CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vzpomínkový zápas? Nikoliv, pouze další bod..

Goto down

Vzpomínkový zápas? Nikoliv, pouze další bod.. Empty Vzpomínkový zápas? Nikoliv, pouze další bod..

Příspěvek  Mattitude Tue Nov 04, 2008 10:07 pm

"Haf, haf." štěká vzteklý pes uvázaný na vodítko. Náhle se naskytne pohled na něčí nohu, která z nutnosti vyhrožuje náznaky kopů zmíněnému psi. Kamera oddálí, jde o JUDr. Mattituda. Ten stojí ve venkovním prostředí, poté začíná hovořit.

"Vidíš toho čokla lemoune? Je stejný jako ty. Člověk k němu přistoupí v dobrém, ale stejně štěká. Přesně jako ty Crowaxi. Znám tě už moc dobře, jsem něco jako tvůj otec, kterýho neposloucháš z důvodu, že je lepší a může si dovolit víc než ty...jedeš?!"

Pokřikne na psa, který se k němu přiblížil až moc blízko.

"Jestli máš nějaký problém ty čoklemoune, řekni mi to řečí lepších tvorů."

Pes ovšem pochopitelně nereaguje a štěká dál. I přes to JUDr. Mattitude hovoří dál.

"Takže příští show my dva v ringu? Lidi se určitě zblázní radostí, už vidím, jak všichni řvou 'Ti dva jsou zas v ringu, sakra já jsem tak dementní lemoun až mi tohle dělá radost..wooow!'" Řekne s znechuceným výrazem ve tváři.

"Ale pro mě Crowaxi, pro mě je to pouze příležitost ukázat ti, že tvá výhra nademnou byl pouhý omyl. A k tomu všemu krok dál k tomu, co jsem měl v této federaci už dávno mít. Hlavní titul... Tak nashle příští show Crowaxi. A pozor, městská hromadná narozdíl od luxusních osobních aut, ve kterých jezdím já, mívá i zpoždění.."

Věnuje náhle pozornost vzteklému psovi.

"Podívej na piškotek."
Ukazuje ho psovi.

"Je dobrej." Sní ho JUDr. Mattitude a odchází.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru