudním kladívkem. JUDr. Mattitude dnešním dnem dokázal, že čistá hlava a inteligence má k cíli blíže. Bude ale Ari Riggins chtít odplatu? Jaký bude mít tato událost dopad na válku mezi stranou Leonarda a Maxwella? To vše se dozvíte v příštím vydání CZSK E-fedu. Děkujeme Vám za pozornost a příště nashledanou.

Na show pracovali:

Israha: Singapore Cane Match, Steve Stevens/William Sagat segment, Crowax promo

Israha/Mattitude: Opening

Mattitude: Pre-opening, Krupy/Arien/Rufus Maxwell segment, ME

Sengoku G: Opener, Hardcore Match, Chosen Beings segment

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Texas_Venom Fri Oct 31, 2008 1:59 am

No panečku, docela se vám to povedlo zachránit, každopádně mít takovuhle noční můru od klepnutí kladívkem od Mattituda Laughing open segemnt se mi hodně líbil, byl pořádně dlouhej a dobře napsanej. Díky za něj, jediný co jsem nepochopil je, kdy ty zápasy proběhnou? Na PPV? V příští show? nebo kdy? Nápad hodnotím ale určitě kladně. Kandidátů na titul je více a tak proč je neposlat proti sobě.
Hajinek zase porazil Krupyho Laughing feud pokračuje nebo je u konce? Je to paradox, ale prohry zatím přidávají Krupymu na charakteru, každopádně snad se pozná kdy bude dost... přece jen to nejde furt. Leonardo tedy oficiálně začal válku s Rufusem, tohle si myslim má velkej potenciál, tak věřim, že se toho dobře zhostíte a my se máme na co těšit.
Jo a Israha jakoby směřoval k faceturnu či co? To bych hodnotil minimálně zajímavě a nebránil bych se tomu. Možná faceturn je na Israhu silný slovo, ale tweener proč ne...
A Leonardo už sbírá body, Shaggz, Soudce...
ME byl výborně nabookovanej a bavil mě ze všech zápasů nejvíc, speciální rozhodčí, Kobrova funkce a ty zásahy... opět dobrá show.
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Mattitude Fri Oct 31, 2008 1:20 pm

Texas_Venom napsal:No panečku, docela se vám to povedlo zachránit, každopádně mít takovuhle noční můru od klepnutí kladívkem od Mattituda Laughing open segemnt se mi hodně líbil, byl pořádně dlouhej a dobře napsanej. Díky za něj, jediný co jsem nepochopil je, kdy ty zápasy proběhnou? Na PPV? V příští show? nebo kdy? Nápad hodnotím ale určitě kladně. Kandidátů na titul je více a tak proč je neposlat proti sobě.
Hajinek zase porazil Krupyho Laughing feud pokračuje nebo je u konce? Je to paradox, ale prohry zatím přidávají Krupymu na charakteru, každopádně snad se pozná kdy bude dost... přece jen to nejde furt. Leonardo tedy oficiálně začal válku s Rufusem, tohle si myslim má velkej potenciál, tak věřim, že se toho dobře zhostíte a my se máme na co těšit.
Jo a Israha jakoby směřoval k faceturnu či co? To bych hodnotil minimálně zajímavě a nebránil bych se tomu. Možná faceturn je na Israhu silný slovo, ale tweener proč ne...
A Leonardo už sbírá body, Shaggz, Soudce...
ME byl výborně nabookovanej a bavil mě ze všech zápasů nejvíc, speciální rozhodčí, Kobrova funkce a ty zásahy... opět dobrá show.

Zachránit?

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Crowax Fri Oct 31, 2008 2:52 pm

No pri cteni uvodniho podareneho proma se me zmocnil pocit,ze sleduji telenovelu Dallas,kde bylo presne tohle same (v primerene mire),vysvetlene jak sen... Bylo to asi jedine rozumne vysvetleni toho minuleho konce,i kdyz jsem asi cekal neco jineho Cool ,ale proti tomuto vysvetleni nic nemam.. Alespon to nebyla jednorazovka a bude to mit vliv i v budoucich show na postavu Ariho..

Co se Main Eventu tyce - je dobre,ze prilezitost stat se no.1 contenderem dostane vetsi pocet wrestleru... Jen mi tam trochu chybi Hajinek - Je tam Krupy,ktery s Hajinkem prohral dvakrat a Hajinek,ktery porazil dvakrat Krupyho (vcetne jeho Top zapasu) + Hammera a ma tedy velke momentum,tam neni... Doufam,ze situace v ME povede k nejakemu hromadnemu zapasu na PPV ve stylu Elimination Chamber,ci War Games (takovyto zapas se jeste neuskutecnil a ja bych si ho rad precetl..)

Tag Team zapas znovu povedeny - jen se asi nejak seklo s tou storyline Martze ? pred tou vyrocni to vypadalo tak,ze se s Magnumem rozdeli a pak bum a "hoduje na krvavou hostinou",jako by se nechumelilo a dnes opet nic - snad se s tim neseklo,protoze ta storyline mela dobry potencial...

No a nejlepsim zapasem byl Main Event,kde do sebe zapadlo nekolik storyline - Ari/Judr,HaH/Alter Duo,One/Kobra a i ten konec byl vyresen dobre - jsem zvedav,kam se dal bude Ariho postava s temi halucinacemi ubirat...
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Krupy Fri Oct 31, 2008 3:08 pm

Tak napokon sa to Rigginsovi snivalo,co som si najskor aj myslel.....no nebudem to rozoberat,par dni ste nam robili nervy s tym ako to dopadne a teraz sa nastastie pokracuje dalej....

Opat prehra no Laughing.Samozrejme ma to mrzi,proma pisem tak neviem kde je chyba...mozno je to storyline,ako s MVP,alebo ako,neviem.Ale jedna vec je ista,proma sa nepisu dobre ked sa stale prehrava....potom to sklzne do roviny dost opakujucej sa,skratka bude to o tom istom.A dost ma mrzi prehra v SC Matchi,ale co narobime.Musim verit v lepsie zajtrajsky:).Moju postavu caka Riggins,tak ocakavam podobny scenar....ak som teda pochopil to vylosovanie spravne.A ku kvalite zapasu nemam co dodat,ten bol napisany uz rutinne vyborne....

Dalej sme tam mali obhajobu TT Championov,ale ovela viac ma zaujima ci sa BOG rozpadne....vyzera to ze ano,uz cakam kedy a nikdy sa nic neudeje,resp.sa to vzdy nejako ututle....

Rigginsova rola je teraz vykreslena dobre,myslim ze kazdym podvodom ktory mu Mattitude vykona sa stava faceovskejsim a oblubenejsim u divakov....samozrejme raz to musi zlomit.

Potom sme tam mali Shaggza,ta postava je sama o seba dobra,myslim hlavne gimmickovo preto asi ma znacny push aj ked autor na E-Fed kasle.Mohli by sme sa dockat nejakeho dlhsieho feud Malloryho s Klaunom,a ak by obaja nieco napisali do RP-bolo by to este lepsie.

Stevens....to je tusim postava toho idiota z xxxx banmi,a aj tak vyzera.Sagat je zase Hajinkova postava,tak myslim ze sa z vyhry bude tesit on...a mozno tento low-card feud bude aj zaujimavy,taky mensi prvok z toho velkeho TNA feudu starsich proti mladsim....

A to zaciatocne promo...no najskor som si myslel ze zle citam,kedze Venom nikdy taketo myticke prejavy nemal,a ked sa do toho pridal Leonardo s Rufusom,uz to bolo moc.....samozrejme netvrdim ze to bolo zle,ale bolo to take...ine,pretoze tieto postavy sa doteraz vyjadrovali uplne inak,takze sa jedna o nejaky nezvyk.....neviem ci sa v tom bude pokracovat,alebo to bola len jednor. zalezitost......
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  FallenAngel Fri Oct 31, 2008 7:47 pm

Krupy napsal:Opat prehra no Laughing.Samozrejme ma to mrzi,proma pisem tak neviem kde je chyba...
To si chceš jako kupovat výhry tím, že píšeš proma?

Chyba není nikde, to jen z nějakých neznámých důvodů se v poslední době vyjadřuješ tak, že z toho vyplývá jako bys nerozuměl pojmu storyline, jako bys ani nevěděl co je wrestling...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Krupy Fri Oct 31, 2008 9:11 pm

FallenAngel napsal:
Krupy napsal:Opat prehra no Laughing.Samozrejme ma to mrzi,proma pisem tak neviem kde je chyba...
To si chceš jako kupovat výhry tím, že píšeš proma?

Chyba není nikde, to jen z nějakých neznámých důvodů se v poslední době vyjadřuješ tak, že z toho vyplývá jako bys nerozuměl pojmu storyline, jako bys ani nevěděl co je wrestling...

Kupovat vyhry si neplanujem,a myslim ze sa to asi neda......no a kvoli tomu ze spomeniem ze prehram,znamena to ze neviem co je wrestling? Laughing Fakt komicky argument.....ak ti to nedoslo,pridal som tam smajlika....to uz nemozem spomenut fakt ze som prehral? Aj Venom to spomenul,dokonca zasiel este dalej......samozrejme,chapem pracu writerov ved oni su kompetentni co sa tyka predstavovania mojej postavy...takze ani najmensia narazka na ich pracu....kazdy autor by najradsej videl svoju postavu vyhravat,a ja viem ze tento feud ma za ulohu posunut Hajinka niekam vyssie,cize sa od neho ocakavaju vyhry.....

Rolling Eyes
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Texas_Venom Fri Oct 31, 2008 11:48 pm

Krupy napsal:
FallenAngel napsal:
Krupy napsal:Opat prehra no Laughing.Samozrejme ma to mrzi,proma pisem tak neviem kde je chyba...
To si chceš jako kupovat výhry tím, že píšeš proma?

Chyba není nikde, to jen z nějakých neznámých důvodů se v poslední době vyjadřuješ tak, že z toho vyplývá jako bys nerozuměl pojmu storyline, jako bys ani nevěděl co je wrestling...

Kupovat vyhry si neplanujem,a myslim ze sa to asi neda......no a kvoli tomu ze spomeniem ze prehram,znamena to ze neviem co je wrestling? Laughing Fakt komicky argument.....ak ti to nedoslo,pridal som tam smajlika....to uz nemozem spomenut fakt ze som prehral? Aj Venom to spomenul,dokonca zasiel este dalej......samozrejme,chapem pracu writerov ved oni su kompetentni co sa tyka predstavovania mojej postavy...takze ani najmensia narazka na ich pracu....kazdy autor by najradsej videl svoju postavu vyhravat,a ja viem ze tento feud ma za ulohu posunut Hajinka niekam vyssie,cize sa od neho ocakavaju vyhry.....

Rolling Eyes

Však máš novej charakter a tvojí postavě v současnou chvíli kupodivu vůbec prohry neškoděj, ba dle mýho naopak... jenom řikám, aby to s těma prohrama mělo rozumnej rámec. Což zatim má. Alespoň dle mýho.
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Hajinek Sat Nov 01, 2008 1:37 am

show byla velice excelentni chvily sem myslel ze fakt czsk shorelo jeste ze to byl jen sen rigginse.....chci podekovat za castecne vykresleni charakteru Sagata presne tak sem si ho predstavoval
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Krupy Sat Nov 01, 2008 3:55 am

Texas_Venom napsal:
Krupy napsal:
FallenAngel napsal:
Krupy napsal:Opat prehra no Laughing.Samozrejme ma to mrzi,proma pisem tak neviem kde je chyba...
To si chceš jako kupovat výhry tím, že píšeš proma?

Chyba není nikde, to jen z nějakých neznámých důvodů se v poslední době vyjadřuješ tak, že z toho vyplývá jako bys nerozuměl pojmu storyline, jako bys ani nevěděl co je wrestling...

Kupovat vyhry si neplanujem,a myslim ze sa to asi neda......no a kvoli tomu ze spomeniem ze prehram,znamena to ze neviem co je wrestling? Laughing Fakt komicky argument.....ak ti to nedoslo,pridal som tam smajlika....to uz nemozem spomenut fakt ze som prehral? Aj Venom to spomenul,dokonca zasiel este dalej......samozrejme,chapem pracu writerov ved oni su kompetentni co sa tyka predstavovania mojej postavy...takze ani najmensia narazka na ich pracu....kazdy autor by najradsej videl svoju postavu vyhravat,a ja viem ze tento feud ma za ulohu posunut Hajinka niekam vyssie,cize sa od neho ocakavaju vyhry.....

Rolling Eyes

Však máš novej charakter a tvojí postavě v současnou chvíli kupodivu vůbec prohry neškoděj, ba dle mýho naopak... jenom řikám, aby to s těma prohrama mělo rozumnej rámec. Což zatim má. Alespoň dle mýho.

Zrejme preto ze som taka svina,a po kazdej prehre sa snazim napisat nejake promo v ktorom to trochu vysvetlim...... Laughing
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  FallenAngel Sat Nov 01, 2008 11:58 am

Krupy napsal:
FallenAngel napsal:
Krupy napsal:Opat prehra no Laughing.Samozrejme ma to mrzi,proma pisem tak neviem kde je chyba...
To si chceš jako kupovat výhry tím, že píšeš proma?

Chyba není nikde, to jen z nějakých neznámých důvodů se v poslední době vyjadřuješ tak, že z toho vyplývá jako bys nerozuměl pojmu storyline, jako bys ani nevěděl co je wrestling...

Kupovat vyhry si neplanujem,a myslim ze sa to asi neda......no a kvoli tomu ze spomeniem ze prehram,znamena to ze neviem co je wrestling? Laughing Fakt komicky argument.....ak ti to nedoslo,pridal som tam smajlika....to uz nemozem spomenut fakt ze som prehral? Aj Venom to spomenul,dokonca zasiel este dalej......samozrejme,chapem pracu writerov ved oni su kompetentni co sa tyka predstavovania mojej postavy...takze ani najmensia narazka na ich pracu....kazdy autor by najradsej videl svoju postavu vyhravat,a ja viem ze tento feud ma za ulohu posunut Hajinka niekam vyssie,cize sa od neho ocakavaju vyhry.....

Rolling Eyes
Já třeba ne.

Když chápeš, že ten feud má za úkol posunout Hajinka výš, tak nechápu proč tu po skončení show píšeš, že už nevíš co dělat, aby tvoje postava vyhrála. Když tomu tak perfektně rozumíš, že to má Hajinka dostat výš, tak proč tu raději nenapíšeš, že writerům se zatím to Hajinkovo posunutí daří? Jo už vím, proto, že to je na úkor tvojí postavy (která si titulu a ME užila víc než dost, zatím co Hajinek na výrazné proražení stále čeká a přitom je jeden z těch, kteří si ho zaslouží nejvíc)...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Krupy Sat Nov 01, 2008 1:03 pm

FallenAngel napsal:
Krupy napsal:
FallenAngel napsal:
Krupy napsal:Opat prehra no Laughing.Samozrejme ma to mrzi,proma pisem tak neviem kde je chyba...
To si chceš jako kupovat výhry tím, že píšeš proma?

Chyba není nikde, to jen z nějakých neznámých důvodů se v poslední době vyjadřuješ tak, že z toho vyplývá jako bys nerozuměl pojmu storyline, jako bys ani nevěděl co je wrestling...

Kupovat vyhry si neplanujem,a myslim ze sa to asi neda......no a kvoli tomu ze spomeniem ze prehram,znamena to ze neviem co je wrestling? Laughing Fakt komicky argument.....ak ti to nedoslo,pridal som tam smajlika....to uz nemozem spomenut fakt ze som prehral? Aj Venom to spomenul,dokonca zasiel este dalej......samozrejme,chapem pracu writerov ved oni su kompetentni co sa tyka predstavovania mojej postavy...takze ani najmensia narazka na ich pracu....kazdy autor by najradsej videl svoju postavu vyhravat,a ja viem ze tento feud ma za ulohu posunut Hajinka niekam vyssie,cize sa od neho ocakavaju vyhry.....

Rolling Eyes
Já třeba ne.

Když chápeš, že ten feud má za úkol posunout Hajinka výš, tak nechápu proč tu po skončení show píšeš, že už nevíš co dělat, aby tvoje postava vyhrála. Když tomu tak perfektně rozumíš, že to má Hajinka dostat výš, tak proč tu raději nenapíšeš, že writerům se zatím to Hajinkovo posunutí daří? Jo už vím, proto, že to je na úkor tvojí postavy (která si titulu a ME užila víc než dost, zatím co Hajinek na výrazné proražení stále čeká a přitom je jeden z těch, kteří si ho zaslouží nejvíc)...

Dajme tomu ze som sebec,atd...nemam to chut riesit....

Ale aspon vidis,ze viem aku to ma ulohu....navyse som aj po PPV pochvalil buducu(ak sa to stane) ucast Hajinka v bojoch o titul...
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  FallenAngel Sat Nov 01, 2008 5:59 pm

Nj, když má někdo argument, tak obvykle nemáš chuť to řešit, nic nového pod Sluncem...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Krupy Sat Nov 01, 2008 6:03 pm

FallenAngel napsal:Nj, když má někdo argument, tak obvykle nemáš chuť to řešit, nic nového pod Sluncem...

JJ,a ty vzdy rad napises nieco nakoniec,aby si mal pocit "macha"....tak si ho maj.... Laughing
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Krupy Sat Nov 01, 2008 8:51 pm

Ale k teme: je mozne ze som napisal moj prispevok v dost blbom zneni,a myslel som to inak....samozrejme som bol s feudom dopredu oboznameny,nestazoval som sa na nic a chapal som rolu mojej postavy...navyse feud to nebol zly,vznikol mi novy charakter a zapasy boli taktiez dobre,cize nie som nespokojny....

Ja som si totiz myslel ze Fallen reagoval na inu cast mojho prispevku,a az po precitani jeho citacie mi to doslo.....takze sa ospravedlnujem za pripadne nedorozumenie...
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  FallenAngel Sat Nov 01, 2008 9:15 pm

Krupy napsal:
FallenAngel napsal:Nj, když má někdo argument, tak obvykle nemáš chuť to řešit, nic nového pod Sluncem...

JJ,a ty vzdy rad napises nieco nakoniec,aby si mal pocit "macha"....tak si ho maj.... Laughing
Beru to tak, že potrefená husa se vždycky ozve...

Mimochodem vypadá to, jako bys začínal chytat manýry JOhna Ceny, ten měl taky ve zvyku za totální kraviny dávat toho smajla co tam máš ty (a nikdy jsem nepochopil proč).
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Fallout of Annihilation Empty Re: Fallout of Annihilation

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru