CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-Fed - Show 77

3 posters

Goto down

CZSK E-Fed - Show 77 Empty CZSK E-Fed - Show 77

Příspěvek  Israha Sat Nov 08, 2008 2:20 am

Pre-show segment


JUDr. Mattitude: "Už tu měl dávno být."
Leonardo: "Já ti říkal, že na něj není spoleh."
JUDr. Mattitude: "To je jedno, hlavní je, že je to naprosto blbý lemoun, co se nechá přemluvit k čemukoliv...ehm, tady jste. Vítáme vás Havlajsi."
Nacházíme se v jedné restauraci. JUDr. Mattitude a Leonardo se zvedají, aby podali Havlajsovi ruce. Následně zasedají. Pár vteřin poté přichází servírka, která přinese Havlajsovi porci jídla. Havlajs je poněkud překvapen.
JUDr. Mattitude: "Berte to jako menší překvapení."
Havlajs si oddychne.
JUDr. Mattitude: "Dobrou chuť. My s Leonardem vám mezi tím povíme, proč jsme tu a o čem bychom chtěli mluvit.
Havlajs se uchopí příborů a začne jíst večeři.
Leonardo: "Víte Havlajsi, asi už víte o tom, jak jsme zde s JUDr. Mattitudem nespokojeni s Rufusem Maxwellem jako Generálním Manažerem, proto jsem se proti němu rozhodl bojovat a snažím se získat jeho místo. Jenže sám to zvládnout nemohu, to je takřka nemožné. Potřebuju pomoc od určitých lidí. A vy jste jedním z nich."
JUDr. Mattitude: "Přesně jak říká Leonardo. I já ve vás vidim potenciál. Jste přesně ten člověk, kterého potřebujem."
Leonardo: "Poslední dobou se v CZSK objevujete jen zřídka, špatný booking Rufuse Maxwella zařídil to, abyste neměl takřka vůbec žádný zápas, žádnou roli, tudíž žádné peníze. Ale stačí se přidat k nám a vše se změní. Potřebujeme informátora. Loajálního člověka, který by nám vždy zjistil pár informací."
V tom havlajsovi zaskočí a začne se dusit. Nemůže se sousta, které mu zapadlo zbavit.
JUDr. Mattitude pokřikuje: "Sakra co koukáte lemouni, pomožte mu!"
Vyběhne jeden z číšníků, který havlajsovi pomůže boucháním do zad. Havlajs dokašle a zdá se, že je vše v pořádku.
Havlajs: "Sorry... jenom mi zaskočilo."
Leonardo: "V pořádku, to se stane každému z nás. Co tedy říkáte na naší nabídku?" Vytáhne kufr, otevře jej a vytáhne list a propisku.
Havlajs: "No nevypadá to špatně, hlavně ty prachy."
JUDr. Mattitude: "Taky si myslim."
Leonardo: "Stačí pouze podpis na této smlouvě. Ani jí nemusíte číst, vše jsme vám už řekli. Nám přeci můžete věřit."
Havlajs chvíli přemýšlí, ale nakonec podepíše.
JUDr. Mattitude se zvedne a poklepe Havlajsovi rukou:
"Děkuji, vítejte v naší skupině. Vrchní... tady pán bude platit."
Havlajs: "Co?"
JUDr. Mattitude: "No snad jste si nemyslel, že odejdete bez placení mladý muži. Těšilo nás, nashledanou."
Leonardo: "Přeji příjemný zbytek večera."
Oba odchází, číšník nyní stojí u Havlajse a vyžaduje hotovost.


CZSK E-Fed - Show 77 Efedlogowd6


Jakoby dnes to už notoricky známé pyrotechnické představení vypadalo trošičku jinak. Jakoby ta úvodní hudba zněla malinko odlišně...jakoby celá dnešní show měla být o malý kousíček jiná než všechny ostatní.

Jakoby se dnes nepřímo rozhodovalo o budoucnosti CZSK...

"Taky cítíš ve vzduchu to napětí, Briane?"

"To cítím. Dnešní show je doslova nabita elektrizujícím napětím, a není se čemu divit. Všechny zápasy, které jsou dnes na programu, jsou svým způsobem rozhodující."

"Přesně tak. Právě z nich totiž možná vzejde příští CZSK Heavyweight šampion a právě ten dost možná může být rozhodujícím elementem v naplno zuřící válce Rufuse Maxwella a Leonarda Chazabriela."

"A zápasy jsou to více než zajímavé. Jen si vzpomeňte, jak vyhypeované byly střety JUDr.Mattitudea a Crowaxe o Intercity Championship. Dnes si tuhle atmosféru připomeneme..."

"Pak zde máme třetí kolo souboje monster. Ukáže Israha svou převahu nad Gary the Gargantuanem, nebo se síly vyrovnají?"

"A pak Krupy proti Arimu Rigginsovi...a možná nejzajímavější zápas večera - Nate Hammer versus The Chosen One. Nezdržujme se a pojďme na to!"

----------------------------------------------------------------------------------------

CZSK Heavyweight Championship Tournament: Nate Hammer vs The Chosen One

„Nechci nic říkat, Briane, ale tenhle zápas vypadá už od začátku jako jasná výhra Chosen Onea. Podívej se, jak špatně na tom Homeless Murderer ještě stále je…ten bude rád, když v ringu vydrží déle jak deset minut.“
Jimmy Freak měl pravdu. Nate Hammer sice byl hodně tvrdý chlap, ale stopy po nesčetných zraněních, které utržil před měsícem v Junkyard Warfare, na něm byly vidět ještě i teď. Šel pomaleji než obvykle, byl bledý, měl propadlé oči a tělo pokryté obvazy. Byl ve stavu, ve kterém by řada jiných wrestlerů nebyla schopna ani chodit…on ale nejen chodil, ale dokonce se i sám od sebe rozhodl nastoupit do zápasů, pro který ho vybral Leonardo. Do jisté míry to bylo obdivuhodné – pokud šlo obdivovat takového člověka, jakým byl Hammer.
„A jeho soupeř…The Choooosen Oneeeeee!!!“
One možná byl docela dobrý wrestler, stejně jako Hammer, ale Texas Venom správně okomentoval svou volbu postavit tyhle dva proti sobě. V CZSK snad nebyli dva wrestleři, kteří by se od sebe tak diametrálně odlišovali. Tam, kde Hammer zatínal zuby, plival krev a bojoval dál, One si stěžoval, kňoural bolestí a vymlouval se na mizernou úroveň všeho okolo sebe. Jenže One byl chytrý, velice chytrý…a to mu dnes přišlo vhod dvojnásob.
„Zazvoňte! Začněte zápas!“, zařval Mick Hower na timekeepera a ten jej poslechl.
A Mister Twister začal naplno projevovat svou největší přednost hned ze začátku. Nepouštěl se se zjevně silnějším Hammerem do lock-upu, místo toho hned šel po nohách svého soupeře. Třemi low kicky zasáhl Hammerovo pravé koleno, pak provedl arm twist a šlápl Nateovi do podkolenní jamky. Hammer hned klesl na jedno koleno, ale i z této nepříjemné pozice se dokázal dostat. Natáhl ruku dozadu, nahmátl Oneův krk a zasadil nečekaný snapmare takeover. One pak dostal kolenem přímo do páteře, což bylo nic méně než velice bolestivé. Hammer aplikoval rear chinlock, ale tam, kde tento snadný submission chvat měl v jeho podání vždy sílu a zarputilost, dnes bylo až příliš mnoho prostoru pro Onea, jak counterovat. Loket zasáhl Natea pod žebra dost nepříjemně na to, aby přerušil sevření. One se rychle otočil a navázal european uppercutem. Hammer zakolísal o dva kroky dozadu, takže dal Oneovi prostor k provedení irish whipu. One přeskočil od lan se odrazivšího Hammera leapfrogem, po druhém odrazu šel low dropkickem neomylně po pravé noze. Hammer podruhé v krátké době skončil klečet na jednom koleni, což byla pro Onea šance k provedení svého smrtícího yakuza kicku. Jenže v Homeless Murdererovi bylo ještě mnohem více energie, než se na první pohled zdálo. Hammer zachytil nabíhajícího Onea a plynulým pohybem ho mrštil přes hlavu v belly-to-belly stylu. One přistál na zádech a bolestně se šklebě se za ně chytil. Hammer k němu přistoupil, nutno dodat ne zrovna pevným krokem, a hodlal pokračovat v útoku. Na řadě měl být belly-to-back suplex, jenže One předvedl výstavní sommersault a přetočil se až na nohy, když jej Hammer zkusil znovu hodit přes hlavu za sebe. Nate po sluchu sice poznal, že mu suplex nevyšel úplně dle jeho představ, přesto už však opět tahal za kratší konec provazu. One se sice nechal irish whipovat, ale zcela záměrně, protože tak dostal jedinečnou příležitost ke krásnému counteru. Přetočil Hammerovo momentum ve svůj prospěch a inverted headlock backbreakerem strhl svého soupeře zády na svá záda. Zápas zaznamenal svůj první pokus o pin. Hammer však ještě relativně snadno vykopl.
„No, musím říct, Jimmy, že Hammer se zatím překvapivě dobře drží.“, prohlásil Brian Nelson
„To ano, ale jak dlouho to ještě bude pokračovat?“
One zasadil Hammerovi tři jaby, pak udělal obrátku a šel discus clotheslinou po jeho krku. Hammer sice dokázal útok zachytit a převrátit do pokusu o flapjack, jenže diváci už nedostali šanci se dozvědět, zdali mělo jít o Dirty Shot nebo Go To –beep-. One dokázal ve vzduchu s neobyčejnou grácií counterovat a dopadnout tak, že narazil Hammerův obličej na své koleno. Hammera tento facebreaker nepovalil, ale Oneovi se tak otevřela cesta k aplikaci spinning belly-to-belly suplexu a ten on prováděl špičkově. Hammer dopadl velmi nepříjemně na krk a zůstal ležet. To bylo přesně to, co One potřeboval. Volný prostor k útoku na soupeřovy nohy. Na Hammerovo koleno ihned dopadl elbow drop, pak druhý a pak ještě jeden. Hammer se převalil na záda, ale to také nebyla žádná výhra, protože One mu ihned švihl nohou o canvas. Nate už tušil, co bude následovat. Důvěrně známá technika zaháknutí a upevnění nohou v bolestivé páce – to byl obávaný The One Leglock, a ten by pro Hammera v současném stavu téměř jistě znamenal konečnou. To ale Nate nechtěl…přestože ho stále ještě hodně údů bolelo po očistci, kterým si v podobě Junkyard Warfare prošel, chtěl tímhle nesmyslným turnajem projít až do konce. Ne kvůli titulu…jen se hodlal Venomovi pomstít. A tenhle užvaněný snob nebyl víc než malou překážkou…
Hammer od sebe Onea odkopl tak razantně, že ten skončil až v lanech. Moc efektivní to sice nebylo, ale aspoň to uspořilo pár vteřin drahocenného času, během kterých mohl Nate něco vymyslet. Nakonec to byl drop toehold, který zabral výborně a One si při něm dost slušně natloukl, jenže i samotná Nateova noha se při něm dost hlasitě ozvala. Hammer bolest ignoroval. One se totiž od canvasu tak trochu odrazil a nyní tak stál znovu na nohou. Hammer ho zvedl na ramena, roztočil a pustil obličejem přímo na své koleno. Tohle byl chvat, kterému Vrah bez domova říkal 5 Star Stunna vol. 2. One vypadal na chvíli knokautovaný, to byla šance pinovat. 1, 2… kickout. Mister Twister se na poslední chvíli zachránil. Hammer to ale nehodlal dále prodlužovat. Byl unavený, bolela ho noha, začalo se ozývat několik starších zranění…chtěl mít tenhle otravný zápas už za sebou. Chytil stále ještě otřeseného Onea a zvedl ho do torture racku. Ale pak se bolest v noze ozvala naplno a zcela pohltila jeho smysly. One mu z ramenou spadl dozadu, jak pozbyl rovnováhu, a hned šel chopblockem po zraněném místě jako piraňa ve vodě po krvácející ráně. Hammer zařval. One ho za nohu chytil a začal mu do ní zespodu kopat. Jednou, podruhé…nakonec tak provedl pětkrát. Pak si postiženou končetinu zahákl mezi své nohy a šel do kleku.
„Au! Tohle bolelo i mne. Nate teď musí mít tu nohu zlomenou.“, vyjekl Jimmy Freak za Hammera.
One ještě neměl dost. Dovlekl Hammera za nohu až k apronu a vylezl z ringu. V příští chvíli Hammerova noha ošklivě práskla o apron. A pak znovu. A pak – ring post. Po vzoru Stevea Austina One švihl Nateovou nohou o kovovou trubku. Teď už Hammer zařval zcela naplno, protože bolest byla téměř nesnesitelná. A One začal provádět opět tu dobře známou techniku…netrvalo to déle než pár vteřin a The One Leglock byl aplikován ve vylepšené verzi okolo ring postu. Hammer nemohl nic dělat, mohl jen čekat…čekat, až One zareaguje na Howerův odpočet deseti a vrátí se do ringu. Tak se posléze také stalo, ale pro Hammera už se to jevilo jako příliš, přespříliš pozdě. Homeless Murderer se už ani nebyl schopen postavit, jak se v něm nastřádala únava, nedoléčenost některých zranění a mučivá bolest v noze. One mu musel pomoci, aby ho poté mohl chytit do double underhook pozice.
„Tenhle byl no.1 contender na heavyweight titul? To je úroveň…“, ucedil vstříc nespokojené divácké obci.
A pak se Hammer najednou probral k životu. Zařval a backdropoval Onea za sebe. Ale Mister Twister nespadl na záda…povedlo se mu nějak přistát na nohou a plynule se převalit tak, aby se otáčející Hammer dostal rovnou do monkey flipu. Jenže Nate zištně chytil Oneovy nohy a přešel do katapultu, mířeného přímo do turnbucklů. One se nenechal hodit do tvrdých výztuží rohu ringu, místo toho nohama dopadl na střední lano a hned se vrátil zpět s crossbody blockem. Hammer uhnul, One dopadl do kotoulu – a uhnul na poslední chvíli před Copkillin‘ Murda. Hammer, jak byl rozběhnutý, napálil protější turnbuckly. One hned zareagoval stinger splashem, po kterém Nate vykráčel z relativního bezpečí rohu zpět do prostoru. Odraz od lan a One už měl Hammera v perfektní pozici na full nelson bulldog, jenže se zlou se potázal. Nějak neuvěřitelně, však přesto ho Hammer zvládl ve vzduchu přetočit a užuž hodlal dokončit Dirty Shot. Byl to však One, kdo nakonec kapitalizoval a úžasnou sekvenci hunterů a reversů zakončil DDTčkem. Hammer se svalil.
„Nádhera! Tohle si zaslouží opakovaný záběr!“, byl u vytržení Nelson.
Chosen One stál v rohu ringu a pohrdavě si ležícího Hammera měřil. Myslel si, že jeho soupeř už nedokáže na rozhodčího odpočet deseti odpovědět. Jenže zmýlil se…9…skoro to bylo deset, ale stalo se něco podobného zázraku. Kostrbatě, za pomocí lan, více na reflex než zištně, ale Nate Hammer se postavil! To si v hledišti vysloužilo ojedinělé zvuky uznalého tleskání, neobvyklé pro takhle neoblíbeného borce, jakým byl Hammer. One však nadšení těchto diváků nesdílel. Chtěl to už ukončit, nebavilo ho to….rozběhl se, míře knee liftem rovnou do Hammerova pravého spánku. Pak najednou…Go To – beep -. A další vteřinu nato padl One v kotrmelcích k zemi, když ho zasáhl Copkillin‘ Murda. Hammer padl na svého zhrouceného rivala…a získal three-count.
„Zde je váš vítěz…Homeless Murderer…NAAAATE HAMEEEERRRR!“, mohl si vyřvat hlasivky Gibson.

Winner: Nate Hammer

Nate už to ale taky nevnímal, stejně jako nevnímal spěšný příchod lékařského týmu. Vyhrál…ale cosi silnějšího než on ho přemohlo. Únava, bolest, vyčerpanost…to vše zaútočilo a svět okolo zčernal.

------------------------------------------------------------------------------------
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 77 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 77

Příspěvek  Israha Sat Nov 08, 2008 2:22 am

Motna/Marty McStreez/P182 Trashing Alliance segment


„Hele, Motno, támhle jdou! Teď máme šanci se jich zeptat!“
Marty McStreez se ani nerozpakoval čekat na odpověď a vyřítil se vstříc Pacimu a Treyi Trasherovi, kteří zrovna, své title belty přes rameno, vyšli ze své šatny.
„Hele, to jsou ti dva naši noví konkurenti, hehe.“, nahodil s úsměvem Paci, když McStreeze s Motnou v závěsu spatřil.
„Tihle? Leda tak za milion let, pokud budou mít štěstí…“, nepochopil nadsázku Trasher.
McStreez se div nepřerazil, jak dychtivě se k TT šampionům hnal. Zabrzdil těsně před nimi a přes hluboké oddechování spustil: „Nazdar hoši…ufff…můžu-můžeme se vás na něco zeptat?“
„No…ptejte se.“, pokrčil rameny Paci.
„Ech, tady Mr.Fine a já…no…zajímalo by nás, jak jste to dokázali?“
„Dokázali co?“, nejprve nepochopil Trasher.
„No jak jste se za takovou krátkou dobu, co spolu zápasíte v tag teamu, dokázali tak skvěle sehrát a zvítězit nad těma řezníkama z prvního patra v zápase o tituly? Nějaké triky, rady do budoucna…něco nám prozraďte.“, vyhrkl McStreez až příliš překotně.
Trey se zatvářil vážně a pravil: „Žádné triky…nejsme nějací kejklíři z pouti nebo co. Jen tvrdá práce. Dřina, pot, bolest, odříkání, hodiny a dny vyčerpávajícího tréninku…nic víc v tom není.“
„Trey přehání,“, usmál se Paci: „radši to nepřehánějte tak, jak on, někoho by ty jeho tréninkové dávky dokázaly i zabít, cheche.“
Motnovi se to nezdálo: „Fakt nic víc? Žádné pilule, nápoje, injekce…nic?“
„Jen legální a zdraví neškodné věci.“, odsekl Trasher.
„Tak to smekám.“, řekl uznale Motna. „Takhle se vypracovat jen vlastním úsilím…to je respektuhodné.“
„Pane jo, taky bysme chtěli dokázat to, co vy…být špička tag team wrestlingu nejen v CZSK, ale i na světě. Vždyť vy byste mohli zápasit i proti Motor City Machine Guns a krásně byste se jim vyrovnali.“, doplnil McStreez.
„Jo, byla by pro nás čest si s váma někdy zatrénovat.“, prohlásil ještě Motna.
„Popřemýšlíme o tom.“, promluvil Paci za celou Alianci.
„Tak jo, díky za váš čas!“, houkl McStreez, kývl na Motnu a oba zamířili směrem do posilovny.
„Pche, já jim nevěřím ani nos mez očima. Stejně si jen chcou vyškemrat title shot, nic víc.“, zabručel Trasher, když byli Motna s McStreezem z dohledu.
„Nebuď zas tak negativistický, Treyi…mně se tihle dva naopak zdaj docela nadějní.“, oponoval Paci.
„Nadějní…stejně jako ten můj strašně nadějnej vztah s Abigail, co?“, kysele ucedil Trey.
„Ach jo, kdybys nebyl tak šíleně paličatej…“, povzdechl si Masked Freak.
„Jak paličatej? Já taky moc nevěřím tomu, co Derek žbleptal o tobě a Abby na tý naší oslavě…byl ožralej, byla tma, nic neviděl …“
„To sem netahej, říkám ti, že s ní nic nemám…jen se snažím trošku zalepit tu díru, kterou v jejím životě necháváš ty. Na tom není nic špatného.“
„Tak nezalepuj díry, ať náhodou nezalepíš nějakou špatnou, a radši si hleď našich titulů…to je teď pro nás to nejdůležitější.“
Paci ještě chtěl něco říct, ale pak si to rozmyslel a jen za Treyovými zády mávnul rukou. Toho prostě nebylo možné o něčem přesvědčit, když si myslel, že je to jinak. Bohužel, právě to teď byla osudová chyba…

-------------------------------------------------------------------------------------

Ari Riggins rozhovor

Tvář Kimberly Gardner zvané K.G., to je to, co nyní můžeme vidět usmívat se do objektivu kamery. Kamera oddálí a hned je jasné, že se nacházíme v CZSK studiu plném zvědavých fanoušků. Ve prostřed studia je konferenční stolek a dvě křesla. Jedno pro K.G., jedno pro hosta.
"Vážení diváci, vítejte v CZSK Studiu, kde pro vás mám připraveného zajimavého hosta, Ariho Rigginse. Proto ho s potleskem přivítejte!" Poutavým hlasem vyvolá K.G. Rigginse. Ten se po chvíli ve studiu objeví. Nikterak ovšem diváky nezdraví, zdá se být mimo náladu. Kimberly jej naviguje na místo, kde se má posadit a následně zasedá na své místo také.
K.G.: "Děkuji za návštěvu našeho studia Ari, můžeme začít?"
Ari Riggins: "Já zas děkuju za pozvání, Kim. Je tu ale jedna věc, bez který nechci rozhovor začít. Tihle lidi musej opustit studio."
Kimberly Gardner je poměrně překvapení, o to víc diváci, kteří hromadně vydávají různé pazvuky naznačující překvapení.
K.G.: "Proč si to přejete?"
Ari Riggins spíše než na Kimberly hledí na diváky, stoupne si a povidá:
"Lidi, nedělejte to těžší, než to je. Zas tolik po vás nechci. Necítím se poslední dobou zrovna moc dobře, rád jsem teď v co největším klidu, proto mě vyslechněte a běžte pryč. Většina z vás si stejně doma pustí nahrávku tohodle dílu a bude se druhejm chlubit, jak ste byli s Ari Rigginsem ve stejné místnosti. Takže o odpovědi na otázky rozhodně nepříjdete."
Valná většina lidí toho přání Rigginse respektuje a odchází, najdou se však i lidi, kterých se to dotklo a odchodem ze studia různě nadávají. Poté, co všichni odejdou, Riggins zasedne.
Ari Riggins: "Tak...jsem připravenej."
K.G.: "Ari, po telefonu si mi říkal něco o jakémsi snu, který se ti za pobytu v nemocnici zdál a o kterém mi chceš říct. O co šlo?"
Ari Riggins: "Většina lidí si bude možná říkat 'Je to jen sen', ale všechno vypadalo tak reálně. Je to docela na dlouhý vyprávění, takže se to pokusim zkrátit. Začátek snu byl main event 1. výroční show, který se opravdu stal. To je jedna z věcí, kterou si nedokážu vysvětlit. A pak začlo to horší. Viděl jsem Jedovatou Kobru, jak odjíždí na harleji a v tom se stala ta záludná věc, cosi bouchlo. Aréna začla hořet, byly tu exploze. Spostu mrtvých. Shane Alter například přišel o bratrance, zemřel hlavní šampion, ani ty Kimb si nedopadla dobře. Za to takový JUDr. Mattitude, ten ano."
Kimberly Gardner polkne.
K.G.: "Tak to je velmi nepříjemný sen...ale.."
Ari Riggins: "Ale co snim, chtěla si říct? Jak jsem se nad tím tak zamýšlel, jak jsem viděl toho jedna z mála přeživších JUDr. Mattituda, řekl jsem si, že musim něco začít dělat. Ty můry se mi pořád vracej. V minulý show jsem v Main Eventu viděl Kobru, jak hoří...ale pak jsem ho viděl v ringu jak byl v pořádku a pomohl mi na nohy. Dneska jsem měl zase halucinaci. Viděl jsem před chvílí Lords of Shadows, kde se mi opět v hlavě připomněl ten sen. Chci se těch můr zbavit a myslim, že to dokážu jen jednou věcí. Když se postavim a porazim JUDr. Mattituda s Leonardem jako uchazečem o místo generálního manažera, kde sedí člověk, kterýmu by měli všichni líbat nohy, jelikož lepší nebude. Leonardo rozhodně ne."
K.G.: "Co si z toho mám tedy odvodit? Já bude tvá budoucnost?"
Ari Riggins: "Očekávejte mě v týmu Rufuse Maxwella. Udělám všechno proto, aby ti dva nedosáhli čeho chtějí a nezbyla tu pak podobná spoušť, jako v mým snu. Teď už mě Kimb omluv, musím jít."
K.G.: "Jasně Ari, nebylo to sice nejdělší, ale chápu. Díky za všechny informace, doufám, že to stačilo i vám divákům a příště se s vámi louží Kimberly Gardner aka K.G. Nahledanou."

-----------------------------------------------------------------------------------------

CZSK Heavyweight Championship Tournament: Ari Riggins vs. Krupy


„Dámy a pánové, následující zápas bude klasický single match v CZSK championship turnaji, ve kterém platí jeden fall. Dovolte mi představit oba jeho účastníky!“ Běžné intro Martyho Gibsona je za námi a diváci už jen napjatě čekají na příchod obou mužů.

Prvním z nich je Ari Riggins, on, znám svými konflikty s některými esy CZSK rosteru, dnes přichází doslova pro odplatu. Tito dva borci se již už totiž jednou v ringu utkali a jako vítěz odešel vůdce tehdejší Tainted Legion, Krupy. Zápas to příliš dlouhý nebyl, proto se tentokrát dočkáme snad něčeho lepšího. Od jejich setkání v ringu proti sobě uběhl již skoro rok, porovnání jejich sil nyní tedy bude nanejvýš zajímavý, zvláště, když to není jen tak nějaký zápas. Na rampě už se Ari oběvuje a do ringu míří takovým poloběhem. Fanoušci jsou mile potěšeni, když se k nim trochu přiblíží, aby si s nimi plácnul. Podaří se to tak u čtyř, na patého bohužel nedošlo, to už se Ari dostal k ringu. Chytl se prostředního provazu a s jeho podporou se vyšvihl do ringu. Odtud leze na sloupek a neobyčejně prázdným pohledem hledí mezi diváky. Jindy tomu tak nebylo.
Sen se pořál promítal v jeho hlavě a to dokola. Už to několikrát narušilo jeho spánek. Nevěřil, že by ho někdo tady dokázal pochopit a tam, kde by se pochopení dostal, by nějakou dobu strávil. Každý ten detail si pamatoval, tím nejhorším ale byl element. Element smrti. Dobrý sluha, zlý pá. Na to si pamatoval nejlépe – oheň.
Krupy pozvedl kendo stick a vydal se dolů po rampě .

……………Seděl ve svém křesle……..a stále ještě nebyl úplně klidný potom……….. co se zle pohádal s Arienem a Crowaxem v průběhu main eventu………

Ignoruje své povzbuzující fanoušky a leze do ringu.

……….„Krupy! Něco se děje, musíme zmizet!“…………

Kendo stickem ukázal na Ariho, jako by to byl předeznak vítězství.

……………Kendo stick, který byl otřesem, vedle mnoha jiných předmětů, vymrštěn do vzduchu, projel jeho levým okem až do mozku…………….

Vzpomínky na sen byly živé a nehodlaly mu dát pokoj ani teď, kdy bylo třeba se soustřediti…
Zápas začal.

Jimmy Freak: „Tak, tomuhle říkám rematch! Jestlipak se tady dočkáme něčeho velkého?“

Zápas začíná trochu nezvykle, fanoušci totiž očekávají, že prvním, kdo zaútočí, bude vychytralý Riggins, tomu se ale neděje. Krupymu po necelých patnácti vteřinách dochází trpělivost a první tah provádí on. Lock-up! Oba jsou přibližně stejně fyzicky postaveni, Rigginsova nečekaná zbrklost mu ale připisuje v boji nevýhodu. Krupy totiž provádí Arm Twist a se soupeřovou rukou několikrát mrskne. Ari pohotově provádí kotoul, ale přeci jen jeho reflexy ještě nenabyly takovou rychlost a Krupy, stále ho držíce za ruku, si ho přitáhne do Lariatu. Už už je na zemi a Krupy ho obrací na břicho. Pokleká na jeho záda a dostává borce do pozice Camel Clutch, před submisí ale několikrát Ariho udeří do temene hlavy, teprve potom začíná podřizovat Rigginsovu páteř tlaku. Ari několikrát zafuní, pak ale zadní nohou díkybohu dosáhne na provazy a rozhodčí si toho všimne. Krupy vstává, hledíce na svého soupeře. Zvedá ho a provádí na protestujícím Rigginsovi Reverse STO. Hned, jak se snaží o pin, následuje kick out.

Brian Nelson: “Zdá se mi, že se Ari nějak moc nesoustředí. Měl by se z toho nějak dostat, tohle by ho mohlo stát vítězství.“

Dostává se k rohu, kam ho Krupy odvláčil a hned je vyzvednut. Ani to nečeká a už letí doprostřed ringu. Po nepříjemném Avalanche Fallaway Slam se několikrát překutálel, Krupy už se ale blíží. Tady začíná pomalu prosvitat Rigginsův triumf, daří se mu totiž podkopnout Highlanderovi nohy a okamžitě nasadit Grapevine Anklelock. Jak se ale objevil, tak zase zmizell, Krupy ležel totiž v takové poloze, že se mu podařlo několikrát Ariho kopnout a to přímo do hlavy. Ari okamžitě pouší a zase začíná Krupyho jízda. Vstane, udělá pár kroků, aby utišil bolístku a nasazuje tentokrát 5th Circle! Boj to byl pro Ariho tentokrát tužší a i přes rozhodčího přemlouvání se mu nějakým zázrakem podařilo dosáhnout třemi prsty na provaz, Krupy je opět nucen pustit. Dá pár poznámek k sudímu a začne se opět soustředit na ležícího Rigginse. Uštědřuje mu pár kopů. Tento zápas jde bez problémů v jeho prospěch, vítězství je jistě nezvratné, potřeboval však toto ukončit rychle. Postavil Ariho na nohy, ten zacouval několik kroků a málem zase spadl, jen tak tak se ale chytil za provaz, to ho zachránilo(nebo snad potopilo).

Jimmy Freak: „Cože, že by se Krupy chystal na HighDriver?!“

Ari se pustil provazů a zaostřil pohled. Všiml si na něj se řítícího Krupyho a do prázdna kopl nohou. Měl dost štěstí, Highlandera špičkou zasáhl přímo do obličeje. Krupy si zakryl tvář a neobvykle zakvílel bolestí. Riggins se otřepává a opět se podruhé v zápase vynořuje jeho chvíle. Krupy padl na jedno koleno, bolest na pár momentů omezila jeho kontrolu nad vlastním tělem a to akorát vyšlo Arimu. Pokouší se o Shining Wizard, Krupy ale padá na stranu a uhýbá, hned ale chytá svého soupeře kolem pasu. German suplex mu nevychází, Riggins sebou totiž nehodlá ani hnout. Pushem tedy odstrkuje Ariho k provazům a tentokrát si nabývá taktnosti a jde rovnou na svůj finisher, Hard Times! Než ale Ariho pořádně popadne, už se opět brání a s několika elbow strikes donucuje Krupyho povolit. Stále vyčerpaný Ari ale úspěšně zvedá Krupyho a fanoušci poznávají jeden z jeho finisherů, Prophecy! Než se mu ale podaří s ním možná ukončit zápas, Krupy se vysmekne a končím opět bezpečně nohama na zemi. Dává Arimu několik ran do zad a Irish Whipuje ho, opět s úmyslem o HighDriver! A udeřuj! Oba končí na zemi! 1..2..3!
A vítězem se stává Ari Riggins!

Winner: Ari Riggins

Jimmy Freak: „Eh, co to?“
Brian Nelson: „Taky jsem to nepostřehl. Mohla by nám dát režie opakovaný záběr? Ano, tady to máme. Jak vidíš, tak Ari nejenže v poslední chvíli stoupl na Krupyho špičku boty, ale také, jak tady v tomto momentu se Ari o trochu sklání a vystavuje rameno. Tím dokázal i tento tvrdý zásah minimalizovat. A tady už se jen překutálel a nasadil pinning clutch. No, bylo to docela rychlé.“

Krupy vstal a pohlédl na sudího, jak zvedl ruku vítěze. Odfrkl si. Možná měl vzít svůj kendo stick a oba je hezky protáhnout. Další prohra na jeho bedra. Věděl však proč. Ten pruhovanej blbec počítal moc rychle. Tak to bylo, to byl ten důvod. S takovýmhle pitomcem by i Gary prohrál proti batoleti. Možná…možná by se měl zaměřit na jeho. Nikdo mu přeci nebude blokovat jeho cestu k CZSK titulu.
Popadl svůj kendo stick, pustil se ale svého původního plánu a zamířil do zákulisí. Možná by se měl ale rozhodčímu podívat na zoubek.
A Ari? V jeho mysli neustále běží zakrvácený zlomený kendo stick.

--------------------------------------------------------------------------------------
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 77 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 77

Příspěvek  Israha Sat Nov 08, 2008 2:25 am

Lords of Shadows/Roukys/Ari Riggins segment


Dark Killer: "Sakra, musíme stim něco udělat. Takhle to dál nejde.."
Shadow: "Ale já chci svoje prachy zpět, jentak to ty mašiny nenechám sežrat!"
Dark Killer: "No jo, máš pravdu...ale vždyť máme čim dál míň. Začíná mi být i líto fanoušků, že jim nenabízíme co chtěj vidět."
Shadow: "Teď kašli na fanoušky. Nejdřív musíme vyhrát sami se sebou.."
Vedou dialog Shadow s Dark Killerem v prázdné locker room. V tom se objeví ve dveřích Roukys s flaškou alkoholu v ruce.
Roukys: "Ty vole...piči.."
Shadow klepne na rameno Dark Killerovi a naznačuje mu, aby před ním téma nerozebírali.
Roukys si stoupne na stůl, u kterého Shadow a Dark Killer sedí. Lehce se zamotá, div nespadne. Ale nakonec stojí a povidá:
"Co je kolouši? Tu...tady tak sedíte a čumíte, pojďte se baviiit!"
Shadow: "Na to máme tak náladu."
Dark Killer: "Nemáme čas, ani náladu."
Roukys seskočí ze stolu, ale návrat noh na podlahu mu jaksi nevýjde, spadne a tím rozfláká i flašku s alkoholem.
Jak Dark Killer, tak i Shadow se zvedají, aby mu pomohli.
Roukys: "Díky, ste fakt...fakt bráchové!"
Dark Killer: "V pohodě, není ti nic?"
Roukys: "Caaajk, ale flaška v prdeli...kurva! Hele a vy dva, ste nějaký smutný ne?!"
Shadow: "Ne, nemáme možná svoje dny, ale jde to."
Roukys: "Ty vole...nejsem blbej brácho, mam šestej smysl chápeš to? Taky mam problémy, vožeru se jako prase...není hajzl papír.. Mě to říct mužete... o co jde? Holky? Prachy?.."
Dark Killer se podívá na Shadowa, oba na sebe kývnou a skoro dvojhlasně poví:
"Tak my ti to teda řeknem, ale nesmíš to říct nikomu dalšímu, dobře?"
Shadow šeptá Dark Killerovi do ucha: "Je stejně na mol, určitě to zapomene."
Po chodbě nyní prochází Riggins. Cestou se divá do různých dveří, když v tom uvidí méně otevřené dveře právě této locker room. Vidí zde Roukyse, Shadowa a Dark Killera, přesně jako v jeho snu. To ho zastaví. Riggins si stoupne nenápadně a skupinku chvíli sleduje.
---
Roukys: "Ale nebudeme o tom kecat přece tady, nee? Někam si sedneme. Zvu vás. Tam kam chodim je furt sekera....čekejte, ještě si zapálim."
Roukys si chytá zapálit, když v tom zakopne o jeden kabel v místnosti. Záclona je v ten okamžik v plamenech. Shadow běží směrem k ní, aby mohl situaci co nejrychleji zachránit. Zakopne však o rozbitou flašku alkoholu a padá zády přímo na střepy. Roukys zazmatkuje a i přesto, že tak opustí přátele, běží směrem ke dveřím aby utekl.
---
V tu ránu probere Rigginse rána dveřmi, které otevřel Roukys. Riggins je na zemi. Vidí Roukyse jak jde společně s Lords of Shadows za zády z místnosti.
Roukys: "Ty vole sorry kámo, co ty tady kurva děláš? Pojď s náma vole, poojď." Pomáhá na nohy Rigginsovi.
"Ne, dík. Mam toho ještě dost." odmítne nabídku Riggins. Následně skupinku opouští a ztrácí se z chodby.

-------------------------------------------------------------------------------------

CZSK Heavyweight Championship Tournament: Israha vs Gary The Gargantuan


Z komerční přestávky jsme byli vrženi rovnou do děje. Do v krátké době již třetího souboje titánů, do střetu monster, která nebyla nejhorším nepřítelem toho druhého, ale přesto vždy bojovala do posledního dechu, když na jejich vzájemný střet došlo. Dvousetkilový kolos zvaný Gary the Gargantuan už stál v ringu, oči zabodnuty do svého zlověstného soka, který právě překračoval horní lano, aby dokončil svou mystickou entrance. Aréna už opět byla plně osvětlena a nic tedy nebránilo, aby třetí kolo v boji dvou superheavyweightů mohlo konečně započnout. Zvonek zazněl jakoby zdráhavě, jakoby ani on si nebyl jist, jestli je bezpečné dávat pokyn ke startu něčeho takového…
„No, skóre je zatím na straně Israhy, ale můžeme výroční show, navíc v zápase, v němž je Ztracená duše jako doma, považovat za statisticky věrohodný údaj?“, zeptal se řečnicky Brian Nelson.
„Můžeme, Briane. Ať už jde o jakýkoli druh zápasu – ještě nikdo nedokázal Garyho the Gargantuana porazit na three-count. Jenom Israha…“
A tenhle fakt se ukázal býti nesmírně důležitým hned na samotném začátku klání. Jindy sebejistý a vlastní síly si vědomý Gary nyní působil nejistě. Ano, i někdo tak mocný jako Israha jej nedokázal složit jedinou ranou, ale nakonec se mu to přeci jen povedlo. Gary cítil, poprvé za své štace v CZSK, že není úplně pánem své situace. Že nemá v tomto zápasy výhodu. A to se mu nezamlouvalo…
Israha zaútočil první. Jeho černou rukavicí krytá ruka zasáhla Garyho čelist. Nic, co by s obrem byť jen trochu hnulo, což bylo vzhledem k nesporné síle Ztracené duše jistým způsobem úctyhodné. Maskovaný přízrak udeřil znovu, teď už Gary udělal krok dozadu. Pokus o irish whip však ztroskotal, ani Israha nebyl tak silný, aby dokázal irish whipovat Garyho. Do lan letěl sám – ale neodrazil. Zachytil se, aby se tak zbytečně nevydal všanc Garyho velmi ničivým counter-running chvatům, jejichž efektivitu na vlastní kůži moc dobře znal. Gary se rozběhl, ale byl kopnut do brady a tím donucen ustoupit dozadu. Israha zkusil running shoulder block, jenže tudy cesta k poslání Garyho k zemi taky nevedla.
„Dělej! Zkus to ještě jednou!“, zařval na Israhu posměšně Gary.
Lost Soul ho na první pohled poslechl, ale jak se posléze ukázalo, byl o myšlenku dále. Místo shoulder blocku použil knee strike a tím zasáhl do odkrytého. Gary se zapotácel, pak dostal ještě další knee strike, a pak headbutt. Ani zkouška tvrdosti hlav ale nebyla něco, v čem by Israha svého soupeře převyšoval. Druhý headbutt z jeho strany, pak Gary vrátil stejnou mincí, a Israha byl na zemi. Obr zvedl maskované monstrum z canvasu a scoop liftoval ho za účelem provedení jednoduchého slamu. Jenže Israha zvládl vyklouznout a dopadnout na nohy za Garyho záda. Double fist strike dopadlo na Garyho zátylek a odhodilo ho o dva kroky dopředu. Israha se rozběhl o lana…a Gary ho skolil back elbow smashem. Nic, co by Věčně prokletého udrželo na zemi nějak dlouho. Gary však získal drobnou převahu a tu hodlal zúročit. Jedna clothesline, druhá clothesline, pak prudký corner irish whip. Ringem to, jak bylo zvykem, dost slušně zatřáslo. Israha se vypotácel zpět do centra čtverhranného bojiště, a Gary toho využil k provedení jednoduchého vertical suplexu. Náraz to byl i tak pořádný, a Gargantuan usoudil, že by mohl zkusit i pinovat. Israha mu však přesvědčivým kickoutem ukázal, že to byl velmi špatný nápad. Gary mu tedy pomohl zpět na nohy a přikročil k irish whipu. Jenže Israha udělal překrok, švihl nohou a prostorem, který vznikl pod zdviženou Garyho rukou, propasíroval hook kick až do obrovy levé tváře. Gary ještě ani teď nepadl, což Israhu lehce rozzlobilo. Začal tvrdým standing facebreakerem, který klidně mohl Garymu vybít pár zubů, a pak se rozběhl na knockout lariat, aby dokončil kombinaci zvanou Blackout, ale Gary ho skosil full body blockem.
„Nevím čím to je, ale ačkoli jsou tyto zápasy zcela prosty techniky, nějakým způsobem mne baví...“, zamyslel se nahlas Brian Nelson.
„Ty seš taky šílenec, že jo...“, vysmál se mu v odpověď Freak.
Gary mrštil Israhou o zem scoop slamem. Pak dopadl na krk Ztracené duše těžký legdrop, schopný rozmačkat hrtan, krční tepnu a trávicí trubici najednou jedním mocným dopadem. Gary už ale věděl, že ani tohle na jeho soupeře dnes stačit nebude. Zvedl se a rozběhl se o lana nanovo. Jeho tělo se vzneslo do vzduchu...ale running splash nakonec svůj cíl nezasáhl. Israha se, naštěstí pro něj, odvalil stranou a vyhl se tak vylisování své siluety do podlahy ringu. Gary sykl bolestí, když dopadl o něco tvrději, než původně očekával, ale pak už neměl moc času si dále lízat rány. Israha ho dvakrát kopl do žaludku, pak i potřetí – ne. Gary mu nohu chytil. Plesk. Enzuigiri ale nakonec svůj cíl našlo, přičemž Jimmy Freak opět nezapomněl vyjádřit svůj údiv nad tím, jak může někdo tak velký, jako Israha, tak elegantně provádět kop typu enzuigiri. Jenže Gary stále nebyl na zemi, jen klečel na jednom koleni. Israha udělal úkrok a znovu kopl obloukem. Tvrdý roundhouse kick zasáhl naplno obrovu hlavu a konečně ho složil. Z hlediště se tu a tam ozval jásot, stále ovšem zanikající v převaze oboustranného bučení.
Patrick Tarnowski už byl úplně potichu, protože si vykřičel hlasivky do mrtva. Teď jen seděl na dřevěné židli, ruce svázáné ostnatým drátem za zády. V očích měl slzy, které mu rozmazávaly výhled na jeho mučitele. Israha si ho měřil prázdným šedým pohledem, lhostejný k vyděšeným prosbám a vzlykání, jako by byl z kamene. Ale pak se mu do obličeje zahleděl...a něco v něm hlasitě vyhrklo: „On za nic nemůže! Nezaslouží si to!“ A Lost Soul začal od Tarnowskiho pomalu ustupovat...
„Co to zase dělá? Proč jde od něj pryč, když má šanci pokračovat v útoku?“, není Brian Nelson jediný, kdo nechápe Israhovo počínání.
Israha totiž začal pomalu, roztřeseně, pozpátku kráčet od ležícího Garyho pryč, jakoby na jeho místě viděl něco nebo někoho jiného. Už byl až u lan, dokonce jednou nohou na apronu...pak se otřásl a naráz byl jakoby zpátky při smyslech. Překročil lana zpátky do ringu, došel ke Garymu a začal do něj kopat. Zaměřil se na levou ruku. Třikrát nebo čtyřikrát na ni dupnul, pak ji uchopil a praštil s ní vší silou o canvas. Gary zařval. Israha ho chytil za inkriminovanou ruku a prudce jí trhl, takže Gary se musel zvednout, aby si nepřetrhl vazy v rameni. Lost Soul provedl arm twist a pak třikrát po sobě arm wrench. Gary se bolestně šklebil, ale bojoval dále, čekal na vhodnou příležitost. Ta přišla poměrně záhy. Israha udělal druhý arm twist a to Gary tušil. Hned si svého soupeře přitáhl a zkusil counterovat short range clotheslinou. Ale nevyšlo mu to, Israha se sklonil a na oplátku znovu udeřil svou smrtící zbraní, ukrytou v noze. Mind Eraser zasáhl přesně a Gary se skácel, ruku velmi blízko lanům. To sedělo Israhovi do krámu, hned Garyho poraněnou končetinu uchopil a začal jí přes spodní lano kroutit. Samozřejmě si nic nedělal z odpočtu pěti, který spíše z povinnosti prováděl Mick Hower. I muž v pruhovaném totiž tušil, že docílí pramalého efektu...a pak Israha Garyho ruku od lan odtrhl a práskl s ní o canvas. Gary znovu zařval. Israha přešel do keylocku, ale ten se mu nakonec ani nepodařil nasadit. Gary zoufale udeřil a zasáhl svou hromovou pěstí Israhův obličej. Stačilo to na to, aby Lost Soul udělal krok dozadu. Gary se chytil lana a pomohl si na nohy. Israha byl hned u něj, kopl ho do žeber a zkusil irish whipovat. Byl ovšem reversován a vběhl si přímo do scoop liftu, z kterého následoval rib breaker. Garyho bolela ruka, tak neaplikoval na žebra cílený grapple chvat podruhé a potřetí, místo toho hned hodil fallaway slamem Israhu za sebe. Nebyl to žádný dlouhý let, přeci jen Israha něco vážil, ale svůj účel splnil. Gary se znovu dostal do kontroly situace v zápase. S drobnými potížemi, zapříčiněnými bolením v ruce, zvedl Israhu a pak ho naopak nezvykle elegantně vysadil na své rameno. Došlo na over-the-shoulder neboli canadian gutbuster, jeden z nejpohlednějších chvatů v arsenálu obrovitého wrestlera. Israha skončil na zemi, tělo bezvládné. Gary pinoval...1...2...kickout.
Obr věděl ,že už nesmí udělat stejnou chybu jako předtím. Nesmí dát svému děsivém soupeři ani sekundu navíc. Musí ho zničit teď, bez prodlení...
Vrazil si ho k nohám a zvedl powerbomb stylem. V úmyslu měl zřejmě Gargantuan Squash, ale k jeho dokončení se nedostal. Israha se dokázal převážit a seskočit za Garyho záda. Gary se otočil – a pak se ke svému údivu ocitl ve vzduchu! Nebyla to nějaká závratná výška, ale pro někoho, kdo byl celou svou kariéru zvyklý stát pevně na nohou, vědom si faktu, že nikdo z jeho soupeřů jej nezvedne, to byl dozajista šok. Israha zasípěl a dokončil ušmudlaný scoop slam. Garyho tělo těžce žuchlo na zem.
„Scoop slam Garymu! Nevěřil jsem, že to někdy v životě uvidím!“, kvílel Jimmy Freak tím svým vzrušeným vysokým hláskem.
Israha pinoval...ale nebyl úspěšný. Nezaváhal však ani na malou chviličku, hned chytil v dnešním zápase již několikrát zasaženou Garyho levou ruku a provedl na ni legdrop. Pak přišel knee drop to stejných míst. Gary zaskučel a přitiskl si ruku k tělu. Israha mu ji však znovu odtrhl a položil na canvas, aby mu na ni mohl dopadnout jumping stompem. Teď to obra zabolelo tak nesnesitelně, že až vyskočil na nohy. V té chvíli dostal arm twist a Israha mu do ruky zespodu kopnul. A znovu. Gary už byl zase na kolenou, obličej zkřivený bolestí...ale pak náhle zabojoval ze všech svých sil a i s jednou rukou překroucenou do nepřirozeného úhlu vyzvedl Lost Soula nad hlavu! Nebylo to úplně učebnicové, možná proto taky Israha hned seskočil...jenže to už Gary reagoval samoan dropem a pohřbil svého soupeře pod masou svého těla. Israha se nehýbal. Gargantuan se rozhodl o druhý pokus o ukončení zápasu. Trochu nemotorně se pozadu vysoukal na prostřední lano a počal se pomalu rozhoupávat...odraz...a Israhova bota ho praštila do brady. Eternally Cursed byl okamžitě na nohou...a další neuvěřitelná demonstrace jeho síly. Chokebreaker s dvousetkilogramovým wrestlerem! V hledišti to opět uznale zahučelo. Israha kleknul na jedno koleno a začal oddechovat...chytil se levou rukou za hlavu...a pak nezemsky zařval , popadl ležícího Garyho za hlavu a nacpal mu svou holeň pod krk. An Open Door To Station Oblivion bylo za dveřmi...potom to přišlo. Stejně rychle, jako to v sobě zadusil ,se to vrátilo. Místo vousaté a tučné Garyho tváře uviděl Israha groteskní puzzle, složené z levé části tváře sinalého Pata Tarnowskiho, doplněné odpovídající pravou půlkou z obličeje Crowaxe. Zrůdná tvář na něj civěla dvěma rozdílnýma očima a z morbidně nesouměrných rtů zněla s vtíravostí popových popěvků jediná věta: „Nezaslouží si to!“
Israha zděšeně zařval a ucukl pryč. Chytil se oběma rukama za černou masku a přejel si přes ni prsty. Pak se podíval zpět – vidina byla pryč. Spolu s Garyho tělem. Náhle ho dvě mohutné ruce chytily za krk, zvedly a praštily s ním o canvas. Pár vteřin nato obloha nad ním ztemněla a z výšky mu dopadlo na hruď gigantické pozadí. Gary zůstal sedět a jen si počkal, až Hower provede odpočet. 1, 2,3.
„Zde je váš vítěz....Garyyyy the Gaaargantuaaaaan!!!“

Winner: Gary the Gargantuan

Obr zařval a zvedl ruce do výše. Pak ale spatřil, že se jeho rival, s nímž měl od teď vyrovnané skóre, zvedá, a na svou váhu až neuvěřitelně rychle vylezl pryč z ringu a zamířil do backstage.
Israha stál v ringu, držel se za hlavu a supěl jako v posledním stadiu rakoviny plic.
„Ne! Už ne! Dost! Za tohle mi zaplatí...všichni mi za tohle zaplatí!“
Jako smyslů zbavený se rozběhl pryč. Ne do zákulisí, ale přes hlediště, okolo překvapených diváků, směrem k východu.

-------------------------------------------------------------------------------------
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 77 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 77

Příspěvek  Israha Sat Nov 08, 2008 2:27 am

Brotherhood of Gore segment


SEKSEKSEK
Krev několikrát vytřískla a pocákala zástěru Magnuma. To mu normálně nevadilo, naopak ho to bavilo, tentokrát ale otráveně zasyčel a cákanec rozmazal. Situace se opakovala ještě několikrát než Magnum usoudil, že svou práci dokončí později. Zrovna v tu chvíli zaskřípaly dveře a objevil se Martz. Oči Magnuma zablískaly a položil sekáček na stůl.
„Konečně jsi zde, kamarádíčku, potřeboval jsem si s tebou promluvit.“
Došel k umyvadlu a pod teplou vodou si umyl zakrvácené dlaně. Masité dlaně se pod vodopádem slastně mazlily, byl to tanec k přenádherné hudbě Wolfganga Amadea Mozarta, jež hrála v místnosti. Magnum zastavil tekoucí vodu a vykročil směrem k Martzovi. Kapky ukapávaly na podlahu a ukazovali detektivovi, který by se sem stejně nikdy nedostal, kudy přibližně řezník šel. Kapky se začaly množit na jednom místě a tvořit loužičku, když se Magnum zastavil těsně před svým tag teamovým partnerem.
„Slyšel jsem o tý tvý…no, ehm, řekněme kamarádce, to je to správné označení, pokud myslím správně. Jak je to…jo, Lena! No, můj drahý přítelíčku, co se týče tvého vztahu se slečnou Lenou, tak do toho mi se vší úctou není vůbec , ale vůbec nic. Abychom si s tím rozuměli…ale to samé by mělo platit naopak. Té Leně by nemělo být NIC do toho, co se děje v CZSK, natožpak v Brotherhood of Gore.“
Martz se neznatelně pousmál. Poznal, že Magnum nezná žádné detaily, proto jen odhadoval. Dá se ale říci, že se trefil.
„Minulý čtvrtek jsi mě zklamal. Neuděje to podrhué, kamarádíčku, Hannibal Magnum bývá v takovém případě velmi nespokojený.“
Řezník se otočil, nepotřeboval vidět ani slyšet odpověď, rozhodl se nechat to na Martzovi sám, on jen po tom všem vyvrhne vnitřnosti. Martz ani nepotřeboval být na tohle dobrý herec.

------------------------------------------------------------------------------------

Krupy/ Texas Venom segment


Ze zápasu odešel klidně, teď ho to ale strašně žralo. Byla to vina rozhodčího? Nejen jeho, když o tom přemýšlel, byla to chyba VŠECH kolem něj. Ten Hower ale nebyl vůdčí osobnost, nedokázal takovým být, byl příliš slabým a Highlander by si jeho potupením zpět moc slávy nezískal. Měl přesnou představu o tom, kdo je tou vůdčí osobností, tím zlým diktátorem, teď už jo. Texas Venom stál proti němu zády. Stiskl jeho rameno a prudce ho proti sobě otočil. Nečekal ani na otázku a okamžitě vyprskl.
„Nikdy jsem neviděl, že by někdo takhle blbě nabookoval turnaj! Co mi povíš, ach champe?! Máš ze mě strach, proto jsi podplatil rozhodčího?“
Texas Venom do sebe „nenechal cpát žádné sračky“, zůstal však klidný. Za ty měsíce, co byl championem, zažil mnohem horší věci, Krupyho nadávky proti tomu moc nebyly.
„Povím ti jediné: Prohrál jsi. Přestaň fňukat a začni na sobě pořádně makat. Nikoho už nezajímá, co bylo s Israhou a tebou, pověst tě už totiž nikam, nedostane, Highlandere.“
Krupy si odhrnul vlasy z tváře a opřel si kendo stick o rameno.
„Když jsem poprvé vyhrál CZSK titul, ty jsi ještě nostalgicky mlel o té CWA doma u televize a pořád jsi chlastal pivo!“
Texas Venom se nad tím jen pousmál.
„Nedělej ze mě nějakého alkoholika, pivečko mám rád, nepiju ho ale jako šílený. Mým návykem je totiž wrestling. Což už se nedá říci o tobě.“
Konflikt po ještě několika hláškách vyústil málem v hádku, kdyby nezasáhla osoba, která do té doby jejich výstup pobaveně sledovala. Kanady zadupaly jako kopyta, když se k oběma borcům přiblížil od automatu Hajinek.
„Krásnej večér, pánové! Hádáte se, kdo má většího panďuláka?“
Oba si ho změřili pohledem, zvláště Krupy se na něj tvářil docela jízlivě, tenhle nízký punker mu už vzdoroval a dokázal proklouznout bez škrábnutí. Musel si ho přidat a svůj seznam.
„Odser si to Hajinku!“
Nekorunovaný král punku se zatvářil zklamaně.
„Proč tak zlej, Krupy, stále nějak nemůžeš spolknout, že jsem s tebou vytřel podlahu i punk style?“
Krupy zuřil, kdežto Venom se docela uklidnil, jestli ho někdo tak lehce nedokázal rozčílit, byl to právě Hajinek, který si vymyslel každou blbost z místa. Další jeho slova ho však překvapila, zrovna od takové existence, jakou Hajinek byl, je nečekal.
„Má myšlenka se začíná po dlouhé době pořádně uchycovat. Punk je ta jediná možnost, svoboda a syrovost, to sem patří. Nebude trvat dlouho a celá CZSK vude v mé barvě!“
Ukazováček namířil na Krupyho.
„BOOM! Headshot!“
To samé provedl i u Venoma.
„BOOM! Headshot! Haha, víš, co jsem si uvědomil, Venome? Já sem lovec. A mám uždocela dost trofejí, jsou to jako dost velký jména. Chceš se přidat? Nemusíš jako odpovídat, vono se to stane, ať se ti to líbí, nebo ne. Haha, jednou a možná to ani nebude trvat dlouho! To světlo nikdy nebylo tak jasný, ta hudba nikdy nebyla tak hlasitá! Slyšíte, to zní jako vítězství, to zní jako punk! Haha, a já, jako jeho král, jsem připraven vyrazit si a lov. Brzy. Čímpak si vyzdobím stěnu tentokrát?“
Jak se zubil na oba wrestlery, pomalu couval zpátky k automatu.
„Tak nezapomeňte. A dávejte si pozor.“
Zmizel za rohem.
….ani jeden jeho slova pořádně nevnímal.

--------------------------------------------------------------------------------------

CZSK Heavyweight Championship Tournament: Crowax vs. JUDr. Mattitude


"Dámy a pánové, nastal čas na onen tolik očekávaný zápas. Sváteční střetnutí Crowaxe a JUDr. Mattituda. Mnozí si tuto dvojici pamatují v boji o CZSK Intercity titul, ale také v velmi osobním boji. Dnes se tito dva střetnou kvůli vyššímu titulu, o kterým tento turnaj je." Sdělil divákům play-by-play komentátor Jimmy Freak.
Arénu pohltí tma, po aréně začnou projíždět kombinace tmavě modrých a šedivých laserů. Zní theme od Evanescence, po pár sekundách se objeví samotný Crowax, kterého všichni pod touto theme očekávali. Crowax je oceněn znatelným popem. Po procházce entrance rampou dojde ke schodům ringu a vkročí do něj. Zde si stoupne na ring post a zvedne pravou ruku do výše. Po tomto gestu se zvedne hladina popu nejvíce. Crowax slézá a čeká na svého soupeře, přesně jako před několika měsíci, JUDr. Mattituda.
Zní trojnásobné klepnutí soudním kladívkem, což naznačuje, že je JUDr. Mattitude opravdu připraven k příchodu. Za znění své theme se tento wrestler znám svými podvody a přístupem k životu objevuje pod entrance, kde obdrží velmi mohutný heat. JUDr. Mattitude není sám, společně s ním jsou tu i Zorlin a Heidegger. JUDr. Mattitude vchází do ringu, vylézá na turnbuckle, třikrát si klepne soudním kladívkem o dlaň a pokřikuje směrem k divákům: "Soudní proces vyřešen, novým CZSK Championem bude JUDr. Mattitude vy bando lemounů!" Zorlin a Heidegger zůstávají před ringem. Dozní soudcova theme a už se zdá vše být připraveno k zápasu. Když v tom jeho začátek přeruší generální manažer Rufus Maxwell.
"Prosím strpení. Džentlmeni, nemůžeme začít zápas aniž bysme si ujasnili některá pravidla. Chci mít v tomto turnaji naprostý pořádek. Chci čistý průběh a také čisté výhry. Proto nejsem pane Mattitude spokojen s vaším doprovodem a tímto způsobem vás tedy Zorline a Heideggere žádám, abyste s okamžitou platností opustili okolí ringu!"
Heidegger: "Scheize!"
JUDr. Mattitude stejně jako Heidegger a Zorlin také není dvakrát nadšen, jelikož mělo jít zejména o jeho dobro. Rozčiluje se a pokřikuje na Maxwella cosi o Leonardovi.
Rufus Maxwell reaguje: "Ano, Leonardo má možná zájem o muj post generálního manažera, ale tím jsem stále já. Proto mám také pravomoce zápas ihned ukončit a prohlásit Crowaxe za vítěze z důvodů porušení podmínek pane Mattitude. Vyberte si."
JUDr. Mattitude: "No co koukáte lemouni, padejte. Rušíte mi představení, já ten tu výhru získat musim, bude to důležitý bod pro naší skupinu."
Zorlin s Heideggerem se na sebe podívají, pokrčí rameny a odchází. Maxwell poté spokojeně také.
Zní gong a zápas může konečně začít. Jak Crowax, tak také JUDr. Mattitude na sebe hledí. Emoce, touha po pomstě, to vše je zde cítit. Až to začne, Crowax se pouští s JUDr. Mattitudem do lock-upu. Oba se přetlačují, když v tom začne mít na vrch Crowax, který odstrčí JUDr. Mattituda až k turnbucklu, kde JUDr. Mattitude chytrým způsobem dá hlavu za lana a pokřikuje na rozhodčího, ať od něj Crowaxe odklidí. Ten tak učiní. Crowax pouze dává ruce od těla jako náznak toho, že zde není proto, aby dělal problémy. JUDr. Mattitude se lehce pousmívá. Oba se po pár sekundách opět pouští do lock-upu. Tentokrát začne JUDr. Mattitude provádět side headlock. Crowax se dočekávaně posune až k lanům, od kterých se společně s JUDrem odrazí, aby ho setřásl. JUDr. Mattitude se však cestou chytí Crowaxových vlasů a vrátí se k němu s European uppercutem. Následně uchopí jeho ruku, provádí wrist clutch. Crowax také chytí JUDr. Mattitudovo ruku, provede to samé, ale přidá k tomu backhand chop. Né jeden, ale dokonce dve. Odstrří JUDr. Mattituda až k turnbucklu, kde ho praští kolenem do břicha. Následně ho pouští, udělá si od něj odstup, rozeběhne se a provádí running corner knee strike. Hned na to uchopí JUDr. Mattituda a provádí irish whip na turnbuckle protější. JUDr. Mattitude ale reversuje. Sám se poté rozeběhne na Crowaxe zády opřeného o turnbuckle. Zřejmě má v úmyslu provést svůj oblíbený Yakuza kick. Ať už to mělo být cokoliv, Crowax mu dal do běhu svou nohu a jeho pokus tak zmařil. JUDr. Mattitude se chytá za svou bolavou tvář, otáčí se Crowaxovi nevědomně zády, ten využije situace a provádí legdrop bulldog. Crowax se ihned zvedá a diváci jsou nadšení.
Crowax si stoupá k turnbucklu, kde se lehce přikrčí a gesty povzbuzuje JUDr. Mattituda k tomu, aby vstal. Né však z přátelství, ale kvůli tomu, aby mohl přidat další ránu v podobě některého chvatu. JUDr. Mattitude se zvedá, Crowax rozebíhá. Nicméně pozornost JUDr. Mattituda někdy nesklame, proto uhybá a provádí school boy roll up: 1..2.. Crowax vykopává, oba se okamžitě zvedají, ale zde už JUDr. Mattitude skopne Crowaxe Superkickem k zemi. Crowax je na zemi, JUDr. Mattitude na nohou. Divákům to dává najevo klepáním si na část hlavy poblíž spánku, čímž naznačuje svou inteligenci. Diváci ale nesouhlasí, proto bučí. JUDr. Mattitude vidí Crowaxe ve vhodné pozici na zádech, proto se rychle rozebíhá do lan a zpět ke Crowaxovi s leg dropem. Cover: 1..2.. opět kickout. JUDr. Mattitude se zvedá, provádí Judge drop. Opět pokus o pin fall: 1..2.. ani nyní pokus nevyjde. JUDr. Mattitude si dá na chvíli od pinů pokoj a přejde na jiný způsob výhry zápasu a to submission. JUDr. Mattitude začne provádět Crowaxovi svůj oblíbený finisher Modified Dragon Sleeper.
Jimmy Freak: "Crowax nyní nevypadá dobře, klidně by podle toho mohl dopadnout i zápas."
Crowax se takřka nehýbe, rozhodčí proto začne zvedat jeho ruku. Poprvé ruka padá. Rozhodčí opět zvedne ruku Crowaxe, ale ta se tentokrát drží! Crowax sebou začne lomcovat, natáhne se a dotkne se lana! Tím Crowax zapříčinil rope break a JUDr. Mattitude jej mustí pustit. Ten z toho samozřejmě není dvakrát nadšený. Zvedá se a začne do ležícího Crowaxe kopat. Rozhodčí zasáhne a donutí JUDr. Mattituda, aby nepokračoval.
"No co, když si něj párkrát kopnu, stejně bude lemoun." Povídá JUDr. Mattitude, ale přesto rozhodnutí rozhodčího akceptuje. Crowax se zvedá. JUDr. Mattitude na něj zamíří z pěstmi. Dovede ho až k lanům, odkud následuje irish whip, reverse od Crowaxe. Crowax však místo do protějších lan pošle JUDr. Mattituda na své koleno. Následně provádí Over Time do pinu: 1..2.. kickout. Crowax klečí, chvíli odpočívá. Poté se zvedá, pošle JUDr. Mattituda do lan a sám za ním vyběhne. JUDr. Mattitude se ale v lanech zachytí a proti němu běžícímu Crowaxovi provádí Flapjack na lana. Crowax se chytá za břicho, otáčí se čelem k JUDr. Mattitudovi, ten provádí Spinning MattBuster, ale Crowax reversuje do DDT! Oba nyní nehybně leží na zemi. Rozhodčí počítá do deseti za oba. Nyní jsme na pěti sekundách a Crowax se začíná zvedat. Po vteřině ho následuje JUDr. Mattitude. Oba sotva stojí, začínají se pomalým tempem mlátit pěstmi do obličeje. V tom se JUDr. Mattitude naštve, opře se obouma rukama o ramena Crowaxe a zatlačí ho k rohu. Zde mu provede eye poke. Udělá několik kroků zpět, rozeběhne se a provede Yakuza kick. Crowax padá soudci přímo do náručí, ten toho využije, otočí Crowaxe a vyzvedne jej zády na ramena.
Brian Nelson: "Judgebreaker! Bude Judgebreaker? Dostane se JUDr. Mattitude blíže k titulu?! Dneska ne!"
Dořekne Brian Nelson v ten moment, kdy po několika ránách loktem do obličeje od Crowaxe JUDr. Mattitude jeho tělo pustí. Crowax se dostává za záda JUDr. Mattituda. Využije toho a provádí Sweep Time. Cover: 1..2.. kickout. Crowax okamžitě vstává a vylézá po turnbucklu. Provádí své gesto, známé před svým finisherem Sky Wings a skutečně tento finisher provádí, jenže JUDr. Mattitude uhybá a uniká z ringu. Crowax je na zemi ringu, JUDr. Mattitude stojí pokrčen mimo ring a oddychuje si, že znovu utekl osudu. Crowax se zvedá, JUDr. Mattitude vylézá na apron, snaží se udeřit pěstí Crowaxe, ten mu ale chytí ruku a následně udeří do obličeje pěstí jeho. JUDr. Mattitude se motá, drží se lan pouze jednou rukou. Crowax provádí Standing dropkick a setřásne JUDr. Mattituda z apronu a zapříčíní tak jeho pád mimo ring. Crowax opouští lana a stojí nyní na apronu. Očividně čeká, až se JUDr. Mattitude zvedne. Ten se po chvíli skutečně zvedá a Crowax provádí flying clothesline. Oba jsou na zemi a diváci tleskají. Následuje i skandování jména federace. První se zvedá očekávaně Crowax, který zvedne JUDr. Mattituda a pošle ho do ringu. Poté se otočí diváky a pokřikne na ně: "Je čas si jít pro titul."
Následně se otáčí a vklouzne do ringu, kde už je ale na nohou JUDr. Mattitude a kopancem do hlavy ho setřásne k zemi. Hned na to nejspíš odpoví na to, co Crowax řekl: "Ale pro mě, haha."
JUDr. Mattitude zvedá Crowaxe a připravuje se na svůj finisher The Final Decree. Když v tom ho ale Crowax vyzvedne na záda a provádí Glory to Saviour! Crowax zalehne JUDr. Mattituda, očividně už vyčerpán: 1..2..3 a vítězí.
Brian Nelson: "Neuvěřitelný. Crowax znovu vítězí. Minule podobně vyhrál Intercity titul, nyní to pro něj byla také důležitá výhra. Jde přece o krok dál k hlavnímu titulu!"
Rozhodčí pomáhá Crowaxovi na nohy a zvedá mu jakožto vítězi ruku. Crowax je očividně štastný. Po desítce sekund slavení v ringu jde svou výhru ještě oslavit s diváky u entrance rampy. Zde couvá a sleduje JUDr. Mattituda. Ten sice leží, ale s naštvaným výrazem ve tváři sleduje Crowaxe. Ten divákům ukazuje na svůj pas, kde si přeje mít hlavní titul.

Winner: Crowax


-----------------------------------------------------------------------------------
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 77 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 77

Příspěvek  Israha Sat Nov 08, 2008 2:28 am

Na show pracovali:

Israha - opening, One vs Hammer, Israha vs Gary, Motna/McStreez/P182TA segment

Mattitude - pre-show segment, Crowax vs JUDr, Riggins rozhovor, Riggins/LoS/Roukys segment

R.Sionis - Krupy vs Riggins, BoG segment, Krupy/Venom segment
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 77 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 77

Příspěvek  Krupy Sat Nov 08, 2008 4:31 am

Nejako nechapem ten segment s Krupym a Venomom....Hajinek na nich zautocil alebo co?

Jedinu vyhradu mam ku kratkosti zapasu Riggins-Krupy.....to bolo naschval take kratke alebo vas tlacil cas?

K zbytku show sa vyjadrim neskor....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 77 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 77

Příspěvek  Israha Sat Nov 08, 2008 12:20 pm

Krupy napsal:Nejako nechapem ten segment s Krupym a Venomom....Hajinek na nich zautocil alebo co?

Jedinu vyhradu mam ku kratkosti zapasu Riggins-Krupy.....to bolo naschval take kratke alebo vas tlacil cas?

K zbytku show sa vyjadrim neskor....

Nezaútočil, pouze si řekl svoje a naznačil, co je jeho úmyslem v příštím čase.
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 77 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 77

Příspěvek  Motna Sun Nov 09, 2008 8:52 pm

Povedená show a líbil se mi i Booking a Leonardo se soudcem získali dalšího, ale nevím jestli to byla pro ně posila. Laughing
Motna
Motna
Mr. Fine
Mr. Fine

Poeet p?íspivku : 464
Age : 31
Localisation : Varnsdorf
Registration date : 05. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 77 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 77

Příspěvek  Krupy Mon Nov 10, 2008 1:08 am

Takmer nijaka reakcia na show? Myslim ze si to writeri nezasluzia,tak piste....

Segment s TT Championmi a novacikmi ma dost zarazil,necakal by som ze sa budu tak skoro motat okolo TT Titulov.Na jednej strane je to ozivenie v TT Divizii,ale na strane druhej je to podla mna prilis skoro....radsej by bolo pre nich vymysliet nejaky TT feud bez opaskov,a nasledne sa presunu vyssie....a dost sa mi nepaci takyto pripadny feud respektu bla bla bla....ale to je asi vec vkusu.

Nedavno sme sa s Crowaxom zhovarali o nasich losing streakoch,tak to pretrhol Laughing...ale cakal som ze to Mattitude nejak zmanipuluje k vyhre...kazdoparne s vyhrou face wrestlera som spokojny.

Ine je to s Gargantuanom a Isom...nejedna sa mi o sposob vyhry,ta bola dobra pretoze Israha neprehral vdaka sebe,ale o to ze Gary je IC Champ a mal by sa zameriavat na svoj titul....urobili ste nieco podobne ako WWE,kde Jeff s titulom isiel dalej....ale mam pocit ze nevyhra,tak co na tom...

Riggins porazil moju postavu,co mu pomoze vo feude s JUDrom na ziskanie nejakeho toho momenta.Je to prirodzeny sposob,navyse ten koniec bol vymysleny dobre...ale mrzi ma ta spominana kratkost.No a Highlander opat prehral,som zvedavy co bude dalej....snad sa chysta pre neho nieco velke Laughing

Zaujimavy bol ten segment s Hajinkom,Venomom a Krupym.Vyzera to na feud Hajinka s Venomom,co je logicke kedze ma teraz velke momentum a ked sa ma objavit v ME,tak teraz...na feud sa tesim,ak nejaky bude a moze byt kvalitny.Len nechapem co tam robil Krupy....s jeho momentom je asi pomyslenie na feud o titul nerealne,zrejme tam bol na zaplnenie miesta,alebo na prehlbenie jeho rivalite s Venomom,ktora je vsak uz dostatocne znama.....

Show ako celkom hodnotim pozitivne,ale na sucastnej kvalite shows sa odraza najma neucast hercu,a casova zataz writerov...je to stale dobre,ale nie az tak ako predtym....ale samozrejme to nikomu nezazlievam,zranenia si nikto nevybera a cas tiez nevieme ovplyvnit....
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 33
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-Fed - Show 77 Empty Re: CZSK E-Fed - Show 77

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru