CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-Fed - Show 81

+5
Israha
Hajinek
Motna
MadWarrior
R. Sionis
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Krupy Sun Dec 07, 2008 4:17 pm

Texas_Venom napsal:
Israha napsal:Asi bych k téhle diskusi také měl říci svoje...
Takže - nepřicházím se zde vymlouvat za poněkud odfláknutý booking posledních pár shows, to je prostě chyba a kritiku za to musím nést, nic proti tomu.
Na druhou stranu - upřímně už mě unavuje, jak tady řada lidí v jednom kuse předhazuje dle jejich mínění lepší contendery, a opakuje to po každé show. Opravdu si myslíte, že Hajinek dostal push jen tak pro srandu králíkům? Vůbec ne, jeho minulost v e-fedu sice není tak zvučná, jako u jiných postav, ale přesto svou váhu má...nu dobrá, někomu se může zdát, že není připraven. Jenže když jsme u toho předhazování lepších contenderů - dochází vám třeba taky případné možnosti, že tito wrestleři jsou zapleteni do storylines, které jsou ještě větší než případný feud o titul? U některých se to tak nemusí jevit (a to je záměr), ale třeba u Rigginse je to vyloženě markantní. A vracet titul do rukou předešlých champů - to byste asi také remcali.
No, jinak...vedete tady různé teorie, nejste si jistí, co se bude dít, vše je nejasné. Tohle ale byl můj cíl - nestavět storylines lineárně jako domino, ale spíš jako puzzle, tedy kompletovat celek z více různých stran. Je vidět, že tohle se daří...

Tak samozřejmě, že nevíme co máte za lubem nebo co se bude dít. to je logický, takže pracuju s těma informacema co mám. Ale pokud se konal turnaj, tak místo turnaje se mohl udělat rovnou nějaký brawl. A přece jenom titul by měl bejt hlavní část a hlavní tahák všeho. To tady bohužel neplatí. Třeba Riggins kterej má feud s JUDrem tak to mohlo bejt prošperkovaný v rámci 6 pack challenge a když by se to promíchalo s dalšíma feudama, jako je třeba rivalita Venom vs. Krupy, do toho Hajinek a pak třeba by tam byl ještě Hammer nebo někdo neutrální, tak o zábavu je postaráno. Chci jen říct, že ty feudy co jsou teď mimo se dle mýho daly lehce vtáhnout a zatáhnout do feudu o titul a to bez sebemenší újmy...
A abych byl upřímnej, tak taky mi jedna věc pije krev a to jsou feudy postav, který do e-fedu vůbec nepřispívaj. Jako příklad všech uvedu Steva Stevense. Majitel tý postavy má BAN na tenhle web, tak co tam sakra dělá a proč dostává takovej obrovskej prostor?

Ja myslim ze posluzi Sagatovi ako idealny super na znicenie vo feude....ale samozrejme taky One ma mensi priestor nez on,co je divne lebo ten honic ktory Stevensa vymyslel sem chodi len stahovat(su tu tie mrdky,pod inymi nickmi).......

Ten feud s Venomom a Krupym by som bral...nemuselo by to byt o titul,ti dvaja maju medzi sebou dost vela nenavisti uz dlho,tusim od marca 2008 ked viedli feud s BBC....su to vlastne velki rivali,medzi sebou mali len dva zapasy (1-1) a spolocny feud spolu nikdy neviedli.....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Israha Sun Dec 07, 2008 4:38 pm

Já když si to tak pročítám všechno, rozvedené a konkretizované - vy máte přesně ty typy nesouhlasných připomínek, jaké měl můj (a potažmo i ostatních) recentní booking vyvolat, takže mi vlastně sedáte na lep Very Happy
Víc k tomu už neřeknu, nechám vás v očekávání...
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  MadWarrior Sun Dec 07, 2008 4:55 pm

Israha napsal:Já když si to tak pročítám všechno, rozvedené a konkretizované - vy máte přesně ty typy nesouhlasných připomínek, jaké měl můj (a potažmo i ostatních) recentní booking vyvolat, takže mi vlastně sedáte na lep Very Happy
Víc k tomu už neřeknu, nechám vás v očekávání...

tak to na sebe muzes bejt pysnej no Laughing
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Krupy Sun Dec 07, 2008 6:42 pm

Israha napsal:Asi bych k téhle diskusi také měl říci svoje...
Takže - nepřicházím se zde vymlouvat za poněkud odfláknutý booking posledních pár shows, to je prostě chyba a kritiku za to musím nést, nic proti tomu.
Na druhou stranu - upřímně už mě unavuje, jak tady řada lidí v jednom kuse předhazuje dle jejich mínění lepší contendery, a opakuje to po každé show. Opravdu si myslíte, že Hajinek dostal push jen tak pro srandu králíkům? Vůbec ne, jeho minulost v e-fedu sice není tak zvučná, jako u jiných postav, ale přesto svou váhu má...nu dobrá, někomu se může zdát, že není připraven. Jenže když jsme u toho předhazování lepších contenderů - dochází vám třeba taky případné možnosti, že tito wrestleři jsou zapleteni do storylines, které jsou ještě větší než případný feud o titul? U některých se to tak nemusí jevit (a to je záměr), ale třeba u Rigginse je to vyloženě markantní. A vracet titul do rukou předešlých champů - to byste asi také remcali.
No, jinak...vedete tady různé teorie, nejste si jistí, co se bude dít, vše je nejasné. Tohle ale byl můj cíl - nestavět storylines lineárně jako domino, ale spíš jako puzzle, tedy kompletovat celek z více různých stran. Je vidět, že tohle se daří...

Ak by titul ziskal niekto ako Ergo,Krupy ci Israha nebol by som proti....co je na tom ze niekto ziska titul dalsi krat? Podstatne su storylines championa....niekto moze byt lepsi champion aj po xxxx zisku titulu ako ten,kto ho ma prvykrat...
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  R. Sionis Mon Dec 08, 2008 8:26 pm

Položím jen jedinou otázku:

Myslíte, že by jsme tohle všechno dělali jen tak? Z CZSK se čím dál tím více stává jedna velká obří pavučina, kde vše spolu souvisí a to více než jindy.

Nestojí vám to tedy za trochu té důvěry?
R. Sionis
R. Sionis
Still tha motherfuckin´STK
Still tha motherfuckin´STK

Poeet p?íspivku : 237
Registration date : 26. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 - Stránka 2 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru