CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Exclusive Interview after CZSK Show 78

Goto down

Exclusive Interview after CZSK Show 78 Empty Exclusive Interview after CZSK Show 78

Příspěvek  Krupy Fri Nov 14, 2008 2:43 am

Strihom sa presúvame do Krupyho šatne,v ktorej Highlander sleduje so svojím novým bodyguardom Mordacious Mattom TV....

Matt: Niečo tu mám....je to moje DVD,s tvojimi najlepšími zápasmi.No,ale každý zápas v ktorom účinkuješ je najlepší...takže sú to vlastne všetky tvoje vystúpenia.

Krupy: (Vysmiaty od ucha k uchu,ved takéto reči mal rád) No tak tam niečo pusti....

Matt: Tak najradšej mám Tomb of 1000 Curses s Israhom,to bolo neskutočné predstavenie.....

Krupy: (Aktívne) Však! A som jediný....

Matt: (Skočí mu do reči) ...ktorý dokázal poraziť Israhu v jeho najlepšej forme!

Krupy: (Polichotený) Tak.....

Matt: Ja tomu nemôžem uveriť! Toto je splnenie môjho sna....ešte pred pár dňami som ťa obdivoval v TV,a dnes tu sedím vedľa teba v šatni...dokonca som mohol rozbiť tých klaunov! T...to je neskutočné....dvojnásobný CZSK WH Champion,CZSK Hardcore Champion,najblyštivejší diamant v CZSK,Main Eventer Krupy sa so mnou rozpráva!!! ...rozplýva sa Matt...

Krupy: (šťastný ako blcha) Som rád že môžem urobiť fanúšika šťastným.No,už nie si len fanúšik....si môj nový bodyguard!

Matt: Toto je najšťastnejšia chvíľa v mojom živote!!!! Podme zbaliť nejaké kundy.....baliť baby z Krupym,no ja sa asi poseriem.....vlastne sorry,sesternica...

Krupy: No áno,práve preto by sme už mali ísť....

Krupy odchádza z Mattom von z arény,ked ich zastihne reportérka Kimberly....:

K.G: Hej Krupy mám pár otázok....

Aj ked sa Krupy ponáhľal domov za Tamarou,nikdy interview neodmietol.Vždy bol rád v centre pozornosti,a tak z radosťou prikývol na požiadavku reportérky.....

K.G: Takže....kto je tento muž?

Krupy: Môj nový bodyguard,Mordacious Matt.

K.G: Ako ste sa zoznámili?

Krupy: Dnes....vstupoval som to CZSK Arény,a oslovil ma.Najskôr som ho odbil,myslel som že ide o nejakého idiota ktorý fandí Venomovi,ale nakoniec sa zistilo že je to môj fanúšik.Pozri sa aké má na sebe výborné tričko....

K.G : The Greatest CZSK World Heavyweight Chapion of all times...The Highlander...Krupy.Hmmm....číta Kim nápis na tričku tohto borca...

Krupy: Pozri sa na neho....Arien oproti nemu vyzerá ako škôlkar.Tento človek ma uznáva,a navyše je neporaziteľný.Preto som sa s ním dohodol na skúške....v dnešnej show mi bude kryť chrbát,a ak bude úspešný,stane sa mojim bodyguardom.A výsledok sme videli všetci.Sám zničil všetkých členov Shaggzovej bandy....bez žiadnej námahy.Toto je presne typ človeka,ktorý by mi mal kryť chrbát!

K.G: Skúška dopadla viditene úspešne.Máme to teda chápať tak,že Matt je oficiálnym členom rosteru?

Krupy: Až zajtra,vtedy bude predstavený na tlačovke.Vieš,človek môjho kalibru musí byť chránený.Po nepríjemných udalostiach s Hajinkom som si uvedomil,že sa to už nemôže opakovať.Preto je tu Matt.....(usmeje sa,a odchádza s Mattom preč...ten však nezabudne venovať Kim pár túžobných pohľadov,a spoločne so svojim idolom mizne v diaľke)....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru