CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 34

+7
The Washington Warrior
Israha
p.herca
Crowax
EightBall
Hajinek
Mattitude
11 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Mattitude Mon Feb 11, 2008 10:08 pm

Část 1.

Jimmy Freak: "Dámy a pánové vítejte v 34. CZSK show. Já jsem Jimmy Freak a toto je můj kolega Brian Nelson. Briane, co nás čeká nyní?

Brian Nelson: "Six-man tag team match, kde jsou promíchány hned 3 feudy!"

Zazní hláška „I’m gonna cut this crap and blow ya head off“

Jimmy Freak: "Oh, už to začíná."

Trey Trasher/Gary the Gargantuan/Ari Riggins vs. Arien/Hannibal Magnum/Hajinek


Odpálí se pyro a začne hrát theme. Trey se objeví pod titantronem, napřáhne ruku se vztyčným ukazovákem a přejede jí přes celou arénu. Pak udělá gesto podobné vhození autu ve fotbale, přičemž vybuchne další pyro. Pak se Trey rozběhne do ringu, vklouzne do něj pod spodním lanem a uprostřed ringu ještě udělá jednou ono gesto jako při vhození autu.
Jako by bylo oné gesto start pro theme Gary the Gargantuana, tento statný wrestler po odpálení trojitého pyra, které celé zakryje entrance stage objeví před zraky diváků. Zvedne ruce do vzduchu a zařve, při čemž se odpálí poslední, nejmocnější pyro. Gary následně pokračuje rychlými, sebevědomými krokydo ringu. Po nástupu do ringu si Gary stoupne doprostřed ringu a zabuší si na hruď.
„YOU GOT YOURSELF A DEAL!“
Nastal čas na posledního z první trojice. Za velmi obstojného popu přichází Ari Riggins. Ari Riggins si cestou do ringu plácne s pár diváky a po vstupu do ringu čeká po boku Garyho a Trashera.
Začíná znít theme Ariena, člena bývalé stable Tainted Legion, vedoucí nespory s Trasherem, nyní připraveném v ringu. Arien dochází k ringu, vylézá na apron, ale když vidí trojici soupeřů, raději slézá dolů a čeká, až se objeví jeho tag team partneři. Jedním z nich je Hannibal Magnum, který se nyní po výbuchu a simulaci dívčího křiku pomalu blíží k ringu. Jako poslední člen zápasu přichází nejvetší vyznavač punku v CZSK, Hajinek. Po videu, kde Hajinek odhazuje do koše hakáč, přichází do ringu. Cestou po entrance rampě se tváří velmi ofrněle, jako kdyby mu přítomnost diváků velmi vadila. S ostatníma dvěma členy se poté pomalu, opatrně přesune do ringu. Obě skupiny si od sebe drží odstup. V ringu zůstává Arien a proti němu Trasher, rozhodčí gestem zahajuje zápas.
Arien s Trasherem se pouští do lock upu, oba se postupně přetahují, až Arien přetlačí Trashera k turnbucklu rozestoupeným svými partnery. Plácne si s Hajinkem, podrží mu Trashera a Hajinek provádí kick to gut. Hajinek zvedne Trashera a provádí irish whip, který Trasher reversuje. Hajinek beží do lan, Trasher do lan naproti, vypadá to na velký střet, Hajinek je ovšem rychlejší a uzemní Trashera Spining Wheel Kickem. První zvednutý Hajinek, zvedne také Trashera a provede Underhook Suplex. Trasher leží šikovně u lan, Hajinek vylézá na lano a provádí Moonsault. Ovšem mine, jelikož Trasher uhybá. Prví zvedající se, v tomto případě Trasher, popadne Hajinka a provede side release belly-to-belly suplex. Hned na to si plácne s Rigginsem. Ten vylézá na turnbuckle, diváci jsou zvedavi, co se chystá. Trasher zvedá Hajinka, jakoby chtěl provést Suplex. Ovšem v poloze hlavou dolů jej chvíli nechá. Rigginse je připraven a skáče na Hajinka, vysícího nad hlavou Trashera Spear! Trasher padá, jakoby Suplex dokončil, Riggins je po provedení Spearu také na zemi a Hajinek, jako obět samozdřejmě také. Riggins se pokouší o pin fall: 1..2.. Hajinek kick outuje. Riggins se zvedá a čeká, až se zvedne i Hajinek. Ten se zvedá, Riggins mezi tím dupe na zem, aby roztleskal fanoušky, pokusí se o Superkick, ovšem Hajinek mu nohu chytá, Riggins tak provádí Enzuigiri. Hajinek se začíná motat, Riggins využívá situace, zvedá se, rozebíhá do lan a zpět k Hajinkovi, aby provedl STO, ovšem Hajinek se k zemi nechat povalit nedá a tak Rigginse v sevření odstrčí a provede Sweet Punk Music. Cover: 1..2.. lopatky se zvedají. Hajinek se proto rozhodne zvednout Rigginse. Postaví jej na nohy, prohlédne jej a ubalí mu facku. Diváci zabučí, ale než jen to stačí, už Hajinek provede Dropkick. Opět následuje cover: 1..2.. kickout. Hajinek se začíná rozčilovat na rozhodčího, jeho tag team partneři na něj řvou, ať je vystřídá. Hajinek ovšem mávne rukou a ignoruje je. Hajinek začíná provádět Punk Death Lock, aby se pokusil změnou z pinu na submission ukončit zápas. Po několika sekundách se pokus stává neplatným, jelikož se začíná Riggins obracet a Hajinka odkopne. Hajinek se zvedá, Riggins též. Hajinek vybíhá proti Rigginsovi a ten reaguje Spinebuster. Sice na kolenou, ale konečně se podaří Rigginsovi doplazit pro plácnutí. Riggins taguje očividně nejstatnějšího z jejich týmu a to Garyho. Ten se s radostí přesune do ringu, kde se celý ustrašený Hajinek plazí rakem ke svému týmu. Plácne si s Hannibalem Magnumem, wrestlerem, který ještě v ringu nebyl a který má s Garym určitě nemálo nevyřízených účtů. Jak se oba k sobě, zhruba 30 cm tváří v tvář postaví, hala šílí. Magnum udeří Garyho pěstí do obličeje, ten reaguje stejně. Magnum se opět pokusí o ránu do obličeje. Gary naopak ukazuje, aby přidal. Magnum se rozebíhá do lan a zpět k Garymu s Shoulder blockem, ani to však s Garym nic neudělá. Nyní se pro změnu rozeběhne do lan Gary a provede také Shoulder block. Magnum nepadá a tak je Gary poněkud zaražený, naopak Magnum nasadí svůj sadistický úsměv. Gary se pokusí být klidný a provede Magnumovi headbutt, Magnum reaguje stejně, Gary oplácí, Magnum též, nyní Gary zařve a provede o poznání silnější headbutt, aby prokázal, že je v této záležitosti dominantní on. Zabírá to, Magnum je na zemi. Okamžitě se zvedá, Gary provádí short range clothesline. Magnum je opět na zemi, Gary se pomalým během rozebíhá do lan a pokuší se o running splash, marně, jelikož Magnum uhybá. Hannibal Magnum se pomocí lan zvedá, vydýchává se a čeká, až se zvedne Gary. Gary se zvedá, Magnum se rozebíhá a provádí Big Foot, původně určitě směřovaný na obličej, ovšem působný na hruď. To donutí Garyho opřít se o lana. Gary nyní, poněkud omámený odpočívá opřený o lana, zatímco Magnum vylézá na turnbuckle. Gary zatřepe hlavou, popojde několik kroků dál od lan, ale Magnum nikde. Gary se poohlídne, ale už nestačí na Magnumův Diving clothesline reagovat. Oba obři jsou na zemi. Diváci začínají tleskat, aby podpořili tuto ležící dvojici. První se začíná zvedat Magnum, který čeká, až se zvedne i Gary. Gary se zvedá, Magnum vybíhá a pokouší se o Clothesline, Gary ovšem uhybá.

"Nějaký Clothesline day, ne?" vtipkuje Jimmy Freak.

"Olympic slam!" zařve Brian Danielson poté, co jej provede Gary po reversu Magnumovo Clothesline.
Oba obři opět leží na zemi. První zvedající se je samozdřejmě Gary, který taguje Trashera. Trasher se s chutí pouští do akce a překvapivě ani po pohledu na zvedajícího se obra Magnuma mráz na zádech nemá. Poté, co se Magnum zvedne se s Trasherem pouští do lock upu. Po pár vteřinách ale Trashera odstrčí tak, až Trasher po pádu provádí kotoul vzad. Trasher to ovšem nezdává a provádí European Uppercut, porkačuje Low dropkickem, po kterém dostane Magnuma na kolena. Trasher se rozebíhá k lanům, vyskočí na prostřední lano a provádí Cross Body. Ovšem Magnum jej chytá a provádí falling slam. Hned poté se odebírá k turnbucklu a taguje Ariena. Ten se ochotně ujímá Trashera, jeho úhlavního nepřítele. Zvedne jej a chytí za krk, aby mohl provést Chokeslam. Trasher ho ovšem kopne do břicha, Arien pouští, Trasher se rozebíhá do lan a zpět, to už Arien provádí Powerslam. Cover: 1..2..2,5 ale Trasher kick outuje. Arien zvedá Trashera, ten se jej pokusí udeřit, Arien ovšem uder vykryje, kopne Trashera do břicha a zvedne do Powerbomb. V polovině chvatu, když zrovna sedí na Arienovo ramenou, jej začne Trasher mlátit do hlavy. Následuje Sitout facebuster. Oba leží na zemi a plazí se ke svým partnerům. Arien taguje Hajinka, Trasher Rigginse. Riggins vybíhá za Hajinkem, ten se ovšem schová srabsky za rozhodčího a srčí ho proti běžícímu Rigginsovi. Oba padají na zem. Nástává situace zvaná "It's Punk Time". Hajinek se odebírá pryč z ringu a ze spod vytahuje svou oblíbenou Kendo stick. Z dvojice rozhodčího a Rigginse vstává první Riggins, který je mnohem lépe trénovaný, než rozhodčí. Riggins se jde podívat, co dělá Hajinek mimo ring. Proleze hlavou mezi prostředním a horním lanem, aby se podíval, co dělá skrčení Hajinek pod ringem... v tom ho Hajinek praští do hlavy Kendo stickem. Vleze do ringu, rozhodčí stále nesleduje zápas a tak Hajinek nemá obavy z diskvalifikace. Poklekne k ležícímu Rigginsovi a začne jej nepříčetně mlátit Kendo stickem. V tom se neovládnou ostatní z Rigginsova týmu a vejdou do ringu. Jak Gary, tak i Trasher popadnou Hajinka, ten reaguje tak, že sejme Garyho do hlavy, Trashera do hlavy a také rozhodčího, který se nyní zvedl a stál u Garyho s Trasherem! Rozhodčí stihle v lezu dát nedaleko sedícímu člověku s gongem pokyn, aby zápas ukončil. Zní gong, který naznačuje DQ pro Hajinka a jeho tým. Pro Hajinka to ovšem vubec nic neznamená. Do ringu vlézají i jeho koelgové Arien a Magnum, oba so rozdělí prace, každý na zemi surově mlátí svého úhlavního nepřítele. Kopance, pěstě..vše toto se odehrává vůči ležícímu týmu Rigginse a spol. Až do doby, kdy Hajinek začne na ona křičet, aby mu podrželi Rigginse. Magnum s Arienem nemají problém poslechnout Hajinka a tak provedou. Hajinek zahazuje Kendo stick a vytahuje boxera! Nasadí si jej na ruku, napřáhne ruku, ale v tom začíná hrát doposud neslýchaná theme! Objevuje se v CZSK dosud nevídaný muž, v černém triku, kalhotech a se zelenými vlasy. V ruce drží dvě židle a běží do ringu. Hajinek se přestává věnovat své doposavadní práce a jde k lanům, kde by se měl za chvíli objevit neznámý wrestler. Ten vyskočí na apron, v každé ruce drřící jednu židli s obou stran praští Hajinka do hlavy. Hned na to vylézá na turnbuckle, spojí židle k sobě a z rohu skáče veliký chair shot na Magnuma. Ten padá k zemi. Zvedne židle nad hlavu a řve, aby podzvedl publikum. Zapomněl však na jednoho a tím je Arien, který jej nyní ze zadu napadá. Arien, který sejmul neznámého wrestlera k zemi jej nyní bije. Komentátoři plní překvapení skoro ani nemluví, jen občas promluví:

Jimmy Freak: "Kdo je sakra ten wrestler?!"

Ariena od neznámého wrestlera odsunou již zvednutí Gary s Trasherem a společnými silami jej vyhodí z ringu. Arien, především díky síle Garyho z ringu doslova odlétne. Dalšími vyhozenými se stávají i Hajinek s Magnumem, o což se postará trojice Rigginse, Garyho a Trashera. Poté pomáhají na nohy neznámému wrestlerovi. Ten, hned co je na nohou podává prvnímu, který je naproti němu, tedy Trasherovi ruku. Ten mu ruku podává. Poté si plácne i o ostatními. Diváci tleskají. Neznámý wrestler pobízí lidi mimo ring, ať mu poskytnou mikrofon. Ti poslechnou a neznámý wrestler dostává do rukou mikrofon.

Brian Nelson: "Že bychom se konečně dozvěděli, o koho jde?"

Neznámý wrestler začíná hovořit:

"Takřka každý v aréně si teď řiká, kdo jsem a co tu dělám? Jsem tu, abych nakopal prdel všem, co si pletou wrestling s zábavou. Jsem zde, abych úkázal, co je hardcore a kdo je mistrem v tomto řemesle. Dámy a pánové, máte tu čest se Slovakian Warriorem!"

Jimmy Freak: "Slovakian Warrior!?"

Brian Nelson: "Jo, zřejmě nový člen CZSK rosteru."

"A vy tam na entrance rampě..." Ukáže prstem na couvajícího Hajinka s Arienem a Magnumem.

"Ani vy mi neutečete." Hodí mezi tuto partu mikrofon. Tlupa wrestlerů se vzteká, ale na nic víc se raději neodváží, jelikož vědí, že je v ringu přesila. Slovakian Warrior dostává od diváků potlesku..

Winners: Trey Trasher/Gary the Gargantuan/Ari Riggins by DQ

Roukys/WidowMaker segment


WidowMaker si pošoupl svou značkovou kšiltovku trochu na stranu a nasadil sebevědomý výraz. Nepotřeboval, aby někdo viděl, jak moc ho rozhodila až překvapivě rychlá a jednoznačná prohra s B-Reyem na Insatiable Bloodlust. Vlastně měl neskutečnou chuť si B-Reya podat…ale na druhou stranu byl rád, že se toho maskovaného blbce s tenisovou raketou zbavil, takže dokonce úmyslně přeslechl kousavou poznámku, kterou ho Reyo počastoval, když se míjeli na chodbě.
Dumaje nad vším a zároveň nad ničím, zahne Widow za roh a…natrefí na Roukyse. Na Roukyse, který je tentokráte oděn v džínách, které vláčí po zemi, vytahaném a vyšoupaném tričku, na krku má pomocí provazu pověšené víko od popelnice a směšnou čepici s krátkým kšiltem má naraženu hluboko do čela.
„Co to má být?“, ptá se Widow spíše řečnicky.
„Jsem velkej hoper, ne?“, uchechtne se Rouyks a udělá gesto podobné Johnu Cenovi.
Widow na něj chvíli hledí, zatímco Roukys záměrně přehnaně paroduje rapperská gesta a klátí se ze strany na stranu.
„Hele, nepokoušej štěstí, Roukysku! Za tohle bys mohl s přehledem dostat po papuli!“
„Jo? Já nevidím nikoho, kdo by mi přes tu papuli mohl dát…vidím akorát tebe, gangsto.“ Poslední slovo bylo vysloveno opravdu jízlivě.
WidowMaker se otočí a přemýšlí, jestli se mu to všechno jenom nezdá. Popadne Roukyse za límec: „Poslouchej, ty humoristo. Šašky si tady dělej z někoho jiného, já na to zvědavý nejsem. Ztrať se mi z očí, nebo z tebe ty tvoje roupy vymlátím!“
„Ty? Nechtěj mě rozesmát, hahaha!“, vysměje se mu do tváře Roukys. „Co bys mi ty tak asi mohl udělat, hm? Maximálně bych se mohl uchechtat smíchy při poslechu tvejch rýmů, hahahahaha!“
Widow si přitáhne Roukyse až k obličeji…a pak se složí na zem, když dostane prudký low blow kick.
„Měl jsem strach, jestli to vůbec zabere…jestli tam máš něco, do čeho bych tě moh nakopnout, hahaha!“
Roukys udělá další posměšné gesto a urychleně odkvačí. Widow klečí na kolenou a křiví tvář ve výrazu bolesti.

EightMaster rozhovor


„Vítám Vás všechny u dnešního rozhovoru. Já jsem Kimberly Gardner a mým hostem není nikdo jiný než EightMaster!“ na začátek představuje Kimberly svého hosta, který jenom tak kejvne hlavou a věnuje víc pozornosti svojí tradiční kulečníkové kouli s číslem 8, s kterou si pohazuje mezi rukama.
KG: „Tak moje první otázka bude, co si myslíte o Popkillerovi?“
8Ball se jenom tak podívá na Kimberly takovým tím pohledem - panebože ty si kráva! Holt Kimberly není známa zrovna chytrými otázkami a dost často leze borcům z CZSK na nervy.
KG: „Je to váš bejvalý tag team partner a člověk, se kterým jste měl na posledním PPV zápas.“
8Master se tváří opravdu znechuceně, že musí podstoupit dnešní interview. Nebo mu možná vadí, že ten rozhovor vede Kimberly. Tak jako tak se koukne na Kimberly a jenom tak povzdechne a přitom si stále pohazuje s kulečníkovou koulí.
KG: „Dokonce i minulý týden jste s ním měl zápas. Nebo jako vlastně ne úplně vy, ale potkali jste se v ringu. K tomu zápasu nám řeknete co?“
8Master opět mlčí, tentokrát to vypadá jako kdyby ani Kimberly neposlouchal.
KG: „Já vám jenom připomenu, že jste minulý týden prohrál.“
Tak to vypadá, že tohle měla říct Kimberly úplně na začátku, protože EightMaster se na ní ihned otočil a dokonce mu i spadla jeho oblíbená hračka. Teprve teď si získala jeho plnou pozornost.
KG: „No tak co s tím plánujete dělat?“
Kimberly opravdu neví kdy má přestat mluvit. EightMaster už musel něco říct!
8Master: „Tak poslouchej ty slepice jedna! Minulej tejden jsem já neprohrál! To ten soudce posranej. Mě by nikdy Popkiller takhle nedostal. Nikdy se to nestalo a nikdy nestane! Já jsem lepší než on a to jsem ukázal i při našem zápase na PPV! Tak už mi s Popkillerem dejte všichni pokoj! Od začátku co jsem se objevil v CZSK, tak kam se podívám tam je Popkiller, s každým s kým se bavím, tak kecá o něm. I ty ses mě zeptala akorát na věci ohledně Popkillera! Mám už toho dost!! Až se s ním vypořádám, tak po něm ani pes neštěkne a já budu mít konečně klid!“ EightMaster odchází a zanechává za sebou akorát převrhnutou židli a vykulenou Kimberly.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Mattitude Mon Feb 11, 2008 10:12 pm

Část 2.

B-Reyo vs Tiger Kid


„Dámy a pánové, z Ósaky, Japonska….The Natural Born Out-Taker….Tigaaaaaa KIIIID!“ Mladý Japonec přichází s rozpaženýma rukama za žluté laserové show hned u tunnelu. Nevnímá své okolí, prostě jde do ringu aniž by z něj spustil oči, pokud jde jako druhý, hypnotizuje očima protivníka v ringu. Po schůdkách vylézá na apron kde se zadívá do davu, hned poté již prostorem mezi druhým a třetím provazem leze do ringu. Vyleze postupně na 2 sloupky ať na něj vidí všichni diváci, ovšem je spíše vlažný, akorát znovu rozpaží ruce, hlavně se soustřeďuje na zápas. A má důvod. Svému dnešnímu soupeři má co dokazovat.
„A jeho soupeř…Bííííí REYOOOO!“
Bučení, pískot, mávání posměšnými signy….zkrátka heat. To je to, co B-Reyo každou show zažívá a dnes tomu není jinak. Jeho však diváci nezajímají…zajímá ho jeho soupeř a také způsob, jakým by se mu mohl dostat na kobylku. Protože kdesi v zádu za svým ohromným egem Reyo tuší, že Tiger Kid je více než kvalitním soupeřem.
….
Zápas začíná. B-Reyo se vrhá do útoku, ale ihned dostává arm twist. Zkouší se z něj vykroutit, ale TK mu rukou trhne a pošle ho v přemetu na zem. B-Reyo se kip-upuje na nohy, ale TK držení nepovoluje…nakonec dochází k reversnutí a ruka je nyní kroucena Kidovi. TK ovšem ihned udělá salto a už arm twistuje opět on. Přetáčí do hammerlocku…a elbow do levého spánku. Kidem tato rána otřese, ale ne na dostatečně dlouho. B-Reyo se na něj rozběhne…a dostane arm drag. Zvedá se…hip toss. Zvedá se znovu…Kid ho irish whipuje. Je sice reversován, ale to mu nevadí. Po odrazu totiž naskakuje na Tiger Agility a po dvou elegantních otočkách posílá Reya na zem. Reyo se posazuje a prohýbá se v zádech…načež mu TK provede neck snap. To už je na Reya moc. Vykutálí se ven z ringu a zdá se, že je na odchodu. To ovšem Kidovi není po chuti. Japonec se rozběhne o lana a skočí skrz druhé a třetí lano suicide dive. Reya tím povalí na zem, sám dopadne krásně do kotoulu. B-Reyo se ani nestihne zorientovat a už je poslán zpátky do ringu. Tiger Kid leze na ring post a skáče El Tornillo. Tohle je první pin…ani ne 2-count. Tiger Kid Reya ihned přesouvá do rohu ringu. Tam ho pohodlně usadí a dává si velký rozběh…tohle vypadá na Dai Bosou. Reyo stačí reagovat a opět prchá mimo ring. Tentokrát mnohem účinněji, Kdi trefuje zády turnbuckly.
„Tak, tohle může zvrátit průběh zápasu.“
„To ano, zvláště když jde o někoho tak zkušeného, jako je B-Reyo.“
Reyo, stále ještě mimo ring, chytá Kida za ruce i nohy a trhnutím mu naráží záda na ring post. Japonec zařve bolestí a za záda se chytí. Reyo se vyšplhá na ring post a chystá si zřejmě nějaký diving chvat…v tu chvíli Tiger Kid zoufale dropkickuje horní lano. Otřes je dost silný na to, aby Reya rozhodil, takže ten dopadne rozkrokem přímo na sloupek. Tiger Kid jako by ani necítil bolest….ihned ožije a…Goriconoclasm! I když Reyo není žádná těžká váha, náraz jeho těla do canvasu ringem doslova zatřese. Tiger Kid se vyčerpaně zhroutí vedle něho. 1…2…3…počítá rozhodčí. TK je na nohách u pětky. Reyo se nezvedá. Kid vidí, že šance na ukončení zápasu se mu naskýtá právě teď. Působivým skokem se přenáší opět na ring post a signalizuje Phoenix Splash. Odraz….nádherné salto s vruty uprostřed letu…a brutální kontakt Kidova břicha s Reyovými koleny. TK se odvalí stranou a svíjí se v bolestech, zatímco Reyo se ihned chápe šance, kterou si vytvořil. Running elbow drop…nádherně umístěn, jako z učebnice. Reyo zahákne Kidovu nohu a pinuje…kickout.
„Do prdele.“, unikne Reyovi.
Zahákne obě nohy Tiger Kida a zkouší pinovat opětovně…znovu není úspěšný. Napotřetí už to nezkouší, místo toho pomůže Kidovi na nohy…a zasahuje short range clothesline. Až po ní přichází nový pokus o pin…který ovšem skončí zase postaru. B-Reyo Kida zvedne a irish whipuje. Pokus o samoan drop…Kid ho mistrně přetáčí do crucifix pinu…1…2…přetáčí se Reyo a v pinning clutchi je TK. Ale výsledkem je zase jen kickout. Kid je hned na nohou, Reyo jakbysmet…Japonec se rozbíhá o lana…projede překvapenému Reyovi mezi nohama a skoro ze země provádí provizorní lungLordblower. A do hry se zapojuje také submission strana Kidových kvalit, aplikován je Koji Clutch. Tento chvat, intenzivně působící na krk a ruku soupeře, nedává Reyovi příliš šancí k úniku. Tedy za předpokladu, že by se jednalo o čistý zápas. B-Reyo ale čistě hraje málokdy a proto i teď dloubne Kida do oka, aby se zachránil. Kid vystřelí ze země jako kdyby šlápl na vosu, Reyo ho asi příliš nešetřil…pak se stává obětí velkého scoop backbreakeru. Reyo pinuje…ale zase nezíská nic než nearfall. Reyo svého soka irish whipuje…Kid mu podbíhá back elbow strike, ale po odrazu na druhé straně vletí přímo do Rock…a tohle byl nádherný counter do single leg facebreakeru! Reyo ustupuje dozadu, drže se za obličej…Shin Saikyou High Kick rovnou do hlavy. Reyo padá do rohu ringu…a to se Kidovi hodí do krámu. Rozběh a Dai Bosou je tentokráte trefeno stoprocentně úspěšně. Reyo visí na lanech, Kid tauntuje a diváci mu za jeho bezchybný výkon tleskají. Známé gesto dává tušit, že na řadu přichází Tiger Reverse Bomb. TK si nachystá Reya ke svým kolenům…a pak mu mocný low blow doslova vhrkne slzy do očí. Rozhodčí nic neviděl, ale Reyo toho ani nevyužívá…briskně se kutálí ven z ringu a mávnutím rukou vyjadřuje své zaujetí pro zápas. Záhy je vycountoutován. To mu ovšem zlý úsměv ze rtů neodstraňuje…

Winner by countout: Tiger Kid

Nate Hammer Segment


Bylo těžké zachovat klid a být soudný. Mim ring byl jako každý normální člověk(když samozřejmě vynecháme jeho způsob života), v ringu byl však bestií.A přesně tam teď chtěl. Do rignu. Do ringu s Ergem. Tím zatraceným sráčem.
Posadil se v zákulisí. Potřeboval si vyčistit hlavu, žádné problémy, žádný vztek. Jen proboha žádný vztek. Krátce se podíval do kamery a poté obrátil svůj pohled opět k zemi. Ještě chvilku. Oddechl. Perfektní.
„Ergo.“
Začal prvním slovem, nemohl už skončit. Zvolal jméno muže, se kterým chtěl bt v ringu, jeden na jednoho.
„Na Insatiable Hunger jsi mě připravil o vítězství. Věděl jsi, že čistě titul tu noc prostě nevyhraješ, věděl jsi, že už byl konec..přesto ses vrátil zpátky ke svým starým technikám, vrátil ses zpátky k tomu připosranýmu Ergovi, jakýho znalo celý CZSK. Kam se poděl ten chlápek, co mě čistě dokázal přehodit přes provazy a získat titul, kam se poděl ten „Doctor Victor“?“
Menší odmlka. Málem se nekontroloval, vztek v něm prostě vřel.
„Na Insatiable Hunger nebylo žádné čisté vítězství. A já tě respektoval jako Championa, i když jsem od tebe dostal ránu do rozkroku, i když jsi opustil své parťáky. Ale teˇ, jak vidím, zase ses schoval dovnitř, za toho zbabělce…Víš co, Ergo?“
Vstal ze židle a odešel ze záběru. Před tím, než se zavřely dveře, byl slyšet jen jeho hlas.
„Myslím, že je třeba, aby z tebe starej dobrej nate toho zbabě,ýho Erga vymlátil.“

Lord Darsen promo


Tajemné ohně hoří nejen po stranách entrance stage, ale i okolo celého ringu. Značí to jediné – zlý vládce pekel, Lord Darsen, si opět přišel říci své. Při prvním pohledu na něj by si člověk řekl, že na něm vlastně není nic děsivého. Nebyl obrovský, nenosil nicneříkající, strnulou masku…ale v jeho očích se zračilo cosi, co rozklepalo kolena každému, kdo se do nich jen podíval…
Až na jediného.
„Three stages of death. Myslím, že pan Maxwell nemohl vybrat lépe. Konečné vítězství čistého zla nad křečovitým a směšným pokusem o jeho napodobení…to musí být velká událost. Něco, co se vryje do pamětí…něco, co se vepíše do dějin. Něco, o čem si budou povídat ještě dlouhé generace.“

„Israha se pokusil nastolit v CZSK svoje malé vlastní peklo. Nu, málem uspěl. V jednom má totiž pravdu. Lidská chátra si nezaslouží žít na tomto světě. Slabošská, uplakaná rasa, utápějící se v citech…opravdu je potřeba, aby na jejich záda dopadl bič z rukou někoho mocnějšího. Ne však z rukou Ztracené duše, která si nedokáže poradit sama se sebou…nýbrž z rukou skutečného vládce. Pod MOJÍ ocelovou pěstí se tento svět stane skutečným peklem!“
Ohně teď šlehají neuvěřitelně vysoko, skoro se zdá, že jejich intenzita roste s emocionalitou Darsenova projevu.
„Je to blízko. Chybí udělat už jen poslední krok. Rozdupnout posledního obtíženého brouka a vystoupat až k vrcholu. V tomhle jsme si s Israhou podobni…jeden podstatný rozdíl tu však je. Zatímco jemu jsem v provedení onoho kroku zabránil já, on mi stejnou mincí oplatit nedokáže. Padne…a pocítí sílu plamenů pekelných na vlastní kůži. Doslova!“

„Postarám se o to, aby Israhova kůže naplno pocítila žár, vycházející z hlubin mé říše! To bude má úroveň smrti. Inferno match!“
Poslední dvě slova se ozvěnou šíří po aréně, zatímco Darsen mizí v kouli ohně. Zůstává po něm jen pach síry…a nenávisti.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Mattitude Mon Feb 11, 2008 10:15 pm

Část 3.

Israha vs. Jedovatá Kobra


„Dámy a pánové, následující match je single, platí všechna pravidla a plánuje se zde jeden fall. Teď mi dovolte, abych Vám představil oba účastníky tohoto matche!“

Okamžitě, jak to řekl, přijel do arény na svém milovaném harleyi CZSK motorkář Jedovatá Kobra, jeho krátkou cestu do ringu doprovází kapela AC/DC Thunderstruck. Jako obvykle s povzdechem pokládá svou koženou bundu na svého věrného oře a leze do ringu. Chvilku přátelsky mluví s rozdočím, ten mu popřeje hodně štěstí. Dnes ho bude potřebovat.

Do ringu už totiž přichází Ztracená Duše CZSK, není jím nikdo jiný, než Israha. Jako obvykle přichází do ringu osvětlen pouze jedním reflektorem, obličej skryt kapucou. S každým krokem se kolem entrance rampy rozsvěcují plamínky. Dochází k ringu, otáčí se k rampě a strhává si kapucu, plamínky okamžitě zhasínají. Toť znak, že Eternally Cursed je připraven na zápas.

Nelson: „Víš, Jimmy, abych se přiznal, z dnešního zápasu nemám moc dobrý pocit.“

Freak: „ Proč myslíš? Oba jsou ve skvělé kondici!“

Nelson: „To nepochybně, Jimmy, ale zrovna tohle na mysli nemám.“

Když zaznívá zvonek, oba borci na sebe chvilku hledí. Kobra chvilku krátí čas menší rozcvičkou, prakticky shadow boxem, to s Israhou, který svého soupeře probodává doslova nepříjemným pohledem, ale nic nedělá. Po krátké chvilce se Kobra rozhoduje jít jako první do útoku. Israha však svého menšího soupeře pouze odstrkuje. Kobrovi se toto nelíbí a jde opět do útoku. Israha se snaží o to samé, ale je překvapen, když ho Kobra chytá za paži a nasazuje Armlock. Vypadá to skoro až komicky, jak sebou Israha překvapeně hnul k zemi, podařilo se mu ale zůstat na nohách. Kope Israhu do kolena a tím posílá giganta k zemi. Stále držíce jeho ruku se mu daří nasadit Fujiwara Armbar. Tento docela bolestivý submission chvat se mu daří několik chvilek na Israhovi udržet, Ztracená duše ale ukazuje svou sílu, když se opírá pouze o jednu ruku a daří se mu své tělo trochu posunout k provazům, kde už se jich dokáže bez jakýchkoliv problémů chytit. Kobra trochu zklamaně pouští svého soupeře a čeká, až se zvedne.

Freak: „Zajímavé, takovouto zdrženlivost u Israhy příliš často nevidíme, jako by se nechal napadnout Kobrou.“

Nelson: „Israha není jeden z těch borců, co by se i přeš sebelepší údery nechali jen tak ležet na zemi. Ber tohle jako jeho malou rozcvičku, teprve si Kobru oťukává, aby pochopil, kde správně udeřit.“

Freak: „Mám pocit, že sis Israhu spletl s Tiger Kidem, Briane. U Israhy je totiž jedno, am udeří, výsledek je totiž vždy stejný- bolest.“

Israha nemarní čas a dostává se rychle na nohy. I přes Kobrovu mrštnost, s jakou se mu podařilo dostat Ztracenou duši do pasti, je realtivně klidný. Tentokrát jde sám do útoku a pokus Kobry o teardrop suplex proměňuje po chytrém elbowu do Sidewalk slamu. Nepokouší se o pin, sám tuší, že by to bylo zbytečné a chokem Kobru zvedá. Využívá této situace a svému menšímu soupeř uděluje několik headbuttů. Kolize lebek není v ringu jednou z nejpříjemnějších věcí, Kobra to sám dokazuje a i přes svou tvrdou náturu si dovolil jedno krátké zaskuhrání. Když je takových headbuttů několik může to někdy způsobit i otřes mozku(a to na obou stranách), Kobra se tomu ale snaží zabránít, když sám svou hlavu proti Israhovi při nárazu vymrští, tím způsobí bolest i na jeho straně. Israha je tímto zásahem nemile překvapen a povoluje svůj stisk kolem krku Kobry. Jeho menší soupeř se tak tedy dostává z držení, sám ale zaklopýtal po tom, co zažila jeho hlava. Vzpamatovává se ale dříve než Israha a leze na sloupek. Ve správné pozici se mu daří při skoku uchopit Israhu za hlavu a Bulldogem poslat jeho obličej přímo proti ringu. Přestože je znám svou neochvějností, toto opravdu s Israhou zatřáslo. Uchopil se jednou rukou svého obličeje, aby zkontroloval, zda mu neteče krev a pomalu se zvedl, nenávistně hledíce na sebevědomého Kobru., ten jde hned do útoku! S Busaiku Knee Kick poslal opět Israhu k zemi a postavil se za něho. Stává se to co očekává a Israha se nepřevracuje, když se zvedá, místo toho stává k němu zády. Najednou cítí, jak jsou ruce obemknuty kolem jeho pasu. Ano, Kobra se snaží o svůj oblíbený German Suplex, kde se se svým soupeřem prakticky neodlepí od země, Australian Style German Suplex! Přeceňuje však sám sebe a Israhovu mnohem větší váhu.Nedaří se mu přehodit svého soupeře a i přes ten boj, jaký je v něm vidět, se jeho soupeři daří roztrhnout jeho ruce od sebe a poslat ho Irish Whipem proti provazům.

Nelson: „Já říkal, že tohle nedopadne dobře, já říkal, že tohle nedopadne dobře..“

Freak: „Israha se tváří, jako kdyby už tohle chtěl ukončit, Briane!“

A skutečně, obr svého soupeře zvedá do jednoho ze svých oblíbených chvatů, jakým je Dark Banishing. Chvilku se svým maličkým soupeřem na ramenou chodí v ringu, jako by chtěl ukázat svou sílu a vytrvalost nejen dívákům, ale i svému rivalovi. Tuto ukrutně dlouhou chvíli ukončuje pádem se svým soupeřem. Padá však takovým úhlem, že Kobra nedopadá spíš tak na ramena, ale přímo na hlavu.

Freak: „Ou, to bylo nepříjemné!“

Krásnou šanci na ukončení ale Israha neyužívá, obrací Kobru a nasazuje svůj oblíbený Submisivní chvat, Tyrranical. Díky své ohromné síle se mu daří vytvořit obrovský tlak na páteř Kobry a přídává mu tak další bolístku. Kobra i přes všechny své síly nakonec podvoluje bolesti a vzdává zápas.

Winner: Israha

Ztracená duše neztrácí čas oslavami, jde rovnou do zákulisí. Sám ví, že tohle nebylo ani tak vítězství, jako psychická výhružka Darsenovi.

JUDr. Mattitude segment


Pyšným krokem kráčí po chodbě JUDr. Mattitude, když z ničeho nic zpozorní. Ohlíží se, jestli není úniku, ale není. Před čím? Záhy se objeví Crowax, lehce s posmívajícím výrazem na dálku pravící:

"Heeej, soudce. Jak milé a náhodné setkání."

JUDr. Mattitude: "Uhni mi z cesty, mam důležité jednání."

Crowax: "Určitě."

JUDr. Mattitude: "To je ale lemoun.." řekne JUDr. Mattitude, který stále není schopný podívat se Crowaxovi do očí.

"Ustup mi s cesty."

Crowax: "Opravdu nemáš čas, nebo se mne jen bojíš. Co je stebou? Když jsem byl v lochu, vypadal jsi, že se ti huba nezavře.."

JUDr. Mattitude: "Na tohle nemam čas, ani náladu." Strčí Crowaxe, stojícího v cestě a snaží se jít dál. Nedostane se však dále než 2 metry, jelikož už se ocitá v rukou Crowaxe. Ten jej chytí pod krkem a opře o zeď.

"Se mnou si zahrávat nebudeš, soudce. Dostanu tě, ikdybych měl mít stebou zápas za mřížemi. Možná jsi si to ještě neuvědomil, ale jsem zpět. Vrátil jsem se, porazil jsi mě. Dobrá, ale bylo to jen o fous... to takhle malý kousek. A ve čtvrtek? Výhra. Ale copak, copak? Soudci dochází řeč? Tvá doba skončila...pamatuj ten den, kdy jsem se vrátil."

JUDr. Mattitude: "Au, to bolí.."

Za několik sekund poté se objeví z rohu chodby Kimberly Gardner. Crowax ihned JUDr. Mattitude pouští.

JUDr. Mattitude: "Kimberly? On mě obtěžuje, musíš mi pomoct!"

K.G.: "Ááá, chlapci si vyžizují účty v zákulisí. Že by nový článek pro CZSK web?"

Crowax opouští pozornost od JUDra.

Crowax: Víš co, Kimb? Nech to plavat. Pamatuješ, jak jsem ti z vězení psal ten dopis, že až se vrátím, pozvu tě na pořádný kokteil?"

K.G.: "Jo, to si pamatuji."

Crowax: "Co takhle dnes? Zvu tě."

K.G.: "Ouu, děkuji. Dnes už beztak nic nemám."

Dají si ruce na ramena a společně odchází. Crowax se ještě otočí a řekne na JUDra: "Ještě se uvidíme."

Poněkud zmatený a nervozní JUDr. Mattitude dělá různé grimasy, chodí krok sem, krok tam a vykřikuje na odcházející dvojici, zejména na Crowaxe:

"Jo to tak.. Minulý zápas si sice vyhrál, ale né nademnou. Nemáš na mě! Slyšíš? Nemáš na mě!"

Když Crowax odejde dveřmi pryč, zakroutí JUDr. Mattitude hlavou, otáčí se a pokračuje cestou, kterou měl původně namířeno.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Mattitude Mon Feb 11, 2008 10:22 pm

Část 4.

Vic Ergo vs. Goja


Na řadu přichází main event. Začínají hrát první tóny pro diváky velice známé entrance theme a arénou se začíná šířit masivní bučení a pískot. Je to tak, na kulisách nesedí nikdo jiný než držitel hlavního titulu v CZSK „The Crimson Soldier“ Vic Ergo! Seskakuje z kulis a po cestě k ringu hází sprosté nadávky na fanoušky, kteří mu to oplácí i s úroky. Jako tradičně Ergo se projde až ke komentátorům, prohlásí něco o líných prasatech a už vlézá do ringu. To už hlasatel představuje dnešního soupeře Erga, nikoho jiného než Goju. Ten patří u fanoušků k oblíbené časti rosteru a tak se mu dostává solidního popu. Goja vypadá odhodlaně, přece jenom taková šance, jako je zápas s hlavním champem se jen tak nedostává. Goja cítí, že tohle může být jeho průlom, tohle může být ten zápas, který ho vynese do main eventu. A tak plný odhodlání nečeká na nic a ihned vklouzává do ringu a útočí na Erga. Ten je z toho trošku zaskočený, protože při Gojově entranci měl slovní potyčku s jedním fanouškem a tak vůbec nezaregistroval rychlý útok Goji. Ten mu dává pár ran předloktím, tím dostane Erga k provazům, irish whipuje ho a příchází back body slam. Ergo rychle vstane a hned zase leží po clothesline, opět vstává a tentokrát dostává uppercut, který ho dostává do provazů, od kterých se odráží, ale vbíhá Gojovi přímo do náruče na side release belly to belly. Ergo je na zemi, Gojovi rychlý začátek vyšel, a tak to vypadá, že se i trochu uklidnil. Teď pózuje pro fanoušky, ti mu dopřávají hodně velký pop, protože nic nevidí radši, jako když Ergo leží zničen na zemi. Goja už se opět soustředí na Erga, zvedá ho a opět irish whipuje, Ergo se vyhýbá clothesline, odráží se od provazů a pomocí rolling clothesline posílá poprvé v dnešním zápase Goju na zem. Ergo vypadá jako kdyby se otřepal z nepovedeného začátku zápasu a vztekle zasypává Goju na zemi ranami pěstí a potom i kopy. Zvedá Goju a chytá ho do headlocku a zblízka mu pokřikuje do ucha, že nemá šanci a že je proti němu hovno. Goja se snaží uvolnit a odstrkává Ergo směrem k provazům, ten se ovšem nechce dát. Nakonec se Gojovi povede, pomocí pár úderů do žeber, dostat se z tohoto držení, které mu vzalo víc než dost vzduchu snaží se zaútočit na Erga, napřahuje se na úder pravou pěstí, Ergo se ohýbá a vyzvedává Goju do fireman’s carry pozice, po které následuje gutbuster. Goja se na zemi svíjí v bolestech a odkutálí se až mimo ring. Ergo jenom za kroutí hlavou, zakřičí kam ten z**d jde a vydá se za ním. Tam Goju zvedá ze země a posílá ho proti hrazení. Goja se narazí na hrazení zády, Ergo mu přidá tři Ric Flair-like chopy. Přestane protože mu vadí jako fanoušci každý chop provází výkřikem Whoooooo! A tak chlápkovi v první řadě ukazuje z deseti centimetrů prostředníček do obličeje. Diváci zahrnují Erga neuvěřitelným heatem, který je následován chantem „Ergo Sucks“! Goja se mezi tím snaží zvednout ze země a tak ho uklidňuje jednou tvrdou ránou pěstí na čelist. Rozhodčí se snaží oba borce přivolat zpátky do ringu, hrozí jim, že už opravdu začne počítat, Ergo ho posílá do prdele a tak rozhodčí konečně začne počítat. Ergo vezme Gojovi hlavu a práskne mu s ní o schody do ringu! Rozhodčí je u čísla tři a Ergo posílá Goju tvrdě na zem pomocí spinning belly to belly a sám vlézá zpět do ringu. Směje se na fanoušky, kteří se snaží povzbudit Goju, aby vstal a Ergo tak nevyhrál. „Let’s go Goja“! „Šest.......Sedm......Osm......“ A Goja to opravdu zvládá, jenom se tak vkutálel do ringu. Ergo znuděně zakroutí hlavou a zaklekne k ležícímu Gojovi a začne ho fackovat, aby ukázal kdo je tady pánem. Ergo opravdu dělá vše proto, aby ztrapnil Goju! Odstupuje od Goji, kterého to fackování trochu probralo, a čeká až se zvedne. Goja se vstává, Ergo mu plivne do obličeje, srazí ho lariatem a nohou mu přimáčkne hlavu k zemi.
„To je až nechutné, to co teď Ergo provádí!“ řekne znechuceně Freak.
Ergo opět sbírá Goju ze země, ten se ale snaží projevit trochu iniciativy a třemi přesnými údery do břicha se zbavuje Erga. Poté přidává dva údery předloktím a už irish whipuje Erga, ten se odráží od lan a snaží se Goju překvapit clotheslinem, jenže Goja uhybá a po dalším odrazu Erga od lan mu zasazuje sidewalk slam. Goja leze za provazy a chystá se na nějaký springboard manévr, to u něj není tak obvyklé. Ergo se zvedá ze země a překvapivě vybíhá proti Gojovi dřív než se stačí přehoupnout přes lana. Goja schytal dvě rány pěstí, Ergo ho vtahuje do ringu, zachytává mu nohy na druhém provazu a hlavu mu drtí o zem pomocí hammerlock DDT, tenhle chvat Ergo nazývá The Brainiac! Přichází první pin v zápase: 1...2....kick out.
„Zrovna když začne Goja útočit, tak se Ergo vytasí s takovýmhle útokem, který málem ukončil celý zápas. To by byla smůla pro Goju. Velice těsný kick-out“ komentuje Nelson situaci v ringu.
Ergo staví Goju na nohy, irish whipuje ho a ukázkovým thilt-a-whirl backbreakerem donutí i pár diváků k potlesku.
„Takový je holt Ergo, když cítí že soupeř začíná kousat, tak ukáže své kvality v ringu. Jinak si vystačí s pouhým ztrapňováním svých soupeřů!“snaží se o trochu psychologického rozboru Freak.
Tentokrát Ergo leze za provazy, ale jeho springboard elbow drop je také neúspěšný, Goja mu uhýbá. Že by šance pro Goju? Rozebíhá se proti Ergovi, shoulder block, opět běží na soupeře, back elbow! A Ergo se motá omráčeně uprostřed ringu. Swinging DDT!!! Přichází první Gojův pokus o pin: 1....kick out! Takhle rychle se šampión přece nevzdá! Goja zvedá Erga a chokebombem ho znova pokládá na zem. Rozebíhá se o lana a přidává Ergovi legdrop. Teď opravdu kontroluje zápas Goja. Počká až se Ergo sebere ze země a irish whipem si ho přihrává na svůj finisher Gojanissimo Side Slam!! Ergo se ovšem těsně před provedením, tohoto zápas končícího chvatu, dostává z držení a stojí teď za Gojou a german suplexem ho hází za sebe, ovšem nepouští se a přichází ještě jeden german, tentokrát do bridge. 1...2...shoulder-up!
„Tak opět nic! Tak z toho už Ergo musí šílet!“ křičí Freak.
A má pravdu. Ergo začne do Goji naprosto bezmyšlenkovitě na zemi kopat, potom ho zvedá na turnbuckle a one-handed powerbomb ho posílá zpět do ringu! Nejde ovšem na cover, ale na něco horšího na svůj finisher! Hail Crimson Soldier!!!! Cover: 1...2....3! Konec! Ergo bere rozhodčímu z ruky svůj titul, nenechává si zvednout ruku, plivne na ležícího Goju a vydává se na cestu do šatny. Na entrance rampě se zastaví, zvedne obě ruce, v jedné drží titul a druhou ukazuje prostředníček na fanoušky!

Winner: Vic Ergo

CZSK Champion Vic Ergo úspěšně zvítězil. Nemůže se stát, že mu bude příští show osudná? Neztratí například v příští show titul proti jinému soupeři? To vše se dozvíte, pokud budete CZSK E-fed sledovat dál. Jako vždy Vám děkujeme za pozornost a u E-fedu ve čtvrtek opět naviděnou.

Na show pracovali:

Israha: Roukys/WidowMaker segment, B-Reyo vs. Tiger Kid, Lord Darsen promo

Mattitude: Opener, JUDr. Mattitude segment

p.herca: EightMaster rozhovor, Main event

Sengoku G: Nate Hammer segment, Israha vs. Jedovatá Kobra

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Hajinek Mon Feb 11, 2008 10:59 pm

vyborna show a nas zapas se hodil k debutu slovakian warriora :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  EightBall Tue Feb 12, 2008 12:19 am

Vyborne...toto rozlozenie SHOW sa mi paci ked je vela segmentov a nejake to promo.Keep it up boys Smile

Este taky detail...aby ste vedeli ze davam pozor a pozorne citam Smile
V tom mojom prome je na zaciatku blbo napisane 8Ball Smile

Inac samozrejme chvaaalim ako vzdy...
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 36
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Crowax Tue Feb 12, 2008 12:49 am

Tak na to,ze si to vymejslel v 1 v noci to je velmi dobry Matte,jak promo tak i ten opener s debutem Slovakian Warriora.
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  p.herca Tue Feb 12, 2008 12:27 pm

EightBall napsal:Vyborne...toto rozlozenie SHOW sa mi paci ked je vela segmentov a nejake to promo.Keep it up boys Smile

Este taky detail...aby ste vedeli ze davam pozor a pozorne citam Smile
V tom mojom prome je na zaciatku blbo napisane 8Ball Smile


Inac samozrejme chvaaalim ako vzdy...
mas pravdu...moje chyba....to je z toho jak jsem si pri psani toho rikal ze to je tvoje postava...
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  EightBall Tue Feb 12, 2008 10:42 pm

p.herca napsal:
EightBall napsal:Vyborne...toto rozlozenie SHOW sa mi paci ked je vela segmentov a nejake to promo.Keep it up boys Smile

Este taky detail...aby ste vedeli ze davam pozor a pozorne citam Smile
V tom mojom prome je na zaciatku blbo napisane 8Ball Smile


Inac samozrejme chvaaalim ako vzdy...
mas pravdu...moje chyba....to je z toho jak jsem si pri psani toho rikal ze to je tvoje postava...
Sak v pohode tiez ste len ludia a je mi jasne ze bez chyby sa to casto cele napisat proste neda Wink
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 36
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Israha Wed Feb 13, 2008 6:40 pm

Víc vás nečetlo?
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  The Washington Warrior Wed Feb 13, 2008 6:55 pm

Čital som to a bolo to dobre a a pačil sa my moj debut pekna praca mattitude israha a další..Ja by toto živote nevymyslel nemam na to talent
The Washington Warrior
The Washington Warrior
Main Eventer
Main Eventer

Poeet p?íspivku : 689
Age : 33
Localisation : Povazska bystrica-Slovakia
Registration date : 06. 10. 07

http://www.paranormalzone.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Texas_Venom Thu Feb 14, 2008 4:10 pm

těsím se na další show :arrow:
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Johnny_Morrison Thu Feb 14, 2008 6:05 pm

tož já to čet
Johnny_Morrison
Johnny_Morrison
Bending Unit
Bending Unit

Poeet p?íspivku : 1066
Age : 30
Localisation : ČR-Praha
Registration date : 03. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  The Washington Warrior Thu Feb 14, 2008 7:51 pm

Chcem sa opytat ako často býva show myslim kolko krát do týždna a kedy sú ppv
The Washington Warrior
The Washington Warrior
Main Eventer
Main Eventer

Poeet p?íspivku : 689
Age : 33
Localisation : Povazska bystrica-Slovakia
Registration date : 06. 10. 07

http://www.paranormalzone.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Crowax Thu Feb 14, 2008 7:54 pm

The Washington Warrior napsal:Chcem sa opytat ako často býva show myslim kolko krát do týždna a kedy sú ppv

kód:
http://czsk-wrestling.forumczech.com/e-fed-news-f43/rozvrh-konanych-e-fed-show-t1006.htm
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Popkiller Thu Feb 14, 2008 7:57 pm

The Washington Warrior napsal:Chcem sa opytat ako často býva show myslim kolko krát do týždna a kedy sú ppv

show byva v pondelok a stvrtok a PPV raz za mesiac

a inak pekna show uz sa tesim na dnesnu Very Happy
Popkiller
Popkiller
Koruna Dvorstva
Koruna Dvorstva

Poeet p?íspivku : 5676
Age : 33
Localisation : My Own Personal Hell (Šaľa, Slovakia)
Registration date : 08. 05. 07

https://czsk-wrestling.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Goja Mon Feb 18, 2008 2:07 pm

Jupííí byl jsem v main eventu,jinakl pekná show
Goja
Goja
Captain Charisma
Captain Charisma

Poeet p?íspivku : 839
Registration date : 06. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 34 Empty Re: CZSK E-fed - Show 34

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru