CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Není cesty zpět

Goto down

Není cesty zpět Empty Není cesty zpět

Příspěvek  Crowax Mon Dec 22, 2008 8:45 pm

Od té chvíle,co jeho bezvládné a značně krví potřísněné tělo bylo dopraveno z interiéru Israhova sklepa až do nejbližší úrazové nemocnice už uplynulo několik hodin,ale Crowax si nic z toho nepamatoval.Poslední věcí kterou si druhý den ráno po probuzeni matně vybavil, byl obraz Israhy padajícího skrz stůl a Tarnowskiho prchajícího pryč ze dveří sklepa Potom už nic, úplná tma a obrovská bolest hlavy.. Zbytek událostí mu druhý den po probuzení podrobně a dychtivě převyprávěl jeden z místních zaměstnanců nemocnice, který byl čirou náhodou přítomen PPV osobně a podílel se i na Crowaxově převozu do nemocnice..

Trvalo to zhruba dva dny než se Crowax konečně mohl postavit projít se po areálu nemocnice,kde během své kariéry v CZSK strávil nespočet bezesných nocí a promrhaných dnů..Tahle nemocnice mu však byla obvzláště povědomá..

"Á ano,strávil jsem tu několik dnů po tom nechvalně známém střetu s Mattitudem u jeho kanceláře před několika měsíci.." pomyslel si v duchu Crowax..Teď už mu dávaly smysl i ty neustálé úsměvy a poznámky o starém známém ze strany sestřičky, která se o něj starala.."Byla to ta samá, která se tu o mě starala i minule"

Druhý den k večeru se za Crowaxem přišel podívat i Patrick Tarnowski, který stěží dokázal uniknout z prostorů CZSK arény.. "Ten maniak se mě pokoušel honit i po konci vašeho zápasu Crowaxi.Nebýt toho,že jsem měl poblíž zaparkované auto,dostal by mě a byl bych v tom sklepě zavřený znova a to by byla moje smrt.Což mě přivádí k tomu,proč tu vlastně jsem.Z počátku jsem chtěl udělat správnou věc a upozornit na to,čeho se ten maniak v masce v minulosti dopustil.Ale trochu se to zvrtlo... Trochu nebyl ten výraz, který by zrovna vystihoval danou situaci,pomyslel si Crowax.. a potom,co se mnou ten magor dělal v tom sklepě jsem se rozhodl toho nechat..Nemá to cenu a já si svého života cením dost na to,abych ho obětoval kvůli někomu jako Israha..A pokud jsi Crowaxi chytrý,uděláš to samé..Po světě je dost wrestlingových organizací,které by o tvoje služby měly zájem a jsou za smlouvu s tebou ochotny nabídnout kontrakt, který tě do budoucna finančně dostatečně zabezpečí.. Tohle už totiž není hra,jde ti o tvoje zdraví..Ač jsme spolu moc dobře nevycházeli,máme spolu něco společného a já bych nechtěl vidět,jak zbytek svého života strávíš v tom lepším případě jako mrzák na kolečkovém křesle...

Crowax pozorně naslouchal každému slovu,které vyšlo z úst Patricka Tarnowskiho a moudrý člověk by asi udělal to,co novinář řekl..Dávalo to smysl a bylo by to tím nejsnadnějším řešením..Ať už Crowaxova odpověd byla ovlivněna ještě doznívajícím otřesem mozku nebo byla rozhodnutím člověka,který to nemá v hlavě v pořádku..Tarnowski neoponoval,protože poznal Crowaxe za těch několik měsíců,co se znali,na tolik dobře,aby věděl, že co si vezme Crowax do hlavy,nikdo mu už nevymluví...

"Vím,že to myslíte dobře Tarnowski a máte asi pravdu..Já ale nemůžu odejít,ne teď,když jsem tak blízko uskutečnění svého cíle..Nejsem člověk, co by od rozdělané práce utekl v její polovině a pokud bych udělal tak jak mi radíte,nemohl bych se pak podívat Maxwellovi nebo mému bratrovi do očí a to je pocit,který by byl pro mě mnohem horší, než skončit na kolečkovém křesle..Přesto díky za radu a doufám,že se v budoucnu ještě někdy setkáme za příjemnějších okolnostích.." řekl Crowax a vztyčil směrem k Tarnowskimu svou pravici na podání rukou..

"No alespoň jsem to zkusil.." prohlásil trochu posmutněle Tarnowski a stiskl Crowaxovi ruku..

Tarnowski odešel a Crowaxe čekala další bezesná noc během níž přemýšlel nad tím,co dál..Ustoupit už tedy nemohl,ale věděl,že více takovýchto Hardcore střetů s Israhou už se mu také nechce podstoupit.. Crowax věděl,že pokud Israhu někdy porazí,bude to za jeho vlastních podmínek a třetího dne ráno už i věděl,jak jich dosáhne..

Třetího dne už mohl Crowax nemocnici se svolením lékařů na vlastní nebezpečí opustit a Saviour této možnosti využil... Před vchodem do nemocnice zahlédl známou tvář,která se k němu kvapem blížila..Byla to Kimberly Gardner a její štáb..

"Crowaxi,Crowaxi můžete na slovíčko ?" zeptala se Kim mile..

"Ale ano,proč ne.." prohodil Crowax

"Nejdříve se samozřejmě chci zeptat,jak jste na tom zdravotně..Doktor, který dnes volal Maxwellovi říkal,že už jste jakž takž v dobrém zdravotním stavu,ale být to na něm,ještě by si vás tu nechal den,dva na pozorování.. "

"Vím,co doktoři říkali Kim,ale já už jsem tu nemohl vydržet ani o minutu déle,musel jsem pryč..Zdravotně na tom nejsem ještě tak dobře,abych mohl zápasit,ale věřím,že zhruba za dva týdny budu do ringu moci znovu nastoupit.."

"To je určitě dobrá zprába pro naše fanoušky,že nebudete jakožto jeden z nejpopulárnějších členů rosteru mít delší pauzu... Teď bych se chtěla zeptat na situaci ohledně vás a Israhy..Je konec ?"

"Ne Kim,tohle rozhodně není konec..Já jsem totiž ještě ani nezačal..Tohle teprve bude ten pravý začátek..Dobře mě teď poslouchej Ztracená Duše.. Ten posledni zápas jsem byl morálním vítězem já..Tarnowski je pryč, vyfoukl jsem ti ho přesně z tvé tak opěvované nedobytné pevnosti,kam se podle všeho až na mě bojí vkročit lidská noha..A nebýt zásahu těch šašků z Chosen Beings, byl bych vítězem já..Znám tě už natolik dobře abych věděl,že takovýhle druh výhry ty nepřijmeš a já zase nepřijmu tenhle druh porážky..Takže vzhledem k tomu,že teď se hrálo podle tvých not je na čase,abych teď do ofenzívy přešel já..Na příštím PPV tě vyzívám a poslouchej dobře,co teď říkám..Vyzývám tě k zápasu,který já nemůžu prohrát a ty nemůžeš vyhrát..Protože z mých úst nikdy nevyjdou slova, která jsou potřeba k výhře v tom zápase...I QUIT

A s vědomím,že si možná podepsal rozsudek vlastní smrti, zanechal Crowax ohromené členy štábu za zády a odešel...
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru