CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nepromyšlená odpověď 2. část

Goto down

Nepromyšlená odpověď 2. část Empty Nepromyšlená odpověď 2. část

Příspěvek  Motna Wed Dec 10, 2008 8:16 pm

Druhého dne se Motna probudí doma v posteli a vyděšeně vyjekne."Kde to jsem...doma? Ale jak jsem se sem dostal? A co vlastně brácha včera chtěl. Budu se muset oblíknout a jít za ním." Když si v kuchyni dělal snídani někdo zabušil na dveře jeho bytu. "Jak jsi mi to mohl udělat?""Co? A kdo je tam? Chvíli počkejte." Motna otevřel dveře a v nich Marty McStreez. To si ty. Proč si tak vyváděl? Pojď dál a popovídáme si.""Na to ti kašlu. Si ze mě budeš ještě dělat debila."Vykřikl Marty. "Já myslel, že i když nám to nevycházelo, tak že budeme pořád Tag Team parťáky."O čem to mluvíš? Vždyť jsme pořád Tag Team partnery." Nechápavě odpověděl Motna. "To musí bejt omyl a nebo si s tebe někdo vystřelil.""Jo omyl, tak my vysvětli tohle" Naštvaně řekl Marty a z kapsy vytáhl zmačkaný papír. Rozložil ho a na něm stálo. E-Fed představuje nový Tag Team Mission M. Členy jsou Motna a Master K. Podepsáno vedením E-Fedu a Master Keje za oba členy s tím, že Motna souhlasil. "Cože" S vykulenýma očima pravil Motna. ?To je to co po mě brácha včera chtěl. Byl jsem opilej a na všechno jsem mu kývnul." Vysvětloval Motna Martymu. Takže on tě využil. Tvůj brácha, tak to je hustý. No a co s tím uděláš? "Určitě proto bude mít pádný důvod a zcela jistě vím, že s ním v Tag Teamu nebudu." Ujisťoval Motna Martyho. Motna zavřel dveře od bytu a spolu s Martym šli za Master Kejem.

Našli ho v aréně jak po zdech vylepuje oznámení, které Marty přinesl Motnovi. Marty se na Mastera rozeběhl, chytil ho pod krkem a namáčknul na zeď. "Koukám, že už to víš McStreezi, ale přece se tak nemusíš chovat. S bráchou jsme se rozhodli společně udělat Team a to už nezměníš." Řekl Master s úsměvem na tváři. Marty ho pustil a řekl Motnovi ať si to s ním vyřídí sám, že na to nemá nervy. Jsem věděl, že je divnej.""To ty si divnej" opáčil Mtona. Nechápu jak si mě mohl opít a tyhle nesmysly ze mě dostat jako s tím Teamem. Doufám, že máš dobrej důvod." "Je mi to líto, ale prostě a jednoduše jsem si chtěl zazápasit a jinak to nešlo."ůJenže to máš smůlu. Já budu v týmu jenom s Martym a s nikým jiným a okamžitě to zruš." Řekl Motna."To nemám a nezruším. Co je dáno na smlouvě a to platí a ani nemusíš bejt podepsanej stačil můj podpis. Jsme bráchové a tak budem v Teamu. Hotovo, ende, kaputo finito. A už musím jít mám ještě práci."Master odcházel, ale Motna mu ještě něco vzkázal."Já to nějak udělám. Tohle si nenechám líbit."Kde koho by to naštvalo takové chování, které vykazoval Master, ale Motnu ne. Byl od přírody pohodář a narozdíl od Martyho měl chladnou hlavu a věděl, že to nějak půjde. "Zatím se měj a doufám, že než to vyřeším, tak budeš aspoň trénovat aby si nás v ringu nestrapnil." Zavolal Motna na Mastera, který byl už skoro za rohem.
Motna
Motna
Mr. Fine
Mr. Fine

Poeet p?íspivku : 464
Age : 31
Localisation : Varnsdorf
Registration date : 05. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru