CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budoucí Tag Team Champové nebo ne ? to všechno ukáže čas...

Goto down

Budoucí Tag Team Champové nebo ne ? to všechno ukáže čas... Empty Budoucí Tag Team Champové nebo ne ? to všechno ukáže čas...

Příspěvek  Marty McStreez Mon Nov 10, 2008 11:29 pm

Marty jde směrem k šatnám najít Motnu,když v tom ho uvidí vycházet ze šatny s hlavou svěšenou,jak si to kráčí někam do neznáma.Tak ho doběhl a ihned ho oslovil..

„Zdarec kámo,pojď to oslavit“ řekl s radostí ve tváři Marty a přitom Motnu zastavil v chůzi a položil mu ruku na rameno.

„Ty jo,ani ne“ odpověděl Motna a sundal Martyho ruku ze svého ramena a pokračoval v chůzi.

„Co blbneš ?" Máme za sebou skvělejch pár dní.Na Soldier's Insomnia jsme společně s Cerberusem a EightMasterem dokázali vyhrát a ted cítím že máme šanci v TT divizi něco dokázat a tím myslím zisk TT titulů.“

„No právě“

„Co,no právě ?“ nevěřícně zakroutil hlavou Marty.

„Ještě je moc brzo“ Odpověděl bleskově Motna

„Na co je ještě brzo? Na to abychom něco společně dokázali ? Čím dřív,tím přece líp ne ?“ začal vykřikovat Marty

„Podle mě na to ještě zkrátka nemáme“


„Co to kecáš do prdele ?“ ted už v rozzuřenosti okřikl Motnu

„Nemáme prostě tolik zkušeností a jsme tady jenom krátce a jako TT ještě kratší dobu“ řekl s klidem Motna

„Zkus si trošku věřit,troufnu si říct že jsme budoucností téhle TT divize“ řekl vznešeně Marty

„Hele mysli si co chceš,ale na to abychom mysleli na TT tituly je ještě brzo,to ti říkám na rovinu“

„Hele s tebou se o tomhle nedá bavit ,protože si vůbec nevěříš“

„Asi nápodobně.Bež si někam zchladit hlavu,pak můžeme někam zajít“


„Takže nikam nejdeš ?“


„NE!“

„Víš co,polib mi prdel,já jdu sám“ a v tom Marty odchází s opravdu špatnou náladou


„Bože bože,já ho nechápu“ pověděl si Motna pro sebe a odešel na druhou stranu.
Marty McStreez
Marty McStreez
The Great One
The Great One

Poeet p?íspivku : 2091
Age : 32
Localisation : Brno
Registration date : 18. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru