CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daň z úspěchu

Goto down

Daň z úspěchu Empty Daň z úspěchu

Příspěvek  Israha Mon Dec 08, 2008 1:09 am

"Dereku, nevykládej mi tady ty nesmysly už aj ty, mám toho plný brejle.", zvýšil hlas Trey Trasher.
"Treyi, vzpamatuj se, proboha. Tebe už ten lesk těch pásků tak oslnil, že nevidíš nic kolem sebe?", také již pomalu pěnil Derek.
Trasher: "Nikoho nic neoslnilo, utrum, tečka. Nemám páru, co za habaďůru na mě s Pacim chystáte, ale jedno je jistý - už mě občas začínáte srát. To je furt Abigail sem, Abigail tam...do prdele, ta holka je sice fajn kámoška, ale nechce mě! Kdyby jo, tak mi to asi řekne sama, nebo přinejmenším dá najevo, ne?"
Derek: "A ty to sleduješ, když ti někdo dává něco najevo? Houbelec sleduješ, akorát pořád wrestling, tituly, obhajoba, blablabla. Tobě nemá smysl dávat cokoliv najevo, tebe je potřeba nakopat do prdele, abys konečně přišel k rozumu!"
Trasher: "Poslyš, Dereku Scarberry. Nezávidíš mi taky, čistě náhodou? Že já jsem úspěšný wrestler a ty jen druhořadej človíček? Stejně jako mi závidí Paci, že lidi v aréně skandujou Blow-Ya-Head-Off a ne jméno jeho finisheru."
V té chvíli Derekovi zadrhla slova v ústech. Měl dost problémů se vymáčknout, protože Treyova poslední slova se ho dotkla: "Jak tohle můžeš říct, Treyi. Byl jsem vždycky tvůj kámoš a přál jsem ti, ať to někam dotáhneš, když jsi na to tak dřel. A myslel jsem si, že ty seš taky můj kámoš...ale jak koukám, ty už se teď přátelíš jen s tou přiblblou zlatou cetkou. Možná máš recht, Abigail tě vážně nechce. Ona má ráda Treye Trashera. A ten, s kým teď mluvím, už není ten Trey Trasher, kterého znám..."
V Trasherovi to najednou vyvřelo. Praštil do stolu a prudce se na židli odšoupl, až to zaskřípalo.
"Já tohle nemám zapotřebí poslouchat. Začínám mít tušení, že jenom kryješ Paciho a jeho románek s Abby, a navzájem se mi vykecáváte, abych na nic nepřišel. Ale na tý oslavě mi to třeba došlo. Ožralí mluví pravdu, říká se...Dereku, tys tehdy ožralý byl, a asis taky mluvil pravdu, výjimečně. Končím s touhle nahovno diskuzí, za 14 dní mě čeká zatraceně těžkej zápas na PPV a asi ho budu muset oddřít sám, když má Paci plno zájmů jinde a nechystá se na něho. Nazdar!"
Derek: "Kam zas jdeš, sakra?"
Trasher: "To ti může být jedno."
Derek: "Není mi to jedno, prostě není. Není mi jedno, jak se chováš a jak od sebe odrazuješ pořád víc a víc lidí."
Trasher: "Tak ať. Daň z úspěchu, nic víc."
Trey vypochodoval z Derekova obývacího pokoje do síně, otevřel vchodové dveře, prošel jimi a s hlasitým prásknutím je za sebou zabouchl.
Derek chvíli jen tak civěl před sebe, pak se dopotácel k lednici a lokl si slivovice.
"Uf, takhle to dál nejde. Ty tituly musí co nejdřív ztratit, nebo zmagoří úplně..."
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru