CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-Fed - Show 81

+5
Israha
Hajinek
Motna
MadWarrior
R. Sionis
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  R. Sionis Fri Dec 05, 2008 12:38 am

CZSK E-Fed - Show 81 Efedlogowd6

Část 1.


Nate Hammer se posadil na popelnici. I v takovéto obrovské zimě byl pouze ve svém tílku. Mnoho lidí krátce po druhém Junkyard Warfare zápase tvrdilo, že umřel. Byli přesvědčeni, že nemohl přežít takový pád. Možná měli pravdu, možná umřel.

„Máš to v tý hlavě fakt pomrdaný.“

Otočil hlavu za hlasem a prázdně se usmál. Jeho kamarád přišel.

Victor stál v uličce, vítr za ním zahučel jako v nějaké dramatické scéně, on se pod jeho náporem zatřásl. Hammer pochyboval, že by se takový člověk mohl ještě někdy vrátit do ringu. Victor se posadil na schody a aniž by na svého kolegu pohlédl, začal mluvit. Kdyby kolem někdo procházel, klidně by si řekl, že je to nějaká fetna, co za drobné ožužlá kdejakému ubožákovi chloubu. Kdyby ho o to někdo požádal, asi by neodešel po svých.

„Můžou být tři stupně pod nulou a ty tu stojíš v těh svých hadrech. Za to, co vyděláváš by sis mohl koupit- kurva, co se ti vůbec snažím namluvit, vždyť jseš jen pojebanej sadista.“

Teď se Hammer zasmál znovu, tentokrát ale nahlas a upřímně. Jeho smích zněl jako pokus virtuosa hrát na zničené piano. Podíval se na Victora, ten mu pohled neopětoval, znal svou pozici.

„Ano, vydělávám, rozhodně více než ty.“

Viktor zamumlal něco o sračkách. Nepřišla žádná odpověď, nate se proto rozhodl pokračovat.

„Prohrál jsem s Venomem, prohrál jsem i rematch s Hajinkem..“

„Ten pestrobarevnej kohout si to nějak sere nahoru. Chce zabrat mý místo.“ Přerušil Victor.

„…ale i přes všechna ta zranění a ztrátu krve jsem se dokázal udržet v ringu. Což tobě nějak nevyšlo.“

Seskočil z popelnice.

„Neschází ti ty časy BBC? Bridges Burnin‘ Company, postrach CZSK, Bridges Burnin‘ Company, nejlepší tag team světa, Bridges Burnin‘ Company, parta, vedle které vypadá Tainted Legion a Chosen Beings jako banda připosránků. Škoda, že nám to vydrželo jen měsíc, nemyslíš. Pamatuji si, jak jsi přišel na to roční výročí a mlel si, jak se vrátíme a naprosto rozdrtíme celou CZSK. Mluvil jsi v hádankách, to tam bylo zakomponované Ale…“

Přistoupil k Victorovi.

„Podívej se na sebe. Jsi nýmand, jsi nic, v ringu by si s tebou poradil i Jobber. A to máš být mimo jetě několik měsíců? HA! Takhle se vrátíš a zůstaneš mezi lidmi, jako je Havlajs. Přesně tak, pitomeček Havlajs, jak se mu říká za zády, na jeho úrovni budeš. Otituly se začíná zajímat nová krev, kdežto já mám ten zájem čím dal menší. Jsme jen dva staří psy, akorát jeden z nás už padnul a čeka, až chcípne. Jsi to ty.“

Victor zavřel oči, potřeboval to všechno vstřebat. Když se z toho vzpamatoval, Hammer tam pořád stál. Bylo na tom něco pravdy. Už nebyl sám sebou, už nebyl Ergo. Kdyby nebyl pořád zmiňován, všichni by na něho v CZSK zapomněli. Ale nehodlal tu takhle zůstat, v žádném případě. Titul z něho udělal další obyčejnou tvář CZSK…To teda ne.

„Dobrá. Po PPV se vracím.“

Přišlo to tak nečekaně, až to Hammera mírně překvapilo . Opět ten prázdný úsměv. Victor si všiml té změny vněm jako první. Myslel si, že je na jeho straně. Postupem času si začal uvědomovat, že se mýlil. Hammer seměnil každým dnem a to k čím dál horšímu. Byl rád, že mu tenhle magor byl ochoten krýt záda.

„Uděláme tedy slib. Zadáme si cíl, který musíme splnit. Přísahám, že dokud se ty nevzpamatuješ, budu držet esenci BBC nad hladinou.“

Victor se na něj pořádně podíval a hned věděl, že to myslel vážně. Teď byla řada na něm.

„…Přísahám, že jednou, až tahle jejich směšná válka skončí, získám znovu CZSK Heavyweight title a..zničím ho. Připravím tuhle rádoby korporaci o celý ten její zajebaný smysl.“

Hammer vytáhl z kapsy lahev s červeným vínem a udeřil s ní o popelnici. Roztříštila se na kdovíkolik kousků. Popadl ty dva největší a hodil jeden Victorovi.

„Je přece třeba to nějak stvrdit.“

A hned poté si střep strčil do úst a přejel s ostrým koncem po svém jazyku, jako když maloval křídou. Odhodil zakrvácený střep na zem.

Victor váhal, ale opakoval to samé. Přitlačil omylem trochu více, krve teklo o trošku víc. Měla divnou chuť držel střep v ruce, každou vteřinku ho směrem k zemi opouštěly rudé kapičky. Hammera to rozesmálo. Nevěděl, co je na tom vtipného, ale nemohl si pomoci a přidal se.

Vic Ergo byl zpátky.

Cesta do Nirvány je zase otevřena.

Kapi kap.

CZSK E-Fed - Show 81 Efedlogowd6

Opening


Rachot ohňostrojů postupně přešel ve frenetický jásot diváků, kteří z plných plic vyjadřovali nadšení nad tím, že další show CZSK E-Fedu právě začala.
Brian Nelson: „No...jsem tedy velmi zvědavý, jaký nakonec bude prioritní cíl Homeless Murderera.“
Jimmy Freak: „Já bych se tím zatím nikterak nezaobíral, čas vše vysvětlí...a vůbec, tohle je doslova rajská hudba pro každého zaměstnance CZSK, takové nádherné ovace.“
Brian Nelson: „To bezesporu, byť si ji všichni ne tak úplně zaslouží...“
Freak: „Nebuď tak nabubřelý hned na začátku, čeká nás úžasný večer!“
Nelson: „Jak tohle můžeš tvrdit? Zaprvé si asi neuvědomuješ, v jaké jsme situaci...a zadruhé – vždyť ještě vůbec nemáme tušení, jaké zápasy nás dnes večer čekají!“
Freak: „U všech ďasů, máš recht, Briane...co teď vlastně máme ohlásit?“
Color commentator však na své otázky dostal záhy odpověď – ovšem ne zrovna takovou, jako by si přál. Za zvuku své theme a za doprovodu svých Chosen Beings si to do ringu rázuje nikdo menší, než vytáhlý Leonardo Chazabriel. Statika budovy v této chvíli dostává notně zabrat, divácí bučí doslova silou hromu.
Freak: „No, Briane...měls recht. Už je to tady.“
Zorlin s Heideggerem vylezou na apron jako první a udělají mezi lany prostor, aby mohli jejich zbylí spojenci projít. Leonardo, JUDr. Mattitude, Chosen One i Shaggz tak učiní bez větších problémů, jen obr Gary má trochu těžkosti se do mezery vejít. Vše ovšem dokončí ve svém typickém stylu Havlajs, který i přes značné rozšíření mezery kiksne nohou o prostřední lano a do ringu tak přepadne hubou napřed. Smíchu se neubrání dokonce i samotní Chosen Beings, stejně jako většina diváků v hledišti.
Jen Leonardo je ledově klidný.
„Ano, děkujeme Havlajsmounovi za vtipné zahájení, ale teď už klid v CZSK síni. Vyvolení chtějí něco sdělit!“, uťal zejména Garyho hurónský smích JUDr.
„Ano, Mattitude má pravdu.“, řekl Leo poté, co rozkousal první sousto ze svého naleštěného červeného jablíčka.
„Nevím, co je pravdy na tom, že šílené individuum známé jako Israha drží ve svém sklepním příbytku rukojmího, který navíc ani není zaměstnancem CZSK, ovšem jestli se to prokáže, bude to jeden z posledních hřebíčků do už tak téměř zaklapnuté rakve Rufuse Maxwella.
Maxwell ovšem, se svou nekonečnou hloupostí a naivitou, vesele zatlouká další hřebíčky do své rakve sám. Možná je to jen můj osobní názor, ale stojím si za tím, že wrestleři by si neměli sami určovat, s kým a za jakých podmínek budou zápasit. Například zrovna Israha a s ním i jeden z Rufusových takzvaných koní – Crowax. Brutální pouliční bitka ve sklepě? Odpusťte mi, to není wrestling...“
Nelson: „To je snad poprvé, co s ním souhlasím...“
Leonardo: „A tím to nekončí. Vezměme si třeba současné CZSK TT šampiony. Tag team turmoil? Hezký nápad, vskutku...až na to, že tímhle vlastně sami sebe stavějí do výhody. Nejsou totiž pravidla turmoilu taková, že obhájci titulu mají automaticky pozici posledního entranta? Rufusi, myslel jsem, že jsi bystřejší. A – „
Chazabriela uťal hlas, patřící samotnému GM federace.
Rufus Maxwell stál pod titantronem, po svých bocích Ariho Rigginse, Alter Duo, Kobru, WidowMakera, Malloryho, Cerbera, Goju a EightMastera.
Maxwell: „Leo, jsem rád, že se tak zajímáš o to, jak vedu svou federaci, ale rád bych ti řekl jednu důležitou věc , kterou si zase neuvědomuješ ty. Právě samotní wrestleři nejlépe vědí, co chtějí diváci, a diváci jsou těmi, pro které tuhle federaci provozuji. Takže si tady můžeš stěžovat jak chceš, já jsem booking posledních dvou zápasů plně odsouhlasil.“
Leo: „Zvýhodňuješ svou stranu, to je jasné. Zorlin a Heidegger nebudou mít nejmenší šanci vyhrát tag team tituly, když proti nim po těžkém zápase pošleš odpočaté šampiony!“
Maxwell: „A kdo říkal, že to udělám? Vlastně jen kvůli tobě, příteli – pozměňme trochu pravidla turmoilu. Nechme účastníky v dnešní show zápasit ve třech Four Corners zápasech. Kteříkoliv tři vyhrají, se příští show utkají v triple threatu. Vítěz a jeho tag team partner získají privilegium posledního entranta do championship turmoilu na Immortality 2. To je fér, ne?“
Leo: „Není. Většina tag teamů je na tvé straně, pro Chosen Beings je šance vybojovat výhodnou pozici takřka nulová!“
Maxwell: „Nu dobrá, mám tedy další návrh. Vyber dva wrestlery ze svých Chosen Beings, já vyberu dva, kteří zastupují CZSK. Ke třem daným zápasům přidáme čtvrtý. A jestli bude konečným přeživším celého tohohle miniturnaje někdo z tohoto zápasu, bude si moci vybrat tag team partnera a s ním nastoupit jako další entrant do turmoilu.“
Leo: „No...nejsi až tak hloupý, Maxwelli, haha. Beru, a za své zástupce volím – „
Maxwell: „Ne! Nech si to pro sebe...upřímně je to stejně všem jedno. Nechme naše volby jako tajemství až do samotného zápasu, který bude main eventem dnešní show!“
Leo: „Jak chceš. Tak nebo tak sis pod sebou uřízl poslední ztrouchnivělou větev.“
Maxwell: „Uvidíme. Ale teď už z toho ringu i s tou svou armádou prosímtě vypadni. Turnaj začíná právě teď prvním zápasem!“
Freak: „Hehe, k Leonardově výkonu mě teď napadá jen jedno slovo – owned.“
R. Sionis
R. Sionis
Still tha motherfuckin´STK
Still tha motherfuckin´STK

Poeet p?íspivku : 237
Registration date : 26. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  R. Sionis Fri Dec 05, 2008 12:41 am

Část 2.

Joe Bradley vs. Trey Trasher vs. Hannibal Magnum vs. Peter Alter (Four Corners Match)


Na řadu přichází začátek jakéhosi neoficiálního turnaje vedoucího k Fatal 4 Way zápasu, konajícího se následující týden.

Zní theme znovuzrozeného tag teamu zvaného HazarDuos a před zraky diváků přichází jeden z jejich zástupců, Joe Bradley. Joe tentokrát beze svého partnera ukáže D a za nám vyprskne zářivý modrý ohňostroj. Následně si plácně s pár diváky a pokračuje do ringu, kde čeká na své soupeře.
Jedním z nich je například současný CZSK Tag Team šampion, půlka tag teamu zvaného P182 Trashing Alliance. Zní hláška "I’m gonna cut this crap and blow ya
head off", odpálí se pyro a začne hrát Trasherova theme. Trey se objeví pod titantronem, vstyčí ukazováček a přejede s ním celý obzor arény. Následuje Trasherovo gesto, po kterém práskne další pyro a Trasher se rozebíhá do ringu. Vklouzne zde jako nic, provede své gesto a společně s Bradleyem čekají na další soupeře.
Zní křik dívky, všem je jasné, že je čas na zlomek Brotherhood of Gore, tentokrát o Hannibala Magnuma. Tento objemnější wrestler přichází za heatu do ringu. Diváci opravdu nemají důvod tomuto wrestlerovi v zápase fandit, on s tím ovšem počítal, proto není nikterak překvapen a ještě divákům vrací jejich nadávky. Nyní je již v ringu a už zbývá počkat pouze na posledního zápasníka.
Tím není nikdo jiný, než jeden z bratranců Alterů, tvořící vzácný tag team The Alter Duo, Peter Alter. Za své theme a obdivuhodného popu se tento wrestler objevuje pod titantronem, kdy se následně rozeběhne a mírnějším během proběhne až k ringu, kde se mu všichni kvůli jeho vkluzu do ringu vyhnou. Počet wrestlerů v ringu nyní činí 4, tak jak by měl. Proto musí rozhodčí k začátku zápasu přerozdělit wrestlery. Bradley a Trasher zůstávají v ringu a zbytek je poslán za lana. Zní gong, zápas začíná.

Bradley a Trasher se pouští do lock-upu. Oba se dlouho přetahují, když v tom Trasher částečně zabere, přetlačí Bradleyho až k turnbucklu, rozhodčí začne Trashera napomínat, jelikož moc tlačí Bradleyho. Trasher v klidu odstupuje. Tentokrát nabízí Bradleymu zvednutou ruku. Bradley se jí chytí. Trasher nastaví ruku druhou. Bradley se jí chystá chytit, ale nejspíše jen blafoval, jelikož právě kopl Trashera do břicha. Trasher se nachází hlavou u kolen Bradleyho, který jej chytá za ruce a chystá se na Gibson driver. Trasher se ale vzepře, chytí Bradleho ruku, chce provést clothesline, zatímco Bradley uhne, dostane se za jeho záda a provádí s Trasherem Release Dragon Suplex. Hannibal Magnum pokřikuje na Bradleyho, ať si sním plácne. Bradleymu se zdá, že zatím provedl dobrý kus práce, proto s tím nemá velké problémy. Plácne si s Magnumem a ten vylézá na top rope, kde čeká, až se zvedne Trasher. Trasher se pomalu, ale jistě zvedá. Magnum skáče, ale Trasher uhybá. Díky kotoulu vpřed se Magnum rychle dostává zpět na nohy, otáčí se a v ten moment už schytá European uppercut od Trashera, po kterém spadne na zem jako nic. Trasher si s úsměvem ukazuje na čelo jako náznak logiky. Trasher zvedá Magnuma a provádí mu další European uppercut, po kterém se Magnum opře do lan. Trasher provádí irish whip, reversován Magnumem, který provede Trasherovi vracejícímu se z lan k němu big boot. Magnum se následně rozebíhá do lan a zpět k ležícímu Trasherovi s running leg dropem.

"Lepší než Hulk Hogan, hahahaha!" vykřikne do publika Magnum poté, co se zvedne.

Magnum jde k ležícímu Trasherovi, otočí jej na břicho a provádí camel clutch. Diváci začínají tleskat, aby podpořili Trashera. Ten se jako kdyby měl vyplnit jejich přání zvedá, podaří se mu i postavit na nohy. V této pozici začne mlátit Magnuma do břicha. Když jej Magnum pustí, provede mu low dropkick do nohy. Magnum sice zakulhá, ale na zvedajícího se Trashera vyběhne, nicméně ten už je připraven a provádí side release belly-to-belly. Oba jsou na zemi, diváci roztleskávají situaci. Jak Trasher, tak i Magnum se plazí každý k jinému rohu k jiným účastníkům zápasu.

Brian Nelson: "Jak zábavné je pozorovat, když se wrestleři plazí ke svém soupeřům, jako by byli jejich přátelé."

Oba si skoro ve stejný moment plácnou se svými protějšky. Trasher si plácne s Bradleym a Magnum s Peterem Alterem.

Bradley s Alterem proti sobě vybíhají, Bradley se pokusí o clothesline, té se ale Alter vyhne, běží do lan a zpět k Bradleymu, kterému provede Rolling Clothesline. Alter se zvedá, po chvíli také Bradley. Alter se znovu rozeběhne a provádí Suprise kick.

Jimmy Freak: "Po tomto kopu už zřejmě nebude Bradley tak lehce vstávat."

Alter se zvedá, pomůže na nohy Bradleymu. Né však kvůli dobrým účelům, ale aby mohl pokračovat ve smršti chvatů. Peter uchopí Bradleyho do příslušné pozice, zvedne do Vertical suplexu, ale Bradley reversuje, dostane se za jeho záda, chytí jeho ruce a provádí Straight Jacket LungBlower. Cover: 1..2.. Peter Alter kickoutuje a Bradley se zvedá a plácne si s Trasherem, který si o to momentálně ani nijak neprosil. Kdo ví, zda v tom máme hledat i nějaký úmysl od Bradleyho. Jisté však je, že Trasher nyní musí do ringu. Trasher zřejmě není žádný grázl, proto nechává Petera vstát. Následuje pěsť od Trashera, kterou ale Peter vykryje, přidá k tomu ještě jednu pěsť. Následuje pokus o spinebuster, z kterého Trasher odskočí, kopne do břicha Petera, vyzvedne jej na ramena a provádí fireman carry facebuster. Cover: 1..2.. Magnum zasahuje a kopne Trashera do zad. Než se stačí Trasher vůbec zvednout, už je Magnum za lany. Trasher se na něj podívá, otočí se zpět k Peterovi, který mu provede nečekane quick roll: 1..2.. oba se zvedají, Trasher chce provést European uppercut, Peter uhne, vyzvedne Trashera do svých rukou a provádí svůj finisher B3! Jak Magnum, tak i Bradley vybíhají doprostřed ringu. Peter skočí dopředu před sebe splash, Bradley a Magnum se srazí, spadnou na zem, Peter spadl splashem přímo na Trashera a pinuje jej tak: 1..2..3 a stává se vítězem!

Brian Nelson: "Jeden z nejzajímavějších závěrů co jsem poslední dobou viděl!" Komentuje Nelson.

Ruka Petera Altera je zvedána do výše, právem. Stal se totiž vítězem a postupuje tak do 4 Way zápasu, který se bude konat příští týden. Peter pomáhá na nohy všem v ringu. Jediný Magnum se cítí poměrně otrávený. Peter podává všem ruce. Bradley přijímá, Magnum na Petera chvíli hledí, poté ho do ruky kopne a ring opouští. Spustí se hladina velkého heatu, jelikož fanoušci opravdu nemají rádi wrestlery bez respektu. Peter pokrčí rameny a ještě si podá ruku s CZSK Tag Team šampionem Treyem Trasherem, který se nyní zvedl a uznal tak svou porážku. Všichni poté v poklidu odchází.

Winner: Peter Alter


Steve Stevens segment

Hned, jak přestala hrát jeho entrance, byl nucen zařvat. Jediný nenásilný způsob, jak umlčet fanoušky, který ho napadl. Efekt byl poloviční, někteří se dokonce i zasmáli, ale postačilo mu to, aby konečně mohl začít. Musel CZSK říci pravdu.

„Já jsem neutrální člověk a vždy jsem jím byl! I teď, když se tady řeší ta patálie s Chazabrielem. Ať si klidně s Maxwellem rozpárají krky, moje zájmy tady, v CZSK jsou jen osobní. Chci jen dvě věci, dvě malá přání, která nebude problém vyplnit.“

Zasekl se. Jediní, co mu věnovali pozornost, byli ti, co na něj pokřikovali, házeli věci, ti, co mu nadávali, ti, co ho neskutečně srali. Nikdo mu nemusel říkat, že býval jen obyčejný undercard, to byla pravda a věděl to. Ale teď byla jiná situace. Na minulé show zbortil celou kariéru Williama Franka Sagata, takzvané „legendy“. Rád by viděl, jak to dokáže Hammer, Venom nebo Israha, ale nikdy neuvidí, protože se tak NESTANE.Tohle privilegium dostal Steve Stevens, jeden z největších talentů lidstva. V CZSK dříve absolutní dno potravinového řetězce teď však právoplatná legenda. Věděl to on, věděla to Christy a věděl to i ten dědek. A někdo se opovažuje mu nevěnovat pozornost?!

„DOPRDELE držte huby a poslouchejte!

Jeho výbuch si přilákal pozornost většiny z nich.

„Za prvé: Chci CZSK Heavyweight titul! To není až tak těžké, stačí jen BAM BAM BAM a je můj!

Podíval se na své ruce.

„Kdokoliv se postaví čelem těhle dvěma holčičkám jde dolů, bez vyjímky. A teď mi stačí se jen s nimi propracovat až nahoru. A víte co? Dokud si udržím všechny na obzoru, není to až zas tak těžký úkol.“

Byl arogantní, ale věděl, že jako „legenda“ na to má právo.

„A druhé přání…haha, já už vlastně žádné nemám! Mým druhým přáním bylo mít respekt a ten jsem získal v zákulsí!V pěstním boji jsem složil Sagata, nýmandy zvaného legendou kickboxu. Vyhrál kdoví kolik titulů, byl nespočetněkrát na titulních stranách světově známých časopisů, jestli se za někým sportovní svět otáčel, byl to on! A, haha, minulý týden jste měli možnost vidět, jak ho Steve Stevens, dle mnohých průměrný boxer, ještě horší wrestler, odpinoval několika rychlými zásahy. Ani je ten dědek neviděl!Jestli je on legenda, já jsem nesmrtelný, jestli je on králem bojových sportů, pak já musím být něco víc….já jsem císař!“

Pozvedl ruce do vzduchu. Přilákal k sobě negativní pozornost diváků, ale teď to bylo jedno. Žádný z nich ho nedokázal přeargumentovat. Ale císař…líbilo se mu to. Proč toho nevyužít?

„Ať žije Zlatá Pěst wrestlingu, ať žije Emperor Stevens!“
Kelímky kolem něho létaly, žádný ho netrefil. Řev diváků byl obrovský, nedoléhal na něj. Takhle se asi cíti legenda.
------------------------------------

Sledoval jeho vystupování v televizi. Bylo to smutné, moc smutné. Několikrát se na ten zápas podíval a konečně si asi napotřetí všiml toho blýskavého objektu na Steveově pěsti.

Will si povzdechl.

„Steve, Steve, co jsi to udělal?“
R. Sionis
R. Sionis
Still tha motherfuckin´STK
Still tha motherfuckin´STK

Poeet p?íspivku : 237
Registration date : 26. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  R. Sionis Fri Dec 05, 2008 12:44 am

Část 3.

Four Corners Match: St.Zorlin Hepatizon vs Martz vs Shane Alter vs Motna

„Dámy a pánové, následující zápas bude součástí tag team turnaje a jedná se o Four Corners match. Nyní mi dovolte představit všechny účastníky tohoto zápasu.“
Krátký slovní úvod od Martyho Gibsona je u konce a teď už se čeká na všechny účastníky následující bitvy.

Zorlinův výstup je celkem běžný. Člen Chosen Beings a parťák Heideggera si nedokáže odpustit své výstupy, ale fanoušci jsou už celkem zvyklí, proto kolem jen prošumí. Shane Alter se ze všech dočkal asi největšího popu. Jako individuál není moc znám, aspoň ne tolik, jako když je se svým bratrancem, ale jejich popularita se zde dost podepisuje. Několikrát se s fanoušky pozdraví, než se uklidní a čeká na příchod ostatních. I Motna je na tom slušně. Když pyro tvoří jeho jméno a on míří do ringu, poplácá si s několika fanoušky a následně poté si přátelsky povídá se Shanem. Zvláštní, když za pár minut budou soupeři. A co se Martze týče, jeho vztah k divákům je ten nejpodivnější. Někteří bučíkvůli jeho asociaci s Magnumem, jiní ho podporují kvůli jeho charismatu a vlastním plánům. Nicméně jemu a tom moc nezáleží. Neleze ani do ringu, stojí na apronu a tak projevuje, jakou pozici chce mít ze začátku v tomto zápase.

Jimmy Freak: „Tak, Briane, pověz nám, jak to vidíš.“

Brian Nelson: „Jdu na to trochu psychologicky. Dle mého názoru má největší šancí právě Shane. Ano, přiznávám, moc často jsme neměli možnost ho vidět solo, ale tady má výhodu. Pokřiky fanoušků dokážou změnit dost věcí.“

A v ringu zůstávají Zorlin a Shane Alter. Zorlinovy emoce nejsou kvůli jeho masce známy, ani tělesnými pohyby nedává najeho, co si myslí. Shane je naopak plný energie. Okamžitě se s maskovaným borcem dostává do lock-upu. To se mu nevyplácí a okamžitě je přehozen Judo hip tossem. Nenechá se ale a uzamyká Zorlinovu hlavu do headlocku. S jeho nedobrovolnou podporou se zvedá a Irish Whipuje ho, jen aby mu podkopl nohy. Maskovaný borec se okamžitě řítí k zemi a jen tak tak nepadl přímo na obličej, s takovýmto úderem by jeho maska bezpochyby praskla. Vyškrabává se na nohy a čelí Super Kicku. Blockuje ho rukama a provazy, o které se opřel, se pod ním div neprohnou. Když se narovnává, osud jeho masky je zpečetěn. Alter Press! Kolena Australanovu masku decimují a on je nucen si jí ze své tváře sundat, jen aby odhalil naprosto identickou dekorací, tentokrát ale pouze namalovanou na obličeji.

Jimmy Freak: „Co si pamatuji, Zorlinova maska se rozbila vždy aspoň na konci zápasu. To tedy znamená, že toto bude poprvé, co máme možnost vidět ho zápasit tak, jak opravdu vypadá.“

Brian Nelson: „Já si všiml, že ze Chosen Beings je Zorlin ten největší smolař. Třeba teď bude mít možnost nám ukáže, co v něm je.“

Alter se snaží zaútočit, ale Zorlin mu mrštně podklouzává nohy. Žádný obrovský výškový rozdíl tu sice není, ale pro Shanea je změna jeho tempa překvapením a dokonce se stává, že s ním přestává stíhat. Když se mu ho podaří chytit a prosvištět ho s Monkey tossem, Zorlin dopadá na nohy a chytá Altera za ruku, jen aby ho Irish whipoval. Sám se proti němu rozebíhá a co nevidět tu máme Rolling single leg Boston Crab! Shane skuhrá a sápe se po provazech, jen co k nim dorazí, je nemilosrdně odtáhnut zpět doprostřed ringu. Jako Alter se však jen tak nevzdává a pokouší se o druhý pokus. Ani ten by mu asi nevyšel, kdyby ho nezachránil kupodivu Martz. Pokud se to tedy dá za záchranu považovat. Plácl Zorlina přes záda a byl tagován. Narcista chvilku protestuje, než je odkázán za provazy. Shaneova bolest v páteři povolila, kopy, které teď obdržuje, ale nejsou o moc lepší. Martz ho doslova týrá a po jednom kopu do hlavy, kdy si je jist, že se Alter už nebude pokoušet o odpor, ho zvedá. Double underhook už hodně značí, Tiger Bomb! Shane po tvrdém pádu chvíli kouká a snaží se své tělo zvednout, marně. Martz pinuje. 1..2..oba dva jeho soupeři současně vyběhli a pin přerušili.

Jimmy Freak: „A jé, Shane má docela problémy.“

Brian Nelson: „Martz..na něj jsem nějak zapomněl. Pořád mi není jasné, co chce dokázat..to jeho podivné chování.“

Martz chytá Shanea za nohy, je ale několikrát kopnut. Jednou to schytá i do hlavy a to ho nutí se na chvilku stáhnout do ulity. Shane využívá momentu a taguje nadšeného Motnu. Na jeho solo dráhu také nemají diváci zatím zvyk, proto je překvapující, co si pro začátek vybírá – Spear. Martze to sráží k zemi a hned se ocitá ve Figure 4 leg Lock. Nenechá to být jen tak a pěstmi různě mlátí Motnu do nohou. To má ze začátku účinek, než se z toho motna vzpamatuje a začne tlakem působit Martzovi nepříjemné zážitky. Martz to nedokáže obrátit, ani se dostat k provazům, vypadá to, že s ním je konec, situaci však zachraňuje Hepatizon. Kopem do hlavy ale Motnu natolik rozčílil, aby začal věnovat svou pozornost právě jemu. Okamžitě je chycen kolem pasu a už už letí v German suplexu. Pak dostává ještě jeden. Zažil by i třetí, kdyby se mu nepodařilo udeřit Motnu zátylkem. To s Mr. Fine docela zmátlo, dostal se ale zpět do hry dříve, než Zorlin stačil zaútočit. A už jsou zase jedna mela. Jejich bitku nepřerušuje rozhodčí, ale překvapivě Shane Alter, který nabral druhý dech! Skáče Springboard double Lariat a oba je sráží k zemi! Jen co vstává, BAM! Calf Kick a kutálí se z ringu. Zorlin se už také vzpamatovává, otáčí se a BAM! Overhead Release Belly-to-Belly přes provazy. A Motna? Jen co se zvedne, už prožívá Artery Slice! Martz se usměje, ví, že má na čas a pinuje Matnu. 1..2..3!
Winner: Martz

Jimmy Freak: „To bylo překvapivě…rychlé vítězství.“

Brian Nelson: „Haha, když někdo umí využít příležitosti, rychlost je vždy v pravidlech. No, Martz postupuje!“

Israha promo

Do kamery zírá bledá tvář Patricka Tarnowskiho. Novinář má rozšířené zorničky, nelze však poznat, zda strachem či nedostatkem světla. V lících je pohublý, tvář pokrývají husté, neudržované vousy. Tarnowski je zticha, jen přerývaně dýchá...
Záběrem prolétne temná scenérie plná nejasných obrysů, dokud se obraz neustálí na jiné hrozivě vyhlížející tváři. Nehybná, uhlově černá...černější než samotná místnost okolo. Šedé oči žhnou chladným plamenem nenávisti, leskne se v nich však ještě něco jiného...znepokojivého, rušivého, vyvolávajícího mrazení v zádech. Už ne krystalická zvrácenost, jako spíše stěží kontrolované šílenství...
„Má, co chtěl.“
Tři slova, pouhá tři slova zazní prázdnotou a do duší posluchačů se už začíná vkrádat strach. Přízrak z Nicoty jakoby opět zahodil svou rozpolcenou osobnost a stal se opět onou živoucí sochou, s tělem z masa a kostí, ovšem s duší z kamene...
„Odvážil se nahlédnout do království Nicoty...odešel do smrti poznamenán, s cejchem vypáleným hluboko do jeho mozku. A chapadla Nicoty jej sledovala na každém kroku, dokud jej nepolapila. Nyní už ví, jaké to je...ví, co to je, žít v dusivé temnotě, odříznutý od světa, bez naděje na to, že věčná noc ustoupí a na východě zazáří životodárné paprsky.
Rozhodl se nahlédnout do minulosti toho, jenž si kdysi říkal Isaiah Smith – a teď ji prožívá na vlastní kůži. Nicota, z které se nic nerodí, ale vše v ní zaniká, se stane i jeho hrobem...a jeden pošetilý človíček s příliš velkým srdcem a příliš malým mozkem s tím nebude moci udělat zhola nic, i když se bude ze všech sil snažit. Dopadne stejně – životní příběh Isaiaha Smithe mu bude konečným trestem. Pak...teprve pak se budou chapadla moci rozvinout do všech světových stran a rozsít sémě pomsty lidskému druhu do každého koutu Země!!!“
Israhův hlas zpočátku šeptal temným sklepením jako zlověstná meluzína, nyní však burácel a řval silou tajfunu. Lost Soul nad sebou opět ztratil kontrolu. Uchopil do ruky železnou trubku, rozmáchl se a udeřil. Tarnowski – sice nebyl v záběru, ale nemohl to být nikdo jiný než on – zařval. Ale kov dutě udeřil pouze do vlhké stěny nad novinářovou hlavou. Israha kleknul na jedno koleno a svěsil hlavu. Dlouhé vlasy splývaly k zemi jako jakýsi morbidní závoj.
„Isaiah Smith je mrtev. Stal se součástí Nicoty...a ta se mstí každému, kdo se odváží jí odporovat.“
Ztracená duše se rozchechtala. Byl to smích hrozivý, a zároveň politováníhodný...smích zoufalého šílence.
R. Sionis
R. Sionis
Still tha motherfuckin´STK
Still tha motherfuckin´STK

Poeet p?íspivku : 237
Registration date : 26. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  R. Sionis Fri Dec 05, 2008 12:47 am

Část 4.

Jürgen Heidegger vs. Marty McStreez vs. Paci vs. Alex Jacobs (Four Corners Match)

"Na řadě je další zápas vážení diváci, právě teď máte možnost shlédnout začátek ojedinělého představení v CZSK." Praví Brian Nelson.

Jako první přichází člen zápasu, jež je v CZSK nejnovější, Jürgen Heidegger. Jako jediný narozdíl ode všech schytá největší heat, který zatím úspěšně nabírá v frakci Chosen Beigns. S německou vlajkou tento wrestler kráčí po entrance rampě. Následně jí složí a vchází do ringu.
Zní theme poměrně nového wrestlera v CZSK rosteru a to Marty McStreeze. Tento wrestler, momentálně tvořící tag team s Motnou, přichází za mírného popu do ringu.
Nyní už zní theme wrestlera, u něž je pop podstatně vyšší. Jde o půlku vzácného CZSK Tag Teamu, momentálně dokonce držícího opasky pro tuto divizi. Světla zhasla, pyro vylétlo, blikají modro-bílá světla, jeden z mála maskovaných wrestlerů dobíhá do ringu. Řeč je samozřejmě o Pacim, který se nyní zdraví s fanoušky a čeká na dalšího soupeře.
Stejně jako u předešlých tří wrestlerů jde také o zlomek tag teamu. Za své theme přichází Alex Jacobs z tag teamu známého pod jménem HazarDuos. S jeho příchodem je obsazení zápasu již kompletní.

Rozhodčí nyní pobídl Jacobse a Heideggera, aby šli za lana. Ze slov Heideggera je slyšet jeho známé, již tradiční slovo "Scheize", jelikož není spokojen a zápas může začít.

Paci a McStreez si k sobě stoupnou tváří v tvář. McStreez si poměrně věří, postrkovává Paciho, který následně provádí chop na hruď McStreeze. McStreez se snaží zaujmout diváky, proto poukazuje na Paciho, ať pokračuje. Diváky to poměrně bere. Po třěch chopech McStreez zařve, vzepře se a provádí Clothesline, které se Paci vyhne, McStreez běží do lan a zpět, Paci si lehne, McStreez jej přeběhne, opět běží do lan a k Pacimu, který jej tentokrát překvapí Dropkickem. Oba padají a zvedají se zároveň. Bojovné gesto, potlesk publika. To je to, co se nyní odehrává. McStreez udělá úšklibek ve smyslu, že uznává Paciho menší výhru této situace. Oba nyní obíhají kolem vnitřku ringu a pouští se do lock-upu. Paci se dostává za záda McStreeze, následuje Hammerlock Stretch Hold. McStreez chytí po chvíli Paciho za hlavu, provádí snapmare, následuje kop do hruďi sedícího Paciho a elbow drop, kterému se Paci vyhýbá. Oba se opět zvedají, situace z předešlého okamžiku se opakuje a není ohodnocena diváky nijak jinak, než před chvílí, tedy potlekem. Oba se shodnou v tom, že pustí do ringu wrestlery na apronu. Paci si plácne s Jacobsem, McStreez s Heideggerem. Legální dvojicí v ringu se tedy stává Jacobs a Heidegger. Jacobs rovnou vybíhá na Heideggera s 360 kickem, Heidegger velmi těsně uhne. Uchopí poněkud zamotaného Jacobse, od lan mu provádí irish whip, který Jacobs reversuje. Heidegger běží k lanům a zpět k Jacobsovi, ten provádí Spinebuster, který Heidegger dokázal reversovat do fujiwara armbaru!

Jimmy Freak: "Ouuu! Nezlomil si Jacobs ruku?"

Jacobs se ke všemu štěstí dokázal chytnout lan a tak nastal ropebreak. Rozhodčí napomíná Heideggera, aby pustil. Ten tak učiní až po 4 sekundách počítání. Zvedá se a bez jakékoliv lítosti sleduje Jacobse, jak se drž za ruku, na kterou nyní utrpěl poměrně silnou ránu. Jacobs si s ní párkrát zatřepe, zvedne se a je schopen dále zápasit. Oba se pustí do lock-upu, když v tom chytne Heidegger jeho ruku, otočí se s ní o 180 stupňů a provádí wrist clutch. Následně jde s Jacobsovou rukou k lanům, o které mu jí začne mučit tím, že tahá ruku přes lana. Rozhodčí počítá: 1..2..3..4 a Heidegger pouští. Rozhodčí se zdá být velmi rozčílen, Heidegger na něj pouze kouká znechuceným výrazem v tváři a poté jde k Jacobsovi, který ho ale překvapí pěstí do břicha. Následuje druhá..a třetí. Následuje irish whip od Jacobse, při čemž Jacobs vyběhne do jiných lan s úmyslem provést Pounce. Heidegger to však zareaguje, v lanech se zachytne a zastaví, Jacobs běží dál, Heidegger jde doprostřed ringu, ale Jacobs ho překvapí Spearem. Jacobs si plácne s McStreezem. Ten se okamžitě vrhne k ležícímu tělu Heideggera. Chytne ho do full nelson pozice, zvedne na nohy a chce provést Full nelson suplex, přičemž Heidegger zabere, nenechá si tento chvat provést, udeří McStreeze několikrát loktem do obličeje. Když pustí, otočí se k němu, uchytí do příslušné pozice a provádí Fischerplex. Cover: 1..2.. McStreez kickoutuje, Heidegger se zvedá, otočí McStreeze na záda a začne mu provádět surfboard stretch. Ve finální pozici se pomalu zdá, že bude konec. Bolest je převeliká, lan není možno se chytnout, když v tom Paci vyskočí na lana a provede Double stomp přímo na břicho zdvyhnutého McStreeze. Nejen tím situaci zachrání od konce, který by rád měl ve svých rukou, ale také tím lehce poškodil svému dnešnímu nepříteli. Paci se dobrovolně prací zpět. Heidegger je poměrně naštvaný. Chvíli hledí na Paciho, poté se otáčí k McStreezovi, který jej uchopí za jeho oděv a přetáhne skrze lana mimo ring. McStreez se s lehkou bolestí těla zvedne, vyleze na apron a odsud skočí flying clothesline na zvedajícího se Heideggera. Zvedá se, zvedá ruce a lidé šílí. McStreez zvedá Heideggera a posílá jej zpět do ringu. Sám vylézá na apron, ale nepokračuje do ringu, nýbrž na turnbuckle. McStreez čeká, až se Heidegger zvedne. Když tento čekaný moment nastane, McStreez skáče Crossbody. Nicméně Heidegger uhybá, McStreez padá nepříjemně na břicho, Heidegger si k němu okamžitě přilehne a provádí Der Krägenhauer. Oba jsou téměř uprostřed ringu, čili šance na ropebreak je opravdu minimální. V tom přiběhne Jacobs a Heideggera kopne. Hned poté okamžitě zaběhne za lana. Heidegger se naštvaně zvedá s pokřikem "Scheize essen!" Ještě víc naštvaný jako v situaci Paciho je nyní u Jacobse. McStreez opět zneužil jeho nepozornosti, vyběhne ze zadu po Heideggerovi. Ten je ale od té doby ostražitější, proto uhne, McStreez narazí do lan a Heidegger provádí rope-aided roll-up do half boston crabu. McStreez se naštěstí brzy otočí a Heideggera odkopne. Tentokrát už raději neriskuje a plácne si s Pacim. Heidegger tak dostává šanci pomstít se CZSK Tag Team šampionovi za přerušení možné šance k ukončení zápasu.
Oba borci se pouští do lock-upu, z něž začne provádět Heidegger Pacimu side headlock. Paci s Heideggerem dojdou k lanům, odkud Paci vypustí Heideggera do protějších lan. Sám také vyběhne, chce provést Airwave kick, ale Heidegger uchne, chytí jej ze zadu, vypadá to na german suplex. Ať už to mělo být cokoliv, nepovedlo se, jelikož Paci dopadl na nohy. Heidegger se otočí, Paci jej vyzvedne na ramena a provádí gutbuster. Ihned se zvedá, rozebíhá se do lan a zpět k sedícímu Heideggerovi se zmenšenou formou Airwave kicku. Ani tentokrát se nepodaří, jelikož se Heidegger sehne, následně ihned vstane a doslova si skočí pro tag k Jacobsovi, který zrovna nedával moc pozor a proto je nyní překvapen. Do ringu ale nastoupí bez jakýchkoliv poznámek. Vyběhne proti Pacimu, který uhne, provede school boy roll up: 1.. oba se zvedají. Jacobs vyběhne proti Pacimu, který ale nastaví ruku, chytí Jacobse přímo za krk. Jacobs dokáže ruku ze svého krku odendat. Paci ale chytí Jacobse za hlavu, provede mu dva elbow striky, punch, opět chytí za krk a provádí Pac-slam! Cover: 1..2.. přiběhl McStreez, který kopl Paciho do zad. Ten je poměrně naštván. McStreez má zdá se dnes výjmečně výbučnou povahu, jelikož se s Pacim dohaduje a ptá se, jestli má nějaký problém. Paci neodpovídá zrovna štastně, jelikož je poměrně naštván z přerušené příležitosti. McStreez do něj strčí, Paci chytí McStreeze za ruku, provádí irish whip do lan, sám se za McStrezem rozebíhá s clotheslinem přes lana, McStreez ale chytne jeho ruku a vtáhne ho tak sebou. Heidegger stačil plácnout Paciho, když byl ještě v ringu. Proto neudělal nic nelegálního a rozhodčí nemůže protestovat. Heidegger jde k ležícímu Jacobsovi, otočí jej na břicho a provádí Die Totale Unterwerfung! Tak i tak zničený Jacobs má už dost. McStreez si všimne dění v ringu, rozeběhne se do něj, v tom ale má Jacobs dost, vzdává se a Heidegger uteče před McStreezem z ringu. Rozhodčí jde za Heideggerem a zvedá mu jakožto vítězi ruce. Heidegger se stává né zrovna nejčistším způsobem vítězem tohoto 4 corners matche a postupuje tak do 4. way zápasu přístí týden. Heidegger couvá po entrance rampě, sleduje ring i jeho okolí a užívá si výhry.

Winner: Jürgen Heidegger



Texas Venom/Hajinek contract signing


"Dámy a pánové, věnujte mi od teď prosím pozornost." Praví generální manažer Rufus Maxwell. Aréna jej až na vyjímky poslechne na slovo.

"Jak vidíte kolem mne, ring momentálně není připraven k zápasu, ale k jiné záležitosti. Je zde stůl, květiny, ale především tyto smlouvy. Hajinek se stal vítězem turnaje o #1 contendera na hlavní titul a mou povinností je mu tento zápas zařídit. Stane se tak na blížícím se PPV, které vás diváky čeká již za dvě neděle. Prosím přivítejte zájemce o titul a wrestlera, který se na blížícím se PPV postaví hlavnímu šampionovi Texasu Venomovi, přichází Hajineeek!"

Zní theme Hajinka a na titantronu se ukáže, jak tento #1 contender odhazuje hakáč. Následně se objeví v aréně a diváci si moc Rufusova slova o přivítání k srdci nezvali, jelikož je slyšet hluboký heat. Hajinek vchází do ringu, Maxwell mu nastaví ruku, ale on odmítne, vylézá na turnbuckle a nadává divákům, kteří jednotně bučí. Následně seskakuje a bez jakéhokoliv dovolení pohostinného v podobě Maxwella si sedá do křesla, dá nohy na stůl a čeká na následující situaci.

Maxwell na Hajinka znechuceně hledí. Ale poté se chopí slova:

"A samozřejmě také toho, o jehož titul půjde, Texaaas Venooom!"

Třiští sklo, zvedne se hladina popu a přichází hlavní šampion Texas Venom. Na ramenou svůj opasek, hledící spíše do ringu než k divákům přichází po entrance rampě. Vchází do ringu, ani se nezdržuje s vylézáním na turnbuckle a nejspíš chce mít věc ihned za sebou. Rufus Maxwell mu podává ruku. Texas Venom na něj hledí, přemýšlí, zda si tím zachová svůj dosud nejspíše nestranný post v hlavním děním CZSK, ale nakone ruku Maxwellovi podává. Maxwell mu nabídne místo, Venom si sedá a na stůl odkládá svůj opasek. Hajinek na něj toužebně hledí.

Rufus Maxwell: "Děkuji za účast pánové. Jistě víte, kvůli čemu tu jste. Proto se nebudeme ničím zdržovat, sám nemám zrovna času na rozdávání. Za 2 týdny zde bude další CZSK PPV. A jeho main eventem, bude zápas vás dvou. Půjde o čistý zápas, do kterého nesmí, opakuji nesmí nikdo zasáhnout. Podepsáním této smlouvy svůj souhlas potvrdíte." Odevzdá oboum listy s smlouvou a příslušnou propisku. Oba si smlouvy prohlíží. Hajinek dá nohy pryč ze stolu, zadívá se na Venoma a smlouvu podepisuje. Venom veme do rukou svůj titul, políbí jej, uchopí do rukou propisku a chystá se podepsat, když v tom...

Brian Nelson: "Mike Mallory?! Co on zrovna v tuhle chvíli chce v CZSK Aréně?"

Mike Mallory se objeví v civilním oblečení pod titantronem. V rukou má mikrofon a hovoří:

"Smlouvy? Main event? Hlavní titul? Jak by tohle všechno bylo bez prvního šampiona v historii CZSK?"

V tom se objeví za jeho zády Krupy s kendo stickem v rukou. Malloryho praští ze zadu po hlavě, sebere mikrofon a hovoří:

"A jak bez toho, kdo ho poprvé dokázal porazit?!" Pokračuje cestou do ringu.

Rufus Maxwell: "Krupy, tady nemáte v tuhle chvíli co pohledávat, nejste zván."

Texas Venom zřejmě podepsání smlouvy na chvíli odloží.

Krupy vchází do ringu.

"Huhů, překvápko. Nečekali jste mě, že? Texas Venoom, nejdelší šampion historie CZSK. Sakra, jaká pocta ho vidět."

"Co máš za problém?" Praví Venom a staví se mu tvář ke tváři.

Krupy: "Nic osobního, klid. Jsem tu spíš za touhle špínou, Hajinkem. Když má dostat šanci na titul on, je blbej vtip, abych jí neměl ani já."

Rufus Maxwell: "To je vyloučeno Krupy, to v tento moment není možné."

Hajinek se postaví ke Krupymu: "Já jsem teď nová éra."

Krupy postrčí Hajinka, ten natáhne pěsť, ale vloží se mezi ně Venom a odstrčí je. Jenže Krupy se zdá být nějak agresivní a málem by napadl Venoma. Ten mu chce provést svůj finisher, ale Krupy ho odstrčí a odejde z ringu s větou: "Kvůli tomuhle sem sem nepřišel."

V tom zezadu napadne Venoma Hajinek. Venom se pouze otočí, jako kdyby žádné pěsti neexistovaly. Hajinek dá další pěsť, tentokrát mu ruku chytne Venom a začne sní kroutit, až začne Hajinek křičet bolestí.

"Budeš litovat, že ses ke mě připletl." Taková slova jdou od CZSK šampiona.

Brian Nelson: "Venom Stunner!"

Přesně jak play-by-play komentátor řekl, tak se stalo. Maxwell celou situaci jen beznadějně sleduje. Venom bere do rukou smlouvu a propisku, smlouvu podepíše a poté hodí papír ležícímu Hajinkovi před tvář. Postaví se před Maxwella, ukáže mu svůj titul a odchází z ringu. Přesýpací hodiny Texase Venoma zdá se jentak nevyprší.
R. Sionis
R. Sionis
Still tha motherfuckin´STK
Still tha motherfuckin´STK

Poeet p?íspivku : 237
Registration date : 26. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  R. Sionis Fri Dec 05, 2008 12:56 am

Část 5.

Four Corners Match: Krupy vs Mike Mallory vs JUDr.Mattitude vs The Chosen One

„Takže plán je jasný, ok? Za každou cenu spolupracovat! Pak už je fuk, jestli vyhraju já nebo ty, postup bude v kapse.“

„Jistě, nejsem blbej. Stejně se proti nám Křupan a Magory spojej taky, takže jinak to nepůjde.“

„Já jen pro jistotu. Ti dva jsou lemouni, ale jistota je jistota...“

„Neboj se, já jednám vždycky tak, abych měl jistotu.“

Chosen One se po vyřčení poslední věty pousmál, ale jen tak, aby to Mattitude neviděl. Ano, Leonardo měl vizi, ale jistota – ta byla v nedohlednu. Až donedávna...

„A nyní dva wrestleři, které zvolil Leonardo Chazabriel! Jako první přichází....Mister Twister...Theee Choosen Ooooone!!!“

Hlasitý heat byl také pro tohoto člena Chosen Beings samozřejmostí. On už se nad tím ovšem nijak zvlášť nepozastavoval, jen teatrálně kroutil hlavou v předstíraném nepochopení. Ani z Krupyho a Mikea Malloryho, kteří ho z dvou zadních rohů ringu upřeně pozorovali, si vlastně nic nedělal. Měl přeci jistotu...

„Vidíš tu sebejistotu v Chosen Oneově tváři? Něco mi říká, že tenhle main event zase jednou neskončí čistě.“, prohlásil Jimmy Freak.

„Jimmy, tys někdy zažil nějaký zápas, kterého se účastnil Chosen One nebo JUDr. Mattitude, a skončil čistě? To je utopie...“, trefně podotkl Brian Nelson.

„A jako poslední – soudce Maaattiiituuuudeeee!!!“

Zazní trojí klepnutí soudcovským kladívkem a v saku oděný JUDr.Mattitude doplňuje čtveřici wrestlerů, pod jejichž patronátem dnešní main event bude. Ani on není diváckou obcí nějak dvakrát vítán, ale v tomto ohledu neměl Chazabriel na výběr.

„Tak mě napadá, Briane – neměli současní CZSK tag team šampioni, Paci a Trey Trasher, přijít jako speciální komentátoři tohoto zápasu?“

„No vidíš, na to jsem úplně zapomněl. Máš pravdu, kde vlastně jsou?“
Záhadné zmizení P182 Trashing Alliance ovšem brzy z pole pozornosti ustoupilo a všechny zraky se upřely k ringu, kde Mick Hower odstartoval zápas. V ringu zůstali Krupy a Chosen One, Mallory a JUDr.se dle pravidel Four Corners zápasů přemístili na apron tak, aby každý wrestler stál u jednoho ring postu. Highlander a Mister Twister se do sebe zaklesli a začali se přetlačovat. Krupy by zkoušku síly zřejmě vyhrál, jenže to One odtušil a tak rychle přehmátl do arm twistu a vybojoval si tak počáteční výhodnou pozici. Následoval druhý arm twist a zvýšení tlaku na Krupyho paži, ale nemělo to dlouhého trvání. Krupy zabojoval, překonal bolest a přitáhl si Onea k sobě tak zručně, že ze situace zvládl vykouzlit back suplex. One dopadl zády a krkem na canvas. Krupy hned skočil do pinning pozice, ovšem úspěšný pochopitelně nebyl. JUDr.Mattitude, který už se hnal do ringu přerušit pin, se hned stáhl zpátky na apron. Krupy zvedl Chosen Onea a zasadil mu bionic elbow přímo mezi oči. One se zamotal a dal tak svému soupeři prostor k irish whipu. One se odrazil a přeskočil Krupyho, který se mu položil pod nohy...druhý odraz...Krupy zkusil hip toss, ale One mu jej zablokoval a místo toho se pokusil o vlastní hip toss. Jenže Krupy se nenechal přelstít, rychle přehmátl a přehodil Onea přes hlavu capture suplexem. One se okamžitě odkutálel k rohu, kde postával Mattitude, a tagnul mu.

„Co? Ještě ne, ježišmarjá!“, zaprotestoval JUDr, jenže moc platné mu to nebylo, Krupy byl hned u něj a biel throwem si ho přehodil z apronu do ringu. Mattitude zaskučel bolestí, i když pravděpodobně zbytečně, a pak už byl Krupym okopáván jako brambora. Jeden, dva, tři, čtyři stompy zasadil Highlander soudci do břicha, pak ho zvedl a provedl backbreaker, který netradičně prodloužil do backbreaker submissionu. Takto mučil JUDrova záda několik vteřin, dokud Mattitude strategicky rakeoval jeho oči a uvolnil se tak. Na pár vteřin oslepený Krupy ztratil orientaci, a v té chvíli JUDr bez varování vyběhl směrem k Mallorymu a – tagnul mu!
Mister Underhook nejprve vyvalil oči, ale pak už jej Mick Hower začal pobízet, ať jde do ringu. Mallory ho poslechl, ale jen naoko...hned se totiž otočil a tagnul zpátky soudce, aby se sám přesunul na apron.

„V žádném případě, lemoune!“, zanadával soudce a znovu plácl Malloryho, čímž ho zase natagoval. Už lehce rozezlený Mallory přelezl lana – pak se prudce otočil s úmyslem srazit Mattitudea pěstí, jenže zezadu přiskočil Krupy a schoolboyem šel po vítězství. Mallory vykopl. Oba wrestleři byli vzápětí na nohou a hleděli jeden na druhého nepříliš přátelskými pohledy. Mallory do Krupyho strčil. Ten hodlal opětovat prudkým standing lariatem, ovšem Mallory byl o myšlenku dále a dokázal counterovat backslide pinem, aby tak získal 2-count. Pak byli zase oba na nohou, ale už se nešetřili...Mallory chop, Krupy chop, Mallory chop, Krupy chop, Mallory chop...pak Krupy chopem minul a Mallory ho chytil do waistlocku. Pokus o takedown ovšem nebyl úspěšný, Krupy ho praštil pěstí do nosu a osvobodil se. Irish whip, Mallory reversuje...a bum. Exploder suplex. Mister Underhook zkusil pinovat...a jak soudce, tak One hned byli v ringu a postarali se o přerušení. Mike se vyřítil na soudce, který rychle vyroloval mimo ring. Za jeho zády Chosen One vlezl zpátky na apron a tagnul se plácnutím do ramene o lana se zvedajícího Krupyho. Pak se to odehrálo ve sledu několika sekund. Double knee backbreaker, pin se zaháknutím obou nohou...a přerušení zařídil Krupy.

„No, začíná z toho zase jednou být pěkný chaos...“, ucedil Jimmy Freak.

„A chaos je nejen v ringu, ale i mimo něj. Právě jsem dostal zprávu, že neúčast P182 Trashing Alliance na komentování tohoto zápasu má důvod v tvrdé hádce, která mezi Pacim a Trasherem vypukla v zákulisí poté, co ani jeden z nich nedokázal postoupit do finálového zápasu o post posledního entranta do turmoilu. Bylo mi řečeno, že Trey Trasher nakonec ztratil nervy, nasedl do svého auta a odjel z arény pryč.“, osvětlil situaci Nelson.

„Budeme vás informovat hned, jak se něco dozvíme. Teď ale sledujme dění v ringu!“

Chosen One právě provedl Mallorymu knee lift a následně spinning belly-to-belly suplex. Nezkoušel pinovat, místo toho svého soupeře hned zvedl a rozběhl irish whipem o lana. Mallory reversnul a do lan tak nakonec letěl One, ale to nebylo pro Mistera Twistera na škodu. Blind tagem se natagoval JUDr. Mattitude. Mallory neuspěl se spinebusterem, One ho counteroval do facebreaker knee smashe, což nahrálo Mattitudeovi na v jeho podání velmi netradiční springboard clothesline á la CM Punk. Jenže Mallory předvedl wrestlerské mistrovství a counteroval výstavně, tvrdým scoop powerslamem. Jenže při následném pinu zapomněl na Chosen Onea za sebou...to se mu málem stalo osudné, protože právě One ho zákeřně přetočil tak, aby byl JUDr nahoře a pin tedy byl jeho. Mallory stěží vykopl. Hower hned začal plísnit Onea, za jeho zády si Mallory připravil soudce do double underhook pozice. Nakonec si z velké variety chvatů, které z tété pozice uměl provést, vybral suplex. Byl tu další pin, jenže JUDr jej přerušil rope breakem. Mallory jen zaklel nad školáckou chybou, kterou předvedl, a zvedl lehce omráčeného Mattitudea nahoru. Irish whip...a soudce se zachytil lan a tygřím skokem tagnul nic netušícího Krupyho.

„Tag! Krupy, do ringu!“, byl nekompromisní Hower.

Highlander ho trochu neochotně poslechl. Nebyl rád, že Maxwell vybral jako druhého zástupce své strany právě Malloryho. Ano, wrestler to byl dobrý, jenže Krupy v sobě jakoby stále ještě nosil zbytky nenávisti, které k Mallorymu choval ještě jako démonický vůdce Tainted Legion. A nebo to možná bylo i proto, že ten, kdo si dříve říkal DM Bukva, byl i přesto, že o tom moc nemluvil, pořád vícekrát šampionem, než on sám...vyrazil na Malloryho, ale potkal se jen s back elbow smashem. Mallory získal poměrně zadarmo dobrou pozici, a hodlal jí využít. Jeden, druhý, třetí jab...pak corner irish whip, který pořádně otřásl celou konstrukcí ringu. Mallory se rozběhl s úmyslem provést corner splash, jenže Krupy ho zastavil kopnutím do brady. Highlander se vyšvihl na prostřední lano a skočil na Malloryho, ovšem byl chycen do scoop liftu. Mallory si svého soupeře nadhodil až na rameno, ale tady už zase byl úspěšnější Krupy, který se dokázal svézt dolů a zasáhnout s inverted DDT. Pin...přerušeno Chosen Oneem. To samozřejmě vyprovokovalo rozhodčího Howera k zakročení, což však byl Oneův cíl. Záměrně se Mister Twister s Howerem ještě pár chvil hádal, tak totiž dostal JUDr.Mattitude prostor k ráně judgehammerem do hlavy Krupyho, a poté i Malloryho. Mallory dostal naplno a svalil se jak dlouhý, tak široký. Highlander na tom byl o něco lépe, ale an on nemohl nic dělat s tím, že ho JUDr dotáhl až k lanům, a když se Hower otočil, tagnul se.

„Tak tohle bylo po čertech chytré...ale taky po čertech neregulérní.“, rozhořčeně konstatoval Brian Nelson.

Soudce vyhodil Krupyho z ringu, kde zpoza bariéry vykoukl Havlajs s židlí v ruce. Napřáhl se, ale když mě udělat rozhodující krok, přišlápl si tkaničku a žuchl obličejem přímo na židli, kterou mezitím upustil.
V ringu držel Mattitude Malloryho v pozici na svůj finisher The Final Decree. A pak nastal totální chaos. Z prostor v hledišti se přihnali Alterovci a překvapeného soudce napadli. JUDr pustil Malloryho, který se svezl na canvas, a velmi zkušeně odrazil nástup Shanea Altera spinning MattBusterem. Jenže když se postavil, už ho skolil Peter rolling clotheslinou. Mezitím se přihnali Zorlin s Heideggerem, ovšem Peter je odstavil ve velkém stylu. Naprosto bez varování skočil neskutečný over-the-rope suicide dive a skolil tak maskovaného Australana a holohlavého Němce na jednu hromadu. Zasáhnout chtěl Chosen One, ale toho stáhl z apronu za nohu Krupy a irish whipem ho poslal do schůdků, které se nárazem rozletěly. Mattitude se zvedl na nohy, zakolísal, ale nakonec rovnováhu získal. Rozhlédl se kolem sebe, a viděl, že má příležitost. Obrátil se k stále ještě ne zcela zotavivšímu se Mallorymu – a najednou crack! Dealmaster. Ničivý legline lariat zasáhl soudce přímo do čelisti a odrovnal ho. Riggins se hořce pousmál a nohou do padlého soudce strčil. Pak ho zezadu napadl Heidegger a vyhodil ho z ringu.
Krupy zápolil s Chosen Oneem, Heidegger byl pod nátlakem Rigginse, Alteři si vyměnovali rány se Zorlinem a Havlajsem. A v ringu Mike Mallory konečně přišel k sobě. Instinkty lovce se v něm hned probudily a byť ještě neviděl úplně ostře, a byl omámený, nedělalo mu nejmenší problémy vyzvednout vyřízeného Mattitudea na svá ramena. Worship to Anarchy. A následný pin byl jistým three-countem.

„Zde je váš vítěz....Mikeeee Maaallooooryyyyy!!!“

Nedalo se však říct, že by Martymu Gibsonovi někdo věnoval pozornost. Vřava okolo ringu se rozptýlila, Riggins hodil Heideggera mezi diváky, Alteři a Havlajs se Zorlinem dospěli až na entrance stage...a show tak skončila vlastně velmi podobně, jako začala. Další bitvou jedné velké války, která ani zdaleka nespěla ke svému konci...

----------------------------
A s těmito událostmi končí show číslo 81. Doufáme, že se vám líbila, dovolím si ale využít tohoto momentu, abych vás připravil na hype show číslo 100. Pravda, je daleko, ale věci, které se na ní odehrají by měly být nejen lahodou pro oko čtenáře, ale i test pro nás, pro writery a naše schopnosti...no, asi jsem toho už napsal moc, takže nashledanou příště a možná už v plné síle.
----------------------------
Na show pracovali:

Israha: Israha promo, Opening, ME

Mattitude: Contract signing, McStreez vs. Paci vs. Jacobs vs. Heidegger, Joe Bradley vs Trasher vs Magnum vs Peter Alter

R. Sionis: Ergo/Hammer pre-show segment, Martz vs. Motna vs. Zorlin vs. Shane Alter, Stevens promo
R. Sionis
R. Sionis
Still tha motherfuckin´STK
Still tha motherfuckin´STK

Poeet p?íspivku : 237
Registration date : 26. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  R. Sionis Sat Dec 06, 2008 1:53 pm

Ale no tak, žádné komentáře?
R. Sionis
R. Sionis
Still tha motherfuckin´STK
Still tha motherfuckin´STK

Poeet p?íspivku : 237
Registration date : 26. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  MadWarrior Sat Dec 06, 2008 2:21 pm

tak jo, ja to okomentuju teda po dlouhy dobe Laughing

uvodni promo pekny, ja osobne jsem rad ze BBC bude zpet, pokud tedy bude, rozhodne to nebude to stejny, o to lepsi ... ty dve podivinsky postavy se k sobe proste hodej

cela show se odehravala ve znameni turnaje o Tag Team titles, dobrej napad, jen me tak napada, ze spis takovejhle velkej turnaj, co se tyka mnozstvi ucastnenejch mel bejt o n.1 contendera spis nez o Tag Team tituly, logicky vic wrestleru by melo mit zajem o hlavni titul nez o Tag Team ... tim ale nechci rict, ze ten o n.1 contendera byl spatnej ... to je jen mala vytka, jinak dobry, ja mam tyhle turnaje rad

Steve Stevensovo promo me teda zrovna dvakrat nenadchlo a neni to proto, ze by bylo spatny ... spis ze je to dalsi egomaniackej heel, kterejch uz je v CZSK dost, no ale co se da delat ... proste dalsi konkurence Laughing

ja uz sem rikal, feud Crowaxe a Israhy me zacal bavit, bude to hlavne Israhou, ja mam tyhlety psycho charaktery rad, jen bych uvital jeste vic psychopatickyho Israhu, ale myslim ze se casem dockam ... hodne bude pro budouci charakter Ise asi taky zalezet na tom, kdo ten feud nakonec vyhraje ... to ze z toho novinar nejspis nejak vyklouzne, je pro me nanejvis pravdepodobny

contract signing - no ja si nemuzu pomoct, ale to co delalo ten segment zajimavym bylo prohloubeni rysujiciho feudu Krupy vs Mallory, ktery jeste pokracovalo v ME ... pro me proste "zatim" Hajinek neni ME material, me ta postava proste nebavi, normalni pankac no, ale to je vase vec a vase duvody, proc ste vybrali jeho ... v konkurenci dobrejch feudu jako Maxwell vs Leo, Is vs Crowax a dalsich, je to paradoxne ten nejmin zajimavej, i kdyz jde o hlavni titul

takze to shrnu, dobra show
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Motna Sat Dec 06, 2008 4:32 pm

Tak ty Four Corners Matche se mi taky líbí a proma byli jako vždy dobrý. Nejvíc se mi líbilo promo Israhy.
Motna
Motna
Mr. Fine
Mr. Fine

Poeet p?íspivku : 464
Age : 31
Localisation : Varnsdorf
Registration date : 05. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Hajinek Sat Dec 06, 2008 7:44 pm

tak show byla skvela jako vzdy je to krasny cteni libi se mi jak uz jsou vsichni teda skoro vsichni hlavama v PPV....jen bych writerum pripomel ze Sagat je legenda thaiskeho boxu alias Muay Thai a ne kickbocu...dekuji za pochopeni Smile
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Israha Sat Dec 06, 2008 7:58 pm

Hajinek napsal:tak show byla skvela jako vzdy je to krasny cteni libi se mi jak uz jsou vsichni teda skoro vsichni hlavama v PPV....jen bych writerum pripomel ze Sagat je legenda thaiskeho boxu alias Muay Thai a ne kickbocu...dekuji za pochopeni Smile

Nechci tady dělat R.Sionisovi tiskového mluvčího, ale zrovna tady bych vsadil na to, že to není omyl, ale záměrný prvek. Vem si to - Stevens je ignorant, vlastně ho nikdy Sagatova kariéra nezajímala. Tak to prostě spletl...
A když ne, tak to tak přesto ber Laughing
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Crowax Sat Dec 06, 2008 9:22 pm

Takze jenom tak v kratkosti z nedostatku casu... Co se znovuspojeni Erga a Hammera do BBC tyce,ja bych to nedelal..Nelibi se mi reinkarnace stables,alianci ci TT - to pote ztrati takovou tu jedinecnost,jakou to melo v tom prvni momentu (viz DX)..Tady by to sice mohlo dopadnout o nekolik trid lepe to,ale podle me by spolu mohli znovu vest feud a jeden z nich by se mel turnout na face... Ted k tomu byla dobra prilezitost,kdyz byl Vic mimo,tak se Hammer mohl prohlasit za lepsiho,mohl tam byt nejaky trash talking smerem k Ergovi a nasledne by ho Ergo po navratu pripravil o vitezstvi v nejakem dulezitem zapase,coz by z nej face udelalo docela snadno... No a ten feud Hammera a Erga,tentokrat v opacnych rolich, by ani nemusel byt o hlavni titul,protoze to tito dva se svymi RP schopnostmi a postavami k uspesnemu feudu ani zdaleka nepotrebuji...

Co se dalsiho deni tyce,tak Israhovo promo opet vyborne - nekdy se az divim,kde k tem slovnim spojenim chodi Laughing no a odvadi velmi doboru praci s nasim feudem..

Mattitude zda se mi v posledni dobe prochazi jakousi zapasovou krizi - prohral snad uz trikrat nebo ctyrikrat v rade.. Od Chosen Beings jsem cekal,ze bude panu soudci za zadkem pomahat pri zisku hlavniho titulu, coz se zatim nekona a zda se,ze jeste nejaky cas konat nebude,coz si myslim je docela skoda.. Hlavni champ,heel,vudce stable - to by mohla byt dobra kombinace na procisteni vod v ME..
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  FallenAngel Sun Dec 07, 2008 1:01 am

Já nevím, možná je to poprvé za dobu co je E-Fed, vlastně téměř určitě. Určitě je to poprvé, co ho musím přirovnat k WWE (anebo i TNA to je fuk celkem). Myslím tím, když to poprvé asi před měsícem začlo nasvědčovat tomu, že Hajinek bude další contender jsem zajásal, znělo to dobře. Ale booking toho měsíce to celé zazdil a nebál bych se ho proto nazvat příšerným. Myslel jsem, že Hajinek trochu zvážní, myslel jsem, že tady není místo pro papírového šampiona, že ať už dostane belt kdokoli, bude ho reprezentovat tak nějak správně, ať už je heel nebo face, ale bohužel jsem se mýlil.
Tenhle týden se mihne v nějakém krátkém podepisování kontraktu, na jehož konci stejně dostane na hubu, ještě k tomu se tam nesmyslně objevěj ještě Mallory s Krupym, ikdyž to nemá žádný efekt, protože obsazení ME na PPV se stejně nijak nezmění.
Minulý týden prohraje v TT matchi, který hned na první pohled nápadně člověka přivádí k myšlenkám, že se Hajinka stejně vůbec netýkal a sloužil jen k Israhově výstupu po zápase. Po skončení střihne promo, které stejně slouží jenom k tomu, aby si tam Maxwell odkecal svoje a získal svoji každotýdenní dávku popu.
Předtím vyhrál celý turnaj takovým stylem, že ani jeden zápas nevyhrál čistě.

Pak mu Maxwell zakáže mít tam ty svoje punkáče (nevím jestli to znamená zákaz punkáčů nebo zákaz jakýchkoliv interferencí), takže buď vyhraje pomocí nějakého Mattitudea nebo někoho takového, nebo vyhraje čistě, což vzhledem k dění v posledních týdnech až měsících zní dost absurdně, nebo vyhraje Venom.
Nevím, nemyslím si, že Hajinek vyhraje titul hned napoprvé, možná až na příštím PPV, ale bez ohledu na to kdy vyhraje (jakože jednou to asi bude, pokud se do toho dění v ME nepřimotá někdo další), tak spokojený asi nebudu. Tyhle zbabělé heely nesnáším a představa Hajinka s titulem na remni, schovaného za Mattitudem a svoji hordou punkáčů ve mě vyvolává pocit, že dalších pár měsíců Venomova reignu by snad bylo lepší alternativou...
Prostě lidi jako Ergo nebo Israha tady během svých title reignů nasadili laťku pro heel šampiony hrozně vysoko a pokud Hajinek vyhraje ttiul s tímhle gimmickem, tak bude hluboko hluboko v jejich stínu. Nechám se překvapit, nechci to předem odsuzovat, ale musím říct, že možná jsem jediný, ale booking situace v ME od posledního PPV mě hluboce zklamal.
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Krupy Sun Dec 07, 2008 1:31 am

Ja asi pojdem proti prudu.

Sposob akym Hajinek ziskal titleshot bol vyborny,taketo opportunisticke tahy mam rad....odvtedy ten booking klesol,to Fallen vyjadril dobre.Pre mna by bolo najlepsie ak by Venom porazil Hajinka na PPV,a ich feud uz nepokracoval...pretoze to chce uplne nieco ine.Nielen championa ale aj challengera.....titul by sa kludne mohol preniest do feudu Mattituda s Rigginsom,to by bolo fajn.....alebo ho mohol dostat Hammer pri minulom PPV,a hned by sme mali novych face contenderov....lebo mi to pride ohrane,stale nicenie heelov v podani Venoma....ale zase Hajinek s titulom by tiez nebol dobry,v tomto sa priklanam na stranu Fallena s Madom.

A chyba mi nejaky feud troch-styroch ludi o hlavny titul....lebo Venom s titulom je fakt nuda,a mam pocit ze Hajinek by nebol o nic lepsi....ale mozno tuzim po zmene titulu,predsa sa mi Hajinek zda ako mensie zlo-obrazne povedane...
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Texas_Venom Sun Dec 07, 2008 3:19 am

Jsem rád, že někdo jako Crowax mi dal nepřímo za pravdu a vidí to stejně. Určitě by feud s někym z Chosen Begins (Soudce, The Chosen One) byl zajímavější. Když už jste mojí postavě udělali takový pěkný a dlouhý šampionování, tak prohrát s Hajinkem po zbití bandou punkerů nebo koho je minimálně pochybný, ale proti gustu.... Laughing
Nevim, co konkrétně já mám dělat, aby můj title reign byl pro vás alespoň trochu zajímavej. Podle mýho je to tim, že to mám dlouho. Na druhou stranu, aby se šampion měnil po 1-2 PPV by se zase nelíbilo mně. A když se nad tim všim zamyslim celkově, tak např. Venom, Krupy vs. BBC byl v mejch očích nenaplněnej potenciál, feudy s Ergem, Hammerem byly vynikající a to i za nemalýho přispění mojí postavy. To, že situace v ME je teď taková jaká je prostě neni moje vina a ani mojí postavy. Aspoň tak to vidim já. Taky jsem si přál, aby třeba místo turnaje byl nějakej Fatal 4 Way nebo 6-man Challenge (Elimination Chamber, HIAC nebo něco takovýho v podobnym smyslu...) lidi na to jsou - Krupy, Riggins, Soudce, Hammer, Chosen One... no a kdyby do toho zasáhnul Ergo na PPV... místo toho feudim s Hajinkem a čtu jak to nikoho nebaví a odnáší to moje postava. Nemám sice teď žádný nápady, ale snad vymyslim nějaký promo Rolling Eyes
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  FallenAngel Sun Dec 07, 2008 12:03 pm

Jasně, že to není tvoje vina. Jak už jsem jednou řekl, tak v mých očích byl booking posledního měsíce, ne-li dvou v ME dost pochybný a tvoji postavě to holt uškodilo. Dneska už málokoho baví face, který stereotypně ničí všechny heely a poslední dobou zkrátka chybělo nějaké vytrhnutí z tohohle stereotypu. Ale jak jsem řekl, myslím, že teď na PPV vyhrjae Venom a potom budou mít writeři celý další měsíc na to ,aby se pár věcí změnilo a Venom moh na příštím PPV poklidně titul odevzdat, vůbec by mi nevadil už zmíněný 4-6 Way, ve kterém by Hajinek konečně vyhrál čistě a bez podvodu, na to by se hodil třeba Steel Cage match.
Ale nejvíc mě znepokojuje Hajinkův přechod do Chosen Beings...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Krupy Sun Dec 07, 2008 1:30 pm

FallenAngel napsal:Jasně, že to není tvoje vina. Jak už jsem jednou řekl, tak v mých očích byl booking posledního měsíce, ne-li dvou v ME dost pochybný a tvoji postavě to holt uškodilo. Dneska už málokoho baví face, který stereotypně ničí všechny heely a poslední dobou zkrátka chybělo nějaké vytrhnutí z tohohle stereotypu. Ale jak jsem řekl, myslím, že teď na PPV vyhrjae Venom a potom budou mít writeři celý další měsíc na to ,aby se pár věcí změnilo a Venom moh na příštím PPV poklidně titul odevzdat, vůbec by mi nevadil už zmíněný 4-6 Way, ve kterém by Hajinek konečně vyhrál čistě a bez podvodu, na to by se hodil třeba Steel Cage match.
Ale nejvíc mě znepokojuje Hajinkův přechod do Chosen Beings...

Urcite nie.....a ten Hajinek v Leonardovej stable? Mam na to podobny nazor ako kolega....ak by ziskal titul,lahko by to mohlo sklznut k takej situacii,ktoru teraz preziva Sting v MEM...ze je hlavny champion a Angle ho totalne zatienuje....tak v CHB by to bolo asi podobne,Mattitude by to stale viedol....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Israha Sun Dec 07, 2008 1:34 pm

Asi bych k téhle diskusi také měl říci svoje...
Takže - nepřicházím se zde vymlouvat za poněkud odfláknutý booking posledních pár shows, to je prostě chyba a kritiku za to musím nést, nic proti tomu.
Na druhou stranu - upřímně už mě unavuje, jak tady řada lidí v jednom kuse předhazuje dle jejich mínění lepší contendery, a opakuje to po každé show. Opravdu si myslíte, že Hajinek dostal push jen tak pro srandu králíkům? Vůbec ne, jeho minulost v e-fedu sice není tak zvučná, jako u jiných postav, ale přesto svou váhu má...nu dobrá, někomu se může zdát, že není připraven. Jenže když jsme u toho předhazování lepších contenderů - dochází vám třeba taky případné možnosti, že tito wrestleři jsou zapleteni do storylines, které jsou ještě větší než případný feud o titul? U některých se to tak nemusí jevit (a to je záměr), ale třeba u Rigginse je to vyloženě markantní. A vracet titul do rukou předešlých champů - to byste asi také remcali.
No, jinak...vedete tady různé teorie, nejste si jistí, co se bude dít, vše je nejasné. Tohle ale byl můj cíl - nestavět storylines lineárně jako domino, ale spíš jako puzzle, tedy kompletovat celek z více různých stran. Je vidět, že tohle se daří...
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  MadWarrior Sun Dec 07, 2008 1:43 pm

Israha napsal:Asi bych k téhle diskusi také měl říci svoje...
Takže - nepřicházím se zde vymlouvat za poněkud odfláknutý booking posledních pár shows, to je prostě chyba a kritiku za to musím nést, nic proti tomu.
Na druhou stranu - upřímně už mě unavuje, jak tady řada lidí v jednom kuse předhazuje dle jejich mínění lepší contendery, a opakuje to po každé show. Opravdu si myslíte, že Hajinek dostal push jen tak pro srandu králíkům? Vůbec ne, jeho minulost v e-fedu sice není tak zvučná, jako u jiných postav, ale přesto svou váhu má...nu dobrá, někomu se může zdát, že není připraven. Jenže když jsme u toho předhazování lepších contenderů - dochází vám třeba taky případné možnosti, že tito wrestleři jsou zapleteni do storylines, které jsou ještě větší než případný feud o titul? U některých se to tak nemusí jevit (a to je záměr), ale třeba u Rigginse je to vyloženě markantní. A vracet titul do rukou předešlých champů - to byste asi také remcali.
No, jinak...vedete tady různé teorie, nejste si jistí, co se bude dít, vše je nejasné. Tohle ale byl můj cíl - nestavět storylines lineárně jako domino, ale spíš jako puzzle, tedy kompletovat celek z více různých stran. Je vidět, že tohle se daří...

myslim, ze to je prave ten problem ... mimo hlavni titul, se toho v E-Fedu deje hodne, clovek nevi co bude dal a jaky budou zvraty, pekny storyline okolo Rigginse, Israhy a Crowaxe, Chosen Begins atd. ... to ale vubec neni dlouhodobe pripad deni okolo titulu, marne hledam v pameti, kdy me v title picture neco opravdu prekvapilo

a kdyz je tam tedko Hajinek, je to o to predvidatelnejsi ... prosim, kdyz tam bylo BBC, mohli sme kritizovat jejich dominanci, ale aspon se neco delo, momentalne se nedeje "skoro nic" ... pisu to do uvozovek, protoze samozdrejme, ze se ten feud dal vyviji, ale pro me osobne a evidentne pro vetsinu lidi je to deni naprosto nezajimavy ... proc o titul nebojuje vic lidi? proc se tam nedejou nejaky zvraty? podrazy, faceturny, hellturny? nic se nedeje ... tot muj nazor, mozna jsem moc narocnej, ale title picture by melo obsahovat hlavne to nejlepsi, ne ten zbytek
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Krupy Sun Dec 07, 2008 1:56 pm

Izzy: Hajinek na titul momentum ma,ved vo feude porazil Krupyho atd....len by mu bolo trochu obkresat charakter,tych punkacov poslat do riti a vytrhnut od CHB...aby bol taky "heel on his own" ....a mohol by mat kludne aj nadalej tie "Edge" prvky.....proste champion musi byt vyrazna osobnost,ci uz v pozitivnom alebo negativnom slova zmysle....

Ano,ja osobne mam radsej zbabelych heelov ako Hajinek nez dominantnych ako Ergo ale v globale hodnotim Victorov titlereign ako velmi dobry...

A mrzi ma ze o chvilu je PPV,a moja postava neucinkuje v ziadnom feude......cize bud na PPV nebude,alebo skonci v nejakom zapase bez build-upu....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Israha Sun Dec 07, 2008 3:01 pm

Krupy: Náznaky jsou a do PPV zbývají 4 shows, takže obavy snad mít nemusíš.

K věcem okolo Hajinka - já bych se tady neměl moc rozkecávat, nebo se přeřeknu a všechno vyspoileruji, ale přes všechny ty pádné připomínky a kdesi cosi...Hajinek má mít roli underdoga a k tomu celá ta jeho "nedospělost a nepřipravenost" sedí, alespoň tedy nám writerům.
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Krupy Sun Dec 07, 2008 3:08 pm

Israha napsal:Krupy: Náznaky jsou a do PPV zbývají 4 shows, takže obavy snad mít nemusíš.

K věcem okolo Hajinka - já bych se tady neměl moc rozkecávat, nebo se přeřeknu a všechno vyspoileruji, ale přes všechny ty pádné připomínky a kdesi cosi...Hajinek má mít roli underdoga a k tomu celá ta jeho "nedospělost a nepřipravenost" sedí, alespoň tedy nám writerům.

Underdog je tusim druh face wrestlera,cize neviem ci to sedi k Hajinkovi.....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  MadWarrior Sun Dec 07, 2008 3:15 pm

Israha napsal:Krupy: Náznaky jsou a do PPV zbývají 4 shows, takže obavy snad mít nemusíš.

K věcem okolo Hajinka - já bych se tady neměl moc rozkecávat, nebo se přeřeknu a všechno vyspoileruji, ale přes všechny ty pádné připomínky a kdesi cosi...Hajinek má mít roli underdoga a k tomu celá ta jeho "nedospělost a nepřipravenost" sedí, alespoň tedy nám writerům.

vam to sedi, me moc ne ... je neverohodnej a jak zminil Krupy, tak kdyz uz nekde cpou nahoru underdoga, tak spis ve face pozici, pac to ma urcite duvody, jakoze americani radi fandej loserum, ale tady sme v cechach a Hajinek je heel, takze efekt veskerej zadnej, krome toho, ze proste Hajinek bude v ME ... a kdyz to ctenari kritizujou tak se to asi nepovedlo, skoda ze nepise vic lidi, vsichni co to ctou, pac bych rad vedel i jejich nazory, kazdopadne kdyz se to nelibi ctenarum, mela by to bejt berna mince, pro koho se to pise?
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  FallenAngel Sun Dec 07, 2008 3:44 pm

Já měl za to, že PPV už je příští neděli ne bo dokonce tuto, tak to jsem trochu zmatený teď.
Vlastně když se na to teď tak podívám, když jsem nad tím tak pouvažoval, tak mě na Hajinkovi nakonec vadí jenom dvě věci. Jedna míň - neschopnost vyhrát sebejednodušší zápas se sebelehčím soupeřem čistě (co dělá člověk, co dobré dva měsíce nevyhrál zápas bez podvodu krůček od titulu?). Ale ta druhá ta mě hrozně pije krev a to je to jeho spolčení s Chosen Beings. Nechcu tady opakovat co napsal Krupy a tak jen napíšu, že naprosto 100% souhlasím s každým slovem co napsal ve svém předposledním příspěvku v tomhle tématu. Jestli má vyhrát titul a pak hrát třetí housle Leonardovi a Soudci, tak to bych raději nechal titul Venomovi.
Ale suma sumárum s Hajinkem jako contenderem jsem spokojený, takže mám výhrady spíš jenom k bookingu, abychom si rozuměli...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Texas_Venom Sun Dec 07, 2008 4:04 pm

Israha napsal:Asi bych k téhle diskusi také měl říci svoje...
Takže - nepřicházím se zde vymlouvat za poněkud odfláknutý booking posledních pár shows, to je prostě chyba a kritiku za to musím nést, nic proti tomu.
Na druhou stranu - upřímně už mě unavuje, jak tady řada lidí v jednom kuse předhazuje dle jejich mínění lepší contendery, a opakuje to po každé show. Opravdu si myslíte, že Hajinek dostal push jen tak pro srandu králíkům? Vůbec ne, jeho minulost v e-fedu sice není tak zvučná, jako u jiných postav, ale přesto svou váhu má...nu dobrá, někomu se může zdát, že není připraven. Jenže když jsme u toho předhazování lepších contenderů - dochází vám třeba taky případné možnosti, že tito wrestleři jsou zapleteni do storylines, které jsou ještě větší než případný feud o titul? U některých se to tak nemusí jevit (a to je záměr), ale třeba u Rigginse je to vyloženě markantní. A vracet titul do rukou předešlých champů - to byste asi také remcali.
No, jinak...vedete tady různé teorie, nejste si jistí, co se bude dít, vše je nejasné. Tohle ale byl můj cíl - nestavět storylines lineárně jako domino, ale spíš jako puzzle, tedy kompletovat celek z více různých stran. Je vidět, že tohle se daří...

Tak samozřejmě, že nevíme co máte za lubem nebo co se bude dít. to je logický, takže pracuju s těma informacema co mám. Ale pokud se konal turnaj, tak místo turnaje se mohl udělat rovnou nějaký brawl. A přece jenom titul by měl bejt hlavní část a hlavní tahák všeho. To tady bohužel neplatí. Třeba Riggins kterej má feud s JUDrem tak to mohlo bejt prošperkovaný v rámci 6 pack challenge a když by se to promíchalo s dalšíma feudama, jako je třeba rivalita Venom vs. Krupy, do toho Hajinek a pak třeba by tam byl ještě Hammer nebo někdo neutrální, tak o zábavu je postaráno. Chci jen říct, že ty feudy co jsou teď mimo se dle mýho daly lehce vtáhnout a zatáhnout do feudu o titul a to bez sebemenší újmy...
A abych byl upřímnej, tak taky mi jedna věc pije krev a to jsou feudy postav, který do e-fedu vůbec nepřispívaj. Jako příklad všech uvedu Steva Stevense. Majitel tý postavy má BAN na tenhle web, tak co tam sakra dělá a proč dostává takovej obrovskej prostor?
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Texas_Venom Sun Dec 07, 2008 4:14 pm

Když to shrnu... tak kvalita je pořád vynikající. To stejný zápasy. Horší to je ale opravdu s tim bookingem. Neberte to jako buzerování, ale jako konstruktivní kritiku Wink
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 81 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 81

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru