CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Risk je zisk, diel 10 - Vyvrcholenie

2 posters

Goto down

Risk je zisk, diel 10 - Vyvrcholenie Empty Risk je zisk, diel 10 - Vyvrcholenie

Příspěvek  M@tto Sat Nov 15, 2008 12:54 am

Joe zašmykoval pred kasínom na aute. Z auta vyjde najprv Alex, po ňom Joe a nakoniec slečna ktorá je strapatá ako po grupáku.
Slečna : Vy ste blázni! Padám odtiaľto!
Rozbehla sa bohvie kam, Alex a Joe sa na seba pozrú pomyknú s plcami a zamieria si to priamo do kasína.
Zastavia sa ešte na zničeným WC, aby sa poumývali.
Alex : Kurva, tomuto sa hovorý debilný deň.
Joe : No myslím, že keby si nemal nápad ísť von, tak by sa nič nestalo. Ale necha.. (preruší ho Alex)
Alex : No keby som nebol vymyslel ísť von, tak nemáme šancu vyhrať taký balík peňazí.
Joe : No, ked sme už pri tých peniazoch, nemal by si ísť hrať?

Alex bez slova aj s Joeom bežia k stolu. Ešte pred vstupom si zahrabnú do vlasou a otvárajú dvere. Diváci začnú slávnostne tlieskať.
Usadia sa k stolu.

Komentátor Larry : Ale, ale, ale... ja neverím vlastným očiam! Keby prišli o 2 min pozdejšie, boli by veľmi sklamaný, pretože rozhodca by ich diskvalifikoval.
Komentátor Mike : No to ano Larry, ale mňa by zaujímalo prečo je Alex taký spotený?
Larry : Tak to už nechajme až po 22:00.

Zasmejú sa komentatori.

Alex nahľiadol do očí súpera, za jeho pohľadom sa skrývala veľká zlosť, to Alex vie rozlíšiť.
Alex šepne do ucha Joeovi : Všimol si si ten jeho pohľad? Ako keby vedel čo sa práve stalo.
Joe : Áno všimol, všimol a napadlo ma to isté. Vôbec by som sa nedivil, keby bol niako zapletený do tej partie, alebo mafie.
Alex : No dobre... či už chcem, alebo nechcem budem musieť s ním hrať.


Prichádza Dealer ku stolu, podá si ruky s finalistami, a rozdá po dve karty pretože sa hrá Texas Holdem.
Alex pozrie na karty a vidí pikovú 10 a pikového jacka. Poradí sa Joeom.
Joe : No, tak ja myslím, že to niesú zlé karty, máš farbu aj znak.

Larry : Alex má zatiaľ super karty, to ti poviem.
Mike : Ono sa to len zdá, môže sa to zvrtnúť aj na ten najhorší kartový deň.


Súper prezývaný aj „Simple Fast“ sa pozrie do kariet a nahodí úsmev. Alex uprie naňho pohľad a myslí si, že blafuje.
Simple fast si hovorí : Čo na mňa ten amatér čumý ako na debila? Asi to bude niečo extra, keď si vedel poradiť s otcom na WC.

Mike : Prečo nám Simple Fast neukázal karty? Má to povynné
Larry : A čo mu spravia? Zavrú ho za to? No podme radšej späť k hre.


Dealer : Prvé kolo vsádzok prosím.

Alex rozmýšľa... nakoniec Raisene zvýši stávku na 50,000.

Mike : Niekto si verí. Nemyslíš Larry?
Larry : No podľa mňa je to veľmi dobrý ťah od Alexa, pretože súper je práve v rozpakoch. A musí silno rozmýšľať či zvýši stávku, alebo ju len zrovná, alebo.. (preruší jo Mike)
Mike : Alebo rovno zahodí karty.


Simple po dlhšom rozmýšľaní, čo nieje pri prvom kole stávok obvyklé nakoniec dorovná na 50,000.

Mike : A dostávame sa na flop, kde budú prezradené prvé 3 karty.
Alex zatiaľ baví publikom jedným vtipom.
Larry : No tak vydím, že Alex je dosť agresívny hráč, v takejto chvíli myslieť na vtipy, ale mimochodom bol ten vtip dobrý.
Mike : To si píš.

Zasmejú sa nahlas komentátori.

Mike : Dosť bolo srandy, na stôl prichádzajú prvé 3 karty a sú nimi Pikové Eso, Piková Queena a Krížová 5.

Alex sa kyslo zatvári, pretože v tomto momente si nieje istý čo má urobyť. Poradí sa s Joeom.
Joe : No v tomto momente si niesom istý čo by si mal spraviť.
Alex má beznádej v hlave, ale na vonok nechce prejaviť žiadne emócie.

Simple konečne odhalil svoje karty na kameru.
Larry : Ale tak v tomto momentesa nám to dosť zamotalo pretože Simple má 3 Queeny aj s Flopom. Momentálne ma šancu na Full House a Alexovi sa rýsuje postupka.
Mike : No uvidíme, či Alex nespanikári.


Dealer : Prosím a stávky na druhé kolo.

Alex premýšľa 3 minutky. Nakoniec to raisne a zvýši stávku na 250,000.

Mike : Tak toto by som nečakal ani keby som bol známy hráč, ktorého prezývajú ESKIMO.
Larry : No je to dosť odvážne.


Simple okamžite dorovná.

Mike : Akoby si Simple myslel, že Alex nič nemá.
Larry : No on poriadne ani nič nemá, ale prekvapuje ma jeho profesionalita a kľud, ktorý by som od amatéra nečakal.
Mike : Teraz prichádza Turn, kde bude odhalená iba jedna karta, ktorá môže zmeniť všetko.


Medzitím ako sa miešajú karty Joe si neodpustí poznámočku na Dealera, vlastne Dealerku a pochváli ju za pekné prsia.
V publiku sa okamžite ozýva smiech.

Mike : No tak toto sedí od Joa, ale ja by som ju pozval na drink.
Larry : Však môžeš je od nás iba pár metrov.
Mike : Dobre vráťme sa k pokru.
Larry : Ano, ano... vraciame sa k pokru.
Irónia v Larryho hlase.

Prichádza Turn : Krížová 5.

Alex pozrie na Simpla, ale nevie s neho nič prečítať.

Larry : Ou tak toto keby vedel Alex. Simple má Full House. To je veľmi nepríjemné.
Mike : V tejto situací by som radil Alexovi karty zahodiť, pretože ak bude ďalej pokračovať bude to pravdepodobne jeho koniec, to je čistý gamble. Ale na druhej strane, mu chýba iba jedna karta do postupky.
Larry: No uvidíme, čo sa v Alexovi skrýva.


Alex rozklepane zodvihne pohár a ovlaží si vyschnuté hrdlo.
Alex checkne, čo znamená, že Simple musí staviť.
Simple okamžite dáva All in.
Larry : Tak toto bol veľmi zlý ťah zo strany Alexa. Teraz mu už nič ine neostáva iba... preruší ho diane na stole.

Alex : All in ty debil!

Mike : Noo tak toto gesto si mohol odpustiť. Alex je to totálny blázon, to ti poviem Larry.
Larry iba hľadí a neveriacky krúti hlavou.

Dealer mieša karty, všade je ticho a diváci sú na nohách, sledujú atmosféru v ktorej sa dá skoro zadusiť.

Prichádza River :

Alexovi a Joevi pumpuje srdce, sú na nohách a sledujú karty ako sa cez seba pekne miešajú. Odrazu miešanie zastane a Dealer otáča kartu. Poslednú kartu, ktorá rozhodne o víťazovi. Simple sedí a je si istý svojím víťazstvom.

River : Pikový King

Alex vyskočí na stôl, prečo? Lebo má postupku a tá je vyššia ako Full House! Dokonca je to kráľovská postupka.

Larry kričí do mikrofonu : Toto je najlepšia hra za posledne roky, akú som kedy videl.

Diváci Skandujú mená : Alex a Joe, Alex a Joe, Alex a Joe, HazarDDuos, HazarDDuos, HazarDDuos.

Mike už skoro bez hlasu : Týto dvaja si dokázali získať divákov a ešte k tomu aj nás.


Simple veľmi nervózne sedí na stoličke, je sklamaný a nič nemôže proti tomu urobyť.
Ale v tom príde za ním jeho poradca, a oznámi mu, že jeho otec je v nemocnici.
Simple : Bastardi jedny! To určite oni!
Naštvaný odchádza od stolu.

K stolu prichádzajú obaja komentátory, aby sa spýtali na emocie HazarDDuos.
Mike sa pýta Alexa : Ako sa cítiš po takomto výťazstve?
Alex : Je to úžasné! Už len preto, že nám skončili problémy s peniazmy.
Mike : Maj sa, a uži si svoju výhru, a dúfam, že ťa ešte niekedy uvidíme pri stole.


Larry sa pýta Joa : Ako sa cítiš ?
Joe : Je to Neskutočný pocit! Mali sme problémi s peniazmy, ale teraz sa to zmenilo.
Larry : A prečo sme nevydeli teba pri stole ?
Joe : Lebo Alex je proste o dačo sústredenejší ako ja, tak sme si povedali, že to skúsi on.


Mike : Tak to bol rozhovor s HazarDDuos, ktorý sú veľmi šťastný.

Neskoro v noci v nemocnici pri Mišovi:
Mišo : Som na vás hrdý. Vy ste to dokázali, vyhrali ste pekný balík penazí. Tým ste vyriešili všetky problémy.
Alex : Áno a ešte mám aj taký nápad, čo keby sme sa zúčastňovali iba finálnych stolov? Ty by si to zariadil a ja s Joeom by sme sa striedali. A aj keby sme nevyhrali ako dnes stále môžeme zarábať pretože finačnú cenu dostal aj prvý hráč čo odyšiel od stolu.
Joe : A finálový stôl sa koná len raz za 3 mesiace nie? A to v sobotu, keď nemáme wrestling show.


Mišo : No to je super nápad. Len sa budete musieť kvalifikovať na finálový stôl. Toto bola výnimka, že ste mohli isť rovno tam. Kvalifikácia sa koná iba jeden deň a vždy stredu.
Joe : Ok, ja idem do toho. Teraz som na rade ja, aby som vyhral nejaké peniaze .
Alex : Tak dobre, Joe. Mišo ty nám len zavolaj vždy 2 týždne pred kvalifikačným stolom.
Mišo : Sme dohodnutý.


Podali si ruky a HazarDDuos mieria momentálne domov, aby sa konečne vyspali a nabrali sily aj pre wrestling.

Ďakujeme za čítanie série.
Napísal Mysťo
M@tto
M@tto
CZSK Legend
CZSK Legend

Poeet p?íspivku : 1791
Age : 30
Localisation : Kúty, Slovakia
Registration date : 25. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

Risk je zisk, diel 10 - Vyvrcholenie Empty Re: Risk je zisk, diel 10 - Vyvrcholenie

Příspěvek  Mattitude Sat Nov 15, 2008 1:09 am

Dobrá práce hoši, musim Vás pochválit. Nyní už snad tak nějak víme, jak s vašimi postavami v E-fedu dál, čili děkuji za spolupráci. To ale neznamená, že bych neměl radost, kdyby byly v budoucnu další proma Wink

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru