CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-Fed - Show 64

+4
Crowax
MadWarrior
Krupy
Mattitude
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Mattitude Mon Jun 16, 2008 9:10 pm

CZSK E-Fed - Show 64 Efedlogowd6


Část 1.

Spektakulární přehlídka ohňostrojů zaútočí na zrak a sluch diváků nejen v aréně, ale i u televizních obrazovek. Je okamžitě znát, že CZSK E-Fed je po týdenní přestávce zpět, a s ním opět čerstvá dávka kvalitního wrestlingu a vygradovaných sporů mezi jednotlivými superstars.
"Dámy a pánové, přeji vám dobrý večer. Jmenuji se Jimmy Freak a tenhleten vedle mě je milovník technického wrestlingu, Brian Nelson."
"Nech toho, Jimmy. Vítáme vás u CZSK E-Fed show číslo 64. Máme týden po tom, co se konalo PPV Kingdom Come, a tak mnozí z vás jistě čekají, jaký dopad budou mít události, které byly jeho součástí."
"Přesně tak. Kromě jiného byli korunování i tři noví šampioni. CZSK Tag Team tituly si odnesla krvavá dvojice Brotherhood of Gore, a Crowax byl nucen přepustit svůj Intercity belt největšímu muži CZSK rosteru - Gary the Gargantuanovi."
"A tos ještě nezmínil to nejdůležitější, konkrétně tedy vítězství Bridges Burnin' Company nad Krupym a Texas Venomem, Jimmy."
"No, to zřejmě Ergovi a Hammerovi pozvedlo sebevědomí. Můžeme se těšit na jejich další exces, to je jisté..."
"A aby toho nebylo málo, v ringu dnes uvidíme celou Porotu soudce Mattitudea, kterak změří síly s Ari Rigginsem a Alter Twins v 4 on 3 handicap matchi. Kromě toho se v ringu 1 on 1 poprvé potkají Roukys a Painkiller..."
"Krucinál, kdo zase vyrušuje?"
"To je Leonardova theme, Briane."
Jimmy Freak má pravdu. Vytáhlý Leonardo Chazabriel už si to ležérním krokém rázuje směrem k ringu, mikrofon v ruce dává tušit, že má něco, co by chtěl světu sdělit.
Diváci tohoto chlapíka kvůli jeho provokativnímu chování nemají v lásce, bučí na něj...ale pro něj jsou negativní reakce něco jako droga. Ještě je schválně podpoří tím, že si vytáhne z kapsy jablko, vyleští ho cípem saka a nenuceně se do něj zakousne.
"To se tady dneska přišel navečeřet, nebo co?", ptá se řečnicky Freak.
Leonardo důkladně rozkouše své sousto, teprve až má prázdná ústa, pozvedne k nim mikrofon: "Dobrý den. Rád bych vám představil vašeho nového CZSK Intercity šampiona...největšího muže CZSK rosteru, The Mountain of a Man...Gary the Gargantuana!"
Obrova entrance se za rázného zvuku Rammstein odehraje dle obvyklého schématu, s jednou drobnou změnou. V pravé ruce Gary drží nad hlavou svůj čerstvě nabytý Intercity title belt.
"Je na něj impozantní pohled, není-liž pravda, Briane?"
"To je, Jimmy, ale pořád nezapomínejme na to, že titul mu prakticky vyhrál Israha..."
Gary stane vprostřed ringu a zvedne nad hlavu svůj title belt. Diváci mu odpovídají heatem, ovšem jemu to, stejně jako jeho mentorovi Leonardovi, nikterak nevadí.
Leonardo převezme od Garyho opasek a na oplátku obrovi podá mikrofon.
"Řekni jim, co si myslíš, Gary."
Gargantuan si ani neláme hlavu s tím, že diváci hučí, silným hlasem je poměrně snadno překřičí: "Dřív sem zkoušel bejt velkej hodnej dobrák, ale s tim dneska člověk dojde leda tak do řiti. Děkuju tady Leovi-", a plácne Leonarda do zad, což má subtilní chlapík zjevné problémy ustát "-že mi votevřel vočiska a ukázal mi cestu k úspěchu. Nebýt jeho, nejsem Intersíty šampem, nebýt jeho, možná už ani nejsem v CZSK..."
Náhle Garyho řeč přeruší plíživé tóny theme jiného monstra. "Lost Soul" Israha na sobě ani nemá svůj obvyklý plášť, je oděn pouze ve své ring attire, a na něj nezvykle rychlým a neklidným krokem směřuje do ringu. Odstrčí překvapeného Leonarda a stoupne si před Garyho. Oba giganti se vzájemně dívají do očí, ani jeden z nich neustoupí byť o jeden krůček.
Israha: "Ne tenhleten hnisající bolák plný zbabělosti je ten, kdo ti dopomohl k titulu, ty tlustá nicko. Mně můžeš děkovat za to, že tady dnes můžeš stát a mávat tímhle kusem bezcenného kovu. Jen fakt, že jsem nechtěl dostat titul, ale Crowaxe, ti zachránil kůži..."
"Israho!", ozve se od entrance stage. Crowax, rovněž vyzbrojen mikrofonem, vyrazí rovněž směr ring. "Třeba se taky jen vymlouváš. Třeba se bojíš toho, že Gargantuan je větší a silnější než ty, proto jsi mu k vítězství pomohl. Protože kdesi v koutku své zvrácené mysli víš, že bys ho porazit nedokázal."
Israha: "Nepokoušej své štěstí, človíčku! Zničím tě za to, cos dovolil, aby uniklo do světa, ale ještě předtím ti připravím takové utrpení, že budeš škemrat o to, ať už to konečně ukončím!"
Crowax: "Ale nepovídej? Tohle už jsi říkal tolikrát a kolik z těch, cos jim vyhrožoval, je skutečně mrtvých, co?"
Gary: "Do prdele, držte huby voba dva! Co mi sem vůbec lezete, když nemáte nárok na můj Intersíty titul, co?!"
"Ale já na něj nárok mám, obře!", zazní přes silný zvuk motoru. Zraky se otočí směrem k Jedovaté Kobře, který v sedle svého harleje přijíždí do centra dění. Nohu má stále ovázanou silnou vrstvou obvazu, jako nějakou mlčenlivou upomínku na mučení, které mu připravil Chosen One.
"Já jsem ten, kdo zvítězil v Make Us Better Tournamentu. Takže já mám nyní šanci vyzvat tě na zápas o Intercity title, Gary. A to je přesně to, co teď chci udělat!"
"Tse, to je úroveň, Užovko. Jak může jednonohej kripl jako ty zápasit o IC titul, to mi vysvětli...a vy držte huby, když mluvím, není slyšet vlastního slova."
Nyní už je v aréně, po několika sekundách i v ringu, i Chosen One. Udělá si teatrálním gestem rukama prostor mezi Crowaxem a Israhou, kteří stojí čelem k sobě a napětí mezi nimi eskaluje, a předstoupí před Kobru. "Užovko. Možná jsi vyhrál, ale s tvým title shotem mám jeden problém. Než ho totiž stihneš využít, zlámu ti nohu a nebudeš moct ani se pohnout. A title shot zabavím pro sebe, protože já jsem Vyvolený a jediný, kdo na něj má nárok."
Vloží se do toho Gary: "Klidně voba naráz, rozmašíruju vás na maděru jednoho jak druhýho!"
Z hlediště najednou vyběhne do ringside prostoru WidowMaker, Vklouzne do ringu a stoupne před Garyho: "Nejprve budeš muset projít přeze mě, ty bečko sádla."
Leonardo už nějakou dobu jen tak stál a konsternovaně sledoval chaos kolem sebe. Nyní už mu ale došla trpělivost: "Džentlmeni! Džentlmeni! Já myslím, že tahle diskuse je u konce!"
Všech šest zúčastněných se na něj otočilo. Leonardo si zase kousl do jablka, důkladně rozžvýkal, až pak promluvil znova: "Máme tady šest wrestlerů - to jste vy, máme tady povolanou osobu - to jsem já...takže ať sem okamžitě dojde ještě rozhodčí, a můžeme odstartovat zápas. CZSK IC Champ Gary the Gargantuan, Israha a Chosen One vs WidowMaker, Crowax a Jedovatá Kobra. Nechte znít zvonec!"


Gary the Gargantuan/Israha/The Chosen One vs WidowMaker/Crowax/Jedovatá Kobra



Leonardo se moudře uklidil z ringu, protože tam to v momentě, kdy zápas začal, počalo býti smrtelně nebezpečné. Israha se bez rozmyslu vyřítil na Crowaxe a clotheslinoval ho ven z ringu, dávaje do úderu takovou sílu, že vymrštil přes lana i sebe. Chosen One takticky unikl pod spodním lanem, aby se tak vyhnul útoku Jedovaté Kobry, a v ringu tedy zůstali Widowmaker s Garym. Rozhodčí Hower by docelá rád i nějak pomohl Crowaxovi, kterému zrovna Israha razítkoval hlavu o komentátorský stůl, ale musel se soustředit na dění v ringu, protože tam to taky slušně jiskřilo. Gary snadno přemohl Widowa a natlačil ho do rohu. Hower zde chtěl být platný alespoň tím, že odpočítá 5-count, ale Gary měl v úmyslu něco jiného, než rozmačkat Widowa svým tělem. Rozmáchl se a vyťal svému rivalovi mohutný open handed chop na hruď. Úder byl dobře slyšet několik řad diváků od barikády, a Widow bolestí klesl na kolena. Gary ho zvedl a zasadil mu headbutt. Další těžký úder už poslal CZSK rappera na canvas. Gargantuan se pousmál a pak s nonšalantností, jakoby nic, šlápl Widowovi na břicho. Widow zakřičel, jak se mu po těle prošlo téměř dvě stě kilo, a chytil se za postižené místo. Gary mu nedal byť jen jednu vteřinu odpočinku, sebral ho ze země jako pírko a scoop slamem poslal zpátky.
"V současné době se mi Gary jeví jako zcela nezastavitelný..."
"Nejen v současné, Jimmy. Nezapomeň, že 1 on 1 ještě nikdy nebyl odpinován, ani donucen vzdát, prohrál jen v handicap matchi s Brotherhood of Gore."
Jednostranná podívaná se odehrávala nejen v ringu, ale i mimo něj. Israha poslal irish whipem Crowaxe do schodů a nechal ho tam ležet. Až poté se přemístil na apron, tag od Garyho ovšem nedostal. Na obrově tváři bylo vidět, že Ztracené duši nevěří, a proto si raději vybral Chosen Onea, který od začátku zápasu z apronu nadával divákům a posměšnými narážkami si dobíral pěnícího Kobru na druhé straně. Nadšený z toho, že byl právě zapojen do zápasu, ve chvíli, kdy o to vůbec neměl zájem, nebyl, ale dohadovat se se svými dvěma tt partnery se mu také dvakrát nechtělo. Proto raději prolezl pod horním lanem do ringu a jal se pracovat na poněkud zdecimovaném WidowMakerovi, který se právě zkoušel vyhrabat zpět na nohy. One viděl dobrou příležitost, rozběhl se o lana a nešetrně nakopl kolenem Widowa do obličeje. Te se svalil, jako by mu někdo právě poslal kulku do srdce. One okamžitě šel po pinu v doufání, že zápas rychle ukončí, ovšem Widow byl proti.
"Jak to počítáš, šašku? Tři, né dva!", vystartuje One na Howera, ten ale jen rozpaží rukama a dá tak najevo, že jeho verdikt je neoddiskutovatelný.
Widow už je na nohou, One ho popadne za ruku a provádí irish whip. V zápalu mu však nedojde, že svého soka poslal špatným směrem, přímo k jeho dnešním spolubojovníkům. Widow se od lan sice odrazí, ale Crowax ho stihne plácnout do zad. One provádí spinning belly-to-belly suplex ve stylu Scotta Steinera, pak si všimne, že Crowax už je v ringu a ze signalizace rozhodčího usoudí, že legálně...vystartuje na něj, ale je scoop powerslamem naražen na canvas. Máme tu pinning pozici, 1...One zvedá ruku.
"Au, no to je úroveň, takhle tagovat...", zastěžuje si One, když ho Crowax zvedne ze země, aby mohl pokračovat v útoku. Widow se mezitím vykutálel z ringu, ovšem ani tam nenašel chvíli klidu. Gary the Gargantuan šel hned po něm a narazil ho na ring post. Widow zůstal ležet na zemi, kousek od stanoviště svého tag teamu. V ringu One dloubnul Crowaxe do oka, aby tím unikl chvatu History of the Future, a bez většího zdržování tagnul Israhu. Věčně prokletý na oko klidně překročil horní lano...ale pak nad sebou ztratil kontrolu a vyřítil se na Crowaxe jako vykolejený vlak. Crowax se naštěstí včas sehnul, jinak by mu Is clotheslinou asi urazil hlavu, ovšem už neměl tolik štěstí při druhé konfrontaci. Na shoulder blocky prohrál a poroučel se k zemi. V té chvíli šel Israha na zem a jal se strčit svou holeň pod Crowaxovo hrdlo...Crowax ucítil nebezpečí, proto zareagoval, a to více než efektivně. Přetočil Israhu do jackknife coveru, a pak jen mohl nadávat sám sobě, že ho neudržel v této pozici na 3-count, Israha kickoutoval. Oba borci jdou na nohy, Crowax je o něco rychlejší. Chytá Israhu zezadu do waistlocku...ale takedown se mu s o mnoho těžším soupeřem provést nepodaří. Israha chytí ruce, obemykající jeho pás a začne je odtahovat od sebe. Crowax bojuje, ale silově se Israhovi vyrovnat nedokáže. Lost Soul přetočí obě jeho ruce a umně přechytí do double underhooku. Název chvatu, který následuje, přesně vystihuje Israhovu povahu - Cruel Intent. Israha se rozbíhá o lana, vyskakuje do na něj nezvyklé výšky a udeří nohou na Crowaxův krk. Z tohoto legdropu udělá rovnou pin, ale Crowax kickoutuje. Israha však nevypadá, že by byl hotov, a Crowaxe, který stále leží, chytá do submission holdu, který jsme v jeho podání dosud neviděli. Jde opět o velmi prostou techniku, obyčejný straight jacket clutch, vylepšený o tlak kolenem do Crowaxový zad...chvat jednoduchý, ale maximálně bolestivý. Crowax skřípe zuby a koulí očima, jak bojuje s bolestí, ale nemůže přijít na žádný způsob, jak se vymanit. Israa tahá za jeho ruce a tím ho dusí, Crowax ale ví, že padnout nemůže. Nakonec sebere všechny své síly a dostane se z kleku na nohy. Israha si nedá pozor na spodek a dostane kopanec do žaludku. Reflexivně pustí a Crowax mu nasadí inverted headlock backbreaker, Orton-style.
"Viděls tu ukázku nasazení a odhodlání v podání Crowaxe?"
"Viděl, Jimmy. Málokdo by dokázal takhle bojovat s Israhovými chapadly apokalypsy."
Pin Crowaxovi nevyšel, ovšem pořád si dokázal udržet nad Israhou jakous takous převahu. Překroutil mu ruku a tagnul Kobru. Harlejář, viditelně napadající na zraněnou nohu, kopne Israhu do žeber, ke kterým mu Crowax uvolnil cestu tím, že zvedl Isovu ruku. Kobra pak Ztracenou duši převzal a za velkého potlesku diváků ho přehodil přes hlavu ve vertical suplexu. Pin mu však už podle představ nevyšel, Israha snadno kickoutoval. Kobra udělá piruetu na místě a trefí Israhu do hlavy roaring elbowem. Neskolí ho tím, proto si dá rozběh o lana...Israha ho chytá back - ou! Nejprve se to tvářilo jako prostý back body drop, ale Israha nakonec tento náskok přeměnil v drtivý double leg slam, kterým Kobrovi málem vyrazil dech. Chvat, po kterém by se dalo pinovat, ale Israha má jiný názor...udělá krok dozadu - vtom se nataguje Chosen One. Vida příležitost, One ihned jde na The One Leglock, ovšem poněkud to celé uspěchal a skončil v inside cradle, s kterou měl slušné problémy. Nakonec přerušil. Rozzuřen tímto troufalým tahem, One dupnul na Kobrovu nohu a zranění se opět ozvalo v plné síle. Jedna rána nohou o canvas, pak dokleknutí s jeho nohou mezi těmi Oneovými, a Kobra už bolestí nevěděl, čí je. Diváci hlasitě bučí, načež jim One vysvětluje, že negativní reakce není na místě, že on jediný tady předvádí kvalitní výkon. Kobra se zkouší odplazit k tagu, ale One ho zachytí za bolavou nohu, stoupne mu pod kolenní jamku, nohu zvedne a dupne. Teď Kobra doslova zařve, jak ho to zabolelo.
"Tohle by mohlo dost dobře znamenat konec Kobrovy kariéry, ta noha už musí být úplně zničená...", glosuje situaci Brian Nelson.
Chosen One provádí standing whiplash, pak jde pinovat. Kobra zvedne ruku a přeruší. One hned zkouší nasadit STF, které by na Kobrovu nohu mohlo mít fatální následky..ale harlejář se zachytí spodního lana, čímž se zachrání. One se zlým úsměvem položí Kobrovu nohu na lano a odrazí se...ovšem dopadne jen na nastavené koleno, což byla pro Kobru jakási krabička poslední záchrany. Vyloženě pomocí rukou se Kobra přitáhne...a plácne do natažené ruky WidowMakera. Onea sice bolelo v mezinoží, ale když viděl problémy, hned se rychle hnal k tagu. To mu ovšem nevyšlo, Widow ho dohnal running facebreakerem, ještě v rozběhu se odrazil od protějších lan a sejmul ho lariatem. One na zemi, nabuzený Widow trefí harlem side kickem nepřipraveného Israhu a skopne ho z apronu. Pak si to namíří i na Garyho, ale ten jeho ránu zablokuje a kontruje headbuttem. Widow zakolísá směrem dozadu...One ho roll-upuje...Widow to přetáčí ve vlastní pinning clutch...1...2...Gary ho kope do zad a tím přerušuje. V té chvíli se strhne, jako už je to v podobných zápasech běžné, obrovská mela. Do ringu vtrhnou Crowax s Kobrou, první jmenovaný standing dropkickem Garyho odhodí na pár kroků nazpět, druhý trefuje calf kick, který zasáhne obrovu bradu tak přesně, že ho vyhodí z ringu, a Gary tak spadne na Israhu, který měl tu smůlu, a zrovna mu stál v cestě. Oba se svalí na jednu hromadu, a Chosen One je najednou v ringu sám proti třem.
"To je úroveň, tři na jed-", víc neřekne. Kobra ho praští do čelisti, to samé udělá Crowax. WidowMaker, který je zrovna tím, kdo je natagován, už přichází s něčím lepším. Několik tvrdých knee strikeů...front facelock...SCARFACE DDT! Widow zahákne Chosenovi nohu...1...Israha vytáhne za nohu Crowaxe z ringu a hodí ho přes barikádu mezi diváky, kde ho začne mlátit...2...Gary chce zasáhnout, ale Kobra ho zadrží na právě tak dlouhou dobu, aby to stačilo...3! Chosen One neměl šanci vykopnout, a Widow tak po svém návratu získal pro sebe, Kobru a Crowaxe cenné vítězství...které však jistojistě bude vykoupeno krví...

Winners: WidowMaker/Crowax & Jedovatá Kobra

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Mattitude Mon Jun 16, 2008 9:10 pm

Část 2.


Porota/Rufus Maxwell segment



"Opravdu mě nechtějte víc naštvat kolego bakaláři. Větší ostudu snad Porota mít už nemůže. Zase vzešlo najevo, že ten, kdo tu jediný za něco stojí jsem já a trochu tady EightMaster...trochu. Teď už zbývá jediné.."

V tom řeč JUDr. Mattituda přeruší klepání na dveře jeho kanceláře, ve které se nyní nachází společně s ostatními členy jeho stable Porota.

"Který lemoun si dovoluje mařit naše jednání?"

Otevře a ve dveřích stojí samotný generální manažer CZSK, Rufus Maxwell. Pousmívá se a hovoří:

"Lemoun Rufus Maxwell přišel, aby vám něco sdělil."

JUDr. Mattitude: "Váš čas vypršel, nashledanout." chce zavřít dveře, ale ¨Rufus Maxwell zadrží.

Rufus Maxwell: "Nikoliv. Můj čas teprve nastal. Čas na to, abych vám sdělil, že máte dnes zápas."

JUDr. Mattitude: "O co zase jde?" řekne znuděně JUDr. Mattitude.

Rufus Maxwell: "4 on 3 handicap match. Všichni členi Poroty, včetně vás, JUDr. Mattitude. Proti Ari Rigginsovi a tag teamu, který se tímto večerem vrací do CZSK weekly, The Alter Duo.

JUDr. Mattitude: "Tak takovou nabídku nemůžeme příjmout.

Mgr. Mallory: "Cože? Vždyť budeme ve výhodě."

JUDr. Mattitude: "Neopovažujte se zpochybňovat rozhodnutí soudce, kolego magistře. Já vím, co dělat. Maxwelle, vaše nabídka zní sice lákavě, ale mě už nebaví pořád vyhrávat nad Rigginsem, takže ať si ten lemoun najde nějakého čtvrtého do party. Nashledanou." Zavře Maxwellovi dveře přímo před nosem. Naskytne se pohled na Maxwella za dveřmi, jak si pro sebe s rozčíleným výrazem ve tváři pro sebe povidá: "Dobře, jak chcete." a odchází.

JUDr. Mattitude pokračuje proslovem ke své stable: "Tak kde jsme to skončili?" ..


Roukys vs. Painkiller



"Vážení diváci, je čas připravit se na další zápas, kterým je vzájemné utkání Roukyse a Painkillera. Vůbec historicky prvně se tito dva utkají ve vzájemném zápase." zahajuje Brian Nelson.

Jimmy Freak: "Máme se opravdu na co těšit. Máme totiž možnost porovnat, v jakém poměru jsou tito dva, kteří nejsou zrovna velcí kamarádi, ve schopnostech v ringu."

Arénou začne znít skladba od No Doubt - Hella Good a pohasínají všechna světla. Zůstane pouze pár reflektorů svítících do publika. Poté, co se v aréně zjeví Roukys všechny namíří na něj. Roukys travoltovskými tanečky za poměrně slušného heatu míří do ringu. Když je Roukys v ringu, světla se rozsvítí a Roukys následně čeká na svého soupeře, který je všem již znám.
Světla opět pohasínají, začne znít theme Painkillera a pod bodovým světlem zmíněný Painkiller pomalými kroky přichází. Na sobě má plášť, který kompletně zakrývá jeho tělo. U ringu vylézá na apron a přes vrchní lano vchází do ringu. Zde si stoupne doprostřed, zvedne ruce vzhůru a rychlým pohybem je strhne k tělu. Náslesně shodí svůj plášť, přičemž následuje ohromný výbuch pyra.
Po něm zní gong a nic nebrání začátku zápasu. Roukys vystartuje po Painkillerovi a pouští se s ním do lock-upu. Z toho ho ale Painkiller odstrčí tak, že Roukys padá k zemi. Ten se následným kotoulem vzad dostává opět na nohy a s trochu hrozivým výrazem ve tváři hledí na Painkillera. Poté zvedne do výše ruku a vyzívá Painkillera, aby se jí chytl. Ten chvíli hledí na Roukyse a poté ho překvapí náhlým strhnutím ruky a arm wrenchem, po kterém Roukys spadne k zemi. Painkiller zvedne Roukyse a jde k turnbucklu, kde po stupíncích vylézá až na lana a chystá se na Old school. Jenže Roukys podposí Painkillerovi nohy a ten padá přímo přirozením na lana. Zůstává zde sedět a Roukys mu aplikuje velké množství pěstí a kopanců jak už do břicha, tak také do zad. Následně si udělá rozestup a provádí Painkillerovi Superkick, po kterém Pankiller přepadává mimo ring. Roukys se rozebíhá do lan a zpět směrem k Pankillerovi mimo ring, který se nyní zvedá a provádí Tope Con Hilo. Diváci jsou v tranzu a skandují jméno společnosti.

Jimmy Freak: "Zatím to vypadá, že Roukys Pankillera celkem zvládá."

Roukys se vší silou pokouší Pankillera zvednout na nohy a podaří se mu to. Ten už ho ale uchopí do bearhugu a narazí s ním o apron.

Jimmy Freak: "Sakra, to jsem neměl říkat."

Pankiller pošle Roukyse do ringu a nechá mu mimo ring čnět hlavu a kousek hrudi. Udělá si rozestup a provádí big foot! Roukys se chytí za hlavu bolestí a podivně sebou mrská. Painkiller mezi tím v posledních vteřinách vchází do ringu. Zvedne Roukyse, který je pokrčen a přímo svádí Painkillera k tomu, aby nějak naložil s jeho zády. Painkiller toho využije a dá velmi silnou pěstí do Roukysvých zad. Roukys se doslova prohne bolestí. Painkiller uchopí Roukyse jako příprava na Pumphandle slam a také jej tak zvedne. Jenže Roukys, který je nyní na ramenou se z uchopení dostane a dostane se tak za záda Painkillera. Vyběhne do lan, Painkiller se mezi tím otočí a pokusí se sejmout Roukyse clothesline. Jenže Roukys podeběhne Painkillerovu ruku, běží do protějsích lan, na která vyskočí a provádí Painkillerovi Corkscrew Dropkick. Po něm Painkiller nepadá, pouze se motá a couvá do zadu. Až zacouvá k lanům, odrazí se a vyběhne proti již zvedlému Roukysovi. Ten ale pohotově reaguje Gamengiri a konečně tak dostane Painkillera na zem ringu. Roukys se zvedne, rozkouká se a provádí Standing Shooting Star Press do pinu: 1..2.. Painkiller Roukyse doslova odhodí. Roukys se okamžitě zvedá a začne zvedajícího Painkillera kopat do nohou. Painkiller poté Roukyse odstrčí. Ten zacouvá do lan, od kterých se odrazí, vyběhne naproti pokrčenému Painkillerovi a vyskočí mu na záda. Následně se otočí o 180 stupňů, ale Painkiller ho překvapí Electric chair dropem. Oba jsou na zemi, Painkiller se nepřekvapivě zvedá jako první. Roukys je již na kolenou a Painkiller toho využije přímo k provedení svého chvatu. Provádí Powerbomb do pinu: 1..2.., zvedne opět Roukyse na ramena a provádí totéž: 1..2..2,5 kickout. Painkiller Roukyse zvedne, udělá si odstup pár kroků vzad. Roukys se mezi tím pokouší Painkillera setřást pár pěstmi, ale nemá to žádný efekt. Painkiller se rozeběhne, provádí running powerbomb a následný Boston grab, což je kombinace a zároveň jeho finisher zvaný Painfull express. Roukys křičí bolestí, ale není cesty ven. I lana jsou ve velké vzdálenosti od něj a tak se po této dávce bolesti vzdává. Painkiller tedy vítězí.

I přesto, že zní gong, Painkiller nehodlá pustit Roukyse. Rozhodčí se snaží svou silou odtrhnout Painkillera. Nedaří se mu to. Ovšem Painkiller nakonec pouští sám. Hledí na rozhodčí ho, ten je poměrně zmatený a proto se pokusí situaci zahnat jiným směrem tím, že zvedne vítězně Painkillerovu ruku. To ho už ovšem dorazí a provede rozhodčímu clothesline. Vzteklým rozhazováním rukou opouští ring a kopne do schodů, které se rozpadají. Painkiller uchopí horní část a hází jí do ringu. Uchopí také dolní a s ní už vchází do ringu. Roukys se chystá vstát, Painkiller popadne do rukou horní část schodů a uhodí zvedajícího se Roukyse schodama a tím ho dorazí.. Schody odhodí a posune dolní část schodů do prostřed ringu. Zvedne rozhodčího a provádí s ním Powerbomb přímo do této části schodů. Následně hledí, jak Roukys i rozhodčí leží na zemi. A poněkud nervozní odchází mimo ring do zákulisí.

Winner: Painkiller


Brotherhood of Gore rozhovor




„Tak dámy a pánové vítám vás u dnešního dílu Rozhovorů s KG. Já jsem Kimberly Gardener a mými hosty jsou noví CZSK Tag Team šampióni Hannibal Magnum a Martz, dohromady jako Brotherhood of Gore!“dořekne Kim rozklepaným hlasem. Dnes nebude rozhovor žádná sranda, když tu provádí rozhovor s Rigginsem, tak se bojí toho jak se to interview pokazí, teď se bojí o své zdraví! Ani si nesedá, jako tradičně když má dva hosty, mezi ně. Radši postává vedle sedícího Hannibal Magnuma.
„Tak jaký to je pocit být majitele Tag Team titulů?“vykoktá ze sebe Kim.
„Asi takový jako šáhnout si na syrové masíčko z mé ledničce!“přirovnává Magnum a Kim se zašklebila hodně nechápavě a znechuceně.
„Co?“řekne nechápavě.
„Také takové chladivé a uspokující!“vysvětluje Magnum.
„Akorát, že tam chybí ta krev.“doplňuje Martz jako správný Blood Fanatic.
„Ale to už jsme napravili.“ujímá se opět slova Magnum a ukazuje svůj CZSK Tag Team pás do kamery. Je celý pocákaný krví! Část už je na titulu zaschnutá, část ještě stéká z beltu pryč a kape na podlahu ve studiu! Stejným způsobem je „upraven“ i Martzův titul. Kimberly při pohledu na oba tituly málem vyzvrátila svůj dnešní oběd. Navíc když viděla jako Martz ještě chytá stékající krev z titulu do dlaně a poté jí nazpět roztírá na titul, tak už to s ní vypadalo víc než špatně. Určitě nebude moct pokračovat v rozhovoru a to ještě neví co se bude dít dál! V záběru kamery se objevuje ohromná postava Dark Killera a vedle něj je Shadow. Členové Lord of Shadows.
„Dlouho ta krev zalévat CZSK Tag Team tituly nebude! Jenom co ty tituly opět získáme my, tak všechna krev z nich zmizí!“říká Shadow, zatímco Magnum i Martz se zvedli ze svých židlí a oba dva tag teamy teď stojí proti sobě a chudák Kim přímo mezi nimi.
„Je na čase vám ukázat kdo je ten nejdominantnější tag team v CZSK, z koho jde největší strach!“doplňuje Dark Killer.
„Myslí, že tohle dokazuje kdo je zde nejlepší!“pozvedne svůj titul Magnum. A už už to vypadá, že se staneme svědky brawlu mezi těmito dvěma týmy, které se v CZSK potkávají už nějakou tu dobu, ale nikdo z toho nebylo nic velkého. Kim stále postává přímo mezi nimi a jestli vylétne první rána a dojde ke konfrontaci, tak je velká pravděpodobnost, že Kim jednu také schytá! V tom ovšem někdo chytá Kim za ramena a vytahuje jí pryč. Je to Trey Trasher a vedle něj Paci. Trashing Alliance si toto setkání nemohla nechat ujít.
„Co vy dva tady děláte? My jsme contendeři, porazili jsme vás!“okřikuje je Shadow.
„A my vás porazili na show před Kingdome Come.“doplňuje Magnum.
„A kolikrát jsme vás porazili my s Pacim předtím, co? Každý ví, že jsme lepší než vy!“říká Trasher.
Atmosféra už tak hodně hustá, příchodem Trashing Alliance jenom více zhoustnula a kdo ví co by se stalo, kdyby se neobjevila ochranka, která přiběhla na zavolání od Kim, která se bála, že se něco stane a poničí se studio.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Mattitude Mon Jun 16, 2008 9:11 pm

Část 3.


Shaggz’s Hardcore Celebration




Arénou duní písnička „Duk The Fuk Down“ a do ringu už si to míří členové Shaggzovi družiny. Je tu Cell Block, Bullet, Foe Foe, Converse, Sawed-Off, Lil’Shank a Full Clip, prostě celá skupinka, která se poslední dobou pohybovala okolo Shaggze a která mu pomohla k vítězství nad Hajinkem na Kingdome Come v 15 Minutes of Brutality matchi. Hajinek po prohře byl nucen opustit hardcore divizi, a tak Shaggzovi nezůstal skoro žádný soupeř a proto tu je dnes naplánovaná tato oslava. Všech sedm členů Shaggzovi ochranky, kteří se nazývají Psychopathic Rydas už stojí v ringu musejí si vyslechnout menší heat, především kvůli tomu, že pár z nich se po cestě do ringu dostala do slovní přestřelky s pár fanoušky. Mikrofon si bere Bullet, chvíli čeká na utišení diváků a spouští:
„Nebudu to zdržovat, všichni zvedněte svý prdele a uvítejte už nyní legendu hardcore wrestlingu, CZSK Hardcore šampióna „Southwest Strangla“ Shaggz!!!“dořekne Bullet a už se zhasínají světla v aréně. Chvilku se nic neděje a poté se ozývají první tóny Shaggzovi theme, i když ho diváci nemají v oblibě tak si na pokřik „Fuck The Fuck Off“ během jeho příchodu a i během jeho zápasů dost zvykli, a tak celou arénou můžeme tento pokřik slyšet. Shaggz si pyšně nese svůj CZSK Hardcore titul. Několikrát se zastavuje a opětovně ukazuje svůj belt na všechny strany.

„Nemám rád takovéhle předvádění!“ vypadne z Nelsona, který je mírně znechucen Shaggzovým chováním.
„Jenom si představ, kdyby ten titul vyhrál Hajinek, to by byla další z jeho punkovských oslav. Oba dva jsou si dost podobni, akorát teď tu místo punkačů máme v ringu Psychopathic Rydas a arénou zní hip-hop místo punku.“upozorňuje Freak.
„To máš nejspíš i pravdu, Hajinkovo ego by při oslavě zbouralo celou arénu.“říká Nelson.

Shaggz už se konečně dostal do ringu, zde se pozdravil se všemi členy Psychopathic Rydas a bere si mikrofon.
„FUCK THE FUCK OFF!!“diváci ale Shaggze nechtějí pustit ke slovu.
„Držte huby!“zakřičí Shaggz.
„FUCK…“stále pokračují diváci.
„Říkám vám…“snaží se uklidnit diváky Shaggz.
„…THE…“
„…budete se ke…“
„…FUCK…“
„…mě chovat…“
„…OFF!!“
„…s respektem!“dořekne Shaggz, ale žádná změna, arénou už opět obíhá pokřik „FUCK THE FUCK OFF!“.
„DRŤE HUBY, VY KURVY!!“ už to nevydržel Shaggz a zařval co nejvíc to šlo. Jistá změna nastala, diváci změnili skandování ve velice hutný heat. Bučením a pískotem jako by se snažili vyhnat Shaggze a jeho kamarádíčky z arény! Členové Psychopathic Rydas, Bullet a Converse stojí oba dva na apronu a pokřikují něco do obecenstva.
„Pořád vás to baví?“ptá se do publika Shaggz. Odpovědí mu je neustálý pískot a bučení.
„Klidně si hučte celej večer, já stejně řeknu co mám na jazyku.“mluví hlasitěji Shaggz, aby přehlučil diváky.
„Mým vítězstvím na Kingdome Come a zbavením se Hajinka, začíná nová éra. Ta punkáčská havěť je konečně pryč a já společně s Psychopathic Rydas vládnu hardcore divizi! Není nikdo, kdo by se odvážil se mi postavit!“jenom co to dořekne tak se pod titantronem objevuje Boš!
„Klaune, to se mýlíš. Já se tě nebojím, ani těch tvých hip-hop kámarádíčků. Vyzívám tě na zápas! Teď hned o Hardcore titul!“nemarní časem Boš.
Shaggz se jenom koukne na členy Psychopathic Rydas, kteří se Bošově výzvě smějou a Shaggz s úsměvem na rtech říká:
„Máš to mít. Tak pojď do pekla!“



CZSK Hardcore Championship



Shaggz (c) vs. Boš






„Páni, zajímavý zvrat událostí. Ze Shaggzovi oslavy tu je zápas o titul.“říká Nelson.
„To mám radost, to je něco pro mě.“raduje se Freak.
„Já myslím, že to bude velice krátké. Je to v podstatě Boš proti Shaggzovi a sedmi jeho poskokům. To nemůže dopadnout dobře.“upozorňuje Nelson.
„Tak zatím lezou Psychopathic Rydas mimo ring a nechávají Shaggze s Bošem samotné.“všímá si Freak.
„Ale jak dlouho to tak zůstane.“poznamenává Nelson.

Mick Hower už seběhnul do ringu. Marty Gibson oznámil, že se jedná o hardcore zápas, ve kterém jde o CZSK Hardcore titul. Boš vypadá více než sebevědomě, za to Shaggz se ani moc Boše nenechá rozptylovat. Zazní gong a Boš startuje po Shaggzovi, ovšem ten ho překvapuje tvrdým úderem na obličej a Boš je ihned na zemi. Zvedá se a Shaggz ho sráží znova a znova. Nyní Shaggz Boše irish whipuje a provádí corkscrew dropkick. Shaggz zvedá Boše a bere ho electric chair a provádí suplex! Shaggz začal výborně a ihned jde na cover. Ten byl neúspěšný, ale Shaggze to nechalo chladným. Corner irish whipuje Boše a rozebíhá se za ním s úmyslem stinger splashe. Jenomže Boš chytře nastavil svůj loket. Shaggz se chytil za obličej, ale to už přichází Boš a jeho step-up enzuigiri! Boš cítí šanci a vylézá mimo ring a hledá nějakou zbraň pod ringem. Jenomže jenom co se narovná, v ruce má sice víko od popelnice, ovšem to už ho kendostickem sestřelil Foe Foe! Boš se zamotal, ovšem povedlo se mu vyhnout se další ráně kendostickem a naopak sám zaútočil ránou víkem od popelnice! Jenomže to už za ním stojí Sawed-Off a ten má v ruce nějakou trubku, kterou přetáhnul Boše přes záda, ten se prohnul a otočil se na Sawed-Offa a ten ho trefil přímo přes čelo! Boš měl co dělat aby nespadnul, zamotal se poodstoupil od svého soupeře. Ten chtěl naběhnout na Boše, ovšem ten i přesto, že se motal do všech stran, tak rychle vystřelil svojí pravačkou a provedl L.A.W. SUPERKICK! To už jsou ale u Boše ostatní členové Psychopathic Rydas! Boš se snaží bojovat statečně, ale proti převaze nemá šanci a Psychopathic Rydas ho postupně pomalu zašlapali do země. Shaggz mezitím vytáhnul stůl z pod ringu a rozložil ho mimo ring. Jenomže než dojde na stůl, tak ještě Full Clip vytáhnul židli obmotanou barbwireem! Rozhodčí Hower se sice snaží křičet ať toho nechají, že to je normální zápas, ale zároveň je to zápas bez pravidel, takže si Psychopathic Rydas mohou dělat co chtějí. Full Clip s barbwire židlí přetahuje Boše po hlavě. Cell Block s Lil’Shankem opět zvedají Boše a drží ho, aby ho Full Clip opět mohl sestřelit barbwire židlí! Na Bošově čele se udělal tržná rána a teče z ní krev. Converse si teď bere Boše do parády. Pokládá na zem židli a stoupá s Bošem v inverted facelocku přímo k ní a provádí inverted DDT, při kterém zabořil Bošův zátylek přímo do oné židle! Shaggz to celé ukončuje a vylézá na apron a poté ještě na ringpost. Ostatní mu podávají Boše, jako pytel brambor! Shaggz ho bere na powerbomb a provadá powerbomb z ringpostu mimo ring na stůl, který předtím připravil!! I Shaggz pocítil efekt tohoto dopadu, ale samozřejmě ne jako Boše, který je mimo a Shaggz má tak volnou cestu k pinu. Rozhodčí Hower seskakuje mimo ring a odpočítává Shaggzovo vítězství. Konec zápasu!

Winner and still CZSK Hardcore champion: Shaggz


Shaggz společně s Psychopathic Rydas odcházejí a po cestě po entrance rampě akorát míjejí doktory, kteří spěchají na pomoc Bošovi. Celá skupina okolo Shaggze je doprovázená ohromným heatem od diváků. To je ale netrápí a odcházejí do zákulisí.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Mattitude Mon Jun 16, 2008 9:12 pm

Část 4.


Krupy/Hajinek segment


Procházel zákulisím, nevnímal okolí, pořád ho pálil šrám na jeho egu, který mu způsobil Shaggz, který ho na Kingdom Come znemožnil nejen tím, že ho porazil, ale především tím, že ho donutil opustit hardcore divizi. Král punku se nyní cítil, jako by mu ukradli jeho trůn přímo zpod zadku...
Uslyšel havlajse, jak na něj cosi volá, ale neměl náladu s ním mluvit, proto přidal do kroku. Za sebou slyšel jen dusání - a pak ránu. Obrátil se a jen těžko zadržel smích, když uviděl havlajse, kterak zakopl o metlu a rozplácl se na podlaze. Hajinek rychle zašel za roh a málem porazil na zem "The Highlandera" Krupyho. Ten naštestí dával pozor na cestu a stihl tak zabrzdit dříve, než ho Hajinek napálil. Oba borci se zastavili a zahleděli se jeden na druhého.
"Uhni z cesty králi punku, srágoro!", vyjede Hajinek na Krupyho.
Krupy nejprve nahodí přehnaně šokovaný výraz, pak se rozesměje.
"Co se chechtáš?!"
"Ale nic...jenom nevím, proč bych měl uhýbat někomu, kdo si říká král, a v CZSK je přitom jen obyčejný podkoní, haha."
"Podkoní? Máš štěstí, že úplně přesně nevím, co to je, jinak bych ti dal přes držku!"
"Ty? Ty máš být ten, kdo mi nažene strach? Potom, co mi ho nenahnala ani dvoumetrová příšera v masce? Nevtipkuj a vrať se zpátky k těm řezníkům z hardcore divize, a neoxiduj tady....jo vlastně ty už nemůžeš být ani tam, co? To máš blbý...asi ti nezbývá, než překecat na tag team spolupráci havlajse, támhle ho máš."
Tohle urážení Hajinkovu už tak dost napěněnou náladu přeneslo přes bod únosnosti. Bez jakéhokoli slova kopl Krupyho do břicha a provedl mu Punk of the Future přímo na podlahu! Krupyho lebka klepla do země a stará rána, kterou mu před pár týdny způsobili BBC, se znovu otevřela a začala ronit krev. Hajinek jen se smíchem Krupyho kopl do žeber a odešel pryč. Oči "The Highlandera" se mu zabodly do zad jako dva šípy...


BBC Promo


"A už je to tady, Jimmy. BBC si přicházejí říci své...nevím jak ty, ale já už jsem na tu jejich theme alergický, stejně jako na BBC samotnou."
"Moje řeč. Ačkoli bych jako komentátor měl být nestranný, výsledek main eventu na Kingdom Come mě v pravém slova smyslu rozzlobil...těšil jsem se, že Ergo s Hammerem konečně budou mít trochu sražené hřebínky."
"No, a ony jim mezitím narostly ještě více..."
Komentátoři byli tak zabraní do vzájemné diskuse, že si nevšimli toho, že do ringu po entrance stagi míří pouze Nate Hammer. Druhý do dvojice, Vic Ergo, se totiž náhle vynoří zpoza hrazení poblíž jejich stolu, a oba je dost slušně vyděsí úderem do stolu.
"Držte huby, kriplové zajebaní, a nechte mluvit elitu."
Nelson a Freak spíše podvědomě poslechnou a na chvíli ztichnou. Ergo si vedle jejich stolku rozdělá židli, a sedne si na ni, jako by chtěl dohlédnout, že komentátoři skutečně budou po celou dobu Hammerova proslovu potichu.
Homeless Murderer ještě s úsměvěm na rtech nechá odeznít poslední ozvěnu bučení publika, aby mohl nerušeně spustit: "Proroctví se splnilo. Kingdom Come je za námi, a v mých a Vicovo stopách zůstala hromada mrtvých těl. Dva hrdinní bojovníci se postavili proti Bridges Burnin' Company...a když jsme s nimi bylo hotovi, zůstali ležet s držkama od krve. A já se ptám - kdo bude další? Co, Maxwelli? Máš ještě v záloze nějakého rytíře, který má odvahu postavit se draku a přemoci ho? Nebo už ti trumfly došly?"
Žádná reakce nepřichází, odhlédneme-li od kontinuálního heatu, který hřmí arénou, jakoby v dáli kráčelo světem cosi obrovského.
"No...myslím, že máme odpověď.", podotkne uštěpačně Hammer.
"Nikdo nemá koule na to, přijít sem a postavit se nám....no, není divu, když jsme ve federaci plné slečinek, děvek a pojebaných eunuchů, že ano, haha? Takže teď už se oficiálním stává to, co bylo známu už nějakou dobu - BBC přebírá vládu nad CZSK!"
"Ne tak rychle, Hammere!"
Tříštěné sklo donutí arénu explodovat v popu. Hrdý CZSK Champ, Texas Venom, si také přišel říct své.
"Venome? Co ty tu kurva děláš? Nemáš sedět doma a brečet mamince do klína, jak tě strejdové Nate a Vic zmlátili?"
"Nejsem jako ty, Hammere, a už vůbec nejsem jako ten chudák Ergo. Máte recht, hoši. Rozbili jste mi držku, nechali jste mě za sebou, ležícího na zemi...a já se ptám - no a co? Jsem zde, živej, zdravej a pořád, opakuji, pořád CZSK šampion. Takže pro tebe mám jednu dobrou a špatnou zprávu, Hammere. Ta špatná - král CZSK pořád ještě nejseš, stejně jako jím není Ergo. A ta dobrá - jestli jím chceš ty, nebo Ergo být, jsem jen váš!"
Ergo v té chvíli vyrazí ze svého posezu a už je v ringu.
Venom: "No, přesně jak jsem říkal. Jeden bez druhého neudělají ani krok. Seš fakt jenom Ergova děvka, Hammere. A docela se divím, že tě ještě nebolí prdel, že sis ničeho nevšiml, hahaha."
Slova se chopí Ergo: "Do huby si už sereš dlouho, ty pičdržko, tak teď by tě tam měl ještě někdo namrdat. Já už ne, mi to stačilo jednou, a řeknu ti, takovej orgáč jako když jsem do huby mrdal Rigginse, mi to nepřinášelo. Ale Nate si to myslím docela rád vyzkouší, ne?"
Hammer: "Děsně rád, Vicu, děsně rád. A víš co, ty se na to klidně vyser. Nemám zapotřebí poslouchat toho zmrda, jak fňuká, že jsme na něho dva. Rozjebat ksicht mu dokážu i sám, není to nic zas tak zkurveně složitýho."
Ergo: "Jo, máš recht. Radši tu energii vyplýtvám někde v posteli s nějakou sexy kundou, než v ringu s tímhle čurákoidním ocasem."
Venom: "Mám to teda brát jako výzvu na můj CZSK titul, Hammere?"
Hammer: "Ber to jako tvoji konečnou v CZSK. Až s tebou budu hotový, všechny mosty už budou spáleny..."

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Mattitude Mon Jun 16, 2008 9:22 pm

Část 5.


Porota vs. Ari Riggins, The Alter Duo & Tiger Kid


Brian Nelson: "Vážení přátelé, je čas na Main Event dnešní show."

Jimmy Freak: "Ano, už za malou chvíli nás čeká 8 Man Tag Team match, ve kterém se střetne Porota s týmem složeným ze 4 individuí, která k sobě nemají žádný zvláštní vztah, ale GM Rufus Maxwell je postavil na jednu stranu. Touto čtveřicí jsou čerstvě navrátivší Alterz, Ari Riggins, který zase začíná nabývat ztracené momentum a..."

Brian Nelson: "Tiger Kid!"

Jimmy Freak: "Ano......Tiger Kid..."

Brian Nelson: "Uvidíme návrat tohoto japonského technika na obrazovky CZSK. Doufejme, že nám předvede něco ze svého arzenálu technických parád."

Jimmy Freak: "TY v to doufáš Briane, tak nač to množné číslo?"

Brian Nelson: "Jimmy, Jimmy..."


„Vážení přátelé, následujícím zápasem je main event dnešního večera. Jedná se o 8 Man Tag Team match, naplánovaný na jeden fall.“
„Tým číslo jedna. Přicházejí přímo ze soudní síně, Mgr. Mallory, Bc. Goja, EightMaster a JUDr. Mattitude – POROTA!“

Brian Nelson: "Jimmy, mezitím, co Porota míří do ringu, prohlížíme si obrázky z minulé neděle a PPV Kingdom Come. Režie nám nabízí konec zápasu mezi Soudcem a Arim Rigginsem, kdy Ari nedokázal odpovědět na sudího klasické „pouštění ruky“ a za vítěze byl vyhlášen právě Mattitude.

Jimmy Freak: "Ano, Briane, stále se nemůžu zbavit pocitu, že to předchozí low blow hrálo na konci velkou roli a Dealmaster se dnes jistě bude chtít pomstít."

Porota už je kompletně v ringu, Soudce ihned rozdává pokyny co a jak a ukazuje, že on začne na apronu a do zápasu zasáhne až později.

- YOU’VE GOT YOURSELF A DEAL! –

„A jejich soupeři. Jako první, z Long Beach, California ve Spojených Státech, The Dealmaker, ARI RIGGINS!“

Ari Riggins se objevuje na hraně entrance tunnelu a bez dlouhého otálení si to svým klasickým poklusem namíří rovnou do ringu. Plácne si s několika fanoušky, a poté, co Porota vyklidila cestu a vylezla z ringu, vklouzne do něj pod provazy a vyleze na sloupek. Jako obvykle negestikuluje, jen se rozhlíží po aréně s úsměvem na tváři.

„Jeho tag team partneři. Shane a Peter, The ALTER DUO!“

Velcí přátelé Ariho Rigginse už jsou na entrance stage a míří do ringu. tam si potřesou rukou s Arim a každý vyleze na jeden turnbuckle.

„A konečně, z Ósaky v Japonsku. Natural Born Out Taker, TIGER KID!“

Příchod talenta japonské puroresu scény, který má v poslední době velmi dobré vztahy s vedením CZSK a tak ho čas od času můžeme vidět na některých CZSK shows, vyvolává příjemnou reakci několika fanoušků, ostatní si ho prohlížejí spíše s respektem. Tiger si netradičně plácne s několika diváky, přitom však neuhne zrakem a jen sleduje chování Poroty, stojící opodál. Po schůdkách pomalu vylezl na apron, zadíval se do hlediště a skrz provazy prolezl do ringu.

Oba týmy už jsou v ringu, rozhodčí v krátkosti vysvětluje pravidla a kontroluje, zda někdo z aktérů u sebe nemá nějakou zbraň. Potom si zavolá o zvonek a zápas může být zahájen. Bc. Goja a Shane Alter to celé načnou. Kdo by čekal klasické oťukávání, musel býti trochu zmaten. Oba se totiž do sebe pustili hlava nehlava. Rány létají vzduchem, až se nakonec Shanovi povede chytit Gojovu ruku a otočit ji do Hammerlocku. Chvíli s ní kroutí, ale pak shazuje Goju Arm Dragem. Ten se okamžitě zvedá a rozbíhá na Shanea, ale hned letí dolů při dalším Arm Dragu. Potlesk diváků dodává Shanovi sebevědomí a mladší z bratranecké dvojice se rozbíhá na Dropkick proti vstávajícímu Gojovi. ten se ale doře vyhýbá. Shane dopadne na podlahu ringu a hned je zvedán do Side Headlocku. Goja si užívá svých pár sekund slávy, to ale jen do chvíle, kdy ho Shane udeří loktem do břicha. Podruhé. A potřetí. To už Goja povolil své držení a Shane ho tak může trefit Lariatem. Ne, nemůže, Goja se skvěle sehnul a navíc chytil Shaneovu ruku. Jednoduchou otočkou se ocitá v pozici, ze které lehce trefuje Belly to Back Sulex. 1...2...kickout. Goja už nechce dále pokoušet štěstí a táhne Shanea ke svému rohu. Tam taguje EightMastera. Rychlý Double Axe Handle do vrchní části zad ohnutého Altera otvírá pozici pro další Masterův útok. Shane se pokusil uvolnit z jeho držení, EightMaster ho však nepustil a rychle provedl DDT. Shane spadl rovnou na hlavu a jeho myšlenky na tag jsou v tuhle chvíli vedlejší. 1...2...kickout. EightMaster ho zvedá a staví rovnou doprostřed ringu. Uděluje mu několik ran pěstí do obličeje a rozbíhá se o provazy. Jeho úmyslem bude nejspíše Clothesline. no, v úmyslu ji mít mohl, ale v čin ji nepřetavil. V půlce běhu ho zastavila podrážka Shaneovy boty. Tvrdý Superkick zasáhl EightMasterův obličej a na okamžik jej ochromil. Kašle na pin, kotoulem vpřed se přibližuje svému rohu a po výskoku dokázal v letu neomylně trefit dlaň svého bratrance Petera. EightMaster se vzpamatoval a chce se doplazit až k tagu, místo toho je ale chycen za nohu. Master se však nohou ožene a uvolní se. rychle se vyšvihl na nohy, ale jen co se otočil, byl nakopnut do břicha, načež se přiklonil. To byla pro Petra dobrá šance. Pumphandle Suplex. 1...2...kickout. Peter nezoufá a vzhledem k tomu v jakém místě se nyní nachází, udělá jen 2 kroky směrem do rohu a taguje Shanea. Bez dlouhých řečí, jen pomocí několika posunků se domlouvají na následném postupu. Peter rychle bere soupeře do wheelbarrow, Shane se rozbíhá o provazy a dává EightMasterovi připravenému v této pozici Cutter! 1...2...kickout. Kamera na chvíli zabrala obličej Tiger Kida, který je svými chvaty z pozice Wheelbarrow proslulý, na jeho tváři však nelze vidět absolutně žádnou změnu. Ale co se to děje v ringu? Peter bere EightMastera do Flapjacku a Shane si chystá Double Knee Facebreaker!

Brian Nelson: "Uvidíme Alternate End?"

Jimmy Freak: "Ne, neuvidíme! 8Master dokázal ten Flapjack counterovat do DDT! A navíc se rychle odvalil ke svému rohu, kde tagoval Mattitudea!"

Ari Riggins křiknul na Shanea, který je, když to vezmeme oficiálně tím, kdo je v ringu „legálně“. Shane přikráčel ke sloupku a Ari ani nečekal na jeho nataženou paži a hned ho plácnul přes rameno. Rozhodčí naznačuje tag a Dealmaker doslova vlétlává do ringu!

Jimmy Freak: "Ano, tak moc chce Ari Riggins oplatit Soudci tu jeho nepříliš čistou výhru na PPV!"

Brian Nelson: "Podívej na toho sraba, neuvěřitelné..."

To byla Brianova reakce na to, že Mattitude doslova vyletěl směrem do rohu a taguje Mgr. Malloryho, to vše poté, co viděl, jak je Ari motivován. Riggins mění plány a ani nenechá Malloryho vlézt do ringu. Zasypává ho hromadou pěstí, nakonec si ho přitáhne až do prostředka ringu a tam ho seznamuje se svým předloktím, tvrdý Forearm Smash! Chystá se na Roaring Elbow, Mallory však tento úmysl vystihl a jeho paži v polovině chvatu lapil, sám se otočil a po přikleknutí už mu stačilo jen přenést váhu na vrchní stranu svých zad – Backslide pin. 1...2...jednoduchý kickout a Ari je navíc první na nohou. Tvrdým kopem zasahuje vstávajícího Malloryho do hlavy. Zezadu jej chce trefit Goja, Ari si toho však včas všimne, sehne se a kopem do břicha Goju pacifikuje. Následně chytá rozhodčího za límec a odtáhne jej do rohu a mocně gestikuluje. Goja a Mallory v prostředku ringu stojí předklonění. Tiger Kid s Shanem Alterem na sebe „mrknou“ a přichází pěkný moment. Tiger dává Gojovi Double Knee Backbreaker a v tutéž chvíli pociťuje Shaneovu verzi tohoto bolestivého chvatu Mallory.

Brian Nelson: "Wow, oba tomu říkají jinak, Tigerova verze je známa jako LungBlower, Shaneova jako Back Cracker, ale když jsou provedeny takto najednou, je to opravdová krása..."

Diváci oceňují Ariho švindl se zabavením rozhodčího bouřlivým potleskem, tohle na něm mají rádi. V ringu už je jen právě Ari a ležící dvojice Goja, Mallory. Riggins jde ke sloupku a taguje Tiger Kida. Ten se vrhá na Malloryho, zatímco Goja se odkutálel na apron hned vedle Mattitudea. Kid Malloryho zvedl, ihned ale dostal pěstí. Mgr chystá Vertical Suplex. Zvedá Tigera nad hlavu, ten ale countruje do Tiger Stunneru! Malloryho čelist je v jednom ohni, ale už vzápětí už je v jednom ohni celá jeho hlava, to když koupí Shin Saikyou High Kick! Tiger chce pinovat, z apronu však vlétne do ringu Soudce a tvrdou ranou do zadní části Japoncova krku získává výhodu. Rychlý Final Decree! Soudce zaléhává Kida, ale k jeho velkému překvapení, rozhodčí John McPay toto ignoruje. Soudce se prudce zvedá a okamžitě začíná s Johnem diskutovat, ten mu ale vysvětluje, že nemůže pinovat, když není v ringu v tuto chvíli legální. Soudce ho nazve „pitomým černobílým lemounem“ a odporoučí se zpět na apron, po cestě ještě stihne Malloryho hodit na Tiger Kida. 1...2...kickout! Tiger Kid už dokázal nasbírat energii a kickoutuje. Ani jednomu se nyní nechce příliš na nohy a rozhodčí započíná double count. Na 4 ale končí, Mallory se zvedl a taguje Soudce. Tiger tak rychlý není a Mattitude mu rychle uštědřuje Standing Elbow Drop. Posilněn předešlým úspěchem, snaží se Soudce o další Final Decree! Japonec se ale z jeho držení dostane a rychlým Step-Up Enzuigiri získává přesně tolik času, kolik potřebuje k tagování Rigginse. Soudce se rychle zvedl s úmyslem znovu utéct, ale tolik času nemá. Riggins se ho zmocňuje, důrazně ho vyzdvihuje na nohy a zásobuje chopy. Po možná 7 kouscích doprovázených klasickým „Woo“ nakonec JUDra posílá do rohu. Tam mu dává další chop a k tomu jeden velký slap. Mattitudeova hlava až odlétne, ten padá na kolena a r se za ústa, jako kdyby postrádal zub. To ho zdravě vyprovokuje a za psychopatického křiku se rozbíhá proti Rigginsovi. Těsně před tím, než mohl zasáhnout ho ale Ari chytá a opravdu masivním Uranage posílá Soudce do království bolesti. Soudce se však překvapivě zvedá a z posledních sil ukazuje Rigginsovi ať ho dodělá. Ten se rozbíhá na Lariat s velkým nápřahem, Soudce se však sklání a Ari trefuje rozhodčího! A je hned vedle rohu Poroty! Jenom co sudího srazí, hned je na něm trojice Mattiudeových partnerů z Poroty, samotný Soudce však šetří síly. Dlouho však převaha Poroto netrvá, oba Alterovic hoši skáčou na hromadu těl a rychle odtrhují Goju a Malloryho a posílají je mimo ring, kam je hned následují. Na Tiger Kida zbyl 8Master. Japonec ho posílá proti provazům. O ty se Master zastaví a chytí se jich tak, že se od nich nazpátek neodrazí. Myslí si, že má vyhráno, jenže už za chvíli se ukazuje, že opak je pravdou. Japonec se rozběhl plnou a rychlostí a pomocí Clothesline dostal 8Mastera ven z ringu, přímo mezi Alterovce a Goju s Mallorym. Kid mrkne do hlediště, rozbíhá se o provazy a ohromným Tope Con Hilo sundává všechny, kdo mu stáli v cestě! Diváci se zaradovali a několik jich poplácalo Tigera po zádech. Ten se ale bez významnější radosti skromně chopil 8Mastera a přímo na zemi vedle ringu aplikoval Eye of the Tiger!

Brian Nelson: "Óu, Arm trap Anaconda Vice! Chudák EightMaster!"

Jimmy Freak: "Ale pozor na dění v ringu!"

Rozhodčí už začíná pomalu vnímat svět kolem sebe, stále ale leží na podlaze ringu tváří dolů. Mattitude je na nohou dříve než Riggins. Ten vstává chvíli po něm, ale hned dostává mohutné low blow! Dealmaker padá k zemi a Soudce přitahuje pozvolna se vzpamatovávajícího rozhodčího. 1...2...kickout!

Jimmy Freak: "Vynikající kickout Ariho Rigginse!"

Brian Nelson: "Už jsem si myslel, že Soudce zase špinavě vyhraje, ale tentokrát mu to není přáno, jó!"

Soudce chce rychle aplikovat Dragon Sleeper, kterým Ariho porazil na PPV, ten ale reversuje a po pěkné otočce dostává Soudce na svá ramena!

Freak i Nelson simultánně: "THE PROPHECY!!!"

1...2...3!

Je konec. Goja, který se konečně zbavil Shanea Altera vedle ringu chtěl pin přerušit, ale nebyl dostatečně rychlý.

Winners: Ari Riggins, The Alterz & Tiger Kid

Vítězi se tedy stává Riggins, vracející se Alterz a wrestler, který se taktéž ukázal po nějaké době, Tiger Kid. Ať už jste s výsledkem main eventu spokojeni, či ne. Doufáme, že jste se při této show bavili. Děkujeme Vám za pozornost a ve čtvrtek opět naviděnou.

Na show pracovali:

FallenAngel: ME

Israha: Úvodní promo, opener, Hajinek/Krupy segment, BBC promo

Mattitude: Porota/Rufus Maxwell segment, Roukys vs. Painkiller

p.herca: BoG rozhovor, HC Championship

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Krupy Tue Jun 17, 2008 12:05 am

Nic proti postave Hammera,ale v TP bol uz nedavno,tak mi pride divne zase ho tam davat...mam taky pocit ze sa to moc nestrieda...

Som zvedavy ako to dopadne zo Shaggzom,kto bude jeho superom atd...

Absolutne ma nezaujima situacia okolo IC Titulu.Crowax bol dobry champion,neviem preco sa to menilo.Tak ako sa mi paci postava Trashera,rovnako sa mi nepaci postava Garyho...nie ze by bola zla,ale na tychto velkych chlapikov mam prirodzenu alergiu....navyse som zvedavy ako chcete nechat toho obra stratit titul v single zapase(ak taky bude)....

Feud s Hajinkom? Podla tohto zaciatku to vyzera z Krupym bledo.....neviem si pomoct,ale od feudu s Israhom to s nim ide dolu kopcom....je tam za debila....coho som sa nikdy nechcel dozit....absolutne bez momenta...takto sa mi tazko pisu proma.....nemozem stale slubovat pomstu a take veci,ked vkuse dostane moja postava....to je potom fakt stereotypne.Vykreslujete ho uplne inak ako si predstavujem...zrejme si to budeme musiet nejako dojednat....Ak ma Krupy ten feud prehrat,aspon z toho urobte vyrovnanejsi feud nez ten z BBC(ach,musim napisat k PPV)(tymto nehovorim spoiler-len tipujem ako to dopadne)...takze som sklamany,a nejdem sa utesovat faktom ze sa to o dalsie tyzdne mozno zmeni,lebo toto iste som robil pri feude s BBC a pri citani som sa neprijemne prekvapil.........a ak to beriete ako neviem ake neprimerane reakcie na moju postavu tak OK,prehrat feud nie je hanba,mne len ide o to aby sa viedol vyrovnany feud,a nie squashovanie jednej strany....to nemusim citat E-Fed ale pozerat RAW...
Asi budem musiet zapojit fantaziu a zapromovat nejakym sposobom.......

Navyse ten segment bol kratky,chybal mi tam aky-taky dej a vsetko to bolo zbuchane na rychlo....chybala mi tam vyraznejsia pointa...pricina ich buduceho sporu mohla byt nejaka ina...

A ME....slusny,nemam viac co dodat...

Dost kriticke slova som tu napisal,ale holt ked to tak citim musim to napisat.....je to lepsie ako by som napisal "skvela show" a koniec...

PS:Som dost nasraty ze sa skoncil feud Onea s Kobrom,ktory bol vydareny....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  MadWarrior Tue Jun 17, 2008 1:07 am

tak sem mirne na rozpacich ... sou plusy i minusy, zkusim to taj se taj nejak srozumitelne vyjadrit i kdyz jak rikam, sam sem na rozpacich

jedinoznacne velky plus je, ze uz se hned od prvni show zacinaj zvolna rozjizdet feudy, takze by mohli mit poradny grady postupem casu

opener slusnej, pokusili ste se to nejak zamotat, ale je celkem jasny ze Is s Crowaxem se oddelej a budou si feudit mezi sebou, ten zbytek by me samotnyho zajimalo jak to bude, popravde se mi moc nezda aby se Chosen One tocil v kruhu okolo IC Title, kdyz je celkem jasny ze s Garym feudit nemuze, pac sou oba heel a dalsi prohra s Kobrou se mi taky moc nezamlouvala, pak je tu jeste Widowmarker, ale pochybuju ze v tom bude hrat nejakou dulezitou roli

porota a ME, asi bude teda pokracovat feud Ariho s Mattitude a pokud se do toho primotaj i Alterz, bude to dobry

no a tedko ty vetsi minusy ... Hajinek/Krupy? to ma bejt jako vtip? doufam ze ano a ne ze z toho kouka feud ... protoze v samotnym segmentu prakticky nejde o nic ... coz by byl po BBC vs Krupy/Venom dalsi feud Krupyho kde o nic nejde, zadruhy feud main eventera s Hajinkem, kterej vypadl z HC divize? to snad ne, jedine ze by Krupymu jobboval

Nate Hammer/Venom - no tak tohle me taky nepotesilo, celkem me prestava bavit BBC a to jak se tocej okolo titulu, me nema tahle stable cim prekvapit (protoze Hammer do ty stable prakticky nic neprinesl, je to proste Vic Ergo a nekdo hodne jemu podobnej), nehlede na to, ze to hlavni se udalo uz bez Hammera ve feudu Ergo vs Venom a asi tezko to muze bejt prekonany, muze to mit jen sestupnou tendenci, protoze pochybuju ze by Hammer mohl do feudu prinest neco zasadne jinyho, kdyz jsou s Ergem jak dvojcata ... navic je uplne jasny jak to dopadne, druhej muz BBC proti Venomovi, predchozi feud vyhrala BBC a pokud by to neskoncilo viteztvim Venoma, tak by ho to totalne depushovalo a tahle stable podle me nema inventar na to, aby mohla takhle kralovat CZSK

to sou hlavne vyhrady k bookingu, co se tyka samotnejch zapasu, tak ty byly zase na vysoky urovny, pekne napsany, takze souhrnem show velmi slusna, ale bojim se toho co prijde v budoucnu
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Crowax Tue Jun 17, 2008 1:04 pm

Nejdrive se vyjadrim k tomu tu jiz tak kritizovanemu feudu Krupy/Hajinek. Ja rikam no a co ?? Pokud si dobre pamatuji Hajinek vedl feudy,jak s Rigginsem (ktery ted vede feud s druhym nejlepsim heelem CZSK) a Hammerem (ktery je v Main Eventu a obdrzel uz nekolik title shotu) - a rozhodne se neda rict,ze by v techto feudech hral druhe housle (oba dva porazil),takze co se nejake podradnosti Hajinka tyce (to je naprosta blbost)...
Dale - nejak se novy Main Eventer stvorit musi - me jako ctenare by porad nebavilo cist o tech samejch lidech v ME (Krupy/Israha/Ergo/Hammer). Podivejte se treba na postavu Venoma,ktery byl stejne jako Hajinek v Hardcore divizi - bum a z niceho nic drzel hlavni titul (coz byl vysledek stvoreni noveho Main Eventera) a podivejte se na Venoma ted (skvela postava,pise proma....).
Mnozi tu take muzou tvrdit,ze Hajinek pise nekvalitni proma (no a co ??) - proma pise,snaha na nem videt je a tak tady bych problem taky nevidel - nikdo dokonaly z nebe nespadl...
A to,ze by se Hajinek mohl dostat o pozici vyse s jiz tak ozkousenym Main Eventerem kalibru Krupyho je urcite vec pozitivni.
Takze ja sem urcite pro tento feud vsemi deseti.....

Co se tyce deni v samotnem Main Eventu - tak potom dnesnim oznameni (Hammer dostane title shot) - ocekavam,ze Hammer ziska titul - Ergo bude nasranej,ze nekdo,kdo je prakticky za nim (ma hlavni titul) a tim se rozpadne BBC (Hammer bude mit face turn) a bude tu feud Ergo vs. Hammer o hlavni titul (zas),ale taky je to dobry zpusob,jak by se stable mohla rozpadnout - tohle je samozrejme jen moje vize,jak by to mohlo vypadat a skutecnost tak muze byt naprosto odlisna....

Ze zapasu se mi libil urcite nejvice opener,kde bylo 6 lidi provazanych nejakym sporem a tak,co je lepsiho nez postavit tech 6 lidi proti sobe,ze ...
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Krupy Tue Jun 17, 2008 1:27 pm

Crowax: K tomu Hajinkovi: ved ano,ja som sa vyjadril len proti tomu,aby to bol kruto nevyrovnany feud ako ten Krupyho a Venoma s BBC.....ci uz moja postava ten feud vyhra alebo prehra,nech je to vyrovnane....inak to nema zmysel...

A dalsi obrovsky suhlas s MadWarriorom,aj mna pomaly BBC prestava bavit.....sebaiste proma,a nicenie vsetkych naokolo...to cloveka po chvili unudi...pritom su to mozno 2 najlepsie postavy v CZSK,co sa tyka charakteru a vsetkych veci,ktore robia postavu dobrou.....ovela viac ma v sucastnosti bavi Porota,ktoru som zo zaciatku nemusel.....taka egotistic cowardly heel stable....vobec nie super dominantna,ale ani uplne bez momenta....zlata stredna cesta...

Este som nad tym premyslal,no na jednej strane by sa mi prilis nepozdaval nejaky novy contender,ktoreho autor nepise proma a nezaujima sa o E-Fed....ale zase tocenie tych istych ludi v Title Picture tiez nie je dobre.....takze writeri to maju dost tazke.Z heelov by som za contendera chcel jednoznacne The Chosen Onea,to je fantasticka postava....ani neviem preco ma oslovila,ale proste sa mi paci.....z face by to mohol byt Trey Trasher....paci sa mi ako Israha pomaly a napinavo vykresluje jeho charakter,a na storyline s jeho priatelkou som zvedavy asi najviac zo vsetkych storylines v CZSK E-Fede....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Crowax Tue Jun 17, 2008 1:32 pm

Krupy: Ja sem spise reagoval na Madwarriora,ktery vykreslil postavu Hajinka jako nejakou podradnou bytost,ktera nemuze mit narok na push a je prakticky k nicemu (a musi ti hned jobbovat).
Znovu davam za priklad Venom,ktery vysel z Hardcore divize - bum a ani nevedel jak - byl v Main Eventu a drzel hlavni titul.Netvrdim,ze to same se musi zakonite stat i Hajinkovi,ale urcity druh pushe obdrzet muze....
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Israha Tue Jun 17, 2008 1:46 pm

Jen k těm stížnostem na Krupyho a Hajinka? Chybí vám nějaký důvod, proč se tohle všechno událo? A co prostě ten, že Hajinek je punkový vymaštěnec s omezenou inteligencí, který byl právě donucen odejít odněkud, kde si myslel, že bude dominovat? Jak si asi myslíte, že bude reagovat, když ho někdo setře způsobem, jakým to udělal Krupy? Logicky, že agresivně...a za druhé taky nemohou mít všechny storyline mega epický průběh, jako např. ta první Krupyho...jen si obhajuji svůj postup, nic víc.
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  MadWarrior Tue Jun 17, 2008 2:03 pm

Israha napsal:Jen k těm stížnostem na Krupyho a Hajinka? Chybí vám nějaký důvod, proč se tohle všechno událo? A co prostě ten, že Hajinek je punkový vymaštěnec s omezenou inteligencí, který byl právě donucen odejít odněkud, kde si myslel, že bude dominovat? Jak si asi myslíte, že bude reagovat, když ho někdo setře způsobem, jakým to udělal Krupy? Logicky, že agresivně...a za druhé taky nemohou mít všechny storyline mega epický průběh, jako např. ta první Krupyho...jen si obhajuji svůj postup, nic víc.

jo to nemuzou mit, ale trosku lepsi by taky mohli mit Very Happy minimalne ten segment mohl bejt napsat trosku kvalitnejs
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  MadWarrior Tue Jun 17, 2008 2:08 pm

Crowax napsal:Krupy: Ja sem spise reagoval na Madwarriora,ktery vykreslil postavu Hajinka jako nejakou podradnou bytost,ktera nemuze mit narok na push a je prakticky k nicemu (a musi ti hned jobbovat).
Znovu davam za priklad Venom,ktery vysel z Hardcore divize - bum a ani nevedel jak - byl v Main Eventu a drzel hlavni titul.Netvrdim,ze to same se musi zakonite stat i Hajinkovi,ale urcity druh pushe obdrzet muze....

Venom neni Hajinek, ma ve fantasy wrestlingu realnou historii, vim ze to writery E-Fedu nejak zvlast nezajima, ale mohlo by pokud to chtej mit realisticky
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Israha Tue Jun 17, 2008 2:22 pm

MadWarrior napsal:
Israha napsal:Jen k těm stížnostem na Krupyho a Hajinka? Chybí vám nějaký důvod, proč se tohle všechno událo? A co prostě ten, že Hajinek je punkový vymaštěnec s omezenou inteligencí, který byl právě donucen odejít odněkud, kde si myslel, že bude dominovat? Jak si asi myslíte, že bude reagovat, když ho někdo setře způsobem, jakým to udělal Krupy? Logicky, že agresivně...a za druhé taky nemohou mít všechny storyline mega epický průběh, jako např. ta první Krupyho...jen si obhajuji svůj postup, nic víc.

jo to nemuzou mit, ale trosku lepsi by taky mohli mit Very Happy minimalne ten segment mohl bejt napsat trosku kvalitnejs

Mohl být více o Krupym, chtěl jsi říct...no, možná ano, ale v téhle fázi je mnohem důležitější sledovat věci z pohledu Hajinka, protože Krupy, s ohledem na svůj gimmick, by se s Hajinkem vůbec nezahazoval, nemá pro to motivaci. Hajinek naproti tomu ano, je napsána výše.
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Krupy Tue Jun 17, 2008 2:27 pm

Israha napsal:
MadWarrior napsal:
Israha napsal:Jen k těm stížnostem na Krupyho a Hajinka? Chybí vám nějaký důvod, proč se tohle všechno událo? A co prostě ten, že Hajinek je punkový vymaštěnec s omezenou inteligencí, který byl právě donucen odejít odněkud, kde si myslel, že bude dominovat? Jak si asi myslíte, že bude reagovat, když ho někdo setře způsobem, jakým to udělal Krupy? Logicky, že agresivně...a za druhé taky nemohou mít všechny storyline mega epický průběh, jako např. ta první Krupyho...jen si obhajuji svůj postup, nic víc.

jo to nemuzou mit, ale trosku lepsi by taky mohli mit Very Happy minimalne ten segment mohl bejt napsat trosku kvalitnejs

Mohl být více o Krupym, chtěl jsi říct...no, možná ano, ale v téhle fázi je mnohem důležitější sledovat věci z pohledu Hajinka, protože Krupy, s ohledem na svůj gimmick, by se s Hajinkem vůbec nezahazoval, nemá pro to motivaci. Hajinek naproti tomu ano, je napsána výše.

To su sice ciele toho tvojho segmentu,ale su tzv. "skryte"....cize pri jeho citani to citatelom jasne nebude....a co sa mame vzdy pytat writera ako to myslel? Vies co tym myslim....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  MadWarrior Tue Jun 17, 2008 2:50 pm

Israha napsal:
MadWarrior napsal:
Israha napsal:Jen k těm stížnostem na Krupyho a Hajinka? Chybí vám nějaký důvod, proč se tohle všechno událo? A co prostě ten, že Hajinek je punkový vymaštěnec s omezenou inteligencí, který byl právě donucen odejít odněkud, kde si myslel, že bude dominovat? Jak si asi myslíte, že bude reagovat, když ho někdo setře způsobem, jakým to udělal Krupy? Logicky, že agresivně...a za druhé taky nemohou mít všechny storyline mega epický průběh, jako např. ta první Krupyho...jen si obhajuji svůj postup, nic víc.

jo to nemuzou mit, ale trosku lepsi by taky mohli mit Very Happy minimalne ten segment mohl bejt napsat trosku kvalitnejs

Mohl být více o Krupym, chtěl jsi říct...no, možná ano, ale v téhle fázi je mnohem důležitější sledovat věci z pohledu Hajinka, protože Krupy, s ohledem na svůj gimmick, by se s Hajinkem vůbec nezahazoval, nemá pro to motivaci. Hajinek naproti tomu ano, je napsána výše.

jéééh a to je presne to o cem sem mluvil, ze ten feud je naprosto o nicem, nebo spis lepsi rict ze je jednostranej, obecne bych nemel problem s feudem main eventera a midcardtera, kdyby k tomu byl nejakej padnej duvod ... ale takhle jen proto, ze si to nekdo vymyslel, proste to nastartovani feudu neni stastny ... je to muj nazor a nezmenim ho
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Israha Tue Jun 17, 2008 3:03 pm

MadWarrior napsal:
Israha napsal:
MadWarrior napsal:
Israha napsal:Jen k těm stížnostem na Krupyho a Hajinka? Chybí vám nějaký důvod, proč se tohle všechno událo? A co prostě ten, že Hajinek je punkový vymaštěnec s omezenou inteligencí, který byl právě donucen odejít odněkud, kde si myslel, že bude dominovat? Jak si asi myslíte, že bude reagovat, když ho někdo setře způsobem, jakým to udělal Krupy? Logicky, že agresivně...a za druhé taky nemohou mít všechny storyline mega epický průběh, jako např. ta první Krupyho...jen si obhajuji svůj postup, nic víc.

jo to nemuzou mit, ale trosku lepsi by taky mohli mit Very Happy minimalne ten segment mohl bejt napsat trosku kvalitnejs

Mohl být více o Krupym, chtěl jsi říct...no, možná ano, ale v téhle fázi je mnohem důležitější sledovat věci z pohledu Hajinka, protože Krupy, s ohledem na svůj gimmick, by se s Hajinkem vůbec nezahazoval, nemá pro to motivaci. Hajinek naproti tomu ano, je napsána výše.

jéééh a to je presne to o cem sem mluvil, ze ten feud je naprosto o nicem, nebo spis lepsi rict ze je jednostranej, obecne bych nemel problem s feudem main eventera a midcardtera, kdyby k tomu byl nejakej padnej duvod ... ale takhle jen proto, ze si to nekdo vymyslel, proste to nastartovani feudu neni stastny ... je to muj nazor a nezmenim ho

No, myslím, že já a ostatní, co jsme se tvorbě tohohle anglu podíleli, víme, proč to děláme...protože je rozhodně lepší zapojit dvě postavy do vzájemného, byť minimálně vygradovaného feudu, než aby stály zcela mimo dění, než se najede dále.
Ale kritiku beru, pouze si zde odargumentovávám své kroky Smile
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  MadWarrior Tue Jun 17, 2008 3:05 pm

Israha napsal:No, myslím, že já a ostatní, co jsme se tvorbě tohohle anglu podíleli, víme, proč to děláme...protože je rozhodně lepší zapojit dvě postavy do vzájemného, byť minimálně vygradovaného feudu, než aby stály zcela mimo dění, než se najede dále.
Ale kritiku beru, pouze si zde odargumentovávám své kroky Smile

ja taky vim proc to delate a nelibi se mi to Very Happy myslim ze je vice lepsich heel postav co si zaslouzej push
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  FallenAngel Tue Jun 17, 2008 7:19 pm

Já jsem 100% pro zapojení Hajinka do ME. Na titul sice nemá, ale proč by nemohl být v nějakém velkém feudu na špici cardu? Je tady od začátku a nic ohromného zatím nezažil, zatímco takovej Venom přikráčel do CZSK asi v polovině z těch současných 60 show a už má titul, navíc Hajinek už měl poměrně vysoko hodnocený feud s Hammerem, který vygradoval jedním z těch řekl bych mainstreamových gimmick zápasů, které jsme zatím mohli v CZSK vidět. Snaží se psát proma, má solidní moveset, jeden z nejlepších finisherů v CZSK. A PŘEDEVŠÍM - je to originální postava, zatímco když si vezmu třeba už zmíněného Venoma, tak to je z poloviny Stone Cold a až z té druhé poloviny originální E-Fed postava...

Jinak s tím Krupym, řekl bych, že máte co jste chtěli, když to takhle řeknu writerům. Protože to prosazování Krupyho jakožto megaface bylo přehnané a ve chvíli, kdy Venom získal titul, a bylo jasné, že ho nebude držet jen tak nějakou chvilku, bylo logické, že přijde pád, který přitom přijít nemusel. Potom co s BBC to byla chvilková záležitost a po Venomovi jít nemůže, když jsou oba faceové (to je právě ten důvod toho pádu), je jasné, že musí jít do midcardu. A tak markantní se to zdá právě proto, jak s ním bylo zacházeno dřív. Kdyby feud s Israhou nebyla taková soap opera, ze které vyšel Krupy jako superhrdina současnosti, nebyl by ten "propad" až tolik znatelný (přitom Israha se nedlouho na to stejně vrátil a zase si dělá co chce.....)...Holt je třeba myslet i na další příležitosti a ne jen na to, jak vygradovat současný feud do co nejvyšších výšin.

Ale tím předešlým odstavcem jsem se spíš vžil do kůže MadWarriora, protože mě osobně Hajinek proti Krupymu nevadí. Záleží na tom, jak bude prezentován a jak bude ten feud vypadat výsledkově, protože jestli je v plánu kupříkladu 5 zápasů a z toho 4 výhry Krupyho, tak to ani nemělo cenu startovat...Já osobně bych začal prezentovat Hajinka trochu z jiného úhlu, protože jako heel už toho nemá zas až tolik co nabídnout a tak já v pozici hlavního bookera, bych mu za pár měsíců, třeba už po prázdninách, nebo pak před Vánoci přichystal faceturn a do doby než by proběhl bych se ho snažil prezentovat trochu jinak než doposud byl, aby nezapadl do stereotypu. Tak bych to udělal já, vy si to udělejte jak chcete. Smile
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Krupy Tue Jun 17, 2008 7:33 pm

FallenAngel napsal:Já jsem 100% pro zapojení Hajinka do ME. Na titul sice nemá, ale proč by nemohl být v nějakém velkém feudu na špici cardu? Je tady od začátku a nic ohromného zatím nezažil, zatímco takovej Venom přikráčel do CZSK asi v polovině z těch současných 60 show a už má titul, navíc Hajinek už měl poměrně vysoko hodnocený feud s Hammerem, který vygradoval jedním z těch řekl bych mainstreamových gimmick zápasů, které jsme zatím mohli v CZSK vidět. Snaží se psát proma, má solidní moveset, jeden z nejlepších finisherů v CZSK. A PŘEDEVŠÍM - je to originální postava, zatímco když si vezmu třeba už zmíněného Venoma, tak to je z poloviny Stone Cold a až z té druhé poloviny originální E-Fed postava...

Jinak s tím Krupym, řekl bych, že máte co jste chtěli, když to takhle řeknu writerům. Protože to prosazování Krupyho jakožto megaface bylo přehnané a ve chvíli, kdy Venom získal titul, a bylo jasné, že ho nebude držet jen tak nějakou chvilku, bylo logické, že přijde pád, který přitom přijít nemusel. Potom co s BBC to byla chvilková záležitost a po Venomovi jít nemůže, když jsou oba faceové (to je právě ten důvod toho pádu), je jasné, že musí jít do midcardu. A tak markantní se to zdá právě proto, jak s ním bylo zacházeno dřív. Kdyby feud s Israhou nebyla taková soap opera, ze které vyšel Krupy jako superhrdina současnosti, nebyl by ten "propad" až tolik znatelný (přitom Israha se nedlouho na to stejně vrátil a zase si dělá co chce.....)...Holt je třeba myslet i na další příležitosti a ne jen na to, jak vygradovat současný feud do co nejvyšších výšin.

Ale tím předešlým odstavcem jsem se spíš vžil do kůže MadWarriora, protože mě osobně Hajinek proti Krupymu nevadí. Záleží na tom, jak bude prezentován a jak bude ten feud vypadat výsledkově, protože jestli je v plánu kupříkladu 5 zápasů a z toho 4 výhry Krupyho, tak to ani nemělo cenu startovat...Já osobně bych začal prezentovat Hajinka trochu z jiného úhlu, protože jako heel už toho nemá zas až tolik co nabídnout a tak já v pozici hlavního bookera, bych mu za pár měsíců, třeba už po prázdninách, nebo pak před Vánoci přichystal faceturn a do doby než by proběhl bych se ho snažil prezentovat trochu jinak než doposud byl, aby nezapadl do stereotypu. Tak bych to udělal já, vy si to udělejte jak chcete. Smile

S tym strednym odstavcom suhlasim,ale to nacasovanie koncu feudu s Israhom proste prislo v dobe Venomovho zisku titulu......ani som nejak nemyslel na CZSK WH Title,a dalo sa cakat ze postupne Krupy padne do midcardu...ale co uz,ak mi daju writeri volnost,mozem cez RP lepsie vykreslovat jeho charakter,co bude velke + .....a ktovie,mozno sa skor ci neskor do ME moja postava vrati...

A s tym Venomom: ja som chcel povodne heelturn,a mat heel par...ale neodsuhlasili mi to writeri bohuzial....a teraz ma napada,ze nejake rozpory medzi Venomom a Krupym kvoli ich prehre nad BBC by neboli zle.....urcite lepsie nez toto,ale holt realita je realita,a ja sa ten feud budem snazit cez RP zlepsit(ak to writeri neurobia za mna)....a dufam ze kolega hajinek napise aj vdaka handicapu nejake to promo...
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Hajinek Tue Jun 17, 2008 8:42 pm

tak sry ze sem dlouho nenapsal jak sem dopadnul s Shagzzem to hodnotit nebudu podle me se Hajinek do HC divize hodi ae to uz je fuk....novej vyhlizejici feud s Krupym se mi zatim nelibi ale nakym promem se urcite budu snazit pomoci
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Texas_Venom Wed Jun 18, 2008 12:55 am

Než napíšu pár vět k show, tak je asi potřeba si určit priority nebo co je pro writery lepší (ač si myslim, že spíše hovořím pouze k Fallenovi). Já jsem si sice přikráčel do e-fedu v polovině, ale od tý doby co jsem přišel, tak se snažim pravidelně zapojovat do dění a dávát writerum o sobě odezvu. Což si troufnu říct se mi i daří. Je mi i jasný, že Hajinkova postava je originálnější než moje (pokusim se to zlepšit), ale podívej se na Hajinka - tady je o něm napsáno snad 10příspěvků a on sem napíše dvě řádky a ještě ani slovo k tomu o čem se tu bavíte nebo bavíme... Rolling Eyes mně se třeba ta jeho postava taky líbí, ale to chceš mít v ME někoho kdo se o e-fed zajímá přeci jen nikdo neví jakym způsobem? Já bych radši než Hajinka v ME viděl The Chosen Onea. Je to taky originální postava a hlavně jeho příspěvky maj hlavu a patu!!! Ale bohužel si zatim přikráčel jenom před měsícem a půl Rolling Eyes
Nic proti Hajinkovi, zronva on si myslím e-fed jakž takž sleduje, ale hlavní pointu snad inteligentní člověk z toho vyčte, co jsem napsal výše.

A co se dění v show týká... já si nemyslim, že BBC ztratila to co měla. V jejich situaci je jedna zásadní chyba. Oni nemaj tituly. Tag team divize je oddělena, takže na ten asi mít šanci nebudou a pokud mají nějaký titul blízko, tak pouze jeden z nich ho bude držet a pokud ho ten jeden bude mít, druhý bude dělat co? Sice se to jakoby strhává tím, že tvrdí, jak tituly nechtěj, ale co si budeme povídat, ve wrestlingu úspěšnej je ten, kdo má přes rameno hozenej belt... každopádně pro mě pořád BBC sílu má.
Naopak jak ze začátku na druhé koleji pro mě byla Porota, tak z toho vznikla super stable. Je dobře, že Soudce porazil Rigginse. Doufám, že teda ještě nějaký čas Porotu vídat budeme.
ad Krupy/Hajinek, já v tomto feudu problém nevidím, docela dobře to popsal FallenAngel v jeho druhym sloupci, tam musim naprosto souhlasit. Jediný co nechápu je, proč by proti sobě proboha nemohli stát dva face borci?? Já v tom žádnej problém nevidím. Navíc jak jsem psal dříve, tak Venom/Krupy vs. BBC měl výbornej potenciál, ale v mých očích nevyužitej. Krupyho určitý propad napsal Fallen, na to bych navázal Israhou což se hodí... už když jsem četl tuto show, tak si říkám... Israha se neměl vracet a Israhovu postavu pohřbít nebo prostě z tehdejšího zápasu s Krupym neudělat to co z toho bylo. Ten zápas co napsal Israha samozřejmě všechna čest dneska ještě jednou, ale podívejte se jak na tom dneska jsme. Israha se vrátil jakoby nic, má gimmick jaký má a Krupyho si nevšímá. Krupy se k jeho návratu nevyjádřil... nevím, na mě to prostě působí dost divně. Vzhledem k tomu, jak ten feud i byl prezentován.
ad Texas Venom vs. Nate Hammer, něco jsem už napsal výše, podle mého by to pořád mohl být kvalitní feud, je otázkou však kde bude stát Ergo, jaká bude jeho role nebo s kým on bude mít feud... o tom kdo vyhraje si zatím netroufám polemizovat, každopádně si říkám, jestli tehdy ten Venomův megapush nebyl až moc velký. Možná měl s Ergem prohrát, protože přeci jen asi blíž k vítězství má Hammer a nerad bych a nemít ani jednou obhájený titul... Rolling Eyes na druhou stranu, prohra by nepomohla ani Hammerovi. Jeho postava by se výhrou mohla dostat ze stínu Erga... bohužel pro mě je tato vidina asi lákavější i zajímavější pro většinu... no nedá se nic dělat, budu doufat a pokusím se sám nějak zabojovat.
Nesdílím Krupyho smutek z konce feudu The Chosena s Kobrou, ale spíš smutek z toho, že ten feud nejspíš pokračuje. nevím, kde si vzal že končí. Dyť zase stáli proti sobě!! Naopak The Chosen One měl stát proti Krupymu.

No moc jsem k show nenapsal, ale snad se nezlobíte, zase se tu alespoň rozjela zajímavá debat a je to trochu vybočení z kurzu.
Samozřejmě se mi líbil opener 3 na 3 a Main Event, že je děláte kvůli mě? Za poslední dobu zápasů tohoto typu bylo docela dost Laughing

Uvidíme, jak to bude dál vypadat a já zkusim zapracovat trochu na mojí postavě Rolling Eyes
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  MadWarrior Wed Jun 18, 2008 10:10 am

Texas_Venom napsal:Než napíšu pár vět k show, tak je asi potřeba si určit priority nebo co je pro writery lepší (ač si myslim, že spíše hovořím pouze k Fallenovi). Já jsem si sice přikráčel do e-fedu v polovině, ale od tý doby co jsem přišel, tak se snažim pravidelně zapojovat do dění a dávát writerum o sobě odezvu. Což si troufnu říct se mi i daří. Je mi i jasný, že Hajinkova postava je originálnější než moje (pokusim se to zlepšit), ale podívej se na Hajinka - tady je o něm napsáno snad 10příspěvků a on sem napíše dvě řádky a ještě ani slovo k tomu o čem se tu bavíte nebo bavíme... Rolling Eyes mně se třeba ta jeho postava taky líbí, ale to chceš mít v ME někoho kdo se o e-fed zajímá přeci jen nikdo neví jakym způsobem? Já bych radši než Hajinka v ME viděl The Chosen Onea. Je to taky originální postava a hlavně jeho příspěvky maj hlavu a patu!!! Ale bohužel si zatim přikráčel jenom před měsícem a půl Rolling Eyes
Nic proti Hajinkovi, zronva on si myslím e-fed jakž takž sleduje, ale hlavní pointu snad inteligentní člověk z toho vyčte, co jsem napsal výše.

A co se dění v show týká... já si nemyslim, že BBC ztratila to co měla. V jejich situaci je jedna zásadní chyba. Oni nemaj tituly. Tag team divize je oddělena, takže na ten asi mít šanci nebudou a pokud mají nějaký titul blízko, tak pouze jeden z nich ho bude držet a pokud ho ten jeden bude mít, druhý bude dělat co? Sice se to jakoby strhává tím, že tvrdí, jak tituly nechtěj, ale co si budeme povídat, ve wrestlingu úspěšnej je ten, kdo má přes rameno hozenej belt... každopádně pro mě pořád BBC sílu má.
Naopak jak ze začátku na druhé koleji pro mě byla Porota, tak z toho vznikla super stable. Je dobře, že Soudce porazil Rigginse. Doufám, že teda ještě nějaký čas Porotu vídat budeme.
ad Krupy/Hajinek, já v tomto feudu problém nevidím, docela dobře to popsal FallenAngel v jeho druhym sloupci, tam musim naprosto souhlasit. Jediný co nechápu je, proč by proti sobě proboha nemohli stát dva face borci?? Já v tom žádnej problém nevidím. Navíc jak jsem psal dříve, tak Venom/Krupy vs. BBC měl výbornej potenciál, ale v mých očích nevyužitej. Krupyho určitý propad napsal Fallen, na to bych navázal Israhou což se hodí... už když jsem četl tuto show, tak si říkám... Israha se neměl vracet a Israhovu postavu pohřbít nebo prostě z tehdejšího zápasu s Krupym neudělat to co z toho bylo. Ten zápas co napsal Israha samozřejmě všechna čest dneska ještě jednou, ale podívejte se jak na tom dneska jsme. Israha se vrátil jakoby nic, má gimmick jaký má a Krupyho si nevšímá. Krupy se k jeho návratu nevyjádřil... nevím, na mě to prostě působí dost divně. Vzhledem k tomu, jak ten feud i byl prezentován.
ad Texas Venom vs. Nate Hammer, něco jsem už napsal výše, podle mého by to pořád mohl být kvalitní feud, je otázkou však kde bude stát Ergo, jaká bude jeho role nebo s kým on bude mít feud... o tom kdo vyhraje si zatím netroufám polemizovat, každopádně si říkám, jestli tehdy ten Venomův megapush nebyl až moc velký. Možná měl s Ergem prohrát, protože přeci jen asi blíž k vítězství má Hammer a nerad bych a nemít ani jednou obhájený titul... Rolling Eyes na druhou stranu, prohra by nepomohla ani Hammerovi. Jeho postava by se výhrou mohla dostat ze stínu Erga... bohužel pro mě je tato vidina asi lákavější i zajímavější pro většinu... no nedá se nic dělat, budu doufat a pokusím se sám nějak zabojovat.
Nesdílím Krupyho smutek z konce feudu The Chosena s Kobrou, ale spíš smutek z toho, že ten feud nejspíš pokračuje. nevím, kde si vzal že končí. Dyť zase stáli proti sobě!! Naopak The Chosen One měl stát proti Krupymu.

No moc jsem k show nenapsal, ale snad se nezlobíte, zase se tu alespoň rozjela zajímavá debat a je to trochu vybočení z kurzu.
Samozřejmě se mi líbil opener 3 na 3 a Main Event, že je děláte kvůli mě? Za poslední dobu zápasů tohoto typu bylo docela dost Laughing

Uvidíme, jak to bude dál vypadat a já zkusim zapracovat trochu na mojí postavě Rolling Eyes

rad te vyvedu z omylu, ze Hajinkuv pankac je nejak specialne originalni postava, punkacu bylo v historii wrestlingu taky jak nasrano a jeste by se urcite nejaky nasli ... rozdil mezi vama je, ze ty mas gimmick podobnej legende a on midcardterum, nepamatuju punk gimmick co by byl v ME, pac asi na to nema potencial, co muze delat, poustet divakum Sex Pistols, mozna ... troufnu si rict, ze nikdo v E-Fedu nema ciste originalni novej gimmick, maximalne se tomu blizi Soudce, i kdyz taky by se urcite nekdo podobnej nasel
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Mattitude Wed Jun 18, 2008 3:36 pm

MadWarrior napsal:
Texas_Venom napsal:Než napíšu pár vět k show, tak je asi potřeba si určit priority nebo co je pro writery lepší (ač si myslim, že spíše hovořím pouze k Fallenovi). Já jsem si sice přikráčel do e-fedu v polovině, ale od tý doby co jsem přišel, tak se snažim pravidelně zapojovat do dění a dávát writerum o sobě odezvu. Což si troufnu říct se mi i daří. Je mi i jasný, že Hajinkova postava je originálnější než moje (pokusim se to zlepšit), ale podívej se na Hajinka - tady je o něm napsáno snad 10příspěvků a on sem napíše dvě řádky a ještě ani slovo k tomu o čem se tu bavíte nebo bavíme... Rolling Eyes mně se třeba ta jeho postava taky líbí, ale to chceš mít v ME někoho kdo se o e-fed zajímá přeci jen nikdo neví jakym způsobem? Já bych radši než Hajinka v ME viděl The Chosen Onea. Je to taky originální postava a hlavně jeho příspěvky maj hlavu a patu!!! Ale bohužel si zatim přikráčel jenom před měsícem a půl Rolling Eyes
Nic proti Hajinkovi, zronva on si myslím e-fed jakž takž sleduje, ale hlavní pointu snad inteligentní člověk z toho vyčte, co jsem napsal výše.

A co se dění v show týká... já si nemyslim, že BBC ztratila to co měla. V jejich situaci je jedna zásadní chyba. Oni nemaj tituly. Tag team divize je oddělena, takže na ten asi mít šanci nebudou a pokud mají nějaký titul blízko, tak pouze jeden z nich ho bude držet a pokud ho ten jeden bude mít, druhý bude dělat co? Sice se to jakoby strhává tím, že tvrdí, jak tituly nechtěj, ale co si budeme povídat, ve wrestlingu úspěšnej je ten, kdo má přes rameno hozenej belt... každopádně pro mě pořád BBC sílu má.
Naopak jak ze začátku na druhé koleji pro mě byla Porota, tak z toho vznikla super stable. Je dobře, že Soudce porazil Rigginse. Doufám, že teda ještě nějaký čas Porotu vídat budeme.
ad Krupy/Hajinek, já v tomto feudu problém nevidím, docela dobře to popsal FallenAngel v jeho druhym sloupci, tam musim naprosto souhlasit. Jediný co nechápu je, proč by proti sobě proboha nemohli stát dva face borci?? Já v tom žádnej problém nevidím. Navíc jak jsem psal dříve, tak Venom/Krupy vs. BBC měl výbornej potenciál, ale v mých očích nevyužitej. Krupyho určitý propad napsal Fallen, na to bych navázal Israhou což se hodí... už když jsem četl tuto show, tak si říkám... Israha se neměl vracet a Israhovu postavu pohřbít nebo prostě z tehdejšího zápasu s Krupym neudělat to co z toho bylo. Ten zápas co napsal Israha samozřejmě všechna čest dneska ještě jednou, ale podívejte se jak na tom dneska jsme. Israha se vrátil jakoby nic, má gimmick jaký má a Krupyho si nevšímá. Krupy se k jeho návratu nevyjádřil... nevím, na mě to prostě působí dost divně. Vzhledem k tomu, jak ten feud i byl prezentován.
ad Texas Venom vs. Nate Hammer, něco jsem už napsal výše, podle mého by to pořád mohl být kvalitní feud, je otázkou však kde bude stát Ergo, jaká bude jeho role nebo s kým on bude mít feud... o tom kdo vyhraje si zatím netroufám polemizovat, každopádně si říkám, jestli tehdy ten Venomův megapush nebyl až moc velký. Možná měl s Ergem prohrát, protože přeci jen asi blíž k vítězství má Hammer a nerad bych a nemít ani jednou obhájený titul... Rolling Eyes na druhou stranu, prohra by nepomohla ani Hammerovi. Jeho postava by se výhrou mohla dostat ze stínu Erga... bohužel pro mě je tato vidina asi lákavější i zajímavější pro většinu... no nedá se nic dělat, budu doufat a pokusím se sám nějak zabojovat.
Nesdílím Krupyho smutek z konce feudu The Chosena s Kobrou, ale spíš smutek z toho, že ten feud nejspíš pokračuje. nevím, kde si vzal že končí. Dyť zase stáli proti sobě!! Naopak The Chosen One měl stát proti Krupymu.

No moc jsem k show nenapsal, ale snad se nezlobíte, zase se tu alespoň rozjela zajímavá debat a je to trochu vybočení z kurzu.
Samozřejmě se mi líbil opener 3 na 3 a Main Event, že je děláte kvůli mě? Za poslední dobu zápasů tohoto typu bylo docela dost Laughing

Uvidíme, jak to bude dál vypadat a já zkusim zapracovat trochu na mojí postavě Rolling Eyes

rad te vyvedu z omylu, ze Hajinkuv pankac je nejak specialne originalni postava, punkacu bylo v historii wrestlingu taky jak nasrano a jeste by se urcite nejaky nasli ... rozdil mezi vama je, ze ty mas gimmick podobnej legende a on midcardterum, nepamatuju punk gimmick co by byl v ME, pac asi na to nema potencial, co muze delat, poustet divakum Sex Pistols, mozna ... troufnu si rict, ze nikdo v E-Fedu nema ciste originalni novej gimmick, maximalne se tomu blizi Soudce, i kdyz taky by se urcite nekdo podobnej nasel

Judge Jeff Jones no. Ale rozdíl mezi ním a JUDrem je, že se Jones nikdy víš než na post manažera nedostal. JUDr. je normální wrestler, který má šanci zápasit o tituly a vše, co má každý jiný wrestler. A to ani nemluvim o tom, že Jones zas tolik prostoru v promech neměl, takže v podstatě takové křoví.

Jinak co se týče toho co si napsal, tak to se tedy neshodnem. Co to je za blbost - "gimmick podobnej legendě"? Legenda se může stát z každého, klidně i z punkera. Nevím, jestli máš nějakou antipatii k punkerům, ale to, že byli jiní punkeři a že není originální je teda argument jako kráva. Jeff Jarrett také byl a v podstatě i je.. a jsou tu tací, kteří by Onea cpali do ME.

Když ti vadí Hajinek, který má gimmick punkera, který kdysi dávno byl, nikdo si na něj už pomalu ani nevzpomene a ten daný wrestler s tímto gimmickem ani nic nedokázal, pak nechápu, proč ti nevadí "Stone Cold" Texas Venom...možná v tom je nějaké pouto přátelství dvou vlastníků těchto osob, ale jde úplně o totéž.... teda pokud se bavíme o tomto.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  MadWarrior Wed Jun 18, 2008 8:49 pm

Mattitude napsal:Judge Jeff Jones no. Ale rozdíl mezi ním a JUDrem je, že se Jones nikdy víš než na post manažera nedostal. JUDr. je normální wrestler, který má šanci zápasit o tituly a vše, co má každý jiný wrestler. A to ani nemluvim o tom, že Jones zas tolik prostoru v promech neměl, takže v podstatě takové křoví.

Jinak co se týče toho co si napsal, tak to se tedy neshodnem. Co to je za blbost - "gimmick podobnej legendě"? Legenda se může stát z každého, klidně i z punkera. Nevím, jestli máš nějakou antipatii k punkerům, ale to, že byli jiní punkeři a že není originální je teda argument jako kráva. Jeff Jarrett také byl a v podstatě i je.. a jsou tu tací, kteří by Onea cpali do ME.

Když ti vadí Hajinek, který má gimmick punkera, který kdysi dávno byl, nikdo si na něj už pomalu ani nevzpomene a ten daný wrestler s tímto gimmickem ani nic nedokázal, pak nechápu, proč ti nevadí "Stone Cold" Texas Venom...možná v tom je nějaké pouto přátelství dvou vlastníků těchto osob, ale jde úplně o totéž.... teda pokud se bavíme o tomto.

si to asi nejak nepochopil, ja sem komentoval jen to jak moc je Venom originalni postava oproti Hajinkovi ... asi sem tim myslel gimmick podobnej Stone Coldovi ne? to neni legenda? kdezto zadnej punk gimmick nikdy nebyl tak vyraznej ... nenapsal sem nic o tom ze vsichni maj strasny gimmicky a ja mam super Very Happy napsal sem ze nikdo nema uplne originalni gimmick, tim myslim ze ani ja

posledni odstavec, zase si to nepochopil, ja neutocil na Hajinka, jen sem porovnaval dva gimmicky, ze mi prijdou oba dva stejne neoriginalni ... neslo o to ze mi vadi Hajinek a Venom ne, to sem nenapsal, spatne sis to vylozil

ps: to vis ze se muze punker stat taky legendou, ale asi jen ve fantasy
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 64 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 64

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru