CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 7

+11
Mike_From_Hell
Rusty
Crowax
Roukys
Popkiller
FallenAngel
Hajinek
M@tto
Johnny_Morrison
EightBall
Mattitude
15 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Mattitude Thu Oct 25, 2007 9:15 pm

Část 1.

Vitajte v CZSK E-Fede! Som váš GM,Rufus Maxwell.Po skutočne mnohých nepríjemných udalostiach ktoré sa v CZSK odohrali za posledné týždne som pocítil,že strácam kontrolu nad CZSK E-Fedom.Preto som sa rozhodol,že sprísnim pravidlá a začnem už dnes!!! Predstavím vám dnešné zápasy a ich aktérov:

Hannibal Magnum sa stretne v zápase proti Widowmakerovi a Kami-Kadzemu! Bude to teda 2 on 1 Handicap Match!

Popkiller má nevybavené účty s Eightmasterom,a tak mu ponúkneme šancu ukázať sa v Arm Wrestling Conteste!

Israha,nezničiteľné monštrum patriace pod ochranu Tainted Legion si zmeria sily s Rustym a Rockym,CZSK Tag Team Championmi! Máme tu teda další 2 on 1 Handicap Match.

A teraz je tu Main Event pre túto show:Krupy,temný vodca Tainted Legion bude mať šancu dokázať,prečo je súčastným No.1 Contenderom pre CZSK World Heavyweight Championship,pretože sa postaví hned proti trom oponentom:DM Bukvovi,Roukysovi a Nate Hammerovi.

Moje posledné slová sa týkajú ME na Day of Doom:Krupy,ak niekto z tvojej Tainted Legion zasiahne do zápasu,si diskvalifikovaný,prehrávaš zápas a už nikdy nebudeš mať šancu zápasiť o hlavný titul!

Pevne verím že som vás svojimi rozhodnutiami potešil(diváci dlho aplaudujú) a takisto vám prajem príjemné sledovanie show!


-------------------------------------------------------------------------------


Mattitude/Kami Kadze/Hannibal Magnum/Rufus Maxwell/Israha segment


„U všech ďasů, zase někdo ruší! Člověk tady absolutně nemá klid na práci! Už aby byla smlouva na ring moje a abych si v něm mohl v klidu úřadovat. Tady mě pořád někdo otravuje…“ JUDr. Mattitude dojde ke dveřím své kanceláře, na které kdosi vytrvale klepe. „No jo, už jdu.“ Otevře, a uvidí, že za dveřmi stojí Hannibal Magnum se sekáčkem v ruce. V Mattitudovi chvíli trhne, ale udrží se a vyhrkne na Magnuma: „Co chceš? Doufám, že je to něco důležitého, že mě kvůli tomu vyrušuješ od práce.“
Magnum: „Uklidni se, soudče, nepřišel jsem tě poobědvat ani si z tebe uřezat nějaký suvenýr do obýváku…“
JUDr.:“Nech toho šaškování a přejdi k věci“
Magnum: „Jak víš, dnes mám handicap match proti dvěma soupeřům. Proti WIDOWmakerovi, tomu hadrníkovi, který strašně rád žvástá, ale když dojde na činy, stáhne ocas a ustoupí do pozadí…a proti Kami Kadzemu…“
JUDr.: „Mlč, proboha! Sotva slyším jméno toho kazisvěta, který začal strkat nos do mých záležitostí a překazil mi můj úžasný plán, dostávám kopřivku!“
Magnum: „No a proto jsem tady. Pojď mi trochu píchnout v tom zápase. Můžeš se Kami Kadzemu konečně pomstít za to, že ti pořád leze do zelí a maří tvé plány.“
JUDr.: „V žádném případě! Nemám zájem. Jsem rád, že toho ťulpase na chvíli nevidím a ještě abych se s ním zase musel mrcasit v ringu. Neberu. Co sis nadrobil, Magnume, to si sežer, já se distancuji!“
Mattitude už zavírá dveře od kanceláře, když v tom se zpoza rohu objeví Kami Kadze, který sotva JUDra spatří, hned spustí: „Ale ale…to by nebylo dne, kdyby JUDr. Mattitude zase nekul nějaké zlovolné plány. A teď se dokonce spřáhl s Hannibalem Magnumem. Tststs…nemyslel jsem si, že si až takhle bezpáteřní slizoun.“ dopoví s velmi sarkastickým tónem. Mattitude okamžitě odstrčí Magnuma ode dveří a zabouchne se ve své kanceláří. Pak je slyšet už jen rachocení klíčů. Kami Kadze ještě zkouší zachytit kliku, ale neúspěšně.
Kami: „Otevři dveře, zbabělče, nebo si je otevřu sám!“
JUDr potichu pro sebe: „To víš, lemoune. Já mám času dost. Počkám si tady a ty si venku klidně stůj tak dlouho, dokud nezdřevnatíš a neobrosteš lupením jako stoletý dub…..zatracený telefon, zase nefunguje!“ a praští sluchátkem o stůl.
Kami Kadze zpoza dveří: „Mattitude, otevři, je tady Maxwell a chce s tebou mluvit.“
JUDr.: „To ti tak sežeru. Neotevřu, ani kdyby ses rozkrájel.“
Vtom se zpoza dveří skutečně ozve hlas GM CZSK E-Fedu: „Pane Mattitude, ihned otevřete!“ V JUDrovi opět hrkne, doběhne ke dveřím a bleskurychle je otevře.
Maxwell: „Áááá, tak přece to jde, pane Mattitude. Ale k věci…doneslo se ke mně, že stále nejednáte podle dohody a neustále zahráváte do autu zápas o smlouvu na MÚJ wrestlingový ring.“
JUDr.: „Kde jste to slyšel, pane Maxwelle? To není pravda! Ten zákeřný had Kami Kadze mě chce zničit a tak si to vymyslel!“
Maxwell: „Vy i já moc dobře víte, že si to všechno vymýšlíte, abyste se ospravedlnil. Na mě to ale neplatí a v neděli na Day of Doom tomu hodlám udělat přítrž. JUDre Mattitude, na Day of Doom budete zápasit. Budete zápasit s Kami Kadzem. Budete s ním zápasit o smlouvu na můj wrestlingový ring. A budete se nacházet….v barbed wire steel cage matchi. Radši se na to dobře připravte.“
JUDr chvíli lapá po dechu: „To…to…to je skandální! Žádám o razantní změnu!
Maxwell: „A aby vám to nepřišlo líto, na Day of Doom se také bude zápasit o title shot na CZSK Intercity title, který už tak dlouho držíte. Půjde o match, ve kterém se utkají Cerberus a Dark Killer …“
Mattitude v tu chvíli zbledne jako stěna. Kami Kadze se jen lehce pousměje, ale za pár sekund už je bledý taky. Maxwell kouká hned na JUDra, hned na Kamiho, příliš nechápe…Kami nenápadně ukáže Maxwellovi za záda. GM se otočí…a hledí přímo do tváře, tedy do prázdné masky ztracené duše Israhy. „Rufusi, nezapomněl jsi na někoho?“ řekne Israha chladným hlasem. Maxwell jen vykulí oči, Kami Kadze nenápadně mizí a Mattitude jen lapá po dechu.
„Myslím, že zapomněl“ řekne suše Israha.
Maxwell: „Na Day of Doom tedy půjde o 3-men over the top rope battle royal match, ve kterém se o CZSK Intercity title shot utkají Cerberus, Dark Killer a Israha!“
Na to JUDr.Mattitude omdlí. Israha se jen tlumeně zasměje: „Já věděl, že se umíš rozhodovat správně, Rufusi“

---------------------------------------------------------------------------------
WidowMaker/Kami Kadze vs Hannibal Magnum


Openerem
dnešní show je 2 on 1 Handicap match, kde se na jednu stranu postaví 2
neobvyklí spojenci. Přivítejme nyní Kami Kadzeho a WIDOWmakera!“ Oba
wrestleři jsou vítáni hromovým popem, plácají si s těmi šťastlivci,
kteří sedí v prvních řadách a plni sebevědomí míří do ringu, aby zde
očekávali příchod svého soupeře. Ten se ukazuje vzápětí…dlouhé vlasy,
ústa kryta podivnou maskou, sekáček v ruce…Hannibal Magnum je také
děsivý zjev a rozhodně není favoritem obecenstva, především kvůli
zákeřnému ataku na reportérku Kimberly Gardner. Magnum si ovšem také z
heatu nic nedělá a míří přímo k ringu, odhodlán si poradit i s dvěma
soupeři naráz. Kami a Widow chtějí začít zápasit naráz, ale rozhodčí
jednoho z nich vykazuje na apron. Kami tedy ustupuje a nechává zápasit
Widowmakera. Zazní zvonek a Magnum s Widowem hned jdou do lockupu. Oba
mají zhruba stejnou sílu a tak se jim nedaří jeden druhého přetlačit.
Nakonec získá převahu Magnum, kope Widowa do břicha a trhnutím za hlavu
ho dostává na zem. Widow se hned zvedá, Magnum ho kosí shoulder blockem
a hned využívá nevýhodné pozice svého soupeře k nasazení chinlocku.
Widowmaker ale není z těch, kteří by se vzdali takto rychle. Poměrně
lehce se dostává na nohy a údery loktem do Magnumova břicha se
osvobozuje. Magnum pokračuje v útočení, Widow se sklání a vyhazuje si
ho do fireman carry pozice, odkud zasazuje Bronx Street ver. 1 (fireman
carry into spinebuster). Cover…ani ne jedna, Magnum snadno přerušuje.
Widow Magnuma zvedá a překrucuje mu ruku. Magnum se zkouší vykroutit,
ale Widow už ho táhne k rohu, kde taguje Kami Kadzeho. Ten leze na
turnbuckle, odkud skáče diving double axe handle na Magnumovu ruku.
Magnum zařve a za zraněnou ruku se chytí, Kami mu ale nedává
vydechnout, opět mu nasazuje na ruku páku a leze na turnbuckly. Magnum
však překoná bolest, trhne a Kami padá z turnbucklů dolů do ringu.
Magnum big bootuje nepřipraveného Widowmakera z apronu dolů a hned
navazuje elbow dropem na ležícího Kamiho. Cover…Kami se chytá spodního
lana. Magnum musí přerušit. Hannibala trochu rozezlí, že nezískal
rychlou výhru už teď, ale přesto neprotestuje, zvedá Kamiho a irish
whipuje ho. Kami se odráží a podbíhá clothesline, aby se na druhé
straně odrazil a skočil crossbody. Magnum ho chytá a navazuje silným
falling slamem. Kami následný cover přerušuje a podívá se směrem k
Widowovi se záměrem tagnout. Magnum ho ale nenechá a chytá ho do camel
clutche. Kami je uprostřed ringu a Magnum ho drží velice pevně, přesto
se mu však daří po kouscích se posouvat směrem k netrpělivě čekajícímu
Widowmakerovi. Nakonec dojde k tagu, Magnum Kamiho hned pouští, ale
Widow je rychlejší a zasazuje reverse DDT. Magnum se drží za krk, ale
pořád má tendence se zvedat na nohy. Widowmaker ho kope do žaludku a
zkouší Kella Jawbreaker. Magnum ho odstrkává k lanům, Widow se odráží a
je back body dropován. Magnum hned navazuje legdropem, po kterém
přichází další neúspěšný cover. Magnum už je lehce frustrován a ohání
se po rozhodčím, který se rychle klidí stranou. Tím však dá šanci
Widowmakerovi, který kontruje rychlým jumping side kickem, po němž
přichází Compton street (torture rack bacbreaker into side slam).
Magnum je po tomto tvrdém chvatu viditelně otřesen a dává tak Widowovi
šanci natagovat Kamiho. Ten hned leze na turnbuckly, odkud vzápětí
skáče a zasahuje Magnuma missile dropkickem. Kami nezdržuje, hned
Magnuma zvedá a už si ho chystá na svůj finisher, Jamboree Slam
(swinging sitout side slam). Roztáčí ho, ale Magnum se dostává zpět na
nohy, reversuje a hned zvedá Kamiho do výše na delayed vertical suplex.
Kami visí ve vzduchu, Magnum ho chvíli drží a pak padá dozadu, narážeje
Kamiho záda na podlahu ringu. Kami se prohne v bolestech, Magnum se ale
do zvedání se taky moc nemá. Nakonec se ale přeci jen vyškrábe na nohy
a hned jde po Kamim, který ale bystře counteruje running attack
spinning spinebusterem. Následuje natagování Widowmakera. Ten má
Magnuma tam, kde ho chtěl mít. Leze na turnbuckly, odkud skáče
Freestyle Press (swanton bomb). Cover…z tohoto se nedá kickoutovat.
Rozhodčí napočítává do tří a vzápětí už Widowmakerovi i Kami Kadzemu
zvedá ruku na znamení jejich vítězství. Magnum leží na zemi, zatím beze
známek pohybu…po chvíli se zvedá, ztěžka se hrabe na nohy a výhrůžně
hledí za odcházejícím Widowmakerem.

Vítězové: WidowMaker a Kami Kadze

---------------------------------------------------------------------------

B-Reyo promo


„Porazil jsem Ariho Rigginse. Oblíbence diváků a člověka, který si je jistý sám sebou natolik, že se nebojí vyzvat na zápas kohokoli, byť by šlo o člověka sebevíce nebezpečného a záludného.“
Krátká odmlka.
„Porazil jsem Vica Erga. Osobu arogantní, egoistickou, násilnickou a bez špetky respektu ke komukoli ze svého okolí.“
Krátká odmlka.
„Porazil jsem dva wrestlery, kteří patří ke špičce CZSK rosteru. A přesto, přezevšechno, tihle dva budou na Day of Doom zápasit mezi sebou a shrábnou veškerou slávu pro sebe“
Krátká odmlka.
„Neměl bych taky dostat šanci se ukázat a předvést, že moje vítězství nebyla dílem náhody? Neměl bych Rigginsovi i Ergovi znovu dokázat, že nejsem jen figurka v jejich hře, ale že jsem plnohodnotný zápasník, který se jim může měřit ve všech ohledech?“
Krátká odmlka.
„Dokážu jim to. Na Day of Doom se s nimi opět setkám. Ari Riggins vs Vic Ergo…..vs B-Reyo. Triple threat match. Na Day of Doom si vydobydu své místo v rosteru….“

-------------------------------------------------------------------------------


------------------------------------------------------------------------------


Arm Wrestling Contest- Eightmaster vs Popkiller


V strede ringu je pripravený menší stolík a dve stoličky.Marty Gibson práve ohlasuje nasledujúcu udalosť:

„Dámy a páni,toto je Arm Wrestling Contest! Zvíťazí v ňom ten,kto pretlačí svojho súpera.Ako prvý prichádza........185 cm vysoký a 90 kg vážiaci,Eightmasteeeeeer!!!!(diváci bučia,nadávajú a pískajú na tohto borca).8Master opäť vyťahuje svoju biliardovú guľu s číslom 8,ktorou narobil v CZSK značný rozruch ked zranil miláčika davov Popkillera.Bozkáva ju a pozerá sa na ňu so zasneným pohľadom.

„ Dalším účastníkom tohto contestu je 173 cm vysoký a 183 kg vážiaci,Popkilleeeeeeeeer! Pop vchádza do arény za mohutného potlesku divákov,avšak je viditeľne nabrúsený na svojho dnešného súpera,v dôsledku čoho si ani nepodá ruku z divákmi,len vbehne do ringu a prudko si sadá na stoličku.Jeho pohľad je smrtonosný,dokázal by ním vari aj zabiť.Nastavuje ruku a v afekte kričí na 8Mastera,nech si sadne aj on na stoličku a nastaví ruku.8Master je z toho viditeľne v šoku,a napriek tomu že je vyšší a ťažší ako Popkiller sa zdá,akoby mal výhodu Popkiller pretože ho dopredu ženie túžba po pomste.8Master si teda vyľakane sadá a chytá Popa za ruku.Rozhodca dáva pokyn,aby contest odštartoval.Obaja aktéri tlačia čo najviac,ale napriek tomu je contest zatiaľ vyrovnaný.Popkiller začína mať prevahu a 8Master má problémy.Už sa zdá že 8Masterova ruka sa dotkne stola,ale zrazu zatlačí a karta sa obracia.Pop má teraz obrovské problémy udržať sa v hre.Jeho ruka je preťažená a zdá sa,že 8Master s prevahou vyhrá v Arm Wrestling Conteste.Pop však šokujúco začína kričať a vydávať bližšie nešpecifikovateľné zvuky,ktoré mu zrejme pomáhajú pretože bleskurýchlo preláča 8Mastera a víťazí!!!!!! 8Master tomu nemôže uveriť,ved ho pretlačil oveľa menší a chudší človek.Pomaly ustupuje,a vyberá z vrecka svoju guľu ktorú hádže do tváre Popkillera! Ten sa jej však uhýba,a ukazuje všetkým v aréne,ako sa robí Superkick! 8Master to dostal priamo do tváre,pričom navyše aj vypadol z ringu.Celý prekvapený začína hovoriť:

To si prehnal Popkiller! Ja proti tebe,na Day of Doom! Môžeš si kopať hrob,pretože to bude tvoje posledné PPV na CZSK! Nezostane s teba ani len mastný fľak (smiech).Popkiller však gestikuluje že sa ho nebojí a vychutnáva si ovácie publika.


Naposledy upravil dne Thu Oct 25, 2007 9:28 pm, celkově upraveno 3 krát

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Mattitude Thu Oct 25, 2007 9:16 pm

Část 2.





Hajinek promo


-Na obzoru je vidět jakási popraskaná zeď s nápisem "Punk's not dead"

Hned je jasné, že se jedná o psotředí Hajinka. Po chvíli se také začne ozvývat jeho hlas.

"Všemi silami jsem získal to, co jsem nakonec ztratil.."

-U zdi se objeví Hajinek.

"Vše jsem zasvětil punku, punk mi dal dovou naději získat to, co jsem ztratil"

-Hajinek sprejem s červenou barvou zakřoužkuje slovo "Punk's".

"Vše co bylo, už není"

-Tentokrát zakroužkuje slovo "not".

"Každý, kdo si se mnou začne, neodejde živý!"

-Zakroužkuje slovo "dead".

"Ten, kdo stojí první, stojí i naposledy.."

- Hajinek přeškrtne zakroužkovaná slova a pod to napíše "LAST MAN STANDING"

"Hammere, ty čubko nelidská. Já a ty, Day of Doom, LAST MAN STANDING!!"

- Hajinek zahodí sprej a z místa odejde.

--------------------------------------------------------------------------------

Nacházíme se v šatně wrestlerů, kde sedí CZSK Tag Team Championi: Rocky'n'Rusty.

Rusty: "Ale notak, Rocky. Seber se trochu, dneska máme přeci zápas!"

Rocky: "No jo, jenže Israha je monstrum, ten si s náma muže pohrát jako s plyšákem"

Rusty: Neblázni. Jsme na něj přeci 2. Je to Handicap match. To zvládneme. Ukážeme mu, že nejsme CZSK Tag Team Šampioni jen tak! Opakuj po mne: Jsem tag team champion."

Rocky: "Eh... jsem tag team champion"

Rusty: "Ještě jednou a pořádně: Jsem tag team champion!!"

Rocky: "Jsem tag team Champion!"

Rusty: No vidiš, jak to jde. Tak a teď vem svuj belt a pojd se připravit na zápas. Dáme mu co proto."

Rusty plácne Rockymu na hruď, sebere se a odchází. Rocky povzdychne, veme svůj opasek a následuje Rustyho..


-------------------------------------------------------------------------------

* REKLAMA S UPOUTÁVKOU NA NÁSLEDUJÍCÍ PPV- DAY OF DOOM

--------------------------------------------------------------------------------

V zákulisí vidíme členov Tainted Legion,Krupyho,Ariena,Crowaxa,Israhu ktorí sa rozprávajú:

Krupy:Videli ste to? Ten bláznivý starý idiot Maxwell nás chce úplne zničiť! Dnes máme s Israhom 2 Handicap zápasy! Ja navyše proti trom wrestlerom! To mi zaplatí!

Crowax:Presne tak,ja tieto Maxwellove pokusy zničiť nás beriem ako výkrik zúfalca do tmy,pretože povedzme si to narovinu,Rufus nás nedokáže nikdy zastaviť!Môže síce oddialiť príchod Satana,ale osudu aj tak neunikne!

Israha:A čo sa mňa týka,bez problémov porazím obidvoch tých klaunov! Maxwell sa môže pokúšať o takéto činy,ale úspech to nebude mať.

Arien:Sústredme sa však na Day of Doom........,

Krupy: ARIEN! Sústrediť sa musíš sa všetko,na dnešnú show a aj na PPV!Len tak dosiahneme to,že CZSK ovládne zlo!Je ti to jasné?

Arien:Určite Krupy,prepáč že som tak uvažoval.Ale na PPV sa začne to,čo Maxwell,Bukva,Popkiller a iní doteraz odmietali prijať.Začne sa doba teroru,psychozy a skazy.Doba,ktorá úplne zmení svet.

Krupy:A vdaka Maxwellovi je ohrozený môj zisk CZSK World Heavyweight Championshipu,pretože mi nemôžete pomôcť!Budem sa teda musieť spoľahnúť na seba,na svoje schopnosti a inteligenciu.Aj napriek pokusom Maxwella sa Israha stane No.1 Contenderom pre CZSK Intercity Championship,vy,Arien a Crowax budete novými CZSK Tag Team Championmi a ja budem dvíhať nad hlavu pás pre CZSK World Heavyweight Championa!!!!!

A teraz Israha,prikazujem ti poraziť oboch slabochov ktorí si hovoria CZSK Tag Team Championi!Ukáž každému,v čom spočíva sila The Tainted Legion a nesklam ma!

-------------------------------------------------------------------------------

Israha vs. Rocky'n'Rusty



Nyní je na řadě One on Two Handicap match. Israha proti CZSK Tag Team Championům, Rocky'n'Rustymu. Jako první se nám představí "handicapovaný" Israha.

Israha přichází do ringu pomalým, výhrůžným krokem, přičemž ho osvětluje pouze jeden reflektor, jinak je vše zahaleno v šedé mlze. Hlavu má skloněnou a zakrytou kapucí. Když se blíží k ringu, podél entrance stage se s jeho roky zapalují malé plamínky. Až dojde k ringu, otočí se čelem k entrance stagi a prudkým pohybem strhne kapuci. V té chvíli plamínky bleskově zhasnou A Israha už jen čeká na své dnešní soupeře, Rockyho a Rustyho.

Začne hrát společná theme Rockyho a Rustyho a tito CZSK Tag Tea Championi se objevují před zraky diváků. Cestou po entrance rampě si plácnou s pár diváky, zastaví se před ringem, ne moc sebejistě se podívají na Israhu a následně vstupují do ringu. Rozhodčímu odevzdají své opasky a zápas začíná.

Israha stojí zhruba ve prostřed ringu a oba soupeře si prohlíží. Rocky a Rusty si ho rychle obsadí. Rocky napadne Israhu za předu a Rusty ze zadu. Oba mu následne buší pěstmi do zad. Israha se vzepře a oba postupně odstrčí. Rustymu provede Clothesline a Rockymu Stong Punch. Oba jsou na zemi. Israha zvedne Rustyho a pošle jej do lan, Rusty mu zpětně odpoví Basseball slidem. Israha se v mžiku otočí a Rusty mu střihne Pelé Kick. Jenže Israha nepadá, pouze se motá. Zamotáním se otočí, kde už mu zvednutý Rocky provede Twist of Fate. Jak Rocky, tak i Rusty se rozebíhají každý z druhé strany a oba naráz provedou ležícímu Israhovi front dropkick to face. Israha leží na zádech. Rocky a Rusty provedou další svůj double move: Rusty provede Leg Drop a Rocky Moonsault splash do pinu: 1.. ale Israha Rockyho takřka odhodí
Israha se zvedá, Rocky se na něj rozebíhá s umyslem provést Cross Body, jenže Israhovo smysly jsou rychlejší, Israha Rustyho ve skoku šikovně chytne a následuje Scrapbuster. Zmatený Rocky se snaží ubít Israhu pěstmi do břicha. Na toho to však nijak zvlášť nepůsobí a Rockyho sráží k zemi velmi tvrdou Clothesline. Opět jsou Rocky a Rusty na zemi. Israha zvedne Rockyho a a pošle jej k turnbucklu. Israha si udělá ostup, rozebíhá se, ale Rockyho mine, jelikož Rocky uhnul. Israha se lehce zamotá, Rocky mezi tím vyleze na turnbuckle a skáče Missile Dropkick. Jenže ani to nedonutí Israhu spadnout. Israha se začne o něco více motat. Již stojící Rusty provede Back to stone age (Sweet Chin Music), kterým konečně srazí Israhu na zem. Rocky opět vylézá na roh ringu a skáče na Israhu Moonsault. Hned poté provede Rusty Lionsault do pinu: 1...2.. ale Israha opět kick outuje.
Rocky a Rusty společnými silami zvednou Israhu a pokusí se o Double Suplex, jenže nepodaří se jim těžkého Israhu zvednout. Israha se vzepře a provede s obouma najednou Suplex. Zvedne se a po něm se zvedají i Rocky s Rustym. Oba sejme Double Clothesline opět k zemi. Israha zvedne Rustyho, pošle jej do rohu ringu, rozeběhne se, jenže Rusty mu dá do běhu nohu. Již zvednutý Rocky provede Israhovi, který je zády Rockymu School Boy Roll Up. Rusty všemi silami přidrží Israhovi nohy u země: 1...2...3 a Rocky'n'Rusty se stávají vítězi!

Vítězové: Rocky'n'Rusty

Rocky a Rusty jsou okamžitě pryč z ringu, utíkajíc před zuřícím Israhou, který nevypadá ze své prohry zrovna spokojeně. Rozhodčí donese odcházejícímu Rockymu s Rustym jejich belty. Ti je zvednou vítězně nad hlavu a urychleně odchází.

-------------------------------------------------------------------------------


DM Bukva promo



DM Bukva popíja v svojej šatni colu.Pri sebe má aj svoj pás pre championa,z ktorého nemôže spustiť oči.Láskyplne naň hľadí,a mysľou mu prebiehajú nasledovné myšlienky:

Som CZSK World Heavyweight Champion!Môj sen sa stal skutočnosťou,dosiahol som to,o čom som dlhé roky sníval.Ludia ma milujú,zdravia ma na ulici a pýtajú si odo mňa podpisy.Malí chlapci vidia vo mne svoj vzor,chcú byť ako ja,nosia moje tričká a podporujú ma v každom zápase.A teraz sa objavil niekto,kto ma chce o tento sen pripraviť.Niekto kto vyznáva temnotu,niekto kto nerešpektuje pravidlá,niekto kto chce v tomto svete nastoliť hrôzovládu.Dlho som na sebe makal,aby som sa stal tým,čím som teraz.A preto nemôžem dopustiť,aby ma niekto taký pripravil o to,na čom mi záleží.Dnes s ním zvediem další neľutostný boj,a opäť budeme písať historiu.Historiu,ktorá sa skončí na Day of Doom,ked svoj zápas vyhrám a definitívne pošlem Krupyho tam,kde patrí : Do horúceho pekla!


Naposledy upravil dne Thu Oct 25, 2007 9:26 pm, celkově upraveno 2 krát

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Mattitude Thu Oct 25, 2007 9:17 pm

Část 3.


Do ringu za slušivého popu přichází generální manažer CZSK E-fedu: Rufus Maxwell. V ringu se chopí mikrofonu a praví:

"Dámy a pánové, jak už mnozí víte, tuto neděli se koná historicky 1. CZSK E-fed PPV- Day of Doom!"

Hladina popu se dostane na velkou uroveň.

"Zaručuju vám, že to bude velká show, plná výborných zápasů a segmentů. Ale teď to, proč jsem mezi vás přišel: chci vám ohlásit další 2 zápasy, na které se mužete tešit. Bude to zápas mezi Hannibalem Magnumem a WidowMakerem. A jako druhý- Nate Hammer vs. Hajinek.. Last man Standing match!! To je vše, loučím se s vámi. Brzy na viděnou.."

Rufus odchází...

----------------------------------------------------------------------------------


Main Event - Krupy vs Bukva/Hammer/Roukys




„Přichází čas na main event dnešní show. Bude to 3 on 1 handicap match, jehož prvním účastníkem je Sataníc Destroyer….Krupyyyy!“ Větší heat asi tuto show nezaznamenal nikdo. Diváci hučí jako jeden muž a na Krupyho doletí dokonce pár kelímků s pivem. Vůdce Tainted Legion vrhá do hlediště nenávistné pohledy, ale příliš jistý v kramflecích si není. Přeci jen má dnes proti sobě tři silné soupeře, a porazit je bude pro něj těžké, zvlášť bez pomoci jeho nohsledů. Přesto však neustupuje a napjatě očekává příchod svých oponentů. Ti přicházejí za zvuku theme DM Bukvy najednou. Roukys, Nate Hammer… a samotný CZSK Champ, DM Bukva. Diváci trojici nadšeně zdraví, tleskají a mávají oslavnými transparenty. Všichni tři wrestleři postupně dokráčejí do ringu, Bukva a Roukys se postaví na apron, zatímco Hammer míří přímo na zápasiště, aby match odstartoval. Zazní zvonek…v tu chvíli je Krupy venku z ringu a vypadá to, že chce odejít a na zápas se vykašlat. To ovšem nesedí DM Bukvovi, který slézá z apronu, chytá Krupyho a bleskově ho vhazuje zpátky do ringu. Krupy se ani nestíhá rozkoukat, Hammer ho chytá, zasazuje uppercut, irish whipuje a po odrazu Krupyho kosí back elbow strikem. Krupy se moc nemá ke zvedání se, Hammer mu zasazuje pár kopanců do hrudi a žaludku, pak ho chytá do reverse chinlocku. Krupy je efektně přibit k zemi a ač se snaží se z Hammerova chvatu dostat, nedaří se mu to, Hammer ho vždy přitlačí zpátky. Krupy má však příliš velké ambice, příliš velké ego, než aby vzdal. Nenápadně dloubne Hammera prstem do oka, donutí ho uvolnit reverse chinlock, zvedá se a vyhazuje Hammera skrz lana ven z ringu. Bukva a Roukys okamžitě chtějí vniknout do ringu, ale rozhodčí jim v tom zamezuje. Krupy se soustředí na nárazem na podlahu otřeseného Hammera, zvedá ho a pouští žebry na hrazení. Hammer přepadává mezi diváky. Krupy je hned u něj, chytá ho a háže přes bariéru zpátky. Hammer tvrdě přistává na hlavě a nevypadá to s ním vůbec dobře. Krupy mu dvakrát udeří hlavou o železné schody, pošle ho do ringu a nasadí cover. Hammer přerušuje opravdu na poslední chvíli. Krupy, cítě šanci, nenechává Hammerovi dýchat, lehá na něj a nasazuje rear naked choke. Hammer se šklebí, ale nevzdává, naopak se po malých kousíčcích plazí směrem k lanům. Už je skoro u konce, pak mu ale dojdou síly a ztratí kontrolu nad svým tělem. Rozhodčí je hned u něj, zvedá mu ruku….ta padá bezvládně k zemi. Podruhé se děje to samé. Potřetí…Hammer zázračně udrží ruku ve vzduchu! Krupy stále nepovoluje chokehold, ale Hammer v návalu adrenalinu získává kontrolu a dostává se na nohy. Vzápětí přehazuje Krupyho přes záda a osvobozuje. Tag je nutný a Hammer to ví. Zkouší se dobelhat k nataženým pažím Bukvy a Roukyse, ale Krupy ho chytá za nohu a táhne zpátky doprostřed ringu. Irish whip…Hammer přeskakuje Krupyho, který byl skloněn na back body drop a chce counterovat TKO, ale Krupy seskakuje a provádí Nightmare DDT. Cover…Hammer přerušuje. Krupy Hammera zvedá, vysazuje si ho na rameno, rozbíhá se s ním a naráží ho do rohu ringu. Hammer zůstane viset,zachycen o horní lana. Krupy si dá větší rozběh a má v úmyslu zasadit spear do rohu. Hammer ale v poslední chvíli uskakuje a zatímco Krupy vráží ramenem do ring postu, konečně taguje Roukyse. Roukys zatleská, skočí do ringu, kde provede parodii některých Krupyho gest a vzápětí kosí potácejícího se Krupyho standing dropkickem. Krupy leží, Roukys se rozbíhá a skáče springboard elbow drop, po kterém coveruje. Krupy přerušuje, ale zvednout se mu nedaří. Roukys to dělá za něj, následuje irish whip, který Krupy reversuje. Roukys se odráží…následný titl-a-whirl slam counteruje headscissors takedownem. Krupy opět na zemi, Roukys zasahuje standing moonsault. Cover…ještě pořád ne. Roukys taguje DM Bukvu. Ten za hromového jásotu překračuje horní lano a jde na Krupyho. Ten ale pořád ještě má dost sil na to, aby v zákrytu pohledu rozhodčího zasadil blížícímu se Bukvovi low blow, po které Bukva klesne na kolena. Krupy nezdržuje a provádí Demonic Bomb přímo do pinu. Bukva vykopává. Krupy už nevěří svým očím a uším a začne cosi rozebírat s rozhodčím. Bukva se mezitím sebere a když vidí soupeře nesoustředěného, hned toho využívá. Chytá Krupyho za rameno, otáčí ho a provádí mu rychlý leg underhook chokeslam. Krupy je po tomto těžkém chvatu mírně dezorientován, Bukva toho hned využívá, kope ho do břicha a chystá si finisher, spinning double underhook DDT. Krupy však zvládá podtrhnout Bukvovi nohy a navázat catapultem, kterým Bukvu pošle obličejem na turbuckly. Bukva tvrdě narazí, zůstává však na nohou, kymáceje se. Krupy zasazuje Krupybuster, cover…Bukva přerušuje. To už je na Krupyho moc. Nervy mu právě přetekly a vypadá to, že si chce vztek vybít na Bukvovi. Zběsile do něj kope a nedbá ani na rozhodčího výhrůžky o diskvalifikaci. Nakonec se uklidní, Bukvu zvedne, irish whipuje ho do rohu, kde Bukva po tvrdém nárazu zůstane viset. Krupy si stoupne do protějšího rohu a už si chystá spear. Bukva konečně získává kontrolu nad nohama, zvedá se…Krupy se rozbíhá…Bukva ho nečekaně kosí spinning heel kickem. Krupy na zemi a Bukva taguje Hammera. Hammer svého otřeseného soupeře zvedá, irish whipuje a po odrazu provádí Dirty Shot (flapjack spinebuster). Tag Roukysovi. Hbitý highflyer leze na turnbuckle, odkud skáče shooting star press přímo na ležícího Krupyho. Tag Bukvovi. Bukva roztleská diváky, zvedá bezvládného Krupyho a vysazuje ho do torture rack pozice. Bang! Reverse death valley driver aplikován. Cover…1…2…3! Je konec. Trio Bukva/Hammer/Roukys nakonec ve vypjatém zápase vítězí a CZSK Champion posílá svému vyzyvateli před nedělním PPV velmi ráznou výzvu.

Vítězové: Hammer/Roukys a CZSK Champion: DM Bukva

Krupy leží bezvládně a zatímco vítězové odcházejí po entrance stagi pryč, The Tainted Legion přicházejí a společně vlečou svého vůdce pryč. Tenhle den pro ně nebyl úspěšný. O to horší budou pro jejich soupeře zápasy na Day of Doom. Tainted Legion totiž neumějí prohrávat…a s pohledy na záda Ariena, Crowaxe a Israhy, kterak nesou Krupyho pryč z arény, končí další CZSK E-Fed show.

Na show pracovali:

Israha- WidowMaker/Kami Kadze vs. Hannibal Magnum, Main Event, B-Reyo promo, Mattitude/Kami Kadze/Hannibal Magnum/Rufus Maxwell/Israha segment

Krupy- Segment 1, Segment 2, Arm Wrestling Contest, DM Bukva promo

Mattitude- Hajinek promo, Rocky'n'Rusty: příprava na tituly, Israha vs. Rocky'n'Rusty, GM Promo

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  EightBall Thu Oct 25, 2007 9:22 pm

Heh...great JOB lol! Ako vzdy som sa dobre pobavil..."Nezostane s teba ani len mastný fľak (smiech)" Very Happy Si to asi patentujem ako CATCH PHRASE Very Happy
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 35
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Johnny_Morrison Thu Oct 25, 2007 9:29 pm

ten zápas a segment s Magnum sou špatně zařazený ne nebo nechápu proč se ptal jestli nepomuže až po zápase fuck
Johnny_Morrison
Johnny_Morrison
Bending Unit
Bending Unit

Poeet p?íspivku : 1066
Age : 30
Localisation : ČR-Praha
Registration date : 03. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Mattitude Thu Oct 25, 2007 9:32 pm

Johnny_Morrison napsal:ten zápas a segment s Magnum sou špatně zařazený ne nebo nechápu proč se ptal jestli nepomuže až po zápase fuck

No konečně pozorný čtenář Laughing Už je to v pořádku...

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  M@tto Thu Oct 25, 2007 9:37 pm

uz sa tesim na to PPV a hlavne na ten moj zapas aj ked myslim ze je uz jasny vitaz ale clovek nikdy nevie Wink
M@tto
M@tto
CZSK Legend
CZSK Legend

Poeet p?íspivku : 1791
Age : 30
Localisation : Kúty, Slovakia
Registration date : 25. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Hajinek Thu Oct 25, 2007 9:42 pm

tahle show byla fakt vyborna tesim se na PayPerViev :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  FallenAngel Thu Oct 25, 2007 10:05 pm

Pěkná práce, ale v feudu Hammer vs Hajinek to chtělo normální zápas, na gimmick matche je ještě příliš brzy...No uvidíme jak se to vyvine dál...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Popkiller Thu Oct 25, 2007 10:13 pm

EightBall napsal:Heh...great JOB lol! Ako vzdy som sa dobre pobavil..."Nezostane s teba ani len mastný fľak (smiech)" Very Happy Si to asi patentujem ako CATCH PHRASE Very Happy

super show ... mne sa zase pacila cast ... Pop však šokujúco začína kričať a vydávať bližšie nešpecifikovateľné zvuky ... Laughing ... inak vsetko bolo super a uz sa tesim na PPV Very Happy
Popkiller
Popkiller
Koruna Dvorstva
Koruna Dvorstva

Poeet p?íspivku : 5676
Age : 32
Localisation : My Own Personal Hell (Šaľa, Slovakia)
Registration date : 08. 05. 07

https://czsk-wrestling.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Roukys Thu Oct 25, 2007 10:17 pm

moooc pěkný Smile
Roukys
Roukys
Chlupáček
Chlupáček

Poeet p?íspivku : 546
Age : 36
Localisation : Ostrava
Registration date : 24. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Crowax Thu Oct 25, 2007 11:47 pm

good work a hlavne skvely build-up pro Day of Doom
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Rusty Fri Oct 26, 2007 12:13 pm

hmmmmm hmmmmmm Laughing dobrý CZSK Rockz
Rusty
Rusty
Undisputed Jerichoholic
Undisputed Jerichoholic

Poeet p?íspivku : 899
Age : 31
Localisation : Jablonec nad Nisou
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Mike_From_Hell Fri Oct 26, 2007 3:21 pm

Zatial sa my tato show pacila najviac.. uz s atesim na DoD Smile
Mike_From_Hell
Mike_From_Hell
Rated E For Exclusive
Rated E For Exclusive

Poeet p?íspivku : 3644
Age : 33
Localisation : Edge of Insanity
Registration date : 08. 05. 07

http://www.suw.estranky.cz/

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  chaser Fri Oct 26, 2007 3:27 pm

dalsia perfektna show uz sa tesim na PPV
chaser
chaser
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1337
Age : 31
Localisation : Košice
Registration date : 03. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  WidowMaker Fri Oct 26, 2007 6:09 pm

paradna show.....a hlavne sa tesim na DoD PPV
WidowMaker
WidowMaker
CZSK Legend
CZSK Legend

Poeet p?íspivku : 1830
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  rey-o 619 Fri Oct 26, 2007 11:04 pm

super show tesim sa na PPV ale musim si doblnut tu hudbu nic ma nenapda sadz
rey-o 619
rey-o 619
Main Eventer
Main Eventer

Poeet p?íspivku : 522
Registration date : 02. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  ronnie Sat Oct 27, 2007 10:24 am

Borci vy se teda překonáváte. Ty show jsou delši a delší, a taky zajímavější a zajímavější Very Happy. Jestli budete tak suprově pokračovat, tak PPV bude pěknej mazec! Batista
ronnie
ronnie
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1175
Registration date : 27. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 7 Empty Re: CZSK E-fed - Show 7

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru