CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 6

+5
Mike_From_Hell
chaser
Roukys
Popkiller
Mattitude
9 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 6 Empty CZSK E-fed - Show 6

Příspěvek  Mattitude Mon Oct 22, 2007 10:26 pm

Část 1.

Brian Nelson: Dalšia show CZSK E-Fedu je tu opäť! Som Brian Nelson a toto je môj kolega, Jimmy Freak.

Jimmy:Brian dakujem,v minulej show to bolo pekne ostré! Krupy najskôr uniesol Cindy,dcéru GM Rufusa Maxwella a potom podpísal exkluzívnu zmluvu s DM Bukvom,ktorá mu zaručuje zápas o Bukvov CZSK World Heavyweight Championship na PPV,ktoré sa bude konať už túto nedelu,na Day of Doom 2007!

Brian:Ako hovoríš Jimmy,navyše Tainted Legion sa chystá ovládnuť CZSK! Kľúčom by malo byť na začiatok získanie všetkých titulov,a tak na Day of Doom máme oficiálne ohlásený aj další zápas,a to: Arien a Crowax(The Tainted Legion) vs Rusty and Rocky.Zápas to bude určite napínavý,ved v hre sú CZSK Tag Team Championships.O aký druh zápasu pôjde,to sa dozvieme v priebehu dnešného večera.Ale teraz nám chce niečo povedať CZSK Champion DM Bukva,ktorý už stojí v ringu s mikrofonom v ruke:

Bukva(diváci sú vo vare,ved predsa vidia svojho hrdinu naživo!): Krupy,chcem ti povedať,že sa ťa nebojím a na PPV svoj titul obhájim! Nemám strach ani z tvojich spojencov z Tainted Legion,mám dosť síl zastaviť vás všetkých a samotného Satana tiež! V minulých týždňoch som nabral obrovskú sebadôveru,a to vdaka vám! Cize paradoxne ste to vy,ktorí vo mne prebudili ozajstného bojovníka!

Bukva ledva dopovedal,a už začína hrať theme patriaca temným The Tainted Legion.Israha napáda od chrbta Bukvu,ktorý sa nevie brániť a padá na podlahu ako hruška.Israha ho obsype údermi a kopancami,Krupy vchádza do ringu a posmešne hovorí:

Krupy: Bukva,Bukva,Bukva! Neustálne počúvam tvoje silácke reči,ktoré vzbudia rešpekt možno tak u 10 ročných detí v publiku.(Diváci hlasno bučia)A je mi z nich zle.Teraz ti Israha ukázal,ako sa to má robiť.Ale prišiel som sem kvôli niečomu inému,ohlásiť aký typ zápasu som si vybral.Na Day of Doom 2007,Krupy sa stretne s Bukvom,o CZSK Championship,vo First Blood Zápase!!! Arien s Crowaxom si vybrali obyčajnýTag Team Match,tešte sa!

Krupy púša mikrofon na zem,a opľúva Bukvovu tvár! Ten sa ale nemôže brániť,pretože ho drží Israha a znemožňuje mu tak šancu Krupymu to vrátiť...............,


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B-Reyo vs Vic Ergo



„Přivítejte v ringu zápasníka, jehož debut minulou show byl debutem vítězným. B-Reyoooo!!!“ Zvučný hlas Martyho Gibsona uvádí do arény účastníky dalšího zápasu. První z nich, B-Reyo už rázuje směrem k ringu a zdraví diváky, kteří na něj ale moc nereagují. Zato na druhého aktéra matche reagují velice hlasitě. A ne zrovna kladně. Je ale pravda, že Vic Ergo si z toho dělá pramálo. Za zvuků své theme si seskočí z entrance kulis a kráčí přímo naproti B-Reyovi, který už se na zápas třese nedočkavostí. A Ari Riggins se sluchátky na uších za komentátorským stolem už se chápe slova: „Tak, teď uvidíme, jestli bude Vic lepší než já a zvládne B-Reya porazit, hehe“. Zazní zvonek a Ergo se hned vrhá na Reya a chytá ho do waistlocku. Reyo se zkouší vykroutit, ale Ergo drží pevně. Reyo se nakonec dopracuje k lanům, zachytává se jich a Erga odhazuje. Ergo se na něj znovu rozbíhá, Reyo stahuje horní lano dolů a Ergo po hlavě letí ven z ringu. Riggins se hlasitě směje do mikrofonu, zatímco Reyo chytá Erga a naráží mu hlavu na železné schody. Ergo se potácí, ale pořád stojí na nohou. Reyo mu hlavu naráží o schody ještě jednou a to už Vic padá. Reyo do něj začíná na zemi kopat, ale rozhodčí už skoro dopočítává ke countoutu…Reyo na okamžik vklouzne do ringu a i tento okamžik stačí Ergovi, aby se zkonsolidoval, chytil Reya a narazil ho zády na apron. Reyo zařve bolestí, Ergo nezdržuje a naráží ho ještě na hrazení. Reyo se ocitá na zemi. Ergo na chvíli vstupuje do ringu, aby přerušil countout a pak drze nakráčí před komentátorský stůl, kde ukáže prostředníček Rigginsovi. Ten je hned na nohou a užuž se chce na Erga vrhnout, rychlejší je ovšem B-Reyo, který do Erga naráží a odhazuje ho přes komentátorský stůl přímo na Nelsona, Freaka a Rigginse. Ari se hned zvedá a ne zrovna šetrně háže Erga zpátky. Vic dopadá obličejem na podlahu. B-Reyo je hned u něj, zvedá ho a vhazuje do ringu, aby ho hned následoval. Cover…Ergo přerušuje, což Riggins odmění ránou otevřenou dlaní do stolu. B-Reyo zvedá Erga a zasazuje mu uppercut. Ergo zakolísá a hned dostává druhý. B-Reyo Erga irish whipuje, ten však po odrazu reaguje shoulder blockem a sráží Reya na zem. Následují dva elbow dropy, třetí s odrazem od lan ale svůj cíl míjí. Reyo i Ergo jsou na nohou a jdou do lockupu. Ergo překrucuje B-Reyovi ruku do hammerlocku, ten se záhy osvobozuje a nasazuje svůj hammerlock. Ergo se však Reya zbavuje údery loktem do hlavy a pak ho sráží clotheslinem. Reyo leží a Ergo hned nasazuje rivera cloverleaf, kterým chce donutit svého soupeře vzdát. Na to Riggins pokládá sluchátka, zvedá se a jde k ringu, odkud na Erga něco řve. Ergo povoluje cloverleaf a hned startuje na Rigginse. Rychlý roll-up ze strany B-Reya…ale Ergo přerušuje. Riggins praští rukou do apronu, ale to už schytává baseball slide kick od Erga. I Vic sám ale vzápětí končí na zemi po Reyově samoan dropu. Cover…Ergo přerušuje. B-Reyo je rozčilený a cosi začíná řešit s rozhodčím. Ergo je hned u něj s bridging german suplexem. Reyo vykopává a hned startuje rychlým running attackem…Ergo nasazuje titl-a-whirl…ale k backbreakeru se nedostane, Reyo counteruje do DDTčka, za což ho diváci i Riggins odměňují potleskem. Cover…Ergo zase přerušuje. B-Reyo už je velice frustrovaný, stejně jako Riggins za komentátorským stolem. Rozhodčí ale rezolutně upaží a nepřipouští diskuse. Riggins se zvedá a zase míří k ringu, načež ho rozhodčí rychle odkazuje do patřičných míst. A Ergo toho využívá. Zasazuje Reyovi low blow, na který hned navazuje svým finisherem, Hail Crimson Soldier (Gory Bomb). Rozhodčí se otáčí a počítá…ale Riggins ho za nohu vytahuje z ringu. Rozhodčí chce odmávat diskvalifikaci, ale Riggins ho dobře mířenou ranou uzemní. V tu chvíli vystartuje Ergo, ale B-Reyo, který se už zotavil z následků Vicova finisheru, ho chytá za ruku a zasazuje mu superkick…Ergo se zapotácí, načež vklouzne do ringu Riggins, zvedá Erga do scoop liftu a zasazuje Signing (swinging side slam). Poté vylézá z ringu, svlékává rozhodčího z dresu, sám si dres obléká a k úžasu všech zúčastněných odpočítá B-Reyův pinfall na bezmocného Erga. Pak si Ari vezme mikrofon a vyhlásí: „Zde je poražený….Viiiic Ergooooo!“ a se sarkastickým úsměvem odchází.

Vítěz: B-Reyo

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


V kancelárii GM Rufusa Maxwella stojí Popkiller,ktorý zjavne nie je spokojný s minulou show,kedy prehral svoj zápas s Eightmasterom:

Pop:Videl si to Rufus,ten hajzel 8Master vyhral len vdaka tomu,že ma surovo napadol biliardovými guľami!

Rufus:Jasné Pop,videl som to a plne chápem tvoje rozhorčenie.Z CZSK sa pomaly stáva čosi ako peklo,niekedy mám chuť zabaliť to tu.Každý koná len zlo a nespráva sa tak,akoby mal............,

Pop:Neboj sa,ved je tu pár ľudí ktorí bojujú proti skaze.DM Bukva,Ja,Rocky and Rusty a veľa dalších .........,myslím že spoločnými silami môžeme našich nepriateľov zastaviť!

Rufus:Dúfam máš pravdu.

Pop:A tak môžeme začať,....EightMasterom! Chcem dnes proti nemu zápasiť,v No DQ zápase!

Rufus:Prepáč Popkiller ale toto už nie je možné,dnes musíme dať šancu aj iným borcom,ale v dalšej show ti to vynahradím!

Zrazu sa rozletia dvere a do kanclu vchádza Eightmaster!

8Master: Ou,tak tu si ty Popový zabijak!(ironicky).Naposledy som ukázal,že som jasne lepší od teba a môžem ťa poraziť hocikedy a hocikde.Ale to my nestačilo,chcem ťa zničiť!Napr. aj touto krásnou biliardovou guľou s čislom 8.(vyťahuje ju z vrecka)

Popkiller:Predtým som ťa porazil dvakrát,ty mňa len raz,čiže už len logicky nám vychádza,kto je lepší.......,

8Master:(Nahnevano) : Len zúriš! Nevieš znieť prehru,ja som ten ktorý ťa porazil,ja som ti spôsobil obrovskú bolesť,to ja som spôsobil tvoj pád!!!! Som tvoja najhoršia nočná mora!

Rufus:8Master,si veľmi zlý človek.Spôsobil si Popovi veľa bolesti,preto rátaj s trestom!Zatiaľ nejdem nič prezrádzať,ale pomaly sa pripravuj na..................,

8Master:No tak na čo sa mám pripraviť? Nie si ani taký chlap,aby si mi to prezradil? No dobre,mne je to v podstate jedno,adios! (odchádza z kancelárie preč)

Pop:Diky Rufus,fakt si to vážim.Mne by si hádam mohol prezradiť o čo ide,nie?

Rufus: Dozvieš sa to čoskoro,ale garantujem ti že sa potešíš!

Pop: Ok,tak zatiaľ! (podávajú si ruky a Pop odchádza preč z miestnosti).


Popkiller si celý natešený vykračuje po chodbe,v zlomku sekundy však pocíti tupý úder do hlavy a padá na podlahu v bezvedomí.Nad ním stojí Eightmaster,ktorý bozkáva svoju guľu a škodoradostne sa usmieva.So slovami „ uvidíme sa v dalšej show“ odchádza niekam preč,kým Popkiller stále nie je pri vedomí a jeho bezvládne telo leží na zemi.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Cerberus vs. Roukys


Na řadě je zápas mezi Cerberusem a Roukysem. Jako první přichází Cerberus. Klasicky se představí a jako druhý přichází vtipálek CZSK- Roukys. Entrance má jako povetšinou- ve stylu Elvise Presleyho. Oba borci jsou připraveni v ringu a zápas začíná.

Cerberus okamžitě vybíhá na Roukyse s clotheslinem, ten však uhybá a provádí Roukysovi Neckbreaker. Roukys čeká, až se Cerberus zvedne a provede své punch combo (punch, punch, punch a special punch). Roukys zvedne Cerberuse a pošle jej do lan, jenže Cerberus provede Headsisor Takedown, po kterém se Roukys ihned zvedá. Cerberus vyskočí velice vysoko z čehož vyplyne Hurracanrana. Cerberus zvedá Roukyse a posílá jej do rohu. Vybíhá a na něco se chystá, jenže Roukys ho zarazí nohou. Cerberus se trichu zamotá , přičemž Rouckys vylézá na roh ringu, ale v tom od diváků vybíhá Jedovatá Kobra, který schodí Roukyse z turnbucklu. Rozhodčí okamžitě zápas ukončuje jako DQ.

Vítěz: Roukys:

Cerberus raději mizí z ringu. A Jedovatá Kobra s Roukysem se v ringu začnou bít pěstmi. Jedovatá Kobra pošle Roukyse do lan, ten se v lanech zastaví, při čemž jej chce Kobra clotheslinem přehodit přes lana. Jenže ten uhybá a Kobru přehodí přes lana. Kobra dopadne na zem a jen překvapeně hledí, jak se to Roukysovi povedlo. Do ringu se už raději nevrací a pomalu odchází. Jeho odchod zarazí hlas Roukyse do mikrofonu:

"Kobro!! Kobro... zastav se! Mam pro tebe jeden návrh. Chceš svůj harley zpět?"

Kobra posunky ukazuje že ano...

" Dobře. Máš ho mít... ale až po jedné věci. Pokud mě porazíš v Last Harley matchi na PPV!!Měj se, užovko!"

Kobra s couváním ukazuje na Roukyse prsty...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WidowMaker rozhovor



„Mé jméno je Kimberly Gardner a vítám vás u dalšího rozhovoru s hvězdou CZSK rosteru. Tentokrát je mým hostem člověk, který se už dvakrát setkal v ringu s možná nejobávanější postavou v celé federaci, Israhou, a který si před nedávnem znepřátelil dalšího nebezpečného muže, Hannibala Magnuma. Přivítejte WIDOWmakera!“
Widow: „What’s up? Jsem WIDOWmaker, star nové generace a budoucnost rosteru. Chcete slyšet víc? Tak nepřepínejte!“
K.G.:“Widowe, jak hodnotíš svůj zápas s Israhou minulou show?“
Widow: „Yo, tuhle otázku jsem čekal. Israha a celá ta jeho legrační partička na mě dojem nedělá, ale stát proti němu v ringu není sranda. Ale i přesto…minulou show jsem ho měl tam, kde jsem chtěl…“
K.G.: „Ale pak se stalo to, kvůli čemu tady jsme…“
Widow: „Přesně tak. Potom se objevil Hannibal Magnum, největší looser, kterého celý tenhle byznys vlastní. Srab, který nemá koule se mi postavit čelem. Perverzní hnusák, který by měl být zavřený v léčebně a vůbec nelézt do wrestlingového ringu.“
K.G.: „Jsi tedy připraven jít s Magnumem do války?“
Widow: „Bez diskuzí. A aby mu to nepřišlo líto, mám tu pro něj pár rýmů na cestu.
Šance, že WIDOWmakera porazí Hannibal Magnum?
To dřív Riggins Ergovi ukáže svý rodinný album.
Jsem hvězda nové generace, jsem miláček davů
A tobě jsem, Magnume, připraven urazit hlavu
Zmůžeš se jen na strašení lidí svojí rybičkou
Na víc nemáš koule. Ani jednu, maličkou!
Porazit mě tě bude stát nadlidskou námahu
To spíš starý Maxwell pozve na čaj Israhu
Kečup na tvých rukách může děsit holky
Pro mě seš tak děsivej jak bavorský vdolky
Seš vtipnej jak šutr, nebezpečnej jak bedna s koťaty
Spatříš mě a hned se ztrácíš s posranými kaťaty
Jsi nic, nula, sračka, nejseš mi roven
Myslíš si, že seš drsňák, ale seš jen pytel hoven“


Naposledy upravil dne Mon Oct 22, 2007 10:33 pm, celkově upraveno 2 krát

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 6 Empty Re: CZSK E-fed - Show 6

Příspěvek  Mattitude Mon Oct 22, 2007 10:32 pm

Část 2.

JUDr. Mattitude vs. Kami Kadze


Na řadě je důležitý zápas a to o smlouvu o ring. O tuto smlouvu budou bojovat tito 2 borci: JUDr. Matttiude, který si chce udělat z ringu kancelář a Kami Kadze, který chce naopak ring zachránit před touto zkázou. Nesmí se také zapomenout připomenou, že se jedná o No Holds Barred match. Zápasit se smí všude a odpinovat se smí všude.

Zazní troj-násobný klepot Judge Hammerem a do areny vstupuje JUDr. Mattitude. Matttiude jde jistým, suveréním krokem do ringu. Na tváři má lehký smích. Jako druhý přichází Kami Kadze. Svou klasikou entrance se představí a zápas o smlouvu na ring muže začít. Oba borci na sebe chvíli hledí, až do momentu, kdy Kami Kadze nastaví jednu ruku. Mattitude se jej chytne, Kami Kadze nastaví druhou, ale to už jej Mattitude nečekaně kopne do břicha, po kterém následuje irish whip. Mattitude chce provést Front Dropkici, ale Kami Kadze se v lanech zastaví a tak Mattituduv dropkick vyšel naprázdno. Kami Kadze se pokusí na ležícího Mattituda provést leg drop, ale ten uhybá a vzápětí uteče z ringu. Arénou se prolne lehký bukot. Mattitude začne po entrance rampě couvat. Kami Kadze se tedy rozhodne bežet za ním. V rychlosti vyleze z ringu a beží za Mattitudem, ten se snaží před Kami Kadzem utéct, ale marně. Kami Kadze jej dohoní zhruba pod titantronem. Chytne jej za hlavu a praští o část spodní části titantronu. Chytí Mattituda za ruce a začne jej táhnout někam pryč mimo arénu.Když se objeví v jakési chodbě, která doprovází wrestlery při příchodu do arény, Mattitude se ubrání tim, že obouma nohama kopne Kami Kadzeho, který ho táhnul za ruce, do obličeje. Mattitude rychle sebere co mu přišlo pod ruku- dopravní značka. Praští sní Kami Kadzeho do hlavy, který následovně automaticky popojde o 5 kroků dál. Kami Kadze mezi tím rafinovaně schozí jedny štafle, co měl zrovna u sebe, na zem a Mattitude tak zakopne. Kami Kadze jej rychle zvedne a provede Suplex na štafle. Zalehne jej a rozhodčí, který je po celou dobu u nich začne počítat pin: 1...2.. ale Mattitude se zvedá. Kami Kadze popadne Mattituda, zvedne jej, nasadí mu popelnici na hlavu a střihne Dropkick. Kami Kadze popadne 2x4 Barbed Wire, zvedne Mattituda, ale ten mu už provede Low Blow, po kterém se Kami Kadze skácí k zemi. Mattitude popadne židli, přiloží jí Kami Kadzemu na obličej a provede Judge Drop. Následuje cover: 1...2.. ale Kami kick outuje. Mattitude se už na Kami Kadzeho vykašle a pokračuje v cestě. Ale zarazí jej plot, který zablokoval Mattitudovi cestu. Na plotě jsou i vrátka, které však nejdou otevřít. Mattitude se otočí, ale to už ho nabere Kami Kadze spearem, čímž srazí jak Mattituda, tak pletivový plot. Pokusí se o pin: 1..2 ale opět kick out. Kami Kadze zvedne Mattituda a jde sním po chodbě dál. Mattitude po chvíli praští Kami Kadzeho loktem do břicha. A přehodí jej do jakého si kontejneru nablízku. Mattitude veme nohy na ramena a výklusem beží dál. Objeví se u dveří s napíšem "Parkoviště". Vejde dál a nacházíme se kde jinde než na parkovišti. Mattitude beží k dlouhé černé limuzíně, kde už jsou zadní dveře otevřené. Rychle do ní nastoupí a rařve zřejmě na šoféra, ať jede. Ten bez zaváhání odjížídí. V čas se objeví i Kami Kadze, který nevypadá na to, že by byl překvapen. O kousek dál má odstavené auto, do kterého rychle nasedá a jede pronásledovat limuzínu. Když vyjede z hlavního vchodu parkoviště, kamera zabírá pouze vchod. Jenže tu se nečekaně objeví Mattitude! Je tedy zřejmé, že z auta vystoupil. Jenže Kami Kadze žřejmě pronásleduje auto dál. Mattitude se začne smát. Rozhodčí nemá jinou možnost zápas ukončit jako no- contest.

Vítěz: No Contest

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nate Hammer sedí v zákulisí a číta svoje obľúbené noviny.V mysli mu prebiehajú nasledujúce myšlienky:

„Hajinek to naposledy prehnal.Napadnúť ma dokonca mimo CZSK budovy,to je veľká opovážlivosť.Ale Hajinek urobil chybu,pretože zaútočil na nesprávneho človeka.,na Trailer Park Gangstu,Nate Hammera! Presne viem,ako mu to vrátim.“

Hammer položí noviny na stôl a odchádza priamo za GM Rufusom Maxwellom.S Rufusom sa stretáva už na chodbe:

Hammer: Videl si čo mi ten punkersky sráč Hajinek urobil? Surovo na mňa zaútočil na verejnosti! A to iba kvôli jednému posratému zápasu! Chcem ho,živého alebo mrtveho!

Rufus: Kľud Nate,úplne chápem tvoje momentálne pocity.Hajinka som počas dnešnej noci suspendoval,takže máš od neho pokoj.Navyše bude pre náš E-Fed pracovať asi 30 dní zadarmo.

Hammer: Ale ja nechcem aby mi dal pokoj,chcem sa pomstiť! Kedže tu dnes nie je,chcem ho nabudúci týždeň! Daj mi tú šancu Rufus,no tak!!!!!

Rufus:Ešte o tom porozmýšľam,nič nie je isté.Ale určite s ním ešte prídeš do kontaktu Nate,a dohliadnem na to,aby váš zápas prebiehal podľa pravidiel a aby Hajinek dostal príučku.

Hammer: Díky Rufus,si dobrý GM a Hajinek,tak ten nech sa má predo mnou na pozore!


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Crowax w/Arien vs Rocky w/Rusty


„Dámy a pánové, polovina CZSK tag team champů, Roooockyyyy!“ Rockyho doprovází aplaus publika, který je o to silnější, když jeho soupeřem je osoba, která nyní patří k těm nejvíce nenáviděným v CZSK rosteru. Temné tóny Evanescence zazní arénou a Angel of Darkness a člen obáváné Tainted Legion, Crowax, samozřejmě doprovázený Arienem. Krupyho a Israhu není nikde vidět, ale všichni vědí, že tihle dva se dívají. Rozhodčí mávne a zápas startuje. Crowax už má svého soupeře dobře oťukaného a tak se nezdržuje a rovnou ho pěstmi a kopanci zahání do rohu. Rocky si kryje hlavu a snaží se uniknout těm nejhorším ranám. Rozhodčí to ovšem dělá za něj a přikazuje Crowaxovi ustoupit. Ten ho poslechne, ale jen na zlomek sekundy. To se už ale Rocky dostává zpět do zápasu, Crowaxovi uhýbá a ten zasahuje pouze turnbuckle. Rocky se nezdržuje, odráží se od lan a zasazuje Crowaxovi one-handed bulldog. Crowax je ale hned na nohou a další Rockyho running attack counteruje back body dropem. Rocky tvrdě dopadá na bederní část zad a toho si Crowax moc dobře všímá. Rusty buší do apronu a povzbuzuje Rockyho, aby bojoval, ale Crowax je na koni. Odráží Rockyho od lan a zasazuje mu úder loktem do zad. Potom zase. A ještě jednou. Rocky po třetím zásahu klesá na kolena, Crowax se rozbíhá od lan a hrozivým knee strikem posílá Rockyho na zem. Cover…ale Rocky přerušuje. Crowax si svého soupeře hned zvedá, irish whipuje…Rocky z posledních sil reversuje…Crowax se odráží od lan…a zasazuje flying clothesline. Rocky opět na zemi, Crowax vedle něj, ale na rozdíl od svého protivníka se Angel of Darkness hned zvedá. Bezmocný Rocky dostává Over Time…ale vykopává. Rusty netrpělivě chodí okolo ringu, zatímco Arien se jen zle usmívá. Crowax je v plné kontrole nad Rockym a v tuto chvíli ho drží za ruce a kolenem vyvíjí další tlak na Rockyho záda. Rockyho obličej je zkřivený bolestí, ale hrdý tag team champ se nevzdává. Sbírá všechny své síly, dostává se na nohy a kopancem do Crowaxova břicha se osvobozuje. Odraz od lan….a Crowax opět zpět v ráži po tilt-a-whirl side slamu. Diváci hučí, ale členové Tainted Legion se tím nezaobírají. Crowax hned chytá Rustyho a aplikuje House of Pain. Rocky už nemá kam jít…jediné, co mu zbývá, je vzdát. Přesto však zápasí s bolestí a zkouší se doplazit k lanům. Tam je ale Arien, který se zlým úsměvěm buší Rockyho do prstů a tím mu znemožňuje chytit se spodního lana. Rusty si toho všimne, rozčílí se a zaútočí na Ariena tak prudce, že ho clotheslinem posílá k zemi. To na chvíli Crowaxe vyvede z koncentrace, povolí House of Pain a Rocky se protáčí do rol-upu. Jedna…dva…tři! Zázrak! Rocky, ačkoli celý zápas tahal za kratší konec, na závěr strhl vítězství na svou stranu a tímto pravděpodobně ještě více soustředil pozornost Tainted Legion na sebe a svého tag team partnera Rustyho. Oba face borci za jásotu diváků kvapně opouštějí arénu, Crowax s Arienem se za nimi jen zlověstně dívají.

Tímto končí dnešní E-fed CZSK show číslo 6. Doufáme, že jste byli spokojeni a tešíme se na vás zase opět ve čtvrtek.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na show pracovali:

-Israha (B-Reyo vs Vic Ergo, WidowMaker rozhovor, Crowax w/Arien vs Rocky w/Rusty)

-Krupy (Uvod, Segment 1, Segment 2, )

-Mattitude (JUDr. Mattitude vs. Kami Kadze, Cerberus vs. Roukys)

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 6 Empty Re: CZSK E-fed - Show 6

Příspěvek  Popkiller Mon Oct 22, 2007 11:24 pm

opat skvela show ... aj som zabudol ze to dneska ma byt tak ma to tak potesilo Very Happy
Popkiller
Popkiller
Koruna Dvorstva
Koruna Dvorstva

Poeet p?íspivku : 5676
Age : 32
Localisation : My Own Personal Hell (Šaľa, Slovakia)
Registration date : 08. 05. 07

https://czsk-wrestling.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 6 Empty Re: CZSK E-fed - Show 6

Příspěvek  Roukys Tue Oct 23, 2007 1:59 am

opět super a už se nemůžu dočkat Last Harley matche Smile
Roukys
Roukys
Chlupáček
Chlupáček

Poeet p?íspivku : 546
Age : 36
Localisation : Ostrava
Registration date : 24. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 6 Empty Re: CZSK E-fed - Show 6

Příspěvek  chaser Tue Oct 23, 2007 3:09 pm

ty kks ten cas ale leti uz 6 show Very Happy ako obycajne uz sa tesim na dalsiu
chaser
chaser
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1337
Age : 31
Localisation : Košice
Registration date : 03. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 6 Empty Re: CZSK E-fed - Show 6

Příspěvek  Mike_From_Hell Tue Oct 23, 2007 3:53 pm

Podarená show... ale ma sklamalo to ze to bude First Blood match... racej daky brutalnejsi ako flaming table....
Mike_From_Hell
Mike_From_Hell
Rated E For Exclusive
Rated E For Exclusive

Poeet p?íspivku : 3644
Age : 33
Localisation : Edge of Insanity
Registration date : 08. 05. 07

http://www.suw.estranky.cz/

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 6 Empty Re: CZSK E-fed - Show 6

Příspěvek  WidowMaker Tue Oct 23, 2007 5:00 pm

paradna show.....ale niekto tu mal pravdu....jak ten cas leti
WidowMaker
WidowMaker
CZSK Legend
CZSK Legend

Poeet p?íspivku : 1830
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 6 Empty Re: CZSK E-fed - Show 6

Příspěvek  Crowax Tue Oct 23, 2007 6:31 pm

skvela prace nemuzu se dockat na Day of Doom a na ctvrtecni show pred PPV taky
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 6 Empty Re: CZSK E-fed - Show 6

Příspěvek  ronnie Tue Oct 23, 2007 6:55 pm

Tak toto byla zajímavá show. Moc se mi líbil průběh zápasu Rocky vs Crowax. Ne že jsem vyhrál (i když to taky Very Happy ), ale,už jsem si říkál v necelé polovině hmm to už nemá cenu číst jak tak vidím, a najednou vidím nečekané rozuzlení. To bylo dost pěkně zpracovaný, dost dobrý! nice work
ronnie
ronnie
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1175
Registration date : 27. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 6 Empty Re: CZSK E-fed - Show 6

Příspěvek  Hajinek Tue Oct 23, 2007 7:13 pm

dobry job jen tak dal akorat nevim jak to se mnou bude dal :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 6 Empty Re: CZSK E-fed - Show 6

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru