CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 38

+9
Hajinek
Texas_Venom
Crowax
R. Sionis
Israha
Johnny_Morrison
Mike_From_Hell
Rusty
Mattitude
13 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Mattitude Mon Feb 25, 2008 11:20 pm

Část 1.

Lords of Shadows/Rusty & Boš


V aréně právě probíhá entrance bývalých tag team šampiónů Lord of Shadows. Už stojí v ringu a Dark Killer i Shadow nevypadají zrovna spokojeně. Dark Killer si bere mikrofon a po chvilce začíná mluvit.
"To že už nejsme tag team šampióni neznamená, že se k nám nebudete chovat s respektem!"okřikne fanoušky, kteří ho ovšem neposlouchají a "you both suck" chantem dávají dost najevo co si o bývalých šampiónech myslí.
"Alteři, vaše vítězství nebylo nic jiného než štěstí a už se nebude nikdy opakovat! Chceme rematch, ve kterém ukončíme ten váš komický title run! Takže koukejte vylézt! Lord of Shadows proti The Alter Duo, dneska večer o CZSK tag team tituly!"
Tak to je snad první věc, kterou kdy Dark Killer řekl a lidé ho za ní odměnily potleskem. Ten zápas si přejí vidět. Všichni očekávají příchod bratranců Alterů a začíná hrát entrance theme, ale to není theme Alterz! Na entrance rampě už stojí Rusty a Boš! A Rusty má mikrofon:"Vy dva pošukové jste měli svůj moment slávy, já jsem už byl CZSK tag team champem, vím jaké to je a chci znova! Tentokrát s Bošem, se kterým už jsem taky byl tag team champem. Vy dva jste proti nám nikdo. Takže my chceme náš zápas s Altery!"
Dark Killer vypadá spíš pobaveně než ustaraně konkurencí v podobě Rustyho a Boše:"Vás dva bych porazil klidně sám a to samé platí i o Shadowovi. Myslíte, že jste lepší než my? Proč nám to nepřijdete vysvětlit sem?!?"
Rusty se jenom podívá na Boše, ten mu to odkývne hlavou a oba si to už řítí do ringu. Rusty s Bošem jsou už před ringem a chtějí vklouznout dovnitř, když v tom se ozve theme Rufuse Maxwella, GM CZSK!
"Hej vy čtyři! Okamžitě toho nechte! Lord of Shadows, dostanete svůj zápas na další show, abychom viděli The Alterz a jejich první obhajobu! A Rusty s Bošem budou mít zápas o tituly s držiteli za týden, tedy příští pondělí, aby nám ukázali jak dobrým tag teamem jsou! To je ode mne všechno. Hezký večer přeji!"
Lord of Shadows jsou v ringu spokojeni s rozhodnutím Maxwella, dostávají svůj rematch o tituly. To samé platí i o Rustym s Bošem, ale i přesto ještě Rusty něco pokřikuje na Dark Killera.

Goja vs. Hannibal Magnum


Dohrávají poslední tony theme Gojy, ten je již připraven v ringu, kde se pomocí lan protahuje a připravuje na svého dnešního soupeře, wrestlera který se zbavil svého uhlavního nepřítele a poslal jej zametat chodníky. Řeč je o Hannibal Magnumovi, který je právě tím, co se postaral o odchod Gary the Gargantuana ze společnosti.
V aréně se objeví výbuch, po kterém zakřičí dívčí hlas. Záhy na to se objeví Hannibal Magnum, který pomalým krokem se svým nožem postupuje do ringu. Zhruba na konci entrance rampy si všimne fanouška s transparentem "Gary pls come back and kick Magnum's ASS!". Fanoušek mu tento transparent rve doslova do obličeje, proto se rozzlobený Magnum rozhodne mu jej vyškubnout z ruky. Magnum poté tento transparent pomocí nože rozřízne na cucky. S dobrým svědomím poté pokračuje do ringu. Magnum si odloží nůž do rohu ringu a v tom jej už napadá Goja. Zápas za znení gongu tímto právě začíná.
Goja buší Magnumovi do zad, co nejvíce to jde. Magnum se vzepře a odstrčí Goju, ten se dostává do lan, od kterých se odráží, více už ovšem nesvede, jelikož je mu darován poměrně tvrdý big foot od Magnuma. Magnum zvedá Goju a provede lehčí Falling slam zaměřený napříč turnbucklu, na který posléze vylézá. Vyleze pouze na první lano a skáče leg drop, jenže Goja uhybá! Magnum je ještě na zemi, Goja se zvedá a ihned zasadí asi to nejvýhodnější, co se v jeho move setu najde, Ankle lock. Goja chvíli trápí Magnumovo nohu, až do doby, kdy se Magnum vzepře, otočí se a Goju odkopne. Oba se zvedají ve stejnou chvíli, Goja se rozeběhne a podklouzne pod Magnumem pomocí baseball slide, následuje Russican leg sweep. Cover: 1..2.. Magnum kickoutuje. Goja zvedne Magnuma a pošle jej do lan, Magnum reversuje a poté provede jemu naproti běžícímu Gojovi Kanibal. Cover: 1..2.. 2,5 Goja vykopává. Magnum se poněkud naštvaný nakonec rozhodne pro submission a začne provádět Gojovi Camel clutch. Diváci začínají tleskat aby podpořili u nich oblíbenějšího Goju. Goja se tímto potleskem inspiruje a proto začne dělat vše proto, aby diváky nezklamal. Goja se náhle vzepře, posune se téměř o metr a dotkne lan. Magnum pouští až po čtyřech sekundách odpočítávání do diskvalifikace ze strany rozhodčího. Magnum nabírá vzteku, zvedá Goju a zvedá jej do suplexu, Goja ovšem reversuje do Swinging DDT. Oba borci leží na zemi. Goja nestíhá pinovat Magnuma, jelikož se už zvedá. Oba wrestleři se zvedají zároveň. Poté, co jsou na nohou se začnou střídavě mlátit pěstmi do obličeje. Magnum se pokusí o Clothesline, Goja však uhybá, chytá Magnuma a provádí Side release Belly to Belly. Cover: 1..2.. Magnum se drží v zápase. Goja jej zvedá a přesouvá se sním k turnbucklu, tam provede smash a následně obrátí zády k turnbucklu. Vylézá na druhé lano a začne Magnuma mlátit pěstmi. Diváci počítají: "1..2..3..4.." v tom Magnum odstrčí Goju, ten padá zády na zem. Magnum využívá volného času, sedá si na turnbuckle. Goja se zvedá, Magnum též a stojí na prostředních lanech. Provede Flying clothesline, kterému se Goja vyhne. Goja hned na to vybíhá do lan a zpět k Magnumovi, kterému chce provést running elbow strike, Magnum se však sehne, provede Pendulum backbreaker, z kolena zvedne Goju opšt do stoje a provede Hannibal Driver! Cover: 1..2...3 a tentokrát se již vydaří. Hannibal Magnum tak čistě vítězí na Gojou po svém finisheru. Hned po této výhře popadá kudlu a odchází do zákulisí.

Winner: Hannibal Magnum

B-Reyo segment


„Už mnoho hajzlíků se pokusilo porušit můj řetězec. Možná udělali pár menších škrábanců, ale já jim to vrátil s mnohem větší poškozením. Zlomil jsem jednoho po druhém, všichni se nakonec zřítili k zemi. Ari Riggins, DM Bukva, sakra, dokonce i Ergo. Takhle bych mohl pokračovat donekonečna. A teď jsme u toho. Malej, zkaženej japončík, Tiger Kid. Vervu tygra rozhodně nemá, ale na to, že mu zbyl přízvuk z té jeho hatmatilky se nebojí promluvit a vždy řekne nějakou kravinu. Činy jsou ale větší než jakákoliv slova. Co udělal? Postavil se mi do cesty. MĚ. Ukradl si jedno vítězství, ale je to jen další škrábanec. Co je ta špatná zpráva? Čím více se hromadí škody, tím více se můj řetěz slábne. A proto tímto dnem, touto hodinou, těmito slovy: Přísahám, že už nikdy neprohraji. Zvláště proti nějakýmu Japončíkovi. Za velkým B totiž stojí velké L…jako Legenda. A to jsem já. Budoucí CZSK Champion, Intercity Champion, Hardcore Champion, sakra, i solo TT Champion- to jsem já, B-Reyo.“

Kameraman zaskučel, doslova se s CZSK borcem o kameru pral. Neměl ale šanci. Když B-Reyo řekl, co měl na kameru. Strčil do kameramana a ten odletěl o kousek dál. Dopadl mezi krabice, ale snažil se záběr držet pevně. Když se mu podařilo opět zaostřit, B-Reyo byl pryč.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Mattitude Mon Feb 25, 2008 11:25 pm

Část 2.
Hajinek vs. Ari Riggins



Diváci bučí jako o život a důvodem je to, že svůj příchod dokončil nikdo jiný než nekorunovaný král punku v CZSK, Hajinek! Ten vypadá dnes ještě víc sebejistě a arogantně než jindy. Dokonce je zde dneska i sám, a to se nestává tak často. Bere si mikrofon a začíná mluvit: „Ticho prosím, ticho!“ Ovšem ticha se mu nečekaně nedostává, ale Hajinek jako kdyby to tušil a jenom si tak hrál s publikem. Se svým tradičním arogantním úsměvem opět začne mluvit: „Držte huby děcka! Kdyby jste věděli jak se poslední dobou mám dobře. A dneska jsem dostal pěkně veselou zprávu. Si tak sedím doma se svejma kámošema, koukáme na bednu, popíjíme a do toho volá Maxwell, že dneska musím přitáhnout na show, že mám zápas, že jsem byl vyzván! Jsem si říkal, jakej magor by mě mohl vyzvat, ale když mi řekl to jméno, tak jsem ani nemohl uvěřit! Po tom všem si ještě troufá, bude rád že dojde do ringu po našem minulém setkání! No jen se všichni podívejte!“ A ukáže na titantron, kde už běží záběry z minulého zápasu Hajinka s Rigginsem, ve kterém Hajinek připravil past na Rigginse a využil toho k útoku a poranění Rigginsovi pravé nohy. Vidíme sérii útoků na Ariho pravačku. Video skočilo a diváci jsou viditelně nespokojeni s tím co viděli.
„No jsem na něho zvědavej. Tak pojď Rigginsi ať už máme tu frašku za sebou a nebo si pro tebe musím dojít, aby si se sem vůbec dostal??“vyzívá Hajinek Rigginse a odhazuje mikrofon.
Dlouhé čekání nakonec ukončuje theme, na kterou všichni fanoušci čekali. „You’ve got yourself a deal!“ a Ari Riggins se objevuje na entrance rampě! Vypadá relativně v pořádku, ale potom co se rozchází směrem k ringu už je zřejmé, že jeho pravá noha není zas úplně v pořádku. Snaží se to nedávat najevo, ale všimli si toho asi všichni, včetně Hajinka. Ten se pořád samolibě usmívá, protože vidí, že Ari není stoprocentní! Riggins jde po schůdkách do ringu, to mu dělá trochu problémy, ale už je v ringu. Přes jeho dlouhé kalhoty není přesně vidět jakou část nohy má poraněnou, ale to nebrání Hajinkovi v tom, aby parodoval jeho pokulhávání! Hajinek se opravdu víc než baví, to nejde říct o fanoušcích, kteří si k Hajinkovi vybudovali opravdovou nenávist. Riggins vypadá soustředěně, nenechává se rozhodit Hajinkovími kreacemi a naznačuje rozhodčímu, že tento zápas chce opravdu odstartovat.
„Tak Briane, to jsem na Dealmakera zvědavý, přece jenom to vypadá, že má z minulého týdne zdravotní problémy a je víc než jisté, že se jich bude snažit Hajinek využít.“ komentuje Freak.
„Máš pravdu Jimmy, ale člověk prostě musí ocenit Rigginse, že vyzval Hajinka k zápasu. Snad se mu zranění ještě nezhorší, Still Standing Strong: Chapter One je za dveřmi a Riggins by určitě nechtěl chybět.“doplňuje Nelson.
Ale to už se k sobě Hajinek s Rigginsem přibližují a Hajinek ihned startuje po Ariho noze, ten ale uhýbá a odstrkuje Hajinka dál od této nohy. Hajinek je ovšem neodbytný a znova se pokouší chytnout tuto zraněnou nohu Rigginse, ten se ovšem opět uhýbá a tak to Hajinek zkouší s low kickem, Riggins nadskakuje a hned po dopadu zpátky na zem chytá Hajinka do headlocku. Tomu se podaří Rigginse odstrčit a poslat ho tak do provazů, od nich se Riggins odráží a clotheslinem sráží Hajinka. Hajinek se ihned zvedá, ale Riggins na něj čeká s inverted atomic dropem, po kterém následuje european uppercut, po němž příchází super kick, který vypadá dneska o něco hůře než jindy, nejspíš kvůli tomu zranění. Ovšem Hajinek i tak leží na zemi a Riggins se po této kombinaci pokouší o cover:...kick out u čísla dva! Hajinek se zvedá a dostává middle kick, po kterém si ho Riggins chytá a provádí mu snap suplex. Hajinek se snaží hned vstát ale opět dostává middle kick a po něm dva knee lifty a to vše zakončené one-leg facebusterem. Riggins se na chvíli chytne za nohu, přece jenom je zvyklý ji používat docela dost, párkrát s ní pohne, zkouší z ní vyklepat tu bolest, ale teď už jde na cover: 1...kick out! Hajinkovi ta chvilka zaváhání stačila na otřepání z útoků Rigginse a tak suverénně přerušil cover. Už jsou oba na nohou a Riggins se snaží irish whipovat Hajinka, ten ale reversuje a tak je to Riggins, kdo běží k provazům. Neodráží se ale od nich, ale zachytává se za ně, přece jenom běhání mu moc nejde. A tak se Hajinek rozebíhá na něj. Riggins ho back body dropuje, ale Hajinek šikovně přistává na apronu, Riggins se otáčí a zkouší udeřit Hajinka, ten se ale uhýbá a ihned trefuje Rigginse pěstí do poraněné nohy. To rozhodí Rigginse a Hajinek ho chytne za hlavu a seskakuje z apronu. Riggins si davá nepříjemně krkem o provazy a ty ho odmršťují do zpět do ringu. Hajinek leze zpět na apron a z něho na turnbuckle a skáče ležícímu Rigginsovi elbow drop na zraněnou nohu!
„A už je to tady!“ komentuje Nelson.
Hajinek ihned útočí na Rigginsovu nohu. Kope do ní jako blázen a potom na ní skáče knee dropem. Riggins se svíjí na zemi, ale Hajinek ještě určitě neskončil. Zvedá Rigginse a ihned mu podkopává poraněnou nohu a okamžitě to dělá znova. Přímo se tím baví a zesměšňuje svého soupeře. Opět mu pomáhá na nohy a přehazuje ho double underhook suplexem. A teď si bere Hajinek Rigginse do zajímavého submission manévru.
„To vypadá jako indian deathlock!“ křičí Freak.
„Je to tak. Indian deathlock! To musí být pro Rigginse víc než nepříjemné.“ doplňuje Nelson.
Riggins bojuje s bolestí a snaží se dosáhnout na provazy. Nemá to k nim tak daleko, ale Hajinek je přeci jenom na něm celou svojí vahou. Hajinek pořád drží a křičí na Rigginse, aby se vzdal, ale to u Rigginse nepřipadá v úvahu. Teď se mu povedlo se přiblížit k provazům, ale pořád na ně nemůže dosáhnout. Ještě kousek mu schází. Už to vypadá....je to tak. Rope break. Hajinek tradičně čeká co nejdéle může. Tohle Rigginse velmi vyčerpalo, ale tím Hajinek nekončí! Za nohy vtahuje Rigginse doprostřed ringu a nasazuje mu figure 4 leg lock! „Zajímavá volba od Hajinka!“opět křičí Freak.
Riggins vidí, že k provazům to má daleko a tak se pokouší dosáhnout na Hajinka. A daří se mu to. Úder pravačkou do obličeje trošku povoluje Hajinkovo sevření, ale stejně se z toho nemůže Riggins dostat úplně a tak používá trochu z Hajinkova repertoáru. A to sice thumb to the eye! A teď už Hajinek povolil úplně a Riggins je volný. Hajinek se snaží rozkoukat a když se mu to podaří tak startuje na Rigginse, ten je ještě na zemi, ale odstrkuje Hajinka nohama, ten padá, ale znova se řítí na Rigginse. Teď už se zvedá i Riggins a rozběhnutého Hajinka chytá do spinebusteru. Oba dva chvíli leží, zvednou se až když rozhodčí začne počítat a je u čísla pět. Hajinek se snaží trefit Rigginse, ale ten jeho údery blokuje a přichází s vlastními. Potom Hajinka irish whipuje a back body dropem ho přehazuje. Hajinek se zvedá a než se rozkouká, tak je znova ve vzduchu, tentokrát dopadá přímo na obličej po one-man flapjacku! I teď se snaží rychle zvednout a rozebíhá se na Rigginse, ten ho chce trefit clotheslinem, ale Hajinek mu podbíhá pod rukou a zkouší springboard crossbody. Je ovšem chycen Rigginsem, ten s ním sice trochu zavrávorá, ale nakonec ho přeci jenom udrží a fallaway slamem přehazuje. Počká si na Hajinka až se začne zvedat a rozebíhá se na něj, to vypadá na shinning wizard, ale ten rozběh není s tou poraněnou nohou tak rychlý a tak mu Hajinek uhybá, takže Riggins netrefuje, ale Hajinek ho trefuje super kickem nebo tedy Sweet Punk Music, jak tomu sám říká. Tahle rána posílá Rigginse do provazů od kterých se odráží a domotá se až k Hajinkovi, ten ho irish whipuje do rohu ringu. A rozebíhá se na Dealmakera s úmyslem o running corner clothesline a taky že ji trefuje! Ustoupí si od rohu ringu více doprostřed a Riggins se vypotácí k němu. Hajinek ho chce trefit úderem pravačkou, ale Riggins uhybá a countruje do kneeling shoulder jawbreakeru doplněného flatlinerem!
„Krásná kombinace! To jsem viděli od Ariho teprve podruhé. Poprvé minulý týden na člena Hajinkovi party.“ chválí tuto kombinaci Nelson.
Riggins jde do coveru: 1...2...kick out! A tak Riggins vstává a naznačuje, že přišel čas na jeho finisher The Prophecy, vyčkává na Hajinka, ten se zvedá, ale všímá si připraveného Rigginse a tak se kácí, vykutálí se z ringu a dává se na odchod. To ovšem Riggins nechce a tak jde za ním. Dopajdá k odcházejícímu Hajinkovi a „doběhne“ ho na entrance rampě, ten ho ale překvapí úderem loktem. Ari zavrávorá a Hajinek ho trefuje spinning kickem. Teď ho bere na northern light suplex a Riggins, tak dopadá přímo na tvrdou entrance rampu. Hajinek ho zvedá a teď to vypadá na powerbomb, ale Riggins tento pokus zblokuje a back body dropuje Hajinka a ten tedy taky zkouší jak je zde tvrdá podlaha! Rozhodčí už ovšem začal dávno počítat a je u čísla pět, toho si ovšem Hajinek ani Riggins nevšimli. Hajinek se zvedá a snaží se zaútočit na Rigginse, ale ten ho sundává na zem hezkým STO. Opět tvrdý dopad na zem pro Hajinkova záda, ale vypadá to že Hajinek se snažil STO countrovat do jakéhosi DDT a tak Riggins také leží na zemi a drží se za obličej. Rozhodčí je u osmičky. A Riggins si toho všímá a snaží se rychle zvednout a vběhnout do ringu. Hajinek ho ovšem chytne za nohu, Riggins se mu přeci jenom vyškubne. DEVĚT! A už běží k ringu, ale není to nějaká závratná rychlost, přeci jenom má poraněnou nohu a únava ze zápasu je na něm také vidět. Už je u apronu! DESET! Konec zápasu! Riggins to nestihnul. Byl sice opravdu blízko, aby vyhrál, ale přesto se mu to nepovedlo! Naštvaně stojí u apronu, opírá se o něj a vydechuje. Zatímco rozhodčí vyhlásil zápas jako no contest - double count-out! Riggins se otočí směrem na Hajinka, ten už je kulis a známým gestem-zvednutým prostředníčkem ukazuje Rigginsovi co si o něm myslí.
„Takže máme za sebou další zápas Rigginse s Hajinkem a opět žádný pin nebo submission. Další z řady count-outů a diskvalifikací, kterými Hajinek uniká!“shrne konec zápasu Nelson.

Winner: Hajinek (by count out)

havlajs rozhovor


Svůdně oděná Kimberly Gardner, reportérka, kterou během své štace v CZSK provází neustálá smůla, co se týče interviews, je připravena zeptat se ožehavé otázky další wrestlerské hvězdy CZSK, dnes jde o rockového šílence havlajse. Kim tak trochu tuší, že to opět skončí fiaskem, a proto se snaží zapůsobit na diváky svým hlubokým výstřihem a oblečkem, který více odhaluje než skrývá...
Havlajse tento neoddiskutovatelně pěkný pohled z míry nevyvádí, je otočen zády ke Kim i kameře a polohlasem si cosi prozpěvuje. Opět to zní příšerně.
"Už jsme v éteru...", zašeptá kameraman, což vyprovokuje Kim ke šťouchnutí pod havlajsova žebra. Ten sebou cukne, ale přestane zpívat a dokonce se otočí do kamery.
"Dobrý večer, hlásí se Kimberly Gardner a její dnešní host, havlajs."
"Nazdááár, lidi!", zakvílí havlajs do kamery, která ucukne, protože kameramana tón havlajsova hlasu nepříjemně praští do ušních bubínků.
"Havlajsi, určitě byste rád vysvětlil všem divákům, proč jste minulý čtvrtek zasáhl do zápasu Jedovatá Kobra vs DM Bukva."
"Dyť je to jasný, ne? Kobrák dostával na prdel, tak sem mu chtěl trochu píchnout, ne?"
"Ale díky vaší akci nakonec Kobra svůj zápas prohrál..."
"No jó, sem vo tom ňák nepřemýšlel, sem tam prostě vlítl, abych mu pomoh..."
"Ovšem z pohledu kamer to vypadalo tak, že chcete kytarou ve skutečnosti zasáhnout Kobru..."
"A jako proč bych to dělal? Kobrák je borec, děsně ho cením...sem to myslel dobře, akorát to nevyšlo, jak sem chtěl."
"Takže to nemělo nic společného s vaší zákulisní konfrontaci s Kobrou, minulé pondělí?"
"Šmarjá, né. My rockeři musíme držet při sobě, Kobrák je velkej týpek, sme kámoši..."
Pak se to opět začalo kazit, Kim už to tak nějak čekala a proto se jen rezignovaně usmála, když se na scéně objevil Jedovatá Kobra sám.
"Tý vole, nazdar Kobráku!", zařve havlajs a Kobru obejme.
Kobra ho odstrčí: "Tak hele, ty šašku. Přestaň tady kecat kraviny. Mě je zatraceně jasný, žes tou kytarou chtěl třísknout po hlavě mě, tak se tady nevykrucuj..."
"Co blbneš, brácho, nechtěl..."
"Já ti to nevěřím a už vůbec nejsem tvů brácha. A radši si dej odchod, než ztratím trpělivost..."
"Ty vole, já myslel, že sme kámoši..."
"Na tos zase přišel jak? Já jsem nikdy nebyl tvůj kámoš a ať se na místě propadnu, jestli jsem jím někdy být chtěl..."
Havlajs se nadechne a chce něco říct, ale Kobra ho zarazí: "Mlč, poslouchat ten tvůj ječák je za trest...mezi náma dvěma nic nebylo a ani nebude, zapiš si to za ty tvoje rádobyrockem zničené ušiska. A ještě jednou mi takhletak posereš zápas, už nebudu tak shovívavý jak dneska."
Načež Kobra odkráčí. Havlajs za ním hledí se směsicí údivu a zklamání, evidentně zcela nepoužitelný pro pokračování v interview. Kim se jen provinile usměje a pokrčí rameny. Závěrečné gesto je určeno kameramanovi, říká, že má svůj stroj vypnout.

The Slovakia Warrior/Cerberus segment


"Ou.. o takhle malý kousek jsem tě minul!"

Baví se Cerberus s Slovakia Warriorem v šatně u televize, kde sledují závěr jejich vzájemného zápasu z minulé show.

Cerberus: "Víš ty ale co? Ten zápas se mi zdál slabý, moc jsme toho divákům neukázali."

Slovakia Warrior: "Jo, pravda. Přístě to snad bude lepší."

Cerberus: "To je vše, co mi na to řekneš? Prober se, musíme stím něco udělat. Předvést mnohem lepší zápas, méně omezení, vetší podívaná.."

Slovakia Warrior: "A co tedy hodláš dělat? Dát si redbull?"

Cerberus: "Haha, to ne. Stačí jen požádat o lepší zápas. Méně omezení, žádná diskvalifikace, žádný count out. Co ty na to?"

Slovakia Warrior: "Jo... Jo, to není zlý." Zakouká se Warrior na obrazovku, kde již nic neběží.

Cerberus: "Co blbneš? Vždyť už to skončilo, pojď." plácne Warriorovi na hruď a oba poté společně odchází.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Mattitude Mon Feb 25, 2008 11:27 pm

Část 3.

Lord Darsen vs Israha vs Roukys vs WidowMaker


Monstrózní lasershow a výrazné beaty songu od DMXe - X Gonna Give It To Ya signalizují příchod CZSK rappera WidowMakera, prvního účastníka fatal 4-way matche, který za pár minut odstartuje. Diváci aplaudují, jev, který si Widow užije ze všech zúčastněných asi jako jediný. Sebevědomé taunty, přehnaná gestikulace...ale lidi to baví.
Začne hrát hudba, všechna světla zhasnou, zůstane svítit akorát pár reflektorů, které svítí různě do publika. Roukys vychází ven, všechny reflektory najedou na něj, udělá pár Travoltovských tanečků z Horečky sobotní noci a jde do ringu, mezitím si ještě plácne s pár divákama, udělá v ringu pár frajeřinek a hodí svoje tričko mezi lidi. Widow ho soustředěně pozoruje, ale vyprovokovat se nenechává...
Pak zahalí entrance stage pekelné plameny a zjeví se třetí do počtu, démonická existence, známá v CZSK jako Lord Darsen. A jestliže se předchozí entrance obešla bez přerušení jen tak tak, zde už pomyslná bomba, visící ve vzduchu, vybuchne. Darsen nečeká a bez okolků Roukyse a Widowa napadá. Roukys jde hned na zem, Widow prudký punch ustojí, ale udělá krok dozadu. Darsen ho hned irish whipuje a kosí back elbow strikem....
A v tu dobu už šedá mlha přivádí do ringu toho, jenž si říká Eternally Cursed. Israha, největší a nejtěžší ze všech zúčastněných, se rovněž nezdržuje se svými obvyklými entrance rituály a hned se zapojuje do zápasu. Roukyse pošle zpátky na canvas jen vteřinu na to, co ten se zvedl, stejně dopadne Darsen. Widow zkouší Israhu irish whipovat, ale je reversován...Israha mine lariat, ale pak odrazivšího se Widowa skolí těžkopádným spinning heel kickem. Widowa sice tento kop na zemi neudrží dlouho, ovšem Israha zjevně nechce ztrácet čas s ním a promptně ho vyhazuje z ringu. To stejné dělá na druhé straně Darsen s Roukysem. A pak se dvě zvrhlá individua otočí na sebe. Rudé oči Darsena a šedé Israhovy by způsobily hotový masakr, kdyby pohledy mohly zabíjet....
PLESK!
Takto to zazní, když Darsen zasadí Israhovi chop. Israha mu vrací levým hákem...takhle se to pár vteřin periodicky střídá. Pak Darsen získá převahu a chopováním zatlačí Israhu k lanům. Snaha o irish whip je zmařena, protože Israha se zachytává lana. Darsen táhne, ale nedaří se mu s rozměrným Israhou hnout. Pak zasáhne WidowMaker, který chytí Israhu za nohy a vytáhne ho z ringu. Israha dopadne na nohy a zadívá se na Widowa zlým pohledem...pak mu Widow vpálí jednu do spodní čelisti. Israha reaguje kopancem do žaludku a irish whipem, kterým směruje Widowa do schůdků...znenadání zasahující Roukys udělá rozpohybovanému Widowovi drop toe hold, což má za následek kolizi Widowova obličeje s kovem. Israha se otočí...a Darsen ho baseball slide dropkickem odráží až na hrazení. Trefí se pěkně, Israhova záda narazí na hranu hrazení značně tvrdě. Israha nedá znát bolest, ovšem nepohne se dostatečně rychle a tudíž ho Darsen na hrazení ještě dvakrát narazí. Na Roukyse v té chvíli zapomenou...a ten toho využije. Nepozorován se vyšplhá na ring post a skáče...mohutné diving crossbody silou svého dopadu pošle Israhu i Darsena na zem. Roukys na vzniklé hromadě chvíli leží taky, pak se ale teatrálně zvedne a začne přemrštěně napodobovat své konkurenty, které právě dostal na zem. Nakonec ho WidowMaker zezadu pošle k zemi lariatem. Roukyse úder zaskočí a tudíž se mu nepodaří zablokovat pád zcela stoprocentně. Praští se do hlavy a trochu se mu zatmí před očima. Widow ho posílá do ringu a leze za ním. Inverted DDT...a Widow si jde pro pin. Roukys přerušuje, ovšem dosti natěsno, jeho hlava mu nyní víří jako lopatky větrného mlýna. Widow se příliš nerozpakuje a nasazuje submission chvat 911. Menšího a lehčeji stavěného Roukyse v něm doslova zamkne a zamezí mu v takřka jakémkoli pohybu...
"Zdá se, že Darsen a Israha se vůbec nestarají o zápas, jde jim jen o jedno...", prohodí Brian Nelson a má pravdu.
Israha zrovna razítkuje Darsenovu hlavu o apron a nevnímá dění v ringu, kde WidowMaker sahá po vítězství. Rozhodčí kontroluje Roukysův stav...Darsen zablokuje jeden Israhův útok a razantně praští do apronu jeho mozkovnou. Pak zaregistruje, co se odehrává v ringu a rozhodne se zasáhnout...Israha ho chytí za nohu a zabrání mu v tomu. Darsen ho praští, Israha mu vrátí stejnou mincí...rozhodčí zvedá ruku bezvládného Roukyse a ta padá...Israha háže Darsena ramenem do schůdků, ty se pod nárazem rozletí...i podruhé Roukysova ruka práskne do canvasu beze známek života...a pak Lost Soul nešetrně nakopne WidowMakera do hlavy a vítězství mu sebere. Widow vyskočí na nohy a žene se po Israhovi, dokonce se mu podaří ho rychlým european uppercutem připravit k irish whipu. Masa Israhova těla se odrazí od lan, ale Widow clothesline promáchne...pak mu Israha masakruje obličej Blackoutem. Widow spadne na záda. Israha si všimne na apronu stojícího Darsena a rozběhne se na něj. Je ovšem zabržděn head attackem do žaludku. Darsen využije malé výhody a dá Israhovi hangmana...Israha udělá pár kroků dozadu...a Roukys ho schoolboy roll-upem dostává na lopatky! Přerušit se sice Israhovi podaří, ale rozzuří se při tom úplně stejně, jako kdyby ho Roukys skutečně odpinoval. CZSK vtipálek letí odražen od lan nevídanou rychlostí...na back body drop skloněného Israhu přeskočí a...spadne doslova do náručí Darsenovi. Fallaway slam...a Roukys je opět mezi těmi, co se válejí v bolestech na zemi. Darsen vystartuje na Israhu, ale ten jeho nástup zachytí a roztočí ho v tilt-a-whirl stylu, načež s ním práskne o canvas. Pin...WidowMaker makes the save. Israha se vztyčí s jasným úmyslem Widowa potrestat, ale ten ho kopne do břicha a začne s aplikací West Coast Comba. Running facebreaker trefí krásně, ale když se rozbíhá na running lariat, je sražen corkscrew dropkickem od Roukyse. Roukys dopadne krásně do kotoulu a hned se otáčí na pochopitelně útočícího Israhu...kopne ho jak jinak, než do břicha a z front facelocku představí jeho maskovaný obličej podlaze ringu. To bylo DDT.
"Roukysovi nelze upřít notnou dávku odvahy, hraničící až s drzostí", uznale komentuje Freak.
"Svatá pravda, to, co si dovolí on, by si dovolil málokdo..."
Na nohou je poněkud rozhozený Darsen, jehož Israha tilt-a-whirl slamem lehce nešikovně pustil na krk. Roukys jde hned po něm a zvedá si ho do torture rack pozice...Darsen se převáží za Roukysova záda, russian legsweep. Roukys se odkulí mimo ring...Darsen otáčí svou pozornost k Israhovi, který se právě zvedá...irish whipuje ho...WidowMaker tohoto tahu využívá a mohutného Israhu kosí clotheslinou. Pak se vyřítí na Darsena, ten si na něj ovšem posvítí spinning spinebusterem. Je to Darsen, kdo pinuje...Israha ho kope do zad a přerušuje. Darsen jde hned na nohy a hodlá Israhovi provést něco nemilého, ty samé úmysly lze vyčíst z postoje toho, jenž si říká Eternally Cursed...vypjatý staredown ztiší arénu na bod mrazu...nakonec ho rozsekne Roukys, který corkscrew moonsaultem podruhé v zápase pošle Ise i Darsena na zem. Tentokrát je dokonce zkouší pinovat, co víc - oba naráz. Snad proto také při kickoutu letí vzduchem asi dva metry. Dopadne pěkně na nohy...ale pak ho Darsen s Israhou až překvapivě synchronně skolí double big bootem. Nezemské obličeje dvou nepřátel na život a na smrt se opět otočí k sobě...Israha chytá Darsena pod krk. V jeho záměru mu zabrání rázný elbow strike do spánku...a pak mu Darsen dává reverse STO. Jde na nohy...a dává ideální příležitost ke Kella Jawbreakeru, kterou samozřejmě Widow využívá. Diváci aplaudují, když CZSK rapper najednou zůstane jediným stojícím mužem v ringu. Widow se ihned zaměří na Roukyse a začne do něj na zemi kopat. Roukys se zkouší krýt, ale není příliš úspěšný...Widow ho hrozí doslova zadupat až hluboko do canvasu - a zapomene si krýt záda. Israha ho zvedne do torture rack pozice a začne tlačit na jeho krk a nohy, čímž vyvolává ostrou bolest v páteři. Nakonec nakročí a dosedne....Widowova záda utrpí těžký kontakt s těmi Israhovými. Roukys se mezitím moudře odplazí z dosahu...
"Tak tohle mohlo Widowa dost šeredně zabolet..."
"To mohlo. Teď může jen doufat, že Israha nebude chtít aplikovat svůj obávaný Tyrranical"
Ale Lost Soul má na mysli úplně jiné věci. Obrací svou pozornost na Darsena a chystá se zřejmě zápas ukončit, ze způsobu přípravy nadcházející techniky totiž jasně plyne, že má jít o Gateway to Nothingness. Darsen už visí hlavou dolů za Israhovými zády...ale daří se mu prorolovat a otočít většího soupeře do pinning clutche. Israha vykopne, ale nutno říci, že dosti těsně. O to rychleji jde na nohy a startuje na Darsena s corner irish whipem...ale ten ani nedojde svému naplnění, Darsena místo toho v pohybu zachytí zvetivší se Widow a provádí mu release overhead belly-to-belly. Mlask! To dopadne na Widowovu čelist Mind Eraser od Israhy...a Eternally Cursed se žene po Darsenovi, který se vykutálel z ringu. Vzápětí už jsou opět uprostřed nekontrolované vřavy, která se svou podobou zcela odklonila od wrestlingu.
"Pozor na Roukyse!"
A skutečně - Roukys stojí na ring postu a...je to Placák. CZSK vtipálek zachytává Widowovu nohu...a má 3-count. Okamžitě se rozezní jeho theme a Roukys s neskrývanou euforií slaví, však taky šlo o vítězství vskutku významné. Israha s Darsenem se mezitím ztrácejí v zákulisí, přičemž nezapomenou jeden druhým prašit téměř o jakýkoli předmět v jejich dosahu...

Winner: Roukys

Trey Trasher segment


Udeřil pálkou do dveří.
„Kde jseš, ty svině?!?“
Už ho nezajímalo, zda jsou ty zuby pravé nebo falešné,nezajímalo ho, jestli je to upír nebo magor(nebo obojí), prostě si to s ním vyřídí jednou povždy, hned teď. A jestli je to doopravdy krvesajec, tak tady jeho kamarádka z mládí mu jistě vymlátí všechny zuby z huby.Nezastaví ho ani žádnej…
„Hej, Trashere, stůjte, nemůžete tady s tím jen tak mávat!“
…ani žádnej Maxwell.
Otočil se k němu. Nebyly to už ale oči pohodáře, i sám Maxwell se zabrzdil, když viděl tu krvavou zuřivost.
„Obávám se, že pan Arien tu dnes není.“
„Jo tak ta svině si dokonce nechá říkat „pán“?!“
„Uklidněte se, prosím Vás….“
„Jak uklidnit? Slyšel jste o Derikovi?!?“
„Ano, to, co se mu stalo je nepochybně ošklivé, nemůžete takovouto situaci ale tahat přeci sem.“
„Neboj, všechno to zůstane v zákulisí, nikdo už ho v ringu totiž nikdy neuvidí.“
„Jak říkám, dnes večer tady není, takže se můžete uklidnit.“
„…“
„Mohu Vám ale slíbit, že se tahle situace bude řešit.“
„…“
„Pane Trashere?“
„Hn?“
„Měl bych zůstat nestranný, ale věřte mi, tato situace tedy nezůstane bez řešení.“

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Mattitude Mon Feb 25, 2008 11:30 pm

Část 4.

Vic Ergo/JUDr. Mattitude vs. Nate Hammer/Crowax


„Dámy a pánové, následující match bude tag team zápas a zároveň main eventem tohoto večera. Nyní mi dovolte, abych Vám představil účastníky tohoto zápasu!“
„AND I GOTTA SURVIVE, I TRY TO STAY ALIVE, HO!“
Jedna z největších hvězd CZSK, muž mála slov, mnoha schopností v ringu, inovátor Junkyard Warfare, syn ulice, Nate Hammer. Jde v klidu, soustředěně, ale neodpouští si pár sympatických gest k divákům. Nyní už jen čeká na svého tag team partnera.
„YOUR TIME HAS COME NOW!“
Crowax neprovádí běžný rituál, místo toho jde do ringu, kde již na něj Nate čeká. Plácnou si, i přes své rozdílné osobnosti, fanoušky toto odměňuje příjemným popem.To se ale hned utišuje, když do ringu přichází kupodivu společně dva nynější držitelé CZSK titulů. V popředí jde samozřejmě Ergo, svůj titul vystavuje na výsluní a hádá se s diváky. Mattitude je však dnes jiný. Obyčejně by v takovéto situaci Ergovi jako svému kolegovi pomohl, jeho názor na fanoušky je veřejně znám, místo toho hledí s odhodlaným, ale respektujícím pohledem na své soupeře.

Freak:“JUDr. se dnes chová poněkud..podivně, Briane.“

Nelson: „No, podivně, podivně. Po Shaggzově terapii by se každý začal chovat divně.“

Oba lezou do ringu a odkládají své tituly rozhodčímu, ten je schovává do bezpečí k hlasateli. CZSK Championship a Intercity Championship titul se společně lesknou na stole, jako skryté zlato. I když se jedná o non-title match, Crowax a Hammer na ně hledí, jako kdyby měly brzy změnit majitele…

Po dohodě, kdy rozhodčí se zvýšeným hlasem musí domlouvat Ergovi, aby zalezl za provazy, v ringu začínají Hammer a Mattitude. Soudce je sice znám svými zbabělými úskoky, zvláště před velkým nebezpečím(a to jistě pro něj Hammer představuje, stejně jako pro každého jiného CZSK wrestlera), ale dnes jde nebojácně do lock-upu.Sám Hammer je tímto překvapen a tím Mattitude získává nad jedinečným Trailer Park Gangsterem převahu. Lokty rychle odbourává jeho ruce a u chopuje jeho hlavu do Snapmare. Dále nasazuje Full Nelson Hold a opírá Hammera o své kolen. Toto není příjemné, není to ale také ani zakázané. Je tedy překvapující, že Nate Hammer je uvězněn v submission holdu, přímo šokující je už ale fakt, že ho do této tísně dostal JUDr. Matitude! Rozhodně se nevzdává v držení, ale Full Nelson není zrovna ten nejspolehlivější hold, proto ho za několik okamžiků Hammer pořádným trhnutím loktu rozděluje. Z klečící pozice provádí Mattitudovi Arm Twist, on se z toho ale kotrmelcem dostává a vyvolává překvapení, dostává Hammera k zemi rychlým dropkickem. Aréna je Mattitudovou odhodlaností příjemně překvapena, když se úspěšně vyhýbá pokusu o Roaring Elbow, chytá Hammerův Mid Kick a opět jindy neutrálního borce posílá k zemi, někteří se dokonce za něj začínají stavit a povzbuzovat. Nate si uvědomuje, že je čas ukončit hry a nasazuje své obvyklé tempo. Odlákává Mattitudovu pozornost několika chopy a on se jim snaží odolat, po rychlém low kicku ale ztrácí rovnováhu, „zachraňuje“ ho ale Nate, když ho chytá, Mattitude již bohužel nemá šanci zareagovat a jeho záda nabourají o kanvas v opravdu bolestivém STO od Hammera! Ve výškových poměrech jsou na tom úplně stejně, když ale Hammer chce, dokáže do svého těla nasadit destruktivní sílu, proti většinou psychologickému soupeři, jakého Mattitude představuje, je tohle velká nevýhoda. Hammer se pokouší o pin, po prvním počítání je to ale přerušeno kickoutem. Ergovi již začíná docházet trpělivost a začíná na svého partnera vykřikovat nadávky toho nejtvrdšího rázu, všechny ty m***y, kundy a k****i by se dali přeložit jako prosba o tag. Mattitude jakoby ale neslyšel, a když se Hammer zvedá, chytá ho za nohu a zajišťuje mu pád na zem. Nate je překvapen, leg lock byl nasazen rychle a vzhledem k Mattitudovým manýrům i bolestivě. Z tohohle už se nebude tak lehké dostat, jako tomu bylo u Full Nelson Holdu. Jeho jedinou možností je doplazit se k provazům. Opírá celou váhu svého těla do svých pracek a sune se s nimi k provazům. K jeho vlastní smůle jsou to provazy na straně Erga. Když je již jen pár centimetrů k dosahu, Ergo se naklání přes provazy a se zazubením hledí Hammerovi do zpoceného obličeje. Hammer se zastavuje a z dojmu Ergovi provokace se rozhoduje neuhnout jeho pohledu. Tohle je ale Doktor Victor, muž jehož mozek vymýšlí ty nejdrsnější způsoby ponížení a urážek. Pro Hammera ale toto uvědomění přichází až příliš pozdě- Ergo mu plivl do očí. Rozhodčí toto viděl a hned Erga odkazuje k rohu. Chce Mattituda zastavit a přikázat mu, aby upustil leg locku, Hammer se ale z něj dostává sám a Mattitude bez jakýchkoliv protestů pouští.

Nelson: „Tak toto už je u Mattituda opravdu netradiční.“

Hammer se zvedá a oklepává nohu, kulhání je opravdu nepatrné a v zápase ho nemůže zastavit, přesto jde raději tagnout Crowaxe, Mattitude opět neprotestuje. Když je Crowax v ringu a hledí si se svým rivalem do očí, ozývá se opět Ergo. Začíná si stěžovat, že si chce také chvilku pošpásovat v ringu a i když je Mattitude vůči jeho nadávkám naprosto netečný, pouští CZSK Championa do ringu. Oba wrestleři jsou přibližně stejně vysocí, proto si hledí tváří v tvář nebojácně, i když je vidět, že Ergovi stoupl trochu titul do hlavy a má na tváří malý posměšek. Crowax ho vyzývá na lock-up, Karmínový Vojáček mu odpovídá fackou. Crowax si snaží zachovat chladnou hlavu a zaútočit čistě, když ale otáčí hlavu, Ergo na něj vyplazuje jazyk přímo před očima. To je už pro Crowaxe příliš a útočí. Quick punch odvrhl Ergovu hlavu na stranu, Crowax ho ale za ni hned uchopuje a provádí své oblíbené Confusion. Několik knee strike sice trefí a možná i úspěšně oslabí Erga, při Scoop slamu ale zaváhal a CZSK Champion se převážením dostal za jeho záda. Chce provést German Suplex, Crowax ale trhá svým tělem a a dostává ho do pozice DDT. Z tohoto se to opět snaží proměnit, tentokrát na Dominator, nedokáže svého těžšího soupeře ale nad hlavou udržet dlouho, natožpak, aby ho nějakým způsobem poslal efektivně k zemi. Ergo opět dopadá na nohy za svého soupeře, z této ideální pozice oba padají k zemi v úspěšném Neckbreakeru! Ergo, aby ukázal svou agilnost, která sice není na úrovni některých borců v CZSK, ale právě díky jeho váze je stále impozantní, se dostává na nohy kip-upem. Je evidentní, že se dobře baví, a právě tento pocit chce vynést do nových výšin, dostává Crowaxe do Curb Stomp a Obzvláště tvrdým dupnutím ho posílá zase k zemi, Crowaxův výkřik je nádhernou melodií pro jeho uši, proto tento chvat sám nazývá Violence Requiem.

Freak: „Crowax je dnes také nějak jiný.“

Nelson: „Já se ani nedivím, Jimmy. Určitě je vyveden chováním Mattituda.“

Toto je nejspíš pravda, protože Crowax si po celou dobu v ringu nemohl pomoci a neustále se utáčel na Mattituda, který mu jeho zvědavý a zmatený pohled oplácel kamennou tváří. Toto je patrné, i když se Crowax zotavuje z Ergova útoku, protože se na svého rivala neustále otáčí. Jako by i přes tu bolest nebral vážně CZSK Championa. A to není zrovna to nejmoudřejší. Ergo v tuto chvíli už je pohlcen svojí zuřivostí, mid kickem donucuje Crowaxe k úklonu, na každou tvář mu dává open hand palm slapy a nakonec se za něj postavuje a skoro drtí jeho lebku o kanvas se svým oblíbeným chvatem, Shichiougan. 1…2…Kickout. Jeho vztek se ale nevytrácí. I přes varování rozhodčího křičí na Mattituda, aby mu přinesl židli. Ten ale zůstává stát na místě. Ergo to ještě několikrát opakuje, když se ale dočká pouhého nesouhlasu, jde si pro židli sám. Leze zpět do ringu, ale tam už stojí Hammer. Běsnící Ergo na něho útočí židlí, ale minul a židle udeřila kanvas takovou silou, až mu odletěla zod rukou. Otáčí se, ale to už ho Hammer uchopuje do jednoho ze svých finisherů, Fall from the universe! Crowax se plazí k Ergovi a zalehává ho, Mattitude se snaží zareagovat, ale cestu mu blokuje Hammer. 1…2…3!

Winners: Crowax and Nate Hammer

CZSK Champion zůstává bez známky pohybu ležet uprostřed ringu, ale šest očí je stále naživu. První pohyb dělá Mattitude a podává svým soupeřům ruce! Aréna je šokována! Oba jsou překvapeni, ale nakonec si všichni podávají ruce. V Crowaxových očích je ale ještě trocha nedůvěry!

------------------------------------------------------------------------------------------

Tímto velkolepým tag team zápasem se završila už 38. kapitola CZSK e-fed weeklys. Writerský tým doufá ve vaši spokojenost a těší se na setkání u další epizody.

Na show pracovali:

Israha (4-way match, havlajs rozhovor)

Mattitude (Magnum vs Goja, Cerberus/Warrior segment)

p.herca (Hajinek vs Riggins, LoS/Rusty, Boš promo)

Sengoku G (ME, Trasher promo, B-Reyo/Tiger Kid segment)

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 32
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Rusty Tue Feb 26, 2008 12:20 am

hezké pěkně roztomilé sexy Laughing prostě sem zase zabil čas a i se pobavil GJ ... hihi title shot Laughing
Rusty
Rusty
Undisputed Jerichoholic
Undisputed Jerichoholic

Poeet p?íspivku : 899
Age : 31
Localisation : Jablonec nad Nisou
Registration date : 08. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Mike_From_Hell Tue Feb 26, 2008 12:25 am

kód:
mam pekny DEPUSH (lol)
Mike_From_Hell
Mike_From_Hell
Rated E For Exclusive
Rated E For Exclusive

Poeet p?íspivku : 3644
Age : 33
Localisation : Edge of Insanity
Registration date : 08. 05. 07

http://www.suw.estranky.cz/

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Johnny_Morrison Tue Feb 26, 2008 12:26 am

reagaju abych nenazlobil ISrahu Laughing


super Smile
Johnny_Morrison
Johnny_Morrison
Bending Unit
Bending Unit

Poeet p?íspivku : 1066
Age : 30
Localisation : ČR-Praha
Registration date : 03. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Israha Tue Feb 26, 2008 12:29 am

sXe Bukva napsal:
kód:
mam pekny DEPUSH (lol)

Minulou show jsi vyhrál, tak klid, jo John Cena Very Happy
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Mike_From_Hell Tue Feb 26, 2008 12:31 am

jj ved viem... Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Mike_From_Hell
Mike_From_Hell
Rated E For Exclusive
Rated E For Exclusive

Poeet p?íspivku : 3644
Age : 33
Localisation : Edge of Insanity
Registration date : 08. 05. 07

http://www.suw.estranky.cz/

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  R. Sionis Tue Feb 26, 2008 12:34 am

Ohledně depushe Bukvy: A děláš pro to něco? Měl jsi titul třikrát a nemusel jsi udělat vůbec nic. Zkus občas napsat nějaké promo, jedno týdně tě nezabije.
R. Sionis
R. Sionis
Still tha motherfuckin´STK
Still tha motherfuckin´STK

Poeet p?íspivku : 237
Registration date : 26. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Mike_From_Hell Tue Feb 26, 2008 12:36 am

kód:
[22:32:48] sXe Bukva : MOJ prispevok o DEPUSHi je samozrejme zo srandy...

... uprimne nerobim ale nevadi my to samozrejme... keby ano tak daco robim
Mike_From_Hell
Mike_From_Hell
Rated E For Exclusive
Rated E For Exclusive

Poeet p?íspivku : 3644
Age : 33
Localisation : Edge of Insanity
Registration date : 08. 05. 07

http://www.suw.estranky.cz/

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Crowax Tue Feb 26, 2008 1:23 am

Tak doufam,ze se nam tu nerysuje nejaky face turn ze strany Judra - to by byla tragedie - ja chci egoistickyho soudce,co se s nikym a nicim ne... a ne nejakyho pripos........ Soudce.
BTW - Skvela prace ode vsech,co pracuji na E-Fedu ostatne jako vzdy
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 34
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Texas_Venom Tue Feb 26, 2008 12:29 pm

Tak bych se chtěl mít jako Texas Venom, každou druhou show volno Laughing

Každopádně nevim co to máte za lubem s JUDr. Mattitudem, ale Crowax napsal přesně to co si myslim i já. Face turn v podání soudce je cesta do pekel v současný chvíli. No jsem zvědavej, jak se to vyvrbí Cool
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Hajinek Tue Feb 26, 2008 4:34 pm

tak pekne dobra show a JUDR at zustane heel lip mu to sedi :TheRock:
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Roukys Tue Feb 26, 2008 9:13 pm

kód:
"Roukysovi nelze upřít notnou dávku odvahy, hraničící až s drzostí", uznale komentuje Freak.
"Svatá pravda, to, co si dovolí on, by si dovolil málokdo..."
mám v tom hledat nějakou skrytou narážku ? Laughing
Roukys
Roukys
Chlupáček
Chlupáček

Poeet p?íspivku : 546
Age : 36
Localisation : Ostrava
Registration date : 24. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  EightBall Tue Feb 26, 2008 9:44 pm

Roukys napsal:
kód:
"Roukysovi nelze upřít notnou dávku odvahy, hraničící až s drzostí", uznale komentuje Freak.
"Svatá pravda, to, co si dovolí on, by si dovolil málokdo..."
mám v tom hledat nějakou skrytou narážku ? Laughing
Podla mna je priam ocividna Very Happy
EightBall
EightBall
CZSK Hall of Famer
CZSK Hall of Famer

Poeet p?íspivku : 3819
Age : 35
Localisation : The Capital of Slovakia,Bratislava
Registration date : 24. 06. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Israha Tue Feb 26, 2008 10:26 pm

EightBall napsal:
Roukys napsal:
kód:
"Roukysovi nelze upřít notnou dávku odvahy, hraničící až s drzostí", uznale komentuje Freak.
"Svatá pravda, to, co si dovolí on, by si dovolil málokdo..."
mám v tom hledat nějakou skrytou narážku ? Laughing
Podla mna je priam ocividna Very Happy

A vidíš, mě to v první chvíli ani nenapadlo...ale ticho, berme to tak, že je to důkaz mého úžasného smyslu pro humor Laughing
Israha
Israha
Kaneologist
Kaneologist

Poeet p?íspivku : 4079
Age : 35
Localisation : Edgeless Paradise
Registration date : 09. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Goja Fri Feb 29, 2008 7:31 pm

ME woooo! ,můj zápas woooo! ,prostě paráda Laughing
Goja
Goja
Captain Charisma
Captain Charisma

Poeet p?íspivku : 839
Registration date : 06. 08. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Slovakia Warrior Sat Mar 01, 2008 8:19 pm

Aj tato show sa mi páčila
Slovakia Warrior
Slovakia Warrior
CZSK Future
CZSK Future

Poeet p?íspivku : 263
Age : 32
Localisation : Povazska Bystrica,Slovakia
Registration date : 27. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 38 Empty Re: CZSK E-fed - Show 38

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru