CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 40

+5
Hajinek
Israha
p.herca
Slovakia Warrior
Mattitude
9 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 03, 2008 10:00 pm

Část 1.

Prásk..

Vystřelí se do vzduchu poslední ohňostroj, diváci šílí, ukazují transparenty a přitom všem je doprovází úvodní hudba CZSK.

Brian Nelson: "Vítejte všichni a připravte se na dnešní 40. show! Mé jméno je Brian Nelson a po mé pravici přivíteje i mého kolegu, Jimmyho Freaka."

Jimmy Freak: "Díky Briane. 40, to už není čislo jentak ledajaké. Již 40 show bylo odvysíláno na vašich obrazovkách. Již 40 show a v každé z nich zápasy, mnohdy i které vám vytřou zrak. Bude to tak i dnes? Nechme se překvapit."

Brian Nelson: "Prozradíme vám jen, co můžete čekat. Jako opener, který začne již za pár okamžiků obhasuje známého vtipálka Roukyse a jednoho z nejvetších vyznavačů hip hopu v CZSK, WidowMakera."

Jimmy Freak: "A jako main event, Ari Rigginse se postaví proti CZSK Championovi Vicori Ergovi. V zájmu toho vás čeká ještě překvapení, které si ovšem necháme pro sebe."

Brian Nelson: "Show právě začíná, pojďme se připravit na první zápas..."


Roukys vs. WidowMaker




Začíná hrát hudba, světla zhasnou, v aréně pouze obíhají publikum světelné reflektory. Roukys se objeví pod titantronem a všechny reflektory rázem zamíří na něj. Roukys to tanečky Travolty míří přímo do ringu, kde následně čeká na svého soupeře, WidowMakera.
DMX - X Gonna Give To It Ya. To značí jediné, do ringu přichází WidowMaker. Je laser show, za které si WidowMaker užívá přízeň diváků, za jejichž pomoci přichází do ringu. Jen co přeleze přes lana, už jej napada Roukys. Zní gong, který tak zahajuje zápas.
Roukys pozvolna buší WidowMakerovi do zad, ten se jen bolestně prohýbá. V tom udeří Roukyse několika ranami loktem do břicha, provede několik ran pěstí do obličeje, poslední rána je taková, až se Roukys otočí WidowMakerovi v zad. Ten využívá situace a provádí Inerted DDT. WidowMaker čeká, až se zvedne Roukys. Ten se po chvíli zvedá, WidowMaker vybíhá, provádí Clothesline, Roukys se ihned zvedá, WidowMaker přitvrdí a to tak, že provede harlem side kick. Ovšem po několika sekundách se zvedne Roukys opět, WidowMaker zvedne Roukyse do Fireman carry pozice, ten ho ale několikrát udeří do obličeje, sleze z jeho ramen a dostane se tak za jeho záda. WidowMaker se otáčí, Roukys jej kopne do břicha a provádí Over Easy DDT. Roukys lačne zalehává WidowMakera: 1..2.. kickout. Roukys se zvedá a připravuje svou nohu na zvedajícího se WidowMakera. WidowMaker se zvedá, Roukys se pokouší o Superkick, WidowMaker jeho nohu chytá, otočí Roukyse o 360 stupnů a provádí Kella Jawbreaker. Roukys nepadá, pouze se zamotá, WidowMaker se proto zvedá, rozeběhne a provede Last Goodbye. Cover: 1..2..2,5 neuvěřitelně těsný kick out. WidowMaker se nyní pokusí o cestu submission a to tak, že začne provádět dragon clutch. Roukys se snaží všemožným způsobem ubránit, ale nedaří se mu. Nakonec se dostane náhodou k lanům a tím zapříčiní ropebreak. WidowMaker rozčílen zvedá Roukyse, ten se v jeho držení ubrání několika tvrdými údery kolenem do břicha. WidowMaker pouští, Roukys vystřihne krásné Gamengiri. Hned poté opouští ring. Divácui bučí. Roukys dochází poblíž komentátorského stanoviště, kde si bere mikrofon.

Dodýchá poslední zbytky své námahy, když začne hovořit:

"Dobrý, menší pauza. Rozbalte popcorny, pohodlně se posaďte, teď vám něco ukážu. Johne, spusť to!"

Brian Nelson: "John?"

Jimmy Freak: "Asi má na mysli Johna Mitchella, ten má na starosti titantron a tak podobně."

Brian Nelson: "No vidiš, na to jsem uplně zapomněl."

Na titantronu se objeví záběr WidowMakera na záchodě! Objeví se zorvna záběr, kde se nedokáže zbavit potřeby zrovna nejlépe a vzteká se. Diváci se smějí, WidowMaker zuří.

Roukys: "Ou.. na to pomáhá projímadlo, haha."

WidowMaker vztekle sleduje obrazovku na titantronu. Roukys se velmi opatrně vplíží do ringu a čeká, až se WidowMaker zvedne. WidowMaker se otáčí, Roukys vybíhá a provádí Vozembouch! Cover: 1..2.. Roukys si pomáhá lany, což rozhodčí nezpozoruje, 3 a vítězí. Roukys okamžitě opouští ring, kde se zbavuje svých posledních zbytků zachvatu smíchu. WidowMaker z lehu rozčíleně sleduje, jak Roukys odchází.

Winner: Roukys


Cerberus/Slovakia Warrior segment



"Chlape, pěknej výkon, minulý týden...", chválí Slovakia Warrior Cerbera, když se bok po boku ubírají zákulisím směrem do šaten.
"Dík. Tys byl taky dobrej...i když pravda, ta výhra byla až moc jednoduchá, hehe."
"No...spíš to vypadalo jako 3 on 1 handicap."
"Asi tak...a nepřej si vědět, jak potom Kobra zuřil. Ten až havlajse dostane do ruky, udělá s ním krátký proces."
"No, aby havlajs nepokazil i svůj vlastní beatdown..."
Tomuhle vtípku se oba dva kamarádi zasmějí a pokračují dál.
"Akorát mě mrzí, že nám zase nedali ten 1 on 1 zápas, o který jsme prosili..."
"Copak, Cerbere? Už se nemůžeš dočkat, jak dostaneš na zadek?"
"Nooo, aby to nebylo opačně, ty..."
Náhle se objevil, doslova "odněkud", protože ani Cerberus, ani Warrior vůbec nezaregistrovali jeho příchod. Lord Darsen ranou pěstí poslal Slovakia Warriora k zemi a šokem zkamenělého Cerbera chytil pod krk a zvedl ho asi deset centimetrů nad zem.
"N-n-nneudělej žádnou blbost...", souká ze sebe Cerberus, ovšem odradit Darsena se mu pochopitelně nepodaří. Rudé oči démonické existence se propalují do Cerberova nitra. Cerberus se dusí, chroptí, lapá po dechu a koulí očima, ale uvolnit železný stisk Darsenovy ruky se mu nedaří.
Slovakia Warrior přichází k sobě a vida problémy, snaží se nepozorovaně zmizet...dutý úder do hlavy ho pošle k zemi v bezvědomí. Israha si hodí železnou trubku přes rameno a jízlivě říká: "Radši ho pusť, Darsene. Mohl bys ho udusit a to by tvoje měkká dušička přece nepřežila..."
Darsen skutečně Cerbera pustí. Ten dopadne na zadek a začne si třít krk. Darsen se zlobným pohledem zadívá na Israhu. K protržení tenké blány příměří chybí už jen malý krůček...
"No tak, Darsene, stojím zde, máš jedinečnou šanci...udělej to!"
Vteřinu, možná dvě, se zdá, že Darsen skutečně na Israhu zaútočí, ale nakonec si to přeci jen rozmyslí.
"Ne. Byla by to škoda, poničit si tě a přijít tak o šanci připravit ti ponižující porážku na Still Standing Strong. Radši odejdi a užívej si života dokud můžeš...sám to tak rád říkáš...už ti z něj totiž zbývá jen malinkatý kousíček."
Teď se pro změnu Darsenovi podařilo brnknout na správou strunu Israhovi. Lost Soul navenek nedává nic znát, ale uvnitř něj to vře...udrží se však.
"Ještě uvidíme, Darsene. Konec se blíží...a pamatuj na jedno - udělám cokoli, klidně zničím i sám sebe, jen jestli mi to pomůže zničit tebe."
Israha se ztratí v temnotě. Darsen nakopne na zemi ležícího Cerbera a pak se také odebere svou cestou...
------------------------------------------------------------------------------------------------
***Komerční reklama + upoutávka na CZSK PPV***
------------------------------------------------------------------------------------------------

EightMaster promo



V ringu stojí EightMaster, ještě dohrává jeho theme, zato divácký heat stále trvá. EightMaster má v jedné ruce mikrofon a ve druhé svojí oblíbenou kulečníkovou kouli.
„Popkillere, ty slabší menší méně talentovanější ubožáku, ty si myslíš, že to že si mě někdy před tisíce lety porazil něco znamená? Nic to neznamená! Od té doby se toho dost změnilo, jako třeba to že mě nedokážeš nikdy porazit! Slyšíš? Nikdy! A to si pamatuj!“ začne agresivně křičet EightMaster.
„Ty tvoje sto let staré výhry nebyly nic jiného než omyl, chyba v systému, byly něco co už ti nikdy nepomůže! To že chceš další zápas se mnou mě těší, přece jenom, kdo by nechtěl stát aspoň na chvíli v ringu s někým jako jsem já?!? Jenomže moje odpověď na tvojí výzvu je: NE!!! Nemám chuť se srát pořád dokola s někým jako si ty!! Nejsi vůbec na mojí úrovni, nemáš ani polovinu talentu co mám já, tak nechápu proč bych tvojí výzvu měl přijímat! Já už tě porazil a ty mě ne, není co dál řešit!“ diváci poslední slova EightMastera odměňují ohromným heatem, ví že Popkiller EightMastera porazil a chtějí vidět jak se to stane znova. To, že EightMaster si sám sobě do hlavy vtlouknul, že je neporazitelný a nedotknutelný, a že nechce další zápas s Popkillerem, je dost rozohnilo!
„Slyšíš Popkillere? NIC NEBUDE!“ EightMaster hází mikrofon na zem a odchází za bučení fanoušků z ringu, po cestě do zákulisí se ovšem zastavuje u jednoho fanouška, který stojí v první řadě hned u entrance rampy a drží velký sign s nápisem: EightMaster je Popkillerova děvka! EightMaster se zadívá na tento nápis, vytrhne ho fanouškovi z ruky a roztrhá ho. Zadívá se na kousky tohoto nápisu na zemi a vypadá dost rozzuřeně. Otáčí se zpět směrem k ringu a kouká po aréně, kde je takových podobně laděných signů více. EightMaster teď vypadá jako sopka před výbuchem, začne křičet na fanoušky podél entrance rampy, nejvíce na majitele proPopkillerovských signů. Vrací se zpátky do ringu, vezme ze země mikrofon a začne do něj křičet: „Máte to mít!! Chcete vidět jak zničím Popkillera? Chcete to? Máte to mít! Popkillere si mrtvej člověk! Slyšíš mě? Skončil si!!!“ zahazuje mikrofon mezi diváky a rozzuřeně odchází do zákulisí.
„Tak to vypadá jako kdyby EightMasterovi přímo a doslova ruply nervy!“ komentuje Freak.
„Máš pravdu, holt nevydržel to, že se mu nedostává respektu, který si myslel že si zaslouží. Připočítej k tomu to, že si sám sobě EightMaster lhal o své neporazitelnosti s Popkillerem a máš výborný recept na takovýto výbuch! Teď jsem dostal zprávu do sluchátek, že jejich zápas bude na Still Standing Strong: Chapter One! Už se nemohu dočkat.“ zhodnotí situaci Nelson.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 03, 2008 10:01 pm

Část 2.


Trey Trasher and Goja vs. Arien and paci



„Dámy a pánové, nyní je čas na Tag Team match! A teď mi dovolte představit účastníky tohoto zápasu.!“
Marty Gibbon mrští rukou k entrance rampě, tam se již začíná rozeznívat známá hudba. Do ringu nyní míří dva wrestleři, nejen Trey Trasher, ale i jeho dnešní parťák, Goja. Do ringu je doprovází povzbuzování fanoušků. Pro dnešek si oba nechávají své pózování pro jindy, oba se nemohou dočkat, až se dostanou do ringu se svými soupeři, zvláště pak Trasher.
Nemusí čekat dlouho, na entrance rampě už stojí pod lavinou negativních reakcí Arien a jeho záhadný kumpán paci. Upír je následován obrem v masce, i přesto to vypadá, že paci je naprosto nezávislý. Arien je před ním jen proto, že má vyšší tempo, kdežto pacimu je nejspíše jedno, co se děje v ringu.
Když jsou všichni čtyři v ringu, rozhodčí už může zahájit zápas.

V ringu začíná paci a Trasher. Trey si ho sám vyžádal, protože věří, že s ním má nevyřízené účty, kdy paci ve svém CZSK debut matchi použil JEHO finisher, známý Blow Ya Head Off.. Nenávist vůči Arienovi teď ustupuje stranou, paci dal Trasherovi nepřímou výzvu. A Trey Trasher přece nikdy neustupuje. Bere tedy většího borce do lock-upu a z toho jde do rychlého European Uppercutu! Z tohoto úhlu, jak pěst udeřila do brady, by takovýto útok poslal každého protivníka k zemi, je jedno, zda by byl velký jako Israha, nebo Gary. Ale všechny šokuje, že paci sice vystřelil svou hlavu ke stropu, ale zůstává na nohou! Ba co víc, usmívá se! Sráží Trasherovu ruku, přitahuje si ho k sobě a dává mu Headbutt! Trasher zůstává pevně na zemi, ne ale na dlouho, paci totiž obemknul ruku kolem svého soupeře a hodil ho před sebe s Money Toss! Trasher se sice rychle zvedá, ale vbíhá pacimu do jeho speciality, Airwave kicku. Neuvěřitelné! Trey Trasher je hned ze začátku zápasu na zemi!

Freak:“C-cože? Teprve začátek zápasu a Trey už leží jako po K.O.?! Jak je tohle možné?!?“

Nelson:“Já to vidím naprosto jasně, Jimmy. Pacho kariéra co se týče zápasů nemusí být nějak závratná, nicméně je hodně zkušený. Viděl jsi tu uppercut? Předtím, než bylo udeřeno, trhl hlavou dozadu a tím úder prakticky anuloval.Trey měl přesto pocit, že se trefil a tím ho paci vylekal, když dokázal ustát European Uppercut. Viděl jsi někdy wrestlera, který se jen tak zvedne po nefalšovaném zásahu pěstí do brady? Tohle by v boxu dokázalo knockoutovat i světového championa! A právě toho si je Trey vědom. Ale paci…on je jiný, než čekal…paci je vynikající taktik! Takto se vyhnout úderu a zmátnou soupeře…to dokáže ringu málokdo. Uvidíme, co má pro nás připraveného dál.“

Oblíbený Trasher se sice dostává na nohy hned, evidentně je ale v šoku. Nejspíš neslyšel, o čem mluvil Nelson, proto stále věří, že Paci ustál jeho mohutnou sílu.. Proto se teď chová opatrněji, dokonce si od paciho dělá prostor. Masked Freak se ale beze strachu přibližuje. Toto Treye dostává do situace, kdy už neví, co dělat, pokouší se tedy svého soupeře dočasně zabavit Low Dropkickem. To paciho dostává na kolena, Trey tak má dost času, aby se za něj dostal a pokusil se o German suplex. Paci ale opět překvapuje a dříve, než se stačí Treyovi ruce semknout, opět triumfuje s Russian Leg sweep! Trasher je opět překvapivě na zemi, zatímco paci se opírá o sloupek a provokuje ho různými gesty.

Nelson: „Myslel jsem si to. Je evidentní, že se paci na tenhle zápas připravil. Je to ten typ wrestlera, který sedí před videem a pouští si ho tolikrát dokola, dokud se mu nepodaží přesně odhadnout, co udělá soupeř už jen podle pohybu svalu.“

Freak: „Takže tím chceš říct…“

Nelson: „Ano, za paciho zápasí jeho mozek, on si s Treyem jen hraje.“

Už i Trasher si to sám začíná uvědomovat a pokouší se o chothesline. Paci s úsměvem uhýbá sehnutím, ale Trasher se zastavuje, otáčí se a lariatem udeřuje paciho do zátylku! Paci jde okamžitě k zemi a Trey jde hned pro pin! 1..rychlý kickout! Vypadá to, že lariat nezasáhl přesně podle Treyových představ. Nicméně se mu podařilo stínového wrestlera překvapit, což je na jeho styl boje úspěch. Hala ale utichá, když taguje Goju.

Freak: „Proč by to dělal?!? Nic proti Gojovi, ale Israha byl jednoznačně na koni!“

Nelson:“Proč? Odpověď je lehká- Goja je stejný jako paci- nepředvídatelný.“

Goja chytá paciho nohu do Ankle Locku. Paci zvedá hlavu nad ramena, chystá se o counter! Ale Goja ho okamžitě překvapuje Kickem do hlavu, který posílá paciho zase k zemi! Naštěstí pro něj mu maska úder zjemnila natolik, aby to jen zabolelo, v jiných situacích by to nepochybně ohrozilo život! Pomalu se zvedá a Goja ho chytá do Forvard Russian Leg Sweep! Než by ale mohl přijít counter, dostává od Gojy s elbow přímo do obličeje a to ho rychle posílá zemi v Russian Leg Sweep! Pin! 1..2..Kickout! Teď už chápe, ýe Goja není žádný Jobber, ale pro něj nebezpečný soupeř! Snaží se proto dostat k Arienovi. Goja ho ale nešetří, tuší, že ten elbow dočasně oslabil jeho zrak, proto se paci nemůže bránit pěstím, ty ho zahání do kouta, kde je takovýmito údery nemilosrdně bombardován! Obrana paciho asi nebud tak pevná, jak se ze začátku zdálo, Goja je totiž poměrně malý borec a převrátil jeho plán proti jemu samotnému. Přesto se mu v nouzi daří spinebuster, kterým dostal Goju doprostřed ringu. Pin je hned neúspěšný, proto se hrne ke svému rohu a taguje Ariena. Ten leze do ringu a vyčkává, až se Goja zvedne. Hned malého borce překvapuje s mohutnou chothesline. Hned, jak goja dopadá na zem, Arien ho chytá za nohy a obemyká si je kolem svého krku. Teď ho jen pevně přidrží za pas a provádí Sitdown Powerbomb! Goja se ještě snaží o odpor, ale po zvednutí je okamžitě umlčen s Big Boot. Arien nyní Goju táhne k jeho rohu, de už zuří Trasher. Donucuje ho, aby si s Gojou plácl, už se ho nemůže dočkat v ringu. A je tomu doopravdy tak Trey je v ringu, Goja se tak tak opírá o provazy. Oba borci si hledí do očí, než padne první rána od Ariena. Trey ji okamžitě vrací! A tak začíná menší série úderů, diváci tuto podívanou povzbuzují, není jasné, kdo padne dříve. Nakonec máto štěstí Arien a Irish Whipuje Trashera. Ten se úspěšně vyhýbá v tomto zápase už druhému Big Bootu, dostává se za Ariena a snažíse s krvelačným obrem o pumphandle suplex! Vyzvedává ho na svá ramena…a daří se mu! Nesnaží se o pin, ale opět čeká, než se Arien zvedne dezorientovaný Aren je rychle zvednut do Vertical Suplex pozice a Trey se svého obrovského soupeře snaží udržet nad sebou co nejdéle…do zad ho ale udeřuje paci a Trasherovi se pod váhou podlamují kolena, Ariena tak pouští a on dopadá na zem prakticky bez zranění. Vypadá to, že se bude snažit o Chokeslam…ne, Chokebreaker, sám tento chvat nazývá Pac-Slam! Částečně zotavený Goja chce jít svému parťákovi na pomoc, ale Arien ho chytá do Arien Locku! Po deseti minutách ale Goju pouští a posílá ho proti pacimu, ten…ten Gojovi uděluje jeho vlastní finisher, Gojanissimo Side Slam! Paci hned poté s úsměvem odchází z ringu a Arien pinuje Trashera- 1..2..3!

Winners: Arien/paci

I Arien hned odchází z ringu, u rampy se ovšem zastavuje, slyší totiž hlas.

„H-hej, Ariene, já jsem s..s tebou ještě neskončil…hej, neocházej a….dzeh….a poslouchej mě! Ty a…já…na PPV…v Looser Leaves CZSK Match!“

Trey pouští mikrofon a snaží se i Gojovi pomoci na nohy. Arien si jen nemůže pomoci a sarkasticky se zasmát. Poté mizí v zákulisí.


JUDr. Mattitude/Crowax segment



Nacházíme se u dveří kanceléře JUDr. Mattitude, ten vykukuje ze dveří na chodbu, když najednou opět uvidí náhodně kolemjdoucího Crowaxe. Rychle se schová. Crowax popojde dál, JUDr. otevře dveře div málem neuhodí Crowaxe a vtáhne jej do své kanceláře.

"Prosím, musíš mě vyslechnout, jen pár slov!" Křičí bez ovládání se JUDr. Mattitude.

"Tak hele, nejprv ze mě dej ty pracky dolů, co chceš?" odpovídá Crowax.

JUDr. Mattitude: Jsem ve velmi tíživé situaci, nejsem schopen zápasu na PPV. Musíš stím souhlasit."

Crowax: "Souhlasit? Ty jsi asi fakt zešílel, co? Zapomeň, zápas bude a to ikdyby to mělo být za mřížema."

JUDr. Mattitude: "To teď zahoď za hlavu, já tě soudit nebudu.. musíš mě poslechnout, zápas na PPV být může, ale non-title, chci ten titul ochránit před tim lemounem Shaggzem!"

Crowax: "Takhle o něm nemluv, nebo mu to vyřídim."

JUDr. Mattitude: "Ne, prosim, jen to ne. Já chci ten titul někam schovat, musím ho mít u sebe. A když bude zápas? Shaggz se může objevit a těm slabým rozhodčím ho bez problémů sebrat. Musim ho schovat, ale kam ti samozdřejmě neřeknu."

Crowax: "Třeba pod postel, na které rád pinuješ, haha."

JUDr. Mattitude: "Nedělej si z toho srandu.. tak co? Souhlasíš stim non-title zápasem?"

Crowax: "Ani mě nehne. Zápas bude a to o to, co ti nepatří.. Intercity titul... Jo a ještě něco, ten jak řikáš lemoun, má stebou příští týden zápas, tak se připrav.." Crowax odchází.

JUDr. Mattitude: "Coo? Sakra!" odchodí přilehlé listiny na stole a sedá nespokojený do křesla.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 03, 2008 10:01 pm

Část 3.


Rusty/Boš vs. The Alter Duo (CZSK Tag Team Championship)



Tak teď je na řadě zápas o CZSK Tag Team tituly. Je to v jednom týdnu už druhý zápas o tag team tituly, ten první se podařil bratrancům Alterům vyhrát, jak se jim podaří dnes ještě uvidíme. Do ringu už míří dnešní vyzyvatelé, je to dvojice Rusty a Boš. Tito dva mohli v CZSK obnovit svojí spolupráci z indy scény a tak by chtěli i navázat na úspěchy, které dříve měli. Dnešek by měl být tím dnem D, dnem kdy chtějí získat CZSK Tag Team tituly! A když je řeč o CZSK Tag Team titulech, tak do ringu za své theme už přicházejí The Alterz! The Alter Duo se zdraví s diváky, ukazují jim své belty a už vlézají do ringu, kde se pochlubí svými opasky i Rustymu s Bošem, dávají je rozhodčímu a ten už odstartuje zápas. Po krátké domluvě obou týmu nakonec zůstává na apronu Shane a Rusty. Takže v ringu už se do sebe zaklesli Peter Alter a Boš! Snaží se přetlačit jeden druhého, ale nakonec se oba dva pustí, když vidí že to nikam nevede. Peter Alter natahuje levačku po Bošovi a naznačuje mu, aby se za ní chytnul. Boš tak nakonec učiní, ale netuší, že to byla past od Petera, ten si ho okamžitě přitáhnul k sobě a short-range lariatem ho posílá k zemi! Boš se ihned zvedá, ale akorát do rány pravačkou, po které přichází ještě jedna a po ní i european uppercut. Peter taguje Shanea tak jsou teď oba v ringu, to znamená, že se chystá ukázka toho proč jsou The Alterz tag team šampiony. Oba dva irish whipují Boše a dávají mu double hip-toss. Boš se ihned zvedá, ale přimotá se Alterům přímo do náruče. Double uranage backbreaker! Peter už leze za provazy a Shane jde na cover: 1...2.kick-out! Shane tedy zvedá Boše ze země, ten ho ovšem odstrkuje od sebe a rychle zacouvá do svého rohu, kde taguje Rustyho. Čili v ringu to je teď Rusty a Shane Alter, oba dva jsou čerství, tak uvidíme co nám předvedou. Rusty ihned startuje po Shaneovi, ten uhybá jeho ráně předloktím a dvěma low kicky se snaží si připravit Rustyho, teď přichází super kick, ale Rusty uhýbá a jelikož se mu povedlo se dostat za Shaneova záda, tak zasazuje inverted DDT. Taguje Boše, který se už otřepal ze špatného začátku a teď nám Rusty s Bošem předvedou proč si oni dva myslí, že by měli být tag team šampiony. Irish whip a po něm double shoulder block. Zvedají Shanea a dávají mu double vertical suplex, pěkně ho ve vzduchu chvíli podrží a potom ho pouští tvrdě na zem. Boš zkouší cover, zatímco Rusty už je za provazy. Cover skončil u čísla dva a tak si Boš počká až se Shane zvedne a trefuje ho úderem pravačkou a potom ihned levačkou. Shane další úder zblokuje a napřahuje se, ovšem Boš se sehnul, Shane promáchnul a nastavil záda Bošovi, ten toho využije k german suplexu. Cover: 1...2..kick-out! Boš zvedá Shanea a irish whipuje ho, ovšem Shane reversuje, Boš se odráží od provazů a crossbodym trefuje Shanea, ten vypadal že tohle nečekal a tak teď musí znova přerušovat další Bošův pokus o pin. Peter se snaží roztleskat fanoušky, aby pomohli Shaneovi, ti se chytají velice dobře a tak teď celá aréna stojí za Shanem, ten je jako kdyby ho polili živou vodou a ihned po tom co si ho Boš zvedá ho překvapivě trefuje middle kickem do břicha a navazuje scissors kickem, poté taguje Petera, který už byl do ringu celý natěšený. Peter si bere Boše do powerbomb pozice a Shane ho doplňuje s neckbreakerem a tímto double team chvatem donutí fanoušky v aréně zatleskat. Teď oba lezou na ringpost, každý do jednoho rohu a vypadá to, že čekají až se Boš zvedne. Rozhodčí ukazuje Shaneovi, že už musí za provazy, ale ten mu ukazuje ať ještě počká na tohle. Boš se zvedá, přichází flying clothesline od Petera a potom ihned legdrop od Shanea na ležícího Boše! Shane už leze za provazy a Peter jde na cover. Opět se nepovedlo ukončit zápas, teď především kvůli Rustymu, který vniknul do ringu a kopnu Petera, aby přerušil cover. To se mu povedlo, ale také se mu povedlo naštvat Petera a ten po něm ihned vystartoval, trefil Rustyho pár údery a dotlačil ho tak do rohu ringu, to už ho ovšem zezadu napadnul Boš. Do ringu chce vniknout i Shane, aby pomohl svému tag team partnerovi, toho si všímá rozhodčí a Shaneovi to zakazuje. Téhle nepozornosti rozhodčího využívá Boš s Rustym nejenom k tagnutí, ale i k nefér napadnutí dva na jednoho. Rozhodčí je zastavuje a ukazuje, že tag slyšel a tak Boš musí vylézt z ringu. Fanoušci toto chování Rustyho s Bošem odměnili pískotem, ale Boš na apronu jenom tak pokrčí rameny na znamení toho, že holt se naskytla příležitost, tak proč jí nevyužít. V ringu zatím Rusty kontroluje Petera. Teď ho trefuje pomocí lifting DDT. Nejde na cover, ale rozebíhá se a pomocí provazů zkouší middle rope springboard moonsault, ale Peter mu nastavuje jenom kolena. Oba dva se po chvíli zvedají, Rusty promáchne pravačkou, ale než Peter stihne zaútočit, tak ho Rusty trefuje pomocí backflip kicku. Pokus o pin, který následoval byl neúspěšný. A tak Rusty Petera zvedá, trošku si od něj odstupuje a zkouší super kick, Peter mu ovšem nohu chytá, přitáhne si ho za ní přímo do spinebusteru. Oba leží, po chvilce se Peter snaží dostat k Shaneovi pro tag, už je skoro tam, když ho za nohu chytne už zvednutý Rusty. Rusty ho zatáhne dále od Shanea a zde ho trefuje ránou předloktím, poté ho irish whipuje, ale Peter ho překvapuje pomocí rolling clothesline! Teď už se Peter pro tag k Shaneovi dostává a tak Shane má tu možnost se po nějakém čase zase objevit v ringu. Boš ani nečekal na tagnutí od Rustyho a už je také v ringu. Shane uhýbá jeho clothesline, a trefuje ho super kickem. Boš se zamotá a Shane se odráží a vyskočí mu na ramena na huricanranu, ale ne pro normální, ale pro reverse verzi. To už je na nohou Rusty, ale schytává middle kick od Shanea, Shane rychle vyskakuje na ringpost a to je moonsault, ne tak to je Shaneův oblíbený slice drop! Cover: 1..přerušen Bošem! Toho si ovšem ihned bere do parády Peter a sidewalk slamem a potom ihned i Peter slamem, ho učí že se nezasahuje do cizích coverů! Mezitím se ovšem povedlo Rustymu uhnout Shaneově dropkicku a sám skóroval se svým STO. Peter si toho všimne ovšem než stihne něco udělat tak ho Rusty trefuje pomocí enzuigiri. Rusty zvedá a Boše a společně vyhazujou Shanea z ringu. Teď mají Petera jenom pro sebe. A tak ho zvednou, irish whipují do rohu ringu a postupně se navzájem irish whipují a stinger splashem přimačkávají Petera na ring post. Ten se vymotá z rohu a Rusty s Bošem ho irish whipují a zasazují flapjack. Ovšem nejdou na cover, Rusty zvedá Petera a vypadá to, že chtějí použít něco z repertoáru The Alterz. Vypadá to na high-low, neboli kombinaci leg sweepu a clothesline.A taky tak dělají! U diváku to nedostává zrovna vřelé reakce, diváci to berou jako parodování Alterů. Boš chce jít na cover, ale Rusty mu něco řekne a tak si oba stoupají dál od Petera a čekají až se zvedne.
„To vypadá jako kdyby se připravovali na Alterication! To snad ne!“ křičí Freak.
„Už to tak asi bude. Teď snad i Rusty zakřičel: Alterication!!“ doplní ho Nelson.
Peter už je skoro na nohách a tak se Rusty a Boš na něj rozebíhají, ovšem Bošovi zachytne nohu Shane, který už vlezl do ringu, a tak si Boš slušně namlátí. Toho si nevšimnul Rusty a běží na Petera s jasným úkolem: spear, jelikož si stále myslí, že ho Boš doplní s clothesline. Jenomže Boš nikde a Peter Rustyho spear zblokuje mohutným kopem do obličeje. Rusty se tak tak udrží na nohou a Peter si o bere do samoa drop pozice. Shane mezi tím vyhodil Boše z ringu a doplňuje svého bratrance neckbreakerem. To je Countdown! Cover: 1...2...3! Konec zápasu. The Alter Duo obhájilo své tituly i dnes, uvidíme co je čeká dále, ale zatím si jako šampióni vedou víc než přesvědčivě. Peter si plácne se Shanem, berou si své opasky a lezou na ring posty a slaví společně s fanoušky. Když slézají, tak už ve prostřed ringu stojí Boš s Rustym. Alterz se před nimi zastaví a oba dva se připraví, aby byli v pohotovosti kdyby chtěli Rusty s Bošem ještě pokračovat. Jenomže Boš natahuju ruku k Peterovi, ten si s ním po čase opravdu rukou potřese. Po chvilce to samé udělá i Rusty se Shanem. Rusty s Bošem vyklízí pozice a The Alter Duo ještě chvíli slaví v ringu svojí obhajobu titulů.

Winners and still CZSK Tag Team Champions: The Alter Duo


Havlajs segment



Zahraje pár známých melodií na svou kytaru, jen tak pro zábavu, sleduje ho přeci kamera.
„Hehe, a tuhle znáte? Počkejte…“
Chvilka nedočkavého ticha od kameramana. Inu, jeho práci je být zticha, havlajs ale tento fakt ignoruje.
Hej, tak jdeme na to….A raz, a dva, a raz, dva, tři, teď…..Your own…personal…Jesus…Someone to hear your prayers…someone who cares…“
Kameraman Pete měl v tu chvíli chuť utéct. Halvajs zpíval tím nejhorším hlasem, jaký kdy slyšel. A to tu s ním bude vydržet aspoň deset minut. Deset minut! To jsou minimálně tři písně! Bože, proč nezůstal v pornoprůmyslu?
„Héj, dobrý, ne? Tak, teď další, tuhle mám hodně rád, vystupovali na ni nějací dva týpci. Nevzpomenu si, jak se jmenujou, ale vím, že to jsou bráchové. Připraveném? A raz, a dva, a raz, dva, tři… Life is so strange when it´s changing, yes indeed…“
Ježiši Kriste, cokoliv, ale proč musí takhle znásilňovat takhle pěknou písnčku?!? Gimme back my bullets od Lynyrd Skynyrd, vždycky si to prozpěvoval, když jel do arény…Proč, havlajsi, proč?!?
„…yeah, gimme back my bullets! Tak, dozpívali jsme a teď..je čas mluvit!“
Díkybohu.
„Dobráku! Eh, sorry za tu kytaru, ta byla pro Cerbera!!...jsme už teď zase kámoši, jo?“
Kobra samozřejmě neodpověděl, nemohl.
„Tak to mám radost! Hej, neoj, příšte…příště už se trefím. Kej thenks báj!“
A v tu chvíli…Pete i přes svou nadváhu s kamerou na rameni vyletěl ze šatny jako blesk. Musel říct Stanleymu, aby se mu vyhýbal.


Hannibal Magnum segment



"Otevřete, pane Magnume, máte tu zásilku."
Tohle Magnuma zvedne od jeho obvyklých hrátek se sekáčkem a kusy masa. Otevře zašpiněné dveře svého kutlochu a natáhne zkrvavenou ruku k listonošovi, jehož tím poněkud vyděsí.
"Dneska žádná večeře?", podiví se, když spatří, že zásilkou není žádné maso, nýbrž úplně obyčejná bílá obálka. Rozmrzele ji hodí na stůl a pár desítek vteřin ji tam nechá jen tak ležet, ale nakonec ho zvědavost přemůže. Roztrhne ji.
"Neskončilo to"
Pouze tato dvě slova jsou nepříliš úhledným rukopisem vyryta na jinak zcela nepopsaném papíře. Magnum na ně chvíli hledí, pak lejstro skrčí a hodí ho přes hlavu do kouta. V přístích chvílích už na něj zcela zapomene...

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  Mattitude Mon Mar 03, 2008 10:02 pm

Část 4.


Vic Ergo vs Ari Riggins



"I gotta survive, I try to stay alive, ho..."
Nate Hammer přichází do arény, ovšem zápasit dnes nebude. Jeho zkušenosti a především znalost obou borců, kteří se v dnešním main eventu utkají proti sobě, poslouží jako výpomoc Brianu Nelsonovi a Jimmy Freakovi, kteří už pro Natea mají vedle sebe přichystáno čestné místo.
"Zdravím, Briane. Jimmy..."
Hammer si s oběma komentátory potřese pravicí, pak se ne zrovna dvakrát vybraným způsobem rozvalí do připravené židle a hned spustí:
"Ergo a Riggins....ti dva mají společný kus své historie. Proto to dnes nebude čistě jenom o wrestlingu, na to můžete vzít jed."
A druhý jmenovaný, "The Dealmaker" Ari Riggins už si to za zvuků svojí theme nasměroval do ringu. Dnešní zápas pro něj bude velice náročný, nejen že se po určité době znovu postaví svému bývalému smrtelnému nepříteli, ale bude si muset neustále krýt záda, protože zrádný Hajinek dozajista čeká na příležitost, jak Arimu uškodit. A tyto starosti Ergovi odpadají, ten má Hammera na očích za komentátorským stolem...
"A nyní přivítejme jeho soupeře...z Bostonu, Massachussets...je současným CZSK Heavyweight šampionem...The Crimson Soldier...Viiiic ERGOOO!"
Ergo snad ani nezná jiný způsob uvítání obecenstva, než provokativně vztyčený prostředník. Diváci na něj bučí, ale pro něj jsou negativní reakce spíše drogou, než čímkoli jiným...sytí se jimi, jsou mu více k užitku než ke škodě.
Riggins v ringu už má strategie Karmínového vojáčka velice dobře přečtené a proto jeho kdykoli jindy náhlý a nečekaný nástup těsně poté, co vklouzne do ringu, zachytí.
"No jistě...typický Ergo. Tahle náhlá transformace překvapí každého jeho soupeře, ale Riggins ho zkrátka zná už moc dobře.", konstatuje Hammer.
Riggins blokuje Ergův pravý hák a zasazuje mu znělý chop do hrudi. Erga tím z míry nevyvede, naopak ho vyprovokuje k dalšímu úderu...ale i ten je zablokován. Totéž se opakuje ještě potřetí, pak Riggins mocnou levačkou rozhodí Ergův střed. To mu dá prostor ke corner irish whipu, kterým Erga důvěrně seznámí s tvrdými turnbuckly. Ne však dostatečně tvrdě na to, aby mu zabránil v reagování na následný running attack. Ergova bota trefí Rigginse do čelisti a Crimson Soldier poté porazí svého oponenta explozivní clotheslinou. Riggins se hned posazuje, ale je lehce otřesen, což samozřejmě Ergo nenechává bez odezvy. Prudce Ariho kopne holení do zad, pak mu do stejných míst přidá štiplavý chop. Ari se zašklebí, jak ho v zasaženým místech zabolí...Ergo ho zvedá, aby ho hned dostal zpět na zem snapmare takeoverem. Riggins leží, Ergo se springboarduje...a trefuje umístěný elbow drop pod Rigginsova žebra. Tohle je na pin vhodná situace...Riggins je však rázně proti. Ergo kickout v této fázi zápasu vícemeně čekal, a tak, byť si neodpustí své typické jadrné narážky, nikterak neprotestuje. Místo toho se koncentruje na Rigginse, kterému za ruku pomáhá na nohy, aby ho mohl irish whipovat. Riggins se odrazí od lan, pak podbíhá Ergovu clothesline...odraz na druhé straně...a calf kick třese Ergovo bradou. Crimson Soldier se pochopitelně ocitá na zemi, ovšem Riggins nepinuje...místo toho se rozbíhá o lana. Ergo se mu položí pod nohy, další odraz...Ergo provádí leapfrog, ale Riggins tuto ve wrestlingovém světě zajetou kombinaci velice chytře nedokončí a jakmile Ergo dopadne na nohy, zasadí mu enzuigiri.
"Tak tohle bylo velice chytré..."
"Že váháš, Briane, vždyť Riggins zná Erga, lidově řečeno, jak své boty."
Hammer na menší diskusi svých dnešních kolegů nereaguje, jen se baví děním v ringu, kde zrovna Ergo vykopává z Rigginsova pinu. Ani Ariho tento raný neúspěch příliš nerozčilí, poté, co musel na Apocalypse ukončit Erga třemi finishery, ho nepřekvapí, že obyčejné enzuigiri na výhru prostě stačit nebude. Místo toho svého soka ihned irish whipuje. Ergo se chytře chytí lan a neodrazí se. Riggins vystartuje, ovšem Ergo je o myšlenku vpředu a backdropuje ho za sebe. Riggins dopadne na apron, ovšem ne tak elegantně, jak by si představoval - a tím dá Ergovi prostor. Vic ho ihned chytí za hlavu a rozběhne se s ním k ring postu. Riggins útok, mířen na hlavu, zablokuje, ale Ergo mu vychytrale praští o kov ring postu levou rukou. Ošklivě to bouchne, Riggins zařve a spadne z apronu mimo ring. A to je voda na Ergův mlýn...
Rozhodčí se snaží zamezit Karmínovému vojáčkovi v opuštění ringu, ovšem je to marné. Ergo jako žralok, cítící krev ve vodě, jde po Rigginsovi a v jeho hledáčku je konkrétně Ariho levá ruka. Riggins se po nepříjemném pádu již částečně sebral, ale na Ergův útok není schopen reagovat. Levá paže mu narazí do kovových schůdků, jednou, dvakrát...pak mu s ní Ergo praští ještě o apron. Okamžik na to je Riggins vhozen do ringu. Rozhodčí vytýká Ergovi jeho nesportovní přístup, ale dočká se pouze blízkého pohledu na vztyčený prostředník. No...Riggins je na tom hůře, ten se totiž dočká bolestivého cross armbreakeru.
"No...nechci Ariho podceňovat, ale z tohohle se dostává těžko...", glosuje situaci Hammer.
Ergo ještě pár vteřin láme Rigginsovi ruku, když se však odtapování nedočká, držení přeruší. Riggins jde ihned na nohy, ovšem bolest v ruce mu brání soustředit se na okolní dění. Ergo mu provede arm twist a následně arm wrench. Riggins klesne na kolena. Ergo mu však nedovolí oddechnout si, hned ho za ruku zvedá a překrucuje mu ji ještě jednou...Ari křiví obličej bolestí, ale pak se překoná a nic netušícího Erga skolí clotheslinou. Diváci aplaudují, Nate Hammer uznale kývá a Ergo jen hledí. Riggins na chvíli přemůže bolest v ruce a zkusí Erga irish whipnout. Technická vyspělost Doctora Victora se však projeví znovu, irish whip je přetočen do účelného sitout armbreakeru. Rigginse náraz odhodí pár kroků dozadu, což otevírá Ergovi cestu ke spinning belly-to-belly. A pin je na cestě...Riggins kickoutuje někde mezi 2 a 2,5.
"Tohle Riggins dlouho nevydrží...", konstatuje Nelson.
"Docela by mu teď prospěla interference Hajinka, haha...", vtipkuje Freak.
"Jestli se Hajinek ukáže, bude mít co dělat se mnou...", zavře jim oběma pusy temnou výhrůžkou Hammer.
Ergo provádí The Konami Code, dle wrestlingové terminologie swinging side slam backbreaker. Trefí ho nádherně. Riggins zůstává ležet, už poněkud bez života. Ergo ho znovu bere za bolavou levici a chystá si zřejmě další cross armbreaker...Riggins se náhle přetáčí a hází z leže Erga za sebe arm dragem. Ergo jde hned na nohy, ale vběhne jen do arm dragu číslo dva...a napotřetí už to ani není arm drag, nýbrž inverted atomic drop. Ergo se chytí za rozkrok...a pak ho Riggins přejede silným STO. Je tu pin...a nebo není? Není, Ergo Rigginsovi oplácí rovněž technickým způsobem a pinning clutch reversuje do armbaru. Riggins teď doslova zařve, jak mu rukou projede ostrá bolest. Ergo se mu přitlačí na záda a zapáčí za ruku vší silou.
"Vzdej, buzerante.", řve mu do ucha, ale Ari na to ani nemyslí. Ukrajuje palce, pídě ze vzdálenosti mezi ním a lany...až jich dosáhne. Unaven, vyřízen, ale stále v zápase. Ergova ústa jsou opět plná nadávek, ale ty mu nejsou nic platny, Rigginse musí porazit wrestlingově. Proto ho znovu bere za levou ruku...arm twist je na snadě, ale Rigginsova vůle je proti. Dealmaker udělá přemet a přehodí Erga arm dragem. Ergo spadne trochu nešikovně na hlavu a proto se zvedá pomaleji...Riggins provádí sidewalk slam. Ergo na zemi, Riggins se rozbíhá o lana...a bolavou levou rukou provádí za potlesku diváků elbow drop. Pin...Ergo pokládá nohu na spodní lano.
"Tak tohle měl Doktor Viktor za pět minut dvanáct." hlásí Hammer.
Riggins se chytí za hlavu - tu nohu měl zaháknout a vítězství by bylo jeho. No - příště už na to bude myslet. Nyní naopak může Ergovy blízkosti k lanům využít...bere Karmínového vojáčka tak, že má jeho nohy okolo svého trupu...zvedá ho zády vzhůru a odráží hrudí od lan...pak mu obtiskuje obličej do canvasu.
"Krásný slingshot wheelbarrow facebuster." chválí Nelson.
"Ten jsme u Rigginse ještě neměli možnost vidět."
Riggins znovu pinuje, tentokrát i s nezbytným uchycením nohy...ale Ergo mu vítězství zadarmo nedá. Nyní však Ari cítí, že by mohl rozhodnout...poodstoupí si od Erga a signalizuje svůj finisher - The Dealmaster. Vteřiny ubíhají jako hodiny, když se Ergo pomalu zvedá do pozice, která je pro Rigginse ideální...rozběh...ale noha místo Ergovy čelisti prořízne jen vzduch. Ari sice dopadne do stoje, ale je k Ergovi zády a to je vždy chyba...přichází electric chair suplex, poněkud netradičně do bridge. Teď se s přerušováním šeredně nadře Riggins - a co hůře, opět si způsobí bolest v levé ruce. Nakonec jde však na nohy stejně první, nicméně Ergo je jen o setinu sekundy pomalejší. Oči obou borců se zabodnou do sebe....nakonec je to Ergo, kdo se nechá vyprovokovat. Vystartuje clotheslinou, ale Riggins se sehne a jde na neckbreaker slam...nepovede se mu však Erga správně uchytit za krk a tak připraví sobě i divákům lehce úsměvný moment, když spadne na zem jako při správné aplikaci chvatu, ovšem překvapený Ergo zůstane stát na místě. Reakce obou borců je však rychlá a profesionální. Riggins hned jde na nohy, zatímco Ergo si dá odraz od lan...končí to spinebusterem v Ariho podání. Pin...Ergo kickoutuje, ale tak tak. Riggins jde na nohy a hlásí finisher - dle gesta je to The Prophecy. Ergo se ocitá ve fireman carry...ale je zachráněn. Objevuje se Rigginsova současná nemesis, Hajinek, a Sweet Punk Musicem mu ničí čelist. Ergo seskočí jen o zlomek sekundy dříve, než se Riggins skácí. Zní zvonek, značící Ergovu diskvalifikaci...a Nate Hammer odhazuje sluchátka a žene se do ringu. K překvapení všech však nejde po Ergovi, nýbrž Trailer Park Lariatem ničí Hajinka! Ten doslova vypadává z ringu, čímž napodobuje Rigginse, kterému se to po tvrdém kopu stalo před chvílí. Ergo kouká...Hammer zvedá k ústům mikrofon.
"Ergo! Hodinová procházka královstvím Rávany...už je na čase přestat mluvit v hádankách. Chci odpovědi a chci je hned teď! Cos pro mě a pro sebe přichystal na Still Standing Strong?"
Ergo se pohrdavě uchechtne.
"Všichni kreténi okolo mě jsou stejně nechutně zvědaví..."
"Nevykrucuj se!"
"No dobře, chceš tu sračku slyšet už teď, jak je libo. Na Still Standing Strong budeme zápasit. Budeme zápasit dlouho, kurevsky dlouho...dokud jeden z nás doslovně nepadne vyčerpáním. Šedesátiminutový iron man match!"
Tohle vyrazilo dech i obvykle klidnému Hammerovi.
"Na co čumíš, kentusáku zasraný? Říkal jsem přece procházka královstvím Rávany, ne? Nebude ti stačit jedno vítězství, ani dvě...chceš tohle?" - a ukáže na CZSK title belt, který už opět má na rameni - "Musíš vyhrát pětkrát. Pinem, submissionem...to je až pojebaně klišovté, co? Tak to ještě okořeníme...budeš mimo ring a tenhle pruhovaný mamrd napočítá do dvaceti - ztrácíš bod. Nezvedneš se v ringu, dokud nebude napočítáno deset - mám bod. Budeš krvácet - mám bod. Zkusíš nějakou podělanou sviňárnu - máš varování, podruhé seš out, diskvalifikace. A abys neřekl, že jsem až takový z**d, to samý platí i na druhé straně, No...ale abych si tě trochu pojistil, budeš-li mít po konci hodinového limitu stejně bodů jako já - smůla, titul je můj. Takže se budu kurevsky moc těšit, kriple..."
Ergo zahodí mikrofon. Hammer kouká s otevřenýma očima, nevěda, co říct. I aréna ztichla ohromením, které dosud v CZSK nemělo obdoby...

Winner: Ari Riggins by DQ


„Tak Jimmy, máme za sebou další CZSK tv show, tentokrát už s pořadovým číslo 40! To to uteklo co?“ říká Nelson směrem k Freakovi.
„Přesně jak říkáš Briane, pamatuji si první show, když ještě bylo vše takové nováčkovské a teď se podívej. Každý týden dvě úžasné show, plné napětí, zábavy a kvalitního wrestlingu. Tohle je CZSK, děcka!“ odpovídá mu Freak.
„A právě všechno to napětí, zábavu a wrestling oslaví CZSK tuhle neděli. Bude to při největší CZSK události v roce. Pay-per-view Still Standing Strong: Chapter One je už za dveřmi a diváci máte se na co těšit.“ snaží se Nelson navnadit diváky.
„No za dveřmi, Briane, já bych se nebál říct že už má skoro jednu nohu na prahu! Vždyť už to je tuhle neděli. Já se nemůžu dočkat. A co se pro vás všechny fanoušky CZSK chystá?“ nadšeně komentuje Freak.
„Tak jedním z main eventů je zápas o CZSK title, ve kterém se utká současný držitel Vic „Crimson Soldier“ Ergo s vyzyvatelem Natem Hammerem! V 60 minutovém Iron Man Matchi, který z obou vymáčkne i tu poslední kapku síly a energie! Dokáže Nate Hammer přerušit Ergovi jeho title run?“ odkrývá první zápas Brian Nelson.
„Druhým tahákem je zápas dvou monster, kteří svým brutálním feudem terorizují celou CZSK. Zápas Israha vs. Lord Darsen se jmenuje 3 Stages of Death, jaký lepší název by to mohlo mít?!? A co nás v tomto zápase čeká? Tak postupně to bude Inferno Match, poté Basement Brawl a na třetí část ještě čekáme.“ oznamuje druhý zápas Jimmy Freak.
„Dalším zápasem, který je v plánu je vyvrcholení sporu Hajinek - Ari Riggins. Tihle dva to mezi sebou mají dost osobní, ale stále nemůžou své problémy vyřešit. Už spolu měli několik zápasů, ale pořád se nám nedostalo jasného vítěze pinem nebo submission! Jejich rozhodující zápas proto tedy bude Deathtrap Dungeon Match, v 30 stop vysoké uzavřené kleci plné zbraní se už rozhodne!“ ohlašuje třetí zápas Brian Nelson.
„A zatím posledním zápasem o kterém víme, že se bude odehrávat je zápas EightMaster vs. Popkiller. O tom to zápase jsme se dozvěděli v dnešní show. Tihle dva si své sporu táhnou už pěknou řádku měsíců. EightMaster je přesvědčen, že nemůže prohrát. Dokáže Popkiller všem, že je lepší než jeho bývalý tag team partner?“ doplňuje čtveřici zatím známých zápasů Freak.
„Samozřejmě to není vše co vás čeká. Co například Trashery s Arienem, opravdu budou mít Loser Leaves CZSK match? Nebo ukecá nakonec JUDr.Mattitude Crowaxe, aby spolu na Still Standing Strong měli jenom non-title match? Pusťte si nás i příště a třeba se dozvíte o dalších zápasech na největší PPV v roce Still Standing Strong! Krásný zbytek večera.“ ukončuje dnešní vysílání Nelson.
„Zůstaňte věrní CZSK! Hezký večer.“ pozdraví i Freak.

Na show pracovali:

Israha: Cerberus/Slovakia Warrior segment, Hannibal Magnum segment, ME

Mattitude: Opener, JUDr. Mattitude/Crowax segment

p.herca: EightMaster promo, CZSK Tag Team Championship

Sengoku G: Trey Trasher/Goja vs Arien/paci, havlajs segment

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  Slovakia Warrior Mon Mar 03, 2008 10:36 pm

Dobra show kedy bude presne PPV
Slovakia Warrior
Slovakia Warrior
CZSK Future
CZSK Future

Poeet p?íspivku : 263
Age : 33
Localisation : Povazska Bystrica,Slovakia
Registration date : 27. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  p.herca Mon Mar 03, 2008 10:40 pm

Slovakia Warrior napsal:Dobra show kedy bude presne PPV
je to napsaný na konci v show.....tuhle neděli... Wink
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  Israha Tue Mar 04, 2008 9:29 pm

Nikdo nečetl nebo jak? To je potěšující, těsně před vrcholem sezóny...
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  Hajinek Tue Mar 04, 2008 10:07 pm

omlouvam se ted jsem to docetl ja nemam moc casu show jako vzdy vyborna tesim se tuto nedeli na PPV :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  -->B<o>š<-- Tue Mar 04, 2008 10:25 pm

Dobrá show už se těšim na PPV.
-->B<o>š<--
-->B<o>š<--
The Eternal Phenom
The Eternal Phenom

Poeet p?íspivku : 922
Age : 32
Localisation : Lučany nad Nisou
Registration date : 31. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  paci182 Wed Mar 05, 2008 4:59 pm

super tag team Smile dobra moje prezentace takhle sem si to nějak představoval ..
paci182
paci182
The Big Red Machine
The Big Red Machine

Poeet p?íspivku : 2820
Age : 33
Localisation : Boskovice
Registration date : 26. 07. 07

http://ava-plus44.com/index.php

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  ronnie Wed Mar 05, 2008 8:03 pm

Super show *thumbs ip*, už se těším na zítřejší show a hlavně na nedělní PPV :pounce: .
ronnie
ronnie
CZSK Icon
CZSK Icon

Poeet p?íspivku : 1175
Registration date : 27. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  Goja Sat Mar 08, 2008 7:54 pm

Moc pěkná show,60 minutový Iron Man? affraid Laughing ,chcu vidět jakou bude mít délku
Goja
Goja
Captain Charisma
Captain Charisma

Poeet p?íspivku : 839
Registration date : 06. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 40 Empty Re: CZSK E-fed - Show 40

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru