CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Against the Fate....

Goto down

Against the Fate.... Empty Against the Fate....

Příspěvek  Krupy Mon Dec 22, 2008 5:46 pm

Tic-tac-tic-tak-tic-tak....

The Highlander počul vo svojej hlave niečo takéto.10 minút po konci jeho zápasu,a on stále sedel pred svojou šatňou.Nahnevaný,sklamaný a....frustrovaný.Postupne sa dokázal dostať na nohy,a vojsť dovnútra.Zranenia ho netrápili,problémom bola jeho psychika....

V šatni ho už cakala Tamara s Mordacious Mattom,ktorý pri príchode svojho idolu len uznanlivo zatlieskal...

"Bravo majstre...bol to úžasný zápas.O titul sa nestrachuj,s takýmito výkonmi ho onedlho budeš nosiť na ramene.A teraz idem v tvojom mene pripraviť o zuby pár punkových kuriev"...poklepal Krupyho po ramene Matt,a odišiel.....

Krupy mu však nevenoval ani len jeden jediný pohľad.Stál tam ako skala,s hlavou zvesenou ako trestanec v stredoveku.Po chvíli sa zosypal k zemi.Odplazil sa k stene,a nahodil pozu alá Mick Foley počas gimmicku Mankinda.Len sa tak knísal,dopredu,dozadu,a nejavil žiadne známky normálnosti.....

Na to sa Tamara už nemohla pozerať.Prečo sa Krupy tak zožiera kvôli opasku? Je síce cenný,ale nie najcennejší.Slečna Watersová si teda sadla k svojmu priateľovi.Usmiala sa,natiahla ruku okolo jeho ramien a...Krupy stále nič.Ked to videla,začala rozprávať.....

"Viem že ti tieto slová asi nepomôžu,ale zober si ich k srdcu...aspoň raz,ver mi.Pred pár desiatkami minút si predviedol výborný výkon.Videl si tú standing ovation od publika? Ocenili tvoju snahu,tvoje nasadenie,tvoje srdce ktoré si do zápasu vložil.Pamätáš si rok 1999,Ladder Match medzi Mattom,Jeffom,Adamom a Jasonom?Moji krajania vtedy takisto po výbornom výkone v dôležitom zápase prehrali,a pozri sa kam to dotiahli.....Tým chcem povedať,že si mi napriek prehre urobil veľkú radosť.Venoma si priviedol do stavu úplného vyčerpania,a to bez zbraní! Hammer či Ergo to nedokázali ani s pomocou predmetov.Ty áno.S použitím vlastného tela.To je úžasné.Niekedy sa stáva že ti nevyjde to o čo sa usiluješ,ale to nie je dôvod na opúšťanie sa.Stále ked ti niekto hodí poleno pod nohy,musíš vstať a bojovať dalej.V tom spočíva umenie veľkých ľudí,medzi ktorých nepochybne patríš.Pozri sa čo ti urobil Israha....takmer ťa zabil,potom to dokázal urobiť Ivy.Našiel si však v sebe silu ísť dalej,a skolil si ho!"

Krupy sa vzápätí ticho ozval....

"Ja sa neopúšťam,som Highlander".

"Neustálym opakovaním tej prezývky si mi niečo pripomenul.Chcem ti len dobre,túžim vidieť ten titul pri tebe ked tak veľa pre teba znamená.Preto pozorne počúvaj....

Hovoríš o nedostatku rešpektu voči tvojej osobe.Zamyslel si sa niekedy nad tým,prečo je to tak? Ty taktiež nikoho nerešpektuješ,tak prečo by mali ostatní rešpektovať teba? Byť najlepším neznamená správať sa arogantne,práve naopak......Och,musím na 5 minut odbehnúť preč.Počkaj tu,dokončíme to."
....dohovorila Tamara a zavrela za sebou dvere.

Krupy sa postavil,mysliac pri tom na veci ktoré Tamara povedala.Na jednej strane to boli úplné nezmysly,prečo by mal niekoho rešpektovať,všakže.Ale na strane druhej mala v niečom pravdu...navyše ho trápili záblesky CZSK World Heavyweight Championshipu pred očami.Schytil repliku spomínaného titulu do rúk,pretože visela na stene.Krupy ju po druhom zisku titulu získal.A to ho hlodalo najviac....spomienka na krásne časy,ktoré však mali daleko od reality.Bola to replika,len replika,hoci pomerne verná.Odobral sa preč,s titulom v ruke.

Z budovy vyšiel vedľajším vchodom.Nechcel totiž aby ho Tamara uvidela.Nechcel sa rozprávať s nikým,chcel byť sám.Nasadol do auta,a išiel...nevedel kam,jednoducho išiel stále rovno a rovno.

"Další neúspech,kurva.Stále sa to opakuje...neustále podvody,a udalosti,ktoré ma držia kúsok od titulu.Nie je normálne že som vždy len krôčik od titulu,a všetko sa to pokazí.Porazím Hammera,jedného z najobávanejších mužov CZSK a súčastne neumytého buzeranta.Fajn,som No.1 Contender.Vstupujem na PPV,cítim tú atmosféru.Zlomím s Hajinkom stôl,Venoma mám v hrsti.Všetko OK.Potom sa však všetko poserie.Pribehne Hajinek,ktorý odpinuje oslabeného Venoma.A kto ho oslabil? JA!!!!!! Navyše som neprehral,nikto ma neodpočítal.Ked v zápase prišlo na mňa a Kráľa Hovien,vždy som dominoval.Napriek tomu získal titul on,nie ja"...myšlienky prerušil další záblesk.Krupy musel zabrzdiť,a ked sa dal dokopy,pokračoval....

"Ten chlapec nevie,akou cťou je držať CZSK WH Title.Ked som ho získal po prvýkrát,cítil som....cítil som niečo,čo ešte nikdy v živote.A bolo to to najlepšie čo som v živote pocítil!!!! Mojim problémom nie je Hajinek,ani Venom.Sú to len bábky v rukách môjho najväčšieho nepriateľa...osudu.Osud zrejme nechce aby som opäť stál na vrchole hory.Ale to ma nezaujíma.Osud je na to,aby sa zmenil.A presne to urobím....zmením ho-k lepšiemu.Som ten najlepší z najlepších,Immortal Champion Krupy! Dvojnásobný CZSK World Heavyweight Champion,CZSK Hardcore Champion a premožiteľ Israhu.Osud sa chce hrať? Dobre teda,hra začína.Už nebudem prosiť o titleshoty,človek môjho kalibru ich musí dostávať na zlatom podnose.Robil som chyby,žiadal som si šance....to sa však už nestane.Highlander je najlepší,a najlepší ľudia neprosia.Proste si zoberú čo chcú.Bez ohľadu na ostatných...."

"Haji-haji-Hajinek" ! ....začul Krupy skandovať punkovú skupinu,sediacu v blízkom parku pri vatre.Rozhodol sa teda vystúpiť z auta,a prísť ich "pozdraviť".

"No ja neverím vlastným očiam,hahaha.CryLander,profesionálny wrestler a šlapka skvelého Hajinka"....prehodil mladý punker,zo zeleným čírom na hlave.

Krupy ho s výrazom podobným tomu Edgovmu zdvihol za golier,a hlavu mu narazil o blízko stojaci strom.Nos drzého punkera zaliala krv,zrejme bol zlomený.Ten spadol na zem,držiac si pritom nos.Další punker s Baseballovou pálkou v ruke chcel Krupyho udrieť,ten sa však uhol a zlomil svojmu oponentovi Kendo Stick na hlave.Dalšieho kopol do brucha,zobral ho na Hard Times pozíciu,a tento chvat aplikoval priamo do horiacej vatry! Ked to videli další punkeri,rýchlo sa rozutekali a Krupy stál nad troma fanúšikmi Hajinka.

.....against the fate.......
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru