CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-Fed - Show 69

4 posters

Goto down

CZSK E-Fed - Show 69 Empty CZSK E-Fed - Show 69

Příspěvek  Israha Fri Sep 19, 2008 12:05 am

CZSK E-Fed - Show 69 Efedlogowd6


Hluk, řev, jásot, hromový potlesk...každá CZSK E-Fed weekly takto začíná, ještě nikdy se nestalo, že by publikum nedávalo hlasitě najevo, jak moc se na nadcházející show a své oblíbené stars těší. Nebývalo však příliš zvykem, aby hned ze začátku zněla theme toho nejvyššího z nejvyšších. Jimmy Freak už nad tím s ostrovtipem sobě vlastním projevil překvapení, protože sám velký GM Rufus Maxwell si to pevným krokem rázoval směrem k ringu a mikrofon v jeho ruce dával na srozuměnou, že se nepřišel jen tak pokochat zápasy, ale příšel říct něco důležitého.
Musel chvíli čekat, i když sám už byl připraven. Publikum ho totiž odměňovalo neutuchajícím potleskem, o němž měl sám pochyby, jestli si ho vůbec zaslouží. To, co se totiž v CZSK poslední dobou dělo, bylo dost dobře jeho zaviněním...a dnes si přišel vyčistit štít.
"Děkuji.", začal, když se vlny aplausu začaly po kratší odmlce dostávat zpět do plné intenzity. Diváci jej poslechli a dali mu prostor.
"V poslední době mám takový špatný pocit. Zdá se mi, jako by mé postavení v CZSK postupně ztrácelo na významu. Jako by post general managera byl více formálním titulem, než skutečnou funkcí. A celkem jistě všichni chápete, že to není to, co by odpovídalo mým představám..."
"A je to tady, Briane. Já jsem tušil, že Brotherhood of Gore to v pondělí přepískli."
"No, nevím nevím, Jimmy...podle mě Maxwell nehovoří o Magnumovi a Martzovi..."
Rufus na chvíli ztichl, aby dodal další části svého proslovu grády.
"Nikdy jsem CZSK nevedl diktátorským způsobem, to jsem ani nemohl...Tainted Legion, Lord Darsen, Vic Ergo...s nikým z nich nebylo radno si zahrávat, a to jsem věděl. A ačkoli byla federace během jejich kralování místy v dosti špatném stavu, dokonce mi i hrozila ztráta mého křesla, vše se nakonec vyřešilo.
Nyní mám však pocit, že nová generace samozvaných vládců zachází až příliš daleko. Nejsou tak zvrhlí, jako Israha, tak bezskrupulózní jako Ergo, ani tak nezdolní jako Darsen...ovšem překračují hranice jiným způsobem, a to takovým, který se přímo dotýká mé osoby. A to je něco, co zkrátka nehodlám ve své federaci tolerovat."
Nyní byl zase Rufus ticho a diváci bouřili.
"Leonardo Chazabriel je velmi schopný, co se týče jeho práce...ovšem v poslední době už vystrčil růžky až příliš viditelně a nápadně. Společně s JUDr.Mattitudem a Gary the Gargantuanem se sami posadili do role toho, jenž rozhoduje o dění v CZSK, k čemuž nemají skutečně vůbec, ale vůbec žádné pravomoci. Zvýhodňují jeden druhého na úkor ostatních členů rosteru a co hůř - na úkor mé osoby. Já se ovšem neskloním, budu se bránit. Leonardo chce zápasit mimo ring, chce hrát partii šachu s živými figurkami...má ji mít."
"Rozumíš tomu, Briane?"
"Tak trochu..."
"Myslíte si, že je pravda to, co Leonardo řekl minulou show? Že CZSK Intercity Title Belt je nedotknutelný a na Soldier's Insomnia, blížícím se PPV, se obhajovat nebude? Šeredně se přepočítal...a Gary? Inu, nebyl spokojen s jedním soupeřem...tak bude muset bojovat se všemi třemi najednou. Oficiálně prohlašuji, že na Soldier's Insomnia se bude konat 4-way match o IC titul. Vyzyvatelé? WidowMaker....Jedovatá Kobra...The Chosen One."
Teď to v aréně bez špuntů v uších skoro nešlo vydržet, tak silnou odezvu Maxwellova slova měla.
"Nejde o akt msty, ani o snahu si něco dokázat. Je to prohlášení. Prohlášení o tom, kdo v CZSK má - a nadále bude mít - moc rozhodovat."
Závěrečná slova odplynula do ztracena a přešla v Maxwellovu theme. GM stejně pevným a sebevědomým krokem, jako při svém příchodu, odkráčel z arény.
***
"No vidíš, kámo, máš šanci konečně ukázat, co v tobě je.", poplácal Cerberus Jedovatou Kobru po zádech.
"Možná...ale nemám z toho dobrý pocit, Geralde. Tyhle dohady začínají všem tak trochu přerůstat přes hlavu...", řekl harlejář temně.
WidowMaker, který se dosud diskuse nezúčastnil, náhle promluvil: "To je bullshit. Maxwell je cool týpek a ten Chazasucka stáhne péro mezi nohy a nastaví hřbet, až mu Rufus zatne tipec. A já už se těším, jak tomu jeho pupkatému lízprdelkovi pěkně seberu jeho titul."
"No jenom aby...", řekl si spíše pro sebe Kobra a vypnul televizi.
"To je tedy úroveň...", ozvalo se náhle a zpoza rohu se objevil, jako obyčejně drze se smějící, Chosen One. "Přeci si vy dva burani nemyslíte, že máte nějakou šanci. Garantuji vám, že po Soldier's Insomnia budete 'pane šampione' oslovovat Vyvoleného...MĚ."
***
"Starý Maxwell chce válku. Tak ji tedy má mít."

-------------------------------------------------------------------------------------

Krupy/Crowax vs. Hajinek/Roukys



Crowax jde po chodbě v aréně, připraven na zápas. Vidíme, že se přibližuje k šatně Krupyho, který už na něj čeká před dveřmi. Krupy stojí vedle Tamary a stále jí něco říká. Ta se ho jenom snaží zklidnit, ale to se povede až Crowaxovi.

„Konečně! Snad jedinej schopnej člověk v CZSK. Rád tě vidím, Crowaxi.“zdraví Krupy.
„Taky tak. Špatný období?“ptá se Crowax.
„Přesně tak. Přijde mi, že všichni jsou naprosto neschopný. Ale nechme to být. Pojď už jdeme. Čeká nás zápas.“říká Krupy
„Jasný.“řekne Crowax a vydávají se pryč.
„Ne ne, Tamaro. Ty radši zůstaň tady. My víme, že jeden soupeř je Hajinek a druhej může klidně bejt Israha. A nechci aby ti něco udělal.“říká Krupy Tamaře, která chtěla jít s nimi.
„Přesně tak. Radši zůstaň tady. Je dost možný, že soupeřem bude Israha.“říká i Crowax. A Tamara tak zůstává stát. Zatímco Krupy s Crowaxem jdou pryč.
***
„Čeká nás tag match, na kterej jsem hodně hodně zvědavej. Co si budeme povídat, Krupy s Crowaxem opět spolu, plus je velká pravděpodobnost, že se ukáže i Arien.“říká Freak.
„Všichni cítíme ten závan historie. Navíc, když se proti nim postaví Hajinek. A jeho partnerem možná bude Israha. To se ještě přesně neví.“doplňuje Nelson.

To už ovšem arénou zní theme, kterou Krupy používá pro svůj příchod. Jako vždy se mi dostává slušného popu. Sem tam ovšem se objeví nespokojený fanoušek, kterého pobouřili Krupyho poslední výroky. Například ohledně Texas Venoma. Krupy se pozastavuje u nějakého fanouška a začíná si u něj na něco stěžovat. To už se pozhasínají světla a začíná entrance Crowaxe. Jako vždy vidíme na titantronu sestřih jeho kariéry. Diváci ho vítají ohromným popem. Crowax poklidně kráčí po rampě až dojde ke Krupymu, který stále vede diskuzi s fanouškem. Nakonec Crowax Krupyho přemluví a společně lezou do ringu. Arénou začíná znít punk a pod titantronem se objevuje nekorunovaný král punku Hajinek. Ten je samozřejmě doprovázen Joshem a dalšími pěti punkáči. Hajinek jako vždy provokuje fanoušky okolo a když vleze do ringu, tak má pár ostřejších poznámek i směrem ke Krupymu a Crowaxovi. Crowax je proti tomu odolný a nenechá se rozhodit, zato Krupy je vytočen jak si může tohle všechno Hajinek dovolit. A několikrát pokřikne na Hajinka: „Víš co já jsem všechno dokázal?!?“ Tak a čekáme na Hajinkova tag partnera.

„Tak tomu říkám překvapení! Hajinkovým partnerem je Roukys.“komentuje Nelson, když se rozehrála písnička od kapely No Doubt.
„Takže ne Israha, ale Roukys. Tak stejně ten zápas vypadá slibně.“konstatuje Freak.

Roukys se to přitancuje až k ringu. Vypadá lehce ovíněn, ale to už je u něj klasika. Když leze do ringu, tak trochu zakopne o jeden schod do ringu, ale všechno vybalancuje v pohodě. Hajinek si ho svého tag partnera prohlédne a jenom tak pokyne hlavou. Crowax vypadá, že si možná i trochu ulevil, že dnes proti němu nestojí ten sadistický psychopat, je to pro něj příjemná změna. Vypadá to, že zápas odstartuje Krupy a Hajinek. Hajinek už jako vždy poskakuje po ringu jako poblázněný. Ale s jeho malým vzrůstem a drobnou postavou je jeho hbitost velkou zbraní. Rozhodčí zahajuje zápas a Krupy ihned vystartoval proti Hajinkovi, ten ovšem chytře uskočil a ihned zkouší backslide pin! Krupy se z toho ovšem ihned dostal, jenom tak zakroutil hlavou a už jde opět po Hajinkovi. Moc by si přál Hajinka porazit, ale jak všichni známe Hajinka, tak ten má hodně tuhý kořínek. Teď se dostali spolu do lock-upu. Krupy z toho vychází vítězně a chytá Hajinka do headlocku. Hajinek ho ovšem odstrčí, Krupy se rozhodne nabrat rychlost o provazy a po odrazu se snaží trefit Hajinka clotheslinem, ale ten se shýbá a jelikož se dostává za záda Krupyho, tak ihned zkouší school boy pin. Ale Krupy opět okamžitě při čísle jedna přerušil. A když se oba zvednou, tak Krupy na nic nečeká a okamžitě standing lariatem protáčí Hajinka! Krupy okamžitě Hajinka zvedá a corner irish whipuje ho. Zde ho začne mlátit hlava nehlava až ho musí zastavit rozhodčí. Krupy se nakloní k Hajinkovi a zakřičí na něj, že takhle se to má dělat, že on je ten nejlepší a všem to dokáže. Jenomže jak všichni známe Hajinka, tak ten okamžitě přišel s něčím co se nazývá throat thrust! Takže Krupy se teď motá po ringu a drží se za krk. Naštěstí pro něj se z toho rychle oklepal a tak mohl okamžitě si jít stěžovat k rozhodčímu. Který ovšem tvrdí, že to přesně neviděl, ale dá si příště pozor. Krupy opět nevěřícně kroutí hlavou a jde si pro Hajinka do rohu ringu. Ten ovšem nečekaně vystrčí svůj pravý loket a okamžitě si skáče pro tag k Roukysovi. Ten leze do ringu. Provede jednu taneční otočku pro pobavení, kterou ovšem neměl dělat, jelikož jediné co ho čekalo byla tvrdá pravačka od Krupyho. Roukys se zvedá a ihned je tvrdě sražen uppercutem. Po dalším zvednutí ho Krupy hip-tossuje a poté staví na nohy a irish whipuje. Roukys se po odrazu zkouší crossbodym zaskočit Krupyho, ale tomu tím nahrál do karet. Fallaway slam! Krupy taguje Crowaxe, protože podle jeho slov je Roukys pod jeho úroveň. Crowax si prohlíží zvedajícího se Roukyse, jenom aby si našel správný čas a standing dropkickem vykopnul Roukyse mezi provazy z ringu. Toho chce využít Krupy a okamžitě jde pro Roukyse mimo ring. Jenomže rozhodčí ho dobře vidí a přikazuje mu, aby se vrátil na apron. Krupy se brání tím, že když to můžou dělat ostatní, tak proč ne on a takové další řeči. Tohoto rozhovoru chtěl využít Hajinek a nepozorovaně zaútočit na Crowaxe, který sledoval celou rozpravu Krupyho s rozhodčím. Ovšem Crowax byl velice pohotový a když viděl jak se na něj řítí Hajinek, tak provedl rychlé drop toe hold a Hajinek skončil zavěšený za prostřední provaz. Toho okamžitě využívá Crowax, rozebíhá se o protější provazy a oběma koleny trefuje Hajinka do zad! Tahle rána upozornila rozhodčího, že se něco děje v ringu. A tak se otáčí a vyhazuje Hajinka zpět za provazy. No a Krupy zvedá Roukyse a pomocí inverted DDT ho posílá hlavou napřed na tvrdou zem mimo ring. Okamžitě ho poté staví na nohy a vsune do ringu a ukazuje Crowaxovi ať už to ukončí. Že to je pod jeho úroveň. Crowax tedy zkouší pin, ale Roukys ať už je opilý jak chce, tak se jen tak porazit nedá. A tak Crowax nemarní čas a vhazuje Roukyse do rohu ringu, zde mu dá pár backhand chopů, což diváci doprovází tradičním Woooooo! Irish whipuje ho do protějšího rohu, rozebíhá se na něj a krásným knee strikem ho trefuje přímo na čelist. Roukys se teď motá víc než po flašce rumu. A omylem se tak domotal až k Hajinkovi, který se tedy taguje do zápasu a leze do ringu. Hajinek se okamžitě rozebíhá na Crowaxe a ten ho bez rozmýšlení flapjackuje a Hajinek tak nezažil zrovna příjemnou chvilku. Crowax okamžitě taguje Krupyho, který si řekl o šanci opětovně proškolit Hajinka. Krupy se stoupá nad zvedajícího se Hajinka a pomocí několika pohlavků ho vyprovokuje k rychlejšímu zvednutí a následné ráně pěstí. Krupy se jenom tak zasměje a Hajinkovi ránu vrátí. Hajinek se také napřahuje, ale Krupy sklání hlavu a okamžitě counteruje do reverse STO! Krupy si teď bere odstup od Hajinka a má v úmyslu nejspíše HighDriver! Hajinek se zvedá, Krupy rozebíhá, ale Hajinek parádním způsobem nadskakuje a Krupy tak míjí. A když se zastavuje a otáčí, tak akorát schytá Sweet Punk Music! S Krupym to zamotá a tak Hajinek ještě přidá dropkick a Krupy už je na zemi. Roukys si říká o slovo. Když vleze do ringu, tak se rozebíhá o provazy, před ležícím Krupym se zastaví, rozvlní svoje tělo jako Travolta a skáče knee drop na Krupyho. Poté ho zvedá a provádí mu Crash Thunder Buster! Krásný move, kterým si Krupyho připravil na pin. Ovšem pro ten si nejde, stoupá si k ležícímu Krupymu zády, vyskakuje a provádí backflip corkscrew leg drop. Ovšem nepropočítal si to dobře a vůbec Krupyho netrefil. Vše sice protočil dobře, ale akorát cíl byl trošku jinde!

„Já mu to říkám pořád. Ta lahev vodky před zápasem není dobrá věc!“směje se Freak

Roukys se drží za svoje pozadí, které si teď natloukl a Krupy mu mezitím taguje Crowaxe. Na nic nečeká ani Hajinek a skáče bez tagu do ringu. Crowax ovšem Hajinka sráží clotheslinem, ale ihned musí odrážet i útok Roukyse. Toho pomocí back elbow zastavuje, Roukys se zamotá a kde se vzal tu se vzal Krupy a jeho HighDriver! Crowax s uznáním pokynul Krupymu a jako by mu přišlo, že Roukys nemá dost, tak si ho bere na svá ramena a dává mu Glory To Saviour! V tom momentě už stojí na apronu Josh a dva punkáči a snaží se zastavit Crowaxe v coveru. Krupy nic dlouho neřešil a okamžitě na ně vystartoval. Crowax se ovšem otáčí, že si dojde pro cover a v tom z turnbucklu skáče Hajinek! Punkspear!! Ale Hajinek nejde na cover. Místo toho teď sleduje Krupyho záda, který srazil Joshe z apronu a teď zasypává všechny punkáče nadávkami. Rozhodčí se ujišťuje, že už Josh dá pokoj. A tak Hajinek low blowem doslova omračuje Krupyho! Punk of the Future!!! 1..2..3!!! Hajinek ukradnul tohle vítězství!

Winners: Hajinek/Roukys

„To vypadá, že Hajinek má s Krupym ještě nějaký plány.“upozorňuje Nelson na Joshe s pěti punkáčema, kteří lezou za Hajinkem.

Zvedají Krupyho a Hajinek dostává od Joshe kendo stick. Vypadá to, že Hajinek se chce pomstít za podobný moment co mu udělal Krupy s Arienem.

„Hééj, to je Arien! Běží po entrance rampě!“křičí Freak.

Hajinek si ho všímá, otáčí se směrem k němu, Arien skáče do ringu, podbíhá ránu od kendo sticku, running big bootem sestřeluje Joshe, otáčí se zpět k Hajinkovi, ten znova napřahuje a znova míjí! A Arien ho za to odměňuje tvrdou pravačkou. Roukys, ten už vzal nohy na rameno a motavým krokem se vzdaluje a jenom se otáčí, zda někdo nejde za ním. Krupy se vytrhnul punkáčům ze sevřením a začíná úřadovat. Srazí dva punkáče hlava k sobě a pak je pěkně po jednom vyhodí. Třetího sestřeluje HighDriverem a ten se jenom odkutálí ven z ringu. To už je na nohou i Crowax. Zbývající dva punkáče sestřeluje double clotheslinem. A už si s Krupym každej vezme jednoho. Oba dva dělají irish whip. A Crowax provádí tilt-a-whirl backbreaker a Krupy tilt-a-whirl slam! Crowax zvedá svého a je tu další Glory To Saviour! No a Krupy se teď dost předvedl svým super finisherem Tribute To My Old Life! Krupy s Crowaxem a Arienem teď stojí vedle sebe a zírají na ležícího Hajinka. Ten si uvědomí v jaké je situace a začne se v sedě šoupat dozadu až už nemůže dál protože je u provazů. Fanoušci si žádají ztrestání tohoto přidrzlého punkáče! Krupy se podívá na Crowaxe s Arienem, kývnou na sebe a už si jdou pro Hajinka. Jenomže toho vytáhnul z ringu jeho poskok Josh! A už společně zdrhají co jim síly stačí! Těm třem v ringu to možná ani nevadí. Nakonec i přes prohru to byl dobrej večer. Všichni tři se chytí za ruce a vítězoslavně je zvednou nad hlavu. Tohle je to zdravé a původní jádro The Tainted Legion!

-------------------------------------------------------------------------------------
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 69 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 69

Příspěvek  Israha Fri Sep 19, 2008 2:58 pm

Brotherhood of Gore segment


„Martzi, Martzi..poslední dobou jsi nějaký divný.“
Věta v Magnumově pištícím hlase ho překvapila, čekal, že řekne něco jiného. Neodpověděl. Hannibal si mezitím nabrousil svůj nůž na vykoštění.
„Je to tou slečinkou, co jsi potkal? Ta z tebe dělá takovýho hodnýho a puslušnýho kloučka?“
Magnumův iritující hlas lezl na nervy kdekomu, sám Martz si ale už dávno zvykl. Vždyť byli vyvrhely. Byli odlišní, ale přesto podobní Israhovi.
„Víš, dnes, kamarádíčku…dnes mám zápas. A ty poslední dobou výrazně měkneš. Jooo, já nejsem jako ostatní, já nemám měkké maso moc v lásce. Když do toho kousneš, je to jako špatně povězená pointa super vtipu. No zkrátka, kdybych byl dnes večer v potížích, spoléhám se na tebe. Jako člen Brotherhood of Gore…přece víš, na jaké straně jsi, ne, kamarádíčku?“
Krátce se zasmál, než se pustil do práce. Martz se na chvilku prázdně zahleděl do jeho zad, než se usmál.
„Já přeci stojím jen na své straně. A má strana je i tvou tvojí, ne, Magnume?“
Mahnum odhlédl od své krvavé práce a jednou rukou si utřel zástěru.
„Vždy se mi líbilo, jak myslíš, Blood Fanaticu..“
A za pobroukávání Beethovenovi deváté se vrátil zpět ke svému koníčku, psychicky i fyzicky připraven na to, co bude dnešní večer následovat.

-------------------------------------------------------------------------------------

Leonardo/Gary the Gargantuan segment


Byl velký tělem i osobností, ale duši měl uprostřed toho všeho docela mrňavou. Když se dozvěděl, co ho čeká, začal mít obavy.
"Krutibrko, a je to v zadku. Todlecto je vobyčejný znevejhodňování...to nemože!"
Leonardo občas měl Garyho plné zuby. Což o to, obr byl silný a nechal si celkem snadno rozkazovat, když byl onen rozkaz chytře zaobalen. Jeho jednodušší myšlení ho však místy přivádělo k šílenství...
"Může. Je general manager, booking zápasů je jeho privilegium, Gary. Může zvýhodňovat a znevýhodňovat všechny zaměstnance CZSK...kromě jednoho."
"A koho?", zeptal se Gary.
"Mě."
V té chvíli se rozlétly dveře Leonardovy luxusně vybavené kanceláře, a dovnitř se jako velká voda vhrnul JUDr. Mattitude. Leonardo a Gary k němu vzhlédli.
"Krucinál. Jestli někdy bude světový šampionát v lemounství, Riggins vyhraje první místo.", zanadával si soudce pěkně od plic a zapadl do křesla.
"Co je?", zaduněl Gary.
"Ale škoda slov...ten Riggins je jako šváb. Taky ho můžeš desetkrát spláchnout do hajzlu, a stejně ti do spíže vleze pojedenácté. Už mě ty jeho věčné výzvy nebaví. Já jsem vážený soudní činitel, a mám na práci důležitější věci než ztrácet čas fackováním se s nějakým...Dealerem nebo jak si to vlastně říká. Jednou jsem ho porazil...další nakládačku už mu může zařídit někdo jiný, já si nebudu špinit své ruce takovým hnojem."
"Mám se vo to postarat?", zeptá se Gary.
"Klid, příteli...", usadí ho tichým hlasem Leonardo, který právě dožvýkal vydatné sousto, ukousnuté z naleštěného červeného jablka. "Já to zařídím."
"Opatrně, Leo...starý Maxwell začal dělat ramena. Aby nám nezavařil...", připomněl soudce.
"Nezavaří nám. Na mě jednoduše nemůže, nejsem jeho podřízený. A jestli chce hrát šachy....nu, já tuto královskou hru zbožňuji."
"Šachy?", nedošlo Garymu.
"Přesně tak. Šachy. Hra, ve které zvítězí ten chytřejší...stejně jako v reálném životě je přihlouplý mocnář vždy přemožen chytrým manipulátorem z postraní. Rufus už dnes svůj tah zahrál, nyní táhnu já."
JUDr: "Prosím tě, přestaň mluvit v těch hádankách. Připadám si tady jak někde u lemounů..."
Leonardo: "Klid, pane soudce. Máš dnes na práci nějaké líčení, nebo vynesení rozsudků?"
JUDr:"Nemám...ten kuchařský flink, co mi připravil můj krvavý steak příliš propečený, ještě den počká."
Leonardo: "Výborně...jedno jednání ti zařídím."
JUDr: "Cože?"
Leonardo: "Jak jsem říkal, nyní táhnu já. Někteří lidi tady okolo pořád chtějí bojovat...a shodou okolností, jsou nám také trnem v oku. Já tedy říkám - nechme je bojovat. Budou spokojeni a diváci taktéž."
Gary: "Kdo bude doprčic bojovat."
Leonardo: "Uvažuj. Tady pan soudce má na krku tři bojechtivé lidi...ty také. Tak ať bojují. Přímo dnes, a proti sobě. Ari Riggins, The Alter Duo vs Jedovatá Kobra, WidowMaker a The Chosen One."
JUDr: "Tedy Chazabriele, to je skoro tak geniální, jako bych to vymyslel já."
Leonardo: "Lepší. Gary, ty půjdeš za Nelsonem a Freakem, a přidáš trochu svého pohledu na věc. A ty, pane soudce, budeš mít celý ten zápas ve svých rukou...jako jeho rozhodčí."
Na Mattitudeově tváři se rozhostil spokojený úsměv.
Gary: "To možeš takhlenc udělat?"
Leonardo: "V tom je krása téhle hry, Gary. Oba protihráči mohou táhnout jakkoli chtějí."

--------------------------------------------------------------------------------------
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 69 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 69

Příspěvek  Israha Fri Sep 19, 2008 2:59 pm

Basement Brawl: Israha vs Painkiller


"Kde je! Okamžitě ho přiveď, do prdele!", cloumá Painkiller rozhodčím Howerem, ale ten je ve skutečnosti podobně neklidný, jako Painkiller sám. Měl před sebou sktuečnou zkoušku ohněm - udržet v regulérních kolejích zapas dvou pravděpodobně nejvyšinutějších individuí v celé CZSK. A jakoby tenhle fakt sám o sobě nebyl dostatečně děsivý - jeden ze zúčastněných prostě nebyl k nalezení.
"Je mi líto, asi budu muset zápas vyhlásit za nekonatelný, a vyhlásit vás jako vítěze.", řekl Painkillerovi. To byla osudová chyba.
"To udělej a rozmlátím ti hlavu, šmejde! Já se tomu hňupovi chci pomstít! Nechci žádné vítězství zadarmo!"
"A jak to mám udělat, když tady váš soupeř prostě není?", byl zoufalý Hower, protože na jednu stranu byl rád, že onen zmiňovaný 'hňup' se dosud neobjevil, ale na stranu druhou - být vystaven hněvu Painkillera taky nebylo nic, co by chtěl prožít na vlastní kůži.
"Na to kašlu! Přiveď ho, nebo zničím tebe!"
"To nebude třeba.", ozvalo se pak z titantronu.
Všichni zvedli pohledy k obří obrazovce, ze které zíraly šedé oči toho, jenž si říká Věčně prokletý.
"Dělej a pojď sem, ty sračko!", zařval na Israhu Painkiller. "Čekám!"
Ozval se jen šílený smích.
"Ne...to JÁ čekám na tebe. Chceš se mi pomstít? Tak to udělej na tom nejvhodnějším místě...v temnotě mého nejosobnějšího sídla. Tam, kde se tvůj svět prolíná s Nicotou...", řekl Israha a pak se náhle, jakoby někdo přepnul malý spínač na zadní straně jeho hlavy, sadisticky rozchechtal. Nebyl to však chladný smích, na jaký u něj diváci byli zvyklí...takhle se smáli ti, jejichž mysl se vymykala jejich vlastní kontrole.
Jenže Painkiller byl taky svým způsobem šílený. Ani se nerozpakoval a vyrazil směrem k východu z arény...tím směrem, kde ležel jeho cíl. Nepřemýšlel nad tím, jestli náhodou neukousl příliš velké sousto...
***
Cosi v jeho pochybnostmi rozervaném mozku mu dalo singál. Trhl klikou do dveří a jeho protivník, mohutný a maskovaný skoro jako on sám, padl obličejem na kov. Dveře třískly, když je prudce zavřel a tma pohltila celý Basement Brawl.
Technikům chvíli trvalo, než zapnuli speciální reflektory, určené k osvětlení celého zápasu...pak se jim to podařilo a diváci uzřeli hrůzný výjev. Israha kráčel pomalým krokem po schodech dolů a držel Painkillera za nohy. Painkillerův obličej narazil na hranu každého schodu, každý Israhův krok pro něj znamenal další mučivou bolest. Ostré okraje schodů ho bouchaly do čela, do tváří, do čelisti...dokonce cítil, jak se mu v puse ulomil jeden zub...a pak tvrdě dopadl na studený beton. Hlava mu třeštila, nebyl si jistý, jestli se ještě zvládne postavit na nohy...ale zuřivost ho neopouštěla. Israha pomalu přicházel k němu, v ruce hasák. Painkiller zabral zádovými a stehenními svaly, a vykopl kupředu. Zasáhl Israhu do žaludku a donutil ho o krok ustoupit, ale jen na vteřinku. Oběma rukama pevně chytil zábradlí schodů a zleže vykopl znova. Tentokrát trefil Israhovu bradu. Lost Soul se zapotácel, měl co dělat, aby tvrdou ránu ustál...Painkillera sice bolelo každičké místo na jeho hlavě, ale s pomocí zábradlí vstal. Israha hned přemohl lehké motání hlavy a hnal se hasákem po Painkillerově temeni. Painkiller uhnul a nástroj kovově cinkl o zábradlí. Při představě, že náraz takovéto síly by utrpěla Painkillerova hlava, nejednomu divákovi zatrnulo...
Painkiller chytil Israhu za ruku a praštil mu s ní o zábradlí. Hasák se zařinčením spadl na zem. Painkiller zkusil orazítkovat o zábradlí i Lost Soulovu hlavu, ale to se mu nepodařilo. Israha zablokoval jeho útok a loktem ho udeřil do tváře. Hned se ozvaly zhmožděniny, způsobené kolizemi se schody. Pak Painkillerova hlava s odstrašujícím zvukem narazila na zábradlí. Při kontaktu kosti a kovu kost vyhrává jen málokdy...Painkiller měl štěstí, že neskončil s rozštípnutou lebkou. Skončil na zemi. Israha byl hned u něj a začal do něj kopat jako zběsilý. Painkiller se nemohl spoléhat na rozhodčího, který by jej zachránil...musel se z prekérní situace dostat sám. Israhova chodidla dopadala na jeho záda a nohy, bolest už se v jeho těle decentralizovala, bolel ho prakticky každičký úd. Ale s bolestí se mu po těle rozléval zároveň i adrenalin...rukou něco ve tmě nahmátl, tak to sevřel a vší silou tím Israhu praštil do pravé nohy. Ozval se řev a Věčně prokletý klesl na kolena. Painkiller se podíval, co vlastně drží v rukou - bylo to kladívko. Usmál se. Byl Painkiller, zabíjel své soky bolestí...a to samé chtěl udělat i s tím dnešním, byť šlo o někoho, který byl schopen udělat jemu totéž. Rozmáchl se kladívkem znovu...ale jeho ruka se zastavila uprostřed pohybu. Israha prostě a jednoduše vložil své ruce do cesty a kladívko se tak zastavilo dvacet čísel od jeho hlavy. Painkiller zkusil zatlačit, ale ruku měl jako zkamenělou. Israha neuvěřitelnou silou nejen dokázal Painkillerovu paži znehybnit, ale ještě se přitom zvládl zvednout z kleku do stoje. Painkiller sledoval, jak se kladívko pomalu, ale nezadržitelně přibližovalo k jeho hlavě...pak trhl. Israha náhlou změnu směru působící síly nečekal a víceméně sám se klepl kladívkem do kolena. Painkiller rychle zareagoval a trefil svého soupeře knee strikem do brady. Israha nepadl, ale zavrávoral a odkryl si střed. Painkiller vyrazil jako býk po červené, nabral Israhu na rameno a narazil ho do zdi, až se oddrolila omítka. Obyčejný člověk by skončil s vyraženým dechem, Israha ani neklesl na kolena, což Painkillera rozčílilo. S řevem se na svého soupeře rozběhl znova - ale Israha náhle ožil, chytil jej do objetí a mrštil jím do zdi v side belly-to-belly suplexu. Painkiller zařval, když jeho záda zachvátil oheň, který v blízké době nehrozil zhasnutím. Israha mu pomohl na nohy, aby si ho mohl přehodit přes rameno a zády ještě jednou narazit do zdi. A aby to nebylo málo, Lost Soul udělal ještě jeden obrat a - ou! Painkillerova záda drtivě udeřila do teplovodní trubky, která trčela uprostřed sklepení. Pod Painkillerem povolily nohy a on se svezl do sedu, přičemž se ještě zády odřel o jakýsi kohoutek na trubce, o kterou se opíral. Israha začal přerývaně oddechovat, jakoby nad sebou opět ztrácel kontrolu. Chytil zezadu Painkillerovy ruce a jejich překřížením uzavřel smyčku okolo jeho krku. Zatáhl dozadu. Painkillerův krk byl drcen jeho vlastníma rukama, záda byla natahována o trubku a ventil se mu zarýval do páteře. Nyní už věděl, proč se tomuto chvatu říká An Act Of Soul Eradication...skutečně bolestí zajížděl až do duše. A Israha nevypadal, že by chtěl povolit.
***
Painkiller řval. Nic jiného už jeho tělo nebylo schopno vyprodukovat. Pak se mu zatmělo před očima...
***
Israha povolil, když ucítil, že tělo jeho soupeře změklo. Nechal jej tam, bezvládně viset opřeného o potrubí, a šel si pro svůj konečný instrument zkázy, metr a půl poctivého tvrdého železa, které už rozštíplo nejednu lebku. Netrvalo dlouho a už cítíl ten chladný dotek ve své dlani. Otočil se...a sprška vroucí vody ho zasáhla do masky! Painkiller v zoufalství otočil ventilem, obral lidi v aréně o trošku tepla a oslepil Israhu přímým zásahem. Nyní mohl Lost Soul být vděčný za to, že nosí masku, jinak by utrpěl ošklivé popálení obličeje. Painkiller se zvedl a rozběhl Israhu irish whipem. Lost Soul nekontrolovaně narazil do trubky a složil se na zem jako pytel brambor. Painkiller klesl na kolena, tahle maličká akce ho stála téměř všechny jeho zbývající síly...ale měl navrch. Železná trubka se ocitla v jeho držení. Painkiller zařval a bodl jí jako kopím do břicha ležícího Israhy. A znovu.
***
"Budeš řvát bolestí!", zaburácel - a bodl potřetí. Vší silou. Z ústního otvoru Israhovy masky něco vylétlo. Tma skryla, zdali šlo o slinu, zvratek nebo krev. Železo zařinčelo, když Painkiller upustil trubku na zem. Do oka mu totiž padla jiná zbraň, zbraň hodná jeho velikosti. Zvedl skleněný plát nad hlavu v jasném úmyslu roztříštit jej o Israhovu hlavu. Lost Soul se držel potrubí, které bylo vařící, ovšem to mu bylo jedno...potřeboval se dostat na nohy. Viděl Painkillera trochu rozostřeně, jako ve snu si připadal, když sledoval sklo, svištící vzduchem...CRACK! Zareagoval jako útočící chřestýš a Mind Eraserem kopl sklo Painkillerovi do masky. Tisíce řezavých střepů se rozlétly do okolí, mnohé z nich si našly cestu do Painkillerovy masky, některé i pod ni. Potůčky krve se vyhrnuly na povrch a jako déšt, stékající po římse skrápěly beton okolo ležícího Painkillera. Israha pohlédl na obraz zkázy a pohlédl ke schodům. Měl na dosah vítězství...ale on nechtěl vyhrát. Chtěl mučit, trýznit, mrzačit...chtěl, aby ostatní zažili to, co kdysi zažil on sám. Nebo ne? Něco v koutku jeho mysli se začalo hlásit...nechtěl to slyšet, ale nemohl s tím nic udělat...chytil se za hlavu...a v návalu šílenství převrhl na Painkillera pojízdnou kovovou nástěnku! Ozvalo se jen zachrčení, když těžký předmět dopadl...a Painkiller se přestal hýbat. Israha klesl na kolena...zase mu to bodalo v hlavě...dotěrné nutkání, že udělal něco špatně. Bez varování chytil shozenou nástěnku a zvedl ji. Hleděl na Painkillerovo tělo...a bum. Najednou to bylo pryč. Bezcitný jako kdykoli předtím, nešetrně zvedl Painkillera a vysadil si jej...tedy spíš jeho bezvědomé tělo...na ramena, jakoby nic nevážil. Rozhlédl se po svém temném království...a uviděl něco, co se mu zalíbilo. Kousek od jeho oblíbeného místa u zdi, stály tam naskládány kusy kovových zábradlí, které nyní hnily ve sklepení, protože CZSK už jako bariéry mezi prostorem ringu a hlediště používala zabudované plastové konstrukce. Přikročil k nim...a Painkiller letěl z torture racku zády přímo na nekompromisní kov pod ním. A Lost Soul stále neměl dost. O kousek dál, položen na vyřazené šatní skříňce, ležel starý lustr...
***
Kdesi v koutku, který ještě nebyl zasažen strašlivou bolestí, tušil, že mu jde o život. Opravdu podcenil ďábelskou povahu svého mučitele. Ačkoli byl tvrdý, nezdolný bojovník, který si nikdy nebral servítky s nikým a ničím...nyní měl chuť prosit o milost. Ale věděl, že nemá naději...rozhodl se vsadit všechno.
***
Israha opřel Painkillera o onu skříňku a nasadil mu lustr na hlavu. Nejprve hledal, co by použil...a pak se rozhodl světlo - a Painkillerovu hlavu s ním - rozkopnout. Rozběhl se...a pak reflexivně chytil letící lustr do natažených rukou. V příští chvíli přesně mířená obkladačka zasáhla lustr, rozbila jej na kusy a ještě ho zasáhla do čela. Padl na všechny čtyři, dlaně mu rozřízly střepy z lustru. Painkiller se...více rozpotácel než rozběhl...legdrop bulldog! Israhův obličej padl do střepů. Painkiller se svezl o kousek vedle, k smrti vyčerpán bolestí a ztrátou krve. Leželi vedle sebe, jako by se už nikdy neměli zvednout...a pak si Israha kleknul. I zpod jeho masky byly občas vidět čůrky krve, ale jemu to nevadilo. V hlavě mu hořela živočišná nenávist k jeho drzé napodobenině, která tvrdošíjně odmítala zemřít. Chytil do ruky jeden větších střepů, které po sobě zanechal lustr. Bodl. Do jeho masky. A začal řezat. Nejprve to nešlo, Painkiller se zmítal jako raněné podsvinče...ale nakonec podvolil. Maska pukla a rozpadla se na dvě části. Israhu ani nezajímalo, jak jeho sok vypadá ve skutečnosti. Vztyčil se nad ním, kusy masky v rukou.
"Nikdy nebudeš mnou!"
Řev se nesl celým sklepením jako hromobití. Israha klesl na kolena, hlavu v dlaních...hlava se mu hrozila rozskočit. Pak, jakoby ho někdo bodl, vyskočil a bez varování chytil Painkillera za nohy. Zvedl ho...spíše jako nemyslící zvíře dokráčel ke schodům, vedoucím pryč z Nicoty a otočil se k nim zády, Painkillera hlavou dole za zády. Dosedl. Zvuk, který se ozval, odeslal slabší povahy na WC s žaludkem na vodě. Painkillerova hlava dopadla naplno na hranu schodu. Náraz způsobil, že krční páteř se ohnula v děsivě nepřirozeném úhlu, dost možná se z ní ozvalo jakési vlhké křupnutí. Tělem Painkillera projel třes a pak ochablo a zůstalo viset na posledním schodu, ne nepodobno mrtvole.

Winner: Israha
***
Dveře se otevřely. Stál tam, šedé oči psychoticky se lesknoucí. Crowax se jej až lekl, jeho dechu, který zněl, jako by dýchal někdo, kdo není při smyslech. Ruka s židlí se Crowaxovi zadrhla. Israha na něj pohlédl, jejich zraky se setkaly...a v příští sekundě byla chodba prázdná. Zpoza dveří od sklepení se ozval výkřik. Výkřik zmučené existence...
Crowaxem otřáslo. Nyní si skutečně nebyl jist, proti čemu vlastně stojí...jen věděl, že udělal dobře, když řekl Shaggzovi, aby tenhle hardcore match ve vlastním zájmu nechal na pokoji

---------------------------------------------------------------------------------------

Mallory/Shaggz segment


„Ale ale, kdopak nám to tu kráčí? Že by Magistr?“směje se Shaggz a s ním i jeho Psychopathic Rydas.
„Říkal si něco kašpárku?!?“ihned jde k věci Mike Mallory
„Ale, tobě nějak narostly křídla? Bavilo tě ho kouřit Soudcovi? Myslíš si, že teď je z tebe chlap?“snaží se rozhodit Malloryho Shaggz.
„A jaký to je když ti ty tvoji vopičáci kouřej péro?!?“vrací bez skrupulí Mallory a přistupuje ještě blíže k Shaggzovi. Už jsou skoro čelo na čelo!
„Na to, že tu si sám si docela vyskakuješ! Nemyslíš, Bukvo?!?“pokračuje v rýpání Shaggz.
„Já nejsem, ale sám. Vlastně jsem tě tu hledal. Jdu ti říct, že tvoje vláda v HC divizi skončila!“říká sebejistě Mallory.
„Říkat můžeš co chceš, ale na mě nemáš a zvlášť, když mi tady kámoši stojej za zády.“říká Shaggz.
„Já mám také kamarády. Seznam se!“říká Mallory a zezadu přijdou Cerberus, Havlajs, Stevens a EightMaster.
„Dávej si na mě pozor!“pokračuje Mallory a odchází.

------------------------------------------------------------------------------------
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 69 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 69

Příspěvek  Israha Fri Sep 19, 2008 3:00 pm

Paci w/Trasher vs. Hannibal Magnum w/Martz

„Dámy a pánové, zápas, který teď budete mít možnost sledovat, bude klasický single match. S každým z borců přijde jejich tag team partner, jako psychická podpora. Nyní budou všichni účastníci představeni.“ Při slovu psychická podpora se řada diváků od srdce zasměje Každý si totiž dokáže představit, že je to vysoce nepravděpodobné. I Marty Gibson se lehce pousměje, jen co vyjde z ringu.
Za zvuku písně Dumbweed přichází oba členové Thrashing Alliance, Paci a Trey Trasher, ten dnes ale nebude mít možnost zápasit, pouze bude svého parťáka od apronu podporovat. Entrance se nese v Paciho dramatickém stylu. Obrysy jejich dvou mohutných postav jsou vidět už když aréna zhasíná. Při prvních tónech kytary rozsvicuje prostor opět krásné pyro, doplňkem už jsou modrobílá blikající osvětlení, gěhem kterých oba přátelé klidným krokem dochází do ringu. Trey se opírá o barikády, nechce brát svému kamarádovi něco z pozornosti, jakou si zaslouží. Maskovaný
-wrestler se několikrát pozdraví s fanoušky různými gesty, než se hudba utiší..
Obrovský výbuch obrací pozornost k rampě. Následuje to hudba, přerušená vysokým hlasem křičící dívky. A to už se objevují na rampě, společně známi jako Brotherhood of Gore. Hannibal Magnum, dnešní soupeř Paciho, jde svým obvyklým dunivým krokem. Řezník s básnickými myšlenkami je následován Martzem, v jehož, jak již bylo řečeno, dnes hluboce věří. Mohutný wrestler s pomalovanou tváří dochází do ringu, vkutálí se do ringu a i když není přímo vidět jeho tvář, z jeho očí civí úsměv a nejedná se zrovna o ten přátelský, jenž žádá o zápas z respektu, mají stejný plamen, jaký má Shaggz či Nate Hammer..
Když zazvoní zvonek, Magnum jde do útoku. Žádný velký výškový rozdíl mezi těmito borci zrovna není, lock-up v plné síle ale Paciho pěkně překvapil. Je natlačen na roh a rozhodčí začíná počítat. Magnum se rychle plácne přes masku, jako takové povzbuzení sama sebe a tou samou dlaní se pokouší o velký chop. Paci jedním loktem vykrývá a druhým trefuje Magnuma do maskou zakryté brady. I přes takový chránič řezník něco pociťuje a krátce zavírá oči, aby zase získal zpátky svou soustředěnost. To plně stačí Tomovi k promyšlenému útoku. Kleká si, jen aby zase vystartoval a s running shoulderblockem dostává svého soupeře trochu dál od sloupku. V takto malém prostoru si dokonale vytvořil místo, aby provedl shoulderblock, co dokáže s takovými dvěma metry?
„Tak, rozjezd je pomalý, ale snad nám oba borci ukaží nějaké pořádné akce, bylo by to potřeba jako sůl“, Jimmy Freak se zatím zdá celkem nuzen, není se moc divit, za dvě minuty se toho moc nepředvedlo.
Paci švihne po Magnumovi mid kickem, řezník tak ránu dostává přímo do žaludku, kupodivu to ale bez problémů ustává, kop nejspíš nebyl tak silný, jak se ze začátku zdálo. Když se o to pokouší o druhé, jeho noha je chycena. Magnum, hned čeká co bude a při prvním náznaku pohybu sklání hlavu před Enzugiri. Paci se jen tak tak nerozplácne o kanvas, dopadá totiž svými třemi končetinami, což ho zachraňje. Není to sice přesně podle představ Magnuma, ale s jediným leg pull dostává Paciho k zemi. Teď si ho hezky podává v single-leg Boston Crab. A začínají muka. Hannibal Magnum totiž není zrovna nějaký slaboch, natahuje Paciho svaly, až skoro bolí se na to dívat. Masked Freak ale sám ví, že je třeba se překonat, zvládlo to spoustu jiných s daleko horšími soupeři, zvládne to i on. Škrábe se k provazům, cesta je to doslova úmorná, řezník se totiž nehodlá hnout z místa a je ve značné výhodě. Teprve až když Paci sáhne na své dno a celý zrudne začne Magnum nedobrovolně couvat se svým sokem k provazům. Jen pár chvilek, kdy je masivně podporován arénou, a už se dotýká provazů. Magnum pouští, když rozhodčí dopočítá do čtyř a vzdálí se od Paci o dva kroky. Když se borec zvedá, Magnum opět útočí, situace se ale obrací proti němu.
Paci chytá Hannibalovu ruku a obrací se za jeho záda, i s řezníkovou paží ve své ruce.

"Hammerlock. Nebo Wristlock. Čert ví, jak se tomu vlastni říká", konstatuje otráveným hlasem Jimmy Freak, očividně zklamán tím, že zápas se dostává do velmi technické fáze.

Paci stále kroutí s Magnumovou paží v Hammerlocku. Na chvíli pak nechá druhou soupeřovu ruku bez hlídání a Magnum toho hned hbitě využívá. Jeho pokusu o ránu loktem do obličeje se však Paci v pohodě sklání a v reakci chytá i tuto Hannibalovu paži. Když už má v držení obě dvě, okamžitě se pokouší nasadit Double Underhook. Pokus o Tiger Suplex je ale marný, Magnum se nenechá přehodit. Pacimu to ale myslí a i z tohoto se rychle dostává do výhody, to když trochu změní polohu Magnumových rukou a už ho má v Double Chickenwing. V pravou chvíli pak soupeřovu pravou končetinu pouští a snaží se aplikovat Standing Crossface Chickenwing, je ale rychle counterován a Hannibal ho přehazuje přes svou hlavu. Martz vedle ringu hodí významný pohled na Treye Thrashera, kterým jakoby říkal "Viděls to? Brnkačka...". Paci se chtěl rychle zvednout, Magnum ho ale rychle poslal zpět na zem pomocí malé Clothesline, Paci ale hned po ní vstal. Magnum se na něj rozběhl s myšlenkou na další Clothesline, ale Paci skoro až zázračně sklání své tělo, chytá Magnumovu paži, pěkně se obrací a mění celou situaci v nebezpečný Backslide pin! 1...2... kickout! A už za pět vteřin to v hale zase vřelo.

Nelson: "Viděls to, Jimmy? Magnum z toho Backslideu kickoutoval tak dobře, že se kotoulem vzad překulil zpátky na nohy a vstávajícího Paciho rychle sebral do pozice na Michinoku Driver II, který sám nazývá, jak všichni víme, Hannibal Driver!
Freak: "Je to tak Briane, velmi zajímavý moment, Pacimu se ale ze Scoop Liftu povedlo seskočit za Magnumova záda dříve, než mohl být poslán hlavou napřed na canvas a podívej na dění v ringu, už má zase svého soupeře v hrsti."

A je tomu skutečně tak. Paci po seskočení za záda Magnuma chytl svého soupeře do Waistlocku a ten se z něj nemuže vymanit. Dvakrát se převážením vyhnul German Suplexu, ale samotná Paciho aplikace Waistlocku je velmi pevná. Paci nakonec dotlačí Magnuma až k provazum, od kterých se odrazí v rollupu, ze kterého ale Magnum kickoutuje. Magnum pak naváže oční kontakt s Martzem, který vylézá na apron a hádá se s rozhodčím, že to nebyl oficiální pin a podobné hlouposti, aby získal čas pro Magnuma. Paci jde s nevěřícným výrazem k Martzovi, aby celou situaci vydržel, v puli cesty ho ale Magnum chytá zezadu za ruku, otáčí a zasahuje laciný Eye Rake, který diváci odvděčí velkou nevolí a pískotem.
Magnum ale není úplně spokojený, takováhle malá laskavost od Martze mu rozhodně nestačí. Prozatím ale obrátí svou pozornost zpět na Paci- uppercut! Magnum z toho úderu málem opustil ring, absolutně nepřipraven na takový útok je zmaten! Paci se mezitím stačí vzpamatovat, posílá k zemi Magnuma s one-handed running bulldogem! Řezník se sice hned zvedá, je ale použit jen jako ukázka Paciho síly, v Military press ho totiž zvedá nad svou hlavu! Magnum těžce oddechuje, jako by si neuvědomoval, co se děje! Vzápětí se ocitá zase na kanvasu, hned poté, co je Spinebusterem poslán dolů! Snaží se nabrat dech a Paci provádí pin! 1..2..kickout!
-----
Magnum si divoce odkašlal.
„No tak, Martzi, udělej už něco..“
-----
Zvedá se a rozhlíží se kolem. Martz nikde před ním, Missile dropkick do zad ho katapultuje proti provazům, kterého zase pošlou zpátky, pímo do náruče Maskovaného šílence a je tu German Suplex! Paci mu pomáhá znovu na nohy, tentokrát má v úmyslu to ukončit! Chytá ho jednou rukou kolem ruku a malou chvilku ho škrtí. Všem je jasné, že se snaží o Pac-Slam, s takovým pořízkem, jakým Magnum bezpochyby je, má značné problémy! Martz teprve v tuto chvíli pořádně zareaguje. Chtíce ukázat svému tag teamovému partnerovi věrnost, vytrhává jednomu fanouškovi plechovku z ruky a hází ji do ringu. Rozhodčí si jí okamžitě všímá a jde jí z ringu vykopnout, nechce, aby to nějak přilákalo pozornost, nebo vyprovokovalo k takovéto věci jiné diváky. Martz letí do ringu a udeřuje Paciho do zad. Trey mu chce jít na pomoc, rozhodčí si ho ale všímá a aniž by se otočil a zkontroloval situaci, začíná ho poučovat. Paci obrací svou pozornost vůči Martzovi a začíná do něj mlátit hlava nehlava, netrvá ale dlouho a je udeřen Magnumem, který se za těch pár vteřinek vzpamatoval. Martz a Magnum teď společně provádí Double Chothesline a Paci je na zemi. Martz vylézá z ringu a Magnum dodělává Toma Hannibal Driverem, jen co ho zvednul! Zařve na rozhodčího a ten se otáčí!
1..2..3!

Winner: Hannibal Magnum

Trey Trasher nestihnul doběhnout do ringu a zachránit svého parťáka, vítězství je tedy přisouzeno Hannibal Magnumovi, jednomu ze členu Brotherhood of Gore. Ten i přes únavu vypadá spokojeně, Blood Fanatic totiž prokázal na čí straně stojí.

-------------------------------------------------------------------------------------

Texas Venom in-ring promo


Začíná hrát relativně nová theme, ale fanoušci už si dali tu práce a znají o co se jedná a kdo je na cestě do ringu. Při jejich oblibě tohoto borce bych se nedivil, kdyby už tenhle song neměla polovina z nich v mp3 přehrávači! Texas Venom právě vylezl a zůstává stát pod titantronem. Dívá se do publika, srovná si svůj titul na rameni a už vyráží směrem ring. Je velice oblíbený pro to jaký je, je sám sebou, nehraje podle pravidel, nepatří do žádné škatulky, ale najednou proti němu stojí někdo, kdo také nehraje podle pravidle a zaškatulkovat by ho také nešlo. Nate Hammer, on nejde po titulu, on chce zčásti pomstít Erga a zčásti se chce jenom pobavit. Zábava, to je pro něj násilí a brutalita. Pravidla nezná. Klidně vezme hlavního šampióna federace a táhne ho na skládku, jenom aby dokázal svojí zrůdnost a zkaženost. Jenomže Venom se jen tak nedá, je to on kdo táhnul Erga za autem. Ty dva se nesnáší, ale zároveň si jsou podobní.

„Určitě jste všichni viděli co se stalo minule. Kdo si myslel, že budu doma a brečet do polštáře, myslel špatně. Kdo si myslel, že budu v kanceláři u Maxwella a brečet, že tohle se nesmí, myslel špatně. Kdo si myslel, že přijdu sem a budu vám pouštět opakovačku co se stalo, tak taky myslel špatně! To, že Hammer je toulavý zvíře, věděl každej. Ale mám nový zjištění, který vám musím říct. Jak jsem za poslední týdny zjistil, tak Hammer je srab. Člověk o něm neslyší celý večer, potom si jdu z hajzlu a on vyleze z nějaký popelnice a má hubu plnou keců. Potom mě napadne zezadu po mým zápase. To jsou akce podle jeho gusta. Ale, že by se ukázal v ringu to ne. A to nemluvím ani o zápasení. Kdo ho naposled viděl v ringu v tomhle roce ať zvedne ruku. Je to sračka, která si hraje na chlapa, když se obklopí rozbitejma umyvadlama a chová se hardcore! Hammere, slyšíš mě? Co takhle se ukázat? Vyzval si mě na zápas, ale dokud se neukážeš tady, tak žádnej zápas nebude!“dořekne Venom, opře se o provazy a čeká.
Diváci ani nemuknou a jenom čekají zda se Nate Hammer objeví. Nic se nedělo. Venom se jenom tak pousmál, jako kdyby to tušil. Kdyby věděl, že se Hammer neukáže.
„Já si to mysl-…“chtěl říct Texas Venom, ale utnula ho písničky od Three 6 Mafia.
Nate Hammer je na cestě! Hudba stále hraje, ale Hammer nikde. Až po dobré minutě se ukazuje! Vychází ven, nepozastavuje se nad ničím, rovnou kráčí do ringu! Heatu schytává od diváků, že by ho mohl rozdávat. Dostává mikrofon a stoupá si proti Venomovi.
„Nikdy…už nikdy mě takhle nevyvolávej!“spustí.
„A už nikdy mě nenazývej srabem!“pokračuje.
„Ty mi určitě nebudeš rozkazovat, co můžu a nemůžu!“odpovídá Venom.
„Jak se ti vůbec jelo domů?“říká ironicky Hammer.
„Určitě líp než tobě po dalším PPV!“neběhá okolo horké kaše Venom.
„Věř tomu, že ani jeden z nás nepůjde ten večer po svých! To bude ukázkovej zápas pro všechny co chtějí začínat zápasit, aby věděli, že nemají! Po tom zápase nás nikdo neuvidí v ringu alespoň čtrnáct dní! S tím počítej.“říká s úsměvem Hammer.
„Ty si opravdu pošahanej! Ale víš ty co? Mě se to líbí! Chceš si přinést celou skládku sebou do ringu? Klidně! Já budu čekat!“říká sebevědomě Venom.
„Přesně jak si to řekl. Zapomeň na Junkyard Match. To byla procházka růžovým sadem. Chceš stoly, chceš židle, štafle, kendosticky nebo zářivky? Jdi do hračkářství! To se v mém světě nenosí. Co dostaneš budou kusy nábytku, poklopy od kanálů, staré toustovače, holící strojky, kamna, neidentifikovatelný kusy železa a dřeva! Cokoliv tě napadne!“vysvětluje Hammer.
„Je to New and Improved Junkyard Match! Přijímáš?“vyzívá Hammer.
Texas Venom se zasmál, jako by si tohle přesně přál.
„Ty si přines cokoliv chceš, klidně trosky baráku! Já budu na tebe čekat!“řekne Venom a pouští mikrofon na zem.

Hammer ho napodobuje a oba dva stojí bez pohnutí proti sobě. Oba dva se navzájem propalují očima. Udělají krok k sobě. Teď další a ještě jeden. Už stojí hodně blízko k sobě a probíhá mezi nimi nějaké hecování.

„Tady se něco semele!“větří Freak.

V tom se rozezní theme Maxwella! Generálního manažera CZSK. Rychle vyleze ven, v ruce mikrofon.
„Pánové. Vaše domluva mi vyhovuje. Přidám ještě jednu podmínku, která nebyl zmíněna. Samozřejmě, že CZSK Titul bude ve hře. Ať už tě ten titul Hammere zajímá nebo ne. Takovýhle zápas si o to říká. A druhá věc, doufám, že jste si nemysleli, že vás nechám se tady dneska roztrhat na kusy?!?“dořekne Maxwell a mávne za sebe.
Vychází tak deset urostlých chlapů ze soukromé ochranky. Napochodují do ringu a rovnoměrně se rozdělí na skupinu pro Hammera a skupinu pro Venoma. Odtáhnou je od sebe. Ani Hammer ani Venom se nevzpírájí, jenom se stále propalují pohledy. Na ničem jiném jim nezáleží. Jenomže v tom udělá Venom něco co by nikdo nečekal. Rychlým Venom Stunnerem sestřeluje jemu nejbližšího sekuriťáka! Ihned jenom mrkne pohledem po Hammerovi, který to vezme jako výzvu a northearn lariatem trefuje zezadu do hlavy jednoho z ochranky, který k němu stál nešikovně zády. To už se ale na Venoma zbývající členové vrhli. Snažili se ho uklidnit a podržet. Nejspíše měli jasné úkoly od Maxwella, neublížit ani jednomu. Venom byl v relativním klidu, opět pohlédnul na Hammera a už trefuje jednoho člena ochranky loktem. Další letí hodně rychle přes provazy z ringu. Jeden Capture suplex a opět pohled na Hammera, ten se vysmýkl své ochrance a odrazem od provazy nabral potřebnou rychlost a pomocí Copkillin Murder málem urazil hlavu dalšímu členovy ochranky. Jeden vyletěl hodně rychle back body dropem ven z ringu a další si naběhnul na flapjack a european uppercut! Ještě zůstal jeden a ten po TKO dlouho nebude vědět co se děje. To už Hammer sleduje Venoma, ten se zbavuje jednoho z ochranky shoulder jawbreakerem. Hammer se vykutálí z ringu a couvá směrem do zákulisí. Venom zvedne posledního neknokautovaného sekuriťáka na rameno, otáčí se na odcházejícího Hammera a provádí Texas Cutter. Hammer vše pozorně sleduje, ani Venom z něj nespustí oči až do té doby dokud se Hammer neotočí a nezmizí v zákulisí.

--------------------------------------------------------------------------------------
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 69 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 69

Příspěvek  Israha Fri Sep 19, 2008 3:01 pm

Special referee match: Ari Riggins & The Alter Duo vs. Jedovatá Kobra/ WidowMaker & The Chosen One


„Dámy a pánové, následuje 6-Man Tag Team Match, Main Event dnešního večera!“ Sdělil divákům ring announcer Marty Gibson. Dále pokračuje sdělením dalších důležitých informací.
„Zápas je plánován na jeden fall, submission, či count out. Nejprve však uvítejme speciálního rozhodčí pro tento zápas. Dámy a pánové, do ringu přichází JUDrrr. Mattituuude!“
Zní trojnásobné klepnutí soudním kladívkem, následuje pyro po kterém přichází JUDr. Mattitude. Dnes je oděn speciálním černo-bílém pruhovaném taláru, znázorňující jeho dnešní úlohu rozhodčího.

Brian Nelson: Jak můžete na vlastní oči vidět, JUDr. Mattitude dnes nepřihází sám. Za ním je náš host, spolukomentátor tohoto main eventu, Gary the Gargantuan.“

JUDr. Mattitude se zastaví u jednoho z nejvíce bučících diváků a povídá mu:

„Víš, proč jsem si dnes nevzal kladívko? Protože třikrát může klepnout tady Gary klidně s těmi třemi blbečky, co po mě příjdou, hahaha.“

JUDr. Mattitude pokračuje do ringu, Gary ke komentátorskému stolu.

Jimmy Freak: „Gary, já vás vítám mezi námi.“

Brian Nelson: „Přidávám se.“

Gary the Gargantuan: „Zduřte hlásiči.“

JUDr. Mattitude je již připraven plnit funkci rozhodčího. Přestává znít jeho theme a navazuje další, tentokrát wrestlera, který s ním již má nějakou minulost, jeho rivala Ariho Rigginse. Riggins se objeví pod titantronem dokonce společně se svými dnešními partnery, Alterz. Tato trojice lehce běží do ringu a mezi tím si plácají s diváky.

Jimmy Freak: „Tato trojice mi spíše připadá jako nějaké spojení, které by mohlo fungovat telší dobu, nepřijde to i někomu z vás?“

Gary je nyní skloněn k zemi a cosi hledá pod stolem, proto není k dispozici. Naštěstí je tu vždy Brian Nelson.

Brian Nelson: „Také mi příjde. Riggins je soupeřem JUDr. Mattituda a Alter Duo může nejen zápasit jako kvalitní tag team, ale také svými společnými silami nemají pro.. (pohled na Garyho, neustále šátrajícího pod stolem) tedy je tu teoretická šance, že si mohou poradit i s wresterem rozměrů jako Gary. Ehm, co to?“

Hledí Nelson na 3 balíčky čipsů, které zrovna vytáhl Gary na stůl.

Jimmy Freak: „Jé, to jste nemusel, děkuji.“ Řekne Freak pod dojmem, že je každý balíček pro jednoho.

Jimmy Freak: „Jááu!“

Gary the Gargantuan: „Muj dlabanec!“ Div neurazí Freakovi ruku a přisune balíčky k sobě jako důkaz toho, že jsou jen jeho.“

JUDr. Mattitude nehledí na Rigginse zrovna jako příjemný rozhodčí, niméně ten je i s Altery již připraven. Proto zní theme Jedovatého Kobry a ten za solidního popu přijíždí na svém harleji do arény. Mnoho fanoušků ukazuje rocková gesta a užívají si příchod, respektive příjezd Jedovatého Kobry. Ten si jej i přesto, že bude dnes v týmu se svým rivalem Chosen Onem, také užívá. Sesedne ze svého harleje a vchází do ringu. Zde čeká na jednoho z tag team partnerů, kterým je WidowMaker.
Zní theme WidowMakera atento jediný raper v CZSK se objeví pod titantronem, oděn ve svém obvyklém oblečení. Diváky také oblíben přichází do ringu. Zde nastavuje přátelskou ruku Kobrovi, ten chvíli váhá, zda wrestlerovi odlišného životního stylu potřást rukou. Poté ale dá na přísloví „Nepřítel nepřítele je přítel“ a podá mu ruku.
Nyní zbývá jediné, poslední člen tohoto zápasu. Tím je The Chosen One. V hale se setmí a se zazněním prvních tónů jeho theme vyšlehne pyro, po kterém začne světelná show. Objeví se The Chosen One, který pokračuje za nejvyššího heatu po příchodu JUDr. Mattituda do ringu.

Jimmy Freak: „K tomuto wrestlerovi v podstatě nic kladného necítím, asi tak jako nyní necítím svou ruku, au.“

Gary the Gargantuan: „Aspoň nebudeš honit, tenhle cápek se mi zamlouvá.“ Komentuje Gary The Chosen Onea a hodí do úst hrst čipsů.

Brian Nelson: „Nedá mi, ale musím něco dodat. Od doby, co provedl.. na mysli mám tu fingovanou smrt, jen nevěřícně kývu hlavou, jak se někomu může líbit.. ne ne, v pořádku, to byl jen můj názor.“ Povídá Nelson poté, co se Gary zvedl. Naštěstí se uklidnil.

V ringu je již jen Peter Alter na straně první a WidowMaker a The Chosen One na straně druhé. WidowMaker je rozhodnut začít zápas, vyruší ho ale Chosen One.

The Chosen One: „V žádném případě, já jsem vyvolený a tak mám právo začít tenhle zápas. Vypadni a nech místo zkušenějším. Vidíš toho Altera, jak je bez milence Shanea, je bezradný.“

JUDr. Mattitude jako rozhodčí zasahuje a dává za pravdu Chosen Oneovi, ke kterému má očividně více sympatií. WidowMakerovi je to v podstatě jedno a tak jde za lana.

Zní gong a naštvaný Peter napadá Onea s úmyslem pomstit se mu za slova, která před chvílí One o něm a Shaneovi prohlásil. Následuje smršt pěstí, která donutí Onea couvnout až k lanům. Odsud následuje irish whip, který One reversuje. Peter Alter běží do lan a zpět k Oneovi, kterého sejme Suprise kickem. Popadne Onea, plácne si s Shanem, vyzvedne The Chosen Onea do sidewalk slam pozice, Shane vylézá na turnbuckle a skáče legdrop. Diváci tleskají, Shane se pousměje. Poté si plácne s Peterem, který si zrovna stoupl za lana. Společnými silami popadnou The Chosen Onea, jdou s ním k lanům, provedou irish whip, který One tentokrát nereversuje a provedou Double shoulder tackle.

Jimmy Freak: „Společný chvat, který v minulé show skolil zde Garyho the Gargantuana.“

Gary se vraždivým pohledem podívá na Freaka.
Jimmy Freak: „Ale jenom náhodou.“

The Chosen One už měl dost a odkutálel se mimo ring. One zde odpočívá, ale JUDr. Mattitude jako rozhodčí nepočítá count out. Jedovatá Kobra se rozčiluje a pokřikuje ja něj. JUDr. Mattitude, který měl mít již napočítáno minimálně 4, odpovídá: „Omlouvám se, zapomněl jsem.“ Pokračuje počítáním, které je i přesto viditelně pomalé.
One nadává Peterovi Alterovi, aby se držel kus dál. JUDr. Mattitude drží Petera, aby mohl One bezpečně vstoupit do ringu. One je již v ringu, ale JUDr. stále drží Petera, když by již neměl. One rychle utíká ke svému rohu, plácne WidowMakera a praví: „Vem si to teda ty, když si to tak chtěl. Mě tyhle socky nudí.“

WidowMaker tedy vchází do ringu. Zde se rozčiluje Peter na rozhodčího JUDra, který jej držel i v době, kdy už neměl.

JUDr. Mattitude: „Člověk má někdy pomalé reakce, stává se, omlouvám se. A dále na mne nezvyšujte hlas, mám právo vás diskvalifikovat.“

Peter nechce mít problémy a tak se začne opět koncentrovat na zápas. Lehce si plácne s WidowMakerem a následně se oba pouští do lock-upu. WidowMaker se dostává za záda Petera. Peter se snaží dostat z tohoto locku a po pár sekundách se mu podaří dostat WidowMakerovo ruce. Chce se rozeběhnout k protějším lanům, ale WidowMaker mu podkosí nohu, uchopí mu jí a provádí Ankle lock. Peter sebou škubne, obrátí se na záda a WidowMakera odkopne. Následně se rychle zvedá a je připraven na WidowMakera. Ten ale nezaútočil a férově počkal, až Peter vstane. Oba nyní obešli ring a pustili se opět do lock-upu. Po chvíli uchopí Peter WidowMakera do side headlocku. WidowMaker zacouvá s Peterem k lanům, od kterých ho vypustí do lan protějších, sám také vyběhne. Peter poté, co se odrazí od lan provádí kotoul jako přípravu na rolling clothesline, WidowMaker to ovšem v čas zpozoruje, Peterovo clothesline se vyhne, dostane za jeho záda a provede Inverted DDT. Hned na to jej otočí na břicho a provádí Dragon clutch. Peter, jelikož není dostatečně unaven se rychle dostane k lanům, kterých se chytí a tím pádem zapříčiní ropebreak. WidowMaker opět couvá, aby se mohl Peter zvednout. Peter se zvedá. WidowMaker je již připraven k dalšímu lock-upu, Peter ho ale zastaví. Nastaví ruku a vyzve WidowMakera k tomu, aby se jí chytl. Ten tak učiní. Peter nastaví ruku druhou. WidowMaker se jí chce chytit, ale Peter jej oblafne, s rukou uhne, otočí mu s rukou o 180 stupňů a provede arm wrench. Poté jde ke svému tag team partnerovi Shaneovi, plácne si s ním, Shane vyleze na turnbuckle, Peter mu nastaví WidowMakerovo ruku a Shane na ní skočí Double axe handle. WidowMaker několikrát poskočí kvůli bolesti ruky.

Jimmy Freak: „Ani nevíte, jak ho chápu.“

Shane posílá WidowMakera do protějších lan, ten reversuje. Vyběhne Shaneovi naproti, pokusí se o Harlem side kick, ale nezdaří se. Shane se totiž sehl. WidowMaker se otočí čelem k Shaneovi a schytá Side kick. WidowMaker se okamžitě zvedá, Shane provádí Superkick, hned na to se zvedá a běží do lan a zpět k zvedajícímu se WidowMakerovi, ten ho ovšem překvapí chvatem zvaným Bullet from 305. Oba jsou na zemi, oceněni potleskem diváků. Oba se nyní plazí ke svým partnerům. Takřka ve stejný moment si plácnou, WidowMaker s Jedovatou Kobrou a Shane Alter s Ari Rigginsem.

Brian Nelson: „Velmi zajimavý moment. Právě v tuto chvíli proti sobě vybíhají soupeři, kteří ještě dnes nebyli v ringu, co na to říkáte Gary?“
Gary the Gargantuan: „Čas na další.“ Otevře Gary další balení čipsů.

V ringu proti sobě vybíhají Riggins a Kobra, oba dva se doslova začnou rasit pěstmi. Vyměnují si mnoho pěstí. Následují headbutty, poté rány lokty. Oba jsou poměrně vyřízení, nakonec ale jako první odpadne Riggins. Kobra mu uštědří ještě dvě rány loktem a dorazí jej roaming elbowem, po kterém spadne Riggins k zemi. Samotný Kobra se lehce zamotá. Riggins se zvedne poměrně rychle. Kobra se jej ujme, pošle do protějších lan, ale Riggins se k němu vrátí s chvatem zvaným STO.
Riggins se zvedá, rozdovádí gestem diváky a čeká, až se zvedne Jedovatá Kobra. Když se zvedne, Riggins chce provést spear, ale Jedovatá Kobra uhne, dostane se za jeho záda a provede Australian Style German Duplex. Cover: 1..2.. Riggins kick-outuje. Kobra se zvedá a popadne ležícího Rigginse za ruku. Odtáhne ho až k rohu, kde jej opře. Zde mu udělí pár ran pěstí, udělá si odstup, rozeběhne a provádí Ole kick. Kobra zvedne Rigginse, jde s ním k lanům, odkud následuje irish whip. Kobra se ve prostřed ringu ukloní nespíše s úmyslem provést Back body drop. Jenže Riggins se v lanech zastaví a chce kopnout Kobru do předkloněného obličeje. Kobra nejspíše blafoval, jelikož bez jakýchkoliv problémů chytl Rigginsovi nohu. Ten včasně zareaguje a provede Kobrovi enzuigiri. Kobra padl na kolena, Riggins se rychle zvedá,aby využil příležitosti a provádí Shining Wizard. Cover: 1… kickout. Riggins zvedne Kobru, odvede jej k lanům, zde ho kopne do břicha. Následuje irish whip, Kobra provádí crossbody, Riggins jej chytá do pozice falling slamu, vypadá to na Rigginsův finisher Signing, ale Kobra reversuje do arm dragu. Následně Kobra vybíhá proti Rigginsovi, ten chce provést Sitout Side Slam Spinebuster, ale Kobra reversuje do DDT! Riggins padl tak prudce, až se doslova odrazil od podlahy ringu a nyní klečí a drží se za obličej. Kobra se zvedá, vybíhá do lan a zpět k Rigginsovi a provádí Batakare sliding kick! Kobra se zvedá a provádí gesta, čímž donutí nemálo lidí zvednout se ze židle. Různě tak couvá, až je u svého rohu, kde jej nečekaně a možná i nefér taguje plácnutím na záda The Chosen One. Ten hned poté vylézá na turnbuckle a provádí Elbow drop na Kobrou doraženého Rigginse. Cover: 1..2..2,5.. kickout. I přesto, že JUDr. Mattitude počítal poměrně rychle, Riggins stihl kickoutovat.

Brian Nelson: „Když už tak sleduji tu velkou výdrž Rigginse, myslíte si, že by mohl být vhodným soupeřem o váš titul on?“

Gary the Gargantuan: „Ne. Tož dneska nejni nikdo, kdo by mohl být dobrý konténdr na můj Intersíty titul. A tady už taky nic nejni.“ Hrabe v druhém balíku čipsů a rozbaluje třetí.

One se poměrně dost rozčiluje. Nikoliv však na rozhodčího, ale na Rigginse. Zvedne jej a provede European Uppercut, po které celý vyčerpaný Riggins padne.

The Chosen One: „Ty si přístě předělej transparent bejby, tenhle by ti v posteli chcípl po půl minutě.“ sdělil One jedné divačce v prvních řadách, chlubící se s transparentem „I wanna be your deal Riggins!“

The Chosen One opět zvedne Rigginse, pořádně rozpřáhne ruku a provede Rigginsovi poměrně silný backhandle chop, po kterém opět padne k zemi. One se pouze směje a dělá si z Rigginse legraci. Nyní čeká, až se Riggins zvedne. Doslova provokativně jej o to žádá. Riggins je již na nohou, One se rozebíhá, chce provést Lariat, ale Riggins uhne, One se k němu opět otočí obličejem a schytá Superkick! Oba wrestleři jsou na zemi. Riggins se usilovně plazí ke svým tag team parnerům, zato One ani ne. Rigginsovi zbývá pár centimetru k ruce jednomu z Alterů, One je naopak zase skoro na nohou. Nakonec si Riggins plácne s Shanem Alterem a ten okamžitě vybíhá do ringu. The Chosen One je na nohou a utíká před ním. Plácne WidowMakera a uteče z ringu. Ten tedy z povinnosti vchází do ringu. Shane pokrčí rameny a oba se pouští do lockupu. The Chosen One mezi tím opatrně vylézá na apron. Jedovatá Kobra na něj naštvaně hledí.

The Chosen One: „No a co? Tak jsem byl vyčerpaný.“ Odvětí mu One.

Shane se dostává za WidowMakerova záda, provádí mu Hammerlock, WidowMaker jej uchopí za hlavu, provede Snapmare, hned na to se zvedne a kopne Shanea do zad. Shane se celý prohne bolestí zad. WidowMaker jej popadne, posune k lanům, kde mu začne provádět Guillotine choke. Když má dojem, že dostal Shane dostatečnou dávku, přestává. WidowMaker roztleskává diváky a následně zvedá Shanea na nohy. Od lan provádí irish whip, který ovšem Shane reversuje. Místo toho, aby poslal Shane WidowMakera do protějších lan ho ale pošle na svá kolena. WidowMaker se drží za břicho, Shane jde za jeho záda a provádí Crossface Neckbreaker. Hned na to se zvedne, posune WidowMakera doprostřed ringu, rozeběhne se do lan, vyskočí na ně s úmyslem provést Springboard leg drop. Jenže zasáhne The Chosen One, který do lana kopne a Shane Alter tak spadne. WidowMaker tak dostává pár sekund k odpočinku. Není divu, že vstává jako první. Poté, co je na nohou čeká, až vstane Shane. Ten je mi zády, následně se ale otočí a hned se ocitne v pozici fireman carry na WidowMakerovo zádech. Ten provádí Black Wallstreet. Hned poté se zvedá, vylézá na turnbuckle a gestem připraví fanoušky na svůj finisher. WidowMaker skáče Free Style Press, ale Shane uhybá! Oba jsou nyní na zemi, členi obou skupin dupají co nejvíc mohou, aby je jedinci v ringu tagli. Nejvýraznějším z nich je nejspíše The Chosen One, který neustále pokřikuje na WidowMakera:
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 69 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 69

Příspěvek  Israha Fri Sep 19, 2008 3:05 pm

„Sakra dělej, oplať mi službu. Já ho ještě stihnu!“

WidowMaker si plácne s Onem, ale Shane stihne tagnout také Rigginse. V tom začne One poněkud zmatkovat, jelikož s tímto nepočítal. Chce utéct ke svému rohu a plácnout si s někým, kdo zde zbývá. Tím je jedině Kobra. Jenže ten naschvál seskakuje z apronu a nechává Onea, aby si poradil. Riggins popadne Onea, pošle jej do lan, sám mu vyběhne také naproti a provádí Jumping Heel Kick. Zvedá se a gestem zvedá také lidi ze židlí. Hned na to uchopí Onea, dostane jej na nohy a pošle k turnbucklu. Zde se proti němu rozeběhne, jenže dostane kopačku do obličeje od Onea. Ten využívá příležitosti a vylézá na turnbuckle. Riggins začne věnovat pozornost opět Oneovi a ten skáče Crossbody z turnbucklu. Riggins sice padá, ale hned na to provádí s Onem kotoul vzad, stále drží v rukou jeho tělo a nyní je na nohou, přímo v pozici před provedením svého finisheru Signing! Riggins se rozmáchne a podaří se mu. Jenže během něj se stane něco nečekaného. Při provedení tohoto chvatu zavadil o rozhodčího JUDr. Mattituda a ten padá k zemi, jako kdyby byl zasažen finisherem.

Jimmy Freak: „Neuvěřitelné, JUDr. Mattitude je na zemi, ale já jsem si ani nevšiml, že by o něj Oneovo tělo jedině zavadilo. Ty ano, Briane?“

Brian Nelson: „Já také ne, je to zvláštní.“

V tom se Gary naštvaně zvedne.

Brian Nelson: „Ale je možné, že jsem se nedíval pořádně.“

Riggins pinuje Onea, diváci počítají, jenže rozhodčí JUDr. Mattitude ne. Je na zemi a není vůbec v centru dění. Gary už si ani nesedá a jde pryč od komentátorského stanoviště. V tom se objeví Leonardo, který jde po entrance rampě. Setká se s Garym, kterého poplácá na zádech a míří ke komentátorskému stolu. Gary jde ke Kobrovi s vyčerpaným WidowMakerem na apronu. Gary uchopí Kobru, vyzvedne jej na ramena a ze schůdků jej odhodí přímo na komentátorský stůl.

„Jimmy Freak: „Pozor!“

Brian Nelson: „Ááá!“

Jedovatá Kobra spadl na komentátorský stůl, následně zapadl až na komentátorské křeslo. Komentátorský stůl se náhle rozpadl a je celý srovnán se zemí. V tom přichází Leonardo, který si sedne na Kobru válejícího se na křesle. I přesto, že řve bolestí se v klidu pozdraví s komentátory.

Leonardo: „Dobrý večer pánové, proč ten strach? Gary jen dělá svou práci.“

Brian Nelson: „Co tím myslíte, svou práci?“

Leonardo: „Sledujte.“ Vytáhne z kapsy jablko.

Gary mezi tím popadl WidowMakera a provedl mu velmi tvrdý smash do tyče turnbucklu. Leonardo se zakousne do jablka a užívá si podívanou. Gary vchází do ringu. Zde jej čeká Riggins. Ten se mu ovšem odvážně postaví z očí do očí. Následuje několik ran pěstí, které ale nemají na Garyho žádný efekt. Gary chytí Rigginsovo ruku, přitáhne Garyho prudce k sobě a provede Headbutt. Riggins se začne bezvládně motat v Garyho náruči. Ten jej zvedne na Powerbomb, z ramen ho však nechá viset a provede svůj finisher Gargantuan Smash.

Leonardo: „Tohle je přesně ten důvod, proč nemá Gary žádného soupeře. Podívejte na ten počet wrestlerů. Nikomu, opakuji nikomu, se nepodařilo si s ním poradit. Gary popadne bezvládné tělo The Chosen Onea a hodí jej na na zádech ležícího Rigginse. V tom jsou v ringu Alterz, kteří zároveň mlátí Garyho co nejvíc mohou. Gary odstrčí Petera, následně i Shanea. Oba si kotoulem vzad udělají odstup. JUDr. Mattitude je mezitím až podezřele moc zpět ve formě a počítá: 1..2..3. Mezitím se Alterz rozeběhli na Garyho a provedli mu finisher Alterication, kterým ho zkosili k zemi. Je však pozdě. Zápas byl ukončen. JUDr. Mattitude s úsměvem na tváři pomáhá vstát Oneovi a zvedá mu vítězně ruku. Zároveň si vychutnává pohled na ležícího Rigginse. Alterz jsou však naštvaní a jsou přímo k JUDrovi. Ten pustí Oneovu ruku a couvá před nimi s tunou řečí a vysvětlováním. Leonardo rychle vběhl do ringu a pomáhá Garymu vstát. Alteři už chytají JUDr. Mattituda, ale v tom jim zaklepe na záda Gary. Oba se otočí a schytají Double clothesline. Gary popadne Shanea a vyhodí ho z ringu. Petera naopak od Shanea vyzvedne nad hlavu, jde přímo k lanům naproti WidowMakerovi pomáhajícímu Shaneovi na nohy a na oba dva hodí Petera. Leonardo odkopal Rigginse mimo ring a v ringu je nyní už jen JUDr. Mattitude, Leonardo, Gary the Gargantuan a vítěz dnešního zápasu společně se svými né příliš přátelskými parnety WidowMakerem a Jedovatým Kobrou, jedinečný The Chosen One. Tato skupina se již nehodlá mezi sebou mlátit, zdá se. JUDr. Mattitude obdrží mikrofon a začne okamžitě hovořit:

„Tady to máte lemouni. Smáli jste se tomu, co jsem řekl a teď koukáte, jako kdybyste viděli výhru The Jobbera. Já, JUDr. Mattitude, vítěz dnešního zápasu The Chosen One, muž, který zde odvedl velkou práci, Intercity Champion Gary a ..eh, muj dobrý přítel Leonardo. Všichni jsme vám dokázali, že s náma není legrace. Podívejte se, jak se všichni válej. Riggins vypadá jako lemoun co se nažral kilem fazolí. My nic nedokazujem, my to rovnou provádíme. Proto vás předem varuju, abyste se připravili na to, co se bude dít!“ Zahazuje mikrofon. Skupina si navzájem zvedá ruce, jen One se k tomu nijak nemá. JUDr. Mattitude mu zvedne ruku, ale One s ní škubne a řekne: „Já jsem vyvolený, né nějaká skupina!“ a odejde z ringu. JUDr. Mattitude pokrčí ramenz a řekne: „Lemoun jako lemoun.“ Skupina pózuje se zvedlýma rukama.

Winners: Jedovatá Kobra/WidowMaker & The Chosen One

--------------------------------------------------------------------------------------

Na show pracovali:

Israha - opening, Leonardo/Gary segment, Basement Brawl

Mattitude - ME

p.herca - opener, Texas Venom promo, Mallory/Shaggz segment

Sengoku G/Fallen Angel - Paci vs Magnum, BoG segment

-------------------------------------------------------------------------------------

Vážení CZSK čtenáři,

chtěl bych se omluvit nejen Vám, ale i ostatním writerům za zpoždění show. Můj nový dodavatel internetu, Softex, se mi přesně ve 20:04 rozhodl odpojit internet. Bylo to kvůli tomu, že jsem na jejich síť měl připojen i Playstation 3, což brali jako druhý počítač. Tuto podmínku ve smlouvě nezmínili, nevěděl jsem tedy, co se děje. Čekal jsem do jedné večer, jestli se něco změní, marně. Teprve ráno jsem tam ze školy zavolal a oni mě seznámili co a jak. Moc se omolouvám za způsobené problémy. Doufám ve Vaše pochopení.

-Sengoku G
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 69 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 69

Příspěvek  Crowax Fri Sep 19, 2008 8:34 pm

Nuze tuto show bych ohodnotil,jako prozatimni poprazdninovou nejlepsi a az na mensi vyhrady jsem byl naprosto spokojen.Konecne jsem si i po tydnech nasel cas precist ji celou najednou.Ono se to nezda,ale alespon u me plati,ze mam jine pocity ze show,kdyz ji prectu celou najednou a pisu report jeste pln pocitu,nez kdyz ctu jednu show pres 3 dny a pri psani reportu uz vlastne ani nevim,co se stalo v prvnim zapase, co jsem cetl...

Oziveni Starych Vzpominek z Tainted Legion vzdycky potesi a ten zapas se mi cetl velmi dobre.Nejen kvuli tomu,ze tam byla moje postava,ale proste to byl takovy zapas presne pro me - ani kratky,ani dlouhy,jednoduchy a svizny + ten pozapasovy reunion... Mozna mi tam ke konci chybel zasah Israhy,ale to by asi kolidovalo s tim reunionem a navic konfrontace probehla po zapase s Israhou,takze to bylo vyreseno dobre...

Garyho postavu jsem nejdrive moc nemusel,ale cim dal vice se mi libi a to diky tomu,ze se zacal hodne projevovat a jeho "pritroubly charakter obra" mu ted naramne sedi - doplnene o par vtipnych soudcovych hlasek (tentokrat zrejmne nejpovedenejsi hlaskou byla ta o MSL Laughing ),doplnene ulisnymi recmi a chovanim Chazabriela a tento segment tim nabyl hodnotu velmi dobreho...

Israhuv zapas - no o me je znamo,ze na tyhle "krvave hody" moc nejsem a tak,kdyz jsem se dostal ke strepum pod maskou,radeji jsem hned preskocil ke konci usmevv

No kazdou show si myslim,ze bude prozrazeno neco vice o Martzove zrejme vznikajici storyline a porad nic... Uz je to natukavano nejaky cas a snad se brzo dostanete v nejake show k plnohodnotnemu vysvetleni Martzova zahadneho chovani..

Main Event - v tomto zapase tentokrat soudce ve vtipnych komentarich pretrumfnula komentatorska trojice a to o parnik Laughing Tento Main Event se mi hodne libil a od toho minuleho (Shaggz vs. Venom,ktery se mi nelibil - mluvim o zapase samotnem,ne o pozapasovem deni..) to bylo podle me zlepseni..

No a abych jeste zareagoval na slova Madwarriora z minule show - spatne si me asi pochopil - nenadaval jsem na feud Hammera s Venomem proti kteremu nic nemam,ani na to promo,ktere jsem ohodnotil jako vyborne,ale na - omezeny pocet Main Eventeru v title picture,kde se uz nejaky cas pohybuji jen tri lide (a napsal jsem k tomu i lidi,ktere bych v ME chtel videt) a co se feudu Hammera s Venomem tyce,napsal jsem,ze se mi jen nelibi,ze je o titul - proc je tento zapas o titul,kdyz ho jeden z ucastniku nechce - alespon tak jsem to z prozatimniho prubehu feudu pochopil a Venomovo promo me v tom jen utvrzuje...

kód:
Nate Hammer, on nejde po titulu...

.. takze by se mi vice zamlouvalo,kdyby na PPV meli zapas,kde by neslo o hlavni titul,ale ciste o to,vyresit zapletku,ktera je mezi nimi dobra a titul k tomu neni vubec potreba - a urcite by to nebylo nic nezvykleho a neuskutecnitelneho,aby mel na PPV hlavni champ zapas,kde by neslo o jeho titul...
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 69 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 69

Příspěvek  Texas_Venom Mon Sep 22, 2008 10:07 pm

kdo mě a Krupymu smazala příspěvky? Surprised
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 69 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 69

Příspěvek  Krupy Mon Sep 22, 2008 10:32 pm

Texas_Venom napsal:kdo mě a Krupymu smazala příspěvky? Surprised

Naozaj....potom sa necudujte ze nemate reakcie k show,ked to mazete... Cool
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 69 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 69

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru