CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buď já nebo on!

Goto down

Buď já nebo on! Empty Buď já nebo on!

Příspěvek  Marty McStreez Thu Dec 25, 2008 6:15 pm

Už to byly dva dny,co Marty po porážce na PPV Immortality nevytáhl paty ze svého bytu a s nikým se nechtěl bavit. Seděl sám ve svém pokoji, cítil jen vztek a pořád přemýšlel, jak a proč vlastně svůj zápas prohrál. Ještě týden zpátky pomýšlel na tituly, ale tu myšlenku momentálně zahnal vztek z porážky.

Kolem druhé odpoledne z ničeho nic zazvonil zvonek. Z počátku Marty vůbec neměl jít v plánu otevřít, ale potom uslyšel venku Motnu.
„Pojď ven. Už netrucuj, to se stane. Dokážeme to příště.“ křičel z před zahrádky Motna.
„No dobře, tak počkej, za chvilku jsem dole,“ odpověděl Marty a v mžiku na sebe hodil nějaké oblečení, co se mu válelo po zemi a seběhl dolů po schodech.
Když otevřel dveře, nemohl uvěřit svým očím.Vedle Motny stál Master K. Marty okamžitě vybuchl a svůj hněv dával značně najevo.
„Co ten tady kurva dělá ?“ vykřikl Marty a ihned se pustil do bratra Motny nehezkým výrazem v obličeji.
“Co to s tebou je Marty? On nás přece nepřišel zabít, pojďme si promluvit“ řekl Motna Martymu, chytil ho za rameno a vešel s ním do domu.
„Ničeho se neboj, nemáme zrovna nejlepší období.“ ještě podotkl Motna směrem k bratrovi.

„Proč ho bereš s sebou ? Nechci ho ani vidět“ pořvával Marty ve vzteku na Motnu
„Hele,uklidni se. Na, tady máš“ a podal Martymu sklenici vody,který byla postavená na kuchyňské lince.
„Tohle se stává .Vyjde to příště. Prostě to musíš brát tak,že ...“Marty dopil,položil sklenici vody a skočil Motnovi do řeči „Co ? Co ? Jak to mám asi brát? Kvůli tvému demetnímu bratrovi jsme prohráli poslední dva zápasy,už mě to nebaví jak se k nám vtírá, už mě to unavuje“
„On za to nemůže“ dodal Motna
„Jo tak on za to nemůže ? Tak kdo za to potom může, hmm ?“
„Chtěl se ti omluvit,ale ty ses na něj hned musel vrhnout a...“
S uchem nalepeným na dveřích,když tohle slyšel Master, tak se jen pousmál a řekl si „Jo to určitě ty jeden vole“
„Hele tohle nemá cenu, za naše poslední prohry muže on a něco ti řeknu .Teď mě dobře poslouchej, buď já nebo on!“ vykřikl s ráznou intonací poslední větu Marty a vstal ze židle.
“To jako myslíš vážně ? To se mám rozhodnout mezi tím,jestli odkopnu svého bratra nebo jestli zůstanu s tebou v TT ?“
„Myslím to smrtelně vážně,a teď už radši jdi víš, kde jsou dveře ne ?“ řekl Marty a odešel do svého pokoje.

Master K celou dobu poslouchal za dveřmi a jen se tiše smál, aby ho nebylo slyšet. Byl si jistý že Motna dá přednost jemu, přece jenom byl to jeho bratr a Marty jen jeho TT partner.
Motna vyšel ze dveří s takovým ponulým výrazem na tváří a zavřel za sebou dveře.
„Pojď jdeme, tohle nemá cenu“ řekl Motna svému bratrovi
a oba odcházeli hlavním vchodem pryč od domu, kde bydlel Marty.
Master K ale nebyl jediným, kdo si myslel, že Motna bude v tag teamu s ním. Motna se nachází v jakémsi trojúhelníku smůly. Oba se o něj přetahují jak psi o maso, ale jemu to je přeci jedno, je to od přírody pohodář. Takovou vlastnost má s ním společnou i jeho bratr, projevuje se to ale spíš když nejde o jeho osobu. Marty tohle všechno sledoval, ale stále si pro sebe říkal, že bratři mohou být i dál, když bude s Motnou v tag teamu on. Byl o tom přesvědčen.
Marty McStreez
Marty McStreez
The Great One
The Great One

Poeet p?íspivku : 2091
Age : 32
Localisation : Brno
Registration date : 18. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru