CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 13

+2
EightBall
Mattitude
6 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 13 Empty CZSK E-fed - Show 13

Příspěvek  Mattitude Thu Nov 15, 2007 10:00 pm

Část 1.

Vitajte v dalšej časti CZSK E-Fedu!!!

„Som Brian Nelson a toto je môj kolega Jimmy Freak“!

Jimmy:Dakujem Brian,v minulej časti sa toho udialo skutočne veľa.Dnes by sme sa mali dozvedieť,aký typ zápasu uvidíme v ME na Immortality PPV!

Brian:Máme tu však aj niekoľko otáznikov.....skutočne zlomil Nate Hammer Hajinkovu nohu? Ako je to s Krupym? A čo sa stane s Tainted Legion? Ako sa to vyvinie s Cerberusom? Možno už v tejto show nájdeme odpovede.

Jimmy:Ale teraz sa venujme dnešnému openeru,ktorým bude zápas Kami Kadzeho a Roukysa!


Kami Kadze vs. Roukys



„Takže nyní mě dobře poslouchejte. A obzvlášť ty, Roukysi.“ Kami Kadze stojí v ringu, má v ruce mikrofon a zřejmě má před zápasem na srdci něco, co by chtěl sdělit. „Nepřišel jsem do CZSK, abych tady byl za šaška a aby se mi lidi řehtali jako Laurelovi a Hardymu. Přišel jsem zde předvádět wrestling a už mě unavuje, že si tady ze mě tropí šoufky člověk, který mi v ringu nesahá ani po kolena. Takže tě vyzývám, Roukysi. 1 on 1, právě tady, právě teď. Pokud se neobjevíš, jsi obyčejný zbabělec.“ Kami Kadze udělá pár kroků dozadu, pak se rozběhne, aby se odrazil od lan a zagestikuloval na diváky…ale místo odrazu vypadne ven z ringu, protože Roukys, který se během jeho řeči nepozorovaně přiblížil, mu lano snížil. Diváci se začnou chechtat, Roukys sebere mikrofon, který Kami upustil, a řekne jen: „Přijímám.“, načež Kamiho pošle zpátky do ringu a zápas tedy může začít. Kami Kadze se rychle zvedá na nohy a hned se řítí na Roukyse, ten ale jeho ránu blokuje a zasazuje mu facku, čímž ho ještě více rozzuří. Kami znovu zkouší zasadit Roukysovi ránu pěstí, ten ji opět vykryje a znovu Kamimu vlepí. Kami se naštve a na oplátku vlepí Roukysovi, ovšem mnohem silněji. Roukys udělá krok dozadu, Kami irish whipuje…Roukys po odrazu prosviští mezi Kamiho rozkročenýma nohama a provede mu dropkick do zad. Kami spadne na kolena, Roukys se znovu rozbíhá o lana a provádí další dropkick, tentokrát Kamimu do čelisti. Kamiho tento kop srazí a Roukys okamžitě pokračuje v ofenzívě. Přemístí se na apron a pár sekund na to zasadí slingshot crossbody, po kterém okamžitě pinuje. Kami vykopává s velkým přehledem. Roukys nemrhá časem, hned Kamiho irish whipuje, ale silnější Kami dokáže reversovat, Roukys se odrazí…pak přichází spinning spinebuster v podání Kamiho. Roukys na zemi, Kami ho hned přemisťuje krkem pod spodní lano a provádí catapult. Roukysův krk nepěkně narazí do lana. Kami dotáhne svého svíjejícího se a za krk se držícího soupeře doprostřed ringu a zkouší cover. Roukys zvedá pravou paži. Kami neprotestuje proti verdiktu rozhodčího a hned nasazuje chinlock. Menší a lehčeji stavěný Roukys se ocitá ve velmi nevýhodné pozici, z které se mu zpočátku nedaří dostat. Po pár desítkách sekund se ale přesto dokáže dostat na nohy a dvěma údery loktem do Kamiho žaludku se osvobodit. Odraz od lan…Kami opět triumfuje shoulder blockem. Následuje elbow drop přímo do Roukysovy hrudi, poté přichází pokus o pin. Roukys vykopává. Kami hned svého soupeře irish whipuje, po odrazu zkouší sidewalk slam, ale Roukys counteruje tilt-a-whirl headscissors takedownem. Kami se ocitne na zemi, hned se ale zvedá a startuje na Roukyse. Ten uhýbá lariatu a okamžitě provádí jumping enzuigiri Kamimu do zátylku. Kami spadne přímo na obličej, Roukys je hned u něj a zkouší la magistral pin. Kami ale z tohoto pevného držení přeci jen vykopává. Roukys nepolevuje a hned, jak se Kami postaví, naskakuje na hurricanranu. Kami však tento chvat ustojí a counteruje tvrdou sitout powerbombou rovnou do pinu. Roukys ztěžka přerušuje odpočet, ale je vidět, že je tímto chvatem otřesen. Kami využívá své šance a šplhá na turnbuckly. Vzápětí naplno zasahuje frog splashem. Další cover…další Roukysovo přerušení. Kamiho už Roukysovo vytrvalé vykopávání z pinů začíná rozlaďovat, proto se rozhodne aplikovat svou obávanou Kami Sutru. To se mu podaří, dlouho se ale neraduje, protože Roukys ho takticky dloubne do oka a donutí ho chvat přerušit. Kami je lehce oslepen, Roukys toho využívá a zkouší springboard crossbody. Kami ho chytá v letu a hned ho roztáčí na Jamboree Slam. Roukys counteruje do pěkného DDTčka. Kamiho hlava narazí na podlahu ringu dost tvrdě a zdá se, že Kami je lehce omráčen. Roukys ho párkrát nakopne, pak ho otočí břichem nahoru a šplhá na turnbuckly, aby mohl zasadit Placák. Dřív, než se však k rozhodujícímu úderu náležitě připraví, Kami se zotaví. Roukys je následně v letu zasažen tvrdým spearem, kterým ho Kami doslova přišpendlí k zemi. Cover…Roukys velmi vychytrale reaguje inside cradlem. 1…2…3. Konec. Kami Kadze to zcela úplně nechápe, ale přesto se to stalo. Roukys chytrým cradlem nakonec získal vítězství a rozhodčí mu na důkaz právě zvedá ruku. Roukys se nezapomene Kamimu ještě zachechtat do obličeje, poté rychle z ringu uprchne. Kami zůstává sedět na zadku a všechno v něm vře…

Winner: Roukys


Mattitude promo



V místnosti je tma. Jen menší světlo z lampičky ozařuje úřední stůl. Jakási ruka ohmatává soudní kladívko. Je jasné, že jde o JUDra Mattituda.

"Jako malý jsem se měl dobře, lépe, než kdokoliv jiný.
Ale otec toho zneužíval. Dostal mě co nejvýš a pak z toho chtěl těžit. Jenže já to poznal dřív, než se něco stalo a otce jsem smetl jako papír ze stolu.."

"Budeš jeden z nejlepších, postarám se, aby si měl titul přímo z Harwardu. Jednou chci koukat na to, jak budeš všemi uznávaný soudce.."

Ruka zvedne kladívko a jednou sním praští..

"Pořád se mi hodí hlavou ty jeho kecy. Ty jeho prolínavé tony, které mi neustále sázel do hlavy.. ale já si to líbit nenechal. Umim se o sebe postarat sám, jsem schopný všeho dosáhnout sám, bez cizí pomoci. Teď si může ty své řeči vyprávět třeba vězňům ve vězení, třeba je napraví.. haha."

2x bouchne kladívkem o stůl.

"Tak jako jsem se dokázal zbavit otce, zbavím se i tebe, Israho. Připomínáš mi mého otce. Pleteš se do záležitostí, ve kterých nemáš co pohledávat. CZSK Intercity titul je jen můj a nepatří špinavým lemounům, jako jsi ty. Však já ten titul brzy zase dostanu. Já budu ten, koho budou přivolávat do ringu jako Championa. Jen si to představ: Do ringu přichází.. Již dvojnásobný CZSK Intercity Champion, JUDr. Mattitudeee! Uf.. už jen když si to představím, klepou se mi kolena."

JUDr. Mattitude bouchne 3x kladívkem o stůl a tentokrát se už objeví ve tmě, ze strany osvícený jeho obličej.

"Israho, máš konkurenci, které se snadno nezbavíš. Budu se tě držet jako klíště, dokud nezískám to, co mi právem patří, můj titul, který si mi ukradl... já ho získám, říkám ti, že ho získám.."

JUDr. Mattitude zhasne lampičku a tmou, která pokryje celou místnost končí i toho promo.


EightMaster/Popkiller vs. Rocky'n'Rusty




Popkiller prichádza si šatne za 8Masterom:

Popkiller:Chcem to podakovať,že si mi naposledny zachránil krk a....(prerušuje ho):

8Master:Nedakuj.Bol som ti to dlžný,pretože minule si mi aj ty pomohol.Teraz sme vyrovnaní,a tak sa už dalej nemusíme hrať na slušákov.Plánujem ťa v našom dalšom zápase poraziť,a definitívne tak dokázať,že som lepší ako ty.

Popkiller:Zaujímavé,ale dnes máme TT zápas! Proti Rockymu a Rustymu...

8Master:Ja mám zápasiť proti tým dvom idiotom?Ako myslíš,ale nečakaj odo mňa nič veľké.Budem ti síce kryť chrbát,ale len preto aby som vyhral zápas.

Popkiller:Dobre,náš zápas sa uskutoční už o pár sekúnd.Podme teda už.....

-------------------------------------------------------------------------------------
*** Upoutávka na CZSK Immortality PPV + komerční reklamy ***
-------------------------------------------------------------------------------------


Najskôr vstupuje do arény 8Master,ktorému diváci dávajú najavo svoj „obdiv“ hlasným bučaním a piskotom.Nasleduje ho Popkiller,ktorý si podá ruku s divákmi,pribehne do ringu a užíva si povzbudzovanie divákov.Ako další vstupujú do ringu Rocky s Rustym,ktorí sú u fanúšikov mimoriadne obľúbení.

Zápas práve začal..Rusty stojí proti Popkillerovi.Rozbieha sa a nasadzuje Bulldog.Pop sa ocitá na zemi,a pre istotu ho Rusty ešte zahrnie kopancami ktoré smerujú do brucha.Nasledujú údery do tváre,a pin..1...2.. ale Pop sa bráni.Rusty ho teda dvíha,a teraz predvádza divákom Side Effect.Vylieza na top rope,a odtiaľ skáče Frog Splash! Pokus o pin 1..2...ale Popkiller odoláva.Rusty odchádza tagnúť Rockyho,ten vchádza do ringu v ktorom ešte ostáva aj Rusty,a predvádzajú double suplex.Rusty odchádza,a Rocky odchádza vyliezť na top rope.Skáče Leg Drop,ale Popkiller sa uhýba a Rocky tvrdo dopadá na podlahu.Pop sa pomaly plazí k 8Masterovi aby ho natagoval,ale Rocky ho zrazu chytá za nohu.Potiahne ho ešte kúsok,ale Pop predvádza Enzuiguri a Rocky padá na zem.Pop sa teda dostáva k tagu,a mohutný 8Master preberá jeho úlohu.Rocky sa ho snaži dostať na zem,ale 8Master ho zráža veľmi tvrdým Clotheslinom priamo na zem.Další pokus o pin..1...2... ale Rocky prekvapivo vykopáva.Rusty chce pomôcť svojmu Tag Team partnerovi,a tak vchádza do ringu a útočí na 8Mastera.Lenže neúspešne,8Master ho dvíha nad hlavu,a posiela ho von z ringu.Rocky sa medzitým preberá,lenže 8Master na ňom predvádza svoj Spinebuster! Skúša pin.1..2..ale zápas pokračuje dalej.Pop naznačuje,aby ho 8Master tagol ale ten jeho výzvu ignoruje.Otrasený Rusty sa štverá hore,pričom je tagnutý Rockym.8Master neváha,a rozbieha sa na neho.Rusty však šikovne ustupuje,a nasadzuje DDT.8Master je okamžite na nohách,ale Rusty skúša Dropkick ktorý končí priamo v 8Masterovej tvári.8Mastera odhodí,ale prekvapivo na zemi nekončí.Tackavým pohybom smeruje ku miestu,kde stojí Rocky.Ked sa k nemu priblíži,Rocky neváha a udiera ho päsťou do tváre.8Master spadne na zem,Rusty tagne Rockyho a obľúbenec divákov sa dostáva do varu.Vylieza na top rope,a teraz sa mu už Leg Drop vydarilo aplikovať.Další pin 1..2.. ale 8Master drží.Rocky dvíha 8Mastera,odnáša ho do rohu ringu.Pravdepodobne chce skúsiť Stompin´a Mudhole,ale 8Master rýchlo vstáva.Chytá Rockyho tak,aby všetkým predviedol Fallaway Slam!!!! Rocky odlieta veľmi daleko,8Master taguje Popa a ten vstupuje do ringu. Pop čaká kým sa Rocky postaví,a nasadzuje Super Kick!.....lenže neúspešne,pretože Rocky sa uhýba,a predvádza Twist of Fate! Nasleduje Moonsault z top rope,a pin.1....2...ale Pop má ešte dosť síl.Rocky teda tagne Rustyho,ktorý nasadzuje Popovi drvivý Powerbomb s pinom ..1...2.. ale Pop má stále dosť síl.Rusty naznačuje,že ide predviesť Chokeslam.Pop sa dvíha,a Rusty úspešne predvádza tento chvat.Rusty si užíva potlesk divákov,ale Pop sa okamžite stavia na nohy.Rusty nemôže uveriť vlastným očiam,a tak pre istotu robí Death Punch.Pop však utrpel zranenie,pretože si bolestivo drží krk.Rustyho to nezaujíma a a pokúša sa o ukončenie zápasu 1...2...stále nič! Rusty sa skláňa nad Popa,ale ten šikovne predvádza Monkey Flip.Obaja borci ležia na zemi,ale Pop vstáva skôr a úspešne taguje 8Mastera ktorý sa dostáva do ringu.Rusty je blízko k Rockymu,ale 8Master ho ťahá preč.Dáva mu priestor,aby vstal a vyzerá to tak,že chce urobiť Stunner.Jeho plán chce prerušiť Rocky,ktorý prechádza cez povrazy a snaží sa urobiť Shoulder Block.Lenže 8Master odskakuje preč,Popkiller vchádza dovnútra a Superkick-uje Rockyho tak,že vypadáva z ringu.Rusty sa pomaly dvíha,otáča sa k 8Masterovi a ten predvádza Stunner.Toto vyzerá na pin 1..2...3...! 8Master okamžite odchádza z ringu a ukazuje na Popa.Zdá sa,že títo dvaja ešte spolu neskončili.Rocky sa snaží dostať Rustyho na nohy,pričom Popkiller oslavuje víťazstvo.


Winners: Popkiller a EightMaster

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 13 Empty Re: CZSK E-fed - Show 13

Příspěvek  Mattitude Thu Nov 15, 2007 10:01 pm

Část 2.


Ari Riggins/Vic Ergo segment



Ari Riggins si to razí rychlým krokem přímo k locker roomu Vica Erga a zdaleka nevypadá, že by se chtěl se svým sokem usmířit. Ani nezaklepe, vpadne dovnitř jako povichr…Ergo sedí za stolem, oči upřeny na sošky Vishnua stvořitele a Shivy ničitele, a vypadá to, že se modlí. Nejprve Rigginse ani nezaregistruje, ale ten, aby upoutal pozornost, práskne dveřmi. „Které hovado zase otravuje…“, zahučí Ergo, aniž by se otočil, ale Riggins na něho houkne: „Ergo!“
„Rigginsi, ty čubko, vypadni! Vypadni, dokud můžeš…“
„Ani mě nenapadne, Ergo. Přišel jsem ti vyjasnit pár věcí, protožes mi asi dostatečně nerozuměl.“
„Tys zdá se nerozuměl mně, kreténe. Vysmahni, nebo tě vyprovodím osobně. A garantuju ti, že líbit se ti to nebude.“
„Tak zaprvé, Ergo. Kreténem si nazývej někoho jiného, já na to tvoje dlaždičské výrazivo nejsem zvědavý. A zadruhé, to, cos udělal minulou show, bylo naposledy. Doufám, že mluvím dost jasně.“
„Ale podívejme se, jak tomu malému zmrdečkovi narostl hřebínek, když si ho vzal do parády Angelson. Radím ti dobře, Rigginsi. Vysmahni odsud a neopovaž se příště ukázat s tím sráčem Grimmerem po boku. Příště už tak mírný nebudu.“
„Poslyš, Ergo, bubákuj si na někoho jiného. Já jsem tě prokoukl už dávno. Zdaleka nečiníš tolik, co žvaníš a jsi zhruba stejně nebezpečný jako věřící – takže prakticky vůbec. Já varuju tebe. Ještě jednou zahrej takhle nefér a začne to mezi námi být osobní.“
Riggins opět práskne dveřmi a ztratí se.
Ergo se arogantně usměje: „Je to osobní, čuráku, je to osobní…“


B-Reyo vs. Cerberus



Následujícím zápasem bude one on one match mezi B-Reyoem a Cerberusem, mezi kterými došlo v minulé show v drobnější potyčce. B-Reyo to však vzal víc než vážně.

A právě již jmenovaný B-Reyo přichází za doprovodu své theme před zraky diváků. B-Reyo se objeví pod titantronem, kde kousek dál a nálseduje ohňostroj, z kterého se utvoří písmeno B. V jedné ruce drží svou tenisovou raketu, kterou pokaždé z příchodu do ringu nevynechá. V druhé ruce drží mikrofon a je zřejmé, že nám chce něco na uvod říct. V ringu si na jeden z okrajů odloží svou tenisovou raketu a poté začne hovořit do připraveného mikrofonu:

"Sklapněte... sakra držte huby, teď mluvím já."

Diváci začnou bučet ještě víc, ale nakonec začnou být zvedaví, co jim chce B-Reyo povědět a tak se utiší.

"Už jste si asi všimli, jak se mnou Cerberus v minulé show zacházel. Odhdil mne, jak kus hadru a přitom jsem mu chtěl jen pomoct. Ale tohle já tomu bastardovi nedovolím. Já nejsem jen nejaký.. hadr. Já jsem wrestler, který nemá v CZSK konkurenci. Wrestler, kterého ještě nikdo neporazil! No, jen se podívejte..."

B-Reyo ukáže pravou rukou na obrazovku na titantronu, kde se začne cosi promítat.

Jako první se promítne B-Reyoův debut, B-Reyo k tomu podá následující komentář:

"Jen se podívejte, jak lahodný BYO, tedy Super Kick jsem dal Rigginsovi, no nemam pravdu? Cover: 1..2..3, ha..a výhrou jsem slavil debut."

Spustí se další video, tentokrát z B-Reyova historicky druhého zápasu v CZSK a to proti Vic Ergovi.

"No, tady mne dokonce odpočítal pin fall samotná Riggins. Jaký kompliment.. takhle by se měli wrestleři chovat k lepším, haha."

Spustí se další sestřih a to ze dne 29.10.07, kde měl B-Reyo zápas proti Dark Killerovi.

"PPV bych vynechal, tam jsem jen šetřil síly a nechal ty dva vyjmenované vyblbnout se, haha. No, podívejme se na mou další výhru. Dark Killera jsem si přímo vychutnal. Opět BYO, 1..2..3 a konec zápasu. Podívejte se, jak se poté tvářil, chádáček."

Spustí se další video a tentokrát ze zápasu, proti DM Bukvovi.

"Tady jsem porazil dokonce bývalého CZSK Championa. Jen se podívejte, jak jsem si ho nádherně podal. Bývalý CZSK Champion podlehl mému pinu..

A nyní? Nyní je na řadě Cerberus. Cerberus bude další z těch, kteří mi uvolní cestu k poražení celého CZSK rosteru. Už se teším, jak.."

Řeč B-Reyoa, kterého věty už diváci nechtěli dál poslouchat a dávali mu to bučením jasně najevo, přerušil svou theme Cerberus, který se ihned poté objevuje i v aréně. Krom pomalejších kroků, kterými jde do ringu také dává B-Reyovi posunky, ať se uklidní. Když vejde do ringu, s neutále klidnám obličejem se malinko krčí nad B-Reyoem a bere si od něj mikrofon.

"B.. B-Reyo, uklidni se. To co se stalo byla chyba.. Nesmíš to tak brát. Já to tak nemyslel.."

B-Reyo něco zařve, ale jelikož nemá po ruce mikrofon, není ho slyšet. I přesto mu Cerberus odpoví.

"Kámo, opravdu se na mne nezlob. Buďme zase přátelé."

Nabídne Cerberus B-Reyovi svou ruku. Ale B-Reyo vyškubne Cerberusovi mikrofon a ihned praví:

"Dej sem ten blbej mikrofon. Na nějaké přátelství ti zvysoka seru. Jako přítel si mě zklamal. Když jsem se stebou chtěl normálně mluvit, odhodil si mne.."

Cerberus mezi tím neustále kýve hlavou a dává najevo, že to není pravda.

".. A vubec, co se stalo, že se najednou chováš takhle? Máš výčitky svědomí? Zajdi si za maminkou, třeba tě z toho dostane, haha.."

V tom se Cerberus naštve a ihned se vrhne na B-Reyoa, s kterým se povalí na zem. Po zvuku spadlého mikrofonu zazní i gong, který dá všem najevo, že zápas právě začíná.
Cerberus neustále mlátí pěstmi na zádech ležícího B-Reyoa, rozhodčí je nucen jej od B-Reyoa odstrhnout. Cerberus jen rozhodčího odstrčí a porkačuje dál. Tentokrát však rozhodčí přidá více síly a Cerberuse od B-Reyoa doslova odhodí. Ten se začne na rozhodčího ohánět sprostými slovy a rozčiluje se. Za tu dobu se zvedne B-Reyo, zkontroluje, jestli mu neteče krev, vidí Cerberuse k němu otočeného zády, využívá příležitosti a ze zadu ho oběma rukama napadá. Cerberus padá k zemi. B-Reyo po položí na střední rope a následuje Ride on. Poté nechá Cerberuse v lanech, rozebíhá se do protejších a zpět a chce skočit nohama na Cerberuse, ale ten uhne a B-Reyo tak spadne nešikovně do lan. B-Reyo visí v lanech na zádech, Cerberus vyběhne do lan na jiné straně ringu, odrazí se od nich a provede na B-Reyoa visícího v lanech Springboard legdrop. Poté odsune B-Reyoa doprostřed lan, položí ho do polohy sedu, opět se rozebíhá do lan a provede na sedícího B-Reyoa Corkscrew dropkick. Následuje cover: 1..2.. B-Reyo kick outuje. Cerberus zvedne B-Reyoa, jde sním k lanům a od těch se pokusí o irish whip, jenže nakonec pošle B-Reyo do lan jeho samotného. Cerberus naběhne B-Reyovi přímo na mušku a ten provádí Samoan Drop.
Oba borci chvíli leží. Zvedají se takřka ve stejný čas. Cerberus se ihned rozebíhá, ale B-Reyo reaguje ostražitě Clothesline. Cerberus se ihned zvedá, B-Reyo se rozebíhá a provádí Running Elbow. I nyní se Cerberus po málo okamžicích zvedne. B-Reyo ho chytí do Suplexu, což značí to, že chce provést svůj finisher 2bones a head, jenže Cerberus se vzepře a nakonec on sám provede s B-Reyoem Sit-out Suplex. B-Reyo se otočí na záda, přímo naproti turnbucklu, cerberus toho využije a leze na turnbuckle. Provede gesto, které má značit jeho přípravu na svůj finisher: 450 splash. Jenže v tom se stane něco opravdu nečekaného. Cerberus se popadne za hlavu, následně sleze z turnbucklu a začne velmi nahlas řvát a vyřikovat podivné věty. "Nech mě bejt! Ááááá.."
Sedne si na ležícího B-Reyoa a začne ho nekontrolovatelně mlátit pěstmi do obličeje. Po chvíli se zvedne a začne mu kopat do obličeje. Rozhodčí je již nucen zápas ukončit a diskvalifikovat tak Cerberuse. Ten neustále kope do B-Reyoa a zastaví ho až několik týpků ze security, kteří přiběhli do ringu Cerberuse zastavit. Muži se co nejrychleji postarají o to, aby Cerberuse odvedli pryč. Poté už jen přichází do ringu lekaři, aby zmlácenému B-Reyovi pomohli.

Winner: B-Reyo


Krupy/Tainted Legion/Ivy segment






Krupy vchádza do šatne Tainted Legion,ktorá sa ani nepodobá na šatňu,ale skôr na svätyňu temnoty.Krupy teda vojde dovnútra,kde sedia všetci členovia spomínanej skupiny.

Krupy:Rozhodol som sa,že opustím našu spoločnú šatňu,pretože sa tu necítim dobre.

Arien:Hmmmm,a čo tak náhle?

Krupy:To ťa nemusí zaujímať,odteraz budem používať vlastnú šatňu.Prirodzene ak chcete,môžete ísť so mnou ale pochybujem,že by ste to urobili.

Israha:(sarkasticky sa zasmeje)......

Krupy:Je io niečo smiešne Israha? Ja som váš vodca,a preto nestrpím takéto prejavy,je ti to jasné???

Israha:Ok,už sa to nebude opakovať

Arien:Ale čo náš cieľ? Satan teda na tento svet nevstúpi?

Krupy:Satan je šmejd.Potrebuje iných na niečo,čo sám nedokáže urobiť.Myslím,že sme Satanovi dostatočne pomohli v jeho cieli,ktorým je príchod do tohto sveta.Teraz je to už len na ňom.Už mu viac nebudem pomáhať,ak je aspoň z polovice taký krutý ako sa o ňom hovorí,tak mu nebude robiť problém dosiahnuť to,čo chce.

Crowax:(vykríkne) A čo ak Satan neexistuje??? (Arien na neho zazrie a postaví sa,ale Krupy ho prerušuje:)

Krupy:Arien sadni si.Crowax......(zamyslí sa) možno máš pravdu.Môžme si klásť aj takéto otázky......čo ak Satan nie je? Nikto ho predsa nikdy nevidel......

Arien:Lenže ty si sa s ním zhováral,nie?

Krupy:Vtedy som mal vymytý mozog,s nejakým hlasom som sa rozprával,dokonca ma varoval pred......(odmlčí sa)...no....to je jedno pred čím.Vtedy som veril,že to bol hlas Satana,ale teraz......skutočne neviem.Myslím že až teraz premýšľam tak ako človek,a preto som o mnohých veciach začal pochybovať.........(bez rozlúčky opustí miestnoť a kráča do svojej šatne,po malej chvíli ho však dobieha Crowax)!!!!

Crowax:Krupy počkaj,zapôsobilo na mňa to čo si povedal.....mohol by som s tebou zdieľať šatňu???

Krupy: No jasné,však sme partneri......


Krupy privádza Crowaxa do šatne,ukazuje mu kde sa nachádzajú veci.Po chvíli si obaja sadnú do kožených kresiel,a začnú sa baviť:

Krupy:A aby som nezabudol,v dalšej show máme zápas.A nie hocijaký,bude to totiž 8Man Tag Team Match! Ja,Ty,Israha a Arien proti DM Bukvovi,a .....(zamyslí sa),už neviem koho zo Maxwell spomínal.Je to ale jedno,ten zápas aj tak vyhráme! Sme predsa Tainted Legion,najobávanejšia skupina v CZSK!

Crowax:To je pravda.Aj ja som rozmýšľal,a stojím za tebou.Myslím že nebolo správne slepo poslúchať Satana.Vymytý mozog som mal možno aj ja,ale hlavné je to,že sme tomu odolali a naladili sme sa na správnu vlnu.

Krupy:Som potešený že tak uvažuješ......

Crowax:Chcem ťa upozorniť na Israhu,tá osoba sa mi nepáči od prvého momentu.

Krupy:Tuším,že Israha niečo chystá.......nemám ani dôvod si to myslieť,ale proste mám taký pocit.Verím však,že sa mýlim.

Crowax:Podľa mňa tušíš správne,ale dúfam to dopadne dobre.

Krupy:Možno som sa zmenil k lepšiemu,ale jeden pocit mi pretrval..........nenávisť k DM Bukvovi!!!! Ten prekliaty hajzel si robí zálusk na môj CZSK World Heavyweight Championship! Chce ma doslova zničiť,ale to sa mu nepodarí!!! Pretože sa so mnou stretne v mojej vlastnej hre,a to v Indigo Deatmatchi!

Crowax:Wow,to znie skvele,ale ešte som o tom nepočul.Aké sú pravidlá???

Krupy:Predstav si obrovský drevený komplex,vyzerá to ako veľká debna.Zápas vyhrá ten,kto spôsobí svojmu súperovi krvácanie,hodí ho do komplexu,zatvorí dvere a celý ho zapáli.Bude to teda zápas na hranici života a smrti.

Crowax:Bukvovi to určite natrieš.....(rozhovor týchto dvoch championov prerušuje žena,ktorá debutovala v minulej show a jej meno je Ivy)

Ivy:Ahoj....te?

Krupy predstaví Crowaxa s Ivy....

Crowax:Tak ja vás nechám osamote,aj tak si ešte musím niečo vybaviť......

Ivy:Tak ako sa cítiš?

Krupy:V pohode,musím sa ísť pripraviť na zápas s Nate Hammerom....

Ivy:(radostne sa vešia na Krupyho):Idem s tebou!

Krupy:Tak to je hlúposť,po CZSK sa pohybuje veľa mojich nepriateľov alebo úchylných bastardov...ostaň tu!

Ivy:Ako myslíš,(chytá Krupyho za ruku,ten však znervoznie a stavia sa na nohy)

Krupy:Prepáč,ale na tieto veci ešte nie som pripravený,chce to čas.

Ivy:(smutno)Chápem,musí to byť ťažké.......

Krupy:Ja sa teda idem pripraviť,uvidíme sa neskôr.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 13 Empty Re: CZSK E-fed - Show 13

Příspěvek  Mattitude Thu Nov 15, 2007 10:01 pm

Část 3.


WidowMaker - Beat Show


Do ringu přichází WidowMaker, který v ruce drží mikrofon. Ring je speciálně vyzdobený. Ještě nikdy doposavaď neměli diváci možnost takovouto dekoraci ringu v CZSK spatřit. Ring zdobí dvě sofy, DJ-ský pult u kterého je již připraven doposavaď v CZSK nespatřený DJ a na lanech jsou pověšeny různé řetězy naznačující WidowMakerův styl.
V ringu se WidowMaker pustí do řeči:

"Jou jou jou jou....tady nejste na parkovišti, začíná Beat Show! DJ-i, rozjeď to!"

DJ spustí muziku a začne konat svou práci, WidowMaker rapuje:

"Tématem v mé show dnes bude ten vůl
Co nosí masku a sekáček a myslí si, že je cool
Tváří se drsně, ale já o něm mám představu
Je to jenom šílenec, který utek z ústavu
Je blbý jak poleno, který rozštípnu sekerou
Já jsem Atlantik a on je pouhé jezero
Vstup do CZSK ringu ať mu někdo zamezí
Neumí wrestling, měl by jít porcovat hovězí.."

Ale v tom přestane hrát hudba a celá aréna zhasne. Poté se opět rozsvítí a to už je na titantronu připraven Hannibal Magnum s žeznickým nožem v ruce.

"Baf, to jste se lekli co? Hahaha. WidowMakere, skvělý výkon.. hip hop pro začátečníky. Prasata, které tak rád porcuju by to jistě ocenila, haha.
Minulý týden si velmi tesně unikl smrti. Nepřej si mne potkat znovu, nebo se nebudu šetřit."

WidowMaker reaguje na Magnuma řečí do mikrofonu.

"Já se tě nebojím. Bez nože jsi jen nula. Mužu ti nakopat prdel hned tady, hned teď!"

Magnum pokračuje:

"Hohoho, tak teď si mě pobavil. Můj nůž si ještě brzy rozmyslí, kdy ti přeřízne krk."

Magnum si řízne nožem na ruku, prsty sejme krev a na objektiv krví napíše H.M.

Poté se obraz na titantronu přeruší. V obecenstvu je vidět i pár znechucených obličejů. Arenou se line ton znechucených lidí a tím končí i tento segment.



Nate Hammer vs. Krupy (non-title match)



„Dámy a pánové, Trailer Park Gangsta….Naaaate Hammeeeer!!!“ Marty Gibson zvučným hlasem ohlašuje prvního z akterů následujícího main eventu, Natea Hammera, který byl v poslední době duševně ve velice špatném stavu. Záludný punker Hajinek mu způsobil mnohé šrámy na duši a Nateovi se dosud nedostalo šance se náležitě pomstít. A nyní navíc má proti sobě soupeře, který rozhodně nepatří mezi soupeře slabé. „A nyní jeho protivník….nynější CZSK šampion….The Satanic Destroyer…Kruuuupyyyy!!!“ CZSK Title Belt přes rameno, Krupy rozvážným krokem míří k ringu…ale tváří se překvapivě…chtělo by se říci až přátelsky. Arien, Crowax ani Israha nejsou v dohledu, Krupy zdá se přichází jen za sebe…a za ještě jednu osobu. Osobu, která teď Krupymu ztěžuje život ještě více, než Hajinek Hammerovi. Rozhodčí mává pažemi, zvonek zní a zápas startuje. Oba borci začínají opatrně, pár sekund testují svou pozornost…pak jdou do lock-upu a zkoušejí jeden druhého přetlačit. Silnější se zdá být Hammer, který krok po kroku získává nad Krupym převahu. Krupy, vida svou nevýhodnou situaci, rychle reaguje nasazením arm twistu, z nějž přechází do hammerlocku. Nate vzápětí reversuje a v hammerlocku se ocitá Krupy. Hammer se snaží páku udržet co nejdéle a oslabit tak Krupyho ruku, Krupy se ale brzy osvobozuje úderem lokte do Nateovy hlavy. Nate se chytí za zasaženou spánkovou kost, Krupy mu hned provádí scoop slam. Hammer se hned zvedá, ale nabíhá Krupymu do dalšího scoop slamu. Tentokrát Satanic Destroyer hned navazuje fist dropem, po kterém zkouší cover. Hammer velice rychle přerušuje. Krupy Natea hned zvedá a posílá irish whipem do rohu ringu. Následný running attack Nate zastavuje kopnutím do Krupyho čelisti. Satanic Destroyer se zapotácí, Nate rychle útočí…Krupy zasazuje overhead belly-to-belly suplex. Nate je na zemi, Krupy se rozbíhá o lana na running elbow drop…ale míjí. Nate uhýbá, hned se zvedá na nohy a nakopává sedícího Krupyho do zad football kickem. Krupy se prohne v zádech a obličej se mu zkřiví bolestí, Nate mezitím vyskakuje v rohu na prostřední lano. Krupy se pomalu zvedá ze země, Nate tedy skáče diving double axe handle…Krupy mu v letu zasazuje Slovakian superkick přímo do zubů. Nate dopadne na zem jako pytel brambor a Krupy hned pinuje. Neúspěšně.
Satanic Destroyer svého soupeře okamžitě zvedá a irish whipuje si ho do lan…Nate se odrazí, ale back body dropem se chytit nenechá. Nakopne Krupyho prudce do hlavy a hned navazuje clotheslinem, kterým Krupyho posílá k zemi. Toto však Nateovi nestačí. Zvedá Krupyho a vysazuje si ho na rameno v úmyslu provést running powerslam. Krupy ovšem counteruje, z Nateova ramena seskakuje a hned chytá Hammera na t-bone suplex. Hammer se zachraňuje rychlými údery do Krupyho hlavy, zbavuje se svého soupeře a vyzvedává ho do fireman carry pozice. Přichází TKO? Nikoli. Místo toho Krupy counteruje do Nightmare DDT. Cover…Nate vykopává. Krupy cítí, že by mohl zápas vyhrát už teď. Přemisťuje se do rohu ringu a chystá se na spear…Nate se pomalu zvedá, lehce se mu motají nohy…Krupy se rozbíhá…Nate nádherně counteruje Dirty Shotem (high impact flapjack spinebuster). Krupy je na zemi, ale Nate ho nešetří, Zvedá ho a irish whipuje…Krupy reversuje, ale nic mu to nepomůže, Nate totiž po odrazu provede titl-a-whirl into fujiwara armbar a skončí na zemi s Krupym v bolestivé páce na ruku. Krupy se zkouší doplazit k lanům, ale nedaří se mu to, Hammer drží pevně. Satanic Destroyer ale nemá v úmyslu se vzdát. Sebere všechny síly, vyškrábe se na nohy a přesto, že má ruku překroucenou v armbaru, provede s ní hip toss, kterým se Natea zbaví. Ruka však Krupyho značně bolí. Nate se po náhlém úderu hned zvedá, Krupy mu ale nasazuje side headlock. Nate ovšem rychle counteruje belly-to-back suplexem. Krupy padá na záda, Nate ho zalehává…Krupy přeruší při dvojce. Nate nasazuje Grist of Dust, abdominal stretch, tentokrát lehce modifikovaný, aplikovaný na sedícího muže. Krupyho žeberní oblast je vystavena velkému tahu, který Hammer neustále stupňuje a zamezuje tak Krupymu dostat se zpět do zápasu. Krupy postupně uvadá. Přikračuje rozhodčí a zvedá vláčnou Krupyho ruku. Ta padá. Podruhé…ale to už Satanic Destroyer svou paži ve vzduchu udrží. Hammer tomu nechce věřit, ale přesto je tomu tak. Krupy v návalu adrenalinu získává opět pevnou půdu pod nohama a osvobozuje se z jeho držení. Nate schytá tvrdý loket do břicha, Krupy se odráží od lan…Nate ho zastavuje exploder suplexem. Krupy leží a nevypadá to, že by se mu chtělo vstávat. Nate signalizuje konec zápasu…náhle začne hrát Hajinkova theme! Nate se prudce otočí k entrance stagi…ale tam nikdo. Trailer Park Gangsta se horečně rozhlíží okolo sebe a hledá svého soka. Ten ale není k nalezení. Mezitím má Krupy dost času se zotavit…Nate stále jezdí očima po aréně a úplně zapomene na celý zápas. A to byla chyba. Krupy se zkonsoliduje a jakmile se na něj Hammer otočí, kosí ho spearem. A Nate z následného pinu nekickoutuje. Vítězem se tedy stává Krupy. V tu chvíli přibíhají do arény Tainted Legion. Arien a Crowax vpředu, za nimi Israha s železnou trubkou v ruce. Jejich úmysly jsou jasné. Nate Hammer se jen velmi ztěžka zvedá ze země a o blížícím se nebezpečí nemá ani potuchy…ale přesto je nakonec zachráněn. Krupy zastoupí svým třem spojencům cestu a šermuje rukama ve snaze jim vysvětlit, že více už není potřeba, že tohle Nateovi stačilo. Mezi Tainted Legion se strhne drobná diskuse a Nate toho tedy využívá a nenápadně mizí pryč…s ještě větším vztekem na Hajinka, než kdy předtím.

Winner: Krupy

Tímto zápasem končí dnešní show. Opět Vám děkujeme za Váš drahocený čas strávený s dnešní CZSK show. Tešit se na Vás budeme opět při další show, v pondělí.


Na show pracovali:


Israha: Kami Kadze vs. Roukys, Ari Riggins/Vic Ergo segment, Nate Hammer vs. Krupy

Krupy: Úvod, EightMaster/Popkiller vs. Rocky'n'Rusty, Krupy/TL/Ivy segment

Mattitude: JUDr. Mattitude promo, B-Reyo vs. Cerberus, WidowMaker- beat show

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 13 Empty Re: CZSK E-fed - Show 13

Příspěvek  EightBall Thu Nov 15, 2007 10:19 pm

Ako vzdy dobra show...co dodat aj v segmentoch sa dost lepsite Very Happy
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 35
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 13 Empty Re: CZSK E-fed - Show 13

Příspěvek  WidowMaker Fri Nov 16, 2007 12:23 am

dobra show....ten beat show segment ma pobavil...aspon ste mi zdvihli naladu na zajtra Very Happy
WidowMaker
WidowMaker
CZSK Legend
CZSK Legend

Poeet p?íspivku : 1830
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 13 Empty Re: CZSK E-fed - Show 13

Příspěvek  Hajinek Fri Nov 16, 2007 12:37 am

dobra show zrajete jak vino writeri :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 13 Empty Re: CZSK E-fed - Show 13

Příspěvek  chaser Fri Nov 16, 2007 4:40 pm

dalsia perfektna show
chaser
chaser
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1337
Age : 31
Localisation : Košice
Registration date : 03. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 13 Empty Re: CZSK E-fed - Show 13

Příspěvek  ronnie Fri Nov 16, 2007 5:29 pm

Jj, moc povedý segment Krupy/TL/Ivy. Prostě E-FED is better than WWE Wink .
ronnie
ronnie
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1175
Registration date : 27. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 13 Empty Re: CZSK E-fed - Show 13

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru