CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 58

+2
paci182
Mattitude
6 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Mattitude Mon May 19, 2008 11:36 pm

Část 1.

CZSK E-fed - Show 58 Efedlogowd6



Jak je zvykem, i nyní doznělo CZSK Intro a za doprovodu úvodní CZSK theme práská pyrotechnika, po jejímž konci šílejí diváci v aréně, mezi nimiž je velký počet těch, kteří se chlubí svými transparenty. Show zahajují svými slovy z komentátorského stanoviště play-by-play komentátor Brian Nelson a color komentátor Jimmy Freak.

Brian Nelson: "Čas plyne a už je zde show nesoucí číslo 58. Váženi díváci, buďte zdrávi u dnešní CZSK show. Mé jméno je Brian Nelson a vedle mě je můj kolega Jimmy Freak, kterému předávám slovo."

Jimmy Freak: "Děkuji Briane. Hned se pojďme podívat, co nás dnes čeká. Na úvod je pro vás připraven turnaj, který bude ode dnešního dne pokračovat každou show, až do té předposlední před PPV."

Brian Nelson: "Ihned vám vysvětlíme, o co jde. Jde o turnaj tag teamů, nicméně né jen tak ledajaký. Bok po boku zde vystoupí různí nepřátelé. Poslední, tedy finálový zápas bude až v předposlední show, kde bude znám tag team, který tento turnaj vyhrál."

Jimmy Freak: "Co je pro ně přichystáno? Na PPV bude mít tato dvojice nepřátel připraven zápas, jehož vítěz bere CZSK Intercity title shot. A to není vše. V poslední show před PPV bude dvojici čekat losování, kde si vyberou jeden z velkého množství gimmick matchů."

Brian Nelson: "To bude podle mě velice zajimavé. Hned jako opener vás čeká první zápas tohoto turnaje, kde se proti sobě utkají Hajinek s Shaggzem proti Chosen Oneovi s Jedovatou Kobrou."

Jimmy Freak: "Jako další zápas nás čeká zápas leadera Poroty JUDr. Mattituda, který se postaví proti Ari Rigginsovi, který se čerstvě spojil s Trashing Alliance, aby proti této stable bojoval."

Brian Nelson: "Následně diváky čeká další tag team match. Tentokrát mezi CZSK Tag Team šampiony Mgr. Mallorym a Bc. Gojou, kteří se postaví již zmíněné Trashing Alliance v zápase, kde nepůjde o tituly."

Jimmy Freak: "A jako main event, zajimavý zápas v podobě CZSK Championa Venoma, který se postaví po boku Krupyho proti BBC.."

Brian Nelson: "To je vše, nyní si už pojďme vychutnat dnešní show."


Hajinek/Shaggz vs. The Chosen One/Jedovatá Kobra




„Tak na řadě je hodně zajímavej zápas!“říká nadšeně Freak.
„To určitě, už jenom tím složením těch dvojic. A to ještě ke všemu to je první zápas speciálního turnaje, který vymyslel Maxwell. Jedna z těchto dvojic si tímto zápasem může zvýšit svoje šance zápas na PPV, který bude o no.1 contendership na Intercity titul!“povídá Nelson.

Arénou zní punková hudba, hlouček punkáčů, který už jako tradičně navštěvuje každou show CZSK, poskakuje radostí. Přichází jejich oblíbenec, nekorunovaný Král punku v CZSK a Hardcore šampión, Hajinek! Ten si sebou vede Carmen a za nimi přichází i Josh. Zastaví se u skupinky punkáčů-fanoušků pozdraví se s nimi, někteří z nich jsou staří známí a už jsme měli tu možnost je vidět v Hajinkově punkáčské armádě! To už se ovšem mění kompletní atmosféra v ringu! FUCK THE FUCK OFF! Barevná světla se rozsvěcují v aréně a přichází „Southwest Strangla“ Shaggz! Ten už má nějakou dobu docela velké problémy s Hajinkem a tak si od něj drží Hajinek odstup a vylézá raději z ringu, zatímco Shaggz do něj leze. Zní zatím ještě né tak zažitá theme a do ringu přichází věčně nespokojený, ukecaný a hodně arogantní Chosen One! Po cestě do ringu se zakecá snad s každým. Na každého fanouška nadává, trhá pár signů, zastavuje se u skupinky punkáčů, mávne nad nimi rukou a prohodí něco o úrovni! Leze do ringu, stoupá si na turnbuckle, křičí něco na diváky, odhazuje tričko a čeká na svého dnešní partnera. Hrajou AC/DC a diváci konečně vítají aspoň nějakého svého oblíbence v tomto zápase! Je slyšet zvuk motorky a přijíždí Jedovatá Kobra! Udělá kolečko okolo ringu, zaparkuje a vystupuje.

„Podívej se jak Kobra pokulhává po minulém útoku od Chosen Onea!“upozorňuje Nelson.
„Jeho pravá noha není vůbec v pořádku a sleduj reakci Chosen Onea, ten se tím úplně královsky baví!“povídá Freak.
„Jsem zvědav jak se bude smát až kvůli tomu zranění bude Kobra nepoužitelnej a on bude v tom zápase na všechno sám proti Hajinkovi se Shaggzem.“přináší zajímavou myšlenku Nelson.
„Heh, to je taky fakt. No uvidíme.“zamýšlí se Freak.

Zajímavá situace se děje v rohu týmu Shaggz-Hajinek, Hajinek odmítá vylézt na apron a ukazuje na Shaggze ať pěkně on začne zápas. Shaggz by samozřejmě nejradši měl zápas s Hajinkem o Hardcore titul, ale tenhle turnaj ho možná přivede až k Intercity titulu a tak zůstává v ringu, ale jedním okem zároveň radši zkontroloval Hajinka, který už vyskočil na apron. To na druhé straně začne v ringu Chosen One, jeho argument je jasný, Kobra by jim to ihned posral a možnost zápasu o Intercity by byla v prdeli! Kobra zakroutí hlavou zůstává stát na apronu. Rozhodčí odstartoval zápas. Shaggz poskakuje v ringu, jedním okem sleduje Hajinka, poté i Joshe a druhým kouká na Chosen Onea. Ten ještě křičí na Kobru a poté i na fanouška v první řadě, všechno bylo dobře slyšet přes ruchové mikrofony a nadávka do tlustého prasete z Chosen Onea oblíbence lidí neudělá. Chosen se naprosto přestal věnovat Shaggzovi a zapojil se debaty s fanoušky v první řadě a pro Shaggze to byl signál k útoku! Shaggz zezadu naběhnul do Chosen One, ten se zachytil až provazů a než se rozkoukal tak už byl irish whipován a leží na zemi po back body dropu! Chosen ihned vstává a dostává tvrdý pravý úder, padá, ale ihned je opět na nohách. Teď se Chosenovi povedlo vyhnout se dalšímu pravému úderu od Shaggze a přichází se svojí pravačkou a nyní i levačkou na střídačku. Shaggz se nestačí bránit a už obdržel spinning belly-to-belly suplex. Chosen vstane a přímo se dme pýchou na všechny strany pokřikuje, že takhle se to dělá! Shaggz tak dostává čas, staví se na nohy a stoupne si hodně na těsno za záda Chosen Onea, který o ničem netuší. Otáčí se a ihned obdržel headbutt od Shaggze, ten poté irish whipuje Chosena a arm dragem ho posílá na zem. Chosen vstává akorát do dalšího arm dragu a poté znova, tentokrát do hip-tossu. Chosen opět okamžitě vstává a končí v blue thunder driveru! Shaggz dojde do svého rohu a zde se zakření na Hajinka a tagne ho do ringu neobvyklým způsobem a to fackou! Hajinek málem, že nesletěl z apronu a vypadalo to, že chvíli přemýšlel jestli nevylétnout po Shaggzovi, ale nechal to nějak podezřele plavat. Leze do ringu a zde už se vyřítí po pomalu se zvedajícím Chosen Oneovi, ten ovšem rychle reaguje pomocí inverted atomic dropu, Hajinek se drží za citlivé partie a Chosen One mu okamžitě podkopává nohy. Hajinek dopadá na zadek a Chosen využívá jeho sedící pozice, rozebíhá se k provazům, odráží se a provádí yakuza kick do Hajinkova obličeje! Hajinek je out a Chosen si opět neodpustí nějaký ten komentář ke Kobrovi, ten mu provokativně nastaví ruku na tag. Chosen přemýšlí a pak tedy tagne do zápasu Kobru stylem tak se teda předveď. Leze na apron a pokračuje ve slovní válce s obtloustlým divákem v první řadě. Kobra napadává na svojí pravou nohu, ale i přesto se chtěl dostat do ringu. Na zemi leží jeho nedávný nepřítel Hajinek a možná i proto se chtěl do ringu dostat. Zavzpomínat na staré časy. Zvedá Hajinka a irish whipuje ho, Hajinek reversuje a zkouší back body drop. Kobra se před ním ovšem zastavil a ohnutému Hajinkovi provedl rovnou DDT. Cover:1..kick-out! Hajinek rychle přerušil a staví se na nohy. To by ho ale nesměl Kobra corner irish whipovat. Kobra se rozebíhá za Hajinkem, ten mu nastavuje nohu přímo do výšky obličeje, ale Kobra pohotově zastavuje a chytá Hajinka za nohu. Povytáhne ho z ringu, švihne mu z nohou, Hajinek se otočí o 180 stupňů, přímo zády ke Kobrovi a Kobra mu provádí australian style german suplex do bridge! Hajinek při čísle dvě dokázal přerušit. Kobra si stoupá od Hajinka dál, až k provazům. Hajinek se postupně zvedá a Kobra se na něj rozebíhá, ovšem za nohu ho chytnul Josh, který stál mimo ring! Kobra si tak nepříjemně škubnul se svojí už tak poraněnou nohou a padá k zemi. Rozhodčí mezitím vykazuje Joshe do zákulisí, Josh má sice nějaké připomínky, ale nějak se tomu nebrání. Hajinek využívá nepozornosti rozhodčího a rychle začne kopat Kobrovi do pravé nohy. Hajinek teď naprosto bez lítosti naprosto šíleně podupává Kobrovi po noze! Rozhodčí se konečně otáčí a upozorňuje Hajinka. Hajinek tak staví Kobru, dává mu thumb-to-the-eye. Hajinek si vyslechne další výtku rozhodčího a Kobra je rád, že postává a ještě se drží za oko. Hajinek se odráží od provazů a zezadu přibíhá ke Kobrovi a provádí mu chop block na pravou nohu! Kobra se kácí na kolena, ale to Hajinkovi nestačí a rychle bere Kobru a provádí mu chin broker! Kobra se svíjí na zemi a drží se za nohu. Hajinek nad ním vítězoslavně stojí a kouká na Chosen Onea. Takové to útoky jsou něco z jeho repertoáru a tak se Hajinek chlubí, že to taky umí. Chosen na něj kouká, arogantně mu zatleská a potom mu ihned posílá prostředníček! V mysli Chosen Onea je on ten nejlepší a zbytek je jenom póvl! Hajinek jako by se urazil a ihned začne opět bezmyšlenkovitě útočit na Kobrovu nohu. Pár knee dropů a pár stompů. Zvedá Kobru bere ho do double underhook pozice a provádí z ní suplex! Leze na ringpost a krásným moonsault legdropem dopadá na Kobru! Hajinek opět vítězoslavně stojí v ringu, což oceňuje především skupinka punkáčů v publiku. Shaggz mu ukazuje ať se radši stará o Kobru a ne o machrování. Kobra zkusil překvapit Hajinka, ale jeho poskakování směrem k Hajinkovi nebylo úspěšné neboť Hajinek mu dal PunkBuster. Hajinek zůstal stát u nohou Kobry a nasazuje half boston crab! To je něco pro Kobrovu poraněnou nohu. Kobra jenom leží čelem na zemi a ruce omotané okolo hlavy, snaží se nedat najevo svojí bolest, ale všem je jasné, že ta musí být k nevydržení. Už i Chosen One přehodnotil svoje chování, dříve každý Hajinkův ůtok na Kobru spokojeně odkejval, ale nyní si uvědomil, že když se Kobra vzdá, tak prohraje i on a to nechtěl. Sebe s titulem si vždycky uměl představit. Chosen One je ohnut přes provazy a křičí na Kobru, jenomže teď jiným způsobem než většinou. Má nataženou pravačku a křičí ať to nevzdá a pustí ho tam. Kobra má co dělat, aby nevzdal. Teď se mu povedlo se posunout. Hajinek už nedrží tak pevně a Kobra je stále blíže a blíže provazům. Natahuje ruku, ale ještě nedosáhnul! Pokus číslo dvě a ten už je úspěšný! Hajinek musí pustit. Hajinek ovšem ihned odtahuje Kobru opět zpátky doprostřed ringu a teď má v úmyslu svůj Punk Death Lock! Kobra se sice brání, ale vypadá to,že se nakonec Hajinkovi další submission chvat povede nasadit. Jenomže to už nevydržel Chosen One! Nedělá to kvůli Kobře, ale kvůli sobě, jak jinak také. Chosen naběhnul do ringu a running lariatem sestřeluje Hajinka. Kobra se rychle odkutálel pryč, blíže k provazům. Hajinek rychle vstává, ale končí na zemi po tvrdé pravačce. Zase je na nohou, míjí úder, Chosen jde ihned na belly-to-back suplex! Chosen okamžitě už tahá Hajinka na nohy a provádí double underhook backbreaker. Jde na cover, ten byl neúspěšný, ale už trochu rozproudil krev v Shaggzovi, ten už měl nakročeno do ringu, přeci jenom ani on nechce ztratit šanci na title shot tak brzo! Hajinek je na nohou, ale končí akorát v bridgei po german suplexu! A to už je v ringu i Shaggz. Přerušuje tento bridge. A zvedajícího se Chosena trefuje corkscrew dropkickem! Chosen po zvednutí na nohy končí akorát v dark city driveru! Hajinek už stojí a chce jít na cover, ovšem v tom mu zabrání Shaggz. Začíná jejich slovní přestřelka, nějaká ta strkanice a už začínají létat údery! Jenomže v tom se na entrance rampě objevuje Josh! A není sám, má sebou dva dost urostlé punkáče, kteří míří sprintem k ringu! Jeden z nich šáhne po Shaggzově noze a vytahuje ho z ringu. A tam už čelí Shaggz přesile dva na jednoho!

„Co se to zase děje? Diskvalifikaci, ne?“křičí Freak.
„To nejde, Shaggz je v týmu s Hajinkem. Po diskvalifikaci by vyhrál díky DQ Hajinek a rozhodčí moc dobře ví, že ty dva punkáči jsou od něj!“vysvětluje Nelson.

Hajinek je v ringu s Chosen Onem, ten se postupně zvedá po dark city driveru a Hajinek si ho bere na Punk of the Future! Jenomže Chosen One dokázal tento chvat nějakým způsobem překroutit, podrazil Hajinka a už nasazuje THE ONE 4 LEGLOCK! Hajinek se svíjí bolestí a vzdává! Konec zápasu! Kobra, který stále ležel v rohu ringu se na celou situaci jenom díval a drží se za nohu. Ví, že Chosen One jim dvou právě vyhrál zápas a že díky němu postupují dál. Zároveň ví, že to byl právě Chosen One, kdo mu to zranění způsobil! Chosen One zvedá ruce na počest vítězství a pokřikuje na Kobru, že klidně vyhraje i sám, když bude muset!

Hajinek leží v ringu, už k němu leze Josh a zvedá ho a pomáhá mu vylézt z ringu. I Hajinek cítí bolest v noze, ale to je jenom kvůli The One 4 leglocku, žádné zranění nehrozí. Hůř je na tom Shaggz, ten sice bojoval srdnatě s přesilou, ale dvojice punkáčů dostala do převahy a Shaggz skončil se zkrvaveným obličejem po několika úderech hlavou do ocelových schůdků do ringu. Nyní je držen těmi punkáči a připraven pro Hajinka. Ten si ještě vyklepe bolest z nohy, zblízka něco řve Shaggzovi do obličeje a už si ho chytá do PUNK OF THE FUTURE!! Shaggz končí na tvrdé zemi mimo ring! A Hajinek spokojeně odchází i se všemi jeho pomocníky!

Winner: Chosen One/Jedovatá Kobra


Naposledy upravil Mattitude dne Tue May 20, 2008 4:52 pm, celkově upraveno 1 krát

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Mattitude Mon May 19, 2008 11:38 pm

Část 2.

Leonardo/Rufus Maxwell segment


„Pane Leonardo, děkuji, že jste se dostavil.“
Stůl uprostřed ringu hned značí formalitu, jakou je tato schůzka brána. Leo se úsměvem posazuje.
„Kdepak je pan Ergo a Hammer?“
Chladnému hlasu a očím tisíce diváků v aréně odpověděl Leo překvapivě klidně.
„S Ergem a Hammerem se moc často nestýkám dnes večer tu ale nejsou. Hammer se ještě zotavuje ze čtvrtka a Ergo prý do toho bez něj nejde, když mu jdou všichni, včetně vás, po krku.“
Maxwell je touto odpovědí podiven.
„Jste si tím jist, tedy?“
Leo pouze kývnul.
„Naprosto.“
„Dobrá, přeskočíme k důležitějším věcem, věci, které by tady měli vědět všichni. Vaše celé jméno?“
„Leonardo Chazabriel.“
„Podivné jméno, do toho mi ale nic není. Věk?“
„31, před třemi dny jsem měl narozeniny. Proč jste nepřišel? Pozval jsem vás.“
„Předchozí povolání?“
„Wrestlingový manažer na volné noze.“
„A co vás přivedlo sem do CZSK?“
„Nabídl mi to můj dobrý přítel, pan Majitel.“
„Odkud znáte pana Majitele?“
„O našich osobních věcech bych se v televizi nerad zmiňoval.“
„Odpovězte.“
Leo se jen usměje a vytáhne z kapsy jablko. Krátce si ho očistí čistým kapesníkem a pak se do něj zakousne. Fanoušci jen mezitím čekají na odpověď.
„Už jako malej jsem měl rád jablka.“
„Odpovězte prosím na otázku.“
„Táta mi je vždycky nosil do nemocnice..“
„Pane Leonardo, prosím vás..“
„Ale jednou jsem se do jednoho zakousl a tam byl červ. A ten červ…neměl zbytek těla, ukousl jsem mu ho. A víte, že ten malý tvoreček byl docela dobrý? Byl tak sladký a v to jablku se vyjímal. Na žádného jsem už ale nikdy potom nenarazil. Napadlo mě však…co ho tam dovedlo? Že by osud? Jestli ano…pak já se nestanu potravou nějaké vyšší bytosti, já budu mít kontrolu nad vlastním osudem. A je jen náhoda, pane Maxwelle, že se to točí jen kolem wrestlingu.“
Zvedá se z ze židle a když mu v tom chce Maxwell zabránit, objevuje se za ním v židlí ruce SHAQ! Zahání Generálního manažera do rohu, mezitím, co Leo odchází do zákulisí…a odtamtud vychází Crowax! Skáče do ringu a zbavuje svého rivala židle elbowem při blízkém styku. SHAQ už takticky utíká z ringu mezi diváky, Crowax ho ale okamžitě pronásleduje. V ringu tak zůstává jen Generální Manažer, hluboce přemýšlící nad touto situací a jejím řešením.

Gary The Gargantuan/WidowMaker segment



„Teď už to je dobrý, ten tejden volna mi přišel hodně vhod!“vysvětluje WidowMaker v zákulisí dvěma členům televizního štábu, kteří se ptali na jeho zdravotní stav.
„Kromě teda toho otrávení jsem měl ještě nějaký šrámy, ale nic co by nešlo jen tak nechat být, ale ten týden byl ohromně prospěšnej. Jsem připravenej na nějakou akci, tak už se těším na zápas!“pokračuje Widow, zatímco okolo něj prochází známá postava, vysoký muž, kožená bunda, akorát se zakusuje do jablka a je vidět, že jedním uchem poslouchá WidowMakera. Podivně se pousměje a pokračuje dál v cestě. Widow si ho ani nevšimnul a dál si povídá se dvěma muži. Po chvilce se ovšem přiřítí ohromná hora masa a naběhne do WidowMakera zezadu, ten tento nečekaný útok neustojí a padá přímo na dva členy televizního štábu. Všichni tři leží na zemi, to už se velká ruka natahuje po WidowMakerovi. Je to Gary The Gargantuan a pomáhá WidowMakerovi na nohy, jenomže jenom aby mu poté skoro urazil hlavu pomocí short-range lariat! Gary ho opět zvedá a hází ho přímo do automatu na kávu, WidowMaker se o něj rozmázne a zůstává ležet na zemi. Gary odchází pryč a není nutné vysvětlovat důvody jeho útoku. V poslední době moc poslouchá pana Leonarda!

Ari Riggins vs. JUDr. Mattitude



Následuje zápas mezi Ari Rigginsem a JUDr. Mattitudem. Zní theme, jenže není ani jednoho z těchto jmenovaných wrestlerů, nýbrž EightMastera, který bude spolukomentátorem tohoto zápasu. EightMaster přichází do ringu. V rukou má svou biliárdovou kouli. Diváci nereagují jinak, než heatem. EightMaster zasedá na připravenou židli u komentátorského stolu, přijímá sluchátka s mikrofonem, které si nasadí na hlavu.

Brian Nelson: "EightMastere, buďte vítán v našem komentátorském stanovišti."

Jimmy Freak: "Přidávám se. Dnes zde s námi budete spolukomentovat zápas leadera vaší stable Porota, který se utká s Ari Rigginsem."

EightMaster: "Díky, ale to už dávno vím. Radši drž tu kouli, vidíš, jak se kutálí ze stolu? Drž jí...tak." Pobízí EightMaster color komentátora Jimmy Freaka.

Brian Nelson: "Nyní už si pojďme vychutnat příchody obou wrestlerů."

Zní theme Ariho Rigginse, ten se zanedlouho objeví pod titantronem, odkud běží klusem do ringu. Za běhu si plácne s několika fanoušky. Poté vklouzne do ringu, kde ihned pokračuje k turnbucklu, na který vylézá a užívá si velmi příznivého popu z řad diváků. Slézá z turnbucklu a v tom okamžiku je už slyšet zvuk trojnásobného klepnutí soudním kladívkem a všem je jasné, že do ringu se chystá přijít JUDr. Mattitude. Kolem titantronu práskne pyrotechnika a JUDr. Mattitude se ukazuje v aréně.

EightMaster: "Tady je on. Spasitel CZSK. Ten, co se brzy postará o to, aby všechny tituly z CZSK držela pouze naše stable."

JUDr. Mattitude se při procházení na entrance rampě vysmívá fanouškům, kterí na něj bučí a ohrnuje nad nimi nos. Poté vchází do ringu, kde to veme od Rigginse obloukem k turnbucklu, na který vylézá, nastaví dlaň, o kterou třikrát klepne svým judge hammerem. To poté po slezení z turnbucklu odkládá k rohu u ringu.
Už to vypadá, že zápas začne, když v tom dvojici vyruší havlajsův hlas:

"Počkat.."

EightMaster: "Co tenhle smrad tady chce?" Vstane EightMaster.

Jimmy Freak: "Uklidněte se a posaďte se. Ani já netuším, jeho návštěva je nečekaná."

EightMaster: "Drž tu kouli pořádně."

Havlajs pokračuje v řeči:

"JUDr. Mattitude, myslíš, že jsem na to, co se nedávno stalo zapomněl? Ty chuji, já jsem lepší než ty a takhle se mnou zacházet nebudeš!"

JUDr. Mattitude se těmto slovům havlajse pouze směje.

"Proto bych si to stebou chtěl rozdat v zápase hned teď."

Ari Riggins bere ring announcerovi Martymu Gibsonovi mikrofon a hovoří:

"Já nemam nic proti, souhlasím. Klidně to může být triple threat match."

Ari Riggins vs. JUDr. Mattitude vs. havlajs (Triple Threat Match)


JUDr. Mattitude se rozčiluje na Rigginse. Havlajs běží do ringu JUDr. Mattitude chce uniknout, ale někdo mu stojí v cestě. Je jím samozřejmě Ari Riggins. Než se JUDr. Mattitude stačí zamyslet, je v ringu havlajs. JUDr. Mattitude chvíli hledí na Rigginse, chvíli na havlajse. Pak ho ale napadne, že by mohl uniknout na stranu. Běží tedy, jenže reakce havlajse a Rigginse jsou natolik dostačující, aby stihli JUDra chytit. Provádí dvojitý irish whip. JUDr. Mattitude běží do lan a zpět k dvojici, která se mu chce provést dvojitou clothesline. JUDr. Mattitude jejich ruce podeběhne, v tom už ale schytá od Rigginse Calf kick. JUDr. Mattitude padá, ihned se zvedá a schytá od havlajse lariat. I nyní se zvedne, to už mu Riggins provede Jumping Heel Kick. JUDr. Mattitude tentokrát nepadá, pouze se začne motat.

EightMaster: "Jsou to srabi. Vidíte, jak si v klídku napadají ve dvou našeho leadera?"

Havlajs provádí Snap overhead belly-to-belly suplex. Cover: 1..2. Riggins kope do havlajse. Ten se zvedá a rozčiluje se. Dá mu to najevo strkancem. Riggins mu ho oplatí. Havlajs zacouvá až k lanům, odkud mu provede Riggins irish whip, který havlajs reversuje. Riggins běží do protějších lan a zpět k havlajsovi, který vybíhá proti němu. Nicméně Riggins ho překvapí Spearem. Jen co se zvedne, už se ho ujme již zvedlý JUDr. Mattitude. Provede mu European uppercut, následný Superkick, při kterém mu ale Riggins chytí nohu, odstrčí a provede Superkick jemu samotnému. Záhy na to si všimne, že havlajs již vstává. Ujme se ho a přejde s ním k turnbucklu, o který ho opře. Popojde pár kroků zpět, rozeběhne se, ale havlajs ho kopne do obličeje. Riggins se začne soustředit na svůj obličej. Havlajs využije volného času, vyleze a sedne si na turnbuckle. Riggins se poté otočí opět k němu, v tom momentu už ale schytá diving shoulder block. Cover: 1.. JUDr. Mattitude zasahuje leg dropem. JUDr. Mattitude se následně s havlajsem zvedá. JUDr. Mattitude přejde s havlajsem k turnbucklu. Ustoupí pár kroků zpět, rozeběhne se a chce provést Yakuza kick, nicméně havlajs uhybá a provádí school boy pin: 1..2. kickout. Oba se zvedají, havlajs vyběhne na JUDr. Mattituda, ten mu provede Flapjack na lana. Havlajs nepadá, pouze se drží za tu část těla, na kterou padl a JUDr. Mattitude ho srovná k zemi Superkickem. Nyní je už na nohou Riggins, který neváhá a hned jde k JUDr. Mattitudovi, s kterým se pouští do lock-upu. Z něho Riggins přetlačí JUDr. Mattituda až k lanům, odkud následuje irish whip. Riggins vyběhne JUDrovi naproti s úmyslem provést STO, nicméně JUDr. Mattitude Rigginse odstrčí a provádí Spinning MattBuster, který Riggins reversuje do DDT! Oba wrestleři jsou na zemi. Havlajs je nyní při smyslech a tak zalehává JUDr. Mattituda: 1..2.. kickout. Havlajs zkusí štěstí ještě u Rigginse: 1..2.. taktéž se lopatky zvednou při dvou sekundách. Havlajs zvedne Rigginse, jde s ním k lanům, odkud ho pošle do protějších. Sám se poté nakloní s úmyslem provést back body drop. Nicméně Riggins se zastaví těsně u něj, kopne, ale havlajs chytí jeho nohu. Riggins provádí Enzuigieri, ihned se zvedá a provádí Uranage. Cover: 1..2..2,5 Judge drop ze strany JUDr. Mattituda, který takto přeruší pin. Po sléze odstrčí Rigginse od havlajse a zkusí pin sám: 1..2.. kickout. V tom se ho už ujímá Riggins. Zvedne ho a chytne na side walk slam. Rány loktem ze strany JUDr. Mattituda ho však donutí k ukončení pokusu o tento chvat. JUDr. Mattitude posléze provádí Swinging Fisherman's Neckbreaker, při čemž následuje Modified Dragon Sleeper. Vypadá to, že bude možná konec, jenže v tom havlajs kopne do dvojice a submission přeruší. Havlajs zvedne JUDra a provádí rolling fireman carry slam. Riggins je nyní na kolenou. Havlajs ho udeří do zad kopem a poté zvedne. Havlajs se rozeběhne do lan a provádí springboard crossbody, při čemž Riggins ho chytí do náruče.

EightMaster nejspíše tuší, co příjde. Odhazuje mikrofon se sluchátky a opouští komentátorské stanoviště. U ringu cosi šeptá ležícímu JUDr. Mattitudovi u lan. Ari Riggins zrovna provádí svůj finisher Signing. Po jehož provedení by se nejspíše chystal havlajse odpočítat, EightMaster ale vylézá na apron a slovně napadá Rigginse. Ten k němu jde. JUDr. Mattitude se mezi tím doplazí k ležícímu havlajsovi a provádí pin. Rozhodčí reaguje počítáním a EightMastera s Rigginsem nechá plavat. EightMaster chytí Rigginse za ruku a drží. Rozhodčí počítá: 1..2..3 JUDr. Mattitude vítězí a ihned válí sudy mimo ring, kde už ho čeká EightMaster. S ním okamžitě rychlým krokem míří k entrance rampě, po které unakjí před zuřícím Rigginsem, kterému nyní byla doslova ukradnuta výhra.

Jimmy Freak: "Tohle nevypadá na konec, vidim v tom ještě pomstu." Komentuje dění Jimmy Freak. JUDr. Mattitude s EightMasterem na entrance rampě za couvání směrem pryč pouze ukazují výhružně prsty na Rigginse.

Winner: JUDr. Mattitude

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Mattitude Mon May 19, 2008 11:42 pm

Část 3.

Lord of Shadows/Brotherhood of Gore segment



Nyní by asi nikdo nechtěl být v kůži Maxwella. Ten ovšem celou situaci zvládá víc než v klidu! V jeho kanceláři jsou naráz dva tag teamy, z nichž jde dost velký strach. Na jedné straně temná dvojice Dark Killer a Shadow. A naproti nim stojí od krve ušpinění Martz a Hannibal Magnum! Obě dvojice stojí proti sobě, navzájem se prohlížejí!
„Tak pánové víte proč jsem vás všechny zavolal?“spouští Maxwell. Jeho otázka zůstává nezodpovězena, trochu to čekal a tak se ptal spíš jenom tak řečnicky.
„Ode dneška budeme pořád turnaj dvojic, vítězná dvojice vzejde těsně před PPV a vítězové budou mít na PPV proti sobě speciální zápas. A aby byla nějaká ta motivace, tak ten zápas bude o no.1 contendership na Intercity titul!“vysvětluje Maxwell.
„No a jelikož chci ten turnaj udělat zajímavý a zároveň bych rád uklidnil situaci v CZSK, tak jsem se rozhodl spojit do dvojice ty lidi, kteří mají určité rozpory.“pokračuje Maxwell. Všichni čtyři na ně koukají a stále jako by nechápali co s tím mají oni společného.
„A tak mě tak napadlo, co takhle zamíchat pár tag teamů do sebe! A proto jste tady. Z vašich dvou tag teamů jsem vytvořil dvě dvojice a utkáte se proti sobě na příští show! Takže Martzi příští týden budeš v jednom týmu s Killerem a proti tobě bude stát Hannibal Magnum a Shadow!“oznamuje Maxwell a sedá si zpátky za svůj stůl, zatímco všichni čtyři se navzájem prohlížejí a nechápou co že se to vlastně stalo!

Trashing Aliance vs. Porota (Non-Title Match)



„Dámy a pánové, následující zápas bude klasický tag team match proti Tag Team Championů, jedná se ale o non-title match, ve kterém platí pouze jeden fall. Nyní mi dovolte představit účastníky tohoto zápasu.“

Jimmy Freak: „Tak,, proti Tag Team Championům? To už jen z toho znění vypadá na kvalitní zápas!“

Brian Nelson: „Jimmy, Jimmy…Tag Team Championa jsou Porota.“

Jimmy Freak: „Ano, ale..“

Brian Nelson: „POROTA, Jimmy.“

A to už CZSK Tag Team Championi, Mgr. Mallory a Bc. Goja stojí na entrance rampě. Cestu do ringu si náramně užívají, tituly kolem pasů značí, že se stejně přišli nejspíš jen vychloubat. Nastupují do ringu jako králové a hned žádají o mikrofon. Dostává se do rukou Mallorymu.

„Dámy a pánové, chlapci a děvčata, máte dnes večer OPĚT mít možnost vidět impozantní a dech beroucí výkony zástupců poroty! Jak nám bylo řečeno, dnešními soupeři velkého dua je jistý Trey Trasher a Tom De-oh, omlouvám se, Paci. Ale jak by řekl sám velký vůdce, král se nemůže otáčet za kdejakým lemounem, že? Proto naše soupeře, ehm, Trashing Aliance, žádám, aby se na soudní rozkaz dostavili do ringu!“

A na jejich požadavek se Trashing Aliance opravdu objevuje na entrance rampě. Do ringu se vydávají poměrně rychlým klusem, oblečeni ve svém úboru a připraveni na zápas. Jak to ale vypadá..

„Hej, Trashere, dám ti nabídku. Ty si teď lehneš na zem a dovolíš mi dát pinfall a já…já…já tě pozvu na osobní setkání se Soudcem, zážitek na celý život, no ne? Pěkně si spolu popovídáte, navíc pokud máš nějaké dluhy nebo problém,y puf s nimi!“

Trey se otáčí na Paciho, tomu přes masku prakticky nejdou číst emoce. Pak se sám usmívá.

„Oukej, Mallory. Já jsem tedy teď tagnutý?“

„No, naprosto“

„Dobře, dobře.“

Trey si tedy lehá na zem a Mallory, potěšen snadným vítězstvím, se hned snaží o pin…překvapuje ho však Paci s Big Boot! Goja je rychlou změnou situace překvapen a skoro se ani nebrání, když ho Paci vyhazuje z ringu. Mallory se snaží utéci, ale Trasher ho chytá. Když nad ním oba vysocí borci stojí, nemá již šanci a s Double Chokeslamem se bolestivě setkává s kanvasem!
Trasher neváhá a zalehává ho.!
1..2..3!

Winners: Trashing Alliance.

Trey se ještě s mikrofonem sklání k Mallorymu.
„Příště si raději sebou vezměte soudce. Ten má aspoň mozek.“

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Mattitude Mon May 19, 2008 11:46 pm

Část 4.

Roukys segment


Roukys vychází z šatny a pokračuje táhlou chodbou, až zahne směrem ke dveřím se záchodky, kam vchází.Pokračuje dál, kam už si umíme představit. V tom někdo bouchne do dveří. Není to však z chodby, ale ze vnitř, kde stojí jakýsi muž v masce, na první pohled hrozivě vypadající. Roukys se ho však nezalekne a s klidným hlasem povidá: "Ha- ha- ha, fakt vtipný." Tajemná osoba nereaguje.

Jimmy Freak: "Kdo to sakra je?"

Brian Nelson: "Nemam ponětí. Možná jen nějaký vtípek směrem k Roukysovi."

Jimmy Freak: "Nebo je to někdo, koho jsme ještě neměli tu čest vidět."

Brian Nelson: "Taky možnost."

Roukys se rozhodne odložit vykonání své potřeby a hledí na zmíněnou osobu.

"Co má tohle bejt? Nějaký vtip? Tak ti to řeknu takhle.. nevyšlo to, můžeš si masku sundat. Jediný pravý vtípkař jsem tu já."

Osoba stále nereaguje. Roukysův výraz v obličeji začíná být vážný.

"No tak, kdo jsi?"

Osoba stále hledí, aniž by cokoliv řekla. Roukys polkne a rozmýšlí se, jestli nejde jen o vtip, na který by nerad naletěl, ale na druhou stranu si určitě také uvědomuje, že to vtip být není a útěkem by nic neztratil. Vidí otevřené okno. Rychle se otáčí a běží k oknu. Neznámá osoba ho však doběhne, chytí a pošle hlavou ke zdi. Roukys padá k zemi. Neznámý muž ho však zvedne na nohy, poté ho veme na ramena a hodí na umyvadlo, které se s váhou Roukyse rozbíjí! Osoba popadá do rukou ze zdi zrcadlo a čeká, až se Roukys zvedne alespoň na kolena. Po pár sekundách se tak stane a schytá ránu sklem na zrcadle přímo do obličeje. Roukys nyní úpí bolestí, osoba ho chytne za vlasy a vleče ho směrem k kabince s toaletou. Zde mu strčí hlavu do záchoda, chvíli ho topí a poté splachuje záchod!

Brian Nelson: "Sakra zastavte to někdo, copak nikdo neslyší, co se tam děje?"

Osoba vytahuje Roukysovi hlavu ze záchodu. Poté uchopí prkýnko od záchodu a urve ho. Nasadí ho Roukysovi kolem krku. Tajemná osoba poté hledí chvíli na ležícího, skoro nehybného Roukyse a následně s podivným pazvukem odchází.

Cerberus promo


V aréně se stmívá a zní theme Cerberuse. Místo obvyklého popu se však stane něco nečekaného. Diváci na přicházejícího Cerberuse bučí! Samotný Cerberus, který nyní vyšel před zraky diváků je nemile překvapen.

Jimmy Freak: "Heat u Cerberuse? To si pamatuji naposledy někdy před pár měsíci."

Brian Nelson: "Víš Jimmy, řekl bych, že v tom bude mít prsty ten bulvár. V aréně je určitě nemálo lidí, co takové časopisy čtou a zajisté si přečetli ty drby o Cerberusovi, které na něj vyzradil Slovakia Warrior."

Jimmy Freak: Taky si myslím, že je to zapříčeněno právě tím. No, nechcme se překvapit tím, co má Cerberus na srdci."

Cerberus jde po entrance rampě a chce si plácnout s diváky. Jenže ti s rukama uhybají, jako by se štítili. Cerberus s udiveným obličejem pokračuje dál, až vchází do ringu, kde přebírá od Martyho Gibsona mikrofon.

Diváci bučí, Cerberus by rád začal hovořit, když v tom diváci začínají skandovat: "Fuck Cerberus (tleskot), fuck Cerberus..." Cerberus opět s podiveným výrazem v obličeji, ještě za pomoci gest vyzvídá u diváků, za co si toho zasloužil. Nicméně poté začne hovořit:

"Prosím přestaňte a nechte mě vysvětlit, jak se věci mají."

Lidé pokračují bučením a zřejmě si ani nepřejí, aby jim Cerberus cokoliv vysvětloval.

"Podívejte se. Vše co ste četli byly jen velké drby. Já nejsem zodpovědný za odchod například Popkillera.."

Začíná znít chant Popkillerovo jména, který se začne čim dál víc stupňovat. Cerberus vyčká se skloněnou hlavou, až se diváci alespoň patrně utiší.

"Hehe. Já to chápu, Popkiller byl váš oblíbenec, jenže to jsem byl pokud se nemýlím i já. A jak teď na mě můžete bučet jen kvůli tomu, že nejaký Slovakia Warrior nakecá jednomu bulvárnímu deníku pár nesmyslů? V CZSK jsem jen kvůli zápasům. Vše ostatní jde mimo mě. Ani nevíte, co dělám po vystupování.. a teď si jeden wrestler vymyslí drb a vy mu to ještě věříte?"

Reakce diváků zůstává být takřka stejná.

"Ty doby, kdy jsme byli s Warriorem přátelé jsou už pryč. Teď je to můj nepřítel. To vás ani trochu nenapadlo, že by si to mohl vymyslet? Doprdele lidi, jak vám mám vysvětlit, že je to lež?"

V tom zní theme Slovakia Warriora. Reakce na něj jsou na rozdíl od minulých show smíšené, nikoliv jednotně špatné. Zřejmě část fanoušků začla Warriorovi věřit. Warrior je připraven s mikrofonem, do kterého ihned začne hovořit:

"Myslím, že už není co vysvětlovat. Připomínáš mi učitele ve škole, který napomíná děti za to, že něčemu nevěří. Oni se ti nemají za co omlouvat, omluvit byses měl jedině ty!"

Cerberus už nevydrří a reaguje:

"O čem to sakra kecáš? Omluvit za co?"

Slovakia Warrior: "Vidíte to lidi? Svým nepřijatelným chováním donutí odejít z rosteru nemálo lidí a teď dokonce dělá, že o ničem neví."

Cerberus: "Já jsem nikoho k odchodu nedonutil a ty to moc dobře víš."

Slovakia Warrior: "Bla, bla bla.. máš to čím dokázat? Já bych řekl, že ty neodůvodněné odchody několika wrestlerů o něčem svědčí. Jednou pravda musí vyjít najevo, už jsem to nemohl vydržet. Ale teď k tomu, s čím jsem přišel. Turnaj, o kterém už jistě tady každej druhej ví, bude mít pokračování i v příští show, kde budeme my dva po boku. Takže ti radim, vyper si do té doby ponožky, abych tam aspoň chvíli vydržel, dobrá?" odhazuje mikrofon a s úsměvem odchází. Za to Cerberus vypadá velice rozčílen. V ringu nervozně pochoduje a diváci se spíše smějí, než aby měli jakýkoliv soucit.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Mattitude Mon May 19, 2008 11:50 pm

Část 5.

Krupy/ Texas Venom vs. Bridges Burnin‘ Company


„Dámy a pánové, následuje Main Event tohoto večera a bude se jednat o Tag Team Match. Bude obsahovat klasická pravidla, kde jeden tým dosáhne vítězství jedním pinfallem. Nyní mi dovolte představit účastníky tohoto zápasu!“

Je překvapivé,že Krupy a Texas Venom jdou do ringu společně. Hraje theme CZSK championa, dá se tedy soudit, že spolu vycházejí dobře. Nějakou úchvatnou entrance si odpouštějí, tuší, že předehra odvety proti BBC se blíží. To ale není tak jisté, jak je již nám z průběhu show známo. Dá se však říci, že jejich naděje v malou předehru s rivaly neumírá.

A to je po jejich entrance okamžitě vyvráceno. Celá aréna napjatě čeká celou minutu, entrance hudba se ale neozve. Na entrance se objevuje Rufus Maxwell s mikrofonem v ruce a většině už je jasné, co se bude dít.

„Pánové, je m líto, že vás musím zklamat, ale jak již pan Leonardo řekl, členové Bridges Burnin‘ Company, Victor Ergo a Nate Hammer, tu dnešním večerem opravdu nejsou. Váš dnešní tag zápas proti nim se tedy opravdu nemůže udát.“

V řadách diváků je vidět obrovské zklamání. I když jimi jako lidmi pohrdají, jejich práce v ringu se jim moc líbí. Proto se ozývá i někde tu tam nějaké negativum. Rufus Maxwell se ale snaží CZSK fanoušky nenechat nikdy zklamané a dokazuje to svým následujícím tahem.

„A proto se dnes vy, Texas Venome a Krupy, utkáte dnes večer v zápase. Ukažte nám prosím, že proti BBC byli postaveni ti dva nejlepší. Já se tímto s Vámi loučím, milí diváci a přeji příjemný zbytek večera strávený u tohoto posledního zápasu“

Tím mizí Generální Manažer CZSK do zákulisí a proti sobě v ringu spojí dva spojenci, pro dnešní večer tedy soupeři. Rozhodčí už sice gestem zahájil zápas a zazněl i zvonek, ani jeden z nich však nevypadá, že by byl připraven začít. Chvilkově na sebe hledí, než Krupy požádá o mikrofon. Chvilku civí na Venoma, než sdělí to, co má na srdci.

„Jsme v této situaci pomalu už jen my dva. My proti Bridges Burnin‘ Company, my proti všem jejich pastím, teď už dokonce my proti nám. Když už musíme bojovat, slibuji ti, že to bude boj plný respektu, žádné podrazy, ani nic podobného, co by na nás nachystali ti dva. Chci ti dokázat, že když jsi v tom se mnou ty proti nim, nemohli ti dát lepšího parťáka, než je Highlander.“

Pouští mikrofon a lehčím kopem ho odkutálí z ringu. Dává Texas Venomovi najevo, že je připraven na zápas, ten taktéž moc neotálí a po potřesení rukou, jež jakoby utvrzovalo jejich vzájemný respekt, jsou připraveni předvést, co umí.

Krupy nijak nespěchá a dovolí CZSK Championovi udělat první tah. Ten se ho nezkouší obelstít a hned jsou oba v lock-upu. Chvilku balancují uprostřed ringu jeden má každou vteřinu převahu nad druhým. To se nakonec daří Krupymu a Venoma Irish Whipuje. Sám se proti provazům rozebíhá a to, co bylo zpočátku Spear proměňuje na Running Spinebuster, když se mu daří Venoma dostat do vzduchu, pád, už ale není dle jeho představ. CZSK Champion totiž během té chvilky, kdy ještě byl bezpečně pln sil, pevně semknul nohy kolem jeho těla a hlavu volnýma rukama uchopil do Headlocku. S pádem sice utrpěl menší bolest, s imobilizovaným Krupám to ale nebylo nic, co by zastavilo jeho submisi. Drží ho v locku pevně a potvrzuje tak, proč patří titul právě jemu. Jak sám o sobě tvrdí, nikdy nebyl jeden z nejlepších v ringu, v těžkých situacích však dokáže sám vymyslet plán, který ho dokáže dostat z jakéhokoliv problému, i když toto o sobě nepřiznává, jeho činy mluví o jiném. Dá se to sice považovat za úspěšně nasazené, Krupy nemá v hlavě ani jednu jedinou myšlenku, co by vydala příkaz jeho dlani třikrát plácnout o ring. Místo toho vymrští končetinu proti provazům a přesto, že se jich nedotýká, s krátkým pošoupnutím těla je okamžitě u nich a dosáhne na ně. Rope Break! Texas Venom je tak nucen svého dnešního soupeře pustit, Krupy ho nenechává moc dlouho čekat a hned je na nohou, dokazujíce, že z nátlaku Championa si nepříjemností odnesl minimum. Krátce se protáhne a dává a rychlým úhybem před lariatem Venoma dává najevo, že submission hold nijak jeho reflexy neochudil. Chytá ho zezadu, v pozici, jako by s ním chtěl provést German Suplex, Venom se ale s několika Elbowy ubrání a loktem tak donucuje Krupyho pustit. Krupy se snaží bolest rozchodit a Venom se snaží navázat svůj útok s Liftink reverse DDT, kdy se dokázal dostat Krupymu za záda, Highlander mu už ale více nedovolí. Po reverse to vypadá, jako by byl v DDT pozici, poté, co však aspoň trochu napřímil své tělo je jasné, že teď má kontrolu on. Dostává Venoma nad hlavu ve Vertical Suplex pozici, to ale dlouho nevydrží a už padá CZSK Champion k zemi po chvatu, který si Krupy pojmenoval jako Highlander, obyčejně znám lépe jménem Cash Landing. Texas Venom je tak na zemi a po takové krátké roztržce je tedy na koni Krupy.

Jimmy Freak: „S CZSK Championem to vypadá bledě, Krupy si s tímhle devastujícím chvatem dokázal získat rychlou převahu!“

Brian Nelson:“Klid, Jimmy, myslím, že to není ještě poslední, co nám dnes Texas Venom ukáže.“

A nemýlí se. Hned, co Krupy Texas Venoma zvedá se Champion pokouší sebrat zase co nejvíce své energie zpět a potlačit bolest. Jeho recept? Zaměstnat soupeře jeho vlastními tělesnými problémy. Highlander Venoma zvedl, nečekal, že se na něho hned nalepí a obemkne kolem něj ruce. Takto kompletně zbaven jakéhokoliv pohybu horní části těla chvilkově neví, co dělat, Venomův hold je přeci jen trochu pevnější a tohle není zrovna to nejlehčí držení. Co nečekal je to, že tohle není jen tak nějaký pokus o přežití a nabrání energie, Venom totiž držení hned navazuje přehozem, ve výsledku tedy máme Capture Suplex a Krupy bolestivě končí na kanvasu. Několik sekund po úderu se sice snaží zvednout, trvá mu to ale dost dlouho, aby v tu chvíli už Venom stačil u sloupku nabrat dost sil. Krupy je už na nohou, je ale pořád ve sklonu, narovnat se již nestihne. Texas Venom ho totiž hned uchopuje za ruce do Double Underhook a po krátké pauze, kdy svému soupeři jen tak přiškrcuje ruce, aby si získal absolutní kontrolu ho už opět přehazuj za sebe v suplexu a Krupy tak skoro dopadá na provazy. Teď už má trochu větší problém se zvednout, jeho snaha je ale pořád vidět. Venom mu už tentokrát pomáhá, je jasné, že si ho připravuje na svůj finisher, Venom Stunner. Uděluje mu kop do žaludku, ze správné pozice pro odeslání šoku do soupeřovi brady je ale Krupám odstrčen. Chce pokračovat ve svém momentu a navazuje tak na to tím, že se odráží od provazů, tentokrát si je jist. Krupy ale opět uhýbá a Texas se hned za ním otáčí. Všiml si druhého Lariatu, třetí už nedovolí a snaží se Venoma dostat s Russian Legsweep. Venom si ale adaptoval taktiku svého soupeře a pouze ho odstrkuje Je rychlejší, než Krupy a podaří se mu ho překvapit, dostává ho na svá ramena, samozřejmě do pozice svého druhého finisheru Texas Cutter! Highlander ale dnes po tom slibu nehodlá prohrát a po litém boji se dostává ze zad CZSK Championa. Rozebíhá se proti provazům a je jasné, že chce složit Venoma se svým HighDriverem, Texas Venom však Krupyho opět překvapuje, přímo na něj vběhl a chopil se ho. Má ho nyní v Fallaway slam pozici . Krupy si už ale další tvrdý pár nemůže dovolit a proto třese svým tělem, co nejvíce může. Venom tak ztrácí na Krupám stisk a skoro ho pouští na zem, rukama už je jen na dá se říci tenkém provázku. To ale Krupymu stačí a poté, co se mu podařilo nechat Texase se ho pustit, ho uchopuje do Small Package!
1…2…3!

Winner: Krupy

První pin v zápase hned vše ukončil a oba wrestleři se okamžitě zvedají. Venom si sice hned uvědomuje, že výsledek není pro něj zrovna moc nejlepší, jako správný muž se s tím ale vypořádal a podal svému vítěznému parťákovi ruku. Konec show je tedy po dlouhé době v pozitivní náladě a jako nikdy snad i s respektem.


Na show pracovali:

Mattitude: Ari Riggins vs. JUDr. Mattitude vs. havlajs, Roukys segment, Cerberus promo

p.herca: Opener, Gary The Gargantuan/WidowMaker segment, LoS/BoG segment

Sengoku G: Leonardo/Maxwell segment, Porota vs. P182 Trashing Alliance, ME

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Mattitude Mon May 19, 2008 11:51 pm

Chtěli bychom se omluvit za to zpoždění. Hold nám to nevyšlo do termínu. Doufáme, že nám to odpustíte a za oplátku se pokusíme, aby se to již v budoucnu neopakovalo.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  paci182 Tue May 20, 2008 12:04 am

hh zajimávy zapas sme měli Very Happy no spiš to byl takovy segment Laughing
psal sem to zde určitě vickrat ale musim pochvalit writery za prezentování mé osoby, takhle sem si to přesně představoval když sem ji vytvařel a vytoveření Trashing alliace byl taky dobry tah a za tu dobu už jsou dobře sehraní Smile
paci182
paci182
The Big Red Machine
The Big Red Machine

Poeet p?íspivku : 2820
Age : 32
Localisation : Boskovice
Registration date : 26. 07. 07

http://ava-plus44.com/index.php

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Johnny_Morrison Tue May 20, 2008 12:34 am

zatím jen předběžně, četls jsem jen segment s LoS a BoG a nějak se mi tam nelíbí počet ! na začátku, nechci vypadat jak puntičkář ale docela to tam ruší
Johnny_Morrison
Johnny_Morrison
Bending Unit
Bending Unit

Poeet p?íspivku : 1066
Age : 30
Localisation : ČR-Praha
Registration date : 03. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Texas_Venom Tue May 20, 2008 2:18 pm

Tak obecně musim říct, že show se mi líbila o dost víc než ty dvě předchozí. Nápad postavit vedle sebe znepřátelené dvojice kvituji s nadšením. Opener byl vynikající a řekl bych jednoznačně nejlepší. Jak konflikty mezi Shaggzem s Hajinkem, tak i Kobra a Chosen. Opravdu super zápas, moc se mi líbil, troufnu si říct, jeden z nejlepších co jsem kdy četl!! Booking, zápas, neschody, intervence, konec. Moc pěkný!
Každopádně jsem našel nevím jestli chybu, ale může mi někdo vysvětlit proč už při úvodním proslovu komentátorů se objeví jako Main Event Texas Venom vs. Krupy, když vlastně ten zápas se stal "až na poslední chvíli" být to Tag Team match, tak jak to bylo následně prezentováno, tak by to bylo vynikající. Ten příchod Maxwella pak pro mě vůbec nebyl překvapivým a ten ME díky tomu vůbec nevyzněl, tak jak měl. Velká škoda!! Jinak dobrý nápad.
Zároveň jsem zjistil, že mám problémy se zápasama, který píše JUDr. Mattitude Laughing přijde mi, že se v nich ztrácím, protože neznám chvaty Rolling Eyes nápad s havlajsem byl dobrý a myslím, že to směřuje na PPV k zápasu Ari Riggins vs. JUDr. Mattitude.
Co mě ovšem dosti zaskočilo byl "zápas" o Tag team titles, na jednu stranu to sice Trashing Alliance vymyslela chytřea a nenechali si obelstít, nicméně vyhrát tituly takovýmhle způsobem se mi vůbec nepozdává, zároveň jsem překvapen, že členové Poroty o tituly přišly. Jsem docela zklamán z postav Poroty (psal jsem to již minule), ale bývalý DM Bukva první champion... no může si za to asi sám, naopak se mi ale moc líbily hlášky, který Soudce stavěj na úroveň Boha Laughing
Zajímavý nápad ohledně Cerberuse se Slowakia Warriorem, uvcidíme, jak to půjde dál, protože tenhle feud mi oči moc netrhá.
Já asi tuším, kdo napadl Roukyse, teď nevím jméno, ale nick má IchHabeWWE, dobrá devastace Laughing
K Main Eventu jsem se již vyjdádřil, ten moment překvapení byl pryč již na začátku show, podle mého to mělo dopadnout no contest, takovéto zápasy normálním pinem podle mého nekončí. Asi to sice vyzní, že se jedná o mojí postavu, ale podle mého by šampion zápasy one on one čestným způsobem normálně prohrávat neměl. To ten titul může odevzdat. (Tiger Kid - budiž, bylo to jakoby jinde a jednalo se o něco jiného. Vic Ergo - Ergo vyhrál skoro čistě a bylo to pinem, Krupy také normálním pinem). Šampion by měl mít cejch šampiona, Texas Venom ho silně ztrácí Mad
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Israha Tue May 20, 2008 4:06 pm

Předem bych rád řekl, že myšlenka tag team turnaje, v němž se týmy tvoří mixováním, mě až tak neoslovila, především proto, že něco podobného před nedávnem přinesla TNA. Nicméně, tady se nelosuje a spojení vzájemně feudujících borců je zištné...no, je to realističtější a, jak se říká, účel svěí prostředky. Turnaj samotný se mi nelíbí, ale prvky, které vnesl do feudů Hajinek - Shaggz a Chosen One - Kobra, ano. Navíc ten zápas byl skutečně dobrý...
Stejně jako Venom bych vytknul ten lapsus s ohlašováním main eventu...to výsledný dojem pokazilo. No...může se to stát každému, pro jednu chybu se svět nehroutí.
Jinak soudce a spol. moc hezky, Goja s Mallorym ze sebe udělali ukázkové voly, kam se hrabe tentokrát až moc rozumný havlajs Laughing
Je dobře, že se dozvídáme více o Leonardovi...je dobře, že Garyho heel role je kvalitně prezentována...Painkiller se ukázal na úvod taky docela hezky...ovšem BBC mi v show chyběli, a to dost. Chápu, že je to součást storyline a že bylo potřeba soustředit pozornost na Porotu a turnaj, ale...bez Erga a Hammera to tak nějak není ono, stejně jako bez už dlouho absentujícího Lost Soula Mad ( Twisted Evil )
Těším se, až budu moct zhodnotit čtvrteční show...bude to naposledy. Pak už zase na viděnou v roli writera Wink
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Mattitude Tue May 20, 2008 4:50 pm

Texas Venom:

1, To stím úvodním komentářem komentátorů je moje chyba, omlouvám se. Už je to opraveno.

2, Zápas s Trashing Alliance nebyl o tituly, je potřeba pozorněji číst.

Každopádně bych se chtěl ještě vyjádřit k tomu turnaji. Celkem mě zklamalo, že jste to pojali jako ten nedávný turnaj v TNA, ačkoliv tento má úplně jiný účel a úplně jiný závěr..ale čekal jsem to. Možná jsme měli chvíli počkat. Každopádně pokud vím, pointa Deuces wils tournamentu nebyla seskupení heelů do tag teamů. Sice se tam objevili dvojice rivalů, ale celé to o tom nebylo a už vůbec se závěr neshoduje stím, co bude tady v CZSK. A pokud vadí turnaj jako takový? Nemyslim si, že když někdy v minulosti měla TNA nějaký turnaj tag teamů, že by nemohl být tady...zvlášť když jde o uplně odlišný turnaj s jiným záměrem, s jiným vyvrcholením... To je asi tak vše, co bych k tomu řekl.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Krupy Wed May 21, 2008 10:28 pm

Nepochopitelna chyba v ohlaseni ME u mna dojmy zo show trochu zrazila,ale aj tak hodnotim show pozitivnejsie nez tie dve predosle....
Na ten TT turnaj ste si nevybrali najvhodnejsiu dobu,kedze to prislo tyzden po ukonceni podobneho turnaja v TNA.....

Moja postava v ME a vyhra? To samozrejme vzdy potesi a mam sa aspon o co opierat v promach....

Z členov poroty sa stali dost dobri dementi usmevv ,ta stable ma prave tymto zacina bavit....a to stavanie JUDra na uroven boha proste nema chybu ...len nechapem,preco sa Mallory skaca na zem po jednom jedinom Big Boote,a super ho odpocita......takto sa mi bude v zapasoch hodnotit jeho vydrz dost tazko... Laughing

Uz mi v E-Fede chyba Israha.....vratte tu "svinu" coskoro spat Very Happy (myslim postavu,hehe)
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Israha Wed May 21, 2008 10:47 pm

Krupy napsal:Nepochopitelna chyba v ohlaseni ME u mna dojmy zo show trochu zrazila,ale aj tak hodnotim show pozitivnejsie nez tie dve predosle....
Na ten TT turnaj ste si nevybrali najvhodnejsiu dobu,kedze to prislo tyzden po ukonceni podobneho turnaja v TNA.....

Moja postava v ME a vyhra? To samozrejme vzdy potesi a mam sa aspon o co opierat v promach....

Z členov poroty sa stali dost dobri dementi usmevv ,ta stable ma prave tymto zacina bavit....a to stavanie JUDra na uroven boha proste nema chybu ...len nechapem,preco sa Mallory skaca na zem po jednom jedinom Big Boote,a super ho odpocita......takto sa mi bude v zapasoch hodnotit jeho vydrz dost tazko... Laughing

Uz mi v E-Fede chyba Israha.....vratte tu "svinu" coskoro spat Very Happy (myslim postavu,hehe)

Pin byl po double chokeslamu, což je finishing move Trashing Alliance Wink
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Krupy Wed May 21, 2008 11:00 pm

Israha napsal:
Krupy napsal:Nepochopitelna chyba v ohlaseni ME u mna dojmy zo show trochu zrazila,ale aj tak hodnotim show pozitivnejsie nez tie dve predosle....
Na ten TT turnaj ste si nevybrali najvhodnejsiu dobu,kedze to prislo tyzden po ukonceni podobneho turnaja v TNA.....

Moja postava v ME a vyhra? To samozrejme vzdy potesi a mam sa aspon o co opierat v promach....

Z členov poroty sa stali dost dobri dementi usmevv ,ta stable ma prave tymto zacina bavit....a to stavanie JUDra na uroven boha proste nema chybu ...len nechapem,preco sa Mallory skaca na zem po jednom jedinom Big Boote,a super ho odpocita......takto sa mi bude v zapasoch hodnotit jeho vydrz dost tazko... Laughing

Uz mi v E-Fede chyba Israha.....vratte tu "svinu" coskoro spat Very Happy (myslim postavu,hehe)

Pin byl po double chokeslamu, což je finishing move Trashing Alliance Wink

Ou aha tak sorry,my bad....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 58 Empty Re: CZSK E-fed - Show 58

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru