CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 14

+4
Crowax
Popkiller
EightBall
Mattitude
8 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 14 Empty CZSK E-fed - Show 14

Příspěvek  Mattitude Mon Nov 19, 2007 10:09 pm

Část 1.

Po CZSK intru se ocitneme ve vyprodané aréně, kde je ke shlédnutí spousty fanoušků ukazující své transparenty. Nenajde se nikdo, kdo by seděl.
Kolem titantronu začnou prskat ohňostroje a poté se pouští do řeči komentátoři CZSK: Brian Nelson a Jimmy Freak.

Brian Nelson: "Všichni vítejte v CZSK E-fed show číslo 14! Já jsem Brian Nelson a toto je můj kolega, Jimmy Freak."

Jimmy Freak: "Díky, Briane. Dnes to bude velká show. B-Reyo nám v rozhovoru prozradí, co si myslí o tom, co se stalo mezi ním a Cerberusem v minulé show. Dále se určitě dočkáme dobrých zápasů, mezi které patří například main event."

Brian Nelson: "Přesně tak, Jimmy. Bude to 8-man elimination tag team match. Všichni členové Tainted Legion se postaví proti DM Bukvovi, Rocky'n'Rustymu a překvapivě i JUDr. Mattitudovi, který nemá s Tainted Legion, nebo alespon s jedním z jejich členů, Israhou, co říct.

Jimmy Freak: "Wow, už se nemůžu dočkat.."

V tom se ozve zvuk bomby a poté dívčí křik. Jimmy Freak se lekne a hovoří: "Sakra, co to bylo?"

Brian Nelson: "Buď v klidu, Jimmy. To je přeci začátek theme Hannibal Magnuma. Už si zapomněl?"

Jimmy Freak: "Uf, no máš pravdu. Ale co ten tu dělá?"

Brian Danielson: "To já nevím, nechme se překvapit. V jedné ruce drží jako obvykle svůj řeznický nůž a v druhé mikrofon. To vypadá, že nám má co říct."

Hannibal Magnum je již v ringu, kde si odložil do koutu svůj nůž, poté následuje v řeči do mikrofonu:

"Minulý týden se WidowMakerova Beat Show moc nepovedla, co? Kde jsem já, tam to není vždy procházka krvavým... teda růžovým sadem. WidowMaker si vybral velm špatného soupeře a taky za to zaplatí podříznutým krkem, ůů.

Co se vám kurva nelíbí? Držte svoje prasečí tlamy!"

pokřikuje Magnum na bučící diváky..

"Já vám zaručuju, že.."

V tom přeruší Magnumův proslov nečí hlas, záhy se objeví WidowMaker s mikrofonem, který cestou do ringu začne rapovat.

"Děláš jakoby ses ráno přejed vtipnou kaší
já mám však spíš podezření, že ve věži ti straší "

WidowMaker pokračuje v rapu, až dokáže Magnuma shodit před diváky na samotné dno.

V Magnumovo tváři se objeví velký vztek, ale zároveň pocit ostudy. Před zraky diváků vstupuje Roukys. S usměvem jde do ringu, kde začne hovořit:

"Hmm, to bylo dobré VálečekMakere. Ale zvládl bych lepší. Něco jsem si pro tebe přichystal. Právě to mam v kapse, podívej.."

Roukys WidowMakera pobídne, aby se podíval zblízka na jeho kapsu.

"No jen pěkně blíž.."

Roukys rychle a načekaně vytáhne pepřový sprej a jeho obsah vystříká přímo WidowMakerovi do obličeje. WidowMaker okamžitě padá k zemi. Roukys s Magnumem do něj bez milosti kopou. Odtáhnou ho do kouta v ringu, kde se střídají v mlácení pěstmi do obličeje. Ale v tom přibíhá do ringu Kami Kadze! Magnum opustí ring, ale Roukys ještě odvážně na Kami Kadzeho vyběhne, ten však uhne a provede Clothesline. Roukys se ihned zvedá, Kami Kadze jej popadne za hlavu a přehodí přes lana. Roukys ještě zůstane vyset a následně se postaví na apron. V tom okamžiku ale Kami Kadze doslova vyběhl na Turnbuckle a skopne Roukyse Missile Dropkickem. Roukys padá na zem. Kami Kadze ještě ukazuje gesta ve stylu "come on" ale Magnum s Roukysem naopak couvají. Když Kami Kadze vidí, že jsou Magnum s Roukysem v bezpečně dlouhé vzdálenosti od něj, jde pomoct WidowMakerovi, kterému Roukys stříkl do očí sprej a následně ho s Magnumem zbil.
Když jsou Magnum s Roukysem už pod titantronem, vstoup jim do cesty GM CZSK: Rufus Maxwell. V ruce má mikrofon a ihned praví:

"Kampak, kampak, pánové. Ještě jsme neskončili. Zapomněl jsem vám ohlásit jednu věc. Všichni, co jste tady.. vy čtyři: Magnum, Roukys, Kami Kadze, WidowMaker.. budete dnes zápasit. A to konkrétně v one on one matchi, kde bude na každé straně jeden manažer. Ale abych to trochu zdramatizoval..a já mam dramatizování rád. Obsazení tohoto zápasu bude konkrétně takovéto: Hannibal Magnum a jeho manažer.. WidowMaker!"

Magnum se ihned začne vztekat.. Maxwell pokračuje v řeči:

"Proti.. Kami Kadzemu a jeho manažerovi.. Roukysovi!. Hodně štěstí pánové, doufám ve výborný match."

Rufus Maxwell odchází s usměvěm pryč. Roukys s Magnumem se hádají. V ringu si mezitím Kami Kadze podává ruku s WidowMakerem a je zřejmé, že se smířili stím, že budou v tomto zápase soupeři.



EightMaster vs. Popkiller (Billiard ball on a pole match)




Openerom bude Biliard on a pole match,v ktorom sa stretne 8Master s Popkillerom.Pravidlá tohto zápasu sú nasledovné:Zápas vyhrá ten,kto vezme z komentátorského stole biliardovú guľu,a trafí ňou súpera do ľubovolnej časti tela.Neplatí tu odpočítanie,submission a ani diskvalifikácia.

Popkiller prichádza do arény za sprievodu hlasného potlesku divákov.Jeho súper,8Master je na tom s podporou od obecenstva už horšie.Neustály piskot si však nevšíma,a smelo sa stavia Popovi zoči-voči.

Zápas začína ale prekvapivo sa nikto pre guľu nehrnie.Pop sa snaží dostať 8Mastera na zem údermi do oblasti brucha,ale neúspešne.8Master totiž nasadzuje Popovi HeadButt.Popa odhodí na zem,a 8Master sa skláňa priamo nad neho,čo Pop využíva a predvádza Monkey Flip.Následne vylieza na top rope,odkiaľ skáče Moonsault.Chce skúsiť Pin ale uvedomí si,že tadiaľ cesta k výhre nevedie.Rozhodne sa teda vyjsť z ringu,ale jeho plán chce zruinovať 8Master ktorý sa dostáva na nohy.Pop si ho však všíma včas a nasadzuje Superkick.8Master spadne na zem,a Pop vychádza z ringu.Prekvapivo však neberie do rúk guľu,ale oceľovú stoličku.Vchádza s ňou späť do ringu,čaká kým sa 8Master postaví a v tom momente ho ňou udiera po hlave.Veľmi šokujúco však 8Master nepadá,len ho zatacká,skríkne a nasadí Popovi Stunner!!! Tento svoj chvat používa spravidla na konci zápasov,ale teraz robí výnimku.Popa samozrejme daleko odhodí,a ocitá sa na zemi.8Master ho dvíha,vyskakuje s ním na top rope a tam predvádza Fallaway Slam! Pop dopadol mimo ring a 8Master sa naťahuje po stoličku.Udiera ňou do Popa ako zmyslov zbavený.Zdá sa,že Pop má už dosť.8Master teda prichádza ku komentátorskému stolu,odkiaľ berie do rúk biliardovú guľu.S istotou kráča k Popovi a zdá sa,že si pohodlne dojde pre výhru.Pop ale predvádza ukážkový Low Blow,a tak 8Master padá na zem držiac si pri tom svoje intímne partie.Pop sa ťažkopádne dvíha zo zeme,berie do rúk guľu a hádže ju 8Masterovi do už aj tak ťažko skúšaných intímnych partii.Pop teda vyhral tento zápas,ale zrazu podáva 8Masterovi ruku,aby ľahšie vstal zo zeme.8Master ju príjma,a prekvapivo sa s Popkillerom obijme!!!!! Máme teda možnosť sledovať zmierenie dvoch obrovských rivalov???

Winner: Popkiller


Ari Riggins promo



„You’ve got yourself a deal!“ Ari Riggins je v ringu, ale nechystá se zápasit. Místo toho má v ruce mikrofon, což značí, že má pro někoho v CZSK nějaké sdělení. Není těžké uhodnout, pro koho. „Ergo, už mám dost toho, jak se mi neustále pleteš do života a snažíš se mi ho v jednom kuse komplikovat. Chci to vyřešit jednou provždy a konečně se tě zbavit. Mám pro tebe návrh – Immortality se blíží a s ním i ideální příležitost, jak ukončit náš spor. Vic Ergo vs Ari Riggins, 1 on 1. Ať se ukáže, kdo z nás za něco stojí a kdo je loser bez charakteru.“ Poslední věta zněla VELICE sarkasticky. Diváci tleskají a Riggins jen nehnutě stojí a čeká, jak jeho nesmiřitelný sok zareaguje. Několik vypjatých vteřinek je klid a pak se rozsvítí titantron. Na něm se ovšem neobjeví Vic Ergo, ale zakrvácená tvář Setha Angelsona, který dle výrazu ve tváři má daleko do stavu bdělosti. Pak hlava ze záběru zmizí a objeví se zákeřný úsměv Erga. „Rigginsi, ty vylízaný sráči. Evidentně jsi nepochopil, co jsem se ti snažil naznačit. Tohle ti snad trochu rozjasní v palici.“, Ergo zasadí Angelsonovi ránu pěstí a ten se sesune na zem. Ergo se znovu usměje do kamery: „Grand Grimmer dostal co proto teď, ty se těš na Immortality, buzerante. Tvoji výzvu přijímám. Konečně mi nic nebude stát v cestě k tomu, abych ti vymlátit ten tvůj malý mozeček z hlavy.“ Ari v ringu doslova kypí vzteky a ze všeho nejradši by Ergovi na místě jednu vrazil, to však nemůže udělat a tak mu nezbývá než stát a sledovat dění na titantronu. Ergo se opět uchechtne: „A abychom to trochu okořenili, zkusme našemu zápasu přidat zvláštní pravidla. Co takový submission match? Máš na to koule, zmrde? Nebo stáhneš ocas a zdrhneš jako většina ostatních?“ Riggins si zvedne mikrofon k ústům: „Tvůj pokus zahrát to do autu nevyšel, Ergo. Nejsem tak bezpáteřní jako ty a neuhnu z něčeho, co jsem sám navrhl. Submission match? Souhlasím. Nebude nic hezčího, než tě donutit vzdát.“ „Jeno aby to nebylo naopak, čuráku“, odsekne jen Ergo a titantron ztemní. Riggins praští mikrofonem a s velice zvýšeným krevním tlakem odchází.



Hajinek/Rufus segment




Rufus Maxwell sedí pokojne vo svojej pohovke,ked tu zrazu niekto zazvoní pri dverách. „Vstúpte“(kričí Rufus)! Po chvíli zisťuje,že je to starší poštár,ktorý mu doniesol balík.Poštár si od neho vypýta zopár podpisov,a po malej chvíli odchádza preč.Rufus otvára balík,v ktorom je vložená videokazeta a malý lístok.Na spomínanom lístku je napísané:

„Zdravím vás Rufus.Nekladťe si otázku kto som,konieckoncov je to zbytočné.Nie som pre vás podstatný.Podstatná je videokazeta,ktorú som pribalil do balíku.Možno tá vám otvorí oči.Teraz ju vyberte a vložte ju do svojho Videorekordéra.“

Rufus tak okamžite urobí,a vidí v TV Hajinka,ako sa zabáva s dvomi kočkami.Hajinek je podgurážený,v jednej ruke má fľašu vodky a v druhej drží cigarety.Veselo vyspevuje pankáčske pesničky a baby ho ešte viac povzbudzujú.Hajinek však kráča úplne normálne,a po jeho sadre sa akoby zľahla zem.

„Toto nie je možné,skríkne nahlas Rufus“.Na lístku sa dalej píše:

„Dobre si všimni dátum,kedy bolo video natočené.....áno nemýliš sa,je to práve deň čerstvé.Hajinek nikdy nemal zlomenú nohu,všetko si vymyslel a navyše ťa vodil za nos.Snád ti táto páska pomohla...........Anonym


„Tak toto by som nečakal.Pán Hajinek ma sprosto oklamal,a snažil sa hodiť vinu na Nate Hammera.Ako by som mal postupovať? Hmmmm....blíži sa nám PPV Immortality,tam bude mať šancu ukázať sa.......

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 14 Empty Re: CZSK E-fed - Show 14

Příspěvek  Mattitude Mon Nov 19, 2007 10:10 pm

Část 2.

Hannibal Magnum/w. WidowMaker vs. Kami Kadze/w. Roukys



Na řadu přichází poněkud zkomplikovaný zápas a což se postaral svým posledním slovem generální manažer CZSK- Rufus Maxwell. Vzájemní rivalové budou dnes zápasit jako partneři. V ringu je již připraven Hannibal Magnum a mimo ring jeho dnešní manažer WidowMaker. A teď přichází na řadu Magnumův oponent, Kami Kadze, který nyní bude vystupovat po boku svého manažera Roukyse. Pod titantronem se objeví Kami Kadze, neobvykle oblečený v kapuci. K divákům otočený zády roztáhne ruce, otočí se čelem k nim, sundá si kapuci, ale není to Kami Kadze, nýbrž Roukys! Roukys se s vypočítavým usměvem podívá na diváky, ale v tom už přichází Kami Kadze, odstrčí ho a pokračuje cestou do ringu. Po cestě si poplácá s pár diváky. Poté vyleze na vnější canvas, zabouchá si na hruď a přeskočí lana do ringu. Místo svého obvyklého dalšího gesta se rovnou pouští do Magnuma. Zazní gong a zápas začíná.
Oba borci jsou v lock-upu. Pár okamžitů se přetahují, poté pošle z lock-upu Magnum Kami Kadzeho do ringu, ten se pokusí o Shoulder Block, ale s Magnumem to skoro nehne. Kami Kadze se rozeběhně do lan na jiné straně, opět beží přímo na Magnuma, ale ten nakonec provede Kami Kadzemu už zmiňovaný Shoulder Block. Magnum se rozeběhne, přeběhne ležícího Kami Kadzeho, odrazí se od lan. Ale v tu dobu Kami Kadze rychle vstal a provede Magnumovi poměrně nepovedený, ale přesto Spinning Spinebuster. Kami Kadze udělá silácké gesto, čímž rozbouří diváckou atmosféru. Poté leze na turnbuckle, Magnum se zvedá a Kami Kadze skočí Diving Shoulder Block. Jenže Magnum nepadá, pouze se zamotá až zacouvá do lan. Kami Kadze se okamžitě zvedá, rozebíhá se a Clotheslinem přetlačí Magnuma přes lana mimo ring. Poté přeleze přes lana na apron. Magnum se zvedá a Kami Kadze provádí Missile Dropkick. Oba borci poté leží na zemi. Přiblíží se k nim jejich manažeři Roukys a WidowMaker, podívají se na sebe, ale místo toho, aby pomohli svým borcům je napadnou! WidowMaker mlátí ležícího Magnuma pěstmi, Roukys kope do ležícího Kami Kadzeho. Poté oba své borce zvednou a pošlou do ringu. První se zvedne Kami Kadze, který se zlobí na Roukyse. V tom se probere Hannibal Magnum, který provede k němu zády stojícímu Kami Kadzemu school boy roll up: 1..2.. Kami Kadze kick outuje, jak Magnum, tak i on se ihned zvedá, pokusí se o Clothesline, Magnum uhybá a provádí Kami Kadzemu Big Foot. Kami Kadzeho tím sejme k zemi. Ten končí na zádech a Magnum mu provede ze stoje Leg Drop. Následuje cover. 1.. Kami Kadze kick outuje. Magnum zvedne Kami Kadzeho a provede Kanibal (sitout canadian backbreaker). Cover: 1..2.. Kami Kadze opět vykopává, což dožene Magnuma až k záchvatu zuřivosti. Magnum zvedne Kami Kadzeho, popojde sním k lanům, od kterých následuje irish whip, který ale Kami Kadze vyvrátí a nakonec pošle do lan samotného Magnuma. I on sám se rozeběhne a provede proti němu bežícímu Magnumovi Spear. Poté Kami Kadze vylézá na turnbuckle, provede gesto a skočí bezchybný Frog Splash. Cover: 1..2.. ale Magnum má nohu na lanech, kterou mu tam Roukys nenápadně dal. Kami Kadze zvedá Magnuma, ale ten ho odstrčí, Kami Kadze sebou veme i rozhodčího, který tim pádem padá na zem a zápas je nyní bez rozhodčího. Kami Kadze se pokusí ještě probrat rozhodčího, ale to už ho nakopne Magnum do břicha. Magnum zvedá Kami Kadzeho, ale ten provede Eye Rake. Následně se rozeběhne a provede KLariat. Jenže Magnum nepadá, ale opět se jen motá. Kami Kadze se pokusí o druhý, ale v tom mu hodí do cesty Roukys šlupku od banánu. Kami Kadze padá na zem, přímo před Magnuma. Ten ho s radostí zvedne a provede svůj finisher Hannibal Driver. Mezi tím Roukys rychle uklidí z ringu šlupku od banánu, trkne do rozhodčího a ten se pomalu probírá. Vidí, že Magnum leží na Kami Kadze. A tak počítá: 1...2...3 a Magnum vítězí.
Roukys je v té době už na entrance rampě, kde s usměvem odchází pryč. Magnum ještě využije příležitosti, sehne se k ležícímu, bezmocnému Kami Kadzemu a začne ho mlátit pěstí. Na to se už WidowMaker nemůže koukat a doslova vlétne do ringu. Magnum ihned utíká z ringu. WidowMaker rychle vyskučí na lana, kde začne výhružně ukazovat na Magnuma prsty. Poté jde už jen pomoci zničenému Kami Kadzemu.

Vítěz: Hannibal Magnum/w. WidowMaker


Jedovatá Kobra/Cerberus segment



„Zírej na tu nádheru, kámo“. Jedovatá Kobra hrdě ukáže na svůj vypulírovaný harlej. Dark Killerovi zasvítí oči. „Tý jo, to je nářez. Mohl bych se na něm projet?“ „Neuraž se, kámo, ale ne. Tuhle motorku mám radši než svoji vlastní mámu. Nikdy bych ji dobrovolně nikomu nepůjčil. Proto jsem taky Roukysovi dal pěkně za vyučenou, když mi ji tehdá ukradl.“ Dark Killer se zatváří trošku zklamaně, ale Kobra ho poplácá po zádech: „Neboj, někdy tě možná svezu“. Dark Killer se usměje a odkvačí pryč. Kobra se kochá pohledem na svůj parádní stroj, když za sebou uslyší kroky. „Killere, co bys ještě rád?“, zeptá se Kobra, aniž by se otočil. Odpověď ale nedostane, neboť nově příchozím není Dark Killer, nýbrž Cerberus. Kobra se obrátí a vykulí oči: „Co ty tady děláš?“ „Neumíš odpovědět, když se tě slušně ptám?“, zvýší hlas Kobra, když mu Cerberus není schopen odpovědět. „No…víš…“, ošívá se Cerberus: „Chtěl jsem…“ „Cos chtěl?“, nechápe Kobra. „Chtěl jsem s tebou mluvit, Kobro“ „No a o čem?“ „Ehm, no…vlastně o ničem. Teď jsem si vzpomněl, že jsem ve skutečnosti chtěl mluvit s EightMasterem. Měj se…“, Cerberus pozpátku odklopýtá pryč a zanechá Kobru jen ve společnosti své motorky. Harlejář se škrábe na zátylku a přemýšlí, co se to vlastně před několika okamžiky událo. „Proč mám kruci pořád pocit, že toho Cerbera odněkud znám…divný.“


B-Reyo - rozhovor



Nacházíme se v zákulisí, kde zdobí zeď vetší plasmová televize. V tom se objeví i reportérka Kimberly Gardner a vedle ní i B-Reyo.

"Dámy a pánové, mým hostem pro dnešek je B-Reyo. Jak už možná víte, B-Reyo byl minulý týden po vzájemném zápase s Cerberusem brutálně napaden. Pojďme se podívat, jak celá událost probíhala:

Sestřih začíná tím, jak se Cerberus připravuje na svůj finisher 450 splash. Jenže najednou místo toho, aby ho provedl z rohu slezl, začal se podivně popadat za hlavu a o nečem mluvit. Sehnul se k ležícímu B-reyovi a začal jej bez přestávky mlátit. Následovalo i kopání, které nakonec muselo zastavit několik mužů z ochranky. Poté je i záběr, kde odnáší lekařská pomoc napadeného B-reyoa. Video skončí a objektiv se zameří opět na dvojici: K.G. a B-Reyo.

K.G.: "Tak takhle to dopadlo mezi vámi a Cerberusem. Jaký na to máte pohled vy, B-Reyo?"

B-Reyo se na K.G. hluboce podívá. Strhne si z čela náplast, po které mu je vidět sešité obočí. Poté začne hovořit do poskytnutého mikrofonu:

"Tohle. Tohle jsem si odnesl z toho zkurvenýho zápasu. Ale já s ničím neseknu. Jsem tady a taky tu ještě dlouho budu!"

K.G.: "Chystáte se Cerberusovi nějakým způsobem pomstít?"

B-Reyo: "V žádném případě. Nebudu se zahazovat s bláznem. Vždyť tomu idiotovi hrabe. Není normální. Uprostřed zápasu začne šílet. Takový odpad nemá v CZSK co dělat."

K.G.: "A co tedy plánujete v CZSK do budoucna?"

B-Reyo: "Platí to, co už jsem řekl dávno. Muj cíl je porazit celý roster. Už mi podlehlo několik wrestlerů a já chci ve své neporazitelnosti pokračovat. Nemam konkurenci a ani s žádnou v budoucnosti nepočítám. Zapíšu se do historie CZSK, o tom nepochybujte!"

B-Reyo odchází a Kimberly Gardner zakončí rozhovor větou: "To byl B-Reyo, teším se na vác opět u dalšího rozhovoru s K.G." Mrkne okem a toto promo končí.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 14 Empty Re: CZSK E-fed - Show 14

Příspěvek  Mattitude Mon Nov 19, 2007 10:10 pm

Část 3.

Tainted Legion vs DM Bukva, Rocky’n’Rusty, JUDr. Mattitude


„Main eventem dnešní show je 8-Men Elimination Tag Team match. Zápas, který bude trvat tak dlouho, dokud nebudou všichni členové jednoho z týmů vyřazeni. Nejprve přivítejme první tým. JUDr.Mattituuuuude! Rockyyyy’n’Rustyyyy! DM Buuuuukvaaaaa!“ Aréna se otřásá, když diváci vyjadřují příchozím své uznání. Dokonce i soudce Mattitude je vítán relativně kladnými reakcemi, ale ty dlouho nevydrží, protože soudce označí několik diváků, kteří k němu natahují ruce, za lemouny, a ustoupí od nich stranou. To Bukva a Rocky s Rustym si s diváky nadšeně plácají, zdraví je a děkují jim za jejich přízeň. Soudce si pod vousy zabručí něco nevybíravého, nakonec ale přeci jen vleze za svými dnešními spojenci do ringu, plácne si s nimi a přidá se k taktické poradě ohledně nadcházejícího zápasu. „A jejich soupeři….CZSK Tag Team šampioni Arien a Crowax….CZSK Intercity šampion Israha…CZSK šampion Krupy…The Tainteeeed Legiooooon!“ Obávaná čtveřice se ukazuje v celé své kráse…Arien s Crowaxem vpředu, Israha kousek za nimi a Krupy jako poslední. Kdo očekával, že napětí mezi členy Legion přetrvává, byl nemile překvapen. Všechno nasvědčovalo tomu, že stable funguje stejně dobře jako na svém počátku. Tainted Legion vypadají maximálně koncentrovaně a z jejich výrazů lze vyčíst, že jejich dnešní cíl je jasný. Krupy předá svým spojencům pár pokynů a nakonec ukáže na Israhu. Eternally Cursed tedy zůstává v ringu a Arien, Crowax a Krupy se stěhují na apron. Na druhé straně bude začínat Rusty. Rozhodčí odstartuje zápas mávnutím ruky. Fyzicky znevýhodněný Rusty nejdříve zkouší Israhu gesty a falešnými výpady trochu otestovat, ale ten na něj vůbec nereaguje a bez jakýchkoli rozpaků útočí. Téměř okamžitě zatlačí Rustyho do rohu a začne ho škrtit. Rozhodčí ho zkouší přerušit, ale s pramalým úspěchem. Podaří se mu to až po pár okamžicích. Israha pustí Rustyho, ale vzápětí mu zasazuje kopnutí kolenem do žaludku. Rusty se zachytí lan, aby se udržel na nohou, Israha ho kope podruhé a potřetí. Rozhodčí ho opět zkouší zastavit, ale Lost Soul se po muži v pruhovaném ožene tak rázně, že ten musí uskočit, aby nebyl sražen k zemi. To dá ale malou šanci k zotavení Rustymu, a ten ji využívá. Uhne Israhovu elbow striku a nakopne Israhu do levé nohy. S Israhou ale tento útok téměř nehne. Rusty to zkouší podruhé, opět bez výraznějšího efektu. Potřetí….Israhu to přestane bavit a zasadí mocnou clotheslinu. Následuje scoop slam v podání Israhy a pokus o elbow drop. Rusty uhýbá stranou a Israha trefuje ring. Rusty toho využívá a zasazuje vlastní elbow drop. Následný pokus o cover byl naivní. Israha Rustyho odhazuje dřív, než rozhodčí stihne přistoupit. Rusty je na nohou a zkouší irish whip. Israha se ani nehne a místo toho posílá irish whipem do lan Rustyho. Rusty se odráží…Israha netrefuje clothesline…Rusty se odráží na druhé straně…Israha trochu neobratně kope standing spinning heel kick, ovšem efekt je dostačující, Rusty padá na zem. Israha ho chytí za ruku a jde tagnout. Neplácne ani Krupymu, ani Crowaxovi, ale Arienovi. Upír nastaví přes lana nohu a Israha na ni narazí Rustyho hlavu. Rusty spadne, to už ale je v plné permanenci Ariena. Arien provádí scoop slam a navazuje cannonball sentonem na Rustyho břicho. Cover…Rusty přerušuje. Arien irish whipuje Rustyho, ten se odrazí…JUDr. Mattitude se mezitím nepozorovaně sám nataguje. Rusty je pak sice poslán k zemi big bootem, ale o pár vteřin později leží i Arien, kterého soudce kosí clotheslinou. Rusty se odvalí ven z ringu a čerstvý Mattitude útočí na ležícího Ariena Judge Dropem. Zasahuje přesně. Cover…Arien přesvědčivě vykopává. Mattitude nenechá upíra zvednout se a hned mu nasazuje side headlock. Arien má ale dost sil a záhy se dostává na nohy. Soudce nepovoluje stisk, ale to mu nikterak nepomáhá. Arien provádí belly-to-back suplex a Mattituda se zbavuje. Následuje irish whip a scoop powerslam. Arien taguje Crowaxe. Angel of Darkness zvedá Mattituda a chytá ho na t-bone suplex. Soudce se na poslední chvíli zachraňuje kopnutím do Crowaxova břicha, odráží se od lan…tilt-a-whirl slam v podání Crowaxe. Cover…Mattitude přerušuje. Crowax ho znovu zvedá a dotlačí do svého rohu, kde ho začne škrtit. Náhle Israha plácne Crowaxe po zádech, čímž se sám nataguje. Crowax na něho hledí, ale rozhodčí už ho posílá pryč z ringu a jemu nezbývá, než poslechnout. Israha zasadí Mattitudovi v rohu open-handed chop. V následujících okamžicích je Mattitude vyzdvižen do torture rack pozice. Israha opět provádí další tlak na soudcova záda, ale soudce se tentokrát ubrání. Praští Israhu loktem do hlavy, seskočí mu ze zad a když se Israha otočí, zkusí mu zasadit overhead belly-to-belly suplex. Israha se ale vzepře, útok ustojí, a counteruje vlastním trapping belly-to-belly. V příštích sekundách Eternally Cursed zkouší nasadit Tyrranical. Soudce cítí, že je zle a jako blesk se Israhovi vysmekává a prchá z ringu. Israha míří za ním, ale rozhodčí ho zadrží. Mattitude kráčí směrem k locker room area a vůbec nejeví zájem pokračovat v zápase. Bukva a R’n’R na něj křičí, ale JUDr jenom mávne rukou a odejde z arény. Rozhodčí ho samozřejmě vycountoutuje. „JUDr.Mattitude byl vyřazen!“ Israha zvedne ruce do výše, Tainted Legion se zlověstně usmívají. Do ringu nastupuje DM Bukva. Bývalý CZSK šampion se vyřítí na Israhu, údery pěstí ho zatlačí až k lanům, kde navazuje irish whipem. Následuje drop toe hold a legdrop na Israhův zátylek. Israha se ale i po tomto úderu zvedá. Bukva ho chytá za krk na leg underhook chokeslam. Israha reaguje a chytí svou rukou Bukvův krk. Oba wrestleři několik okamžiků zápolí v síle a odolnosti, pak Israha kopne Bukvu do břicha, zbaví se ho a náhle tagne Krupyho. Satanic Destroyer nejprve nechápe, ale Israha se nenuceně přesune na apron a Krupy tedy musí do ringu. Bukva už ho očekává a hned s ním jde do lockupu. Bukva nasazuje side headlock, Krupy se ho hned zbavuje s pomocí lan. Bukva se odrazí a sráží Krupyho shoulder blockem. Krupy na zemi, Bukva se rozbíhá o lana…Krupy nasazuje rychlý arm drag do armbaru. Bukva se z nevýhodné pozice záhy dostává a nasazuje Krupymu arm twist. Krupy udělá kotoul, přetočí se a arm twist reversne. Satanic Destroyer zkouší dotáhnout Bukvu ke svému rohu, ten se ale zabodne nohama do ringu a odmítá se hnout. Krupy provede arm wrench, Bukva stále na nohou. Další arm wrench, který už Bukvu dostane na kolena. Krupy konečně taguje, a to Crowaxovi. Angel of Darkness kopne Bukvu do žeber a naváže Over Timem. Bukva kickoutuje. Crowax ho hned zvedne a chytá si ho do front facelocku na Darkness and Death Time. Bukva vycítí šanci, zkoncentruje síly, nabere Crowaxe a s rozběhem ho narazí na turnbuckly ve svém rohu. Okamžitě se taguje Rusty a společně s Bukvou provádějí Crowaxovi double suplex. Pak přichází standing moonsault/elbow drop kombo, po kterém Rusty coveruje. Crowax vykopává. Rusty svého soupeře nenechává vydechnout a zatímco ten sedí, rozbíhá se o lana a provádí mu dropkick do obličeje. Crowax leží, Rocky leze na turnbuckly, aby provedl Rusty Smash. Crowax uhýbá z cesty a Rocky plnou silou trefuje břichem ring. Crowax toho okamžitě využívá, vysazuje si Rustyho na rameno a nese ho ke svým. Tag Arienovi, výmluvné gesto TT šampionů….Spine Disconnector. Arien pinuje. 1…2…3. Proti Tainted Legion nyní stojí už jen dva borci. Do ringu jde Rocky. Arien na něj zkouší big boot, ale Rocky mu uhýbá a odráží se od protějších lan…Arien promachuje clotheslinu, Rocky se zastaví a zasadí rychlý cutter. Arien na zemi, Rusty nasazuje sharpshooter. Silný upír se ovšem po několika sekundách doplazí k lanům a držení přeruší. Rocky Ariena pouští, ale vzápětí už opět útočí. Rozběh o lana…Arien znovu netrefuje clothesline…další odraz, Rocky naskakuje na hurricanranu. Arien ale útok ustojí a zdá se, že zasadí powerbomb. Rocky zvládá counterovat do victory rollu. 1…2…3! „Arien byl vyřazen“, hlásí Marty Gibson. Arien stále nechápe, ale dva další rozhodčí už ho odvádějí pryč. Nyní je to tedy tři na dva. V ringu je Krupy. Rocky se otočí na Bukvu a chce jít tagnout, dostane ovšem od Krupyho do zátylku a skloní se. Krupy zasadí legdrop bulldog, po němž pinuje. Rocky přerušuje. Krupy svého soupeře zvedá a hned jde tagnout Crowaxe. Nataženou Israhovu ruku ignoruje. Je vidět, že vůdce Tainted Legion se v tomto zápase šetří. Crowax v ringu, Angel’s Den aplikován. Následuje nasazení House of Pain, ale naštěstí pro Rockyho blízko lan. Rocky se chytře spodního lana chytá a přerušuje. Crowax ho hned pouští, což je na člena Tainted Legion značně nezvyklý čin. Rocky se zvedá na nohy, Crowax irish whipuje. Rocky se místo odrazu chytá lan a taguje Bukvovi. Bukva vletí do ringu a povalí Crowaxe clotheslinou. Crowax se zvedá…další Bukvova clothesline. Crowax se znovu zvedá a rozbíhá se…Bukva provádí spinebuster. Crowax je otřesen na zemi, Bukva hned u něho a chytá do double underhook držení. Následuje Bukvův finisher – spinning double underhook DDT. Aplikace tohoto chvatu je bezchybná, Crowax zůstává ležet a Bukva ho zdárně odpočítává. Dva na dva. Do ringu se hrne Israha a hned útočí. Tvrdým shoulder blockem trefí Bukvu, ten stojí a vzápětí reaguje vlastním shoulder blockem. Israha se ani nehne. Oba sokové na sebe pohlédnou, odrazí se od protějších lan…a oba se navzájem kosí clothesliny. První se zvedá Bukva a hned bere o něco pomalejšího Israhu do double underhook pozice. Neuspěje však, Israha mu podtrhne nohy a dupne mu na břicho. Bukva zařve bolestí, Israha ho kopne ještě jednou a pak ho zvedá, aby ho vzápětí irish whipnul. Bukva reversuje, Israha se odráží…ale back body drop Bukvovi nevychází. Israha ho kope do hlavy a pak provádí Blackout (standing knee lift facebreaker). Bukva se potácí, Israha zasazuje Mind Eraser (jumping savate kick), kterým už Bukvu sráží. Cover…Bukva přerušuje. Israhu toto Bukvovo přerušení velice vyvede z míry. Vystoupí z ringu a začne něco hledat dole pod ním. Je to železná trubka. Lost Soul si svou zbraň bere do ringu a jeho úmysly jsou více než zřejmé. Rozhodčí ho varuje, že jestli trubku použije, bude diskvalifikován. Israhovi je to jedno. Přetáhne vší silou Bukvu přes levé koleno. Rozhodčí ho okamžitě diskvalifikuje. Israha odhodí trubku a chytí muže v pruhovaném pod krk. Pak si to ale rozmyslí, pustí sudího a odejde. Krupy zírá, nechápe, co se stalo. Byli čtyři na dva, teď už zbyl sám. Přesto se však Satanic Destroyer náhlým zvratem nenechá rozhodit. Bukva je nyní v nevýhodné pozici a toho se dá využít. Krupy začne Bukvu kopat do zraněného kolena. Následuje elbow drop na koleno a seated senton na Bukvovu nohu, opřenou o lano. Bukva nutně potřebuje natagovat, Rocky natahuje ruku…Krupy to nepřipouští. Zvedá Bukvu a posílá ho irish whipem do rohu. Corner splash….Bukva skokem uhýbá a mezitím, co Krupy naráží do turnbucklů, taguje Rockyho. Rocky hned provádí vlastní corner splash na Krupyho záda. Krupy padá na zem, Rocky rychle zasazuje spinning legdrop a pinuje. Krupy ho odhazuje. Rocky se nezdržuje, rozbíhá se o lana a skáče na zvedajícího se Krupyho crossbody. Krupy ho chytí do scoop holdu, přetočí ho a provede Demonic Bomb. Rocky je otřesen, ztěžka se zvedá…spear! Jedna, dvě tři, a je to jeden na jednoho. Rocky se s bolestivou grimasou odkulí pryč z ringu a Krupy s DM Bukvou jdou do sebe. Krupy chopblockem zasahuje Bukvovu nohu a sráží ho. Následuje pokus o one-legged boston crab, který ale Bukva counteruje. Krupy je odkopnut do lan, hned se ale vrací zpátky s dalším útokem. Bukva ho v kleče praští do břicha, zvedne se a zasadí european uppercut. Krupy se zapotácí a dostane ochutnat t-bone suplex. Cover…Krupyho kickout. Bukva opět zkouší jeden ze svých double underhook manévrů…Krupy ho back body dropuje za sebe. Satanic Destroyer se rozbíhá o lana…Bukva mu proroluje pod nohama…odraz na druhé straně…Bukva Krupyho přeskočí…Krupy se potřetí neodrazí, místo toho kopne Bukvu do břicha a provede Krupycator (lifing DDT). Cover…Bukva vykopává. Vykopává, ale leží otřesen a příliš do skoku mu není. Krupy jde ven z ringu a bere si židličku. Diváci bučí a pískají, Freak s Nelsonem už doslova chraptí od křiku. Bukva se ztěžka zvedá na nohy, Krupy se rozmachuje…náhle se po entrance stagi řítí k ringu jakási nádherná žena a už zpod titantronu na Krupyho něco křičí. Krupy se na ni podívá a do té doby drsný pohled mu zjihne. „Nedělej to, Krupy!“ Krupy pustí židli na zem a odkopne ji ven z ringu. To diváky doslova šokuje a v aréně je pár sekund trapné ticho. Krupy nechává Bukvu Bukvou a jde si něco říct s onou ženou. Není slyšet, co si říkají, ale jedno je jasné. Krupymu, tomu zlému, nesmlouvavému Krupymu, na té ženě záleží. Cosi si vysvětlují….Bukva roll-upuje! Krupy vykopává na poslední chvíli. Bukva praští rukou do ringu, naštvaný, že mu tahle příležitost nevyšla. Zvedá se a irish whipuje lehce rozhozeného Krupyho…odraz…bang! Krupy zasazuje další spear. 1…2…3. Konec. V tomto velkém zápase nakonec přeci jen vítězí Tainted Legion. Nebo ne? Nebo zvítězil jen Krupy? Jedno je jasné – Ivy, jak se ona žena jmenuje, má na Krupyho stále větší a větší vliv. Satanic Destroyer se bude muset rozhodnout. Rozhodnout mezi ní a Tainted Legion. Mezi mocí a citem…

Winners: The Tainted Legion


Tímto zápasem končí i dnešní CZSK show. Jako obvykle se na Vás budeme tešit i při příští show, konkrétně ve čtvrtek. Což bude show před PPV! Děkujeme Vám za přízeň a u E-fedu brzy na viděnou.

Na show pracovali:

Israha: Main event, Jedovatá Kobra/Cerberus segment, Ari Riggins promo

Krupy: Opener, Hajinek/Rufus segment

Mattitude: Uvod, B-Reyo promo, Hannibal Magnum/w. WidowMaker vs. Kami Kadze/w. Roukys

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 14 Empty Re: CZSK E-fed - Show 14

Příspěvek  EightBall Mon Nov 19, 2007 10:20 pm

No klobuk dole ISRAHA ze si napisal takeho "macka" Smile Dlhy a dobry zapas len tak dalej.UZ SA TESIM NA PPV Twisted Evil
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 35
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 14 Empty Re: CZSK E-fed - Show 14

Příspěvek  Popkiller Mon Nov 19, 2007 10:28 pm

no tak ten posledny zapas je fakt dlhy ... parada ako vzdy Very Happy
Popkiller
Popkiller
Koruna Dvorstva
Koruna Dvorstva

Poeet p?íspivku : 5676
Age : 32
Localisation : My Own Personal Hell (Šaľa, Slovakia)
Registration date : 08. 05. 07

https://czsk-wrestling.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 14 Empty Re: CZSK E-fed - Show 14

Příspěvek  Crowax Mon Nov 19, 2007 11:34 pm

No tak ten ME opravdu nemel chybu a byl vyborne napsanej.Klobouk dolu pred Israhou.
Segmenty se taky povedly a Immortality se uz nemuzu dockat.
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 14 Empty Re: CZSK E-fed - Show 14

Příspěvek  ronnie Tue Nov 20, 2007 3:39 pm

ME woooo! . To prostě nemělo chybu takový dlouhý zápas, tak to by málokdo vydržel napast. Kšiltovku dolů před Israhou, protože nemám klobouk Smile .
ronnie
ronnie
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1175
Registration date : 27. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 14 Empty Re: CZSK E-fed - Show 14

Příspěvek  Israha Tue Nov 20, 2007 6:15 pm

Tak reagujte, lidi...a zkuste taky místo obligátního "show byl super" své myšlenky i rozšířit Wink
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 14 Empty Re: CZSK E-fed - Show 14

Příspěvek  Hajinek Tue Nov 20, 2007 6:50 pm

show byla skvela vetsina feudu se vyvyji dost dobre z cehoz mam radost.mam taky radost ze moje postava je heel(svine) podle mych predstav :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 14 Empty Re: CZSK E-fed - Show 14

Příspěvek  Mysťo Tue Nov 20, 2007 6:59 pm

fu chlapci ste sa s tim natrapili respekt vsetkym co to písali cheers
Mysťo
Mysťo
3rd Brother of Destruction
3rd Brother of Destruction

Poeet p?íspivku : 1310
Age : 32
Localisation : Lučenecko
Registration date : 01. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 14 Empty Re: CZSK E-fed - Show 14

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru