CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 19

5 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 19 Empty CZSK E-fed - Show 19

Příspěvek  Mattitude Thu Dec 06, 2007 11:58 pm

Část 1.


Hlasitá exploze zatřese arénou a hlučná hudba téměř prorazí ušní bubínky všech zúčastněných. „Z komentátorského stanoviště vás zdraví Brian Nelson a Jimmy Freak!“, zařve Nelson do mikrofonu, ale skrz výbuchy pyra ho prakticky není slyšet. „Myslím, že dnes se můžeme těšit na velice nabitý program, Briane.“ „Souhlasím, Jimmy. Už se nemůžu dočkat na debuty dvou nových členů CZSK rosteru. Jen si to představ, Tiger Kid! Jméno, které zná každý wrestlingový fanoušek na světě! Nemůžu uvěřit tomu, že bude v našem ringu.“ „To já se spíše těším na druhého nováčka, Garyho the Gargantuan. Téměř dvousetkilogramový obr, který k nám rozhodně nepřišel jen se podívat.“ „Dopad Garyho na tuto federaci bude zcela jistě velký stejně jako Gary sám, Jimmy. Ale to není vše...ve velkém six-men tag team matchi se utkají The Alter Twins a WidowMaker s Dark Killerem, Shadowem a B-Reyem. A vzal bych jed na to, že B-Reyo bude toužit po odplatě na WidowMakerovi…“ Brian Nelson by býval mluvil asi ještě dlouho, ovšem opět byl přerušen zvukem theme. Theme general managera CZSK e-fedu, Rufuse Maxwella. Maxwell, oděný ve svém typickém, střídmém, černém obleku, byl přivítán hlasitým popem, věc u GM poměrně neobvyklá. Starý Rufus ovšem také nebyl z těch, kteří jen sedí v kanceláři…potlesk a křik v hledišti ještě úplně nedozněly a Maxwellův hlas už se šířil vzduchem po celé aréně. „Po dobu, co jsem GM CZSK e-fedu, jsem zažil poměrně dost nepříjemných událostí. Dost na to, aby někoho slabší nátury srazily na kolena. To však není můj případ…“, někteří si však mohli už při této větě všimnout, že Maxwell zaručeně klidný není. Na čele mu vyrazily čůrky potu a dech se mu zrychloval. „To však není můj případ, mou osobu totiž tyto zážitky zocelily. Poznal jsem, že strach nemá v životě bussinessmana své místo. Proto bych chtěl vzkázat něco jednomu svému známému…on moc dobře ví, že se jedná právě o něj. Nebojím se tebe ani toho, co pácháš! Už ti dále nebudu ustupovat a nechávat ti volný prostor k tvým sadistickým činům…“ Rufus je přerušen zvuky theme zvané Circle of Tyrants. Bučení zalije halu. V šedé mlze pod titantronem se zjevuje silueta…Israha ovšem tentokrát neztrácí čas se svou typickou entrancí. Rychlým krokem dospěje k ringu a přistoupí na dotek čela k Maxwellovi, který sice stojí nehnutě, ale v obličeji má výraz, který hovoří o tom, že krve by se v něm nedořezal. „Maxwelli. Myslím si, že je elementární slušností říkat to, co se ti na někom nelíbí, přímo dotyčnému do očí…“ Israha vytrhne Rufusovi z rukou mikrofon. „Nejsem zvyklý, aby mi někdo říkal, co mám dělat. Krupy se o to pokoušel…a kde je ten nechutný uher na tváři CZSK teď? Měj rozum a neudělej stejnou pošetilost jako on…“ Israha upustí mikrofon a beze slova stojí naproti Maxwellovi, šedé oči mu upíraje přímo do tváře. „N-n-neudělej nic, čeho bys mohl později litovat…“, zkusí si přidat sebevědomí Maxwell. Lost Soul by na to pravděpodobně zareagoval, ale vpadla mu toho další theme, náležící CZSK champovi, DM Bukvovi. „Israho!“, řve Bukva, na čele náplast jako mlčenlivou upomínku na ránu železnou trubkou, kterou obdržel od Israhy minulou show. „Israho. Proč, když něco chceš, nejdeš přímo za tím, po kom onu věc chceš? Proč si neustále hledáš kličky a zkoušíš hrát nefér, když právě toto u všech ostatních odsuzuješ?“ Bukva během své řeči dokráčí až do ringu, aby zde stanul Israhovi, takříkajíc, tváří v tvář. „Na mě tvoje maska, tetování a rádoby hrozivé oči dojem neudělaly. Eternally Cursed…jsi skutečně prokletý. Prokletý tím, že chováš věčnou nenávist k těm, mezi něž jsi kdysi sám patřil. Prokletý tím, že jsi bezcitné, brutální zvíře, které se straní ostatních, protože v nich vzbuzuje hnus a opovržení. Ty sám jsi sobě prokletím.“
„Odpade.“, odsekne Israha. „Právě takových, jako jsi ty, by se měli lidé zbavit, aby se jejich slaboučké pokolení alespoň trošičku oprostilo od toho všudypřítomného moru zvaného soucit a porozumění. A já jsem zde proto, abych mu tuto službu prokázal. Chci zápas. S tebou. Jeden na jednoho. A o tuhle cetku, co ti visí na rameni, o tuto zbytečnou cetku budeme zápasit.“ , ukáže Israha na CZSK title belt na Bukvově rameni. „Jsi ta nejtlustší a největší ryba v celém tomhle rybníce. Máš něco, co by mělo hovořit o tom, že jsi nejlepší. Chci to. Ne pro tu věc samotnou, ale pro důkaz, že i ten nejlepší ubožák z celé lidské chátry je pořád jen ubožák. Maxwelli!“, Israha se otočí na šokem téměř zkamenělého GM. „Buď tak laskav a učiň můj požadavek skutečností“ „Ne…“, nadechne se Maxwell, ale Bukva ho přeruší. „Ale ano Rufusi! Dej té zrůdě to, po čem tolik touží. Je to můj titul a já se nebojím zápasit o jeho držení s kýmkoli…ať si třeba ten dotyčný říká, že pochází z místa mezi nebem a peklem, že je mocnější než Bůh…ať je to bezpáteřní kreatura, která si dělá přátele jen proto, aby je mohla zradit…může mi dokonce i rozbít hlavu železnou tyčí…ale já mu neustoupím byť o jediný krok, na to se můžete všichni spolehnout.“ Takhle gigantický aplaus snad v CZSK aréně ještě nezazněl. Rufus Maxwell sklonil svou potem se lesknoucí tvář a pět, šest dusných vteřin nic neříkal. „Dobrá tedy.“, vyšlo z jeho úst následně. „Příští show se bude zápasit. DM Bukva vs Israha, 1 on 1. A ve hře bude CZSK Title!“ Zpod Israhovy strnulé masky se vydere něco, co by se při troše morbidního smyslu pro humor dalo nazvat smíchem. „Bukvo…netušil jsem, že jsi až takhle velký blázen. Tvoje noční můry….se právě staly realitou.“ Lost Soul zahodí mikrofon a za zvuku své theme zamíří směrem ke svému temnému, vlhkému locker roomu dole ve sklepeních.


Tiger Kid vs. Ari Riggins





„You’ve got yourself a deal!“ Jásot. Křik. Randál. Známka toho, že v aréně je nyní jeden z miláčků davů, „The Dealmaster“ Ari Riggins. Člověk, který si svými výkony vydobyl respekt u řady lidí, jeho nesmiřitelného nepřítele Vica Erga nevyjímaje. Dnešní zápas je pro něj ovšem zkouška ohněm. Stane proti člověku, který se snad ve wrestlingovém ringu narodil. „Z Ósaky….váží 199 liber…Natural Born Out Taker…Tigeer Kiiiiiid!!!“ Ačkoli už diváci Tiger Kida v CZSK spatřit mohli, dnešní zápas je pro něj v CZSK zápasem debutovým. A na motivaci tohoto borce je to vidět. Ačkoli svou entrance provádí bez větších známek vzrušení, jeho obličej je jako nehybná socha otočen na Rigginse a zračí se v něm odhodlanost. Riggins se Kida snaží vyprovokovat, ale Kid se stoickým klidem dokončí svůj entrance rituál a bez jakýchkoli náznaků ztráty koncentrace kývne na rozhodčího, aby odstartoval zápas. Zazní zvonek a Tiger Kid natáhne k Rigginsovi ruku. Ten neodmítne a přátelsky mu jí potřese. Tím však veškeré bratříčkování těchto dvou končí, při zápase 1 on 1 totiž nemá spojenectví místo. Zápas začíná zdánlivým lock-upem, brzy však přichází na řadu Kidův arm drag a Riggins tedy končí v armbaru. Velice rychle se mu však podaří se vykroutit a trefit Kida kolenem do žaludku. Kid se sehne, což umožní Rigginsovi provést swinging neckbreaker, Kid se však okamžitě zvedá. Riggins útočí, ale opět dostává arm drag. Kid hned navazuje irish whipem, který mu ovšem větší a silnější Riggins reversne. Kid se odrazí od lan, ovšem před lehce neohrabaným Rigginsovým big bootem uhne a proklouzne Arimu mezi nohama. Ari se rychle otočí, ale to už cítí na levém spánku dopad shin saikyou high kicku. Obyčejného člověka by takto tvrdě provedený kop asi položil, Riggins ho však ustojí a jen se zapotácí. Tiger Kid toho využívá k získání energie odrazem od lan…Riggins ho chytá v letu a hodlá provést fallaway slam. Kid poté předvede, proč je na indy scéně tolik známým jménem, když provede wheelbarrow counter, který mistrně převede do sitout facebusteru, který znají diváci pod názvem X-Factor. Následuje pokus o pinfall, což ovšem Riggins nepřipouští. Ari se zvedá na nohy a snaží se znovu Tiger Kida dostat k zemi…clothesline mu nevyjde, Tiger Kid mu pod ní proběhne. Odraz od lan, Riggins chytá Tigera na sidewalk slam, ale ten opět s přehledem counteruje do pěkného…ne? Už se zdálo, že Tiger Kid provede Tiger Agility, ale Riggins tuto variaci na headscissors takedown ustojí a nakonec skutečně dokáže zasadit silný sidewalk slam. Cover…Tiger Kid přerušuje. Opět irish whip v podání Rigginse…back body drop…ale Kid přistává k údivu všech diváků na nohou. Riggins, protože neuslyšel náraz Kidových zad do ringu, se otočí…na poslední chvíli chytá Kidův kop do oblasti žaludku. Kid okamžitě provádí enzuigiri, ale Riggins se skloní a smrtící kop mu prosviští nad hlavou. Kid se protočí, načež dostává STO a je opět na lopatkách, když ho Ari pinuje. Kickout. Tiger Kid na zemi, Riggins trefuje nejprve jeden, poté druhý elbow drop. Na třetí stejný chvat si dává větší rozběh, ovšem Kid z dráhy útoku uhne a Riggins trefí loktem ring. Hned se sice zvedá, ale to už je uprostřed deště kopů, které jsou součástí Kidovy Kicking Fury. Superkick, dva high kicky, následoval jumping spinning back kick…nenásledoval. Riggins uskočil a hned reagoval vlastním superkickem, kterým zasáhl Kida přesně do pravé tváře. Tiger Kid padá, Riggins znovu pinuje. Kickout. Riggins se rozhodne zvolit odlišnou strategii a nasadí Kidovi chinlock. Chvíli takto mladému Japonci zkouší udělat škodu na krku, po chvíli se však Tiger Kid úspěšně zvedá na nohy a zasazuje rychlou snapmaru. Rigginse tento manévr nachytal na švestkách, proto na chvíli ztratil koncentraci a umožnil tak Kidovi aplikaci jednoho ze svých ničivých submission chvatů, konkrétně Tiger SuperLocku. Že jde o chvat velice bolestivý, snad Arimu v tuto chvíli nikdo vyprávět nemusel. Bylo však jeho štěstím, že se nacházeli blízko lanům a proto byla cesta k přerušení chvatu poměrně snadná. Ani ne po deseti vteřinách je Tiger Kid nucen svůj SuperLock povolit. Riggins se drží lan a zkouší horečně přijít na nějakou strategii, která by na zavilého Japonce mohla platit. Mezitím je už irish whipován…chytře se však zachytí lan a Kidův dropkick tedy vyzní naprázdno. Mladý asiat klečí na zemi, načež dostává shining wizard. Cover…přerušeno. Další neúspěch Rigginse vyprovokuje k nové sérii úderů. Tiger Kid obdrží několik stompů, poté je vyzdvižen do vertical suplexu. Nějakým zázrakem ovšem zvládá counterovat a dopadnout do efektního Tiger Stunneru, který zatřese Rigginsovou čelistí vskutku mohutně. Kid neváhá a hned navazuje chycením Rigginse do wheelbarrow pozice, odkud se přetáčí do sitout powerbombu. Pinning sitout powerbombu. Riggins taktak vykopává. Tiger Kid zkouší další ze svého pestrého arzenálu submission chvatů, tentokrát je to Muta Lock. Ani se mu ho však nepodaří nasadit na 100%, Riggins vycítí nebezpečí a okamžitě svého soupeře odkopává. Tiger Kid se nenechává jen tak lehce odstranit, znovu se na Ariho rozbíhá…ale pouze mu vběhne do spinebusteru. Tvrdý náraz, bolest v Kidově obličeji. Riggins už tentorkát ví, že nesmí polevit v ofenzivě, a hned připravuje jeden ze svých finisherů…The Prophecy. Tiger Kid se ocitá ve fireman carry, ale zvládá seskočit za Rigginsova záda. Perplexovaný Dealmaker se pak stává obětí Tiger Suplexu. Opět další bridge do pinu…Riggins natahuje ruku a chytá se spodního lana. Kid užuž slaví vítězství, ale rozhodčí jeho radost razantně utne, zápas stále pokračuje. Riggins se pracně sbírá na nohy, Kid je hned u něj a opět irish whipuje. Reverse v podání Rigginse…Tiger Kid zkouší crossbody, ale podruhé v zápase je Rigginsem chycen v letu. The Signing. Tentokrát se Kidovi žádný z jeho pověstných counterů nezdařil, Rigginsův swinging side slam ho zasáhl plnou silou. Vypadá to na vítězný Rigginsův cover…Tiger Kid z posledních sil chytá svého silnějšího protivníka do Perfect Inside Cradlu! Jedna, dva tři, hotovo. Vítězem tohoto nádherného zápasu je CZSK debutant, Tiger Kid. Mladý Japonec jásá a diváci jeho představení odměňují zaslouženým potleskem. Poté Kid pomáhá Rigginsovi vstát a na znamení respektu mu potřese rukou. Riggins udělá to samé…

Winner: Tiger Kid


Ivy segment



Ivy sedí v Krupyho šatni na pohovke,ked tu odrazu zazvoní jej mobil.

Ivy: Prosím?
...................................
Ivy: Halo kto je tam?
................................
Ivy: Na takéto žarty nemám náladu!

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!!

Ivy:tak kto je tam?

......ha ha ha ha......

Ivy: Idioti!!!!!! (nahnevane skladá telefon).Títo ľudia už fakt nie su normálni. (Odchádza zo šatne preč ,zamyká dvere a mieri si to priamo za GM Maxwellom.Rufus má ako obvykle veľmi veľa práce,a preto ho iritujú časté návštevy členov CZSK rosteru v jeho kancelárii.Tentokrát sa ale nehnevá,pretože si uvedomuje,že Ivy prechádza ťažkým obdobím a treba ju podporiť.)

Ivy:Zdravím Rufus,prišla som vás požiadať o láskavosť....

Rufus:Vitajte,čo potrebujete?

Ivy:Myslím že čas Krupyho návratu sa blíži....(radostne).....chcem si ale odpočinúť od všetkých títo kreatúr v CZSK,ktoré zapríčinili pád môjho milovaného Krupyho...(zúrivo).Chcem na pár dní vypadnúť,a ísť si oddýchuť k rodičom.Musím si to v hlave uležať,a premyslieť další postup.Chcela by som vás teda požiadať o pár dní voľna.

Rufus: (.........) Súhlasím.Máte to ťažké,a oddych vám len prospeje.

Ivy: Dakujem,vážim si to. Navyše mi vyvolávajú rôzni idioti....napr. pred malou chvíľou som mala divný telefonát,niekto sa smial do slúchadla.

Rufus: Ozaj? To je zaujímavé ....taký istý telefonát som mal pred chvíľou aj ja.Vyzerá to že niekto sa hrá na vtipkára,ale nechajme to už tak.

Ivy:Tak teda dobre.Dakujem za to voľno a o pár dní sa vrátim,snád už aj s Krupym po boku.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 19 Empty Re: CZSK E-fed - Show 19

Příspěvek  Mattitude Thu Dec 06, 2007 11:58 pm

Část 2.


Gary The Gargantuan/Roukys vs Kami Kadze



Nasledujúca udalosť je handicap match,v ktorom sa na jednej strane predstaví Kami Kadze a na strane druhej uvidíme novú posilu CZSK Rosteru,Garyho The Gargantuana a Roukysa.

Ako prvý vstupuje do arény Kami Kadze,za mohutného potlesku divákov.Urobí pár svojich typických pohybov a vlezie do ringu,kde čaká na svojich súperov.

Nasleduje ho Roukys,ktorého publikum vypíska a zároveň vybučí.Je mu to však jedno a svojim travoltovským krokom sa blíži k ringu.

A ako posledný nastupuje dnešný debutant,Gary The Gargantuan.Ludia sú z Garyho ohromení,je to totiž určite najväčší človek aký kedy vstúpil do CZSK Ringu.Rýchlym krokom sa blíži do ringu a potom si zabúcha na hrud.Rozhodca dáva pokyn na štart zápasu,a Gary spolu s Kamim ostávajú v ringu.

Kami sa pokúša zraziť Garyho na zem celou svojou váhou,ale The Gargantuan sa len usmieva pretože sa ani nepohne.Roukys mu dáva najavo,aby ho Gary tagol ale ten jeho výzvu ignoruje,a vyráža po Kamim ako besný pes.Zatlačí ho k ľavému hornému turnbuckle,a udiera ho päsťami do hlavy.Neskôr k tomu pridá aj kopance,a Kami sa ocitá na zemi.Gary chytá Kamiho za ruku,a odnáša ho do stredu ringu.Tam skáče na bezmocného Kamiho Splash!!!! Kamiho akoby prešiel buldozér.Následne Gary tagne Roukysa a Roukys vylieza na top rope.Odkiaľ skáče Moonsault! Chce skúsiť pin 1..2... ale Kami vykopáva.Roukys neverí svojim očiam,a tak sa rozbieha na Kamiho,ten však vstáva a nasadzuje Spinning Spinebuster! Obaja borci ostanú ležať ako podťatí,a tak rozhodca začína počítať 1..2..3..4..5..6..7.. Kami je na nohách,a Roukys tiež.Kami neváha a posiela ho na zem KLariatom.Skúša ho odpinovať 1..2 ale Roukys drží.Kami ho zdvihne,nasadí Cutter a odchádza na top rope s cieľom skočiť Frog Splash.Uspešne!!!! Pin 1...2.. ale Roukys stále odoláva.Kami už nevie,čo by urobil a preto čaká,kým Roukys vstane.Chce ho skosiť Spearom,ale Roukys nasadzuje Dropkick a Kamiho odhadzuje dalej.Roukys sa pomaly plazí ku Garymu,a taguje ho.Tento obor sa dostáva do ringu čo pre Kamiho neveští nič dobré.Gary na Kamiho neútočí,ale dáva mu priestor na pozviechanie sa.Kami vstáva,a nepremyslene sa rozbieha na Garyho.Lenže ten ho kosí svojím Powerslamom ale pin neskúša.Dvíha Kamiho,a predvádza ničivý Canadian Gutbuster!Pin 1..2.. ale Kami stále odoláva.Gary sa skloní nad Kamiho,ten ho však prekvapuje a pichá ho prstami do oka.Gary od neho odstúpi,Kami je na nohách a predvádza Dropkick! Lenže Gary ostáva aj tak stáť.Kami to teda zopakuje,Gary si bolestivo drží hlavu ale nepadá.Nasleduje další Dropkick......a další.Gary sa však stále neocitol na zemi,a zráža Kamiho na zem Clotheslinom.Zodvihne ho,a predvádza svoj Olympic Slam.Kami je ako bez duše,a tak sa Gary rozhodne,že mu ešte dá jednu šancu.Po dlhej chvíli sa Kami dostane na nohy,a ako býk sa rozbehne na Garyho,ktorý však reversuje jeho pokus do svojho účinného Gargantuan Smashu.Nepokúša sa o pin,ale chce svojho súpera doraziť Gargantuan Smashom! Vyzerá to,že sa mu to podarí ale nie!!!!! Roukys sa sám natagoval,hádže sa na Kamiho a rozhodca počíta 1..2..3! Roukys sa raduje,ale Gary má na to iný názor.Prekvapeného Roukysa zrazu zviera v ničivom Bearhugu.Roukys kričí od bolesti,ako by ho rezali.Lenže Garymu je to jedno a dalej pokračuje v aplikovaní tohto chvatu.Po chvíli sa už Roukys nehýbe a Garymu je jasné,že má dosť.Púšťa ho na zem a Roukys padá ako vrece zemiakov.Gary sa provokačne usmeje,zdvihne ruky nad hlavu a za celkom kladných reakcií publika odchádza z arény.Vydarený debut tohto borca.........Kami a Roukys ležia v ringu a nehýbu sa,kriesiť ich musia až zdravotníci.

Winners: Gary The Gargantuan & Roukys


Hajinek promo



Včera:
Stará známá hospoda, stejný stůl jako minulý týden a i jeho obsazení bude už za chvíli stejné. Servírka přichází ke stolu, zeptá se co páni chtějí, přičemž sundává ze stolu špinavý ubrus. Tím nabízí Hajinkovi exkluzivní pohled na své vnady.

Hajinek: „Hmmm...“
Servírka: „Ehm, přestaňte prosím.“
Hajinek: „Ale no tak, kotě...“, tuto větu doprovází Hajinek nechutným gestem, kterým by odpudil i otrlejší kusy.

Servírka nasadí znechucený obličej: „Přejete si...?“
Hajinek: „Dva kousky, kotě. Tím myslím 2 piva, hahahaha...“
Servírka: „Uff.“, odchází. „A dejte laskavě dolů ty nohy.“, dodá, když jde směrem k baru.
Hajinek: „No jo, aby se nezbláznila. Tak pěkná a tak ... ... ... nó ... umíněná ... třeba.“

Ve dveřích uvidí Joshe.

Hajinek: „Hej, kamaráde, tady sem.“
Josh (s krunýřem kolem krku): „Čau.“
Hajinek: „No, jak bych to řek, poslední plán nějak nevyšel, co?“, usměje se, ale vzápětí se tváří znovu vážně, snad ze soucitu s Joshem.
Josh: „No, to mi povídej. Dobře vím, že mi teď chceš nabídnout další ze svých skvělých nápadů, ale lituji. Jestli nevidíš, z tvého minulého zápasu jsem vyváz s tímhle, fuj, hnusným, no, krunýřem. Zkurvenej Tygří Zmrd, nebo jak se to jmenuje...“
Hajinek: „Co si o sobě ten debil myslí? Tyhle posraný rejžožrouti si o sobě moc myslej, akorát to svojí namyšleností ... hrotěj situaci.“
Josh: „Jo. A co plánuješ dál?“
Hajinek: „No co, co bych plánoval? Bezďák je pryč a ten posera Maxwell mi zakázal mít cokoli s tygrem, chápeš to? Potom co ti udělal... Maxwell nemá smysl pro spravedlnost, neměří stejným metrem. Sáhl sem snad já někdy na bezďákovy př- ... no dobře, sáhl, ale tohle bylo horší, vždyť ti málem zlomil krk!“
Josh: „No v každém případě, sem teď nepoužitelnej, musíš si poradit sám.“
Hajinek: „Jo, to vím... Sakra, bezďák sliboval nějaký videa ohledně tý jeho smetištní bitvy. Sem zvědavej co si zas přichystal, vylízanec debilní.“
Josh: „Co by si přichystal? To zas bude...“
Hajinek: „No, uvidíme. Já půjdu, mám ještě něco.“
Josh: „OK, taky jdu, měj se.“
Hajinek: „Punku zdar, hahaha.“

Dnes:
- 25 sekundové VIDEO –

Na tmavém pozadí problikávají dramaticky světélka za tajemné hudby. Najednou se objeví pořádný kus ostnatého drátu.
Hlubší hlas promluví: „Zbraň, která rozhodla spoustu feudů. Zbraň, která zapříčiňuje krvácení. Peklo, ... ze kterého není úniku.“
Ostnatý drát najednou přeblikne a zmizí
Rozehraje rocková hudba a Hammerův hlas promluví: „Ale tenhle feud si zaslouží něco víc, co Hajinku?“
Rock ustane a pokračuje tajemná hudba, světélka znovu přeblikávají. Objevuje se Razor Wire! Ostnatý drát s pekelně ostrými železnými pásky místo ostnů!
„Odtud není úniku. Připrav se.......“


JUDr. Mattitude/Crowax segment



Arénou se prolíná theme JUDr. Mattituda, který přichází do ringu. Je klasicky oblečen ve svém taláru, v jedné ruce drží své soudní kladívko a v druhé mikrofon. V ringu se pustí do řeči:

"Klid v CZSK síni!"

Diváci reagují hlasitým bučením..

"Řekl jsem, aby jste zavřeli ty vaše špinavé držky! Teď má slovo pán spravedlnosti.."

JUDr. Mattitude zastaví řeč, čeká na reakci publika. Diváci v hale pochopitelně bučí. JUDr. Mattitude se pouze pousměje a pokračuje dál.

"JUDr... Referee od Referees.. Mattitudee!"

Následuje krátká pomlka, JUDr. Mattitude si oddychne a opět pokračuje:

"Jen takovou náhodou jsem si vzpomněl na minulou show. Na zápas stím chudáčkem Crowaxem, který prohrál zápas o tag team tituly. Ach, to je mi tak líto. Asi se rozbrečím.."

Aréna nepřestává bučet.

"Bůů...bůůů. Jen si bučte. Je vám Crowaxe líto? Mě upřímě taky. Je to totiž chudák! Pro uspěšnost v ringu musí mít po boku lidi, jako jsem JÁ. Jak vídíte, bezemne zápas nezvládl, hahaha. Mam návrh. Co takhle si ten zápas připomenout? Pak mam pro vás jedno překvápko. Spusťte to video!"

Na titantronu se spustí video z minulé show, kde se uskutečnil tag team match o opasky této divize. Z videa jsou vybrány sestřihy těch nejlepších chvatů a nakonec přichází závěr, kde JUDr. Mattitude zradil Crowaxe a tím pádem zápas prohráli. Crowax vylézá na turnbuckle a chystá se na dvůj finisher, jenže v tom ho praští JUDr. Mattitude soudním kladívkem a Crowax padá na podlahu ringu. Poté ho JUDr. Mattitude zvedne a provede mu svůj finisher The Final Decree. Poté odchází z ringu a už jen sleduje, jak Crowaxe protější tag team takzvaně dorazí. Tím končí video, JUDr. Mattitude pokračuje v proslovu:

"Takhle jsem se zbavil toho lemouna. A teď to mé překvapení. Dnešním dnem vám chci oznámit, že mám novou a lepší kancelář! To je velké překvapení, ne?"

Diváci opět bučí a nic JUDr. Mattitudovi nepřejí.

"Tohle si vyžádá pořádnou oslavu, ale tu odložím na jindy. Teď vám ukážu, jak má kancelář vypadá."

Na titantronu se spustí přenos z nové JUDr. Mattitudovo kanceláře. Nejprve se objeví jmenovka JUDr. Mattitude, která se postupně vzdaluje, až se objeví kancelář JUDr. Mattituda v celé kráse. Ale moment! Na stole JUDr. Mattituda sedí Crowax!

"Víš, soudče. Tak nějak jsem si řekl, že když už se stala tak v uvozovkách významná událost, musím být u toho. Musím říct, že je to tu tak pěkný, až mě něco napadlo. Minule si pro mne udělal o Maxwella laskavost ty, teď ti jí udělám já. S Maxwellem jsem se domluvil o našem dalším zápase. Zápas bude mít následující pravidla: Když vyhraješ ty, už nikdy si nebudu moct pochovat tvůj titul. Když vyhraješ ty, hradím zničený materiál v tém kanclu. Páš se jaký materiál? Odpověď je prostá: Bude to office match a to přímo v tém kanclu!..Ano, jsem rád, že souhlasíš. Takže nezapomeň na pondělí, soudče..haha."

Crowax popadne ze stolu jmenovku JUDr. Mattituda a místo ní zde položí jmenovku Crowax. Tím toto titantron promo končí. JUDr. Mattitude v ringu zuří, chodí neustále dokola a vykřikuje různé nadávky. Lidi v publiku se mu smějí a on na ně jen hází různé nadávky a gesta. Poté naštvaně odchází pryč z arény.


Naposledy upravil dne Fri Dec 07, 2007 5:11 pm, celkově upraveno 1 krát

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 19 Empty Re: CZSK E-fed - Show 19

Příspěvek  Mattitude Thu Dec 06, 2007 11:59 pm

Část 3.


Jedovatá Kobra vs. Vic Ergo



„Dámy a pánové, následující zápas je naplánován na jeden fall. Jako první přichá- ... přijíždí do ringu JEDOVATÁ KOBRA!“
Jedovatá Kobra přijíždí na svém klasickém Harleyi. Zaparkuje ho těsně vedle ringu a po schůdkách vylézá na apron. Prostorem mezi provazy leze do ringu a připravuje se na zápas.
„A jeho soupeř, z Bostonu, Massachusetts, Crimson Soldier ... VIC ERGOOO!“
Ergo sedí na kulisách entrance tunnelu, po krátké chvíli seskakuje dolů a jde k ringu. Těsně vedle něj se obrací k fanouškům, uklání až ke kolenům, a vzápětí předvádí neslušné gesto, které muselo být zacenzurováno.
Brian Nelson: „To je celý Vic Ergo, nevypočit-...
Ergo: „ Zavři hubu Nelsone, jestli ti vadí, žes ode mě ještě nedostal na hubu, stačí si říct!“
Nelson: „ ... “

Ergo vlétá do ringu a napadá Kobru. Rozhodčí si volá o zvonek a po jeho zaznění může zápas oficiálně začít. Ergo mlátí Kobru jedním punchem za druhým, když Kobra po chvíli v obraně padá na kolena, neodpustí si Ergo tvrdý stiff kick do levého ramene, kterým si Kobra kryl tvář. Zajde k provazům, zadívá se do davu a ukazovákem ukazuje na své čelo, aby ukázal divákům, kdo je tady ten chytrý. Diváci bučí a Kobra mezitím vstal. Ergo tentokrát naznačuje lock up, když ale Kobra nabídku akceptuje, kopne ho Ergo do levého stehna. Rychle chytá Kobru za paži a posílá Irish Whipem na provazy, po odraze zasahuje Tilt-a-Whirl Backbreaker. Rozhodčí počítá jen do dvou, a tak si s ním Ergo zákonitě musí popovídat o technice jeho počítání. Z rozhovoru lze slyšet především Ergovo hlasité zakřičení „Ty idiote, nevím odkud jsi, ale u nás v Bostonu jsou tohle tři!“ Rozhodčí se ho pokouší uklidnit, Ergo má ale poslední slovo, když polohlasitě prohodí „Víckrát to nezkoušej, zmrde...“. Ergo bere Kobru za břicho, a zkouší German Suplex. Ergův útok se však nevydařil a Kobra counteruje mid kickem do boku, což Erga zaskočilo a něco si mumlá, když se snaží bolest rozchodit. Kobra se snaží provést pro změnu Australian German Suplex, ale Ergo se nenechává převážit a útočí elbowem na krk Kobry. Kobra pouští, těsně uhýbá pokusu o Short Hand Lariat a tentokrát se mu Australian Style German Suplex podařil! 1..pohodový kickout. Ergo klečí na jednom koleni, měří si Kobru pohledem a odplivává na stranu, tohle se mu asi moc nelíbilo. Vstává a krouží kolem Kobry. Rozbíhá se, uhýbá před Kobrou a po odražení od provazů se pokouší o Rolling Chothesline, Kobra ovšem jeho paži chytá, uštědřuje mu jeden Headbutt a dostává ho k zemi s Teardrop Suplexem! 1..2.. Opět kickout. Když se Kobra chce zvednout, Ergo ho chytá za nohy a vypadá to, že se snaží o Figure Four Leglock, Kobra ovšem neustále kope, proto musí Ergo od svého plánu upustit. Oba se zvedají, Kobra se eventuálně snaží o Busaiku Knee kick, Ergo však rychle mizí do strany a Kobra tak tak stíhá dopadnout na nohy. Otáčí se a vypadá to, že se opět snaží o nějaký kop, Ergo ovšem vytahuje tvrdý chop na hruď Kobry! Kobra plácí, následuje krátký chop battle, ale Ergo má navrch a pod náporem silných úderů zahání Kobru k provazům! Dává dvakrát ošklivě vypadající spinning elbow do krku a bere Kobru do Fireman´s carry pozice! Vyhazuje Kobru po břichu a přímo na svá kolena! Bolestivé. Kobra se kutálí k provazům, jako kdyby chtěl Ergovi zabránit, aby se pokusil o pin. Ergo odpovídá smíchem, utírá si tvář a čeká, až se Kobra zvedne. Když je na nohou, vyčkává až se otočí a pokouší se o Spinning Belly-to-Belly suplex. Kobra však nečekaně sám přehazuje Erga v Bearhug suplexu! Převracuje ho a snaží se o další pin, tentokrát možná úspěšný! 1…2… Ergo ze sebe Kobru shazuje a prudce se zvedá, z očí mu srší jako obvykle vztek. Naopak Kobra je v klidu, akorát trochu pohlíží na entrance rampu. Nervózní Ergo vstal na nohy a praštil do provazů, to už se na něj ale rozběhl Kobra s pokusem o Lariat. Ergo se dokázal sklonit pod jeho paži, a rozbíhá se o provazy, Kobra se rozebíhá o protější provazy rovnou na Erga, sklání se na jakoby na Spear, ale Ergo ho Leapfrogem přeskakuje, znovu se oba odráží proti sobě, ale Kobra je tentokrát rychlejší, a rychle zasahuje pěkný Hurricane Mixer (Spinning Spear)! Rychlý cover, ale rozhodčí počítá jen a pouze do dvou. Kobra neztrácí čas a jakoby ho něco hnalo za rychlým ukončením zápasu, provádí T-Bone Suplex! Ergo dělá hned vzápětí obrovskou chybu! Hrdinsky se pokusil z T-Boneu hned po dopadu vstát, ale nepovedlo se mu to, a zůstal klečet na kolenou, což doslova vybízelo Kobru k Bakatare Sliding Kicku! Kobra zasáhl Bakatare, ale pin zho nezajímá - má perfektní šanci na Stryker Lock! Užuž chytá Erga za kotník, když v tom se zraky všech lidí obrací k entrance tunnelu! Kobra si toho všímá, a jelikož kamera snímá jeho obličej, můžeme vidět, jak obrací oči v sloup a v jeho tváři se objevuje podivný výraz. Zdá se, jakoby ani nechtěl vědět, kdo tam je, ale nakonec se podívá, a je to ... Cerberus! Kobra okamžitě ztrácí zájem o Erga a sleduje svého rivala na rampě. Cerberus se blíží k ringu a neustále něco na Kobru křičí.
„Nikdo se to nesmí dozvědět, nikdo, slyšíš?!?“
Kobra jakoby se smál a dělá si různými gesty s Cerbera legraci. Ten to nebere moc dobře a vypadá to, že dostává jeden ze svých obvyklých záchvatů, je ovšem pořád příčetný.
„Jedno slovo..jedno slovo a já tě…ZABIJU!“
Vbíhá do ringu a vypadá to, že se chystá zaútočit, rozhodčí ho ovšem drží stranou a snaží se ho vykázat z ringu. Oba se chvilku přetahují, dokud je nepřehluší obrovská rána. Kobra je na zemi ve své vlastní krvi a nad ním vítězně stojí Vic Ergo s židlí v ruce.
„No skvělý, hulibrku, v tu nejlepší chvíli se otočíš. Tak jsem zas diskvalifikovanej, co?“
Rozhodčí prohlašuje Kobru vítězem, Ergovi to ale asi ani trochu nevadí a odchází, židli si bere sebou do zákulisí a cestou vráží do Cerbera, který má i přes šok v tváři trochu potěšený výraz.
„Hele, zlato, uhni, nebo projdeš kastrací ala Doktor Viktor. A tu už mám připravenou pro jiného človíčka.“
Poté odchází do zákulisí.
Cerberus chvilku hledí na Kobru, pak také odchází.

Winner: Jedovatá Kobra (DQ)


Popkiller/EightMaster segment



„Dobrý den, diváci, tady Stanley Trent King a vítejte u nového vydání pořadu –Co se děje v zákulisí-! Minule jsme tento segment nemohli dokončit kvůli technickým potížím, dnes se nám to již jistě podaří. Pokud totiž bude náš segment přerušen, bude se pokračovat dále, hned jak se technické problémy vyřeší. No, pojďte za mnou, zde je již šatna Tag Champ, popkillera a Eightmaste-!“
Ze dveří vyletěla plechovka a vylila svůj obsah, ledovou colu, nejen na Stanleyho košili, ale i jeho mikrofon. Reportér na částečný úvazek chvilku blbě hleděl, dokud neucítil chlad.
„Ou.“
Zpožděná reakce.
„Rejžo, myslím, že to nepůjde ani dneska.“
A tak opět odešel Stanley, pravým ukazováčkem lehce ťukal do mikrofonu, kamera ovšem tůstala u dveří…a pomalu do nich nahlédla.
„No tak, Popkillere, uklidni se.“
„Já a uklidnit se?!? Sakra, tohle je naše ponížení!“
Popkiller, obyčejně jeden z nejklidnějších lidí celé CZSK,byl v obličeji celý rudý vzteky. Eightmaster, který měl proti němu lehce vztažené ruce, jako kdyby ho držel před tím, aby zničil celou šatnu, byl poměrně klidný, v jeho tváři snad dokonce bylo pobavení.
„No, tak nám tak trochu pomohl Mattitude…ale určitě měl k tomu dobrý důvody, no ne? Vždyť jsme Tag Team championi, kdo by o nás neměl zájem? Jsme už někdo, jsme V.I.P.“
Popkillera to ale neuklidnilo.
„To jako nedokážeme vyhrát sami?! Tyhle tituly máme přece proto, že si je zasloužíme výkony v ringu a vítězstvím, ne podvodem!“
Eightmaster se zasmál, byl to upřímný smích, jeho typickým hlubokým hlasem.
„A nesplnili jsme snad tu podmínku? Vyhráli jsme. Jo, já taky z toho soudce nemám radost, ale co dělat? Už je to minulost, proč se ohlížet zpátky? Chceš říct, že jsme v ringu strašní? To chceš celou dobu říct?“
Výraz v Popkillerově tváři trochu změkl, když uslyšel slova svého šklebícího se parťáka. Poškrábal se ve vlasech a první větu trochu zakoktal.
„P-počkej, to jsem neřekl! Jsme dobří! Jen..-„
„Jen jsem v ringu dobří a vyhráli jsme. Nejsou to ty tvé dvě podmínky?“
Popkiller zmlkl, udělal přesně to, co Eightmaster očekával.
„Tak hele, brácho,“ poplácal Popkillera po rameni, „příští zápas, je náš, jen náš. Žádnej soudce ani prohra, prostě to vyhrajeme my dva, raz, dva, tři. Tyhle tituly jsou přece naše a tady není nikdo jinej, kdo by si je zasloužil více.“
Popkiller si povzdechl a vzal si tutul, který Eightmaster držel v levé ruce. Posadil si ho na rameno.
„Jo, máš pravdu, příště jim ukážeme.“
A tak bylo přátelství zachráněno…aspoň prozatím

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 19 Empty Re: CZSK E-fed - Show 19

Příspěvek  Mattitude Fri Dec 07, 2007 12:00 am

Část 4.


The Alterz/WidowMaker vs Dark Killer/Shadow/B-Reyo


„Vážení přátelé, našim posledním zápasem je Six Man Tag Team Match, který je naplánován na jeden fall. První zápasník reprezentující tým číslo 1 je rodák ze Švýcarska ... WidowMaker!“
WidowMaker přichází z tunnelu a ukazuje za svá záda, kde se objevují jeho kolegové.
„A jeho tag teamoví partneři, Shane a Peter ... The Alter Duo!“
Všichni tři teď míří do ringu a po cestě poplácávají natažené ruky fanoušků. Vejdou do ringu a každý z nich obsadí jeden sloupek, všichni na ně najednou vylezou a zdraví fanoušky.

„A jejich soupeři ... Dark Killer, Shadow a B-Reyo!“
Jmenovaná trojice přichází po rampě za velkého bučení. B-Reyo se odtrhává od dvojice a jde do ringu vlastní cestou, doslova si užívá pískot fanoušků.

Všichni jsou v ringu, zápas může začít. Rozhodčí hned na začátek ukazuje, že v ringu mohou zůstat jen dva zápasníci, jeden z každého družstva. V ringu tak zůstávají jen WidowMaker a Dark Killer, zbytek se ubírá na apron. WidowMaker se snaží jít do postupného lock upu a tak nabízí Dark Killerovi svou ruku. Ten za ní však chytá, a hned začíná ramenem Widowa různě otáčet a nasazuje jakýsi standing armbar. Widowa to ale nezsakočilo a po šikovném Legsweepu jde pro pin. 1...2...kickout. Dark Killer rychle vstává, ale Widow ho hbitě balí do Small Package. 1...2...kickout. Killler stojí zády k Widowovi a ten se chce pokusit o Schoolboye, Dark Killer to ale odhadl a vyhnul se mu. Nakopl Widowa do břicha a ten spadl „na všechny čtyři“. Dark Killer se rychle dovtípil a roluje Widowa do La Mahistrolu. 1...2...další kickout. oba dva stojí na nohou a prohlíží se navzájem. Widow se rozbíhá na Dark Killera, ale ten se sklání. Widow na to reaguje tak, že svůj běh přerušuje, ovšem to neměl dělat. Stojí zády k Dark Killerovi, a ten ho nakopává do zad, nakonec mu zkřížil ruce a rychle naskočil na Straight Jacket LungBlower! 1...2...kickout! Dark Killer chvíli podrážděně hledí na rozpláclého Widowa, pak jde k rohu se svým tag partnery a taguje Shadowa. Ten se na plazícího se Widowa vrhá několika kopy a nechá ho se plazit ke svým parťákům, vždy, když je blízko ho ale výsměšně přitáhne zpátky doprostřed ringu. Diváci tento nehezký přístup k zápasu odměňují bučením. Shadow si konečně přestává hrát a zvedá zmateného Widowa. Zvedá ho a BUM! Standing Spinebuster! Chvilku ukazuje různá gesta na diváky, pak vylézá na sloupek a skáče Diving Legdrop. Udeřil ale spíše na Widowovu hruď a není se tedy co divit, že Widow kickoutuje. Shadow se diví nad selháním, ale hned na to zapomíná a opět Widowa zvedá a…pokus o Powerbomb! Widow ovšem používá Double Hand Chop, seskakuje přes Shadowa a rychle taguje Shanea! Ten na nic nečeká a rychle aplikuje Reverse Hurricanranu! Shadow je kotrmelcem, kterým utržila bolestnou ránu je hlava, překvapen a zvedá se přímo do Scissors Kicku! 1..2..kickout! B-Reyo si oddechl, nepřestával ovšem propichovat Shadowa pohledem, jako by mu vyhrožoval, Shadow se ovšem přímému kontaktu vyhýbá, také na to nemá čas. Shadow se nachází lidově řečeno v jednom ohni. Shane je ve skvělé formě a už se chystá na další chvat ze svého arzenálu. Back Stabber povalil Shadowa k zemi, ten s bolestivou grimasou ve tváři neví jak vstát, Shane mu to ale krátce po tagu s Peterem značně usnadní. Bere ho na nohy, posílá proti provazům, a oba bratři zasahují najednou Double Shoulder Tackle! 1...2... Shadow měl namále, ale kickoutoval. Shane odchází na apron a v ringu je tak s Shadowem Peter. Peter chce Shadowa zvednout, ten ho ale překvapuje Headbuttem do rozkroku, a přidává dvě rány pěstí do břicha. Následně se odvaluje na apron a taguje zpátky Dark Killera. B-Reyo na něj křikne jestli se náhodou nezbláznil, proč ho nepustí do ringu... Peter se rozbíhá na Dark Killera, ale ten mu nastavuje do tváře nohu. Peter se za obličej ani nestačí chytit a rychle inkasuje velmi ostrý Chokebreaker! 1...2...kickout! Dark Killera to už nebaví, a tak okamžitě chystá Petera do inverted front facelock pozice a to značí jediné – pokusí se o Impact Driver! Zvedá Petera skoro až nad hlavu, ale ten se ve vzduchu převažuje a padá za Killerova záda, okamžitě zasahuje Inverted DDT! Oba leží na podlaze ringu a nemohou se zvednout, po 15i sekundách se oba současně zvedají. Dark Killer to má k svým partnerům blíž, dlouhým skokem konečně taguje B-Reya! Peter se z kotrmelce odráží rovněž do skou při němž taguje Widowa! A Widow vstupuje d ringu, plně odpočatý. A je tu to, na co všichni čekali, v ringu jsou nyní člověk, jehož řetězec vítězství přerušil právě WidowMaker a zajistil si tím vlastně neklidný spánek- B-Reyo, a samotný WidowMaker. Oba borci chvilku krouží, jako kdyby byl teprve začátek zápasu, ovšem je pravda, že to nejlepší teprve začíná. Oba jdou do lock-upu a fanoušci je roztleskávají. B-Reyo získává převahu a Widowa Irish Whipuje. Vypadá to, že se chystá na Rock Bottom, ale Widow tuto možnost maří Harlem Side Kickem, před kterým však B-Reyo okamžitě uhýbá a snaží se akci counterovat Pele kickem , ale Widow o několik kroků ustupuje a B-Reyo sebou mlátí o ring. Widow na nic nečeká a zvedá ho a začíná série úderů jako z boxu! Rozhodčí počítá patnáct lehkých ran a B-Reyo sebou motá, nepadá ovšem na ring! Když je u provazů, WidowMaker se na něj rozebíhá, ale nakonec to byla lest a jde přímo proti B-Reyově finisheru, BYO! Nad Widowem jako by ale stále anděl strážný a zastavuje se, B-Reyova noha tedy jen švihne vzduchem a značně to ohrožuje B-Reyovu rovnováhu, což dává Widovovi šanci na další útok. Snaží se o dropkick, ale B-Reyo ramenem vykrývá a když se Widow zvedá, uděluje mu rychlý eye poke, protože rozhodčí věnoval na vteřinku pozornost Shadowovi a Dark Killerovi!

Jimmy Freak: „Hm, tenhle člověk prostě nevynechá jedinou šanci na cheap shot.“

B-Reyo je připraven na BYO! A zasahuje! Pomsta je sladká... 1...2... NE! WidowMaker neví kd je, a nemá na kickout nárok, zachránil ho ovšem Shane, který hrdinsky skočil do pinu a přerušil počítání. B-Reyo je nepříčetný a zuřivě se pouští směrem na Shanea, ten mu ale uhýbá a hned na to ho chytá za ruku a Irish Whipuje do rohu. Následuje Corner Body Splash. To už se ale zápas mění v melu bez pravidel, když do ringu skákají i Shadow a Dark Killer. Rozbíhá se však na ně Peter, a Double Lariatem je sráží k zemi. Volá Shanea a rychle se oba snaží vyhodit Shadowa a Dark Killera z ringu. S Dark Killerem se jim to podaří a Killer přeletí přes provazy ven, ale Shadow zůstává na apronu, potom co ladně přeskočil přes provazy na tuto část ringu. Peter ho tedy vysokým Bielem přehazuje přes provazy zpět doprostřed ringu a Shane se věnuje B-Reyovi. Shane ostrým Uppercutem shazuje B-Reya k zemi a jde za Peterem, věnovat se Shadowovi. Ten se už ale vzpamatoval, a sráží Petera Jawbreakerem, po odrazu od provazů je však zastaven nohou Shanea. Oba bratři se rozbíhají proti sobě, přičemž mezi nimi zůstává Shadow. High Low! Známý chvat, při kterém Shane provedl Legsweep a zároveň Peter Running Clothesline! Teď už je Shadow nepoužitelný a tak ho vyhazují ven z ringu, rovnou na Dark Killera, který se teprve před okamžikem zvedl na nohy a už je zase na zádech.
B-Reyo mezitím vstal a snaží se dostat oba bratry, ale ti jsou ve skvělé pohodě, a nenechávají se zastrašit. Peter si ho hned z běhu nahazuje na ramena, Shane se odráží od provazů – COUNTDOWN! A WidowMaker se mezitím už zvedl po BYO, a leze na sloupek. Roztleskává fanoušky a skáče Free Style Press! 1...2...3!!!

Jimmy Freak: „Neuvěřitelné! WidowMaker podruhé za sebou pinuje B-Reya, jaká bude jeho reakce?“
Brian Nelson: „Tak tohle jsem opravdu nečekal, Alterz pracují opravdu skvěle a s WidowMakerem je to skvělá trojka!“

Všichni tři oslavují v ringu a pokojně odcházejí do šaten.

Winners: The Altrez/WidowMaker

Tímto končí i dnešní show. Děkujeme Vám za Vaší přízeň a tešíme se na Vás opět při další show, v pondělí.

Na show pracovali:

FallenAngel/Sengoku G: Jedovatá Kobra vs. Vic Ergo, Hajinek promo, Popkiller/EightMaster segment, Main Event

Israha: Uvod, Opener

Krupy: Roukys/Gary the Gargantuan vs Kami Kadze, Ivy segment

Mattitude: JUDr. Mattitude/Crowax segment

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 19 Empty Re: CZSK E-fed - Show 19

Příspěvek  p.herca Fri Dec 07, 2007 1:44 am

show od show se lepsi zapasy....tleskam a doufam ze vam to vydrzi...
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 19 Empty Re: CZSK E-fed - Show 19

Příspěvek  Crowax Fri Dec 07, 2007 4:59 pm

no tak ty segmenty sou v posledni dobe vynikajici a zapasy si udrzujou porad tu samou kvalitu takze sem spokojen
Jinak asi sem nasel mensi chybku v segmentu me a Matta,jak tam je Takze nezapomen na utery,tak tam ma bejt asi pondeli.
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 19 Empty Re: CZSK E-fed - Show 19

Příspěvek  WidowMaker Fri Dec 07, 2007 5:03 pm

pecka.....show sa mi pacila.....hlavne sa mi pacili debuty Garyho a Tiger Kid
WidowMaker
WidowMaker
CZSK Legend
CZSK Legend

Poeet p?íspivku : 1830
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 19 Empty Re: CZSK E-fed - Show 19

Příspěvek  Roukys Tue Dec 11, 2007 12:04 am

bude dneska nebo ne, já jdu zítra do práce, tak ať tu zbytečně nesedím
Roukys
Roukys
Chlupáček
Chlupáček

Poeet p?íspivku : 546
Age : 36
Localisation : Ostrava
Registration date : 24. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 19 Empty Re: CZSK E-fed - Show 19

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru