CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-Fed - Show 71

4 posters

Goto down

CZSK E-Fed - Show 71 Empty CZSK E-Fed - Show 71

Příspěvek  Mattitude Thu Sep 25, 2008 10:24 pm

CZSK E-Fed - Show 71 Efedlogowd6


Část 1.

Létají ohňostroje, celý titantron je obejmut pyrotechnikou. Lidé jsou na nohou, skandují jméno společnosti a chlubí se svými transparenty.

Brian Nelson: "Dámy a pánové, buďte vítáni u této 71. CZSK show. Další zápasy, další odpovědi na otázky, to vše vás dnes čeká. Součástí show budu samozřejmě i já, Brian Nelson a zde můj kolega, color komentátor Jimmy Freak, jemuž nyní předávám slovo."

Jimmy Freak: "Děkuji. Pojďme se pustit do rozboru toho, co vás diváky dnes čeká. V prvním zápase se objeví dva debutující wrestleři z minulé show, "Mr. Fine" Motna a Marty McStreez. Tentokrát ovšem né jako soupeři, ale jako tag team partneři. A jejich soupeři? Lords of Shadows."

Brian Nelson: "Následuje zápas WidowMakera a Jedovatého Kobry. I dnes bude mezi námi speciální komentátor a to The Chosen One, který bude spolukomentovat tento zápas."

Jimmy Freak: "Jenom odbočím. Nepříjde ti, že tady máme v poslední době nějak moc hostů?"

Brian Nelson: "No, to je pravda. Nicméně dnes jsem měl možnost se před show s Onem setkat osobně, dozvěděl jsem se to a abych pravdu řekl, byl jsem poměrně pobouřen, jelikož speciální komentátoři v minulých případech nebyli vubec k prospěchu. One si to vyslechl a víš co mi odpověděl? Zapsal jsem si to."

Nelson otevírá papír.

Brian Nelson: "To je úroveň! Oni se mě ještě budou ptát na takovou samozřejmost. Já jsem vyvolený, pro ty žádné předplacenky nejsou!"

Podivá se Nelson do objektivu a pokrčí rameny. Freak se směje.

Brian Nelson: "Co je?"

Jimmy Freak: "Haha, ale nic. Dále nás čeká non-title match CZSK Hardcore Championa Shaggze s tajným oponentem. Prý se má jednat o velké překvapení, nechme se překvapit."

Brian Nelson: "A jako main event, bývalý dvojnásobný CZSK Champion v non-title zápase proti současnému šampionovi Texasu Venomovi. Oba mají poměrně dost starostí se svými rivaly. Kdo prokáže, že situaci zvládá lépe? Ale to hlavní, o čem tento zápas je. Jestliže Krupy zápas vyhraje, získává title shot na hlavní titul. Pokud ne, má bohužel smůlu. To je k dnešní show vše, přejeme vám příjemnou zábavu, show může začít!"


Motna & Marty McStreez vs. Lords of Shadows



Zní theme Motny přezdívaného "Mr. Fine" zejména kvůli jeho povaze pohodáře. U titantronu vytřelí pyro a utvoří se název Motna. Motna se objeví pod titantronem a obdrží sice minimální, ale přesto pop od místních diváků v CZSK aréně. Za chodu po entrance rampě si sundá čepici, z kapsy kalhot vytáhne propisku, podepíše čepici a nasadí jí jednomu chlapci v hledišti. Vchází do ringu a čeká na svého dnešního tag team partnera, který byl minulý týden jeho soupeřem.
Řeč je o Marty McStreezovi. Zní theme tohoto zmiňovaného wrestlera a přichází před zraky diváků za podobných ovací jako Motna. Za cesty po entrance rampě si všimne jednoho transparentu, kde je napsáno "Who is this?". Marty sebere na zemi propisku, kterou Motna před tím zahodil, veme divákovi tento transparent a na zbylé místo napíše "Psychotic". Transparent poté vrací spokojenému divákovi, který je nadšen z této konfrontace s wrestlerem. Marty vchází do ringu. Zde si plácne s Motnou a oba čekají na své soupeře, kterými jsou Lords of Shadows.

Zní theme Lords of Shadows, ale tito wrestleři již několik sekund nejsou stále k vidění. Marty McStreez začíná být nervózní a ptá se, co se to děje. Motna jej uklidňuje. Zhruba po půl minutě neobvyklého čekání se tato dvojice objevuje za ještě podivnější situace. Oba jsou na půl nazí a teprve za pochodu po entrance rampě se oblékají do svých speciálních obleků.

Brian Nelson: "Taky má koukám někdo zpoždění."

Dark Killer a Shadow jsou nyní oblečeni, vchází do ringu. Oba týmy se domluví, kdo zůstane v ringu. Na jedné straně zůstává Shadow a na druhé Marty McStreez. Zní gong, který dává pokyn k zahájení zápasu.

Oba wrestleři si stoupají těsně před sebe. Shadow udělí Martymu facku, ten mu to oplatí chopem. Shadow provádí také chop. McStreez provede ještě 2 a následně clothesline, ale té se Shadow vyhybá, běží do lan a zpět, kde se vyhne tentokrát pokusu o back chop ze strany Martyho, běží opět do lan a zpět a nyní proklouzne mezi nohama Martyho a míří rovnou k Dark Killerovi pro tag. Ten vchází do ringu. Shadow jde na apron, kde je na kolenou a drží se za bok.

Jimmy Freak: "Stačilo tak málo a Shadow je poměrně vyřízený, nezdá se ti?"

Brian Nelson: "Jo. Už jenom příchod těchto dvou wrestlerů vypadal podivně. Tady něco pěkně smrdí."

Jimmy Freak: "Já to nejsem."

Brian Nelson: "Myslel jsem situaci okolo Lords of Shadows."

Jimmy Freak: "Však vím, haha."

Dark Killer se s Martym pouští do lock-upu, Marty uchopí Killerovo ruku a láme mu jí. Následně dojde k Motnovi a plácne si s ním. Ten provede Killerovi Jawbreaker a Marty dorazí Killera german suplexem. Cover: 1..2..kickout. Motna se pokusil o pin fall, ale pokus nevyšel. Motna chce nejspíše McStreezovi ukázat, jestli se jemu podaří zápas ukončit po více german suplexech. Poroto provádí první, druhý, ale při třetím jej Dark Killer začne mlátit loktem do obličeje. Motna pouští, Dark Killer jej chytí a provádí SideWalk Slam. Cover: 1..2.. kickout. Dark Killer se poměrně dost rozčiluje. Zvedá Motnu, následuje irish whip, který Motna reversuje a po němž vybíhá Killerovi naproti. Spear! To je to, co nyní Motna provedl. Jde si plácnout s McStreezem, ten celý poštěsten vchází do ringu. Vyběhne proti Mysťovi a sejme ho z apronu. Hned na to zvedne ležícího Dark Killera, drří jej a křičí na Motnu: "Nevadí když zakončím já?"

Motna: "V pohodě." Pokrčí rameny.

Marty McStreez provádí Psychotic suplex. Cover: 1..2..3, zápas je u konce. Marty se velmi raduje. Motna ovšem radostí přímo nezáří. O to víc ne Shadow. který nestihl zasáhnout a nyní vchází do ringu za ležícím Dark Killerem, kterému pomáhá vstát.

Brian Nelson: "No, tomuhle říkám rychlovka." Komentuje Nelson toto krátké zakončení zápasu.

Shadow s Dark Killerem jsou již v ringu. Shadow nadává Dark Killerovi:

"Co to kurva bylo? Proč sis se mnou ani neplácl?"

Dark Killer: "Doprdele nejsi sám, kdo v tom lítá!"

Jimmy Freak: "Lítá v čem? O čem to ti dva wrestleři mluví?"

Brian Nelson: "To je opravdu podivné."

Marty McStreez si mezi tím vzal mikrofon a hovoří směrem k Motnovi:

"Vyhráli jsme zápas, copak ty nejsi šťastnej?"

Motna si vypůjčí mikrofon od Martyho a povídá:

"Víš, že ani ne? Je mi to jedno. Už jsem ti říkal, že tady nejsem kvůli výhrám."

Marty mu vyškubne mikrfon z ruky a hovoří:

"Ale kvůli zápasům. Tak kdy budeme mít další zápas?"

Motna odpoví bez mikrofonu, že nikdy. Marty je udiven a ptá se, jestli nejde o žert. Motna mu veme mikrofon a říká:

"Víš, těšilo mě stebou spolupracovat. Ale nechci být dále v týmu s někým, komu jde jen o výhry. Podívej se na ty dva, i blbec by poznal, že jsou z formy. Ty si jich jenom zneužil k tomu, abyses mohl radovat z tohodle laciného vítězství. Tohle já končím." Tvrdě položil mikrofon k hrudi Martyho a odchází.

Winners: Motna & Marty McStreez

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 71 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 71

Příspěvek  Mattitude Thu Sep 25, 2008 10:25 pm

Část 2.

Krupy/Crowax segment


Strihom sa prenášame do Krupyho šatne,a vidíme „The Highlandera“ ako pozerá nejaké wrestlingové zápasy v televízií.Vzápätí mu niekto klope na dvere,Krupy dáva súhlas na vniknutie dovnútra a odrazu sa pred ním zjavuje....Crowax!

Crowax: Zdravím Krupy,snád ťa neruším.

Krupy: Vitaj Crowax,no pripravujem sa na zápas ale rád ti pomôžem.

Crowax: Ako iste vieš,v súčastnosti mám problémy s .....Israhom.Chcel by som ťa poprosiť o radu ako s ním mám bojovať,kedže je to fakt krutý protivník.Videl si čo urobil Painkillerovi? To je strašné...ale Krupy,cítim že by som ho mohol poraziť,presne ako ty.Tvoj Tomb of 1000 Curses Match na PPV Sons of Square s Israhom mi dodal energiu,pretože odvtedy viem,že Israha je len človek.Nie je to žiadne monštrum,nie....je to obyčajná ľudsá bytosť z mäsa a kostí.Štýl akým si ho porazil bol skrátna fenomenálny.Ukázal si každému v rosteri,že sa ho netreba báť a že je zraniteľný.Síce neviem prečo,ale aj napriek tomuto tvojmu triumfálnemu víťazstvu sa ho dosť ľudí v CZSK bojí.....

Krupy: To čo urobil ten veľký sukin syn Painkillerovi som pravdaže videl,a neprekvapilo ma to.Neviem či ťa nesklamem Crowax,ale moje víťazstvo nad Israhom v Tomb of 1000 Curses bolo skôr dielom mojej psychiky,než mojich zápasníckych schopností.

Crowax: Ako to myslíš?

Krupy: Nezabúdaj na fakt,že Israha zabil Ivy...(Krupy zrazu dostane neuveriteľný záchvat,prevrhne stôl a nervozne sa postaví...)

Crowax: Ak ti to vadí,nemusíme o tom hovoriť.Chápem ťa.

Krupy: (Už ukľudneným hlasom hovorí) Nie,to je v poriadku.Je to moja minulosť ktorú zo svojho života nezmažem,a musím sa s tým vyrovnať.Zatiaľ sa mi to darí....ale aby som neodbočoval,chcel som povedať len to že to čo Israha urobil Ivy,ma hnalo kupredu.Počas toho zápasu som sa nespoznával,bol som ako monštrum...zrejme to bol základ úspechu,aj ked niektorí „odborníci“ ťa budú presviedčať o tom aby si sa nenechal ovplyvniť emociami,ja hovorím opak.Bol to akoby skrat v mojej hlave,počas zápasu som pociťoval len polovičnú bolesť....ked som si ten zápas znovu púšťal,bol som zo seba šokovaný.Dalo by sa povedať,že som Israhu „prebil“.

Crowax: Tak a čo mi radíš?

Krupy: Ako som už spomínal,nechaj sa ovplyvniť emociami,ale len v určitej miere.Tomb of 1000 Curses bol gimmick match,tam som sa mohol vyzúriť naplno,ale ak sa s Israhom stretneš v single zápase,alebo v zápase kde platí diskvalifikácia,snaž sa do boja zapojiť aj rozum.A ked rozhodca odpočíta pinfall na Israhu,premeň sa na to monštrum ktorým som bol na niekoľko minút aj ja a ukáž sa! A ak budeš zápasiť v gimmick matchi,ser na rozum.Riad sa len tvojimi inštinktmi,musíš vypustiť von všetok svoj hnev!!!! Musíš sa dostať do stavu,v ktorom nebudeš pociťovať bolesť,ale naopak, budeš pociťovať uspokojenie z trýznenia tvojho protivníka.

Crowax: Díky Krupy,sú to dobré rady....určite si ich zoberiem k srdcu,a budem sa snažiť riadiť sa nimi.A môjho prípadného zápasu s Israhom sa neobávam,nie....ja sa ho už neviem dočkať.Je mi jedno kto všetko z CZSK má z neho strach,ja medzi tých slabochov nepatrím.Veru nie Krupy,veru nie....Israha sa ma snaží zastrašiť,myslí si že sa ho bojím.Ale je na obrovskom omyle,v tej jeho hlúpej hlave ani len netuší že je to všetko úplne naopak! Ja sa toho „pseudomonštra nebojím,ale on by sa mal báť mňa!!! (Dokončil vetu Crowax,a bez rozlúčky ráznym krokom odišiel zo šatne)...

WidowMaker vs. Jedovatá Kobra


"Dámy a pánové, následující single zápas je plánován na jeden fall. Nejprve uvítejme speciálního spolukomentátora. Dámy a pánové, právě přichází, The Chosen One!"

Hala se ponoří do tmy. Ze začátkem znění theme vyšlehne velké pyro a následuje světelná show. Pomalým arogantním krokem vchází The Chosen One do arény před zraky diváků a také tak následuje po entrance rampě. Míří rovnou ke komentátorskému stanovišti.

Brian Nelson: "Vítejte mezi námi, Chosen One."

Jimmy Freak: "I já vás vítám."

The Chosen One: "Potěšení není na mé straně. Bože co tohle je za dřevo? Tomu říkáte křeslo? To je úroveň!"

Brian Nelson: "Ehm, zatím si nikdo nestěžoval. I nám vyhovuje."

The Chosen One: "Ale já nejsem jentak někdo, já jsem vyvolený!"

Jimmy Freak: "Víme."

Zní theme WidowMakera. V aréně nastane mírné osvětlení v laser show. Před zraky diváků vstupuje WidowMaker. Od diváků získává solidní pop. U titantronu tancují sexy tanečnice v rytmu jeho theme. WidowMaker vchází do ringu, odkud ukazuje prsty na The Chosen Onea.

The Chosen One: "Jak se ten kus dlouhejch hadrů vůbec opovažuje na mě ukazovat prstem?"

Thunderstuck od AC/DC, jasné znamení toho, že je čas se připravit na Jedovatého Kobru. Kobra startuje svou Harley Davidson a objevuje se v aréně, kde obrží podobný pop co WidowMaker. Se svou motorskou přijíždí k ringu, který objíždí. Zastaví se u komentátorského stolu, hledí na The Chosen Onea, který se k němu otočil zády. Jedovatá Kobra startuje svou harlej a následně dojíždí na místo, kde obvykle svou harley odkládá. Vchází do ringu, přičemž zní gong, který startuje zápas.

The Chosen One: "Zápas začíná, oba vypadají jako kdyby měli sračku, ale třeba něco předvedou."

Brian Nelson: "Ehm. akci nechte laskavě na nás, děkuji."

The Chosen One: "Nasrat, jsem speciální host a můžu si komentovat co chci, nikde pravidla o komentování nemáte."

Brian Nelson: "No, když myslíte. Lidé ale nechtě.."

The Chosen One: "No to je úroveň! Já jsem speciální host a vy tady budete předemnou upřednosťnovat ty křupany v hledišti?"

WidowMaker se pouští s Jedovatým Kobrou do lock upu. WidowMaker uchopí Kobru do side headlocku, Jedovatý Kobra s WidowMakerem zacouvá k lanům, odkud jej chce vypustit, WidowMaker sice Kobru pustí, ale zachytí se za Kobrovo vlasy a přisune opět k headlocku. Kobra začne mlátit widowMakera do břicha pěstmi. Toto pro změnu zabere. Následuje headbutt, irish whip, přičemž Kobra běží WidowMakerovi naproti. Oba si provádějí Shoulder block, po kterém stojí oba pěvně na nohou a vyzívají se k tvrdějšímu kroku. WidowMaker uhodí Kobru loktem do obličeje, ten mu provede to samé. WidowMaker opakuje, Kobta také, ale nyní pro změnu provede ještě další čtyři rány loktem. WidowMaker se motá, Kobra provádí roaring elbow, ale WidowMaker se mu vyhne, lehce se rozeběhne a provede harlem side kick. Následuje gesto, kterým se snaží zvednout WidowMaker diváky ze židlí. Částečně se mu to daří.

The Chosen One: "Tak, tohle byl nějakej trapnej Harlem side kick a teď pozorně sledujte, po jaké chvíli je Jedovatá Kobra spocený jako prase."

WidowMaker zvedá Kobru, posune se s ním k lanům, kde mu provádí back chop. Následuje irish whip, Kobra reversuje, vracejícímu se WidowMakerovi provádí Spinebuster a následuje pin with bridge: 1..2.., WidowMakerovi se podaří s Kobrou šikovně otočit tak, že nyní pinuje jeho: 1..2.. Oba se zvedají, Kobra vybíhá proti WidowMakerovi, ten mu rukou podkosí nohy, otočí jej na břicho, chce provést Kobrovi dragon clutch, ale ten reversuje do snapmaru. Oba se na stejno zvedají a zachovají bojovou pozici, po čemž jsou odměněni potleskem diváků. Oba nyní obejdou ring dokola a pouští se do lock-upu. Následuje pokus po Suplex od WidowMakera, který skončí Kobrou za jeho zády, který provádí Australian style german suplex: 1..2.. kickout. Oba se zvedají, WidowMaker vybíhá proti Kobrovi, ale ten mu provádí Calf kick. WidowMaker se okamžitě poté zvedá, ale Jedovatá Kobra jej opět srovná se zemí a to pomocí Wheel kicku. Tentokrát se oba zvedají, ale vybíhá Kobra. Tímto udělal velikou chybu, jelikož WidowMaker jej zvedne do pozice Fireman carry a provádí Black Wallstreet! Cover: 1..2.. kickout. WidowMaker zvedá Kobru, následuje irish whip, který je ale zajímavě reversován roaring elbowem, po kterém padá WidowMaker na kolena. Jedovatá Kobra se rozebíhá, chce provést Batakare Sliding kick, ale WidowMaker stihne uhnout. Oba se zvedají, WidowMaker chce udeřit Kobru, ten mu ránu reversuje, otočí WidowMakera o 180 stupňů, provádí German suplex, ale WidowMaker jej reversuje do inverted DDT! WidowMaker hned na to stává a vylézá na turnbuckle. Diváci jsou na nohou, jelikož se připravují shlédnout finisher, na který se WidowMaker s největší pravděpodobností chystá. Skáče Free Style Press!

The Chosen One za záhadných okolností opouští komentátory.

Jimmy Freak: "No sláva, konečně můžeme komentovat my."

WidowMaker zalehává Jedovatého Kobru: 1..2..2,5, Kobrova noha je na lanech. Ale né ze strany Kobry, tento rope break zařídil The Chosen One a to tak, že nenápadně položil Kobrovo nohu na lana, aniž by to spatřil rozhodčí. WidowMaker si toho ale všiml, proto se rozčiluje a diskutuje o tomto problému s rozhodčím. Jedovatá Kobra se pomalu zvedá a nadává The Chosen Oneovi, proč to udělal. Když je Kobra na nohou, The Chosen One si nasadí boxera na ruku, vylézá na apron, udeří Kobru do obličeje, WidowMaker to postřehne, využije příležitosti a provádí roll up: 1..2..3 a vítězí. WidowMaker se stává za pomoci Chosen Onea vítězem tohoto zápasu.

Brian Nelson: "Upřímně řečeno to nechápu. Před chvílí The Chosen One přerušil velkou šanci WidowMakera a nyní mu pomohl?"

The Chosen One se usmívá při pohledu na Kobru, který prohrál. WidowMaker je zmatený, ale nic mu nebrání v tom, oslavit svou výrhu. The Chosen One spokojeně odchází a Jedovatá Kobra naopak bezhybně leží na podlaze ringu. To značí jedině to, že si tuto věc bude moci vyřídit s Chosen Onem někdy jindy než nyní.

Winner: WidowMaker

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 71 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 71

Příspěvek  Mattitude Thu Sep 25, 2008 10:26 pm

Část 3.

JUDr. Mattitude & Gary the Gargantuan vs. The Alter Duo

Trojnásobné klepnutí soudním kladívkem, veliký heat, negativní transparenty, to vše je znakem entrance JUDr. Mattituda. Ten nyní přichází do ringu po boku Gary the Gargantuana, svého dnešního tag team partnera. Oba vchází do ringu. Ring announcer Marty Gibson se zrovna chystá douvést dvojici, ale JUDr. Mattitude si klepe na dlaň kladívkem a říká: "Zamítá se." Poté mikrofon Martymu vyškubne z ruky a křičí směrem k divákům: "Klid v CZSK síni!"

Lidé jako obvykle bučí, JUDr. Mattitude je ale na toto chování diváků zvyklý a hovoří dál:

"Cítíte ten úspěch?"

Náhle je záběr na diváky v hledišti, jak kývou hlavou, že ne a bučí.

"To je tím, že máte všichni rýmu. Já, Gary a Leonardo, který si nyní užívá v locker room, jelikož je to úspěšný člověk, né jako vy.. všichni ten úspěch co nás čeká cítíme. Kdo jsem já? Jsem poctivý člověk."

Diváci: "What?"

JUDr. Mattitude: "Nenechám člověka v nouzi."

Diváci: "What?"

JUDr. Mattitude: "Jsem skvělý businessman a v neposlední řadě nemám v podtitulku jména výraz lemoun, jako vy!"

Diváci bučí.

JUDr. Mattitude: "Podívejte se na tuhle skálu Garyho. Jeden z nejdominantnějších CZSK Intercity Championů až po mě."

Gary se zamračí, ale pak se uklidní, jako kdyby mu něco došlo.

JUDr. Mattitude: "Já zničím kohokoliv, kdo se mi postaví u soudu a v otázce bysnysu, on zničí kohokoliv v ringu! A Leonardo? Ten teď zařizuje, abych měl budoucnost CZSK ve svých rukou!"

Gary the Gargantuan: "Jak ve svých?"

JUDr. Mattitude: "Tak jako ty budeš mít ve svých rukou několik steaků Gary."

Gary se viditelně zamračí.

JUDr. Mattitude: "Samozřejmě jsem myslel v našich rukou. Takže lemouni, analfabeti.." Divá se JUDr. Mattitude na diváky, chystajíc se něco říct. V tom ho ale přeruší něčí hlas.

Jde o Ariho Rigginse, který se nyní objeví pod titantronem s Alterz za zády.

"Přestaň stěma blábolama, přestaň zdržovat tuhle show. Tyhle lidi přišli skouknout wrestling, né kravaťáka s špekounem za zády."

Lidé v hledišti jásají. Ari Riggins jde s Altery k ringu.

JUDr. Mattitude: "Jménem CZSK vás žádám, abyste se okamžitě zastavil Rigginsi."

Ari Riggins: "Jménem Ariho Rigginse ti říkám, že se nic zastavovat nebude."

Alterz vběhnou do ringu, JUDr. Mattitude se schová za záda Garyho a křičí na něj, ať ho zbaví těch parazitů. Alteři se oba pouští do Garyho. K vidění je opravdu velká smršt pěstí a chopů. Alterz společnými silami posílají Garyho do lan, ten chce provést Double clothesline, ale Alterz jeho ruce podeběhnou, Gary se otáčí a schytá Alterication, které jej srovná se zemí. Peter zalehává Garyho: 1..2.. ale JUDr. Mattitude zasáhne a následně o vlásek uteče Shaneovi z ringu. Mimo ring poté pokřikuje na Garyho, ať se probere a dá jim co proto. Vylézá na apron, Shane jakožto jeho oponent taktéž. Peter čeká, až Gary vstane, jelikož muže jeho váhy by nelehce zvedl. Gary vstává, Peter vybíhá do lan, ale Gary jej vyzvedne counteruje do fireman carry pozice, následně vyzvedne nad hlavu a provádí gorilla press slam. Gary zvedá Petera za vlasy a jde s ním k turnbucklu. Přes svůj dres si Gary šáhne k rozkroku a následně provede Peterovi poměrně silný open-handed chop. Peter padá bolestí hrudníku k zemi. Gary jej posune doprostřed ringu, rozeběhne se do lan a zpět s Running splashem, kterému se ale Peter vyhne! Peter se nyní plazí k parťákovi Shaneovi. Diváci podporují Petera tleskáním, Shane má nataženou ruku co nejvíce to jde a mezi tím dupe na apron. Peter taguje Shanea a ten vybíhá do ringu. Podeběhne Garyho pokud o clothesline, od lan běží zase zpět k Garymu a provádí Super Kick. Gary se motá, stačí málo a tento obr může spadnout celou váhou k zemi. Nyní je U Shanea jeho tag team partner Peter. Oba posílají Garyho do lan. Gary běží zpět k nim, oba vystartují a provádí double shoulder tackle. Přičemž Gary opět nepadá, motá se. Peter si stoupne za Garyho a nastaví hřbet. Shane se rozeběhne, provede Garymu dropkick a Gary přepadává přes Peterova záda na zem. Ten se nyní kvůli nadávajícímu rozhodčímu raději klidí z ringu. Shane zvedá Garyho, opře jej o turnbuckle, zde mu ubalí ještě pro jistotu několik úderů pěstí do obličeje. Následně si udělá odstup, rozebíhá se, ale Gary reversuje do kneeling chokebomb. Gary pomalým tempem vstává a v uvozovkách pomáhá na nohy i Shaneovi. Toho vyzvedne na svá ramena a provádí canadian gutbuster! Gary si stoupne, zvedne do výšin ruce a řve na dav diváků. Ti mu odpoví bučením. Gary se pohybuje v ringu, v tom ale opravdu nečekaně vystartuje na Petera stojícího na apronu, který zrovna komunikoval s jejich dnešním manažerem Ari Rigginsem. Srazí jej z apronu a následně vylézá na druhá lana ringu.

Brian Nelson: "Gargantuan Splash! Cover: 1..2..3 a Gary s JUDr. Mattitudem to mají doma!"

Jimmy Freak: "Víš co je zajimavé? JUDr. Mattitude ani nebyl oficiálně v ringu, vše to za něj vyřešil Gary."

Stalo se tak, Gary the Gargantuan a JUDr. Mattitude vítězí. Na scénu ale přichází generální manažer CZSK, Rufus Maxwell.

"Džentlmeni, prosím uklidňete se, mám pro některé z vás menší sdělení."

Všichni se uklidní a sledují, co jim Rufus přináší.

"Viděl jsem tento zápas a vůbec jsem nebyl spokojen s jeho průběhem. Zvláště proto, jelikož se podobná situace udála v openeru a diváci rozhodně nezaplatili vstupenky proto, aby byli okradeni o dobrý wrestlingový zážitek. JUDr. Mattitude a Gary, vaše výhra zůstává, ale pro vás JUDr. Mattitude mám horší zprávu. Jelikož jste ani nevystoupil v průběhu zápasu do ringu a zápas jste doslova proflákal. Pro příští show mám pro vás připraveno něco, kde se rozhodně nudit nebudete. No DQ zápas s Ari Rigginsem, do kterého nesmí nikdo zasáhnout!"

"Hahaha." Ozve se cizí hlas. Je to hlas Leonarda, který se nyní objeví vedle Rigginse pod titantronem.

"Horší booking si už představit neumím." Zakousne se do jablka a lehce frajerským pohupováním se povyšuje nad Rufusem.

"Řekněte mi Rufusi jednu věc. Proč obsazujete někoho, kdo prospívá společnosti mimo ring, právě do toho zmíněného ringu, navíc v nefér podmínkách? Žádný takový zápas nebude, mám pro vás jiné překvapení."

Rufus Maxwell: "Vy? Já jsem generální manažer a jsem plně zodpovědný za to, co se bude v show ďít!"

Leonardo: "To je sice pravda, ale stále nejste vyšší pozice, než je pozice Majitele této federace, od kterého mám překvapení v příští show schváleno. Takže se stim smiřte, generální manažere."

JUDr. Mattitude se doslova vysmívá svým soupeřům. Ti na něj ukazují pod smyslem výhružky prsty. Rufus Maxwell a Leonardo na sebe z krátké vzdálenosti naštvaně hledí.

Winners: JUDr. Mattitude & Gary the Gargantuan


Naposledy upravil Mattitude dne Thu Sep 25, 2008 10:56 pm, celkově upraveno 2 krát

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 71 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 71

Příspěvek  Mattitude Thu Sep 25, 2008 10:31 pm

Část 4.

Hardcore match: Shaggz vs. Hajinek (Non-title match)



„A je tu zápas, o kterém jsme si všichni mysleli, že už nikdy neuvidíme!“začíná Nelson.
„Přesně tak! Hajinek zpět v hardcore divizi! Král se vrací!“trošku přehání Freak.
„Ale je to pravda. Alespoň zčásti. Hajinek po posledním zápase se Shaggzem ztratil možnost ještě se někdy objevit v hardcore divizi. Ale pro dnešek vymyslel pan Leonardo tento zápas a údajně ho má schválený i od Majitele. Hajinek dostává one-night-only permission na zápas v hardcore divizi a to rovnou se současným držitelem titulu Shaggzem. Zápas bude no-title, ale stejně.“komentuje Nelson.
„Je to další důkaz jak se snaží Leonardo podkopávat Maxwellovu autoritu. Maxwell jasně udělal Hajinkovi zákaz účasti v HC divizi a Leonardo mu dá povolení na jeden zápas.“vysvětluje Freak.

„FUCK THE FUCK OFF!!“ zazní a na cestě do ringu už je HC šampión Shaggz a s ním i jeho partička zvaná Psychopathic Rydaz! Diváci zrovna rádi Shaggze nevidí a už vůbec ne s tou jeho sebrankou. V obecenstvu se sice objevuje pár fanoušků s podobným facepaintem jako nosí Shaggz, ale jinak jsou reakce velice záporné. Shaggzovi to je jedno a vklouzává do ringu, kde už čeká na svého soupeře a nedávného rivala, kterého vyhnal z HC divize a sebral mu HC titul! Arénou se rozeznívají punkové tóny a už se objevuje Hajinek! V klidu a pohodě s úsměvem na rtech si to kráčí po entrance rampě. Ani on není oblíbencem fanoušků a tak nás čeká zápas, kde můžeme očekávat velice zajímavé reakce fanoušků. Když je Hajinek tak v půlce entrance rampy, tak si se škodolibým úsměvem prohmátne svoje číro a to je gesto, na které čekal Josh. Ten vyleze ze zákulisí a vyhání směrem do ringu jednoho punkáče za druhým! Hajinek v klidu pokračuje na cestě do ringu. Okolo něj začínají probíhat jeho poskokové, on si jich však nevšímá. Když se přibližuje k ringu, tak už prochází kolem mely, která se utvořila. Punkáči totiž měli jasný úkol, zničit Psychopathic Rydaz! Hajinek prochází naprosto soustředěně. Jeho oči směřují jasně na Shaggze. Ten mu naznačuje ať si pospíší, že už na něj čeká. Hajinek vklouzává do ringu a už stojí se Shaggzem čelo na čelo.Ti dva se moc rádi nemají. Na jejich feud si teď vzpomněl snad každý. Na nic už se dlouho čekat nemuselo! Přilétla první pěst! A Shaggz oplácí. Takhle se párkrát vystřídají, do té doby než získá postavou menší zato v ringu velice nezničitelný Hajinek převahu! Hajinek teď podaroval Shaggze velice tvrdými údery, které dopadly přímo na spánek! Shaggz padnul na jedno kolene. Hajinek ho drží jednou rukou za hlavu a druhou ho nepřestává mlátit. Když už Shaggz tak tak klečí, tak mu Hajinek provádí enzuigiri! Shaggz se kácí k zemi a Hajinek si křikne na Joshe a ten mu nenápadně vsunuje do ringu židli a kendo stick. Okolo ringu je to zatím stále jako ve čtvrté cenové! 7 členů Psychopathic Rydaz zatím přečkávají útoky od asi deseti punkáčů!

„Tady to je jak na válečném poli. Všude létají pěsti. Sem tam nám někdo bouchne s někým o komentátorský stůl. Nějaké zbraně se taky objevili. Cell Block teď třeba dostal chairshot, že snad sbírá zuby ze země!“komentuje situaci okolo ringu Nelson.

Hajinek si bere do ruky židli, čeká na Shaggze a plnou silou ho trefuje po hlavě. Shaggz je teď bez hnutí na zemi. Hajinek pokládá židli na Shaggzovu hlavu a vylézá na turnbuckle. Chvilku dělá pár opičáren ala Bolt a už skáče elbow drop…ale Shaggz na poslední chvilku uhýbá a Hajinek se tak rozmázne jenom o zem. Když se oba dostávají na nohy, tak nechce Shaggz už na nic čekat a low-blowem usměrňuje Hajinka. Ten se drží za citlivé partie, ale stále stojí na nohách. Což byla možná chyba, jelikož Shaggz bere ze země tu židli, kterou předtím použil Hajinek a oplácí mu stejným způsobem. Chairshot! Shaggz tak má čas na svojí oblíbenou činnost. Už sundává ochranný polštářek z turnbuckle. Rychle bere židli do ruky a tu zasekává na protější roh mezi horní a prostřední provaz. Jde si pro Hajinka, drží ho za jeho číro, dá mu pár knee strikeů a táhne ho k odkrytému turnbucklu. A tady mu hlavou mázne o kovový spoj, znova a znova. Až diváci napočítají číslo deset a Hajinkovi se objevuje krev na čele. Jakmile to udělá po desáté, tak stále pevně drží Hajinka za číro a rozebíhá se s ním na protější roh, kde předtím nachystal židli. V plné rychlosti vhazuje Hajinka hlavou napřed do zaseknuté židle!! V obecenstvu to jenom zahučí! Shaggz zvedá vítězoslavně ruce nad hlavu a křičí, že on je králem hardcoru v CZSK! To se ale za ním objevuje v ringu Josh, který přišel zachránit svého krále a kamaráda! V ruce drží kendo stick a přetahuje s ním Shaggze přes záda, ten se prohne v zádech, otáčí se a v tom přichází rána na hlavu, které se ovšem Shaggz vyhýbá a vyškubává Joshovi kendo stick z ruky. Josh se teď snaží tváři, že on nic on muzikant, ale na to mu Shaggz neskočí. Dává mu jeden úder, kope ho do břich a rychlým snap DDT ho posílá čelem do canvasu! V tom si vzpomene na Hajinka. Ten se mezitím pokoušel postavit na nohy. Celý zkrvavený a zničený. Shaggz si ho přitahuje k sobě a provádí mu dark city driver. Situace okolo ringu se ne a ne uklidnit. Ti co ještě neleží, tak se pokračují v mlácení. To už se ovšem začíná objevovat i ochranka pomalu se snaží uklidnit ať už punkáče od Hajinka, tak Rydaz od Shaggze. Z obecenstva ozývá chant „Let them fight, let them fight!, ale na to ochranka neslyší.

„Situace by se nám mohla trochu uklidnit.“ulevuje si Nelson, společně s Frekem oba raději stáli po celý zápas, jelikož se to okolo nich pěkně mlátilo.

Situace už je teď klidná, ochranka vynáší posledního punkera a posledního z Rydaz. Jenomže v tom zpoza komentátorského stolu se vynořuje jistá postava. Vklouzává do ringu a už je jasné kdo to je, to je Mike Mallory. Zezadu překvapuje Shaggze, otáčí ho, vyzvedá na svá ramena a provádí Worship To Anarchy! Pomáhá zničenému Hajinkovi na nohy a pustí ho na ležícího Shaggze. 1…2…3! Konec zápasu!

Winner: Hajinek

Mallorymu tenhle zásah, ale nestačí. Vytahuje z pod ringu stůl a vsouvá ho do ringu. Staví si ho podél provazů. Odsunul Hajinka stranou, zvedá Shaggze, irish whipuje ho, ale Shaggz si uvědomil v jaké je situaci a radši se zachytává provazů a rychle mizí z ringu! Mallory ihned přistupuje k provazům a pokřikuje na Shaggze ať neutíká, že je bez svejch pomocníků nikdo a další věci. Shaggz ale mizí a jenom výhružně kroutí hlavou na Malloryho. Když už Shaggz zmizí, tak se otočí a očima se střetne s Hajinkem! Padnou nějaká slova, nějaká ta urážka, přece jenom Hajinek není zrovna ten, který by někoho respektoval. Když už to vypadá, že se něco semele, tak se Mallory usměje a ukáže Hajinkovi, aby se radši otočil! Hajinek tak udělá a už ho drží dvoje ohromné ruce pod krkem. To je Arien, který se přišel pomstít za minulou show za sebe i za Krupyho. Arien zvedá Hajinka do vzduchu, otáčí se a využívá stolu, který si nachystal Mallory a prohazuje Hajinka double handed chokebombem skrz tento stůl!!!

„Tak Arien se hezky pomstil i za Krupyho, který má dnes plnou hlavu se ukázat a předvést, že opravdu patří do main eventu!“říká Nelson.

Brotherhood of Gore/P182 Trashing Alliance segment



„Martzi, to bylo počvachtáníčko s tím Gojou, co?“usmívá se Hannibal Magnum a přehazuje si kus syrového masa z pravačky do levačky.
„Hmm…“říká zamyšlený Martz.
„Na chvíli jsem se už bál, že mě zklameš. Blood Fanatica v sobě nezapřeš. To se mi líbí.“stále se směje Magnum a prohlíží si, jakýpak pěkný kus masa to drží v ruce.
„Teď už se jenom postaráme o Trashing Alliance a máme klid. Přece jenom nedarujeme ty naše tituly, ne?“svým typickým hlasem říká Magnum.
„To určitě ne. Máš plán?“zmínka o titulech probouzí Martze.
„Já jsem úplně plný energie nyní, co takhle si ty dva šašky najít a dát jim ochutnat trochu syrového masíčka?“až šíleně se usměje Hannibal.
„Najít je jít můžeme, ale nech si sekáček tady, jo?“říká nervózně Martze.
„Stejně nejsi v pořádku, ale že si to ty, tak ho tu nechám.“říká Hannibal a sundává si svojí „pracovní“ zástěru.
„Víš, kde budou?“zvedá se Martze.
„Mám tušení!“mrkne na něj Magnum.

******
„Trashere….Treyi??...Dost už, nepřetahuj se. Tohle ti pro dnešek stačí!“snaží se zastavit Paci Trashera, který ne a ne poslechnout a znova a znova zvedá jednoruční činky.
„Opravdu to nepřeháněj, si zejtra ani nevyčistíš zuby!“pokračuje Paci.
„Neboj…ještě pár…“říká mezi záběry Trasher.
„Neřeknu, kdyby si honil ty svaly kvůli ženský. Ale viditelně tebe Abigail nezajímá.“snaží se zvolit jiný argument Paci, aby už zastavil Trashera od posilování.
„Tak počkej…“pokládá konečně Trey činky.
„Jak mě Abigail nezajímá? Jenom na ní teď nemám čas.“brání se Trasher.
„Jak dlouho si jí neviděl?“ptá se Paci.
„Co já vím, tak týden?“neví přesně Trey.
„Mě říkala včera něco jiného. Prý tak měsíc.“kroutí hlavou Paci.
„Jak včera? Si s ní mluvil?“ptá se podezíravě Trey.
„Zastavovala se tady, jak si byl zrovna běhat. Chtěla tě vidět, ta holka je do tebe blázen a ty si slepej blázen. Se k sobě hodíte.“zavtipkuje Paci.
„Tak mohla počkat, třeba přišla za tebou.“drží si svůj podezíravý tón Trey.
„Ale prosím tě. Hledala tebe. Měl by sis někdy odpustit posilovnu, běhání, plavání nebo studii zápasů a udělat si čas na ní.“říká Paci.
„Jak říkám te……“to už ale Trasher nedořekl.
„….koho pak tu máme?!!!?“rozlétnou se dveře do posilovny a v nic stojí Hannibal Magnum a za ním Martz!
„Co vy dva šašci chcete?“ihned říká Paci.
„Ale tak mysleli jsme, že se podíváme jak se máte. Pořád máte zálusk na naše tituly?“ptá se Martz.
„Už dlouho jim nebudete říkat vaše.“říká Trasher a udělá krok blíž k Magnumovi s Martzem.
„Vy dva se ani toho title matche nedočkáte!“dořekne Magnum a ihned se pouští do Paciho. To samé dělá i Martz s Trasherem. V posilovně se to teď mele hodně slušným způsobem. Magnumovi se podařilo omráčit Paciho loktem a nyní ho posílá přímo proti rotopedu. Paci ho naprosto zbourá a velice nepříjemně se o něj namlátí. To Trasherovi se povedlo povalit Martze na zem, ale ten po ruce nahmatá menší aerobickou lehkou jednoruční činku a nečekaně s ní trefuje Trashera do břicha! Trasher se chytne za břicho a to už u něj stojí i Magnum a posílá ho hlavou napřed přímo proti velkém zrcadlu, které tvoří jednu stěnu posilovny!! Trasherovi se povedlo dát si před sebe ruce, ale i tak se jednalo o nepříjemný náraz. Trasher se svalil na zem a zrcadlo se pomalu vysypalo na něj. Paci, když to viděl, tak se rychle zvednul, ale Magnum ho big bootem opět uklidnil.
„Martzi, tady máš, vezmi si Trashera do parády.“podává Magnum Martzovi velký kus střepu, který se vysypal z rozbitého zrcadla.
Martz si ho bere, ale jako by si nebyl přímo jistý co má dělat. Kleká si nad ležícího Trashera, ten má pořezané obě ruce, ale uchránil si tak alespoň obličej. Martz drží ohromný kus střepu a přikládá ho Trasherovi na tvář. Má velice nejistou ruku, celý se klepe, bojuje sám se sebou. Má nebo nemá? Co teď? Váhá.
„Dělej, někdo už sem přibíhá!“křičí na něj Magnum.
„Jo jo…neboj!“odpovídá Martz a potají doufá, že ten někdo už je blízko. Nechce se mu to provézt.
Naštěstí pro Trashera, ale i pro Martze už do posilovna vbíhá hned několik členů ochranky a pořádkové služby a ti okamžitě odvádějí Magnuma i Martze. Zatímco doktoři okamžitě prohlížejí stav Trashera a Paciho.
„Máte štěstí! Příště si vás podám!“křičí Martz ve snaze zakrýt své váhání.
„Přesně tak! A ty už mě pusť zmetku!“přidává se Magnum a viditelně uvěřil Martzově lži.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 71 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 71

Příspěvek  Mattitude Thu Sep 25, 2008 10:35 pm

Část 5.


Texas Venom vs. Krupy (Non-title match)



„Tak máme za dveřmi main event. Co k tomu říct?“ptá se Nelson.
„Určitě se můžeme těšit na zajímavý zápas. Texas Venom i Krupy jsou dvě velké postavy CZSK.“odpovídá Freak.
„Navíc Venom je hlavním šampiónem CZSK!“doplňuje Nelson.
„Ale titul dnes nepůjde.“upozorňuje Freak.
„O ten dnes opravdu nejde. Spíš jde dnes o Krupyho, ten si přímo vybrečel tenhle zápas u Maxwella. To je snad jediný člověk, ještě kromě Crowaxe a Ariena, kterým nezačal Krupy opovrhovat. Myslí si, že má na víc, myslí si, že by si zasloužil titul. A tak dostal tuhle šanci. Ukázat co v něm je přímo v souboji s držitelem CZSK titulu.“komentuje Nelson.
„Kdyby se Krupy radši staral o Hajinka. Ten nám dokazuje, že ho není radno podceňovat. Spolu se svými poskoky se stává nebezpečnou silou v CZSK.“říká Freak.
„Přesně tak. No snad tenhle zápas Hajinek nepokazí.“doufá Nelson.

To už ale začíná hrát theme právě muže, o kterém se Nelson s Freakem bavili. Pod titantronem již stojí Krupy, postává zde a hledí do publika. Reakce na jeho chování jsou různorodé. Někteří lidé Krupyho odsoudili, ostatní stojí pevně za ním a taktéž si myslí, že Krupy si zaslouží lepší jednání ze strany společnosti. Jak je to doopravdy se nikdy nedozvíme. Krupy byl zvyklý na velké ovace, těch už se nedočkává. Ale moc mu to nevadí, naopak si ještě více cení lidí, kteří zůstali za ním. A i proto se zastavuje u slečny s signem: „You are always right, Krupy!“ a něco si s ní chvilku vysvětluje. Už ale leze do ringu, odhazuje svůj plášť a čeká na svého dnešního soupeře.Tím je Texas Venom a ten už za zvuku své, stále ještě nové, entrance theme vstupuje do arény. A ti ho vítají takovým aplausem, který má málokdo v rosteru! Venom si hrdě nese svůj titul na rameni, prochází okolo diváků a jenom uznale pokyvuje hlavou. Nepatří do kategorie těch, kteří by si před zápasem plácali s diváky, fanoušci to vědí, respektují to a snaží se ještě více dát o sobě vědět svými hlasivkami. Když Venom vleze do ringu, vylézá na turnbuckle a ukazuje svůj titul v plné kráse. Slézá dolů a to už na něj čeká Krupy, který se mu postaví do cesty a ti dva teď stojí proti sobě a Krupy prohodí něco o tom, že je ten správný člověk, který by měl nosit tenhle titul a hrdě reprezentovat tuhle společnost. Venom se mu pousměje do obličeje a jenom, tak nechápavě řekne: „Co se s tebou stalo?! Nebreč furt jako dítě a předveď se!“ To byla ta správná slova a Krupy nečeká na nic a prudce strčí do Venoma. Ten jenom sklopí hlavu, natahuje ruku se svým titulem směrem k rozhodčímu, ten do něj titul odebírá a Venom vyráží pravačkou po Krupym. Krupy vrací, ale Venom tento úder zablokuje a ihned vystřeluje opět svojí pravačku. Krupy ještě jednou zkouší trefit Venoma, ale opět je zablokován a opět potom pociťuje Venomovu pěst na obličeji. Teď už Krupy ani nestíhá a Venom ho sérií úderů dostává až k provazům. Irish whip, Krupy reversuje, ale Venom vše řeší clotheslinem. Krupy je ihned na nohou, ale už je opět na zemi po hip-tossu. Jenomže, kdo by ležel na zemi, takhle na začátku zápasu, a tak Krupy opět rychle vstává, ale jenom do tvrdého uppercutu a poté do snapmare, po kterém ho Venom tvrdě kope do zad. První cover, ale rozhodčí ani nestačil udeřit rukou do canvasu. Venom tedy pokračuje, drží Krupyho za vlasy a zvedá ho. Hází ho do rohu ringu a zde mu dává pár backhand chopů. Poté ho opět chytá za vlasy a začíná mu mlátit hlavou o polstrovaný roh ringu. Až rozhodčí ho musel zastavit. Venom pokřikuje na Krupyho, kdy už jako začne, ale Krupy má teď víc starostí, aby se udržel na nohách. Zamotá se přímo k Venomovi, ten jej irish whipuje do protějšího rohu. Rozebíhá se na něj, ale Krupy se chytře vzepře na provazech a vystrkuje svojí nohu, do které Venom naráží obličejem. Venom se drží za tvář, Krupy se na něj rozebíhá, ale Venom jeho clothesline uhýbá, otáčí se, Krupy se napřahuje, ale Venom countruje Krupyho pokus do shoulder jawbreakeru! Venom postává nad ležícím Krupym a říká mu, jestli náhodou nemá zavolat The Jobbera, že i ten by ho porazil! Že moc hledá chyby na ostatních a ne na sobě. A právě proto je teď na lopatkách!

„Řekl bych, že Venom mluví všem z duše. Krupy se opravdu věnuje moc ostatním a málo sobě. Každej by měl umět přiznat svojí chybu.“říká Nelson.
„Jako kdyby si neznal Krupyho. Jeho ego je tak velký, že se divím, že se vejde to téhle arény!“směje se Freak.

Venom už opět pomáhá Krupymu na nohy a už si ho připravuje dalším úderem. Ještě přidává jeden powerslam. Opět staví Krupyho a irish whipuje ho, Krupy se zachytává za provazy, Venom se na něj rozebíhá, ale Krupy ho backbody dropuje ven z ringu. Ještě že se Venom stačil zachytit za provazy a tak nějak přistát na apronu! Krupy se ovšem ihned otáčí a trefuje tvrdě Venoma přímo na čelist. Krupy si ho bere na vertical suplex, kterým ho chce nejspíše přes provazy přehodit zpět do ringu. Ale Venom tento pokus blokuje, zachytává Krupyho hlavu a seskakuje z apronu, čímž zapříčiní nepříjemné setkání Krupyho krku s horním provazem. Venom vytahuje Krupyho za nohu ven z ringu, zde mu dává dva údery a už ho irish whipuje proti bariéře, která odděluje fanoušky od okolí ringu. Krupy se o ní zastavuje zády a zůstává o ní zapřen. Venom se na něj rozebíhá a má v úmyslu ho nejspíše ještě víc namáčknout na tu bariéru hip attackem, ale Krupy se na poslední chvíli vzpamatovává a tentokrát mu back body drop vychází a Venom přelétává přes hrazení až mezi diváky! Naštěstí to vypadá, že se žádnému přihlížejícímu nic nestalo. Krupy na nic nečeká a ihned skáče do ringu a snaží se popohnat rozhodčího s počítáním countoutu, ten je u čísla tři. Krupy se snaží urychlit rozhodčího, ale ten se jen tak rozhodit nenechá. Když je u čísla šest, tak už Krupy začíná být sebevědomý a začíná směrem k Nelsonovi a Freakovi mluvit: „Jenom tam nezapomeňte říct, jak jsem právě porazil Texas Venoma! Šampióna! Právě proto jsem já ten nejlepší v týhle společnosti a to právě teď musí vidět všichni!“

„No, jen se vypovídej!“kroutí hlavou Freak a přitom se usmívá na Krupyho, jako že to určitě zmíní.
„Hlavně ať zase nevytahuje ty jeho úspěchy. To už znají všichni nazpaměť.“přidává se Nelson.

„…8…9…10“ zazní od rozhodčího, Krupy zvedá ruce ke stropu na znamení vítězství, ale neslyší žádný gong a tak se otáčí a vidí jak Texas Venom leží v ringu a rozhodčí stojí nad ním a má rozpažené ruce. Krupy nechápe co se děje a tak ho rozhodčí zasvětí, že to Venom stihnul akorát na deset a zápas pokračuje. Krupy kroutí hlavou, prohlásí, že už to má stejně vyhraný, tak je to v podstatě jedno a zvedá Venoma na nohy. Dává mu facku, přidá pár narážek a už ho sráží standing lariatem! Cover:1..2kick-out! Krupy tak staví Venoma na nohy, corner irish whipuje ho, rozebíhá se na něj a splashuje ho. Ihned ho chytá do half nelsona a provádí half nelson bulldoga. Krupy si ihned stoupá na ležícího Venoma a bere ho do camel clutche! Během tohoto chvatu si musí Venom vyslechnout Krupyho proslov.

„I ty víš, že jsem lepší než ty. I ty víš, že já jsem lepší než všichni tady v CZSK. Dlouho to zapírat nemůžete a ty mi s tím pomůžeš. Vzdej se, teď hned a bude to všem jasný. Titul si klidně nech, pro ten si dojdu jindy. Já chci jenom, aby si mě všichni vážili za to co pro tuhle společnost dělám. Držel jsem hlavní titul, Hardcore titul, vedl jsem nejúspěšnější stable v historii CZSK, porazil jsem tu zrůdu Israhu a co za to dostanu? Nic! Místo, aby někdo zasáhnul a já se nemusel srát s Hajinkem a těma jeho přisrávačema, tak ho mám na krku pořád. A ty jejich cikánský férovky, deset na jednoho ti časem začnou lézt žaludkem, věr mi. Tak to vzdej, ať se všem otevřou oči!“říká Krupy po celou dobu jeho camel clutche.
Ale Venom drží, nevzdá se, to bylo všem jasné. A ty Krupyho řeči ho vybudily snad ještě víc. Podařilo se mu přisunout nohy trochu blíže svému trupu, tím se mu podařilo si kleknout, zatímco Krupy mu stále visel na zádech. Nyní už stojí, nahmatává hlavu Krupyho a přehazuje si ho před sebe! Krupy, ale velice pohotově přistál na nohách, což asi ani Venom nečekal a když se pokusí o úder, tak Krupy countruje do reverse STO! Krupy pokračuje ve svém úmyslu přinutit Venoma k tap-outu a využívá další zbraň ze svého movesetu a to Impersonator, stepover toehold sleeper. Tento chvat hodně rychle ubírá Venomovi energii a kyslík a tak by se měl Venom rychle pokusit o ropebreak. Ale provazy jsou daleko. Navíc opět ten Krupyho proslov, trochu pozměněný, ale jinak skoro to samé co před tím.

„Já už bych se vzal hned. Tohle poslouchat, tak už mlátím do canvasu, jak zběsilý.“směje se Freak.

Venomovi se daří posouvat se o milimetry blíže k provazům, ale stejně cíl je ještě daleko. Proto zkouší Venom jinou věc a ta slaví úspěch, podařilo se mu i s Krupym na jeho zádech převalit na stranu a dostat tak Krupyho na záda, což rozhodčí počítá jako pokus o pin a začíná okamžitě počítat. Krupy si to uvědomí a okamžitě pouští a odstrkává Venoma ze sebe a vstává. Venom také už pomalu stojí a Krupy se na něj rozebíhá, ale Venom ho pohotově chytá a provádí capture suplex! Oba dva teď leží na zemi. Rozhodčí začíná počítat. U čísla 7 stojí Krupy a u 9 už i Venom a punchfest může začít! Jako už na začátku z toho vychází lépe Venom a dostává tedy možnost k irish whipu, po kterém shoulder blockem sundává Krupyho. Ten se zvedá, ale už končí v double underhook suplexu! Cover:1..2kick-out! Venom tahá za vlasy Krupyho na nohy, irish whipuje ho, kope do břicha a má v úmyslu Venom Stunner. To ale Krupy blokuje, odstrkuje Venoma, ten se odráží od provazů, jenomže Krupy proti němu také běží a nejspíše má v úmyslu HighDrivera! Jenomže Venom prokazuje atletické schopnosti, nadskakuje, Krupy se otáčí a Venom Stunner!!! Venom se rozhlíží, kde je Krupy aby ho mohl odpinovat, jenomže ten se po tomto chvatu dostal tak blízko k provazům, že toho využil a raději se vykutálel vydýchat se z toho mimo ring! To nehrálo do karet Venomovi, ten nechtěl čekat na count-out od rozhodčího a leze si pro Krupyho rovnou. Ten není zrovna spolupracující a Venom ho tlačí do ringu jako pytel brambor. Jenomže ten pytel, tedy Krupy, se probudil a rychle chytře mířeným loktem trefuje za sebou stojícího Venoma. Ten si chytá za obličej a udělá pár kroků dozadu, přesně těch pár co potřebuje Krupy. HighDriver!! Jenomže ke smůle Krupyho se zrovna nenacházejí v ringu a tak Krupy zvedá bezvládného Venoma na nohy táhne ho k ringu. Pod spodním provazem se ho snaží dotlačit do ringu, Venom si uvědomuje co se děje a začne kopat do Krupyho. Ten schytá pár tvrdých kopů na obličej a tak kašle na Venoma, vklouzává do ringu a začne kopat do ležícího Venoma. Ten se postupně zvedá, ale schytává jeden tvrdý úder za druhým. Krupy ho bere do svého náručí a hází ho směrem doprostředka ringu fallaway slamem. Venom se rozplácne o canvas. Po chvilce se už snaží se zvednout na nohy. Když už skoro stojí, tak přibíhá Krupy, který čekal v rohu ringu a má v úmyslu další HighDriver! Jenomže Venom ho zastavuje rychlým pohotovým middle kickem, vyzvedá Krupyho na svoje rameno a Texas Cutter!! 1..2..3! Konec zápasu!

Winner: Texas Venom

„Tak to byla bitva! Krupy se nemá vůbec za co stydět. Odvedl víc než dobrý výkon, kterým sice dnes na Venoma nestačil, ale někdy by štěstí mohlo přát jemu pro změnu.“hodnotí Nelson.

Krupy si to asi, ale nemyslí. Když se vzpamatuje, tak okamžitě opouští ring, pokřikuje něco směrem k divákům a Venomovi. A uraženě odchází do zákulisí. Zato Venom se ještě zdržuje v ringu a žádá o mikrofon.

„Doufám, že si se koukal Hammere? Tohle bylo pro tebe.“říká Venom svým zadýchaným hlasem po náročném zápase.
„Na minulé show si se „vytáhnul“ když si zničil Stevense. Někoho, kdo měl tak dva, maximálně tři zápasy v CZSK za celou svojí kariéru a to ještě všechny určitě prohrál. Doufám, že máš z toho radost a zapsal sis to do deníčku! Já na druhou stranu chci pořádnou konkurenci, a tam Krupyho počítat můžu. I když je z něj teď ubrečený, věčně si stěžující dítě, ale v ringu je nebezpečný. Proto ty si přestaň pohrávat s lidmi jako Stevens a koukej se pořádně připravit na náš zápas! Jelikož, já se vydám na stoprocent! Nejsem jako ostatní, že bych se sesypal, až tě uvidím s okenním rámem v ruce, jak stojíš nade mnou a chceš mi ho rozmáznout o hlavu. Vím, že tady dnes nejsi. Tím jenom dokazuješ, že si uvědomuješ, že sis vzal moc velké sousto, vyzvat mě! Na příští show nechci, aby si se schovával někde za popelnicemi. Buď v aréně, já si tě najdu!“končí Venom, zahazuje mikrofon, přehazuje si titul přes rameno a odchází za bouřlivého potlesku diváků.

--------------------------------------------------------------------------------------

Touto situací končí dnešní show. Jako vždy Vám děkujeme za pozornost a doufáme, že show splnila veškeré požadavky, kvůli kterým jste jí četli. V pondělí u CZSK E-fedu opět nashledanou.

Na show pracovali:


Krupy: Krupy/Crowax promo

Mattitude: Opener, JUDr. Mattitude & Gary the Gargantuan vs. The Alter Duo, WidowMaker vs. Jedovatá Kobra

p.herca: Hajinek vs. Shaggz, BoG/Trashing Alliance segment, Texas Venom vs. Krupy

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 71 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 71

Příspěvek  Israha Fri Sep 26, 2008 12:21 am

No...bylo hodně cítit, že na show byli Mattitude s herčou téměř sami, tak snad ani nemůžu kritizovat to, že byla ořezaná a málo hutná, ve dvou to prostě ani lépe nešlo. I tak ale zvládli zapasovat do zkrácené stopáže téměř všechny důležité storylines a takhle narychlo mě nenapadá nic, co by pochybělo nebo dostalo nedostatečný prostor...akorát tedy já osobně ve své e-fed podobě jsem mohl být víc než jen zmíněn ve větách Very Happy
Něco výrazného, nějaký zlom se neudál, všechno se tak tiše posunulo o kus dál, přidalo se na intenzitě...v zásadě nemám nic proti. Oosobně bych však uvítal více delších zápasů, ne aby měl slušnou délku jen ME. Takhle se to snažím jako writer dělat já, ale občas mám pocit, že to čtenáři ani moc nechtěji...na posledních dvou shows, které jsem pomáhal tvořit, jsem napsal na každou jeden dlouhý a rozmáchlý zápas - nikdo to moc neocenil, každý se spíš zajímá o segmenty a proma, což ale chápu, od zápasů zde jsou PPV. Proto zde ke svému komentáři přikládám i dotaz - chcete mívat "větší" zápasy i na weeklys, nebo vám stačí takové, jako byly dnes?
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 71 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 71

Příspěvek  Crowax Fri Sep 26, 2008 11:57 am

Nejdrive k Israhove dotazu - me osobne vyhovuje weeklys,kde jsou dva dlouhe (ne zas prehnane dlouhe) zapasy (Main Event + TT Match,na ktery se vzdycky tesim) + par zapasu,jako bylo v teto show (co se delky tyce) a ty skutecne velke a dlouhe zapasy bych nechaval az na PPV...

Potom bych chtel podekovat writerum (Hercovi,Mattovi a Krupymu),ze dneska vubec nejaka show byla.Muselo to byt tezke napsat prakticky celou show jen ve dvou lidech + segment od Krupyho..

No a k show samontne - no nejdrive k tomu,co mi vadilo a to byla neucast Israhy,coz prakticky pri teto show neposunulo tu nasi storyline nekam dal .. (ale pri poctu writeru,kteri se na show podileli,se to da pochopit...)

No a k tomu co se mi libilo - hodne se mi zamlouva vznikajici storyline mezi Chazabrielem a Rufusem,stejne jako pocinani soudce a jeho skvadry .. Urcite bude zajimave sledovat,z koho se nakonec vyklube ten majitel spolecnosti (jestli se nepletu,tak jeho jmeno jeste nepadlo pocas celeho E-Fedu) - no neprekvapilo by me,pokud by to byl nekdo, kdo se uz v E-Fedu pohybuje od zacatku.. (coz je asi blbost,ale ta moznost tu je vzdycky...)

No a na zaver bych chtel pochvalit dobre nabookovany a napsany ME, ktery se povedl a vykreslil v dobrem obe postavy - hlavne tu Krupyho a jeho novy charakter.. naopak me zklamala neucast Hammera,ktery se po zapase Venoma mohl objevit a mohla nastat nejaka konfrontace obou dvou...
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 71 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 71

Příspěvek  Texas_Venom Sat Sep 27, 2008 10:11 pm

Tak musim říct, že jsem velmi přišel na chuť Kruypmu novýmu charakteru. Nevím, jak to vzniklo, mám pocit že z opravdový frustrace od Krupyho, ale opravdu je to krok dobrym směrem, protože ten mega babyface byl už takovej nudnej a nevyvíjející se. Docela jsem se pobavil, jak Krupy (myslim, že to bylo v promu) vypsal to číslo show ve který porazil mojí figuru Laughing ale jak řikám, velmi dobrej krok a myslim si, že se do budoucna dá dobře pracovat...

Taky se těšim a bavim se pomalu se rozvíjejícím se feudem mezi Leonardem a Rufusem, dvě imaginární postavy, ale první pořádnej skoro "face to face moment"... myslím si, že takovej feud by měl obrovskej potenciál. A ještě jak to jde každou show lehce pomalu... neni kam spěchat.

Trochu neduha byl zase opener, kterej se přiznám mě nebavil, ale to je tim, že se zajímám hlavně o postavy, který sem pravidelně přispívaj a jsou pořád v dění. Stejně jako Crowaxe by podle mýho vyšperkoval ME nějaký náběh Hammera třeba od diváků... s nějakym kusem dřeva nebo něčim co bude v tom zápase a třeba Texas Venoma pořádně zbil... ale zase na druhou stranu... porazil jsem Krupyho a odešel po svejch, jako vítěz, tim pádem Texas Venom nikomu žádnou porážku nedluží Very Happy

a málem bych zapomněl na komentování s Chosenem - to byla bomba. Ta osoba by měla jít vejš.

Za jak dlouho je PPV? Kolik ještě shows?

A založte prosím někdo Preview na PPV...
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 71 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 71

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru