CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Highlanderova noc

Goto down

Highlanderova noc Empty Highlanderova noc

Příspěvek  Krupy Sun Dec 21, 2008 6:47 pm

Krupy...prepáč mi za moju štvrtkovú neschopnosť.Ja..nnn...nedokážem vysvetliť moje zlyhanie.Budem chápať ak sa zbavíš mojich služieb.......sype si popol na hlavu Matt

Krupy: (Flegmaticky) Kľud....dokázal si sa postaviť Israhovi,z ktorého sú posratí všetci wrestleri v CZSK,okrem mňa prirodzene,hehe.To si cením....Chcem ti dať radu...

Matt: (Dychtivo prikyvuje hlavou)

Krupy: Taký drvivý úvod v zápase s Israhom od nejakého wrestlera som ešte nevidel.Začal si výborne,toho bastarda si k ničomu nepustil.Lenže potom....POTOM sa prejavila tvoja jediná slabosť.Chcel si Israhu znemožniť,ponížiť v zápase....a to je nemožné,kým nie si Highlander.(Arogantne)Mohol si ho v Sharpshooteri držať až do úplného konca,a rozobrať ho po zápase.Ale ty si to nevyužil...a on udrel.Preto ti radím,aby si určitý čas nezápasil.Sprevádzaj ma do ringu,napádaj ľudí v zákulisí ked si s nimi budeš chcieť niečo vybaviť.CZSK je skazené,nemáš šancu uspieť čistou hrou.Vyser sa na divákov,a ich reakcie....je to tvoja kariéra!

Matt: Mám teda zmeniť svoje správanie?

Krupy: Len ked to bude nutné.Ty musíš byť ten ktorý využíva šance,nemôže to byť naopak.Sleduj zápasy pozornejšie,rozpitvávaj psychiku súperov.A ked budeš pripravený opäť sa postaviť do ringu,staneš sa veľkým zvieraťom......

Krupyho slová na Matta veľmi zapôsobili,počas prejavu svojho idolu ani nedýchal......

Krupy následne požiadal Matta o chvíľku pokoja,a ked "Highlander Follower" opustil šatňu,dvojnásobný World Champion sa zamyslel....

"Tak a je to tu.O pár hodín sa opäť predstavím v Main Evente,mieste kam patrím.Je to už takmer rok čo som stra...teda odovzdal CZSK World Heavyweight Championship.Bola to najväčšia chyba v mojom živote.Ak by som ho vtedy neodovzdal,s určitosťou by som dnes vchádzal do arény ako champion.Tie satanské sily....každopárne je to za mnou.Musím sa sústrediť len na ten zápas....nič iné.Venoma som už porazil,dobre ho poznám.A Hajinkovi vrátim tie 2 prehry v čase,v ktorom ho to bude srať najviac.Dvojnásobný CZSK World Heavyweight Champion ukončí panovanie najdlhšie úradujúceho CZSK Championa! Je to osud! Kto iný by mal odísť z dnešného zápasu víťazne ak nie ja? Predsa som bol najsledovanejším Championom v historií...ratingy trhali rekordy a nepričinil sa o to žiadny Ergo,Israha či Venom...ale JA! Preto dnes...(usmeje sa) nastane nová éra v CZSK....a Highlanderova noc bude jej začiatkom.....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru