CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK Exclusive Video After Show 76...

Goto down

CZSK Exclusive Video After Show 76... Empty CZSK Exclusive Video After Show 76...

Příspěvek  Krupy Fri Oct 31, 2008 2:40 am

"Krupy...Krupy....KRUPY stoj!"....kričala zúfalá Tamara po chodbách zákulisia,ked sa Krupy vytrhol lekárom,vykopol dvere,a s psychopatickým výrazom na tvári sa rozbehol preč.

"Už dosť,si zranený..nemôžeš ísť dalej"!..s plačom sa snažila presvedčiť svojho priateľa aby sa nechal prezrieť odborníkmi.No márne.

Ten už prestal krvácať,do ústa mal stále polepené od schnúcej krvi.Navyše ho dusil obrovský kašeľ,a podlamovali sa mu nohy.Pokračoval však v rýchlej chôdzi smerom von z arény,a ked ho Tamara odzadu chytila za ruku,celou silou ju odsotil preč.Spadla na zem,a zúfalo sledovala "The Highlandera" ako vychádza von z budovy.

Krupy nasadol do auta,ale len s veľkými ťažkosťami.Naštartoval,a vyrazil plnou rýchlosťou preč.Kam,to sám netušil.Počas jazdy sa mu v hlave objavovali rôzne okamihy jeho kariéry,prerušované zábleskami súčastnosti.Videl,ako získal CZSK WH Championship po prvý a druhý krát,to ako porazil Israhu,ale aj prehru nad BBC či dnešný nevydarený záver zápasu s Hajinkom.A potom to prišlo......Krupy sa naťahoval po CZSK WH Championshipe,ale ten sa stále vzdaľoval až sa vzdialil úplne.Táto vidina spôsobila menší náraz,a Krupy sa spämatal až ked skončil s autom v priekope.

Akoby posadnutý vystúpil von,a napriek svojim zraneniam začal v afekte rozbíjať auto Kendo Stickom.A ked už malo dosť,zobral ho do rúk a v duchu si povedal:

"Ty symbolizuješ všetku tú bolesť a neúspech ktorý teraz prežívam,napriek tomu že som naj!" ...roztriaslo od zúrivosti Krupyho,a zlomil svoj Kendo Stick napoly.

"Zmizni z môjho života,ty symbol neúspechu"! ...skríkol Krupy,ale zranené hrdlo mu dalo jasne najavo,že to nie je dobrý nápad.Následne sa pomaly dotackal k blízko tečúcej rieke,a o chvíľu už dve časti Kendo Sticku plávali preč.

Stalo sa však niečo zvláštne,niečo čo by možno ani samotný Krupy neočakával.Po neuveriteľne intenzívnom pocite agresivity sa ho zmocil smiech....smiech taký mrazivý,že donútil k odchodu aj neveľkú skupinu pouličných mačiek,stojacich okolo.

"Všetci na mňa žiarlia,všetci! Nikto nedokáže prehrýzť fakt,že som najnablýskanejší diamant vo wrestlingovej historií.Ale mňa nezastavia,to nie....."...začal nahlas hovoriť Krupy,ale následne ho opäť prepadol amok z jeho súčastnej situácie.Amok,ktorý rezultoval do neznámych zvukov,šíriacich sa tichou krajinou ako to najrýchlejšie svetlo....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru