CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Risk je zisk,diel 3 -

Goto down

Risk je zisk,diel 3 - Empty Risk je zisk,diel 3 -

Příspěvek  M@tto Sun Jun 15, 2008 2:35 am

...Nepríjemná udalosť,ktorá sa z nevinnej prechádzky zmenila v špehovanie a veľmi nepríjemnej konverzácie bandy s obeťou ...

4tý člen Bandy: Tak ako sa dohodneme?
Obeť: Ja neviem ja ten dlh nemám ako zaplatiť.Už mi ostal len môj byt a môj pes Daffy.
Medzi tím LoS za kontainerom.
Dark Killer: Čo urobýme Shadow? Ja sa na toto nemôžem pozerať.
Shadow: Odrazu sa na to nemôžeš pozerať? Hmmm čo ti prebehlo hlavou? žeby ľudskosť?
Ale máš pravdu aj vo mne to vyvoláva čudné nutkanie isť tam a rozhádzať ich tam bola by to hračka a navyše sú skoro všetci naliaty.
Dark Killer: Ja tam idem!
Shadow: Nie! Ostaneš pekne krásne tu a ani sa nepohneš.
Boss Bandy: Takže ty to nemáš čím zaplatiť? Ale ja viem o dačom.
Obeť: Ooo očom?
Boss Bandy: No tak zoberme to s tejto stránky. Dopočul som sa, že máš aj maminku!
Obeť: Nie nieeeeeeeeeee vy zmrdi jebnutý aby vás svište zadupali a odhryzli vaše vajcia...
Boss: Ale ale pozrime sa mladý Pánko sa nám najebal: No dobre ty chuj.
Člen bandy ho schytil, odopol nohavice, vytiahol jeho penis a priložil mu tam 29 centimertový nožík.
Boos: No čo ak zoženiech tie peniaze tak ti možno nechám jedno vajce a trošku z penisu.
Ale zrazu rana do hlavy obete. Obeť okmažite upadla do bezvedomia.

Dark killer to nevydržal vyliezol spoza smietiaka.

Dark Killer:( Smiech ) No čo je vy feťáci začul som tu niečo také ako rezanie vajec a penisu.
Shadow skrytý za smetiakom: On sa zbláznil, jeblo mu, bože a to som si hovoril aký je ten človek rozumný.

Banda začala ustupovať pred vysokým a strašidelne vyzerajúcim chlapíkom. Ale ako náhle Dark Killer prešiel pod lampou a zistili, že je to človek z mäsa a kostí, rozbehol sa jeden odvážlivec na Dark Killera, ale Dark killer mu bez milosti dáva po hlave Sklenenou fľaškou. Člen bandy okamžite ľahol na zem ako po rane boxerom.

Banda: Čo si zač? toto neni tvoj problém, ak nechceš mať problémy dovolíme ti odísť.

Dark Killer bez slov zodvihol Omráčeného muža a...

Pokračovanie v ďalšej časti.

Za opravenie chyb tentoraz ďakujeme Eightballovi.
M@tto
M@tto
CZSK Legend
CZSK Legend

Poeet p?íspivku : 1791
Age : 30
Localisation : Kúty, Slovakia
Registration date : 25. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru