CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 29

4 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 29 Empty CZSK E-fed - Show 29

Příspěvek  Mattitude Mon Jan 21, 2008 10:50 pm

Část 1.
Cerberus vs. Tiger Kid


„Dámy a páni,nasledujúci zápas a zaroven opener je vypísaný na jedno odpočítanie! Ako prvý prichádza......170 cm vysoký a 55 kg vážiaci.......Cerberuuuuuuuus!“

Cerberus vchádza do arény,pričom ho sprevádza vytrvalý piskot z obecenstva.Cerberusovi je to však ukradnuté,zaujíma ho len Kobra.

„A jeho súper....z Osaky,Japonska...Tigeeeer Kiiiiiiid!“

Diváci reagujú na tohto borca z krajiny vychádzajúceho Slnka oveľa kladnejšie,ako na Cerbera.Kid si ich priazeň viditeľne vychutnáva,a blíži sa do ringu.

Obaja borci už stoja voči sebe zoči-voči,a rozhodca dáva pokyn na odštartovanie zápasu.Cerberus vyštartuje oveľa agresívnejšie než Kid,a hned na začiatku ho kosí Lariatom.Zdvihne ho,a nasadí Scoop Slam a následne predvedie Leg Drop.Pin 1..2.. ale Kid vykopáva.Cerberus ho opäť dvíha,a posiela ho priamo k turnbuckle a predvádza Side Slam! Další pin..1...2.. ale Japonec vykopáva.Cerberus vzápätí lezie na top rope,a skáče Leg Drop! Kid sa však bleskurýchlo uhýba,počká kým sa Cerberus zdvihne,odráža sa od povrazov a nasadzuje Dropkick! Cerberusa odhodí na zem,ale neostáva tam dlho pretože sa bleskurýchlo dvíha na nohy.Kid je však ešte rýchlejší,a nasadzuje Low Dropkick.Cerberus je na zemi,a Kid odchádza na top rope.Nasleduje Frog Splash! Pin 1..2.. ale Cerberus odoláva.Tento chorý človek sa vzápätí dostáva na nohy s cieľom zaútočiť na Kida.Neúspešne,pretože Kid predvádza Step-Up Enzuigiri,a Cerberus sa dostáva k turnbuckle.Kid urobí pár sympatických poz,ale jeho kontakt s divákmi ruší Cerberus,ktorý sa rozbieha priamo na prekvapeného Kida.Ten však zachováva chladnú hlavu,a dvíha Cerbera do Noahiro Bomb! Prásk!!!!!! Bol to mimoriadne silný náraz,a Kid cíti že toto mohlo Cerbera doraziť.Skúša teda pin 1...2... ale Cerberus v poslednej chvíli vykopol.Kid neverí vlastným očiam a tak čaká,kým sa Cerberus dostane na nohy.Chvíľu to síce trvá,a ked je Cerberus hore,Kid nasadzuje úžasnú kombináciu chvatov,známu ako Kicking Fury.Cerbera to vymrští z ringu,a Kid sa len víťazoslávne smeje.Rozhodca počíta 1..2...3..4..5... Cerberus sa dvíha,ale odrazu letí Kid von z ringu....Suicide Dive! Lenže Kid netriafa svoj cieľ,a dopadá tvrdo na zem.Cerberus sa vracia do ringu..1..2...3...4..5...6..7.. Kid sa pomaly doplazil do ringu,kde ho už čaká nabudený Cerberus.Sitout Suplex Slam..... a pin...1..2.. ale stále nič,Kid odoláva.Cerberus teda vylieza na top rope,odkiaľ skáče 450 Splash! Nasleduje pin 1..2... ale Kid stále nemá dosť.Cerberus sa zrazu v zlomku sekundy dostáva takmer do nepríčetného stavu..vykríkne len:Kobra!..a odchádza z ringu,aj z celej arény.Rozhodca na neho volá márne,a tak musí počítať.1..2..3..4..5..6..7..8..9...10...COUNT-OUNT! Kid sa medzitým dostal na nohy,a tak spolu z divákmi oslavuje svoje predčasné víťazstvo.Nikto v aréne nechápe,prečo sa tak Cerbrerus rozhodol.....vie to len on,a Jedovatá Kobra....

Winner:Tiger Kid(via Count-Ount)


JUDr. Mattitude rozhovor

"Dámy a pánové, vítám vás v CZSK studiu, kde nás čeká další rozhovor."

Culí se Kimberly Gardner, zvaná K.G. a za ní již sedící JUDr. Mattitude, nervozně dívající se na hodinky.

"Minule byl náš zvláštní host Vic Ergo, dnes je jím CZSK Intercity Champion, JUDr. Mattitude... vitám vás.."

Stojí nad sedícím JUDr. Mattitudem K.G. čekající nejspíše na vztyk a podání si rukou. JUDr. Mattitude ale nemá v plánu zvednout se, ale pouze obyčejně slovně pozdraví.. tak K.G., s poněkud zhořklým výrazem v obličeji zasedá naproti němu.

K.G: "Dnes se budeme věnovat jednomu z nejdiskutovanějších témat mezi našimi fanoušky a to šok, který přišel takřka z hodiny na hodinu, tedy zatčení Crowaxe."

JUDr. Mattitude: "Ano, ještě chvíli si v té cele posedí, hahaha."

K.G.: "Ehm.. no. Teď je zde pár otázek, na které bych byla ráda, kdyby jste mi odpověděl. První otoázkou je.. Je možné, že by se Crowax mohl vrátit ještě do společnosti?"

JUDr. Mattitude: "Pověst blbých blondýn se jen potvrdila.. Jasně, že ne. Copak je možné, aby se vrátil násilník, agresor, prostě hajzl, co doma skladuje drogy? Ne, není...tento člověk tu nemá co dělat, to mi doufám nechcete popřít?"

K.G.: "Jistě že ne.. ale co když je všechno jen náhoda, falešné obvinění?"

JUDr. Mattitude: "To měl být for? Profesionální policisté provedli domovní prohlídku a našli veliké množství kokainu, to je jen nejaká náhoda? Jistě, že není. A co ten fyzický utok vůči mne? Crowax je prostě člověk, možná silné slovo... zvíře, co nemá mezi normálními lidmi co pohledávat."

K.G.: "Dobře, ale žádné fotky z domovní prohlídky jsem neviděla. Kde jsou nejaké fotky z nálezu kokainu v bytě? Takovéto důležité materiály vždy nesmí v policejních archivech chybět."

JUDr. Mattitude: "Ještě jsem chtěl říct, že s odchodem Crowaxe u mne začíná nová éra. Můžete se dočkat nových obhajob titulů a tentokrát bez ocasu jménem Crowax."

K.G.: "Mohl by jste mi prosím odpovědět na otázku?"

JUDr. Mattitude: "Otázku? O čem to mluvíte? Na vše jsem odpověděl.."

K.G.: "Jednu jste vynechal a to konkretne tuto: Ptala jsem se, jestli jsou nejaké fotografie z nálezu kokainu v Crowaxově bytě, což je nezbytná součást policejního archívu."

JUDr. Mattitude: "Né, na to vám odpovědět nemohu, to už se mne netýká. Co se týče soudu, případ bude s nejvetší pravděpobobností vyšetřovat jeden můj kolega."

K.G.: "Dobrá. V tom případě mi povězte, kam bych se mohla obrátit."

JUDr. Mattitude: "Hele, tak aby bylo jasno. Jsem speciální host, to znamená, že této ptákovině venuji svůj volný čas. Jestli máte nejaký problém, mohu klidně odejít.."

K.G.: "Tak tedy dobře. Otázku vaší budoucnosti jste už vlastne zodpověděl, tak přejděme dál.. Zanedlouho nás čeká další PPV, můžete už předem říct, co od vás můžeme očekávat?"

JUDr. Mattitude: "Zápas, co asi jiného. Jsem CZSK Intercity Champion a tak nesmí chybět zápas o titul. Víc už ale nepovím. Překvapení vám nic neřiká? Jestli ne, tak to už jen potvrzujete pověst blbých blondýn."

K.G.: "Takovéto urážky si vyprošuji, proto bych byla ráda, aby jste si to pto přístě odpustil."

JUDr. Mattitude: "Realita je někdy krutá, že? Nikde nevidím před vaším jménem titul...to je důkaz nevzdělanosti."

K.G.: "Když už jste u těch titulů, mam pro vás otázku na titul, akorád v jiném smysle. A to.. jak jste získal prvně CZSK Intercity titul?"

JUDr. Mattitude: "Už nemam čas odpovídat na další otázky, čeká mě práce.."

Rychle zabalí všechny své věci, postaví se a ještě prohlásí:

"Aby jste věděla, jsem také člověk, co musí pracovat. Né jen někde dřepet a zodpovídat hloupé otázky. Přeji příjemný zbytek večera.."

Opustí JUDr. Mattitude studio.

K.G.: "Omlouvám se vám, za né příliž obsáhlý rozhovor s CZSK Intercity Championem, ale zřejmě má opravdu dost práce. Děkuji vám za pozornost a budu se na vás těsit u dalšího rozhovoru s K.G."


Nate Hammer segment

„Víte, co je dobrý?“
Jak je vidět, kameraman je u zadního chodu CZSK Arény. Ne zrovna moc pozitivní místo. Popelnice jsou přeplněné, popeláři tu nebyli nejspíš měsíc. Už jesice večer, ale ulička je tak úzka, že z docela dobré viditelnosti vytváří dokonalou tmu. Z kanálů se hrne pára, ale to poznáte teprve až si pod ni stoupnete. V tom černém bludišti vás to trochu zviditelní.
A přesně to udělal Nate Hammer.
„Že za tu dobu, co jsem tady v CZSK, jsem zažil spousty vytížení v ringu, spousty krve po celém mém těle. Mým denním chlebem je bolest, odpočinkem jsou ostnaté dráty. A mou radostí jste Vy, fanoušci. Přijdu do ringu, rozpoutám peklo a na omezený čas otevřu své malé řeznictví. Když vyhraji a slyším, jak skandujete mé jméno, i přes to bolestivé pálení se musím usmát. Jako gladiátor procházející Koloseem jsem si získal přízeň většiny z vás. Jen díky vám jsem tady přežil, jen díky vám jsem teď, kde jsem. A po všech těch slzách, potu a krvi mě čeká už jen jeden schůdek k vrcholu v CZSK.“
Posazuje se na schody a jde tak kousek od páry. Vstrkává do ní ovšem hlavu a zviditelňuje tak jediný bod svého těla. Výraz v jeho obličeji je smrtelně vážný.
„Po tom všem, co jsem zažil, jsou Ergo a Roukys takovým problémem? Roukys je skvělý atlet, atlet je snad dokoncelepší než já, ale Ergo, taková nízká existence?“
Lehce se usmál a prudce vdechl do páry. Ta se vymrštila proti kameře a na několik sekund ji obklopila. Na tu dobu nemohli vidět diváci nic, s realitou je spojoval jen Hammerův hlas.
„Co jsi dokázal před tím, než jsi naprostou náhodou získal titul? Když zpočítám na prstech, máš na kontě jen dvě vítězství, kde jsi soupeře musel odpočítat nebo donutit se vzdát. Zbytek? Tvá prohra. A já? Zlikvidoval jsem každého svého soupeře, šli dolu jeden po druhém. Hajinek měl tu velkou smůlu, že mě vyzval na zápas, ve kterém jsem mistr. Po to všem, myslíš si, že máš v ringu proti mně šanci? Věříš tomu?“
Další odmlka, ve které se Hammer opět zvedá a rozsvicuje pouliční světlo. Pod ním je nalepen leták, upoutávka na další PPV, na jejímž hlavním rozprostření je právě Ergo. Úšklebek, se kterým drží CZSK titul, je nepopsatelný, pozornost je však věnována jeho hypnotickým očím.
Hammer vytahuje z kapsy kapesní nůž.
„Říkal jsi něco v tom smyslu, že kouřím ptáky…“
Vyřezává z plakátu Ergovo pravé oko.¨
„Odpověď zní ne, ale to ty rád děláš, že jo? Rád kecáš.“
Levé oko.
„Nejsem teplý a neklesám do takových nížin. Na ulici je třeba přežít, mám ale svůj osobní způsob.“
Přidává jednomu ze svých rivalů jizvy.
„Pravdou je, že za život musíš něco dělat. Já nikdy nekouřím, nelížu, nikdynelíbám. Já koušu a žeru. A vždy si ukousnu ten největší kousek. Tentokrát to bude CZSK titul. Vyhrál jsi ho, smůla je, že teď ho budeš proti mně muset obhájit. A k tomu bude ještě třetí do hry, Roukys. Mluv, směj se a chlub se, na dlouho ten titul tvůj nebude. Tvá kariéra je kniha…a já knihy pálím.“
S kompletní úpravou Ergovy vizáže svůj nůž odložil a povzdechl si. Už už se ho chystal dát do kapsy, když si všiml, že v rohu plakátu je ještě jedna tvář patřící Roukysovi. Jeho obličej nebyl v tak velkém prostoru, jako Ergův, jakákoliv úprava by byla prakticky nemožná..
Zabodl nůž do Roukysova obličeje. Ten nejenže roztrhl tvář druhého z jeho soupeřů, ale zajel i na několik centimetrů do zdi.
Hammer přešel páru, která ho naposledy ukázala…pak zmizel.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 29 Empty Re: CZSK E-fed - Show 29

Příspěvek  Mattitude Mon Jan 21, 2008 10:59 pm

Část 2.

Goja vs. B-Reyo vs. WidowMaker (Hardcore match)


"Dámy a pánové, následujícím zápasem je Hardcore Triple Threat Match!" stojí v ringu CZSK ring announcer Marty Gibson s mikrofonem u úst. Začíná znít theme Gojy a tento u publika každým týdnem oblíbenejší borec přichází právě do ringu. Žádným uvítáním s publikem a jinými žáležitostmi si čas neplýtvá a rovnou vzdvyhá plášť od spodní části ringu. Vytahuje popelnici s různými věcmi jako je baseballová pálka, dopravní značky.., kterou odhodí do ringu, hmátne pod ring ještě jednou a vytahuje židli. Vleze do ringu a v tom momentě zní theme druhého člena tohoto zápasu, B-Reya. B-Reyo se objeví před titantronem, za ním se vytvoří pomocí prytotechniky velké B a on pokračuje cestou do ringu, kde na něj nyní čeká Goja a kde se i brzy objeví jeho uhlavní nepřítel, WidowMaker. Ten nyní za začátku znění jeho theme přichází, v aréně začne laser show a diváci si plně užívají příchod svého oblíbeného borce. Hned co dojde WidowMaker do ringu, B-Reyovi zhořkne usměv. Nyní jsou v ringu všichni 3 borci a to je důvod k zahájení zápasu za pomoci bití gongu. Všichni 3 se navzájem očumují, Goja na levé straně, WidowMaker naproti němu na levé a od nich ve středu B-Reyo. WidowMaker a Goja se pouští do lock-upu. Goja pouze odstoupí a oba pozoruje. Goja s WidowMakerem se přesunou do rohu, Goja chce udeřit Widowmakera opřeného o turnbuckle pěstí, ten mu úder vykryje a přesune Goju na své místo. Následuje Back chop, hned poté druhý, WidowMaker chce provést ještě třetí, jenže v tom se zarazí a otočí za sebe. Stojí tam B-Reyo, který oba pouze z povzdálí porozuje. WidowMaker na něj ukáže prsty, B-Reyo se pokusí o utěk, ale WidowMaker ho v čas chytí. Goja se přidá. Oba zvednou B-Reya nad hlavu, diváci se zvedají, WidowMaker s Gojou popojdou až k lanům a hází B-Reya mezi diváky! Takto velká akce hned na začátek zápasu, to je to, co si diváci přáli. Goja jde mimo ring, WidowMaker popadne popelnici s nářadím a židli a jde mimo ring také. Diváci již dostali B-Reya do zápasnické zony. Goja se jej ujímá, Zvedne ho a nastaví jako terč, WidowMaker popadá židli a hodí jí, jenže B-Reyo včas uhne a židle zasáhne Goju. Goja padá k zemi, WidowMaker nestačí včas zareagovat a už schytá Clothesline od B-Reya. B-Reyo si veme baseballovou pálku a praští ležícího WidowMakera tvrdou ranou přes záda. Následuje přeložení na lopatky a cover: 1.. Goja jej přeruší kickem. Goja zvedne B-Reya, chytne za hlavu, rozeběhne se a schodí B-Reya do schodů od ringu. Schody se rozpadnou. Goja uchopí spodní část schodů a položí jí na zem. Zvedne B-Reya, vyzvedne jej do suplexu, v tom již stojící WidowMaker do dvojice strčí a oba padají na schody. B-Reyo se uhodí hlavou a Goja zády. WidowMaker si vybere jako oběť Goju a provede Cover: 1..2.. Goja kick outuje. WidowMaker si z toho hlavu nedělá a místo vztekání kouká pod ring, zda-li nění něco v zásobě. A kupodivu nahmátne štafle. Vytáhne je a opře o ring. V tom už schytá uder od Gojy. WidowMaker chytne Goju za hlavu a provede smash o štafle. Goja padá na zem, WidowMaker na něj schodí štafle. WidowMaker vylézá na sloupek turnbucklu. Vypadá to, že se se chytá rovnou na věc, naznačuje gesto svého finisheru Free Style Press. V tom je ale na nohou B-Reyo, který ihned vylézá na apron a udeří několikrát Widowakera, čímž jej na chvíli omráčí. Mezi tím se Goja zbaví štaflí ležících na něm. B-Reyo chytne WidowMakera a WidowMaker padá saltem z turnbucklu přímo zády na štafle! "Muj može!" řve komentátor Jimmy Freak. Goja, ležící hned vedle pouze položí na WidowMakera hruď ruce: 1..2. B-Reyo včas doběhne a odkopne Gojovu ruku z hrudě. Hned poté zalehne WidowMakera on sám: 1..2.. WidowMaker kick outuje. B-Reyo popojde o kousek dál a bere si židli. Rozeběhne se na zvedajícího se Goju, ten ale v čas zareaguje a provádí Spinebuster. Zároveň si všimne sténajícího WidowMakera, chce jej zvednout, jenže WidowMaker pouze filmoval a provede Gojovi Kella Jawbreaker. Goja nepadá, pouze se motá. WidowMaker se mezi tím zvedá a chce provést Harlem side kick, jenže Goja uhybá a provádí Side release Belly to Belly. WidowMaker je na zemi. Goja provede silácké gesto, ale v tom momentě jej nečekaně překvapí již probraný B-Reyo skokem na záda. B-Reyo se Gojy chytne jako klíště a nechce pustit. Po chvíli sevření se Goja vzepře, dostane B-Reyoa více na ramena, popojde k ležící židli a provádí Goja Driver přímo na židli! Cover: 1..2..3 A Goja vítězí v tomto Hardcore zápase o dvou soupeřích. Goja se bez žádného ohlížení zvedá a odchází slavit svou výhru s fanoušky na entrance rampě.

Winner: Goja

Eightmaster/Popkiller segment


„Buďte sakra zticha.“
Eightmaster se snažil zastavit různé skandování arény na eho účet. Bylo to ale prakticky nemožné, řiky přicházely ze všech stran. Po několika pokusech se rozhodl, že prostě počká, dokud to fanoušky nepřestane bavit. Trvalo to ještě několik chvil, když ale všichni viděli, jak ustali Eightovi protesty, ztichli.To bývalého tag Team Championa potěšilo, konečně měl možnost promluvit. Jakoukoliv možnost ale přerušila hudba značící Popkillerův příchod. Chvilku stál na rampě, poté se vydal k ringu, vzal se mikrofon a postavil se Eigthmasterovi tváří v tvář.
„Eighte, prosím, než začneš mluvit, mám jeden dotaz…proč jsi to sakra minulý čtvrtek vzdal?“
Tento vlídný, až přátelský dotaz Eightmastera vytočil málem k nepříčetnosti. Něco nesrozumitelného zařval Popkillerovi přímo do tváře a chybělo málo, vrhl by se na svého bývalého parťáka.
„Proč?!? Ty se ještě ptáš proč? Vyhráli jsme titul, sakra, byli jsme na vrcholu světa!! Kdo nás tam dostal?!? Já! Díky mě jsme porazili Crowaxe s Arienem, díky mě jsme obhájili na Apocalypse! A co jsi v tu dobu dělal ty? Přesně tak, vždy jsi byl jen ten, co musel sedět vzadu, a dívat se, jak to zvládá ten lepší. Každý zápas, co jsme měli, vždy, když jsme dali naše tituly do možného risku, vždy jsem o výsledku rozhodl já, vždy to bylo díky mě!“
Odmlčel se, nával křiku způsobil, že potřeboval nabrat nový dech.. popkiller se na něj díval klidnýma, stále přátelskýma očima. I přes ta všechna slova, přes ty všechny hádky považoval Eighta stále za svého dobrého přítele. Eightmaster opětovný pocit však v Eightmasterově pohledu nebyl k nalezení.
„A jednou, doprdele, jednou ti dovolím se taky prosadit, jednou chci dokázat, že to úžasný na našem Tag Teamu nejsem jen já, chci dokázat, že nejsi je sračka, nechám tě ukončit zápas. A ty jsi to úplně posral. Tituly, na kterých jsem se tolik nadřel, abych je udržel na naší straně, naše zlato, MOJE zlato, jsi sprostě zahodil pro ty dva lůzry!!“
Popkiller chvilku přemýšlel se zavřenýma očima, stále držel zpět své emoce. Eightmaster se opět chopil mikrofonu.
„Měli jsme to v kapse, Pope, jen jsi to pitomě prodlužoval. A koukni se teď!“
Hrubě do Popkillera strčil jednou rukou, trochu ho to odstrčilo, ale nezaútočil, postavil se zpět proti Eightovi.
„Co budeš teď, když už ti nebudu krýt záda?!? Team jedna je bez jedničky nula a tím přesně jsi. S takovýmhle nemehlem si už pro Tag Team titul nepůjdu. Ale když o tom přemýšlím, proč vůbec tag team titul? Možností je spousty a já jsem materiál CZSK Champa. Tak co budeš dělat?!?“
Popkiller otevřel oči. Veškeré sympatie vůči Eightmasterovi byly pryč.
„Mohl bych rozbít tu tvojí ulhanou hubu.“
Eightmaster chtěl o krok ustoupit, v polovině si to ale rozmyslel, jakoby nechtěl ukázat před Popkillerem jakoukoliv slabinu.
„Heh, ulhanou? To mi budeš muset vysvětlit!“
„Já jsem prohrál zápas. To je pravda. Je lež ale to, že jsi pro to udělal vše, kamaráde. Mohlo to vše pokračovat dále, ale ty jsi prostě utekl. O tom je ta tvá božská technika. Nemohl jsem uvěřit, že jsem si celou dobu myslel, že jsi můj přítel. Přátelé mají totiž spolu-„
V tu chvíli chtěl Eightmaster udeřit Popkillera svým mikrofonem. Popkiller však v pravý moment vše zaregistroval a jeho pravačku chytil. Teď už bylo příliš pozdě, na jakýkoliv counter, během vteřinky byl protestující Eightmaster na Popkillerových ramenech. Během vteřinky byl udeřen nemilosrdný Pop Is Dead. Hned, co dopadl Eight na zem popadl Popmaster opět mikrofon, musel ovšem chvilku počkat, aréna vzrušeně skandovala jeho jméno.
„je mi líto, že jsme ztratili tituly, ale není to jen má chyba, zásluha na tom patří totiž i tobě a tvému egu, Eighte. A s tímhle to bohužel nikdy daleko nedotáhneš.“
Upustil mikrofon a opustil ring.

Hajinek vs. Ari Riggins


„Dámy a pánové, následující match je plánovaný na jeden match. Dovolte mi představit prvního účastníka, tohoto zápasu, a tím je….“
Za zvuku hlasité punkové hudby nastupuje do ringu Hajinek. Překvapivě s ním není ani jeden z jeho obvyklých následovníků, tím je samozřejmě Carmen a Josh. Vstupuje do ringu a irituje rozhodčího zesměšňujícím podrbáním na hlavě. Menší hádka je přerušena hlasatelem.
„A jeho soupeřem…“
„YOU GOT YOURSELF A DEAL!“
Tentokrát není hudba slyšet skoro vůbec, přerušují ji totiž fanoušci a jejich hlasit podporování Ariho Rigginse. Ten se usmívá na svého rivala v ringu a plácá si s několika fanoušky. Nastupuje do ringu a staví se proti menšímu Hajinkovi. Rozhodčí na nic nečeká a zahajuje zápas.
Oba borci se na sebe bez jakýchkoliv servítek vrhají, Hajinek se snaží útočit mnoha pěstmi, žádná z nich ale nevyvádí Ariho z míry. Poslední skoro až boxérské kombinaci se mu dokonce podařilo vyhnout a sejmout Hajinka s STO. Už v takovéto krátké fázi pokus o pin! 1…kickout! Hajinek se okamžitě přesunuje na opačnou stranu ringu, aby měl dost prostoru od Dealmakera. Oproti Rigginsovi, který je jako ve své životní formě je značně uspěchaný a nedočkavý, jakoby se snažil ukončit zápas co nejrychleji. Jde do lock-upu, ve kterém opět převažuje Ari y spouští Hajinka v sidewalk slamu. Hajinkovi chvilku trvá, než se zvedne . Poté se rozhlíží, Riggins nikde. Otáčí se a je okamžitě chycen do Fallaway slamu. Riggins se s ním přesunuje k provazům, aby ho mohl přehodit co nejvíce přes celý ring, Hajinek však counteruje v tornado DDT.Riggins je na zemi, Hajinek se nesnaží o pin. Místo toho hvízdá k entrance rampě a na ní se objevuje Josh. Je jasně vidět, že s někým mluví, přemlouvá tu osobu, aby vyšla ven, pobízí ji. Následně se ukazuje, že to není jedna osoba…ale parta tří punkerů!

Nelson: Ne, to mi neříkejte, že…

Ti mají různé zbraně a všichni čtyři si to společně míří k ringu.

Nelson: Ou…

Když jeden z nich kope do Ariho, rozhodčí ukončuje zápas diskvalifikací.

Winner by DQ: Ari Riggins

Všichni kopají do Rigginse, po chvilce však hajinek a josh opouští ring. Cestou k rampě sledují, jak dva punkáči zvedají Rigginse, zatímco třetí bere do ruky baseballovou pálku. Pořádně se napřahuje a…Ari se vysmekává a uhýbá! Baseballka sejmula oba punkery tcrdě, šli nekompromisně k zemi! Třetí je tímto vyveden z míry a dává šanci Rigginsovi, aby ho srazil k zemi. Několik headbuttů hned povoluje punkerův stisk na baseballce a ta se dostává do Rigginsových rukou. Punker se hned snaží zvednout, ale odpovědí je rána baseballkou do břicha!Rozzuřený Ari se dívá na rampu, kde stojí zkoprnělý Josh a…ne, Hajinek už je pryč! Josh blekotavě něco zavolá zpět na rampu a běží do zákulisí. Vybíhají další dva punkeři přímo proti lavině jménem Ari Riggins. Obrovský punker se zeleným kohoutem se snaží zaútočit základními chvaty jako je lariat, které dokážou být opravdu ničivé. Ari však hned hýbá a když je za obrovými zády, trefuje ho baseballkou, ta okamžitě vyřazuje jednoho soupeře ze hry. Druhý se snaží sebrat rigginsovi okamžitě pálku, zápas již však dávno skončil, tady žádná pravidla nejsou a on dostává tvrdý kop do rozkroku. Padá na kolena a je doraženou pálkou do zad, která se při tomto zásahu zlomila! Toto vše se událo během patnácti vteřin, což pomalému joshovi nedalo moc času. Riggins běží za Joshem, rychle ho dohání a chytá za krk.

Freak: Nechce snad..!

Ale chce, rozebíhá se s ním a vyhazuje ho z rampy na podlahu. Čtyřmetrový pád byl ukončem nárazem a prolomením stolů, u kterých sedí při pauzách pyrotechnik. Několik lidí jde Joshovi v bezvědomí na pomoc, to už ale Ariho nezajímá a se zlomenou pálkou si to míří do zákulisí.
Hlasitě s ní praštil o automat, což vylekalo několik lidí, co stálo opodál.
„Kde jseš, ty svině?!?“
Rozzuřeně běží kolem několika CZSK wrestlerů a jde do šaten. Zde jde na konec dlouhé chodby, kde je Hajinkova chýše. V polovině chodby potkává dalšího punkera, ten se nezmohl ani na jakýkoliv odpor a byl hozen proti automatu, přímo na Stanleyho, který si tam právě dělal kafe.
„M-moje košile!“
Riggins však nic neslyší, je nepžíčetný, jde k Hajinkově šatně, která je pevně zamčena a snaží se vykopnout dveře.
„Otevři, ty svině, postav se mi jako král, za kterýho se furt považuješ!“
Když se neozývá žádná odpověď, udeřil pálkou do kliky. Následně stačil jeden silný kop a dveře do Hajinkovi chýše byly otevřeny. Šatna přetvořena do podoby, kterou by někdo prohlásil i za drogové doupě je najednou přerušena přítomností rigginse. Ten zuří, drtí baseballku ve své ruce a následně se rozhoduje, že tu vše rozmlátí. Napřahuje se a hází to, co zbylo z pálky proti televizi. Její obrazovka se tříští při kontaktu na několik kousků.
„Udělám ti z toho tady ještě větší sračku, než jakou je!!“
Než to však stačí udělat, z vedlejší místnosti se na otočeného Ariho řítí Hajinek! Udeřuje ho do zad a Ari pouští pálku. Oba borci jsou v tvrdém boji, vše málem rozhodne to, když Riggins irish whipuje Hajinka na jeho skříň. Zde ho silně udeřuje a Král Punku silně krvácí. Vypadá to pro něj bledě, ale do místnosti vstupuje Carmen! Potichu bere do rukou židli a trefuje s ní Ariho přes záda! Ari je otřesen, zůstává však na nohou, Carmen dala do rány všechnu svou sílu, moc ji však nemá. To už ale Hajinek sahá do své skříně a vytahuje láhev vína. Flákl s lahví o Ariho lebku a kousky skla se rozlétly na všechny strany. Ariho krev se smíchala s červeným vínem, vteřinku vypadá, jako kdyby prošel nějbrutálnějším zápasem svého života. Za pár vteřinek se v bezvědomí káci k zemi. Hajinek si utírá krev z tváře a težce oddychuje. Poklekává před svého soupeře.
„Huuff, to je za napadení mých kámošů, jak fyzicky, tak slovně. Heh, přijal si válku a dostal jsi tohle. Stačí ti to, ty šmejde?“
Plive svému rivalovi do tváře a zvedá se. Kope ještě jednou, naposledy do Ariho a promluví ke Carmen.
„Zlato, řekni těm blbcům a hlavně joshovi, ať už se vzpamatujou a odtáhnou tuhle špínu pryč.“
Carmen jen lehce přikývne a plachtí pryč z místnosti. Hajinek si sedá na gauč uprostřed místnosti a nespouští svůj zrak z Ariho.
„Zničil jsi nám televizi, ty vole.“
Vytahuje z rozbitehé přístroje zlomenou pálku a chvilku si ji prohlíží. Následně s ní začíná utírat z Ariho krev a víno. Když je celá začervenalá, pousměje se nad svým dílem.
„Nechám si ji jako suvenýr. Považuj tohle za takovou válečnou sekyru, která nebude nikdy zakopána. Jsi blbec, Ari. Já vím, že mě teď neslyšíš, hehe, ale až se na tohle budeš dívat v televizi, zapamatuje si tyhle slova….“
Naklání se k němu a neobvykle jemným hlasem Arimu pošeptává do ucha:
„My nejsme jen nějaká skupina mladejch idiotů, my jsme legie Punku.“
Usmívá se, když do místnosti přicházídva punkeři, kteří předtím od zešíleného Rigginse dostali pořádný výprask.
„Vyhoďte tohle hovno z mý chýše.“

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 29 Empty Re: CZSK E-fed - Show 29

Příspěvek  Mattitude Mon Jan 21, 2008 11:08 pm

Část 3.
Gary the Gargantuan segment




Dveře locker roomu Hannibala Magnuma se otevřou a zápach
shnilého masa se rozlije chodbou. Z kutlochu vyjde Gary the Gargantuan,
který se tváří, jako by právě viděl vlastní smrt v přímém přenosu. Než
zavře dveře, ozve se za ním jízlivý hlas: „A ne aby tě napadlo udělat nějakou
hloupost, Gary. To bys nebyl hodný kluk.“ Gary zabouchne a povzdychne si. Je to
až nepřirozené, vidět tak velkého, zdánlivě nezničitelného muže takto na dně.
Divné to přijde i Kami Kadzemu, který jde okolo. „Nazdar Gary.“, zavolá na
Garyho vesele. „Nazdar.“, odpoví Gary rozmrzele. Kami se zastaví a stoupne si
před Garyho. „Co je?“, zeptá se otráveně Gary. „No to bych se měl ptát spíš já
tebe. Přijdeš do CZSK, uděláš si tu velký jméno…a pak najednou začneš div že ne
lézt do řiti někomu, koho jsi ještě před nedávnem nemohl ani vystát. Nejsem
sám, komu to přijde divné.“
„Ser na to, Kami…“
„Proč mi neřekneš, co se s tebou děje?“
Gary Kamiho popadne a napůl dovede, napůl dovleče za roh.
Kami se zatváří vyděšeně, ale pak si všimne, že Gary mu nechce ublížit. Chtěl být jen dál ode dveří Magnumova locker roomu…
„Protože nemožu, Kami. Hannibal Magnum mě má v hrsti a
esli bude chtět, zniči mi kariéru v CZSK, a to tak, že úplně. Musim držet
hubu a dělat, co mi řekne. Proto sem za ňho odjel ten hardkór zápas před dvěma týdnama. Proto mu musim lízt do řitě…páč esli nebudu, můžu si sebrat svejch pět švestek a vysmahnout odcaď.“
„On tě vydírá, Gary? Tak proč to neřekneš Maxwellovi?“
„Páč pak řekne Maxwellovi něco Magnum a letim už
stoprocentně.“
„A nechceš nějak pomoct?“
„Ne. Dělej, jak kdybys nic neslyšel, je ti to jasný?“
„No…dobře. Soráč, že jsem projevil zájem…“ Kami odejde. Gary se za ním
podívá, pak se chytí za hlavu: „Kurva…“, unikne mu.



Rufus Maxwell promo



„Děkuji, děkuji, děkuji. Jsem moc rád, že jste dnes přišli.“ Zní to ovšem tak strojeně a frázovitě, že to starému Rufusovi věří jen málokdo.
„Jsem general manager CZSK e-fedu a vy, diváci tady v aréně i u televizních obrazovek, jste pro mě vším! Vy rozhodujete, jestli mi budou kapsy přetékat dolary, nebo budu muset počítat každý cent. Bez vás by se CZSK nikdy nedostala tam, kde dnes je!“ Opět další fráze, ale divákům to zjevně nevadí, stejně Maxwellovi tleskají a provolávají mu slávu.
„Ale dost už těch nabubřelých žvástů. Dnes jsem před vás předstoupil, abych vám ohlásil začátek nové éry. Éry, kterou jste si vy, vy sami, vynutili!“
(hromový potlesk)
„Jsem dobrý general manager, a jako takový jsem i dobrý byznysmen. A víte, co udělá dobrý byznysmen? Dá divákům to, po čem nejvíce touží. A já vím, po čem toužíte!“
(ještě hlasitější potlesk)
„Toužíte po krvi, toužíte po násilí, toužíte po podívané na hranici lidských možností. A víte co? Máte ji mít! Počínaje dneškem, ke třem již existujícím titulům v CZSK se přidá titul čtvrtý! A nepůjde o jen tak ledajaký titul….bude to CZSK Hardcore Title!“
(aplaus v hledišti málem zboří arénu)
„A jeho první držitel bude dekorován už příští neděli, na našem čtvrtém PPV. Ale nebude to mít tak jednoduché. I když totiž přemůže všechny své protivníky, bude si muset krýt záda ještě celý zbytek dne. Po vlastním title matchi totiž vejde v platnost 24/7 pravidlo. To znamená, že dokud neodbije půlnoc a neděle se nestane pondělkem, bude stále existovat šance na odpinování současného champa a zisk jeho titulu! A to nejen v tomhle ringu, nejen v téhle budově…ale na jakémkoli místě, kde se budou champ a jeho titul nacházet!“
(C-Z-S-K, C-Z-S-K,…rozléhá se halou)
„A abych nezapomněl, match, samozřejmě odzápasený dle hardcore pravidel, který celé toto heroické klání započne, bude six-pack challenge match…Hannibal Magnum vs Rusty vs DM Bukva vs Shaggz vs Boš vs Steve Stevens!“

Lord Darsen/Arien vs Israha/Trey Thrasher


„Nadcházejícího zápasu se nemůžu dočkat, Briane.“
„Jsem na tom stejně, Jimmy, však se nám také představí čtyři z těch nejzkušenějších a nejlepších borců, které v CZSK máme…“
„…a navíc bude mít zápas pikantní nádech, protože dojde k jakémusi symbolickému reunionu obávaných Tainted Legion. Lord Darsen a Arien opět po boku…“
„To může být pro tyto dva neocenitelná výhoda, protože si spolupráci mezi sebou už vyzkoušeli, kdežto tým Israhy a Treye Thrashera je už od pohledu dysfunkční.“
Komentátoři vzrušeně diskutují ještě pár chvil a tak ani neřeknou své k hlášení Martyho Gibsona, jehož zvučný hlas uvede do arény postupně Ariena, Darsena i Thrashera.
„A jako poslední…z nekonečných plání Nicoty…The Lost Soul…Iiiiiisrahaaaaaa!“ Uprostřed šedivé mlhy pod titantronem se zjeví zlověstná silueta, v typické kápi a se železnou trubkou přes rameno. Zatímco se pomalu blíží k ringu, v patách jí hoří malé plamínky. Ty pak Lost Soul uhasí prudkým strhnutím kápě.
Publikum nejásá ani neaplauduje, protože nemá komu. Ani Trey Thrasher, jinak celkem oblíbený, se potlesku nedočká, protože nikdo nechce vyjádřit sympatie tag teamu, jehož součástí je jeden z nejvíce nenáviděných wrestlerů v celém CZSK.
Nelson a Freak se ještě handrkují o jakýchsi nepodstatných věcech ohledně minulosti Tainted Legion, a tak trošku zaspí začátek zápasu. Kdo by očekával, že Darsen s Israhou se do sebe pustí jako smyslů zbavení, byl by překvapen, protože jak Eternally Cursed, tak jeho pekelný protějšek ustupují na apron a nechávají v ringu prostor Arienovi a Thrasherovi. Thrasher, poučen ze svých předchozích konfrontací s Arienem, ví, že upírovi nemůže nechat žádný prostor k rozjetí své ofenzívy, a naopak využít svých ohromných technických dovedností, ve kterých se s ním jinak silnější Arien nemůže měřit. Proto se nevrhá zbrkle do lock-upu a opatrně okolo Ariena krouží, snaže se vyhmátnout jeho slabé místo. Brzy si všimne, že Arien při otáčení klade méně váhy na levou nohu…ihned přichází single leg takedown a Thrasher už sedí na Arienovi obkročmo a kropí jeho hlavu údery. Arien ho odstrčí a rychle vstává, Trey ovšem znovu provádí single leg takedown a ihned navazuje elbow dropem přes Arienovu nohu. Trefí přesně, jako vždy. Arien zařve, když Treyův špičatý loket tvrdě zasáhne jeho nohu, ale ještě mu není dopřáno oddechu, Trey totiž celou akci opakuje ještě jednou. A napotřetí vystaví Arienovu nohu bolesti prostým, ale účinným orazítkováním o canvas. Arien skučí a drží se za bolavou končetinu, Thrasher ho ovšem zkušeně nenechává nabrat síly, zaklíní jeho nohu mezi své a doklekne, čímž postiženou nohu Arienovi málem zlomí. A technické představení Thrashera pokračuje, když chytí Ariena do zajímavého submission chvatu, při kterém natahuje jeho nohu přes svůj krk, jako to známe od Chava Guerrera, Jr. Arien řve bolestí, ale vzdát se nehodlá…Thrasher zesiluje tlak, ale když vidí, že jeho snaha k ničemu nevede, povolí. Arien dostává kratičký čas na zotavení, a ten využije maximálně. Když od něj Trey poodstoupí, aby se na svůj další útok rozběhl, vymyslí rychlý plán. Nějak záhadně se Treyovi vyhne a ještě se mu podaří využít jeho momentum a poslat ho skrz lana ven z ringu. A to je začátek countoutu…Arien, ač v bolestech, je v tuto chvíli vítězem, protože Thrasher spadl nepěkně na hlavu a nehýbá se. 5…6…7…teprve teď se Trey probírá, ale na hlas rozhodčího reaguje jako žralok na krev. Muž v pruhovaném stěží řekne „devět“ a Thrasher už je v ringu, byť je trochu otřesen. Arien, který mezitím částečně přemohl bolest v noze, hned přikročí k irish whipu, který se mu daří…Thrasher ovšem velice chytře reaguje low dropkickem do Arienovu už tak pochroumané nohy. Následuje další jednoduchý manévr v podobě úderu kolenem a holení Arienovy nohy o canvas, pak Thrasher upíra za zraněnou nohu chytí a dotáhne ho až k rohu, kde nehybně stojí Israha. Thrasher natáhne ruku…a Israha nic. Trey Israhu pobídne, ale opět se odezvy nedočká. Nakonec to Treye přestane bavit a prostě plácne Israhu po rameni. Šedé oči se na něj zlověstně zadívají, ale Eternally Cursed nakonec přeci jen vstupuje do ringu. Arien se ani nestihne zvednout a už je na zemi zase, po scoop slamu. A Israha natahuje upírovu zraněnou nohu do strany a prudce na ni dupne. Arien zařve jako tur, ale není mu to nic platné, jen tím Israhu vyprovokuje ke zopakování celé akce.
„Kosti v Arienově noze už musí být doslova rozdrceny.“
„Máš pravdu, Briane. Jestli Arien brzy neplácne Lordu Darsenovi, je o výsledku zápasu rozhodnuto.“
Israha provádí na Arienovu nohu ještě knee drop, pak svého soupeře zvedá a zasazuje nyní nesmírně bolestivý shinbreaker. Arien padá a svíjí se na zemi, Israha do něj ještě pohrdavě kopne a zadívá se přitom na Darsena. A to neměl dělat. Trochu se tím totiž rozkoncentroval a dal tím Arienovi dobrou šanci pro nasazení schoolboy roll-upu. A pak se velice nadřel s jeho přerušováním. Nakonec se mu to povedlo, ale opravdu na poslední chvíli. Tahle nepozornosti Israhu více než cokoli jiného naštvala. Arien se ani nestačil pořádně zorientovat a už se doslova protočil ve vzduchu, tak tvrdý lariat mu Israha uštědřil. A Eternally Cursed pinuje…už to byly spíše tři než dva, ale přesto Arien dokázal kickoutovat. Israha Ariena hned zvedá a irish whipuje…Arien se zachytává lan a tygřím skokem taguje Lorda Darsena!
„Tak na tohle jsem opravdu zvědavý, Jimmy. Od návratu Kru…tedy Darsena do CZSK je tohle první in-ring konfrontace těchto nesmiřitelných soků, jejichž spor se dávno přestal týkat jen jich samotných…“
„Je to tak, Briane, skoro to vypadá, jako by se tyto dvě monstra trumfovala v brutalitě a zvrácenosti svých činů.“
A v ringu to mezitím skutečně začalo jiskřit. Darsen zcela bez rozpaků vpálil Israhovi takový direkt pravou pěstí, že by to normálního člověka knokautovalo. Israha se tím ovšem nenechává zahanbit a vrací úder podobně „stiff“ pěstí. Takto si obě příšery vymění ještě pár ran, nakonec to vyhraje Darsen a jednou obzvláště silnou ranou Israhu srazí. Ten ovšem nezůstává na zemi dlouho, zvedá se a dokonce vyzývá Darsena, aby přidal! Darsen se rozmáchne, ale Israha mu ruku umně překroutí do arm twistu…ale ani tímto netriumfuje, protože Darsen mu vzápětí arm twist vrací. Na to je však Israha přichystán a s naprostou jistotou trefuje Darsena do hlavy hook kickem. Darsen padá a Israha ho ihned zvedá k irish whipu…to se mu ještě podaří, ale pod big bootem mu Darsen podběhne a zezadu trefí účelný russian legsweep. Pin…Israha ho odmršťuje jako kus hadru. Pak už dvě zvrhlé existence opět stojí tváří v tvář a metají po sobě spalujícími pohledy. Darsen vyrazí jako první, ale Israha mu vloží do cesty knee strike a Darsen přes něj udělá skoro dokonalý přemet. Legdrop od Israhy, pin…ale stejně suverénní kickout přichází i zde. Israha ihned nasadí chokehold, do kterého vloží nebývalou intenzitu, která by z průměrného muže vymáčkla vzduch asi za tři vteřiny. Darsen však se svěrákovým stiskem bojuje, a nutno říct, že úspěšně. Povede se mu dostat až na nohy…a zbavit se Israhy jawbreakerem. Israha se zapotácí, ale na následný Darsenův útok zareaguje učebnicovým tilt-a-whirl slamem. Darsen opět na zemi, tentokrát se zdá, že na delší dobu…Israha udělá pár kroků dozadu…a náhle se plácnutím do jeho zad nataguje Trey Thrasher! Diváci zahučí zděšením…Israha vrhne po Thrasherovi pohled plný smrti…ale rozhodčí ho už vykazuje mimo ring! To ale Lost Soulovi není po chuti. Srazí hřbetem ruky arbitra k zemi jako malé dítě a pak brutálním chokebreakerem uzemní Thrashera! Trey se v bolestech vykutálí ven z ringu…a Israha je mezitím napaden Darsenem i Arienem. Bývalí spojenci z Tainted Legion provádějí Israhovi double irish whip, ten ale následný double elbow strike podbíhá a pak kosí jak Darsena, tak Ariena double clotheslinou. Arien pak dostane letenku mimo ring a kromě omráčeného rozhodčího tak zůstávají v ringu jen Darsen s Israhou. Darsenovy oči začínají rudě žhnout…ale Israha Darsenovi nedovolí rozpoutat běsnění plamenů pekelných, a skolí ho Mind Eraserem. Darsen padá, ale Israha ho nenechává být…zvedne ho nad hlavu v gorilla pressu a s neskutečnou silou ho mrští až mezi diváky! Ti se s úlekem rozestoupí a Darsen tak dopadne tvrdě na zem. Israha vystupuje z ringu a hned se na Darsena řítí…pak se obě kreatury ztrácejí v hledišti a jejich polohu lze odtušit pouze podle chaotického pohybu publika pryč z cesty těmto dvěma rivalům. Kamery zaberou dění v hledišti trochu blíže…a odkryjí odpornou podívanou. Israhovi, který měl zrovna navrch, se znelíbil jakýsi tučný teenager s cedulí „Israha fears Darsen“. Popadl šokované dítě za krk a divže mu nerozdrtil obličej Blackoutem! Okolostojící diváci se zděšeně rozutekli…Darsen, když to uviděl, chytil za ruku staříka, který měl tu smůlu a stál vedle něj…pak ho brutálním naražením na schody skoro přelomil vejpůl…obraz zmizí a objeví se nápis „Omlouváme se za vzniklé potíže. Již byla vyslána ochranka, která by měla problém vyřešit.“ Skokem jsem opět v záběru hlavní kamery, zaměřené na ring. Rozhodčí stále nepřišel k sobě, to se ovšem nedá říci o Arienovi a Thrasherovi. Oba se vyškrábali zpět do ringu zhruba ve stejnou dobu a stanuli opět tváří v tvář. Arien útočí dřív, ale dostane kopanec do žaludku a northern lights suplex. Trey pak bridge přerušuje, protože v dohledu není nikdo, kdo by odpočítával. Proto se radši hned vrhá na Ariena a uzamyká ho ve chvatu Break ya leg, snap ya neck, tedy stepover toeholdu, zkráceně STF. A netrvá dlouho a Arien tapuje! Bolest v jeho noze se stala nesnesitelnou. Zápas ovšem nekončí, nemá ho totiž kdo ukončit. Arien mlátí rukou do canvasu, ale vyslyšen není. Po chvíli ho Trey raději pustí sám a jde probrat rozhodčího. To se mu zakrátko podaří…roll-up od Ariena! Rozhodčí konečně počítá…a dojde ke třem! Thrasher nechápe, co se právě stalo. Vždyť měl vyhrát…a nakonec utrpěl potupný pin, kterým ještě přidal vodu na mlýn už tak rozjetého Ariena. Snaží si to ještě vyjasnit s rozhodčím…pak mu cosi vnukne, že by se měl otočit…a v pravé chvíli se vyhnout chairshotu. Arien tedy opět uzemňuje jen chudáka rozhodčího. Thrasher, který úderu unikl, okamžitě kontruje, zvedá Ariena do vertical suplex liftu, aby ho po pár vteřinách spustil do Blow ya head off, přímo na odhozenou židli. Tupý náraz Arienovy hlavy na kov pošle upíra do bezvědomí. Trey si vezme mikrofon, sehne se k ležícímu Arienovi a zařve mu do obličeje: „Teď si povíme, jestli je lepší Arien nebo Trey Thrasher!“ V jeho hlase jasně zní frustrace z dalšího prohraného zápasu….

Winners: Lord Darsen/Arien

Menší reunion Tainted Legion nakonec skončil vítězstvím pro tuto stranu, ovšem žádnou přátelskou dohodou nekončí. Jak to bude porkačovat dál? To se dozvíte jen a jen při dalších CZSK E-fed shows. Děkujeme Vám za pozornost a u další, již 30. té show ve čtvrtek naviděnou.

Na show pracovali:

Israha: Gary the Gargantuan segment, Rufus Maxwell promo, Main Event

Krupy: Opener

Mattitude: JUDr. Mattitude rozhovor, Goja vs. B-Reyo vs. WidowMaker

Sengoku G: Nate Hammer promo, Hajinek vs. Ari Riggins, Eightmaster/Popkiller segment

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 29 Empty Re: CZSK E-fed - Show 29

Příspěvek  FallenAngel Mon Jan 21, 2008 11:18 pm

Jéžiši tak s tím 24/7 pravidlem jste mě fakt rozmrzeli. To je jednoznačně nejhorší pravidlo v historii pro wrestlingu a je to to jediné na světě, co jsem si v CZSk nepřál...
Ale show pěkná.
FallenAngel
FallenAngel
The King of Sting
The King of Sting

Poeet p?íspivku : 4129
Age : 33
Localisation : United Banks of $witzerland
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 29 Empty Re: CZSK E-fed - Show 29

Příspěvek  Popkiller Mon Jan 21, 2008 11:38 pm

no mna ste naopak 24/7 pravidlom potesili, to som mal rad ... no a show ako vzdy pekna
Popkiller
Popkiller
Koruna Dvorstva
Koruna Dvorstva

Poeet p?íspivku : 5676
Age : 32
Localisation : My Own Personal Hell (Šaľa, Slovakia)
Registration date : 08. 05. 07

https://czsk-wrestling.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 29 Empty Re: CZSK E-fed - Show 29

Příspěvek  EightBall Tue Jan 22, 2008 12:27 am

Mne to pravidlo tiez nevadi a som rad za NEW title...show ako vzdy dobra.STK je na segmentoch proste jednicka cheers

BTW mala chybicka sa predsa len vludila v zapase ARI vs Hajinek.

"následující match je plánovaný na jeden match" asi tam malo byt pinfall

Inac vyborna praca ako vzdy uz ma ani nebavy stale pisat to iste
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 35
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 29 Empty Re: CZSK E-fed - Show 29

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru