CZSK WRESTLING
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CZSK E-fed - Show 25

+4
Krupy
Southwest-Strangla
Hajinek
Mattitude
8 posters

Goto down

CZSK E-fed - Show 25 Empty CZSK E-fed - Show 25

Příspěvek  Mattitude Mon Jan 07, 2008 10:58 pm

Část 1.

WidowMaker vs. Jedovatá Kobra


„Dámy a pánové, prvním zápasem tohoto večera je match jeden na jednoho, kde plátí jeden fall. Dovolte mi, abych Vám představil účastníky tohoto zápasu! Prvním z nich je WidowMaker!
Rozsvěcují se všechny lasery a do arény vchází již jmenovaný WidowMaker. Podává si ruku s několika fanoušky a míří do ringu. Zde ještě jednou zvedá ruce na pozdrav a čekání na soupeře si krátí povídáním s rozhodčím.
„A jeho dnešním soupeřem…“
Začíná již hrát hudba a všichni vědí, že do ringu míří Jedovatá Kobra. Jede rychle, někteří se bojí, že nabourá do ringu, ale podceňují jeho řidičské schopnosti. Parkuje před ringem a sundavá si koženou bundu. Leze do ringu a s neutrálním pohledem v očích hledí na Widowa. Ve stejné pozici u rohu zůstává do té chvíle, kdy rozhodčí zahajuje zápas.

Oba borci dělají kolem sebe kolečko, dokud Kobra nedostává odvahu a nejde do lock-upu. Kobra se dostává Widowovi za záda a snaží se o Inverted Suplex. Widow ale dopadá a nohy a okamžitě chce kontrovat s Reverse DDT. Kobra se však chytá za jeho ruku, obrací se a zvedá ho do Spinebusteru. Zde ale Widow opět counteruje s Tornado DDT, tentokrát se daří a povedl se v zápase první chvat. Widow se snaží o rychlý pin. 1..2..a ne. Byl to sice tvrdý dopad, ale Kobra se v zájmu fanoušků jen tak nevzdává. Hned se zvedá a rozebíhá se proti většímu borci.
WidowMaker zkouší zasadit Kobrovi corner clothesline, ale motorkář se tomuto útoku vyhýbá a nechává Widowa narazit pouze do tvrdých turnbucklů. A vědom si své šance, Kobra ihned zasazuje australian style german suplex, který protáhl do velmi pěkného bridge. Rozhodčí odpočítává…Widow kickoutuje někde mezi jedničkou a dvojkou. Je však dopadem suplexu poněkud otřesen, protože Kobra neprovedl svůj chvat ideálně a zasáhl Widowův krk více, než je zdrávo. Widow se za krk drží a rozhodčí už je u něj a kontroluje jeho stav. Widow ovšem o ukončení zápasu nechce ani slyšet. Kobra je ovšem na koni a chce bolesti, kterou Widow trpí, využít. Irish whip a po odrazu je Widow uzavřen do pevného sleeper holdu, který ho téměř okamžitě dostává do kolen. Kobra svými svalnatými pažemi upevňuje stisk a snaží se Widowovi přerušit přívod vzduchu a zároveň zintenzivnit bolest jeho krku. Widow už začíná pomalu vadnout, matně si však uvědomuje, že pokud padne, zápas pro něj končí. Sebere tedy veškeré zbytky vzduchu a sil, vzepře se a s Kobru, který stále sveřepě visí na jeho zádech, narazí na turnbuckly. Kobra se nepouští a tak je Widow nucen provést celou operaci ještě jednou, tentokrát úspěšně. Kobra pustí Widowův krk a zachytává se lan. Widow ho prudce irish whipuje do protějšího rohu, Kobra se odrazí…a skolí Widowa roaring elbowem, které přišlo skutečně jako blesk z čistého nebe. Cover…Widow přerušuje. Kobra svého soka ihned zvedá a provádí velice podařený teardrop suplex, kterým opět konfrontuje Widowův krk s canvasem. Další cover…Widow stále úspěšně kickoutuje. Kobra ovšem ví, že Widowův krk je teď slabým místem a proto nasazuje chinlock. Rozhodčí kontroluje Widowův stav, ale tento houževnatý borec muže v pruhovaném ubezpečuje, že je v pořádku, a bojuje s Kobrovým chinlockem, nutno říci, že vcelku úspěšně. Kobra však vidí, že jeho submission chvat povoluje, a proto ho radši přeruší dříve a místo toho nakopne Widowa football kickem do zad. A aby toho nebylo málo, přidává mu do stejných míst ještě bakatare sliding kick. To už Widow neustojí a ze sedu padá do strany. Kobra ho převalí a zkouší pinovat…nedaří se. Widow je ovšem po sérii tvrdých úderů značně otřesen a Kobra to ví. Proto ihned přechází do další ofenzívy a irish whipuje Widowa, chystaje se na back body drop. Widow včas reaguje a zdrtí Kobrův obličej running facebreakerem…a když se otřesený Kobra zvedne v pase, putuje na zem zásluhou lariatu. To bylo West Coast Combo. Vypadá to, že by se Widow mohl dostat zpět do zápasu…Kobra se sice hned zvedá, ale poněkud se komíhá…Widow ho zvedá na svá široká ramena, aby…nakonec nic, Kobra seskakuje, přetočí Widowa čelem k sobě a trefuje headbutt. Widow nepadá a proto si Kobra dává rozběh o lana…Widow ho přehazuje za sebe ve snap overhead belly-to-belly suplexu. Rychlý cover na druhé straně…Kobra vykopává. Widow nyní hodlá využít toho, že Kobra je na zemi, a zkouší nasadit submission chvat 911, tedy rear naked choke. Kobra ovšem tento úmysl vycítí a proto se ihned dopracuje ke spodnímu lanu, jehož se pevně chytí. A tak Widowovi nezbývá, než své snahy pro tuto chvíli vzdát. Zápas však Widow vzdávat rozhodně nechce a proto hned Kobru irish whipuje…a po odrazu si ho podruhé v krátkém čase vyhoupne na záda a tentokrát úspěšně zasadí Black Wallstreet, fireman carry cutter variaci. Kobra na zemi, Widow znovu pinuje…a znovu je z toho kickout. Widow Kobru opět zvedá a vysazuje na svá záda, tentokrát do pozice, která by napovídala running kryptonite krunchi, který ve svém repertoáru Widow má. Nezdaří se mu to však zcela podle představ, Kobrovi se nějak podaří přerolovat do podivného, avšak vcelku silného pinning clutche, s jehož přerušením má Widow značné problémy. Nakonec to však zvládne dříve než za tři údery rozhodčího do canvasu. Kobra ovšem tyto snahy dále prodlužuje a znovu ve schoolboyi roluje Widowa do pinu. Widow reversuje do vlastního modifikovaného roll-upu, z kterého ho pak Kobra přetočí do jackknife coveru. Následuje ještě jeden Widowův pinning clutch, pak to oba borce přestane bavit. Kobra je na nohou o vteřinku dříve a irish whipuje Widowa, který ho ovšem po odrazu skolí shoulder blockem. Kobra se hned zvedá, dostává ale clothesline…znovu se zvedá, pokus o druhou clothesline…Kobra jej podběhne a vrací se zpět s wheel kickem, kterým posílá Widowa na zem.
A na entrance rampě se objevuje Cerberus. Kobra, který nad Widowem celou dobu vítězil, najednou odvrácí pozornost od svého ležícího soupeře a dívá se k entrance rampě. Cerberus stojí nehybně, skoro bez života a s očima mrtvoly hledí do ringu, na Kobru. Motorkář se chvilku rozmýšlí, zda vyjít z ringu, otáčí se na rozhodčí, který nedělá nic jiného než svou práci. Kobra něco na Cerbera pokřikuje, ten však vůbec nereaguje, jen sleduje. Jindý klidný Kobra skoro ztrácí trpělivost a chce jít za Cerberem, zabraňuje mu v tom jen rozhodčí. WidowMaker už je v polosedě, vědom si toho, že si ho nikdo nevšiml. Rozeběhl se ke Kobrovi a roll-up! Rozhodčí se otáčí za klesajícím Kobrou, vidí pin a tedy počítá. 1..2..3! Zápas skončil nečekaně. WidowMaker už je pryč z ringu a jde do zákulisí, Kobra, který už takto kvůli Cerberovi prohrál několikrát, je bez sebe. Hledí na tichého diváka, ten chvilku po odchodu Widowa odchází také.


Winner: WidowMaker


Arien/Thrasher segment


Trey Thrasher postává na chodbě před svým locker roomem, pokuřuje zdánlivě stále jeden a ten samý doutník, a tváří se všelijak, jen ne spokojeně. Není divu, v dnešním programu pro něj opět nezbylo místo a Trey už toho pomalu, ale jistě začíná mít po krk. „Nejblbější nápad, který mě mohl napadnout. Nejradši bych tomu…Wensleydaleovi, nebo jak se ten šašek jmenuje, omlátil ten kontrakt o hlavu.“ Pak mávne rukou v gestu rezignace a radši si zase popotáhne z doutníku. Chviličku jen tak stojí, labužnicky vyfukuje obláčky bílého kouře a přemýšlí nad vším a zároveň nad ničím, pak ho to ale přestane bavit a zamíří směrem k jídelně. Neudělá ovšem ani pět kroků a skoro se srazí se spěchajícím Arienem. Jak Arien, tak Trey se zastaví, a hledí si z očí do očí ze vzdálenosti snad dvaceti centimetrů.
„Uhni, ty wannabe-Drákulo“, zabručí Thrasher, ale Arien nereaguje.
„Říkám uhni, nádhero. Nejsem tady proto, abys na mě mohl čumět jak na biograf.“, řekne o něco důrazněji Thrasher a pokusí se Ariena obejít. Arien ho ovšem chytí za vestu a nenechá ho odejít.
Přitáhne si ho až k obličeji a skrze zuby procedí: „Radši si dobře uvědom, s kým mluvíš, človíčku. Já jsem Arien, bývalý tag team champ a bývalý spoluvládce celé CZSK!“ Thrasher na to neřekne nic, jen se sarkasticky usměje a pokrčí obočím.
Arien zvýší hlas: „Dávej si pozor, už delší dobu tě sleduji.“
„No to vidím, že mě sleduješ, čumíš na mě jako na plakát Angeliny Jolie a bubláš při tom jak tlakový hrnec, zubatče.“
„Nezahrávej si se mnou! Mohl bych tě rozmáznout jako mouchu!“
„Joo, a WidowMaker poslouchá Mozarta…“
Tuto Treyovu narážku Arien podle výrazu ve tváři příliš nepochopil, ale to, že nejde o žádný kompliment mu došlo: „Tušíš vůbec, s kým si za-„ Thrasher ho rázně utne: „Mlč už. Když seš takový machr, dokaž to. Příští show, ty proti mně. Nic víc, nic míň. Uvidíme, jestli ti wrestling jde tak dobře jako žvanění“, a s těmito slovy na rtech Ariena odstrčí a pokračuje ve své cestě do jídelny. „A takovíhle tady mají větší prostor než já…“, mumlá si Thrasher potichu, zatímco Arien mu zabodává své temné oči do zad…

The Jobber vs. Roukys


Nacházíme se v CZSK ringu, kde je již připraven k zápasu první eliminovaný z Battle Royalu o CZSK titul, který se odehrál v minulé show.. je to The Jobber. Začíná hrát theme Roukyse, který se po chvíli ukazuje v dost dlouho neviděném převleku za Travoltu. Jeho tancem tančí až do ringu, kde před ringem zahodí paruku, na bučící diváky ukáže prostředníček, zasměje se a vleze do ringu. V ringu ukazuje prsty s hlubokým smíchem na jeho oponenta, The Jobbera. The Jobber jen nechápavě kýve rameny. Gong zahajuje zápas, borci se pouští do lock upu. Narozdíl od Roukyse, který do této doby bere vše pořád jen jako srandu, to vzal The Jobber vážně a uchopil Roukyse do Headlocku. Snaží se co nejvíce držet, ale Roukys ukazuje na diváky při locku výsměvná gesta a v jeho tváři je vidět smích. Roukys pošle Jobbera do protějších lan, Jobber z běhu provede punch. S Roukysem to však nic neudělá, The Jobber se pokusí o druhý, ale v tom mu již Roukys chytne ruku, přitáhne Jobbera k sobě a provede Bronx Bomb. The Jobber leží bezhybně na zemi, jako po výbuchu atomovky. Roukys vylézá na roh, stoupne si a dělá, že na ležícího Jobbera močí. V tom se Jobber pomalu zvedá. Nyní stojí, ale Roukys nikde. Proto se The Jobber otočí a v tom schytá od Roukyse Točák. Následuje cover: 1...2..3 a Roukys očekávaně vítězí. Výhru ani nijak obzvlášť neoslavuje, po výhře míří z ringu přímo ke komentátorskému stanovišti, kde si bere od sedícího ring announcera Marty Gibsona mikrofon. Vrátí se zpět do ringu a začíná po utišení se bučícího publika hovořit:

"Uklidťe někdo ten sajrajt."

Nakopne ležícího The Jobbera.

"Ergo, Hammere..to co jste udělali v minulé show v zápase o titul, byla velká chyba, za kterou budete pykat jako malý fracek ve hře na schovku. Byl jsem v zápase skoro po celou dobu jeho průběhu, do doby, co se tam nevplížili 2 pakárny jménem Victor Ergo a Nate Hammer. Doba, jakou jsem v zápase vydržel jen dokazuje to, že jsem způsobilý zápasu o titul...Ergo, chtěj si co chceš, mysli si co chceš, v duchu si třeba říkej, že jsi ten nejlepší karma...karmí..eh..jo.. karimatkovejvojáček na světě. Ale já ten title shot dostanu..zaslouženě."

Pustí Roukys mikrofon na zem a se spokojeným výrazem v obličeji odchází.

Winner: Roukys


Naposledy upravil dne Mon Jan 07, 2008 11:08 pm, celkově upraveno 1 krát

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 25 Empty Re: CZSK E-fed - Show 25

Příspěvek  Mattitude Mon Jan 07, 2008 11:07 pm

Část 2.

EightMaster/Popkiller segment


EightMaster sedící na lavičce společného CZSK locker roomu se hrabe ve svém batohu. Nic neobvyklého, ale v tom se objeví jeho tag team partner Popkiller s tag team pásem na rameni. EightMaster ihned popadne titul, který drží s Popkillerem a postaví se.

EightMaster: "Dneska zápas nemáme, co odemne chceš?"

Popkiller: "Copak jsme cizí lidi? Kámo prober se, jsme přece tag team championi, chceš snad, aby to dopadlo tak, že se budeme vídat v ringu?"

EightMaster: "Chtěl si říct prohrávat?"

Popkiller: "Co tě žere? Tituly jsme na PPV úspěšně obhájili a..."

EightMaster: "Jo, ale kdo byl ten, kdo zakončil zápas? Byl jsem to já. Už mě to začíná srát, pořád prohráváme.. výhra je už jen náhoda. Ale víš proč prohráváme? Kvůli tobě! Kdo je ten, co všechno posere? Jsi to ty.. nejdřív mě shodíš z apronu a prohrajem...pak jsi línej zvednout ten svůj posranej zadek a plácnout si se mnou.. prohrajem."

EightMaster s více slovy nabírá hlasitosti, to se odráží na udiveném výrazu v obličeji Popkillera.

EightMaster pokračuje: "Nejen to, že... ježiš, co to povidám. Sorry.."

Popkiller: "Nic se neděje, já to chápu."

EightMaster: "Hele, fakt sorry. Ujely mi nervy, neovládl jsem se."

Popkiller: "Zapomeň na to. Nikdo z nás, za to nemůže, jsme tým."

EightMaster: "Počkej, chceš tím říct, že jsme na stejné vlně? Že oba neseme stejnou vinu za své prohry?"

Popkiller: "Né, já jen že.."

EightMaster: "Tak tohle ne, brácho...tohle ne. Na mě nic házet nebudeš. Já jsem nic neposral...mě by si měl spíše děkovat, že jsme pořád tag team championy. Pamatuj si jedno: Zkusíš posrat jediný zápas o tituly a příjdu o titul..."

Zažene EightMaster kroky Popkillera až k šatně.

"Budeš mít problém i se mnou!" *PRÁSK*

Praští EightMaster pěstí do šatny, po které se udělá mírná prohlubeň.

"Mimochodem, tohle je můj titul..."

Sebere Popkillerovi z ramena titul, na kterém je jméno EightMaster.

"S přátelskou dohodou o výměně opasků, je KONEC!"

Zahodí EightMaster na zem Popkillerův titul a odchází pryč se svým opaskem na ramenou.

Rocky ’n’ Rusty/Crowax vs Lords of Shadows/Mattitude


"Dámy a pánové, následující zápas bude 6-man tag team match!" ohlašuje CZSK Ring announcer Marty Gibson divákům tento né přiliš obvyklý zápas. Arénou začne znít theme Rocky'n'Rusty, tag teamu známého jako první tag team championi v historii CZSK. Tito borci přichází za solidního popu do ringu. Cestou si plácnou s několika diváky a poté čekají na svého dnešního partnera. Tím není nikdo jiný, než Crowax. V aréně se setmí, začne hrát zremixovaný smích Crowaxe s hudbou a tento wrestler přichází před zraky diváků. Do ringu prichází né příliž soustředěný na diváky, se sklopenou hlavou. Vyleze na apron, strhne si plášť a je vidět náplast, která mů zřejmě zůstala jako památka po utoku JUDr. Mattituda z minulé show. V ringu je nyní kompletně jedna strana, čekající na tu druhou. Zazní trojnásobné klepnutí soudním kladívkem a t značí jediné, do ringu přichází JUDr. Mattitude. Není sám, po jeho boku jsou přítomni i jeho dnešní tag team partneři Lords of Shadows. JUDr. Mattitude má po ruce mikrofon, do kterého začne ihned hovořit:

"Zastavte tu muziku... zastavte jí.

Tak co, lemoune? Už ti pofoukali bebí? Víš, se mnou není radost si zahrávat. A to ti dokážu i v dnešním zápase. Jsem tu já, je tu Dark Killer, je tu Shadow.."

Crowax se svými partnery ale zřejmě nemají na vykecávání čas, opuští ring a jdou naproti svým soupeřům. "KŘUCH", ozve se rána padajícího mikfononu, která odstrartuje tuto před ringovou bitku. Po chvíli dominuj tým Crowaxe, který posílá do ringu své soupeře. Zápas začíná.
Oba týmy jsou rozhodčím doslova vyhnáni z ringu, aby udělali prostor Crowaxovi a Matitudeovi. Mattitude již toho mimo ring trochu schytal a není tedy divu, že je Crowaxem po zaznění zvonku zahnán do rohu, kde se kryje před jeho útoky. Crowax začíná sérii shoulder thrustů, ale rozhodčí ho počítáním do pěti vyhání. Fanoušci jsou za Crowaxem a dávají to hlasitě najevo, jejich jásání si ale nevšímá a soustřeďuje se na soudce, který vybíhá z roh a pokouší se o protiútok. Z čeho byl Mattitudův chabý pokus o lariat, z toho je najednou v prospěchu Crowaxe Russian Leg sweep. Cover..1..2..kickout a Mattitude se sune k tagu, Crowax jej ale drží za nohu. CZSK soudce se tedy chytá za provazy, vytrhává svou nohu z Mattitudeova sevření a dává tvrdý Superkick. Crowax je na zemi a Mattitude, i když je teď na koni, pouští do ringu Shadowa.
Ten si prohlíží Crowaxe, dává si jeho nohy na svá ramena a…zvedá ho do Power bomby! Opravdu pěkný kousek a gigantická Power Bomb! Cover..1…Crowax se chytil provazů. Shadow odtahuje Crowaxe od provazů a nasazuje Crossface. Crowax skuhrá, ale i přes nabádání rozhodčího nehodlá odplácat. Asi se mu nepodaří dostat k provazům a tak situaci obrací k velkému překvapení Shadowa roll-upem.1…okamžitý kickout a Crowax se řítí k provazům. Taguje Rustyho a ten se okamžitě pokouší o Death Punch, Shadow se vykrucuje a uhýbá úderu do krku. Snaží se okamžitě o German suplex, ale Rusty dává několik elbows, které donucují Shadowa pustit. Okamžitě schytává Pele kick, musí se opřít o provazy, aby se nesvalil k zemi. Když se vydává slepě do středu ringu, Rusty ho z rozeběhu sráží Cross Body a pokouší se o pin.1..2..Ne, nic, Shadow vykopl Oba jsou opět na nohou A Shadow je plácnut do zad Dark Killerem, to znamená Tag!
DK stojí tváří v tvář Rustymu, ani jeden z borců nechce uhnout pohledem. Nakonec to pěstmi přerušuje Rusty, snaží se DK zahnat do rohu stejně jako se to předtím podařilo Crowaxovi s Mattitudem. DK ale Rustyho odstrkuje a gesty naznačuje, že má rád bolest. Rusty chce pokračovat, ale Rocky na něj již křičí, aby ho také pustil do ringu.
„Znechutím mu koníček!“
Rusty tedy svého parťáka taguje a Rocky okamžitě vybíhá na DK. Nevypadá to, že by s temným obrem něco Rocky dělal, dokud z místa neprovádí Dropkick přímo do jeho obličeje! Killera toto trochu vyvádí z míry, ale zůstává na nohou, dokud Rusty nedává ještě jeden Dropkick a to do jeho kolena! Dark Killer tedy klečí a Rocky se odráží od provazů, jako by to měl být Shining Wizard, ale je to Enzugiri a to sráží Dark Killera k zemi! Mattitude něco řve a přikazuje Killerovi, aby ho okamžitě tagoval. Cover..1..2..kickout. Dark Killer vstává, nevypadá to však, že by Mattituda poslechl, opět jde proti Rockymu. Má zavřené levé oko a rozhodčí se dokonce ptá, zda nechce zápas ukončit. Dark Killer odpovídá Lock-upem s Rockym , ve kterém mu uděluje několik úderů kolenem, aby získal převahu. A úspěšně, odvrhává Rockyho k rohu a…ou, Rocky se ošklivě praštil zátylkem. Rusty je tímto pobouřen a vybíhá na Dark Killera. Ten se taguje s Mattitudem a Crowax se taguje s Rockym, který je očividně mimo. Butcher Executioner převrhává double lariatem Lords of Shadows z ringu a v ringu tedy zůstávají pouze Crowax a Mattitude. Oba se do sebe pouští s vervou, Mattitude trochu zaostává, dokonce se před Crowaxovým útokem kryje. Rozhodčí křičí na rváče venkua Mattitude je Irish Whipován. Během toho však sáhl do kapsy a vytáhl, cože? Boxera? Crowax se snaží o Roaring elbow, ale Mattitude uhýbá a dává mu pěst, která Crowaxe málem poslala k zemi! Mattitude vyhazuje boxera z ringu a dává Crowaxovi Final Decree! 1…2…3! Je konec, než však začne hrát muzika, Mattitude si rychle bere mjikrofon.

„A jéje, to bylo nějaké krátké, že? Asi sis nevybral moc dobré partnery. Jeden je hned knockoutovaný a ten druhý? Neumí spolupracovat! No, koukni se na něho, hele!“

Mattitude ukazuje mimo ring, kde je Rusty demolován lord of Shadows. Přeci jen to nebyl nejlepší nápad jít na dva borce najednou. Oba si ho přehazují a mlátí s ním o komentátorský stůl, dokonce mu již teče krev.

„Jo, takový to je, začínat si s Intercity Championem. A trest? Ty už jsi jeden dostal, ale co tvůj opovážlivý kamarád, co s ním? To už se rozhodnou mí kolegové.“

A také, že se rozhoduje. Dark Killer si bere Rustyho na rampu a Shadow vyhání komentátory od jejich stolu.

Jimmy:“Ou, no tak, vyhráli jste, ne?“

Mattitude posazuje Crowaxe a opírá ho o své koleno. Obrací jeho hlavu ke komentátorským stolům.

„Dívej se a buď rád, že tam nejsi ty. Rozsudek je ustanoven!.“

Dark Killer Release Dragon Suplexem shazuje Rustyho z rampy přímo na stůl, který se pod ním podlamuje.

„No tedy, Rocky a Rusty jsou ou, ty nám tu bez síly a bez slov klečíš. Jsi opravdu tak slabý, Crowaxi?“

Mattitude pouští Crowaxe a jde ke svým oslavujícím tag partnerům, pak všichni mizí v zákulisí, mezitím, co několik zákulisních členů pomáhá všem třem poraženým pryč, dva z nich určitě k vyšetření!


Winners: Lords of Shadows & JUDr. Mattitude

King of Punk coronation segment

Rozsvěcují se světla a u rohu ringu sedí Hajinek.
„Nazdááárek, přátelé.“
Fanoušci nereagují zrovna pozitivně na CZSK Punkera, několik fanoušků oblečeno v pochybném oblečení však stojí na jeho straně. Zpívají nesrozumitelné písně, nepochybně z punk žánru.
„Minulý týden jsem se zůčastnil battle royalu…to byla síla, co?!?“
Diváci s ním musí souhlasit.
„Bylo to hustý, když jsem vlítl do ringu. Najednou to začalo být jak v ráji. Jo, bez pochyby, s Haji Haji Hajinkem se každý béčko promění v pětihvězdičkovou klasiku. Jsem jak Midas, na co sáhnu, z toho je zlato!“
Několik fanoušků po něm hází odpadky, on se však zvedá a efektivně se vyhýbá. Bučení pokračuje, jedině skupina fanoušků si adaptovala skandování, které je naučil jejich vlastní idol. „Haji Haji Hajinek! Haji Haji Hajinek! Haji Haji Hajinek!“
„No, nevyhrál jsem no, škoda. Teprve pak bylo the best. No, co se dá dělat, přátelé, musíme se jinak přizpůsobit situaci.“
Negativní reakce fanoušků.
„Haji Haji Hajinek!“
„Víte…zatím jsem byl považován neustále za, eeeh…nekorunovaného krále punku. Není to k nasrání?“
„Haji Haji Hajinek!“
Do ringu přilétlo několik dalších kelímků.
„A tak jsem se rozhodl, že dnes, tonight, budu korunován!“
„Haji Haji Hajinek!“
Od fanoušků se odpojila jedna osoba, kterou všichni mohou poznat jako Hajinkova věrného přítele, Joshe. Prodírá se skrz fanoušky, s jedním z nich se však dostal do konfliktu. Odstrčil ho zpět na židli a přelezl barikádu. Smetí házené fanoušky bylo nyní mířeno na něm a on se již nedokázal vyhnout tak dobře, jako jeho kamarád Hajinek. Vlezl do ringu a jen tak tak se vyhnul pet lahvi.
„Oukej, Joshi, přestaň už ze sebe dělat blbce a pojď sem! Jo, stoupni si sem a zatím drž hubu!“
„Haji Haji Hajinek!“
Teď byli oba zasypávání smetím…asi se to hodilo k jejich „vyznání“.
„Dámy a pánové, první korunovace ve wrestlingu, a ne jen obyčejná!“
„Haji Haji Hajinek!“
Hajinek jde do rohu, kde leží dva předměty- zářivka a plechovka piva. Podává tyto dva předměty Joshovi a poklekává doprostřed ringu. Josh si bere mikrofon a pokládá zářivku na Hajinkovo levé rameno.
„Tímto tě pasuji na rytíře všech řádů všech našich zvratků, smíchu a nikotinu…“
Zhasla všechna světla.
„Tý vole, Joshi, ty jsi domluvil i nějaký ultra bomba triky?“
„Haji Haji Haji-?!?“
Aréna se rozsvítila a uprostřed ringu stojí Ari Riggins. Josh se mu snaží vší silou vyrvat zářivku, ale ani zdaleka na to nemá sílu a tak raději mizí z ringu a nechává tam Hajinka, který stále klečí se skloněnou hlavou, netušíce nic.
„Tak co ti to tak kurva trvá?“
Ari zvedá mikrofon a snaží se co nejvíce zadržet smích.
„Víš, Hajinku, tu naši sázku jsem vlastně vyhrál.“
Hajinek zvedá nevěřícně hlavu.
„V ringu jsem vydržel dýl…v ringu, kterého si tak vážím. A nedovolím, aby si z něho dělal svou vlastní show. Mattitude už to zkoušel a jak dopadl? Stejně, jako teď dopadneš ty.“
A zářivka, jež už pro Hajinka znamenala jednu velkou prohru, se opět tříští o jeho hlavu. Ari mizí do zákulisí a stále nekorunovaný král punku je v ringu opět zasypáván odpadky.
Tentokrát se každý kus trefil.

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 25 Empty Re: CZSK E-fed - Show 25

Příspěvek  Mattitude Mon Jan 07, 2008 11:18 pm

Část 3.

Israha rozhovor


Dámy a páni,hlási sa vám Kimberly Gardner.Privítajte môjho dnešného hosťa,Israhu!!!!

K.G:Israha,vitajte....

Israha:Nechaj si tie zdvorilosti!

K.G:Ok,v minulej show sa vrátil Krupy! Teda nie je to tak celkom on....

Israha:Ano,je to Lord Darsen.Samotný pán temnoty,zlovestný Satan.Pozorne som sledoval Darsenovo promo z minulej show,a musím povedať len jedno....Impozantné!

K.G(V šoku): Ako prosím?

IsrahaTak ako si počula.Veľmi impozantné promo......promo,ktoré vystrašilo mnoho ľudí.Ale mňa nie.....nie som totiž človek.Darsen sa pekne prihovoril a vystrašil nejaké deti.To beriem.....lenže ja sa ho nezľaknem,som predsa Israha! Pochádzam z miesta,ktoré je oveľa horšie ako peklo,a preto ma nejaký temný pán nemôže zastaviť.

K.G:Lenže Darsen vás pripravil o titul,a aj o dva titleshoty.V minulej show vás silným Clotheslinom poslal von z ringu,a prekazil tak vaše nádeje na CZSK Championship.

Israha:Prestaň!!! Darsen nedokázal nič! To že ma pripravil o titul,sa mu vráti.Nemám z neho strach,nezaujíma ma že je to Satan......aj tak dopadne tak,ako Krupy.Ha ha ha ha....

K.G:Lenže Krupyho sa vám nepodarilo definitívne odstrániť.Krupy žije v Lordov Darsenovi,a tak je tento tvor dvojnásobne silný.

Israha:Všetci,ktorí prišli do kontaktu s Israhom,nepochodili dobre.Takýto osud stihne aj Lorda Darsena,či ako sa to volá.Je mi jedno že je dvojnásobne silný,pretože ja som silnejší,inteligentnejší a hrozivejší.Darsen prišiel do CZSK pripraviť ma o post naobávanejšieho tvora v rosteri,ale to sa mu nepodarí.

K.G:Ak by sme to mali brať v rámci športovej terminilogie,Darsen nad vami vedie 3:0....aká bude vaša odpoved?

Israha:Moja odpoved? Darsen má rád oheň,tak sa postarám o to,aby na tento živel do konca života nezabudol!!! HA HA HA

K.G:Darsen je však pánom ohňa....

Israha:Snažíš sa spochybniť moje tvrdenie? (Nahnevane) Oheň môže byť skvelý služobník,ale aj veľký nepriateľ......A nakoniec sa budem smiať ja,The Lost Soul .....(Israha ani nestihne dopovedať vetu,ked ho zrazu napadne zúrivý Lord Darsen! Israha sa zloží na zem,a Darsen ho zasypáva údermi a kopancami! Israhovi sa zázračne podarí Darsenovi podkopnúť nohy,a karty sa obracajú.Israha mláti Darsena do tváre,ale ten leží ako kamenný.Israha bije do Darsenovej tváre s oveľa väčšou intenzitou,lenže deje sa niečo neuveriteľné.......Darsenove oči nadobúdajú červenú farbu,a viditeľne vykoľajený Israha prestáva Darsena mlátiť.Stavia sa na nohy,a odchádza pre stoličku.Darsen medzitým aj so svojimi červenými očami tiež vstáva,a ked sa Israha otáča,zasahujú ho neuveriteľne prenikavé červené plamene! Horiaci Israha sa snaží uhasiť oheň na svojom tele,ale to vykonajú až členovia CZSK štábu...Israha kričí: „Ešte sme spolu neskončili! Toto ti vrátim...ale oveľa horším spôsobom.Budeš pykať a ľutovať,že si sa odvážil postaviť mne,Israhovi“!!!!

Darsen však pokojne stojí,a jeho oči strácajú červenú farbu.Kimberly sa nesmelo priblíži k Darsenovi z mikrofonom:

Darsen:“Ja som skutočné zlo.Israha,tvoja snaha je márna....máš to vopred prehraté....“......


Vic Ergo promo


„Titul je můj.“
Seděl ve své šatně a hladil CZSK titul, symbol toho nejlepšího, aspoň dle něj.
„Porazil jsem 14 mužů, úkol, který by nezvládl asi každý z mých milých předchůdců.Bukva, pan démon Krupy a psychouš Israha. Každej padl jako svině na porážce, žádnej z nich nevydržel déle než měsíc. Zkrátka se žádná obhajoba na PPV…no, nepodařila. Ale teď, teď má titul Doktor Viktor, Karmínový Vojáček…teď má titul Vic Ergo, šťastný manžel a dobrý otec, díky za optání.“
Hodil titul do rohu, nemaje k němu respekt.
„Ale ten Darsen měl pravdu…kdo potřebuje titul? Já jsem prokázal, že jsem nejlepší, ale k čemu by mi byl dále?Jsem nejlepší a konec, ende, fin.“
Pomalu se zvedl a přišel k titulu
„Je mi na obtíž…ale jak mi je často řečeno v zákulisí…já jsem zmrd, vypočítavej, vychcanej zmrd. A tak si to nechám.Chci totiž dokázat svou…vyjímečnost ještě jednou.“
Zvedl titul a políbil ho.
„Je tady dost sobeckých sviní, co ho chtějí, aby uspokojili svůj komplex. Jsem sadista…takže je pošli, Maxwelli, ať se pokusí vzít tenhle titul, MŮJ titul. Já totiž necouvám a nikam neplánuji jít. Jsem Victor Ergo Gale a jsem CZSK Champion. A kdo je kurva víc?“
Opustil šatnu.

Shaggz vs Hannibal Magnum vs Boš (hardcore match)


„Main eventem dnešní show je hardcore triple threat zápas. To znamená, že neplatí žádné diskvalifikace ani countouty a zvítězit lze pouze pinfallem nebo submissionem, a to kdekoli v budově! Jako první se představí…z Delray, Michiganu…The Southwest Strangla…Shaaaaaaggz!“ Ačkoli se tento chlápek s facepaintem klauna v CZSK aréně objevuje vůbec poprvé, úplně neznámý pro lidi v hledišti není. Přeci jen už se ve wrestlingovém světě nějakou tu dobu pohybuje a ve spojení s jeho jménem se lidem vybaví slovo, které ideálně koresponduje s dnešním zápasem: hardcore. Ovšem ani druzí dva zúčastnění si nejsou se světem extreme rules cizí. „Druhý zúčastněný…Hannibaaal MAGNUM!“ Tenhle řezník je naopak v CZSK velmi známá firma, a jen málokdo by mu tipoval, že v kladném slova smyslu. Jeho morbidní humor a obskurní chování už znechutilo valnou část divácké obce. V ruce svůj typický sekáček a tvář (i masku) od krve, směřuje do ringu…kde se Shaggz ani neobtěžuje čekat na třetího zúčastněného a hned se na Magnuma vrhá. A tak „Samoan Vampire“ Boš přibíhá do arény už ve chvíli, kdy jsou Shaggz a Magnum uprostřed zuřivého souboje. Boš je ovšem velice rychle od sebe odtrhne. Židlí. Nejprve vyfasuje krásně znělý úder do hlavy Shaggz, poté i Magnum. Shaggze tato prudká rána pošle na zem, mohutnějšímu Magnumovi se podaří udržet rovnováhu, ale jen do té doby, než ho Boš přetáhne židlí znovu, tentokrát přímo zepředu přes obličej. Magnum se kácí, Boš odhazuje židli a leze ven z ringu. Samoan Vampire nakoukne pod ring a vytáhne odtamtud popelnici. Popelnici vrchovatě naplněnou všelikými zbraněmi. Do oka Bošovi padne hokejka. Takto ozbrojen se vrací do ringu, kde Shaggz i Magnum zkoušejí získat zpět stabilitu. Boš nezdržuje a hned praští Shaggze hokejkou do zad, čímž ho opět srazí na kolena. Za ním se Magnum konečně vyhrabal na nohy, což Boš nechce nechat jen tak. Rozmáchne se na další zničující úder, ale Magnum se skloní a hokejka proletí vzduchem s ostrým svistem. Boš si silou, kterou do rány vložil, protočí, a to se hodí do krámu Magnumovi, který ho skolí big bootem. A hned ukořistí užitečnou hokejku pro sebe. Boš tedy dostává tupým koncem dřevěného nástroje dva údery do břicha, aby ho pak Magnum zasáhl výstavním leg dropem. První pokus o pinfall…Boš přerušuje bez sebemenších problémů. Magnuma tento malý nezdar nikterak nerozruší. Řezník nechá Boše i stále poněkud otřeseného Shaggze ležet v ringu, a jde si pro další zbraně. Pár vteřin vybírá, nakonec vezme celou popelnici a hodí ji do ringu. A aby toho nebylo málo, vyloví zpod ringu ještě žebřík! Zápas tedy dostává velké grády už na samotném začátku. S žebříkem v rukou je však Magnum poněkud pomalejší a Shaggz si toho všimne. Baseball slide dropkick…Magnum s žebříkem uhne a Shaggz proklouzne pod dolním lanem ven z ringu. A dřív, než se klaun zorientuje, Magnum ho skolí dobře mířenou ranou žebříkem do levého spánku. Řezník se otočí na Boše…ale ten už skáče ukrutný suicide dive přes horní lano a dopadá přímo na žebřík, který má Magnum v rukou. Nepěkně to bouchne a Magnum, Boš i žebřík se skácí na jednu hromadu. A toho pochopitelně využívá Shaggz… Vypadá to, že Boš si dopadem na ostrou hranu žebříku ublížil více, než dokázal ublížit Magnumovi. S instinktem žraloka ho Shaggz vhazuje do ringu a bere si na něj dvojici plechových vík. Jedna, dvě, tři, čtyři těžké rány zaduní na Bošovo čelo…pak se Shaggz rozmáchne oběma rukama naráz…a víka dopadají na Bošovu hlavu ze stran. Boš padá jako pytel brambor. Shaggz udělá krok dozadu…a Magnum ho za nohu vytáhne ven z ringu. Řezník irish whipuje…Shaggzův revers způsobuje, že Magnum nakonec do ring postu naráží sám. Shaggz si bere odložený žebřík a chytá ho tak, aby ho držel příčně před sebou. Magnum rozdýchává náraz, opřen o ring post…ale zdaleka ještě není tak mimo, o čemž se Shaggz vzápětí přesvědčí, když trefí žebříkem pouze kov ring postu. Náraz otřese Shaggzovi rukama…a další náraz mu pak otřese hlavou, tentokrát se o to ovšem přičinil Magnum, který mu hlavou praštil o ring post. Shaggz se hroutí a Magnum ho zkouší pinovat…úspěšný ovšem není. Chvíli uspokojen s tím, co udělal Shaggzovi, Magnum se vrací do ringu, aby si posvítil ještě na Boše. Samoan Vampire už však nabral trochu sil a přivítal Magnuma přesnou ránou baseballovou pálkou do žaludku. Magnum si teď mohl gratulovat, že pálka nebyla obalená v barbwireu. Boš hned provádí Magnumovi reverse DDT, které trefil tak dobře, že Magnumův krk dopadl na pohozené plechové víko. Tohle by mohl být 3-count. Nakonec stěží 2-count, Magnum přerušuje. Boš se zvedá a vysype z popelnice veškeré zbylé nástroje – kendo stick, golfovou hůl, 2x4, krátkou kovovou lopatku, struhadlo a vidličku. Pak si plechovou nádobu bere a umisťuje ji doprostřed ringu. Magnum je chvíli na to irish whipován…ale dokáže reversovat a pak i chytit skákajícího Boše do náručí. Briskní otočka a falling slam na popelnici drtí Bošovu páteř. Pinuje prozměnu Magnum, ale i tady dojde ke kickoutu. A právě tehdy to Magnuma přestane bavit. Vezme si z rohu ringu něco, co si tam na začátku zápasu odložil. Sekáček. A za okamžik už řeže svou rezavou, zašpiněnou zbraní Boše do čela. Krev vytryskne jako gejzír a celá aréna slyší Bošův bolestný výkřik. Magnum ale nepřestává a tlačí sekáček hlouběji do Bošovy hlavy…a zcela přitom zapomene na Shaggze. Ten už za zády obou zbylých borců šoupnul do ringu stůl a nyní se zmocňuje 2x4, kterou Boš před chvílí vysypal z popelnice. A dává NOTNĚ tvrdou ránu Magnumovi do zad. Řezník zařve a otočí se, přičemž nechtěně způsobí Bošovi další, mnohem vážnější a krvavější ránu sekáčkem na čele, a pak obdrží druhou, přímo do hlavy. A to nevydrží ani jeho hrubá kůže a jeho čelo se zbarvuje do ruda. Magnum se složí na zem a krví oslepený, dezorientovaný Boš se přimotá Shaggzovi do cesty, což pro něj znamená blue thunder driver, bohužel pro Boše znovu na popelnici. Shaggz dopadne do pinning clutche…Boš vykopne skutečně na poslední chvíli. Shaggz se otočí na rozhodčího, ale ten nenuceně rozpaží. Podlaha ringu je rudá krví, Boš sebou na zemi cuká a Magnum se s velikou námahou pokouší dostat na nohy. Shaggz bere vidličku a bez nejmenších skrupulí ji zabodává Magnumovi do levé paže. Další výtrysk krve. A Shaggz bodá dál a dál, až je z Magnumovy ruky jedna krvavá změť. A aby toho nebylo málo, přejíždí Southwest Strangla po čerstvé ráně na Magnumově ruce struhadlem! Toto krvavé divadlo už některým v hledišti nedělá dobře, zejména otcové s malými dětmi kvapně odcházejí…a Shaggz staví do rohu ringu stůl. V merku má klaun tentokrát krví zbroceného Boše, kterému pomáhá na nohy a vzápětí irish whipuje do stolem obdařeného rohu. Boš se ovšem na poslední chvíli zastaví a chytí lan, takže stolem neproletí. Shaggz se na něj vyřítí, ale Boš ho zastaví kopnutím do brady…a pak se vzepne k umístěnému enzuigiri, které pleskne do Shaggzova pravého spánku. Shaggz padá a Boš na okamžik stojí v momentě triumfu. Vytře si krev z očí…a dostane otřes mozku působící direkt lopatou, která se nacházela v rukou Hannibala Magnuma. Řezník vítězoslavně zvedne ruce…ale pak mu zrak padne na entrance stage, odkud se směrem k ringu valí téměř dvě stě kilo Garyho the Gargantuana. Magnum popadne do druhé ruky kendo stick a otočí se čelem na svého nového soka…za jeho zády se Boš kupodivu dost rychle zotavil po ráně lopatkou a právě rozráží hlavu Shaggze golfovou holí, takže krev na canvasu už patří třem různým lidem. Gary vklouzne do ringu a ani se nestačí postavit a už dostává ránu za ránou, lopatkou i kendo stickem. Přesto se postaví a když se na něj Magnum kendo stickem rozmáchne znovu, úder zachytí a zbraň řezníkovi vytrhne. Překvapený Magnum udeří lopatkou, ale i tu Gary zablokuje. Jedna, dvě, tři rány dostane Magnum do své krvavé hlavy, pak ho Gary přimáčkne na stůl a zasadí mu open-handed chop. Pak se ohromná masa rozběhne a rozdrtí stůl i Magnuma v rohu ničivým running full body blockem. Magnum spadne, vláčný jako mokrý hadr. Gary se vyvalí ven z ringu a se spokojeným výrazem na tváři odejde. A příležitost bere do rukou Shaggz. Klaunovi se podařilo odrovnat Boše Dark City Driverem na plechové víko, a teď se otáčí na Magnuma. Olízne krev, stékající mu z rány na čele do úst, a chytí Magnuma, aby mu mohl provést svůj finisher, Dark Carnival (top rope suicide neckbreaker). A daří se mu to. Magnum padá do louží krve a rozházených zbraní, Shaggz (už také značně vysílen) se doplazí ke coveru…a ten přeměňuje v krví vykoupené vítězství!

Winner: Shaggz

Inu, tento zápas ukončil dnešní 25. show. Děkujeme Vám za pozornost a ve čtvrtek opět u E-fedu naviděnou.

Na show pracovali:

Israha: Arien/Trey Trasher segment, Main Event

Krupy: Israha rozhovor

Mattitude: The Jobber vs. Roukys, EightMaster/Popkiller segment

Sengoku G: WidowMaker vs. Jedovatá Kobra, 6-man tag team match, King of Punk coronation, Vic Ergo promo

Mattitude
CZSK God
CZSK God

Poeet p?íspivku : 5143
Age : 33
Localisation : Place, where wrestling is dead
Registration date : 08. 05. 07

http://www.myspace.com/mattitude333

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 25 Empty Re: CZSK E-fed - Show 25

Příspěvek  Hajinek Mon Jan 07, 2008 11:35 pm

tak ta korunovace byla originalni Very Happy Very Happy Laughing dost sem se zasmal zarivka a flaska piva Laughing dobrej napad lol! jinak show taky pekna Laughing
Hajinek
Hajinek
Future of Punk Scene
Future of Punk Scene

Poeet p?íspivku : 1913
Age : 31
Localisation : King of Edgeheadshaters
Registration date : 11. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 25 Empty Re: CZSK E-fed - Show 25

Příspěvek  Southwest-Strangla Mon Jan 07, 2008 11:42 pm

tak ten hardcore match byl naprosto vynikajici..to bych chtel videt na zivo!!!...a jeste kdyz Shaggz vyhral!!...super..jinak chvalim writery...dobry segmenty
Southwest-Strangla
Southwest-Strangla
CZSK Hardcore Champion
CZSK Hardcore Champion

Poeet p?íspivku : 907
Age : 36
Localisation : Ostrava
Registration date : 08. 05. 07

http://juggalo.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 25 Empty Re: CZSK E-fed - Show 25

Příspěvek  Krupy Tue Jan 08, 2008 12:13 am

Ospraveldnujem sa za skazeny segment,ale myslel som ze ho vobec nenapisem.....proste nestiham,tak sa to odraza na kvalite prace
Krupy
Krupy
The Biggest EdgeHead on the Earth
The Biggest EdgeHead on the Earth

Poeet p?íspivku : 6986
Age : 34
Localisation : Toronto,Ontario-Canada
Registration date : 08. 05. 07

http://www.wrestling.estranky.cz

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 25 Empty Re: CZSK E-fed - Show 25

Příspěvek  Texas_Venom Tue Jan 08, 2008 2:48 pm

Pěkné pěkné... Cool
Texas_Venom
Texas_Venom
Midcarder
Midcarder

Poeet p?íspivku : 381
Age : 37
Localisation : Praha
Registration date : 08. 07. 07

http://cz.altermedia.info

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 25 Empty Re: CZSK E-fed - Show 25

Příspěvek  -->B<o>š<-- Tue Jan 08, 2008 7:15 pm

Dobrá show cheers cheers
-->B<o>š<--
-->B<o>š<--
The Eternal Phenom
The Eternal Phenom

Poeet p?íspivku : 922
Age : 32
Localisation : Lučany nad Nisou
Registration date : 31. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 25 Empty Re: CZSK E-fed - Show 25

Příspěvek  Crowax Tue Jan 08, 2008 7:36 pm

Uz nevim,co psat no jako tradicne dobra show a segmenty - Na konci ten Hardcore + Korunovace - Good work
Crowax
Crowax
Legend Killer
Legend Killer

Poeet p?íspivku : 2502
Age : 35
Localisation : On My Road to Destiny
Registration date : 08. 07. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 25 Empty Re: CZSK E-fed - Show 25

Příspěvek  Roukys Sat Jan 12, 2008 6:27 pm

skvělá show, spousta segmentů, prom a rozhovorů, tak to má být Smile
Roukys
Roukys
Chlupáček
Chlupáček

Poeet p?íspivku : 546
Age : 36
Localisation : Ostrava
Registration date : 24. 05. 07

Návrat nahoru Goto down

CZSK E-fed - Show 25 Empty Re: CZSK E-fed - Show 25

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru