CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 15

5 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 15 Empty CZSK E-fed - Show 15

Příspěvek  Mattitude Thu Nov 22, 2007 10:01 pm

Část 1.


Jedovatá Kobra vs. B-Reyo


Nyní je na řadě opener dnešního večera.
Do ringu jede jak je zvykem borec, co nevynechá entrance bez svého harleye. "Do ringu přijíždí, Jedovatá Kobraaa!" Ohlásil Kobru ring announcer CZSK- Marty Gibson. Kobra zaparkuje svou motorku a jde do ringu, kde čeká na svého soupeře.
Tím je B-Reyo, který má v plánu Kobru porazit as vylepšit si tak šnůru neporazitelnosti o další výhru. B-Reyo se objeví v aréně, zastaví se několik petrů před titantronem a za ním začnou prskat různé ohňostroje, které ke konci vytvoří písmeno B. B-Reyo pokračuje do ringu. Kde se bez jakéhokoliv rozmýšlení pouští do Jedovaté Kobry.
Oba borci se mlátí velice rychle pěstmi navzájem. Po chvíli se Jedovatá Kobra pokusí o Clothesline, ale B-Reyo uhybá. Chce pokračovat ranou pěstí, ale tu mu Kobra vykryje a následuje Headbutt. B-Reyo padá k zemi, ale ihned se zvedá. Kobra chce provést Big Foot, B-Reyo však uhybá a pokusí se o totéž, Kobra mu ale chytne nohu, odstrčí a provede TearDrop Suplex. Následuje cover: 1..2.. B-Reyo kickoutuje. Kobra sevře ležícího B-Reya do Chinlocku. Poměrně za krátkou dobu se oba borci zvednou, B-Reyo začne mlátit Kobru pěstmi do břicha a ten pouští. B-Reyo chce provést Lifting side slam (Rock Bottom). Jenže Kobra mu tento pokus zarazí ránou loktem do obličeje. Následuje T-Bone Suplex. Kobra čeká, až se B-Reyo zvedne. B-Reyo se zvedá, Kobra se rozebíhá a provádí Crazy Cyclone. Následuje gesto, kterým Kobra rozbouří poněkud málo aktivní diváky. Zkusí pin: 1..2 ale B-Reyo stejně jako v minulém pinu vykopává. Kobra začíná být neklidný. Zvedá B-Reyoa a provádí Bearhug. Po zhruba deseti sekundách, kdy B-Reyo stále nejeví žádné známky toho, že by byl připraven se vzdát, provede Kobra Bearhug plex. Kobra chytne B-Reyoa za nohy, ale ten Kobru odkopne. Ihned se zvedá, rozebíhá se na Kobru a provádí Runing Elbow. Kobra se ihned zvedá, B-Reyo s rozeběhem provádí Clothesline. Opět se v pár sekundách Kobra zvedne a to už provede B-Reyo Samoan Drop, čímž Kobru položí k zemi na víc, než jen pár sekund. Oba borci chvíli leží na zemi. První se zvedá B-Reyo, který zvedne Kobru a jde rovnou na věc. Chytne Kobru do suplexu, což naznačuje jediné: bude následovat B-Reoův finisher 2bones a head. B-Reyo zvedne Kobru do výšky, ale ten se ubrání, dostane za B-Reyovo záda a provádí Australian Style German Suplex. Opět následuje ležení v ringu, z kterého se první probírá Jedovatá Kobra. Ten provede silácké gesto, čímž naznačí to, že se chystá provést finisher. Popadne B-Reyovu nohu a provádí Stryker lock! Po chvíli ale udělá B-Reyo kotoul a Kobra přepadá na lana. B-Reyo provede School Boy pin: 1..2.. ale Kobra kickoutuje. Oba borci se zvedají ve stejný okamžik. Kobra chce provést Cyclone Kick, jenže B-Reyo uhybá a provádí BYO.. Kobra ale včas uhnul a B-Reyo tak omylem sejme k zemi rozhodčího.
Oba borci nemají na ležícího rozhodčího příliž času a tak se oba pouští do lock upu. Kobra chce provést Suplex, jenže B-Reyo se nedá a naopak s Kobrou provede death Level, což je poslední fáze jeho finisheru 2bones a head. Následuje cover, ale rozhodčí neustále leží na zemi a tak není v ringu nikdo, kdo by zápas odpočítal. V tom se objeví pod titantronem Cerberus. B-Reyovi ihned zhořkne v ustech. Cerberus se rychlým krokem odebere k ringu, kde se postaví přímo naproti B-Reyovi, oba si sebe přohlížejí. Jenže najednou bez jakéhokoliv důvodu leze Cerberus na turnbuckle a provádí na ležícího Kobru 450 splash. Ihned se odebere z ringu a ukazuje B-Reyovi, ať odpinuje Kobru. Ten chvíli kouká nedůvěřivým výrazem na Cerberuse, ale poté ulehá. Rozhodčí na pul oka vidí, jak leží B-Reyo na Kobře a tak počítá: 1..2..3. B-Reyo vyhrává. Jedovatá Kobra pro tuto chvíli není ten, kdo by upoutal jeho pozornost. B-Reyo stále nedůvěřivě kouká na Cerberuse. Nedokáže uvěřit tomu, že ten, kdo ještě nedávno vypadal na to, že je s ním nesmiřitelný rival, mu nyní pomůže k výhře. Poté odchází z ringu a obloukem kolem Cerberuse projde.
Po chvíli se uchýlí k odchodu i Cerberus, v pul cestě ho ale zastaví Jedovatá Kobra, který se mezitím v ringu probral a obstaral si mirkfon.

"Zastav.. "

Cerberus se otočí.

Kobra se vydýchá a porkačuje:

"My dva jsme spolu neskončili. Nebo si snad myslíš, že mě tady jen tak napadneš a odejdeš? Chci si tě podat. V zápase! V neděli je PPV, nemýlim se? Hmm, to zní báječně. Ty a já v zápase na PPV."

Cerberus kýve hlavou dává na jevo svůj nezájem.

"No, děláš ksichty, jako že se ti to líbí. Tak to jsem rád. Jen ty a já, v one on one zápase. Za 3 dny se dočkáš pomsty.."

Jedovatá Kobra zahodí mikrofon, odejde z ringu, kde má u ringu zaparkovaný harley. Nastartuje a odjíždí. Když projede kolem vykuleného Cerberuse, při jízdě mu ukáže fakáče. V aréně zůstane už jen Cerberus, který nakonec po svých odchází z arény.

Winner: B-Reyo


Popkiller/EightMaster segment



EightMaster sedí v křesle ve svém locker roomu a znuděně si pohrává s baseballovou pálkou. V hlavě se mu honí všelicos a vlastně vůbec nic. Z letargie ho vyruší zaklepání na dveře. Eight se nejprve lekne a upustí pálku, pak se líně zvedne z křesla a jde otevřít.
„Nazdar EightMastere.“ Za dveřmi není nikdo jiný, než Popkiller.
„No nazdar…co po mě chceš?“
„No, na dnešní show je vypsán No.1 Conteders Match na CZSK TT title match, který bude na Immortality“
„A co já s tím?“
„Tak mě napadlo, že bychom se mohli zúčastnit, co říkáš?“
EightMaster vykulí oči ve výrazu naprostého překvapení: „Tohle myslíš vážně?“
„Proč bych neměl?“
„Fláknul ses do hlavy nebo co s tebou je? Řekni mi jediný důvod, proč bych měl chtít získat tag team tituly s někým, koho neuznávám a nemám rád?“
„Ale…ale…co pak znamenalo to všechno, cos udělal předtím?“
„To jsem ti dlužil. Udělal jsem to, co by udělal každý pořádný chlap – splatil jsem ti dluh. Ale to neznamená, že jsem na tebe změnil názor. Pořád jsi můj rival a pořád tě chci na Immortality naposledy a definitivně porazit.“
Popkillera tato slova velice zarazila, jen stojí na místě a nemůže ze sebe nic vypravit.
„Tak…dobře…“, vykoktá nakonec a se svěšenou hlavou odejde. EightMaster za ním zavře. Klapnutí dveří v něm však probudí pochybnosti. Chvíli se škrábe na bradě a přemýšlí, nakonec prudce otevře a zařve na odcházejícího Popkillera: „Počkej!“
Pop se otočí, EightMaster k němu zrychleným krokem dojde: „Tak jsem si říkal…CZSK Tag Team tituly, to je pro mě výzva. A o to větší, když o ně budu usilovat s někým, kdo je mým sokem. A o mně se říká, že žádnou výzvu neodmítnu. Kdo se ještě bude účastnit?“
„Rocky’N’Rusty a Dark Killer se Shadowem.“
„Tak jo, odteď je ten zápas three-way matchem. Jdu do toho. Ale upozorním tě na jednu věc – pokud neuspějeme, stále platí náš 1 on 1 zápas na Immortality. Bereš?“, a EightMaster natáhne k Popkillerovi ruku. Ten mu jí bez váhání potřese: „Beru.“

Hammer rozhovor


Krásna reportérka Kimberly Gardner sa pripravuje na svoje dalšie veľké interview,ktoré bude tentokrát viesť s ......Nate Hammerom!

K.G: Nate,vitajte......

Hammer:Dakujem Kimberly,som potešený že tu môžem byť.

KG: V minulej show vyplávalo na povrch,že váš úhlavný nepriateľ Hajinek si vymyslel zranenie nohy....

Hammer:No áno,tvrdil som to od začiatku.Hajinek je jedno zbabelé punkerske hovno,ktoré sa bojí postaviť realite.

K.G :Realite?

Hammer:Realite! Ktorá je taká,že ked Hajinka uvidím,zabijem ho!!Ten bastard napadol človeka,ktorý pre mňa znamenal skutočne veľa.....môjho priateľa Jimmyho!! Surovo ho zmlátil,a nemal šancu sa brániť.Prisahal som,že sa pomstím!

KG: Máte tušenie,kto je ten záhadný odosielateľ videokazety,ktorá prezradila Hajinka?

Hammer: (zoširoka sa usmeje) Viem! Kto to ale je,tak to neprezradím.Nie je to dôležité.Dôležité je to,že sa blíži deň mojej pomsty.....Immortality PPV!

K.G: A čo sa odohrá na vami spomínanom PPV Immortality?

Hammer: Rufusa Maxwella veľmi napálilo správanie Hajinka,a rozhodol sa ho potrestať.Na Immortality si to ten punkáčsky hajzel rozdá so mnou,v Trailer Park Gangsta brawle!!!! Rufus bol taký dobrosrdečný,a dovolil mi vybrať typ zápasu.Tak som si vybral....

K.G: Máte nejaký odkaz pre Hajinka?

Hammer: (postaví sa zo stoličky,a mieri si to ku kamere): Hajinek,tvoj súdny deň sa blíži! Na Immortality ti vykopem hrob a úplne ťa vymažem z kroniky ľudstva.Zaťal si do živého Hajinek,a oľutuješ to! Už túto nedeľu na Immortality ......

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 15 Empty Re: CZSK E-fed - Show 15

Příspěvek  Mattitude Thu Nov 22, 2007 10:02 pm

Část 2.


Rufus Maxwell/DM Bukva segment



DM Bukva rozrazí dveře kanceláře Rufuse Maxwella, general managera CZSK. „Rufusi! Potřebuji s tebou hned mluvit!“ Rufus vzhlédne od haldy papírů, kterou má na stole, a poněkud rozrušeně spustí: „O co jde, Bukvo? Doufám že o nic, co by se týkalo Immortality. Už tady otravoval WidowMaker a požadoval zápas s Hannibalem Magnumem. Vyhověl jsem mu. Už tady otravoval Kami Kadze a požadoval zápas s Roukysem. I jemu jsem vyhověl. Pak přišel ještě Riggins a mlel něco nesrozumitelného ohledně Erga a Angelsona…na Immortality ale už svůj zápas měl, takže jsem z toho vydedukoval, že chce match s Ergem ještě dnes. V tom jsem mu už ovšem nevyhověl, takže neočekávej, že tobě vyhovím. Jednou jsem tady GM já a já rozhoduju o tom, kdo a s kým bude zápasit. Děláte mi tu z toho holubník a to tady ještě nebyl ten otravný soudce kverulovat, že do stretcher matche s Israhou na Immortality nenastoupí. Co chceš?“
Bukvu Maxwellův výstup trochu zarazí, ale zachová klid: „Rufusi, ty souhlasíš s pravidly, které si vymyslel Krupy pro náš zápas o CZSK Title?“
„Proč bych neměl?“
„Rufusi, vzpamatuj se! Taková brutalita! Vždyť tohle vám ani v televizi nebudou vysílat!“
„Bukvo, uklidni se a neřvi tady na mě. Krupy měl právo zvolit si pravidla sám a to také udělal. Ty chceš jeho titul, tak se podřiď jeho podmínkám.“
„Podřídit se? Rufusi, ten blázen mě chce spálit na uhel a to naprosto bez skrupulí! Nejradši bych ho…“
„Bukvo, tvoje výlevy jsou k ničemu. Indigo Deathmatch na Immortality bude, tečka.“
„Tak mi dej aspoň šanci připravit se. Já vs Krupy, v dnešní show“
Maxwell chvíli dumá a pak konstatuje: „Tak dobře, dostaneš šanci připravit se, když ji chceš. A vzhledem k tomu, že totéž chtěl i Riggins, vyhovím mu nakonec taky. Oba budete dnes zápasit. Ovšem za to vaše nepříliš zdvořilé vystupování vám prohodím soupeře. Ari Riggins změří síly s Krupym a ty Bukvo, s Vicem Ergem.“
Bukva zůstane zírat s otevřenými ústy. „Ještě něco, Bukvo?“
„Ne, ne…stačí, Rufusi“ Bukva z Maxwellovy kanceláře, notně opařený, odejde



Popkiller/EightMaster vs Rocky’n‘ Rusty vs Dark Killer/Shadow



„Na řadu přichází three-way tag team match, jehož vítězi dostanou na nadcházejícím PPV Immortality shot na CZSK Tag Team tituly. Nejprve přivítejme nově zformovaný tag team Dark Killer a Shadooooow!“ Neobvyklá aliance dvou tajemných wrestlerů přichází ztemnělou arénou na své místo do ringu, kde se v příštích okamžicích poperou o svůj historicky první větší úspěch v CZSK. To jejich soupeři, Rocky’n’Rusty, si s úspěchem nejsou cizí a ani s přízní diváků. V aréně je vítá hlasitý pop a skandování. Třetí tým, který se bude tohoto zápasu účastnit, vystihuje nejlépe slovíčko nesourodost. Popkiller s EightMasterem byli až donedávna nesmiřitelní sokové, dnes však po vzájemné dohodě stojí na stejné straně barikády. Jelikož jde o three-way a nikoliv o triple threat match, v ringu nyní budou moci být legálně pouze dva wrestleři. Zápas startuje v ringu s dvojicí Popkiller, Rusty. Nejprve přichází na řadu zkouška síly, kterou zvítězí Popkiller a dotlačí Rustyho do rohu. Tam mu rozhodčí přikáže Rustyho pusiti, Pop to tedy udělá. Vzápětí dostává Rusty štiplavý backhand chop. Diváci zahučí, Popkiller provádí druhý a třetí chop, načež Rustyho irish whipuje. Rusty naráží hrudí na turnbuckly protějšího rohu, pár sekund na to mu Popkiller dává corner splash na záda. Rusty spadne na zem a Popkiller zasazuje knee drop. Cover…do ringu vstupuje Dark Killer a přerušuje. Rozhodčí hned Killera posílá zpět na apron, za jeho zády se EightMaster sám taguje a společně s Popkillerem provádí Rustymu double suplex. Popkiller pak odchází na apron a EightMaster pokračuje v ofenzivě. Rusty dostává bionic elbow a poté je irish whipován, Při jeho odrazu od lan se nepozorovaně taguje Shadow. EightMaster promáchne clotheslinu na Rustyho a dřív, než si všimne dalšího nebezpečí, je poslán na zem flying clotheslinou od Shadowa. Ten si ovšem úspěchu dlouho neužije, Rusty ho kosí springboard enzuigiri. Shadow padá na zem, Rusty chce pinovat, ale rozhodčí ho místo toho posílá pryč z ringu s tím, že není legálním mužem. Rusty nakonec poslechne a přesune se na apron. V ringu se EightMaster pomalu sbírá na nohy a hned se soustředí na Shadowa. Provede mu headlock punch, čímž ho omráčí, a naváže DDTčkem. Cover…Shadow přerušuje. Další irish whip od EightMastera, Shadow se odráží…kopanec do EightMastera, skloněného na back body drop. Eight se zapotácí, Shadow se rozbíhá o lana…spinebuster. Shadow na zemi, EightMaster taguje Popkillera. Ten hned provádí elbow drop, zvedá Shadowa a chytá ho na brainbuster. Shadow reversne do vertical suplexu a po jeho zasazení se plazí k Dark Killerovi, aby tagnul. Místo toho se ovšem sám nataguje Rocky. Dark Killer zuří, ale není mu to nic platné, Rocky je nyní tím, kdo může zápasit. Popkiller se zvedá, Rocky mu hned provádí standing dropkick, kterým ho opět sráží. Následovat má standing moonsault…Popkiller uhýbá, ale Rocky dopadá na nohy a hned se rozbíhá…arm drag v podání Popkillera. Rocky se zvedá, Popkiller ho uklidí na zem clotheslinou. Elbow drop, cover…Rocky vykopává. Popkiller Rockyho zvedá na kryptonite krunch, ale Rocky counteruje do roll-upu…v poslední chvíli přerušuje EightMaster. Rozhodčí ho sice vyhazuje pryč z ringu, ale baseballová star ničeho nedbá a společně s Popkillerem double teamují Rockyho. Double irish whip…Rocky po odrazu nevbíhá do double back body dropu. Místo toho počká, až Pop s Eightem zvednou hlavy, a složí je oba double dropkickem. Tag Rustymu, který hned trefuje springboard moonsault na oba ležící borce. Dvojitý cover…přerušen jak Popem, tak Eightem. V ringu je teď velký chaos, do nějž navíc vstupují i Dark Killer se Shadowem. Napadají R’n’R zezadu a vyhazují je oba z ringu. Rusty vypadne po hlavě ven, ale Rocky se zachytí lan. Shadow se na něj vrhá, ale dostává hangmana. Rocky se slingshotuje do ringu a provádí Shadowovi cutter. Vzápětí však dostane naloženo chokebombem od Dark Killera. Shadow na zemi, Rocky na zemi…Dark Killer chvilku stojí sám, pak ale dostane zezadu fury punchem od EightMastera. Darka tento tvrdý zásah srazí na zem, EightMaster ho hned pinuje…v poslední chvíli ho Rusty vytahuje z ringu. EightMasterovi se to nelíbí a začne se s Rustym mimo ring prát. Mezitím Popkiller sebral trochu energie a vyškrábal se na prostřední lano. Splash na Dark Killera…ten se odvalí stranou a Pop trefuje ring. Dark Killer vidí příležitost ke coveru, ale cestu mu zastoupí Rocky. Dark Killer ho zkouší sundat pěstí, Rocky blokuje a zasazuje mu vlastní úder. Killer znovu útočí, další zablokovaná rána. Killer chce irish whipovat, Rocky reversuje….spinning side slam, Killer na zemi. Cover…Shadow zachraňuje zápas. Rocky se rozzlobeně zvedá v úmyslu Shadowa ztrestat…rozbíhá se…Shadow provádí blue thunder bomb. Hned se zvedá…kope útočícího Popkillera do břicha a trefuje spinning double underhook facebuster. Zdá se, že Shadow, nováček v CZSK, nakonec strhne vítězství na stranou svou a Dark Killerovu. Při signalizaci svého finisheru ovšem přestane sledovat dění mimo ring…tam se EightMaster konečně zbavuje Rustyho, bleskově vstupuje do ringu a zasazuje nenadálý, avšak ničivý stunner. Cover..1..2..3. Title shot na Immortality získávají dva borci, do kterých by to pravděpodobně nikdo neřekl….Popkiller a EightMaster.

Winners: Popkiller/EightMaster

Israha/JUDr. Mattitude segment



Na jedné chodbě můžeme zpozorovat Israhu, jak si opřený o zeď upravuje své rukavice. Vše působí normálním dojmem, až do momentu, kdy se objeví Israhův rival, JUDr. Mattitude.

"Nazdar lemoune, děláš, jako by ses chystal na zápas."

Pousměje se JUDr. Mattitude. Israha odpoví:

"Kliď se z cesty, nebo si udelám zápas hned teď, hned stebou."

JUDr. Mattitude: "Hele, hele... v klidu. Já bych taky neměl problem tě zabásnout. Mam po soudech dobré kontakty, nebo ne?"

JUDr. Mattitude chvíli mlčí, ale když nevidí žádnou reakci ze strany Israhy, pokračuje v řeči:

"Na něco si zapomněl. Máš něco, co ti nepatří. CZSK Intercity belt. Udělám všechno proto, abych měl ten titul zpět. K čemu je vubec ten belt tobě? Vážíš si ho asi tak jako já tvý zadnice. Místo toho, abysis vážil beltu, se táhneš stou posranou Tainted Legion. Vzchop se. Vždyt se můžeme rozumně domluvit."

JUDr. Mattitude se porozhlédne po chodbě a vytáhne z kapsy balík peněz.

"Tady máš rovných 50 tisíc. To si vem a nech se porazit v našem vzájemném zápase na PPV. To je férová nabídka, ne? Jsme přece lidi, tak ty prachy ber a.."

V tom okažiku už zřejmě Israha nemohl řeči Soudce ustát a zautočí. Začne ho škrtit. Opře JUDra o zeď a s velice naštvaným výrazem na nej kouká.

Jenže najednou zautočí na Israhu nějací doposavaď neznámí týpci. Oba praští Israhu do zad židlemi. Ten ihned pouští JUDra a padá na kolena. Oba týpci ho ještě domlátí. Poté se jeden sehne k ležícímu Israhovi, popadne jeho pravou ruku a natáhne jí. Druhý se s židlí v ruce rozpřáhne a praští ho do ní. Následně židli odhodí a do ruky mu začne kopat. Přeruší ho až JUDr.

"Dost... to bude v klidu stačit."

JUDr. Mattitude si sedne do dřepu, nakloní se tak 30 cm daleko od Israhovo obličeje a hovoří:

"Noo, je vidět, že někdo ty peníze bude potřebovat víc než ty. Škoda, mohli jsme se nějak domluvit.. hehe."

Vstane, rozdělí balíček peněz na dvě půlky a oba neznámé týpky vyplatí. Ti poté opouští centrum dení. JUDr. Mattitude se ještě zadívá na ležícího Israhu. Popadne jednu židli, lehce jí rozliží a založí do ní Israhovo ruku. Poté pupadne druhou židli a praští do ní. Israha ještě zařve bolestí. JUDr. Mattitude se rozhlédne po chodbě a rychlým krokem odejde pryč.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 15 Empty Re: CZSK E-fed - Show 15

Příspěvek  Mattitude Thu Nov 22, 2007 10:02 pm

Část 3.


Vic Ergo vs. DM Bukva



Nyní je na řadě zápas s promíchanými rivaly. Vic Ergo, známý svým feudem s Rigginsem, bude nyní soupeř DM Bukvy, známého jako rivala CZSK Championa, Krupyho. Jako první přichází na řadu Vic Ergo. Zazní Ergovo theme, v aréně pohasínají veškerá světla, arénu osvicuje pouze svit z titantronu, poté následuje menší výbuch, po kterém se světla opět rozsvítí a to už je před zraky diváků Vic Ergo, který sedí na entrance kulisách. Chvíli si prohlíží diváky a poté z probližně 2 a půl metrů vysokých kulis seskuje dolů. Klidným tempem míří do ringu. Zrhruba v polovině entrance rampy se zastaví, hluboce se ukloní a na všechny diváky ukáže prostředníček. Následuje velký heat ze strany diváků. Vica Erga to však z míry nedostalo a vleze do ringu, kde si sedne na jeden z okrajů ringu napříč entrance rampě, tak, aby mohl sledovat příchod svého soupeře.
Tím dnešním dnem není nikdo jiný, než DM Bukva. Narozdíl od Erga vítají diváci bývalého CZSK Championa velice kladně. DM Bukva přichází před obecenstvo se sklopenou hlavou. Jde přímo do ringu. Hned, co dojde do ringu, zvoní ring belt. DM Bukva pobízí Vice Erga, aby se zvedl. Ten se na něj otráveně podívá a poté se zvedne. Oba borci stojí přímo naprosti sobě. Vše je mezi čtyřma očima. V tom Ergo plivne svému soupeři do očí, srazí ho lariatem a pravou nohou mu přišlápne hlavu k zemi. Rozhodčí je nucen tuto akci zastavit. Odsune Erga a zápas pokračuje v pořádku dál. Ergo nechá Bukvu zvednout. Ten se oklepe a oba borci jsou poté do lock upu, z kterého Ergo přetlačí Bukvu do jednoho z rohů ringu. Tam jej tlačí na turnbuckle, ale rozhodčí zasahuje. Ergo pouští a uklidnuje rozhodčího, že je vše v pořádku. Hned na to ale nečekaně vrazí Bukvovi facku. Pousměje se, ale zřejmě nepočítal stím, jak velký dostane Bukva vztek. Bukva se ihned pouští do Erga pěstmi, až se dostanou k lanům, od kterých pošle Bukva Erga do protějších, ten se odrazí od lan přímo směrem k Bukvovi a ten provádí Drop Toe Hold. Bukva se ihned rozebíhá do lan a od nich zpět a provede na ležícího Erga Senton Leg Drop. Otočí Erga na záda a pokračuje pěstmi do obličeje. Opět je rozhodčí nucen zasáhnout, Bukvu od Erga odtrhne. Bukva by se nejraději na ležícího Erga vrhl znova, ale rozhodčí ho do doby, kdy Ergo nevstane drží. Ergo již stojí a rozhodčí nechává oboum borcům opět prostor. Ergo nastaví ruku, Bukva se jí chytne, Ergo nastaví druhou, ale poté nečekaně zautočí kopancem do břicha a následnou fackou do obličeje. Bukva se opět naštve, chytne Ergovi ruku , dostane se s ní za záda z čehož vzejde Hammer lock. Ergo ale po chvíli udeří Bukvu několikrát loktem do obličeje a ten pouští. Ergo provede Cross Armbreaker, Bukva se ale ubrání tím, že se chytne lan. Poté, co se oba postaví, pošle Ergo Bukvu do lan, ale ten se ubrání a pošle do lan nakonec jeho samotného. Ergo se odrazí od lan a beží přímo na Bukvu. Ten se nakloní, připraven na Back Body Drop. Ergo se ale těsně před ním zastaví a kopne Bukvu do obličeje. Ten se zamotá, Ergo se rozebehně do lan, od kterých se odrazí smerem k Bukvovi a provede Rolling Chothesline. Bukva leží na zemi. Ergo rychle vylézá na turnbuckle a skáče Diving Elbow Drop, ale Bukva uhybá. Oba borci leží, první se zvedá DM Bukva, který zvedne také Erga a provádí double underhook suplex. Poté chce zvednout Erga, ale ten mu provede Eye Poke. Hned, co Ergo vstane se Bukva pokusí o European Uppercut, ale ten uhne, dostane se za jeho záda a provádí German suplex pin: 1..2.. Bukva kick outuje. Bukva vstane dřív, také se dostane za Ergovo záda a provádí Backslide pin: 1.. ale Ergo také kick outuje. Oba se naráz zvednou a provedou bojové gesto. Poté oba obcházejí ring, až se konečně chytí, Ergo se přetočí za Bukvovo záda, vyzvedne si ho na ramena a chce provést Electric Chair Suplex, ale Bukva to rolluje do pinu: 1..2.. Ergo kick outuje. Oba se zvedají ve stejný okamžik. Začnou se mlátit pěstmi. Bukva vykryje jednu z Ergovo ran, uchopí Erga do pozice svého finisheru Spinning butterfly DDT, ale Ergo mu dá 3 rány pěstí do břicha a provádí svůj finisher Hail Crimson Soldier(Gory Bomb). Následuje cover: 1..2..3 a Ergo vítězí.
Ihned po konci zápasu se Ergo odebírá z ringu a odchází pryč.

Winner: Vic Ergo


Krupy/Ivy segment




Krupy sedí v šatni s Ivy,ktorá je zjavne šťastná z ich momentálnej situácie.

Ivy: Lúbim ťa! (Láskyplne sa na neho pozrie,a oprie sa na neho,ale Krupy nereaguje,len prázdne pozerá na svoj CZSK Championship) Počuješ???? (Ivy štuchá do Krupyho)

Krupy: Prepáč,nevnímal som ťa.O čom si to hovorila?

Ivy: To je skvelé,ja si tu vylievam srdce a ty ma nepočúvaš(smutne)

Krupy: Ešte raz sorry....ale blíži sa Immortality!

Ivy: (neuveriteľne smutne) ....radšej pod so mnou domov.....

Krupy:Na niečom sme sa predsa dohodli,neni ti tu dobre?

Ivy:Ale je,ale bojím sa.....o teba.Nechcem aby sa ti niečo stalo.....(pritúli sa k nemu)

Krupy: Nerob si starosti,ved som predsa vodca Tainted Legion!!! Navyše mám na svojej strane Sat....(Krupy sa zarazí,ale vetu nedopovie).....

Ivy: Koho?

Krupy:Ale nikoho,je to minulosť. Teším sa ako toho zmrda DM Bukvu zničím hahahaha!!!

Ivy: No tak,(krásne sa usmeje a pohladí Krupyho).Nepristane ti ked sa hneváš.A čo ti ten Bukva vlastne urobil? Pripadá mi ako celkom milý chlapík.....

Krupy: Bukva???? Ten bastard sa snažil prekaziť návrat .......

Ivy: Návrat?

Krupy: Ach prepáč,trepem úplné hovadiny......S Bukvom sme si proste nesadli,určite to poznáš z bežného života.Bukva chce môj titul,a ja si ho nedám len tak vziať.

Ivy: Nechápem ťa,skoro sa pozabíjať kvôli nejakému bezcennému opasku.....

Krupy: To nie je bezcenný opasok.Je to symbol víťazstva.Každý malý chlapec sníva o tom,že sa stane hlavným championom v CZSK.Môj sen sa teraz stal realitou.Stal som sa CZSK World Heavyweight Championom,a budem ním ešte veľmi dlhú dobu!!!

Ivy: (šibalsky sa pozrie na Krupyho): Ak mám pravdu povedať,tieto vaše reči ma nezaujímajú.Podme sa radšej venovať iným veciam (ovinie sa okolo Krupyho,ten sa však zháči a s týmito slovami odchádza preč):

„Je to síce super,ale musím si ísť niečo vybaviť.Na takéto veci ešte máme čas,momentálne mi v hlave rezonuje jediné: Poraziť chudáka DM Bukvu a obhájiť môj titul!!!!!


-------------------------------------------------------------------------------------
***Reklama + upoutávka na nedělní CZSK PPV***
-------------------------------------------------------------------------------------


Ari Riggins vs Krupy (non title match)



Tak a máme tu další zápas.Jeho aktérmi budú Krupy a Ari Riggins.Ako prvý vchádza do arény Krupy,ktorý sa tvári značne sebaisto.Nezaznamenáva nejaký veľký heat,ľudia sú zmätení a zrejme nevedia čo si majú o Krupym myslieť.Krupy sa postaví do stredu ringu,kde čaká na svojho dnešného súpera ktorým je Ari Riggins.Oproti Krupymu je v aréne obľúbený,a do ringu kráča v sprievode svojej typickej theme.

Borci už stoja oproti seba v ringu a čakajú na gong.Zápas sa začína.Krupy agresívne vyštartuje na Rigginsa,lenže ten mu nasadzuje Dropkick priamo do tváre a Krupyho odhadzuje.Riggins sa nad neho posmešne skláňa,dvíha ho,a predvádza Powerslam.Následne ho zavalí sprškou kopancov ktoré mieria do brušnej oblasti.Krupy s ťažkosťami vypadáva z ringu,aby sa tam otriasol.Riggins však pre Krupyho plány nemá pochopenie a tak ide za ním,dvíha ho a snaží sa ho poslať na výlet do oceľových schodov.Lenže Krupy reversuje a v schodoch sa ocitá Riggins.Pár krát ho kopne ho hlavy,obúcha mu hlavu o ring a lezie späť do neho.Riggins sa zbiera zo zeme,a aj od sa dostáva hore.Krupy nasadzuje Clothesline,ale Riggins je okamžite na nohách a predvádza Enzuigieri.Krupy sa zapotáca,ale nepadá.Riggins teda robí Spinebuster,a skúša pin 1..2... ale neúspešne.Riggins čaká kým sa Krupy zdvihne,odrazí sa od lán a následne skúša STO! Další pin 1..2.. Krupy prerušuje.Riggins sa pripravuje na Prophecy,lenže Krupy ho zasahuje prstami do očí,a tak Riggins ustupuje.Kope ho do brucha,odráža sa od lán a strihá nohami vo vzduchu,zasahujúc pritom Rigginsovu hlavu,Scissors Kick! Krupy aj Riggins sú absolútne vyčerpaní,a obaja ležia bezvládne na zemi.Rozhodca počíta ...1...2...3...4..5...6..7...8..9... na 9 sa dvíhajú obaja wrestleri.Krupymu sa podarí dostať Rigginsa do vhodnej polohy na to,aby mohol zasadiť Piledriver.Skúša ukončiť zápas pinom 1..2... ale Riggins je proti.Krupy teda odchádza na top rope,a skáče na Rigginsa Leg Drop.Lenže Riggins sa šikovne vyhol Krupymu,a tak Krupy tvrdo narazil na podlahu ringu.Riggins sa dvíha,to isté aj Krupy.Vyzerá to,že chce Krupy urobiť Spear,ale Riggins ho zneškodňuje Super Kickom.Krupy sa pomaly dvíha,ale čo to dopekla Riggins robí??? OMG.....spear!!! Používa na Krupyho jeho vlastný finisher,aj ked nie s takou silou a razanciou ako Satanic Destroyer.Napriek tomu sa pokúša o pin 1...2.....ale Krupy v poslednej stotine sekundy pre seba aspoň dočasne zachraňuje zápas.Krupymu sa však niečo stalo.....krváca a leží bezvládne na zemi.Rozhodca bráni Rigginsovi aby sa Krupyho čo i len dotkol.Kontroluje jeho zdravotný stav,ked ti zrazu pribieha ustarostená Ivy.Riggins ju sleduje a nechápe,čo tu robí a táča sa Krupymu chrbtom.Ten je však akoby zázračne vyliečený,odstrkuje rozhodcu a drví Rigginsa zničujúcim Spearom.Riggins je zjavne vyvedený z rovnováhy a nedokáže včas zareagovať na Krupyho pokus o pin...1...2....3. Krupy okamžite uteká z ringu,berie si svoj CZSK Title a v spoločnosti Ivy,ktorá tiež nechápe čo sa stalo a utiera mu vreckovkou krv z tváre,odchádza z arény preč.Riggins je zjavne naštvaný,že mu Krupy ukradol víťazstvo takýmto spôsobom.

Winner:Krupy

Tímto končí dnešní CZSK show, která následuje dalšímu CZSK PPV, které se bude konat již tuto neděli! Budeme se na Vás tešit. Nashledanou.

Na show pracovali:

Israha: Popkiller/EightMaster segment, Maxwell/Bukva segment, Popkiller/EightMaster vs Rocky’n‘ Rusty vs Dark Killer/Shadow

Krupy: Hammer rozhovor, Krupy/Ivy segment, Ari Riggins vs Krupy

Mattitude: Opener, Israha/JUDr. Mattitude segment, Vic Ergo vs. DM Bukva

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 15 Empty Re: CZSK E-fed - Show 15

Příspěvek  FallenAngel Thu Nov 22, 2007 10:24 pm

v Trailer Park Gangsta brawle
Tohle slovo tam nepatří Wink
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 15 Empty Re: CZSK E-fed - Show 15

Příspěvek  Krupy Thu Nov 22, 2007 10:35 pm

FallenAngel napsal:
v Trailer Park Gangsta brawle
Tohle slovo tam nepatří Wink

okey sorry Very Happy
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 15 Empty Re: CZSK E-fed - Show 15

Příspěvek  Crowax Fri Nov 23, 2007 6:09 pm

Zapasy se opet povedly,ale tentokrat bych jednu pripominku mel.
Nevim proc v jedne show je na uvod nejaka uvitaci rec od Briana Nelsona a Jimmy Freaka a v druhe ne.
Prijde mi to docela divny a myslim,ze v kazde show by melo na zacatku byt nejaky uvitaci segment o 4 az 5 radcich.
A ne tam rovnou dat Openerem dnesniho vecera je.... a hned psat zapas.
Ale to je jenom takova mala kanka na jako vzdy skvele show.
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 15 Empty Re: CZSK E-fed - Show 15

Příspěvek  Mattitude Fri Nov 23, 2007 6:31 pm

Legend Killer napsal:Zapasy se opet povedly,ale tentokrat bych jednu pripominku mel.
Nevim proc v jedne show je na uvod nejaka uvitaci rec od Briana Nelsona a Jimmy Freaka a v druhe ne.
Prijde mi to docela divny a myslim,ze v kazde show by melo na zacatku byt nejaky uvitaci segment o 4 az 5 radcich.
A ne tam rovnou dat Openerem dnesniho vecera je.... a hned psat zapas.
Ale to je jenom takova mala kanka na jako vzdy skvele show.

Uvod se nestihl. Povetšinou ho má dělat Krupy, ale protože jsem ho měl minule, tak stím zřejmě nepočítal a uvod tedy nebyl. Ale myslím, že pro jednou to snad přežijete.. Smile

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 15 Empty Re: CZSK E-fed - Show 15

Příspěvek  p.herca Fri Nov 23, 2007 6:49 pm

tradičně dobrý počtení....jenom mě docela zarazila čistá prohra DM Bukvy s Ergem...prece jenom je to no.1 contender, a kdyz toho nekdo porazi tak by se mel automaticky stat no.1 contendrem on....ale jinak dobre napsanej zapas... Very Happy
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 15 Empty Re: CZSK E-fed - Show 15

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru