CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-Fed - Show 70

+3
Krupy
Marty McStreez
Mattitude
7 posters

Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Mattitude Mon Sep 22, 2008 10:51 pm

CZSK E-Fed - Show 70 Efedlogowd6


Část 1.

Právě skončilo CZSK Intro, které je po návratu od přestávky čerstvě nové. Nyní se nacházíme v proslulé CZSK Aréně, kde kolem celého titantronu práskají za doprovodu hudby ohňostroje. Lidé doslova šílí a chlubí se svými transparenci. Skoro každý wrestler je zobrazen na jednom z nich.

Brian Nelson: "Vážení diváci CZSK, zdravíme vás živě z CZSK Arény na 70té CZSK Show, mé jméno je Brian Nelson, je mou ctí vás provázet celou show jako play-by-play komentátor po boku mého kolegy, dobrého přítele, color komentátora Jimmyho Freaka."

Jimmy Freak: "Díky Briane. I dnes vás jistě čeká mnoho zvratů, událostí a zajimavých zápasů. Ihned se pojďme společně podívat na přehled zápasů, které nás čekají."

Brian Nelson: "V prvním zápase se odehrají hned dva debuty. Dva debutující wrestleři v jednom zápase. Řeč je o openeru, ve kterém se proti sobě postaví Marty McStreez a "Mr. Fine" Motna.!

Jimmy Freak: "Steve Stevens bude muset čelit neznámému nepříteli. O koho půjde?"

Brian Nelson: "Dále je na řadě TLC Triple Threat Match. EightMaster, který si přeje po rozpadu Poroty udělat jméno v jiném odvětví, bude soupeřit s Cerberusem, který se proslavil Only Chairs Are Legal na Kingdom Come PPV a s bývalým partnerem z Poroty, dnešním Mikem Mallorym. Našim hostem a spolukomentátorem bude Shaggz, který měl tu možnost osobně se setkat s Mallorym a nedopadlo to zrovna nejlépe. Doufám, že si nepřinese čipsy, jako náš minulý host, haha."

Jimmy Freak: "Ten si spíše přivede sebou Psychopathic Rydas, haha. No, přesuňme se k poslednímu zápasu večera, odborně řečeno Main Eventu. Tím bude Fatal 4-Way Match mezi The Chosen Onem, Roukysem, Crowaxem a Hajinkem."

Brian Nelson: "To bylo vše, co se zápasové stránky tohoto večera týče. Zbývá jen popřát vám divákům dobrou zábavu a show s kulatým číslem 70 může právě začít!"

Marty McStreez vs. Motna


Arénou zní theme od Spiderbait pod názvem Black Betty a pod titantronem se objeví většině divákům neznámý wrestler pod jménem Marty McStreez. Míří k k ringu po entrance rampě, kde si získává první fanoušky plácnutím.

Brian Nelson: "Tady ho máme. Marty McStreez, wrestler, který se proslavil především ve federaci BWF, kde se stal i hlavním šampionem a to né jen jednou."

Marty McStreez si půjčil mikrofon od ring announcera Martyho Gibsona a hovoří:

"Díky jmenovče." poděkuje ring announcerovi za půjčení mikrofonu.

"A děkuju i vám divákům, že jste mě hned nevybučeli a dali mi šanci, abych vám ukázal, proč jsem sem přišel." Diváci tleskají.

"Dnes mám velmi důležitý den. Dostal jsem šanci i od vedení a to bookingem do televizní show. Jsem moc rád, že můžu být součástí téhle 70té show a postavit se vyrovnanému soupeři, který bude dnes taky debutovat. Miluju tenhle bysnys a doufám, že budu milovat i CZSK, hlavne vás, fanoušky. Udělám proto vše. Klidně vydržím zlomeninu kosti, budu krvácet, ale hlavně, že se budete bavit. Ještě jednou díky za šanci, která se právě dnes může stát skutečností." Vrací mikrofon Martymu Gibsonovi, který se připravuje na vyhlášení soupeře.

Po startu dosud v CZSK neslyšené theme se odpálí pyro a utvoří název Motna. Všem je jasné, že je čas uvítat druhého debutujícího, "Mr. Fine" Motnu. Motna pomalým krokem přichází po entrance rampě k ringu. Za této cesty si sundavá kšiltovku a háže jí mezi lidi. V ringu si také bere mikrofon a hovoří:

"Zdravím každého z vás. Mé jméno je Motna a jsem druhým jedincem, co dostal dnešní večer šanci předvést své schopnosti v televizním vysílání. Nebudu se zlobit, když prohraju, upřímně je mi to šumák, budu rád, když budete se mnou spokojení a budu vhodnou součástí show."

Motna vrátil mikrofon, zní gong a oba soupeři se již koncentrují na zápas. Oba roztleskávají diváky a pouští se do lock-upu. Oba se přetlačují, až v tom začně převažovat Motna, který dostane McStreeze k turnbucklu. Tlačí na něj rukama, ale rozhodčí jej napomíná a tak přestává. Pomalu dává ruce pryč a McStreez si opatrně dělá prostor. Oba jdou poté doprostřed ringu. Motna dává k výšinám ruku a nabízí McStreezovi, aby se jí chytil. Ten se jí chytá. Motna nabídne druhou ruku. McStreez dělá, že se jí chce chytit, ale nakonec Motnu překvapí Side headlockem. Ten reaguje pěstmi do břicha. McStreez chytí Motnovu ruku, dostane se za jeho záda a provádí Hammer lock. Motna chytne McStreeze za hlavnu, provede salto vzad, kterým se dostane pro změnu za záda McStreeze on a provádí school boy pin: 1.. McStreez kickoutuje, oba se zvedají, Motna vybíhá na McStreeze, ten mu podkosí rukou nohy, zalehne a provádí pin: 1.. oba se zvednou, provedou bojová gesta a jsou odměněni potleskem diváků. McStreez jde náhle k Motnovi a provede mu back chop. Motna mu to oplatí rovněž back chopem. McStreez udeří Motnu pěstí, ten též, následně si vyměňují pěsti, až do doby, kdy McStreez jednu z Motnových nevykryje a neudělí mu ještě pár navíc. Následně se posune s Motnou k lanům, odkud následuje irish whip. McStreez vyběhne Motnovi naproti, provádí Cross body. Oba stávají takřka ve stejný moment, McStreez vybíhá na Motnu, chce provést STO, ale Motna zadrží, McStreeze odstrčí, provede Jawbreaker, po němž se ihned zvedá a provádí Fame Asser na skrčeného McStreeze. Cover: 1..2.. McStreez vykopává. Motna se zvedá a dostane na nohy také McStreeze. Popojde s ním k lanům, odkud následuje irish whip reversován McStreezem. Oba vybíhají proti sobě a provádí si navzájem spear!

Brian Nelson: "Zajimavý moment. Oba wrestleři jsou na zemi po provedení stejného chvatu!"

Rozhodčí Mick Hower počítá za oba. Po třech sekundách se oba skoro stejně zvedají. Poté, co jsou na nohou, se pouští do lock upu. Z něj se dostane McStreez za záda Motny, ten jej několikrát udeří loktem do obličeje a naopak se dostane za jeho záda on. Provádí Russian Legsweep, následně se zvedá, uchopí McStreezovo nohy a chce provést Sharpshooter, McStreez ale Motnu odkopne. Oba se zvedají navzájem, McStreez jelikož vidí, že se Motna chystá rozeběhnout, zůstává na zemi, aby jej Motna přeběhl. Stane se tak. Hned na to se McStreez zvedá a provádí naproti sobě běžícímu Motnovi Spinebuster. Cover: 1..2.. kickout. McStreez se beze známek jakéholiv vzteku zvedá a pošle motnu k turnbucklu. Sám se také rozeběhne, ale Motna jej kopne. Záhy na to vylézá na druhé lano a provádí McStreezovi Missile Dropkick. Cover: 1..2.. McStreez vykopává, proto se Motna rozhodne pro jiný způsob řešení, než jakým je pin fall a to submission. Otočí McStreeze na břicho a začne mu provádět STF. McStreez lehce křičí bolestí a hledá východisko, jak se z tohoto sevření dostat. Diváci jej podporují tleskotem. McStreez se natahuje k lanům a dokáže se dotknout lana. Motna McStreeze pouští, aniž by jej musel rozhodčí napomínat. Nechá také McStreeze vstát, ovšem hned co je na nohou, tak jej napadne chopem. McStreez se zdá ale být plný energie, naznačuje totiž Motnovi, aby mu dal další. Motna provede, ale nemá to jediný efekt, McStreez chce další a větší. Motna provede, ale nejspíše naposled, jelikož McStreez se nyní podíval na svou paži, zařval a provádí Clothesline. Motna se okamžitě zvedá a vybíhá na McStreeze, ten provede Standing Dropkick. Oba vstávají, McStreez však dřív. Proto se s Motnou posune k lanům, odkud jej pošle do protějších, sám mu vyběhne naproti s úmyslem provést German Suplex. Provede tak, ovšem Motna dopadne na nohy, nedokáže zabrzdit, proto zpátečkou běží do lan a zpět k McStreezovi, který se nyní otáčí a provádí STO. Cover: 1..2..2,5 McStreez se stále drží. Motna vstává, běží do lan a zpět k ležícímu McStreezovi. Ten si sedne s úmyslem vyhnout se jakémusi chvatu, na který se Motna chystal. Ten se ovšem za včasu zastaví, kopne McStreeze do hrudi, čímž jej přinutí si opět lehnout a následně provádí Double Knee Drop. Motna zvedá McStreeze a posílá jej k turnbucklu. Zde jej posadí na top rope a vylézá za ním s úmyslem provést Superplex. McStreez ho ale několikrát udeří pěstí do břicha, následně odstrčí a Motna tak padá na podlahu ringu. McStreez si stoupne na top rope a čeká, až se zvedne Motna. Ten se zvedá, McStreez skáče Flying clothesline, ale Motna reversuje do Spearu! Cover: 1..2..2,5

Jimmy Freak: "Ještě ne!"

McStreez tedy kickoutoval. Jiní by se rozčilovali, Motna je ovšem ledově klidný. Odtáhne za nohy McStreeze doprostřed ringu, rozeběhne se do lan a provádí Lionsault. McStreez mu ale dá do tohoto skoku kolena a Motna na ně dopadne. Nyní stojí a drží se za břicho, které ho nejspíše velmi bolí. McStreez se mezi tím zvedá, využije Motnovo předkloněné pozice, uchopí za obě ruce a provádí svůj finisher Marty Driver. Cover: 1..2..3 a stává se vítězem.

Rozhodčí zvedá Martymu jakožto vítězi ruce.

Brian Nelson: "Zde je vítěz. Wrestler, který si touto výhrou zajistil úspešnější debut a start v kariéře federace CZSK."

Marty McStreez po pár chvílích oslavy své výhry začne věnovat pozornost svému dnešnímu soupeři, který momentálně leží na zemi a chystá se zvednout. Marty mu podá ruku. Motna se na něj podívá, vypadá, že by pomoc přijal, ale nakonec se zvedne sám. Půjčí si mikrofon a hovoří:

"Dobrá, vyhrál jsi. Máš mou gratulaci. Ale jak už jsem řekl, prohra mi nevadí. Nepřišel jsem rozdávat finishery a vyhrávat. Upřímně řečeno je mi celkem na nic z lidí, kteří jsou celí žhaví po tom, aby někoho porazili a udělali ho tak neštastným. Já rád bavím diváky a chci dělat štastné je. Chci udělat dobrý zápas a ty si byl jako soupeř skutečně dobrý. Proto přijmi mou gratulaci."

Nastaví McStreezovi přátelskou ruku. Ten jí bez váhání přijímá. Motna mu následně zvedne vítězně ruku a oba za potlesku diváků odchází do zákulisí.

Winner: Marty McStreez

Ari Riggins/The Alter Duo promo


Nacházíme se v soukromé CZSK posilovně, kde posilují Alterz společně s Ari Rigginsem. Ari Riggins přestane cvičit a obrátí svou pozornost směrem k objektivu kamery.

"Hej kámo, pojď sem." má na mysli nejspíše kameramana.

"Mnohem důležitější věc, než zrekonstruovaná posilovna je teď to, co bych rád řekl. JUDr. Mattitude, ať už jsi kde chceš. Ať už soudíš nevinné lidi, učíš toho hromotluka mluvit, lížeš prdel majiteli, mám pro tebe menší vzkaz potom, co si udělal ve čtvrtek. Dostal si na moment hodnost rozhodčího, ale ty si nebyl rozhodčí, ty si byla černo-bílá svině, co nadržovala pouze jedné osobě a to Chosen Oneovi. A to všechno jen proto, abys uškodil mě. Něco ti teď řeknu, soudče. Já nejsem z těch, koho položí nějaká korupce. Občas i já mám esa v rukávu, co nejsou zrovna fér. Takže jestli mě chceš zničit, jinak než čistě toho nedosáhneš. Fanoušky už nebaví koukat na to, jak tady proplouváš díky podvodům, chtějí fair play. Takže máš na výběr dvě možnosti. Buď se trochu zamyslíš a lecos změníš, nebo budu mít deal z tvé prdele, kterou vykopnu z CZSK. Už je čas, chlapi! A ty se měj, soudčínku. Ještě se uvidíme."

Riggins odchází. Alteři přestali cvičit a jdou k objektivu. Peter hovoří:

"A že vás je víc než jeden? Jsme tag team, co už zvládl víc kravaťáků a hromotluků."

Alteři také odchází.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Mattitude Mon Sep 22, 2008 10:55 pm

Část 2.

Brotherhood of Gore segment


Měl dilema. Bylo to vlastně správné? Tohle všechno, tohle co dělal. Zezačátku to bylo slovy Magnuma „pořádná legrace“, ale teď, když znovu potkal Lenu…už mu to terorizování jiných tak vtipné nepřipadalo.
„Hahahaa, Martzi, dnes jsem nám zařídil dost dobrý zápas u Leonarda!“
Otočil se po hlasu, věděl kdo to je, chtěl mu aspoň dát najevo, že poslouchá.
„My dva v Hardcore Handicap matchi proti Gojovi, haha! Není to brilantní! Nejen, že si zahrajeme naši oblíbenou hru, ale dokonce i ukážeme, co nám jde nejlíp!“
Martz neznatelně kývl, to ale Magnumovi stačil. Položil mu ruku na rameno a tvrdě stiskl.
„Jsi snad Blood Fanatic, ne?Jsi členem Brotherhood of Blood a to, po čem prahneme tu zaznělo už dvakrát. MY PRAHNEME PO KRVI! Nebo snad nesouhlasíš, starý kamaráde?“
Po chvilce váhání kývl. Nedalo se pochybovat. Byl čím byl a tj. Blood Fanaticem. Jinými slovy to měl v KRVI.
„Chahá, tak se mi to líbí! A teď pojď, ukážeme tomu beránkovi pořádnou zabíjačku!“


Hardcore Handicap Match: Brotherhood of Gore vs. Goja


„Dámy a pánové, následující match bude dva na jednoho. V tomto zápase budou kvůli vyvážení legální zbraně. Dovolte mi všechny účastníky představit!“ Marty Gibson dnes nevypadá zrovna nadšeně. Aby se přiznal, nikdy neměl rád krev.
Brotherhood of gore složené z Hannibala Magnumu a „Blood Fanatica“ martze dnes vypadá velmi sebevědomě. Oba borci mají na tváři krvelačný úsměv a předtím, než vstoupí do ringu, hází již do něj několik zbraní.
Gojova entrance je skromná, nemá žádný ohňostroj, zato má ale na rozdíl od jeho soupeřů výraznou podporu fanoušků. A není se co divit. Přijít klidný za takovýchto podmínek…musí se uznat, že má kuráž.
Všichni tři už jsou v ringu a hned na to zazní zvonek. Pomalé reakce Magnuma jakoby zapříčinily jeho výprask. Goja je asi tak dvakrát rychlejší, než on. Když se tedy Magnum teprve ohýbal pro zbraň, Goja měl už židli dávno v ruce a udeřil s ní řezníka do zad. Magnum dopadl na všechny čtyři a začal na všechny strany házet všechny nadávky, co zná, s jeho slovníkem tedy moc dětí k ohrožení mravní výchovy ani nedojde. Martz se snažil zaútočit kytarou, jejíž cenu by bylo lepší se ani nezkoušet vyčíslit a hned jí pouští, jako dostává židlí do loktu, přesně do brňavky. Snaží se bolest rozchodit, hned ale dostává Swinging DDT a končí obličejem na zemi. Obecenstvo je potěšeno Gojovou válečnou aktivitou a skanduje jeho jméno. Total Destroyer obrací svou pozornost zpět k Magnumovi a chytá ho za nohu, čímž mu zněmožňuje pokus dostat se na nohy. Nasazuje Ankle Lock a Řezník s maskou zavyje hned, jak je submisivní chvat započat. K provazům se nemá ani cenu pokusit se dostat a je na sebe příliš těžký, aby obrátil své tělo.
„Martzi! Do prkýnka, Martzi! Vstávej a pomoc mi!“
Martz se zvedl ze země a pohlédl na Gojova napjatá záda. Pak na jako prase kvičícího Magnuma a pochopil. Je čas ukázat schopnosti Brotherhood of Gore. Vytáhl provaz, který měl v kapse, připraven ho použít. Když se blížil ke Gojovi, chystajíce se ho trochu škrtit, zaváhal. Uviděl před sebou obličej Leny. Co by ta řekla na to, kdyby viděla, jak se chová i přesto, že byl na ní tak milý? Co by řekla na jeho druhou a horší tvář, Blood Fanatica? Tyto myšlenky byly za ani necelou setinu potlačeny a Martz byl opět odhodlán omotat provaz kolem Gojova krku, bylo už ale pozdě, jeho soupeř si uvědomil nekalosti za svými zády.
Elbow přilítla přímo na jeho nos. Překvapením upustil provaz. Byl chycen za ruku, to jen Goja využil, aby se elegantně přesunul za něj. Dnes byl ve formě jako nikdy jindy, dnes se mu dařilo a byl lepší než celá Brotherhood of gore. Jaká hanba. Martzův obličej dostal s Forward Russian Leg Sweep opět co proto, na zemi se ale dlouho neohřál. Byl opět chycen za ruce, zvednut. Byl uchopen do známe pozice a už letěl po Pumphandle Suplexu. Dopad nebyl příjemný, přímo na páteř. Syknutím spolkl bolestný výkřik, který by dal najevo jeho slabost a pokusil se zvednout, tentokrát sám. Nepodařilo se mu to. Goja užívající si přízeň diváků, mu dalo se říci až nečestně stoupl nohou na hlavu a vítězně zvedl ruce. Fanoušci skandovali jeho jméno. Jediný člověk snad zvítězí nad Brotherhood of Gore.
A pak přišel trpký pád. Stačila jediná rána a sesypal se jak hrad z písku. Židle do zad udeřila a zařinčela. Magnum do toho dal vší svou sílu a bylo to vidět. Goja skoro až neuvěřitelně odletěl k provazům. Řezník se podíval na svého poníženého parťáka.
„Blbe.“
Popadl provaz a pomohl Gojovi na kolena. Omotal mu ho kolem krku a začal ho lehce přiškrcovat. Přes Gojovo hlasité lapání po vzduchu zvolal jméno.
„Martzi!“
Blood Fanatic se zvedl a podlédl na řezníka. Ten kývl na židli. Martz věděl, co má, ne, musí udělat. Popadl židli a pevně jí uchopil. Udělal několik kroků vůči Gojovi a podíval se mu krátce do očí.
Viděl v nich Lenu.
…..nemohl udeřit….
….nemohl udeřit….
…..nemohl udeřit…
Ozvalo se obrovské prásknutí, jako když se třískne s dveřmi, když židle kolidovala s gojovým obličejem. Po čele mu začala téct krev, už ani nevnímal škrcení. Magnum se smíchem povolil oprátku a pustil Goju k zemi. Otočil ho na zádaa svým mohutným tělem zalehl. Martz na ně hleděl, jen na ně, v hlavě se mu honily ale úplně jiné obrazy, nezaznamenal ani tři plácnutí do země.
1…2…3!

Winners: Brotherhood of Gore

Magnum vítězně zvedl jeho ruku a z houfu diváků vyletla plechovka. Neoslavovali je, bučeli. Magnumovi to ale bylo jedno. Naklonil se směrem k Martzovi.
„Vyhráli jsme, Blood fanaticu.“
Zvláštní, ale Martzovi to jako výhra nepřipadalo.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Mattitude Mon Sep 22, 2008 10:56 pm

Část 3.

Texas Venom/Steve Stevens/ Christy Hilton segment


„Jo, jo, pivo.“
Otevřel plechovku a usrkl si. Dnes po dlouhé době měl zase klid. Hammer nikde, neměl důvod ho napadnout, schovával si to na PPV. Ani zápas dnešní večer neměl a musel přiznat, že ho to štvalo. CZSK champion není žádná nízká pozice, na jeho ramenech bylo označení toho nejlepšího. A on teď mohl být tam, před tisícovkou diváků a předvádět to nejlepší. Zase si upil a zamyslel se. Možná to tak je pro dnešek lepší. Měl jednání s Maxwellem, kde se projednala jeho budoucnost. Zápas s Hammerem byl schválena dostal i požehnání. Moc v boha nevěřil, ale ať mu sakra chrání zadek v Junkyard warfare.
„Co ty tady, champe?“
Vzpamatoval se ze svého snění. Před ním stál Steve stevens. Nebyl jeden z těch, co při každém setkání upozorňovali na to, že si vezmou jeho titul, dal se snést a hlavně byl přátelský a zároveň ne vlézavý.
„Chtěl jsem se trochu schladit, než vyrazím domů.“
Nedaleko od nich stála Christy a jen přihlížela. Na svém Steveovi byla závislá a asi to taky v hlavě neměla moc v pořádku. Co by taky jinak dělala v CZSK, že? Pohledem zkontroloval její výstřih a pak obrátil zrak zpět ke Steveovi. Ten byl zrovna uprostřed věty.
„…zkrátka mi připadá divný, že CZSK Champion dnes vůbec nebyl na obrazovce.“
To bylo lehké, na to dokázal navázat.
„Měl jsem jednání s Maxwellem. Měl kecy o tom, že CZSK titulnemůže figurovat v Hardcore zápasu. Trvalo mi dost dlouho, než jsem ho přemluvil..
Steve se usmál a nadšeně zatnul pěsti. Když se Venom podíval na ty pazoury, nepochyboval, že se s nimi dokázal ubránit v boxérských rukavicích.
„To je náhoda, já za ním teď také půjdu. Měl dost práce s Leonardem, tak mi ještě neoznámil mého dnešního soupeře. Jsem…no, docela dost zvědav, jestli má někdo dost rychlé prsty, aby se vyrovnaly moci mých pěstí.“
Venom se pousmál, prokoukl to hned, tuhle dost dobrou hlášku ukradl Stevens Tysonovi. Nedal to ale najevo.
„Tak hodně štěstí. V koho doufáš??
Dopil pivo a jakž takž vstřebal Stevensovo nudné povídání.
„Shaggz, brousím si zuby na Hardcore titul. A ještě by byl dobrý Chosen One, tomu parachantovi bych rád zakroutil krkem, talent na to mám. Heh, tak si dávej pozor, abych ti třeba jednou nešel po titulu Venome, hehe.“
Venom několikrát kývl na dorozuměnou a odstrčil pulitr, aby tak signalizoval svůj odchod. Toto gesto Stevens pochopil.
„Ah, ty už půjdeš. Tak díky za pokec a pěknej večer.“
„Jo, tobě taky, Steve.“
Bývalý boxer se otočil k odchodu a obejmul Christy kolem pasu. Venom chvilku pozoroval její v chůzi ze strany na stranu třesoucí se pozadí, než se pousmál. Takyby chtěl dneska někomu legálně pocuchat fasádu. V jeho hlavě byl takový pocit viny. Proč byl k němu tak chladný? Zbytek mysli to ale dokázal potlačit prostým, leč pevným faktem: Texas Venom neměl rád, když mu někdo hučel do piva.
Zvedl se od stolu a odešel na parkoviště.
------------------
Jeho ambice byly možná příliš velké, ale věřil si a to bylo hlavní. Když člověk věří, dokáže zázraky. I přesto, že si dovolil okrást Mikea Tysona o jednu hlášku, pokládal jí jako otázku. Byla to totiž pravda – čí prsty jsou dost rychlé na to, aby se vyrovnaly moci jeho pěstí. Věřil, že v CZSK ničí. Co kanceláře Maxwella to byly ještě dvě patra, ale pocit, že tam nedojde se splnil za pětatřicet vteřin na schodech do třetího patra.
Spatřil Hammera a rychle zareagoval. Pustil se Christy a zaujal boxérský postoj. Vystřelil jeden hák a Hammer v úhybu švihl hlavou dozadu. Usmíval se. Byla to ale chvíle, kdy se Stevensovy vlastní zkušenosti obrátily proti němu. Zapomněl, kde je. Zapomněl, co je. A hlavně zapomněl, že Nate Hammer, Homeless Murderer, není žádný boxer.
Dostal kop do břicha a jeho nohy se odlepily od země. Kdyby se toto vyfotilo, vypadalo by to jako docela komická scénka, tady však do smíchu mioc nebylo. Ne všem, tedy. Dopadl na druhý schod zhora zátylkem a jako hadrová panenka se začal hlučně kutálet dolů. Kdyby ještě jednou neštastně dopadl, určitě by si zlomil vaz a byl by konec, jeho kariéry i života. Zastavil se až na zemi a utřel si čůrku krve od rtů. Snažil se stát, ale nohy ho ještě tak rychle neposlouchaly. Hammer klidně sešel ze schodů a uchopil Stevea za skalp. Začal ho za sebou táhnout, dokud se jeho nohy pořádně nevzpamatovali. Pár kroků za nimi šla pištící Christy a oba je doprovázela jako soundtrack hororového filmu.
Steve chvilku přemýšlel, zda nemá něco zlomeného, necítil totiž pořádně pravou ruku. Pokusil se s ní Hammera udeřit do žeber, byl ale příliš pomalý ruka byla chycena. Okamžitě byl v Hammerlocku a tváří proti výtahu. Hammer zmáčkl jedničku, tam se situovala entrance do arény. Než výtah dojel, několikrát omlátil Steveovi hlavu o dveře. Když se dveře otevřely, hrubě ho strčil do vytahu a sám vešel dovnitř. Otočil se na plačící Christy.
„Obávám se, že tohle je jen pánská jízda.“
Dveře se zavřely a Steve se dost vzpamatoval na to, aby konečně zaútočil. Otočil Hammera proti sobě a dal mu několik ran do břicha, jednu do žeber. Nate vyplivl krev, která se mu po prvním úderu nahromadila v ústech a pokusil se vydržet další. Stevens byl stále pomalý, dokáal proto uhnout a klouby bývalého boxera si tak daly přímo o pevné dvěře. Zasyčel a ucitíl ruce kolem pasu. Prostor ve výtahu byl příliš malý German suplex, hammer to přesto udělal. Nešlo mu totiž o dopad na zem.
Stevens narazil temenem hlavy do zrcadla, které bylo dekorativní součástí výtahu. Kabina zaduněla a světlo zablikalo. První patro.
Postavil Stevea zase na nohy, dlouho na nich však neustal, nedokázal se na nich udržet. Po čtyřech se pomalu snažil dostat pryč, Predátor byl ale přímo za ním. Hlava se mu pořád motala, nevěděl, kam jít. Hammer ho kopl do zadku, aby mu ukázal správnou cestu. To Stevense popohnalo. Pak ucítil, jak ho Hammer chytil za límec a táhl do schodů. A pak to přišlo. Uslyšel hlasy, tisíce hlasů.
„A jako první do ringu přichází….Nate Hammer a…..a jeho soupeř, Steve Stevenson, doprovázen Christy Hilton. Opět za sebou slyšel vzlykání Christy, stále se přibližovala. Nakonec došlo ke konfrontaci s Hammerem. Než dokázala říci „svině“, uslyšel, jak dopadla na zem. Hammer ho zvedl na nohy a táhl ho blíže a blíže k objektu, ze kterého dokázal poznat, že je zo ring. Nedobrovolně se do něj vkutálela hleděl do světěl. Pod těmi se mu začal zostřovat zrak, už viděl dobře, hýbat se mu ale moc nechtělo. Hammer poklidně vlezl do ringu a pohlédl chladnokrevným pohledem na rozhodčího.
Ten moc dobře věděl, co to znamenalo.


Steve Stevens vs. Nate Hammer


Jimmy Freak: „Tak a zápas je zahájen! Už se nemohu dočkat, kdy je to naposledy, co jsme Hammera mohli vidět v ringu?“
Brian Nelson: „To už bude hodně dlouho, Jimmy. Doufám, že nám dnes předvede pořádný výkon…Steve na to ale moc nevypadá.“
Jimmy Freak: „Že by mu už Hammer dal něco v zákulisí? Počkat, zvedá ho a…ou! Jakže se jmenuje tento chvat?!?“
Brian Nelson: „Step into the Warfare, Jimmy.“
Jimmy Freak: „Ale né, to přece nemůže být konec, to nemyslíte vážne..jedna…dva…vstávej, Steve, no tak!...! No a je konec. Tak jsme se moc dlouhého zápasu nedočkali, dámy a pánové.“
Brian Nelson: „Mám pocit, že Hammer jen posílá zprávu CZSK Championovi.“
Jimmy Freak: „Možná…počkat, obdržuji zprávu…ano, kamery vše zachytily, pojďme se podívat, co se vlastně stalo v zákulisí!“

Winner: Nate Hammer

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Mattitude Mon Sep 22, 2008 11:00 pm

Část 4.


EightMaster vs. Cerberus vs. Mike Mallory (TLC Triple Threat Match)


"Dámy a pánové, následujícím zápasem je TLC Triple Threat Match!" Oznámil divákům ring announcer Marty Gibson, o což v následujících minutách půjde.

Arénou prolétnou první tóny Shaggzovo theme, ozve se věta „FUCK THE FUCK OFF!!!“, v aréně se prolínají různá barevná světla a přichází speciální spolukomentátor tohoto zápasu, Shaggz. Shaggz nepřichází sám, za ním jde celá jeho stable nesoucí název Psychopathic Rydas. Shaggz společně snimi jde ke komentátorskému stolu. Dva z nich a to konkrétně Bullet a Foe Foe vyhodí Jimmyho Freaka a Briana Nelsona z křesel a posadí se. Shaggz se posadí na křeslo, které mu již bylo připraveno. Zbytek stable se spokojí se sezením na zemi.

Brian Nelson: "Co to proboha vyvádíte? Stačilo nás požádat."

Řekne Brian ještě slušně při pohledu na tak početnou skupinu.

Zní theme EightMastera. Do ringu vchází plný sebevědomí, tak jak jej diváci již znají, ale neuznávají. Pár lidem v hledišti to také EightMaster za pochodu po entrance rampě dá najevo nějakou tou nadávkou. V ruce má biliardovou kouli s číslem osm. Vchází do ringu, vysvleče si dres, vysmrká se do něj a chodí mezi diváky.
V aréně zavládne ticho a tma. Zní theme Death Comes Ripping od Cradle of Filth, za které vchází do arény diváky oblíbený hardcore wrestler Cerberus. Diváci to také dávají najevo velkým popem. Cerberus s židlí v ruce přichází po entrance rampě směrem do ringu.

Jimmy Freak: "Musím se ti k něčemu přiznat, Briane. Neustále musím myslet na jeho Only Chairs Are Legal zápas se Slovakia Warriorem, to bylo něco neuvěřitelného."

Brian Nelson: "To souhlasím. No, třeba nám v tomto zápase ukáže, že se může historie opakovat."

Cerberus je již v ringu. EightMaster je v odstupu a jen se znechuceným výrazem v obličeji sleduje Cerberuse. Oba následně čekají na posledního oponenta, kterým je Mike Mallory.

Za znění theme Mika Malloryho tento borec přichází se sklopenou hlavou do ringu, nevšímajíc si diváků. Ti na něj reagují smíšeně. Někteří nemohou zapomenout na jeho chování z Poroty, některým se naopak utkvěl v paměti jeho odchod z této stable a možný spor s Shaggzem. Mallory je nyní v ringu, jeho bývalý partner EightBall mu nabídl ruku, Mike Mallory se na něj podívá, ale ruku si s ním nepodá. Místo toho vylézá na turnbuckle a ukazuje prstem na Shaggze. Ten se pouze chlubí na stole položeným CZSK Hardcore titulem.

V ringu je připraven žebřík, stůl, mimo té, co má v ruce Cerberus i židle. Zní gong a nic již nebrání začátku zápasu.

Cerberus má v rukou svou židli, EightMaster si bere žebřík a Mike Mallory svůj oblíbený stůl. Cerberus chce zaútočit na Malloryho židlí, ten mu tuto ránu ale vykryje stolem. V tom na ně EightMaster zahouká, oba se otočí a EightMaster oba srovná se zemí žebříkem. EightMaster položí žebřík na stojato na turnbuckle. Uchopí Cerberuse, který nyní stával za vlasy a práskne jeho zády na žebřík. Cerberus nyní stojí opřen zády o žebřík, EightMaster mu provede Boxing body blow a následný Elbow Smash. EightMaster si udělá odstup, rozebíhá se a chce cosi provést, jenže Cerberus uhybá, hodí mu do obzoru žebřík, čímž zapříčiní to, že se EightMaster uhodí. Následně mu dá žebřík do rukou. Rozebíhá se po stupíncích turnbucklu a provádí na EightMastera s žebříkem v rukou corkscrew dropkick. Mike Mallory je nyní na nohou. Veme svůj stůl, položí ho na ležícího Cerberuse a provádí mu senton. Poté, co se zvedne, stůl odhodí a pokouší se o pin fall: 1..2..kickout.
Mallory se zvedá, popadne na zemi židli, tu, kterou neměl v rukou Cerberus a napasuje jí do turnbucklu. Následně zvedne Cerberuse a chce jej poslat k turnbucklu přímo na židli. Jenže Cerberus reversuje a pošle tam Malloryho. Následně si veme židli z turnbucklu. EightMaster je nyní na nohou, chystá se napadnou Cerberuse, ten mu hodí židli do ruky a provede rolling wheel kick. Hned na to se zvedá, popadne jednak tu židli, která byla před chvíli v rohu a dále také tu, co měl nedávno v rukou. Obě je položí na sebe, kousek od středu ringu. Popadne EightMastera a jde s ním k turnbucklu. Sedne si na turnbuckle, chytí EightMastera za krk a chystá se provést Tornado DDT. EightMaster mu v tom ale zabrání po pár ranách pěstí do břicha. Uchopí Cerberuse za krk a chystá se provést Chokeslam z rohu přímo do židlí. V tom se do akce přimíchá Mike Mallory, který uchopí EightMastera do powerbomb. A akci také dokončí. Mallory EightMasterovi Powerbomb a EightMaster Cerberusovi Chokeslam. Oba vyjma Malloryho padají do židlí. Diváci tento spot oceňují velikým potleskem a skandováním jména federace. Všichni tři členi zápasu se válí na zemi.

Shaggz: "Možná si trochu natrhli koule, ale tohle furt není hardcore, to je sračka." Podívá se Shaggz na ostatní členi jeho stable a ti jen souhlasem kývají hlavou.

Mike Mallory se doplazí k EightMasterovi a pinuje jej: 1..2.. kickout. Hned na to položí ruku na hruď Cerberuse: 1..2.. nic, ani zde neuspěl. Mike Mallory opouští ring a zde odkryje spodní část ringu a vytáhne druhý stůl. Odsune jej do ringu a sám do něj poté vleze. Kopne do ležícího Cerberuse a následně rozloží stůl.

Jimmy Freak: "Pánové nechcete vyměnit místa? Už mě bolí nohy."

Shaggz: "Chceš abych si z tvýho ksichtu udělal masku?"

Jimmy Freak: "Né, v pořádku. Jen jsem se zeptal, jestli náhodou..nechcete."

EightMaster je již na nohou. Napadne ze zadu Malloryho pěstí do zad. Ten se bolestí svalí k zemi. EightMaster jej přisune k lanům a provádí mu Guillotine. V tom stává Cerberus, uchopí do ruky židli. Vylézá na turnbuckle a provádí double stomp s židlí na záda předkloněného EightMastera. Sám také padá na zem, ale rozhodně né tolik poškozen jako EightMaster. Cerberus popadne Mika Malloryho za nohy a odtáhne jej doprostřed ringu. Zde mu dá na hlavu židli, rozeběhne se do lan, provádí springboard leg drop, ale Mallory uhybá. EightMaster je mezi tím již na nohou, popadne Cerberuse a praští ho hlavou o stůl. Následně mu provede headlock a punch. EightMaster položí šikovně na zem židli a na tu provede s Cerberusem DDT. Jeho obličej je náhle polit krví. Cover: 1..2..2,5 a následuje zásah od Malloryho, který EightMastera uhodí židlí do zad druhou židlí. EightMaster naštvaně stává a pokřikuje na Malloryho: "Jestli si pravej chlap, zahoš tu židli a pojď si to rozdat na férovku!" Mallory chce ukázat, že mu tato výzva nedělá sebemenší problém a tak židli zahodí. EightMaster si tajně šáhne do kapsy a vytáhne biliardovou kouli s číslem osm. Udeří s ní Malloryho do hlavy a ten padá k zemi.

Brian Nelson: "Toto nebylo zrovna fér, když už o něm EightMaster mluvil."

Shaggz: "Hele ty ukecanej mrdkosávači, když chceš uspět, musíš dělat sviňárny, takovej je život."

Cover od EightMastera: 1..2..2,5 kickout. Mallory byť už vypadal spíše kickoutován, vykopl a drží se tak stále v zápase. EightMaster se zvedá, v tom na něj Cerberus hodí židli a dostane ho tak k zemi. Cerberus zahodí židli, vylézá na turnbuckle a čeká, až vstane Mallory. Pomalu, ale jistě tento wrestler stává. Cerberus skáče dragonrana, ale Mallory jej zachytí a provede Powerbomb do židle, kterou Cerberus před chvílí odhodil. EightMaster, který před chvílí vstal má nyní v rukou žebřík. Udeří s ním Malloryho do zad, ten padá k zemi. Žebřík následně EightMaster rozloží uprostřed ringu, napříč stolu. Naštvaný Mallory z útoku ze zadu od EightMastera tohoto wrestlera otočí čelem k sobě, vyzvedne na ramena, vyleze na pár prvních stupínků na žebříků a provádí Worship to Anarchy!

Brian Nelson: "Worship to Anarchy! Worship to Anarchy!" Opakuje Nelson.

Jimmy Freak: "Worship to Anarchy z žebříku, wow!"

Shaggz: "Sračkaaa."

Mallory chvíli leží na zemi a odpočívá. Následně zalehne EightMastera: "1...2...vítěz TLC zápasu? NE! Dneska ne!" usoudil Brian Nelson poté, co Cerberus stihl na dvojici hodit židli a proměnil tak velkou šanci na výhru na nearfall. Naštvaný Mallory vstává. Cerberus jej chce uhodit židlí, kterou právě zvedl ze země. Ale Mallory mu provede do této židle Roaring elbow. Cerberus se motá a Mallory jej položí na rozložený stůl. Vylézá na žebřík z druhé strany a chystá se na cosi velkého. Cerberus se ale včas dostane do sebe, zvedne se ze stolu, popadne stůl druhý, rozloží ho na stůl již rozložený a nyní se nám vyskytl pohled na 2 stoly na sobě položené. Cerberus poté ihned vylézá na žebřík za vyčerpaným Bukvou. Ten má ale stále navrch, udeří totiž několikrát Cerberuse. Následně jej vyzvedne do stylu sitout suplex slam. Vzhledem k tomu, že se nachází na žebříku tento chvat bude nejspíš vypadat jinak. V tom rozkáže Shaggz, sedící na komentátorském křesle svým spojencům, aby cosi provedli. Všichni včetně těch, kteří sedí na ostatních dvou křeslech se zvedají a hromadně běží do ringu.

Jimmy Freak: "No konečně." Společně s Nelsonem si sedají zpět na svá křesla.

Mallory se této skupiny lekl natolik, že položil Cerberuse zpět tam, kde na žebříku stál. Nevšiml si ale, že jsou i za ním. Mallory stále držící Cerberuse stojí na žebříku, kam za ním vylézají členi Shaggzovo stable. Zvednou mu nohy a zapříčíní tak, že Cerberus s Mallorym padají do stolu v Cerberusem provedeném suplexu. Pár členů hodí Cerberuse na Malloryho a s vítězně zvedlýma rukama odchází. Mallory ale udělá něco, co by nečekal někdo. Obrátí pin na svou stranu: 1..2..3 a vítězí!

Psychopatic Rydas zády k akci jsou stále v domnění, že vyhrál ten, jemuž zařídili výhru. Když se ale otočí, zjistí, že opak je pravdou. Nemohou uvěřit vlastním očím. Ihned se vrací a všichni kopou do Malloryho. Zvedne se i Shaggz. cestou vyškubne z ruky ring announcerovi mikrofon.

"Mallory, tohle si posral. Tohle není žádný divadlo, to je tvrdej bysnys, kde musíš mít respekt k lidem, co dominují. Teď si to sežereš za nás za všechny."

Shaggzovo lidé drží Malloryho za ruce i za nohy. Shaggz dojde do ringu a začne mlátit mikrofonem Malloryho do obličeje až do doby, kdy začne krvácet. Člověk by si pomyslel, že přestane, ale Shaggz jej mlátí i přesto, že krvácí. Následně šáhne na jeho krvavý obličej a cpe mu tuto krev do úst. Poté už přestane. Shaggzovo skupina vyhodí Malloryho mimo ring, včetně ostatních jakými jsou Cerberus a EightMaster. Shaggz se svojí skupinou hledí na kamery.

Winner: Mike Mallory




Majitel/JUDr. Mattitude/Leonardo/Gary the Gargantuan segment


Jsme v jakési luxusní místnosti s delším stolem uprostřed. Na něm sedí zleva JUDr. Mattitude a Leonardo a zprava se vyvaluje Gary the Gargantuan. Stůl je prostřen, večeře je připravena. Na konci stolu, zády k objektivu, sedí ve velkém křesle, tak velkém, že dokonce zakrývá celou jeho hlavu, pan Majitel.
JUDr. Mattitude a Leonardo jsou oděni v kvádru, Gary the Gargantuan je v obyčejném oblečení, na které je zvyklý.
JUDr. Mattitude s Leonardem uchopí příbory, Gary místo toho uchopí kuře. JUDr. Mattitude do něj viditelně kopne a nenápadnými, spíše až nápadnými úšklebky naznačuje, že takto se tady nejí.

Majitel se táže: "Tak co je ten důvod, proč jste si se mnou sjednali schůzku?"

JUDr. Mattitude: "Než přejdeme k hlavnímu tématu, chtěl bych jenom říct, že Ari Riggins chodí po chodbách nepřezutý, mluví sprostě a.."

Gary the Gargantuan poměrně nahlas mlaská, proto jej JUDr. Mattitude opět upozorní kopnutím do nohy.

JUDr. Mattitude: "A je prostě nezdvořilý."

Majitel: "Dobrá, tyto problémy bych dejme tomu odstranil při osobním setkání s tímto wrestlerem."

JUDr. Mattitude: "A ještě nevyhazuje odpadky do koše.."

V tom jej přeruší Leonardo, který začne mluvit k majiteli, s kterým se zná blíže.

Leonardo: "Ale prosimtě. Mam to pochopit tak, že se ho zastáváš? K čemu ti on je? My jsme větší naděje této federace. On dokáže stěmi Altery možná tak předvést koukatelný zápas, ale to je všechno."

Majitel: "To hlavní téma bylo jaké?"

JUDr. Mattitude: "N.."

Leonardo: "Chtěli jsme si promluvit o Rufusi Maxwellovi a jeho postu generálního manažera."

Majitel: "Dobrá, rád si vyslechnu vaše názory." Luskne prsty, kameraman začne couvat, až se objeví za dveřmi. Jednání dále pokračuje za zavřenými dveřmi. V tu chvíli se objeví Rufus Maxwell, který začne poslouchat za dveřmi.

"Jo aha, už to chápu." Řekne si pro sebe po zhruba minutě poslouchání. Následně odchází.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Mattitude Mon Sep 22, 2008 11:08 pm

Část 5.
Crowax vs. Hajinek vs. The Chosen One vs. Roukys (Fatal 4 Way Match)


„Tak a je tu dnešní main event. Jedná se o fatal 4 way zápas a ty vždycky bývají plné akce.“uvádí Nelson.
„Přesně tak a zvlášť když máme takové obsazení jako má dnešní zápas.“přidává Freak.
„Máš pravdu, teda asi až na toho Roukyse.“říká Nelson.
„Ale zase jestli přijde střízlivý, tak umí podat výborný výkon.“komentuje Freak.
„To je samozřejmě pravda, ale kdy si naposled viděl střízlivého Roukyse?“usmívá se Nelson.
„Taky fakt.“směje se Freak.

To už ovšem přichází první účastník dnešního zápasu. A je to právě Roukys. Ten jako už tradičně přitancuje ze zákulisí. Roztáčí svoje tričko nad hlavou a švihne ho mezi diváky. Tanečními kroky se dostává až do ringu. Tam už se pohupuje o provazy a vyčkává své dnešní soupeře. Tím první je Hajinek. Punková hudba už zní celou arénou a Hajinek kráčí do ringu. Schytává heat od diváků, ale na ten už je nějaký ten pátek zvyklý. Hajinek už vlezl do ringu, nyní vylézá na turnbuckle a dělá nějaká gesta na diváky a jejich bučení tak ještě zesílí. Hajinek jenom tak hlavou pokyne Roukysovi a ten mu to mávnutím ruky vrací zpět. Tihle dva byli na minulé show tag partnery a mají na kontě vítězství.

„Tak řekl bych, že můžeme očekávat spolupráci těchto dvou dnes. Co myslíš?“ptá se Nelson Freaka.
„Je to dost pravděpodobné, jde spíš o to jak dlouho jim to v tom zápase vydrží.“odpovídá Freak.

To už ale vybuchuje velké pyro a známá melodie uvádí do arény The Chosen Onea. A ten schytává od diváků ohromně velký heat. Všichni jsou znechuceni jeho fingovaným úmrtím a dávají mu to pěkně najevo. Jenomže Chosen si s tím hlavu nedělá. Arogantně prochází okolo bučících diváků a sem tam směrem k nim upustí nějakou tu poznámku. Když vleze do ringu, tak si prohlédne své dnešní soupeře, sundává tričko, plive do něj a hází ho mezi diváky. Ti okamžitě triko vrací zpět a to přistává na zemi mimo ring. V tom nám už na titantronu běží sestřih kariéry posledního účastníka dnešního main eventu. A tím je Crowax. Ten si to klidným krokem kráčí do ringu. V klidu prolézá mezi provazy, bez jakýchkoliv rozpaků prochází okolo svých soupeřů a vylézá na turnbuckle, kde zvedá svojí ruku nad hlavu. Crowax je u diváků velice oblíbený a tak si může vychutnávat jejich ovace.

„Všichni jsou na místě, tak už začneme ne?“ říká nedočkavý Freak.

Rozhodčí startuje zápas. Každý z dnešních soupeřů stojí v jednom rohu a okem sleduje činnost svých soupeřů. Hajinek něco křikne na Roukyse a vypadá to, že jejich aliance je teď oficiální. Chosen a Crowax se podívají na sebe. Ale současně zakroutí hlavou, že by spolu nikdy nemohli spolupracovat, na to sebou moc pohrdají. Jejich očního kontaktu využívá dvojice Roukys a Hajinek. Hajinek startuje po Crowaxovi a Roukys po Chosenovi. Chosen si s Roukysem začíná vyměňovat údery. Vypadá to, že Chosen má mírně navrch. Roukys nestačí odpovídat na jeho údery a pomalu couvá k provazům, od těch ho Chosen irish whipuje a po odrazu back body dropuje ven z ringu, kde Roukys přistane velice tvrdě na zemi. Crowax zareagoval na Hajinkův nečekaný útok, dokázal se vyhnout první ráně a ihned poslal soupeře irish whipem přes celý ring. Hajinek se odrazil a Crowax ho clotheslinem sundává na zem. Hajinek se zvedá a ihned schytává tvrdý uppercut, který ho posílá k zemi. Opět je rychle na nohách a už je opět irish whipován. Nyní Crowax volí back elbow a Hajinek se opět válí. Ihned je zase na nohách, ale jenom aby ho Crowax opět irish whipoval. Hajinek zatáhnul za brzdu a zachytil se za provazy, ale Crowax se pohotově rozebíhá a clotheslinem ho vystřeluje z ringu. Crowax se otáčí a tam už na něj čekal Chosen. Který využívá momentu překvapení a throat thrustem si Crowaxe připravuje. Crowax se drží za krk a už dostává middle kick, Chosen ho irish whipuje, chytá do belly-to-belly a spinning verzí suplexuje. První cover v zápase, ale to už si na provazy vyskočil Roukys a springboard elbow dropem tento cover přerušuje. Chosen se ihned rozzuřeně zvedá a vyráží proti Roukysovi, ten se pohotově kácí k zemi a rukama stahuje provazy. Tím zaskočil rozeběhnutého Chosena a ten vypadnul ven z ringu! Roukys se slingshotuje na apron, rozebíhá se po něm a shooting star pressem dopadá přímo na zvedajícího se Chosen Onea!! Diváci tento moment odměňují bouřlivým aplausem. Do ringu už se vrátil Hajinek a okamžitě vylézá na turnbuckle a skáče na Crowaxe double axe handle. Ten jelikož byl teprve krátce na nohou, tak to nečekal. Crowax se zamotal na nohách, Hajinek se na něj rozebíhá pomocí provazů, ale Crowax se zaskočit nenechal a dropkickem sestřeluje rozeběhnutého Hajinka. Crowax zkouší cover, ale Hajinek se odpinovat nenechal. A tak Crowax zkouší dál. Staví Hajinka na nohy a irish whipuje ho, Hajinek se odráží od provazů a Crowax ho vyhazuje do vzduchu a Hajinek dopadá přímo na obličej! To byl flapjack jak vyšitý, Hajinek se odrazil od tvrdého canvasu až do kleku. Crowax k němu ihned přistupuje, staví na nohy a corner irish whipuje. Crowax se na něj rozebíhá a má v úmyslu nejspíše svůj corner knee strike, ale kde se vzal tu se vzal Roukys a superkickem zaskočil a hlavně zastavil Crowaxe! Jenomže v tom se nečekaně na turnbucklu objevuje Chosen One a na Roukyse skáče crossbody. Chosen rychle vstává, v tom se ho snaží clotheslinem trefit Hajinek, ale Chosen se shýbá, dostává se Hajinkovi za záda a provádí double knee backbreaker! Než se ovšem vůbec může pokusit o cover, tak už přichází Roukys, kterého to crossbody neodrovnalo, tak jak si Chosen představoval, a corkscrew dropkickem sráží Chosena. Roukys podává ruku Hajinkovi a chce ho zvednou ze země. Hajinek ovšem právě oficiálně ukončuje spojení Roukys-Hajinek a chytá Roukyse za nataženou ruku a small packagem se pokouší vyhrát zápas. Ale i přesto, že to Roukys určitě nečekal, tak se mu podařilo se z toho dostat. Oba stojí naráz na nohou, ale Roukys je stále trochu zaskočen a tak má Hajinek přesně tu sekundu, kterou potřeboval na Sweet Punk Music! Roukys se kácí k zemi. Hajinek chtěl jít na pin, ale všimnul si zvedajícího se Crowaxe a tak ho pomocí enzuigiri zase uklidňuje. V tom už je na nohou i Chosen One, ale Hajinek ho irish whipuje, kope do břicha a provádí underhook suplex! Ovšem opět se Hajinek ke coveru nedostal, jelikož se zvednul Roukys a chtěl Vozembouchem srazit Hajinka! Ale ten pohotově nadskočil, Roukyse, který byl překvapen, že netrefil, rychle chytnul a provádí Punk of the Future!!

„Tak a to je konec! Hajinek tenhle zápas vyhraje!“křičí Freak.

1…2…3, ne Crowax se dokázal zvednou a přerušit! Jede se dál! Hajinek se zvedá a pohotově trefuje Crowaxe. Kope ho do břicha a bere do powerbomb a má v úmyslu ho hodit do rohu ringu, to je jeho oblíbená zbraň. Jenomže Crowax se mu z toho dostal, seskakuje mu za záda a falling neckbreakerem countruje. Všichni účastníci teď leží na zemi v ringu. Tedy až na Roukyse, který se vyhnul možnosti, že by byl odpočítán a radši se vykutálel z ringu. Rozhodčí začíná odpočítávat. Ale moc daleko se nedostal. Jelikož na nohy se dostává Chosen One a Hajinek. Začínají si vyměňovat údery. To je ale na nohách i Crowax, oba si ho všimnou. Crowax trefuje na střídačku Chosena i Hajinka. Poté když oba přestanou klást odpor, tak jim chytá hlavy a sráží je dohromady! Oba dva se zamotají a to Crowax potřeboval. Hajinek okouší Exploder suplex a Chosen ihned poté inverted headlock backbreaker. Žádný cover se neděje. Crowax irish whipuje Hajinka a provádí tilt-a-whirl backbreaker! To už ale nabíhá Chosen One a european uppercutem trefuje Crowaxe. Ten se zamotá, Chosen One si ho bere do pozice na svůj finisher, ale Crowax The One DDT zablokoval. Ihned vyzvednul Chosena na svá ramena a provádí GTS, Glory To Saviour!! Hajinek se zvedá a chce zastavit Crowaxe v pine, ten si ho všímá, provádí double leg takedown a okamžitě přetáčí Hajinka do Lion Tameru! Hajinek je v neuvěřitelné bolesti a vypadá to, že každou chvíli vzdá. Jenomže v tom se na entrance rampě objevuje Israha!! Crowax si ho všímá, pouští Hajinka a čeká na Israhu. V tom se v ringu objevuje Roukys, zezadu přibíhá ke Crowaxovi a provádí school boye! 1..2…3! Konec zápasu!

Winner: Roukys

„Cože? Roukys využil Crowaxovi nepozornosti a vítězí!“nechápe Nelson.

Crowax vzteky vstává, ale to už je Roukys dávno pryč. Rychle se vykutálel z ringu a nyní už přeskakuje bariéru a mizí mezi diváky. Crowax nevypadá velice spokojeně. Ale měl by se spíš věnovat někomu jinému a ne Roukysovi. Jelikož v ringu už je Israha a tvrdým úderem zezadu zasahuje Crowaxe do zátylku. Crowax padá na kolena, Israha ho chce big bootem trefit do obličeje, ale Crowax naštěstí uhýbá, staví se na nohy a dává pravačkou úder Israhovi. Ten úder přijme jako by nic. A přichází s vlastním, ale Crowax se shýbá a znova zasahuje Israhu. Celá situace se znova opakuje. Vypadá to, že sérií úderů se podařilo Crowaxovi toto monstrum uklidnit. Crowax vyskakuje a provádí standing dropkick. Israha ho schytává přímo do obličeje, ale nepadá, jenom couvá až naráží do Hajinka, který se chtěl dostat potají v poklidu z ringu. Israha si rozzuřil, máchnul svým loktem a trefil Hajinka. Israhu jako by tento incident znova probral a Crowaxe, který se na něj rozeběhnul sestřeluje Mind Eraserem. Israha obrací pozornost na Hajinka. Ten se akorát zvedal po tom mohutném úderu loktem co inkasoval a už ho drží nad hlavou Israha v gorilla pressu. Pouští si ho do náručí a má v úmyslu Cruel Intent, tedy swinging side slam, ale to už naběhlo do ringu několik punkerů se židlemi a snaží se zachránit svého „krále a boha“ Hajinka. Israha pouští Hajinka na zem a už big bootem sestřeluje jednoho punkáče. Druhý dostává ránu pěstí skrz židli, kterou si nešťastně strčil před obličej, když se na něj napřahoval Israha. Poté už se na Ise sesypala asi další čtveřice punkáčů. Další dva pomáhají Hajinkovi a vytahují ho z ringu. V tom ale přibíhá Krupy s Arienem!

„Bože to je zmatek! Snad nepřiběhne ještě celej locker room!“křičí Nelson, jelikož divákům se tahle mela moc líbí a tak to dávají dost znát.

Arien tvrdým lariatem sestřeluje jednoho z punkáčů, který pomáhal Hajinkovi z ringu. Krupy si kendo stickem vzal na starost toho druhého! Hajinek má cestu do zákulisí uzavřenou. Skáče tedy do ringu. Tam se zatím zmocnil Israha jedné ze židlí, kterou si přinesli punkáči a trefil s ní každého, kdo se k němu jenom přiblížil. Pro jistotu teď ještě mlátí všechny ty punkery co jsou na zemi. Za jeho zády do ringu před Krupym a Arienem utekl Hajinek. Krupy leze za ním. Hajinek teď stojí v rohu a nemá kam utéct. Krupy jenom tak naznačí, aby Hajinek vylezl. Tomu nic jiného nezbývá a tak udělá dva kroky blíže ke Krupymu a rychle a nečekaně do něj strká a Krupy naráží zády do Israhových zad! Oba dva se na sebe otáčí a hledí si do očí. Od jejich posledního setkání se nesetkali, byl to velký moment. To cítili i diváci a utichli! Napětí by se dalo krátit. Oba dva ve stejnou chvílí napřahují a trefují jeden druhého! Takhle si vymění údery asi třikrát-čtyřikrát než Israha nabude převahu a chytá pod krkem Krupyho jako by ho chtěl zaškrtit! Druhou rukou navíc přidává mandible claw! Celé se to nazývá Grasp of the Afflicted One! To se ale objevuje Crowax a zezadu naskakuje úderem předloktím na Israhu, který tak pouští Krupyho. Hajinek využívá situace a sbírá židli polehávající u něho a trefuje Krupyho, který rozdýchává Israhův útok do zad! Krupy padá do kolen a dostává jeden úder na hlavu. I když to vypadalo, že částečně útok vykryl svojí pravačkou, ale i přesto padá k zemi. Hajinek ho chytá za ruku a táhne ho k provazům. Zde ho vykopne z ringu a vylézá za ním. Asi ale zapomněl na Ariena, který si ně něj mimo ring počkal. Arien big bootem skopává Hajinkovi židli z ruky. Poté samotného Hajinka trefuje předloktím až Hajinek spadne k zemi. Ten ovšem padne tak šťastně, že leží u své židle, kterou před chvílí pustil z rukou. Toho si nevšimnul Arien a když si šel pro Hajinka, tak ten ho trefil hranou přímo na břicho! Arien se chytá za žaludek, ale v tom schytává táhlý úder zespoda přímo na obličej židlí!

„Brutální chair-shot! A ohromný zmatek. Asi deset punkáčů polehávajících a pobíhajících tak porůznu. Crowax s Israhou v mele. Arien je KO, Hajinek se židlí, Chosen One se asi vypařil, Roukys už je dávno ve sprše a Krupy se právě staví na nohy.“shrnul celou situaci Nelson.

Hajinek se napřahuje opět židlí a má v úmyslu s ní knockoutovat Krupyho stejně jako se mu to povedlo s Arienem. Ale Krupy se shýbá, Hajinek minul a Krupy countruje do reverse STO! Krupy nečeká ani minutu. Staví Hajinka na nohy, opírá ho o apron a zásobuje ho jednou ránou za druhou.

„Vidíš tu Krupyho brutalitu? Nezvyk u něj. Asi se opravdu poslední dobou mění.“všimnul si Freak.

V tom ale nabíhá poslední stojící punkáč, aby zachránil Krupyho. Jenomže omylem naráží do Chosen Onea, který se snažil celé této mele vyhnout a skrčený se pokoušel dostat pryč. „To je teda úroveň!“zakřičí Chosen, když tento nemotorný punker prozradí jeho pozici. Chosen ho okamžitě uppercutem odměňuje a už ho bere na The One DDT a drží mu hlavu o tvrdou zem mimo ring! Punker má ale tvrdší kořínek, než ostatní. je ale hned ukázáno proč- strhává s išátek a ukazuje se, že je to Jedovatá Kobra! Zvedá se a hned startuje proti Chosen Oneovi, ten je naprosto zaskočen! V tom už ale celou situace přibíhá uklidnit asi dvacet členů CZSK ochranky. Je pro ně dost složité roztrhnout od sebe Krupyho s Hajinkem či Crowaxe s Israhou, ještě když se do toho motá Arien a docela dost punkerů. Postupně se jim daří odvádět zezačátku hlavně punkery a Chosen Onea, který nechtěl s celou situací mít nic společného už od začátku, nakonec do toho byl přeci jen zapleten svým rivalem.

„No, vypadá to ještě na dlouho. Je mi líto, ale my už bohužel se musíme loučit. Tlačí nás čas. Zachovejte nám svojí přízeň a nalaďte si nás i příště. Nashledanou.“loučí se Nelson.
„I já se loučím a nezapomeňte, že tohle je CZSK!“říká Freak ve chvíli, kdy vidíme celkový záběr arény. V ringu se snaží asi 15 členů ochranky roztrhnout v sobě zaklesnutého Crowaxe s Israhou a to samé se mimo ring děje akorát u dvojice Hajinek-Krupy!

--------------------------------------------------------------------------------------

Inu, toto je konec sedmdesáté E-fed CZSK show. I přes absenci jednoho z writerů jménem Israha doufáme, že se Vám show líbila a dostatečně jste se pobavili. Ve čtvrtek opět naviděnou.

Na show pracovali:

Mattitude: Opener, Ari Riggins/The Alter Duo promo, TLC Triple Threat Match, Majitel/JUDr. Mattitude/Leonardo/Gary the Gargantuan segment

p.herca: ME

Sengoku G: Brotherhood of Gore segment + 2 on 1 Handicap Match, Texas Venom/Steve Stevens segment + Steve Stevens vs. Nate Hammer,

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Marty McStreez Tue Sep 23, 2008 8:35 pm

ou parádní show thumbsup
moc se mi líbil TLC Triple Threat Match (ty hlášky Shaggze byly výborný Laughing )
ME byl taky výbornej hlavně ten konec...paráda thumbsup tleskani
Marty McStreez
Marty McStreez
The Great One
The Great One

Poeet p?íspivku : 2091
Age : 32
Localisation : Brno
Registration date : 18. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Krupy Tue Sep 23, 2008 9:02 pm

Musim sa priznat,ze po 1x po dlhej dobe som pri citani urcitej casti E-Fedu mal taky zvlastny pocit....myslim to v dobrom.Konkretne ide o tu Krupyho konfrontaciu s Israhom....napisane to bolo presne tak,aby to vyvolalo u mna ten pocit ktory som spominal.To je proste feud ktory sa podla mna len tak v E-Fede nezopakuje,a toto bolo nieco neskutocne......a ta hromadna bitka na konci bola taktiez slusna,a vsimol som si ze uz druhy tyzden po sebe sa byvali clenovia Tainted Legion postavili proti svojim nepriatelom spolocne .....to sa mi paci,pokracujte v tom.

Ako som hovoril predtym,postava Garyho sa mi nepacila,ale Israhovi sa skvelo podarilo vykreslit jeho charakter humornym stylom.....a hned je to u mna aspon lepsie.

No ten opener mi prisiel taky obycajny,ak mam pravdu povedat a obe postavy ma aspon zatial neoslovili...mozno je to aj tym ze to bol ich prvy zapas,a okrem otrepaneho faceovskeho proma nam nic zaujimave neponukli(okrem zapasu,ten bol napisany dobre ale to je ina vec)....

A storyline s Martzom mi zase silne pripomina storyline Krupyho a Ivy,ked sa zmenil zo satanistu na facea....zda sa to iba mne alebo aj vam?

Ten segment s Venomom bol tam vsunuty nasilu,aby sa nepovedalo ze hlavny champion nebol v show.....aspon tak mi to prislo.Kazdoparne chcem pochvalit autora toho "zapasu" medzi Stevensom a Hammerom,napisal to fakt dobre....som to cital este pomalsie,fakt dobra praca....

A vtipne mi prislo aj zalovanie Mattituda na Rigginsa,Very Happy....a zda sa ze sa pohli lady v buducom feude Maxwella a Chazabriela,ktory je podla mna na spadnutie.....to by mohol byt obrovsky boom v E-Fede,od toho si slubujem vela...ak sa to uskutocni samozrejme...

Takze show hodnotim kladne,aj napriek tomu ze tento tyzden mam co sa tyka casu krusny,precital som si show uz vcera a bol som spokojny...
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Crowax Tue Sep 23, 2008 9:22 pm

No ja sem na tom s casem stejne jak Krupy a tak jsem se do toho tentokrat moc "nezazral",jako to bylo u show predchozi.Ale hodnotim tuto show kladne,libila se mi..

Stejne jako Krupy mam k obema debutantum zatim neutralni postoj - bude to jeste nejaky cas trvat,nez si vybuduji nejakou povest a posunou svou postavu nekam dale (pokud tedy na postave budou dale pracovat) a az pote bych se uchylil k hodnoceni..

Ta storyline s Martzem trochu tu Krupyho storyline pripomina,snad jen s rozdilem,ze Martz neni "pekelnik.." Ale tahle storyline je jeste na pocatku (jestli jsem to spravne pochopil) a tak se mozna bude ubirat jinym smerem..

Storyline Venoma a Hammera - neni to nic proti obema borcum,ale porad se nejak nemuzu s touto storyline szit.. Postupne se to ale lepsi a pokud bude ten feud pokracovat v podobne vysokem tempu (jako byl minuly segment od Sengokua) nebo dnesni Hammeruv "zapas",tak se do toho asi postupne dostanu - jinak ocekavam podle dosavadniho prubehu,ze se at uz drive nebo pozdeji objevi Ergo a sejme oba dva...

Co mi mozna chybelo byl nejaky ten TT zapas,na ktery se asi vzdy (krome me storyline a hlasek soudce) nejvice tesim - v akci dnes nebyli ani Alterovci,Trashing Alliance ci LoS..

Main Event byl velmi dobry a jeste lepsi byl ten pozapasovy hromadny brawl,kde se spojilo nekolik velkych feudu dohromady i nekolik davnych spojenectvi a mlelo se to hlava nehlava... bylo to vyborne zakonceni show..
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Hajinek Tue Sep 23, 2008 11:12 pm

show byla jako vzdy vynikajici a to ME nemelo chybu velke plus pro vsetky writery a zvlast pro Hercu to ME bylo opravdu povedeny pekny brawl malem sem se v nem i ztratil ja Very Happy
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Motna Wed Sep 24, 2008 2:01 pm

Tak jsem debutoval a ani mi nevadí ta prohra jak bylo v show napsané a zrovna takhle jsem si moji postavu představoval cheers
Motna
Motna
Mr. Fine
Mr. Fine

Poeet p?íspivku : 464
Age : 31
Localisation : Varnsdorf
Registration date : 05. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Israha Thu Sep 25, 2008 11:31 pm

No...předem bych chtěl říct, že se mi líbil ten "zběsilý" booking téhle show. Do té z mnoha stran neklidné situace v CZSK to dost zapadlo a tak, i když show tentokrát neměla svůj 'příběh', slila se do jednotného celku, který nebyl ani přeplácaný, ani suchý.
Co bych vytkl, je absence některých postav, které by do dění měly zasahovat v současné době pravidelně - Kobra, WidowMaker, Trashing Alliance (vzhledem k tomu, že nestíhám psát proma...kdyby tomu bylo jinak, neřeknu nic). Ztráta kontinuity je jedna z nejhorších věcí, co se může storyline stát...no, uvidíme, jak se to potáhne dál, snad se tyhle menší odbočky nevypaří do ztracena.
Vyzdvihl bych působení Hammera, jeho postava se skvěle vyprofilovala a dává zapomenout na to, že kdysi byl "ten druhý za Ergem". Chválím, takhle by to mělo být, Nate si to zaslouží.
Pak ME a dění po něm, to mě neuvěřitelně bavilo, bylo to pěkně propojené jedno s druhým...navíc ta chvilková konfrontace...jo, tohle byl skutečný highlight, to se četlo opravdu skvěle, mělo to přesně ten nádech, jaký byl žádoucí. Big up pro herču...
No a Brotherhood of Gore se taky pohnuli správným směrem. Vím, co bude dál, takže tenhle nástup schvaluji.
V centrálním dění je to všechno ještě trochu skryto a to je dobře, tohle je věc, co potřebuje delší a nejednoznačný build-up...
No a velkým tahounem shows se stává Shaggz. Jako nestranný čtenář bych právě v něm viděl budoucího main eventera.
Show to byla podařená. Sám bych bookoval jinak, ale právě v tom je ta krása...každý na danou situaci pohlíží trochu z jiného úhlu a s podobnými plány tak vyplodí trošku jiný výsledek. Je to dobře, stereotyp je prvním krůčkem do hrobu...
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 70 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 70

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru