CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 52

+6
WidowMaker
Texas_Venom
EightBall
Krupy
Israha
Mattitude
10 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  Mattitude Mon Apr 28, 2008 10:06 pm

Část 1.

Po zbrusu novém intru CZSK, ve kterém jsou přidány videa z posledního PPV se po titantronu spustí řada ohňostrojů. Diváci zvedají nad hlavu transparenty a připravují se na dnešní show.

Brian Nelson: "Všechny vás vítám na dnešní show, první show po samotném PPV. Mé jméno je Brian Nelson a jistě znáte mého kolegu Jimmyho Freaka."

Jimmy Freak: "Díky Briane. Dnes vás diváky čeká velká show. A o to lepší je, že známe pouze opener dnešního večera, kterým je zápas mezi Ari Rigginsem a Roukysem."

Brian Nelson: "Málem bys zapomněl na celbraci nových šampionů a těch, co obhájili. Řeč je tedy o obhajujících CZSK Tag Team šampionech Alterech, novým CZSK Intercity šampionovi Crowaxovi a novým hlavním CZSK šampionovi Texasovi Venomovi. Vše ostatní už skrývá show jako překvapení."

Jimmy Freak: "A.. už zní theme The Alterz. Ring je speciálně vyzdoben na oslavu. Pojďme si jí tedy vychutnat."

Alterz rychlejším tempem postupují po entrance rampě do ringu. Místy si plácnou s rozvášneným davem diváků. Poté vchází do ringu, kde si stoupnou k jednomu ze tří připravených vyvýšených stolů.
V aréně se setmí, diváci se připravují na Crowaxe. V tom ale místo jeho klasické theme zazní "My time", při čemž se tento název theme objeví i v písemné formě na titantronu.

Jimmy Freak: "My time? Co to má znamenat?"

Až poté, co se na titantronu odstartuje sestřih kariéry Crowaxe, je komentátorům a za jisté i divákům jasné, že jde o pozměněný nástup Crowaxe. Po zhruba třiceti sekundách od startu videa vchází před zraky diváků Crowax, který změnil kompletně vzhled, především outfit. Diváci si toho okamžitě všimni a oceňují to ještě vyšším popem. Crowax má titul na svém rameni a klidným, soustředěným tempem jde po entrance rampě. Po schodech výjde k ringu a stoupne si na ring post. Zde pravou rukou zvedá titul do výše. Seskakuje z ring postu a jde ke stolu, kde si odkládá titul.
Už jen jeden stůl je prázdný, ten je připraven pro nového hlavního šampiona Texase Venoma. Zazní třesk skla a po chvíli se objeví Texas venom. Chvíli stojí pod titantronem a vychutnává si mohutného popu. Poté pokračuje po entrance rampě směrem do ringu. Do něj vchází a míří k protějšímu turnbucklu, na který vylézá a zvedá ruce do výšin. Poté slézá s turnbucklu, odstrčí Shanee Altera, který mu stál v cestě a jde na protější turnbuckle. To samé, co provedl na prvním udělal na všech čtyřech a poté jde ke svému připravenému stolu.

Z ničeho nic se objeví v ringu Kimberly Gardner.

Brian Nelson: "Kde se tady K.G. vzala? Ty jsi si všiml jejího příchodu?"

Jimmy Freak: "Ne, jsem překvapen tak jako ty."

Kimberly Gardner odstartuje oslavu následujími slovy: "Vážení diváci, buďte zdrávi a vítejte na oslavě nových a obhajujících šampionů z nedělního PPV. V rámci této oslavy budu zpovídat i samotné šampiony. Začněme tedy těmi obhajujícími. Petere a Shane, myslíte si, že jste měli na PPV těžké soupeře, nebo jste naopak zápas s přehledem jak už fyzicky, tak i psychicky zvládli?"

Peter Shane se ujme slova: "Těžko říct. Soupeři rozhodně nebyli hračkou, ale myslím, že jsme měli víc šancí na výhru, než oni."

Kimberly Gardner: "Dobrá. Přesuňme se k novému CZSK Intercity šampionovi Crowaxovi. Crowaxi, předem vám gratulujik výhře. Porazil jste dosud nejdelšího a nejpočetnějšího CZSK Intercity šampiona JUDr. Mattitude. Myslíte si, že tím to všechno končí?"

Crowax: "Řekl bych, že jo. Věta Your time has come right now už neplatí. Ten čas přišel, jsem šampionem, proto my time. A JUDr. Mattitude? To je minulost."

Kimberly Gardner: "A v neposlední řadě zde máme hlavního šampiona, Texase Venoma. Venome, máte pro nás připraven nějaký proslov?"

Texas venom dopije sklenku vína a praví:

"Eh, radši bych gambrinus. Jistě, mám. Ale to hlavní bych si nechal až za pár okamžiků, kdy budu mít vlastní promo v dnešní show. Každopádně bych chtěl říct, že je mi ctí, být hlavním šampionem. Splnil se mi můj sen, kterého jsem chtěl tady v CZSK docílit. Jsem orpavdu rád, že mohu nyní divákům ukázat, kdo je nejlepší i titulem."

Crowax: "Počkej, chceš říct, že hlavní titul znamená nejlepší wrestler?"

Venom už ani nestíhá odpovědět a vyruší je cizí hlas. Jde o hlas Hajinka, který provokativně pokašlává a objevuje se pod titantronem. Hajinek se neobjevuje dám, po jeho boku je k vidění také jeho věrný společník havlajs.

"Heej! Král Punku je zpět v CZSK aréně!" zvedne Hajinek ruce s domněním, že bude pop. Diváci ho naopak vybučí.

"Vy tam v ringu. Udělejte místo pro ještě jednoho týpka. Já jsem CZSK Hardcore Champion a chci pařit."

Shane Alter: "Tady pro tebe není místo. Měl jsi na PPV zápas o titul? Němel."

Zní theme Brotherhood of Gore a přichází Martz s Magnumem. Magnum má v ruce mikrofon, do kterého ihned hovoří:

"Hmmm, tady to voní vepřovým. To budou asi ty prasata v ringu. Hajinku, nejsi jediný, komu se něco nezdá. Vidíš Alterz v ringu? Vidíš, jak slaví za nás s Martzem? Jsou prezentováni jako ti, co vyhráli na PPV. Jako ti dobří... přitom je tu tag team, který by si s nimi poradil hned. A to jsme my, Brotherhood of Gore. Proto taky chceme title shot hned dnes!"

Zní theme generálního manažera Rufuse Maxwella, který se po pár okamžicích objeví v aréně. S mikrofonem v ruce projde kolem skupinky wrestlerů stojících pod titantronem a porkačuje po entrance rampě. Zastaví se zhruba ve prostřed linie mezi skupinkou wrestlerů pod titantronem a šampionů v ringu.

"Na úvod bych rád pozdravil diváky. Vítejte v CZSK a užijde si dnešní show. Teď už k věci. Vznikla tu zajimavá situace, kterou jsem se rozhodl okamžitě vyřešit. Hajinku, dále než mimo tvůj titul nepůjdeme. Proto jsem se rozhodl dnes přidělit ti hardcore fatal four way match o CZSK Hardcore titul. Ty, proti WidowMakerovi, proti tvému kolegovi havlajsovi, proti Jedovatému Kobrovi!"

Hajinek je poněkud rozčílen. Za prvé bude v zápase se svým spojencem havlajsem a za druhé jde proti němu také Jedovatá Kobra, s kterým nemá nejlepší zkušenosti. Náhle v to se objeví záběr, jak Jedovatá Kobra leští svou harlej, přitom sleduje záběr s arény a lehce se pousmívá.

Rufus Maxwell pokračuje v řeči:

"BoG, o tom, jestli jde dobrou možností pro tituly si ověří až dnešní zápas o title shot o CZSK Tag Team opasky. Brotherhood of Gore proti P182 Trashing Alliance."

Jimmy Freak: "To máme tedy další zápas."

"Crowaxi a Venome. Abychom vás nenechali dnes bez práce. Napadlo mne, že by jste se mohli utkat ve speciálním Champio vs. Champion zápase jako main event dnešní show."

Dvojice souhlasí.

"To jsem rád, že se vám to zamlouvá. To by bylo vše. Loučím se s diváky a přeji příjemný zbytek večera. A vám, wrestlerům... hodně štěstí."

Odchází..

Brian Nelson: "Už, to se nám ta dnešní show rozrostla. Před pár minutami jsme ani nevěděli, co bude za zápasy."

Postupně začnou odcházet i wrestleři z arény.


Roukys vs. Ari Riggins



„Dámy a pánové, následující zápas bude typický single match plánovaný na jeden fall. Dovolte mi představit oba účastníky!!“
Inu, co jste od Martyho Gibsona čekali?

„YOU GOT YOURSELF A DEAL!!“
Stále jeden z favoritů fanoušků publika, i po více jak půl roce, to jest Ari Riggins. Do ringu jde rychlejším klusem, na své fandy ale nezapomíná a cestou do ringu si s nimi plácá. Elegantně skáče do ringu a leze na top turnbuckle. Zde se jen krátce zahledí do řad diváků, jako kdyby se jednalo o nostalgii, která tu nikdy v jeho případě nebyla.

Jimmy Freak: „Musím říci, že se mi po tom týdnu zastesklo po Arim.“

Brian Nelson:“Jimmy, nechci se tě nějak dotknout, ale tohle říkáš o každém.“

Jimmy Freak:“Kromě Jobbera.“

Brian Nelson:“Kromě Jobbera.“

Možná je tomu tak i u druhého wrestlera, tomu by se zrovna popularita dala dosti upřít. Roukys jde jako obvykle v obleku ne nepodobnému tomu, které zdobily Johna Travoltu ve filmu Horečka sobotní noci. Entrance, trochu delší než v případě jeho soupeře, je samozřejmě provázena tanečky a různými srandičkami na úkor diváků. Vypadá to, že se se svou prohrou z PPV již Roukys vypořádal, to v jeho případě bývá těžké. Možná je ale pro Ariho lepší, že je v dobré náladě.

Oba borci v tuto chvíli stojí proti sobě, připraveni jen na zaznění zvonku, to jediné, co jim brání v tom, aby se na sebe vrhli. Oba jsou plní energie, ring pro ně jistě bude ten nejlepší způsob, jak ji rychle vyprázdnit. Rozhodčí si je toho vědom a zahajuje zápas.

Ari začíná akci lock-upem. Roukys je poměrně překvapen a málem upadl ten týden musel být s jeho egem smrští odpočinku a párty. I když je i Ari pohodář, ring nikdy nepodcení. Snaží se Roukyse dostat k zemi s Dragon Screw , Vtipálek CZSK se ale zachránil a i přes tlak, se kterým Riggins trhl, se mu se zadržením provazů podařilo zůstat na…noze. Tato situace vypadal docela komicky a zrovna teď to neměl v plánu. Ari také není zrovna potěšen svým neúspěchem, hned se to snaží napravit s Enzugiri, Roukys jen tak tak uhýbá. V ringu vypadá, jako splašená slepice, nějak se mu nepodařilo nabrat zpátky tempo. Tato situace se už jednou stala, bylo to v případě B-Reya, a právě to vedlo k tomu, že už není členem společnosti, doufejme, že takováto věc nepotká Roukyse, jehož kariéra je poměrně zajímavější, než v případě B-Reya. Hezky se vyhnul, ale padl při tom na nohy, rychle se na ně zase dostal a chystá se šance, kdy je k němu Ari po nabrání rovnováhy otočen. Chytá svého soupeře zezadu v German Suplex pozici, nějak svého soupeře přehozem zneškodnit se mu ale nepodaří, Rigginsovi se totiž podaří dostatečně uvolnit Roukysovo sevření a rychle se otočit do pozice, kde CZSK Vtipálka drží do parádní možnosti na DDT. Když je v headlocku a má ne zrovna příjemný pohled na zem, Roukysův pud sebezáchovy se začíná projevovat, nebo by se to spíše mělo nazývat instinkty wrestlera? S holdem se mu srazit Riggins k zemi. To Dealmakera překvapilo dost na to, aby se svého soupeře pustil. Roukys v tu chvíli nasazuje pěkný a účinný leg lock! Lepší pozici si nemohl k Rigginsově smůle přáti. Nohy jsou zaháknuty a jedinečný Dealmaker je tak v potížích, Roukysův hold totiž nepolevuje, pohyb také není zrovna nejlehčí. Snaží se Roukysovy nohy rozvázat, akorát marní čas.. Zkouší couvat dozadu, kde jsou provazy, jde to ale hodně ztěžka, navíc se Roukys vždy poté se svým soupeřem pokusí odcouvat na bezpečnou pozici, k Rigginsově smůle úspěšně. Ari je ale chytrý kluk a pokaždé si najde možný způsob, jak se dostat z problémů. To platí i tady, když provede zrovna provokujícímu Roukysovi eye poke. Rozhodčí v tu chvíli nic neviděl, skoro celou arénu ale bolí bránice, když sledují, jak se Roukys s tímto snaží přesvědčit nic netušícího sudího. John McPay už je na Roukyse zvyklý a tak usuzuje, že je to další z jeho triků, proto nechá zápas pokračovat. Během té chvilky se podařilo Rigginsovi rozchodit bolest je tedy proti Vtipálkovi opět v plném nasazení.

Brian Nelson:“No, prozatím to byly samé šaškárny..“

Jimmy Freak:“Ale no tak, klídek, Briane.Oba se týden neviděli, tak si hezky zase užívají pozornost arény.“

Brian Nelson:“Užívají? Roukys by se nejraději vypařil.“

A teď už jde do tuhého. Po Irish Whipu se Riggins pokusí Roukyse odpravit Calf Kickem sám je ale v polovin skoku sražen prapodivným Spearem, to už by se dalo považovat za finisher odnikud. Roukys také patří mezi jednu z osob CZSK, co tento chvat dokáže zasahovat obzvláště tvrdě, nebylo by tedy divu, kdyby se už teď Roukys pokusl o pin. Zkouší se ale vrátit zpět ke své předchozí taktice a opět trápit Ariho dolní končetinu nějakou variací leg locku, Dealmaster už to ale nenechá jen tak být a svého soupeře odkopává. Bylo tak tedy trochu nešťastnou náhodou, když Roukys vrazil do McPay a ten se jako domeček z karet zřítil k zemi v bolesti. Roukys je tímhle lehce podrážděn, v jeho hlavě už ten moment se ale rojí jeden plán hodný klišé filmových padouchů. Není tedy moc překvapující, že se vydává pro židli. Chvilku si nástroj vedoucí k jeho vítězství prohlíží, hned ale pádí do ringu. Blíží se k Arimu, při rozpřáhnutí mu ale zase padne do pasti. Když totiž na něj židle padá se vší Roukysovou silou, bez váhání kopne a vrazí jí tak Vtipálkovi do obličeje! Roukys se židle nepouští, místo toho ve slepé zběsilosti židlí máchá kolem! Ari se opatrně zvedá a daří se mu Roukyse chytit v tu správnou chvíli! Dealmaster!
1..2..3!

Winner: Ari Riggins

Dealmaker tak potichu oslavuje své vítězství po dlouhé době nad CZSK Vtipálkem, nemůže ale zakrýt menší kulhání, které si tím neustálým trýzněním své levé nohy v tomto zápase způsobil. Bolest však přejde, všem je jasné, že Ari Riggins je zpět ve hře!

The Slovakia Warrior promo


Do ringu už míří Slovakia Warrior a diváci nevědí jak na něj reagovat. Dříve by byli rádi, že ho vidí, ale poté co se stalo na Sons of the Square nevědí co si mají myslet a tak doufají, že to Slovakia Warrior nějak vysvětlí.

„Celej tejden se mě pořád někdo dokola ptal na tu samou otázku, co si to udělal na Sons of the Square? A já jim všem pořád odpovídám stejně. Tak teď to řeknu nahlas před všema! Nelituju toho co jsem udělal!! Lituju toho, že jsem si to neuvědomil dřív a neudělal to dřív!“ diváci nevěří vlastním uším, dříve taková nerozlučná dvojice Cerberus a Slovakia Warrior a teď Warrior mluví takhle!

„Cerberus je nikdo! Jediný co dokázal, je to že kradl moje vítězství! Nic jiného! Cerberusi, mám toho dost!! Až se setkáme příště, tak budeme proti sobě a slibuji ti, že dopadneš špatně!!“ Warrior pustí mikrofon a za bučení diváku odchází do zákulisí.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  Mattitude Mon Apr 28, 2008 10:11 pm

Část 2.


Hajinek vs. havlajs vs. WidowMaker vs. Jedovatá Kobra (CZSK Hardcore Championship)





„Jimmy vím, že tohle je zápas přesně podle tvého gusta?“říká Nelson.
„Máš pravdu, hardcore fatal four-way match? To prostě bude paráda!“odpovídá Freak.
„Zní to dobře, navíc když řeknu, že je to zápas o Hardcore titul! A když se bavíme o Hardcore titulu, tak právě přichází jeho majitel!“komentuje Nelson.

Zní punková hudba a fanoušci bučí, to dohromady znamená jenom jediné. Hajinek je na cestě do ringu! Jako už vždycky není sám. Josh a Carmen jsou už tradicí, stejně jako poslední dobou i Havlajs. Ovšem dneska to bude ještě zajímavé, jelikož Havlajs sice jde po boku Hajinka, ale i on je jeden z účastníků tohoto zápasu, tak uvidíme jestli Havlajs bude pomáhat Hajinkovi a nebo se bude starat spíše o sebe. O tom se teď ty dva nejspíš baví. Josh s Carmen po chvilce opouštějí ring, pusa od Carmen pro Hajinka přijít musela, Havlajs to zkoušel taky, ale štěstí u Carmen neměl. Punkovou hudbu vystřídal její opak, hip-hop! A všichni vědí, že na cestě do ringu je WidowMaker. Ten se v poslední době pohyboval hodně blízko okolo titulu, na Sons of the Square vyhrál triple threat, který hodně lidí považovalo za zápas o no.1 contendera na teď už Venomův titul, i když oficiálně to tak bráno nebylo. Celá situace se ovšem zamotala, když Hammer odešel uprostřed zápasu a tak si musíme počkat až se to celé nějak vyvrbí. No a z hip-hopových rytmů měníme zpět na kytary! A ne ledajaké, AC/DC, zvuk harleje, Jedovatá Kobra už jede k ringu!

Když jsou všichni připraveni v ringu, tak rozhodčí startuje zápas. Žádný okamžitý start, nic takového. Havlajs s Hajinkem stojí vedle sebe a Hajinek uděluje Havlajsovi pokyny. Kobra s WidowMakerem na sebe koukají, jako by přemýšleli jestli taky utvořit menší koalici, ale než to stihli vymyslet, tak už přilétl Hajinek s Havlajsem. Havlajs se pověsil na Kobru a zmateně ho mlátí, vypadá jako rozzlobené dítě a Kobra si s ním poradí, tím způsobem, že ho jednoduše od sebe odstrčí a poté trefí calf kickem! To Widow to má s Hajinkem těžší. Hajinek dost zatlačil na WidowMakera a ten nestačí uhýbat úderům, které přicházejí a teď je tu irish whip, ten ovšem nikam nevedl jelikož, Kobra sestřelil Hajinka dřív než stihnul udělat něco WidowMakerovi. Ten se zastavil přesně u Kobry a koukají na sebe. Jde o titul, takže se do sebe pouštějí. Úder střídá úder, Widow tenhle punchfest vyhrál a tak se dostává k irish whipu a používá shoulder block k zastavení rozběhnutého Kobry. V tom, ale útočí na WidowMakera Hajinek, jenomže se dostává do fireman carry pozice a z ní Widow rád dělá Black Wallstreet, tedy cutter! Widow se zvedá a zezadu ho nabírá Havlajs židlí do zad. Widow se prohne a otočí na Havlajse, nevypadá spokojeně, uhýbá dalšímu Havlajsově chairshotu a shor-range lariatem posílá Havlajse k zemi. To už se Kobra věnuje Hajinkovi a dává mu vertical suplex. Widow zatím leze mimo ring a vytahuje z pod ringu stůl. To se divákům líbí a tak ho odměňují cheerem! Ovšem Widow nestihne stůl v ringu rozložit, jelikož už je Havlajs na nohou a opět se svojí židlí trefuje Widowa, tentokrát už lépe a silněji a WidowMaker tedy padá na zem. Havlajs ihned otáčí pozornost na Kobru, ten si zrovna poslal Hajinka do rohu ringu a tak ho Havlajs trefil židlí, aby tím zachránil Hajinka. Kobra zavrávorá a Havlajs ho scoop liftem dostává do reverse DDT a jde na cover. V tom ovšem přiběhne rychle Hajinek a Havlajse strhne z Kobry. Havlajs se postaví a nechápe co se stalo. Hajinka je moc dobře slyšet: „Ty debile, to je můj titul!! Já musím vyhrát. Musíš mi pomáhat, né že budeš zkoušet sám cover!!“ Havlajs jako by si až teď uvědomil, že to je vlastně pravda a tak kýve hlavou a přitom se směje, jakoby naznačoval Hajinkovi, že to věděl a jenom si dělal srandu s tím coverem a zkoušel jak bude Hajinek reagovat.

„To je přesně to co jsem čekal. Přece jenom Havlajs má šanci získat titul a tak záleží jestli bude věrnej Hajinkovi a sám se nepokusí vyhrát.“komentuje situaci Nelson.

Tahle chvilka, kdy se dohadoval Hajinek s Havlajsem stačila WidowMakerovi na to, aby se zvednul a rozložil stůl, který před tím dostal do ringu. Teď už Widow přiběhne k Havlajsovi, který se stále baví s Hajinkem a vyhazuje ho z ringu. Hajinek se snaží zareagovat na celou situaci, ale Widow se jeho super kicku vyhýbá a naopak provádí svoje West Coast Combo, tedy running knee facebreaker a poté running lariat. Hajinek je na zemi a Widow jde na cover, ale Kobra přerušuje. Kobra na nic nečeká a ihned irish whipuje WidowMakera, ten reversuje, ale Kobra překvapuje Widowa a provádí nádherný busaiku knee kick! Mimo ring se už Havlajs zvedá ze země a jde si pro něco pod ring. Vytahuje štafle, teď ho málem převážily, ale povedlo se mu je udržet a nespadnout. Jenomže jak se snaží je dostat do ringu, tak přibíhá Kobra a dropkickem do štaflí seznamuje Havlajsovu čelist s ocelovými štaflemi. Havlajs je tedy opět mimo ring, zatímco štafle zůstaly ležet na apronu. Kobra sbírá ze země židličku a pokládá jí na zem doprostřed ringu. Zvedá si Hajinka a provádí mu DDT přímo na tuto židli! Cover:1..2..kick-out! To vypadalo, jako kdyby všichni v obecenstvu čekali už vítězství Kobry. Kobra musí zkoušet dál a tak si teď bere WidowMakera, vypadá to, že má v úmyslu to samé co předtím, akorát že tentokrát tu židli rozložil, tak že by se na ní dalo sedět. Kobra má ovšem v úmyslu tam posadit Widowovo čelo! WidowMaker blokuje pokus o DDT, dostává se z držení, tvrdý punch na žebra a další, po něm jeden middle kick, ten nutí se Kobru sehnout, tvrdý úder kolenem na Kobrův obličej a další a do třetice ještě jeden. Tohle je přesně začátek Widowova finisheru Scarface DDT, teď už jenom spinning lifting DDT. A to přichází právě teď!!! SCARFACE DDT na židli! Kobra je mimo, leží na zemi bez hnutí. Jenomže než stihne WidowMaker jít na cover, tak je tu Havlajs se štaflemi a tak už i Widow je na zemi. Havlajs ještě na něj ty štafle hodí. Hajinek se zvednul a první co udělal je, že přiběhnul ke Kobrovi a zkouší cover, ovšem Kobra zázračně vykopává. Tak Hajinek zkouší Widowa, ten se ovšem taky nenechal udržet do čísla tři. Hajinek zvedá WidowMakera a rychle provádí northern lights suplex! Havlajs mezi tím irish whipuje Kobru a provádí mu flapjack. Hajinek pomáhá WidowMakerovi na nohy a to vypadá na Punk of the Future! Jenomže Widow se z toho nějakým způsobem překroutil a okamžitě zasahuje stunnerem!! Hajinek je na zemi! O malou chvíli později se Kobra zbavuje Havlajse pomocí CROSSFIRE!! A tak opět proti sobě stojí jenom Kobra a Widow. Opět si začínají vyměňovat údery a tentokrát vyhrává Kobra a po irish whipu přichází spinebuster!

„Briane, mám takový pocit, že vítězem a novým HC šampiónem bude jeden z těchto dvou!“komentuje Freak.

Kobra má teď na mysli australian style german suplex, ovšem WidowMaker zablokoval pokus, povedlo se mu obtočit okolo Kobry a dostat za jeho záda a provést mu inverted DDT! WidowMaker místo coveru, staví štafle a přímo pod ně rovná stůl. Už si na stůl rovná svojí oběť, jako prvního měl po ruce Havlajse. Ten už tedy leží na stole, ještě pár úderů na uklidnění a Widow už leze na štafle. Stojí úplně na hoře a všem je jasné co přijde senton bomb, nebo jak to Widow nazývá Free Style Press! Podmínky proto jsou dobré, Hajinek se teprve probírá po stunneru, to samé Kobra po inverted DDT, Havlajs leží bez hnutí na stole. A tak tedy FREE STYLE PRESS z vrcholku štaflí skrze stůl! Po tomto ale zůstává ležet i Widow. Zato Kobra i Hajinek už se tak nějak staví na nohy a první co Hajinek Kobrovi udělá je low-blow! Kobra se chytne za citlivé partie a už končí v PUNK OF THE FUTURE!! Widow se probral a doplazil se k Havlajsovi! Cover a diváci odpočítávají WidowMakerovo vítězství, jenomže rozhodčí počítá úplně jiný cover a to sice Hajinkův na Kobru! 1..2..3! Konec zápasu! Hajinek odpočítal Kobru, předběhnul tak WidowMakera, který měl připraveného Havlajse k odpočítání! WidowMaker jenom nevěřícně hledí na Hajinka a rozhodčího, který mu zvedá ruku na znak vítězství. WidowMaker se tak vykutálí z ringu a po cestě do zákulisí si od diváků vyslechne skandování svého jména za výkon, který dnes podal. V ringu stojí Hajinek se svým titulem a Joshem a Carmen po boku. Havlajs i Kobra jsou zatím na zemi. Tohle jsou chvíle, které má Hajinek rád, hraje jeho theme a on stojí po zápase jako vítěz! Jenomže v tom zezadu schytává brutální chairshot!!

„To je Shaqqz! To je Shaggz!!!!“křičí Freak!!!

Josh se otočí a tak i on okusí úder židlí od Southwest Strangla! Carmen strachy ztuhne a jenom se posadí na zadek, ovšem Shaggz jí nic nestihnul udělat, jelikož se už zvednul Kobra a tak i on dostává chairshot!! A to samé se teď stalo i Havlajsovi! Shaggz teď stojí v ringu se židlí v ruce a okolo něj všichni leží po jeho běsnění! To je návrat Shaggze!!!

Winner and still CZSK Hardcore Champion: Hajinek

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  Mattitude Mon Apr 28, 2008 10:18 pm

Část 3.


Texas Venom Segment

Tříštění skla.
A ano, už nastupuje do ringu CZSK champion, Texas Venom. Vypadá ve skvělé formě, je dost možné, že mu to dodává právě titul v jeho pravé ruce. Plácá si s několika diváky, ti se tváří nadšeně, není divu, právě byli v kontaktu s mužem na vrcholu CZSK. Leze do ringu a žádá Martyho Gibsona o mikrofon. CZSK hlasatel již jeho jméno ohlásil, nemá tedy důvod k protestu a opouští ring, aby si sedl na židli připravenou blízko komentátorského stolu.
CZSK Champion chvilku čeká, než se uklidní skandování jeho jména. Je sice pravda, že dnes už se jednou v ringu objevil a zajistil si tak na dnešní večer i zápas, neměl ale možnost dostat se pořádně slovu a říci, co měl doopravdy na srdci. Když se konečně hala trochu ztišuje, přikládá si mikrofon k ústům.
„Na Sons of the Square jsem získal CZSK belt, již svůj druhý world titul. Nejenže tak jsem se zapsal do historie definitivně, ale podařilo se mi to, po čem toužil každý z vás kolem ringu..“ prstem přejel přes celou arénu a fanoušci zajásali. Věděli, co přijde dál.
„Já, Texas Venom, ukončil kariéru podrazáka a krysy, která si nevážila toho, co se mu dostalo. Zabil jsem kariéru Vica Erga, teď už jen zase Victora Galea. A po tom všem, co provedl CZSK, necítím ani trochu trápení sebevědomí.“ Pár fanoušků dává pokřikem souhlas, ostatní jsou ale až příliš zabráni do jeho řeči, než aby nějak zareagovali. Texas Venom totiž ještě neskončil.
„A teď, když je Ergo pryč a titul je můj, chtěl bych Vám něco připomenout.“ Otáčí se na titantron, tisícovky lidí v aréně opakuje jeho pohyb. Světla zhasínají, gigantická obrazovka se rozsvěcuje a všichni čekají na Venomovo překvapení.
„Všichni by si měli uvědomit, že Texas Venom si prošel nespočet zápasama, Texas Venom zapásil, když tyhlety lidi tady se učili v lavici vyjmenovaný slova, počítat a možná stavbu biologickýho těla, jednoduše Texas Venom je tady, Texas Venom je v CZSK a konečně Texas Venom je tady kvůli jedný jediný věci a tou je dřív nebo později titul CZSK!“
Světlo se vrací do arény a fanoušci tleskají. Nezapomněli. Toto bylo vůbec první promo Texas Venoma, kde slíbil, že dokáže, jak velkou roli mají zkušenosti, promo, kde slíbil, že se stane Championem. Koukněme do dneška a můžeme vidět, že předpověď se splnila. V ringu stojí nový král, který zahájil lepší zítřek.


Jimmy Freak:“ Musím přiznat, že jsem dojat k slzám, Briane.“

Brian Nelson:“Po třech měsících s Ergem se tomu opravdu moc nedivím.“

„Děkuji tedy za pozornost, dámy a pánové, uvidíme se v Main Even-„

„Poočkat, pane Champione.“

Texas Venom se otáčí k entrance rampě, aby zjistil, kdo ho vyrušil. Na ní nestojí nikdo jiný než asistent Generálního Manažera, muž známý jako Leo. Diváci jakoby prokoukli jeho povahu a začínají na tuto nepříliš známou osobnost bučet. Nic si z toho neděl a neustále levicí šmátrá ve své kožené bundě, určitě má v kapse jablko, ovoce Boha.
„Tak především vám i já gratuluji k zisku titulu, ten zápas byl skutečně prďáckej.“ Tímto výrokem si získal pár lidí na svou stranu, ti totiž rychle přitakali.
„Nicméně se vám k něčemu musím, no, heh, přiznat. Až se za to stydím.“ Komicky naznačil setření slzy, CZSK Champion ale neměl čas, musel se psychicky a fyzicky připravovat na svůj zápas.
„Zkrať to a běž k věci!“
O 10 centimetrů vyšší muž se nebál grimasou ukázat Venomovi, jaký z něj má strach a respekt.
„Jej, takhle mě nelekejte. No dobře, no, jak říkáte, rovnou k věci. Tak asi nějak takhle: Já očekával, že na Pay Per View prohrajete.“
Arénou chvilkově zavládlo ticho. Texas Venom se chvilku tvářil, jako by se přeslechl, jeho výraz vyjadřoval všechny negativní ohlasy, které fanoušci nahlas Leopardovi sdělovali.
Muž zaseknutý v módě 70. let ale ještě se svým proslovem neskončil.
„No a tak,ehm, no, jak to říct…pro CZSK nejste tak důležitá a kontroverzní osobnost jako pan Ergo.“
Teď už se pokřiky hrnou ze všech stran.
„A pana Erga jsme si nemohli dovolit ztratit, víte..“
Vzduchem letí láhev a Leonardo jí bez problémů uhýbá. Nepřerušilo ho to jeho připravenou řeč.
„…no a tak jsem, eeeh..“

Ozývají se první tóny kytary. V CZSK známá melodie, která už nikdy více neměla býti slyšena.

„..ho najal zpět.“

Na entrance rampě se vedle Lea objevuje bývalý CZSK champion, Vic Ergo! Většina fanoušků je na nohou, nevítají ho ale s otevřenou náručí, jejich volání spíš zní, jako kdyby Karmínového vojáčka žádali o to, aby vypadl. Ergo si sebou přinesl vlastní mikrofon, cestou do ringu už sám neváhá a sám promlouvá.
„Ahoj, mí drazí zmrdi, jsem zpááátky!“
Stojí v ringu s Texas Venomem, ten se snaží zachovat si klid. S takovým řečníkem, který dokáže zasáhnout na to pravé místo, to ale bude těžké.
„Tak co, Venome, jak se ti honí péro nad titulem?“
Jde do tuhého.
„Ty…ty parchante! Měl jsi vypadnout!“
Doktor Victor se maniakálně usmál.
„Jen pravý mistr se umí vyhnout smrti! Pěkne jsem s tebou vyjekal, champe.“
Venom chce něco dodat před jistou bitvou, Ergo ho ale zastavuje.
„Ne ne ne! Mám dost velkou představu o tom, co asi tak řekneš, nech raději mluvit kandidáta na Hvězdu roku. Takže, Venome, Venome. Pěkně ti gratuluji. Vyhrál jsi čistě. Titul je tvůj, ale je třeba, abys znal realitu- pánem tohohle ringu jsem byl vždycky já, teď si to odser pryč.“ Už to nebyl ten hravý hlas, Ergo to už myslel doopravdy vážně. Kdyby se na rampě neobjevil Rufus Maxwell, odehrála by se v ringu krvavá bitka, na Main Event nehledě. Získal si rychle pozornost obou borců.
„Pane Venome! Uklidněte se prosím Žádám Vás, aby jste opustil ring, tato záležitost se Vás už netýká!“ dnes chybí generálnímu manažerovi jeho obvyklý klid.
Texas Venom se chvilku podivuje.
„Pane Venome, OKAMŽITĚ opusťte ring a běžte se připravit na zápas!“ nebyla snad ani jednou situace, kdy by fanoušci nesouhlasili s Maxwellem. To tedy znamená, že dnes nastala poprvé. Teď, když stojí Ergo v ringu sám, Maxwell pokračuje.
„Pane Leonardo, jak si dovolujete dělat takováto rozhodnutí bez mého svolení?!? Jak si na to přijde pan Venom, který bojoval o svou kariétu?!? Tímto Erga opět propouštím!“
Leonardo se poklidně usměje.
„Pane Maxwelli, to nemůžete.“
„Bylo porušeno zásadní pravidlo ustanovené před zápasem!“
„Nikde ale nebylo řečeno, že pan Ergo se nemůže zase vrátit. A navíc, toto jsem udělal jenom se svolení majitele. Dohodli jsme se, že pan Ergo bude podepsán pod mou smlouvou, propustit ho tedy mohu jen já.“ zašklebil se a vytáhl z kapsy jablko.
Rufus Maxwell se trochu uklidnil.
„Dobrá, pane Leonardo, dobrá pane Ergo. Uděláme to tedy po zlém.“
Trvá jen půl minutky, než ze zákulisí vyjde osm členů ochranky. Urostlé postavy a černá trika značí, že Ergo je ve velkém průšvihu. Když pomalu vstupují do ringu a blíží se k Ergovi, ke slovu se dostává opět Leo.
„Ehm, pane Maxwelli, něco jsem Vám zapomněl říci.“
„Co zase?!?“
„No, po dlouhé dohodě mezi osmi páry očí jsme došli k dohodě, že pan Ergo není jediný pod mou smlouvou…“
Z pod ringu vylézá rychle jedna ze stálic CZSK a hází Ergovi baseballovou pálku. Znovu najatý CZSK zaměstnanec předmět chytá a hned prvního člena ochranky, muže vyššího než on sám přetahuje pálkou.
„STRIKE!“ zařval nadšeně.
Muž pod Leopardovou smlouvou se také přidal a společně sundali další dva. I přes svou dobře placenou práci se zbytek rychle stáhl z ringu. A tak tam stáli oba, jako vítězové, nikdo z publika ale takto hrdinskému činu nefandil. Zatímco Ergovi tahle situace připadala jako pointa toho nejlepšího vtipu, co za poslední léta slyšel…Nate Hammer se jen pousmál.
Rgo si opět vzal mikrofon.
„Víš, Maxwelli, a tohle patří i té kurvě Venomovi, celý ten minulý měsíc jsme tě my dva hezky ochcávali. Na Still Standing Strong jsem si totiž uvědomil, že Nate Hammer, ten skoronegr, ze kterýho jsem si celou dobu dělal srandu, je má perfektní nemesis, je to ta nejlepší zbraň, kterou proti Viktůrkovi můžeš použít. To samý ale platí i pro něj. Není teda lepší, když dvě atomovky k sobě přivážete? Po celý ten měsíc jsme Venoma připravovali na zápas, nechali jsme ho vynervovat, dokonce jsem si nechal líbit táhnout se několik zasraně dlouhejch hodin za autem. Na Sons of the Square splnil Nate svou roli skvěle, já to trochu, no, trochu jsem to pojebal, ten nedomrdlej zkundyksicht to vyhrál. Nevadí, nevadí, plán sedí. Ty nás nemůžeš vyrazit a absolutní šéf nás vyrazit nechce, protože děláme many. Jsme dva outsideři CZSK a oba tuhle práci milujeme, pracuje se nám tedy společně skvěle. A co nejlepší, teď už nás žádný obojek na uzdě nedrží.“ kopl do nebožáka na zemi.
Maxwell nemá slov, Leonardo se jen mírně usmívá.
Ergo se naklání přes provazy.
„A ještě ti něco povím. Jsou tu taková dvě fakta o nás dvou. První: Nejsme pěšáci v tvý osobní armádě, ani žádnej ubohej tag team, Maxwelli, nyní jsme legie, která neodpouští a nezapomíná.“ Předává mikrofon Hammerovi.
„A ten druhý fakt…difusi. Ty a všichni v zákulisí, mám pro vás kousek reality: My tu v CZSK nejsme zavření s vámi, ne, vy jste tu zavřeni s námi.“
Mikrofon opět putuje k Ergovi.
„Haha, tak to je prdel, Nate! V tuhle chvíli jsme za námi spálili všechny mosty a na zničení toho bude ještě hodně!!“ chvilkově se zamyslí.
„To je ono.“
Usměje se.
„Destrukce a všude mrtvý těla! To je naše motto, proto bojujeme v ringu! Nechť jsme my dva společně od dnešního dne nazýváni to, co symbolizujeme: My jsme Bridges Burnin' Company!“
A nad těly zraněných bodyguardů oslavují dva nenávidění wrestleři to, co je poznáno jako začátek skutečně nové éry v CZSK

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  Mattitude Mon Apr 28, 2008 10:20 pm

Část 4.

Brotherhood of Gore vs. P182 Trashing Alliance
„Tak Jimmy, jak se těšíš na tenhle zápas?“ptá se Nelson Freaka.
„Jelikož obsazení zápasu je kvalitní a je hodně ve hře, tak se dost těším.“odpovídá Freak.
„Je to tak. Zápas Brotherhood of Gore vs. P182 Trashing Alliance o no.1 contendera na CZSK Tag Team tituly, které drží The Alter Duo.“doplňuje Nelson.
„Ale tak teď už stop povídání a jde se na pořádnou tag team akci.“strhává Freak pozornost na entrance rampu.

Tam už se objevuje dvojice, která nepotřebuje představovat, všichni znají tyhle dva. Je to Hannibal Magnum a „Blood Fanatic“ Martz! Dohromady jsou známý jako Brotherhood of Gore. Měli už s Altery pár zápasů a zatím jim tituly proklouzávaly skrz prsty. Vyhráli Elimination Chase, ale poté je o titul připravil zásahem Gary the Gargantuan. Nyní mají šanci si vybojovat další zápas s Altery. Jejich soupeřem je ovšem dvojice, která poslední dobou nadchnula celou CZSK. Trey Trasher a Paci. Tito dva se zatím předvádějí jenom v tom nejlepším světle a na Sons of the Square předvedli nádhernou podívanou v zápase s The Alterz.

Za Trashing Alliance to vypadá, že začne Trasher, ten se poslední dobou dost změnil. Je dost aktivní, samá posilovna a tak. Nyní si přímo vyžádal u Paciho, že chce začít. Proti němu se na začátku postaví Hannibal Magnum. Rozhodčí zahájil zápas, tak se jde na věc. Magnum, který věří, že by to měl být on s Martzem, kdo by měl držet tag team tituly, rychle startuje po Trasherovi, ten ovšem něco podobného čekal a tak countruje s arm dragem. Magnum ihned vstává, ale jenom do dalšího arm dragu a do třetice tu máme hip-toss, po kterém přichází low dropkick sedícímu Magnumovi. To už do ringu vlétává Martz, ale jenom aby okusil Airwave kick od Paciho, který si všiml Martze a rychle přeskočil provazy a zasáhnul. Martz se odkutálel z ringu a Paci leze zpět na apron. Trasher zvedá Magnuma a irish whipuje ho, back body drop. Tag Pacimu, oba dva si stoupají k Magnumovi, a společně mu provádí double lifting DDT! Cover:1...2.kick-out! Paci má teď v úmyslu vertical suplex, ale Magnum se z toho dostává a urychleně tagne Martze, který už se vrátil na apron. Ten skáče do ringu, podbíhá Paciho nastavenou ruku na clothesline, odraz od provazů, teď Martz stihnul podběhnout i big boot od Paciho, další odraz a celou tuto pasáž ukončuje Martz pomocí running DDT. Paci leží na zemi a Martz se tváří víc než spokojeně a ihned si kleká nad Paciho a začíná ho mlátit hlava nehlava tvrdými údery! Teď ho dokonce i škrtí, ale to rychle přerušuje rozhodčí. Martz tedy zvedá Paciho a má v úmyslu backdrop suplex, ale Paci se dostává za jeho záda a provádí release german suplex! Paci ihned doskáče k Trasherovi pro tag. Ten se dostává k Martzovi ještě dřív než stihne tagnout Magnuma a tak ho Trasher odtahuje dál od rohu, kde stojí Hannibal. Trasher si Martze posílá do rohu, tam mu dává pár úderů a backhand chopů, Martz se vymotal akorát do fireman carry pozice po které přichází facebuster. Je tu cover, ten ovšem Martz dokázal přerušit. Trasher musí tedy vymyslet něco jiného a tak ihned jak se Martz zvedne mu dává backhand chop a teď ještě jeden, tvrdý european uppercut, ihned potom drtí Martzův obličej o svoje koleno a celé to zakončuje facelock elbow dropem! To bylo jeho oblíbené combo Solve it fast, solve it rough. Tím ovšem Trasher neskončil, jeho dalším oblíbeným tahem je STF a to je právě teď aplikováno. Martz to má daleko k provazům a tak mu nejspíš nezbude nic jiného než vzdát. Trey stále drží svoje Break ya leg, snap ya neck. Ovšem to už nevydržel Magnum, vlezl do ringu a nakopl Treye do obličeje fotbalovým způsobem! V aréně to jenom zahučelo, protože tento kop, byl skutečně tvrdý a Trey okamžitě pustil Martze a jenom si ustlal na zemi. Vypadá jako by byl v bezvědomí. Rozhodčí okamžitě začne vyhazovat Magnuma zpět na apron. To už je v ringu i Paci, a tak rozhodčí musí vyhodit i jeho a toho využije Magnum a sitout canadian backbreakerem ničí už tak bezhybného Trashera! Martz ovšem po STF není zrovna při síle a tak se doplazí ke svému rohu a taguje Magnuma. To už je situace uklidněná, Paci je zpátky na apronu, ovšem je vidět, že cítí křivdu, pochoduje po apronu a křičí něco na Magnuma, ale i na rozhodčího.

„To byl velký zvrat v zápase. To jsou přesně ty chvíle, které Brotherhood of Gore využívají. Ten kop byl opravdu dost brutální, mám obavy o Trasherovo zdraví.“komentuje Nelson.

Magnum chytne Trashera pod krkem a zvedá ho na nohy. Trasherovi ovšem stání na nohou dělá problém a tak se radši opře o provazy a Magnum tak má velice zjednodušenou práci a arogantně profackovává Treye. Teď si ho zvedá na vertical suplex a bezvládného Trashera drží ve vzduchu pěkně dlouhou dobu a až teď ho posílá k zemi. S Trasherem to vypadá opravdu špatně a Magnum zkouší cover, ten ovšem přerušil Paci a zachránil tak svému týmu naději na vítězství v zápase. Magnum taguje Martze. Ten jako zběsilý okamžitě kleká nad Trashera a začíná ho mlátit přímo do obličeje, teď ho dokonce snad i škrábe a teď přidává i úder předloktím. Teď přidává i jeden knee drop! Zvedá Trashera a dává mu facebreaker knee smash! To už byl několikátý tvrdý úder na Trasherův obličej a tak se nelze divit, že u Treyova pravého obočí se vytvořila menší rána začíná z ní téct krev. Když si toho všimnul Martz, tak se začal usmívat a přidává ještě jeden knee drop ležícímu Trasherovi. Teď si kleká k jeho hlavě a jakoby se snažil vymačkat krev z Trasherova čela a přitom se přímo usmívá. Opravdu odporné. Na tohle se ale nevydržel dívat Trasherův parťák Paci a vlétnul do ringu! A low kickem na Martzův obličej se snažil napodobit Magnumův kop na Trashera! Martz okamžitě padá na zem, ale jenom, aby ho Paci zvednul a provedl mu t-bone suplex. To už je v ringu i Magnum, ale ten akorát končí v military pressu, z kterého provádí Paci spinebuster. Paci si vlezl zpátky na apron a roztleskal diváky, aby podpořili a vyhecovali Trashera k tagnutí. V ringu na zemi leží kromě něho i Martz a Magnum. Trasher se probírá a ihned zjistí, že Brotherhood of Gore také leží na zemi. Setře si krev ze svého čela a pomalu se plazí k Pacimu, ten má nataženou ruku a nemůže se dočkat tagnutí. Už i Martz jeví známky života a teď už i Magnum, ovšem už je pozdě, protože k tagu už došlo a Paci je v ringu a oba dva kosí pomocí clothesline! Paci teď dává Martzovi fireman carry neckbreaker a Magnum si ihned poté přiběhnul pro titl-a-whirl slam! Tak a Paci značí, že je čas na Pac-slam! Počká si na Martze a chytá ho pod krkem....

„Tak teď je to jasné, přichází chokebreaker! A s tím i konec zápasu!“křičí Freak.

...Paci zvedá Martze do vzduchu, ale v tom zasahuje Magnum úderem na koleno Paciho! Paci pouští Martze a ten provádí ARTERY SLICE!! 1..2...3!! Trasher už přerušuje pozdě, Brotherhood of Gore vítězí! A tak mají právo na zápas s The Alter Duo o CZSK Tag Team tituly! Martz s Magnumem odchází do zákulisí. Zatímco Trasher s Pacim sedí smutně v ringu.

„Tak Alteři se mají na co těšit, když jsme dneska viděli, co Magnum a později Martz udělali Trasherovi! Podívej se na jeho obličej, má ho zalitý krví a celkově vypadá dost zničeně. Ten brutální kop od Magnuma na Trashera podle mě rozhodnul celý zápas!“zhodnotil zápas Freak.

Winners: Brotherhood of Gore

JUDr. Mattitude segment


Nacházíme se u dveří s nápisem Rufus Maxwell. V tom je doslova vyrazí jakási osoba, která vejde do kanceláře generálního manažera Rufuse Maxwella. Po pár okamžicích vzejde najevo, že se jedná o JUDr. Mattituda, neustále si v sobě nesoucího vztek z prohry svého titulu.

JUDr. Mattitude: "Jak to mohl ten lemoun dostat? Je vubec možný, aby měl titul nějaký kriminálník?"

Rufus Maxwell: "Příště alespoň zaklepej. Crowax žádný kriminálník není a do doby, co nebude soud, si to také budu myslet."

JUDr. Mattitude: "Ale.. ale vždyť to je vyloučeno. V jeho bytě byly nalezeny drogy. Ten titul vyhrál podvodem! Pravý rozhodčí zápas neukončil."

Rufus Maxwell: "Podívej se, na stole mam mnoho práce. Můžeš přejít rovnou k věci?"

JUDr. Mattitude: "Chci title shot na můj CZSK Intercity titul a to hned dnes."

Rufus Maxwell: "Tak s takovou myšlenkou se okamžitě rozluč, jelikož ho nedostaneš."

JUDr. Mattitude: "Co? Vy jste se snad všichni zbláznili. Řekni mi, jak dlouho jsem tím šampionem byl? Byl někdo delší dobu? Držel ho někdo vícekrát?"

Rufus Maxwell: "O to tady nejde... ikdyž, částečně ano. Lidé chtějí změnu. Titul získal Crowax a oni chtějí kolem něj vidět někoho nového."

JUDr. Mattitude: "Jak nového? Já lidi nikdy neomrzim!"

Rufus Maxwell: "O tom nepochybuji." řekne ironicky Maxwell a v duchu se přiusměje.

JUDr. Mattitude: "JUDr. Mattitude bez titulu, to je jako CZSK bez ringu. Ten title show prostě musím dostat."

Rufus Maxwell: "Dobrá, title shot dostaneš, ale né na cZSK Intercity titul. Dám ti možnost zápasit proti CZSK Tag Team šampionům The Alterz. Ale partner? Toho už si najdi sám."

JUDr. Mattitude: "Hahaha, nebude partner, nebude tag team. Založim rovnou celou stable, která získá všechny tituly. Jojo soudče, nápady máš prvotřídí." Sebere se JUDr. Mattitude a opouští kancelář Rufuse Maxwella.

Rychlým krokem pokračuje chodbou, nakoukne do locker roomu, kde sedí Goja. Popadne ho za triko a..

"Jakpak se máme Gojo? Já vim, že už jsi v pohodě. Na nic se neptej a pojď."

Vleče Goju z locker room na chodbu. V tom potká dvojici EightMaster a DM Bukva.

EightMaster: "Ani mě to tak nesere. Sice jsme prohráli, ale Warrior s Cerberusem se teď zlikvidují sami a tím nám ulehčí práci.."

JUDr. Mattitude: "Ehm ehm pánové, věnujte mi teď pozornost."

DM Bukva: "Copak? Nějaká přednáška o právu?" Zasměje se společně s EightMasterem.

JUDr. Mattitude: "Ha-Ha-Ha, fakt vtipné. Nechceš nám raději dát radu, jak profesionálně jobovat? Mam plán, který jste ještě v životě neviděli."

EightMaster: "O co go?"

JUDr. Mattitude: "Zakládám stable, která postupně převezme moc nad všemi tituly. Vy se mi jevíte, jako dobří spojenci. Na PPV jste všichni prohráli, ne? I já.. a vím, jaké to je. Ten pocit bezmoci. To vše může být pryč. Jen si to představte. DM Bukva s Gojou Tag Team šampiony. Před chvílí jsem mluvil s Rufusem a služí mi CZSK Tag Team title shot. EightMaster získá hardcore titul, CZSK Intercity titul, kde se potom nechá předemnou pinovat.."

EightMaster: "Co??"

JUDr. Mattitude: "Klid, nech mě domluvit. Nechá se odemne pinovat, tím získám zpět můj CZSK Intercity titul a potom, finálně získám CZSK titul. Skvělý nápad, ne?"

Goja: "No, jde to."

DM Bukva: "Proč bychom měli mít jeden titul a ty dva?"

JUDr. Mattitude: "Jeden, nebo nic? Beze mne si můžete o titulech nechat zdát. Tak co? Jdeme do toho, ne?"

EightMaster: "Když už bude tedy ta stable. Jak se budeme jmenovat?"

JUDr. Mattitude: "Co takhle Porota?"

EightMaster: "Muj bože, nic stupidnějšího jsem neslyšel."

JUDr. Mattitude: "Chcete všichni tady tituly, nebo ne? Zkousnete ten skvělý název a budete mít tituly.. nebo radši nechcete nic? Rozmyslete si to, kde mam kancl víte.."

JUDr. Mattitude odchází. Skupinka wrestlerů jen kroutí hlavou.


Naposledy upravil Mattitude dne Mon Apr 28, 2008 10:43 pm, celkově upraveno 1 krát

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  Mattitude Mon Apr 28, 2008 10:23 pm

Část 5.

Gary the Gargantuan segment


„Hej, šéfe, na slovíčko, šlo by to?“
Maxwell poslední dobou neměl z pochopitelných důvodů zrovna tu nejlepší náladu. A teď Gary, ten se navíc vyjadřoval podstatně…pomaleji.
„Ano, Gary, na slovíčko by to šlo. Mluvte ale rychle, mám na starosti hodně věcí, jistě mi rozumíte.“
Obr jen kývl a olízl si rty. Musel správně v hlavě formulovat věty, aby to Maxwella příliš neobtěžovalo. Ten chlápek měl v poslední době docela nervy na uzdě a on se mu moc nedivil.
„No tak, hele, víte, jak mě porazili na tom Pay Per View..nemohl by být třeba rematch?“
Maxwell si povzdechl.
„Gary, Gary, Gary. Tady jde o princip. Oni vás prostě porazili a s tím se nedá nic dělat, smiřte se. Jejich program je v současné době plný.“
Tahle odpověď se mu nelíbila.
„Co jako?! Tak mi nakopali prdel, ale já jim to chci vrátit!“
„Gary, uklidněte se prosím..“
„Uklidňovat?!? Měl jsem dost svinský trpělivosti, když si ten parchant se sekáčkem zařídil, abych řekl babáj! Ale proč teď?!? PROČ POŘÁD TRPĚLIVOST?!?“
Nedokázal ovládat své emoce a nelidsky práskl s dveřmi. Za nimi jen těžce funěl a uklidňoval hlas válečníka, který v něm volal o odvetu.
„Stojí to za prd, co?“
Otočil se a spatřil věčně usměvavého zástupce Generálního Manažera, muže zvaného Leo.
„Jo, to teda..“


Crowax vs. Texas Venom (Champion vs. Champion Match)


Brian Nelson: "Na řadu přichází main event dnešního večera, v němž se proti sobě utkají čerstvý CZSK Intercity Champion Crowax a taktéž nový CZSK Champion Texas Venom."

Jimmy Freak: "Už se klepu nedočkáním Briane. Právě dnes zjistíme, kdo je lepší. Jestli Crowax dosahuje takových kvalit, jako hlavní šampion Texas Venom, či naopak, jestli jsou výkony Venoma na hlavní titul nedostačující. Toť předzvěst dnešního Champion vs. Champion zápasu."

Brian Nelson: "Arénu už polyká tma, pojďme si vychutnat entrance obou šampionů."

Po aréně létají modré laserové paprsky. Začíná znít theme My Time, při čemž se tento text objeví i na titantronu, kde se náhle začne promítat sestřih kariéry Crowaxe Tainted Legion počínaje, feudem s JUDr. Mattitude, z něhož vyšel Crowax vítězně, konče. Po zhruba 30-ti sekundách se objevuje Crowax pod titantronem s čerstvě získaným CZSK Intercity titulem na rameni. Diváci šílejí. Soustředěným krokem přichází po entrance rampě směrem k ringu. Občas se porozhlédne po divácích. Dojde k ringu, kde vylézá po schodech směrem do ringu. Stoupne si na ring post a zvedne titul pravou rukou do výšky. Crowax slézá z ring postu a titul předává do rukou rozhodčího Micka Howera. Nezbývá mu nic jiného, než čekat na dvého dnešního soupeře.
Tím je taktéž šampion, hlavní šampion, Texas Venom. Roztříští se sklo a následuje znění theme Hooligans Heaven od Dispicpline. Pod titantronem se objevuje Texas Venom, který hrdě s titulem na pasu pokračuje cestou do ringu. V ringu ihned kráčí k protějšímu turnbucklu, na který vylézá. Před diváky si ukazuje na pás, poté zvedá ruce do výše. To samé provede na ostatních třěch turnbucklech. Poté provádí to samé, co Crowax a to odevzdání titulu. Rozhodčí Mick Hower jej ukládá do bezpečných rukou a zahajuje zápas.
Oba borci vyjdou proti sobě a z velmi malé vzdálenosti si hledí do očí. Dle odezírání lze poznat, že se dohadují o tom, kdo je lepší. Texas Venom strčí do Crowaxe. Ten ale prsty ukazuje, že s tímto nesouhlasí. Připraví si ruce a s Venomem se pustí do lock upu. Crowax se dostává za Venoma, při čemž chytí jeho ruku a provádí mu hammer lock. Venom reaguje snapmare, po kterém provádí Chin lock. Sotva apilkuje tuto páku, Crowax se mu z ní vymaní, ootočí se k Texasovi Venomovi čelem, odstrčí ho a provádí standing dropkick. Venom však uhybá a rukama Crowaxovo nohy pouze odstrčí. Crowax je nyní na zemi. Texas Venom stojí nad ním a pouze se mu lehce usmívá, při čemž gesty naznačuje, aby vstal. Poté, co je Crowax na nohou, se dvojice opět pouští do lock upu. Po pár sekundách přetahování se Crowax přesune s Venomem k turnbucklu, kde mu uštědří backhand chop. Crowax nyní couvá, rozebíhá se a provádí running corner knee strike. Venom se popadá za břicho a popojde pár kroků v před. Crowax využije situace a provádí legdrop bulldog. Cover: 1.. kickout. Crowax bez jakéhokoliv vzteku, s klidnou hlavou zvedá Venoma, popojde s ním k lanům a provádí irish whip. To však Venom reversuje, vyběhne naproti s úmyslem provést clothesline. Crowax podeběhne jeho ruku, otočí se, Venom udělá totéž, Crowax se pustí s Venomem do lock upu. Venom z něj ovšem za pár okamžiků provádí shoulder jawbreaker. Venom se z kolen zvedne na nohy a provádí Crowaxovi delayed double underhook suplex. Venom si proplácne ruce a zvedá Crowaxe, s kterým přejde k turnbucklu. Zde mu uštědří několik ran pěstí do obličeje. Udělá si odstup, rozeběhne se a chce něco provést. To něco se mu ovšem nevydaří, jelikož Crowax šikovnou skulinkou mezi lany uniká. Venom tak naráží půlkou těla do turnbucklu. Crowax mezi tim vylézá na turnbuckle a čeká, až se Venom, sopodus soustředěný na sebe otočí čelem k němu. Když tato chvíle nastane, Crowax provádí flying clothesline.

Jimmy Freak: "Ani nepamatuji, kdy jsem naposledy od Crowaxe viděl podařenou flying clothesline. Skoro vždy byla něčím reversována."

Crowax kotrmelcem padá zpět na nohy a zvedá Venoma na nohy. Stím přejde k lanům, odkud ho pošle do protějších. Sám popojde pár kroků naproti běžícímu Venomovi. Nakloní hlavu, připraven provést Back body drop. Nicméně Venom se zastaví těsně před ním a nepříjemně ho kopne do hlavy a v zápětí provádí lifting reverse DDT. Cover: 1..2.. kickout. Venom, trochu podrážděný zvedne Crowaxe. Za jeho záda jej chytne ho half nelson pozice, nicméně Crowax ho kopne do břicha, Venom pustí a Crowax se tak dostane naopak za záda Venoma, kterému provede Sweep Time. Crowax se zvedá, ale Venom není zase o tokolik pozadu. Když je crowax na nohou, Venom je na kolenou. Crowax ho zvedne na nohy, několika pěstmi jej zatlačí k lanům, odkud následuje irish whip. V tom Crowax provádí Flapjack. Provede kotoul vzad a pokouší se o svůj finisher Lion Tamer, což je modifikovaný high angle boston grab. Venom se však rychle odsune k lanům, kde se chytá a tím zařizuje ropebreak. Crowax se zvedá a pobízí Venoma, aby vstal také. Oba se poté pouští do lock upu. Za pár sekund uchopí Venéom Crowaxe za nohu a chce mu provést jeden ze svých chvatů zvaný Capture Suplex. Nicméně Crowax ho mlátí pěstmi do obličeje co nejvíc to jde a tak Venom pouští. Crowax provádí Exploder Suplex u něj speciálně pojmenován jako History of the Future. Crowax posune ležícího Venoma na vhodné místo a vylézá na turnbuckle. Davy lidí se zvedají, jelikož ví, co je čeká. Crowax do toho ještě dává gesto, aby je více navnadil. Poté skáče na Texase Venoma 450 splash. 1..2..2,5 velmi těsný kickout! Diváci jsou doslova šokováni, že Texas Venom nepodlehl jednomu z Crowaxovo finisherů. I samotný Crowax je udiven a pro jistotu se rozhodčího opakovaně ptá, jestli to byly skutečně dvě vteřiny. Rozhodčí si však stojí za svým a tak zápas pokračuje dál. Crowax rozmýšlí nad ležícím Venomem, jak zápas dokončit. Crowax zvedne Venoma, popojde s ním k lanům a provádí irish whip, který Texas Venom reversuje. Venom ale nepošle Crowaxe dál k protějším lanům, nýbrž na své koleno. Crowax se popadá za své břicho. Venom čeká, až se Crowax narovná. V ten moment chce provést Venom Stunner, jenže Crowax ho odstrčí. Venom se otáčí a Crowax zvedne Venoma na GTS, u něj zvaného Glory To Savior. Z toho se mu Venom vymaní, dostane se za jeho záda, uchopí do half nelson pozice a provádí Half Nelson Backbreaker. Crowaxe nechá dvě vteřinky na svém koleně, poté jej zvedá a provádí finisher Texas Cutter. Cover: 1..2 (diváci počítají s rozhodčím)..3 a tento cover se stává finální, Texas Venom vítězí. Diváci jsou nadšeni, že už ani neví, jak svou radost dát najevo. Venom se po chvíli zvedá, dostává do rukou svůj titul a rozhodčí mu jako vítězovi zvedá ruce.

Brian Nelson: "Je konec dnešního main eventu. Vítězem je tedy náš hlavní šampion, Texas Venom. Tím potvrdil fakt, že je ním zaslouženě."

Po chvíli oslavy Venoma se zvedá Crowax, který dostává do rukou zase titul svůj, tedy CZSK Intercity belt. Poté hledí na Texase Venoma, ten naopak na něj. Oba se k sobě přibližují. Diváci jsou napjati, jestli je čeká usmíření, nebo snad v horším případě bitka. Crowax s Venomem na sebe několik sekund hledí. Poté Crowax nastaví Venomovi ruku a divákům se uleví. Ještě je však brzy na to, abychom měli dobrý pocit. Venom se pouze dívá na Crowaxovo ruku. Poté si s ním ale ruku podá. Crowax s ní několikrát zatřese, jako důkaz gratulace. Poté se odebírá z ringu a odchází. Venomovi nezbývá, než doslavit svou výhru s diváky.

Winner: Texas Venom

Texas Venom tedy podal důkaz o tom, že není hlavním šampionem pouze ve statistikách. Zajímá Vás, jaká bude následující cesta Texase Venoma? V tom případě máte dobrý důvod číct CZSK E-fed dál. Děkujeme Vám za pozornost a ve čtvrtek u další show opět naviděnou.

Na show pracovali:

Mattitude: Úvod (Champions Celebration), JUDr. Mattitude segment, ME

p.herca: Slovakia Warrior promo, HC Championship, BoG vs. P182 Trashing Alliance

Sengoku G: Opener, Texas Venom promo, Gary the Gargantuan segment

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  Israha Mon Apr 28, 2008 11:03 pm

Tak...poprvé v historii e-fedu jsem na show aktivně nespolupracoval, a tedy jsem povinen reagovat na to, co jsem přečetl. Tedy:
- úvodní segment, podle nějž se odvíjel celý zbytek show, byl chytrý tah...dění od openeru až k ME se pěkně propojilo a show získala na kompaktnosti - kdo ví, tohle bych možná tak dobře nenabookoval ani já Laughing
- o vzniku Bridges Burnin' Company jsem věděl už dopředu, ale přesto jsem segment, pojednávající o jejím vzniku, doslova zhltl...to samé Porota. Trochu mě i mrzí, že zrovna když jedna stable rozjíždí svou činnost a na spadnutí je vznik druhé, nemůžu na tvorbě storylines nějak výrazněji spolupracovat...holt Ergo a soudce, nejlepší heelové v CZSK, a tady se to prokázalo stoprocentě (ten třetí do triumvirátu se ještě musí vyléčit ze zranění Twisted Evil )
- chytrá zápletka v No.1 Contender matchi na TT tituly z něj udělala nejlepší zápas večera, v závěsu je HC match (Shaggz se tedy vrátil ve velkém stylu, co si budeme povídat)...lehce mě svou malou délkou zklamal opener, ale v očekávání nového anglu jsem ochoten to prominout
- no a výtku bych měl k tomu, že se neukázal Krupy...ten člověk na SotS zničil jednu z největších hrozeb CZSK, ukončil gigantický a monumentální feud vítězně...a ani nedostal prostor říct k tomu pár slov. Teď ze mě nemluví ješitnost, že se moje postava (byť nepřímo) do show nezapojila, to ne...ale nějaké "závěrečné zhodnocení" prostě být mělo (třeba i hloupý takerovský titantron, kde by Is sliboval návrat)
- na závěr > vidím, že to dost dobře jde i beze mě, no Very Happy Booking stejně dobrý, ne-li lepší...writing srovnatelný a nápady taky. Takže, soudče, Sengoku a herčo, držte to minimálně na stejé úrovni, dokud se k vám zase nepřipojím
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  Krupy Mon Apr 28, 2008 11:26 pm

Israha napsal:Tak...poprvé v historii e-fedu jsem na show aktivně nespolupracoval, a tedy jsem povinen reagovat na to, co jsem přečetl. Tedy:
- úvodní segment, podle nějž se odvíjel celý zbytek show, byl chytrý tah...dění od openeru až k ME se pěkně propojilo a show získala na kompaktnosti - kdo ví, tohle bych možná tak dobře nenabookoval ani já Laughing
- o vzniku Bridges Burnin' Company jsem věděl už dopředu, ale přesto jsem segment, pojednávající o jejím vzniku, doslova zhltl...to samé Porota. Trochu mě i mrzí, že zrovna když jedna stable rozjíždí svou činnost a na spadnutí je vznik druhé, nemůžu na tvorbě storylines nějak výrazněji spolupracovat...holt Ergo a soudce, nejlepší heelové v CZSK, a tady se to prokázalo stoprocentě (ten třetí do triumvirátu se ještě musí vyléčit ze zranění Twisted Evil )
- chytrá zápletka v No.1 Contender matchi na TT tituly z něj udělala nejlepší zápas večera, v závěsu je HC match (Shaggz se tedy vrátil ve velkém stylu, co si budeme povídat)...lehce mě svou malou délkou zklamal opener, ale v očekávání nového anglu jsem ochoten to prominout
- no a výtku bych měl k tomu, že se neukázal Krupy...ten člověk na SotS zničil jednu z největších hrozeb CZSK, ukončil gigantický a monumentální feud vítězně...a ani nedostal prostor říct k tomu pár slov. Teď ze mě nemluví ješitnost, že se moje postava (byť nepřímo) do show nezapojila, to ne...ale nějaké "závěrečné zhodnocení" prostě být mělo (třeba i hloupý takerovský titantron, kde by Is sliboval návrat)- na závěr > vidím, že to dost dobře jde i beze mě, no Very Happy Booking stejně dobrý, ne-li lepší...writing srovnatelný a nápady taky. Takže, soudče, Sengoku a herčo, držte to minimálně na stejé úrovni, dokud se k vám zase nepřipojím

Ja musim len suhlasit s tym co si napisal......myslim ze feud Krupy-Israha bol v carde velmi vysoko,obaja sme si s nim dali obrovsku pracu(najma tie Israhove zapasy),a vy ste moju postavu ani len nezaradili do show? Stacil by hlupy segment..Uz ste ako WWE.....aspon nieco s Israhom...ale ani to nie.Fakt,po prvy krat citania E-Fedu som skutocne sklamany....normalne mam nechut pisat zajtra promo...
PS:to ze ste z nasho feudu nezaradili do show zhola nic,by som este pochopil,keby sa nejedna o prvu show po PPV......

ostatok show dobry.......
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  EightBall Mon Apr 28, 2008 11:32 pm

Parada...konecne sa pohol E-FED spravnym a atraktivnym smerom Very Happy Stable tomu dodaju stavu (teda aspon dufam).

Snad len ten nazov POROTA mi docela rezonuje v hlave Very Happy Cize by som popremyslal nad necim lepsim.Lebo take Bridges Burnin' Company znie urcite lepsie Smile
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 35
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  Texas_Venom Tue Apr 29, 2008 3:08 pm

Tak dnešní čtení bylo naprosto báječný, přesto by se našlo několik mínusů. Co se týká dění, tak show byla výborně poskládána a už začátkem show jsem byl naprosto nadšen. Možná to mezi Crowaxem a Texas Venomem chtělo víc než jednu větu na každý straně. Pokud by tento segment byl v TV, tak by měl být určitě delší, ale je to e-fed, takže pohoda.
To že neskončí Vic Ergo mě vůbec nepřekvapilo, pro mě je to s JUDr. Mattitudem největší ikona CZSK. Ty postavy jsou vynikající. Zároveň mě potěšilo, že po mym zamítnutym promu se několik nápadů objevilo a posloužilo k takový události jako je vznik stable Bridges Burnin´Company. Mělo to pro mě přesně ten efekt, jaký by to mít mělo a to je překvapující a myslím, že to má obrovský potenciál do budoucna ne jen pro tyto dvě persony. Zároveň doufám, že tato show byla jako první vlaštovka a trochu se změní trend, že alespoň hlavní aktéři se začnou objevovat v show více než jednou!!! Buď zápas nebo promo, nic víc do teď nebylo. Moje postava se objevila 3x. Což mě navádí na můj další bod...
Stejné téma, ale absolutní opak a to že naprosto souhlasím s Israhou a Krupym. Soucítím s vámi, hoši. Tohle je hodně velké mínus a nedovolí mi to tuto show nazvat dokonalou. Nezmínit v následující show ani slovo o zápase Krupy vs. Israha, který na PPV byl jako Main Event i dokonce nad zápasem o titul CZSK je... nevím, jaké slovo použít.... TRISTNÍ. Ač jsem si třeba tolik neužíval feud Lord Darsen vs. Israha a měl jsem pocit, že z toho občas je tv seriál a je to přehnané, tak Krupy vs. Israha byl vynikající feud, ale Krupy asi chtěl nějak vykristalizovat svojí postavu (alespoň já to tak pochopil) a povedlo se mu to, takže celkový dojem TOP 3 feud, co jsem u e-fedu. Myslím celkový feud i když Krupy byl jako Lord Darsen. Stačilo aby měl Krupy promo v ringu...
JUDr. Mattitude, tohhle je osoba, která si snad každou show zaslouží speciální koment, já tuhle postavu žeru Laughing přiznám se, že když jsem to četl, tak jsem myslel, že je to jenom zástěrka a že JUDr. Mattitude se přidá k BBC, což mi po show došlo, jako opravdu kravina, protože se tam vůbec ale vůbec nehodí Rolling Eyes na mě celý segment udělal dojem, že nic nevzniko a byl to pouze segment, uvidíme v dalších shows, jestli to je či není pravda. No a název "Porota" Laughing Laughing Laughing
ME mě trochu překvapil, já čekal, že to skončí No Contest a zasáhne BBC anebo někdo jiný, nabookování k tomu naprosto vybízelo. já být ve writerském týmu, tak se silně bouřím proti tomuto průběhu (čímž neříkám, že se mi nelíbil) jen nevím, jestli bylo použito pravidlo jednou a konec anebo jestli s nimi jsou jiné plány confused tady mám další výtku a to je jedna věc, kterou jsem ve wrestlingu nikdy nemohl na nikom vystát kromě dvou výjímek a to je Kurt Angle a Edge - mít titul připnutý kolem pasu mě naprosto irituje no! tak pro příště writeři, poněvadž se mě to teď týká Laughing

Show vynikající a to s jednou velkou chybou v podobě nezmínění se o zápase Israha vs. Krupy a ME bez zásahu, ale je možné že tento zápas tak dopadnout měl a příležitosti budou příště.... dal bych 9,5/10 ale díky Israha vs. Krupy dávám 7/10. Kažodpádně chybama se člověk učí thumbsup

Obecně jsem moc potěšen, opravdu se zdá, že začíná nová éra, je několik potencionálních možností kam e-fed a jak směřovat, JUDr. Mattitude vs. Crowax byl "Attitude feud" ale osobně bych se přikláněl kdyby si ti dva mezi sebou dali na nějaký čas pokoj. Naopak očekávám Texas Venom vs. BBC a s nimi Leo Question osazenstvo okolo Hardcore titulu slibuje velmi dobrou podívanou a přikláněl bych se k nějakýmu brutálnímu Hardcore matchi třeba o čtyřech až šesti lidech, co se týká Tag Team titles, tak tam se snažím spíš pouze držet v obraze, kdo co a jak s kym a je mi vcelku jedno jak se bude vyvíjet.

Zároveň doufám, že se blíží brzký debut jedné bývalé megastar vinsent
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  WidowMaker Tue Apr 29, 2008 4:20 pm

peckova show....nove stables,skvele match a tak isto segment,The Bridges Burnin Company bude urcite pecka,tak sa na to tesim,takze u mna 10/10 CZSK Rockz
WidowMaker
WidowMaker
CZSK Legend
CZSK Legend

Poeet p?íspivku : 1830
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  FallenAngel Tue Apr 29, 2008 5:59 pm

Pěkná show. Jak bylo už nejednou zmíněno, nešťastně zvolené embargo ohledně Krupy vs. Israha bylo slabší stránkou, ale jinak jsem tam chyby nenašel.
Já už jsem se v té Tag Divizi trochu ztratil a to tak, že už se mě pletou jména těch týmů, musím to pak nějak si osvěžit, ale zápas to byl slušný.
Co se Hardcore divize týká, tak mě se tahle divize nelíbí, je to takový nechutný WWE-ovský belt, s naprosto nahlavupadlým, nesmyslným a zkrátka totálně mimo a mě šíleně iritujícím pravidlem ohledně těch 24 hodin, které ve wrestlingu (mluvím o wrestlingu, ne Vincově kabaretu) nemá co dělat. Už proto, že za pár měsíců co existuje už se kvůli hloupému pravidlu vystřídalo asi 362 šampionů, přičemž, ano, jsem asi jediný, mě ty segmenty o vyhrání beltu jak ve skutečnosti, tak i tady v E-Fedu vůbec nebaví a přijdou mě úplně divné, stejně jako myšlenka získání beltu mimo rign a ani se při tom nenadřít... Proto po mě nechtějte, abych tuhle divizi jako takovou nějak vychvaloval. Zápasově to ale špatné není, některé ty hardcore zápasy se mi líbí ikdyž bývá tam občas trochu toho pověstného nereálna, ale třeba teďkom ten zápas byl solidní, mám rád Hajinka pro jeho neortodoxnost a originalitu co se týká gimmicku punkovéhu pitomce ( Laughing ) a jeho účast v mých očích ten zápas podržela.
Co se mě taky celkem líbí je gimmick Magnuma, to jak tam v zákulisí nařezává to svoje maso a pak do mikrofonu řekne, že to tady "smrdí vepřovým", to mě vždycky dokláže pobavit. Smile
Co mě naopak nechytlo, tak to je vedle té Hardcore divize ještě teďkom ta zápletka s Cerberem a Warriorem.
Judr zakládá stable? WTF? Laughing No to jsem tedy zvědav. Smile Uvidíme kam to bude směřovat...
ME celkem dobrý, ikdyž nejsem fanouškem zápasů face vs face, celkem se povedl a měl zajímavý konec, který mě potěšil.
No nebudu chodit kolem horké kaše a rovnou řeknu, že nejvíc se mi líbil segment Venomův, který se nakonec změnil v jeden velký nový začátek. Já dobře věděl o vzniku BBC, ale ikdyž jsem to věděl, přečet jsem těch pár desítek řádků na jeden dech. Mě se to hrozně líbí ta myšlenka Erga bok po boku s Hammerem a je mi jen trochu líto, že nějak nezkazili zápas Venomovi, což jsem trochu očekával. Uvidíme jakým směrem teď půjdou. Třeba se Rufus obklopí několika urostlými chlapy a postaví se téhle armádě dvou, tohle by se mě náramně líbilo, takový nekonečný, stoletý feud o jakousi provizorní moc nad CZSK...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  Crowax Tue Apr 29, 2008 7:29 pm

Weeklys po PPV jak ma byt,vysperkovana o vznik stables,ktere podle me po zaniku Tainted Legion v CZSK chybely...
Uvodni segment se vsemi championy byl urcite spravnou volbou,jen bych mozna prohodil s TT Championy a novym IC Championem (mnou) vice nez jednu vetu,ale myslim si,ze v konecnem vyzneni to snad ani moc nevadilo...
Navrat Erga proste musel nastat Very Happy a jeho spojeni s Hammerem sem predpokladal uz hodne davno a nakonec tedy k nemu i doslo.Hammer a Ergo je jiste zajimava dvojice do paru,navic se s nimi spojil i clovek z managmentu a to je vzdy pro stable dobra vec...
Krupy mi urcite v show chybel - jako osoba,co "definitivne" porazila zrejme nejvetsiho heela v CZSK,si alespon kraticky segment zaslouzila.
Judr je vazne skvela postava a v kazde show to dokazuje nejakou hlaskou nebo skvelym segmentem - v teto nevyjimaje - hadka o jmeno stable me opravdu pobavila...
Main Evenet mohl radeji skoncit No Contestem,coz by vznikem obou stables davalo i smysl (Judr - Crowax,Ergo-Venom) a remiza by asi byla logictejsim vysledkem.... Take to mohlo byt mozna o jeden odstavec delsi - ale vzhledem k premire skvelych segmentu mi to nevadilo...
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  Hajinek Tue Apr 29, 2008 8:36 pm

nadherna shoe TT Erga a Hammera ma buducnost Smile :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  MadWarrior Tue Apr 29, 2008 11:00 pm

gratuluju, skvele napsano, fakt ste naplno vyuzili toho potencialu co vysledky PPV nabizely ... jinak sem rad, ze od ty doby co E-Fed ctu, tak to jde porad dopredu, rekl bych ze ty feudy, segmenty a tak to mimoringovi deni je furt lepsi, navic me potesilo ze budou nejaky stable, to tomu doda taky stavu (je videt, ze neberete tady ty pripominky, co se obcas objevuji, na lehkou vahu, to je plus Laughing) ... jedina vytka, coz se pripojuju k ostatnim co to tu psali, ze je skoda ze nedostal prostor ani Krupy ani Israha, to byla podle me chyba

davam 8/10, jen tak dale hammer
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 52 Empty Re: CZSK E-fed - Show 52

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru