CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-Fed - Show 82

+2
FallenAngel
p.herca
6 posters

Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  p.herca Tue Dec 09, 2008 12:34 am

CZSK E-Fed - Show 82 Efedlogowd6


Už osmdesátá druhá show CZSK právě startuje a na titantronu běží tradiční intro CZSK, vše je doplněno hudbou a nezbytným pyro představením. Fanoušci postávají v hlediště a nedočkavě vyhlížejí co, že se dnes bude všechno dít. V hale je vidět spousta všemožných signů, většina se jich týká především právě probíhající války mezi Maxwellem a Leonardem.
Brian Nelson:" Vítám Vás u dnešní osmdesáté druhé show! Jimmy slyšíš mě?"
Jimmy Freak:" Moc ne, Briane. Vypadá to, že diváci jsou dnes hodně natěšeni na show. Co prozradíme?"
"Brian Nelson:"Co takhle jenom to co je jasné, čeká nás finále miniturnaje o nejvýhodnější pozici v TT Turmoilu na Immortality, čeká nás určení příštích contenderů na Hardcore titul a hlavní CZSK titul a jinak dále v ringu uvidíte Israhu, nynějšího vyzyvatele Hajinka, současného šampiona Texas Venoma, Ariho Rigginse, Crowaxe a další."
Jimmy Freak:" No je se na co těšit, co takhle už začít a to s nikým jiným než Ari Rigginsem!"

-------------------------------------------------------------------------------------

Ari Riggins vs. Roukys



„Dámy a pánové, následující zápas bude klasický single match, ve kterém platí pouze jeden fall. A nyní mi dovolte představit oba jeho účastníky.“
Toť konec klasického úvodu od Martyho Gibsona a čeká se už jen na jediné, na oba borce, co jsou připraveni bojovat o vítězství.

Příchod Ariho Rigginse má svou atmosféru, avšak pořád postrádá ten pocit pohody a připravenosti, jaká vždy z Ariho vyzařovala. Když se s úsměvem rozhlédl po aréně, měl pocit, že je tu nějaká šance. Trochu, možná jen trochu se už přes to dostal. Věřil v porážku té můry, co ho pronásledovala, Jeho trýznění se přeci jen odehrává na jednom jediném místě – v jeho hlavě, ne? Ach Ari, hloupoučký Ari. Když klusá do ringu, neuvědomuje si jeho statečná strana, ta čistě naivní, že má problém. Byla slabší a to mnohem. A kdo jí podpoří? Nikdo. Ari Riggins byl sám.

Hella Good.
Cítil se tak? Byla to jeho entrance, ale Roukys upřímně nevěděl. Shadow a Dark Kill- tedy, ehm, Alex Jacobs a Joe Bradley mu pořád zazlívali, že vyzradil jejich tajemství. Ono mu to i tam uvnitř celkem bylo jedno. Už se na něj za celý život vztekalo dost lidí, co tihle dva mohou udělat? Ne, co kdokoliv jiný může dělat? Kouzelný nápoj zažene všechnu bolest a všechen smutek, tak proč se vůbec snažit? On sem přišel jen a jen vyhrát. Peníze rovná se chlast. Už ani dobře tančit se nesnažil(i když mu to vlastně nikdy nešlo dobře). Nastoupil do ringu a sundal si košili. Ari Riggins. Člověk, který vždy minul svou šanci zisku titulu. Nebo ne? On byl vtipálek, ale tenhle fór nechápal. Pokusil se tenhle člověk někdy dosáhnout titulu? Z jeho myšlenek ho vytrhl zvonek a zahájení zápasu.

Jimmy Freak:“No a je to tady! Víš, Briane, možná jsem to jen já, ale všiml jsem si, že oba tyto borce poslední dobou něco trápí.“

Brian Nelson:“Nooo, všiml sis brzo, Jimm. Zvláště u Roukyse. Nechyběl jsi těch posledních pár týdnů či co? Roukysův problém je jasný snad už jen na pohled. Ale Ari…zajímalo by mě, co ho trápí. Já mu do hlavy nevidím, ale…“

Jimmy Freak:“Ah, lock-up!“

Oba borci jsou už v sobě uprostřed ringu. Riggins má ale větší sílu a vyzvedává Roukyse do bearhug pozice. Toto chtěl okamžitě následovat s přehoupnutím do samoan suplex pozice, povolil stisk na svém soupeři ale až příliš brzy a vtipálek CZSK mu bezpečně sklouzl po zádech. A nasadil sleeper hold. Hned se mu podařilo na něj nalepit a dostat ho tak k zemi. Pokouší se o choke-out, to by ale nesměl být tak blízko provazů, po kterých Ari tak hbitě hmatá. Okamžitě slézá ze svého soupeře a pomáhá mu na nohy. Bronx Bomb připadá Arimu dlouhá, než dopadne na zem a vypadá to, že Roukys je na koni. Nechce se flákat a ani se flákat nebude(mohl by přece dělat něco úplně jiného,víte?), dosedá na Ariho hruď a jako fackovacího panáka mu uděluje jednu za druhou, Riggins kvůli blokovaným rukám nemá ani možnost se bránit. Několikrát kope kolenem vtipálka CZSK do páteře a teprve tím ho donutí slézt. Roukys se odkutálel až na opačnou stranu ringu, než se zvednul. A teď jde vidět, jak moc je naštvaný. Vstává a kope Ariho do ruky, se kterou se chytil provazů. Mike Hower neuděluje varování, jen Roukyse odtrhává a dává Arimu prostor, aby se postavil na nohy. Fanoušci ho podporují skandováním a on vůči jejich hlasům není hluchý. Kdyby ho rozhodčí totiž počítal, nestačil by napočítat ani do pěti, Riggins je na nohou. Ani jeden náznak zavrávorání. Než si ale stačí pořádně oddechnout, je irish whipován a to přímo do monkey tossu proměněného v backbreaker. Je stále držen za jednu ruku a v tu ránu se ocitá ve full nelson holdu. Není to ale dlouho a hned se zase proletí, tentokrát v release overhead full nelson slamu. Jimmy Freak si neodpouští vydat soucitné „ou“, i když ví, že to Ariho bolest nijak neutiší. Riggins na tom moc dobře nevypadá. Už jen jeho současná poloha. Je na kolenou, horní část jeho těla však leží nehybně na kanvasu, což způsobuje, že jeho zadek trží ve vzduchu. Z této nevyrovnané pozice padá na bok a schyluje se do klubíčka. Mnoho lidí v tom vidí kapitulaci, absolutní prohru..

----------------
Objevili se na rampě. Nepřišli zasáhnout, ani, aby přilákali pozornost fanoušků, ne. Přišli mu předat zprávu. Nemuseli nic říkat. Všiml si jich. Bylo by tomu tak i bez fanoušků, kořist většinou pocítí, když se objeví lovec. Viděl, je, jak tam bez hnutí stojí a najednou mu to přišlo. Ruka se mu třásla. Všechno, co říkal předtím byly jen bláboly. Teprve teď si to uvědomoval. Hleděl na lidi, co ho považovali za nepřítele a on to nedokázal ignorovat. Byli dva. Byli možná dvakrát tak těžcí, co on, možná. A hlavně ho nenáviděli. Cítil na sobě oči všech lidí v aréně, sakra, asi se na něj díval i Riggins. A v ruce neměl své pitné morfium, svou utěšovatelku. Kdyby teď Riggins provedl School boy, ani by si toho možná nevšiml.
----------------
Zvedl hlavu. Roukys stál nad ním, nebyl ale k němu otočený, nevšímal si ho. Zvedl pořádně hlavu, aby si všiml, co přilákalo jeho pozornost. Na rampě stále dvě postavy. Měl chvilku zavřené oči, ještě si nezvykl na světlo, ale podle rysů…
…podle rysů je snad mohl poznat..
……….Shadow byl mrtvý….. exploze otřásla místností a on, opilý…………. jak zákon káže, zrovna spočíval hlavou na stole, prázdnou lahev pod sebou………….. cuknutí mu prohnalo hrdlo lahve skrz měkkou tkáň pod bradou až………….. do ústní dutiny……..

A ta druhá figura..

…..výtrysk ohně sežehl Dark Killerovi půlku obličeje…

Obrátil se na záda a přikryl si tvář rukama. Tohle byla jen halucinace. Věděl to a nechal to v sobě sžírat. Byl ale krutý. Více, než o jejich životy se ale bál o sebe, bál se, že ty plameny, které ostatní tolik ohrožovaly, si přijdou pro něj, pro celé jeho holé tělo…suše zakřičel do vzduchu. Teď, v téhle chvíli to při zápase nesměl nechat postupovat. Vstal, najednou jakoby pln energie. Tělo ho bolelo, ale on už si jen přál nevidět jejich obličeje, protože všichni z nich už jednou zemřeli a teď dýchali stejný vzduch jako on. Otočil Roukyse proti sobě. Ten na něj vykulil oči, dostal dost prostoru na to, aby se mohl popřípadě i dalšímu zásahu ubránit. Nevyužil toho. Super kick dostal přímo do brady. Poslalo ho to k zemi a Arimu se zdálo, že i knockoutovalo. Pinoval ho. 1..2..kickout. Byl bojovnější, než se zdálo. Až příliš. I přesto, že škrábl Ariho do obličeje, aby získal dost prostoru, Riggins pro něj neztratil špetku respektu. Viděl, že je v podobné situaci jako on, kdo ví, čeho by byl právě on v takové chvíli schopen. To, co udělal ale dalšího, to spečetilo. Ari netušil, že to skončí tak rychle, ani si to nepřál, ale kdo by šance nevyužil – Roukys provedl Springboard crossbody, nepočítaje s tím, že Ari je dost silný na to, aby ho dokonce chytil. Byl. A stejně jako na začátku zápasu si ho dal do Samoan suplex pozice. The Prophecy! Roukyse bojovnost ale byla důstojná. Přípomínal mu Erga, který se tenkrát dokázal zvednout po dvou finisherech, Roukys ale vešel přímo do Dealmastera. Ten ho…
1..2..3!
..na zemi už udržel.

Winner: Ari Riggins


Slyšel, jak hlasatel zvolal jeho jméno a musel se usmát, bylo to totiž už dlouho, co uslyšel takhle veselý tón. Otočil se na rampu, zda tam ještě není Alex s Jacobem. Ti byli ale pryč. A byl za to částečně i rád.


-------------------------------------------------------------------------------------

Havlajs/Chosen Beings segment



Kbelík zařinčel o podlahu, když do něj nechtěně nakopl nohou. Okolo bylo ticho, takže se zvuk dosti rozlehl. Havlajs zaklel a chytil nádobu oběma rukama, aby ji ustálil.
***
"Co to sakra...?", zamračil se Crowax a ohlédl se přes rameno.
"Co se děje?", zeptal se Rufus Maxwell.
"Ále, měl jsem pocit, že jsem něco zaslechl...asi už jsem stejný blázen jako můj maskovaný přítel, haha.", zahrál to Saviour do autu.
Maxwell: "No, já bych si z toho nedělal legraci, Crowaxi. Leonardo začíná vystrkovat růžky ze všech stran a já začínám mít vážné obavy o tom, aby mi skutečně ten poslední hřebíček do rakve nezatloukl. Možná máme ještě jakous takous převahu mezi zaměstnanci CZSK, ale říkám ti - Leonardo není žádný blbec. Přes Mattitudea to vytáhne k soudu a máme vymalováno."
Crowax: "Vytáhnout si k soudu může, co chce, ale Rufusi, já ti garantuju, že do dvou týdnů ani nestihne sestavit nějakou další povedenou porotu, a má po soudní události. Tarnowski bude stát tady, jak tu teď stojím já, živý a minimálně fyzicky zdravý. O to se postarám."
Maxwell: "Ty jsi vážně mnohem víc šílený, než jsem kdy tušil. Sice ti důvěřuji skoro nejvíce z celého CZSK, ale opravdu si nejsem jist, jestli jsi schopen z toho Basement Brawlu vyváznout se všemi kostmi vcelku. Israha je nebezpečný, a obzvlášť poslední dobou. Jemu je jedno, jak dopadne CZSK, zajímá ho jen ta jeho pomsta...vzpomeň si, co udělal v posledním Basement Brawlu s Painkillerem. Až mě z toho mrazí..."
Crowax: "Painkiller byl jen dutohlavec bez rozumu. To já nejsem...já vím, že nejsem tak silný, tak odolný, ani tak brutální jako Israha. A proto s ním taky nehodlám bojovat skutečnými zbraněmi."
Maxwell: "Jak to myslíš?"
Crowax: "Všímáš si, co to s Israhou dělá, když vidí, že se ho nebojím, a vlastně se mu dobrovolně stavím do cesty? Nezvládá to...a říkám ti, do těch čtrnácti dnů ho psychicky rozložím tak, že ještě na Immortality docela rád prohraje, věř mi. Tarnowski bude na svobodě, a Mattitude si může jít soudit třeba uklízečky, že mu nedostatečně vytírají v locker roomu."
Maxwell: "Vidím, že jsi rozhodnutý. Můžu ti v tomhle ještě nějak pomoci?"
Crowax: "Můžeš, Rufusi. Nabookuj mi na dnešek zápas. Potkal jsem před pár minutama na chodbě Venoma. Je pěkně domlácený, ale taky dost slušně nažhavený na to, aby dostal pod ruku Hajinka. Udělej to...a k Venomovi připiš ještě mě, a k Hajinkovi Israhu. Spolehni se, že po dnešku už Ztracená duše sotva bude vědět, čí je."
Saviour se usmál, poplácal Maxwella po rameni a pískotem odkráčel.
***
Havlajs si příliš pozdě uvědomil, že Crowax vlastně kráčí jeho směrem. Udělal krok dozadu, ale přepadl o pořád ten samý kýbl a zadkem napřed do něj spadl. O pár vteřin na to Crowax vyšel zpoza rohu a nad výjevem, který spatřil, málem vyprskl smíchy.
"Havlajsi, ty máš takovou sračku, že to nestíháš na hajzl, haha?"
"Ale hovno, jsem zakop...", ucedil kysele Havlajs.
"Já se jenom divím, že ti ještě nenabídl kontrakt nějaký cirkus nebo komediální estráda...to je děs.", se smíchem řekl Crowax a kroutě hlavou, pokračoval dál.
Havlajs za ním vyplázl jazyk a počal se zvedat. To se mu vzápětí podařilo, a jakmile byl zase na nohou, zamířil k locker roomu Leonarda Chazabriela.
***
"A nespletls to zase, lemoune?", otázal se JUDr. Mattitude Havlajse, jakoby ten byl malý školáček.
"Nesplet. Ten pisálek tam dole ve sklepě fakt je, a Crowaxák kápl na to, že by z toho moh bejt průser.", zatvářil se ublíženě Havlajs.
"Slyšels to, Leo?", obrátil se JUDr na svého kolegu, který zrovna v křesle chroupal jablko.
Leo: "Slyšel. Dokážeme z toho něco vytřískat?"
JUDr: "Asi ne, ten kriminálník, co se vydává za zachránce, má pravdu. Na přípravu soudního procesu je málo času."
Leo: "Tak ten čas získáme."
JUDr: "A jak?"
Leo: "Zajistíme, aby náš drahý novinář pobyl v Israhově sklepě ještě nějakou dobu, přirozeně."
Heidegger: "Scheize, to chceš fakt pomoct tomu debilovi v masce?"
Leo: "To ne...pomůžeme naopak Crowaxovi. K tomu, aby nevyhrál..."
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  p.herca Tue Dec 09, 2008 12:37 am

Fatal 4-Way match: Mike Mallory vs. Heidegger vs. Peter Alter vs. Martz


„Tak a je tu finále tohoto turnaje-neturnaje, který vymyslel Maxwell, aby alespoň trochu umlčel stěžujícího si Leonarda.“říká Nelson.
„Ten turnaj se mi moc líbil, přinesl čtyři parádní zápasy a tento pátý, už také očekávám s napětím.“dodává Freak.
„No je hodně v sázce, vítěz tohoto turnaje získává pro sebe a svého tag team partnera pozici posledního příchozí do Tag Team Turmoil Championshipu. A to je velká výhoda!“upozorňuje Nelson.
„No ve hře jsou tyto tag teamy The Alter Duo, Brotherhood of Gore a Leo World Tour. Plus ještě Mike Mallory, který si účast zajistil v minulé show ve hvězdami nabitém zápase.“povídá Freak.
„Ale u něj ještě není znám možný tag team partner, kdyby dnes zvítězil.“doplňuje Nelson.

To už ovšem zní theme Brotherhood of Gore a jejich zástupce v dnešním zápase si to už míří do ringu. Viditelně ustaraný Martz vklouzává do ringu a zde už vyčkává na své soupeře. Tím dalším, kdo míří do ringu je polovina The Alterz a to Peter Alter, ten je vítán víc než přívětivě fanoušky v aréně. Sice by ho radši viděli v tag team akci, kde se výborně doplňuje s svým bratrancem Shanem, ale i tak jsou rádi, že ho vidí v ringu. A dalším na řadě je Jurgen Heidegger z Chosen Beings. Ten s německou vlajko na zádech přijde až pod ring, zde vlajku pečlivě složí a odkládá jí na apron v rohu ringu. Vklouzává do ringu a už napadá Petera Altera! Ten to trochu čekal a tak úder předloktím od Heideggera zablokoval a s Heideggerem se dostává do klinče. To už do nich ovšem nalétne Martz, který nechce stát mimo dění. Peter s Jurgenem se pouštějí a Martz ihned vyráží pravačkou po Peterovi, ten se dostává až k provazům a tak ho Martz irish whipuje. Jenomže zezadu k čekajícímu Martzovi přichází Heidegger a german suplexem Martze odstraňuje a Peter mu po odrazu od provazu nabíhá přímo na middle kick. Peter se sehne, schytává ještě jeden kop do břicha a ten už ho pošle na kolena. Jurgen se rozebíhá o provazy a bicycle knee liftem počechrává Peterovi jeho čelist! To už ale do ringu vklouzává Mike Mallory, poslední účastník dnešního zápasu, a dropkickem trefuje Heidegger, ten je tímto dropkickem vystřelen k provazům od nich se odhoupne a Mallory ho trefuje kopem do břicha. Poté přidává dvě facky a jednu clothesline! Heidegger se rychle zvedá na nohy, ale po rozeběhnutí končí v snap powerslamu! Cover: 1..a Martz přerušil! Mallory se zvedá a už trestá Martze. Po pár ranách ho irish whipuje, ale Martz k provazům nedoběhne, jelikož se mu postavil do cesty Peter a bere ho akorát na sidewalk slam. Chvilku ho podrží, před tím než ho pustí tvrdě na záda a pohledem se srazí s Mallorym, ten se okamžitě rozebíhá a doplňuje sidewalk slam svým legdropem. Oba dva se zvednou a diváci je odmění ohromný potleskem.

„Tak Shanea pro tento moment nahradil Mallory, ale řekl bych, že to bylo jenom na tento okamžik. Sice i Peter Alter i Mike Mallory patří k Maxwellově partičce, ale v dnešním zápase jde především o nejlepší výchozí pozici v boji o tag team tituly.“uvažuje Nelson.

Peter se upřeně koukne na Malloryho, ten mu pohled opětuje, podají si ruce a už jsou připraveni se do sebe pustit. Zaklesávají se do sebe, ale to už se objevuje jak Heidegger, tak i Martz a každý si bere na starost jednoho. Mallory schytal tvrdý loket od Martze do zátylku a hned poté se proletěl mezi provazy ven z ringu a Martz už leze za ním. To Peter sice stačil první dva údery Heideggera zablokovat, ale ten mu zablokoval i jeho ránu a přešel z ní na páku na ruku. Peter se snaží přetočit, zezačátku to bylo těžší, ale poté se mu daří na Heideggera použít jeho vlastní medicínu a drží ho teď v arm twistu. Jenomže němec je více než zkušený a tak svižným rychlým pohybem se vysmyknul a už stojí proti Peterovi na nohou úplně volný. Peter pochopil, že takhle to nepůjde a tak rychlým uppercutem odpověděl na Jurgenovi technické dovednosti. Heidegger na to nebyl připraven a tak ho teď Peter v klidu chytnu do front facelocku a provádí vertical suplex. Heidegger se ihned zvedá, ale drží se za záda. A to už znova přibíhá Peter a clotheslinem ho posílá k zemi. To mimo ring se také dějí věci! Martz má Malloryho pod kontrolou, ten vypadá trochu otřesen z jeho pádu mimo ring a tak už musel okusit několik tvrdých úderů od Martze. Ten už ho po několikáté posílá směrem na bariéru a je vidět, že Malloryho už z toho pěkně bolí záda. Teď tři backhand chopy a opět irish whip, ale tentokrát proti ringu a Mallory se tak naráží o stranu ringu. Zamotá se akorát zpět k Martzovi a ten pomocí knee smashe ještě víc zamotává hlavu! Martz je na koni a tak má v plánu hodně ublížit Mallorymu. Chytá ho za hlavu a táhne ho zpět k bariéře a flákne mu s hlavou o tvrdou zábranu! A aby se neřeklo, tak to vše ještě jednou zopakuje. Mallory se sesune na kolena a bradou se zachytí za zábranu. Martz mu přidá dva tvrdé kopy to jeho zad a už ho zvedá. A už ho irish whipuje do schodů mimo ring! Mallory do nich naráží a přepadává přes ně. V ringu si Peter kontroluje Heideggera. Heidegger je v rohu a Peter mu kombinací pravačky a levačky na obličej a žebra znepříjemňuje život. Irish whipuje ho, rozebíhá se na něj a splashuje ho! Martz mimo ring sebral Malloryho a dotáhnul ho až ke komentátorskému stolku, kde mu zrovna třísknul hlavou o tvrdý podklad. A teď ho irish whipuje do kovového sloupku, který je zvenku ringu! Mallory se o něj zastavil velice nepříjemným způsobem, až to v obecenstvu zahučelo. Martz se směje ležícímu Mallorymu, přichází k němu blíže a otáčí ho na záda a co nevidí? Mallorymu se vytvořila rána nad pravým okem!

„Tak Martz opět ukázal proč patří k Brotherhood of Gore a svojí brutalitou přinutil Malloryho krvácet!“kroutí hlavou Nelson.
„Tohle přesně tento zápas potřeboval.“ má radost Freak.
„Jenomže znáš Martze? Tohle je voda na jeho mlýn. Je to Blood Fanatic! Teď bude o 100 procent ještě víc šílenější! Jakmile vidí krev, tak se nemůže udržet! Dokážeš si to představit?“obává se Nelson.
„To máš pravdu!“souhlasí trošku v obavách Freak.

Jenomže….
Martz naprosto vytuhnul když si všimnul, kolik krve se objevilo na Malloryho obličeji! Teď to vypadá, že se chce sehnout k Mallorymu, ale teď se zastavuje těsně nad ležícím Mallorym a radši opět odcouvává. Vypadá vyděšeně, jako kdyby viděl krev poprvé, ale vždyť je to Blood Fanatic. I když, co když už není? Co když už nechce mít s krví nic společného? Co když na něj padlo to, že tohle Mallorymu způsobil on? Co když už nechce takové násilí? Co by na to řekla ona? Martz stále krůček od krůček couvá od Malloryho. V ringu Peter zkouší cover po DDT, ten byl neúspěšný a tak se vrací k předešlé strategii a to zarputilého němce uklidit do rohu. Peter opět kombinací úderů a kopů do břicha kontroluje Heideggera. Poté ho irish whipuje a už se opět na něj rozebíhá s úmyslem splashe, ale Jurgen vystrčil proti Peterovi svůj loket a Peter se nepříjemně narazil. Heideggera jako kdyby někdo polil živou vodou, okamžitě chytne Petera a omlátí mu třikrát hlavu o roh ringu! To už ho irish whipuje, rozebíhá se na něj a knee strikem ho trefuje do břicha. Peter se vykolíbá z ringu a Jurgen ho rovnou vyzvedá do vzduchu a provádí perfektní Fischerplex, tedy fisherman suplex! To se ale objevuje v ringu Martz, který tak dlouho couval od Malloryho, aby naznačil, že s tím nechce mít nic společného až se dostal do ringu. Vypadá celý nesvůj, ale to moc nezajímá Heideggera! Ten nejdřív nechápavě koukne na pomateného Martze a už ho pomocí high angle side suplexu drtí o canvas! A zkouší cover: 1..2..kick-out! Martze jako kdyby tento chvat zase probral, dokázal vykopnout. Přeci jenom tady v ringu žádná krev není, tady je jenom obyčejný wrestler. A proto když ho Heidegger staví na nohy, tak zaútočí loktem na žebra a dostává se z pod kontroly od Heideggera. Jurgen se na něj rozebíhá, ale je zastaven back elbowem od Martze a když se domotá, najde Martze a vztekle se na něj rozeběhne, tak ho Martz flapjackuje a přidává double knee gutbuster! Heidegger se teď v bolestech zmítá na zemi. Martz nemá čas slavit, protože to už je na nohách Peter a ten se rozebíhá a má v úmyslu spear, jenomže Martz nastavuje koleno a Peter si nepříjemně naběhne. Poté jeden z Alterů končí v belly-to-belly suplexu a Martz ho přehazuje přes hlavu! Heidegger se pomocí provazů dostává na nohy, ale Martz o něm moc dobře ví. Throat thrustem si ho připravuje, tvrdým lariatem posílá k zemi a už ho drží v half nelsonu a nyní přidává i body scissors! To je B.C.I.!!

„To bude znamenat konec zápasu! Heidegger dlouho vydržet nemůže, za chvíli omdlí!“křičí Freak.

Rozhodčí už kontroluje stav Heideggera, ten sice zezačátku hodně bojoval s touto submisí, ale poté už mu začali výrazně ubývat síly a nyní už je na pokrají omdlení. Rozhodčí se k němu opět sklání a čeká na nějakou odpověď od Jurgena, v tom se objevuje mezi diváky St.Zorlin Hepatizon! Upouští svojí hůl, vylézá na apron, springboard a přistává loktem na boku Martze a ten pouští svůj submission finisher! Rozhodčí se snaží vyhodit Zorlina, jelikož v podstatě nic jiného mu pravidla tohoto four-waye nedovolují. Zorlin gesty dělá, že on nic, on muzikant s maskou. Když se ovšem zvedne Martz a snaží se pomstít Zorlinovi za jeho zásah, tak už tak svatý Zorlin není a s elegantní rychlostí kope Martze do břicha a provádí svůj finisher Cheers! Přetáčí Heideggera na Martze a ukazuje rozhodčímu, aby pinoval. Ten se chvíli cuká, ale co mu zbývá. 1..2..a Peter přerušuje pin. Na poslední chvíli zachraňuje situaci. Když ho Zorlin vidí, tak rychle mizí z ringu. Peter taky okamžitě spěchá k provazům a pokřikuje na Zorlina, který stojí pod ringem. Peter se ohýbá přes horní provaz a pokračuje ve vyřizování, ale čeho si nevšimnul je to, že Zorlin si zvednul svojí hůlku a tou teď bleskurychle přetahuje Petera! Ten se zavrávorá, zacouvá do ringu a to už ho trefuje zezadu předloktí Heideggera, Peter padá na obličejem na zem, Heidegger provádí wheelbarrow lift do bridging german suplexu! 1..2..a Mike Mallory zabraňuje v konci zápasu! Zkrvavený Mallory se dostal do ringu přerušuje pin!! V tom se po entrance rampě řítí Shane Alter a sestřeluje clotheslinem Zorlina, ten se zvedá a už schytává excelentní super kick, Shane se na něj vrhá a jednou rukou se snaží mu sundat masku a druhou se snaží do odkrytého obličeje udeřit!! Mallory v ringu provádí double underhook DDT Heideggerovi, ale když se zvedá, tak už ho zezadu chytá probudivší se Martz a provádí Artery Slice! To už je tak nějak na nohou i Peter a tak chce Martz odklidit i jeho před coverem. Že by další Artery Slice? Peter sice už byl v inverted facelocku, ale přetočil se z toho, dává Martzovi kolenem do břicha, ten padá na jedno koleno, Peter se rozebíhá o provazy a provádí Surprise kick! Martze tento brutální sick kick málem protočil kolem dokola! To už ale v zákulisí nevydržel Magnum! Po cestě do ringu ještě zahazuje svojí zkrvavenou řeznickou zástěru a už vklouzává do ringu. Dostává se do výměny úderů z Peterem, ten je viditelně unavenější a tak má Hannibal navrch. Toho si všímá Shane, který mimo ring doslova zmlátil Hepatizona a leze do ringu. Přibíhá zezadu k Hannibalovi a back crackerem ho uklidňuje. Magnum se svíjí na zemi a drží se za záda, odkutálel se přes celý ring až skoro k provazům, zde se snaží zvednout a přitom si pořád přidržuje svoje bolavá záda. Shane jenom plácne klečícího unaveného Petera po rameni, ten okamžitě pochopí….Alterication!! Shane vykopává Hannibala z ringu a Peter už zvedá Heideggera na nohy a vyhazuje ho z ringu tak nějak k místu kde už se pomalu staví na nohy Hepatizon. Oba dva Alteři vylézají z ringu a jdou k Zorlinovi, ten ovšem překvapuje a hází Peterovi do obličeje svojí masku a rychle udeří Shanea svojí holí do břicha. Než se Peter rozkouká, tak už i on dostává holí. Zorlin zahazuje hůl a vrhá se na Shanea, aby mu oplatil ten jeho beatdown. Peter se snaží Zorlina sundat, ale to už ho zezadu chytá Heidegger a tak se vytvořily dvě dvojice a ty se mlátí hlava nehlava! V ringu zůstal tedy jenom Martz a Mallory, oba dost vyřízeni. Mallory se dostal doprostřed ringu a zde se pomalu zvedá. Martz pro svojí zvednutí využívá provazů. Dostává se na nohy dříve než Mallory, rozebíhá se na něj. Mallory pohotově zareaguje, firemans carry into double knee facebuster!! Worship To Anarchy!! 1..2..3!! Konec zápasu

Winner: Mike Mallory

Peter Alter ani Heidegger nezaregistrovali, že zápas už skončil. The Alter Duo a Leo World Tour, zástupci Maxwellovi armády a Leonardových Chosen Beings si navzájem vyřizují účty za obě strany! A ani čtyři rozhodčí a ani členi ochranky je nemůžou odtrhnout.

„V celém tom zmatku se ztrácí, že zápas vyhrál Mallory a zajistil si tak tu nejvýhodnější pozici pro tag team turmoil zápas na PPV Immortality.“říká Nelson.
„Už jenom jedna otázka, kdo bude jeho tag team partner?“doplňuje Freak.
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  p.herca Tue Dec 09, 2008 12:38 am


Stevens/Motna/McStreez segment


Tihle dva ho unavovali. Ne, lepší výraz, lezli mu na nervy. Možná to minulý týden trochu, jen malinko přehnal. Tedy v jejich očích. Jeho názor? Upřímně, byla to naprostá hovadina. Pro tohle se on nenarodil. Říkala to Christy a říkal to i jeho otec.

Když mu bylo tak osm, vzal ho táta na zápas Bustera Douglase a Mika Tysona. No, to se nedalo tak přesně říci, ten zápas se konal v Japonsku. Sledovali to na televizi v jednom zapadlém supermarketu. Vedle několika bezdomovců to sledovala i ochranka, dokonce správce skladu se na to přišel podívat. Všichni chtěli vidět další KO v podání Tysona, porazitelného monstra, kterého každý boxer na světě hledal v sobě samém. A tenhle člověk, co měl celosvětovou slávu a byl žijící legendou, majitel diamantové pěsti, bůh boxu – tenhle člověk nedonutil Douglase, aby se mu podmanil. –pravda, šel k zemi, nevěděl už kolikrát, ale vstal a znaveného Tysona poslal k zemi v desatém kole . Bylo to první pád v jeho kariéře a také jeho nejdrastičtější. V tom boji se už nezvedl. Jeho slabina byla odhalena boxerem, kterému nikdo nedával šanci. Bylo to štěstí, nebo sudí opravdu počítal pomaleji nebo…nebo to byla Douglasova vůle bojovat? Třetí možnost zastával jeho táta. Když zápas skončil, mezi tím šuměním všeho toho davu se k němu sklonil a tím svým hlasem z cukru řekl:

„Vidíš, synku, stačí silná vůle k tomu, stát se pánem světa.“

Pak ho vzal za ručičku a odvedl ho domů, i když v jeho věku to už bylo docela dětinské. Přeci jen, vést za ručičku…

…tou samou ručičkou nespočetněkrát mnul ňadra své švagrové a udělal jí tři děti. Společně se odstěhovali do Washingtonu, DC. Jeho matka to nesla chvilku těžce, než si našla nového partnera, Franka Wickeyho(toho hajzla absolutně nenáviděl).

Ale on? Ne, on se přesto nedostal, nikdy. Pořád slyšel ten jeho hlas v hlavě a chtělo se mu zvracet. Nevěděl, jestli se teď ten opičák a něho díval v televizi, ale jestli ano, chtěl vědět, co si o tom myslí. Byl by pyšný? Pokud ne, tak by si pro něj přišel ještě dřív. Tyhle dvě ruce, tyhle dvě zlaté pěstičky trénoval jen proto, aby mu jednou mohl zasadit takovou ránu, jako Douglas Tysonovi, úder, který ho udrží na zemi. To samé jeho sviňáckým dětem a té kurvě, co kdysi říkal této, o té ani nemluvě. To bylo jeho cílem, to bylo v jeho vůli. A pánem světa? Ne, rozhodně ne, tím nechtěl být. Byl už císař.

„…..a měl by jsi Willovi projevovat trochu více úcty.“

To jméno ho dostalo z myšlenek. Nepotřeboval tu větu slyšet znovu, dokázal si přesně představit, o čem mluvili.

„Hn, Sagat je wrestler, stejně jako já, stejně jako vy. To, co dokázal v kickboxu-„
„V Muay thai.“ Opravil ho Motna.
„To je jedno! To co tam dokázal, to vše záleželo na těchto zápasech. A tahle „legenda“ prohrála proti muži, který nezískal ani jeden světový titul, ani neměl nikdy žádnou impresivní kariéru. Tohle všechno šlo pryč. Jedna prohra proti boxerovi a je to pryč. Teď jsem legenda já.“
McStreez přesto pokračoval.

„Podívej se, na náš vztah s Pacim a Trasherem. Ukazujeme jim respekt a hop! Title shot!“

Steve se podíval na svou pěst. Možná jí chtěl ten frajer okusit.

„Na co je potřeba respekt? Já bych ho teď měl mít, nejen od vás, od všech. A víte proč? Udělal jsem to, co se vám nikdy nepodaří. A proto já, Emperor Stevens, nepotřebuji mít k někomu respekt. Na title shot mi stačí můj vlastní talent.“

Odešel z místnosti. Viděl před sebou tvář toho dědka a čím dál více o tom přemýšlel, tím více mu připomínal jeho otce.

Haha.

Tím lépe. TEĎ ho mohl nenávidět.


-------------------------------------------------------------------------------------

Soudní síň: Obžalovaným WidowMaker



Nacházíme se v ringu, kde je připravena zmenšená forma soudní síně. JUDr. Mattitude stojí u místa soudce, má zavřené oči, lehce zvedlou hlavu a jediné, co mu v této pozici zbývá je poslouchat mohutné bučení místních fanoušků. Tentokrát je JUDr. Mattitude v ringu sám.

"Další změnou od minule je jak vidíte jakýsi větší dárek, který stojí před nábytkem soudní síně. Více se zřejme prozradí v průběhu této události, řekl bych." komentuje Brian Nelson.

V tom JUDr. Mattitude zaklepe třikrát soudním kladívkem o podstavec a do mikrofonu, který držel v ruce druhé hlasitějším tónem prohlásí:

"Klid v CZSK síni!"

Několik málo nadšenců v hledišti tuto již historickou větu JUDr. Mattituda řeklo společně s jejím autorem.

"Stejně tak jako svět řeší ekonomickou krizi, my v CZSK máme také jednu krizi. Ta krize se nazývá WidowMaker. Člověk, co nezná slovo slušnost, chodí oblečen jako vagabunt... a je lemoun! Ale dobrá, CZSK Síň přeci dává možnost vyjádřit se každému lemounovi. Dnes tu jsem jen já. Ten hlavní je přeci soudce, nebo ne? Proto jako soudce nyní vyzývám obžalovaného WidowMakera, aby se dostavil před soud."

Zní theme WidowMakera. Oblečen je jako typicky ve svém dresu. V rukou má mikrofon již na entrance rampě.

"Kdo mu dal ten mikrofon? Hovoří se až tady!" zlobí se JUDr. Mattitude.

WidowMaker začne hovořit:

"Když jsem dostal na tuhle sračku pozvání,
byl mi slíbenej dárek i s soudcovo z prdele síňí.

Dárečky rád mám, rád je dávám, rád je vracím,
bezcenný jak soudci, účet prosím."

JUDr. Mattitude WidowMakerův rap náhle přeruší.

"Blablabla, na proslov budete mít času dost ve zdejší soudní síni obžalovaný WidowMakere."

Ten zrovna vešel do ringu.

"Předstupte na místo obžalovaných."

WidowMaker pokrčí rameny, podívá se na diváky a učiní tak.

"Takžee. Zájemce o CZSK Intercity Championship v celé své...ehm, kráse. O ten titul, kde jsem se já stal legendou, nejdelším šampionem a vůbec nejsilnější silou v historii divize tohoto titulu."

WidowMaker se nenápadně směje.

"Co je tady k smíchu pane WidowMaker? Uvědomte si, kde se právě..."

WidowMaker mu skočí do řeči.

"Kde to právě sem chtělo se říct? V týhle špíně? Né tý, co patří k těžkýmu životu, kterým sem si prožil... ale týhle soudcovský, úplatkářský špíně. Nevim, co tu vubec dělám. Ale vim, že lidi mě chtěj vidět, proto sem přišel. Tak si toho važ ty kravaťáku, nebo se rozhodnu plejtvat čas trochu jinak."

JUDr. Mattitude: "To bylo vážení diváci plánem, jenom taký menší vtip, na kterém jsme se domluvili."

Než stačí WidowMaker, který jistě něví, o co jde, cokoliv říct, JUDr. Mattitude opět mluví.

JUDr. Mattitude: "Ale teď proč tu jsme. WidowMakere, mám pro vás takový dar. Trochu objemný, jak sám vidíte, ale jistě vás potěší. Prosím, můžete rozbalit právě teď."

Za WidowMakerem stojí poměrně velká zabalená krabice.

WidowMaker: "O čem si sakra myslíš, že sem tu chtěl rapovat, dokud si mi skočil do řeči, co?" Přiblíží se k soudci.

JUDr. Mattitude: "Ale notak, uklidněte se. Tady vážně nejde o žádný vtip, jen má pozornost. Patří to k mé cti obdarovat někoho, kdo může být Intercity šampionem. Podívejte, jak si diváci přejí, abyste to otevřel."

WidowMaker se začne ohlížet po divácích, ti ale soudcův názor moc nepotvrdí. Bučí, někteří pokřikují "Od sviní se dary neberou!", někteří zvedají transparenty JUDr. sucks. Jednodušše jsou proti.

JUDr. Mattitude se nachází v beznadějích. Očividně je mírně naštván. Možná ani né mírně, jak značí jeho projev:

"Tak si ho neotvírejte vy pobudo. Hrajte si tady před diváky na hrdinu, co nic nepotřebuje, přitom je to naopak. A zrovna vy toho potřebujete na sobě vylepšit až až, abyste se stal aspoň normálním. K tomu, aby se člověk stal dokonalým jako já, se musí narodit, ale i tak se může dopracovat aspoň k tomu, aby byl dobrý.."

WidowMaker příjde až k soudci a chytne jej za límec. V jedné ruce mikrofon.

"Tak já ti řeknu, jak se dopracuju k tomu, abych byl dobrý. Nakopu ti prdel, získám potřebný momentum a pak, pak získám to, co sem měl už dávno mít. CZSK Intercity titul. Opakuj to, CZSK Intercity titul."

JUDr. Mattitude: "Gary! Dělej Gary!"

Aniž by to WidowMaker zaregistroval, krabice se začne divně kývat, když v tom prorazí její vrchní část něčí ruka. Náhle výjde najevo, že jde o Gary the Gargantuana. Ten vyleze z krabice a jde k WidowMakerovi.

WidowMaker si náhle uvědomí, proč vlastně křičí JUDr. na Garyho, když nikde není. Je... uvědomil si až v momentě, kdy ho Gary praštil silnou ránou do zad. WidowMaker se ocitne na zemi. Gary zvedne WidowMakera, ten se snaží údery pěstí do břicha Garyho zastavit, ten ho ale opět pošle k zemi headbuttem. Opět a zdá se i, že naposled, zvedne Gary WidowMakera a uchopí oběma rukama za ramena. Kneeling chokebomb přímo na soudní nábytek!

"Omlátit tenhle drahej nábytek o toho lemouna, to se klidně vyplatí. Dobrá práce Gary!" Zvedne Garymu ruku a představuje jej divákům. WidowMaker má dost. Leží na soudním stole, jako by byl připraven podat se řezníkovi.


-------------------------------------------------------------------------------------

CZSK Heavyweight and Hardcore condendership 2-falls match: Nate Hammer vs Krupy


Na řadu prichází další zápas dnešního večera. Velmi důležitý zápas, který rozhodne o tom, kterým směrem se bude budoucnost CZSK od dnešního dne ubírat.

"Nejen, že poznáme nového #1 contendera na CZSK Hardcore Championship, ale dostane zde také šanci zápasník vyhrát dokonce možnost o zápas s CZSK Heavyweight šampionem o jeho titul." povídá Brian Nelson.

"A to je kurva hustý." ukáže se pohled na Shaggze, sedícího nalevo od komentátorů.

Jimmy Freak zachrání situaci: "Ou, málem jsme vám zapomněli představit našeho dnešního speciálního spolukomentátora tohoto zápasu, CZSK Hardcore šampiona, Shaggze. Vítejte mezi námi."

Zní theme Natea Hammera. "Trailer Park Gangsta" je připraven. Diváky odměněn bučením přichází do ringu, aby si přišel pro dva title shoty, jeden, nebo pro nic.

Zní theme "The Highlandera", nikoho jiného, než Krupyho. Tento wrestler jde do zápasu se stejným cílem, jako Nate Hammer. Získat co nejvíc a vylepšit si tak budoucnosti v této federaci.

Oba wrestleři jsou v ringu, zní gong zahajující zápas. Oba se okamžitě pouští do lock-upu a s ničím se nezdržují.

"Je zde vidět značná profesionalita a zkušenost těchto borců. Už ví, že prožívat tolik takovéto věci je zbytečné." Praví Jimmy Freak.

Shaggz: "Ale jakápak profesionalita? Normální kravina. Oba jsou žhavý po mým titulu a chtěj ho co nejdřív."

Bylo to zvláštní, ale proti tvrzení Shaggze nešlo v podstatě nic namítnout. A oba komentátoři to také krátkou pomlkou dali najevo.

Krupy se dostává za záda Hammera, ten se snaží ubránit, proto Krupy pustí jeho pas, praští ho do zátylku, poté znovu, ale poněkud jinak uchopí a provádí Russian Legsweep. Jenže Hammer se chytl lan a s Krupym nespadl. Ten padá na zem, provádí kotoul vzad, zvedá se přímo Hammerovi do náruče, který odrazí Krupyho záda od lan a provádí irish whip. Hammer vybíhá Krupymu naproti, Spinning Headscissors, obvykle následován převzatím do Fujiwara Armbaru. Tentokrát ne, jelikož Krupy v polovině fáze praští s Hammerem o zem. Ten sebou flákne o zem, je na kolenou a drží se za jednotlivé části těla, zatím co Krupy na něj vyběhne, ale to se mu stane osudným, jelikož Hammer se lehce skloní a Krupy vypadne přes lana mimo ring. Nate Hammer se zvedá, stoupná si doprostřed ringu, dupe na podlahu ringu. Rozebíhá se do lan a směrem k lanům, za nimiž stojí Krupy mimo ring. Že by suicide dive? Nikoliv, jen klasický taunt Hammera. Ten provádí Handstand Springboard, pomocí kterého se odrazí zpět doprostřed ringu, kde zvedne ruce a značně namyšleně zdraví diváky. Ti mu to oplatí heatem. Hammer následně vyzývá Krupyho k návratu do ringu. Ten pomalu, ale jistě do ringu vchází. Když je ale jednou nohou v lanech, Hammer se rozeběhne a Krupyho nakopne. Krupy je stále nohou v lanech. Hammer toho lehce využije, zvedne Krupyho do příslušné pozice, v které ho uchopí a provádí Requiem for a Dream. Cover: 1..2..kickout. Hammer lehce kroutí hlavou, když v tom se zvedne a přemýšlí, co dál. Posune Krupyho zhruba do středu ringu a následuje bolestivá Curb Stomp. Hammer velmi pomalým tempem, jako by si snad chtěl tento moment vychutnat, zvedá Krupyho a zvedá do na svá ramena. Krupy praští dvakrát Hammera loktem do obličeje, Hammerův cíl to však nezachrání. Ten provádí 5 Star Stunna v 1.0, Krupy se i přesto dokáže vymanit, dostane se za záda Hammera, který se otáčí a poté schytá standing lariat od Krupyho. Hammer na zemi. Pomalejším tempem se zvedá, Krupy jej pozoruje s úmyslem, který vypadá na to, že chce stát za jeho zády. Zdání neklamalo, Hammer je totiž na nohou a Krupy provádí Inverted DDT. Cover: 1..2.. stejně jako v předešlém Hammerově pokuse, pouze dva county. Krupy se zvedá a pomáhá Hammerovi na nohy, aby mohl pokračovat. Zvedne Hammera do rukou, nejspíše pod úmyslem provést fallaway slam. To nevýjde, jelikož začne Hammer Krupyho mlátit a různě kroutit, až se dostane na nohy. Nicméně Krupy chytí jednou rukou Hammerov hlavu a druhou použije k několika ranám loktem do obličeje. Hammer se zdá být dostatečně omámen, proto Krupy provádí Reverse STO. Cover: 1..2.. znovu bezvýsledně. Krupy otočí Hammera za břicho a začne mu provádět Camel Clutch. Hammer po chvíli začne sápat po Krupyho obličeji a zde ho začne škrábat. Krupy pouští. Vrací se k Hammerovi a ten ho překvapí school boy roll upem: 1..2.. oba se zvedají, vybíhají proti sobě, Hammer se vyhne Krupyho ruce, vběhne do lan a zpět s Copkillin' Murder! Ale moment, on se nesnaží Krupyho pinovat, naopak ho podporuje, aby vstal. Nakonec kvůli tomu, že Krupy vstává moc pomalu, mu Hammer lehce pomůže, opět se rozebíhá a opět provádí Copkillin' Murder! Cover: 1..2..3. Nate Hammer se stává jasným vítězem šance získat CZSK Hardcore titul.

Winner of CZSK Hardcore title shot: Nate Hammer

Brian Nelson: "A máme tu vítěze!"

Shaggz: "No to teda." řekne poněkud otráveně.

Brian Nelson: "Sledujme ale Krupyho, vypadá, jako když už se na nic nezmůže, unikne mu šance i o CZSK Heavywight title shot?"

Nate Hammer opět čeká. Krupy se začne po několika sekundách nudného, možná napínavého čekání zvedat. Hammer se rozebíhá, ale tentokrát Krupy jako štěstím uhne. Hammer se otáčí, Krupy se rozebíhá, ale Hammer jej vyzvedne na ramena. Zakřičí "Do it or die tryin'!" Nicméně Krupy se mu vymaní z ramen, dostane za jeho záda a provádí Rageplant! Krupy zvedá Hammera a provádí Lariat. Udělá tak podruhé, druhý lariat.

Jimmy Freak: "Zbláznil se?"

Shaggz: "To je u looserů jako on běžný. Snaží se něco získat, ale jediný co mají je moč z chlastu, co vypijou."

Krupy převrátí Hammera opět na břicho a tentokrát mu uštědří několik pěstí, až začne Hammer krvácet. Následuje camel clutch! Hammer je daleko od lan, přes velkou bolest není možné se ubránit, proto se vzdává. Poměrně rychle.

Winner of CZSK Heavyweight title shot: Krupy


Krupy pouští, hledí na ležícího Hammera, ale poté za držení rozhodčího zvedá vítězně ruku nahoru. Hammer sice dostal CZSK Hardcore title shot, ale on něco cennějšího. Title shot na hlavní titul. Shaggz zahazuje sluchátka a sleduje situaci. Když Krupy odchází, vchází do ringu. Jde k ležícímu Hammerovi a cosi mu zašeptá do ucha. Co, to ví jen on a pokud je Hammer vůbec při smyslech, tak i on. Nikdo jiný. Shaggz poté spokojeně odchází.
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  p.herca Tue Dec 09, 2008 12:44 am

EightMaster/The Chosen One segment


Mike Mallory měl pocit, jako by byl v Jiříkově vidění. Stále nevěřícně kroutil hlavou nad tím, co právě uslyšel.
"Ty si ze mě děláš legraci, Krupy, že? Ten zmrd Leonardo nás začíná mít čím dál víc v hrsti a ty mě ještě před očima celé té jeho bandy bodneš do zad jen proto, že to pro TEBE bylo výhodnější? Jdi se vycpat! Tebe jako parťáka nechci! Na Immortality budu bojovat o tituly s někým, komu můžu věřit - a ty to rozhodně nejseš. Cerbere, beru tebe."
Cerberus: "Díky, Mikeu."
Krupy: "Hele, Bukvo, já mám tebe, celou tuhle bandu budižkničemů, Maxwella, Leonarda a všechnu tuhle šaškárnu u análního otvoru. Chazabriel je bezpáteřák a podle toho si vybral spojence, Maxwell zase bláhovej, a i on si podle toho vybral spojence. Nikdo z nich, ani nikdo z vás není lepší než já. Nějaké stupidní tag team tituly jsou dobré tak pro Magnuma a Martze, co se dovedou akorát tak pižlat v mase. Já jsem zrozen pro heavyweight titul a dneska vám to dokážu. Hammer si může se Shaggzem na Immortality třeba zahrát, kdo dříve vykrvácí, to je mi jedno. Já si jdu pro svůj zasloužený shot na hlavní titul."
EightMaster: "Ty jseš tak hnusný egoista, Krupy! Je mi z tebe zle!
"No to je úroveň....to říká zrovna ten pravý."
Všichni už věděli, kdo přišel, ale přesto se jeho směrem otočili. Doširoká usmátý Chosen One tam stál opřený o zeď a evidentně se roztržkami v táboře svých nepřátel baví.
Mallory: "Co ty tu chceš, mrtvolo? Vysmahni!"
Chosen One: "Ale nic zvláštního, jen jsem se přišel trochu pobavit, a tady kolega s jednou koulí v kapse a žádnou v kalhotech mi nahrál na smeč. Je mu tady špatně z pana já-jsem-porazil-Israhu-a-kdo-je-víc, ale sám je ještě mnohem větší špína. Však se ho sami zeptejte, jak Leonardo věděl o tom, co chystáte. No jasně, hrál to na obě strany. Pak jsme po něm chtěli, ať je trochu nenápadný, což ho asi urazilo a tak šel s prosíkem zpátky za strejdou Rufusem a jeho buranům. Tomu já říkám docela ukázkovej příklad absence páteře."
V té chvíli EightMaster vytáhl z kapsy černou kouli s číslem osm, rozmáchl se a udeřil Chosen Onea rovnou do čela. Pak byli na zemi, zaklesnuti v zuřivé rvačce. Kdyby se do ní nevložili Mallory a Cerberus, pokračovala by asi hodně dlouho.
Chosen One si odplivl a pohrdavě zakroutil hlavou. Mallory se však dost výhrůžně napřahoval pěstí, a tak Mister Twister scénu radši vyklidil.
"Jeden větší pakáž jak druhej...", řekl mezi zuby Krupy a beze slova odkráčel.
Mallory a Cerberus zůstali stát a zírali na EightMastera, který by si zřejmě přál být neviditelným.


-------------------------------------------------------------------------------------

Brotherhood of Gore rozhovor



„Jako už tradičně jsem tu já, tedy Kimberly Gardner, a vítám vás u tradičního Rozhovoru s KG.“ povídá Kimberly a i když se snaží se usmívat, tak ten úsměv je dosti kyselý. Vedle ní totiž sedí Brotherhood of Gore. To by se asi nesmál nikdo.
„Vítám tedy svoje hosty, Martze a Hannibal Magnuma. Vítejte, pánové.“snaží se udržet normálnost Kimberly, i když Magnum si pobrukuje svým vysokým hlasem nějakou melodii a přitom si otírá svoje zakrvavené ruce do zástěry.
„Ahoj Kim.“odpovídá Martz a koukne se Magnuma a čeká jestli i z něj vypadne pozdrav. Ničeho se nedočkal. Magnum se jenom podíval na Martze a pousmál se.
„Tak moje otázka je jasná. Jak to vidíte s vašimi šancemi pro Tag Team Turmoil zápas na Immortality? Magnume?“pokládá otázku Kimberly.
„Mě se slečinko mladá šťavnatá neptej, to záleží na Martzíkovi, jestli bude Blood Fanatic a nebo Lena Fanatic.“říká Magnum a pokyne směrem k Martzovi.
„…toho se Magnume bát nemusíš, ty tituly už chceme zpět dlouho.“musí chvilku spolknout tuto poznámku Martz a poté odpovídá.
„A to, že se vám nepovedlo si zajistit nejvýhodnější pozici do TT Turmoilu vám nevadí?“ptá se Kim.
„No, já v tom zápase nebyl. Ty, Martzi?“usmívá se Magnum, pro kterého je vše sadisticky vtipné dneska.
„Měl jsem to vyhraný, ale ten posranej mim a pak i druhej Alter to zkazili.“odpovídá Martz spíše Magnumovi než Kim, která opět ztrácí kontrolu.
„Spíš bych řekl, že si vyměknul. Proto si to nedotáhnul do konce. Dříve by to bylo jasné vítězství!“přidává svůj názor Magnum
„A jak to vypadá s vámi jako s tag teamem? Jiné plány kromě zisku titulů?“skáče jim do řeči Kimberly.
„Martzíku, vyjádři se ty? Ty si ten co si už dál nechce špinit ruce, aby tě ta tvoje slečinka neviděla jako Blood Fanatika!“opět se poušklíbne Magnum a pohybem ruky pobídne Martze k odpovědi.
„…ehm…Tituly jsou teď cílem jediným, dál se nekoukáme.“odpovídá Martz, viditelně toho má v hlavě hodně a Magnumovi narážky nejsou moc příjemné.
„To byla, ale tajemná odpověď…heh!“opět se pousmál Magnum, který se přímo bavil trefováním se do Martze.
„Vždyť je to pravda. A teď už jdu, protože po tom dnešním zápase opravdu nemám náladu.“ukončuje dnešní vydání Rozhovoru s KG Martz a odchází. Magnum se culí, opět si pobrukuje a odchází ihned po něm. A Kim na to celé jenom kouká smutnýma očima. Vždycky se to musí pokazit a to se tak připravuje…


-------------------------------------------------------------------------------------

Texas Venom/Crowax vs Hajinek/Israha - part 1



"Tedy Briane, nevím nevím, zdalipak by dnešní main event vůbec měl konat. To, co Hajinkovi poskokové provedli našemu šampionovi, by si dost dobře mohlo vyžádat pártýdenní léčbu. Jestli to Venom dnes přežene, je možné, že dokonce nebude schopen nastoupit k obhajobě svého titulu na Immortality, a tedy o něj i přijde."
"Nu, obvykle jsem o Venomově zarputilosti a nasazení nebyl zvyklý pochybovat, ale dnes, když uvážím, jak nebezpeční soupeři proti němu budou stát, mám o champa také poněkud obavy."
A Nelson s Freakem ke svým obavám měli více než pádný důvod. Texas Venomovi dělá problémy vůbec dokončit svou entrance a překročit lana do ringu. Má náplast na čele, masivně ofačovaná žebra a spodní část zad, obvazy i na pravé ruce a obou kolenech. Pod okem má monokl a trochu kulhá. Rozhodně nevypadá na to, že by byl schopen zápasit. Toho si všímá i jeho dnešní parťák Crowax, který k němu přistupuje a táže se ho, jestli vůbec má smysl, aby ho tagoval.
"To si piš, že jo...ten čůrák pankáčský si to dneska odsere, i kdybych ho měl umlátit berlema a přejet kriplkárou.", odpoví Venom a zašklebí se.
Crowax jen pokrčí rameny a udělá krok stranou.
Pak aréna zčerná a pod titantronem se vyvalí šedá mlha. Israha přichází do ringu pomalým, výhrůžným krokem, přičemž ho osvětluje pouze jeden reflektor, jinak je vše zahaleno v šedé mlze. Hlavu má skloněnou a zakrytou kapucí. Když se blíží k ringu, podél entrance stage se s jeho roky zapalují malé plamínky. Až dojde k ringu, otočí se čelem k entrance stagi a prudkým pohybem strhne kapuci. V té chvíli plamínky bleskově zhasnou. Černý přízrak z Nicoty zabodne své šedé oči do v ringu stojícího Crowaxe, ale nenapadne ho. Jen chladně obejde ring a ze strany od komentátorů vyleze na apron.
"A poslední účastník zápasu je....nekorunovaný král punku...Haajiiineeek!!!"
Začne hrát hudba a na titantronu se objeví Hajinek, jak vyhazuje hákáč.
Vzápětí se objeví na entrance stagi a udělá sve typické gesto, načež mu diváci zabučí v odpověď. Pak dojde do ringu, vyleze na turnbuckly a dělá své ironické gesto směrem k ovázanému Venomovi, kterého tím docela slušně rozzlobí. Poté seskočí a už se otáčí na Crowaxe, s kterým tento zápas odstartuje.
Zazní zvonek.
Hajinek nezaváhá ani na chvíli a rychle kopne Crowaxe do žaludku, aby se tak vyhl pro sebe nevýhodnému lock-upu. Jedna, a vzápětí druhá štiplavá pěst dopadne na Saviourovu tvář, pak přichází další middle kick. Hajinek chytá Crowaxe do provizorního headlocku a rozbíhá se s ním směrem k turnbucklům. Buch. Crowaxova hlava praští do polstrování. Hajinek hned pokračuje v útoku a srovnává si soupeře v rohu razantními knee striky. Jinak velmi zkušený Crowax je útočnou smrští svého soka zaskočen a zatím jí nedokáže nijak čelit. Dostane tvrdý back elbow strike, po kterém se mu trochu zamžitkuje před očima. Hajinek provádí snapmare takeover a navazuje pro něj neobvyklým, netypickým chvatem, a sice neck snapem. Crowax leží na zádech a King of Punk mu tlačí rukou do obličeje, přičemž ho pinuje. I tak snadný kickout. Hajinek ale pořád velmi intenzivně pokračuje v tlaku na svého soupeře, a chytá ho do neck vice. Ukáže se však, že přes submissiony žádný velký mistr není, a Saviour se tak v pohodě dostane do dobré pozice na jedno koleno. Pak už stačí jeden dobrý elbow strike do žeber, a je volný. Hajinek se rychle zorientuje a chce zasadit další ránu pěstí, ale Crowax ho vykryje a složí ho clotheslinou pro 1-count.
"Tagni mi, dělej!", zařve zastřeně Texas Venom z apronu.
Crowax si nejprve není jist, jestli to má udělat, ale pak na naléhání CZSK champa dá a Hajinka ve front facelocku, plácne mu. Diváci zabouří, když vidí, jak jejich bolestmi stíhaný, ale přesto bojující hrdina vstupuje do ringu. Hajinek dostane brutální kopanec do žeber, až nadskočí. A když Crowax v rámci fair play vleze na apron, rozpoutá se v ringu hotové peklo. Hlava nehlava, pěst nepěst, noha nenoha, Venom zběsile buší do Hajinka, až ho dostane na zem. Tam si na něj sedne obkročmo a nadále ho zásobuje tvrdými údery, až je Mick Hower nucen ho zadržet. Venom poslechne, ale ještě si neodpustí nepříjemné dupnutí do punkerova břicha. Hajinek sebou zazmítá, což u Venoma vyvolá škodolibý úsměv. Šampion se Howerem nechá poučit o tom, aby tohle už nedělal, ale pustí to jedním uchem tam a druhým ven. Pak se obrátí zpět na Hajinka, ale ten už reaguje a kopne zleže vzhůru, rovnou do Venomových ovázaných žeber. Kop to byl docela slabý, ale to vyprávějte Venomovi, jehož žebra poznala před pár dny hotový středověk. Champ se ihned zkroutí bolestí, a Hajinek má tak šanci ke kontraataku. Knee strike do žeber a irish whip, který ovšem Venom reversuje, byť s problémy. Hajinek však přesně ví, co dělá. Nechá se Venomem nadhodit do vzduchu ve flapjack stylu, aby reversoval do nádherného a svým způsobem unikátního dropkicku, rovnou do hrudi. Venom je na zemi, a to je pro nekorunovaného krále punku vynikající zpráva. Sprška elbow dropů míří znovu neomylně na žebra. Venom se šklebí, a má k tomu pádný důvod, v žádném případě se ale nevzdává. Hajinkův následný irish whip přetočí a counteruje do short range spinning side slamu á la Big Daddy V, což byl také velmi inovativní prvek. Nárazem na canvas a chvatem samotným však docela přitížil i sobě, a tak zůstává ležet vedle svého nepřítele.
"No, jak jsi říkal, Briane. To nasazení v podání Venoma je nezměrné...ale když ho takhle dorazí provedení jednoho jediného grapple chvatu, nemůže pro něj být řeč o vítězství."
"Moje řeč, Jimmy, zvlášť když Hajinek velmi dobře ví, co dělá..."
"Jsi si jistý?"
Freakova připomínka teď byla více než na místě, protože lehce otřesený Hajinek se zvedl a místo pokračování v útoku na Venoma přišel k rohu ringu a plácl po rameni Israhu. Maskovaný obličej se na něj otočil, ale Věčně prokletý jakoby zase byl ve fázi, kdy svou rozháranou mysl kontroloval. Celkem klidně vkročil do ringu a zahleděl se na Venoma, který se s pomocí lan také dostával na nohy. Plác. Crowax natáhl ruku a plácl Venoma po zádech. V té chvíli se Israha neznatelně chytil za hlavu, ale hned ruku zase stáhl zpátky. Zblízka by bylo vidět, že se mu rovněž o trochu zrychlil dech. Crowax se nerozpakoval a tvrdou ránou udeřil do Israhovy čelisti. Nic. Crowax zkusil irish whip, ale jeho obrovitý soupeř se jen zapřel nohama do canvasu a ani se nepohl. Crowax to zkusil znovu, ale to už ho Israha přetáhnul a poslal do lan, přesně opačně, než jak to Saviour chtěl. Crowax se rychle sklonil a tajk ho elbow smash minul...odraz na druhé straně, Israha skloněný na back body drop. Crowax chtěl něco zkusit, ale nepočítal s bleskovým counterem svého soupeře, který ho prudce vyzvedl a už ho držel v pozici pro svůj finisher A Gateway to Nothingness. Crowaxovi se ale podařilo přerolovat málem do pinu, jenže dobře postavený Israha to ustál. Pak následoval legdrop rovnou na Saviourův krk. Dokonalé provedení. Lost Soul se nepokusil o pin, místo toho svého soupeře zvedl a scoop slamoval. Crowaxe síla nárazu málem odpérovala zpátky na nohy. Israha ho popadl znovu a pokusil se o druhý scoop slam, jenže to už se Saviour dokázal vysmeknout. Rychlé odražení se od lan...a spinning heel kick zasáhl Crowaxe rovnou do čelisti. Israha zasupěl a prudce chytil svého soka za ruku. Jedno trhnutí, a Crowax se dosti bolestivým způsobem ocitl na nohou. Israha provedl na své poměry překvapivě rychlý sidewalk slam, a teprve teď zkusil pin. Byl z toho 2-count.
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  p.herca Tue Dec 09, 2008 12:50 am

Texas Venom/Crowax vs Hajinek/Israha - part 2



"No...nic proti Crowaxovým smělým plánům, ale neměl by k jejich realizaci nejprve dostat Israhu alespoň trochu pod tlak?", zeptal se spíše řečnicky Nelson.
Israha hodil Crowaxe do rohu z two handed chokeu. Poté následoval foot choke, který ovšem nenechal Mick Hower bez povšimnutí a okamžitě za něj začal Israhu kárat. Ten se na něj otočil, což nebohého arbitra tak vyděsilo, až odběhl až protějším lanům - a pak musel být bleskově zpátky, když odpočítal 2-count po Crowaxově roll-upu. Kickout byl proveden trochu nešikovně a tak mohl Crowax ještě chvíli těžit z maličké výhody. Došlo dokonce na pokus o Lion Tamer, ale ten Israha rezolutně zamítl a kopnutím odhodil Crowaxe až do lan. V příštím okamžiku vběhl Saviour až nezvykle rychle reagujícímu Israhovi do double leg slamu takové síly, že div neprorazili ring. Lost Soul vybojoval následným pinem další 2-count. Crowax byl po nárazu, který mu dost dobře mohl vyrazit dech, na pár chvil bezmocný, takže byl zcela vydán do milosti či nemilosti svého vyšinutého soka. Israha ho popadl a přes horní lano vyhodil z ringu na podlahu. Crowax narazil ramenem do bariéry. A pak se Hajinek dopustil chyby. Král punku se samolibým úsměvem na rtech natáhl ruku a plácnutím do Israhova ramene se natagoval sám. Israha zamrzl uprostřed pohybu, ale to punkera nezajímalo. Rozjetý Hajinek se vyhoupl na horní lano, otočil se, a vzápětí rozskandoval diváky šíleným moonsaultem přímo na zvedajícího se Crowaxe. Oba se svalili v jedné hromadě. Hajinek ovšem neležel na podlaze moc dlouho. Crowaxovo tělo ztlumilo jinak dost bolestivě končící highflyerský chvat velmi dobře, a King of Punk byl za chvíli na nohou. Jenže to už se napůl přiřítil, napůl přikulhal Texas Venom, a jednou clotheslinou nenáviděného vyzyvatele uzemnil. Vzápětí ale champ prudce napálil do schůdků, kam ho mez varování mrštil z ringu rovněž vystoupivší Israha. Venom zůstal ležet na zemi, svíjeje v bolestech. Israha se na pár vteřin zahleděl na dezorientovaného Hajinka, pak ale obrátil svou pozornost ke Crowaxovi. Saviour byl vržen zpátky do ringu, a Lost Soul, byť nebyl legálně natagovaným mužem, ho následoval. Mick Hower ztratil zcela přehled o momentální situaci, a tak ani Crowaxovi nemohl zcela poprávu pomoci, když ho Israha chytil do svého oblíbeného submission chvatu Tyrannical.
"Neměl by teď být Israha správně vykázán pryč z ringu? Regulérně natagován je Hajinek..."
"To je pravda, Jimmy, ale zkus být Mickem Howerem a snaž se to vysvětlit Israhovi. Dobře bys nedopadl..."
Crowax byl Israhovým bow and arrow stretchem celkem účinně znehybněn, ale vzdát se nehodlal. Možná proto to po pár desítkách sekund Israha vzdal sám a držení uvolnil. Což o to, efekt to mělo tak či onak, Crowax ležel na canvasu a záda ho teď rozhodně nijak nešetřily, co se týče bolení.
"Hele vole, teď mám zápasit já!", ozval se najednou Hajinek, který se konečně zbrchal po nepříjemné Venomově clotheslině.
Israha se na něj otočil, ale nic neřekl.
"Rozhodčí, sem nategovanej, vyhoď ho!", zařval Hajinek na Howera a vlezl do ringu. To ale neměl dělat. Mind Eraser ho zasáhl do obličeje tak drtivě, že ho téměř jistě poslal do bezvědomí. Israha začal přerývaně dýchat, a chytil se za masku. V té chvíli se přestal zabývat Crowaxem a ten to hned zužitkoval standing dropkickem, který Israhu odhodil až k lanům. Druhý dropkick - a Eternally Cursed byl katapultován ven z ringu. Dopadl ale vcelku elegantně na nohy a hned popadl Crowaxe za pravý kotník a přitáhl si ho k sobě. Crowaxovi se sice povedlo ho nejprve odkopnout, ale nebyl dost důrazný. Jeho následný náběh Israha zachytil a skoro nonšalantně ho prohodil skrz komentátorský stůl pomocí death valley driveru. V hledišti to jen poděšeně zahučelo.
"Tak, a co teď? Crowax je natagován, ale evidentně není schopen dále zápasit, podobně jako Hajinek.", objasnil situaci Freak, sedící pořád ještě trochu perplexovaně nad rozvalinami svého a Brianova stolu.
Israha to záhy vyřešil. Chytil Crowaxovo tělo a hodil ho do ringu, kde se mezitím zvedal - ou, tak ne. Venom bez skrupulí vletěl do ringu a sundal Hajinka Venom Stunnerem. Král punku se bezvládně zhroutil. Venom rychle popadl Crowaxe za ruku a dotáhl ho až ke svému rohu. Pak se vrátil na apron a sám se natagoval. Měl na dosah aspoň částečný revanš za brutální útok Hajinkovy bandy pankáčksých přisluhovačů...ale on vlastně ani neměl zájem Hajinka pinovat. Chtěl mu nařezat, nic víc.
Zvedl jeho tělo do canadian backbreaker racku, a pak - crack. Big boot ho trefil do čelisti a poslal k zemi. Israha psychoticky zařval a najednou opět zcela nepříčetný, zvedl otřeseného Venoma za nohy a dosedl. A Gateway to Nothingness. Přízrak z Nicoty, byť zdaleka nebyl legálním mužem v zápase, odrovnal Venoma svým ničivým finisherem. A v hledišti to opět jen hučelo. Lost Soul chvíli seděl na canvasu, jakoby nevěděl, co má udělat...pak vystřelil vzhůru jak kdyby ho bodla vosa, a vrhl se na nyní už lehce se hýbajícího Crowaxe. Vykopl ho pod spodním lanem z ringu a jako smyslů zbavený ho následoval...
***
Hajinek pomalu přišel k sobě, a hned si uvědomil, co se vlastně stalo. Nejprve měl na toho přerostlého bubáka ze sklepa trochu vztek, ale když uviděl, jak se situace mezitím vyvinula, pousmál se. Vzápětí se, byť s problémy, vydrápal na horní lano a svým typickým ironickým pozdravem zamával dole ležícímu Venomovi. Odraz...a moonsault leg drop, umístěný přesně na Venomovu bolavou hruď. Následný cover neměl být jak a kým přerušen. Zvonek a tóny své theme teď Hajinek vnímal doslova jako nějakou drogu. Hower mu ani nemusel zvedat ruku na znamení vítězství, on ji arogantně a drze zvedl sám.

Winners: Hajinek and Israha

***
"No...sice s pomocí, ale přesto celkem zkušeně. Tenhle bude pro Chosen Beings možná docela slušnou posilou."
Křupavý zvuk naznačil kousnutí do jablíčka.
***
Crowax ani nevěděl, jak se z ringu dostal až kdesi do zákulisí, ale to mu teď bylo jedno. Důležité bylo, že maskované monstrum se šedýma očima na něj mířilo židlí a rozhodně by se vůbec nebránilo tomu, když by Saviourovi praskla po této ráně lebka. Crowax zareagoval rychle. Kopl nepřipraveného Israhu do kolena a židli mu z povolených rukou vytrhl. Israha se hned rozmáchl nazpátek holou pěstí, ale Crowax vykřikl:
"Zadrž!"
Zdálo se to humorné, ale - zabralo to. Israha se zastavil.
"Chceš se pomstít? Chceš to udělat? Na, tak to udělej!", řekl Crowax a natáhl ruce s židlí směrem k Israhovi, podávaje mu ji, k úděsu všech svědků okolo.
"No, dělej!", pobídl Israhu znovu, když ten se k reakci nejprve neměl.
Israha mu židli z rukou vytrhl a rozmáchl se. Pak strnul uprostřed pohybu...židle zarachotila o zem. Lost Soul se podíval na Crowaxe svým prázdným zrakem - a pak ho skolil jednou ranou pěstí. V příští sekundě se otočil a zamířil pryč.
Crowax si otřel krev, tekoucí mu ze spodního rtu, a usmál se.
"Můžeš být silný jako lokomotiva, Israho...ale mentálně jsi slabý jak moucha. A já to, naneštěstí pro tebe, moc dobře vím...."

-------------------------------------------------------------------------------------

Na show pracovali:

Israha – Havlajs/Chosen Beings segment, EightMaster/Chosen One segment, Main Event

Mattitude - Soudní síň, Hammer vs. Krupy

p.herca – Fatal 4-Way match, BoG rozhovor

Sengoku G – Riggins vs. Roukys, Motna/McStreetz/Stevens segment

-------------------------------------------------------------------------------------
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  FallenAngel Tue Dec 09, 2008 8:43 pm

No, tahle show žádný z feudů nijak zvlášť kupředu neposunula, takže se vlastně není moc k čemu vyjadřovat.
Co mě zarazilo byl ten zápas mezi Krupym a Hammerem. Zajímavá stipulace, výsledek posloužil jak bylo třeba, ale zápas samotný... Zápas jak zápas, ale ten konec byl příšerný. Vzhledem k tomu, jak byl v posledních asi dvou měsících Hammer prezentován, je prohra po pěti vteřinách Camel Clutche, zvlášť, když to ani není Krupyho finisher, to je... Nevím přesně jak to říct, nenapadá mě to správné slovo, snad jenom řeknu, že na to nepřeberné množství způsobů, jakými to mohlo skončit, je tohle mocně odfláknuté... Chápu, že ten zápas byl psaný zřejmě narychlo, to je evidentní, ale i tak...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  Krupy Tue Dec 09, 2008 8:50 pm

FallenAngel napsal:No, tahle show žádný z feudů nijak zvlášť kupředu neposunula, takže se vlastně není moc k čemu vyjadřovat.
Co mě zarazilo byl ten zápas mezi Krupym a Hammerem. Zajímavá stipulace, výsledek posloužil jak bylo třeba, ale zápas samotný... Zápas jak zápas, ale ten konec byl příšerný. Vzhledem k tomu, jak byl v posledních asi dvou měsících Hammer prezentován, je prohra po pěti vteřinách Camel Clutche, zvlášť, když to ani není Krupyho finisher, to je... Nevím přesně jak to říct, nenapadá mě to správné slovo, snad jenom řeknu, že na to nepřeberné množství způsobů, jakými to mohlo skončit, je tohle mocně odfláknuté... Chápu, že ten zápas byl psaný zřejmě narychlo, to je evidentní, ale i tak...

Ja som pri citani toho zapasu myslel na fakt,ze Hammer asi este nie je dolieceny po tom zapase s Venomom na minulom PPV,a tak prehral po niecom takomto....k show sa vyjadrim neskor,len este chcem napisat ze pri postovani asi doslo k chybe,segment Krupyho/Onea atd. mal byt pred tym zapasom o HC a WH Titleshots....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  MadWarrior Tue Dec 09, 2008 9:00 pm

FallenAngel napsal:No, tahle show žádný z feudů nijak zvlášť kupředu neposunula, takže se vlastně není moc k čemu vyjadřovat.
Co mě zarazilo byl ten zápas mezi Krupym a Hammerem. Zajímavá stipulace, výsledek posloužil jak bylo třeba, ale zápas samotný... Zápas jak zápas, ale ten konec byl příšerný. Vzhledem k tomu, jak byl v posledních asi dvou měsících Hammer prezentován, je prohra po pěti vteřinách Camel Clutche, zvlášť, když to ani není Krupyho finisher, to je... Nevím přesně jak to říct, nenapadá mě to správné slovo, snad jenom řeknu, že na to nepřeberné množství způsobů, jakými to mohlo skončit, je tohle mocně odfláknuté... Chápu, že ten zápas byl psaný zřejmě narychlo, to je evidentní, ale i tak...

no je celkem pravdou, ze jeste nedavno kdyz mel Hammer zapas semnou v tom turnaji o n.1 Contendera tak vydrzel vsechny Chosenovi utoky na nohy, The One Leglock atd ... ja sice chapu ze Chosen One a Krupy je jina liga, ale zase po prohrat po Camel Clutch nekolik tydnu po te, kdy by mel bejt uz teoreticky vic v pohode ... a to navic Krupy neni zadnej submission master ... takze me se to taky zdalo pochybne

ale jinak vsechno v pohode, super skvela show ... ja prece writerum "duveruju" Laughing
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  Texas_Venom Tue Dec 09, 2008 9:04 pm

Musim říct, že tahle show mě bavila. Dobrej Main Event, tady bych dal za booking jedničku. Taky mě potěšilo, že moje příhoda z proma inspirovala Israhu a udělal z mojí postav "mumiii" Laughing ale velmi dobrej Main Event. Dobré vypsání charakterů. Dokonce jsem už i přišel na chuť feudu Crowaxe s Israhou a i těm Israhovým psychickým stavům.
Segment Mattituda, Garyho a Widowmakera byl taky podařený, ten bych též ohodnotil pozitivně.
Krupy je teda no.1 contender na PPV po Immortality?? Pochopil jsem to správně? Jestli jo, tak to je taky velmi dobrý tah a myslim si, že se z toho dá vytěžit hodně zajímavých situací. Akorát ten zápas mezi nimi mi přišel krátkej až moc. Pak je tam asi prohozený segment, ve kterym Krupy říká "uvidíte dneska večer" ... ten segment měl bejt asi ještě před tím zápasem, ale čert to vem.
Já bych tuhle show hodnotil velmi kladně.
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  Mattitude Tue Dec 09, 2008 9:08 pm

FallenAngel napsal:No, tahle show žádný z feudů nijak zvlášť kupředu neposunula, takže se vlastně není moc k čemu vyjadřovat.
Co mě zarazilo byl ten zápas mezi Krupym a Hammerem. Zajímavá stipulace, výsledek posloužil jak bylo třeba, ale zápas samotný... Zápas jak zápas, ale ten konec byl příšerný. Vzhledem k tomu, jak byl v posledních asi dvou měsících Hammer prezentován, je prohra po pěti vteřinách Camel Clutche, zvlášť, když to ani není Krupyho finisher, to je... Nevím přesně jak to říct, nenapadá mě to správné slovo, snad jenom řeknu, že na to nepřeberné množství způsobů, jakými to mohlo skončit, je tohle mocně odfláknuté... Chápu, že ten zápas byl psaný zřejmě narychlo, to je evidentní, ale i tak...

Jo, bohužel je to tak. Moje špatné načasování, moje chyba, omlouvám se. Tak jsem to pojal poněkud purocesovsky. Ano, vím, že zbytek zápasu tomuhle pojmu moc nevyhovoval...ale snad ten závěr trochu ano.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  Krupy Tue Dec 09, 2008 9:18 pm

No samozrejme som rad rad ako sa vyvinul zapas o tie titleshoty,bolo prijemne prekvapenie vidiet Krupyho vyhravat,hoci ten sposob po Camel Clutchi bol uz tu preberany....Hammer ma titleshot na HC title,co je dobre.Otazkou je kde a kedy si ho Krupy dovoli pouzit,ci uz na tomto PPV alebo az na tom dalsom...osobne by som bol radsej za to dalsie PPV,a feud s Venomom,ktory by tym padom obhajil nad Hajinkom...Krupy uz s pankacom feudil,a s Venomom este nie hoci feud visi vo vzduchu uz davno....

Ja musim pochvalit autora toho Stevensovho proma.Fakt dobra praca,najma ten zaciatok s Tysonom....davno som sa pri citani proma tak dobre necitil.

A v ME vyhrali heelovia,hoci neviem ako to dopadne na PPV medzi Israhom a Crowaxom.....ak vyhra Israha,Crowax sa moze ist past ale ak dokaze vyhrat tak zase Israhovo momentum utrpi....sice sa to da zvalit na tie psychicke problemy a moznosti je dost,ale aj tak....

Segment s Krupym bol taktiez dobry,ma dobry charakter....tweener ale ak by som to mal popisat tak skor heel nez face....to bolo krasne vidiet v tomto segmente,ked sa k Oneovi spraval este kludnejsie nez k svojim "udajnym" partnerom v stable.....

S cim som spokojny je build-up toho TT Turmoilu,fakt slusne....a ocakavam stratu titulu uradujucich TT Championov...

A mensiu vytku mam k neucasti Mordacious Matta,uz po 2x po sebe sa neobjavil.....aspon Krupyho mohol sprevadzat do ringu,kedze je jeho bodyguard....

Inak ale dobra show,myslim ze lepsia nez ta minula....som spokojny.
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  Texas_Venom Wed Dec 10, 2008 5:44 pm

Krupy napsal:No samozrejme som rad rad ako sa vyvinul zapas o tie titleshoty,bolo prijemne prekvapenie vidiet Krupyho vyhravat,hoci ten sposob po Camel Clutchi bol uz tu preberany....Hammer ma titleshot na HC title,co je dobre.Otazkou je kde a kedy si ho Krupy dovoli pouzit,ci uz na tomto PPV alebo az na tom dalsom...osobne by som bol radsej za to dalsie PPV,a feud s Venomom,ktory by tym padom obhajil nad Hajinkom...Krupy uz s pankacom feudil,a s Venomom este nie hoci feud visi vo vzduchu uz davno....

Ja musim pochvalit autora toho Stevensovho proma.Fakt dobra praca,najma ten zaciatok s Tysonom....davno som sa pri citani proma tak dobre necitil.

A v ME vyhrali heelovia,hoci neviem ako to dopadne na PPV medzi Israhom a Crowaxom.....ak vyhra Israha,Crowax sa moze ist past ale ak dokaze vyhrat tak zase Israhovo momentum utrpi....sice sa to da zvalit na tie psychicke problemy a moznosti je dost,ale aj tak....

Segment s Krupym bol taktiez dobry,ma dobry charakter....tweener ale ak by som to mal popisat tak skor heel nez face....to bolo krasne vidiet v tomto segmente,ked sa k Oneovi spraval este kludnejsie nez k svojim "udajnym" partnerom v stable.....

S cim som spokojny je build-up toho TT Turmoilu,fakt slusne....a ocakavam stratu titulu uradujucich TT Championov...

A mensiu vytku mam k neucasti Mordacious Matta,uz po 2x po sebe sa neobjavil.....aspon Krupyho mohol sprevadzat do ringu,kedze je jeho bodyguard....

Inak ale dobra show,myslim ze lepsia nez ta minula....som spokojny.

A to už je co říct Laughing Laughing Laughing
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  Krupy Wed Dec 10, 2008 6:15 pm

Texas_Venom napsal:
Krupy napsal:No samozrejme som rad rad ako sa vyvinul zapas o tie titleshoty,bolo prijemne prekvapenie vidiet Krupyho vyhravat,hoci ten sposob po Camel Clutchi bol uz tu preberany....Hammer ma titleshot na HC title,co je dobre.Otazkou je kde a kedy si ho Krupy dovoli pouzit,ci uz na tomto PPV alebo az na tom dalsom...osobne by som bol radsej za to dalsie PPV,a feud s Venomom,ktory by tym padom obhajil nad Hajinkom...Krupy uz s pankacom feudil,a s Venomom este nie hoci feud visi vo vzduchu uz davno....

Ja musim pochvalit autora toho Stevensovho proma.Fakt dobra praca,najma ten zaciatok s Tysonom....davno som sa pri citani proma tak dobre necitil.

A v ME vyhrali heelovia,hoci neviem ako to dopadne na PPV medzi Israhom a Crowaxom.....ak vyhra Israha,Crowax sa moze ist past ale ak dokaze vyhrat tak zase Israhovo momentum utrpi....sice sa to da zvalit na tie psychicke problemy a moznosti je dost,ale aj tak....

Segment s Krupym bol taktiez dobry,ma dobry charakter....tweener ale ak by som to mal popisat tak skor heel nez face....to bolo krasne vidiet v tomto segmente,ked sa k Oneovi spraval este kludnejsie nez k svojim "udajnym" partnerom v stable.....

S cim som spokojny je build-up toho TT Turmoilu,fakt slusne....a ocakavam stratu titulu uradujucich TT Championov...

A mensiu vytku mam k neucasti Mordacious Matta,uz po 2x po sebe sa neobjavil.....aspon Krupyho mohol sprevadzat do ringu,kedze je jeho bodyguard....

Inak ale dobra show,myslim ze lepsia nez ta minula....som spokojny.

A to už je co říct Laughing Laughing Laughing

Ked sa mi nieco nepaci skritizujem to,ked ano tak pochvalim......ostatni taktiez kritizuju ked sa im nieco nezda....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 82 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 82

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru