CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

+7
Goja
Slovakia Warrior
Texas_Venom
Krupy
Lesnar
R. Sionis
Mattitude
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  Texas_Venom Mon Mar 10, 2008 8:12 am

Nečetl jsem všechny zápasy do podrobna, ale asi tak ze 70%. Myslim si, že ke kvalitě nemá cenu psát nějaký dlouhý věty, protože to si alespoň dle mého co se účastním e-fedu drží stále stejnou úroveň a to vysokou. Tam bych výtku neměl.
Nevím, co má writerský tým v plánu, ale přijde mi, že s těmi remízami se trošku roztrhl pytel a remíz už bylo docela hodně i když musim říct, že remíza u Iron man matche je dobrý nápad. Opět stojí za připomenutí, že e-fed děláte výborně a těším se na něj, ALE chtělo by to i trochu změny, čerstvou vodu, což si po tomto PPV nejsem jist jestli nastane. Pochybuji, že feud mezi JUDr. a Crowaxem skončí takhle, remíza v Main Eventu taky navádí na pokračování, Israha a Darsen možná také (tam jsem alespoň zvědavý co se stane), ale jak říkám - já bych byl pro posunutí dál a markovsky řečeno "vypuknutí nové sezóny" což by zároveň i bylo logický v kontrastu, když to bylo prezentováno jako největší PPV Wink
Dýlkou, obsahem a kvalitou bych tomu dal tak 9/10 a to jenom proto, že 10 z 10ti snad ani nejde, vždycky totiž vše může být lepší Laughing

Každopádně smekám před vámi pánové Cool
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  Slovakia Warrior Mon Mar 10, 2008 8:42 am

Nečital som všetky zápasy ale tie čo som prečítal boli dobre.Je to dost dlhe :)A sa mi páčilo že battle royal sa skončil remizou.Bolo to dost dobre thanks
Slovakia Warrior
Slovakia Warrior
CZSK Future
CZSK Future

Poeet p?íspivku : 263
Age : 33
Localisation : Povazska Bystrica,Slovakia
Registration date : 27. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 10, 2008 4:05 pm

Lesnar napsal:Tak k ME tak dlouhy zapas a skonci remizou Smile nedockave ctu kdo ve finale vyhraje a vono DRAW..zapasy dobry,az na jednu malou kritiku...k open zapasu..Byl vlastne zbytecny kdyz skoncil NO CONTEST,si myslim.Ale tak aspon se ukazali wresteri na PPV.

K tomu konci ja vim co to je mit cas jen tak tak..Nestihat nic,ale samozrejme me i ostatni by zamrzelo kdybyste prestali psat.Volno se samozrejme schvaluje a doufam ze budete pokracovat ve stejnem nasazeni jako do ted.Odemne uznani mate..Priznej me si E-FED drzi tohle forum.

K tomu openeru:

Stačí se nad tím zamyslet. Kdo zůstal jako poslední? Warrior a Cerberus. Není tato dvojice trochu známa? Nebude něco v budoucnu? Víc už nepovim Smile

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  Goja Mon Mar 10, 2008 6:39 pm

Tak jelikož nemám net doma a to PPV je fakt moooc dlouhé uložím si ho,doma přečtu a pak hodím příspěvek;)
Goja
Goja
Captain Charisma
Captain Charisma

Poeet p?íspivku : 839
Registration date : 06. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  Goja Fri Mar 14, 2008 2:53 pm

1 match-Musím říct že The Jobber je fakt parádní postava Laughing ,havlajs zase naštval kobru,myslím si že Warrior a Cerberus budou feudit o TT titles

2 match-Tak konečně skončil feud Popkillera a 8mastera,byl to vynikajicí feud

3 match-Takové zápasy čtu opravdu nejraději opravdová krvavá lázen,škvělé byly i připomínky Briyana Nelsona:),Už se těším až se dozvím kdo je ten muž co napadl Garyho

4 match-Abych se přiznal tak jsem čekal že Alteři obhájí.A ty Tag Team matche vám opravdu jdou nejlíp a ještě když jsou v něm Alteři kteří jak už psal Krupy mají výborrný moveset tak se to čte opravdu na jeden nádech

5 match-Jsem rád že to nevypadá na faceturn Mattituda a jsem celkově zvědav co se ještě stane mezi Crowaxem a Mattitudem a tahle storyline mě moc baví

6 match-Tak na tenhle match jsem se velice těšil a měl na co,bravurně napsaný a myslím si že mezi Hajinkem a Ari Rigginsem se ještě něco stane

7 match-Tak po zápase Ari Riggins vs. Hajinek se mi tenhle zápas ani moc nelíbil ale čekal jsem vítězství Roukyse

JUDr Mattitude/Crowax segment-Docela jsem se divil že JUDr pomohl kameramanovi vstát a jinak dobrý segment

8 match-Když jsem si poprvé přečetl že bude v CZSK Hardcore titul tak jsem jásal a když čtu ty Hardcore zápasy tak jásám ještě víc,jsem zvědavý kdo Shaggzovi titul vezme

9 match-Tak že to bude krátký zápas jsem nečekal,v tomhle feudu fandím Kidovi takže spokojenost ze zápasem i s jeho výsledkem

10 match-To že opustí CZSK Arien jsem čekal protože Krupy v E-Fedu už jednu postavu má

11 match-Noo na 3 Stages of Death jsem se fakt moooooc těšil,zápas bravissimo Israha s Darsenem je skvělý feud ale konec mě šokoval,opravdu jsem zvědavý co se bude dít dál

Main Event-Když bylo ohlášeno že to bude 60 minutový Ironman tak jsem si říkal že to bude asi hodně dlouhé,ale zas tak dlouhé jsem nečekal,Sengoku opravdu se před tebou klaním tak brutálně dlouhý zápas a tak kvalitní by asi nikdo nenapsal ale čekal jsem spíš vítězství Hammera ale je dobře že to skončilo remízou

Celkové hodnocení:Všichni writeři u mě máte respekt,sepsat show která má 22 částí zabere určitě více než pár dnů,ale mínus vytýkám za to že byl jen jeden segment ale myslím si že v další weekly jich bude asi požehnaně takže je to vlastně takové malinké mínus,ze zápasů se mi nejvíc líbil Main Event a Lord Darsen vs. Israha a samozřejmě TT Championship......Ještě chci říct že je dobré že se k Vám writerům přidal i p.herca který je také jak vy všichni opravdu skvělým writerem.Myslím si že kvalitativně žádná weekly ani PPV toto PPVčko nepokoří.Na závěr chcu poděkovat za krásné a gigantické PPV při jehož čtení sem se opravdu moc bavil
Goja
Goja
Captain Charisma
Captain Charisma

Poeet p?íspivku : 839
Registration date : 06. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  Mattitude Fri Mar 14, 2008 4:49 pm

Goja: No to je názor (respektive spíše zhodnocení show), takhle by měl vypadat každý, díky Smile

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  Goja Fri Mar 14, 2008 4:59 pm

Mattitude napsal:Goja: No to je názor (respektive spíše zhodnocení show), takhle by měl vypadat každý, díky Smile
No já jsem si říkal že když je to největší PPV že si to zaslouží pořádný komentář
Goja
Goja
Captain Charisma
Captain Charisma

Poeet p?íspivku : 839
Registration date : 06. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  Hajinek Fri Mar 14, 2008 9:00 pm

tak me hodnoceni a nazor show se povedla podle ocekavani takze opener slusny az vynikajici match Very Happy 3stages of hell mi sebral primo dech delkou a fantazii.Match Hajinka s Rigginsem se velice povedl hlavne me pobavila pripominka Nelsona:Dejte jim pistole at se postrili jinak tu budem dozitra Very Happy ME mi ne sebral ale vyrazil dech jak byl obsahly a napinavy dlouhy a krasne zpracovany :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  Martz Fri Mar 14, 2008 9:17 pm

Tak určitě show bezvadně napsaná. To fakt respekt.. Líbilo se mi to.. Hlavně tedy ME - to byla vážně třída.. takhle bezvadně napsanej match !!! To jak tu už zaznělo opravdu jen tak někdo nedokáže Smile Remízu sem nečekal - ale bylo to dobrý po tak dlouhém matchi.
Doufám že budete pokračovat tak jak je to teď - maximálně se jen zlepšovat Smile
Martz
Martz
Hunter of the CZSK
Hunter of the CZSK

Poeet p?íspivku : 2306
Age : 34
Localisation : From Prague if you like it or not !
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  ronnie Mon Mar 17, 2008 3:51 pm

Omlouvám se za spoždění, ale lepší pozdě než vůbec. Toto PPV určitě předčilo očekávání všech fandů E-FED. Tato show se vám neobvykle povedla (mé že by ty ostatní show stály za nic, ale tato byla jako o třídu vejš, a já si myslel, že už to ani nejde). A tedka k show. Opener a hnedka battle royal, a má postava Smile co víc si přát Smile . Jinak doufám, že si The Jobber nezlomil prsty na noze jak kopl do těch schodů Laughing (to se opravdu povedlo). EightMaster vs. Popkiller: tady tyto typy zápasů (hospodská rvačka) zbožňuju. Aji krev tekla, palec nahorů já se na tomto zápase ukojil. Hannibal Magnum vs Gary the Gargantuan: jak už zminoval Goja, krvavá lázeň a hlášky Briana Nelsona, jsou spestřením této show a málem bych zapomněl na záhadného Blooda fanatic (nebo jak se jmenuje, ale říkál že je Blood fanatic). Tag team: nechci být sterotypní, ale tagy matche vám jdou opravdu o ruky. ME: toto byl zápas, že jsem nestačil koukat. řekl bych, že remíza je v tomto případě spravedlivá. Jinak se omlouvám, že jsem se nezmínil o všech zápasech, protože jsem v poslední době rád když si sednu za pc, takže některý ty zápasy jsem více méně přeletěl očima. Jenom mě trošku zamrzelo, že během celé show proběhl pouze jeden segment.
ronnie
ronnie
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1175
Registration date : 27. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  Crowax Wed Mar 19, 2008 7:24 pm

Na zacatek sveho hodnoceni musim rict,ze kazdy zapas byl v necem vyjimecny a originalni a i to prispelo k tomu,ze Still Standing Strong bylo prozatim nejlepsi PPV v historii E-Fedu.

Uvodni Battle Royal - pro zacatek show se asi vhodnejsi zapas vybrat nemohl.Nebyl ani moc kratky,ani moc dlouhy a obsahoval jak celou radu originalnich eliminaci,tak i par vtipnych scenek v podani Jobbera.Konec byl vcelku necekany a sem vcelku zvedav jak se to vyvrbi prozatim mezi "spojenci" Cerberem a Warriorem.

Eightmaster vs. Popkiller - tak se zda,ze nejdelsi feud v E-Fedu konecne dospel dokonce - i kdyz kdo vi - stat se muze cokoliv.U tohohle zapasu musim rict,ze bych vzhledem k delce feudu snesl u rozhodujiciho zapasu mezi Popem a 8ballem mozna o jeden az dva odstavce navic.

Hannibal Magnum vs. Gary the Gargantuan - uz sem se o tom zminil Israhovi na ICQ,ale myslim,ze to muzu napsat znovu.Pri cteni tohoto zapasu sem zrovna vecerel a se svoji naturou (slysim jenom zminku o krvi a je mi zle) sem tohle stejne jako muj zaludek,moc dobre nenesl.Mozna se v tomhle zapase zaslo az moc daleko,mozna taky ne.Co se me tyce takovehle zapasy bych uz cist nemusel Very Happy (samozrejme to berte s rezervou).Take musim rict,ze komentator Freak dostal svemu prijmeni a ty jeho hlasky o reznickych hratkach nabyly takoveho morbidnejsiho razu.

Lord of Shadows vs. Alter Duo vs. Rusty/Bos - velmi kvalitni zapas jak delkou,tak obsahove.Byl close counts,near pinu a zajimavych zvratu pri samotnem zapasovem deni a ja osobne musim rict,ze mam takoveto zapasy,kde je porad nejaka akce asi nejradeji.Vitezove byli vcelku jasni i vzhledem k delce title reignu Alter Dua,kteri si ty TT titles tvrde vybojovali a ted sklizi zaslouzene ovoce...

Judr.Mattitude vs. Crowax - no jo nebyl by to Judr,aby v zapase na PPV nepouzil taktiku podvodu k dosazeni vitezstvi.Osobne sem cekal,ze se dozvime jmeno cloveka,ktery ma na svedomi me propusteni uz pri tomto PPV,ale jak se ukazalo,mylil sem se a storyline pokracuje a nabira naprosto novych rozmeru.

Hajinek vs. Ari Riggins - dalsi vynikajici zapas,ktery prispel svym dilem do skladacky tohoto PPV.Tato storyline se mi velmi libila (v zapasech nebylo k videni zadneho viteze) a tady jsme se ho uz dockali.Mozna sem i ve skrytu duse doufal ve vitezstvi Hajinka(ktery je mi vzhledem k me povaze milovnika heelu,srdci blizsi),ale to uz je vec writeru,ktera se neda ovlivnit.Mozna,ze tech skoro pinu po finisherech bylo az moc a tim padem ucelnost tech finisheru trochu postrada na ucelnosti,ale budiz - kdyz se mi zapas libi,takovouhle malou prkotinu s radosti prehlednu.

Widowmaker vs. Roukys - tento zapas byl takovy ten klasicky midcarderovy ve stredu PPV nebo show a take se povedl. Vitezstvi heel wrestlera jsem privital (viz odstavec nad timto) + musim zminit,ze se mi libily hlasky druheho komentatora Nelsona.

Shaggz vs. Kami vs. Texas Venom - v tomhle zapase se mi libilo ruznorode pouziti zbrani - golfovou holi pocinaje a hasicim pristrojem konce.Vitez znovu podle meho ocekavani - podle prislovi dva se perou (Kami a Venom) a treti se smeje (Shaggz).

Tiger Kid vs. B-Reyo - velmi kratky zapas v kterem jasne Kid dominoval. Take se to dalo ocekavat podle predchozich segmentu,kde B-Reyo nicil Kida.Mozna tohle bylo az moc rychle a uplne to znemoznilo B-Reya na druhou stranu bych uvital presunuti Tiger Kida do "vyssi ligy",protoze me jeho styl japonsky styl velmi zaujal.

Arien vs. Trey Trasher - libilo se mi,ze v tomto zapase nebyla k videni dominance ani jednoho z nich a svetle momenty obou borcu se stridaly jako na houpacce.To,ze Arien opousti CZSK me mrzi jelikoz sem cekal rozvinuti feudu o tom dedici,ktere ma napsane v jeho biu.

Lord Darsen vs. Israha - wow,smekam pred Israhou,ktery jak vidno si s timhle zapasem vyhral.Originalni segmenty v kazde ze 3 casti zapasu,trochu hardcore wrestlingu,originalni konce kazde casti zapasu a drama az do konce. Ten konec byl zvlast vydareny a myslim,ze ho nikdo ani cekat nemohl.

Vic Ergo vs. Nate Hammer - kdyz uz sem myslel,ze mam to nejlepsi za sebou,dostal sem se k tomuto zapasu,ktery mi doslova vyrazil svoji delkou dech.Musim take ale poznamenat,ze zadna z tech casti Iron Man Matche neprisla na zbyt a bylo vyuzito prakticky vseho ceho se dalo. Submission Chvaty,Technical Chvaty a kombinace tehle dvou wrestleru v ringu a um writera (Sengoku) udelala pro me z tohoto zapasu Nejlepsi Zapas v CZSK vubec a to bezkonkurencne.Mozna jenom ten remizovy konec mohl vypadat jinak,ale na druhou stranu to znovu prilio trochu nevrazivosti do feudu Erga a Rigginse.

Stacil sem se popsat vsechny zapasy bezprostredne pote,co sem je docetl a timto se take zaroven omlouvam za to,ze pisu nazor az takhle pozde (Maturita).Snad tento nazor bude pro writery dostacujici...
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  ronnie Thu Mar 20, 2008 10:37 am

Crowax woooo!, tak toto je hodnocení.
ronnie
ronnie
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1175
Registration date : 27. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-fed Still Standing Strong: Chapter One PPV

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru