CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 16

4 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 16 Empty CZSK E-fed - Show 16

Příspěvek  Mattitude Mon Nov 26, 2007 10:45 pm

Část 1.

„Zdravíme všechny diváky. Mé jméno je Jimmy Freak a vedle mě opět můj kolega Brian Nelson. Vítáme vás u post-Immortality CZSK e-fed show, ve které snad bude zodpovězeno na otázky, které na ani ne den starém PPV vyvstaly.“
„Máš pravdu, Jimmy. Všechny zcela jistě zajímá, jak to bude pokračovat mezi Arim Rigginsem a Vicem Ergem. Druhý jmenovaný na Immortality totiž zvítězil a tím zapříčinil odchod svého bývalého přítele, nyní soka Setha Angelsona z CZSK…
„Přesně tak. Nejen mně ovšem nejvíce vrtá hlavou běh událostí po skončení main eventu, snad bude do tohoto záhadného dění vneseno nějaké světlo…“
Nelsona utne zvuk theme Circle of Tyrants. Aréna se za zvuku pochmurné death rapové hudby ztemní a v šedém oparu pod titantronem se objeví důvěrně známá silueta. Lost Soul Israha svou typickou chůzí míří k ringu, přičemž mu v jeho krocích planou malé ohýnky. Těsně pod ringem prudkým pohybem strhne kápi a ohýnky jako na povel zhasnou. Eternally Cursed ale dnes nepřišel zápasit. Místo toho si bere do rukou mikrofon. Do arény se pomalu vrací světlo. Israhův hlas zazní do napjatého ticha jako rána kladivem: „To, co se stalo včera na Immortality, byla předzvěst. Předzvěst toho, co dopadne na hlavy vás všech a čemu nikdo z vás neunikne. Předzvěst nové éry CZSK. Éry skutečného, naturálního zla ve své nejsyrovější podobě. Teď, když jsem, přesně podle toho, jak jsem předpovídal, zapříčinil pád vůdce Tainted Legion, Krupyho, přebírám jeho pozici. Já jsem nyní v čele této skupiny, která pod mou rukou konečně dostojí svého jména a pověsti. CZSK se bude třást. Strach, bolest, zkáza se budou plížit v okolí a neminou nikoho, a myslím tím NIKOHO….“
Israhu náhle přeruší Crowaxova theme. „Israho!“, ozve se směrem od titantronu. Lost Soul se otočí a spatří na entrance stagi stát Crowaxe i Ariena. Angel of Darkness rovněž má v držení mikrofon a chápe se slova: „Dost stěží můžeš převzít kontrolu nad Tainted Legion. Žádná Tainted Legion už totiž není. Tainted Legion měla cíl. Společný cíl. Ale tys ho zničil svým bezskrupulózním egoismem. Krupy byl sice člověk mnoha špatných vlastností, ale byl to člověk. Ty jsi brutální, sadistické monstrum a já s nikým takovým udržovat spojenectví nehodlám.“
Israha se samolibě zachechtá:“Už i tebe nakazil Krupy svou patologickou citlivostí…stal se z tebe uslzený, patetický človíček. Co ty, Ariene?“
„Viděl jsem, cos udělal s Krupym. Hrál jsi na něj, že jsi jeho přítel a pak jsi mu vrazil nůž do zad. Totéž bys bezpochyby udělal se mnou. Nemám zájem s tebou nadále mít cokoli společného.“ Arien odhodí mikrofon a společně s Crowaxem arénu opustí.
„Dobrá tedy. Mohli jste být po mém boku bezpečni. Nyní i na vás dopadne teror, který rozpoutám. Ale jste pro mě malé ryby…stejně důležití, jako smítko prachu, tak nezřetelné, že se ani nevyplatí ho setřít. Mé cíle jsou jinde. Ke svrchované nadvládě v CZSK mi chybí jediná věc…porazit toho, kdo je nejlepší. Toho, kdo drží zábavně bezcenný kus kovu, jemuž se říká CZSK Title belt. DM Bukvo, má pozornost se teď upřela na tebe. Přijde den…a bude to brzy…kdy budu chtít tvůj skalp. Ne kvůli titulu, ale kvůli tomu, abych potvrdil své konečné vítězství nad lidskou chátrou v CZSK.“ Israha odhodí mikrofon a v aréně se náhle a prudce setmí. Pouze monotónní zvuky kroků dávají tušit, že Eternally Cursed arénu opouští. Protentokrát….


Hannibal Magnum vs Jedovatá Kobra



„Dámi a pánové, do arény přijíždí Jedovatá Kobra!“ Hřmotné túrování silného motoru harleje provází Kobrovu entrance. Motorkář zaparkuje svůj nablýskaný stroj poblíž ringu a poplácá několik sličných ženštin, které mu v první řadě svým ječením vyjadřují podporu. Charismatický borec má podporu i u mužské části publika, ovšem z poněkud odlišných důvodů. Podporu u kterékoliv části publika však zcela jistě nemá dnešní Kobrův soupeř. Typickým sekáčkem vyzbrojený Hannibal Magnum si svými podivnými manýry a morbidním humorem lidi příliš nezískal, i když pár signů s kladnými ohlasy na jeho osobu by se v hledišti nalezlo. Magnum položí do rohu ringu svůj sekáček, což umožňuje rozhodčímu odstartovat zápas. Magnum hned nasazuje Kobrovi side headlock a zkouší ho dostat na kolena. Kobra se po pár vteřinách Magnuma za pomocí lan zbavuje…ten ovšem po odrazu nasazuje side headlock znovu. Kobra zkouší znovu užít lan k osvobození se, ale Magnum drží pevně a nepouští. Kobra se snaží vysmeknout, proto mu Magnum provede headlock takedown. Kobra se ovšem rychle vysmekává, když nasadí Magnumovi headscissors. Magnum se osvobozuje o zlomek vteřiny později. Oba borci jsou na nohou, Magnum opět nasazuje headlock takedown. Kobrova ramena se ocitnou v pinning pozici, rozhodčí počítá…dva. Magnum upevňuje headlock a pokouší se Kobru udržet na zemi. To se mu však nedaří, harlejář se brzy dostává na nohy a provádí Magnumovi belly-to-back suplex. Magnum na zemi, Kobra pinuje…kickout. Kobra chce rychle využít toho, že Magnum je po suplexu mírně otřesený, rozbíhá si ho irish whipem o lana a po odrazu mu provádí back body drop. Příliš pohledný tento chvat kvůli Magnumově váze nebyl, ale účel splnil. Magnum je na znovu na zemi a dle jeho výrazu v tváři ho bolí záda. Kobra ho trefí fist dropem do obličeje a coveruje…opět kickout. Kobra neztrácí čas hádkami s rozhodčím, hned Magnuma zvedá a provádí na něm snapmare takeover. Plesk. To byl football kick do Magnumových zad. Magnum zůstává sedět s bolestí prohnutými zády, Kobra mu do nich zasazuje bakatare sliding kick. Třetí Kobrův cover v zápase…třetí Magnumův kickout a opět celkem přesvědčivý. Kobra nemrhá drahocenným časem, zvedá Magnuma zpět na nohy a chytá ho na vertical suplex. Magnum se ovšem zablokuje a nedovolí Kobrovi ho zdvihnout. Kobra to zkouší znovu….opět neúspěšně. Třetí pokus…Magnum náhle reversuje a Kobra se ocitá ve vzduchu hlavou dolů. Magnum Kobru chvíli v této pozici podrží a pak dopadne do delayed vertical suplexu. Dost možná zvrat v dění zápasu. Magnum využívá své chvilkové výhody a provádí vysoký legdrop, kterým plynule zkusí Kobru odpinovat…nedaří se mu to však. Magnum tedy nasazuje one-legged boston crab, kterým vyvíjí tlak na Kobrova záda a nohu. Dlouho však z tohoto submission chvatu Magnum neprofituje, Kobrovi se podaří elegantně přerolovat a svého soupeře odkopnout. Magnum je hned zpátky s elbow dropem, netrefuje však. Kobra provádí další fist drop, po němž přichází modified abdominal stretch. Magnum se moudře zachytává lan. Kobra svého soka pouští, vzápětí ho ovšem irish whipuje…revers v podání Magnuma…Kobra se odráží…falling slam. Magnum zasazuje drtivý slam, kterým Kobru uzemňuje. A protože se Kobra zvedá jen velice pomalu, přemisťuje se Magnum za hlasitého bučení na horní turnbuckle. Následná diving clothesline je provedena přímo ukázkově. Kobra padá a Magnum ho pinuje…kickout. Magnuma tento dílčí neúspěch lehce rozezlí, udrží však nervy na uzdě. Zvedá Kobru a háže si ho na rameno, aby zasadil svůj finisher, Hannibal Driver. Kobra ovšem counteruje a z Magnumova ramena seskočí. Magnum se otočí na patě, ale dostane od Kobry roaring elbow mezi oči a než se zorientuje, dostane t-bone suplex, po kterém se ovšem podezřele rychle zvedá. Kobra se nezdržuje a posílá Magnuma na zem lariatem. Magnum se znovu zvedá…druhý Kobrův lariat. Magnum potřetí po sobě vstává, Kobra k němu přistupuje a chytá ho do bearhugu. Bearhug ples ovšem nepřichází, Magnum provádí headbutt, čímž Kobru zdezorientuje, a navazuje Kanibalem (sitout canadian backbreaker). Cover…pořád žádný úspěch. Magnum podruhé za zápas signalizuje Hannibal Driver…Kobra se pomalu zvedá, zdánlivě zcela mimo…Magnum si ho připravuje do ideální pozice….briskní counter a Kobra končí na zemi s Magnumem ve Stryker Locku. A za necelých deset vteřin Hannibal Magnum vzdává. Rozhodčí končí zápas a zvedá Kobrovi ruku na důkaz jeho vítězství. Magnum se v bolestech ztrácí z ringu…na své cestě po entrance stagi ho ovšem téměř povalí Cerberus, který se přiřítil zdánlivě odnikud. Kobra si ho všimne ve chvíli, kdy vklouzává do ringu. „Zase ty?“, zeptá se nedůvěřivě. „Hele, Kobro…“, koktá opět Cerberus.
„Ty seš asi doopravdy šílenec, jinak to nechápu.“
„Ne, poslouchej mě…potřebuju s tebou…mluvit.“
„No vždyť se mnou mluvíš, blázne. Vzpamatuj se konečně..“, Kobra chytí Cerbera za límec a přitáhne si ho k sobě. V té chvíli mu rysy ve tváři ztvrdnou. „Ty?! Jak se opovažuješ….“
„Ne, ne, vysvětlím ti to…“ Kobra ovšem neposlouchá. Rozmáchne se na Cerbera lariatem, ten mu ale uhne a bleskurychle uteče z ringu pryč směrem k locker roomům. Kobra za ním metá planoucí pohledy, v nichž se zračí jediný cit…nenávist.

Winner: Jedovatá Kobra


JUDr. Mattitude promo



Ocitneme se na chodbě, kde si svérázným krokem kráčí s titulem na rameni JUDr. Mattitude. Cestou si lehce píská. Když vidí na obzoru Kami Kadzeho, který si zavazuje kaničky od bot, nasadí ještě povýšenejší krok, rukou si naschvál přidržuje svůj titul. Kami Kadze si ho však nevšimne. JUDr. Mattitude se přiblíží až k němu a začne ho hladit po hlavě se slovy: "Kamíčku, nemam ti pofoukat bebí? Haha."

Kami Kadze: "Dej ze mě ty špinavý pracky pryč, soudče!"

JUDr. Mattiude: "V klidu, v klidu..vždyť už jdu. Jen tak mimo téma: pěkná prohra v neděli... bolel placák, bolel? Hahaha."

Kami Kadze se zvedne, ale JUDr. Mattitude začne couvat a pokračuje v cestě. Po pár okamžicích potká Nate Hammera, který si obvazuje levou ruku.

"Hammere, hej Hammere.."

Hammer se ohlédne a JUDr. Mattitude začne imitovat gesto, podobné tomu, co předváděl na Hammera Hajinek po porážce Hammera v jejich vzájemném zápase na nedělním PPV. Hammer na toto reaguje s větou:

"Máš nejaký problém? Jestli ano, tak si ho pojď vyřídit do ringu."

JUDr. Mattitude: "Ne, to je v pořádku. Jen jsem ti chtěl říct, že to, co se stalo po zápase mezi tebou a Hajinekm, byl pro tebe...hm..trochu trapas, hehe."

Nate Hammer si začne ruku, na kterou si před chvílí omotal obvaz, omotávat ostnatým drátem. Poté si stouto rukou omotanou drátem praští do dlaně.

"A?"

JUDr. Mattitude se podívá na to, co si dělá Hammer s rukou, trochu vytřeští oči a hovoří:

"Ale.. už budu muset jít. Mam ještě nejaké jednání. Čekám od Rufuse Maxwella velkou pochvalu za zisk titulu.."

Blíží se nakonec chodby k jakýmsi dveřím, z těch ale výjde Crowax. Zastaví se před JUDr. Mattitudem, ten ihned reaguje.

"Ou, Crowax. Copak si dělal v kanclu Rufuse Maxwella, šel si mu pobrečet do klína kvůli tvé prohře titulu?"

Crowax: "Tak aby bylo jasno. Já ke kariéře v CZSK titul nepotřebuju. Za to ty byses měl probrat z té debility, kde nevydržíš ani měsíc bez beltu."

JUDr. Mattitude: "Hahaha, dovol abych se zasmál. Není to spíš tak, že nedokážeš uznat, že jsem dvojnásobný CZSK Intercity champion?"

Crowax: "A jakpak si k titulu přešel prvně?"

JUDr. Mattitude: "A co Tainted Legion? Nějak vám zmizel vůdce..huhuhůůů."

Crowax: "Nevyjížděj z téma. No, to je teď jedno. Jen jsem ti chtěl říct, že tvůj titul se mi celkem líbí, dej si pozor, aby jednou neležel na mém rameni."

JUDr. Mattitude: "Cože?"

Crowax odstrčí JUDr. Mattituda a ještě na něj po pár krocích pokřikne: "Neviděli jsme se naposledy, "lemoune".

JUDr. Mattitude se na odcházejícího Crowaxe z rozčíleným výrazem dívá, ale už slovně neraguje. Pokračuje ve své půsovní cestě a to do kanceláře Rufuse Maxwella.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 16 Empty Re: CZSK E-fed - Show 16

Příspěvek  Mattitude Mon Nov 26, 2007 10:46 pm

Část 2.


Rocky'n'Rusty vs. The Alterz



Dámy a pánové, následující zápas bude Tag Team Match! A zde přicházejí Rockyyy´n´Rustyyyyy!“ Diváci jásají, když vidějí své oblíbené borce, kteří se již řítí k ringu. Rocky se jako tradičně zdrav s diváky, mezitím už je Rusty v ringu a čeká na svého partnera. V ringu se ještě oba zdraví se svými fanoušky několika pózami.
„A zde jsou dnes debutující talenti, Shane a Pete Alter, The Alterz!“ Oba bratranci se zdraví s diváky a vcházejí do ringu. Ozývá se zvonek a zápas může začít!
V ringu tedy stojí Rocky a Shane. Oba se vzájemně zkoumají, ale ve výhodě je Shane, o jeho schopnostech není zatím nic zámo, kdežto Rocky už mohl být v CZSK ringu viděn. Nebo že by to bylo naopak, že by byl na tom hůř Shane, jehož zkušenosti v CZSK jsou prakticky nulové? Tuto odpověď se hned dozvíme, oba borci se totiž k sobě přibližují. Rocky chytá Shanea do headlocku, Ale mladší z Alterů kontruje a posílá Rockyho na provazy. Sráží ho rychlým dropkickem, ale Rocky se okamžitě zvedá a přehazuje Shanea Arm Dragem. Shane je během chvilky na nohou a tak tak uhýbá Roundhouse kicku, po kterém odhaluje Rocky svá záda. Chce provést Back Stabber, ale Rocky naráží svého soupeře na lana a Irish whipuje ho přímo proti sobě. Shane uhýbá pokusu o Lariat a nasazuje šikovný school boy, který Rocky kontruje ve svůj vlastní! 1..2...Kickout a málem bylo po slibném zápase. Oba se zvedají a chvilku na sebe hledí. Fanoušci musí této rychlé akci zatleskat, což vyvolává na obličeji obou borců úsměv. Podávají si ruce k vyjádření vzájemnému respektu. Vypadá to ovšem, že začáteční oťukávání je u konce. Vzápětí jdou do poměrně „ přátelského “ lock upu, z něhož vítězně vychází Rocky. Zakroutí s Shaneovým ramenem a přesměruje se s ním směrem k rohu kde už netrpělivě čeká na tag Rusty. Rocky taguje Rustyho a ten nakopne Shaneovo rameno. Irish Whipuje ho na protější provazy a snaží se o Cltohesline, Shane se ale sklání, podbíhá pokus o Clothesline, odráží se od provazů, přeskakuje Leap Frogem skloněného Rustyho a dostává se k potřebnému tagu Peterovi. Diváci s chutí zatleskali pěknému dění v ringu a střídavě povzbuzují Rustyho a Petera Altera. Ti jdou do lock upu, který lépe zvládá Peter, který Rustyho přetlačuje do rohu. Tři ostré chopy diváky roztleskají a Rusty vzápětí směřují do protilehlého rohu. Je tam poslán tak rychle, že ani v rohu nezůstává a odráží se od něj směrem doprostřed ringu a je otřesen. Peter toho využívá a nasazuje nádherný Superkick, po kterém taguje Shanea. Ani se nepokusili o pin, místo toho Shane spěchá na sloupek. Peter bere Rustyho na nohy a provádí Sidewalk Slam, Shane dokončuje kombinaci Leg Dropem ze sloupku! Diváci tleskají, ale Rusty vykopává na dvou. Peter jde na apron poté, co mu rozhodčí vysvětlil, že v ringu teď musí být Shane. Shane se snaží o Last Cut, ale Rusty se mu vysmekl, a pokusil se skočit přes půl ringu až k Rockymu, Shane ho ale velmi brzo chytil za nohu a tak si Rusty akorát nabil ústa o podlahu ringu. Shane využívá Rustyho postavení zády k rychlému Back Stabberu! Znovu ale nejde po pinu, taguje Petera, oba počkají až se Rusty zvedne a předvedou Double Shoulder Tackle! 1...2...kickout.
Rustyho výdrž vyvolává u fanoušků jásot a masivní podporu, i Alterz mají ovšem obrovské uznání za své skvělé kombinace. Shane je na apronu a Peter táhne Rustyho doprostřed ringu a snaží se nasadit Leg lock, ale Rusty z posledních sil odkopává svého soupeře, kotrmelcem přeskočí k Rockymu a taguje! Jeho odpočatý parťák vbíhá do ringu a vběhu sráží zmateného Petera pomocí Enzugiri! Vybíhá na provazy a skáče svůj unikátní Moonsault, který dokáže jen on! Dopadá na petera! 1…2..Kickout! Zvedá Petera a snaží se provést Tiger Suplex, Peter se ovšem z posledních sil drží na nohách jako klíště, stačí málo a bude přehozen. Snaží se vyprostit své ruce, ale to je chyba, Rocky tím získává převahu a přehazuje svého soupeře! Bohužel pin nevyšel, protože se Peterovy nohy dotýkaly provazů! Rocky chce dotáhnout Petera ke sloupku, ale ten z posledních styl taguje svého bratrance! Rocky pouští Petera a jde do lock-upu s Shanem!
Vychází z něj vítězně a bere Shaneovu ruku do Hammerlocku. Následuje Irish Whip a Dropkick! Rocky rychle bere Shanea na nohy a signalizuje Canadian Destroyer! Shane mu ale dává ránu pěstí do stehna a vyprosťuje se. Okamžitě se pokouší zasadit Rockymu ránu pravou pěstí, ale Rocky se sklání, dává Shaneovi pěstí do břicha a rychle ho bere do pozice na Powerbomb. Shane se ale na jeho ramenech hbitě otáčí do pozice Electric Chair a pokouší se o Reverse Hurricanranu! Rocky se ale skvěle zapře nohama a nenechává se Shanem převážit. Naopak samotný Rocky se převažuje na druhou stranu v době, kdy drží Shaneovi nohy pod svými pažemi, je z toho tedy nakonec Wheelbarrow Facebuster! 1...2...Peter zachraňuje situaci. Ale pozor! Na entrance rampě se objevují Dark Killer a nováček CZSK Shadow! Ani jeden ze čtyř zápasníků si jich nevšiml a tak oba postupují směrem k ringu. V ringu Rocky bere Shanea znovu do pozice na Canadian Destroyer. Shane je oslabený a tak nedokáže reversovat, do ringu však vbíhá za zády Rockyho Shadow! Odráží se o protější provazy a řítí se rovnou na Rockyho a Shanea. Rocky pouští Shanea z mezi svých stehen, sám ale nedokáže uskočit a je zasažen ničivým Lariatem! Rozhodčí ihned ukončuje zápas jako No Contest. Peter Alter pomáhá Shaneovi na nohy a oba se raději drží stranou. V ringu Shadow mlátí Rockyho a Dark Killer Rustyho. Rusty se snaží dát Killerovi velký Right Hand, ale Killer se sklání, ihned bere Rustyho do Dragon Sleeperu a provádí nádherný Impact Driver. Rusty je totálně na odpis. Shadow dává Rockymu na druhé straně ringu tvrdý European Uppercut, bere ho do Three Quarter Facelocku, rozbíhá se proti sloupku a provádí další krásný chvat – Shiranui! To ale není konec! Nedává Rockymu oddechnout, hned ho bere na nohy a posílá mezi nohy Dark Killera. Dark Killer se zadívá do kamery a předvede výmluvné gesto, po kterém absolutně ničí i Rockyho, pomocí Package Piledriveru!!!

Winners: No Contest

Vic Ergo promo




„You suck, you suck, you suck!“, skanduje celá aréna a za žádnou cenu nechce Vica Erga pustit ke slovu. „Držte huby, buzeranti“, zabručí Ergo, ale skandování tím nikterak nezmírní. Diváci ztichnou až po několika vteřinách sami. „No konečně….kreténi.“, řekne záměrně hlasitě Ergo. „Ari Riggins nejspíš ještě dnes doma brečí. Dílem proto, že jsem ho potupně donutil se vzdát a dílem proto, že jeho hodný kmotříček Seth Angelson už není mezi námi. Nelekejte se, kokoti, ten zmrd bačkory nenatáhl, i když by to bylo dobře. Je stále naživu, ale už není zaměstnancem CZSK. A čí vinou? Vinou jeho oddaného análního speleologa, samotného Ariho Rigginse. Nebo snad ne? Byl to snad někdo jiný než Riggins, kdo se mnou na Immortality prohrál nejen zápas, ale i Angelsonovu smlouvu s CZSK? Já si to nemyslím…ale myslím si jedno – bez ohledu na to, že je ten váš slavný Ari Riggins možná nejlepším wrestlerem v celé CZSK, bez ohledu na to, jak ho vy všichni kuřbuřtové tam nahoře v hledišti zbožňujete…bez ohledu na to vše je to pičus. Pičus, který nedokázal unést to, že byl v neděli zkrátka ten horší, že na mě v tu danou chvíli nestačil. Přesně jak jsem řekl, dokázal jsem vyhrát čistě, férově. A Riggins prostě neměl koule to přiznat…hádal bych se ovšem, jestli vůbec nějaké má. Proč tohle všechno říkám? Protože jsem s „The Dealmasterem“ Arim Rigginsem ještě zdaleka neskončil. Myslí si, že je lepší než já? Ať to dokáže, sráč jeden. Teď už nemá za zadnicí Angelsona, který by mu našeptával, co má a co nemá dělat. Teď už je to jen a jen na něm….zavřete ty huby tam nahoře, kurva! Rigginsi, měj v té své vymaštěné palici jedno – Vica Erga stále máš v zádech. A budeš ho tam mít tak dlouho, dokud z tebe vlastníma rukama neudělá přesně tu vetchou hromádku hoven, které se tak podobáš svým myšlením a povahou.“


WidowMaker vs. B-Reyo



„ Vážení diváci další zápas je naplánován na jeden fall. Jako první přichází do ringu WIDOW MAKER!“
Několikasekundová laserová show končí příchodem WidowMakera do arény. Tentokrát si odpouští hip hopové vystoupení a jde rovnou do ringu kde se několika hip hopově zaměřenými pozdravy zdraví se svými fanoušky. Toto dění však přerušuje theme B-Reya.

„A jeho soupeř. Doposud neporažený člen CZSK...B-REYO!“
B-Reyo si vychutnává pohledný ohňostroj a potom se rozbíhá po rampě dolů a skáče pod provazy do ringu, kam ho doprovází hlasité bučení a pokřik „You Suck!“.

B-Reyo do ringu doslova vlétne a hned jde po WidowMakerovi. Rozhodčí dává povel k zvonku a zápas tak může začít. B-Reyo ostrým kopem do břicha svého soupeře získává převahu a hned ze začátku aplikuje Headlock. Diváci povzbuzují WidowMakera a ten se po několika sekundách dostává k několika úderům loktem do břicha B-Reya. B-Reyo ho však Irish Whipuje a WidowMakera odraženého od provazů sráží Clothesline. Diváci to nesou těžce, ale B-Reyo vůbec neváhá a bere WidowMakera na nohy. Po dalším Irish Whipu se B-Reyo dostává k pokusu o Hip Toss, WidowMaker ovšem counteruje právě do Hip Tossu. Diváci tleskají a WidowMaker předvádí několik gest. Rychle zvedá B-Reya nahoru a provádí tvrdé Inverted DDT. Widow se okamžitě pěkným Freestylovým skokem dostává zpět na nohy a hned provádí Fist Drop. 1...2...kickout. Widow rychle zvedá B-Reya zpět na nohy a snaží se o Compton Street, B-Reyo se ale ladnou otočkou dostává z mezi Widowových stehen a stojí nyní zády k Widowovi, stále ovšem v Double Underhooku. WidowMaker bleskově reaguje a snaží se o Tiger Driver ke kterému má díky současné pozici skvělou šanci, B-Reyo ale uvolňuje jednu ruku z Double Underhooku a hned předvádí další technickou parádu, když záhadným způsobem provádí Arm Drag. B-Reyo je šťastný sám se sebou, ale diváci bučí. WidowMaker je na zemi, jde vidět, jak mu po tváři tečou čůrky potu. Sebevědomý B-Reyo opět ukazuje různá gesta a dostává tím diváky do varu. Rozebíhá se a skáče Double Stomp na páteř Makera. Ten se začíná různě převracet, záda má v ohni. B-Reyo ho zvedá, jde to hodně těžko, protože na nějakou chvilku nechtějí nohy WidowMakera poslouchat. B-Reyo ho tedy opírá o provazy, kde ho zahákne, aby se nemohl hýbat a útočí na jeho nohy! Rozhodčí ale s takovýmto útokem nesouhlasí a začíná počítat. B-Reyo je tedy nucen svého soupeře vyprostit, ale okamžitě ho posílá Irish Whipem proti sobě a shazuje ho Samoan Dropem. Cover! 1…2…těsný kickout! Je vidět, že WidowMaker bojuje, což asi nevyhovuje B-Reyovi. Na jeho tváři je vidět chvilková nervozita, ale zvedá se a vylézá na provazy! Skače Senton, ale WidowMaker uhýbá a B-Reyo dopadá na zadnici! WidowMaker má problém se zvednout, ale B-Reyo už je na nohou, vzteklé funí a snaží se rozchodit bolest. Když vidí motajícího se Makera, rozebíhá se a chce provést Chothesline, ale WidowMaker těsně uhýbá a posílá otočeného B-Reya k zemi s Inverted DDT! Obrací Reya, který se snaží doplazit pryč, a nasazuje 911! Když se nohy obemknou kolem jeho pasu, vypadá to, že je konec, B-Reyo se snaží strhnout WidowMakerovy ruce, ale ty drží kolem jeho krku jako řetězy! Rozhodčí u něho klečí, ptá se ho jestli to vzdává, je mu odpovězeno razantním ne! B-Reyo se ztěžka převaluje se svým břemenem a pomalinku se plazí k provazům, zatímco celá aréna skanduje „Tap, Tap, Tap!“, on jim ovšem tu radost nedělá a dosahuje na provazy! WidowMaker je tedy nucen svého soupeře pustit, ale okamžitě ho zvedá a pokouší se o Irish Whip,, B-Reyo tento pokus maří tvrdými lokty do břicha. Převažuje WidowMakera, posílá ho z malé vzdálenosti na sebe a následuje jeho známé Uranage, v jiných kruzích také známé jako Rock Bottom! Z WidowMakera třesk o podlahu málem vyrazil dech, B-Reyo opírající se o provazy, pravou rukou si stále mne krk, B-Reyo je již opět na koni a jeho ego se zase vrací do hry! Několikrát kope Makera do žeber, rozhodčí protestuje, pokud se B-Reyo ještě o něco takového pokusí, bude bez diskuse diskvalifikován! B-Reyo zpozorňuje, vypadá to, že si nechce narušit svůj řetěz výher, a proto ustupuje k jednomu ze sloupků a dovoluje tak WidowMakerovi nabrat dech a postavit se na nohy, Neodpouští si ovšem zhnusené odplivnutí k WidoMakerovým nohám, což vyvolá skandování „Big Bitch!“. Widowa to značně znechutí a tak se rozbíhá na Reya a sráží ho k zemi velmi silným Forearm Smashem. B-Reyo padá k zemi a Widow do něj kope co to dá, zvedá ho za hlavu, háže si na ramena a provádí Black Wallstreet. Doslova běží na sloupek a signalizuje Free Style Press! B-Reyo se ale v pravou chvíli zvedá, skáče k nejbližším provazům a zatřepe jimi. To vyústí ve WidowMakerův pád rozkrokem na vršek sloupku. Diváci bučí, ale B-Reyo je ignoruje, vylézá na sloupek za Widowem a bleskurychle provádí velký Superplex! Pro Reya to vypadá nadějně. 1...2...kickout! Widow kickoutoval a překvapený B-Reyo práskl naštvaně rukou do podlahy ringu. B-Reyo odstoupí dál až ke sloupku a svými gesty jasně ukazuje, že až se WidowMaker zvedne, provede mu BYO! WidowMaker už je na nohou, otáčí se a ... fantasticky se sklání pokusu o BYO, ale to není vše – skočí k B-Reyovi a hbitě ho roluje do School Boye!!! 1...2...3!!! WidowMaker to dokázal! Přerušil vítěznou sérii B-Reya! B-Reyo tomu nemůže uvěřit, drží se za hlavu a vzteká!


Roukys promo



Do objektivu už září svým čistě bílým usměvem reportérka CZSK Kimberly Garden. Vedle ní postává Roukys.

"Dámy a pánové, hlásí ser vám K.G. a zde se mnou je i speciální host, Roukys! Roukysi, gratuluji ti ke tvé výhře na PPV, jaké máš z této poměrně vzácné výhry pocity?"

Roukys: Není to první, ale ani má poslední výhra. Mam v plánu Kami Kadzeho ještě několikrát porazit a ukázat mu tak svou dominanci. Zápas na PPV už byl takový menší náznak toho, kdo je tady lepší..

K.G.: "Vy jste známý svými forky, můžeme od vás čekat ještě nejaké další, podobné kousky?"

Roukys: "Jasně že jo, ale to vám neprozradím. Ještě by jste to vykecala..."

K.G.: "No dovolte..?"

Roukys: "Dost řečí. Od mluvení jsem tu já, nebo ne? Přeci jste si mě nezavolala jen tak. Takže pokračuji.. Kami Kadze je považován za nejakého borce, ooo, on vyhrál smlouvu na ring a zachránil tak ring před zkázou. Ale ve skutečnu to dělá jen kvůli tomu, aby si o něm lidi nemysleli to nejhorší. Je to nula. Muj plán je to divákům dokázat. Už několikrát mohli vidět, jak se snadno nachytal mími forky. Teď se budu soustředit na ring až do doby, kdy.."

V tom sejme k zemi Roukyse Kami Kadze, který se bez jakéhokoliv upozornění objeví. Do Roukyse parkrát kopne, sehne se k němu a začne ho mlátit pěstmi do obličeje. Poté ho už konečně nechá, zvedne se, otočí se k K.G. a řekne do jejího mikrfonu:

"Promiň, K.G., musel jsem.." poté odchází..

K.G. celá vystresovaná z celé této události zakončí koktavým hlasem:

"Tto byl rrrozhovor s Roukysem, budu se na vvás tešit opět příště, při rozhovoru s K.G."

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 16 Empty Re: CZSK E-fed - Show 16

Příspěvek  Mattitude Mon Nov 26, 2007 10:46 pm

Část 3.


Ivy segment



„Co sa s ním stalo?“
„Je vôbec ešte nažive“?
„Prečo tam ostala tá krv....a ten plášť“?

Ivy sa rozžiaria oči,a na jej síce krásnej,ale ustarostenej tvári sa objaví malý úsmev,a pomyslí si: (Krupy je určite v poriadku,ved sa vždy vedel o seba postarať.Telo sa predsa nenašlo,a to s tou krvou bol určite len nejaký trik na oklamanie Bukvu...hoci....prečo by sa mi neozval? Mne by sa predsa mohol ukázať,som jeho....) myšlienky jej preruší plač,s ktorým Ivy bojuje od včera ale veľmi sa jej ho nedarí skrotiť.Vtom pocíti ruku na svojom pleci,otočí sa a je to......GM Maxwell!


Rufus:Ivy....spolu s celým CZSK tímom vyšetrujeme včerajší incident.Viem že sa momentálne nachádzate vo veľmi ťažkom psychickom rozpoložení,ale potreboval by som sa s vami o Krupym porozprávať....

Ivy: Rufus..ja.....neviem absolútne nič.Možno toľko ako vy,dokonca menej......celú noc som nespala,som na tabletkách,mávam návaly plaču a nedokážem sa na nič sústrediť.Stále myslím...na neho,myslím na ten včerajší moment.

Rufus: Všetci sa nazdávajú,že Krupy žije pretože v debne sa našiel len plášť a krv.Podstatné je.....

Ivy: (prudko zareaguje) Podstatné je,že tu so mnou nie je!!!! Teraz tu mal byť so mnou,po mojom boku(další nával plaču),malo to byť všetko krásne,a malo to klapať.Lenže kvôli hlúpemu CZSK sa teraz strašne bojím,že ho už nikdy viac neuvidím......doslova sa desím tej predstavy....nie NIE! Na také veci nemôžem myslieť,Krupy je určite v poriadku a čoskoro sa so mnou stretne.

Rufus: No vidíte,musíte rozmýšľať pozitívne.Nezdal sa vám Krupy v poslednej dobe nejaký divný? Nerozprával divné veci?

Ivy: Nie,správal sa úplne normálne.Bolo to všetko také krásne.....a teraz.....ach tak mi chýba,dala by som všetko na svete za to,aby som ho mala opäť pri sebe!(plač sa ešte zintenzívnil)

Rufus:To verím,určite sa nachádzate v zložitej situácii.Ja však dúfam,že všetko dobre dopadne.Sme v CZSK,a nie v nejakých holywoodskych filmoch.Mimochodom....

Ivy: Prepáčte Rufus,nie som v stave dalej s vami komunikovať,musím ísť preč....(rýchlym krokom sa berie preč od Rufusa,pričom dalej vytrvalo plače)



Hajinek promo



Blýskající zoubky v krásném úsměvu, blond vlasy a mikrofon v ruce, diváci již vědí, že to je nádherná moderátorka Kimberly Gardner.
„Vítám Vás diváci u našeho dnešního rozhovoru. Dnes jsem si do studia poslala hvězdu, která vyhrála svůj zápas na Immortality Pay-Per-..“
A naproti ní sedí samotný King of Punk, Hajinek. Kožená bunda, roztrhané kalhoty, nohy na stole, jeho obyčejné chování, na jeho obličeji se opět pohybuje jeho podivný úsměv.
„Jen pokračuj kotě, nějak ses zadrhla, všimla sis mý nabitý bazuky?“ Hajinek se chytil za rozkrok a vypukl v smích. Zněl jako sedmdesátiletý dědek. Dusící se sedmdesátiletý dědek.
„Jde, spíš o to, že máte nohy na stolku a takhle se přece ve společnosti přeci nechová.“ Lehce se zasmála vlastnímu komentáři, ale spíš za tím byla nervozita, neskončila v místnosti zrovna s tou nejpříjemnější osobou v CZSK.
„Ale zlato, takhle se mi pohodlně sedí a neříkej mi, že Maxwell nemá dost peněz na to, aby koupil nějakej čistící prostředek. Zkus to taky, je to super, nejlepší to je s roztáhnutýma nohama!“
Je nutno podotknout, že Kimberly na sobě má žlutou minisukni.
„..Děkuji za nabídku, zkusím to někdy jindy. No, položím vám pár otázek, doufám, že vám to nebude vadit?“ K.G. se snažila chytře, ale nenápadně přenést rozhovor k tomu, kvůli čemu zde byli.
„Ty můžeš naprosto cokoliv.“ Přehodil si nohy a boty třískly hlasitě o stůl.
„..Dobrá, jaké jsou vaše pocity z výhry na Immortality nad Hammerem?“
Král punku jako by ožil. Sundal nohy ze stolu a pořádně se posadil, aby mohl lépe gestikulovat.
„Jo, viděla jsi to, jak jsem toho bezďáka zničil?!? Poškrábal se trochu dráty, řve jak ženská s prasklou vodou a BOOM!, Punk Spear! Kňučí na zemi, hlídá mi přitom popelnici a židli, BOOM!, pane doktore, ztratil jsem litr krve, chá!“ Bohužel K.G. a nejspíš ani aréna nepochopila jeho smysl pro humor, proto bylo mrtvé ticho, přerušované pouze Hajinkovým smíchem.
„Eh, ano, skvělé. Nemáte strach z trestu, který Vám pan Maxwell slíbil?“
Hajinek se podrbal za uchem, chvilku přemýšlel.
„No, pokud si něco zkusí, tak upřímně- je to idiot. Moc dobře věděl, do čeho jde, když schválil ten zápas. Mohl očekávat, že si z Hammera udělám děvku, tak co držkuje? Jediný, co se mohlo stát je to, že mu ten zápas přinesl další prášule, taky to byl ten nejlepší toho večera, no ne?“
K.G. si raději nechala svůj názor pro sebe a opět se tázala.
„A poslední otázka. Myslíte, že se Hammer po tomto zápase ještě ozve?“
„No, už ho trochu znám. Držka mele o stošest, v ringu je ale poloviční. Jo, očekávám, že se vrhne do dalšího zesměšnění, ale jako dobrej kámoš mu to nedoporučuji. Kdo se nespokojí s výpraskem, může dostat nášup. To byla poslední otázka, že jo. Tak se měj, kotě, mám na starosti spoustu důležitejch věcí, jako třeba, no, stát se CZSK Champem, chá! Boo!“
„Ale..“
Než stačila něco doříci, Hajinek přeskočil přes stůl a vydal se pryč, stačil při tom shodit jednu lampu.“
Nastalo dlouhé trapné ticho, které nezachránil ani úsměv K.G.


DM Bukva vs Arien





Následuje Main Event.A do arény vchádza nový CZSK World Heavyweight Champion,DM Bukva ktorý včera triumfoval nad bývalým championom Krupym,pravdaže s pomocou Israhu,ktorý však dorezal aj Bukvu.Bukva má preto skoro celé telo posiate náplasťami a je celý domlátený.Hrozný pohľad.Diváci však oslavujú svojho nového championa,ktorý si ich priazeň zjavne vychutnáva.V ringu čaká na svojho dnešného oponenta,ktorým bude člen The Tainted Legion,Arien.Arien sa do ringu vydáva s obrovskou vervou,s cieľom pomstiť svojho bývalého vodcu Krupyho.V hlave mu rezonuje viac vecí,napr. prečo Israha zradil ich vodcu,ale to teraz odkladá nabok a stavia sa zoči-voči CZSK Championovi Bukvovi.V Arienových očiach sa zračí nenávisť a chuť po pomste.

Zápas nám začal a Arien chytá Bukvu do Headlocku.Bukva má zraniteľné skoro všetky časti tela,vrátane hlavy,takže mu Arien týmto chvatom spôsobuje obrovskú bolesť.Bukva je však tvrdý chlap,a tak tento nápor bolesti vydrží.Pomaly sa dostáva z Arienovho zovretia,udierajúc ho do brušnej oblasti.Arien pomaly ustupuje,a Bukva sa odráža od povrazov priamo k Arienovi,ktorý ho však kosí mimoriadne silným Clotheslinom.Bukva spadne na zem a Arien začína nasadzovať veľmi tvrdé údery do Bukvového chrbta.Pripomínam,že Bukva je v dezolátnej fyzickej kondícií,pretože včera absolvoval brutálny Indigo Deathmatch.Bukva pichá Ariena prstami do oka,vstáva a odráža sa od povrazov.Lenže márne,Arien ho ihned kosí ničivým Double Handed Chokeslamom! Pin 1..2... a Bukva na poslednú chvíľu vykopáva.Arien ho dvíha a predvádza Spinebuster.Bukva má už dosť,ale všimne si nepozornosti Ariena a vypadne z ringu,aby si oddýchol.Rozhodca už napočítal do 9,ale Bukva sa ocitá v ringu s obnovenými silami.Bukva beží na Ariena,ten chce nasadiť Clothesline ale Champion sa uhýba,odráža sa od povrazov a predvádza Wheel Kick.Arien padá,Bukva ho berie k turbuckle,a tam ho ničí Crucifix Powerbombom!Skúša pin 1..2... ale Arien drží.Bukva už nevie ako má zápas ukončiť,a tak odchádza na Top Rope,a skáče Leg Drop..pin..1...2... ale Arien vykopol.Bukva stojí na Arienom,ked tu zrazu sa upír zvihne,a nasadí Bukvovi Chokeslam a skúsi pin 1..2... ale zápas pokračuje dalej.Arien teda aplikuje další chvat,Powerbomb.Bukva leží doničený a zdá sa,že nič nebráni Arienovi dojsť si pre výhru.Otočí sa k divákom,ale v tom pocíti ako ho niečo ťahá na zem.....Inside Cradle v podaní Bukvu a pin 1...2...3..!!! Zápas sa skončil,Bukva radšej uteká z ringu pred rozzúreným Arienom,ktorého ide rozhodiť od zlosti.

Winner: DM Bukva

Tento zápas zakončil dnešní CZSK show. Děkujeme Vám za Vaší přízeň, na pokračování se můžete tešit jako obvykle ve čtvrtek v další CZSK show.

Na show pracovali:

FallenAngel/Sengoku G: Rocky'n'Rusty vs. The Alterz, WidowMaker vs. B-Reyo, Hajinek promo

Israha: Uvod (Israha opening promo), Jedovatá Kobra vs. Hannibal Magnum, Vic Ergo promo

Krupy: Ivy segment, DM Bukva vs. Arien

Mattitude: JUDr. Mattitude segment, Roukys promo

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 16 Empty Re: CZSK E-fed - Show 16

Příspěvek  Hajinek Mon Nov 26, 2007 11:13 pm

tak show byla opet skvela.......moc se mo libilo jak mi G postavil charakter postavy este trochu ironie ciniky a je to tak jak bych chtel.......moje postava taky kouri....rad bych aby ten charakter s tim co sem ted napsal byl zachovan :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 16 Empty Re: CZSK E-fed - Show 16

Příspěvek  WidowMaker Mon Nov 26, 2007 11:59 pm

super show....asi ocakavame zaujimavy feud WM vs. B-Reyo
WidowMaker
WidowMaker
CZSK Legend
CZSK Legend

Poeet p?íspivku : 1830
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 16 Empty Re: CZSK E-fed - Show 16

Příspěvek  Crowax Tue Nov 27, 2007 12:10 am

supr show - Israha se nam jak se rika vybarvil pekne do ruzova Laughing Laughing ,Krupy stale nekde v nicote a velmi pekne vykresleni postavy Hajinka
Nejlepsi zapas asi TT match Rock n' Rusty vs. The Alterz
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 16 Empty Re: CZSK E-fed - Show 16

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru