CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 42

+6
paci182
Israha
Slovakia Warrior
Texas_Venom
Krupy
Mattitude
10 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 17, 2008 11:17 pm

Část 1.

B-Reyo vs. SHAQ


Freak: „No, nyní následuje debut match. Jméno debutanta je…eeh, počkat, musím se podívat, pořádně si to nepamatuji.“

Nelson: „To pro něj asi neznamená to nejlepší.“

Freak: „..eh, SHAQ. Jmenuje se SHAQ. Zaváhal jsem, protože abych se přiznal, plete se mi to se Shaggzem.“

Nelson: „Doufejme, že se nějak zapamatuje. Šancí ale nesmí pohrdnout jeho soupeř, B-Reyo. Po Pay Per View, kde bylo naprosto jednostranné vítězství Tiger Kida. Dnes je to tedy všechno nebo nic. Pochybuji, že by se dokázal vzpamatovat, kdyby tohle prohrál.“

„Dámy a pánové, následující match je tradiční singles match plánovaný na jeden fall! Nyní mi dovolte představit účastníky tohoto zápasu.“

Přichází již B-Reyo. Svou majestátní entrance značně prožívá a nejspíš si je jist svým vítězstvím. Všichni ale víme, jak tohle dopadlo minule. Leze do ringu a čeká na svého debutujícího soupeře.

Najednou zhasíná celá aréna Titantron se rozsvěcuje a na něm se objevuje mexická vlajka s ďáblem. Během své kreace, kdy se za ním utvoří kouřová vlajka Mexika, se ozve pár pozitivních reakcí od diváků, to ale přestává, když SHAQ cestou začne nadávat na lidi v první řadě. Když ho toto přestává bavit, vyskakuje do ringu.

Rozhodčí kontroluje oba borce a ti tak stojí proti sobě, každý na opačné straně ringu. B-Reyo místo soustředění ukazuje na SHAQA a posměšným potleskem mu ukazuje minimální respekt. Otáčí se ke sloupku, aby mohl upravit svojí masku, ale to byla ukrutná chyba.

SHAQ totiž zareagoval a přikázal rozhodčímu, aby zahájil zápas. V tu samou chvíli, kdy rozhodčí gestem naznačuje zahájení se SHAQ vrhá na nic nečekajícího soupeře a svým tělem ho naráží na roh. B-Reyo se tak přímo svým obličejem decimuje o roh, polštářek jakoby na sloupku vůbec nebyl a zpod jeho masky začíná kapat krev, pro rozhodčího, je to k nepoznání, jelikož si dnes vzal ke své vlastní smůle červenou masku. I pod útokem SHAQA se otáčí, ani toto se ale neukazuje jako moudré řešení. Diablo z Mexika totiž svého nepřipraveného soupeře okamžitě přehazuje v nebezpečném T-Bone suplexu! B-Reyo se snaží hned zvednout, Mexický stín už ale stojí za jeho zády- Backbreaker!Leze na sloupek a vyčkává, až se dnes jeho nebohý soupeř dostane zpět na nohy a s Missile Dropkickem ho doslova katapultuje k provazům, těch se B-Reyo ke svému štěstí zachycuje. SHAQ ale hned k němu doslova přilétává a kopy odděluje B-Reya od jeho jediné podpory, maskovaný wrestler se tak řítí k zemi.SHAQ ho už ale za masku táhne doprostřed ringu a zde si ho staví. Pozice Powerbomb…a do Facebusteru, u SHAQA chvat známý jako El Quinto Inferno! 1…2…3!

Winner: SHAQ

Nelson: „To bylo rychlé vítězství! Během jedné minuty si SHAQ udělal z obávaného B-Reya fackovacího panáka!“

Freak: „Aaa, hele, hele, vítězství mu asi nestačí, bere si mikrofon! Copak má asi na srdci?“

Skutečně, SHAQ si bere mikrofon a chvilku čeká, až se rozrušená aréna uklidní. Žádné funění, ani nijak význačný pot. Debut Match v CZSK mu nedal vůbec zabrat.
„Tak hele, poslouchejte! Asi před týdnem mě kontaktoval Maxwell s tím, že má pro mě šanci. Prej bych mohl uspět v CZSK, prej bych si tady mohl udělat dobrý jméno! Víte, co mě sere? Tuhle společnost jsem JÁ oslovil už před několika měsíci a všichni na mě srali! A pak přijde Maxwell a tomu všemu dá korunu tím, že mě nazve náhradou!“
Jednou nohou stoupá na B-Reya, jako když lovec stoupne na svojí kořist.
„Členem CZSK jsem se měl totiž jen stát, když porazím tady toho pitomečka, řekl bych, že mise splněna. Víš, Maxwell totiž nějak zapomněl, že máš ve smlouvě napsanou podmínku, že musíš vyhrát všechny zápasy, který podstoupíš. A ten tvůj ó jak úžasném řetězec poraženejch už je dávno přerušenej ! Takže chlapče, mám ti vyřídit pár věcí:Sbal si věci, máš padáka!“

Aréna je šokována, když SHAQ zvedne B-Reya a přehazuje ho přes provazy mimo ring.

„A teď jsem tu já, zkrvená náhrada! Ale nebojte, SHAQ bude mnohem lepší, než támhleten lůzr!“

Jedovatá Kobra segment


Zaklepal.
„Ehm, dále prosím.“
Otevřel dveře a zase potichu je zavřel. Posadil se do křeslo a podíval se přes kancelářní stůl plný papíru na malého človíčka.
„Čau, Maxwelli.“
„Ahoj, Kobro, copak chceš, mám teď docela dost práce.“
Kobra byl jeden z mála lidí, co Maxwellovi tykal a Maxwell mu to odpouštěl. Byl to přeci jen jeden z těch klidnějších wrestlerů CZSK a dalo se s ním dobře popovídat. Proti Ergům, Hajinkám a Israhům byl on malý sladký andílek a takových mu tu docela scházelo.
„Víš, chci s tebou mluvit ohledně Havlajse.“
Maxwell postavil jednu hromadu papírů na zem, aby na Kobru pořádně viděl.
„Copak s ním?“
„Poslední dobou mi přivádí smůlu. Jo, nic neříkej, já vím, že nepatřím mezi ty, kterým by se to nějak vyhýbalo, ale…štve mě.“
Maxwell si povzdychl a ubrouskem si utřel stůl.
„Kobro, já tě chápu, ale pochop, že Havlajs tady štve absolutně každého. Nenašel se jediný člověk, co by s ním byl ochotný nějak spolupracovat. Jo, ten kluk je prostě otravný, ale musíme si prostě zvyknou a tobě nezbývá nic jiného.“
Kobra si z frustrace sundal svůj šátek a pár pramenů dlouhých vlasů mu tak padalo do očí. Stiskl šátek v pěsti.
„Nikdo tady od něho nedostal NÁHODOU židlí do hlavy. Ten kluk mě chce zničit!“
Maxwellovo vůdcovství povolilo, když viděl svého dobrého přítele v tísni.
„Dobrá. Pokud se ještě něco stane, ty dostaneš s Havlajsem zápas a budeš mu moci ukázat chování profesionála a zkušenosti veterána. Platí?“
Tohle Kobru potěšilo.
„Vypadá to tedy, že ten slibovaný zápas bude dříve, než si oba myslíme.“

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 17, 2008 11:26 pm

Část 2.


Paci vs Trey Trasher


Zazní hláška „I’m gonna cut this crap and blow ya
head off“, odpálí se pyro a začne hrát theme. Trey Trasher se objeví pod titantronem,
napřáhne ruku se vztyčným ukazovákem a přejede jí přes celou arénu. Pak udělá
gesto podobné vhození autu ve fotbale, přičemž vybuchne další pyro. Pak se Trey
rozběhne do ringu, vklouzne do něj pod spodním lanem a uprostřed ringu ještě
udělá jednou ono gesto jako při vhození autu.
"Trey dokázal na Still Standing Strong: Chapter 1 zničit jednoho velkého soka. Druhý se mu však dnes staví do cesty..."
"Přesně tak, Jimmy. Jsem si celkem jist, že Trasher a Paci si poslední slovo neřekli a neřeknou si ho ani dnes."
Trasher vypadá po hodně dlouhé době velice klidný a soustředěný, což bude v zápase proti Pacimu potřebovat. Tenhle podivný člověk více než dostatečně prověřil jeho wrestlingové dovednosti a bylo bláhové se domnívat, že se o to podruhé nepokusí znovu.
"Ze San Diega, Kalifornie...váží 282 liber...Masked Freak...PACIIII!"
Odpálí se pyro a jedna z nejnovějších akvizicí CZSK rosteru už se řítí do ringu. Na střet nedojde hned, Trey v duchu fairplay nechá Paciho dokončit svou entrance, jen vyčkává. Má v paměti přepálený začátek svého prvního zápasu s Pacim a následné rychlé sražení zpět do reality. Dnes nastupuje do zápasu s mnohem větší rozvahou. Jak je na tom Paci sám, není možno poznat, maska veškeré jeho nálady úspěšně skrývá.
Rozhodčí McPay startuje zápas. Paci i Trasher zůstávají na svých stanovištích a vzájemně zkoušejí sílu své psychiky. Jeden druhého zkoušejí vycukat falešnými výpady a úmyslně průhlednými pohyby, ovšem nedaří se to ani Pacimu, ani Treyovi. Nakonec oba dva zdánlivě bezvýchodnou situaci řeší natažení ruky, což je mlčenlivá výzva k testu síly. Paci ovšem nepřestává strategizovat i teď a místo zaklesnutí se prsty volí rychlou páku, kterou nepřipraveného Treye snadno zatlačí až na canvas. Trasher se brzy zorientuje, kip-upem získá ztracenou stojnou pozici a elegantně arm twist reversuje. Paci mu ovšem vzápětí znovu oplatí stejnou mincí a aby předešel komplikacím, vytváří z arm twistu hammerlock. Trasher reflexivně jde loktem po Paciho spánku, ale ten to odtuší, skloní se a přechytí do waistlocku. Následná takedown ovšem Trasher proběhnnout nenechá, zapře se nohama a místo pádu překvapí Paciho snapmarou. Odraz od lan, low dropkick Pacimu do tváře a bleskový pin. Paci roluje skrz a rameny na zemi se ocitá Trasher. Je z toho two count. Paci jde hned na nohy a chytá o něco pomalejšího Trashera arm dragem, který protahuje až do typického armbaru, což je oblíbenou kombinací většiny technicky založených wrestlerů. Trasher ovšem je na tuhle situaci zvyklý a tak už víceméně automaticky provádí sled naučených pohybů a z páky se dostává. Paci se rozmáchne po jeho hlavě, ovšem Trey se skloní a provede elegantní northern lights suplex, tradičně prodloužený do bridging pinu. Arbitr McPay udeří rukou do canvasu jednou...pak Paci demonstruje svou sílu a v pinning clutchi se i s Trasherem zvedá. Trey je přetočen do backslide pinu, ten ovšem ke konci zápasu a Paciho výhře nevede. Trey se překulí na nohy a vystartuje po Pacim, ten mu ovšem v běhu provede headlock takedown a přibije ho k zemi. Trasher opět reflexivně chytá nohama Paciho krk, což vede k přerušení tlaku na jeho hlavu a krk. Pak jdou zase oba na nohy, tentokrát je rychlejší Trasher, aplikující waistlock. Přehodit Paciho za sebe se mu však nedaří a tak alespoň s pomocí lan přetáčí svého soka do pinning clutche. Ani se však nenaděje a Paci mu celou operaci vrací a Trasher se s přerušováním docela slušně zapotí. Nakonec však prostřednictvím kopnutí holeněmi do stran Paciho hlavy three countu zamezuje. Paci jde hned na nohy a dává si rozběh o lana. Trey zkouší provést hip toss, ale Paci jeho úmysl odhadne a umně tento chvat reversuje do svého vlastního. Trasher ovšem neskládá zbraně ani uprostřed cesty k zemi a stíhá zasadit trochu kostrbatý, nicméně účinný arm drag, takže v poloze ležmo skončí nakonec oba.
"Tak tomuhle říkám technické galapředstavení, Jimmy..."
"Máš pravdu, je to nádhera..."
Trasher končí krátkou výměnu ran razantním uppercutem v european stylu. Paci je nyní trošku mimo svůj rytmus a tak svůj vypečený úhybný manévr, kterým Treyův ničivý striking attack v jejich minulém střetu zneutralizoval, použít nestihne. Treyova ruka mu zatřese čelistí a rodákovi z Oregonu se poprvé v zápase otevře cesta k irish whipu. Paci mu ho ovšem reversne a skloní se na back body drop. Trasherovi v hlavě prolétne sled myšlenek. Rozhodne se pro sunset flip, o kterém předpokládá, že ho Paci bude čekat méně než obvyklé nakopnutí. Paci se ovšem přetočit do pinning clutche zcela zištně nenechá, místo toho sedne Trasherovi na hruď a dostává do kickoutu-nutné situace jeho. Trey v této disciplíně uspěje, ovšem vypadne ze svého tempa a Paci se této malé výhody okamžitě chytí. Chytí Treye v mezinoží a za rameno, a v nejjednodušším slamu ho posílá na zem. Nejde však pokračovat v útočení, místo toho zkouší la magistral pinning clutch, kterým se dosti přiblíží kýženému triumfu.
"Let's go Paci! Let's go Trasher!", skandují diváci, strženi technickým stylem zápasu.
Trasher zasadí Pacimu dva štiplavé chopy přes hruď. Pak už to diváci znají - european uppercutt, facebr...Paci rozrazí Trasherovi ruce a skolí ho clotheslinou. To zabere ani ne na sekundu, pak je Trey hned na nohou a Paci musí provést clotheslinu druhou. Ani ta ovšem nemá valný efekt, proto se Paci rozbíhá na třetí...a správně odhaduje Treyův úhyb skloněním se, takže místo naběhnutí si na úder zasahuje Trasherův žaludek back kickem. Pak letí Trasher přes Paciho hlavu v double underhook suplexu, který však není konečným chvatem kombinace. Tím je totiž Cattle Mutilation, extrémně silný submission chvat, který velmi často vystaví soupeřům v zápase stopku. Trasher se však v žádném případě vzdát Pacimu nehodlá. Zapře se nohama, a ačkoli ho Paci stále pevně drží pod rukama, napůl se postaví. Paci se snaží držet co nejdéle a nejpevněji, ovšem jeho pozice je stále méně a méně jistá...nakonec musí pustit. Na Trashera však tlak, jež Cattle Mutilation vyvíjelo, dost dolehl, jeho reakce poněkud ochably - alespoň to tak vypadá. Brzy se však Paci přesvědčí o opaku. Trey mu irish whip nejen reversne, ale i elegantně převede do sitout spinebusteru. Teď je Paci tím, kdo musí zabrat, aby se v zápase udržel. Nakonec se mu to však daří...
"Na takovouhle krásu bych se mohl dívat pořád, Jimmy. Sleduj to úžasné použití mozku..."
"Já se více těším na dnešní main event, Briane. Bude hardcore match, hehe..."
Trasher zvedá Paciho na ramena. Charakteristické roztočení značí, že na řadu přichází fireman carry spun into swinging sidewalk slam, Trasherova oblíbená kombinace. Nyní však svou vyspělost v oboru counterů a reversů předvede Paci, který zvládne po roztočení dopadnout na nohy a spadnout až v DDT, které pro změnu nemile překvapilo Trashera. Paci však do pinu nejde, místo toho výmluvně ukáže na ring post. Teď se bude skákat, značí důvěrně známé gesto. Trasher jde poněkud roztřeseným způsobem na nohy, zatímco Paci si už chystá vhodný odraz k aplikaci missile dropkicku. Tento efektní kop nakonec dopadne ideálně. Trasher schytá oběma nohama tvrdě do hrudi a složí se na zem. Teď teprve jde Paci po three countu...ale nezískává ho.
"Pěkné zpestření tohohle ground wrestling matche, ten dropkick, což?"
"Jojojo...", Jimmy Freak se viditelně nudí, je však jeden z mála.
Paci zvedá Trashera a pouští ho žebry na své nastavené koleno. Pak přichází razantní corner irish whip, který zamává lany, ringem a především Trasherem, jenž má problémy náraz ustát. Paci se rozbíhá a instinktivně očekává obranu kopnutím. Trochu mu to ovšem nevyjde, protože Trey vypálí proti němu a nečekaně ho chytí okolo pasu. Rychlý obrat a Paci dostává okusit, zač je toho side release belly-to-belly suplex. A chuťovka to pro něj dozajista není...
"Blow ya head off!", zařve Trasher do hlediště, které mu skandovaným pokřikem stejného znění odpovídá. Trasher očima pomáhá Pacimu na nohy, v hlavě myšlenky, jak nejlépe velkého a těžkého soupeře zvednout, aby mu chvat vyšel co možná nejlépe. Pořáde nemůže najít vhodný způsob...inside cradle v podání Paciho! A máme tu nečekaný, a velmi trestuhodný three count. Trey sice hned jde na nohy, ale už mu to není nic platné, rozhodčí zvedá ruku na znamení vítězství Pacimu. Trasher se chytí za hlavu a v duchu si začne spílat, tohle byla přeci jen dost hrubá chyba. Jeho oči se na okamžik setkají s těmi Paciho...

Winner: Paci

Cerberus/Slovakia Warrior segment


"Ouu."

Drží se Cerberus za záda omotaná obvazem při pohledu na suplex do stolu, kterým skončil 9-man over-the-top-rope battle royal na Still Standing Strong PPV na no contest. Veme do ruky ovladač a přehraje situaci zpět. Zaostří oči, jestli náhodou neuvidí centrimetr, který jej dělil od výhry.

V tom do místnosti doslova vrazí jakýsi muž v masce. Cerberus se poleká, muž si masku sundá a je to jeho přítel Slovakia Warrior.

Slovakia Warrior: "Klid kámo, to jsem já."

Cerberus: "Fuu, tohle už příště nedělej. Co to máš za masku?"

Slovakia Warrior: "Ále, tu mi dal jeden luchadore, co byl na návštěvě na Slovensku a věnoval mi jí, když jsem byl zraněný. Prý pro štěstí. Víš co je ale zvláštní, od té doby mi opravdu začalo být líp."

Cerberus: "Hehe, zajimavý."

Slovakia Warrior: "Víš co mě napadlo? Náš zápas na PPV skončil remízou.."

Cerberus: "..A?"

Slovakia Warrior: "No určitě myslíš na to samé, co já. Rematch! Ale né jen tak ledajaký, co takhle udělat nejaký speciální luchadore zápas? Luchas de Apuestas, Mask vs. Mask match?"

Cerberus: "Neblbni, nejsme žádní luchadoři. To chce něco originálního."

Slovakia Warrior: "Jo, jen kdybych věděl co."

Cerberus: " Co takhle Under 3 Match?"

Slovakia Warrior: "Under 3 Match?"

Cerberus: "Hned ti vysvětlím o co jde. V normálním zápase je pin fall po třech sekundách, to všichni dobře známe. 3 sekundy by zde zůstaly, ale ve formě odpočítání do knockoutu."

Slovakia Warrior: "To zní dobře, ale nejsou ty 3 sekundy málo?"

Cerberus: "O to právě jde. Tady jde o překonání sám sebe. Musíš se zvednout do tří sekund, jinak jsi prohrál. Dobrý ne?"

Slovakia Warrior: "No.."

Cerberus: "..přímo báječný. Vidím to hned na příští show, pojď to navrhnout Maxwellovi."

Cerberus odchází. Slovakia Warrior zůstává, zahledí se do masky v ruce. "Tak příště, no."

Cerberus z chodby volá: "Tak dělej!"

Slovakia Warrior se sebere a následuje Cerberuse.

Crowax promo


"Dámy a pánové, mé jméno je Kimberly Gardner." culí se do mikrofonu reportérka CZSK, zvaná K.G.

"Mám pro vás speciálního hosta, tím je.."

Crowax se náhle objeví v záběru a vytrhne Kimberly mikrofon z ruky:

"Crowax. Ten, komu bylo slíbeno jméno a ještě pořád nebylo řečeno. JUDr. Mattitude, něco jsi slíbil a já pořád čekám to jméno. Už jsem mohl mít na opasku titul, ale vzal jsem tě na milost kvůli jménu, které ještě pořád nevím! Dávám ti ultimátum, jeden týden. Jeden týden máš k tomu, aby jsi mi prozradil jméno toho, kdo mi zaplatil kauci. Nedodržíš to? Pak čekej stím, že tě k tomu donutím násilím. Znáš I quit match? Tohle bude takový Say the name match, haha. Porazím tě a donutím tě říct to jméno. Rozmysli si to, do týdne po dobrém, po týdnu po zlém.."

Vrazí Crowax mikrofon Kimberly k hrudi a odchází. Kimberly s poněkud překvapeným výrazem zakončí rozhovor.

"To byl tedy náš dnešní..eh.. host, Crowax. Loučí se s vámi K.G."


Naposledy upravil Mattitude dne Mon Mar 17, 2008 11:48 pm, celkově upraveno 1 krát

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 17, 2008 11:35 pm

Část 3.

Popkiller vs. Martz w/Hannibal Magnum


Brian Nelson: "Dámy a pánové, nastal čas pro 1 on 1 zápas mezi Popkillerem a dnes debutujícím Martzem."

Jimmy Freak: "Martz, Blood fanatic debutoval v CZSK minulou neděli na Still Standing Strong: chapter One, kde předvedl divákům krvavé představení."

Brian Nelson: "Dnešním dnem bude debutovat v pondělní týdenní CZSK show. Uvidíme, zda i zde uvidíme podobnou situaci, nebo se stane Popkiller překážkou v Martzovo budování pověsti i zde v CZSK."

Jimmy Freak: "A už zní theme Popkillera.."

Aréna je nyní o poznání tmavší, Popkiller se záhy na to objeví pod titantronem, kde rozpaží ruce, při čemž se v dosud tmavé aréně opět rozsvítí.

Brian Nelson: "Vítěz vzájemného zápasu s EightMasterem na SSS: Chapter One je zde."

Jimmy Freak: "Nyní vyhovuje divákům na jejich přání plácnout si sním a vchází do ringu. Popkiller je jistě odhodlán ukázat, co v něm je i na Martzovi."

Popkiller si sedá na turnbuckle, kde čeká na svého soupeře. Nyní hraje arénou doposud neslýchaná theme. Do červeně zbarvené arény přichází Martz po boku Hannibala Magnuma. Martz po celou dobu chůze po entrance rampě hledí s lehkým úsměvem na Popkillera. Jeho dnešní manažer Magnum komunikuje né moc vlídným způsobem s místními diváky. Martz je již v ringu, rozhodčí dává svolení k zahájení zápasu. Martz zůstává stát a s chladným výrazem hledí na Popkillera. Ten začíná různě pochodovat a lehce procvičovat své části těla. Oba borci se pouští do lock upu. Popkiller se náhle dostane za Martzova záda a zvedne jej na provedení Black Moon Pyramid, Martz však z jeho ramen seskočí, dostane se za záda Popkillera, provede Atomic drop, přičemž se Popkiller po chvíli otočí a schytá calf kick od Martze. Martz sedí na kolenou a podivně se směje směrem k divákům. Následuje cover: 1.. kick out. Martz proto zvedne Popkillera, při postavení na nohy mu provede drobný Eye rake, na který negativně reaguje rozhodčí. Popkiller s ezačne bránit kopanci do Martzovo nohou. Dvakrát kopne Martze pravou nohou do pravé nohy a poté chce provést Superkick. Martz mu však chytá nohu, Popkiller se přemůže a provede Enzuigiri, čímž dostane Martze na kolena. Popkiller se ihned zvedá, využívá situace, rozeběhne se a provede Martzovi, který je nyní v pozici na kolenou Shinning Wizard. Cover: 1..2.. kick out. Popkiller zůstává chladným, vylézá na druhé lanu u turnbucklu, rozhlédne se po dívácích, kteří stávají a provádí splash. Jenže Martz uhybá. Oba borci se zvedají takřka ve stejný moment. Popkiller chce uhodit Martze, ten chytá jeho ruku, přitáhne Popkillera k sobě a provede velmi tvrdou Clothesline, kterou jej dostane k zemi. Martz nyní čeká, až se Popkiller zvedne. Ten se po chvíli zvedá, Martz se rozebíhá a provádí Running DDT. Cover: 1..2.. ale Martz úmyslně zvedá Popkillera. Opět následuje pohled do řad diváků. Po tomto pohledu se Martz skloní k Popkillerovi a začne jej zřejmě kousat do obličeje. Rozhodčí odpočítává do diskvalifikace: 1..2.3..4 až tehdy Martz pouští. Martz se rozhodne zvednou a také postavit na nohy Popkillera, s kterým postoupí k turnbucklu. Zde jej několikrát praští do obličeje a poté si udělá rozestup. Martz se rozebíhá a chce provést running big boot na Popkillera opřeného o turnbuckle, jenže ten uhybá!. Martz zůstává nohou v lanech, Popkiller mu nohu vyndá, Martze otočí a zvedne na svůj finisher Deathcrush. Diváci se zvedají a jásají. Martz jim však zkazí náladu pevným držení se lan. Když se Popkiller nevzdává a neustále se snaží Martze od lan odtrhnout, Martz přitvrdí a to rány loktem do obličeje. Tehdy Popkiller pouští. Martz dopadá nohami na druhé lano a má Popkillera v bezprostřední blízkosti. Chytne jej tedy za hlavu a provede second rope swinging neckbreaker. Popkiller je alespoň na pár sekund uzemněn. Martz se zvedne, a sebou také Popkillera, kterého posadí do pozice sedu. Záhy na to přiloží svou ruku k jeho obličeji a začne jej nehty surově škrábat. Rozhodčí počítá: 1..2..3..4..5 Martz je diskvalifikován.

Winner: Popkiller (DQ)

Očividně si z toho však nic nedělá. Rozhodčí chytne Martze za ruku a chce jí odtrhnout od obličeje Popkillera. Martz se naštve a vyběhne na rozhodčího, který ihned couvá. Martz okamžitě opět popadne Popkillerovo hlavu, která nyní padla bolestí k zemi a popatlá si ruku krví, kterou rozetře po svém obličeji.

"Nechutný!" praví Jimmy Freak.

V ten moment vchází do ringu Magnum, který podává Martzovi židli. Posunky mu vzkazuje, ať Popkillera dorazí. Martz popadá židli a vylézá na druhé lano od turnbucklu. Magnum mezi tím okopává Popkillera, aby jej povzbudil k vstaní. Popkiller se po únavné minutě zvedá, Martz skáče z lana a provede přesný chair shot do Popkillerova obličeje. Při této situaci neustále bije gong. Magnum zvedá Martzovi ruku, ten zvedne i druhou, v které drží židli. Najednou se objeví na entrance rampě Gary the Gargantuan, který pomalým během dobíhá do ringu. Dvojice Martz a Magnum si jej všimnou až když je v ringu. Martz jej chce udeřit do obličeje židlí, Gary se však této ráně vyhne, silnou pěstí uhodí do židle, kterou náhle Martz pouští a provede mu Headbutt. Magnum pohledem na to raději ring opouští. Gary drží Martze, který je silným headbuttem od o pohled silnějšího Garyho na pár vteřin jako hypnotizován. Gary udeří Martze ještě dvakrát kolenem do břicha a poté jej zvedne nad hlavu. Dojde až k okraji lan a zde přehodí Martze přes lana přímo na Magnuma. Magnum s Martzem jsou na zemi a plazí se po entrance rampě směrem k zákulisí. Gary na oba, ale spíše na Magnuma ukazuje prsty a dokazuje tak, že mají ještě nevyřízené účty. Když jsou již oba skoro pryč, začne Gary věnovat svou pozornost bezvládně ležícími Popkillerovi. Gary si jej ze stoje prohlíží a začne po všech stranách cosi vykřikovat. Náhle na to přibíhá skupina několika lékařů, z nichž dva beží s nosítky. Lékaři v ringu prohlédnou Popkillera a usoudí, že potřebuje pomoc. Lákaři tedy s Garyho pomocí, na jehož sílu se dá vždy spolehnout dostanou Popkillera na nosítka a poté sním odchází po entrance rampě směrem k zákulisí..

Nate Hammer promo


I přes dobrou přípravu nedokázal vyhrát, jak se zdálo. Hned po zápase se vrátil domů. Ne, nevrátil se do toho odporného bytu s tím luxusem, vrátil se DOMŮ. Vrátil se zpátky do prázdných uliček, aby opět začal bojovat o svůj život. Chtěl opět poznat, jaké to je být doopravdy naživu. Samozřejmě, že se ho pokusili ohrozit, nebyli ale pravými syny ulice, neuměli v nebezpečí pořádně kousnout. Dostal dva. Jednomu vymlátil všechny zuby, tomu druhému zase zlomil obě nohy. Čím? Nádherným sladkým Sharpshooterem. Wrestling mu tedy něco dal. Dokázal svůj koníček vyšperkovat do krásy a s těmi slabými panenkami tak venku si dokázal hrát. Jejich křiky byly ignorovány, takže to bylo všem jedno. Koho teď zajímají dva mrzáci?
Bylo to ale jiné. Na ulici mu možná nebyl nikdo roven, ale on potřeboval rivala. Hajinek se teď pletl s Rigginsem a Ergo…ten aťsi toho titulu ještě chvilku drží, on přijde, až bude čas. Kdo tedy? Koho si vybere, aby se mu postavil v ringu? Koho zamkne v iluzi, že je roven Hammerovi? Času na přemýšlení měl dost. Ale do příště se musí rozhodnout.
Ve čtvrtek bude jasné, kdo se zapojí do stadia příprav večeře.

Ivy segment


Seděla v křesle, hlavu v dlaních. Duši zmučenou stejně jako tělo, stále lkajíc nad ztrátou svého milého, i když Lord Darsen už z něj měl v sobě jen málo. Ivy ovšem Krupyho milovat nepřestala, i když mu tělo posedl sám Satan...a teď pro něj truchlila, jako by zapomněla na krutost, které se na její osobě sám dopustil.
Ozvalo se zaklepání na dveře. Rázné, silné, rozhodné. Ivy otřela slzy a šla příchozímu otevřít...
Ruku jí sevřela jiná ruka, drsná, s drtivým stiskem. Ještě předtím, než druhá ruka klapla po vypínači a zahalila místnost do dusivé tmy, Ivy zahlédla hrozivé jizvy, které zdobily pěst a dlaň útočníka. Chtěla zakřičet, ale zvukotěsné dveře se vteřinu předtím s varovným třesknutím zavřely. Ivy ucítila okolo krku dotek chladného kovu. Pak jí ostré hroty protrhly kůži a ta věc začala utahovat stisk, působící na její krk. Ivy začala lapat po dechu, oči jí lezly z důlku....chtěla křičet, ale neměla v hlasivkách vzduch, který by je rozkmital. Zornice rozšířené děsem, pohlédla agresoru do tváře.
Nehybná černá maska na ni civěla jako avatar apokalypsy, šedé oči ji vtáhly do sebe. Ztratila kontrolu nad svým tělem...už jen podvědomě vnímala, jak ji oživlá noční můra vleče po zemi, trhaje kůži na jejím krku a způsobuje jí krvácení. Instinktivně sevřela prsty okolo studeného kovu a zkusila povolit smrtící sevření...bylo to jako pohnout horou.
Náhle ucítila, že ji cosi táhne za krk směrem vzhůru. Temnotou znělo skřípání. Ivy přešla z lehu do kleku, pak do stoje. Tah však neustával...už byla na špičkách, morbidní laso stále se zarývajíc do hebké pokožky na jejím krku...ruce měla pokryty svou vlastní krví, jak zoufale bojovala o život...
Vyzdvihlo ji to do vzduchu. Vykopla nohama v posledním záchvěvu marné snahy osvobodit se...pak uslyšela, jak jí kdesi v krku hlasitě křuplo. Pak už nebylo nic, jen temnota, ticho...
Popálená ruka přejela po Ivyně těle, bezvládně visícím ze stropu. Skoro gurmánsky opsala křivku jejích boků a skončila na jejím pravém ňadru. Druhá ruka prohrábla její dlouhé plavé vlasy.
"Tak krásné stvoření...", ozval se tmou chraplavý hlas.
"Kdysi bys byla někým, kdo by sklízel můj bezmezný obdiv...pobláznila bys mozek slabého a city zmítaného človíčka. Ty časy jsou však pryč...bohužel pro tebe..."
"Lord Darsen, Krupy...jakkoli si říkal, je pryč. Ztracen v bezedné hlubině mimo čas a prostor...tys byla tím posledním, co na něj upomínalo. Teď...jsi historií a on s tebou. Triumf Věčně Prokletého se neodvratně přiblížil..."
***
"Maxwelli! Maxwelli, průser!"
"Co se děje, McPayi?"
"Ivy...ona se...oběsila na ostnatém drátu."

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 17, 2008 11:40 pm

Část 4.


Texas Venom vs DM Bukva vs EightMaster (Hardcore Triple Threat Match)


"Tak na tohle jsem se těšil celý den, Briane...", řekne trochu zlomyslně Jimmy Freak.
"Kušuj, Jimmy. Mě je ještě teď blbě, když si vzpomenu na Butcher's Playground."
"Ty nic nevydržíš, měls jít radši komentovat šachy."
"A ty zase porážení dobytka, dobytku!", zachechtá se Nelson nepříliš podařenému vtípku.
Komentátoři se takhle ještě nějakou chvíli vzájemně popichují, přičemž trošku zapomenou sledovat dění v ringu a zaspí tak entrance DM Bukvy i EightMastera, prvních dvou ze tří účastníku dnešního hardcore triple threat matche. Všimnou si až toho posledního...
"Texaaaas VENOM!", vyhlásí Marty Gibson jeho jméno.
Drsnou zkušeností ze Still Standing Strong poznamenaný borec se za zvuku tříštěného skla řítí rovnou do ringu, vyzbrojen dvěma tolik stereotypními, avšak tolik účinnými židlemi. Bukva s EightMasterem po něm hned vyjedou, ale Venom udělá velice chytrou věc. Bleskurychle z ringu zase vyklouzne a dostane se tak dvěma svým nabuzeným soupeřům z dosahu. Židle si pochopitelně nechá u sebe...
Bukva se drží horního lana a propaluje Venoma svým zrakem. Ten na něj z prostor mimo ring dělá provokativní gesta, a tím také odvádí jeho pozornost od EightMastera. Ten toho využije, jak nejlépe může a trefí Bukvu loktem přímo do zátylku. Bukva útok zezadu nečekal a klesl na kolena. EightMaster ho posazuje k lanům a hodlá ho s jejich pomocí trošku přiškrtit. To se mu daří, ovšem nevědomky dá také prostor Venomovi, a ten v takových situacích umí chodit. První znělou ránu židlí po hlavě dostane bývalý TT champ, jeho Heavyweight protějšek obdrží úplně stejnou pozornost o vteřinu nato. Venom mrští obě židle do ringu a začne prohledávat prostory pod ním, ty totiž skrývají nějaké věcičky, které by se v dnešním hardcore zápase mohly docela hodit. Venom si nakonec vybere dvě plechová víka, která letí do čtyřhranného bojiště jako první, a popelnici.
EightMaster jde na nohy, před očima se mu trochu mlží po ráně, jež od Venoma vyfasoval. Texas se ovšem s jediným úderem nespokojí a přidá bývalé baseballové star ještě další, tentokrát víkem, kterým to sice bolí méně, ovšem doprovodný efekt prohnutí víka tento nedostatek alespoň z diváckého pohledu vyvažuje. EightMaster se skácí a Venom se tudíž otáčí na Bukvu. Tomu dá zakusit stejného chlebíčku, ovšem jedna rána na dočasné odstavení former CZSK champa nestačí, Venom tedy přidává ještě jednu, po níž se Bukva jeví jako reakce neschopný a tudíž i neschopný zabránit úspěšné aplikaci capture suplexu. Venom zkouší pinovat hned na začátku, ale Bukva je hlasitě proti.
"Je zajímavé, jak rychlou převahu si Venom dokázal vybojovat..."
"Přesně tak, v tom chlapíkovi je potenciál."
Venom se zvedá a totéž provádí i s Bukvou, pro nějž si přichystal irish whip. Pro Bukvu je ovšem mnohem horší to, že EightMaster si pro něj přichystal chairshot, kterým ho místo vběhnutí do Venomovy rány účelně kosí na zem. Venom hned obrátí pozornost k Eightovi, ovšem ten mu mrští židlí do obličeje a tím si otevře cestu k Fury Punchi, jímž Venoma poprvé v zápase seznamuje s canvasem. A jelikož v ringu to teď vypadá relativně mrtvě, EightMaster se rozhodne atmosféru trochu rozjitřit přinesením nějakých dalších zbraní. Předmětem, který se nakonec v jeho rukou objeví, je žebřík. Ten také okamžitě putuje do ringu, Eight těsně za ním. Venom ani Bukva ještě nezískali úplnou kontrolu nad svým stavem, což Eightovi umožňuje hodit si žebřík na ramena a udělat z něj tak doslova zbraň hromadného ničení. Jedna otočka, Bukva je zpátky na zemi, druhá otočka, Venom je zpátky na zemi. A Venom dostává ještě přídavek, protože Eight zvedá žebřík nad hlavu a pouští ho na jeho nechráněná žebra. Ozve se křuchnutí a Venom se začne svíjet v bolestech. Eight ho nechá ležet a obrátí se na Bukvu, který začíná přicházet k sobě. Jeden, dva, tři elbow striky do tváře, pak corner irish whip. Bukva se odráží od turnbucklů a zdánlivě tak vbíhá Eightovi do cesty. Ten na něj samozřejmě vystartuje, ovšem je školácky nachytán a dostává se mu rychlého fireman carry flapjacku, který získává funkci snake eyes, jelikož vytváří osobní kontakt mezi horním turnbucklem a Eightovou tváří. Bukva se otřese a zašklebí, načež se mu opět zvedá Venom. Mister Underhook to řeší vlastním corner irish whipem, takže Venom končí v protějším rohu k tomu, v kterém právě sbírá dech EightMaster. Bukva si dá rozběh a provádí Venomovi corner clothesline. To samé čeká i Eighta na straně druhé. Jeví se to však jako nedostatečné a Bukva tedy celou akci opakuje, Venom počínaje. Ten ovšem náraz Bukvova vypracovaného těla podruhé za sebou zažít nechce a v poslední vteřině se vyhýbá. Bukva napálí turnbuckly, pak jej Venom počastuje full nelson slamem. Vítězoslavně se otočí...a Eight ho trefuje do čelisti shuffle side kickem. Venom se kácí a Eight jde pro pin. Odpočet přerušuje Bukva. Eight se na Mistera Underhooka zlostně podívá, ale ten se nenechá zastrašit a bez zbytečného přemýšlení mu vlepí ponižující facku. Eight však na fackovanou přistoupit nemíní. Místo toho kope Bukvu do žaludku a provádí s ním DDT. A jelikož, jak se lidově říká, vzduch je pro EightMastera čistý, vytanou mu v hlavě myšlenky na vítězství. Na Bukvovu hruď je umístěna popelnice a EightMaster se rozbíhá na Lionsault. Elegantní springboard o prostřední lano...a moonsault dopadá plnou silou. V bolestech se prohne Bukva, Eight a ze všeho nejvíc po prvním použití kompletně slisovaná popelnice. Eight přemůže řezání v žeberní oblasti a jde si pro neoddiskutovatelně vítězný pin...Venom ovšem zařizuje, že tomu tak nebude, plechové víko v jeho rukou si opět našlo cestu k Eightově hlavě. Eight se zvedne a komicky se zamotá. Venom ho uklidí clotheslinou a opět se zmocní dosud až trestuhodně málo využitého žebříku. Ten je umístěn do rohu ringu. A jaký je účel tohoto tahu, snad není potřeba popisovat. EightMaster, jemuž nyní třeští hlava, je chycen za ruku a irish whipován rovnou na žebřík. Ke kontaktu ovšem nedojde, Eight stačí zabrzdit a nárazu se vyhnot. Venoma to rozzuří, tudíž se na Eighta vyřítí....ten ho ovšem chytí back body dropem a Venom tak spadl do metaforické jámy, kterou si sám vykopal - zády rovnou na žebřík. Rána je to zvučná, a dle výrazu Venomova obličeje i bolestivá.
"Tak Venom si dnes v noci na zádech asi moc nepoleží...", glosuje to Freak.
EightMaster v zápalu boje zapomněl na DM Bukvu a to se mu nyní krutě nevyplácí. Bukva mu provádí exploder suplex, který se mu shodou okolností vydaří tak pěkně, že Eight spadne více na hlavu než na záda. To ho přinutí zůstat ležet na relativně dlouhou dobu, což se Bukvovi hodí do krámu. Mister Underhook si vezme žebřík a položí ho na Eighta, následně sleduje aréna Bukvův trochu nejistý, ale za to odvážný pohyb na turnbucklech...splash na Eighta a žebřík! Jako by chtěl Bukva svému soupeři splatit účty za Lionsault přes popelnici...ovšem teď to bylo ještě mnohem bolestivější, žebřík má nespočetně ostrých hran. Bukvu bolí žebra a pravděpodobně se bouchl i do žaludku, ovšem to ho teď nezajímá. V žilách mu proudí adrenalin, který ho burcuje, nutí ho nevnímat bolest a pokračovat dál. Bývalý CZSK champ zdraví diváky, kteří na něj ovšem nějak zvlášť dobře nereagují...zezadu útočí Texas Venom. Chairshot do zad....a TEXAS CUTTER NA ŽIDLI! Přišlo to snad ještě více znenadání, než příslovečný blesk z čistého nebe. Bukva byl vítězem...a teď je pinovaným. A three count je více než jasný.
"Zde je váš vítěz...Texaaaaas Venoooom!"
"Hoď sem ten mikrák!", zařve Venom na Gibsona.
Hlasatel poslechne a mikrofon Venomovi podá.
"Shaggzi? Viděls dobře, předpokládám...tady vidíš, že hardcore wrestling mi opravdu, opravdu nedělá problémy. A kdybych chtěl, ten tvůj zatracený titul bych ti zvládl sebrat celkem kdykoli, on nám pan soudce dal tak trochu návod, hehe.
Ale víš co, ty šašku počmáraný? Nemám zájem. Já jsem Texas Venom a mám na víc, než se přetahovat o bezcenný titul s perverzním a lehce vyšinutým klaunem a ostatními chudáky, jako jsou tihle dva. Já mám na zatraceně víc...a chci, aby to všichni věděli a viděli.
Hardcore divize je pro mě passé. Můj cíl je támhle, vysoko, v rukou toho plešouna z Bostonu. Měl ho tenhle trapák, co mi teď leží u nohou, měli ho dva příšeráci, kteří nakonec skončili pod drnem bok po boku, teď ho má on...a užívá si poslední dny, kdy ho může nosit na rameni. Protože já, Texas Venom, ten titul chci. A on mi v tom nezabrání, ani kdyby se snažil sebevíc..."

Winner: Texas Venom

Je Venomovo prohlášení jen provokací, nebo skutečnou výzvou pro "Crimson Soldier" Vica Erga? Na tuto otázku a na mnohé další odpoví další CZSK e-fed show, která se bude konat ve čtvrtek. Writerský tým se těší na shledanou.

Na show pracovali:

Israha: ME, Paci vs Trasher, Ivy segment

Mattitude: Martz vs Popkiller, Cerberus/Warrior segment, Crowax promo

Sengoku G: Jedovatá Kobra promo, SHAQ vs B-Reyp, Vic Ergo/Nate Hammer segment

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Krupy Mon Mar 17, 2008 11:52 pm

Tak s Israhom mame dopodrobna premyslene dalsie smerovanie storyline,a tento samozrejme dohodnuty segment v nej pridal nieco naviac....

....segment vyborny,hoci ma Ivy predlohu v skutocnej osobe,takze som to mal trochu problemy docitat......je to napisane skutocne hnusne Laughing ,ale svoj ciel to splnilo dokonale....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Texas_Venom Tue Mar 18, 2008 10:33 am

Shocked
No co dodat, jako práce s mojí postavou je jako si to já představuju, hrozně mě to potěšilo, máte asi hoši opravdu talent Smile a samozřejmě jsem zvědavej na příští show.... Surprised ...
něco jako byl konec jsem doufal, že Texas Venom prohlásí, ale že to bude takhle poměrně brzy... to jsem nečekal Exclamation
Jinak je to tak jak jsem si částečně myslel, že to bude a to že hlavní feudy e-fedu pokračují dále.

A ještě jedna poznámka, přijde mi divný když o mojí postavě komentátoři prohlašují, že má potenciál. Jestli to bylo myšleno jako nováčkovsky, tak to jste stornovali celou historii mojí postavy? :| moje BIO je pravdivý od prvního do posledního písmenka Exclamation


Naposledy upravil Texas_Venom dne Tue Mar 18, 2008 12:11 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : bad spelling)
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Slovakia Warrior Tue Mar 18, 2008 4:17 pm

dobra show ako vždy thanks
Slovakia Warrior
Slovakia Warrior
CZSK Future
CZSK Future

Poeet p?íspivku : 263
Age : 32
Localisation : Povazska Bystrica,Slovakia
Registration date : 27. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Israha Tue Mar 18, 2008 4:24 pm

Texas_Venom napsal:
A ještě jedna poznámka, přijde mi divný když o mojí postavě komentátoři prohlašují, že má potenciál. Jestli to bylo myšleno jako nováčkovsky, tak to jste stornovali celou historii mojí postavy? :| moje BIO je pravdivý od prvního do posledního písmenka Exclamation

Historii tvé postavy jsem v žádném případě nestornoval, vycházím z toho, že Nelson a Freak Venoma před kariérou v CZSK zápasit viděli sporadicky, ne-li vůbec. Proto s ním mají krátkou zkušenost a neznají ho tak dobře...ale o nováčkovský potenciál stejně nešlo, myslel jsem na hardcore divizi.
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  paci182 Tue Mar 18, 2008 6:04 pm

jo další dobar show, moc se mi libil muj match a ten konec sem takhle nečekal Very Happy a hardcore ME taky super Smile
paci182
paci182
The Big Red Machine
The Big Red Machine

Poeet p?íspivku : 2820
Age : 33
Localisation : Boskovice
Registration date : 26. 07. 07

http://ava-plus44.com/index.php

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  SHAQ Tue Mar 18, 2008 6:56 pm

Díky za perfektní Debut.Takovej jsem ani nečekal.Jinak jako vždy skvělá Show.Máte talent hoši. hail
SHAQ
SHAQ
Goldstandard
Goldstandard

Poeet p?íspivku : 1663
Age : 32
Localisation : North Side of ČR
Registration date : 12. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Hajinek Tue Mar 18, 2008 11:06 pm

writeri nezklamali show pekna :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Martz Tue Mar 18, 2008 11:49 pm

naaaaaaaaaaaaaaajsss Smile Pěkná show.. ME taky hezkej..
Smile
Martz
Martz
Hunter of the CZSK
Hunter of the CZSK

Poeet p?íspivku : 2306
Age : 34
Localisation : From Prague if you like it or not !
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Texas_Venom Wed Mar 19, 2008 9:24 am

Israha: That´s ok Wink

For all: To všichni umíte napsat jenom "hezká show" nebo "nádhera" ?? Neřikám aby to bylo pořád, ale co takhle občas napsat něco víc, třeba tři až čtyři řádky? Například jaký máte pocit z feudů, kdo, co, jak, proč... zkuste se do toho víc vžít, jako když sledujete WWE nebo TNA anebo to co máte rádi Cool
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  ronnie Wed Mar 19, 2008 4:32 pm

Texas_Venom napsal:Israha: That´s ok Wink

For all: To všichni umíte napsat jenom "hezká show" nebo "nádhera" ?? Neřikám aby to bylo pořád, ale co takhle občas napsat něco víc, třeba tři až čtyři řádky? Například jaký máte pocit z feudů, kdo, co, jak, proč... zkuste se do toho víc vžít, jako když sledujete WWE nebo TNA anebo to co máte rádi Cool
[quote]

Mluvíš mi z duše, ale nechtěl jsem to sem psát pač by si toho nikdo nevšímal (možná writeři a pár lidí). Mě to taky připadne, když sem někdo napíše něco podobného (super show..),že to ani nečetl, jenom chce aby to vypadalo, že to četl. Jinak já to začínám číst,takže pak napíšu moje hodnocení.
-------------------------------
opener, byl sice rychlovka ale stál za přečtení. Shaqův debut by mohl témeř každý závidět. Jinak v tomhle směru bych chtěl writery pochválit, jakmile nějaká postava debutuje tak je to pro ni opravdu parádní match. Jinak mě potešilo, že jsem se dočetl že Blood fanatic je Martz Smile , v hardcore triple threat, jsem si chvíli myslel, že vyhraje Bukvoš,ale realita byla jiná fakt paráda. Ivy segment dance .
ronnie
ronnie
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1175
Registration date : 27. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 42 Empty Re: CZSK E-fed - Show 42

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru