CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 55

+5
Goja
Hajinek
Southwest-Strangla
Israha
Mattitude
9 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Mattitude Thu May 08, 2008 10:26 pm

Část 1.

CZSK E-fed - Show 55 Efedlogowd6


„Dámy a pánové, vítáme vás u CZSK Show číslo 55! Já jsem Jimmy Freak a vedle mě sedí Brian Nelson! Předem Vám oznamujeme, že dnes není jen tak obyčejná show. S tímto magickým číslem přichází i oznámení, že CZSK korporace dnes oslavuje jeden rok od vzniku! Tak, Briane, co nás dnes čeká na této speciální show?“

„Inu, Jimmy..“

„I DONT WANNA DIE, I DONT WANNA DIE, I DONT WANNA-„

A to už do ringu přichází Victor Ergo a Nate Hammer, dva muži, co spolu tvoří tým zvaný Bridges Burnin´ Company. Fanoušci je nevítají zrovna příznivě, oni si jich ale dnes nevšímají. Jdou do ringu a žádají si o mikrofon, mezitím co si komentátoři stěžují na takovéto neslušné vyrušení.

Ergo okamžitě promlouvá do mikrofonu.

„minulý týden jsem my, já a Nate, byli tak blízko k tomu, abychom se zapsali do historie. Ale hádejte co, jeden zkurvysyn se to rozhodne celý posrat. A že se mu to povedlo. Gratuluju, Krupy, gratuluju, sesadil si Venoma z pozice největšího čuráka z ringu, cenu dostaneš po show. Ale teď si to sem přiser a vysvětli nám, proč pan s egem velkým jako můj kokot musí být všude.“

Nečeká dlouho. Na rampě se skutečně objevuje Krupy, ale nejen on, vedle něj stojí Generální Manažer CZSK, Rufus Maxwell. Právě on se chopí slova.

„Ergo, Hammere. Pan Krupy to nemyslel nijak osobně, za to ho rozhodně nemůžete odsuzovat. Šel do ringu totiž na můj příkaz. Už jsem nemohl sledovat vaše řádění a proto jsem se rozhodl, že proti vám pošlu muže…který bude vaší nejhorší noční můrou. Já totiž od této chvíle sestavuji tým, který vás eliminuje z CZSK.“

Odvážná slova jsou odměněna smíchem dvojicí mužů. Ergo sotva dokáže mluvit do mikrofonu.

„Heh, hehe, sestavuješ komando, teda? To máš z nás takhle přisráno, Difusi? Nám nejde o tebe, nám jde o celou CZSK, to by jsi měl pochopit. Ale když si to takhle přeješ, dobrá, teď je to mezi mnou a tebou. A ty, Křupane…“

Hammer pokládá ruku na Ergovo rameno. Výraz v jeho očích mluví jasně. Ergo mu předává mikrofon.

„Toho „křupana“, si vezmu na starosti já, Vicu. Už je zase třeba někde rozsít mrtvý těla.“

Rufus Maxwell reaguje bez váhání.

„Dobrá, dnešním Main Eventem tedy bude Krupy vs. Nate Hammer!“

Chvilku trvá, než se odtrhnou jejich pohledy. Pak již ale Maxwell odchází do zákulisí a Highlander, Anti-BBC zbraň, ho za pár chvil následuje, neodpouští si ale ukázat na Hammera svým Kendo Stickem, jako kdyby mu chtěl dát něco najevo…

SHAQ segment



Seděl V šatně a psychicky se připravoval. Byl trochu nervózní. Ano, muž, přezdívaný často jako El Diablo, ten arogantní člověk, jak se často prezentoval, byl nervózní. Crowax byl jiná třída než ti všichni před ním. On nebyl žádný B-Reyo. Jeho výkon v ringu se den co den zlepšoval. A to ještě ani teď nebyl na vrcholku své kariéry.
„Svrbí tě to, co? Ten pocit, že dneska nevyhraješ.“
Podíval se na muže sedícího proti němu. Pro diváky známý Leo, muž s věčným úsměvem na tváři s oči skryté pod brýlemi, muž s možná 30-let starou koženou bundou, ve které se vždy schovávalo jablko, na kterých si tak rád pochutnával. Tentokrát nebyl veselý. Ve skutečnosti nebyl ani smutný, neprojevoval žádnou emoci vůči SHAQovi.
„Jsem docela hotovej z toho, že ses k tomu title shotu dostal sám, ani se ti nemusel nijak pomoci.“
Neodpovídal.
„No, nejsem tu proto, abych tě chválil. Ty bys měl chválit mě. To já jsem tě sem dostal. Tak mi projev tu laskavost a běž dneska do ringu bez těhle připosranejch ksichtů. Nevím jestli vyhraješ, spíše ne, on je doopravdy moc dobrej, jde mi jen o jedno- neudělej NÁM ostudu. Kdybys totiž udělal NÁM ostudu, mohli bychom se MY na TEBE klidně i vykašlat.“
Odešel z místnosti. Za dveřmi bylo jen slyšet zakousnutí do jablka.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Mattitude Thu May 08, 2008 10:33 pm

Část 2.

CZSK Intercity Championship


Crowax (c) vs. SHAQ


„Minulý týden jsme viděli Crowaxovo losovací kolo, které mu vybrali férovým způsobem jeho dnešního soupeře o Intercity title match. Bude jím SHAQ a já jsem zvědav jak se s tím popere.“komentuje Nelson.
„Briane už nepovídej, začíná úchvatná entrance SHAQa!“okřikne Freak Nelsona.

Na titantronu už vlaje mexická vlajka na které je vyobrazen Ďábel. Začíná hrát theme a už se objevuje SHAQ, není tady tak dlouho, ale i přesto už se s ním diváci dobře seznámili pro jeho brutalitu, kterou předvádí v ringu! Zvedá pravou ruku nad hlavu a za ním se objevuje zelený dým. Poté zvedá levou a objevuje se červený kouř a když pak zvedne obě ruce naráz, tak máme mexickou vlajku dokonánu! Po cestě do ringu nadává divákům, vyskakuje na apron, vlézá do ringu a už očekává příchod Crowaxe. Na titantronu vidíme sestřih z Crowaxovi kariéry a to už se objevuje sám Intercity šampión pod titantronem a klidným krokem si to míří do ringu. Vstoupí do ringu a leze na ringpost, aby se pochlubil svým titulem, zvedá ho do vzduchu a diváci fotí jako zběsilý! Jenomže SHAQ nezůstal dlužný své pověsti a okamžitě napadnul Crowaxe, když ještě prováděl svojí pózu pro diváky. Crowax málem přepadnul z ringpostu mimo ring, nakonec se udržel, ale jeho titul mu vypadnul. Crowax stále stojí na prostředním provaze a teď schytává jednu ránu do zad za druhou. SHAQ ho zezadu chytá a vysazuje ho ještě o jeden provaz výš, čili už Crowax sedí na vrcholu ring postu. SHAQ leze za ním a bere ho na back suplex, jenomže Crowax se brání, ale SHAQ přidá tři brutální headbutty do zátylku Crowaxe a teď provádí super back suplex!!! V aréně to zahučelo, protože ten dopad vypadal dost nebezpečně a všichni jsou zvědavý jak na tom Crowax je. SHAQ jde na pin. Rozhodčí mu nejdřív vynadal za to jak odstartoval zápas, ale nakonec jde odpočítávat. A Crowax vykopnul při čísle dva. Takhle rychlý začátek zápasu asi nečekal, teď se bude muset co nejdřív sebrat, aby ho SHAQ nezničil úplně. SHAQ jako by si myslel, že už bude konec, tak vypadá dost rozčílen z toho, že to nebylo číslo tři. Seřve rozhodčího a teď si vybíjí vztek na Crowaxovi, ten teď schytává pěkně tvrdé kopance, SHAQ ho zvedá, irish whipuje a provádí tvrdý spinebuster!! Při skoro dvoumetrové postavě SHAQa to byl hodně tvrdý dopad pro Crowaxe. Další cover, který Crowax přerušil. SHAQ teď powerslamem připravil Crowaxe doprostřed ringu a leze si na ringpost. A skáče na něj elbow drop! Další cover, a opět nepodařený! SHAQ tedy opět zvedá a tentokrát ho irish whipuje, ovšem Crowax podbíhá clothesline, odráží se od provazů, ale končí v akorát v Shaqbreakeru! Další cover a znova nic. SHAQ už je dost frustrován tím, že se nedaří odpočítat Crowaxe a moc tomu nepřidávají ani fanoušci, kteří neustále skandují Crowaxovo jméno.

„No, tak SHAQ má zápas hodně pod kontrolou, může za to ten jeho útok před začátkem zápas a jsem dost zvědav jak si s tím poradí Crowax!“komentuje Nelson.
„Crowax by měl hodně rychle něco vymyslet, protože tohle pro něj není dobrá situace!“doplňuje Freak.

SHAQ jako by přemýšlel co dál, bere si Crowaxe do powerbomb pozice a signalizuje svůj finisher! El Quinto Inferno! Ovšem Crowax se dokázal dostat z téhle pozice za SHAQova záda rozeběhnul se o provazy a chtěl zaútočit v běhu zezadu na SHAQa, jenomže ten se otočil a okamžitě chytnul Crowaxe do t-bone suplexu!! SHAQ ovšem překvapivě nejde na cover, ale chytá Crowaxovi nohy a vypadá to, že má v úmyslu sharpshooter! Crowax se snaží bránit co to jenom jde, ale SHAQ to stále zkouší. Crowax se rukama natáhnul k hlavě SHAQa, chytnul ho a převalil ho do nečekaného inside cradleu! 1..2..3! Konec zápasu!

SHAQ ihned vystřelí jako střela a křičí na rozhodčího, že nemohl počítat dobře, že to nejsou tři. Ovšem to už mu není nic platné. Crowax zatím klečí na všech čtyřech a usmívá se. Dokázal překvapit ohromného SHAQa a obhájit svůj titul. Jenomže v tom SHAQ obrátil pozornost z rozhodčího právě na Crowaxe a na tváři se mu objevil pomstychtivý výraz, rychle vylezl z ringu pro židli a už byl zase zpátky připraven s ní sestřelit Crowaxe. Čeká na Crowaxovo postavení. Crowax už je na nohou, nic netuší, má ruku nad hlavou na znak vítězství a v tom přibíhá SHAQ se židlí! Crowax se otáčí a na poslední chvílí se sklání a neschytává ránu židlí, SHAQ promáchnul, Crowax využil jeho dezorientovanosti a vyzvednul si ho na ramena a provádí mu GLORY TO SAVIOUR!! SHAQ leží bez hnutí na zemi a Crowax právě obdržel svůj titul zpět. Leze na ringpost a svojí oblíbenou pózou se loučí s diváky!

Winner and still Intercity Champion: Crowax

Trasher/Paci segment



„Ahoj Paci, hele potřebuji s tebou něco probrat.“ řekne Abigail ihned co po zaťukání vleze do šatny, která patřila půlce P182 Trashing Alliance, Pacimu.
„Ano?“trošku nechápavě se zeptá Paci.
„Víš jedná se o Treye. Ty mi připadáš jako člověk, kterej na něj má teď velkej vliv.“ povídá Abigail.
„No to nevím, ale povídej dál.“skáče jí do řečí Paci.
„Víš, on je poslední dobou takovej.....“zbytek už Abigail nestihnula, protože do šatny doslova vlétnul Trey Trasher!
„Hééj, co ty tu děláš?“zeptá se překvapeně Trasher Abigail.
„Já to...“neví co říct Abigail.
„Hele je to jedno....Paci pojď jdeme do tělocvičny, musíme zatrénovat a musím ti něco říct!“nezajímá Treye Abigail, ale spíš wrestling a trénování.
„Jo, jasný. Tak zatím Abi!“odpovídá Paci a pozdraví Abigail. Ta zůstane jenom tak ztuhlá stát, zatímco Paci i Trey mizí pryč.
„Abi, zatím, někdy se uvidíme...“to je ještě slyšet od Treye než se zavřou dveře do šatny.

„Hele Paci, dlužím ti omluvu za ten match s Roukysem. Budu muset trošku víc máknout a slibuju, že už se takhle překvapit nenechám. Ok?“omlouvá se Trasher Pacimu.
„V pohodě. Musíme to ještě trochu zesynchronizovat a bude všechno dobrý.“v pohodě přijímá Paci a společně vcházejí do dveří s nápisem Tělocvična.

The Chosen One promo


"To je úroveň!" Křičí do davu Chosen One, který je již v ringu.

"Ježiš sklapněte, to je úroveň tohle! Maxwell mi nechce dát re-match stím Crokexem a vy ještě máte tu drzost vyrušovat mě při proslovu. Tak aby bylo jasno, já nejsem člověk, co něco hodí za hlavu. Já jsem vyvolený." Diváci dávají najevo svůj nesouhlas bučením.

"Ve včerejší show se odehrál zajímavý zápas. Take to Hospital match. Ale před ním? Přijel Jedovatý Kobra se svým známým harlejem. Pojďme se na to podívat."

Spustí se video na titantronu. Je vidět, jak Kobra s vítězně zvedlou rukou odjíždí po entrance rampě pryč.

"Tak a teď se podívejme, kam měl Kobra namířeno poté. Právě jede chodbou vedoucí k parkovišti. Otvírá si vysouvací vrata k parkovišti a vyjíždí. Jenže pozor! Někdo ho napadá! Nění to nikdo jiný než samotný Chosen One. Budoucnost této federace. Ou! Takové brutální rány židlí, auu. Cítíte tu bolest? Kobra musí trpět. Nejspíš má už dost. Odhazuju židli. Jenže co to dělám? Já si beru kladivo. Podívejte se na můj výraz, jak na to kladivo koukám. Počkat, kam to jdu? Né.. nenene! Kobrův harlej je v ohrožení. A už se stává další obětí vyvoleného Chosen Onea. Sakra! Ten stroj už nejspíš nikdo nedá dohromady.. kolik ran kladivem už dostal?"

Video končí. Diváci bučí.

"Chudák Kobra. S monokly a bez harleje. Já bych.."

Zní theme Jedovatého Kobry. Po minutách bučení je také konečně nejaká kladná reakce ze stran diváků. Samotná Jedovatý Kobra se objevuje pod titantronem, výjmečně beze svého harleje. Kobra má náplati na čele a ruku s ramenem v obvazu. V druhé ruce má mikrofon.

"Jen co vidim ten tvuj ksicht, udělal bych ti na něm desekrát tolik, co mam já." Strhne si náplasti z čela a jsou vidět různé pohmožděniny a modřiny. Kobra vypadá opravdu naštvaný. Pokračuje:

"A taky to udělám. Jsem Jedovatá Kobra a ty jsi kdo? Nějaký lůzr, co právě přišel jako prvňák do školy? Nakopu ti prdel a to dvojnásobně. Za mě a za můj harlej." Běží Kobra do ringu. Chosen One též, ale místo naproti Kobrovi právě naopak. Utekl z ringu a nyní přelézá bariéry k divákům. Kobra běží za nim. Následuje honička mezi diváky. Chosen One mizí k jedněm dveím, Kobra ihned za ním. Dále už nevidíme nic, pouze diváci směřující pohledy pouze k jedinému. Ke dveřím, kam oba wrestleři páchli.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Mattitude Thu May 08, 2008 10:36 pm

Část 3.

Texas Venom vs. WidowMaker (non title match)



„Tak Jimmy, jak moc se těšíš na tenhle zápas? Já teda opravdu hodně! Zápas je to moc důležitý pro obě strany. Je to šance WidowMakera jak konečně vyřešit tu situaci okolo contendera na Venomův titul. WidowMaker, Roukys a Hammer, byli účastníky zápasu na Sons of the Square a většina lidí ten zápas považovala za zápas o no.1 contendera, i když oficiálně to byl obyčejný triple threat. Widow ten zápas vyhrál, ale žádný slib na title shot nedostal. Až nyní se rozhodnul Maxwell situaci vyřešit a proto tu máme tento zápas.“vysvětluje Nelson.
„Přesně tak, WidowMaker se utká v non-title matchi s Texas Venomem a když vyhraje, tak se stane oficiálním no.1 contenderem o CZSK Title!“doplňuje Freak.
„Venom má za sebou výlet do Japonska, kde se uskutečnil rematch jeho zápasu s Tiger Kidem. Bylo to na house show japonské federace JNCW a my pro vás máme exkluzivní video ze zápasu.“říká Nelson a už se rozjíždí sestřih ze zápasu Tiger Kid-Texas Venom II.
------------------------------
...je slyšet zvuk roztříštěného skla a na entrance rampě se už objevuje Texas Venom, má CZSK titul na rameni a leze po schůdkách do ringu. Japonští fanoušci jsou nadšeni, že vidí tuto hvězdu a Venom tedy postupně vylézá na všechny čtyři sloupky a všem zapózuje se svým titulem...
...žlutá laserová show a už všichni vidí Tiger Kida, ten je odměněn ohromným popem. Ještě,aby ne když je z Ósaky a tím pádem má dnes šanci se předvést v domácím prostředí! Leze do ringu, prohlédne si Venoma a vyleze na jeden sloupek, ale přitom stále nespustí oči z Venoma...
...lock-up...
...irish whip...shoulder block od Venoma...
...tvrdá clothesline v podání Venoma...
...superkick...sling blade od Kida...
...spinning sitout powerbomb od Kida...1..2..kick-out!..
...step-up enzuigiri od Kida...
....shoulder jawbreaker od Venoma...
...half nelson backbreaker od Venoma...
...dragon clutch v podání Venoma...
...koji clutch od Kida...
...tiger stunner od Kida...1..2.kick-out!..
..capture suplex od Venoma...1..2..kick-out!...
...Venom teď zvedá Kida na Texas Cutter! Jenomže Tiger Kid seskakuje Venomovi za záda a zkouší back-slide pin! Neúspěšně! Ihned stojí proti sobě na nohách a Venom zkouší Venom Stunner, kop do břicha, ale poté už je odstrčen Kida. Venom se odráží od provazů a vbíhá akorát do super kicku, ten s ním zamává, ihned high kick na hlavu, mid kick do břicha a ihned zvedá Kid Venoma do Tiger Reverse Bomb!!1..2..3!
...Tiger Kid slaví společně s diváky...
...Texas Venom si teď podává ruku s Tiger Kidem na znamení respektu...
------------------------------
„Tak jsme viděli, že v Japonsku se Venomovi nepovedlo vyhrát, ovšem dojem tam zanechal výborný. Uvidíme jestli si schoval něco na dnešní zápas!“komentuje Nelson.

Do arény právě vstupuje WidowMaker, za tradičních hip-hopových rytmů si to míří do ringu. Zdraví se s diváky a užívá si pop, který od nich dostává. Ten je ovšem o hodně menší než pop pro tohoto muže. CZSK šampión, Texas Venom!! Ten prochází po entrance rampě, leze do ringu a ihned míří ke sloupku, kde se chlubí svým titulem fanouškům. Venom odevzdává titul, ten dneska není ve hře, ale kdyby dnes WidowMaker vyhrál, tak už při jejich příštím setkání by ve hře být mohl. Rozhodčí zahájil zápas a jde se na věc.
WidowMaker působí trošku nejistě jak začít, sleduje jak by mohl zahájit, to ovšem neřeší Venom, ihned vystartuje proti Widowovi a dostává se s ním do lock-upu, z toho se Venomovi povede nasadit headlock! Widow se ho snaží odstrčit, ale nedaří se mu. Tak i s Venomem zacouvá k provazům, odhoupne se od nich a snaží odstrčit Venoma. Podařilo se Venom pouští headlock, ovšem zachytává Widowovi ruku a ihned ho irish whipuje. Widow se odráží od provazů a končí po arm dragu na zemi. Ihned se zvedá, ale jenom aby skončil po hip-tossu na zemi. Situace s opakuje, ovšem WidowMaker zablokoval tento pokus o hip-toss a ihned zasadil z blízka tvrdou lariat Venomovi. Ten to viditelně nečekal a tak chvíli zůstává ležet na zemi. Ale už vstal, ale jenom do front facelocku, v kterém si ho Widow podrží a několika knee striky ho trefuje do hlavy. Když Widow pustí, tak je vidět na Venomovi, že je trochu omráčen a toho Widow využije pro harlem side kick! Cover byl neúspěšný a tak Widow posílá Venoma do rohu ringu, rozebíhá se za ním zkouší splash, ovšem Venom stačil uhnout a Widow se tvrdě narazil o ringpost a než se rozkoukal, tak ho zezadu chytil Venom a provedl mu lifting reverse DDT! Ani cover od Venoma nebyl úspěšný a tak pokračujeme v zápase dál. Venom zvedá WidowMakera, irish whipuje ho a back body dropem posílá na zem. Kleká si nad něj a dává mu okolo pěti tvrdých úderů. Pomůže Widowovi se zvednout a ihned ho bere do double underhook pozice, jenomže Widow pokus o suplex blokuje a narovnává se takovým způsobem, že mu zůstává Venom v ideální pozici na kryptonite krunch! WidowMaker se udělá pár rychlých kroků a provádí running kryptonite krunch, zvaný Last Goodbye! Cover: 1..2..kick-up!

„Tohle se WidowMakerovi povedlo! Využil situace a provedl krásný Last Goodbye. Zatím se převaha v zápase přelívá ze strany na stranu, tak uvidíme kde nakonec zůstane.“hodnotí Nelson.

WidowMaker pomáhá Venomovi na nohy a irish whipuje ho do rohu ringu. Zde mu provádí dva shoulder thrusty a už ho vyzvedává na sloupek. Vylézá za ním provádí superplex! Tvrdý dopad měl účinek na oba, ale Widow se přesto dostal na cover, ten ale Venom zvládnul přerušit a tak pokračujeme dál. Widow vydýchává ještě chvilku ten superplex a už se staví na nohy a spolu s nim i Venom. Widow ihned provádí facebreaker a rozebíhá se zakončuje s lariatem! To bylo West Coast Combo. Na cover se tentokrát nejde.Widow má v úmyslu něco jiného a irish whipuje Venoma, ten ale reversuje a tak je to Widow kdo se odráží od provazů. Přibíhá dostává kop do břicha a Venom už ho chytá na Venom Stunner, jenomže Widow ho odstrčil, Venom se na něj ihned otáčí, ale schytává middle kick a teď si ho Widow pumphandlem hodil na rameno a provádí emerald fusion!! Cover: 1..2..kick-out!

„Teď už jsem myslel, že máme nového no.1 contendera!“křičí Freak.

Widow jako kdyby už nevěděl co a tak má v plánu Black Jack, to je jeho finisher, jumping kneeling vertabreaker! Vyzvedá Venoma do vertabreakeru, ovšem na poslední chvíli se z toho Venom dostává, seskakuje a rozebíhá se o provazy, Widow se rychle otáčí a provádí drop toe hold a ihned začne provádět ankle lock! Venom podle výrazu tváře je ve velké bolesti a snaží se co nejdřív došoupat k provazům, aby mohl přerušit tento submission hold! Widow stále drží, klečí u levé nohy Venoma a snaží se dát do tohoto ankle locku co nejvíce síly. Diváci jsou na nohách, povzbuzují jak Venoma, tak WidowMakera. Ale nakonec přeci jenom Venom je jejich šampión, tak má víc povzbuzovatelů on! Venomovi se teď povedlo se dost přiblížit provazům, jenomže Widow provede něco co nikdo nečekal! Pouští páku na kotník Venoma, za tuto nohu si ho jenom přitáhne opět více doprostředka ringu a stoupne si nad klečícího Venoma a chytá ho do rear naked choku! 911, jak tomu Widow říká! Už pro dost vyčerpaného Venoma je tohle docela nepříjemná situace. Widow má 911 plně aplikován, leží na zádech, ruce okolo Venomovi hlavy a krku a nohy okolo jeho pasu! Pro Venoma není úniku, k provazům se nedostane a Widow určitě jen tak nepustí. Venom se snaží nějak vyškubat z tohoto choku, ale nedaří se. Rozhodčí se ho opakovaně ptá, zda nechce vzdát, ale to by Venom nikdy neudělala, to by nebyl on, kdyby se nebyl do poslední kapky krve a potu, do posledního výdechu se bude snažit. 911 vypadá, že je moc i na Venoma. Teď to vypadá jako kdyby Venom i omdlel, rozhodčí vše kontroluje a zvedá Venomovi ruku a pouští jí, ovšem ta se zastavila Venom je opět při vědomí! Nejspíš si jenom šahal až na dno pro všechnu energii a snaží se od sebe odtrhnout Widowovi nohy a ruce. To se ale nedaří a tak zkouší Venom údery loktem do Widowových žeber. A tato strategie zabírá. Při každém úderu je vidět, že se hold stává slabším a slabším. Až se to nakonec povedlo! WidowMaker pouští rear naked choke! Venom leží unaven na zemi v ringu, ale to samé WidowMaker, nebylo tak snadné bránit Venomovi v tom, aby se z toho dostal dřív. Rozhodčí začíná počítat. 1..2..3...4...5....6.....7....Venom se začíná zvedat a stejně tak i WidowMaker. Při osmičce jsou už na nohou a při devítce si už vyměňují mezi sebou údery! Tento souboj vyhrál Venom a dostal se k irish whipu a Widowovi dává spinning side slam! Cover: 1..2..kick-out! Venom zvedá WidowMakera, ale ten se snaží překvapit úderem, ale Venom uhýbá a countruje tento úder do hal nelson backbreakeru! Cover: 1..2..kick-out! Venom si teď bere Widowa na double underhook a opakuje se situace ze začátku zápasu, ani nyní se nepodařilo zasadit suplex a Widow tentokrát countruje do fireman carry a z něho zasazuje cutter! Widow nejde na cover a leze na ringpost a signalizuje Free Style Press! Jenomže mu to všechno trvalo moc dlouho a když už stál na ringpostu, tak se rychle zvednul Venom a podrazil Widowovi jednu nohu, WidowMaker dopadnul velice nepříjemně citlivými partiemi na ringpost a zůstal na něm sedět! Toho využívá Venom a chytá ho za hlavu a povytahuje ho, tak že Widow je zaseknut nohami o provazy a Venom mu provádí rope-hung stunner! V obecenstvu to jenom zahučelo, ještě neviděli nikdy Venoma toto provádět a tak to náležitě ocenili! Venom nejde na cover, jenom si vyzvedává WidowMakera na rameno a provádí TEXAS CUTTER!! 1..2..3! Konec zápasu!

Texas Venom si bere od rozhodčího svůj title belt, párkrát se s ním pochlubí publiku a už leze ven z ringu a míří do zákulisí!

„Tak i přes výtečný výkon WidowMakera zápas vyhrál Venom, který ukázal jeho buldočí vytrvalost a zarputilost. WidowMaker se tak nestává no.1 contenderem a situace okolo hlavního titulu je stále volná!“hodnotí Nelson.


Winner: Texas Venom

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Mattitude Thu May 08, 2008 10:39 pm

Část 4.

Rufus Maxwell promo


Zní theme generálního manažera CZSK, Rufuse Maxwella.

Brian Nelson: "Právě nadešel čas, Jimmy. Rufus Maxwell nám jde ohlásit jména těch, co prošli testem na nepovolené látky pozitivně."

Jimmy Freak: "Ve zkratce to tedy znamená, že nám ohlásí jména těch, s kterými se můžeme na nějakou dobu co se týče obrazovek rozloučit, jelikož budou suspendováni."

Brian Nelson: "Může se ovšem také stát, že to nebude nikdo. Nerad bych naše wrestlery podceňoval, ale tomu moc nevěřím."

Rufus Maxwell je již v ringu, kde začíná hovořit do svého mikrofonu:

"Vážení diváci, zdravím vás. Myslím, že už všichni víte, proč přicházím a co se vám chystám oznámit, takže přejděme rovnou k věci. Přibližně před týdnem jsem byl svědkem toho, kdy mě skoro před očima pobíral nepovolené látky člen, dnes už bývalý člen rosteru, Kami Kadze. Sám mi pověděl, že není jediný. A tak mě napadlo, že bych mohl zavést právě toto testování, které jeho slova buď potvrdí, nebo zpochybní. Testování proběhlo přesně podle představ. Doktoři, kteří u nás týden pobývali otestovali každého člena z rosteru a včerejším dnem mi přišly výsledky. Rád bych nyní poprosil, aby předstoupili Alterz. Petere a Shane, čekám vás v ringu."

Chvili se nic neděje, diváci jsou poněkud zmateni. Někteří neví, proč si Rufus Maxwell zavolal zrovna CZSK Tag Team šampiony Alterz. Někteří jsou ovšem názoru, že jsou to právě oni, kdo neprošli.

Po pár sekundách zní theme Alter Dua a tato dvojice bratranců se objeví pod titantronem. Doslova se proplácají diváky až k ringu, do kterého vchází. Nyní dvojice stojí s překvapeným výrazem u Maxwella. Na ramenou mají své tituly. Maxwell pokračuje v řeči:

"Asi málo komu nedošlo, proč jsem si vás sem nepozval. Jste ti a dokonce u jediní, kdo byli testováni pozitivně. Tudíž vás musím na 30 dnů suspendovat a je také mou povinností, tituly vám odebrat."

Peter vyškubne z ruky nedalekoho stojícího ring announcera Martyho Gibsona mikrofon a reaguje:

"Pozitivně? Co to je za kec? Já a jsem si jistej, že určitě ani Shane, jsem na nějakej takovej sajrajt nikdy nešáhl!"

Rufus Maxwell: "Petere, nedělejte to težší, než to je. Testy nelžou, tak to vemte jako chlap a společně s Shanem mi tituly odevzdejte."

Peter Alter: "Ten titul vám nedávm, jsem nevinný. Tak jako jsem ho s batrancem vybojoval, chci ho i ztratit. A v žádném případě né takhle stupidným způsobem, ve kterém jsem dokonce nevinně." Peter je poněkud rozčílen, nicméně Shane ho uklidňuje a postupně jej přemlouvá k tomu, aby udělal to, co Maxwell požaduje. Peter se s tím nechce srovnat, ale postupem času si začne situaci uvědomovat. Divá se na svůj titul. Shane mezi tím už titul odevzdal. Peter titul políbí a odevzdává ho. Diváci nepřestávají bučet.

Rufus Maxwell kývne hlavou a povidá: "Odednešního dne tedy nesmíte po dobu 30-ti dnů zápasit." Tuto větu už zklamaní Alterz poslouchají při přelézání lan mimo ring.

"CZSK Tag Team tituly se nyní stávají odborně řečeno Vacant. Ale jelikož si nepřeji, aby tomu bylo tak víc než jeden den. Zápas o ně bude dnes a to právě hned teď!" Diváci jásají, jelikož je právě čeká zápas, z něhož vzejdou vítězně noví majitelé těchto opasků.

V tom se nacházíme v jakési místnosti. Martz s Magnumem, známi jako Brotherhood of Gore sledují přenos z arény. Martz se dívá na Magnuma, v tom se chystá odejít. Magnum ho zastaví:

"V klidu. Maso je potřeba nejprve rozmrazit. Máme ještě času dost." Martz se na Magnuma pousměje a oba pokračují ve sledování přenosu.

V ringu pokračuje v řeči Rufus Maxwell:

"V tomto zápase se klasicky utkají dva tag teamy. Oba vám je představím. První dvojicí a zároveň uchazeči o CZSK Tag Team tituly jsou... Rusty a Boš!
CZSK Tag Team Championship

Rusty/Boš vs. Lords of Shadows


Zní společná theme tohoto tag teamu. Bývalý CZSK Tag Team Champion Rusty, který tento titul držel dříve společně s Rockym má nyní šanci opakovat historii s jiným tag team partnerem a to Bošem. Za kladné reakce přicházejí do ringu. Oba si podají ruce s Maxwellem, čímž mu naznačí vděk.

Zní theme Lords of Shadows. Tag Team složen z dvojice Dark Killer a Shadow právě přichází. Diváci reagují na tyto dva wrestlery narozdíl od předchozích Rustyho s Bošem, heatem. Není však divu. Samotní LoS svým chováním diváky k tomu dohnali. Nyní jsou v ringu a už nic nebrání tomu, aby zápas začal.

"V pořádku, oba tag teamy jsou na místě. Přeji oboum tag teamům hodně štěstí v zápase.."

V tom ale: "Klid v CZSK síni!"

Pod titantronem se objeví JUDr. Mattitude a po jeho boku je také Goja a DM Bukva.

"Štěstí bude ode dnešního dne provázet jen mou stable. Porota... to bude to, co se vám při pojmu štěstí ihned vybaví. Co je to za trotly v ringu? Nějaký LuBoš s Rustym... Lemouns of Shadows. Já mam po boku ty, co se zapíší ho historie. Mgr. Mallory a také čerstvý učeň univerzity skvělého soudce JUDr. Mattituda, bakalář Bc. Goja! Maxwelli, pamatuješ? Slíbil jsi mi title shot a já ho chci právě teď.

Rufus Maxwell: "No..myslím, že tentokrát to může jít. V tom případě měním zápas na 3-Way Tag Team match!"

JUDr. Mattitude poklkne, ale zároveň je rád, že bylo splněno, co říkal. Rufus Maxwell odchází a setkává se na entrance rampě s JUDr. Mattitudem, který se ovšem otáčí na druhou stranu a dělá, že jej nevidí.
CZSK Tag Team Championship


Rusty/Boš vs. Lords of Shadows vs. Porota (3-Way Tag Team Match)


Porota, což je nově vzniklý název leaderem této stable JUDrem Mattitudem, je již v ringu. Nicméně tentokrát se bavíme o tag teamu složeného z bývalého CZSK Championa Mgr. Malloryho a nově pojmenovaného Bc. Gojy. Nyní je čas, aby v ringu zůstala pouze jedna dvojice, kde je každý z jiného tag teamu. Mgr. Mallory se hádá s rozhodčím, který mu dává příkaz začít zápas:

"Nenene. Zápas měli mít původně tyhle dva tag teamy, tak ať si to začnou." Odmítá těmito slovy Mgr. Mallory vstoupit do ringu. Rusty dává posunky rozhodčímu Johnny J, což je Crowaxův bratr najevo, že je to v pořádku. Johnny J tedy nechá Mgr. Malloryho napokoji a ten společně s Gojou jde za lana na apron. V ringu zůstává Boš s Shadowem z protějšího tag teamu. Jejich partneré Rusty a Dark Killer jdou za lana.

Zní gong, při čemž se do sebe Boš s Shadowem pustí. Oba jsou v lock-upu, z něhož začne Boš provádět side headlock. Shadow Boše uchopí do správné pozice a hned takto překvapivě na úvod provádí Sidmouth. Shadow si ukazuje na čelo, čímž chce naznačit své logické uvažování. Plácne si s Dark Killerem a oba jdou ke svému soupeři. Dark Killer zvedne Boše na ramena. Dark Killer skáče na lana a chce setřást Boše na Killerovo ramenou, jenže ten se skrčí a rovnou provádí roll up do pinu: 1..2. kickout. Oba wrestleři se zvedají a vybíhají proti sobě. Boš se vyhne Killerovo pokusu o Clothesline, vyběhne do protějších lan, na která vyskočí, odrazí se od nich a provede Killerovi Springboard crossbody. Sám se poté sudy odkutálí až ke svému partnerovi Rustymu, s kterým si plácne. Rusty vybíhá do ringu. Dark Killer se zrovna zvedl. Rusty ho pěstmi dostane až k lanům. Následuje irish whip. Rusty vyběhne Killerovi naproti stím, že by rád provedl STO. Nepodařilo se, Dark Killer Rustyho odstrčil a provádí Chokebreaker. Jenže podaří se mu ho nechat na kolenou! Dark Killer rustyho zvedne, otočí ho zády k sobě, uchopí za ruce a provádí další nepříjemnou ránu na záda, kterou je Straight Jacket LungBlower. Cover: 1..2..Boš vběhl do ringu, aby tento pin přerušil. Hned poté se vrací zpět. Dark Killer nadává Bošovi, který právě páchl za lana. Goja pokřikuje na Dark Killera, aby si s ním plácnul. Dark Killer si s ním bez problémů plácne. Goja tedy vchází do ringu k ležícímu Rustymu. Několikrát jej kopne do břicha a poté zvedá. Dojde s ním k turnbucklu, kde ho udeří párkrát pěstí do obličeje. Poté si udělá rozestup, rozebíhá se, jenže Rusty ho kopne do obličeje a tak se nic neudálo. Rusty dojde k Gojovi, který je předkloněn a drží se za svou tvář. Rusty ho uchopí do Suplexu a zvedne, jenže Bc. Goja reversuje do Swinging DDT! Oba chvíli leží na zemi. Bc. Goja se zvedá nepřekvapivě první. Chystá zvednout na nohy také Rustyho, který jej ovšem šťouchne do oka. Z kolenou se zvedne na nohy a chce provést Cutter. Bc. Goja ho odstrčí. Rusty pokračuje během do lan a zpět k Gojovi, který mu provede Flapjack Spinebuster a z něj hned následně Ankle lock. Rusty křičí bolestí a natahuje ruce k lanům, jenže Bc. Goja popojde do zadu a zabrání mu tak k ropebreaku. Rusty se po chvíli otočí a odkopne Goju. Zvedne se na kolena a skočí si pro tag s Bošem. Ten vylézá na turnbuckle a provádí zvedajícímu se Gojovi Diving dropkick. Boš se zvedá a čeká, až se zvedne také Goja. Ten se po pár okamžicích zvedne, Boš ho kopne, jenže Goja mu chytí nohu. Boš chce provést Enzuigiri, ale Goja uhne a následně začne opět provádět Ankle lock. Netrvá dlouho a Boš provádí kotoul, po kterém Goja narazí o turnbuckle. Následuje School boy pin: 1..2.. kickout. Oba se zvedají. Boš sotva otevře oči a už vidí, jak proti němu běží Goja. Ve zmatku se pokusí o Clothesline, jenže Goja jí podeběhne, oba se otáčí čelem k sobě a Goja mu provádí Side release Belly to Belly. Hned poté se zvedá a plácne si se svým tag team partnerem Mgr. Mallorym. Mallory vchází do ringu, kde zvedne Boše ke svým kolenům a zvedne ho přípravně na powerbomb. Boš ho však začne mlátit pěstí a nakonec společně s Mallorym padne k zemi. Hned na to si plácne s Shadowem, který mu byl nejblíže. Ten vchází do ringu k zvedajícímu se Mallorymu. Pomůže mu na nohy a popojde s ním k lanům, kde mu uštědří několik ran loktem do obličeje. Následuje irish whip, který Mgr. Mallory reversuje a pošle Shadowa na své koleno, následně uchopí ze zadu Shadowa za ruce a provádí Half Nelson Suplex. Cover: 1..2..2,5, kickout. Mallory je poměrně rozčílen. Zvedne však Shadowa, pošle ho do protějších lan a provádí Spinebuster, který Shadow reversuje do DDT. Oba wrestleři leží, diváci tleskají. Shadow se plazí k Rustymu a taguje ho. Ten vběhne do ringu, odtáhne za nohy Bukvu a zvedne ho. Dá mu ránu loktem, při čemž Mallory reaguje European Uppercutem. Rusty mu dá opět ránu loktem. Mallory tentokrát reaguje dvěmi fackami a následnou clothesline. Tou se mu podaří Rustyho dostat k zemi. Mallory nyní čeká, až se Rusty zvedne. Ten se zvedá, Mallory proti němu vybíhá, jenže Rusty se skrčí a dostane tak Malloryho mimo ring. Hned poté se schopí, zvedne, rukama uchopí lan a skáče přes lana. Mallory ale uhybá a Rusty padá na zem. Na pomoc Rustymu běží Boš, který se rozebíhá a chce provést Mallorymu basseball slide. Mallorymu se podaří uhnout, uchopí Bošovo nohy, dostane ho mimo ring a provede mu Clothesline. Hned poté popadne Rustyho a posílá ho do ringu. Jeden z členů Lords of Shadows, Dark Killer, se rozhodne, že také přispěje. Rozebíhá se a provádí Bošovi přes lana suicide dive. Mallory jde s Rustym k turnbucklu, na který ho posadí. rusty mu ale dá pěstí a tak zabrání jakékoliv následující situaci. Rusty slézá z turnbucklu a čeká, až mu bude Mallory věnovat pozornost. Rozeběhne se a chce provést Back to stone age, ale Mallory uhybá a provádí leg underhook suplex. Shadow si všiml, že se mimo ring pere Boš s Dark Killerem a Boš na první pohled dominuje, proto se rozhodl, že vyleze na nejbližší turnbuckle. Nyní na oba dva skáče Diving crossbody. Mgr. Mallory vyzýva Goju, aby šel za ním do ringu. Stoupne si k lanům, nedaleko skupinky wrestlerů mimo ring. Goja se rozebíhá, Mallory mu provede hip toss a Goja tak skáče rope flip na skupinu tří wrestlerů. Diváci šílí a skandují jméno federace. Mallory se začíná věnovat Rustymu. Ten ho ale překvapí několika údery a následným Side Effect. Rusty se chvíli dívá na diváky a pousmívá se. Rozebíhá se do lan a provádí Lionsault.. jenže Mallory mu tam dal kolena! Rusty se chvíli popadá za břicho, pak se ale vrací k Mallorymu, kterého chce zvednout. Rozhodčí Johnny J zrovna kontroluje skupinku wrestlerů mimo ring, Mallory provádí low blow. Zvedne se a zvedne Rustyho do firemann carry pozie. Následuje jeho finisher Worship to Anarchy! Cover: 1.. Dark Killer chce vběhnout do ringu, ale Goja ho chytá za nohu..2..3 a Mgr. Mallory společně s Bc. Gojou vítězí!

Jimmy Freak: "Máme nové šampiony! Máme nové šampiony!" Opakuje se komentátor Jimmy Freak.

Brian Nelson: "Vidím Jimmy, toto jsou tedy ti noví šampioni. Porota, konkrétně Mgr. Mallory a Bc. Goja se stávají novými CZSK Tag Team Championy."

Jimmy Freak: "Sleduj entrance rampu, přichází leader poroty, JUDr. Mattitude."

JUDr. Mattitude skutečně přichází. Po jeho boku je ještě EightMaster. Goja s Mallorym dostávají do rukou své nové opasky a jdou mu naproti. Oba si s ním plácnou. Je slyšet, jak JUDr. Mattitude hovoří:

"Vidíte? Já jsem to říkal, získáme všechny tituly. CZSK bude naše, hahaha!" JUDr. Mattitude společně s ostatními se otáčí k ringu, kde už jsou dva naštvané tag teamy.

"Jenom úspěch vy lemouni, Porotu čeká jenom úspěch! Vidíte? Tohle jsou mí hoši, noví CZSK Tag Team šampioni!"

Winners and new CZSK Tag Team Champions: Mgr. Mallory & Bc. Goja

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Mattitude Thu May 08, 2008 10:42 pm

Část 5.

Hajinek vs. Shaggz (Beer Contest)



„Josuu, stolky připravený? Mluv nahlas, do hajzlu, přes tyhle ukecance tě vůbec neslyším. Jo? Oukej, děcka, můžeme začít!“
A už stojí uprostřed ringu, CZSK Hardcore Champion a nekorunovaný Král Punku, Hajienk. Opět není sám. Jeho titul drží jeho krásná přítelkyně a rebelka, Carmen, z jejích rukou se lehce neztratí. Joshovi na tváři úsměv dnes nehraje. Celý den sestavoval stolky pro tuto událost, navíc musel dotáhnout sám pár sudů. I za tohle byla prý odměna, Hajinek říkal, že si může vypít, co zbyde po Shaggzovi. Prý toho bude hodně.
Hajinek se otáčí proti rampě.
„Tak vylez, klaune! Pojď si pro ponížení!“
Nemusí čekat dlouho.
„FUCK THE FUCK OFF!“
Tuto známou frázi Psycho klauna opakuje po něm celá aréna. Příchod počmáraného šílence do ringu je tak velmi hlasitý. Carmen a Joshe se to podaří znervóznit, Hajinek ale jako vždy zůstává sebejistý.
„Tak, klaune, jde si pro další prohru? Oukej, začneme! Každém tady máme jeden sud a jeden kelímek. Vypij co nejvíc můžeš, Josh to bude započítávat. Kdo vypil více kelímků, jako, je jasný, že to budu já, stává se vítězem. Hele, jako první začneš ty, oukej. No tak, nečum na mě a dělej!“
Shaggz si tak nalévá první kelímek piva a bez problémů ho dá na ex.

Jimmy Freak: „Hehe, je to vlastně i oslava našeho prvního výročí. Na zdraví, Shaggzi!“

„Ah, Joshi, počítej! Hele, už se mu z toho třepou víčka, jsem jasnej vítěz! Haha, jsi močka, už po druhým se ti zakaluje zrak? Třetí!! Nepokadil ses nám z toho?
……
……
……
……
Sedmnáct! Hele, Carmen, není mrtvej?“
Shaggz pokládá kelímek. Usmívá se, není to ale zrovna ten opilecký úsměv, spíše jako kdyby věděl o něčem, co partě punkerů jasné nebylo.
„Hehe, Hajinku. Sedmnáct. Kelímků. Teď seš na řadě ty.“
Hajiek se usmívá, bere do ruky kelímek a musí dávat hodně do toho, aby si odpustil nějakou poznámku o své výhře. Nalévá a se sebejistým pohledem na Shaggze pije…jen aby hned po prvním doušku vyplivl červenou tekutinu na kanvas.“
„Pfffagh! Co to doprdele je?!?“
A klaun se usmál.
„To? Když se ten tvůj kamarádíček v zákulisí nedíval, naplnil jsem tvůj sud něčím trochu jiným, než je pivo.“
„Kurva, to je krev?!?“
Shaggz gestem Hajinka uklidňuje.
„Klídek, není lidská, jen krysí.“
A pak, za výkřiku „FUCK THE FUCK OFF“ odtrhává špatně upevněnou část stolku a udeřuje s ní Hajinka přímo do obličeje. Josh se pokusil svému kamarádovi pomoci, Shaggz ale popadl poloprázdný kelímek a vychrstl ho poskokovi krále Punku do očí. I on poté dostal částí stolku do obličeje. Nyní je tedy z trojice jediná na nohou Carmen. Stále držíce titul v rukou, se snaží z ringu utéci, Shaggz jí ale včas chytá. Popadá ze stolku druhý, Hajinkův kelímek, a nalévá si krev do úst, jen aby s ní šokovanou punkerku poprskal. Sám celý od krve potěšeně odchází z ringu.

Winner: No Contest

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Mattitude Thu May 08, 2008 10:45 pm

Část 6.

Nate Hammer vs. Krupy


„Dámy a pánové, začíná Main Event dnešního večera. Jedná se o klasický Single match, ve kterém je naplánovaný jeden fall. Nyní budou představeni oba účastníci tohoto zápasu.“

Oznámení Martyho Gibsona netrvalo dlouho, jak již sám řekl, je čas na entrance.

„AND I GOTTA SURVIVE, I TRY TO STAY ALIVE, HO“

Za hlasitého pískání publika do ringu kráčí syn ulice, Nate Hammer, kupodivu bez svého kumpána Erga. I on sám ale představuje dost velký problém, tento specialista na všechny typy zápasů už sám měl nejednou titul blízko svých rukách. Na rampu se dostává skrz diváky, sprostě je odstrkává, nikdo si s ním ale nechce nic začínat, proto ho raději jen vypískají. Z rampy se s krvežíznivým úsměvem přesouvá rychle do ringu, kde už jen pozvolna čeká na svou kořist. Nebude to lehký boj, ale on, stejně jako Ergo, má přesně takové rád.

Krupy, muž nasazený Maxwellem, do ringu postupuje se svým Kendo Stickem v ruce moc si ale obrovské přízně fanoušků nevšímá, jeho pohled je věnován rivalovi stojícímu v ringu. V ringu si sundává plášť a dává rozhodčímu najevo, že je připraven začít.

Jimmy Freak: „Krupy se nemůže podceňovat, rozhodně patří mezi ty nejtvrdší wrestlery v CZSK. Nate Hammer je jen takový Ergův poskok, mohl by mít problémy.“

Brian Nelson: „Jimmy, to myslíš vážně? Nejsi podnapilý nebo něco podobného?“

Jimmy Freak: „Proč se ptáš?“

Brian Nelson: „To, že u mikrofonu tráví většinu času Ergo Hammera nijak nesráží do nižších řad. Co se týče jeho schopností v ringu, je svému partnerovi rovný, možná ho dokonce i převyšuje. Pamatuješ na Still Standing Strong? Nebýt časového omezení, máme nového championa. Zdá se mi, že není podceňován Krupy, naopak, ty podceňuješ Hammera. V CZSK je totiž on králem volného stylu.“

A zápas začal a teď se teprve uvidí, zda se dá věřit slovům Nelsona. Oba wrestleři netráví čas nějakým dramatickým hleděním, okamžitě plní fanoušky nadšením. Krupy se totiž snaží zaútočit první, a to s Big Boot. Hammer uhnul, kop však zasáhl jeho rameno, nebylo to dostatečné k poslání Natea k zemi, Krupyho pata se o jeho tělo prakticky jen otřela. Vzpamatoval se z dutého zásahu dostatečně rychle a už je za Krupyho zády a útočí s Northern Lariatem.Krupy se sklání, Hammera paže tedy jen jako střela proletí vzduchem a pozice se opět vyměnili. V tuto chvíli Krupy Hammera uchopuje na Reverse STO, než ho ale stačí pořádně přidržet, Hammer dobře zaklestí nohy, padne na zem a Krupy se tak řítí na kanvas v drop toe hold! Před drtivým pádem ho zachraňují rychlé reflexy, rychle se podpírá za ruce. Hammer se kip-upem dostává na nohy a lehkým kopem do hlavy, takový, který ani nezabolí, dává Krupymu jasně najevo, co si o něm myslí. Highlander si takové věci líbit rozhodně nenechá a ve chvilce kopou chytá Hammera za nohu, díky čemuž i Junkyard Dogg pociťuje tvrdost ringu. Hammer v tuto chvíli leží na břichu v bolestech, ze kterých se během pár chvilek jistě vzpamatuje, pokus se zvednout mu Krupy nedovolí a rollem se dostává na jeho záda, kde si ho přepraví do Camel Clutch pozice! Když je submise zahájena, Hammer zadržuje křik a s krátkým funěním se snaží nějak doškrábat k provazům, či svého soupeře dostat ze svých zad. Zdá se to jako těžký úkol, rezervní síla Hammera je ale hned ukázána, když se mu daří i s vahou Krupyho vstát a dotknout se provazů. Krupy automaticky povoluje své sevření a Hammer ho loktem hrubě odstrkuje. Udělal to dost tvrdě a trefil loktem Krupyho do čelisti. Z úst mu začíná téct maličký proužek krve.

Jimmy Freak: „Ou.“

Brian Nelson: „No, tak tohle akorát přiostří situaci.“

--------------------

„Háááá, Máš to spočítaný, bezďáku!“
Jobber už u televize v hale seděl sám. Kimberly odjela domů a Kobra se odebral pryč poté, co kolem zahlédl Havlajse. On ho fakt neměl rád. Ani Jobber ne, zastavil se tady jen proto, aby vypil všechno pivo.
No, tak se trochu rozčílil, ale co. Hlavní bylo, že tady přímo na stole ležela jeho výplata, taková odměna od Maxwella pro všechny v zákulisí za to dnešní výročí. On dostal sice nejméně, ale bylo to pořád dost, aby si basu piva koupil. O pivo tolik zájmu však neměl. Tento měsíc se pořádalo v New Yorku mistrovství závodů na invalidních vozících a každý přeci věděl, že jediný pravý champion je on.
Jeho představy o vítězství přerušila postava, která se usadila vedle něj.
„Zdárek, Otmane.“
Otočil se na zubícího se Erga.
„No, čau, Victore. Chceš něco?“
Ergo si sundal sluneční brýle.
„Sháním Maxwella a představ si, ten starej pašák není ve své kanceláři. Nevíš náhodou, kde by mohl bejt?“
Jobber se nad Ergovým přátelským úsměvem zamračil. Věděl, že pan Maxwell ho neměl rád. No, tady ho vlastně neměl rád nikdo. On nic tomu ničemovi neřekne.
„Nemám ponětí.“
„Ale no tak, chlape, sedíš přece přímo před jeho kanceláří, musíš vědět, kam šel. Ten starej dědek se nikdy nedokáže nechlubit.“
„Ne.“
Pryč byl kamarád Vic.
„Tak poslyš, ty mamrde., řekneš to teď hned, nebo..“
Jobber už měl toho dost.
„Nebo co?!? Zmlátíš mě?!? Myslíš, že na to nejsem zvyklý?!? Já jsem za to placenej, sakra.
Ergo se zamyslel. Jobber měl pravdu. Znovu se usmál a sáhl po penězích na stole. Sherfield v tu chvíli zbělel jako stěna.
„Je v kavárně.“

---------------------

Jimmy Freak: „Aaah, Hammer je na zemi! Tohle byla chyba. Velká chyba! Tohle zkoušet na Krupyho!“

Brian Nelson: „Ta Wrist-Clutch Powerbomb byla tvrdě provedena, může mít nějaké zranění.“

Když Krupy stojí nad Hammerem, necítí pocit triumfu, spíš je to pocit zklamání. Hammer padl rychle. Třeba to bude s Ergem jiné. Jde si pro pin a…Nate Hammer se probouzí k životu a svého soupeře překvapuje Small Package pinem! 1..2..Kickout! Nakonec se tedy ukazuje, že Hammerovo zaostání bylo pouhou hrou! Oba jsou rychle na nohou, Hammer se rozebíhá a Krupyho chabý pokus o Tilt-a-Whirl proměňuje ve Spinning Headscissors! Po této nádherné otočce soustřeďuje všechnu svou váhu do Krupyho pravého ruky a to posílá Highlandera k zemi! Teď, když je na koni, nasazuje Fujiwara Armbar! Krupy se tedy ocitá v podobné situaci, do jaké dostal svého soupeře předtím! Provazy jsou daleko, i když Krupy natáhne ruku, Hammer se nehodlá pustit a s celou pravicí svého soupeře kroutí nechutně bolestivými způsoby! V očích muže kdysi přezdívaného jako Lord of Pain je ale vidět odhodlanost, jakou mu může závidět kdekdo. K provazům se za pomoci jedné ruky sune pomalu, Hammer se ho navíc snaží zastavit a tím jeho cestu za přežitím ještě stěžuje! Ani jednou v hlavě Highlandera neprolétne možnost vzdát zápas a pokračuje ve svém boji, tentokrát povzbuzován potlesky a pokřiky diváků. Neustále skandování jeho jména ho dokáže držet nad vodou a zachránit před potopou. Už je pomalu u provazů..ale Hammer trhá jeho rukou a zase ho odsouvá o kousek dále! Na jeho tváři hraje úsměv plný zuřivosti a každou chvíli, kdy do držení přidá více tlaku a Krupy krátce vykřikne, mu unikne úsměšek. Je vidět, že být v ringu ho doopravdy baví, to není dobrou zprávou! Krupyho mučení pomalu pokračuje dále, každou vteřinu je ale blíže a blíže provazům, tentokrát už Hammer nedokáže zabránit přerušení submise.A je tomu tak, rope break! Hammer se zvedá, už není tak spokojen, stále si je ale jist svým vítězstvím, nechává proto Krupyho vstát samotného. Krupy už sice stojí, křeč v jeho ruce stále nepolevuje. Vzdát to ale takhle nehodlá. Hammerovi na detailech nezáleží, Krupy se během pár chvilek ocitá nad ním v Military Press! Hammer se několik vteřin chlubí svou silou proti bezmocnému soupeři, toto se mu ale nevyplácí! Silou své vůle a vytrvaného těla se mu daří vycuknout se Nateovi a skončit tak za jeho zády! Když se Hammer otáčí, už je k zemi sražen Krupyho finisherem, HighDriverem! Rozplácl se o zemi a a Krupy místo pinu se postavuje k rohu. Stále si prohmatává svou pravou ruku a ujišťuje se, že nemá žádnou zlomeninu. Konečně bolest polevuje a on, tentokrát definitivně přesvědčen o svém vítězství, se otáčí zpět ke knockoutovanému Hamm- byla to taková rána, co dokáže přinést otřes mozku! Homeless Murderer doslova naboural Krupyho do země se svým Copkillin' Murder Lariatem!

Jimmy Freak: „Co?!? Co se stalo?!? Jakože se zvedl?!“

Brian Nelson: „Bolest Krupyho ruky způsobila pud sebezáchovy a nezasáhl Hammera tak tvrdě, aby si tím nějak neohrozil zraněnou část těla. Mám pocit, že z toho Nate nepocítil vůbec nic.“

Jimmy Freak: „Pin! 1..2..“

----------------------
„Tak, tady to je,pane Maxwelli.“
Stanley položil oba šálky na stolek, jeden pro něj a druhý pro svého nadřízeného, Rufuse Maxwella. Nebylo moc často, že by si spolu zrovna oni dva povídali, když byla ale možnost..
Maxwell kývnutím poděkoval a upil si doušek.
„na tebe se dá spolehnout, Stanley, jsi šikovný kluk. Ty s Kimberly a Petem jste dobrými důvody, proč to tady běží, jak má.“
Stanley se nedokázal odpustit zvědavou otázku.
„A co Leo, pane?“
Maxwell zabručel a zamračil se.
„Leo? Je to idiot. Zná se přímo s panem Majitelem a proto si myslí, že si může dělat, co chce. Je to malej vychcanej hajzlík, omlouvám se za ty výrazy, Stanley, ale u něj to jinak nejde. On má určitě něco v plánu. Stačilo by jediné slovo s Majitelem a byl by Generálním Manažerem on, ale ani nepípne. Je to divný člověk. Radím ti, aby ses mu vyhýbal.“
Stanley se zamyslel.
„A to tady není někdo, no…divnější?“
Maxwell se usmál.
„No, myslíš dle mého názoru? No, pár lidí by mi přišlo na mysl. Třeba Er-„
„Překvapení, zmrde!“
Židle, přilétla a udeřila do stolu. Stanley vyjekl a nešťastnou náhodou polil svou čerstvě vypranou košili. Maxwell se otočil, kdo se opovážil o něco takového v CZSK kavárně.
Ergo se usmál.
„Jdu si pro tebe, zkundyksichte.“
Rufus Maxwell nebyl žádný zbabělec, co měl ale dělat jiného, než útéci před maniakem?

----------------

Jimmy Freak: „A Nate Hammer naprosto dominuje nad krupám! Tomu se sice nějakým způsobem podařilo vykopnout, já ale pochybuji, že už tenhle zápas dokáže dotáhnout v kladný výsledek.“

Brian Nelson: „Ten Lariat byl tvrdý, Krupy se dokonce udeřil při pádu tvrdě do hlavy a to Hammer tím manévrem přesně zamýšlel. Má to skvěle připravené, to se musí uznat, divím se, že Krupy pořád není mimo.“

Trailer Trash Gangsta si svého soupeře zdvihl a podíval se mu do očí. Drží jeho tváře jednou rukou, jako když matka kárá syna. Nyní ale ukazuje to, co se naučil od Erga a plive Krupymu do očí. Následně ho odstrkuje k provazům, které jsou již Krupyho jedinou podporou zabraňující pádu. Krátce se jich drží a najednou…

-------------
-Kde to jsem?-
Uviděl před sebou Hammera.
-Já jsem omdlel?-
Hammer se usmál a popošel o krok blíž.
-Už je konec zápasu? Ne, to bych nestál. Co to mám na tváři?-
Jednou rukou si setřel sliny a krátce se na ně zadíval. Tohle byly tekutiny téhle bestie. A on dostával na frak. Zvládl Israhu, proč by to nedokázal zvládnout jeho?
--------------

Jimmy Freak: „Aaah! V Krupám jako by se probudila nová energie! Doslova se na Hammera vrhl!“

Brian Nelson: „Capture Suplex! To bylo hodně rychlé, Hammer ani nestačil zareagovat! Snaží se hned zvednout, ale jen sbíhá do Spinebusteru! Počkat, Krupy si Hammera otáčí a nasazuje Indian deathlock! Hammer to vzdá, je to jasné!“

Jimmy Freak: „Počkat, není támhle Rufus Maxwell?!? Co tu dělá?!?“

Rufus Maxwell běží po rampě přímo ke komentátorským stolům! Těsně v závěsu za ním je ale Ergo! Když Rufus vysvětluje situaci, natahuje se s židlí a chce nebohého Generálního Manažera přetáhnout židlí! Zasahuje ale Jimmy Freak a stoupá si přmo před Difuse! Byl to tvrdý zásah a komentátr se bezvládně zřítil zemi, zanechávajíce Nelsona a Maxwella v šoku! Ergo chce pokračovat dále, ale do situace zasahuje Krupy a ještě z ringu mu vytrhává židli z rukou! Vyhrožuje Ergovi, Doktor Victor se naopak usmívá.
„Radím ti se otočit.“
A přesně to Krupy dělá, výsledek zápasu je poté, co ho Nate Hammer rozdrtil o ring se Step into the Warfare, spečetěn.
1..2..3!
Winner: Nate Hammer

Ergo leze do ringu, úplně zapomněl na Maxwella a oslavuje se druhou polovinou BBC vítězství. Dvoučlenná armáda nezávislé noční můry CZSK je tak opět na vrcholu!

-------------------------

Jaký bude mít dopad výhra Natea Hammera. A co Jimmy Freak, jsou jeho zranění vážná? To se dozvíte v příští CZSK show. Přejem krásný víkend a uvidíme se v pondělí.

Na show pracovali:

Mattitude: Choosen One promo, Rufus Maxwell promo, CZSK Tag Team Championship

p.herca: Opener, Trasher/Paci segment, Texas Venom vs. WidowMaker

Sengoku G: BBC promo, SHAQ segment, Beer Contest, ME

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Israha Thu May 08, 2008 11:04 pm

Mám pocit, že se neustále opakuji, co jsme v pozici, kdy můžu e-fed hodnotit, ale - BBC rocks. Ergo s Hammerem by v současné době celou show odtáhli klidně sami, a ani by k tomu nepotřebovali ring Laughing
Jobberovy peníze, chairshot Freakovi...a hlavně hláška: "Překvapení, zmrde.", to byly jejich největší highlighty v této show. Snad jediné, co mi na BBC nepřijde úžasné, je fakt, že pozicí vedle Erga je lehoučce zabíjen Hammer. Ale jen lehoučce...
Co se bude dít s Porotou a testy na steroidy, jsem věděl dopředu, takže žádné překvapení....ovšem napsáno dobře. Angle je to velice slibný, takže doufám, že ho vhodně dotáhneme do konce (to už budu zase mezi writery. snad Wink )
Chosen One nasral Kobru, rýsuje se nám zajímavý feud...i když mi trošku bude chybět havlajsovo dolejzání Laughing
Shaggz to taky udělal pěkně, normálně mě to znechutilo, když jsem to četl...tak humorně znechutilo, ale přesto.
Nad storyline okolo P182 Trashing Alliance mám kontrolu, takže snad jen řeknu, že tento nový segment splnli má očekávání...
No a zápasy? Nejvíce mě zabavil Venom vs Widow, herčův styl jsem si oblíbil....ovšem i ME a TT championship měly úroveň.
Jediný nedostatek...Brotherhood of Gore podle mě v tom TT championshipu nastoupit měli. Magnum to sice okecal, ale...ta náhlá změna z hladovců po titulech na vyčkávače mi nevoní. Paci s Trasherem by sice vylepšili úroveň zápasu, ovšem storyline velí jinak...nicméně BoG mi v tom zápase chyběli.
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Southwest-Strangla Fri May 09, 2008 12:36 am

Tááááááááže...show jako obvykle supr..to s BBC je dost dobrej nápad...a Beer Contest byl perfektní..prostě skvěle napsáno...takovej zajímavej krok ve feudu Shaggze s Hajinkem....ukončím to rock on
Southwest-Strangla
Southwest-Strangla
CZSK Hardcore Champion
CZSK Hardcore Champion

Poeet p?íspivku : 907
Age : 36
Localisation : Ostrava
Registration date : 08. 05. 07

http://juggalo.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Hajinek Fri May 09, 2008 10:06 am

Shaggz-Ya-Dead-Homie napsal:Tááááááááže...show jako obvykle supr..to s BBC je dost dobrej nápad...a Beer Contest byl perfektní..prostě skvěle napsáno...takovej zajímavej krok ve feudu Shaggze s Hajinkem....ukončím to rock on
jojo myslim ze mas pravdu sam sem zvedavej jak se to bude vyvyijet jinak show vynykajici jakko ty 2 predtim :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Goja Fri May 09, 2008 6:37 pm

Shaggz-Ya-Dead-Homie napsal:Tááááááááže...show jako obvykle supr..to s BBC je dost dobrej nápad...a Beer Contest byl perfektní..prostě skvěle napsáno...takovej zajímavej krok ve feudu Shaggze s Hajinkem....ukončím to rock on
Přesně jak řekl Shagzz s BBC je to fak hodně dbrý nápad,ze zápasů bych vyšvihl TT match o TT tituly(smaozřejmě díky mému vítězství) a Beer contest byla pecka....hodně sem se bavil thumbsup thumbsup
Goja
Goja
Captain Charisma
Captain Charisma

Poeet p?íspivku : 839
Registration date : 06. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  FallenAngel Fri May 09, 2008 9:03 pm

Tak já to zatím ještě nepřečet celé, ale chtěl jsem jen vypíchnout, že BBC maj svoji společnou theme, takže snad už není moc třeba používat ty jejich dřívější...
Jinak beer contest pěkně napsaný a ME se povedl rovněž a líbilo se mi i řešení situace kolem těch testů. Nejvíc mě zaujal takový ten formální tón, slova typu "Postavte se tomu čelem" a podobně, to se k těmhle vysoko postaveným lidem jako je Maxwell dobře hodí...
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Texas_Venom Sat May 10, 2008 11:33 am

Tak nám hezky pokračuje dění, ale dění okolo hlavních postav je pořád otevřené a žádnej feud vlastně ještě není, ale ani mi to tolik nevadí, protože alespoň je to více promícháné.
Jsem moc rád za ten úvodní segment, kterej vyprofiloval Main Event. Je dobře, že BBC opět dominovala. Ten vztah mezi Ergem a Hammerem je zajímavej, na jednu stranu mám taky pocit, že trochu navrch má v tomhle Crimson Soldier, ale na druhou stranu Nate Hammer tam má nezastupitelnou pozici a dohromady to vnímám jako nezastavitelný duo.
Naopak si nejsem jistej vznikem Poroty. Je to dost ve stínu BBC. Nevím, jestli se něco zamýšlí, ale i díky tomu složení je to zatím bez šťávy. Uvidíme dál.
Dneska Soudce byl lehce pokořen Ergem v mých očích, protože hláška "velký ego jako můj kokot" u mě lehce zvítězila nad Lemouns of Shadows Laughing Laughing ale to je jedině dobře, nová výzva pro soudce Laughing
Nejlevíc se mi líbil asi Main Event a pak můj zápas.

7/10 thumbsup
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Texas_Venom Sat May 10, 2008 12:50 pm

To jsem zapomněl na segment mezi Hajinkem a Shaggzem. Segment s krví od Shagzze byl vynikající, správně nechutnej a i obecně tenhle feud si myslím může slibovat zajímavý počtení Exclamation
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Krupy Sun May 11, 2008 3:02 pm

Krupy dostal na budku,a to poriadne Laughing .....

....ale minule to zase schytali BBC,takze je to zatial vyrovnane....a o to sa snazte...robit vyrovnany feud...lebo ked dominuje jedna alebo druha strana,nie je to dobre...

...ale pride mi zvlastne,ze Krupy "neodpadol" pri tych neludskych zapasoch s Israhom,ale v obycajnom suboji s Hammerom ano.....toto mi vysvetlite Laughing

...na zbytok show nemam v mojom hodnoteni cas,ale v najblizsej show sa to bude snazit vynahradit...
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Mattitude Sun May 11, 2008 3:05 pm

Krupy napsal:Krupy dostal na budku,a to poriadne Laughing .....

....ale minule to zase schytali BBC,takze je to zatial vyrovnane....a o to sa snazte...robit vyrovnany feud...lebo ked dominuje jedna alebo druha strana,nie je to dobre...

...ale pride mi zvlastne,ze Krupy "neodpadol" pri tych neludskych zapasoch s Israhom,ale v obycajnom suboji s Hammerom ano.....toto mi vysvetlite Laughing

...na zbytok show nemam v mojom hodnoteni cas,ale v najblizsej show sa to bude snazit vynahradit...

Takže to mam brát tak, že je teď Krupy jakýsi Superman, kterého nezničí nikdo? Dobrá, zařídim se podle toho.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Krupy Sun May 11, 2008 3:10 pm

Mattitude napsal:
Krupy napsal:Krupy dostal na budku,a to poriadne Laughing .....

....ale minule to zase schytali BBC,takze je to zatial vyrovnane....a o to sa snazte...robit vyrovnany feud...lebo ked dominuje jedna alebo druha strana,nie je to dobre...

...ale pride mi zvlastne,ze Krupy "neodpadol" pri tych neludskych zapasoch s Israhom,ale v obycajnom suboji s Hammerom ano.....toto mi vysvetlite Laughing

...na zbytok show nemam v mojom hodnoteni cas,ale v najblizsej show sa to bude snazit vynahradit...

Takže to mam brát tak, že je teď Krupy jakýsi Superman, kterého nezničí nikdo? Dobrá, zařídim se podle toho.

Mal by si si premysliet,kym nieco napises....tvoje reakcie sa mi zdaju uplne od veci....

....nikto tu o nijakom Supermanovi nehovoril....a spomenul som ten fakt,lebo mi to prislo zvlastne....ze s Israhom sa dobre nepozabijali,a obaja neopadli,a v obycajnom single zapase hej Laughing ...to uz ani nemozem vyjadrit svoje pocity,alebo sa opytat? Nemam pocit ze by som to napisal v negativnom zmysle,smajliky su dokazom opaku...
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  R. Sionis Sun May 11, 2008 5:07 pm

Život je o náhodě. Mé zápasy většinou spočívají v jediném dobře provedeném úderu, který pak může wrestlera klidně odrovnat.

Vycházím z příkladu, že není vědecky dokázáno, proč některé úder do spánku jen uspí, zatímco druhé zabije.

Takto můžeš brát jako porážku Krupyho. A co se týče jeho úžasného výkonu, Hammer zápasil s Ergem hodinu a byl schopen pokračovat dále, dokonce i vyhrát, jak si jistě vzpomínáš. Řekl bych tedy, že si jsou s Krupym vyrovnáni.
R. Sionis
R. Sionis
Still tha motherfuckin´STK
Still tha motherfuckin´STK

Poeet p?íspivku : 237
Registration date : 26. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Krupy Sun May 11, 2008 5:21 pm

Sengoku G napsal:Život je o náhodě. Mé zápasy většinou spočívají v jediném dobře provedeném úderu, který pak může wrestlera klidně odrovnat.

Vycházím z příkladu, že není vědecky dokázáno, proč některé úder do spánku jen uspí, zatímco druhé zabije.

Takto můžeš brát jako porážku Krupyho. A co se týče jeho úžasného výkonu, Hammer zápasil s Ergem hodinu a byl schopen pokračovat dále, dokonce i vyhrát, jak si jistě vzpomínáš. Řekl bych tedy, že si jsou s Krupym vyrovnáni.

Vsak ok,toto som potreboval vysvetlit......a s Mattitudom sme to uz poriesili cez ICQ
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 55 Empty Re: CZSK E-fed - Show 55

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru