CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK Interview with Krupy and Mordacious Matt

Goto down

CZSK Interview with Krupy and Mordacious Matt Empty CZSK Interview with Krupy and Mordacious Matt

Příspěvek  Krupy Sun Nov 16, 2008 10:29 pm

Reportérka CZSK Kim Gardner sa už pripravuje na interview s Krupym a novým členom rosteru,"Mordacious" Mattom.Matt debutoval v CZSK v štvrtkovej show,a tesne po jej skončení sa Kim snažila dostať z oboch dnešných hostí nejaké informácie.Kvôli časovej tiesni sa Krupy s Mattom vytratili z arény skôr než obvykle,a preto teraz budú obšírnejšie odpovedať na otázky krásnej reportérky.....

KG: Krupy,Matt...dakujem že dnes ste si už našli čas na rozhovor.

Krupy: No to aj ja,ved človek môjho kalibru je celoročne veľmi zaneprázdnený....

K.G: (Pokýva hlavou) Matt,tak ako sa vám páčia vaše prvé dva dni v pozícií zamestnanca CZSK?

Matt: (Vzrušene pozoruje Kimberlyne pohyby) Hmmmm....(Až ked ho Krupy drgne,dostane sa do reálneho sveta a odpovedá) No,je to splnenie sna Kim.Dlhé obdobie som sníval že sa sem dostanem,ale nikdy som to nepokladal za reálnu vec.A teraz,nachádzam sa po boku môjho idolu,neopakovateľného Highlandera.

K.G: Zaujímavé.Krupy,posledné týždne neboli pre teba priaznivé...stratil si vyhraté zápasy s Hajinkom,či CZSK Championom Texas Venomom.Ako to vnímaš?

Krupy: (Arogantne) Všetko sa spriahlo proti mne.Raz za prehru mohol Arien,inokedy ten blbec Mike Hower atd...ale nikdy nie ja! Som ten najlepší wrestler ktorý chodí po planéte,budúci člen siene slávy a dvojnásobný CZSK World Heavyweight Champion! Myslíš si že by som prehral nejaký zápas svojou vinou? Nie! Pozri si každý môj zápas,a uvidíš že som totálne dominoval nad každým z mojich súperov.Ale ostatní nedokážu prehltnúť môj úspech,závidia mi.Preto sa rôznymi spôsobmi snažia odstaviť ma...čosi ako robí Triple H vo WWE.

K.G: A čo s tým plánuješ robiť?

Krupy: Ver mi Kim,že som vrcholne nasratý.Hower chcel vidieť v dalšom kole toho turnaja o titul Rigginsa,tak rýchlo odpočítal Rigginsov pokus a bolo to.Toto budem ešte riešiť s Maxwellom,ved to nemá obdoby! A pokiaľ sa bavíme o tých predchádzajúcich zápasoch,tam ma vždy poškodil Arien.Ale našťastie som ho poslal preč,a našiel som si za neho skutočnú náhradu! (Hrdo ťapká Mattovi po pleci,ktorý sa pri tom tvári drsne)

K.G: No štýl akým zničil Shaggza a jeho poskokov bol fakt fenomenálny ....(uznanlivo)

Krupy: Vidíš...odteraz už žiadne odvedenie pozornosti,žiadne polovičné ochrankárske služby,žiadne ničenie mojej osoby v početnej prevahe! Odteraz je tu Mordacious Matt,alebo aj "The Highlander Follower"!

Matt: Presne tak! Krupy je ten najlepší wrestler akého som kedy videl.Je to môj obrovský idol,a taký človek musí byť chránený.A ked poupratujem všetky ležiace telá von z ringu,Krupy sa stane trojnásobným CZSK World Heavyweight Championom!

Krupy: A počul som niečo o Shaggzovej vendette na mňa a Matta....(priťahuje si kameru ku tvári).Shaggz,si ešte naivnejší než som čakal.Ak sa opäť o niečo pokúsiš,dopadneš horšie než v štvrtok! Vieš si predstaviť tú deštrukciu,ktorá nastane,ked sa do teba a tvojich pomaľovaných šmolkov pustí "The Highlander" so svojím "Followerom"? Dobre si poobzeraj tohto človeka(ukazuje na Matta),lebo ak sa rozhodneš vstúpiť mi do cesty,bude to posledné čo v živote uvidíš! Ale vieš čo? Tvoj útok si prajem....prajem si aby teba a tých klaunov Matt zadupal do zeme,ponížil a nakoniec úplne vymazal zo zemského povrchu.Už si predstavujem ten titulok v novinách..."The Highlander sa postaral o zničenie Shaggza a Psychopatic Rydaz,a mieri za CZSK World Title"......
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru