CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 62

+4
Israha
MadWarrior
Crowax
Mattitude
8 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Mattitude Mon Jun 02, 2008 11:21 pm

CZSK E-fed - Show 62 Efedlogowd6



Část 1.

Bláznivá přehlídka ohňostrojů, impresivní po vizuální i zvukové stránce, přejde v hromový aplaus naplněné arény, a dá ve znamení, že CZSK E-Fed show číslo 62 právě startuje.
"Dámy a pánové, zdravíme vás při šedesáté druhé CZSK weekly. Mé jméno je Jimmy Freak, a tenhleten obrýlenec je Brian Nelson, a společně vás budeme, jak už je dobrým zvykem, celou dnešní show provádět."
"Ty, Jimmy, nech si ty legrácky, nebo uvidíš", reaguje se smíchem druhý z komentátorské dvojice.
"Soráč, Briane, hehe..."
Slova se chopí opět Nelson.
"V dnešním programu diváky určitě nejvíce zaujme velký 6 on 5 handicap match, který na dnešek zařídil sám general manager naší federace, Rufus Maxwell."
"Přesně tak. Potká se v něm téměř celá wrestlerská špička CZSK. Posuďte sami - Vic Ergo, Nate Hammer, JUDr. Mattitude, Mgr. Mallory, EightMaster a Bc.Goja na straně jedné, to jsou samá silná jména, tři z nich bývalí šampioni, Mallory a Goja dokonce současní.
"A na druhé straně to taky není žádná slabota. Součsný CZSK champ Texas Venom, jeho předchůdce Krupy...a Ari Riggins, Trey Trasher a Paci, kteří dosud na úspěch v podobě blýskaváho opasku čekají, ovšem to jim nic neubírá na jejich kvalitách."
"Moje slova, Briane..."
Jimmyho Freaka přeruší hlasitá theme samotného GM CZSK E-Fedu, Rufuse Maxwella.
"K ďasu, co chce ten dědek?", zeptá se řečnicky Freak.
Maxwell, oděn ve slušivém saku, si to rázuje do ringu, z čehož lze vypozorovat, že má na srdci něco důležitého. Diváci mu tleskají jako jeden muž.
"Děkuji, děkuji vám moc za podporu."
Chvilku ještě trvá, než jásot utichne. Pak, když má Maxwell konečně klid, spustí:
"Již tuto neděli se koná naše další PPV, Kingdom Come. Už bylo ohlášeno několik chystaných zápasů, ovšem stále ještě chybí jeden. A to konkrétně CZSK Tag Team Championship match!"
Nyní začne hlediště bučet, ovšem Rufus pochopí, že to není reakce na něj:
"Ano, chápu vaše rozhořčení, protože současní šampioni, členové Poroty, Bc.Goja a Mgr.Mallory, nejsou zrovna poctivci a k titulům si pomohli, řekněme trochu nestandardně. Naštěstí...naštěstí však mám pravomoce jim takříkajíc vrátit stejnou mincí."
"Co tím myslí, Briane?"
"Nevím, Jimmy. Tak snad počkej, až to sám řekne, ne?"
Maxwell se na chvíli odmlčí a nechá publikum vychladnout.
"Pánové Goja a Mallory budou na Kingdom Come své tituly obhajovat...vtip je ovšem v tom, že nebudou vědět, proti komu! Nikdo nebude vědět, kdo se stal novými contendery pro CZSK Tag Team Championship, až do samotného zápasu na Kingdom Come."
Odmlka.
"Ale abych situaci alespoň trochu vyjasnil, zúžím možný výběr na tři tag teamy. Jako první možnost přicházejí v úvahu Hannibal Magnum a Martz, jinými slovy Brotherhood of Gore! Dále mohou být oněmi tajnými contendery Trey Trasher a Paci, P182 Trashing Alliance! A to nejlepší na závěr...po steroidovém skandálu se vracející The Alter Duo jsou třetí možností! Hlasujte na czskwrestling.com, kdo by podle vás byl tím nejvhodnějším...odpověď dostanete už tuto neděli! Děkuji vám za pozornost."
Za hlasitého aplausu se starý Rufus otočil a odebral se zpět, do zákulisí, do své kanceláře.
***
Mgr.Mallory se znechuceně otočil od televizního přijímače.
"A jsme v prdeli, kolego bakaláři"


Roukys vs The Jobber



Začne hrát hudba, všechna světla zhasnou, zůstane svítit akorát pár reflektorů, které svítí různě do publika. Roukys vychází ven, všechny reflektory najedou na něj, udělá pár Travoltovských tanečků z Horečky sobotní noci a jde do ringu, mezitím si ještě plácne s pár divákama, udělá v ringu pár frajeřinek a hodí svoje tričko mezi lidi. Dnes má na svém obličeji velmi sebevědomý výraz. Je odhodlán prolomit dlouhou šňůru smolných vystoupení a příležitost k tomu dnes má, nu, více než dobrou. Ale pak se známý CZSK vtipálek zastaví uprostřed pohybu, když si uvědomí jednu podstatnou skutečnost. Sebere hlasateli Gibsonovi mikrofon:
"Jak je možné, že na mě tady v ringu už nečeká můj dnešní soupeř? Co to zase má být za provokaci?!"
Odpovědi se mu nedostává, ignorujeme-li tedy přerušované bučení, linoucí se z řad publika. Roukys začíná být nervózní. Pochoduje zrychlenou chůzí okolo ringu, jakoby tím chtěl vnuknout potřebu rychlé chůze i The Jobberovi, a uspíšil tedy jeho příchod do ringu. Výsledek však na sebe stále nechává čekat.
"Hej, Howere, tohle nikam nevede. Soupeř se mi nedostavil, tudíž mě vyhlaš vítězem.", nařídí Roukys neméně překvapenému a zneklidněnému rozhodčímu. Hower se škrábe na dvoudenním strništěm porostlé bradě, evidentně hluboce zamyšlen...a pak mávne na bellkeepera, aby ten rozezněním zvonku splnil Roukysovo přání.
Je utnut v půlce gesta.
První temné tóny děsivé theme se zakousnou hluboko do morku kostí všech zúčastněných. Niterné děsy, přes dva měsíce skryty kdesi dole, v zapadlých koutech duší, najednou vyvřou na povrch, když entrance stage zahalí nechvalně známá šedivá mlha.
"To snad ne! Řekni, že to není pravda, Briane!"
"Rád bych, ale nemohu..."
Roukysovi doslova ztuhne úsměv na rtech, a nejen ten. Celé tělo mu vypoví službu a on jen stojí uprostřed ringu jako přimražený, hledě kupředu, do míst, kde se v mlžném oparu pomalu zhmotňuje strašidelná silueta.
Bez varování se zapne titantron. Oba komentátoři, zcela nevnímající všechny podněty okolo sebe, sebou trhnou. Obří obrazovka nejprve neodhalí o nic více, než mlha pod ní, ovšem po pár vteřinách se divákům naskytne pohled na The Jobbera, kráčejícího zákulisím směrem k aréně, aby nastoupil k další prohře, kterou si po show odškrtne ve svém deníčku. Když však prochází okolo záchodů, vyrazí odtamtud náhle jakási veliká temná masa a srazí ho na zem. Rozzuřený Painkiller začne do ležícího Jobbera zběsile kopat, jako by do něj chtěl prokopat díru. Jobber se stočí do klubíčka, aby si chránil břišní oblast, a jen v bolestech čeká, až brutální útok ustane. A záchrana....přijde dřív, než by sám Jobber čekal. Do týla Painkillerovy lebky s křuchnutím udeří železná trubka. Obrovské ruce v černých rukavicích chytí Painkillerův krk a stisknou. Ačkoli je Painkiller sám velký a silný wrestler, nemá nejmenší šanci na jakýkoli kontr. Je mrštěn na zeď a sesune se na zem. Železo udeří do jeho zad jednou, podruhé, potřetí...pak objektiv kamery zakryje cosi černého - a titantron zhasne.
Mlha na entrance stagi se rozptýlí do ztracena...a ten, jehož ukrývala, se ukáže v celé své děsivosti.
"Chlad Nicoty...je věčný.", zazní arénou jako nějaká zvrácená elegie.
"Hrobka tisíce kleteb se téměř stala mou hrobkou. Ale nelze navěky pohřbít někoho, kdo nemůže být zabit. Nicota opět roztáhla svá chapadla apokalypsy nad CZSK a postupně ji pohltí. Už nepřijde žádný hrdinný zachránce, aby vše spasil a navrátil všude klid a pořádek. Éra děsu a nejistoty...je zpět. A myslím, že jsem pro ni nemohl připravit lepší úvod, než jaký jste před chvíli viděli."
Ztracená duše ukáže na nyní vyplý titantron.
Slova se najednou chopí dosud zcela nehybný Roukys.
"T-t-t-to neplatí. Já s ním zápasit nechci."
"Rozhodnutí o tom, zda budeš, či nebudeš zápasit, nepřísluší tobě, lidský hnise. Rozhodčí, zápas právě začal."
Israha odhodí svůj plášť na entrance stage a vyrovnaným krokem se blíží k ringu. Vyděšený Roukys není schopen reakce, jen stojí a třese se. V příštích chvílích ho tvrdý big boot zasáhne do hlavy a pošle ho vrutem k zemi. Maskovaný přízrak svého menšího soupeře zvedá a prudkým corner irish whipem seznamuje s turnbuckly. Roukys se od nich doslova odrazí zpět doprostřed ringu, v tu chvíli je poslán i do protějšího rohu. Tady už ale smíchu zbavenému vtipálkovi začnou v mysli proudit strategické plány na pokračování v zápase. Zneutralizuje sílu irish whipu vyběhnutím po lanech a zkouší získat převahu crossbody blockem. Ovšem jeho 85 kilogramů zdaleka nestačí na to, aby Israhových 130 srazilo k zemi. Travolta je chycen v letu, jako by byl pírko. Israha ho z tohoto scoop úchopu vyhazuje na své rameno a jde na koleno, drtě tím Roukysovo levé rameno shoulderbreakerem.
"Jakkoli nejsem Roukysův fanoušek, Jimmy, v těchhle chvílích je mi ho líto."
"No...v téhle situaci by mi snad bylo líto i Erga, Briane."
Israha naráží Roukysův obličej na své koleno s takovou brutalitou, že Roukysův nos zrudne krví. Dokončit kombinaci, zvanou Blackout, se mu ovšem nepodaří. Roukys podběhne lariat a springboarduje se od prostředního lana. Jeho loket přesně trefí Israhův maskovaný obličej a náraz odhodí Ztracenou duši pár kroků dozadu. Roukys si dá další rozběh o lan...ale nakonec vše končí dalším momentálním triumfem Israhy, který tilt-a-whirl slamem opět dává Roukysovi okusit něco ze své síly a bezcitnosti. Vtipálek leží na zemi a od lan se tentokrát, mnohem těžkopádněji, odráží Israha. Těžký legdrop nakonec ale zatřese jen canvasem, Roukys se briskně odkulí stranou. Israha zůstane sedět na zemi, což Roukys využije k účelnému front dropkicku do jeho hlavy. A další pozice, jíž Eternally Cursed nabyl, pozice ležmo, si říká o standing shooting star press. Roukys tento náročný chvat trefuje přesně. Dokonce je tu pokus o pin...dřív, než rozhodčí Hower klesl na kolena, aby se jal počítat, letěl Roukys vzduchem, jak ho ze sebe Israha odhodil. Roukys se bleskově vyšvihne na ring post a sleduje, co jeho soupeř podnikne...
"Točák? To nemůže myslet vážně...", konstatuje Nelson.
Ovšem Roukys se dojmy CZSK inring komentátora neřídí. Když spatří, že Israha je ve vhodné pozici, odrazí a po elegantním saltu zahákne nohama jeho krk. Tady se však všechny jeho snahy minou účinkem. Israha pokus o dragonranu ustojí a udrží Roukyse na svých ramenech. Tvrdý slingshot reverse thrown powerbomb je to, co následuje. Roukysův zkrvavený obličej zanechá po svém kontaktu s canvasem rudou šmouhu. Israha, jak je jeho zvykem, nedává Roukysovi vůbec žádný prostor ke zotavení, hned ho zvedá a bez sebemneších těžkostí vysazuje na svá ramena, torture rack pozice. Pět, možná šest vteřin tlačí na jeho krk a nohy, vystavuje tím jeho záda tahu, pak dosedne. Roukys se z jeho ramen sveze, jako by vůbec nekontroloval pohyby svého těla. Rozhodčí Hower přistoupí k Israhovi, zřejmě chce zachránit Roukyse od vážného zranění...ale je odstrčen tak prudce, že málem vypadne z ringu. Israha zdecimovaného Roukyse irish whipuje a skloní se...Roukys instinktivně jde po využití této pro něj výhodné pozice, a provádí DDT. I tento maličký úspěch znovu probudí jeho ego a CZSK vtipálek ihned udělá teatrální gesto směrem k divákům...kteří mu dnes výjimečně fandí. Nesleduje, co se děje za jeho zády...
"Vidíš to, Jimmy! Bez problémů se postavit po DDT, chvatu, který v některých případech bývá i konečným chvatem zápasu!"
"Roukys prostě nemá šťastné období..."
Roukys se otáčí - a je chycen pod krk. Israha ho nonšalantně chokebreakeruje, užívaje si bolestné grimasy, která krvavý obličej Roukyse pokryla. A aby toho nebylo málo, Eternally Cursed gorilla pressuje bezmocného Roukyse nad hlavu! V tom momentu se opět sepne Roukysův pud sebezáchovy a Travolta se chytře převáží za Israhova záda. Gamengiri! Kop, který by většinu wrestlerů poslal na zem, donutí Israhu pouze klesnout na jedno koleno. Roukys, cítě šanci, se odrazí od lan a použije chvat, který u něj příliš často vídat nemůžeme, konkrétně tedy shining wizard. Israha se po dvojitém úderu kolenem do hlavy odpotácí do rohu ringu. Roukys si dá velký rozběh, až z protějšího rohu...Mind Eraser! Savate kick, postrádající eleganci, kterou tomuto chvatu je schopen vtisknout Roukys, ovšem nesoucí obrovskou sílu, doslova přibije srandistu k zemi. Spíše reflexivně, než kontrolou myšlení, jde Roukys na nohy....Israha ho double underhookuje...a Cruel Intent končí v hurricanraně, kterou Roukys zázračně z těžké pozice vykouzlil! Israha udělá nedobrovolný přemet, ovšem hned jde zase na nohy...Roukys ho corkscrew dropkickem odhodí až k lanům. V téhle chvíli Roukysovi dojde, že pokud dnes chce opustit arénu zdravý, musí dělat to samé, co jeho soupeř - za žádnou cenu nezastavit svou ofenzivu. Rozbíhá se o lana...a pak jen letí vzduchem, když ho Is backdropuje pryč z ringu. Atleticita předního CZSK highflyera ovšem znovu zaúřaduje a Roukys jistě přistane oběma nohama na apronu...překvapený Israha schytá jeden nepříliš efektní, ale účinný reverse stun gun o lana, což ho donutí udělat pár kroků dozadu. Roukys zatřese lanem, aby vyburcoval diváky...skáče...a pokus o 720 DDT končí v půli, když ho Israha rázně utne tak, že Roukyse, který už po vzdušné ekvilibristice držel front facelock, prostě odhodí. Zápas teď dostal neuvěřitelné tempo. Roukysovi jakoby čerstvá dávka adrenalinu v žilách dodala druhý dech. Umně reversne Israhův sidewalk slam do headscissors takedownu, využívaje tím momenta, které mu Lost Soul dal irish whipem. Israha na zemi opět nezůstane moc dlouho, Roukys zase chce přesný opak...jeho další útok je ovšem utnut ring třesoucím belly-to-belly suplexem, Viscera-style.
"Israha je prostě monstrum. Jedním zničujícím úderem dokáže zastavit i tak skvělou útočnou sérii, jaké nám zde Roukys předvádí..."
"Tak tak, Briane. Jestli jsem se o Roukysův osud někdy bál, je to dnes."
Roukys je na dně. Obličej má zalitý krví, která stále proudí z jeho přeraženého nosu. Poslední suplex, který obdržel, z něj doslova vyrazil poslední zbytky sil. Už není schopen udělat nic proti tomu, že ho Israha zvedá do back-to-belly pozice...a po prázdné chviličce, demonstrující jeho sílu a dominanci, dosedne. A Gateway to Nothingness. Lost Soul jen tak ležérně pokládá na Roukyse, který, zdá se, neví o světě, ruku. 1...2...3.
"Dámy a pánové....zde je váš vítěz. The Lost Soul....Iiiiiiiisrahaaaaaaa!!!"
Přízrak z Nicoty se vztyčí nad svým padlým soupeřem...a pak dojde k něčemu strašlivému. Bezbranný Roukys je náhle uchycen v submission chvatu, který CZSK dosud neviděla. Israha drří Roukyse oběma rukama za hlavu a tlačí směrem dolů, čímž ho dusí, protože tím tiskne jeho dýchací trubici na svou holeň.
"Viděls někdy takovýhle submission, Briane?"
"Viděl...je to gogoplata, používaná velmi často v MMA zápasech, a taky nejnovější trademark move slavného Undertakera. Velmi nebezpečný chvat."
A Brian Nelson má pravdu. Z Roukysových úst se valí krev, ovšem Israha svůj chvat, který pojmenoval An Open Door To Station Oblivion nepovoluje. Roukys už je zcela vláčný, veškerá kontrola nad jeho tělem ho opustila. Krev je všude po canvasu...timekeeper mlátí do zvonku, aby tuto brutalitu zastavil, ovšem všichni ví, že konec bude, až se rozhodne sám Eternally Cursed. A ten mučí Roukyse ještě dobrých 20 vteřin, než konečně povolí.
"Kde jsou sakra doktoři, Jimmy?"
Roztřesení medici se v aréně objeví až tehdy, když z ní znovuobjevivší se monstrum Israha zmizí. Roukys je z ringu odnášen na nosítkách...

Winner: Israha

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Mattitude Mon Jun 02, 2008 11:22 pm

Část 2.


Boš/Cerberus/WidowMaker/Slovakia Warrior segment



Boš kráčí po chodbě, při čemž zahne do úzké chodby se záchody. Chce vejít dovnitř, v ten moment se ale před dveřmi zastaví. Zakroutí hlavou a jde zpět. Poté, co vejde opět na hlavní chodbu je na obzoru Cerberus, který projde kolem Boše s pozdravem: "Zdarec!". Boš jen s znechuceným výrazem v obličeji aniž by odpověděl projde kolem Cerberuse.

Cerberus: "Tss."

Pokračuje chůzí po chodbě, když tu náhle ho z napůl otevřených někdo vtáhne na schodiště. Je to WidowMaker, který nedávno utrpěl poranění žeber ve vzájemném zápase s Gary the Gargantuanem.

WidowMaker: "Klid brácho, to sem já."

Cerberus dá WidowMakerovu ruku ze svých ramen pryč a povídá:

"Taky ses mi přišel vysmát? Jen si posluž."

WidowMaker: "Pššt, nemluv tak nahlas. Jsem tu tajně. Nařídili mi rehabilitaci, při který mimo důležitý jednání nesmím vstoupit do budovy. Mám kliku, že se s tím týpkem v recepci trochu znám a tak mě pustil."

Cerberus: "A co potřebuješ odemně?"

WidowMaker: "Nic důležitýho. Jsi mezi pár lidma, který jsem sem přišel navštívit."

Cerberus: "Takže takový do počtu?"

WidowMaker: "Takhle jsem to vubec nemyslel. Hele, nějak moc ten váš high fly wrestling nežeru. Mám přeci jen nějaký to kilo navíc, ale vždycky si měl můj respekt. Chápeš to? Respekt brácho. Ale to hlavní. Já ti věřím. Ať si políběj prdel ti zkurvysyni, co o tobě píšou ve zlym. Já ti věřim. Vim, že si nic takovýho neudělal a proto máš mou důvěru. Kdybys cokoliv potřeboval, víš moje číslo."

Cerberus: "Uf.. co na to říct. Díky, máš to u mě."

WidowMaker: "Naopak."

Plácnou si. V ten moment se ocitáme před monitory, kde je vysílán záběr různých kamer v CZSK. Objektiv je přímo před tím monitorem, který ukazuje záběr ze schodiště. Náhle je spatřen Slovakia Warrior sedící před monitory, za ním je jakýsi novinář.

Slovakia Warrior: "Diktuji titulek. Cerberus se schází s nezvanými hosty. Hahahaha. Už jen pořídím snímek a vypadá to na dokonalý článek pro vaše noviny."


Hajinek/Shaggz rozhovor



"Dámy a pánové, jsem Kimberly Gardner, a dneš - pane Hajinku! V našem studiu nesmíte kouřit!"
"No tak jo, puso...", Hajinek típne cigaretu o drahou koženou pohovku, na které sedí.
"Ale tak Kim, mělas ho nechat si pokouřit...na dlouhou dobu by to bylo naposledy, protože dost dobře nevím, jak bude kouřit s rozmlácenou hubou, haha.", ozve se Shaggz, který sedí na druhé pohovce, naproti Hajinkovi.
Kim se nadechla k nějaké poznámce, ale Hajinek ji v tu ránu přerušil:
"Tak hele, ty šašku počmáranej. Sice nevím, co má těch tvech 15 Minutes of Brutality znamenat, ale na to ti seru. Tak nebo onak, je to dobrá šance ti udělat na ksichtě facepaint i bez barev, jenom pěstma. A tu si ujít nenechám, ať už mě to stojí, co chce."
Kim se jen rezignovaně zatvářila a nechala dva rivaly, ať rozhovor obstarají sami. Ona už tam v tuto chvíli byla zbytečná.
"To říkáš teď, kriple pankáčská. Teď, když si válíš svoji prdel na tomhle gauči a seš relativně v bezpečí. No, na Kingdom Come to bude jiný. Patnáct minut, tolik času budeš mít na to, abys získal víc pinfallů a submissionů, než já. Dovoleno....haha, no dovoleno je všechno. Jestli vyhraješ, tohle -", ukáže Shaggz na CZSK HC title belt, který má na rameni "-je tvoje. Jestli prohraješ...vysmahneš z hardcore divize a přestaneš fušovat do řemesla pravým extremistům, je ti to jasný?"
"Hahaha, prej extremista. Si myslíš, že když mě naliješ krysí krví, že seš extrémní. Seš extrémní jak tadyhleta buchta vedle mě", ukáže Hajinek na Kim.
"A vůbec, je to nefér. Já chci, abys, když prohraješ, vysmahl z hardcore divize TY."
"Tse, klidně. Já stejně neprohraju, takže si klidně doma hoň ptáka nad falešnou nadějí, že se mě zbavíš, chacha."
"Hele, ty chodící omalovánko. Já nejsem tak zoufalej jak ty, abych si musel honit ptáka sám. Já na to mám svý lidi, víš?"
"Jo? Tu bandu vymaštěnců s čírama na palicích, co za tebou lezou, kudy chodíš? Se pak nedivím, že seš takovej magor."
"Poslední varování! Neser se do nás punkerů, nebo se na Kingdom Come ani nedostaneš!"
"A kdo mě zastaví? Snad ne ty, ty idiote, hahahaha."
To byla pro Hajinka poslední kapka. Ztratil nervy a vrhl se na Shaggze hlava nehlava. Ten se pochopitelně začal bránit a tak se z rozhovoru stala nepřehledná mela, kterou si více než oba zúčastnění odskákalo zařízení studia. Kim jen pokrčila rameny, vypnula hruď a ukázala hluboký výstřih, aby situaci aspoň trochu zachránila, a s úsměvem se rozloučila.
Kamera se vypnula, zatímco Shaggz s Hajinek už byli ze studia pryč, jen zvuky napovídaly tomu, že jejich potyčka pokračuje ještě na chodbě.
"Uf, tahle práce je za trest. Lepší rozhovory by se snad daly udělat i v ústavu pro hluchoněmé...", povzdechla si Kim.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Mattitude Mon Jun 02, 2008 11:23 pm

Část 3.


CZSK Intercity Championship

Crowax vs. SHAQ



„Na řadě je zápas o Intercity titul. Crowax ani SHAQ už svoje vzájemné problémy nechtěli dále odkládat a tak jim bylo vyhověno a dočkali se společného zápasu a Intercity titul bude v sázce.“komentuje Nelson.
„Je to zajímavá situace. Čekalo se, že po neúspěchu ve finále Make Us Better turnaje se tito dva setkají v ringu až na Kingdome Come v zápase o Intercity titul. Ale ten zápas už bude dnes.“doplňuje Freak.
„Uvidíme, jak to celé dopadne, každopádně Crowax už proti SHAQovi obhajoval titul a jestli si dobře pamatujete, tak Crowax měl dost štěstí, že v tom zápase o svůj Intercity pás nepřišel.“vzpomíná Nelson.
„Teď je už ovšem situace trochu jiná, Crowax předtím moc o SHAQovi nevěděl, nechal se překvapit ihned ze začátku zápasu. Já myslím, že tento zápas bude mít naprosto jiný vývoj než ten jejich minulý.“sdílí svůj názor Freak.
„Také očekávám vyrovnanější zápas. No a už stop řečí, protože začíná SHAQova entrance show!“upozorňuje na začátek příchodu SHAQa Nelson.

Na titantronu se objevuje mexická vlajka, začíná hrát SHAQova theme a samotný „Diablo“ SHAQ se už objevuje před diváky! Zůstává stát pod titantronem, zvedá pravou ruku a za ním se objevuje po pravé straně zelený kouř. Poté ruce vystřídá a za ním se objevuje nalevo červený kouř. Nyní má obě ruce nad hlavou a už je mexická vlajka v kouřovém podání kompletní. Tento moment mají fanoušci moc rádi, samotného SHAQa už tolik ne a tak po cestě do ringu schytává nějakou tu nadávku, bučení a pískot. Situace je naprosto jiná u jeho soupeře. Crowax je více než vítán u diváků. Svým tradičním volným soustředěným krokem míří do ringu, svůj Intercity titul má přehozený přes rameno a sleduje diváky v aréně. Leze do ringu, kde si důkladně prohlédne vyššího SHAQa a už leze na ringpost a zvedá pravou ruku se svým titul do vzduchu. Diváci fotí jako zběsilý, třeba je toto poslední Crowaxovo foto s Intercity titulem a nebo fotka bude jako vzpomínka na další úspěšnou Crowaxovu obhajobu.

Rozhodčí si odebral Intercity titul, zvednul ho pro diváky, aby všem bylo jasno o co dnes v tomto zápase jde. Gong zazněl a zápas může začít. SHAQ už jako vždy plný sebedůvěry, povětšinou pramenící z výškové převahy, vyráží okamžitě na Crowaxe. Crowax ovšem ví, že silově se nemůže SHAQovi vyrovnat a tak uhýbá a SHAQovi tak pokus o zaklesnutí nevyšel a ještě ke všemu ho ihned Crowax vzal do headlocku. Samožřejmě, že se z toho SHAQ okamžitě dostal a o nějaké škodě se vůbec nedá mluvit, ale SHAQa trošku vytočilo, že se nedostal Crowaxovi na kobylku. Pokus číslo dva a po něm headlock takedown od Crowaxe. SHAQ okamžitě vstává, ale jenom do rychlého hip-tossu. Po kterém se SHAQ sice rychle zvednul, ale jenom do arm dragu! SHAQ sice ihned vstává, ale je viditelně dost rozzuřen, zato Crowax si vychutnává potlesku od diváku, za jeho povedený začátek zápasu. SHAQ se bez rozmyšlení rozebíhá na Crowaxe, ten se sklání před clothesline, SHAQ se na druhé straně odrazí od provazů a už znova se řítí na Crowaxe, ten udělá pár úkroků zpátky a provádí nečekané drop toe hold! SHAQ přistane krkem na druhém provazu a zůstává přes něj ohnutý. To je přesně ta situace, kterou Crowax má rád. Rozebíhá se na SHAQa a oběma kolena trefuje SHAQova zádá! SHAQ se svíjí na zemi a drží se přitom za svá záda. Crowax na nic nečeká a začne ihned útočit na SHAQova záda! Pár tvrdých kopů a jeden elbow drop dopadly přesně tam kam měly a tak SHAQ radši vstává. Ihned dostává od Crowaxe backhand chop, následovaný tvrdým punchem a dalším backhand chopem. To vše vedlo až k tomu, že se SHAQ dostal až k provazům od kterých ho Crowax irish whipoval a po odrazu SHAQa od provazů provádí tilt-a-whirl backbreaker! SHAQ je na zemi a je tu první cover. Ten nebyl úspěšný, ale ihned poté co ho SHAQ přerušil tak se chytá za svoje záda. Po tvrdém double kneestriku a tvrdých kopech přišel tento backbreaker a SHAQ to viditelně dost cítí. Crowax ho okamžitě zvedá na nohy, SHAQ ho chtěl zaskočit úderem, ale Crowax ho zablokoval, přidal dva svoje punche a provádí Destination, headlock backbreaker, tedy svojí upravenou verzi tohoto chvatu!

„Opět útok na záda SHAQa. Že by plán Crowaxe a nebo jenom náhoda?“přemýšlí Nelson.
„Těžko říct, ale zatím mu to vychází na výbornou. Většího SHAQa nepustil vůbec k ničemu!“doplňuje Freak.

Crowax ani nezkoušel cover, nechtěl se ničím zdržovat a tak zvednul SHAQa, dal mu dva dvakrát tvrdě kolenem do obličej a corner irish whipoval ho. SHAQ zůstal v rohu a Crowax se na něj rozebíhá a trefuje ho krásným running knee strikem! Crowax ještě podržel SHAQa v rohu a otáčí ho zády do ringu. Crowax rychle přeběhne do protějšího rohu, rozebíhá se a je tu další knee strike, ale tentokrát do zad SHAQa! Ten se vymotává z rohu a drží se jednou rukou za svá záda, Crowax se staví za jeho záda a provádí standing dropkick do zad SHAQa. Toho to vystřelí k provazům od nich se jenom tak malinko odhoupne zpět ke Crowaxovi zády napřed a ten mu do nich dává tvrdý elbow strike! Co to má teď Crowax v úmyslu? To je cobra clutch do které teď chytil Crowax SHAQa. Pro SHAQa to není zrovna hezký moment, tento hold mu ubírá dost energie a ještě víc když se z něho snaží dostat! Crowax je stále neoblomný a drží. Určitě nevěří, že by takto mohl ukončit zápas, ale je to určitě dobrý krok k vítězství v zápase. SHAQ se ne a ne z toho dostat. Tohle vymyslel, provedl a stále provádí Crowax na výbornou. Jenomže to není konec! Crowax zvednul v tomto držení SHAQa do vzduchu a provedl mu backbreaker! Crowax jde ihned na cover: 1..2..kick out!

„Ooo, hodně těsné!“vykřiknul Freak.

Crowax zvedá SHAQa na nohy a irish whipuje ho, jenomže je tu reverse a od provazů se odráží Crowax, netrefuje SHAQa clotheslinem, další odraz od provazů a pokus o crossbody, ale SHAQ se nečekaně rychle dokázal skrčit a tak Crowax jenom prolétnul a dopadl na zem ringu, ovšem rychle se zvedá a provádí pár rychlejších kroků ke SHAQovi a skončil dost vysoko nad canvasem ringu a poté se mu opět velice rychle přiblížil. SHAQ totiž provedl hodně nečekaný flapjack a tak tu máme vůbec první útočný moment od SHAQa. Crowax se po dopadu ihned postavil na nohy, trošku vypadal otřeseně a to se jenom zhoršilo, když přišel tvrdý running big boot od SHAQa!

„Páni, teď jsem se bál, aby SHAQ neurazil hlavu Crowaxovi!“vyzdvihnul tvrdost big bootu Freak.

Crowax je na zemi, ovšem SHAQ také, drží se za svá záda, která toho okusila za tento zápas už hodně a tak to vypadá, že bolí při každém pohybu. Rozhodčí začne počítat, ale při čtyřce už jsou oba na nohách, Crowax se rozebíhá a sestřeluje SHAQa clotheslinem. Crowax se snaží rychle dostat momentum na svojí stranu a tak se odráží od provazů a chce opět rychle srazit SHAQa, který se zvedá po předcházející clothesline. Jenomže SHAQ překvapil Crowax a provedl mu nečekaně spinebuster! SHAQ zalehnul Crowaxe, ale čísla tři se nedočkal, také to možná bylo tím, že ten cover nebyl nijak precizní. SHAQ se více věnoval svým bolavým zádům než udržení Crowaxe na lopatkách. SHAQ se zvedá a chvíli po něm i Crowax, je tu irish whig, Crowax podbíhá další big boot od SHAQa, ale po odrazu končí akorát v t-bone suplexu! SHAQ okamžitě leze na ringpost a skáče na ležícího Crowaxe elbow drop! Cover, ten také nebyl úspěšný a tak pokračujeme dál. Vypadá to, že SHAQ už trochu rozhýbal svoje záda a už klečí nad Crowaxem a láduje mu na hlavu jeden úder za druhým. Až rozhodčí ho musí zastavovat! SHAQ tedy zvedá Crowaxe posílá ho do rohu ringu, tam už je u něj a dává mu pár shoulder thrustů. Po nich přichází opět několik tvrdých úderů do obličeje, na žebra, na břicho, no prostě kamkoliv, kde Crowax nechá neodkryté místo! Crowax se sesunul ke zemi a zůstává sedět v rohu. To je přímo výzva pro SHAQa, aby se pokusil ušlapat Crowaxe v rohu a také se tak snaží provést. Rozhodčí ho zastavuje. SHAQ chytá Crowaxe za vlasy a vytahuje ho za ně z rohu a staví ho na nohy. Chytá ho pod krkem a provádí Diabloslam! Sit-out chokeslam zatřásl ringem a SHAQ zkouší cover. 1..2..kick-out! SHAQ si kleká nad Crowaxe a zkouší z něj nejspíše vyškrtit všechny síly odporu, které v něm ještě zůstaly. Rozhodčí musí opět zasáhnout a dává SHAQovi už varování, že ještě jednou bude takhle brutální, tak ho diskvalifikuje. SHAQ zanadává něco španělsky a už zvedá Crowaxe za vlasy. Irish whipuje ho a to vypadá jako kdyby měl v úsmyslu back body drop, jenomže Crowax se těsně před nim zastavil a využil situace a předkloněného SHAQa nakopnul co nejvíce do obličje. SHAQ se samozřejmě okamžitě narovnal, zamotal se a než stačil cokoliv udělat tak už ležel na zádech a Crowax mu držel nohy a zkoušel aplikovat Lion Tamer! SHAQ se ovšem dost brání a tak Crowax nemá s tímto high angle boston crabem moc úspěchu. Crowax vzdal pokus o aplikaci a SHAQ ihned vyskočil na nohy, tam už ovšem na něj čekal Crowax se svým exploder suplexem, který byl znamenitě proveden! Crowax nejde na cover, ale opět pokus o Lion Tamer. Ale tentokrát byl úspěšný! Crowax drží pevně SHAQa v LION TAMERU!! A představte si co to musí být pro SHAQova záda, která toho už mají za sebou více než dost v tomto zápase?! SHAQ se drží a ještě se nevzdal, ovšem je na něm jasně vidět, že by to nejraději udělal! Ještě ale bude bojovat, po milimetrech se posunuje blíže k provazům. Jenomže Crowax je rázně proti! Teď jako kdyby našel ještě nějaké zbývající síly v sobě a zastavil s nimi postup SHAQa ku provazům! SHAQ už nemůže nic dělat, jeho záda jsou v neuvěřitelném tlaku, provazy daleko a Crowax neoblomný! SHAQ se vzdává!! Konec zápasu! Crowax to dokázal! Obhájil proti SHAQovi svůj Intercity titul.

Winner and still Intercity champion: Crowax

„Co rozhodlo? Určitě výborná Crowaxova strategie! Od začátku útočil chytře a připravoval si SHAQa na závěr do Lion Tameru. Jestli jejich první zápas byl v dominanci SHAQa hrubosti a brutality, tak tento druhý svojí chytrostí a vyspělostí v ringu zaslouženě vyhrál Crowax!“analyzuje Nelson.
„Nezbývá než pogratulovat Crowaxovi k obhajobě titulu!“doplňuje Freak.

Crowax dostává do ruky svůj Intercity titul a už ho vítězně zvedá do vzduchu! Diváci slaví s ním. Crowax jim proto ještě pózuje ringpostu se svým titulem.

„Vypněte tu muziku…řekl jsem, vypněte tu hudbu…na příkaz pana Majitele!“ pod titantronem se objevuje pan Leonardo ve své tradiční kožené bundě. Nakonec docílil toho co chtěl, Crowaxova theme utichla a pan Leonardo tak mohl v klidu říct to co má na srdci.
„V první řadě gratuluji Crowaxovi k obhajobě titulu!“málokdy se stane, že by diváci zatleskali něčemu co pan Leonardo řekne. Nyní to byla ta raritní chvíle.
„Crowaxi, předvedl jste slušný výkon a to já vidím rád. Nemyslete si ovšem, že tímto zápasem jste si udělal volno na Kingdome Come. Na Kingdome Come budete mít zápas o Intercity titul….“říká Leonardo a dělá dramatickou pauzu nebo spíše pauzu, aby se mohl zakousnout do svého červeného naleštěného jablka, která vytáhnul z kapsy u bundy.
„…hmmm….jak jsem říkal, bude zápas o Intercity titul. Je to přímo domluveno s panem Majitelem, čili s tím Maxwell ani nikdo jiný nic neudělá! Zápas to bude s mužem, který za poslední době nedělá nic jiného než ohromuje! Nikdo před ním nedokázal utéct, každého s kým za poslední týdny vlezl do ringu, zničil. Nemluvím o nikom jiném než o muži, který zařídil prázdniny pro WidowMakera. Crowaxi, tady je tvůj soupeř na Kingdome Come!“ dořekne Maxwell a už se objevuje za své theme Gary The Gargantuan! V obecenstvu to jenom tak zahučí, Gary je poslední dobou k nezastavení a pro Crowaxe to bude velký oříšek! Crowax v ringu rozdýchává únavu ze zápasu a koukám směrem ke Garymu a panu Leonardovi.

„Páni! To je další zápas, který na Kingdome Come uvidíme. Crowax vs. Gary The Gargantuan o Intercity titul!“křičí Freak.
„To bude ta pravá zkouška pro Crowaxe teprve!“doplňuje Nelson.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Mattitude Mon Jun 02, 2008 11:25 pm

Část 4.

BBC/ Porota segment


„Kolegové, je mi potěšením Vám oznámit, že dnes večer se staneme vítězi.“
Absolutní ticho.
„Jak jsem došel k tomuto výsledku, ptáte se?“
Žádná odpověď.
„Odpověď je lehká, používám logiku a matematiku.“
Nate Hammer Stál u dveří, absolutně nezaujat proslovem Soudce. Vic Ergo, člověk výbušné nátury a nekontrolovatelný člověk, seděl a hleděl doblba. Byl naprosto…znuděn.
„Hele, Soudče. Drž už hubu, je nám jasný, že vyhrajeme, nepotřebujeme, aby nám to vysvětloval nějaký blbštajn, do píči.“
Soudce zbrunátněl, po plánování s Ergem a Hammerem zápasu se jeho vztah k nim změnil až na drzost.
„Ticho, nebo dám vyklidit soudní…do hlavy ne!“
Otevřely se dveře a vešli tři zbývající členové Poroty, hledíce na tři vůdčí osobnosti. První, kdo promluvil, byl Goja.
„Já si myslím, že více hlav více ví. Když se společně domluvíme my všichni.“
Soudce odsekl.
„Kolego, Vy jste tu na pár odkývání jasných věcí, připomínáte mi toho pomalého Pokemona. Radím Vám býti zticha, protože Vy jste prakticky poloviční lemoun.“
Mallory se zasmál.
„Pár slov naše dnešní vítězství nic nezmění, pánové, naše spolupráce.“
Dočkal se odpovědi od Hammera.
„Spolupráce s vámi? Ne, my na vás jen nebudeme útočit.“
Mallory se hned snažil kontraatakovat.
„To by sis zkusil a..“
Ergo se zachechtal.
„Tak co? Zavoláš si někoho na pomoc? Stejně jako při tvé CZSK Champion kariéře?“
„Hej, to byla jen náhoda, já s tím neměl nic…“
Do věci se vložil JUDr.
„Klid, ještě jednou klid, jsme přeci gentlemani. Pointou je…že dnes zkrátka vyhrajeme.“
Členové Poroty souhlasně kývli a Ergo je na půl dechu poslal do hajzlu.

Chosen One/Jedovatá Kobra segment



Kamera nám zabírá ring a v něm stojí Generální manžer CZSK, Maxwell Rufus!

„Dámy a pánové, jak vidíte mám tady s sebou toto losovací zařízení a v něm je celá řada různých gimmick matchů, které jsou ve hře pro dvojici Chosen One a Jedovatá Kobra.“ukazuje Maxwell na plechové kolo, ve kterém je spousta plastových míčků.

„Jak všichni víte, dvojice Chosen One-Jedovatá Kobra se stala vítězi mého speciálního Make Us Better turnaje. A to znamená, že si vybojovali vzájemný zápas na Kingdome Come, který bude o právo na title shot na Intercity titul! A aby to nebylo málo, tak právě dneska jim vylosuji tip zápasu, ve kterém se na Kingdome Come utkají. Na výběr je spousta možností, od Lumberjack matche, přes Table match, Hardcore match, First Blood match, Last Man Standing match, Iron Man match až po já nevím co. Opravdu výběr je neuvěřitelně široký. Už to tady nebudu prodlužovat, jelikož nás čeká dnes večer velký main event, tak aby na něj zbylo dost času. Zvu sem tedy vítěze Make Us Better turnaje, Kobro, Chosene, pojďte sem.“dořekne Maxwell a čeká na příchod obou dvou borců.

A už je tu první z nich, Chosen One nás nenechal dlouho čekat a už si to míří do ringu. Dnes vypadá tak nějak spokojeněji než jindy. Ani pokřiky a nadávky od fanoušků ho nerozhodí, s nikým se nehádá, přímo z něj je cítit sebevědomí. Možná to je tím, že to byl vlastně on kdo vyhrál celý turnaj pro tuto dvojici a nebo možná protože ví, že Kobra nemůže pomalu ani stát, díky zranění které mu sám Chosen udělal asi před třemi-čtyřmi týdny udělal. To už ale znějí AC/DC a přijíždí Jedovatá Kobra. Ani neobjíždí jako tradičně ring, jenom zastaví ihned pod entrance rampou motorku, slézá z ní a míří do ringu. Je vidět, že mu ten Chosenův útok po finále Make Us Better turnaje ze čtvrtka moc ke zlepšení zranění nepomohl. Ihned něco pokřikuje na Chosena a kdyby tam nebyl Maxwell a nezadržel ho rukou, tak by se asi něco semlelo. Zato Chosen ten jenom v neobvyklém klidu vrací zpět Kobrovi jeho ostrá slova. Bez nějakých znatelnějších emocí. Dnes je to jiný Chosen, sebevědomím oplývající neporazitelný Chosen One.

„Tak pánové děkuji, že jste dorazili. Kobro, uklidněte se, svojí šanci na odplatu dostanete na Kingdome Come.“uklidňuje Maxwell Kobru.
„Přejdeme na losování.“řekne Maxwell a už šahá do losovacího kola. Chvíli v něm šmátrá rukou a nakonec vytahuje míček.

Kobra vypadá dost nedočkavě na tento zápas, nejradši by se pustil do Chosen už teď. Chosen na druhé straně nejeví absolutní zájem o toto losování. Myslí si, že i kdyby byl vylosován Tomb of 1,000 Curses, 3 Stages of Death, Dungeon Deathtrap nebo snad i Junkyard Warfare match, tak by vyhrál všechny bez jediné kapky potu!

„Takže…váš zápas na Kingdome Come bude…“říká Maxwell a otevírá při tom míček.
„…heh…čili na Kigdome Come uvidíme Intercity contendership zápas Chosen One vs. Jedovatá Kobra v Last Man Standing zápase!!!!“prozradí Maxwell a v obecenstvu to jenom zahučí. Kobra na sobě nedává moc znát reakci na vylosovaný zápas i když radost mu to viditelně neudělalo a Chosen si s hodně arogantním sebevědomým úsměvem na rtech říká o mikrofon.

„Jak ironické Kobro. Vždyť ty si rád, že vstaneš ráno z postele. Podívej se na sebe, to je úroveň! Ani nemůžeš normálně stát a dostal si Last Man Standing match! Bude mi potěšením tě zničit a smát se ti do očí až se budeš snažit marně zvednout! Radši doufej v zázračný uzdravení, jinak na Kingdome Come ani nepřijížděj!“dořekne Chosen One, odhodí mikrofon a vylézá z ringu. V klidu odchází do zákulisí, nevšímá si lidí, kteří ho zasypávají hromadou nadávek ani Kobry, který na něj z ringu něco křičí. On je ten, který má navrch, on je ten který pokračuje ve své cestě až na vrchol CZSK přesně tak jak slíbil.

Krupy/Venom/Riggins/Trashing Alliance segment


Všechny problémy a vyřešeny v jednom zápase? To byl jeho nejlepší sen.
Ari Riggins si pořádně uvázal boty.
Dokázat, že jsou nejlepší tag teamem v celé CZSK?
Ambice Thrashing Alliance jsou vysoké, nedá se ale říci, že ne neoprávněně, když vyšli z šatny.
Ukázat Hammerovi, tomu praseti a upírovi ulice, že není jen jeho kořistí, že je dokonce něčím větším, než on kdy bude?
Krupy z části věděl, že k dokázání toho už moc nemusí dávat.
Osvědčit se? Být pravým Championem? Ukončit tuhle noční můru jednou provždy?
Texas Venom pohladil svůj titul a těžce oddechl, připraven na zápas, který zde dnes bude muset vybojovat.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Mattitude Mon Jun 02, 2008 11:33 pm

Část 5.




Porota/BBC vs. P182 Trashing Alliance, Krupy, Ari Riggins & Texas Venom




Zní trojnásobné klepnutí soudním kladívkem a poté zní theme, ovšem jiná, než je zvykem u entrance JUDr. Mattituda. Tato totiž patří stable Porota. Do arény vchází všichni členi. CZSK Tag Team šampioni Mgr. Mallory a Bc. Goja, EightMaster a v neposlední řadě leader této stable, JUDr. Mattitude.

Brian Nelson: "Vážení diváci, je čas pro dnešní main event. 6 on 5 handicap match, to je to, co za malý moment odstartuje. Právě můžeme vidět JUDr. Mattituda a za nim ostatní členy, jak kráčí po entrance rampě směrem k ringu.“

JUDr. Mattitude: "Necourejte se sakra, nejdeme si pro důchod ale pro výhru!"

Všichni členi jsou již v ringu.

"I DON’T WANNA DIE, I DON’T WANNA DIE, I DON’T WANNA D-"

Doplňující členi pro první tým jsou zde. Syn ulice Nate Hammer a Karmínový vojáček Vic Ergo za mohutného heatu přichází do arény. BBC jsou skoro sežráni diváky, kolem kterých právě prošli u entrance rampy. Vchází do ringu, kde už společně s Porotou čekají na početně poněkud ochuzený tým. Prvními členy jsou P182 Trashing Alliance. V aréně je slyšet konečně pop a to značí jediné, tento oblíbený tag team vchází právě před zraky diváků. Dvojice, která se v tuto chvíli soustředí na jediné a to na cíl v ringu přávě přichází k ringu. Zůstávají stát před ringem. To už zní theme Krupyho. Bývalý CZSK Champion přichází za poněkud většího popu než u předešlé dvojice k ringu. Plácne si s Pacim a Trasherem a čekají na předpolsedního člena týmu, kterým je Ari Riggins. Tento fanoušky oblíbený, ale zároveň poměrně kontroverzní wrestler přichází do ringu. Jeho entrance je dnes poměrně krátká, dojde ke skupince partnerů a společně již čeká na posledního člena, kterým je CZSK Champion Texas Venom.
Rozbije se sklo a divákům je jasné, co příjde. Na scéně se ukazuje Texas Venom. Nýnejší pop jasnš předčil všechny předešlé. Texas Venom přichází za mohutné podpory do ringu. Při cestě po entrance rampě vyhoví pár šílejícím fanouškům plácnutím. Poté si plácne s dalšími lidmi, tentokrát ale s jeho dnešními partnery, kterými jsou Paci, Trasher, Krupy a Ari Riggins. Tato skupina vchází do ringu. Main event právě začíná.

Všech 11 lidí se tísní po dobré polovině délky celého apronu. Oba týmy se domlouvají na tom, kdo jako první zasáhne do boje. Tým složený z Poroty a BBC, který má v tomto zápase převahu jednoho muže, vysílá EightMastera. Ten proleze mezi provazy do ringu a ihned si kontroluje "vybavení", včetně kalhot, které si výstražně přizvedává. Také druhý tým mocně gestikuluje, aby nakonec do ringu vkročil Trey Trasher z P182 Trashing Alliance, tag teamu, který si tvoří pomalu, ale velice jistě v CZSK velké jméno. Rozhodčí si volá o zvonek, ten zaznívá a zápas může začít.

Brian Nelson: Je to tady Jimmy, main event začíná.
Jimmy Freak: Ano, na tento zápas jsme se těšili a příští minuty nám ukážou, zda Porota a BBC opravdu dokáží spolupracovat natolik, aby porazili tým vedený Venomem, šampionem CZSK, a Krupym, jedním z hrdinů současného rosteru a favorit většiny fanoušků tady v hale i doma u obrazovek.

EightMaster si Trashera s nezájmem ve tváři prohlíží, aby nakonec zaútočil, jeho right hand s nápřahem skoro až ke komentátorskému stolu ale nekončí úspěšně, Trasher se shýbá. EightMaster se hned otáčí, avšak rovnou do pěkného Trasherova arm-dragu, zakončeného obligátním armbarem. Trasher takhle kroutit Masterovou rukou vydrží přibližně 10 sekund, poté se však zajímavým pohybem 8Master napůl postaví a vzápětí se velice důmyslným úskokem z armbaru dostává. Vlažný potlesk diváků. EightMaster nyní přistupuje blíž k Trasherovi a vybízí ho k známému souboji sil. Oba se navzájem svou dlaní zaklesnou do dlaně svého soupeře. Když ale Trasher chce totéž provést i s druhou rukou, EightMaster těsně před kontaktem dlaní uhne a dloubne Trashera do oka. Diváci zabučí a EightMaster se usměje, zadívá se rovnou do kamery a ukáže si ukazovákem na hlavu, na znamení své chytrosti. Už za chvíli však z exkluzivního záběru kamery mizí, to když ho Trasher poslal k zemi Sliding Dropkickem směřovaným do Masterových lýtek. Trey svého soupeře rychle zvedá a irish whipuje do protějších provazů. Master se odráží a Trey zkouší svůj tvrdý SpineTrasher! EightMaster však ve vzduchu dokázal jaksi uskočit, dopadl na nohy a rychlým skokem s nataženou rukou taguje nedočkavého Goju. Goja do ringu doslova vlétne. Jeho první Clothesline se sice Trey vyhne, po odrazu od lan už však Goja zasáhne. Oslavným gestem se zaraduje a už leze na apron a signalizuje Springboard Swinging DDT. Odráží se od provazů, nemá ovšem dost energie a nedokáže Treye dostatečně protočit. Dostává se tím do pasti, ze které vede jen jeden východ - Trey ho přehazuje za svá záda Northern Lights Suplexem a navíc přistává do hezkého bridge. 1...2...kickout. Trey rychle bere Goju za hlavu a dotáhne ho k sloupku, kde taguje Paciho. Ten vylézá na sloupek. Trey mezitím zakroutí Gojovou rukou, Paci na ní tak může hned za moment skočit Double Axe Handle ze sloupku. Goja zakřičí a drží se za rameno. Rychle je ale irish whipován. Místo odrazu se mu však povede se lan zachytit a už má namířeno ke svému rohu, kde míjí nataženou ruku Vica Erga a taguje Mgr. Malloryho. Ergo na něj cosi křikne. Mikrofony kolem ringu to sice nezachytily, bylo to však jistě něco vulgárního, takže jsme o moc nepřišli. Mallory chce sejmout Paciho Clothesline, ten se ale shýbá a zachytí ruku běžícího Malloryho. Následuje kop kolenem do magistrova břicha a rychlé zvednutí do Military Pressu. Letmý úsměv do kamery je předzvěstí Military Spineru! 1...2...kickout. Mallory to po jednom neúspěchu nevzdává a znovu se na Paciho rozběhne. Rychlý Drop Toe Hold ho ale posílá zpátky na canvas. Paci zasahuje Standing Elbow Drop a chystá se tagovat do ringu Texas Venoma. Mallory ale skočí po Paciho nohách, a nepustí ho k sloupku, kde Venom čeká. Mallory udeří Paciho do kotníku a ten zařve bolestí. Vytrhne svou nohu z Malloryho držení a už ho nezajímá Venom čekající na tag. Cítí potřebu uhodit Mikea rovnou do obličeje a tak napřáhne k velkému right handu. Mallory se však sklání a Paci promachuje. Na chvíli nabídne soupeři nechráněná záda a je za to ztrestán. Half Nelson Suplex! Jimmy Freak zajásá nad hezkým provedením, rozhodčí mezitím počítá. 1...2...kickout.
Paci se rozebíhá ke svému sloupku a taguje CZSK Championa, Texase Venoma, to už dostává arénu do varu. Mgr. Mallory též taguje, tím není nikdo jiný, než samotný JUdr. Mattitude. Často se spolu nesetkali, teď je ale ta správná možnost poměřit své schopnosti muž na muže. Následuje lock-up, ve kterém jasně vítězí CZSK Champion a s Capture Suplexem hned Soudce přehazuje. Mattitude se po pádu netváří zrovna nijak šťastně, dopadl ale čistě na záda, netrvá mu tedy dlouho se zvednout Venom už v tu chvíli má jednu jeho ruku v half nelson pozici, snaží se z toho ale rychle udělat full, to mu soudce nedovolí. Elbowem ho chvilkově omračuje a po vymanění provádí European Uppercut, po čemž CZSK Champion trochu couvl a Mattitude hned na to provedl trochu nepovedený Superkick, ten trefil Venoma jen do hrudě, a těžce minul původně plánovanou čelist. Spustilo to ale ve Venomovi jakousi ofenzívu a ten se Soudce pokusil bleskově srazit Lariatem, nevyšlo mu to ale dle představ a nejen, že JUDr. bez problémů uhnul, ale také stihl tagovat Goju, k nepotěšení všech fanoušků, co čekali, že Soudce také něco předvede. Sám Venom je trochu zklamán, na Goju je ale připraven, dokud ho z koutu nepožádá Paci o tag. Tomu vyhovuje, i když to je jen pár minutek, co v ringu řádil.
Oba, jak Goja, tak Paci hned po tagu vylétly z rohů a vrhli se na sebe. Paci má sice silovou převahu, bakalář z poroty ale k zemi jít nehodlá, na dnešek se pořádně připravil a s lehkostí se vyhýbá Paciho Airwave kicku. Za jeho zády se Goja hbitě pokouší Pacimu podrazit nohy, aby mohl nasadit Ankle Lock a udržet ho na zemi. Masked Freak má ale mnoho štěstí, že se ocitl blízko provazů a jednou rukou se jich přidržel, tím dokázal udržet svou rovnováhu, aby Goju hned odkopl a přitom mohl hned navázat útokem. Po rychlém vzpamatování z tísně se otáčí a uděluje Gojovi na holou hruď tvrdý chop. Bakalář nepotěšeně zasyčel, spolkl ale bolest a pokusil se to Pacimu okamžitě vrátit, jasně zamýšleje kraťoučkou chop battle. Paciho reflexy jsou však v tomto momentu o malounko rychlejší a Arm Twistem dostává Goju do šlamastyky. I když se chce bakalář bránit, Tom DeLonge ho slídní Knee strikem do břicha. Na okamžik byla Gojova defenziva tatam a Paci toho využívá, pouští jeho ruku, chytá pořádně kolem krku, druhou za stehno a švihne s ním přímo na své koleno do Gutbusteru. JUdr. hlásí nějakou poznámku o vybarvení kanvasu obědem, Goja ale jeho předpověď zatím neplní, doufejme, že tomu tak nebude ani poté. Krátce se poválel na zemi, než mu Paci pomohl vstát, ale ihned reaguje, ne zrovna čestným způsobem. Z úhlu pohledu, kdy rozhodčí nemohl vidět, co se děje, stáhl Goja Pacimu masku přes oči a tím ho vyvedl z jeho tradiční soustředěnosti. Vymanil se z jeho držení a rychle běží ke svému rohu, tagovat někoho ze svých.K jeho smůle ho ale Paci stihl zachytit za kotník a kompletně tak zmizel balanc jeho soupeře, Goja se rozplácl o zem. A Paci rychle taguje Krupyho! Goja se zvedá, ale to už je pozdě.
Krupy rychle přeskakuje provazy.Goja zkouší štěstí s running Crossbody, ale je chycen a za chvíli letí za Krupyho záda zásluhou Fallaway Slamu. Krupy vybízí diváky k větší aktivitě a očividně si chystá svůj finisher, HighDriver. Rozbíhá se, Goja se mu však vyhýbá nádhernou piruetkou. Poté co se Krupy otočí, vyhýbá se tvrdému Forearm Smashi a naopak zasahuje Goju European Uppercuttem. Zvedá Goju a posílá ho proti provazům, kde se Gojových zad dotkne blind tagem Ergo. Goja přeskakuje Leap Frogem Krupyho, snažícího se o Back Body Drop, Krupy se chce odrazit o provazy u sloupku Erga a spol, ale Hammer vkládá své koleno mezi prostřední a vrchní provaz a trefuje Krupyho do zad. Goja toho využívá a provádí Pumphandle Suplex! Nejde však ani pro pin, když ho z ringu doslova vyhání Ergo, který je po předešlém blind tagu "legálním" co se týká pobytu v ringu. Ergo provádí na Krupym Spinning Belly to Belly Suplex a rychle taguje Hammera. Ergo poblíž sloupku chytá Krupyho do pozice wrestlingovému fanoušku známé jako Fisherman a z této pozice ho proroluje až do Fisherman Powerplexu! 1...2...Ari Riggins skočil skrz provazy aby zastavil pin. Neměl to však dělat, neboť když se otočil za sebe, Hammer si ho vzal rovnou do Flapjacku, ze kterého ho shodil přímo obličejem vstříc svému bicepsu.

Jimmy Freak: Go to ..... píp.
Brian Nelson: Hehe, dobrý Jimmy.
Jimmy Freak: Ne, takto se ten chvat vskutku jmenuje.
Brian Nelson: Eh...

Ergo signalizuje na Hammera jakýmsi gestem co bude následovat. A okamžitě uzavírá Rigginse do pozice vhodné na Curb Stomp.

Jimmy Freak: Co dělá Hammer?!! Jde, jde... na sloupek?!
Brian Nelson: Ne, tohle nechci vidět...

Hammer už je na sloupku a zařve směrem k Rigginsovi posměšnou frázi "Say hello to a wheelchair, bitch!". OVŠEM! Stává se cosi nepředvídaného. Judr. Mattitude plácne Hammera přes záda! Hammer na něj nevěřícně kouká, ale soudce nasadí obličej typu "Neboj, vím co dělám" a vleze skrz provazy do ringu. Hammer je na sloupku stále jako opařený a to co uvidí ho překvapí. Mattitude dokráčí poklidnou chůzí, při které kontroluje stále ležícího Krupyho, až k Rigginsovi v Ergově držení. Rozhlédne se do davu, teatrálně si očistí podrážky obou bot a elegantním Standing Duble Foot Stompem zakončuje kombinaci, kterou BBC nazývá Say Hello to a Wheelchair I. Ergo do poslední chvíle nevěděl co Judr. chystá a stejně tak Hammer. Soudce se culí a nabízí Ergovi high five, ten na něj ale hledí jako na magora a netečně ho obchází směrem na apron. Soudce zakroutí hlavou a zalehne Rigginse. To už ale Krupy dávno vstal a pin rychle přerušuje, vlastně ještě dřív, než rozhodčí začal počítat.
Rychle běží pro tag a v ringu tedy s Mattitudem končí Trey Trasher. Než se Soudce po krátké euforii stačí nadít, už se prolétl ve SpineTrasher. Že by se rychle zvedl, tak to nevypadá, Trey mu jako správný lidumil pomáhá, omámeného Mattituda ale nijak nešetří a používá to nejsilnější ze svého arsenálu, Blow Ya Head Off! Porota doslova vyjekla, když sebou Soudce praštil o ring. Trashe si jde pro pin! 1..2..rope break! Mattitude z posledních sil sáhl na provaz!
Mattitude je na zádech, ale to už do ringu vtrhl Mgr. Mallory a vrhl se na Treye. Tvrdým kopem špičkou boty do břicha si jej připravil na svůj finisher. Worship to Anarchy! 1...2...Venom skopl Malloryho dolů z Treye a rychle provedl Texas Cutter! Udělal ale chybu. Chvíli hypnotizoval padlého Malloryho svým zrakem a nedával pozor. Jen co se pak otočil za sebe, už byl v Straight Jacket. Vzápětí už padal na hlavu v tvrdém DDT, Sweet nightmare, bitch! To už ale zbytek osazenstva nevydržel a mění se to v jeden velký scramble, ring je přeplněný wrestlery, je jich tam všech jedenáct.

Brian Nelson: Tomu říkám brawl...

Kamera se chvíli věnuje Ergovi, rozdávajícímu Venomovi jednu ránu za druhou, vzápětí přepne na druhou stranu ringu, kde je Krupy opřený o provazy a utíká proti němu Hammer. Tvrdou Clothesline přehazuje Krupyho přes provazy, přičemž přes ně sám přepadává. Goja neví co by a tak se rozhodne jít Hammerovi na pomoc mimo ring. Tím ale vyvolá masovou reakci a už za několik desítek sekund je vedle ringu 10 z 11 zápasníků. Jen Ari Riggins leží trochu zapomenutý u jednoho ze sloupků a stále ještě chytá dech po ohavné variaci Curb Stompu, jejíž obětí se před nedlouhou dobou.
Mattitude se válí u ringu, poté co se vykutálel ven, zbylých devět borců se mlátí hlava nehlava. Nakonec se terčem Venoma stane Goja a po několik chopech je irish whipován o apron. Tvrdě se o něj udeří a Venom mu hned pomáhá do ringu. Nebylo to ale myšleno jako přátelské gesto. Když se totiž Goja vzpamatoval a otočil se, byl sražen k zemi Dealmasterem!
A než stačí Porota či BBC vtrhnout do ringu a zachránit situaci..
1..2..3!

Winners: Texas Venom/Krupy/ Ari Riggins/ P182 Thrashing Alliance

Brawl se hned rozpustil, Ergo s Hammerem totiž nepříliš potěšeně okamžitě zmizeli do zákulisí. Eightmaster s Mallorym pomáhají Soudci na nohy a do zákulisí, Goja se za nimi tak tak potácí s prosbou, aby mu také pomohli.
A CZSK Champion společně s ostatními býherci překvapivě oslavuje v ringu, je to jedna z prvních mála situací, kdy se nestará, co má v plány Bridges Burnin‘ Company. Krupy pomáhá na nohy Rigginsovi, ten se tváří spokojeně, sám ale tuší, že nebude plně spokojen, dokud tím na zemi nebude JUDr. Mattitude. A Thrashing Alliance? Ti po oslavě opouští ring, Trey si z komentátorského stolu nezapomněl vzít doutník, který si tam potichu uložil na začátku zápasu.

Na show pracovali:

Fallen Angel/Sengoku G: BBC/Porota segment, Krupy/Venom/Riggins/Trashing Alliance segment, ME

Israha: Opening promo, Opener, Hajinek/Shaggz rozhovor

Mattitude: Boš/Cerberus/WidowMaker/Slovakia Warrior segment

p.herca: Intercity championship, Chosen One/Jedovatá Kobra segment

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Crowax Tue Jun 03, 2008 3:47 pm

Tak Lost Soul je konecne zpatky - cekal sem,ze se uz co nejdrive vrati,ale rekl bych spise na Kingdome Come nez v bezne weeklys. No kazdopadne navrat to byl ve velkem stylu a Roukys dostal,co se do nej veslo....

Co se meho zapasu tyce - prekvapil me booking samotneho prubehu zapasu,protoze sem se moc casto (ne-li vubec ne) nedostal az tak k velke dominanci behem singles zapasu.... Vysledek sem ocekaval vzhledem k tomu,co ceka moji postavu v budoucnu...

Dale bych chtel rict,ze tri zapasy na jednu show se mi preci jenom zda malo.Urcite to bylo zapricineno tim velkym Main Eventem,kde bylo vlastne 11 wrestleru,ale myslim,ze by se dal najit nejaky vhodny one on one match na ukor jednoho ze segmentu...

A kdyz uz jsem u segmentu,tak ten s BBC a Porotou byl asi nejlepsi. Nemuzu si pomoct,ale kazda konfrontace Judra s nejakym clenem BBC skonci proste nejakou vtipnou hlaskou nebo situaci...

A Main Event byl jeden z nejlepsich za posledni dobu - sice se jednotlivi wrestleri nedostali na nejaky delsi usek do ringu,ale samotny spad zapasu a soudcovo zapleteni do finisheru BBC tomu dodalo na zajimavosti...
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  MadWarrior Tue Jun 03, 2008 10:54 pm

takze ... hehe, opener me hned nasral Laughing óóó můj bože gogoplata v CZSK, co tim sledujes Israho? Laughing takze vsecky vyzyvam aby se odted pouzivali jako reversal na gogoplatu Grapefruits Claw, snad ho to prestane bavit lol3 tak dal dobry dost me bavej tedko segmenty mezi Porotou a BBC, takovy dve protikladny stable, ma to vtip to se mi libi. hah Last Man Standing sem teda necekal, taky sem necekal takovou zmenu chovani u moji postavy, ale myslim ze to bude jen docasny, nez se vyskytne zase nejaka prohra Laughing ME byl slusnej na to kolik tam bylo lidi, myslim ze JUDrova verze BBC finisheru nezustane v pristi show bez odezvy, ale popravde jsem cekal nakou vetsi zapletku ke konci, lec zapas skoncil normalne Laughing

zareaguju jeste na Crowaxe, ze tri zapasy sou malo, mozna bych souhlasil, vsimnul sem si ze vetsinou kdo ma segment, nema zapas a obracene, krome main eventeru ... to dost dobre nechapu (pokud zrovna neni narvanej card) tak proc kdyz je teda takovej hromadnej battle, nedat nejakej match i wrestlerum co sou v segmentech?
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Israha Tue Jun 03, 2008 10:57 pm

MadWarrior napsal:takze ... hehe, opener me hned nasral Laughing óóó můj bože gogoplata v CZSK, co tim sledujes Israho? Laughing takze vsecky vyzyvam aby se odted pouzivali jako reversal na gogoplatu Grapefruits Claw, snad ho to prestane bavit lol3

Krucinál, úplně normální submission to je, co furt všici máte? Laughing
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Krupy Tue Jun 03, 2008 11:04 pm

Israha napsal:
MadWarrior napsal:takze ... hehe, opener me hned nasral Laughing óóó můj bože gogoplata v CZSK, co tim sledujes Israho? Laughing takze vsecky vyzyvam aby se odted pouzivali jako reversal na gogoplatu Grapefruits Claw, snad ho to prestane bavit lol3

Krucinál, úplně normální submission to je, co furt všici máte? Laughing

Tak ja som to Isovi pisal na ICQ,ze ten otrasny chvat uz mame aj v nasom milovanom E-Fede...a neni nahodou illegal? Laughing
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Israha Tue Jun 03, 2008 11:06 pm

Krupy napsal:
Israha napsal:
MadWarrior napsal:takze ... hehe, opener me hned nasral Laughing óóó můj bože gogoplata v CZSK, co tim sledujes Israho? Laughing takze vsecky vyzyvam aby se odted pouzivali jako reversal na gogoplatu Grapefruits Claw, snad ho to prestane bavit lol3

Krucinál, úplně normální submission to je, co furt všici máte? Laughing

Tak ja som to Isovi pisal na ICQ,ze ten otrasny chvat uz mame aj v nasom milovanom E-Fede...a neni nahodou illegal? Laughing

No, naštěstí stále ještě o movesetu své postavy a způsobu, jakým bude ukončovat zápasy, rozhoduji já Laughing
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  MadWarrior Tue Jun 03, 2008 11:09 pm

Israha napsal:
MadWarrior napsal:takze ... hehe, opener me hned nasral Laughing óóó můj bože gogoplata v CZSK, co tim sledujes Israho? Laughing takze vsecky vyzyvam aby se odted pouzivali jako reversal na gogoplatu Grapefruits Claw, snad ho to prestane bavit lol3

Krucinál, úplně normální submission to je, co furt všici máte? Laughing

hochu tohle neni zadnej normalni submission, tohle je ultimate submission z MMA (jeste k tomu nechutnej) a rikam ti, jestli se nekdy potkame v CZSK v ringu, rozmasiruju ti Grapefruits Claw vis co? Laughing pokud to nekomu nevadi, ze na nem budes aplikovat tenhle kentus, tak me jo lol3
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  MadWarrior Tue Jun 03, 2008 11:11 pm

Israha napsal:
Krupy napsal:
Israha napsal:
MadWarrior napsal:takze ... hehe, opener me hned nasral Laughing óóó můj bože gogoplata v CZSK, co tim sledujes Israho? Laughing takze vsecky vyzyvam aby se odted pouzivali jako reversal na gogoplatu Grapefruits Claw, snad ho to prestane bavit lol3

Krucinál, úplně normální submission to je, co furt všici máte? Laughing

Tak ja som to Isovi pisal na ICQ,ze ten otrasny chvat uz mame aj v nasom milovanom E-Fede...a neni nahodou illegal? Laughing

No, naštěstí stále ještě o movesetu své postavy a způsobu, jakým bude ukončovat zápasy, rozhoduji já Laughing

to rozhodujes, ale zrovnatak muze nekdo protestovat proti tomu aby si to na nem aplikoval ... tak udelame anketu, kdo je proti a kdo ne, kdyz bude vetsina tak mas smulu Laughing protoze tohle proste neni klasickej wrestlingovej submission i kdyz to dela mlok
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Israha Tue Jun 03, 2008 11:36 pm

MadWarrior napsal:
Israha napsal:
MadWarrior napsal:takze ... hehe, opener me hned nasral Laughing óóó můj bože gogoplata v CZSK, co tim sledujes Israho? Laughing takze vsecky vyzyvam aby se odted pouzivali jako reversal na gogoplatu Grapefruits Claw, snad ho to prestane bavit lol3

Krucinál, úplně normální submission to je, co furt všici máte? Laughing

hochu tohle neni zadnej normalni submission, tohle je ultimate submission z MMA (jeste k tomu nechutnej) a rikam ti, jestli se nekdy potkame v CZSK v ringu, rozmasiruju ti Grapefruits Claw vis co? Laughing pokud to nekomu nevadi, ze na nem budes aplikovat tenhle kentus, tak me jo lol3

Tohle fórum se mě systematicky snaží zničit... Laughing
No, žerty stranou a pojďme to řešit vážně. Nelíbí se ti ten chvat, hodně lidem také ne...no dobře, dá se to pochopit. Ovšem je to pádný důvod, proč jej nepoužívat? V žádném případě.
Že to není wrestlingový submission? A to vadí? CZSK je fantasy federace, takže se (samozřejmě do určitých mezí) nemusí ohlížet na omezení, spíše naopak by měla ze zajetých standardů "reálných" federací poněkud vystupovat. Vůbec neřešme, že ho dělá ten strašlivě nepoužitelný, starý a gramlavý Undertaker...já to beru jako jednoduchý, a maximálně efektivní, tvrdý submission. A takový se k mé postavě hodí.
Eat me alive...
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  MadWarrior Tue Jun 03, 2008 11:41 pm

Israha napsal:Tohle fórum se mě systematicky snaží zničit... Laughing
No, žerty stranou a pojďme to řešit vážně. Nelíbí se ti ten chvat, hodně lidem také ne...no dobře, dá se to pochopit. Ovšem je to pádný důvod, proč jej nepoužívat? V žádném případě.
Že to není wrestlingový submission? A to vadí? CZSK je fantasy federace, takže se (samozřejmě do určitých mezí) nemusí ohlížet na omezení, spíše naopak by měla ze zajetých standardů "reálných" federací poněkud vystupovat. Vůbec neřešme, že ho dělá ten strašlivě nepoužitelný, starý a gramlavý Undertaker...já to beru jako jednoduchý, a maximálně efektivní, tvrdý submission. A takový se k mé postavě hodí.
Eat me alive...

no podivej, to ze by sme meli lisit od realnejch federaci, je tvuj nazor, ale neni to nejaky pravidlo pro fantasy wrestling ... v tom pripade delate neco jinyho nez rikate, kdyz se wrestler prihlasuje do e-fedu tak koukate hlavne na jeho moveset a pokud se vam nelibi, chcete aby ho kvuli tomu menil, a pokud se teda me treba a vice lidem nelibi tvoje gogoplata tak mame smulu a je to v poradku? to je podle me mereni ruznym metrem ... v tom pripade ja si tedko du zmenit finisher na bodnuti vidlickou do hlavy a ty nebudes protestovat?
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Israha Tue Jun 03, 2008 11:53 pm

MadWarrior napsal:
Israha napsal:Tohle fórum se mě systematicky snaží zničit... Laughing
No, žerty stranou a pojďme to řešit vážně. Nelíbí se ti ten chvat, hodně lidem také ne...no dobře, dá se to pochopit. Ovšem je to pádný důvod, proč jej nepoužívat? V žádném případě.
Že to není wrestlingový submission? A to vadí? CZSK je fantasy federace, takže se (samozřejmě do určitých mezí) nemusí ohlížet na omezení, spíše naopak by měla ze zajetých standardů "reálných" federací poněkud vystupovat. Vůbec neřešme, že ho dělá ten strašlivě nepoužitelný, starý a gramlavý Undertaker...já to beru jako jednoduchý, a maximálně efektivní, tvrdý submission. A takový se k mé postavě hodí.
Eat me alive...

no podivej, to ze by sme meli lisit od realnejch federaci, je tvuj nazor, ale neni to nejaky pravidlo pro fantasy wrestling ... v tom pripade delate neco jinyho nez rikate, kdyz se wrestler prihlasuje do e-fedu tak koukate hlavne na jeho moveset a pokud se vam nelibi, chcete aby ho kvuli tomu menil, a pokud se teda me treba a vice lidem nelibi tvoje gogoplata tak mame smulu a je to v poradku? to je podle me mereni ruznym metrem ... v tom pripade ja si tedko du zmenit finisher na bodnuti vidlickou do hlavy a ty nebudes protestovat?

Teď mám pocit, žes trochu špatně přirovnal...je rozdíl, když je něčí moveset nekonzistentní, chudý nebo naopak nesmyslně široký, neodpovídající charakteru postavy, etc. a když je, řekněme, kontroverzní. V prvním případě je změna nutná, protože není žádným tajemstvím, že takovéto movesety srážejí použitelnost wrestlera velkým způsobem. V tom druhém...no, řeknu tolik, že i kdyby měla nějaká postava moveset, v kterém by se mi nelíbil jediný chvat, klidně ji pustím dál, pokud v tom movesetu najdu kvalitu.
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Mike_From_Hell Wed Jun 04, 2008 12:20 am

??????????????????????

ved Gogoplata je super, ale nie ako finnisher (Mlok)

Z e-fedu som si precital len veci v ktorych som ja, ale fakt skvelá práca... ME na velmi vysokej urovni... skoda ze nepracujete niekde vo wwe aspon by tam bola normalna storyline.... vsetok respekt chlapi Very Happy
Mike_From_Hell
Mike_From_Hell
Rated E For Exclusive
Rated E For Exclusive

Poeet p?íspivku : 3644
Age : 33
Localisation : Edge of Insanity
Registration date : 08. 05. 07

http://www.suw.estranky.cz/

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  MadWarrior Wed Jun 04, 2008 12:24 am

Israha napsal:Teď mám pocit, žes trochu špatně přirovnal...je rozdíl, když je něčí moveset nekonzistentní, chudý nebo naopak nesmyslně široký, neodpovídající charakteru postavy, etc. a když je, řekněme, kontroverzní. V prvním případě je změna nutná, protože není žádným tajemstvím, že takovéto movesety srážejí použitelnost wrestlera velkým způsobem. V tom druhém...no, řeknu tolik, že i kdyby měla nějaká postava moveset, v kterém by se mi nelíbil jediný chvat, klidně ji pustím dál, pokud v tom movesetu najdu kvalitu.

dobre uznavam to s tim movesetem, ale nevyjadril ses k ty vidlicce do hlavy, to je taky ultimate move Very Happy
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Israha Wed Jun 04, 2008 12:35 am

MadWarrior napsal:
Israha napsal:Teď mám pocit, žes trochu špatně přirovnal...je rozdíl, když je něčí moveset nekonzistentní, chudý nebo naopak nesmyslně široký, neodpovídající charakteru postavy, etc. a když je, řekněme, kontroverzní. V prvním případě je změna nutná, protože není žádným tajemstvím, že takovéto movesety srážejí použitelnost wrestlera velkým způsobem. V tom druhém...no, řeknu tolik, že i kdyby měla nějaká postava moveset, v kterém by se mi nelíbil jediný chvat, klidně ji pustím dál, pokud v tom movesetu najdu kvalitu.

dobre uznavam to s tim movesetem, ale nevyjadril ses k ty vidlicce do hlavy, to je taky ultimate move Very Happy

No, řekněme, že gogoplata mi přijde přeci jen trochu více wrestlingová, i když fanoušci starého Abdullaha by mohli protestovat, že více sedí ta vidlička Laughing
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  MadWarrior Wed Jun 04, 2008 12:40 am

Israha napsal:No, řekněme, že gogoplata mi přijde přeci jen trochu více wrestlingová, i když fanoušci starého Abdullaha by mohli protestovat, že více sedí ta vidlička Laughing

ok, pokud se ke me nikdo neprida, tak sem ochotnej tu gogoplatu prekousnout pokud se v shows nebude popisovat jak se po tom wrestlerum rine krev z huby Laughing ale nezmeni to nic na mojem nazoru ze to je ultimate submission, kterej do wrestlingu nepatri
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  FallenAngel Wed Jun 04, 2008 4:39 pm

MadWarrior napsal:
Israha napsal:
MadWarrior napsal:takze ... hehe, opener me hned nasral Laughing óóó můj bože gogoplata v CZSK, co tim sledujes Israho? Laughing takze vsecky vyzyvam aby se odted pouzivali jako reversal na gogoplatu Grapefruits Claw, snad ho to prestane bavit lol3

Krucinál, úplně normální submission to je, co furt všici máte? Laughing

hochu tohle neni zadnej normalni submission, tohle je ultimate submission z MMA (jeste k tomu nechutnej)
a rikam ti, jestli se nekdy potkame v CZSK v ringu, rozmasiruju ti Grapefruits Claw vis co? Laughing pokud to nekomu nevadi, ze na nem budes aplikovat tenhle kentus, tak me jo lol3
Proboha, tak hloupý argument jsem snad ještě neslyšel. A z čeho asi vznikl submission wrestling? Okopírovanýma chvatama z bojových sportů jako judo a podobné...Nebo mi snad chceš říct, že judisti se na sebe jenom koukali, dokud nepřišel nějaký wrestler s Armbarem a podobnýma základama? A dneska dělá Armbar každý druhý wrestler.

PS - Kimura je taky z juda a v současnosti je to jeden z top submission finisherů na indy scéně...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  MadWarrior Wed Jun 04, 2008 8:01 pm

FallenAngel napsal:
MadWarrior napsal:
Israha napsal:
MadWarrior napsal:takze ... hehe, opener me hned nasral Laughing óóó můj bože gogoplata v CZSK, co tim sledujes Israho? Laughing takze vsecky vyzyvam aby se odted pouzivali jako reversal na gogoplatu Grapefruits Claw, snad ho to prestane bavit lol3

Krucinál, úplně normální submission to je, co furt všici máte? Laughing

hochu tohle neni zadnej normalni submission, tohle je ultimate submission z MMA (jeste k tomu nechutnej)
a rikam ti, jestli se nekdy potkame v CZSK v ringu, rozmasiruju ti Grapefruits Claw vis co? Laughing pokud to nekomu nevadi, ze na nem budes aplikovat tenhle kentus, tak me jo lol3
Proboha, tak hloupý argument jsem snad ještě neslyšel. A z čeho asi vznikl submission wrestling? Okopírovanýma chvatama z bojových sportů jako judo a podobné...Nebo mi snad chceš říct, že judisti se na sebe jenom koukali, dokud nepřišel nějaký wrestler s Armbarem a podobnýma základama? A dneska dělá Armbar každý druhý wrestler.

PS - Kimura je taky z juda a v současnosti je to jeden z top submission finisherů na indy scéně...

jeeezis, nikdo netvrdi ze je submission wrestling je odkoukanej z filmu, nebo ze si ho nekdo sam vymyslel (mimochodem sem se tam spatne vyjadril, nemyslel sem jako "normalni" wrestlingovej a "ultimatni" z bojovejch sportu, myslel sem to obecne, nebo mi snad chces tvrdit ze neni rozdil mezi Armbarem a Gogoplatou a jejich ucinosti) ... btw vim ze je to puvodne judistickej submission, ale jako je plno veci co se bezne pouzivaj v bojovejch sportech a ve wrestlingu se nepouzivaj, zrovnatak plno submissions a ja doufal ze gogoplata zustane mezi nima, ze to pouzivaj na indy mi je celkem jedno, kdyz se to pouziva i v WWE, me se to proste nelibi ... ale jak sem rekl, pokud sem sam, tak to prejdu, ale ozvat se snad muzu ne?
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  FallenAngel Wed Jun 04, 2008 9:06 pm

Jistě že se můžeš ozvat, já taky nic jiného neřekl. Já to třeba mám rád, když se submissiony z bojových sportů pronikají do wrestlingu a vlastně nejen submissiony. Ono když se na to člověk podívá, tak polovina chvatů vznikla právě z takových sportů (German nebo Belly to Belly Suplex a všelijaké ty facelocky ze zápasu, STO z juda, různé ty akrobatické kicky z Jiu Jitsu a takhle...) a jsem rád, když vidím, že to proniká do wrestlingu, páč vypadá to potom víc reálně. Ale samozřejmě chápu, že se to nemusí líbit každému, jako koneckonců cokoli...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  MadWarrior Wed Jun 04, 2008 9:19 pm

FallenAngel napsal:Jistě že se můžeš ozvat, já taky nic jiného neřekl. Já to třeba mám rád, když se submissiony z bojových sportů pronikají do wrestlingu a vlastně nejen submissiony. Ono když se na to člověk podívá, tak polovina chvatů vznikla právě z takových sportů (German nebo Belly to Belly Suplex a všelijaké ty facelocky ze zápasu, STO z juda, různé ty akrobatické kicky z Jiu Jitsu a takhle...) a jsem rád, když vidím, že to proniká do wrestlingu, páč vypadá to potom víc reálně. Ale samozřejmě chápu, že se to nemusí líbit každému, jako koneckonců cokoli...

ja to mam rad do urcity miry, podle me nektery chvaty do wrestlingu nepatrej, ale jak si rekl, je to vec nazoru, pokud nekdo nahlizi na wrestling vic jako na sport, nez jako na zabavu tak bude pro, aby se to prolinalo s bojovejma sportama, ale ja na wrestling pohlizim trosku jinak
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Texas_Venom Sun Jun 08, 2008 5:55 pm

Tak první věc, co mě zaujala byl počet příspěvků pod show, po několika minutách mi ale ihned bylo jasný what´s goin on Laughing gogoplata... já to vítám, řekl bych, že k Israhovi se něco "brutálního" hodí.

A k věci, překvapil mě návrat Israhy, čekal jsem ho na Kingdom Come, nicméně opět jsem překvapen. A přesně tak jak už bylo popsáno výše. Segmenty Poroty a BBC dohromady mají momentálně super odezvu. Dvě naprosto rozdílný heel stables... je skoro jedna ráno a jsem pěkně utahanej, ale to jak jsem se nasmál u segmentu s Porotou a BBC mě probralo. Zkřížit jim cesty byl velmi dobrý tah. JUDr. který se nacpal do finisheru byl taky dost zajímavej moment. Obecně co se ME týká, tak mi přišel krátkej, na to že to bylo 6 na 5 a i ten brawl byl poměrně krátkej a konec pro změnu moc rychlej a jednoduchej bez větší zápletky. Chosen One vs. Kobra a Hajinek vs. Shaggz feudy se mi líbí, Crowax vs. Gary je určitě o dost zajímavější než Crowax vs. SHAQ.
Teď jsem rád, že nemusím čekat několik dnů a jenom udělám pár kliků a jsem na show ze čtvrtka Cool
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 62 Empty Re: CZSK E-fed - Show 62

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru