CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-Fed - Show 67

+2
Krupy
Israha
6 posters

Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Israha Thu Sep 11, 2008 11:38 pm

CZSK E-Fed - Show 67 Efedlogowd6


Pompézní audiovizuální podívaná zaútočí na smysly všech diváků, donutí je mhouřit oči a zakrývat si uši. Aplaus se rozléhá arénou, víření signů a zdvižených rukou vytváří jakýsi zvláštní bzukot.

"Kruci, to je dneska atmosféra! Tak to má být!

"Moje slova, Jimmy. Diváci jsou už od začátku výborní, a mají se také na co těšit. Show číslo 67, to zní impozantně."

Freak: "Co je na šedesátsedmičce tak úžasného, Briane? Když už, tak mám radši číslo 69, hehe."

Nelson: "Nech těch šaškáren, a radši řekni divákům u televizních obrazovek, na co se mohou dnes těšit."

Freak: "Nu dobrá...tak na programu dnes máme například velmi vyhrocený zápas mezi Krupym a Hájínkem. Něco mi říká, že tam se ještě budou dít věci..."

Nelson: "Na to vem jed, Jimmy. A podobně na tom bude i main event večera, kde se Crowax a P182 Trashing Alliance postaví proti Israhovi a Brotherhood of Gore."

Freak: "Tak na to jsem zvědavý už teď! Pojďme tedy společně tento úžasný večer odstartovat! Je čas na tag team match, Lords of Shadows vs The Alter Duo"

-------------------------------------------------------------------------------------

Lord of Shadows vs. The Alter Duo



„Tak a čeká nás další zápas z tag team divize, která je v CZSK na té nejvyšší úrovni.“říká Nelson.
„Máš naprostou pravdu. Dnes uvidíme zápas dvou týmů, které oba dva byly CZSK Tag Team šampiony.“doplňuje Freak.
„Ano ano. Dark Killer a Shadow, tedy Lord of Shadows. A Peter a Shane Alterové, tedy The Alter Duo. Alterovci dokonce své tituly získali, když porazili právě Lord of Shadows. Všichni si jistě vzpomínají na neshody těchto dvou týmů a už proto můžeme čekat výborný zápas.“říká Nelson.

To už ale začíná hrát theme The Alterz! Diváci jsou na nohách, ruce nad hlavou a pop je skoro na maximální hranici. To jsou Alteři. Diváci si je oblíbily za jejich výbornou sehranost a jejich tag team spolupráci. Peter se Shanem jako už tradičně bez jakýchkoliv rozpaků sprintují směrem k ringu, tam vklouznou do ringu a zdraví se s diváky.

„Tak a teď už jejich soupeři. Strach nahánějící, ohromní, silní, skoro nezničitelní Lord of Shadows!“trošku přehání Freak.

Začíná se objevovat tak typická mlha, světla v aréně se ztlumí a zvukem zní temné pomalé tóny kytary, které se postupně proměňují v hutné riffy. Objevují se dva obrysy postav. Vybuchuje mohutné pyro a aréna se rozsvěcuje. Vidíme Lord of Shadows v celé své podobě.

„No podívej se na Lord of Shadows. Nepřipadají mi ve své kůži.“všimne si Freak.
„Hmm, máš pravdu. Vypadají takový stahaní. Třeba tak jenom působí.“připomíná Nelson.

Dark Killer i Shadow už stojí v ringu, domlouvají se kdo začne. Vypadá to na většího Dark Killera. Alterovci si o účast v ringu střihají. Kámen na nůžky, Shane vyhrál. Rozhodčí zahajuje zápas a už proti sobě stojí Shane Alter a Dark Killer. Shane poskakuje kolem Killer, který ho jenom tak znuděně sleduje. Shane udělá krok blíž ke Killerovi, ten jakoby ani nezareagoval. Opět je Shane o něco blíž a teď už se Shane snaží spíše vyprovokovat Killera k nějaké aktivitě. Teď se mu to povedlo a Killer se pokusil o dost neohrabaný a pomalý úder, ale Shane se hbitě sehnul a podběhnul Killerův úder a dostal se za jeho záda. Dává mu dva low kicky zezadu na kolena a Killer jde do kolen. Shane se rozebíhá o provazy, ale kde se vzala, tu se vzala Killerova pravačka a než stačil Shane cokoliv vysvětlit, tak už jí měl v obličeji. Rána to byla pořádná, ale pro nažhaveného Shanea to byla spíš jenom menší překážka. Mírně se zamotal, ale stačil se oklepat dřív než se zvednuvší Dark Killer stačil pokusit o další atak. Killer se zvednul a chtěl zaútočit big bootem na Shanea, ale jeho kdysi dynamický tvrdý ničivý big boot dnes připomínal Khaliho (čti zpomalený film). Shane se tak stačil sehnout, podběhnul Killerovu nohu, rozebíhá se o provazy, obíhá Killera, odráží se od protějších provazů a dropkickem trefuje pravé koleno Killera. Ten spadne jak pytel brambor na břicho a už musí čelit znovu rozeběhnutému Shaneovi, který ho tentokrát low dropkickem trefuje na obličej. Máme tu tag a Peter se dostává do hry. Shane provádí zvedajícímu se Killerovi leg sweep a Peter clothesline. Killer je opět na zemi, ale opět neleží dlouho. Shane se vrátil na apron a Peter tak Killera zkouší irish whipovat a trochu nečekaně se to daří. Diváci čekali reverse a možná i Peter byl překvapen a tak než vymyslel co provede, tak už byl Killer po odrazu zpět a clotheslinem překvapil Petera. Ten se sice ihned zvedá, ale jenom aby mu Killer ihned vrazil pravačkou velice šikovně, záludně a hlavně nelegálně do krku. Killer to nejspíš ani nechtěl úmyslně a tak ani nereaguje na napomenutí od rozhodčího. Killer natáhne ruku k Shadowovi a tak máme tag i na druhé straně. Oba dva chytají Petera pod krkem a provádějí mu double chokeslam!

„Páni, tak Dark Killer působil hodně unaveně a neohrabaně, ale i tak se jednou trefil do Petera a už to znamená změnu momenta v zápase.“analyzuje Nelson.

Shadow ani nejde na cover a zvedá Petera, aby ho poté corner irish whipoval. Rozebíhá se na něj s myšlenkou o splash, ale Peter mu chytře nastavuje loket do cesty. Shadow se chytne za obličej a udělá pár kroků doprostředka ringu. Peter toho využívá a rozebíhá se na něj. Ale Shadow ho překvapuje spinebusterem!

„Tak i Shadow je nějaký ztahaný. Tohle byl spinebuster tak na jednu a půl hvězdičky z pěti.“všímá si Nelson.
„Takže myslíš provedený stejně jako má ve zvyku jistý Dave The Animal?“směje se Freak.

Shadow taguje Dark Killera, jako by chtěl ušetřit síly, jelikož jich nemá zrovna na rozdávání. Jelikož spinebuster to nebyl zrovna povedený, tak Peter už stojí skoro na nohách, ale jenom aby ho Dark Killer zvednul do gorilla pressu.

„Killer ukazuje svojí sílu. Impozantní.“říká Freak.
„No, moc ne. Podívej jak se mu klepou ruce. Už ho moc dlouho neudrží!“všímá si Nelson.
„Tak ho právě pustil!“oznamuje Freak.

Dark Killer v podstatě ihned co dostal Petera nad hlavu, tak mu povolují ruce a Peter tak spadne přímo na něj a rovnou do pinu! 1..2.kick-out! Killer měl co dělat, aby zabránil prohře svého týmu. Peter se zvedá jako první, ale Killer je ihned v závěsu. Killer opět míjí úder pravačkou a Peter ho zkouší irish whipovat. Tentokráte Killer reversuje, ale Peter je pohotovější a překvapuje spearem! Na to se nevydržel koukat Shadow a leze do ringu. Jenomže než proleze mezi vrchním a prostředním provazem, tak Shane už je také v ringu a kopem ho trefuje do hrudníku. Shadow se narovnává a schytává parádní super kick, který ho vystřeluje z ringu. Peter mezi tím nechává Killera, aby se dostal aspoň do pokleku a už ho trefuje svým Surprise sick kickem! Cover, ale i přes tvrdost tohoto kopu byl neúspěšný. Shane mezi tím seskakuje ven z ringu a má v úmyslu Back Craker na zvedajícího se Shadowa. Jenomže ten se na poslední chvíli stačil zachytit ocelového sloupku ringu a Shane si tak namlátil sám sobě. Shadow se oklepe a leze do ringu. Tam už si Peter připravuje Killera na 8 Second Ride, tedy kryptonite krunch do reverse STO. Jenomže Shadow přišel dřív než Peter stačil tento svůj finisher provést. Dává Peterovi pár úderů a už bere do double underhooku a neobvyklým chvatem nazvaným The Berkocet ho protáčí a drtí o zem. Společně s Killerem ho zvedají a chytají ho na svůj double team finisher! Double Tiger Driver! Killer zalehává k pinu. 1… Shadow se otáčí a hledá Shanea, ten už ovšem není tam kde ho Shadow opustil, ale na ringpostu a skáče na Shadowa, přistává mu na ramenou a provádí reverse hurricanranu! ..2..Okamžitě se zvedá a tak tak zabraňuje Killerovi v odpočítání Petera. Killer z toho není moc nadšený, ale Shane ho uklidňuje pomocí back kicku a dalšího super kicku. Ten Killera zatlačil až do rohu ringu, Shane se na něj rozebíhá a back elbowem ho trefuje na obličej. Poté ho corner irish whipuje do protějšího rohu, zde se Killer zasekává a zůstává zavěšen o provazy zády k ringu. Shane se okamžitě na něj sprintem rozeběhne, vyskakuje a oběma koleny ho trefuje do zad!! Killer se drží za záda a vymotává se z ringu. Shane ho kopne do břicha a tomuto obrovi provádí jeden svůj finisher. A to sice All Around, tedy spinning lifting sitout double underhook facebuster! Cover:1..2..3!! Konec zápasu!

Winners: The Alter Duo

„Tak jsme viděli zápas, ve kterém Lord Of Shadows vypadali velice utahaně a znaveně a také po zásluze prohráli. Kromě jediného světlého momentu s Double Tiger Driverem neukázali vůbec nic a jsem zvědav jestli se dozvíme co se stalo a nebo tohle je nový trend v jejich in-ring výkonech!“říká trošku zklamaně Nelson.

------------------------------------------------------------------------------------

WidowMaker promo


"Yo, yo, yo, WidowMaker na scéně, celej svět se třese
tlustej pupek Gary to dneska vodnese
Spoďáry má skrz naskrz pomočený stresem
z toho, že ho Widow svým rapem na kusy roznese!
Špekoune, bečko sádla, za sebe se styď
přihřátýmu Leovi olizuješ řiť
A teď ti navíc do tvýho análu
cpe péro zbabělej a vyschlej debil v taláru.
Leonardo a Mattitude jsou nejlepší přátelé
a Gary na svý kozy potřebuje podprdu velikosti Cé
Tohle 'pracovní spojení' zdá se mi trochu podivné
připomíná spíš manželský trojúhelník, oh yeah!"
Publikum šílí. WidowMaker opět prokázal neobyčejný talent ve freestylovém rapování, stejně jako unikátní schopnost ponížit ty, na které se ve svých rapech zaměří. Dlouho mu aréna hlasitě aplaudovala, dlouho musel čekat, až jeho fanoušci utichnou a pustí jej zpátky ke slovu. O čem se chystá hovořit, je více než jasné...
"Yo, přejdu rychle k věci, protože stylový úvod už máme za sebou, niggaz. Nepřišel jsem tu žvástat a dělat ramena, jako to rádi dělaj jiní. Přišel jsem vyzvat našeho respektovaného Intercity šampiona, bohužel pouze tělem velikého Garyho the Gaygantuana na zápas. O jeho Intercity title belt. Nic víc, nic míň. Kdysi říkal, že zničí jakýhokoli případného vyzyvatele. Celkem bych pochopil, že už je to nějaká doba a možná už na to zapomněl, takže mu to připomínám. Další PPV se bude jmenovat Soldier's Insomnia...tam bude ten zápas a tam, přímo tam, bude korunován nový Intercity šampion! Co ty na to, Gary?"
WidowMaker se odmlčí a otočí se k entrance stagi, odkud by měla přijít očekávaná odpověď. A ta skutečně přichází - ovšem v trochu jiné podobě, než Widow očekával. Arénou zahřmí silný motor a na entrance stage přijede nablýskaný černostříbrný harlej. Jedovatá Kobra zaparkuje svůj stroj po elegantní otočce, vypne motor a pozvedne k ústům mikrofon:
"Nic proti, kolego s rovným kšiltem, ale zařaď se do fronty. Já jsem vyhrál Make Us Better tournament a tak si zasloužím shot na Gargantuanův titul více, než ty."
WidowMaker po rappersku založí ruce v pase a pošoupne si kšiltovku kousek dozadu: "Nic proti, fello s mastnýma vlasama, ale tys už svůj jedinej náboj tak trochu vystřelil, jestli se dobře pamatuju."
Kobra: "No a co? Pořád mám víc než ty, kterýs nikdy žádný náboj neměl."
"Pomalu, Krajto."
O konstrukci, podpírající titantron, se opírá The Chosen One.
Kobra se na něj otočí a užuž po něm chce vystartovat, ale pak si to rozmyslí a jen prohlásí: "Dej si odchod, One, s mrtvolama se nebavím, nejsem nekrofil."
Chosen One vykulí oči ve výrazu naštvání, částečně vůči Kobrově trefné urážce, částečně kvůli tomu, že se mu WidowMaker hlasitě rozesmál.
"Pche, to je úroveň. Takové infantilní vtípky. Přitom jsem chtěl jen tady mému příteli Užovkovi slušně oznámit, že si může zase nakopnout tu svoji babetu a odjet, protože se žádného zápasu o Intercity Title účastnit nemůže."
Kobra: "Ale? Že o tom nevím...asi bych se to měl dozvědět, co?"
One: "Nu prosím, když jsi tak natvrdlý a ani nevíš, že máš zraněnou nohu a sotva lezeš, tak ti to klidně ještě zopakuji. Máš zra-"
WidowMaker: "A dost, fellaz. Tohle sucks. Jste wack jako MC Havlajs a žvástáte mi tady do řeči. Dejte si odchod, než vás oba dva vyprovodím."
Chosen One na to ještě chtěl něco říct, ale opět byl utnut. Tentokrát titantronem. Na něm se objevila podlouhlá tvář Leonarda Chazabriela.
"Džentlmeni. Přece se nebudete hádat.", řekl Leo klidně a zakousl se do jablka.
"Jste tři na jedno místo.", pokračoval, když sousto dožvýkal. "Takže se buďto domluvte, kdo půjde první...což asi nepůjde; nebo si dejte kámen nůžky papír...s čímž asi nebudete souhlasit; a nebo to rozhodneme postaru. V ringu, mezi třemi lany, na jeden fall. Triple threat o contendership pro CZSK Intercity Championhsip. Co na to říkáte?"
WidowMaker: "Yo, máš pravdu, bro, tohle bude nejlepší."
Kobra: "Klidně..."
Chosen One: "Pche, měl bych mít před těmihle dvěma křupany přednost. Ale co už nadělám, zase budu muset světu dokázat svou velikost. Jdu do toho..."
Záběr na titantronu přelétne z Leonardovy tváře doleva. Tam, ve stínu, stojí s Intercity Title Beltem přes rameno, obr. Ozve se dunivý smích:
"Hehehe, už se těšim, až budu moct jedneho z vás rozmajznout na mastnej flek."


Naposledy upravil Israha dne Thu Sep 11, 2008 11:55 pm, celkově upraveno 1 krát
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Israha Thu Sep 11, 2008 11:44 pm

Mike Mallory interview


"Pane Mallory, až budeme v éteru, zkuste dělat to, co vám řeknu, v klidu odpovídat na mé otázky...zkrátka bych ráda, aby se dnes to naše interview vydařilo, ok?"
Pete Dempsey se za kamerou neubránil zlomyslnému uchechtnutí: "Ty, Kim, ty si vážně myslíš, že se ti tady někdy nějaký rozhovor podaří dotáhnout až do konce?"
Kim se zatvářila uraženě: "Ne, ale snažím se."
Pete se dobrácky usmál, Kim mu v odpověď ukázala, že může začít natáčet. Instinktivně vypnula prsa, aby mohla záběrem na svůj výstřih zabránit dalšímu případnému - a velice pravděpodobnému fiasku.
"No tak, Kim, dělej!", naznačil rty Dempsey.
Kim se usmála a spustila: "Dobrý den, vážení diváci. Kimberly Gardner vás vítá u dalšího ze série rozhovorů se superstars CZSK E-Fedu. Dnes je jím nyní už bývalý člen Poroty, magistr Mike..."
Mikrofon jí náhle zmizí z ruky, když se ho zmocní její host.
"Žádný magistr. Jen Mike Mallory."
"Pardon, Mike Mallory, ano..."
Kim si nervózně prohrábla vlasy a široce se usmála, pak trochu rozechvěle navázala: "V minulé show jsme byli svědky velmi neočekávaných událostí, týkajících se Poroty. Nehovořím teď jen o podrazu ze strany vašeho leadera, JUDr.Mattitudea, ale také o vašem...nezvyklém...chování během zápasu s The Alter Duo. Můžete mi k tomu říct něco bližšího?"
"Víš, Kim, já jsem soudcovu zradu tušil už nějakou dobu. On si stále jen honil ego nad tím, jak dostal Porotu na vrchol...no, u Goji a EightMastera možná měl pravdu. Ale v čem sakra pomohl mně?! Byl jsem trojnásobný CZSK Champ, přitom uprostřed toho pekla, které tu panovalo za dob Tainted Legion a pak během sporu Israhy s Darsenem. Tohle mi nikdo nevezme. A žádný pochybný tag team titul, který mi soudce koupil, to nemůže převážit. Já jsem se stal hvězdou sám, sám jsem si získal uznání...a pak jsem ho v Porotě zahodil...proč? Pro profit dvou zbabělých pracháčů a pupkatého imbecila. Ne...Mike Mallory není pojmem jen díky JUDr. Mattitudeovi. A chci, aby si to lidé uvědomili."
"Znamená to tedy, že se vrací DM Bukva?"
"Ne, nikdo se nevrací. Přichází úplně nový Mike Mallory...který se nechce dekorovat opasky ani zkratkami před jménem. Jen činy..."
Náhle se odněkud přiřítí Goja, málem porazí perplexovaného Dempseyho, a vytrhne Mallorymu mikrofon: "Soudče! Tos přehnal, v pondělí! Nasazovali jsme krky za tu tvoji srabáckou prdel a tohle máme za odměnu? Jdi se vycpat, ty 'lemoune'..."
Kim: "Co to..."
Goja: "Ticho! Ještě jsem neskončil. Mattitude, chci tě dneska v ringu! 1 on 1, no DQ, je ti to jasné? Končím s tvou tvojí šaškárnou, seš mi volnej...ale ještě bych ti rád na závěr trochu poupravil ciferník, zasloužíš si to!"
"A zkus se neobjevit!", dodá Goja bojovně, vrazí mikrofon zpátky do ruky Kim a nabuzen odejde.
"No, asi jsme na konci interview."
Mallory zmizí ze záběru.
Kim se usměje do kamery a když uvidí, že červené světélko je pryč, naštvaně si odfoukne.
"Proklatě...". uklouzne jí.

------------------------------------------------------------------------------------

Krupy w/Arien vs. Hajinek w/Josh


„Dámy a pánové, následující zápas bude klasický single match, plánovaný na jeden fall. Nyní mi dovolte představit oba účastníky tohoto zápasu.“ Toť krátké představen od Marty Gibsona a je čas představit dva rivaly, na straně každého v roli manažera jsou jejich spojenci.
První se na rampě objevuje Hajinak. Nekorunovaný král punku znám svou výstřednostní je doprovázen svým věčně věrným přítelem, Joshem. Ten je na rozdíl od poskakujícího Hajinka v klidu, k ringu jde pomalu, ale nejistě. Když Hajínek vletí do ringu, sedá si na mantinel a čeká na svou příležitost v povzbuzování a možná trochu více. I když se na jeho hlavu nesou negativní pokřiky,vypadá to, že si to CZSK punker užívá. Uvidíme, jestli bude ještě tak rozjdováděný, až se do ringu dostaví jeho soupeř.
Zde už jsou reakce mnohem, mnohem lepší. Krupy, doprovázen Arienem, není zvyklý moc plýtvat časem, a i přesto, že si plácne s několika fanoušky, do ringu se dostaví poněkud rychleji. Cestou k apronu Arien krátce mihne pohledem po Joshovi, jestli náhodou nezaznamená nějaký objekt, který by pomohl Hajinkovi k vítězství. Krupy už je v ringu a udělá několik kroků proti Hajinkovi, který se opírá o sloupek. Možný útok zastavuje rozhodčí a dává Krupymu krátké slovní varování, následně ho odkáže k protějšímu sloupku.
A přesně v tu chvíli, kdy se Krupy otáčí zaznívá zvonek, zápas je zahájen. Hajinek už je v pohybu a krouží doleva doprava, snaží se co nejvíce pohybovat a dokazuje tak, proč má tu čest být tím nejmenším brawlerem CZSK. Oba se k sobě pomalu přibližují, váhají a čekají, kdo zaútočí první. První je nakonec Hajinek, Krupy ale reaguje rychle a končí v lock-upu. Chvilku takto zůstávají, boj o to, kdo povolí první. S Krupyho silovou převahou není divu, že tím prvním je Hajínek. Když jeho ruce trochu změkčí stisk, Highlander už jeho obranu odbourá a okamžitě toss proti sloupku. A je to přímo do zad, Hajinek se rychle snaží bolest rozchodi, jedním očkem si ale všimne, jak ho Krupy připravuje k rychlému konci se Spearem. Ten sice není tak tvrdý jako jeho HighDriver, s malým soupeřem jako Hajinek by to však udělalo divy. Když se Krupy rozebíhá, Hajinek vyjekne a padne na záda, jednou rukou se chytí provazů. Krupy neotálí a chytá ho za pačesy, nemaje náladu na srandičky svého rivala a táhne ho zase na nohy. Jde vidět, že to Hajinkovi není zrovna příjemné, proto uděluje několik mid kicků Krupymu, aby se pustil. To je částečně úspěšné, Highlander se ale hned vzpamatovává, proto Král Punku musí zareagovat rychle. Jeho známá náhodná improvizace v ringu se zde projevuje. Chytá se opět provazů a provádí Second-rope Springboard Elbow. Oba hned končí na zemi, skoro hned jsou ale zase v sobě. Elbow zasáhla Krupyho do ramena, nezažil tedy takový otřes, jak si Hajinek představoval. Když Hajinek vstává a rozebíhá se proti Krupymu, ocitá se v Tilt-a-Whirl. Ještě se to snaží obrátit ve svůj prospěch, ale tím, že dopadá na nohy, akorát Krupymu dovoluje opravit svou chybu s Inverted DDT! Okamžitý pin! 1..2..Kickout! Hajinek se zvedá, nebo je spíš vláčen a přímo proti sloupku. Opět je na něj naražen a okusuje tvrdé, hlasité slapy! Krupy je fanoušky navíc zvukově doprovázen, s každou ranou je jimi Hajinkova sprostá nadávka přehlušena. V tuhle chvíli už začíná pracovat Josh. Pomalu a nenápadně se přibližuje k rohu, kde právě jeho šéf a parťák v jedné osobě dostává výprask a chvilku jen přihlíží.Stačí jediný pohyb, kdy lehce chytne a trhne Krupyho nohou, a už má Highlanderovu pozornost. Rozhodčí mu jen říká, ať toho nechá, Highlander to chvilku řeší, než se do situace vmísí Arien. Chytá punkera za rameno a se slovy o co se to snaží. Přichází to, co by od Joshe, toho slabého Joshe, co byl vždy fackovacím panákem, nikdo nečekal. Přilétlo to rychle, facka se otřela o Arienovu tvář. A to už statečný Punker utíká pryč a Arien pádí za ním. Sleduje je celá aréna, dokonce i rozhodčí s Krupym, ten se ale hned vrací do reality, když ucítí dutou bolest v pravé části hlavy. Hajinek se odvážil na Diving headbutt vůči stojícímu soupeři, poté,co se odplížil k protějšímu rohu…
---------------------
„Kde jseš…Kde jseš, ty srabe?!?“
Byl rychlý, o dost rychlejší, než čekal. Dalo se říci, že to byla jeho výhoda, snad jeho jediná. Stačila by jediná rána, jedna jediná a už by byl ryzpláclý jak moucha, ale to ne, on si s ním rozhodně chvilku bude hrát, až ho chytí. Nemusel hledat dlouho.
„T-tady jsem, ty gotická sračko!“
Otočil se a pohotově se skrčil. Židle uděřila do zdi a odrazila se přímo proti obličeji Joshe. Z jeho nosu vystříkla krev, krátce zakvičel jako prase. Padl na zadek, držel si zlomenný nos a snažil se couvat zpátky, nebo prostě někam. Zpanikařil, když za sebou ucítil studenou stěnu.
„H-hele, to byl jen vtip! Takovej malej, roztomilej, přátelskej vtip! Nevěděl jsem, že to vezmeš tak vážně! Ty vole, nechoď už blíž! Ty pičo! Ty zuby jsou falešnýýýý…….“
Arien se usmál, věděl, že si tohle užije. Vycenil zuby…jen aby si mále zkousl jazyk, když ucítil v zádech pálivou bolest, která ho poslal do kolen. Otočil hlavou, aby se podíval na uhrovatého kluka s řetězem v ruce Bolest ho skoro zaslepovala, zachvilku viděl jen jeho zeleného kohouta. Pak přišla další rána.
„Co je, Joshi, posral ses?“ Zeptal se uhrovatý mladík.
„Jdi do hajzlu, Lenny! Co ti to tak trvalo?! Ten magor mě málem zmasakroval. Aaahauu, asi mám zlomenej nos!“
Lenny si odfrkl a kývl na dva hromotluky za sebou. Jeden omotal řetě kolem Arienových rukou, druhý ho přitom kopal do břicha.
„ S ním už nebudou problémy. A teď ten druhý. Max s dva další jsou pod ringem, takže…takže máme dost času si s jeho kamarádem pohrát, ne?“
---------------------------
Byl v hajzlu. Špatnou stranou jeho improvizace bylo, že mu to nemuselo zrovna vyjít. Při tom Headbuttu se ošklivě udeřil, výhled mu teď zaslepovala obrovská boule.
„Aaaah, já nechci být slepý!“
Od té chvilky dostal asi šest tvrdých chvatů, nevěděl, co to bylo, ale věděl, že to bolelo, a to dost. Možná ještě jeden a už se nezvedne.

------------------------------
„A s Hajinkem je amen, Briane!“
„Počkej, Jimmy, kdo to…ach ne, zase ti jeho nýmandi.“
Ale v této situaci jsou užiteční až až. Krupy se zrovna chystalna HighDriver, stihl je ale oba zaregistrovat. Jednoho srazil Lariatem a tomu stačilo. Druhý na něj skočil a v něco doufal,bylo o něj ale rychle postaráno Fallaway Slamem mimo ring. Pohlédl na řady fanoušků a vítězně vykřikl. Škoda, že nezaregistroval toho třetího.
Když ho Max udeřil Baseballovou pálkou do břicha, ještě si neuvědomoval, že je konec. Zvonek uslyšel až po několika vteřinkách. Viděl jen, jak ten zasraný punkáč pomáhá Hajinkovi na nohy.
------------------------------------
„Vyhrál jsem?!? Vyhrál jsem?!?“
Max mu pomohl z ringu.
„Ne, ale dostal pořádně za vyučenou.“
A Nekuronovaný Král Punku se téhle poznámce usmál. Ale takhle to nekončí, on mu ještě ukáže moc levného císaře.

Winner: Krupy by DQ

-------------------------------------------------------------------------------------

Havlajs/Stevens segment



„Tak co, fešando? Jak ti dupou králící?“přibližuje se Havlajs s rukama v kapsách, takovým jakýmsi machrovským houpavým krokem k Christy Hilton. Tedy k přítelkyni Stevea Stevense.
„Co? To bylo na mě?“nechápe Christy.
„No jasně. Složil jsem ti písničku. Chceš jí slyšet?“říká Havlajs a bere do ruky svojí kytaru.
„Nechci!“říká razantně Christy.
„Já vím, že chceš. Na mě to hrát nemusíš.“ihned sebevědomě říká Havlajs a už začíná vydrnkávat nějakou nemelodickou nerytmickou hrůzu na svojí nenaladěnou kytaru! Christy jenom tak nenápadně ustupuje, jelikož její uši nemůžou vydržet takový kravál. Za to Havlajs se u hraní tváří jako kdyby právě složil druhou Stairway to Heaven! V tom ho ovšem z jeho uměleckého transu probudí mohutný smích, kterým ho odměnil Steve Stevens, který přišel, chytnul okolo pasu Christy a nemohl uvěřit tomu co vidí a slyší.
„Co se směješ? Závidíš? Co ty Christy? Dobrý co?“říká Havlajs. Ovšem odpovědi se moc nedočká. Stevens do něj tak opovržlivě strčí a odchází společně s Christy a oba se ještě posmívají Havlajsově představení. Ten to nevydrží a obětuje první věc, kterou má po ruce. Přetahuje Stevense kytarou přes hlavu!! Kytara se rozlétla na tisíce kousků a Stevens má co dělat, aby se udržel na nohou. Opřel se o první zeď, kterou potkal a jenom mávnul na Christy, aby radši šla pryč. Havlajs se na něj bez rozmyšlení rozebíhá, ale v tom ho zastavuje ocelová trubka, kterou Stevens někde nahmatal! Když toho chce ale využít, tak zezadu schytává ránu kendo stickem přes záda! Stevens se prohýbá, otáčí a v tom se na něj sesypou snad všichni Psychopathic Rydas! Vzduchem létají pěsti, ale i kendosticky, baseballky, různé trubky a další. Havlajs se zvedne po ráně, kterou obdržel a jenom se směje při pohledu na nakládačku, kterou dostává Stevens. Nesmál se ovšem tak dlouho. Jelikož zezadu na něj vyrukoval Full Clip s barbwire židlí. Havlajs leží bez hnutí na zemi. V tom se objevuje Shaggz. Přijde a jenom tak souhlasně pokyvuje hlavou.
„Já říkal, že beze mě žádnej hardcore nedopustím!“

-------------------------------------------------------------------------------------
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Israha Thu Sep 11, 2008 11:47 pm

No DQ match: Goja vs. JUDr.Mattitude



„Tohle je zápas, který si Goja přímo vyprosil. Tak moc se chce pomstít JUDr.ovi, že si vyžádal No DQ zápas.“říká Freak.
„A ty se mu divíš? Vždyť on měl Mattitudea jako vzor. Snažil se ho vždy potěšit svými výkony v ringu a svými činy. Dal by za něj do ohně ruku. A jako vděku se dostal naprostého podrazu ze strany JUDra.“říká znechuceně Nelson.
„Tak a neříkej, že tě to od JUDra tak překvapilo? Přesně to odpovídá jeho chování. Využil Goju, Malloryho a EightMastera a poté je odkop jako staré prádlo. Přesně jsem to očekával.“říká Freak.

Ale to už zní Gojova stará theme. Tu jsme neměli možnost slyšet od té doby co se Goja dal k Porotě. Fanoušci jí rozpoznávají, ale reakce na Gojův příchod jsou rozporuplné. Přeci jenom byl členem nenáviděné Poroty a diváci zatím moc netuší co od něj čekat. Co sklidí aplaus je Gojovo triko. Je na něm vyobrazen JUDr a je přeškrtnut tlustou červenou čarou. Tento symbol se objevuje i v Gojově titantronu párkrát.

„Vypadá to, že Goja je opravdu rozzuřen na JUDra.“komentuje Nelson.
„To by jsme mohli vidět pěkně krvavý osobní zápas!“raduje se Freak.

Goja vhazuje své triko mezi diváky a očekává příchod JUDra. Nedočkavě se pohupuje a očekává svého bývalé šéfa z Poroty. Stále se nic neděje. Už i diváci jsou dost nedočkaví. Goja slézá z ringu ven a jde si pro mikrofon. Už se nadechuje, že něco řekne, ale v tom se ozývá z titantronu JUDrův hlas.

„Hééj bakaláři! Nebo lemoune nebo jak si teď budeš říkat!...No tady jsem nahoře.“říká Mattitude, který sedí v na pohled pohodlném křesle, na sobě má oblek a nevypadá zrovna připraven k zápasu.
„Snad sis nemyslel, že se budu zahazovat s tebou? S takovým červem. Kdybych tě nevytáhnul k sobě do Poroty, tak už si dávno na dlažbě. Skončil by si v propadlišti dějin. Dávno by si v CZSK nebyl. A ty si teď dovoluješ mě vyzívat na zápasy?“nevěřícně kroutí hlavou JUDr a schytává za svůj proslov ohromný heat od diváků.

Gojovi se tyto slova moc dobře neposlouchají, pustil mikrofon na zem. Sebral první židli, kterou našel a kráčí směrem zákulisí!

„Jako vždy nepoučitelný. Vidíš to?“pokyne JUDr na někoho vedle sebe. Záběr kamery se trochu posune a vedle JUDra sedí Leonardo. Máme tak vidět nové spojence v celé své kráse!
„Hele Goja, o co že nedojdeš ani pod titantron?“s úsměvem na rtech říká JUDr.

Goja se jenom tak podiveně pozastavuje koukne ještě jednou na titantron, ale už pokračuje dál. Jenomže v tom se ozývá známá theme, odpaluje se trojité pyro a Gary the Gargantuan stojí pod titantronem! Goja na nic nečeká a rozebíhá se na něj se židlí v ruce, jenomže co je židle pro Garyho! Ten jednou máchne svojí pěstí, trefuje židli a ta vystřeluje z Gojových rukou přímo do Gojova obličeje!

„Jo, to jsem ti neřekl. Tohle je člověk, kterej mě nahrazuje v tom tvém No DQ zápase!“oznamuje rozesmátý JUDr.
„Gary, ukonči to rychle.“prohlásí stručně Leonardo a zakusuje se svým osobitým a slizkým způsobem do jablka.

Gary poslouchá a na nic nečeká. Sbírá Goju ze země, ten už má tržnou ránu na čele. Vyzvedá ho na svá ramena a provádí samoan drop na tvrdou entrance rampu.

„Rozhodčí už odstartoval zápas a tak má Goja co chtěl, No DQ zápas. Ale bohužel pro něj s nezastavitelným Garym.“komentuje Nelson.

Gary si přehazuje Goju přes své rameno a kráčí s ním směrem k ringu. Ve druhé ruce drží židli, tu vhazuje do ringu. Goju zvedá do gorilla pressu a i jeho vhazuje do ringu, jako by Goja byl nějaká hračka! Gary zvedá Goja ze země a provádí Olympic slam, takovým způsobem že Goja dopadá přímo zády na židli! Ti kdo by čekali už teď konec zápasu, tak by se nedočkali. Gary má ještě v rukávu svůj oblíbený Gargantuan Squash. Který podobně jako předchozí Olympic slam končí na židli! 1..2..3! Konec zápasu.

Winner: Gary the Gargantuan

„Tak to bylo rychlé a jednoznačné. Trojice Leonardo-JUDr.-Gary se zdá být velice silná. Tak uvidíme jak to bude pokračovat.“zakončuje Nelson.

Gary ihned po konci zápasu bez jakýchkoliv emocí opouští ring a odchází do zákulisí.

-------------------------------------------------------------------------------------

Ari Riggins Promo


„Hej, hej, můžu dostat minutku před kamerou? Jen minutku? Jo, jo, pokusím se to dodržet. Takže minutku, jo? Možná dvě.“
A to už vchází do obrazu, není to nikdo jiný než sám jedinečný Dealmaker, Ari Riggins. Na tváři má poloviční úsměv. Sedá si a narovnává kameru tak, aby byla namířena na jeho obličej.
„Heh, jako na YouTube. Pete Dempsey si odskočil, takže tohle bude možná trochu neprofesionální, no, hlavně, že to nerozbiju.“
Pokládá kameru na stůl, trochu dál od sebe, aby mohl být zabrán celý.
„Takže, začneme. Rozpad Poroty. No skvělý, konečně nějaká dobrá zpráva. To šlo rychle po Bridges Burnin‘ Company, ať už si Hammer říká co chce, BBC je totálně mrtvé. Ale zpátky k tématu. Mám docela radost z toho, že se už nemusím starat o tolik lidí. Mallory a Goja dokážou být docela problém, zvláště Mallory, přeci jen bojovat s bývalým CZSK Championem není žádná sranda, dá někdy docela zabrat. Dá se teda říci, že situace se o něco zlehčila. O něco si přeložte jako asi tak o setinku. Proč? Ale víte, takže jen malá rekapitulace. Mattitude se dal dohromady s druhým hadem CZSK, Leonardem něco, já si na jeho příjmení nevzpomenu. Já ho neměl rád už když jsem ho viděl poprvé. Jde na něm poznat, že je takový divný. No vážně, podíváte se na něj a už už cítíte nějakou tu nekalost. A ani to netrvalo dlouhou dobu a ten chlápek už začal svůj tah. Gary, před nějakou dobou ještě slušnej chlápek, co pochová na svým klíně ubrečený dítě, byl to ten typ, co pomůže stařence přes přechod. A teď? Ani se neptejte. Jednou mu ujedou nervy a už poslouchá každou báchorku Lea. Teď si tudy chodí jak Godzilla a všeechno je na sračky. Jen tak mimochodem, v šatnách mu všichni říkají Luca Brasi. No, zahradník v tuhle chvíli určitě někoho verbuje do své malinké armády a co se mu povedlo? Jo, má na svý straně Soudce..No, jako vážně…Mattitude je teď jeho spojenec. Judr….jako bez Poroty. Človíček, co pomalu ani neumí dát pořádnou facku se přidal k Leonardovi..Noo, dobře, teď, když mu prý dochází peníze, opakuju, PRÝ, tak tam opravdu moc platný nebude, na rozdíl od Garyho, ten aspoň umí řvát a…ničit nábytek. Možná někoho přemluví, hubou mlít mu jde. Každopádně musím upozornit, že pokud se z nich jednou stane nějaká hrozba, hm, haha, stojím na straně Rufuse Maxwella. A já věřím, že nejsem sám Já a spousta dalších věříme v řád a pořádek CZSK.“
Posouvá k sobě kameru.
„Tak. Pete? Kde se to vypíná?“

--------------------------------------------------------------------------------------

Texas Venom/Nate Hammer segment


Pozdravil pár lidí, když kolem procházel Ahoj. Taky zdravím. Jak se máš? Je to super! Jdeš na zápas? Ne, dnes žádný nemám. A tak dále. Když ale potkal jeho, věděl, že mu nebude stačit pozdrav.
„Venome.“
Otočil se s povzdychem. Věděl, co bude následovat. Od porážky Erga vždy cítil, že je sledován. Hammer na sebe tolik neupozorňoval jako jeho parťák, vždy čekal na moment, kdy mu jeho přítomnost nějaký způsobem prospěje. Jednoduše v CZSK nebyl tak bezhlavý jako Ergo. A to ho dělalo nebezpečnějším nejen v ringu, ale i v zákulisí.
„Co je, Hammere? Jdeš sem kňučet kvůli Ergovi, nebo si snad jdeš pro můj titul?“ Přitom ho zvedl do výše Hammerova obličeje. Ten se po něm ani nepodíval.
„Dokážu bojovat naprosto kdekoliv, ale tohle se mi zdá moc uhnaný a pro nás oba a titul takového kalibru dosti neelegantní. Jsme v zákulisí na obyčejné show, zbraní je kolem nás dost a zápas by mohl takhle skončiz během pár vteřin. Neee, Venome, takhle se mi to nelíbí.“
CZSK Champion se nenechal vyhodit z míry a okamžitě vrátil pohotovou odpověď.
„Že by jsi měl strach, abys nedopadl jako Ergo? Tak se taky myslil, že je lepší než já v oyčejném street fightu, nebo jako wrestler celkově. A už mám proti němu skóre 2:0 a taky ho tu na nějakou dobu neuvidíme. V čem jsi jiný ty?“
Při jeho řeči hleděl Hammer do země, ne kvůli zostuzení a zpanikaření, ne kvůli tomu, že by mu došlo slov. Vstřebával každé Venomovo slovo a opakoval si ho. S posledním větou byl už na jeho tváři úšklebek
„Já jsem z úplně jiného těsta, Champione. Já se nesesypu z rány židli, zářivkou, nebo čímkoliv jiným. Já se nebojím bolesti, dokážu jí přijmout, dokážu ji pohltit. Já jsem v tom nejvtrdším Hardcore zápasu, kruté ulici, vyrostl. Prošel jsem si Peklem, kdy si mí „kámoši“ nechali vycákat hubu semenem od nadrženejch dědků, mezitím co já je lynčoval a okrádal, prošel jsem tolika flaškama rozbitýma o mou vlastní palici, že bych dle doktorů neměl ani myslet. Mýlíš se, Venome, zbraně mi nevadí, já jsem jen bouře, co pohlcuje další mraky. Já zažil to, co Ergo nikdy neviděl, ale co tebe čeká na vlastní kůži. Dej mi zápas na Pay Per View a ukážu ti pravý význam Hardcore matche. Podej mi ruku a ukážu ti očistec!“
Jejich obličeje dělí od kontaktu pár centimetrů. Celou situaci, aspoň prozatím, uklidňuje jediné slovo.
„Fajn.“
Hammer se sadisticky usmál.
„Hodně štěstí a dobrou přípravu na PPV, Champe. Čeká tě boj s ulicí.

------------------------------------------------------------------------------------


Naposledy upravil Israha dne Thu Sep 11, 2008 11:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Israha Thu Sep 11, 2008 11:51 pm

Main Event: Israha/Brotherhood of Gore vs Crowax/P182 Trashing Alliance


"Dámy a pánové, přivítejme v aréně současné CZSK Tag Team šampiony, Martze a Hannibala Magnuma....Brotherhood of GOOOORE!!!"
Krvavě rudé pyro skryje ve svém efektu dvě postavy, jednu mohutnou, dlouhovlasou, v půlobličejové masce; druhou méně nápadnou, ovšem s o to více krvelačným leskem v očích. Většina diváků je vítá po svém, tedy táhlým bučením, ovšem v hlavách některých se honí nejrůznější otázky. Mají ještě v živé paměti, jak Martz v pondělí nevyužil příležitosti a neřízl bezmocného Treye Trashera sekáčkem, což byl čin, který k někomu, komu se říkalo Blood Fanatic, absolutně nepasoval. Dnes však Martz nevypadal, že by v pondělí došlo k nějaké vážnější změně, naopak to byl on, který hecoval Magnuma a psychicky ho připravoval na nadcházející zápas. Nebezpečí totiž nebude stát jen proti nim, ale i po jejich boku...
"A jejich dnešní tag team partner...z nekonečných plání Nicoty...Ztracená duše....IIIIsrahaaaa!!!"
Israha přichází do ringu pomalým, výhrůžným krokem, přičemž ho osvětluje pouze jeden reflektor, jinak je vše zahaleno v šedé mlze. Hlavu má skloněnou a zakrytou kapucí. Když se blíží k ringu, podél entrance stage se s jeho kroky zapalují malé plamínky. Až dojde k ringu, otočí se čelem k entrance stagi a prudkým pohybem strhne kapuci. V té chvíli plamínky bleskově zhasnou. Šedé oči se zahledí na dvojici wrestlerů, která nyní postává v ringu...
"Tedy, Briane, nedokážu si představit děsivější spojení, než Israha a Brotherhood of Gore."
"Já také ne...nechtěl bych být v kůži jejich soupeřů."
Ovšem strach je něco, co hrdé duše P182 Trashing Alliance neznají. Za zvuků theme, která je mixem Paciho i Trasherovy originální theme, se tito dva borci přiřítí do arény a bez jediného náznaku obav vlezou přímo do ringu, tváří v tvář hrozivému triu jejich protivníků. A stejně je na tom i jejich dnešní parťák...
"A na závěr přivítejte....CROWAXEEEE!!!"
Ten, jenž se tituluje přízviskem Saviour, nastoupil také pevným krokem, beze strachu, který by jej brzdil a oslaboval. V hloubi mozku věděl, že vlastně ani neví, co dnes může od svých protivníků očekávat, ale snažil se to nedat najevo. Dobře skrývaná nejistota dost často ve výsledku fungovala lépe, než přehnaná jistota, to z vlastní zkušenosti věděl...
Crowax zachytil mrazivý pohled šedých očí Věčně prokletého. Nedokázal z nich nic vyčíst...nedokázal vyčíst nic z jeho emocí, byl si však jist, že doby, kdy byl Israha stoicky klidným a chladně uvažujícím, byly pryč. A co čert, nechtěl - on byl tím, koho Israha označil za příčinu těchto změn. Otřásl se...
"Můžeme začít. Zvonek!", křikl rozhodčí Hower na timekeepera, a Trey Trasher na straně jedné, Hannibal Magnum na straně druhé, se mohli do sebe pustit. Magnum si byl vědom, že přehnaným taktizováním by si vykopal hrob hned na začátku, proto Trashera prostě nakopl. Do žaludku, prudce a nešetrně. Trey se prohnul v zádech, odkrývaje tak svůj střed Magnumovi v plné parádě. A kanibal dnes na jeho hru přistoupit nehodlal. Bez jakýchkoli okolků ho hodil ramenem do ringpostu, až to zabřanělo. Trasher zůstal viset v lanech, s bolestivou grimasou, která dost prozrazovala o tom, jak pevnou slitinu oceli použili technici na výrobu sloupku, tvořící konstrukci ringu. Magnum si své malé vítězství chvíli sám užíval (diváci totiž byli výrazně proti jeho radosti), pak přistoupil a pokračoval v ofenzivě. Překroutil Trasherovi ruku a trhnutím narazil svým ramenem do Trasherova bolavého. Musel pak celý proces zopakovat ještě jednou, až tehdy dostal zarputilého Oregonce do kolen. Razantní kopnutí do postiženého místa pak Trashera poslalo k zemi. Magnum, který stále držel jeho ruku, provedl další arm twist a s takto připraveným soupeřem se vydal ke svému rohu. Martzova natažená pravice se dočkala plácnutí - a Blood Fanatic vystartoval tvrdými stompy na Treyovo rameno. Dopadly tak čtyři, možná pět, až pak pomohl Trasherovi na nohy a irish whipoval jej do rohu. Zběsilý rozběh...a running yakuza kick ve stylu MVPho dopadá s ničivou silou! Trasherovi se doslova protočily oči a na pár sekund asi i ztratil vědomí, probral se až poté, co bouchl hlavou o canvas a proto také dokázal z následného pinu vykopnout.
"No, musím říct, že tentokrát Trasher začátek zápasu úplně nevychytal. Jestli brzy netagne, bude to s ním špatné..."
"Je to tak, Jimmy. Brotherhood of Gore se dosti účelně adaptovali jeho stylu a mají nad ním navrch."
Martz poslal Trashera k zemi snapmarou, aby ho pak mohl drtivě kopnout do bolavého ramene. Trasher poprvé v zápase zařval bolestí, když rána dopadla. Blood Fanatic znovu zkusil pin, ale bylo mu dáno na srozuměnou, že bude muset ještě hodně přidat, aby získal 3-count. Martz mu pomohl na nohy a nasadil další arm twist, což začínalo být vzhledem k namáhanosti Trasherových svalů v této oblasti dosti nebezpečné. Znovu se ocitli v rohu Martzových spojenců a tag dostal Hannibal Magnum. Oba bratři prolité krve se jen tak po očku podívali na Israhu...ale ten se zdál jakýsi letargický, jakoby vůbec nevnímal dění v zápase. Magnum pokrčil rameny a kopnul Trashera zespodu do natažené ruky, kterou do potřebné pozice připravil Martz. Trasher se musel chytit lan, aby se udržel na nohou. Irish whip...ale big boot svůj cíl netrefí. Trasher proletí okolo Magnuma, který ho po odrazu roztáči v tilt-a-whirl stylu, neuvěřitelné vzhledem ke srovnatelným (a ne zrovna malým) tělesným proporcím obou borců. Trasher ovšem z ničeho vykřeše jiskřičku naděje, když dopadne na nohy. Magnum ho hned kopne do břicha a zkusí ho narychlo zvednout do vertical suplexu. Trey pokus zablokuje a účelně přetáčí Magnuma do swinging neckbreakeru, chvatu, který pro něj není typický, ale přesto jej zvládá mistrně. Práskne to pořádně a Magnum se okamžitě chytí za krk. Trasher se zkusí zvednout, ale dostane se jen do jakéhosi polokleku, v dost velké vzdálenosti od svého rohu. Paci už natahuje ruku, čímž i podvědomě pomáhá Treyovi najít potřebné zbytky sil...a zdá se, že by mohl zabodovat. Jenže Magnum vstane dřív a dobře mířeným elbow dropem na rameno tagu zabrání. Trasher pak dostane ještě scoop slam, načež je zvednut na Magnumovo rameno. Martz plácne Magnuma po rameni, a zatímco jeho parťák provádí snake eyes, vlézá do ringu. Trasher už je poněkud mimo, když jeho obličej narazí na turnbuckly...odpotácí se do středu ringu...a Martz jeho momenta využije k flapjack into double knee gutbuster. Trasher se svalí na stranu, nepřítomný výraz v obličeji. Martz pinuje...není možné, kickout!
"Tohle je obdivuhodné. Trey Trasher je v rinu už dobrých deset minut pod neuvěřitelným tlakem, ale stále se nevzdává. Tomu říkám nasazení...", uznale komentuje Brian Nelson.
Pár kopnutí do ramene, když Trey klečel, pak další tag Magnumovi. Israha se jeví zápasem zcela nezaujat, neprojevuje snahu se do něj zapojit. Magnum narazí Trasherovu ruku zhora na své rameno, pak provádí gutwrench lift. Těžký backbreaker, který z výsledné pozice rád provádí, by mohl být konečnou...Trasher ovšem neleží na jeho rameni úplně ideálně...náhle se převáží dozadu....a z ničeho zasazuje pumphandle suplex! Tenhle chvat donutil hlediště doslova vybuchnout v ovacích. Magnum dopadl dost nešikovně na krk, a zdál se být poněkud otřesen. Trasher už ani nemohl stát na všech čtyřech, jen se s pomocí lan plazil...decimetr po decimetru...a jeho ruka plácla do natažené Paciho dlaně. Masked Freak vletěl do ringu jako velká voda, chuť zápasit z něj tryskala proudem. Magnum se, nic netuše, zvedl...a jak byl nakročen, přeletěl v back body dropu za Paciho záda. To ho nakoplo a zvedl se hned, jenže Paci ho uklidil zpátky na zem znova, tentokrát speciálním exploder suplex liftem, přetočeným do powerslamu, podobného dřívějšímu finisheru Sheltona Benjamina. To už stačilo na to, aby Paci plně přebral kontrolu. Chytil Magnuma do front facelocku a tagnul Crowaxovi, protože Trasher ještě ani pořádně nemohl stát na nohou, natož aby se dále účastnil zápasu. Ve chvilkové spolupráci Paci a Crowax učebnicovým double suplexem Magnuma trochu poučili o tvrdosti canvasu, pak se už Saviour za hromového popu chopil práce sám. Irish whip...a Israha bez varování chytá Magnuma za vlasy! Kanibal jen vykulil oči a pak byl škubnutím vyhozen z ringu. A nyní jako vyměněný Israha se vyřítil v ústrety Crowaxovi...
Saviour ještě uhnul šílené clotheslině a nabral trochu rychlosti o lana, ale pak už se poroučel na zem. Trochu těžkopádně kopnutý, ale účinný spinning heel kick ho skolil jako soušku. Israha jakoby nad sebou zcela ztratil kontrolu...ani nenechal Crowaxe pokusit se zvednout, hned ho surově chytil za krk a zvedl na záda, v torture rack pozici. Crowax ale neztratil hlavu...umně se převážil a sklouzl z nebezpečí do výhodné pozice za Israhova záda. Dal si další velký rozběh o lana...pak se s ním otočil svět a on narazil na canvas.
"Tilt-a-whirl slam je Israhova silná zbraň. Tvrdost, s jakou jej teď provedl, by mohla ukončit zápas...", zamýšlí se Jimmy Freak.
Ale Israha nemá ani pomyšlení Crowaxe pinoval. Chytá jeho pravou nohu pod paži a doslova přisedává Crowaxe ke canvasu. Tah na záda se ještě zvýší, když Lost Soul nahmátne Crowaxův krk, chytí jej a začne táhnout dozadu...Crowaxovo štěstí, že nataženou rukou dosáhne na spodní lano. 1,2,3,4,5...počítá Mick Hower a pak zkouší Israhu odtrhnout. Úspěch má pramalý...zkusí to tedy znovu, naléhavěji. Sebevražda...Israha náhle pustí Crowaxe a vyřítí se na muže v pruhovaném jako hladobý medvěd. Hower jen taktak stihne uniknout z ringu. Crowax schoolboyuje! 1...2...Israha vykopává. Crowax ihned uskočí z bezprostředního dosahu svého soupeře, ale ten je jako smyslů zbavený. Chytí Crowaxe pod krk a natlačí ho na lana. Crowax zkouší něco udělat, ale má příliš krátké ruce. Jeho štěstím je, že Paci stojí poměrně blízko a tak dosáhne na tag. Israha tlačí níže a níže ve snaze vymáčknout z Crowaxova hrdla hrtan, ani si nevšimne, že už došlo k výměně jeho soupeřů...Paci ho dropkickuje do zad. Síla a nepevná pozice se sečtou a Israha i Crowax vypadnou přes horní lano z ringu.
"Taguj!", houkne na Paciho Trasher. Masked Freak poslechne a pak jen s údivem sleduje sotva se hýbajícího, ale zavile se tvářícího Trashera, kterak šplhá na turnbuckly. Následné diving crossbody na Israhu a Crowaxe znovu přiměje diváky bouřit.
"Ten magor je čím dál tím horší...jestli nám to prosere, tak si to s ním vyřídím.", kroutí hlavou Hannibal Magnum, stojící na apronu, a Martz mu jen přikyvuje.
Trasher trefil své crossbody velmi dobře. Zasáhl především Israhu, Crowaxe minimálně. Společnými silami tedy se Saviourem vhazují lehce otřeseného Eternally Curseda do ringu, Trasher, ještě trochu kulhaje, přebírá štafetu.
"To je šílené, co ten Trasher v sobě má energie...", žasne Jimmy Freak, a má k tomu důvod.
Trasherovi nevadí, že jde o bezmála 135 kilogramů živé váhy, prostě zvedá Israhu na ramena a zkouší s ním provést Cigar Slam! Roztočení zvládne na jedničku, pak má drobné problémy, ale nakonec přesto dokáže udělat sidewalk slam! Tag Pacimu...to se už Israha pomalu zvedá na nohy...a ruce P182 Trashing Alliance chytají krk maskované příšery.
"Oni ho chtějí ukončit double chokeslamem? To se snad pomátli...", kroutí hlavou Nelson.
Diváci jsou ve varu, když si Paci s Trasherem chystají svůj konečný double team chvat, ale pak ve vteřině ztichnou...Israha se vzpamatuje a srazí svým soupeřům hlavy. Paci i Trasher spadnou, Israha triumfálně zařve a už se zase žene na Crowaxe. Ten strategicky seskočí z apronu dolů a dynamitové pěsti uhne. Israha udělá krok dopředu, ale v tu chvíli ho do hlavy zezadu praští Trasher. Israha udělá otočku, načež ho Trasher promptně chytí za ruku a irish whipem rozběhne Pacimu do Airwave Kicku. Takhle tvrdý úder by mohl stačit na vítězství a legální muž Paci to ví...šeredně vystřízliví, když získá s bídou 1-count. Israha ani není moc otřesen, hned se zvedá a chycením se lana blokuje pokus o irish whip. V té chvíli zasáhne Crowax a jemným trhnutím lano rozvibruje. Překvapený Israha se pustí a Paci ho irish whipne. Odraz...
"Já už toho mám dost. Jdu tam!"
Hannibal Magnum provede blind tag. Paci je uprostřed ringu skolen Blackoutem, pak se ho rychle ujme Magnum. Israha jen tak stojí, šedé oči zabodává do jemu do jisté míry podobného kanibala...pak ho náhle chytí za ruku, přitáhne a přibije k zemi short range clotheslinou.
"Ty vole, zbláznil ses!", zařve Martz a vyběhne Magnumovi na pomoc. Potká ho však jen velký belly-to-belly suplex, trapping verze.
"Co to sakra...", nenachází slov Jimmy Freak.
"Nedávná odhalení zdá se hlodají ve zvrácené Israhově mysli víc, než jsme si mysleli.", konstatuje Nelson.
Brotherhood of Gore se válejí v ringu, ironicky zásluhou toho, kdo s nimi dnes večer měl spolupracovat. Ale Israha jakoby zcela ztratil kontrolu nad sebou samým. S šíleným řevem se rozběhl a big bootem skopl Crowaxe z apronu dolů. Ve vteřině pak opustil ring a jako smyslů zbavený se vydal za ním...
***
Paci moc nevěděl, co má dělat. Instinkt mu však nakonec napověděl. Do jisté míry měl o Magnuma a Martze obavy, protože Israhův berserk byla věc, kterou nepřál na vlastní kůži pocítit snad nikomu...pak v něm ale zvítězil zdravý rozum. Vyhodil z ringu Martze a s Hannibalem Magnumem ve front facelocku došel k rohu ringu, aby mohl tagnout Trasherovi. Společně řezníka rozběhli a Trey ho flapjackoval na lana. Paci se se strojovou přesností slingshotoval a rope stun gunem odrazil Magnuma zpět do pole...a tam už čekal Trasher s bridging northern lights suplexem. 1...2...3.

Winners: Crowax/P182 Trashing Alliance
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Israha Thu Sep 11, 2008 11:52 pm

***
Jako zvíře, utržené ze řetězu se vyřítil na lehce omráčeného Crowaxe a mrštil jím do bariéry. Saviour se sesul na zem. Šedé oči zaostřily na kabely, které se v husté změti povalovaly poblíž...ruka v černé rukavici je chytila...a vyrovnanost byla opět ten tam. S bestiální zuřivosti omotal Israha kabel okolo Crowaxova krku a utáhl. Crowaxovy tváře okamžitě začaly rudnout, vzduch v plicích ubýval drasticky rychle...a pak jedna z fanynek, pěkná mladá žena, asi 21 let, vlnité černé vlasy, zakřičela: "Israho! Ty úchylný bastarde! Nech ho!"
Nechal ho. Crowax padl na zem a začal lapat po dechu...a maskovaný netvor překročil bariéru. Diváci se před ním v hrůze rozestoupili, on si však nevšímal nikoho jiného, než oné troufalé ženské bytosti. Ta strnula na místě, děs v obličeji...Israha natáhl ruku - a pak ho Crowax zezadu praštil.
***
"Jo! Do prdele, konečně! Tak to přece mělo smysl!", byl v euforii Trasher.
"Co myslíš?", zeptal se Paci.
"Ten včerejší trénink bridging chvatů, přece. Na to se musíme zaměřit, zabírá to!"
"Dneska už toho nech, buď rád, že máš rameno pořád na svém místě..."
"Nepřipadá v úvahu...ještě si půjdu zaběhat a v noci mě čekají videa. Hodiny videí, které musím prostudovat."
Paci si jen povzdechl a otevřel dveře šatny.
***
"Takys mě v tom nemusel nechat...", mnul si Magnum pochroumaný krk.
"Já tě v tom nenechal, za to nemůžu, že tomu psychoušovi ruplo v bedně.", odvětil Martz.
"No ale nepředřel ses, abys mi pomohl..."
"Jó, chtěl bych vidět tebe."
***
Probili se skrz vyděšené diváky až k východu. Crowax, nyní zcela pohlcen bojem, dokonce získal převahu. Rozběhl Israhu a narazil ho hlavou napřed do skleněných vchodových dvěří. Tvrzené sklo neprasklo. Nyní už také v moci chemických látek produkovaných mozkem a mocně cirkulujících v jeho krvi, Crowax chytil do ruky tyč s hrotem, nástroj uklízeček, pomocí kterého nabodávaly papírky, aby se nemusely zohýbat. Namířil na Israhovu hlavu...a pak mu něco zastavilo ruku.
"Ne...nejsem zvíře. Jsem člověk...a jsem na to hrdý....že nejsem zvrácený bastard, otcovrah, bezskrupulózní maniak a k zabíjení vychovaná zrůda."
Odhodil tyč a nechal jej ležet bezvládně za sebou. Na lidi okolo, v hrůze sledující celý výjev, nebral ohledy. Vykročil směrem ke svému locker roomu.
"Crowaxi, pozor!", zakřičel pisklavým hláskem jakýsi klučina.
Crowax se otočil - pak se mu zajiskřilo před očima. Masivní odpadkový koš ho zasáhl přímo do čela. Vytryskla krev. Israha se sklonil nad jeho tělem a zachrčel: "Proto nepřežiješ."
Rozmáchl se košem, aby rozdrtil Crowaxovi lebku...a pak ztuhl uprostřed pohybu. Koš, který nyní držel nad hlavou, se zařinčením spadl na zem. Z Israhových úst se vydral nelidský řev. Kolemjdoucí vyděšeně uhýbali, když kolem nich rychlým, nervózním krokem prošel a zmizel v temnotě chobdy, vedoucí k jeho brlohu...

-----------------------------------------------------------------------------------

Na show pracovali:

Israha - ME, Mallory interview, WidowMaker promo

p.herca - Opener, Goja vs Mattitude, Havlajs/Stevens segment

Sengoku G - Krupy vs Hajinek, Hammer/Venom segment, Riggins promo
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Krupy Fri Sep 12, 2008 6:01 pm

Co povedat k E-Fede po prestavke? Rozpad Poroty je dost prekvapivy,co ma mozno aj sklamalo lebo tu stable som mal rad,a uz sa asi nedockame tych vtipnych heel segmentov ci zapasov clenov Poroty,a mam pocit ze sa trochu zmeni aj charakter Sudcu,co by som nechcel...zeby nabral take trochu vaznejsie rozmery?

Co dalej.....feud Crowaxa s Israhom ma prilis neberie,zrejme som sa podobneho scenara presytil pocas feudenia Krupyho a velkeho monstra,hoci v tomto pripade ma ich feud ine pozadie,a stal sa vlastne "nahodou" vdaka tomu novinarovi.Chcem vsak pochvalit Israhu za napisanie poslednej casti,to sa mi fakt pacilo....najma ten Crowaxov myslienkovy pochod alebo rec ci co to bolo...o tom ze on nebude taky ako Israha,a potom ta Israhova odpoved....parada...

Zapas Krupyho s Hajinkom bol klasickym zapasom facea s heelom,teda face dominoval cely zapas,hoci vyhral ale len po DQ....mam vsak jednu vytku,v jednom prome som jasne napisal ze Arien uz nema gimmick upira,a tu ste spomenuli jeho upirske zuby....to mi pokazilo inak slusny dojem z celeho zapasu...

Ergo bol ako heel fakt dobry,ale BBC ako celok sa mi nepacil.....mozno si to teraz poseriem u writerov,ale vsak sme forum nie? Prislo mi to ako nejaky hybrid DX a Two Man Power Trip,problemom je mozno aj to ze mam rad skor heelov typu JUDr.Mattitude nez tych akym je Ergo....teda nie dominantnych jedincov,ale cowardly hajzlikov...popripade psycho heelov...

Som zvedavy co sa udeje s Mallorym,je to postava ktoru som do E-Fed ME vytiahol ja,a dal som jej push.Preto ma sklamalo konanie autora,ktory neurobil ani jedno promo alebo tak...pritom sa s tym charakterom uz tolko udialo.Uvidime ci sa chyti teraz.....

To je asi vsetko....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Crowax Fri Sep 12, 2008 8:35 pm

Velmi dobra show s Main Eventem,ktery zastinil veskere predchozi deni...

Jeste jsem neco zapomel napsat k show minule,a tak to napisu sem - Storyline okolo Martze je zajimava a urcite bude zajimave sledovat,zda to povede k faceturnu,debutu nekoho noveho,ci k rozpadu samotneho Tag Teamu (coz doufam ne,nechci aby E-Fed TT divize dopadla jako WWE TT divize,ktera se nesmyslnymi rozpady Tag Teamu ocitla vlastne jen se tremi konkurence schopnymi Tag Teamy + nevim,jestli by se Martzova postava v singles kariere v konkurenci vsech tech heelu prosadila..)

Situace v pomyslnem upper midcardu vypada taky vice nez zajimave - na jedne strane Kobra se stale poranenou nohou,ktery si vitezstvim v Make Us Better Tournamentu (snad jsem to napsal spravne) se IC Title shotem + zaroven dlouhy feud s MW,dominantni champ v podobe Garyho, zajimava postava Widowmakera,ktera se zrejme bez psani prom dal nedostane (a je to skoda,protoze me se ta postava libi a urcite ma potencial..) a zapomenout nesmim ani na MadWarriora k nemuz uz jsem se ale vyjadril minule..
.
Krupyho feud s Hajinkem me zatim nejak vyrazne nezaujmula - i kdyz to se postupem casu muze zmenit a v teto show uz se tato storyline konecne doznala vyrazneho pokroku (nevim,jak je na tom Hajinek - uz nejaky cas jsem ho nevidel na foru a tak pokud bude psat RP jen Krupy, upadne pro me tento feud asi v zapomneni...)

Co se mi asi posledni dobou nelibi,je,jak se naklada s postavou Venoma, ktery jakozto hlavni champ se v nekolika poslednich show vyskytuje sporadicky - urcite nemam na mysli,aby byl v kazdem druhem segmentu, ale alespon nejaky TT nebo kratky singles zapas s jeho postavou by neuskodil...
A potom se mi jeste nelibilo,ze se oznameni zapasu o hlavni titul "odbylo" v backstage segmentu - myslim,ze interakce obou dvou se stejnym scenarem v ringu,by dane situaci slusela vice (preci jen se jedna o hlavni feud v show o hlavni titul...)

No a ME,jak uz jsem napsal,byl highlightem teto show - uz jsem to napsal Isovi na ICQ,ale jeste to napisu sem - fakt klobouk dolu,jak sepsal tu pozapasovou cast a jak uz Krupy napsal,taky se mi nejvic libila ta zaverecna interakce zakoncena vetou - Proto neprezijes. A nase storyline se mi hodne libi a nemam Israhovi,co se ji tyce,co vytknout...
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Texas_Venom Sun Sep 14, 2008 8:44 pm

Tak e-fedu ta pauza naštěstí podle mýho jenom prospěla. 2měsíce utekly jako voda a na weeklys sem se těšil. Navíc jsem byl teď pár dnů pryč a přečetl jsem si obě teď najednou. Zkusim sesmolit nějaký promo. Přidal jsem ke svý postavě fotku, doufám že to pomůže kladně mojí figuře. A změnil jsem i entrance theme.

Co se týká dění, tak mě mrzí rozpad Poroty, hlavně kvůli segmentům, který byly vynikající. Vykání, oslovování se titulama a v jakém stylu ty segmenty byly fakt kralovaly. Zajímalo by mě jakou pozici teď Mattitude bude mít. Ten titul co měl on, má Gary a tak že by se vyšvihnul do ME? Tam ale mi přijde, že pro něho neni moc místo. No uvidíme...

Na feud Crowax vs. Israha mám podobný pohled jako Krupy, ten feud sice je kvalitní, ale je to prostě zase face proti obrovskýmu skoro neporazitelnýmu monstru a to už tu bylo, ač celá příčina vzniku vězí jinde...

Naopak BBC byla dobrá, ale tam byla chyba mizernýho build-upu tehdá jak byl ME Venom a Krupy proti BBC.
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Crowax Sun Sep 14, 2008 8:52 pm

Texas_Venom napsal:Tak e-fedu ta pauza naštěstí podle mýho jenom prospěla. 2měsíce utekly jako voda a na weeklys sem se těšil. Navíc jsem byl teď pár dnů pryč a přečetl jsem si obě teď najednou. Zkusim sesmolit nějaký promo. Přidal jsem ke svý postavě fotku, doufám že to pomůže kladně mojí figuře. A změnil jsem i entrance theme.

Co se týká dění, tak mě mrzí rozpad Poroty, hlavně kvůli segmentům, který byly vynikající. Vykání, oslovování se titulama a v jakém stylu ty segmenty byly fakt kralovaly. Zajímalo by mě jakou pozici teď Mattitude bude mít. Ten titul co měl on, má Gary a tak že by se vyšvihnul do ME? Tam ale mi přijde, že pro něho neni moc místo. No uvidíme...

Na feud Crowax vs. Israha mám podobný pohled jako Krupy, ten feud sice je kvalitní, ale je to prostě zase face proti obrovskýmu skoro neporazitelnýmu monstru a to už tu bylo, ač celá příčina vzniku vězí jinde...

Naopak BBC byla dobrá, ale tam byla chyba mizernýho build-upu tehdá jak byl ME Venom a Krupy proti BBC.

Tak takhle to bude vypadat asi v kazdym feudu Israha vs. face - nikdo z momentalnich face wrestleru se fyzickymi proporcemi Israhovi nemuze rovnat a tak s nim kazdej jako ja nebo Krupy pujde do feudu jako "underdog"..

Jediny feud,kde by to nebylo nevyrovnany je mozna Israha vs. Hannibal Magnum nebo Gargantuan a vzhledem k tomu,ze feudy heel vs. heel jsou vzacnosti (naposled snad Israha vs. Mattitude),tak bude Israha v techto feudech,kde bude dominovat,jeste nejaky cas pokracovat - nic jinyho se asi od jeho feudu ocekavat neda - navic u naseho feudu je naprosto nova zapletka a storyline a tak v tom nevidim problem..
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  MadWarrior Sun Sep 14, 2008 9:20 pm

Crowax napsal:
Texas_Venom napsal:Tak e-fedu ta pauza naštěstí podle mýho jenom prospěla. 2měsíce utekly jako voda a na weeklys sem se těšil. Navíc jsem byl teď pár dnů pryč a přečetl jsem si obě teď najednou. Zkusim sesmolit nějaký promo. Přidal jsem ke svý postavě fotku, doufám že to pomůže kladně mojí figuře. A změnil jsem i entrance theme.

Co se týká dění, tak mě mrzí rozpad Poroty, hlavně kvůli segmentům, který byly vynikající. Vykání, oslovování se titulama a v jakém stylu ty segmenty byly fakt kralovaly. Zajímalo by mě jakou pozici teď Mattitude bude mít. Ten titul co měl on, má Gary a tak že by se vyšvihnul do ME? Tam ale mi přijde, že pro něho neni moc místo. No uvidíme...

Na feud Crowax vs. Israha mám podobný pohled jako Krupy, ten feud sice je kvalitní, ale je to prostě zase face proti obrovskýmu skoro neporazitelnýmu monstru a to už tu bylo, ač celá příčina vzniku vězí jinde...

Naopak BBC byla dobrá, ale tam byla chyba mizernýho build-upu tehdá jak byl ME Venom a Krupy proti BBC.

Tak takhle to bude vypadat asi v kazdym feudu Israha vs. face - nikdo z momentalnich face wrestleru se fyzickymi proporcemi Israhovi nemuze rovnat a tak s nim kazdej jako ja nebo Krupy pujde do feudu jako "underdog"..

Jediny feud,kde by to nebylo nevyrovnany je mozna Israha vs. Hannibal Magnum nebo Gargantuan a vzhledem k tomu,ze feudy heel vs. heel jsou vzacnosti (naposled snad Israha vs. Mattitude),tak bude Israha v techto feudech,kde bude dominovat,jeste nejaky cas pokracovat - nic jinyho se asi od jeho feudu ocekavat neda - navic u naseho feudu je naprosto nova zapletka a storyline a tak v tom nevidim problem..

furt je tu moznost Israha vs nejaka face stable ... coz by bylo urcite nejlepsi, treba slozena jen z nekolika midcarderu bez nejake ME star a urcite by to mohl byt i dlouhy feud bez toho aniz by se to opakovalo ... bohuzel v E-Fedu zadna zrovna neni a ani to v budoucnu na zadnou nevypada ... ja teda souhlasim co se tyce tohodle feudu Crowax vs Israha s Krupym a Venomem, proste neco dost podobnyho uz tu bylo ... ale jeste si pockam, jestli s necim neprekvapite

jinak E-Fed se mi libil, ale nic moc me zase tolik nezaujalo, abych to tu musel rozebirat, takze pro me dobra show, ale bez nejakej velkejch udalosti, coz se ale dalo cekat, vzhledem k tomu predeslemu, narvanemu
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Israha Sun Sep 14, 2008 9:28 pm

Vtipné je, jak všichni říkají, že nová storyline mé hlavní postavy je kopií té první, a nečtou pečlivěji. Myslel jsem si, že změna charakteru Lost Soula byla už v téhle show naznačena dost výrazně...pokud ne, řekněte, budu muset lépe zapracovat.
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  MadWarrior Sun Sep 14, 2008 9:34 pm

Israha napsal:Vtipné je, jak všichni říkají, že nová storyline mé hlavní postavy je kopií té první, a nečtou pečlivěji. Myslel jsem si, že změna charakteru Lost Soula byla už v téhle show naznačena dost výrazně...pokud ne, řekněte, budu muset lépe zapracovat.

co myslis? ze drive by Israha Crowaxe tou popelnici dorazil a tedko se misto toho zastavil a zakricel? jo to sem si vsim, ale porad je to zatim jen takovej detail, kterej mi nijak nepomaha k tomu aby se mi ty storyline nezdali podobny ... rikam zatim, proto sem taky na konci napsal, ze si pockam jestli me necim neprekvapite, neodsuzuju tu storyline predem, jen ze zatim to vypada obdobne jako ta predesla ... snad sem to napsal srozumitelne
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Israha Sun Sep 14, 2008 9:46 pm

MadWarrior napsal:
Israha napsal:Vtipné je, jak všichni říkají, že nová storyline mé hlavní postavy je kopií té první, a nečtou pečlivěji. Myslel jsem si, že změna charakteru Lost Soula byla už v téhle show naznačena dost výrazně...pokud ne, řekněte, budu muset lépe zapracovat.

co myslis? ze drive by Israha Crowaxe tou popelnici dorazil a tedko se misto toho zastavil a zakricel? jo to sem si vsim, ale porad je to zatim jen takovej detail, kterej mi nijak nepomaha k tomu aby se mi ty storyline nezdali podobny ... rikam zatim, proto sem taky na konci napsal, ze si pockam jestli me necim neprekvapite, neodsuzuju tu storyline predem, jen ze zatim to vypada obdobne jako ta predesla ... snad sem to napsal srozumitelne

To taky...ale těch útržků je tam víc...no prostě takové drobnosti, které by ve feudu s Krupym neudělal. Nechci to říkat přímo, spíš bych byl rád, aby to tam lidi našli sami...že se chová maličko jinak, že dříve by v některých situacích zareagoval odlišně...a co tohle všechno způsobilo. Víc nechci říkat...
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Texas_Venom Sun Sep 14, 2008 11:09 pm

Israha napsal:
MadWarrior napsal:
Israha napsal:Vtipné je, jak všichni říkají, že nová storyline mé hlavní postavy je kopií té první, a nečtou pečlivěji. Myslel jsem si, že změna charakteru Lost Soula byla už v téhle show naznačena dost výrazně...pokud ne, řekněte, budu muset lépe zapracovat.

co myslis? ze drive by Israha Crowaxe tou popelnici dorazil a tedko se misto toho zastavil a zakricel? jo to sem si vsim, ale porad je to zatim jen takovej detail, kterej mi nijak nepomaha k tomu aby se mi ty storyline nezdali podobny ... rikam zatim, proto sem taky na konci napsal, ze si pockam jestli me necim neprekvapite, neodsuzuju tu storyline predem, jen ze zatim to vypada obdobne jako ta predesla ... snad sem to napsal srozumitelne

To taky...ale těch útržků je tam víc...no prostě takové drobnosti, které by ve feudu s Krupym neudělal. Nechci to říkat přímo, spíš bych byl rád, aby to tam lidi našli sami...že se chová maličko jinak, že dříve by v některých situacích zareagoval odlišně...a co tohle všechno způsobilo. Víc nechci říkat...

My asi nemáme tvojí postavu prohlídnutou až do žaludku, možná tam nějaká malá změna je, ale já tam nevidim nic výraznýho, ono taky je logický, že kdyby byl Israha furt stejnej, tak je to furt dokola. Je to hrozně specifická postava. A já se i zmínil, že podstata toho feudu je jiná, což sice je dobrý, ale co až ten feud skončí? Bude to stejný. Navíc po tom, co Israha teda prohrál se smrtelníkem, tak ztratil takovej neporazitelnej punc v mejch očích. Crowax sice dělá, že Israha je hrozně těžkej, velkej, zlej... ale prostě s Krupym už jednou prohrál a u postav jako je Israha, alespoň v mym pohledu tu hlavní svojí auru už ztratil... bohužel...
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Krupy Mon Sep 15, 2008 9:53 am

Inak neviete niekto co je s Hajinkom? Ten sa uplne stratil nielen z CZSK,ale aj z ICQ.....ak mam pravdu povedat tak som tym feudom s jeho postavou zo zaciatku nebol nadseny,ale potom sme sa dohodli ze sa aj on bude snazit urobit ten feud dobrym...tak zo zaciatku to celkom klapalo,po jednom jeho prome ma napadlo ze Krupy potrebuje bodyguarda,tak sa vratil Arien....a taka vec by ma napr.tazko napadla,keby to promo neurobi...proste to je taka "RP Prestrelka",jeden urobi promo a druheho nieco napadne,tak urobi dalsie atd.....no a teraz hrozi ze na to ostanem sam,a budem sa musiet uspokojit s promami ake som napisal naposledy,teda take "nemastne neslane promo"....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Crowax Mon Sep 15, 2008 12:04 pm

Krupy napsal:Inak neviete niekto co je s Hajinkom? Ten sa uplne stratil nielen z CZSK,ale aj z ICQ.....ak mam pravdu povedat tak som tym feudom s jeho postavou zo zaciatku nebol nadseny,ale potom sme sa dohodli ze sa aj on bude snazit urobit ten feud dobrym...tak zo zaciatku to celkom klapalo,po jednom jeho prome ma napadlo ze Krupy potrebuje bodyguarda,tak sa vratil Arien....a taka vec by ma napr.tazko napadla,keby to promo neurobi...proste to je taka "RP Prestrelka",jeden urobi promo a druheho nieco napadne,tak urobi dalsie atd.....no a teraz hrozi ze na to ostanem sam,a budem sa musiet uspokojit s promami ake som napisal naposledy,teda take "nemastne neslane promo"....

Mattitude psal,ze se Hajinek stehuje a na forum se vrati tak za tyden,dva...
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Krupy Mon Sep 15, 2008 12:06 pm

Crowax napsal:
Krupy napsal:Inak neviete niekto co je s Hajinkom? Ten sa uplne stratil nielen z CZSK,ale aj z ICQ.....ak mam pravdu povedat tak som tym feudom s jeho postavou zo zaciatku nebol nadseny,ale potom sme sa dohodli ze sa aj on bude snazit urobit ten feud dobrym...tak zo zaciatku to celkom klapalo,po jednom jeho prome ma napadlo ze Krupy potrebuje bodyguarda,tak sa vratil Arien....a taka vec by ma napr.tazko napadla,keby to promo neurobi...proste to je taka "RP Prestrelka",jeden urobi promo a druheho nieco napadne,tak urobi dalsie atd.....no a teraz hrozi ze na to ostanem sam,a budem sa musiet uspokojit s promami ake som napisal naposledy,teda take "nemastne neslane promo"....

Mattitude psal,ze se Hajinek stehuje a na forum se vrati tak za tyden,dva...

Tak to uz bude feud u konca,popripade bude na konci....co mi velmi nepomoze....no,zda sa ze budem musiet zafantazirovat....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Martz Mon Sep 15, 2008 12:19 pm

Krupy napsal:
Tak to uz bude feud u konca,popripade bude na konci....co mi velmi nepomoze....no,zda sa ze budem musiet zafantazirovat....

Já mu nasadím Artery Slice a bude ! Laughing Laughing
Martz
Martz
Hunter of the CZSK
Hunter of the CZSK

Poeet p?íspivku : 2306
Age : 34
Localisation : From Prague if you like it or not !
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 67 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 67

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru