CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Exclusive Footage Show 27

Goto down

Exclusive Footage Show 27 Empty Exclusive Footage Show 27

Příspěvek  p.herca Wed Jan 16, 2008 11:47 pm

"Ty voe brácha, pojď se kouknout na tohle..."řekl, tak na šestnáct let vyhlížející kluk svému na pohled o pár let staršímu bratrovi.
"Co zas?" odpoví mu starší bratr.
"Na ofiko stránkách CZSK je nějaký exkluzivní video. Co se dělo po šou se to jmenuje."
"No tak to pusť ne?!?"

YOUR VIDEO SELECTION WILL BEGIN AFTER A BRIEF MESSAGE FROM OUR SPONSOR

"Jééžiš...!!!"

------------------------------------------

Na monitoru vidíme Kimberly Gardner: "Dámy a pánové, u tohoto videa vás vítá Kimberly Gardner. Události se staly krátce po show, tak se na to společně pojďme podívat."

Hala je už z poloviny prázdná, lidé jsou na odchodu. Je po pondělní show, už není na co čekat. Když tu se najednou na entrance rampě nevynoří nikdo jiný než Ari Riggins! Už oblečený v civilu, s né zrovna veselým výrazem na tváři, si to rázně kráčí do ringu s mikrofonem v ruce. Lidé si ho všimnou a uvítávají ho velice slušným popem. Ari dál kráčí do ringu jenom se ta kouká do publika, které v očekávání ještě nějaké akce se shluklo co nejblíž k ringu. Pop pokračuje, sem tam se objevují zpátky cedule v rukách fanoušků. Ari má stále svůj naštvaný výraz v obličeje a jenom tak za chůze přejíždí publikum pohledem. Když v tom si všimne v první řadě stojícího punkáče, který ho zrovna nepřijímá vřele. Dva vztyčené prostředníčky mluví za vše. Ari se zastaví a se skoro nadšeným výrazem jde k němu blíž. Punkáč mu stčí dva prostředníčky přímo před obličej a začne něco pořvávat. Riggins dlouho neváhá uklidňuje punkáče. Rychlým pravým hákem ho trefuje a vytahuje ho přes hrazení. Hodí ho přes rameno a přinese ho do ringu, tam s ním plácne o zem a pozvedne mikrofon do výše svojich úst. "Hájínku, tebe už jsem nezastihnul, ale tady ten tvůj punkáčskej kamarádíček se mi připletl nešťastně do cesty a zaplatí za tebe a zbytek tvejch kámošů!" odhazuje mikrofon s téměř škodolibým úsměvem na tváři a vyzvedá punkáče ze země na svá ramena, ale hned ho posílá zase zpátky na zem svým finisherem The Prophecy! Tělo punkáče jenom tak bezvládně plácne o zem a Riggins opouští ring. Diváci nevědí co si mají myslet, ale i přesto Riggins dostává slušné ovace při svém odchodu. A Ari? Ten vypadá jako kdyby si aspoň trochu ulevil ze svého vzteku.

------------------------------------------

"No ty voe, brácha! Viděl si to? Hustý, to byl normálně fanoušek a on ho takhle zničí!" vykřikne s němým úžasem mladší klučina.
"To voe, připomeň mi, že si na žádnou show CZSK už nesmím vzít tričko Ramones!" odpovídá jeho starší bratr.

------------------------------------------

A teď už zase vidíme Kimberly: "Takže to jsou záběry z pondělka a teď tu mám hlavního aktéra Ariho Rigginse s vysvětlením."

"Takže zdravim všechny! A pozorně se koukejte na tyhle záběry, jsou z bezpečnostní kamery z parkoviště tady v aréně." řekne Ari a ukazuje na monitor a přitom to vše komentuje: "Tak tady vidíte moje zlatíčko. Je to Cadillac Sixteen a můžu vás ujistit, že jsem na něj šetřil pěkně dlouho. Mám ho krátce, takže ho dost opečovávám. A teď koukejte...tady přichází nějakej punkáčskej týpek s tričkem Hájínka. Podívejte jak si myslí, že je nenápadnej, asi koukal na moc bondovskejch filmů. A teď přichází zbytek squat-party! Vy kurvy, to se vám to mlatí do něčeho co není vaše když u toho nejsem! Promiň Kim, ale nemůžu se na to ani dívat! Jenom si všimněte všichni toho "drsňáka" co si bere do parády teď předek mýho autíčka. Není ti Kim trochu povědomej?" ukáže prstem na chlápka, kterej mlátí baseballovou pálkou do Ariho auta.

"No když se na něj zadívám, tak to je ten fanoušek, kterýho si po show napadnul." zahleděná do monitoru odpoví Kimberly.

"Přesně tak. A představ si tu náhodu. Když jsem zjistil co se mi stalo s autem a potom jsem hned u Larryho hlídače viděl ty záběry, tak jsem se vydal do ringu, že pošlu Hájínkovi nějakej pěknej vzkaz. A na koho nenarazím? Chápeš, prostě náhoda! Tak si ale nakonec myslím, že tenhle vzkaz působí líp, než cokoliv bych řekl! Hájínku, ty a celá ta tvoje parta jste teď na mým seznamu! Uvidíme se!" usmějě se Ari do kamery a odchází. Přitom ještě stihne mrknout na Kimberly.

------------------------------------------

"Tak brácha tohle je prostě krutost všech krutostí! Viděl si to? Fakt to Riggins udělal libově!" nadšeně prohlásí mladší kluk.

"To jo no. Nechtěl bych bejt teď v kůži Hájínka a ani těch jeho punkáčskejch kámošů!"
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru