CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 54

+3
Krupy
Israha
Mattitude
7 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  Mattitude Mon May 05, 2008 10:39 pm

Část 1.

Spousty ohňostrojů a všem je jasné, že začíná CZSK show.

„Kundy, zmrdi, a i vy, naši nejmenší kokůtci, vítejte u televizních obrazovek, právě sledujete CZSK Show číslo 54. Já jsem ta největší svině a idol roku, Victo Ergo..“

„A já jsem syn ulice a zabiják přebytečnejch sráčů, Nate Hammer.“

„Nate, co si myslíš o dnešní show, tvé předpoklady, prosím, a pospěš si, kurva, nemáme moc času.“

„Můj drahý příteli, pro jednou drž hubu, ano. Ale abych ti odpověděl, dnes to vidím pěkně na piču. Jediná prdel snad bude to, že se dnes testují nepovolené látky.Asi jsme v kundě.“

„Hmm, zajímavé, zajímavé. Až tady skončím, půjdu pro jistotu vychcat všechnu moji krev..“

Jimmy Freak už měl dost.

„Pánové, můžete nám už vrátit naše mikrofony?!? Tohle je naše práce!“

„Freaku, ty nedomrdlej skunku, zavři chlebárnu a ten inženýr vedle tebe taky. Jestli chcete, můžu vás dneska vyzvat na souboj, každém si vezmeme jednoho. Tohle totiž není žádná sranda, kterou si děláme z tebe, tebe, nebo tady těch mamrdů všude kolem nás, ne. Tohle je vážnej byznys. Doprdele vážnej byznys. Eh, chcípá ti mikrofon.“

Oba wrestleři se zvedají od komentátorských stolů a berou si ze stolu mikrofony. Lezou do ringu a užívají nepříliš velké přízně fanoušků.

„Tak, začala show, tleskejte, rychle, jedna, dva….Pche! Jděte se vysrat! To nemáte respekt k těm, co jsou avatary CZSK Majitele? V hinduismu se válka s avatarem trestá smrtí. Nám postačí, když z vás vymlátíme sračky.“

Ergův komentář nesdílí velké nadšení.
Než stačí pokračovat, na rampě se objevuje Generální Manažer CZSK, Rufus Maxwell. Okamžitě se chytá slova.

„Pánové, dnešní večer jsem vám přišel oznámit jednu jedinou věc. Přišlo si ke mně stěžovat pár ostatních wrestlerů, kterým se nelíbilo, co jste provedli s jejich vozidly. Řeknu to tedy stručně, domluvil jsem vám s nimi zápas, ne ledajaký. Jedná se o 8 on 2 Handicap Elimination match! Brotherhood of Gore, Lord sof Shadows a The Ater Duo versus vy, Bridges Burnin´Company!“

Generální manažer chvilku čeká na reakci obou wrestlerů. Že se začnou smát, nečekal.

„Haha, Nate, to bude ještě mrda! Máš dobrou intuici, co očekáváš?“

Hammer se usměje.

„Co očekávám? Bude potřeba připravit osm kriplkár. Ne, počkat.“

Ukáže prstem na Maxwella.

„Devět.“

Eightmaster vs. Ari Riggins


„Dámy a pánové, openerem bude klasický single match plánovaný na jeden fall. Nyní budou představeni oba účastníci tohoto zápasu.“

Představení s Marty Gibsonem nikdy není moc dlouhé, vrhněme se tedy na nástup borců do ringu.

Eightmaster nastupuje jako první. Je už typické, že nastupuje ve svém baseballovém dresu. Cestou do ringu se dostává do menší slovní potyčky s diváky, samozřejmě padá zmínka o jeho úspěšné kariéře, u něj tak typické.Leze do ringu a sundavá si dres, čekajíce na svého soupeře. Čeká ho totiž někdo jedinečný.

A už je tady. Za velkého povzbuzování diváků si to do ringu nemíží nikdo jiný, než „Dealmaker“ Ari Riggins. Plácá si s fanoušky po schodech pomalinku leze do ringu, mezitím se dívá mezi diváky. V tomto s úsměvem pokračuje i na sloupku, bez jakýchkoliv gest tento wrestler o ovace publika mít starost nemusí. Leze ze sloupku a otáčí se ke svému soupeři. Eightmaster je už jak psychicky tak fyzicky připraven, zápas tedy může začít.

Eight jde do útoku jako první, snaží se Rigginse sejmou se Sguffle Side Kick. Ari ale jen uhýbá a jde s Eightmasterem do lock-upu. Tady má Riggins jasnou převahu a podaří se mu svého soupeře dostat do One-Legged Jawbreakeru. Eight málem skončil na zemi, podařilo se mu ovšem z toho nárazu vzpamatovat rychleji, než Riggins předpokládal a s Boxing Body Blow to Rigginsovi vrátit i s úroky. Odráží se od provazů se záměrem provést Arimu Tornado DDT, Dealmaker ovšem ve vzduchu puchem od sebe soupeře odstrkává a Eightmaster ladně jako kočka přistává na nohy. Okamžitě dostává Ariho do Headlocku a odtahuje si ho od provazů.Zde, když se rozhodčí pořádně nedívá, mu přímo na obličej uděluje několik pěstí, za což by mohl být klidně i diskvalifikován. Po asi pěti takovýchto ranách se Arimu podaří svého soupeře s Belly-to-Back suplex dočasně zbavit. Eightmaster měl velké štěstí, že se neudeřil do zátylku, nicméně byl takovýto úder stále nepříjemný. Hned se sice zvedá, Ari už je ale připraven na Jumping Heel Kick, který minul. Eightmaster doslova vyrazil a Shoulder Tacklem povalil Rigginse k zemi. Uděluje mu Headbutt a zvedá se, jen aby se zase spustil dolů, tentokrát s Knee Dropem.

Brian Nelson: „Eightmasterův arsenál není zrovna moc velký, dokáže ho ale dobře využít.“

Eightmaster si užívá své dominace, zvedá Ariho a nasazuje mu Standing Crossface. Pár vteřinek trvá, než se Jedinečný Dealmaker vzpamatuje, je ale připraven se zase vrátit do akce. Jak dlouho mu to však potrvá, to je ve hvězdách. Snaží se rozplést Eightmasterovi ruce v holdu, to není zrovna ten nejlehčí úkol. Dokáže se postupně dostat na obě nohy a chvilku chodí po ringu, táhnouce za sebou svého soupeře, jenž se nehodlá pustit a submisí donutit Rigginse ke „kapitulaci“. Nakonec se mu podaří naklonit své tělo tak, aby mohl Eightovi sázet do břicha tvrdé elbows. První s Eightmasterem lehce zatřese, druhý krátce povolil své držení, po třetím už se Rigginse pouští úplně. Obrovská chyba. Snaží se hned zabránit katastrofě, akorát Rigginsovi vběhl do Inverted Atomic dropu. Snažil se bolístku rozkulhat, Ari ho ale hned srazil k zemi Spearem. Eightmaster se snaží hned zvednout, už jen vidí, jak do něj nabourává Rigginsovo koleno v Shining Wizard. Nehybně leží na zemi a jen si žádá o další útok. Ari Riggins nikdy nenechává své soupeře čekat. Uzamyká Eighta do velmi bolestivé submise, tou je Grapvine Ankle Lock! Bývalý hráč Baseballu všemožně skuhrá a snaží se doškrábat k provazům, má jen velké štěstí, že to měl blízko. Riggins se pouští jen čeká, až se jeho soupeř zvedne, je rozhodnut, že s druhým Shining Wizard ho už dorazí. Když se ale rozebíhá, Eightmaster mu s Drop Toe Hold podlamuje nohy a Dealmaker dopadá na prostřední provaz, naštěstí jen hrudí. Toho si ale Eightmaster nevšiml a hned se dostává na nohy, na zlomek vteřiny je vidět náznak kulhání, a obrací Rigginse. Má v záměru mu provést ilegální chvat zvaný Guillotine. Ari si ale nenechá chytnou nohy, odkopává soupeře a vystartuje na něj s STO! Eight je na zemi a po nárazu se z ringu vykutálela jeho věrná koule. McPay nechce mít problém a hned pro ní utíká a to je šance muže, který se schovával mezi diváky. Mezitím, co McPay hledá Eightballovu kouli JUdr.Mattitude sejmul nebohého Rigginse židlí a poslal ho tak k zemi! Hned ale mizí z ringu. Eightmaster stává a když vidí ležícího Rigginse, rozebíhá se proti provazům a provádí Lionsault! Mcay se vrací s koulí do ringu!

1..2..3!

Winner: Eightmaster

Eightmaster oslavuje své vítězství, ale je přerušen. Všímá si, že Riggins krvácí, do ringu k němu přichází Mattitude se zakrvácenou židlí v ruce. Přitahuje si ho k sobě a šeptá mu do ucha.

„Toťjest dar sudce a trest pro lemouna zmrkvenýho. A já se tě nyní ptám, po přijmutí mého daru. Stáváš se členem Poroty.“

Po krátkém váhání Eighmaster přikývl.

Soudce se usmál.

„Rozhodnutí schváleno!“

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  Mattitude Mon May 05, 2008 10:42 pm

Část 2.

Crowax segment


"Klid, uklidněte se. Až dojdou všichni, můžeme začít. Ta minuta vás nezabije." Uklidňuje Crowax dav wrestlerů, stojící u něj. Až při pohledu na točící kolo je zřejmé, že se bude losovat. O co konkrétně? To nejspíš prozradí samotný Crowax. V místnosti jsou mimo Crowaxe vidět tito wrestleři: Cerberus, Gary the Gargantuan, The Jobber, SHAQ, Slovakia Warrior, Tiger Kid a WidowMaker.

Crowax: "No Stevensi, to to trvalo."

Steve Stevens: "Sorráč, měl jsem trénink."

Crowax: "Takže abychom začli. Za mnou vidíte kolo, kde jsou jména všech vás, co jsem si sem pozval. Rád bych smazal tu hnusnou historii JUDr. Mattituda, ktrý tento opasek vůbec neobhajoval a tak bych rád obhajoval co nejvíc to půjde. Jenže má to jeden háček. Nevím soupeře a v tom by mi mělo pomoc toto kolo. Ve zkratce to tedy znamená, že vylosovaný získává title shot, který bude moc proměnit hned příští show, kdy plánuji zápas o titul."

The Jobber: "Budu CZSK Intercity Champion!!"

Gary the Gargantuan: "Sklapni ty skrčku, nebo tě zašlápnu." Odstrčí Gary Jobbera a stoupne si na jeho místo úplně v předu.

Crowax: "Takže, začínám točit."

Crowax roztočí kolem. To se několik sekund točí, až začne zpomalovat. Vypadá to, že se zastaví u WidowMakera. Jenže v tom, přepadne k SHAQovi a zastaví se.

Jimmy Freak: "Takže jestli jsem to dobře pochopil, SHAQ se stává no.1 contenderem pro Crowaxův CZSK Intercity titul."

Hned několik wrestlerů neskrývá svůj vztek. SHAQ se přiblíží ke Crowaxovo obličeji opravdu několik málo centimetrů daleko. Ovšem po chvíli mlčky odchází z místnosti.

Krupy promo


Na titantronu se objevuje Krupy, který ve svých tradičních brýlích sedí někde v zákulisí, v ruce drží kendo stick a dívá se přímo kamery. Diváci jsou z toho, že vidí svého oblíbence nadšeni!

„Vím, že jsem se už nějakou tu dobu neukázal v ringu, ale to se vše časem změní. Jenom musí nastat ten správný čas a až nastane, tak všem slibuji, že dopad, jaký budu mít, změní běh událostí v CZSK!“ říká Krupy.

Diváci aplaudují, i když v podstatě nevědí co mají čekat. Krupyho vždycky rádi vidí a poslední dobou i slyší. Krupy se po poražení Israhy objevuje akorát. v různých promech a rozhovorech.

„CZSK se po zničení Israhy stalo klidnějším místem a já jsem tu od toho, aby se to udrželo. To je moje slovo, které všem dávám! Nikdo nebude narušovat pořádek!“povídá dále se zaujetím Krupy.

Krupy se poslední dobou stylizuje do role ochránce klidu v CZSK.

„A co se týče titulů? Na místě mohu všem slíbit, že jednou bude opět Krupy držitelem hlavního titulu! Jednou nastane éra Highlandera!“ ukončuje Krupy svůj proslov a mizí z titantronu. Diváci aplaudují jeho vášnivě podanému projevu a skandují Krupyho jméno!

Trashing Alliance vs. Roukys


„Dámy a pánové, následující zápas bude 3 on 1 Handicap match plánovaný na jeden fall. Dovolte mi nyní představit účastníky tohoto zápasu!“

A tak začíná jeden ze dvou zápasů dnešního večera „za trest“. Jako první se na rampě objevuje Paci a Trey Trasher, společně známi jako Trashing Alliance. Tito dva kolegové se nepárají s žádnou sáhodlouhou entrance a rovnou míří do ringu, kde se krátce pozdraví s fanoušky. Tuší, že jejich soupeř si dá jistě na čas.

A nejsou daleko od pravdy. Roukys přichází na svou entrance theme Hella Good od No Doubt ve slunečních brýlích, nedá se tedy poznat, jaké emoce mu právě běží hlavou. Jedná se ale přeci jen o Handicap match, zrovna nejlépe na tom tedy být asi nemůže. Udělá pár svých tanečků a už leze do ringu, kde odstupuje do rohu od svých čekajících soupeřů. Sundává si svůj obleček, je tak v plné zbroji a připraven na zápas. Po dohodě jde do ringu jako první Trey Trasher.

Jimmy Freak: „Hodně štěstí s o skoro čtyřicet kilo těžším chlápkem, Roukysi.“

Ve svém prvním zápasu po Pay Per View nebyl Roukys zrovna ve formě a mnoho lidí má strach, aby se to třeba dnes nezopakovalo, jako dodatek má navíc dvojnásobný problém. Chvilku stojí před Trasherem a hledí si z očí do očí. A Roukys jako první se pokouší o pokoření Treye. Rozebíhá se proti provazům a pokouší se o manévr, o kterém již nezjistíme, co to bylo, Trasher si ho totiž hned hodil na ramena do Powerbomb pozice. Než ale stačil pořádně uchytit ruce, Roukysovi se povedlo s perfektní kontrolou nad svým tělem dostat dolů s Hurracanranou. Trasher se reflexním rollem dostává na nohy a proti němu běžícího soupeře opět dostává na ramena, tentokrát s Firemans carry. Powerslam se nebezpečně blíží, ale litým bojem, jako kdyby byla o jeho vlastní existenci, se Roukys dokáže dostat za jeho záda a Dropkickem překvapeného Treye poslat k provazům. Vtipálek CZSK je evidentně ve skvělé formě, jeho osobní fiasko s Rigginsem se už asi opakovat nebude. Na tváři má hravý a provokativní úsměv. Trasher je sice agilní mezi vyššími vahami v CZSK, Roukys je ale nejen rychlý, má i zkušenosti s lidmi z vyšších žebříčků této federace. Trey je na ideálním místě a Roukys se tak snaží o Springboard Bulldog, Trasher uhnul a jeho soupeř tak málem skončil nešťastně na provazech. Dokázal se jich k jeho vlastnímu štěstí zachytit a dopadnout bezpečně nohama na kanvas, to už se proti němu řítí Trasher a s German Suplexem ho posílá doprostřed ringu nepříjemným způsobem. Roukysova záda jsou v jednom ohni, ignoruje to, což je trochu jiné od jeho věčného stěžování si a dostává se na nohy včas, aby se nedostal do spárů Trashera. Springboard Master zkouší svou již často osvědčenou taktiku a rozebíhá se proti provazům, v úmyslu má protentokrát Springboard Crossbody. Trey zůstává chladný a osmdesátikilového Vtipálka chytá a hned posílá do Backbreakeru, další přídavek. Pokouší se o pin a neúspěšně, Roukys okamžitě vykopává, i přes to, že zatím jsou útoky zaměřované na jeho záda. Trasher ho zvedá, což na pár vteřin představuje pro Johna problém, je známo, že i kdy dokáže pusou mlít často, bolest snáší špatně. Chvilkově to v ringu vypadá na přátelské obětí dvou opilců, ve skutečnosti ale Trasher využívá situace a Roukyse chce nechat proletět se Side release Belly-To-Belly suplex, Roukys se ne a ne odlepit od země. Z frustrace to Trasher provádí se vší silou, Roukys sice trochu poodletěl, stále se drží svého soupeře za ruku. Pro Treye to tedy končí špatně a je na zemi po Armbar Takedown. Hned je na kolenou, Roukys ho ale pro jistotu zase sundá s Dropkickem. Než se Trasher zvedá, několika gesty provokuje CZSK Vtipálek za provazy stojícího Paciho. Nedá se říci, že by si z toho nic nedělal, ale uklidňuje ho fakt, že za chvilku bude mít jistě možnost zasáhnout do zápasu.
Něco na Trashera pořvává, než přeleze na apron. Čeká, až se otočí a…720 DD- Trasher uhýbá a ještě Roukysovi přitvrzuje pád na kanvas! Otáčí se na svého kolego a taguje ho. Roukys se mezitím zvedá, rozplácnutí o ring mu ale očividně zatočilo s hlavou a vejde Pacimu do nepříjemnosti jménem Tilt-a-Whirl Suplex.

Brian Nelson: „Abych přiznal, nemíním tím žádné projevení disrespektu vůči panu Maxwellovi, trest si jistě zaslouží, ale není Handicap match trochu tvrdý trest, zvláště proti wrestlerům, se kterými není ve stejné váze. Aspoň nikomu nezničil auto.“

Jimmy Freak: „Pořád myslíš na toho svého Bavoráka, Briane?“

Brian Nelson: „Nepřipomínej mi to, prosím.“

Velké trable. Přesně s tím se teď bude Roukys potýkat. Masked Freak je totiž svěží a tím pádem odpočatý. Pomáhá Roukysovi na nohy a hezky si ho narovnává, Middle Kick! Skrčený Roukys se odcválal do jednoho z rohů, je na něj ale hned přimáčknut s Chothesline. Když ho má tady hezky připraveného, uděluje mu sérii Elbowů, fanoušci jsou potěšeni touto naprostou Destrukcí Roukyse. Vtipálkovi teď není zrovna do smíchu, kdyby jeho soupeř ještě chvilku pokračoval, mohl mu z obličeje udělat kaši. Než se stačí sesunout k zemi, Paci ho s Money Tossem odhazuje dále od provazů. Roukys se přetočil na břicho a snaží se hned zvednout, nevybral si však zrovna nejlepší způsob. Jeho zátylek je odhalen Pacimu a ten tak leze na sloupek. Chvilku se připravuje a pak skáče Top Rope Guillotine Leg Drop, Tohle by byl jasný rozsudek smrti nad tímto zápasem, Roukys se odkutálením včas vyhýbá, dokonce dost na to, aby Paci stihl dopadnout na nohy. Když vidí, jak se Roukys pomocí provazů zvedá, taguje Trashera, má pocit, že si s ním ještě pohraje.

Jimmy Freak: „Tohle je spíš práce pro Jobbera, jak já to vidím.“

Trey má ale k menšímu popuzení Paciho menší představy a signalizuje příchod svého finisheru, Blow Ya Head Off. Na set-up ale svého soupeře Irish Whipuje, Roukys to ale z posledních sil counteruje a proti provazům jde tedy Trey, navíc přímo proti Pacimu. Následuje kolize obou wrestlerů, po které končí Paci na zemi před ringem a Trasher odcouval do ringu….a zakopl o Roukyse. Ten se povalil na zem a padajícího soupeře chytil tk, že je School Boy Pin, navíc Roll Up!

1..2..3!

Winner: Roukys

Po nešťastné náhodě tedy vítězí Roukys. Překvapivě si odpouští divadlo a pomalu se sune z ringu, teprve až v polovině rampy, kdy už si jakž takž uvědomil, co se stalo, začal na své soupeře pokřikovat.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  Mattitude Mon May 05, 2008 10:46 pm

Část 3.

Chosen One/Rufus Maxwell segment


„....cože?!? Jak to že nedáš??...hmm...“ozývá se dost hlasitě ze zavřených dveří kanceláře na jejichž dveřích je napsáno Maxwell Rufus.

Takový už tradiční den Maxwella v CZSK, další člověk je u něj v kanceláři a myslí si, že křikem a chováním bez jakékoliv úcty něčeho dosáhne. Většinou si stejně Maxwell udělá to co si myslí, že bude zajímavé pro diváky a ne to co si kdejaký člen rosteru přeje!

„....Nezajímavý?!?! To nemyslíš vážně!...“stále je slyšet, že Maxwell asi nejedná podle přání té osoby.

Otevírají se dveře kanceláře a v nich stojí nejnovější akvizice CZSK, The Chosen One.

„Takže odvetu s Crowaxem o Intercity nedostanu, nebo co?!!?“křičí na Maxwella.
„Jak už jsem řekl, bylo by to pro diváky už podruhé nezajímavé a navíc by to bylo nefér vůči ostatním členům rosteru. Vy jste tady ani ne dva týdny a už by jste měl dva title shoty! Takhle to nechodí!“odpovídá v klidu Maxwell. Za tu dobu co to tu vede, se naučil jednat s podobnými lidmi.
„To je úroveň tohle to! Já jsem to nejlepší, co kdy přišlo do CZSK a nepřipadá mi, že ti to dochází!“naštvaně odpovídá Chosen One.
„Nepochybuji nad vaší kvalitou a zkušenostmi v ringu, ale tady se na jména nehraje. Musíte si cestu propracovat.“radí Maxwell
„Na to já ti ale seru. Ještě uvidíš co dokážu!! A brzo!!“ zakřičí Chosen One, třískne s dveřmi a odchází pryč.

CZSK Hardcore Championship


Shaggz vs. Hajinek (Take to Hospital Match)



"Dámy a pánové, chlapci a děvčata, na řadu přichází Take to Hospital Match!" Ohlásil CZSK Ring Announcer Marty Gibson, oč jde. Diváci jsou nadšeni, že je čeká něco, co dosud neviděli. Marty Gibson pokračuje v řeči:
"Tento zápas je zároveň CZSK Hardcore Championship. Pravidla vám nyní za pomoci Jedovatého Koby vysvětlím. Vážení diváci, do ringu přijíždí Jedovatá Kobraaaaa!"

Zní song Thunderstruck od AC/DC a do ringu přijíždí Jedovatá Kobra na svém harleji. Po příjezdu k bariérám , za nimiž stojí diváci se Kobra zastaví a ukazuje, co jeho stroj dokáže. Mimo jiné jsou mimo ring připraveny dvě nemocniční lůžka, u jednoho z nich Kobra právě je. Marty Gibson opět hovoří:

"Hlavním předmětem v tomto zápase je nemocniční lůžko. Dohromady jsou v zápase dvě. U jednoho z nich je právě Jedovatá Kobra se svým harlejem a nyní vám ukáže, kde je druhé."

Jedovatá Kobra objede ring na druhou stranu, kde je druhé nemocniční lůžko.

"Zde je druhé lůžko. Úkolem wrestlera je: udržet soupeře na lůžku a odvést jej za danou čáru. Ukázkově vám nyní předvede Jedovatá Kobra."

Jedovatá Kobra opět vyjíždí a to až k čáře na entrance rampě. Po přejetí zvedne vítězně ruce, aby divákům ukázal, že po přejetí této čáry daný wrestler zvítězí. S vítězně vztyčenou rukou Kobra odjíždí do zákulisí.

Chvíli poté zní první tóny Shaggovo theme, vzápětí zhasnou všechna světla a zní již dobře známá věta FUCK THE FUCK OFF! Arénu nyní zdobí různé barevné efekty a v aréně se objevuje samotný Shaggz.

Brian Nelson: "Nejspíš bychom měli divákům ukázat, v čem spočívá podstata tohoto zápasu. Shaggz před natáčením natočil promo, jehož záběry vám nyní exkluzivně pustíme."

-----------------------------------------------------------------------
"Hajinku, ty zasranej punkere, dlužíš mi omluvu a především máš něco, co patří mě. Ten zkurvenej hardcore titul. Ten, za který jsem objetoval nejednou vlastní krev, abych ho udržel. Není to zas tak dávno, co jsem musel ležet v tý podělaný nemocnici a ty si mi tam přišel na návštěvu. Díky, ale je čas vrátit, co mi patří. Take to Hospital Match, to je to, co potřebuješ. Tentokrát tě na nemocniční lůžko dostanu já!"
-----------------------------------------------------------------------

Shaggz už je nyní v ringu. Začíná znít theme Hajinka, na titantronu se zobrazí video, kde odhazuje hakáč. Záhy na to se objeví CZSK Hardcore Champion v aréně. Lidé ho nevítají o nic lépe než Shaggze. V ringu sice nerad, ale titul odevzdává. Sotva zazní gong, už se oba bijí hlava nehlava pěstmi. Shaggz má převahu a Hajinka dostane až k lanům, odkud následuje irish whip, který Hajinek reversuje. Shaggz tedy běží do lan a zpět k Hajinkovi, který provádí PunkBuster. Hned na to začne Shaggze mlátit pěstmi do obličeje. Tomu se podaří z ringu uniknout. Shaggz rychle sahá pod ring, kde vytahuje popelnici. Z ní vyndavá víko a praští Hajinka, který byl právě půlkou těla přes lana, kde chtěl uchopit Shaggze, přes hlavu. Poté hází popelnici i s různými nástroji do ringu. Nástroje jsou v tomto zápase povolené a tak jej rozhodčí nenapomíná. Shaggz vchází do ringu a bere do rukou baseballovou pálku, která se odkutálela z popelnice. Zvedne Hajinka na kolena a začne ho škrtiti. Pokračuje tak několik sekund. Až poté přestane. Hajinek se chytá za krk a plazí se směrem k lanům. Shaggz ho chce zvednout . Hajinek se drží jednou rukou lan a druhou nyní začne Hajinka mlátit pěstí do břicha. Ten ho po chvíli pustí. Hajinek si sedá na turnbuckle a provádí Missile Dropkick. Hajinek vyndavá z popelnice značku a čeká, až se Shaggz zvedne. Netrvá to dlouho a Shaggz se zvedá. Hajinek je připraven ho dopravní značkou udeřit, nicméně Shaggz se této ráně vyhne, Hajinek se otáčí a už schytá od Shaggze Dropsault přímo do dopravní značky, která tak udeří samotného Hajinka. Shaggz rychle popadá značku a dává jí na ležícího Hajinka. Několikrát ho kopne a poté na něj vysype zbytek z popelnice, především odpadky. Vylézá na turnbuckle a skáče Double Stomp přímo na něj. Shaggz poté zvedne Hajinka a vyhodí ho z ringu, směrem k nemocničnímu lůžku. Klečícího Hajinka chce hlavou praštit o lůžko. On si dá ale před hlavu ruce a tak tomu zamezí. Naopak o něj praští Shaggze. Hned na to se postaví na nohy a Shaggze položí na lůžko. Ještě několikrát jej praští do břicha. Vylézá na apron zády k Shaggzovi a provádí Moonsault! Lůžko se houpe a už moc nechybí k tomu, aby spadlo i s Shaggzem. Nakonec nepadá. Hajinek se po chvíli zvedá a hned se pokusí o svůj cíl a to odvést Shaggze s lůžkem až za čáru. Jenže s lůžkem se mu nepodaří hnout, nejspíše jde o nejakou závadu, ktero zapříčinil tím skokem. Hajinek je poněkud nervozní, neví co dál a vztek si vybíjí na fanoušcích. Nakonec Shaggze shodí i s lůžkem a jde zpět do ringu. Nervozně chodí po ringu a přmýšlí. Druhé lůžko je od Shaggze moc daleko a tak nechce riskovat, že by se situace obrátila proti němu samotnému. Nakonec popadne popelnici a čeká, až se Shaggz zvedne a všimne si ho. Za několik sekund se tak stane. Shaggz zobličejem nenávisti hledí na Hajinka. Ten ho s popelnicí v ruce vyzývá, aby přišel do ringu. Shaggz nejprve sahá pod ring, tam vytahuje židli a vchází do ringu. Hajinka to neodpoutá od sebevědomí a praští Shaggze, který právě vklouzl do ringu, popelnicí. Jenže Shaggz vstává, jako by nebyl zasažen. Hajinek je poněkud vystrašen. Chce udeřit Shaggze znovu, ten mu ale židlí vyhodí popelnici z rukou. Po entrance rampě běží Hajinkův společník havlajs. Vypadá to, že by rád pomohl Hajinkovi. Vyběhne na apron, ale to už jej sejme židlí Shaggz. Havlajs padá jako postřelen k zemi. Na entrance rampě se objevuje i Josh. Jde klidným krokem a i gesty se snaží Shaggze uklidnit. Shaggz si mimo jiné i hlídá z druhé strany Hajinka, který je v ringu blízko něj. Josh vylézá na apron a neustále naznačuje, že přichází v míru. Shaggz mu tedy dává do rukou židli, aby mu jí podržel. Josh jí příjímá, jenže Shaggz ho překvapí dropkickem přímo do židle. Hajinek nevidí jinou možnost, než zaútočit a tak ze zadu zautočí na Shaggze. Po chvíli ho opře o lana, rozeběhne se a nejspíše ho chce clotheslinovat mimo ring. shaggz uhybá a provede naopak totéž s Hajinkem. Shaggz následuje Hajinka mimo ring. Zvedne ho a pokládá jej na lůžko. Když v tom se stane něco opravdu nečekaného. Z hlediště přeskakuje bariéru nespočet punkerů a napadají Shaggze. Zhruba polovina z nich se postará o Hajinka a sundají ho z lůžka. Druhá půlka se boje s Shaggzem. Shaggz tuto skupinu nejprve zvládá, jenže poté, co se přidá druhá polovina, už nemá šanci. Skupina punkerů jej společnými silami dostane na nosítka a společně s Hajinkem, jehož rukami musí být nosítka vezeny ho odváží. Dostanou se za čáru a zajistí tak Hajinkovi obhajobu.

Brian Nelson: "Tak něco takového jsem ještě neviděl. Je tohle vůbec možné z hlediska pravidel?"

Jimmy Freak: "Sice se to nestává každý den, ale řekl bych, že ano. Zápas to byl bez diskvalifikace a to už mluví samo za sebe."

Hajinek běží naproti rozhodčímu, který má jeho titul. Vyškubne mu ho z ruky a vrací se ke skupině punkerů. S nimi co nejrychleji bere nohy na ramena, aby ušel veškerým problémům.

Winner and still CZSK Hardcore Champion: Hajinek

Goja segment


To, že od dnešního dne v CZSK probíhají testy na nepovolené látky není žádné tajemství. Proto by tedy nemělo nikoho překvapit, když zahlédne na chodbě jakéhokoliv lékaře. Jeden takový právě vyšel z místnosti, kde pracoval na odebraných vzorcích. Dveře nijak nezabezpečil, nejspíše počítá stím, že se za okamžik vrátí a nic se nestale. Omyl. Stane se právě to, co by chtěl vidět až na posledním místě. Goja čeká za rohem, až doktor odejde z dohledu. S dvouma zkumavkami v rukou se plíží k zmíněné místnosti.

Jimmy Freak: "Goja? Co ten tady sakra dělá?!"

Brian Nelson: "Vůbec nevím Jimmy, ale sleduj, v rukou má zkumavky a chystá se jít k místnosti, kde byl před chvílí doktor, který takto nezodpovědně opustil bez zamčení místnost."

Goja se rychle vplíží do místnosti. Zde hledá mezi řadou jiných zkumavek. Nejspíše hledá jmenovky. Když je najde, okamžitě je zamění stěmi, co má v rukou a opouští mítnost.

Jimmy Freak: "Sakra! Viděl jsi to? To je podvod! On zaměnil vzorky. Jenže čí vzorky? Viděl jsi ty jmenovky na zkumavkách?"

Brian Nelson: "To je právě to, co mě zajímalo nejvíc a nedokázal jsem to zpozorovat. No tedy, takovou situaci v CZSK ještě nepamatuji. Ale řekl bych, že půjde o nejaký tag team." Snaží se Brian Nelson logicky odvodit, o koho by mohlo jít.

Jimmy Freak: "Nemožný to není. Nejspíš se ale dovíme to hlavní až příští týden, kdy bychom se měli dozvědět jména hříšníků. Pokud tedy Goja udělal to, co myslím."

Nyní se doktor vrací zpět a nevědomky zavírá dveře.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  Mattitude Mon May 05, 2008 10:52 pm

Část 4.

The Alter Duo/Brotherhood of Gore/Lord of Shadows/Rusty a Boš vs. The Bridges Burnin’ Company (8 on 2 Elimination Tag Team match) - ČÁST 1.


„A je tu očekávaný main event, na který se těší všichni diváci tady v aréně, ale i všichni členové rosteru a zaměstnanci CZSK v zákulisí. Zápas, který byl nařízen generálním manažerem Maxwellem Rufusem jako trest pro Bridges Burnin’ Company! Je to zápas proti celé tag team divizi, až tedy na P182 Trashing Alliance, která už dnes zápas měla. Čili nás čeká 8 on 2 Elimination Tag Team match! Nezní to lákavě?“ptá se Nelson.
„No to každopádně! Myslím si, že Maxwell vybral velice dobře! BBC si zasloužili nějaký trest za akce, které provedli minulou show, a tak se jim dostává zápasu, který hraje výrazně v jejich neprospěch!“odpovídá Freak.
„Jdeme na představování soupeřů. Prvním tag teamem je Rusty s Bošem.“komentuje Nelson.

Rusty s Bošem jsou už na cestě do ringu, diváci je vítají mírným popem. Oba dva se pozdraví s diváky a už očekávají příchod svých dnešních partnerů. Těmi není nikdo jiný než obávaná dvojice Dark Killer a Shadow, tedy Lord of Shadows! Jejich entrance je jako vždy plná tmy, mlhy a temných tónů. I když to jsou pro dnešek jejich partneři, tak pro jistotu Rusty s Bošem vyklízí ring a zůstávají postávat před komentátory. Situace bude za chvíli ještě víc vyhrocená a to když se na entrance rampě objevují současní number one contendeři pro CZSK Tag Team tituly, Brotherhood of Gore! Tato zvrácená dvojice si to míří sebevědomě do ringu. Hannibal Magnum už jako vždycky ušpiněn od krve a i Martz nezůstává pozadu a i na jeho rukách jsou vidět kapky. Lezou do ringu a zůstávají čelem k Lord of Shadows, které na minulé show porazili. Není mezi nimi zrovna nějaká nenávist, ale oba dva tyto týmy by si rádi vybojovaly pozici nejdominantnějšího tag teamu v CZSK. To už ovšem diváci reagují ohromným popem pro oblíbenou dvojici a současné tag team šampióny, bratrance Alterovi. Peter Alter a Shane Alter, tedy The Alter Duo, se chlubí svými tituly divákům a vbíhají bez jakéhokoliv ostychu do ringu, přímo mezi Lord of Shadows a Brotherhood of Gore! Rusty i Boš už také zavítali do ringu a teď tedy máme v ringu všech 8 wrestlerů, přes které musí Vic Ergo a Nate Hammer projít chtějí-li tento zápas vyhrát! Jejich šancí je, že se jejich soupeři pobijí na vzájem, což je dost možné, když uvážíme, že v ringu stojí tag team šampióni i jejich vyzyvatelé. A k tomu všemu bývalý champové Lord of Shadows, a aby toho nebylo málo tak i zkušený tag team Rusty s Bošem. V aréně pohasnulo světlo a začalo pulsovat do srdečního rytmu ze začátku písně Dead Bodies Everywhere od koRn. Na entrance rampě už se objevuje Vic Ergo a Nate Hammer, tedy dvojice nazývaná Bridges Burnin’ Company! Do ringu jdou klidným a majestátným krokem. Ergo shazuje svůj plášť a Hammer ukazuje na soupeře, že všichni skončí hodně rychle. Oba už stojí v ringu bok po boku a kolem nich 8 jejich soupeřů, kteří byli vybráni, aby potrestali BBC, za poničení všech vozů na parkoviště a za zásah po main eventu, vše ze čtvrteční show!

„Všichni jsou na svých místech a tak můžeme začít.“komentuje Nelson.
„No, řekl bych, že si ještě chvíli počkáme, přece jenom aby se domluvilo osm lidí na tom, kdo začne v ringu chvíli potrvá!“doplňuje Freak.

Všechno vyřešil Nate Hammer, který vystartoval směrem ke svým soupeřům a sejmul Petera Altera! Ten ihned vstal, ale jenom do irish whipu, po kterém se ocitnul opět na zemi po back elbow! Rozhodčí mezi tím dostal všechny členy tag team divize na apron. Peter je opět ihned na nohách a Hammer zkouší northern lariat, ovšem tomu Peter uhýbá a přichází s tvrdými údery. Ty dostanou Hammera k provazů, odkud je irish whipován, ovšem reversuje, ale Peter si z toho nic nedělá, podbíhá clothesline a překvapuje všechny, včetně Hammer, pomocí crossbody! Hammer ihned vstává, ale jenom pro middle kick a DDT. Peter, jako už je u Alterů zvykem, tagne Shanea do ringu a ten slingshotem provádí legdrop a Peter ihned na to dává Hammerovi knee drop! Nate se ovšem pomalu zvedá na nohy a tak Shane přichází s low kickem na koleno, následovaným middle kickem a vše zakončeno running knee smashem! Opět taguje. Hammer se dostává na nohy, Peter stojí proti němu a Shane za zády. A je tu leg sweep-clothesline kombinace! Peter jde na cover, ale ten končí pomalu dřív než začal. Peter pomáhá Hammerovi na nohy, ten toho využije a pomocí throat thrustu se uvolňuje od Petera. Nate Petera irish whipuje do rohu ringu a rozebíhá se na něj, ovšem Peter tomuto splashi uniknul a okamžitě se rozebíhá o protější provazy a pomocí rolling clothesline posílá Hammera k zemi! A už jako obvykle taguje Shanea. Peter rychle vzal Hammera do wheelbarrow pozice a provádí facebuster, který doplnil Shane one-leg jawbreakerem, a tak se teď Hammer drží za svojí čelist a určitě není spokojený! Shane párkrát kopne na zemi ležícího Hammera a ten se začne pomalu zvedat na nohy, Shane si dává rozběh o provazy a chce provést shinning wizard! Jenomže Hammer ho překvapil svojí výbušností a drtí Shanea pomocí high angle spinebusteru! Takovýto chvat dokáže otočit jednoduše vývoj celého zápasu. Ihned zvedá za vlasy Shanea na nohy jako nic ho přehodí overhead belly-to-belly suplexem! Do zápasu se zapojí i Vic Ergo po tagu od Hammera. Vic si stoupá nad ležícího Shanea a dvakrát ho profackuje a poté si užívá heatu od diváků. Nyní zvedá Shanea a i on má chuť předvést belly-to-belly suplex, ale Ergo provádí Shaneovi spinning verzi a Shane opět leží na zemi. Ergo provádí hodně arogantní cover a Shane tak dokázal přerušit. Ergo opět staví Shanea na nohy a irish whipuje ho, má na mysli tilt-a-whirl backbreaker, ale Shane se dokázal protočit a zabránil tomuto chvatu, snaží se ihned udeřit Erga, ale ten se shýbá před úderem a bere Shanea do fireman carry, po kterém většinou přichází gutbuster, ovšem Shane se dokázal dostat za záda Erga a provádí Back Cracker! Shane se snaží co nejrychleji dostat na nohy a tagnout Petera, ovšem když se dostane do rohu, tak o něj plácne svojí ruku Boš a tím pádem se on dostává do ringu. Peter jenom nevěřícně kroutí hlavou a Shane mezitím leze na apron a unaveně se opírá o provazy. Boš nabuzen vlétl do ringu a ihned co se Erga zvednul po Back Crackerovi od Shanea se snažil o svůj finisher L.A.W. Super kick! Jenomže Ergo uhýbá, dostává se za Bošova záda a odtud mu provádí Shichiougan! Taguje Hammera a společně provádějí double foot stomp-curb stomp combo, které vypadalo celé dost brutálně a nikdo se nemůže divit, že po něm přichází cover a rozhodčí odpočítal Boše! To byl SAY HELLO TO A WHEELCHAIR a Boš je eliminován! A do ringu už přibíhá Rusty, aby pomstil svého tag partnera. Byl tak rychlý, že dokázal překvapit Hammera a ihned provedl one-handed bulldog, po kterém už jako tradičně následuje second rope springboard moonsault! Co to teď Rusty dělá? Vypadá to, že zkouší zasadit ležícímu Hammerovi sharpshooter! Jenomže, Hammer se nenechal a odkopnul Rustyho od sebe a ten zalétnul až do rohu, kde si o něj tagnul Dark Killer! Ten má o deset centimetrů víc než Hammer a tak je pro něj hračkou provést running big boot zvedajícímu se Nateovi! To ale skáče do ringu bez jakéhokoliv tagnutí Ergo a lowdropkickuje pravé Killerovo koleno! Killer poklekne a drží se za nohu a toho využívá Ergo a rolling clotheslinem skládá Killera na zem! Rozhodčí se snaží Erga vyhodit zpět na apron, ale ten mu zvednutým prostředníčkem ukazuje co si o tom myslí a s úsměvem na rtech leze zpět na apron. To už ovšem je v ringu někdo další, kdo tam nemá co dělat, a to sice Killerův partner Shadow, kterého dost rozzuřilo Ergovo jednání a mohutným spearem kosí zvedajícího se Hammera! Jenomže Shadowovi jako kdyby to nestačilo zaklekává k Hammerovi a škrtí ho přes spodní provaz ringu! Rozhodčí se snaží Shadowa vyhodit, ale nedaří se. Alterovci i Rusty na něj z apronu křičí ať toho nechá, ale Shadow si nedá říct, a tak rozhodčímu nezbylo nic jiného než Shadowa diskvalifikovat a eliminovat ho tím ze zápasu! Shadow je eliminován! Jenomže Shadowovi se tohle rozhodnutí vůbec nelíbí a tvrdým úderem sestřelil rozhodčího! Ten leží na zemi drží se za svojí tvář! Na tohle jednání se nevydržel koukat Rusty a vběhnul do ringu, ovšem udělal něco co nikdo nečekal a to, že zaútočil na Shadowa, který se naprosto vymknul kontrole a tým tag team divize kvůli němu je už „pouze“ v šesti lidech! GO OUT, tedy Sick Kick od Rustyho pro Shadowa. To ale vše viděl Dark Killer a ihned zaútočil na Rustyho, pomstil Shadowa a ničí Rustyho package piledriverem, tedy svým DESTROYER OF LORDS! To se ale za jeho zády objevuje Hammer a Dark Killer se otáčí přímo do COPKILLIN’ MURDER! Hammer jde na cover na Dark Killera, rozhodčí se stále drží za tvář, ale i tak třikrát praštil do země. Dark Killer je eliminován! Hammer nečeká ani chvíli a ihned zalehává i Rustyho: 1..2...3! Rusty je eliminován! Hammer se pokouší o hattrick a zkouší cover na Shadowa, ale ten už byl přeci jenom trochu oklepán ze Sick kicku od Rustyho a tak dokázal přerušit! Hammer tak taguje Erga a společně provádí další double team move a to assisted inverted DDT. Ergo se ihned staví k Shadowovi a provádí mu Curb Stomp! Jenomže to není konec, Ergo ukazuje svůj oblíbený submission manévr a bere Shadowa do rivera cloverleafu! Shadow toho v krátké chvíli dostal už dost, a tak když zjistil, že se z toho jen tak nedostane a Ergo drží pevně, tak uhodil dvakrát rukou a rozhodčí jasně ukázal, že Shadow je eliminován!

„Tohohle jsem se přesně obával! Neshody v tag team divizi jsou dlouhodobého rázu a Lord of Shadows jsou velice nevyzpytatelní svým chováním a ani jsme se nenadáli a v zápase zůstali akorát Alteři a Brotherhood of Gore. A to navíc Magnum a Martz nejeví výrazný zájem o zápas a spíš se neustále věnují svojí pozornost Alterům!“ hodnotí průběh zápasu Nelson.
„Přesně tak, se podívej, teď vyzíval Shane ať jde buďto Martz nebo Magnum do ringu, ale ani jednomu z nich se tam nechce a tak opět leze do ringu Peter Alter!“ doplňuje Freak

Peter stojí proti Ergovi, ten vypadá už relativně unaven, přece jenom strávil v ringu delší čas než Peter. Zaklesnuli se do sebe, Peterovo větší množství energie se projevilo a zatlačil Erga do rohu ringu a zde je musel odtrhnout až rozhodčí. Ihned co Peter Erga pustil, tak ten zaútočil úderem pravačkou a to Petera tak naštvalo, že vystartoval po Ergovi a úderem předloktím ho poslal zpátky do ringu. Dává mu dva shoulder thrusty a poté ho vysazuje na ringpost. Peter leze za Ergem, chytá si ho na suplex, vylézá až na horní lano a provádí superplex! Teď leží oba dva, Peter se po chvilce ovšem zvedá taguje Shanea. Peter zvedá Erga a bere ho do bearhug pozice a Shane se rozebíhá a provádí calf kick! Shane zkouší cover, ale Ergo přerušil. Peter se vrátí na apron a dostává se do slovní přestřelky s dvojicí Brotherhood of Gore, Peter do sebe začíná přes roh postrkovat s Martzem a rozhodčí musí jít celou situaci uklidnit. To jsou ty chvíle pro Erga a tak zasazuje Shaneovi low-blow! Ten zůstává stát, ale drží se za citlivé partie, Ergo mu plivne do obličeje a sestřelí ho lariatem! Navíc mu potom přišlápne hlavu ke canvasu! Rozhodčí stále uklidňuje situaci okolo Martze, Magnuma a Petera Altera, a tak Ergo mávne na Hammera, ten ve vzduchu tleskne na znamení tagu a leze do ringu. Společně chytají Shanea každý za jednu ruku, zachytnou nohy a vyzvedávají ho do double powerbomb pozice a provádí double wrist clutch powerbomb, taková BBC Style Powerbomb! Rozhodčímu se povedlo uklidnit emoce v rohu kde sídlí zbytek týmu tag team divize a ukazuje, že slyšel tag a vše je tedy regulérní. Ergo leze zpět na apron a Hammer jde na cover. Shaneovi se podařilo vykopnout, ale bylo to velice těsné! Hammer zvedá Shanea nad hlavu do military pressu a chvíli ho takto drží, čímž dokazuje i přes tu dobu co strávil v ringu, tak je stále při síle a volně přechází do samoan dropu! Hammer se zvedne začne se vysmívat Peterovi, ale i Martzovi s Magnumem. Pro ty jakoby to byl vůbec první moment, kdy se vůbec o někoho z BBC začali zajímat. Hammer taguje Erga a ten přitáhne Shanea do rohu ringu, zde ho vysazuje na ringpost a přehazuje ho z něj přímo k Hammerovi, který si s ním poradil ace crusherem! Hammer se arogantně otočí ke zbytku soupeřů v rohu a odchází na apron. Ergo také leze na apron, ale jenom proto aby se slingshotem přehoupnul přes provazy elbow dropem dopadnul na Shanea! Ergo má Shanea v arogantním coveru a Shanea přerušuje. Ergo s Hammerem jako kdyby si vzali za příklad Alter Duo a snaží se často mezi sebou tagovat. Ergo to ovšem teď ještě neprovádí, kleká si nad Shanea a dává mu pár tvrdých úderů na obličej, když si Shane ruce před tvář, tak mu dá dva tvrdé údery na hrudník. Ergo už vstává a zvedá sebou i Shanea a bere ho do fireman pozice a provádí z ní gutbuster! Shane se svíjí na zemi drží se za žebra a je čas na tagnutí Hammera. Ten si bere Shanea také do fireman carry pozice, teď ovšem provádí menší modifikaci a je tu jeho 5 Star Stunna v 2.0! Toto modifikované TKO skončil Shane čelistí na koleně Hammera! Hammer opět obrací pozornost na zbytek svých soupeřů a začne něco jejich směrem pokřikovat! Dokonce i jde blíž a z ničeho nic tvrdým uppercutem sestřeluje Petera z apronu! To mu ale nestačí a předloktím trefuje i Magnuma. Ten se udrží na apronu, ale po druhém úderu už i on seskakuje. Jenomže Martz rychle využil svého postavení a chytnul Hammera za hlavu, seskočil z apronu a otisknul tak Hammerův krk o horní provaz. Hammer se chytnul za krk a zamotal se. To byla šance pro Shane, který už klečel na všech čtyřech a snažil se zvednout, rychle vyskočil na nohy a motajícího se Hammer trefil super kickem! Hammer se nezřítil jenom díky provazům a ty ho odrazily přímo proti Shaneovi a ten na Hammera vyskočil, otočil se mu na ramenou a provedl reverse huricanranu! Shane se dostal ke svému rohu a zde na něj čekal Martz, který se tagnul do zápasu ránou pěstí, rozhodčímu to vyhovovalo a tak Martz je v ringu regulérně! Jenomže to se nelíbilo Shaneovi, ale nemohl s tím nic udělat, protože ho přes provazy chytnul Hannibal Magnum a dvěma údery loktem do zátylku donutil Shanea jít do kolen a poté ho pod spodním provazem vytáhnul ven z ringu. Zde si bere Shanea na svůj oblíbený sitout canadian backbreaker, ovšem svého bratrance zachraňuje Peter a mid kickem osvobozuje Shanea, ten seskakuje Magnumovi z ramen. Peter vyzvedá Magnuma na svá ramena a Alterz provádí Magnumovi COUNTDOWN na tvrdou podlahu mimo ring!! V ringu mezitím má Martz pod kontrolou Hammera, který se ještě nevzpamatoval po reverse huricanraně. Teď má Martz Hammera v rohu, zde mu provádí pár chopů a už ho irish whipuje do protějšího rohu, tuhle kombinaci už jsme u něj viděli, teď je na řadě running lariat, jenomže Hammerovi se podařilo uhnout a Martz se rozmáznul o ringpost a vymotal se akorát do flapjacku od Hammera, který skončil na Hammerově european uppercutu. Po tomto většinou přichází jeden z Hammerových finisherů, ale než cokoliv stihne udělat, tak Shane Alter vytahuje Martze za nohu z ringu. Peter Alter mezitím leze do ringu a překvapuje Hammera zezadu, otáčí ho a okamžitě ho kope do břicha. Bere ho do double underhook pozice a provádí sitout powerbomb! Rozhodčímu se situace vymknula kontrole, mimo ring se mlátí Shane Alter a Martz a v ringu je neregulérně Peter Alter a nyní už i Ergo. Ten se objevuje za zády Petera a dává mu german suplex! Zvedá ho na nohy, irish whipuje, ale Peter se zachytí za provazy a tak se na něj Ergo rozeběhne a trefuje ho tak, že se oba dva přehoupnou přes provazy mimo ring. Mezitím se povedlo Martzovi provést Shaneovi tiger bomb a vlezl zpátky do ringu. Ergo se stará o Petera Altera a provádí RAISE THE FLAG mimo ring!! Jenomže Martz v ringu měl připraveného Hammera a provedl mu ARTERY SLICE! Cover:1...2...3! Nate Hammer je eliminován!

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  Mattitude Mon May 05, 2008 10:53 pm

Část 5.
The Alter Duo/Brotherhood of Gore/Lord of Shadows/Rusty a Boš vs. The Bridges Burnin’ Company (8 on 2 Elimination Tag Team match) - ČÁST 2.


„Tak a Ergo je na celou situaci sám! To je pro něj nepříjemná situace!“komentuje Nelson.

Ergo se ihned vrací do ringu, zezadu trefí Martze úderem do zátylku, poté si ho otáčí a bere na The Konami Code! Jde na cover: 1..2.(pomáhá si položením nohou na provazy)..3! Martz je eliminován!

Ergo si ihned všímá, že se na apronu objevil Magnum a snaží se dostat do ringu, a tak k němu rychle přibíhá, dává mu uppercut, poté mu prostrčí hlavu nad prostředním provazem, přidá dva knee smashe, povytahuje Magnuma a drtí ho pomocí second rope hammerlock DDT, zvaným THE BRAINIAC! Cover a Hannibal Magnum je eliminován!

„No a hned je situace pro Erga vylepšená. Pomohl si podvodem a eliminoval Martze. Poté pomocí The Brainicu Magnuma. A zůstali mu akorát Alteři, kteří oba leží mimo ring! Nakonec to pro Erga vypadá vesele.“komentuje Nelson.

Ergo teď stojí v ringu jako král světa. Okolo něj nikdo. Mimo ring klečí už eliminovaný Hammer, kousek od něj leží eliminovaní Martz a Magnum a na druhé straně u komentátorů Shane a Peter. Hammer se postupně zvednul a vypadá to, že nemá dost a jde k Shaneovi Alterovi! Bere si ho na One Hitta Quitta, ale v tom se mezi diváky objevuje postava s dlouhými vlasy a v černém plášti, přeskakuje hrazení a rychlým pohybem sundává ze zad připnutý kendo stick a půlí ho Hammerovi o hlavu! Diváci samozřejmě vědí, kdo to je, je to Krupy! Slíbil, že se bude starat aby zůstala CZSK klidným místem a nejspíš mu vadilo chování BBC!! Ergo se v ringu rozčiluje a křičí na rozhodčího, že to by mělo znamenat diskvalifikaci, ale Hammer už byl dávno eliminován ze zápasu a tím pádem to diskvalifikace být nemůže! Ergo se teď naklání přes provazy a řve něco na Krupyho! Jenomže si nevšimnul, že se mezitím vším odplazil Shane mimo jeho dosah a za jeho zády vlezl do ringu, navíc doprovázen i Peterem. Oba dva stojí Ergovi za zády a ihned všichni fanoušci ví co přijde! Ergo zaneprázdněn hádáním s Krupym o ničem netuší a až když mu Krupy ukáže, tak se otáčí a Alteři, za ohromného výbuchu radosti v hledišti, provádí ALTERICATION!! Peter coveruje, 1..2...3!! Ergo je eliminován! Konec zápasu!!

Peter se Shanem dostanou své tituly od rozhodčího a společně odcházejí po entrance rampě, je na nich vidět ohromná únava, ale i radost z vítězství! Krupy mezitím leze do ringu a stoupá si nad Erga a říká mu něco do obličeje a přitom se usmívá. Poté ještě zapózuje divákům a už i on míří z ringu pryč!

„Tak Krupy dodržel svoje slova a trestá cokoliv co narušuje klid v CZSK a jeho zásah proti Hammerovi, rozptýlil Ergovu pozornost a Alterz, díky tomu vyhráli tento zápas!“ komentuje Nelson.

Winners: The Alter Duo/Brotherhood of Gore/Lord of Shadows/Rusty a Boš

Na show pracovali:

Mattitude: Crowax segment, HC Championship, Goja segment

p.herca: Krupy promo, Chosen One/Rufus Maxwell segment, ME

Sengoku G: Úvodní BBC promo, opener, Trashing Alliance vs. Roukys

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  Israha Mon May 05, 2008 11:06 pm

No...nechtěl bych nějak snižovat kvalitu zbytku show, takový úvod v podání BBC byl velmi charakteristický a povedený; variace na stretcher match s nemocničními lůžky, už asi čtvrtá Trasherova prohra na roll-up v řadě Laughing , Porota, Chosen One...všechno na vysoké úrovni, jak bývá dobrým zvykem...ovšem ve srovnání s main eventem této show je to všechno nebe a dudy. Herča zase jednou ukázal své kvality a také fakt, že jeho přijetím mezi writery (které jsem navíc sám inicioval) jsem si pod sebou trochu podřízl větev Laughing (only jokin Wink ) Ten zápas jsem přečetl jedním dechem...neshody mezi jednotlivými tag teamy, buldočí odhodlání BBC, Krupy...zase více různých zápletek a zase úžasné čtení.
Jen mě trošičku mrzí, že vím, co se skrývá za Gojovým segmentem, a tak to pro mě není takové překvapení...ale to není výtka, jen povzdechnutí nad tím, jak těžké je hodnotit show objektivně, když člověk předtím spolupracoval na více než padesátce podobných. Ale tentoklrát jsem si to zase užil, možná ještě více, než minule...BBC holt rocks, jsou dokonce lepší než Legion (i když hlavně proto, že v dobách Legion se psávaly kratší zápasy a obecně byly standardy pro "dobrou show" mnohem níže).
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  Krupy Mon May 05, 2008 11:21 pm

No...show bola opat dobra,ale podpisal by som sa pod nazor Israhu,ze ME sa od show dost lisil......fakt,mame navyse noveho contendera na IC Title,a som rad....neviem preco,ale postavu Shaqa mam rad,len by jaeho tvorca mohol aspon cas od casu nieco napisat,lebo zda sa mi ze shows necita......s tym Gojom to bolo vyriesene zaujimavo,tesim sa na stvrtok....a ta variacia na Stretcher Match? No,lepsie nez original Very Happy ...a cital som zle,alebo v show skutocne chybal hlavny champion Texas Venom? No,to by sa nemalo stavat....champion by mal mat vzdy v shoe urcity priestor.....

.....k minulej show Venom napisal,ze moja postava je podla neho mimo diania....tak verim,ze po precitani tejto zmeni nazor Laughing ..aj ked som to mal s herčom prediskutovane,po tom prome som necakal,ze sa este v show objavim...takze prijemne prekvapenie....a mimochodom,zapas ako taky bol napisany velmi bystro....pacilo sa mi to....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  Israha Mon May 05, 2008 11:24 pm

Krupy napsal:No...show bola opat dobra,ale podpisal by som sa pod nazor Israhu,ze ME sa od show dost lisil......fakt,mame navyse noveho contendera na IC Title,a som rad....neviem preco,ale postavu Shaqa mam rad,len by jaeho tvorca mohol aspon cas od casu nieco napisat,lebo zda sa mi ze shows necita......s tym Gojom to bolo vyriesene zaujimavo,tesim sa na stvrtok....a ta variacia na Stretcher Match? No,lepsie nez original Very Happy ...a cital som zle,alebo v show skutocne chybal hlavny champion Texas Venom? No,to by sa nemalo stavat....champion by mal mat vzdy v shoe urcity priestor.....

.....k minulej show Venom napisal,ze moja postava je podla neho mimo diania....tak verim,ze po precitani tejto zmeni nazor Laughing ..aj ked som to mal s herčom prediskutovane,po tom prome som necakal,ze sa este v show objavim...takze prijemne prekvapenie....a mimochodom,zapas ako taky bol napisany velmi bystro....pacilo sa mi to....

Nedostatek, který jsem zapomněl zmínit. Byl však jediný...
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  MadWarrior Tue May 06, 2008 12:07 pm

he tak ten uvod se poved, ten me hned na zacatku rozsekal, rikam si co to kurva je? Laughing no pak mi to doslo, fakt dobrej napad lol3 opener slusnej a zase takova hlaska, lemoun zmrkvenej ... kam na to chodite Very Happy segmenty jako vzdy kvalitni, to s tou skupinkou punkeru bylo taky zajimavy, jeste chybela skupinka skinheadu co se pusti do punkeru Laughing mno a pak asi vrchol zejo, ME, jak tyhle gruppen zapasy moc nemusim, tak tenhle se mi libil, dobre napsano, prehledny, ty neshody mezi jednotlivejma tag teams tomu davali stavu a skvelej zaver ... a jinac se zase shodnu s ostatnima ze CZSK Champ by asi chybet nemel, aspon nakej segment tam mit mohl

celkove zase skvela zabavna show, davam 8/10 hammer
MadWarrior
MadWarrior
'the chosen one'
'the chosen one'

Poeet p?íspivku : 1200
Age : 37
Localisation : Roudnice nad Labem
Registration date : 15. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  Texas_Venom Tue May 06, 2008 2:52 pm

Jak už bylo řečeno, že pokud se neobjeví hlavní champion, tak to bych považoval za hodně veliký mínus, který se ztrojnásobuje tím, že hlavní titul drží moje figura dots Laughing ať už je šampionem kdokoliv, tak by měl mít nějaké místo na show.
Začátek super v podání BBC, Opener byl dobrej, akorát nechápu proč Ari Riggins je takhle nízko, podle mýho tahle postava by se měla pohybovat blízko ME. Zároveň se trochu vytratil JUDr.Mattitude je to slušně připravené a můžeme se jenom těšit kam celá "Porota" směřuje. Pořád nemůžu z toho názvu Laughing je to vtipný a originální pojmenování.
Hardcore championship byl originální hlavně skupinou punkerů, to jsem nečekal. Ač teda nejsem příznivcem nějakej klaunovskej gimmicků, tak Shaggz je dobrá postava (nebo writeři jí umí dobře podat) a taky by podle mého mohl být výš. Ale těžko říct, jak už bylo uvedeno, jestli poslední dobou Shaggz vůbec čte.
The Chosen One se vybarvuje jak je starým dobrým zvykem, jsem rád že tady je, bude to ještě sranda Stone Cold a já jsem rád, že nemám spoilery a tak se v pátek budu těšit na rozuzlení ohledně toho kdo je a kdo není čistý.
ME se mi líbil, jak booking, tak i zápas, provokace, nespolupráce. Výborná práce. Zároveň jsem se o dost víc zorientoval v Tag Team divizi, takže těch plusů tam bylo několik. Závěr se přiznám jsem očekával, kdy se ozve theme Texas Venoma nebo něco takového, bohužel nestalo se... bylo řečeno výše. Překvapila mě další věc, že BBC odešli poraženi, na můj vkus bych jim dal o něco delší cejch neporazitelnosti. Objevil se tam Krupy, kterej se tak alespoň zapojil do dění a nestál mimo. Možná by mohli stát vedle proti BBC a zároveň by mezi nimi mohla být rivalita o title belt... to jsou jenom takový úvahy, ono je to pak vše stejně jinak Laughing

Dneska dávám 6/10 (dal bych sedm, ale zase někdo chyběl)

- pamatuju si, že někdy tak 3-4týdny zpátky se na show neobjevil JUDr. Mattitude při feudu s Crowaxem, byla to předposlední show před PPV tuším-li správně, po PPV se neobjevil Krupy v show a teď nepadlo ani slovo Championovi (mluvím obecně, ne že ten titul drží moje postava)... není to poprvé, tak na to dávejte bacha.
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  p.herca Tue May 06, 2008 4:51 pm

Venomova absence bude vysvětlena...měl jiné povinnosti...tato show se točila okolo BBC a Krupyho zásahu... Cool

jinak děkujeme za pochvalu za show...ve čtvrtek tu na vás bude čekat nová show (hm..kdopak asi neprojde testováním???) Smile

a všichni povinně běžte hlasovat do ankety o Nej Heela a Facea... Wink
p.herca
p.herca
Moderátor
Moderátor

Poeet p?íspivku : 496
Age : 37
Registration date : 10. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  Crowax Tue May 06, 2008 9:13 pm

Hehe - tak jsem cekal klasicky uvod,kde vitaji do show Freak a Nelson, ale tohle bylo neco necekaneho a originalita s uvodnim komentarem Hammera a Erga tomu dodala neco noveho Very Happy .
Jak uz tu bylo nekolikrat receno,tak i me udivuje nizke postaveni Ariho v CZSK,jelikoz ma vyborne propracovanou postavu a mel ny podle me byt alespon v IC title divizi...
Chosen One se mi taky jako postava zacina libit a jeho heel charakter je urcite vhodnym prislibem do budoucna...
Main Event skoncil pro me vcelku prekvapive,jelikoz sem za prve necekal porazku Erga a Hammera hned v jejich prvnim zapase po zalozeni BBC a take zasah Krupyho prave do tohoto zapasu..
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 54 Empty Re: CZSK E-fed - Show 54

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru