CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paul Heyman: Jak osvěžit WWE

3 posters

Goto down

Paul Heyman: Jak osvěžit WWE Empty Paul Heyman: Jak osvěžit WWE

Příspěvek  Mattitude Sun Nov 16, 2008 6:44 am

No, zdá se, že jak kolega stouto sekcí začal, tak i skončil. Ale já si řekl, že to tak nesmí končit. Zejména kvůli tomu, že v současné době vychází spoustu skvělých článků, jak od Arna Andersona, tak i Paula Heymana. Jedním z nich je tento, od druhého zmíněného.


Paul Heyman: Jak osvěžit WWE Mizz_682x400_642132a


DYNAMICKÉ DUO ... WWE hvězdy John Morrison (vlevo) a The Miz by měly dostat lepší push, podle Paula Heymana.


Takže, co je největší problém WWE?


Je to Vince McMahon?

Dobrá, je mu 63 let. To ale neznamená, že musí nutně plavat proti moderním vlnám. Já si právě myslím, že Vince poslouchá stále tu samou skupinu lidí upevněných v bublině světa WWE, přičemž kultura je dnes zas o něco dál, než tomu bylo před šesti měsíci.

Ke všemu tomu, je program WWE poměrně ve předu, co se týče produkce. Jenže využití této produkce spadá pod pyrotechniku a vylepšení show, nikoliv k mechanismům budující charakter, což je z této federace absolutně pryč...a to byla vždy Vincova silná stránka.

Mimochodem, to bylo něco, v čem jeho otec vynikal. Definování charakterů, prezentování jejich osobností způsobem, kterému diváci rozumí a publikovat důvod, proč by měli být zaujati touto storyline, citově obsažené v charakterech a nepřímo tak nalákat lidi k zaplacení za to, aby viděli zápas jehož reklamou je právě jeho storyline.

HBO odpočet do zápasu Hopkins vs. Pavlik mě přesvědčil ke koupi Pay-Per-View a to jsem měl předtím téměř nulový zájem o zápas. Pro mě, se Hopkins smykl po jeho prohře s Calzaghem a Pavlik byl drtivý soupeř, co přišel jako "tvrdě se snažíc ukázat nějakou osobnost."

Když ale bylo na jejich podobné věci a rozdíly poukazováno - a odpočet mi neukázal pouze kdo tito lidé byli, tak proč bych měl platit za to, abych je viděl zápasit - Našel jsem v sobě odhodlání zápas vidět, jelikož jsem byl zaujat, zda by dosud neporažený "král knockoutů" mohl knockoutovat muže, u kterého se to ještě nikomu nepodařilo, Bernarda Hopkinse.

Reklama měla opravdu účinek. Osobnosti skrze prosvítaly. Otázky se mě zeptaly na laskavost a člověk, co si z počátku nepřál být rušen, našel v sobě náhle zaujatost.

Vince McMahonova touha produkovat světovou nejvíce velkolepou akci, rozdílně orientovanou je nyní v přímém konfliktu s jeho vývojovými produkčními schopnostmi. Hej, já nesrážím úspěch pondělního Raw. Jen právě ten současný vývoj trvá déle, než si kdo kdy představoval.

A navzdory tomuto faktu, že mnoho lidí - včetně mě - truchlí nad faktem, že se ratingy Raw nehýbají a oběh na vrcholu cardu je více demonstrující, než příležitost. Tento fakt dokazuje, že je WWE velmi ziskovou společností a ratingy, pokud se na to podíváme z jiného hlediska, nejsou rozrušující pro vizionářskou televizní manažerku Bonnie Hammerovou či pro ostatní členy jejího týmu, který má nakonec důsledky za úspěch či neúspěch Raw na NBC-U.

Jestli byl Raw stvořen jako zboží dneška, jak by měl Vince vytvořit program? "Je to dvou-hodinová porce Ameriky, kterou uvádíme živě z jakéhokoliv místa, kde se nacházíme v pondělní noc." Ale tento sportem orientovaný "živě z arény" koncept se nehodí k různé atmosféře, kterou Vince inscenoval.

Já nedoporučuji měnit shows na post-produkční odpočítávané shows, ale způsob, ve kterém jsou show prezentovány musí být adresován. Buď vzít show, zrenovovat její chod, formátování, zejména cesta, kterou jsou main eventeři ohlášeni a prezentování...nebo změnit atmosféru na moderní fanouškovskou základnu, co už z wrestlingu téměř vymizela.

Je čas na writery a personál, co by Vince znovu seznámili s těmi populárními kroky, které museli obětovat proto, aby se stala WWE nedotknutelnou.

Majetný a stále paranoidní zaměstnanec WWE mi nedávno sdělil, že se chystá naplánovat účast Seana Combse na Wrestlemanii. SEAN COMBS??? Halo? Na show v Houstonu?!!

Zde je menší dárek pro mé čtenáře: Najděte si Chingo Blinga. Je uznáván jako Lord a Mistr Houstonské rapové scény (pšššt...Wrestlemania se právě odehraje v Houstonu) a ten je daleko kontroverznější než Combs, který žije z nadpisů produkce Bad Boy královny Aubrey O'Day.

Navíc přidání Chinga k Reyovi by Reye přiblížilo k jeho fanouškovské základně, která má také svou vlastní kulturu. Zní to jako, že by se toho mohly děti chytit rychleji než vtipů Laverneho a Shirleye, nebo ne?

Klíčem WWE je využít tyto populární kroky a styly a poté být vzorem. Jenže když si klíčoví lidé v WWE myslí, že jsou HHH a Shawn Michaels víc cool než Miz a Morrison, poté někdo potřebuje sundat bifokální brýle a vyhledat vhodnou laserovou operaci očí!

Paul Heyman: Jak osvěžit WWE Michaels_180x250_642134a
NUDA ... Triple H a Shawn Michaels by měli odstoupit




DX mohou stále být prezentováni tak, aby je obecenstvo rádo vidělo, jak učí mladé výtržníky lekce, ale přesvědčovat vás o tom, že jsou HHH a Shawn víc cool, je přímo absurdní.

Každopádně právě toto se teď odehrává, což znamená, že World Wrestling Entertainment lže sama sobě.

Fanoušci sobě nelžou. Tyto děti vypnou Raw a jsou velmi zaměstnáni hraním Wii Guitar Hero na to, aby se zajímali, co je špatně ve wrestlingu.

Radím kreativnímu týmu, aby se probudili. Uvědomte si, že váš program už nesmí být umělecké ostří. Napíchněte mladé diváky do komplimentu s vašimi bezpříkladnými a skvělými schopnostmi k poskytování několika hodinového programu v televizi založeném na týdenním rozvrhu.

Přemístěte Wrestling/Sportovní zábavu na to nejlepší, videohra-se-stává-realitou produkt s nejdivočejšími, nejčistěji definovanými a záviděníhodnými charaktery v televizi kdekoliv na světě.

Nebo se vrátím do tohoto bysnysu a ukážu vám, jak se to dělá, tak jako jsem to udělal před tím.

Pouze žertuju.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Paul Heyman: Jak osvěžit WWE Empty Re: Paul Heyman: Jak osvěžit WWE

Příspěvek  Krupy Sun Nov 16, 2008 2:18 pm

No "kolega" maturuje,a ked tak radsej uprednostni nejake newsky ci proma v E-Fede,ktore mu zaberaju menej casu.....

A inak Heyman povedal pravdu,najma s porovnavanim DX a Miza s Morrisonom....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Paul Heyman: Jak osvěžit WWE Empty Re: Paul Heyman: Jak osvěžit WWE

Příspěvek  EightBall Sun Nov 16, 2008 2:27 pm

V podstate zreprodukoval moje nazory hlavne co sa tyka DX.Cize nemam ziadne vyhrady.

Snad len ta posledna veta...akoze PAUL ma fajn nazory a vsetko ale ako osoba je to dost divny typ cloveka.A keby bol taky genialny vsetko viem promoter tak by asi dneska robil nieco ine Smile Ale sak nech zartuje s navratom aj dalej.
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 35
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

Paul Heyman: Jak osvěžit WWE Empty Re: Paul Heyman: Jak osvěžit WWE

Příspěvek  Mattitude Sun Nov 16, 2008 2:43 pm

EightBall napsal:V podstate zreprodukoval moje nazory hlavne co sa tyka DX.Cize nemam ziadne vyhrady.

Snad len ta posledna veta...akoze PAUL ma fajn nazory a vsetko ale ako osoba je to dost divny typ cloveka.A keby bol taky genialny vsetko viem promoter tak by asi dneska robil nieco ine Smile Ale sak nech zartuje s navratom aj dalej.

Ty se mu po těch letech smůly ještě divíš? Můžeš být promoter jaký chceš, ale když jsi špatný businessman a pak se ocitneš na místě, kde své schopnosti nemůžeš uplatnit (Čína, kde Vince McMatinťong do všeho kecá, čili WWE), nedá se nic dělat. Dnes má práci takovouhle. Občas napíše článek, kde něco zhodnotí či zkritizuje, dostane zaplaceno a dál natáčí Heyman Hustle. Myslim, že do ničeho co se wrestlingu týče už se mu asi moc nechce a není divu.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Paul Heyman: Jak osvěžit WWE Empty Re: Paul Heyman: Jak osvěžit WWE

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru