CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 28

+6
Crowax
WidowMaker
Popkiller
Roukys
EightBall
Mattitude
10 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  Mattitude Thu Jan 17, 2008 9:57 pm

Část 1.


Hajinek vs. The Jobber



„Dámy a pánové, tento single zápas, současně i opener dnešní show je plánovaný na jeden fall, jak vidíte, v ringu již stojí první účastník tohoto zápasu, The Jobber!“
Amatérský wrestler si nervózně prohrabává ruku svými blond kudrlinkami, na malý pop se vzmůže aspoň na úsměv a zvednutí ruky. Z neznámých důvodů nevypadá v dobré náladě.
„A jeho soupeř..“
Už jako obvykle zaznívá Totální nasazení s jejich písní Nazi Czech. To už jde do ringu sebevědomě Hajinek se svými nerozlučnými kumpány, Joshem a Carmen. Oba čekají u ringu, tuší, že toto nebude dlouhý zápas. Hajinek dělá různá gesta mířená právě na Jobbera, jak už ale bylo řečeno předtím, ten má na mysli něco jiného.
Rozhodčí zahajuje zápas a Jobber se snaží zahájit souboj techničtějším rázem. Dává Hajinkovi obrovský chop, až to plesklo a uzavírá ho do headlocku. Jiý na pohled je vidět, že jeto pro Hajinka strašná bolest. Uděluje však Jobberovi koleno do břicha, což způsobuje uvolnění locku. Teď, když stojí za Jobberem, provádí King of Punk Ride. Hajinek si se smíchem hledá a dělá z Jobbera svůj polštář. 1…2…3. Zvedá se a oslavuje toto obrovské vítězství společně s Joshem a Carmen.

Winner: Hajinek

„YOU GOT YOURSELF A DEAL!“
Carmen se trochu stáhla a Joshovi ztuhl úsměv na tváři. Jedině Hajinek vyšel slovům, která zazněla z titantronu vstříc a jde vidět, že nadšeně čeká, až se Dealmaker objeví.
A také ano, už je na rampě , mikrofon v ruce a tři postavy v rinu, ktží jsou dle něj na úrovni strašáků hlídající pole, si bedlivě prohlíží podrážděným pohledem. Po chvilce ticha kdy je slyšet jen provokativní pokřikování Hajinka si přikládá mikrofon k ústům.
„Cítíš se jako mistr světa, ty špinavej punkere? Porazil jsi muže s neporušeným řetězcem proher, gratuluji ti.“
Hajinek gesty naznačuje, že Riggins bude další.
„Myslíš? Tak proč to neuděláš teď? Pojď sem na rampu a ukaž mi masakr Hajinek style. Nejsem ozbrojený a ty dva šašky můžeš vzít sebou!“
Hajinek se již chystá vyjít z ringu, zadržuje ho jen Josh, který se až do této chvíle připitoměle škrábal na hlavě. Kupodivu mu v tom pomáhá i Carmen, jejich sebejistota je najednou pryč…nemluvě o Králi Punku, samozřejmě.
„Oho, takže tví velcí kámoši nakonec nejspíš nejsou tak odhodlaní, jako ty. Hej, Joshi, jak se tak dívám na tvý triko, tak nevím nevím, jestli jsou Beatles punková skupina!“
Josh si okamžitě zapíná bundu, na Hajinkuv příkaz.
„Haló, Carmen, když se na tebe dívám, začínám si myslet, že punk a kurva jsou synonyma!“
Carmen se snaží si najednou stáhnou sukni tak, aby zakryla co nejvíce masa.
„Ale pokud ti jde jen o jedno, pojď sem nahoru, tyhle kalhoty skrývají ten real deal!“
Hajinek chceopět vystartovat, málem dokonce jednu vlepuje Joshovi, uklidňuje ho Carmen.
„Ale víš co? Ať jdou do hajzlu. Josh, Carmen a všichni ti počmáraní fanatici! Tohle je náš konflikt, Hajinek versus Ari Riggins, Ari Riggins versus Hajinek. Žádné ale, žádné nebo, ty já, pay-per-view!“
Hajinek vzrušeně kývá, Josh vypadá sklesle a Carmen neví co. Ari se ďábelsky usmívá a před svým odchodem si neodmítne ještě jednu poznámku.
„Ale do PPV je ještě daleko a ty jsi zahodil práci mého života pryč. Proto tobě Hajinku, Carmen a i tobě Joshi- kryjte si záda. Žádali jste válku? YOU GOT YOURSELF A DEAL!“


Eigthball/Popkiller/LoS segment



Eightball nežně ťukl tágem do koule s číslem osm a ta zajela do díry. Narovnal se a zazubil se na vztekajícího se Popkillera.
„Výhra je zase moje.“
Jeho TT partner odložil své tágo a povzdechl si.
„Jo, jen abychom obhájili dnes večer. Ti dva magoři se mi vůbec nelíbí.“
Klídek. Porazili jsme je na PPV a to bylo ještě mnohem horší, zvláště, když tam bylidalší dva týmy. R´n´R je teď o jedno erko chudší a Alteři jsou k smíchu, mám co dělat, abych nespadl, když přijdou v těch svých kostýmech do ringu. A tihle dva? Na PPV jsi je vyřadil ze hry jedním skokem. Boom a oba se tam váleli jak po mrtvici, haha!“
Popa ta situace tak nerozesmála.
„Jo, ale taky to vyřadilo ze hry mě. Ty sis tam pak jen hrál na strašpytla a vyhrál jsi naprosto…..divně.“
Eightmaster ho pozorně poslouchá a vytahuje koule z děr. Na tváři mu pohrává úsměv.
„Divně? Od kdy se počítá vítězství jako divné? Výhra je prostě vyhra, no ne? Co by jsi udělal ty, maestro?“
To Popa umlčelo, jen sledoval, jak si Eightmaster začal z nudy žonglovat kulečníkovými koulemi, bílou a černou osmičkou.
„A to, že si ti dva hrají nějaké duchařiny, aby nás vystrašili….ty jim věříš? Jsou to obyčejní dýchající maníci, navíc jeden bez druhého docela slabí. Co se může stát?“
Hodil obě koule doprostřed ringu. Černá osmička se zaleskla …a zřítil se na ní a bílou kouli lustr.
„Doprdele!“
Popkiller sotva uhnul a zakryl si hlavu. Zkleněná ozdoba lustru zařinčela, pár vteřinek poté se zdánlivě pevnému stolu rozjely nohy a hlasitě řachnul o zem.Zbytek koulí se rozkutálel po zemi.
„Kurva, kurva, kurva! Dokážeš si představit, kolik ten stůl stál?!? Ten, kdo upevňoval tu obludu nahoře to zaplatí!“
Normálně klidný Eightmaster byl vzteky rudý.
Popkiller se sklonil a zvedl kouli, která se vykutálela zpod zbytků lustru. Byla to černá osmička, koule, která zažila přímý zásah s lustrem. Byla nepoškozená, až na jedno ošklivé škrábnutí, které se táhlo přes číslici 8.
Z díry nad lustrem se ozval hlas.
„Vaše vláda dneska končí.“


Vic Ergo Rozhovor



--------------------

Následující záběry byly pořízeny minulý týden po show.

-------------------------
Dobrý den, dámy a pánové, vítejte dnes u trochu speciálního vydání CZSK Interview. Jak jistě vidíte, nesedí tu Kimberly Gardner, ale já, King. Byl jsem o moderování tohoto interview požádán právě kvůli samotnému hostovi. Tím není nikdo jiný než současný CZSK Champion, pan Vic Ergo. Pane Ergo, otázka ještě nebyla vyslovena, ale všichni již chtějí znát odpověď- proč tu nesedí Kimberly Gardner?

Odpověď je lehká- ta kurva mi vadí. Přesně tak, kurva. Nejen, že se tak oblíká, ale to ona způsobila, že jsem se tři měsíce trápil s Rigginsem, místo toho, abych si hned šel pro tenhle titul. Ty její pitomý otázky. „Vy jste hinduista nebo budhista, pane Ergo?“, „Takže jste plně očištěn, pane Ergo?“, „Můžu vám vyhulit čuráka, mezitím co mi tukan bude jebat prdel, pane Ergo?“, bla bla bla . Ty neslyšíš ten podtext, když řekne aspoň jedno slovo, Kingu?

Do takových mezích bych raději nešel. Zmínil jste Rigginse. Teď, když je nějaký časový odstup, jak na tuto aféru hledíte?

Jak? Byl to jeden z nejlepších okamžiků mého života, stejně jako nejlepší okamžik, co zažil tenhle ring. Ari Riggins je významná osobnost CZSK. Chce vše, ale dává minimum. U mikrofonu má toho co říct, ale v ringu je poloviční. Byl by to prostě normální podprůměrný wrestler, byl by v low-cardu. Co ho zachránilo? Přesně tak, já. Víš, on je klidný, dokáže být i provokující, ale v jeho hlavě se skrývá taková malá bomba. Stačí, když zmáčkneš pravý čublík a odstartuješ krátké odpočítávání do výbuchu. Dvacet vteřin a v jeho hlavě se odehraje jedno obrovský bum, ta sebejistota se najednou utopí v potopě vzteku a jakejkoliv jinej wrestler je v kundě, pro něj je prostě konec. Jakže se vůbec jmenuješ?

King.

Ne, ne, tvý křestní jméno.

Stanley.

Oukej, Stanley. Jak by ti bylo, kdybych tvýho tátu zmlátil do krve, tvou mámu omrdal na stole v obýváku, z tvýho bráchy bych udělal sestru, pochcal bych ti dědu, profackoval děti, zapálil dům, shodil auto z útesu, rozřezal psa na kusy, vyspal bych se s tviz přítelkyní, zničil ti všechen nábytek, svléknul bych tě do naha na ulici, zkrátka bych ti ze života udělal peklo? Jak by se cítil?

Já mám doma kočku, pane Ergo…a nemám přítelkyni.

To je jedno, odpověz, do hajzlu.

No, asi bych byl docela rozzuřen.

Přesně tak. A to všechno jsem způsobil Rigginsovi. Můj recept? Stačí jeden chairshot. Jeden posranej chairshot a ten zkurvenej lenoch je schopnej rozpoutat v ringu destrukci. Ale pokud si pamatuješ, říkal jsem, že jen já to dokážu všechno zastavit, já nad tím dokážu vyhrát. A je to naprosto lehounký- dej mu ještě jeden chairshot. Sesype se jako domeček z karet, ta jeho vytrvalost je v tu ránu pryč. Dokážu Pandořinu Skřínku zavřít tak dobře, jako ji dokážu otevřít.

Máte tedy pocit…nadřazenosti nad ostatními CZSK wrestlery?

Někdy lituju svých rozhodnutí. Třeba ta Kimberly je hnusná šťetka, ale ty jse pablb, Stanley. Z dosavadního rozhovoru se to dá snad poznat lehce, ne? Já se necítím nadřazeným. Jde tu o fakt, že ostatní jsou podřízení. Proto si jen přehazují tenhle titul jako horkou bramboru, mnoho keců, ale nedokážou si ho udržet. Doctor Victor je ale jiný..

Zatím jste titul neobhajoval…

Drž hubu. Mí předchůdci moc vnímali své nudné okolí, viděli jen titul, ale neviděli sebe. Tenhle titul totiž prakticky vůbec nic neznamená, je to jen průkazka nejlepšího wrestlera ze všech. Kdybych ho teď zahodil a získal by ho někdo jiný byl by pořád tam dole, protože se pro tohle zlato jen ohnul a Maxwell mu ojebal prdel. Prestiž titulu pak ztrácí význam- neporazil jsi toho nejlepšího a tím nejlepším jsem v současnosti já. Přišel jsem do CZSK poháněn svou vírou v nadpozemský život, za mnou stojí Shiva, Vishnu a Brahma, všichni tři zpívají o nesmrtelnosti, slávě a legendě, zpívají o Ergovi a jeho soupeřích. Já jsem stálice, ostatní mají jen vedlejší role a všichni vědí, že ty jsou jen o příchodu a odchodu. Už jich bylo 30, dva z toho se vrátili pro odvetu a ten třetí teď, óóó Modrý Jestráb, teď sedí doma a platí své spolubydlící, aby mu to udělala rukou, je totiž tak vysláblej, že musí chodit o berli a pro jistotu nosí plýny! A ti dva, Roukys a Hammer, haha. Rádobyvtipný Roukys brečí na rameno Maxwellovi, byl vyhozen jako předposlední a to se počítá. Nebudeme se bavit o tom, jak po své diskuzi s Maxwellem musí mít řitní díru, budeme se bavit o tom, jak stále doufá, že získá titul. Nejdřív by měl hlavně změnit svou image, piloti nejsou dobrou tváří wrestlingové společnosti. Budeme ale fantazírovat, ano? Představ si, kdyby se mu podařilo mě zdolat, já vím, je to pohádka, tohle je realita, ale občas neškodí se trochu zasnít. Kdyby mě dostal k zemi, má tedy titul? Ne, je tady druhej problém, Hammer. Uznávám, že v ringu umí předvíst Jackieho Chana, ale účinek? Minimální, zvláště když to musí zakrývat zápasem plným zbraní, aby ukázal, jak je in a jak je cool. Je tvoje pěst tvrdší než má? Si piš, že kurva ne. A co teda uděláš? Jo, přesně tak, vezmeš si zbraň obalenou ostnatým drátem, abys byl in, cool. Máš strach, proto se schováváš za různým smetím. Ale co taky čekat, od bezďáka, jehož sekondární prací je slinit ptáky tady za rohem? Jsou jen další kapitolou úspěšného románu Ergo, má jen pár řádků a čtenář ji přejde bez zájmu, bude jí doslova nuzen. Vždy mu ale zasvítí očka, když se tam objeví slova jako Victor nebo Ergo. Tak to bude pokračovat, dokud se nepropracuje k další kapitole. Její scénář? Kdo ví, ale hej, to je přeci kniha o Ergovi a jeho titulu, ne? Takže hoši, nemám problém, jsem rád, že nemusím jen doma sedět na prdeli a aspoň ten titul obhajovat. Díky hoši, možná vám dovolím mi dát v ringu aspoň facku, aby jste se necítili úplně utlačováni. A ty Stanley, jak se cítíš, jaký to bylo moderovat interview s Victorem Ergem, Karmínovým Vojáčkem?

No, musím říct…

Haha, to byl vtip, tvůj názor nikoho nezajímá, ty mrdko.

Dobrá pane, mohu ještě jednu otázku.

Tak rychle.

Kdyby jste si měl tipnout, jak dlouhá bude vaše vláda v CZSK jako Champion.

Na věky věků.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  Mattitude Thu Jan 17, 2008 10:07 pm

Část 2.

Rusty vs. Texas_Venom


„Dámy a pánové, Butcher Executioner….RUSTYYYY!“ Pro tohoto borce úspěšné časy skončily. Jeho bývalý tag team partner Rocky na vlastní žádost federaci opustil a Rusty sám nyní musel bojovat o místo v nabité heavyweight divizi, kde mu nikdo moc šancí nedával. Snad proto ho nabookovali do zápasu s debutantem v dresu CZSK, Texas_Venomem…chtěli vidět, jestli na to má. Rusty si byl jist, že ano, opět mával divákům, pózoval a dělal opičky…ale v duchu si sebou moc jistý nebyl. Jméno Texas_Venom přeci jen nebylo jménem neznámým a Rusty tušil, že zápas s touto provařenou tváří nebude žádný med. I tak zůstal při zvuku tříštěného skla, které ohlašovalo Venomovu entrance, v klidu, a nechal svého soupeře dospět až do ringu. Tam se soustředěným pohledem čekal, dokud zápas nezačne. Zvonek. Rusty velice rychle odtuší, že svou rychlostí a highflying stylem by na Venoma vyzrát mohl. Uhne right punchi a začne okopávat Venomovy nohy ve snaze rozbít jeho stabilitu. To se mu moc nedaří, proto se rozbíhá o lana…Venomův úchop otáčí do tilt-a-whirl headscissors takedownu…ale Venoma tím na zemi neudrží. Znovu se tedy rozběhne…a to už dostane capture suplex. A že bolestivý, snad není potřeba zmiňovat. Texas_Venom, na druhé straně, chápe, že nesmí Rustyho nechat rozpoutat smršť riskantních skoků a chvatů, proto hned přistupuje a nasazuje mu waistlock, zatímco Rusty je ještě na zemi. Venom je větší a silnější a proto Rustyho drží na zemi velice efektivně…tomu se povede zachránit se pouze s pomocí rope breaku. Venom ho pustí…a chop! Přímo do Rustyho hrudi. A druhý, a třetí. Na Rustyho prsou se objevuje rudá stopa…Venom irish whipuje a Rusty se pokouší o crossbody. Velmi chabý pokus je Venomem ihned převrácen do krásné scoop lift sitout powerbomby. Pin…Rusty se zachraňuje, a to ještě docela přesvědčivě. Venom nemrhá čas diskusemi a radši se soustředí jen a pouze na svého soupeře. Další irish whip…Rusty zkouší přetočit Venoma sunset flipem a daří se mu to. Pouze včasný střih nohama Venoma nyní zachránil. Venom se po Rustym rozmáchne, ale ten se kotoulem přesune za něj a kopne mu do týla enzuigiri. Venom padne na kolena, načež schytá running dropkick do obličeje. To už ho položí a dá šanci pinovat Rustymu. Ten ale získá pouze nearfall. Venom se hned zvedá ze země, ale už je to trochu pozdě, Rusty se dostal tam, kde potřeboval být. Venom zase padá, to když mu do levého spánku dosedla Tidal Wave. A Rusty gesty vyzývá Venoma, aby se zvedl…ten se skutečně začne hrabat zpět na nohy…jen proto, aby mu Rusty zasadil Back To Stone Age…ne. Venom Rustyho kop chytá a pak svého soupeře dostává na zem heel trip takedownem. AU! Tvrdý stomp přímo do krajiny břišní! Rusty se zkroutí v bolestech. Venom roztleskává diváky, kteří kupodivu docela reagují…a pak Rustyho zvedá a chytá do inverted facelocku. Co přijde? To se nakonec diváci v hale mohli jen dohadovat. Venom sice Rustyho zvedl, ale ten se převážil za něj a bez varování zasadil dosti povedený cutter. Další nadějný pin…Texas_Venom vykopává. Rustyho to nikterak nevykolejuje, místo debatování a kverulací šplhá na ring post, odkud pravděpodobně bude chtít provést swanton bomb nebo frog splash. Nedopracuje se ani k jednomu, ani k druhému…Venom vyskočí jako znovuzrozený a hned je na horním turnbucklu taky. Rozhazuje Rustyho postoj, čímž mu způsobí velkou bolest, Rusty totiž narazí rozkrokem na kov, pak provádí ohromný superplex, který doslova zatřese celým ringem a zvláště pak zády obou borců. Počítání…1…2…3 (Venom na nohou)…4…5…6…7 (teď se vyškrábe na nohy i Rusty)…a opět se vracíme do zběsilého tempa zápasu. Rusty startuje s forearm smashem, ale Venoma nesrazí. Napoprvé, ani napodruhé. Potřetí se rozběhne…spinning side slam. Venom chytá Rustyho nohu v pinning clutchi…kickout. Rusty ovšem má těchto tvrdých nárazů do apronu plné brejle, zvedá se jen ztěžka. Venom mu pevného postoje na obou nohách moc nedopřeje, provádí totiž full nelson slam. A aby toho nebylo málo, hned si Rustyho chystá na další chvat, a to konkrétně double underhook variaci…ale dál se nedostane. Rusty v návalu adrenalinu zabere a natlačí Venoma na turnbuckly. Náraz je to docela tvrdý a Venom se musí chytit lan, aby nespa – Pelé Kick! Výstavní backflip enzugiri do Venomovy hlavy! A Rusty sklízí zasloužený pop. Následné gesto pak značí jediné…L.A.W. Crippler. Tady však vyvstává jedna otázka – bude Rusty schopen velkého Venoma do flip piledriveru přetočit? Odpověď se dozvíme poměrně záhy – ne. Hlavně proto, že Venom Rustyho napůl back body dropuje za sebe. Napůl proto, že Rusty se zachytí jeho pasu a zkouší ho přerolovat do pinu. To se mu nedaří, ale ani Venom není schopen z pozice, která připomíná A Gateway to Nothingness, nic vymyslet. Nakonec to větší wrestler vyřeší alabama slamem nevalné kvality. Efekt je však dostačující, Rusty leží a dává Venomovi prostor. Prostor k zakončení zápasu. I Venomovo gesto všichni diváci pochopí. Texas Cutter is coming. Venom zvedne Rustyho na své pravé rameno a arogantně si ho tam několik vteřin podrží. Pak…bang. Yokosuka cutter. A následný cover je coverem vítězným. Texas_Venom se tedy v CZSK ringu uvedl vskutku stylově.

Winner: Texas_Venom

JUDr. Mattitude promo


Z ničeho nic se ocitáme v kanceláři JUDra Mattituda. Přenos obrazu je promítán i titantronem do arény, kde je slyšet opravdu pozoruhodný heat, už od samotného podlehu na JUDr. Mattituda stojícího před stolem své kanceléře, z obou stran po boku jakýchsi policistů. Heat se sklidní až po začátku JUDrovo řeči. JUDr. Mattitude rozloží svůj připravený papír a začne číst:

"Dámy a pánové, drazí soudci a soudkyně. Musím vás seznámit s jednou velmi důležitou událostí. Nedávno jsem se stal obětí fyzického napadení ze strany muže, zde známého pod pseudonymem Crowax. Tento nebezpečný muž vstoupil bez mého vědomí do mé kanceláře a napadl mě. Jelikož je kancelář má a on mě zde napadl, rozhodl jsem se, že to vyřeším soudní cestou. Kontaktoval jsem policii, seznámil je s situací a díky těmto dvěma policistům byl Crowax zadržen, rovnou ve svém bytě, kde v rámci náhodné domovní prohlídky bylo nalezeno i velké množství kokainu. Na tohoto nebezpečného zločince byla uvalena vazba na několik následujících týdnů. Crowax tím pádem nebude na obrazovkách nekolik týdnů a zaručeně i díky mému kolegovi u soudu, který jej spravedlive rozsoudí, několik let. Tím bych chtěl ohlásit, že je kariera Crowaxe v CZSK u konce. Děkuji všem za pozornost a také za pochopení."

Aréna bučí, skanduje "JUDr. sucks"

JUDr. Mattitude: "I vám, páni policisté mnohokrát děkuji, nyní bych vás chtěl požádat, aby jste opustili mou kancelář."

Policisté mlčky kancelář JUDr. Mattituda opouští. JUDr. Mattitude se po celou dobu jejich odchody z kanceláře nevinně usmívá. Když však oba opustí místnost a zavřou dveře, okamžitě zřejmě hraný úsměv shodí. Hned poté pokračuje v řeči:

"Víš Crowaxi, kdyby sis dal vetší majzl na lepší třídu lidí, určitě by si takto nedopadl. Určitě tě tam ve vezení bere špatné svědomí, že? Vězni v tom špinavém lochu, kam patříš se ti při sledování tohoto kanalu jistě smějí...teda pokud v tom binci vůbec nejakou kabelovku máte. Podívej na můj obličej, to je obličej lepšího člověka. Člověka s úspěšnou kariérou soudce i wrestlera. Dvojnásobný CZSK Intercity Champion během pár měsíců. A co jsi ty? Lemoun, zločinec, havěť sedící zaslouženě v cele. Jsi uplně stejný, jako tvůj bratr. Tvůj bratr se snažil postavit zákonům a jak dopadl? Topí se v dluzích, stejně jako ty někde v lochu. Celá vaše rodina je odpad a tu je potřeba zlikvidovat. Jak budu pokračovat dál? Jak je zvykem, úspěšně budu obhajobovat svůj titul nad dalšími lemouny, jako jsi byl ty. Jen s rozdílem, že nebudu mít za zadkem parazita, který nakonec pokusí pocit sednout si na židli cely. Dnes mam zápas...a můj protivník? Trey Thrasher."

Klep klep klep...zatluče soudní kladívkem.

"Další na seznamu odsouzených. A teď mě omluvte, chci mít nejaký čas na přípravu..."

WidowMaker/B-Reyo segment


Kamera se přemisťuje do zákulisí a zachytává WidowMakera a B-Reya uprostřed zuřivé výměny názorů. WidowMaker drží Reya pod krkem a křičí: „Zápasil jsem proti tobě a přerušil tvoji šňůru vítězství. Pak přišel rematch a zase jsem tě porazil. Pak sis vyžebral šanci na novou sérii neporazitelnosti, ale ta ani neodstartovala! Co z toho vyplývá? Jsi horší, než já! Tak to konečně pochop a smiř se s tím. A netahej do toho osobní věci. To, cos udělal s mým autem, totiž bylo ubohý. Víš, kdo se takhle chová, kdo si těmahle rádoby drsňáckýma kouskama rád zvedá pošramocené ego? Sráči a zbabělci. A to seš přesně ty. Seš sráč a zbabělec, který nedokáže překousnout, že je někdo lepší!“
„Widowe, řekni mi, do prdele, co mám překousnout. Já jsem porazil Rigginse, Bukvu, Kami Kadzeho…sakra, i toho plešatého vola, co se teď ukájí nad CZSK beltem. Na tyhle bys ty nestačil, ani kdyby zápasili poslepu. Takže nevím, proč si tady sereš do huby a říkáš, že seš lepší než já. Máš jen štěstí, nic víc!“
„Štěstí? Ty si ze mě děláš šoufky, ne? Třikrát…nebo dokonce čtyřikrát v řadě tě v ringu znemožním a prý štěstí? Brzo se asi začneš vymlouvat na zásahy vyšší moci, když ti dojdou argumenty, ne? Anebo se vkradeš do mýho domu a vysereš se mi doprostřed obýváku, abys mohl před kamarádama dělat velkýho machra. Já ti něco řeknu, chlapče. Ještě jednou, jedinkrát, zatáhneš náš spor do jiné roviny, než je ta wrestlingová, a budou se dít věci. Budou se dít takové věci, že budeš zírat s otevřenou hubou! Je ti to jasné?!“ Widow Reya pustí a nasupeně odkráčí.
„To tak,“, pomyslí si Reyo. „plnou hubu keců mají tihle tvrdí hopeři pořád. Když pak dojde na činy, aby je člověk hledal. Mě nezastrašíš, Widowe, na to seš zatraceně málo přesvědčivý. A když už jsme u rovin našeho sporu, vem jed na to, že v rovině osobní už dávno jsme.“

JUDr. Mattitude vs. Trey Trasher


Dámy a pánové v následujícím 1 on 1 zápase se střetnou soupeři, kteří se spolu v CZSK ještě nestřetli. Řeč je o JUDr. Mattitude a Trey Trasherovi. Jako první přichází do arény u diváků velmi neoblíbený JUDr. Mattitude, oblečen tradičně ve svém taláru, v levé ruce držící svůj judge hammer.

Bryan Nelson: "JUDr. Mattitude si dnešním dnem v neoblíbenosti u diváků ještě povýšil a to prohlášením o zatčení Crowaxe."

Jimmy Freak: "Přesně tak Bryane, toto je událost, která určitě změní nekolik původních plánů. Crowax bude chybět."

Bryan Nelson: "Chybět? Jsi blázen? Mě teda člověk, co pašuje kokain chybět nebude."

Jimmy Freak: "No...abych pravdu řekl, myslím, že je to všechno jen nedorozumění. Crowax není člověk, co by se ve svém volném čase věnoval zrovna éto činosti."

Bryan Nelson: "V jednom máš pravdu, případ ještě není uzavřený. Ale jak tedy vysvětlíš ten nález v jeho vlastním bytě?"

Jimmy Freak: "Víš co? Nechme to ležet stranou a pojďme se věnovat dnesnímu zápasu.."

V ringu je již JUDr. Mattitude, který se připravuje za nemálo sekund přicházejícího Trey Trashera. Zazní hláška „I’m gonna cut this crap and blow ya head off“, odpálí se pyro a začne hrát theme. Trey se objeví pod titantronem, napřáhne ruku se vztyčným ukazovákem a přejede jí přes celou arénu. Pak udělá gesto podobné vhození autu ve fotbale, přičemž vybuchne další pyro. Pak se Trey rozběhne do ringu, vklouzne do něj pod spodním lanem a uprostřed ringu ještě udělá jednou ono gesto jako při vhození autu.
Oba borci na sebe chvíli hledí, zazní gong a oba se pouští do lock upu, ze kterého Trasher JUDra okamžitě odstrčí. JUDr. Mattitude se s naštvaným výrazem podívá na Trashera, oklepe se na několika místech svého taláru a opět se oba pouští do lock-upu. Trasherse dostane za JUDrovo záda a provede German suplex. JUDr. Mattitude se při té příležitosti odvalí mimo ring. Aréna bučí... JUDr. Mattitude si šahá na část za krkem, rychle "vletí" do ringu a vystartuje po Trasherovi, ten jej s klidem pošle do následujících lan, ukloní se na Back Body Drop, JUDr. Mattitude jej přes záda přeskočí a následuje cover: 1.. Trasher kick outuje. Oba borci se zvedají, JUDr. Mattitude dříve, odráží se od lan a beží na zvedajícího se Trashera, ten jej v čas stihne kopnout do břicha a následně provádí Side release belly-to-belly suplex. Trasher ihned zvedne JUDr. Mattituda, popojde sním k lanům, odkaď následuje irish whip, reverse, Mattitude provádí Flapjack on the ropes. Trasher je na zemi, JUDr. Mattitude provokuje diváky gestem "poplácání si přes ruce". JUDr. Mattitude odsune Trashera na záda a provede Judge Drop. Následuje cover: 1.. Trasher kick outuje. Mattitude se rychle zvedá, rozebíhá se od lan a z nich provádí leg drop. Opět cover: 1..2 Trasher těsně nad dvěmi kick outuje. JUDr. Mattitude se začíná rozčilovat. Zvedne Trashera a přesune se s ním k turnbucklu, kde mu provede jeden Smach a následně jej opře zády o roh. Následuje European uppercut, čímž na nejakou dobu Trashera omámí. Mattitude si dělá rozestup, rozebehne se a provádí Yakuza Kick, tento chvat však mine, jelikož Trasher uhybá. Než stihne JUDr. Mattitude vyndat nohu z lan, už se jej chopí Trasher, který následně provádí Pumphandle suplex. Po chvíli chce zvednout Mattituda, ten mu ale provede Eye Poke, rozeběhne se do lan a zpět, jenže Trasher zareaguje Sitout spinebusterem. Trasher provede silácké gesto, při jehož provedení je z dále vidět Arien, přibíhající do ringu. Trasher se dívá na ležícího Mattituda, kterému se chystá nasadit svůj finisher Break ya leg, snap ya neck.. V tom ho ale ze zadu udeří Arien židlí. Bije gong, který ohlašuje konec zápasu na DQ, Arien však toto varování ignoruje a mlátí již ležícího Trashera dál. Po chvíli se probere i JUDr. Mattitude, který opouští ring, aby si vzal mikrofon a vrací se zpět.

"Hej Crowaxi, dívej na toho chudáka. Čeká ho stejný osud jako ty. Plete se do vecí, do kterých mu nic není a doplatí na to těžkým životem v prohnilé cele. Jo a mimochodem, nazdar do vězení...nechal jsem ti zaslat bochník chleba, kdyby ti náhodou vyhládlo, hahaha."

JUDr. Mattitude odhodí mikrofon na tělo Trashera, do kterého Arien neustále kope. JUDr. Mattitude už odsune Ariena od Trashera dál, s náznakem, že má již dost. Oba odchází..Trasher leží v bolestech v ringu.

Winner: Trey Trasher (DQ)

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  Mattitude Thu Jan 17, 2008 10:13 pm

Část 3.

Popkiller/EightMaster vs Lords of Shadows (CZSK Tag Team Championship)


„Přišel čas na main event dnešní show. Půjde v něm o nic menšího než o CZSK Tag Team tituly. Jako první přicházejí vyzyvatelé…Dark Killer…Shadow…Loooords of Shadoooooows!“
„Nerad to říkám, Briane, ale raději bych na místě Lords of Shadows viděl The Alter Duo. Jestli si někdo tenhle title match zaslouží, tak právě oni.“
„Máš pravdu, Jimmy, ale v profesionálním wrestlingu dost často nerozhodují zásluhy. To můžeme vidět třeba na našem novém CZSK šampionovi.“
A zatímco Nelson s Freakem ještě spekulují o tom, zdalipak si Ergo zaslouží být CZSK champem více než Hammer nebo Bukva, přicházejí už i CZSK tag team šampioni, Popkiller s EightMasterem. Marty Gibson je slavnostně ohlásí a diváci jim zatleskají, ačkoliv Shadow a Dark Killer jsou vehementně proti. Jak Pop, tak Eight však vypadají maximálně soustředěně a zdá, že jsou odhodlání udržet tituly za každou cenu. Rozhodčí dává všem zúčastněným instrukce, zvláště pak nabádá LoS, aby si dávali pozor na diskvalifikaci, pak zahájí match, jehož rozjezd obstarají EightMaster a Dark Killer. Větší a silnější Dark Killer po několika vteřinách zahřívacího přetlačování shodí Eighta na zem, ten se ihned vrací do polohy na obou nohách. Dark Killer napřáhne ruku, vyzývaje Eighta ke zkoušce síly. Ten akceptuje, ale po pár vteřinách zjistí, že DK je silnější a proto ho radši kopne do žaludku. DK se sehne, na což reaguje Eight uppercutem. Nepodaří se mu tím Killera srazit, ale rozhodí jeho stabilitu…rozběh o lana…ale vítězí Dark Killer po shoulder blocku. Elbow drop…ale do míst, kde už se EightMaster nenachází. DK se do lokte poměrně bolestivě udeří, ale nedá nic najevo, protože ví, že EightMaster by této slabiny ihned využil. Pouze se zašklebí a hned se zvedne, aby ho Eight ihned irish whipoval. Neodrazí se však od lan, ale zachytí se jich, takže Eight prokopne shuffle sidekick pouze vzuchem. Chvíli na to je na zemi po tacklu. DK se zachytí Eightových nohou a zamýšlí zřejmě nasadit nějaký submission chvat…Eight se ho kopnutím zbaví a vyskočí na nohy. DK se na Eighta vyřítí, ten však jeho lariatu uhne a hned se chystá na chokeslam. DK ovšem uvolní stisk Eightovy ruky a ihned reaguje stejným způsobem, zřejmě s úmyslem provést chokebreaker. Eight se vysvobodí úderem do strany Killerovy hlavy, pak provede boxing body blow. DK zakolísá a EightMaster mu nasadí headlock, z něhož provádí punching attack na Killerovo temeno. Killer klesne na kolena, což vyprovokuje Eighta k rozběhu…ale pak ho DK zastaví direktem do podbřišku. Eight skoro zařve náhlou bolestí, pak schytá scoop slam. Hned se zvedá, ale má nyní oproti Killerovi nevýhodnou pozici, kterou si také odskáče prostřednictvím inverted falling slamu. DK ovšem nezkouší pinovat, místo toho taguje Shadowa. Ten hned zasadí Eightovi pár stompů na solar, pak ho zvedne a provede irish whip. Back body…tak ne! EightMaster už byl ve vzduchu, ale nakonec se mu s velkou parádou podařilo převážit se zpátky a zasadit s dopadem Shadowovi vypečené DDT. Shadow na zemi a EightMaster s lehkým výrazem bolesti ve tváři taguje Popkillera, kterého už aréna notnou dobu vyvolává. Pop pomáhá Shadowovi na nohy, ovšem zcela jistě ne kvůli dobrým přátelským vztahům. Místo toho předvádí hale Black Moon Pyramid. Teď je tu cover…ani ne 2-count. Hodně naivní pokus, to uznává i Pop sám. Shadow se poměrně rychle dere na nohy, ale víc než cokoli jiného má v úmyslu tagovat. S tím Popkiller nesouhlasí a okamžitě trhnutím za Shadowovu hlavu posílá svého soupeře na zem. Knee drop…a hned za ním bleskově nasazený Crippler Crossface! Jsme téměř přesně vprostřed ringu, k lanům je to daleko…snad proto se zapojuje do zápasu i Dark Killer a kopnutím přinutí Popa chvat přerušit. To se samo sebou nelíbí EightMasterovi, jenž se do konfliktu přidá taky, a už máme v ringu všechny čtyři zúčastněné. Eight a DK se ovšem moc dlouho nezdrží, rozhodčí je ihned vykáže…za jeho zády Shadow provádí nesportovní eye rake Popovi, na což rychle navazuje blue thunder bombem. Končí v pinning clutchi…a získá pouze nearfall. To ho dost naštve, proto si to ihned hasí k rozhodčímu a snaží se mu naznačit něco o tom, že postrádal ono kýžené číslo „tři“, dlouho ovšem nediskutuje. Popkiller ho zezadu roll-upuje a div že nezvítězí. To Shadowa velice rozzuří, načež vystartuje na Popa jako šílenec, ten se však jeho náletu vyhne a překvapuje ho backslide pinem. Opět těsný kickout. Dark Killer se začne opět drát do ringu, což mu rozhodčí znovu zamezuje…a Shadow toho využívá k zasazení low blowu. Co neviděl arbitr, viděl samozřejmě EightMaster, ale tomu nejsou ostrá slova a mávání pěstmi nic platné…rozhodčí ho napomene a ve sladké nevědomosti počítá Shadowovi pin po The Berkocet. Dva. Shadow se chytí za hlavu, rozhodčí je ovšem neoblomný.
„Je to až ohavné, jak Lords of Shadows využívají každé příležitosti k tomu, aby si pomohli podvodem.“
„Znáš to přísloví, Jimmy. Co oči nevidí, to srdce nebolí…a LoS se tímhle řídí.“
Shadow páčí Popkillerovi rukou za záda v nějakém podivném, improvizovaném armlocku, moc se mu to však nedaří, Popkiller snadno získává pevnou půdu pod nohama a posléze i svobodu, zbaví se totiž Shadowa jawbreakerem. A tag EightMasterovi, který je velice natěšený a nažhavený…Shadow se nestačí zorientovat a leží po big bootu, pak je hned zvednut, irish whipován a znovu uzemněn spinebusterem. Cover…Dark Killer opět svou interferencí přerušuje. Je však pryč z ringu dříve, než rozhodčí stačí vůbec něco říct. Shadow však leží a tak se tedy EightMaster rozbíhá na Lionsault…nenapadne ho však, že by mu DK mohl uhnout s prostředním lanem. To se stane a Eight poněkud nešikovně spadne na hlavu. To je šance pro Shadowa, který ji chytá za pačesy pomocí cradle piledriveru. Mistrovsky provedeno. Zavání to koncem…ne, Eight přerušuje při 2 a půl. Shadow nataguje už opět na apronu stojícího Dark Killera a oba společně signalizují svůj finisher, Destroyer of Lords. Shadow vyleze na ring post, DK Eighta zvedne…ale Eight mu ze zad seskočí a v setině sekundy provádí stunner, po němž ihned pinuje! Jen včasný diving attack Shadowa zachránil zápas. Protože však Shadow nemá v ringu co dělat, je rozhodčím ihned vykazován a EightMaster tedy pořád má možnost, jak Dark Killera odpinovat. K tomuto se přiblíží Lionsaultem…ale opět to není 3-count, Shadow totiž vytáhl rozhodčího za nohu z ringu! Diváci bučí, EightMaster nadává a Shadow se jen zákeřně směje…smích ho ovšem přejde, když na něm najednou z apronu přistane Popkiller, a začne ho bušit pěstmi. Rozhodčí nad tím mávne rukou a otočí se zpět do ringu, kde EightMaster chystá Dark Killera na druhý stunner v zápase. Kop do žaludku, typický úchop…a dragon suplex od Killera, rychlý a efektivní. DK se otočí k Shadowovi…který ovšem stále leží pod ringem a není tudíž připraven k tagu. To EightMasterův partner připraven je a taky je i natagován, Eight totiž i přes následky dragon suplexu rychle vstal a předal na chvíli odpovědnost Popkillerovi. Dark Killer se sice už vyhrabal zpět na nohy, ale zásluhou obou EightMasterových finisherů na tom není zrovna nejlépe. Popkiller ho zvedá do torture racku s úmyslem provést inverted death valley driver…to se mu nepovede, DK mu ze zad spadne a ještě zvládne trefit straight jacket lungblower. Tag je nyní pro Dark Killera jediným cílem. Shadow natahuje ruku…třicet čísel, dvacet…deset…ano! Shadow natagován a to znamená jediné – nová šance pro LoS. Popkiller se sice z lungbloweru docela rychle zbrchal, ale Shadowův zuřivý atak ho zastihl nepřipraveného. Pounce dopadlo se silou hurikánu a divže nevyhodilo Popa z ringu. Shadow však nepinuje, místo toho Popa zvedá a irish whipuje znovu…Pop reversuje a k lanům letí Shadow. Tam ho ovšem místo odrazu potká koleno do zad, zásluhou EightMastera. Shadow se po svém soupeři otočí…a pak se trhnutím vyhne Popkillerovi, který tak running knee strikerm sráží z apronu EightMastera. CZSK TT champ se polekaně zatváří a chytí se za hlavu…není mu to nic platné, přichází pouze chokeslam od Shadowa. A následuje tag Dark Killerovi, který si chystá jeden ze svých obávaných finisherů…konkrétně sitout crucifix powerbomb. Vyzdvihne Popa…a trefuje chvat s obrovským efektem. EightMaster se pomalu vzpamatovává z nárazu, který ho shodil z apronu…vidí, že DK pinuje…chce běžet Popovi na pomoc…ale pak mávne rukou. Tři, odpočítá arbitr, ale Eightovi už je to jedno. Také si ho ovšem nikdo nevšímá, celá aréna hlasitě bučí na….nové CZSK tag team šampiony, Lords of Shadows. Shadow a Dark Killer nechají rozhodčího, ať jim zvedne ruce na důkaz vítězství a pak jsou dekorování blýskavými opasky. Popkillera, ležícího jim u nohou, si nevšímají…

Winners and the new CZSK TT champions: Lords of Shadows

CZSK Tag Team divizi čeká era jiného jiných championů a to je vše, co se v dnešní show můžeme dozvedět. Zda-li máte zájem vědět, co se bude dít dál, připravte se na další shows. Opět Vám děkujeme za Vaší pozornost a u příští CZSK E-fed show nashledanou.

Na show pracovali:

Israha: Rusty vs. Texas_Venom, WidowMaker/B-Reyo segment, Main Event

Mattitude: JUDr. Mattitude promo, JUDr. Mattitude vs. Trey Trasher

Sengoku G: Opener, EightBall/Popkiller/LoS segment, Vic Ergo rozhovor

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  EightBall Thu Jan 17, 2008 10:32 pm

Supeer MAIN EVENT.Presne podla mojich predstav (aj ked sme prehrali) Very Happy

Tusim nemusim pisat ani segmenty a paaani Writteri to aj tak spravia podla mojho gusta.VSETKAA CAST Exclamation
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 35
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  Roukys Thu Jan 17, 2008 10:52 pm

taky se mi to moc líbilo, hlavně rozhovor je fajn, ty dělat častěji Smile

a dodatečně chválím i minulou a předminulou show, kterou jsem před chvílí dočet, předtím nebyl čas
Roukys
Roukys
Chlupáček
Chlupáček

Poeet p?íspivku : 546
Age : 36
Localisation : Ostrava
Registration date : 24. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  Popkiller Thu Jan 17, 2008 10:55 pm

EightBall napsal:Supeer MAIN EVENT.Presne podla mojich predstav (aj ked sme prehrali) Very Happy

Tusim nemusim pisat ani segmenty a paaani Writteri to aj tak spravia podla mojho gusta.VSETKAA CAST Exclamation

jasne ze sme prehrali ked si odisiel Razz Laughing ... inak fakt paradna show hlavne ten ME Smile
Popkiller
Popkiller
Koruna Dvorstva
Koruna Dvorstva

Poeet p?íspivku : 5676
Age : 32
Localisation : My Own Personal Hell (Šaľa, Slovakia)
Registration date : 08. 05. 07

https://czsk-wrestling.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  WidowMaker Thu Jan 17, 2008 11:01 pm

dobra show..co som si az teraz vsimol,ze Crimson Soldier Vic Ergo ma dobry zmysel pre humor....a po dlhej dobe debut Texas Venom ma uputal a CZSK ma novych tg team champov...takze verdikt=chvalitebny
WidowMaker
WidowMaker
CZSK Legend
CZSK Legend

Poeet p?íspivku : 1830
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  Crowax Fri Jan 18, 2008 12:05 am

Judr Mattitude = Radovan Krejcir Laughing Laughing
Tak ted ale vazne - docela me prekvapila zmena TT titulu - cekal sem,ze to prijde nejdriv kolem PPV - no a asi i ten ME byl nejlepsi zapas show
Ze segmentu se mi nejvic libil ten s Ergem - opravdu je to asi nejlepsi IN/OUT rind performer v CZSK
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  Texas_Venom Fri Jan 18, 2008 11:33 am

Žasnu nad tím, jak to všechno stíháte. Já před váma smekám hail
A zároveň děkuji za pěkný debut beer
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  Hajinek Fri Jan 18, 2008 7:57 pm

krasna show......po praci legraci Very Happy takze napisu promo a pak az budu cist dalsi show.....kecam blbosti Laughing :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  Johnny_Morrison Fri Jan 18, 2008 8:07 pm

clap nice work
Johnny_Morrison
Johnny_Morrison
Bending Unit
Bending Unit

Poeet p?íspivku : 1066
Age : 30
Localisation : ČR-Praha
Registration date : 03. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  -->B<o>š<-- Fri Jan 18, 2008 9:09 pm

Pěkná show hlavně ME a peknej segment byl s WidowMakerem a B-Reyom
-->B<o>š<--
-->B<o>š<--
The Eternal Phenom
The Eternal Phenom

Poeet p?íspivku : 922
Age : 31
Localisation : Lučany nad Nisou
Registration date : 31. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 28 Empty Re: CZSK E-fed - Show 28

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru