CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nepromyšlená odpověď

Goto down

Nepromyšlená odpověď Empty Nepromyšlená odpověď

Příspěvek  Motna Tue Dec 09, 2008 8:44 pm

Večer po poslední CZSK show napadlo Master Keje jak si zařídit svůj první zápas. Má svýho bráchu rád, ale jinak to nešlo. Rychlým krokem jde k šatně ze které vychází Motna. "Nazdar brácho, co takhle zajít na pivo?" řekl veselým hlasem Master. "Vždyť víš, že když nemusím, tak nepiju." Odpověděl Motna a odcházel směrem ven z arény. ""Počkej, tak oslavíme tvoje nasazení do Tag Team Turmoilu na PPV Immortality.""No tak jo, ale jenom na pár.""Jasně". Šibalsky se usmál Master. Spolu tedy šli na pár piv do hospody U Kliky.

Po několika nerad vypitých piv měl Motna dost a chtěl jít domů, jenže Master něco potřeboval. "Nebuď srab. Neboj nic se nestane když tady ještě chvíl budeš. Nebo musíš bejt doma, aby nebylo zle, že musíš ráno vstávat do školy. Ha, ha, ha" Smál se Master."No tak jo" Podnapile odpověděl Motna. Teď byla šance, kterou hodlal Master využít. A Ani to nebolelo, co? Chtěl bych se na něco zeptat."Když ti řeknu co chceš tak už mě necháš?" Už téměř ve spánku řekl Motna. "Určitě. Chtěl bych, aby si byl můj Tag Team partner. Vidím, že jste si s McStreezem nesedli a navís my dva jsme bráchové. A už vím jak by jsme se jmenovali. Díra Brothers."Sám se smál tomu, co ho napadlo"Dělám si srandu. Jmenovali bychom se Mission M. A klidně to vše zařídím sám" Motna už usnul a tak do něj Master bouchnul."Jo, jo, jo" Vykřikl probuzen ze snu aniž by věděl co se děje."Tak dík, já to půjdu ještě teď zařídit a zítra ti dám vědět. Jo a McStreezovi to nebude vadit?"A o čem mluvíš? Nechápal Motna. Bohužel pozdě, protože Master už byl pryč a Motna jen kroutil hlavou nad tím co vlastně Master chtěl, že tak rychle zmizel. Teď mu to bylo jedno. Chtěl hlavně do postele. A slíbil si, že už nebude tolik pít.

Master běžel chodbou ke kanceláři CZSK GM Rufuse Maxwella a brumlal si pro sebe."Mrzí mě to brácho. Fakt. Jenže jinak to zatím nešlo a určitě se toho nevzdám. Vždycky jsem chtěl být s tebou v Teamu. A nikdo mě toho nezbaví."

pokračování příště
Motna
Motna
Mr. Fine
Mr. Fine

Poeet p?íspivku : 464
Age : 31
Localisation : Varnsdorf
Registration date : 05. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru