CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Texas Venom wanted to say something to Rufus,BBC & Krupy

Goto down

Texas Venom wanted to say something to Rufus,BBC & Krupy Empty Texas Venom wanted to say something to Rufus,BBC & Krupy

Příspěvek  Texas_Venom Sun May 18, 2008 12:25 pm

Texas Venom nám chce něco říct…..

„Rufusi, sice pořád nepochybuju o tom, že máš sklony k mafii, ale už podruhý se ti podařilo potěšit Texas Venoma a to hodně. Poprvé to bylo zhruba před měsícem, kdy si dovolil Texas Venomovi, aby nakopal prdel Vic Ergovi na Sons of the Square a podruhý to bylo dneska během show, kdy si zajistil, že Texas Venom nakope zadek jak Vic Ergovi, tak i jeho děvce, která si říká Nate Hammer, prostě celý BBC! Uděláš ještě jeden dobrej čin a Texas Venom ti řekne… díky“ Texas se na chvíli odmlčuje…

A pokračuje…

„Vic Ergo, tobě to asi na Sons of the Square nestačilo, co? Můžeš si chodit po ringu a mluvit o tom, jak je tohle (champion ukazuje na svůj opasek, který má na rameni) pro tebe nezajímavej kus kovu, ale oba moc dobře víme, že to tak není. Tebe to sere, že máš něco, co mám já a já moc dobře vim, že ty to zpátky chceš! … všichni jsme viděli, jak ten titul miluješ, předpokládám, že jsi si ho doma i hladil. Možná si potřeboval něco jinýho, když si ten titul ztratil s Texas Venomem. Nehladíš teď náhodou Nate Hammera? Anebo to je obráceně? Nate Hammer hladí tebe? Každopádně…mně je to jedno, jestli proti mně budeš stát ty… Ergo anebo ty… Hammere“ (prstama ukazuje na různé strany)… Texas Venom se na chvíli zasekne a jakoby přemýšlí…

„Ostatně, Hammere tobě bych chtěl taky něco říct. Stala se z tebe akorát Ergova děvka. Já v tobě nevidim nic jinýho než poskoka, kterej má Ergovi pomoct k titulu. Anebo po tom titulu toužíš ty?“ Texas Venom zakroutí hlavou… "můžete si oba podat ruce, protože Texas Venom“ Venom se znovu zamyslí…

Texas Venom si lehce mne bradu a jakoby stále přemýšlel, pak ale přestane a přeskočí úplně k jinému tématu…

„Krupy, pro tebe mám taky pár slov, doufám že už seš vyléčenej a nezačneš zase šílet se satanovým poskokem nebo co jsi to dělal… udělej si svojí práci a já si udělám svojí. Když jí uděláme dobře, tak nebude problém poslat ty dvě svině pod most. Máme stejnej cíl a jsme na stejný straně barikády. Texas Venom ti říká, že s tím pro tuto chvíli nemá problém.“

Texas Venom pouští mikrofon a odchází pryč…
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru